Felinx

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Felinx Empty Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 08 Szept. 2018, 10:04

A Felinx a 18. szektorban található, szinte közvetlenül a Ismereteln Régió határán. A bolygó teljes mértékben jelentéktelen - a 100 évente itt megrenezendő bált leszámítva. Az egyetlen export áruja a felinx - hófehér házimacska - a genetikailag módosított macska, amiből azonban naponta millió számra adnak el kereskedőknek.
Felinx Terran_003_by_planetrix-db9pkpt

A kastély:
Felinx 8X32cK4

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 09 Szept. 2018, 00:00



Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás:2018. szeptember 13. (csütörtök)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 11:00 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


A meghívóját mindenki megkapta. E nélkül útnak indulni sem volt célszerű, mert e hiányában a bolygóra sem engedetek senkit sem leszállni. Akinek nem volt saját hajója az tudott fogadni olyat, ami elvitte oda, bár az ilyenen őrültnek tartották, aki a Felinxre jött.

Már a bolygó körül is rengeteg hajót lehetett látni, feltehetőleg mindenki Coruscant, Nar Shaddaa, Dromund Kaas, Mandalore, Zakuul, vagy valamelyik ekkora hatalmas planéta körül láthatott ekkora forgalmat, mint itt, pedig ez tényleg csak egy kis jelentéktelen bolygó volt csupán.. Bár a legenda, ami titeket is idecsalt valóban akkora horderejű, hogy megéri eljönni ide.

Mindenki láthatott köztársasági, birodalmi, mandaloriai, FRK, chiss, hutt és egyéb felségjelzésű hajókat is, ezenfelül felismerhettek egy-egy nagyobb kereskedő ház, vagy éppen cég jelzéssel ellátott hajót is. A felvonulás egyedülálló, ennyi különböző érdekű személy egy helyen. Amit elsőre megállapíthatott mindenki, hogy konkurencia van, szép számmal.

A bolygóra való lejutáshoz a meghívó holoképét kellett elküldeni, amiben rejtett chip volt a vendég nevével, így hamisítani sem lehetett. Amint ez megtörtént, engedték a hajókat, kompokat a légkörbe, megkapva a koordinátákat a kastélyhoz.

Maga az elrendezés hasonlított Theed városához. Maga a kastély és előtte hatalmas kert egy fennsíkon volt egy sziklafal közelében, messze bármilyen várostól. A sziklafal nagyjából három-négyszáz méter magas lehetett, ennek a tetején volt a kastély és a kert. Odalent a földön pedig a hatalmas leszállópálya.

A sziklafal szélétől nagyjából még háromszáz méter kellett a kastély bejáratához való érkezéshez. Maga a kert, gyönyörű volt, ez már leszállás közben is látszott. Egzotikus növények, fák, gyönyörű szökőkutak, útvesztő minden friss, mintha csak erre az alaklomra készítették volna el. A kertben pedig nagyon sokan haladtak a kastély bejáratai felé.

Miközben ereszkedtek le a leszállópályára a dokkokhoz, láthatja mindenki, hogy több nagyobb YT típusú hajót eresztenek le a föld alá, az alapzat megsüllyedt és a hajók lassanként eltűnnek a föld alatt, majd a fém alapzat újra feltűnik és az egész hely ismét sík lesz, éppen ez kell ahhoz, hogy a további hajók könnyedén landolhasson. A felszínen nem is látszik dokk, ahova beférnének a hajók, így a föld alatt levő „mélygarázs” tökéletes megoldásnak tűnhet ezen célra.

Maga a kastély nagyjából két kilométer széles, előtte egy hatalmas, gyönyörű kert van, ez után található a fentebb említett leszállópálya. A leszállás után mindenki láthatta, hogy többen igyekeznek a palota felé, nem csak emberek, teljesen vegyesen népcsoportú egyenék. Kiken jobb minőségű ruha van, vannak teljesen elegáns is, de „a most jöttem a legelső kocsmából” stílus is előkerül valakin. Annak ellenére, hogy elegáns ruhát írtak elő.

A leszállás után mindenkihez egy-egy protokoll droid lépett oda.
- Üdvözlöm önt a Lady Seena Ne Dago kastélyában – köszönt. – Engedelmével elkísérném, hogy megmutassam a szálláshelyét!

Felinx Kn6i90Q

Felszereléslistát írjatok kérlek, Hyrsi-vel majd a kör végén írok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 09 Szept. 2018, 01:55

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

Először nem akartam hinni a szememnek. Hiába állt egy ismeretlen személy előttem. Hiába volt a kezébe a meghívó. Hiába tudtam, hogy az a meghívó nekem szól és senki másnak. Mégsem akartam elhinni. Nem tudtam felfogni, hogy mire van. Magamhoz vettem, hiszen tudtam, hogy biztos forrásból van, előre értesítettek. Akkor is furcsa volt.
Amikor az öregnek felhoztam mindezt és megkérdeztem, hogy miért is kaptam és mit kezdjek vele, csak annyit mondott, hogy azt csinálok vele, amit akarok. Ezt utáltam benne mindig is, ezt a ködösítést, ezt a semlegességet. Mikor arra kérdeztem rá, hogy ha elmegyek oda, akkor mit tegyek, akkor csak annyit kaptam válaszul, hogy az én belátásomra van bízva, hogy mit is fogok tenni. Ezzel aztán jól ki voltam fizetve.
Eltartott egy darabig, amíg találtam egy olyan gépet ami a nevezett bolygóra tartott és fellopakodtam rá. Megfordult a fejemben, hogy keressek egy olyat, amit magam kell elvezessek odáig, de most bőven elég izgalom volt az, hogy ruhát kellett szereznem magamnak. na jó, gyakorlatilag elloptam őket, de ez már egy teljesen másik kérdés. A fő, hogy volt hajó, ami elvitt a Felinxre.
- Remélem nem vagy hamis. - beszélek, nem kicsit méregetve, a meghívóhoz, miközben a kellő instrukciók szerint elküldtem az arról készült holoképet. Mindkettőnk szerencséjére a meghívók valósak voltak, és ezek szerint tényleg került valaki aki akart engem itt látni. Ez egyszerre érdekes és zavaró tényező volt.
Ez alapján gond nélkül beléphetett az engem szállító hajó is, mit sem tudva a jelenlétemről annak köszönhetően, hogy valós meghívóim voltak, és egyenesen a célhelyre vihetett. Saját magam kilopása pedig már nem okozott gondot.
- Ezt a sok fölösleges pazarlást. - jegyzem meg jobb beszélgetőpartner hiányában csak úgy magamnak látva mindazt, amit itt létrehoztak. Leszállás közben sem töltött el sok boldogsággal, de így testközelből még rosszabb. A palota felé igyekvő népet elnézve elmondhattam magamról, hogy relatíve elegáns kategóriát ütök meg. Legalábbis elég sokakhoz képest messze jól öltözött voltam. Legalább emiatt nem lehet kivetnivalójuk velem kapcsolatban.
- Csak utánad, kedves idegen. - válaszolom a hozzám odalépő protokoll droidnak, egyelőre semmi jobb nevet vagy jelzőt nem adhatok neki, hiszen még csak a sorszámát sem közölte velem. Egyáltalán ez illendő dolog? Lehet, hogy egy protokoll droid nem ismeri az etikettet? Nem mintha én ismerném, vagy bármi hasonló. De lényeg, ami lényeg, amennyiben a droid elindul én a nyomdokába szegődök és megpróbálom nem elveszíteni szem elől. FOgalmam sincs hány ilyen droid lehet ezen a helyen.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Szer. 12 Szept. 2018, 19:39

Nyshani Ry Shami

Eléggé átlagosan teltek a napjaim, ha úgy vesszük, pontosabban semmi olyan nem történt, ami máskor ne lett volna. Tanulás, gyakorlatok, plusz feladatok, amolyan titkos küldetések, hogy gyakorolhassam az információ gyűjtést, volt mikor másokkal versengve, vagy épp egymást szabotálva nem túl feltűnően, vagy csapatban. Voltak akikkel jól együtt tudtam dolgozni, volt akikkel annyira nem, de ez azért várható is volt és hát volt mikor lebuktunk szépen. Sose tudtuk, hogy épp a másik milyen feladatot kapott, és épp ki figyel minket, vagy próbál szabotálni, így készen kellett állnunk arra, hogy bármikor bármi lehetett.
Egyik nap azonban érdekes meghívót kaptam, ami egyben egy feladat is volt.
- Felinx, asszonyom?
- Igen, mit tud róla?
- Nem túl sokat, csak szóbeszédeket, meséket az utazásaim során, de semmi konkrétumot, és most ez a meghívó… ez egy újabb próba?
- Nem, de ha már így alakult, hogy belépést nyert, akkor kapunk az alkalmon, hogy egyrészt gyakoroljon, de közben fel is mérje, hogy mi folyhat ott – a parancsnok asszony az aktámat nézegeti közben – De csak óvatosan, és nem egyedül megy, hanem a kiképzője elkíséri.
- Igenis asszonyom – válaszolom kihúzva magam.
- Ha nincs kérdése, akkor leléphet.
- Nincs kérdésem asszonyom. – ezzel megindultam a szobám felé, és felkészültem a bálra. Nagyon sokminden nem is kellett, csak… kiöltözni és némi plusz ruha, hogy legyen mit felhúznom a napokon, tisztálkodó szerek, meg ami még kelhet. Semmi olyan nincs nálam, ami gyanús lehet, hiszen csak egy kis lány leszek, aki a kísérőjével megy oda, és semmi más extra.
Ezzel érkezik el az utazás napja, és a hajón várok, hogy elérjünk a célra, miközben öltözékem igazítom le rendesen.
- Ry…
- Igen? – pillantok a velem érkező kiképző nőre.
- Csak könnyedén, ahogy Coruscanton is szoktad csinálni.
- Igen, értem, csak most ez a hely… - mutatom a táblát - …furcsa, és nem is tudom mire is lehet majd itt számítani, meg egyáltalán kikre. Itt most bárki lehet…
- Ez igaz, talán zavar valami?
- Nem, semmi… - mondom, azt amit hallani akar, csak az utóbbi időszak olyan jól telt el, de most, mintha ott izzana, égne a hátamon a jelkép, ami nincs ott, és már nem is vagyok az aki korábban, legalábbis papíron és külsőleg. Veszek egy mély levegőt, majd leülök lotuszülésben. – Talán csak annyi, hogy a küldetés izgalma miatt kicsit elhanyagoltam a meditálást – teszem hozzá, majd lehunyom a szemeimet.
- Tudom, hogy erőhasználó vagy, de sohase beszéltél róla, hogy hol tanultad, ahogy senki más se.
- Az életem egy olyan szakaszának a része, ami fájó emlék szüleimről, ezért nem beszélek róla… mert ők jutnak róla eszembe… de talán majd egyszer, mesélek, ha eltelik némi idő, és már nem fáj annyira… - válaszolom csendesen. Az benne van mindenhol, hogy a kilences szektorból származok és elvesztettem mindenkit, de az nincs sehol se, hogy hol is tanultam, mert nem beszéltem róla, de mivel a Jedik kimondták, hogy nem vagyok veszélyes, se sötét oldali, így ezt nem is feszegette jobban senki se. Talán, csak ő, hiszen a kiképzők közül vele töltöm a legtöbb időt terepen gyakorlások közben, vagy csak általában ő az aki a feladatokat továbbítja nekem attól aki éppen a következő feladatot osztja ki.
Eme kis beszélgetés után meditáltam egy keveset, hogy a lehető legösszeszedettebb legyek. A meditálás nagyon sokat segített ebben.
A bolygóhoz érkezénél elővettem a meghívót és átküldtem, mire megkaptuk a leszállási engedélyt is. Most már, mint egy lelkes átlagos tini viselkedtem, aki örül a nyert meghívónak és a vele járó kalandoknak, és úgy figyeltem a helyet, persze kicsit jobban felmérve az ablakból már, ahogy tanultam, majd a landolás után, ahogy a droid megjelent.
- Üdvözlöm, és köszönöm. Kérem, majd intézkedjen, hogy a csomagjaink is a szállásunkra kerüljön – mondom illemtudóan, majd a kísérőmre nézek, aztán körbe. – Csodaszép ez a hely, biztosan nagyon jól fogjuk érezni magunkat és jó lesz itt egy kis kikapcsolódás is – mondom vidáman, majd elmosolyodok, miközben a droidot figyelem, aztán követem, egy kicsit csodálkozó képpel figyelve a placcot, ahol a „mélygarázsba” eltűnnek a hajók. Kicsit igazgatom közben az estélyi ruhát ami rajtam van, hogy biztosan jól álljon.

öltözék:

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 13 Szept. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mikor minden valóra válik
Lady Hyrsi Moldenson
Moldenson klán örököse, diplomata/szenátor, hadimérnök


Játékostárs(ak) neve: Paqha Vuranethe és Nyshani Ry Shami

Felinx FjRIcop
Felinx ZpXff2e

Idő: 11:00 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Többiek: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami
Egyéb információk:


Hyrsi is kapott meghívót az eseményre, aminek utána is nézett, amikor ez megtörtént. Már csak azért is, mert nem jelentkezett semmilyen versenyre és nem is szokott hozzá ahhoz, hogy efféle módon kapjon meghívásokat, főleg azóta, hogy szenátor is lett. Mindazonáltal a mitológia megtetszett neki, ami a bál mögött van – nem hitte el, hogy ilyen van – valószínűleg csak egy fogás. Kikérte a bátyja és Tubrok véleményét is, akik pártolták, hogy nyugodtan menjen el és szórakozzon, úgyis ráfér. Azt eltervezte, hogy ezért a megfogalmazásért még kapni fog a két férfi – természetesen nem véresen kell komolyan venni mindezt. A tanácsot és ötletet mindazonáltal megfogadta és elment a Felinxre. Saját bolygójának megfelelő diplomata hajóval érkezett. Azt nem tagadhatta, hogy régen volt az FRK területén kívül, kicsit sajnálta, hogy LS-01 még nem volt olyan állapotban, hogy őt is eltudja hozni, talán majd legközelebb a következő útjára már megtudja tenni. És, ha már ezen a bolygón van, akkor lehetséges, hogy vesz majd magának egy hófehér felinxet és hazaviszi magának. Mivel saját maga nem volt a pilóta, bár eltudott volna egy ilyen gépet vezetni, így a droidnak hagyta, hogy ő vigye le a bolygóra.
Az ereszkedés közben igyekezett megcsodálni a palotát és a környékét. Így ránézésre nagyobbnak saccolta, mint amekkora a sajátjuk odahaza. A kert lenyűgözte, mindig lenyűgözte az efféle fauna, hiszen náluk nem nagyon volt ilyen, maximum belső kertként. A leszállás után kiszállt a hajóból és a minden igaz egy protokoll droid azonnal jött is, hogy elkíséri a szobájához.
- Indulhatunk! – mondta lelkesen.
Bár az kissé letörte, hogy többen nem tartották be, ami a meghívóra volt írva, hogy megfelelő öltözék kell. Remélte, hogy csak mostanra igaz ez és a bálra mindenki kifogástalan állapotba kerül majd.

felszerelés/egyebek:

Felinx TL5zR2h Felinx Itu5H5A Felinx Cp1rXP1 Felinx CfAo6eM Felinx VKYgyJx







Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás:2018. szeptember 17. (hétfő)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 11:05 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


A saját droidja mindenkit nekilátott elkísérni a saját szállására. Először a leszállópályáról kellett a sziklafalnál levő turboliftekig menni. A liftekkel tették meg a felfele vezető egyenes nagyjából négyszáz méteres szintkülönbséget. Amint felértek megérkeztek a gyönyörű kertbe/parkba. Itt több út is vezetett a palotáig.

Itt fent még többen voltak, mint odalent, hosszú sorok kígyóztak a bejutáshoz, szerencsére kellően sok ajtaja volt a palotának. Mindenkinek kellett egy kicsit várakoznia a droidjával, odabent hatalmas egybefüggő csarnokba érkeztek, aminek a légterét időnkét egy-egy oszlop tört csak meg.

Nagyon sok információs pult volt itt, mindenki egy-egy ilyenhez jutott oda. A meghívót itt kellett leadni, a leadásért cserébe mindenki mágneskártyát és kód cilindert kapott. Ezekkel lehetett a lifteket használni, illetve mind egy-egy szobához volt társítva.

Mind a három hölgyemény a harmadik emeletre kapott magának szobát. A palotában sok helyen volt kihelyezve terminál, így könnyedén feltaláltak oda. Mindenkinek egy gyönyörű hatalmas nappalis, fürdőszobás, két szobás tágas lakosztály jutott, nagyjából egymás mellett, vagy egymással szemben.

Az ablakok és az erkély a kinti szabadba, vagy épp a belső kertbe nézett, attól függően ki melyik oldalon kapott szállást (rátok bízom). A kirendelt droid maradt a szobában az ideiglenes gazdájával. Szobaszerviz volt, bárki, bármikor rendelhetett, mindez ingyen volt, a meghíváshoz tartozott.

Egy üzenet fogadott mindenkit a szobájának terminálján, hogy az egy hetes bál és rendezvény este nyolckor vacsorával egybekötve kezdődik, ahova mindenkit örömmel látnak a nagy bálteremben. Ennek a helye is megvolt jelölve a térképen.

Felinx Kn6i90Q

A bál és előtte a vacsora este 8kor kezdődik helyi idő szerint, most 11:05-van, ugrunk estig, írjátok meg, hogy ki mivel üti el az idejét.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Vas. 16 Szept. 2018, 12:26

Nyshani Ry Shami

Ahogy megindultunk, úgy figyeltem a többi érkező vendéget, majd a liftben lelkesen vártam, hogy más jobban megnézhessem a felszint, akár egy lelkes gyermek.
Fent ahogy felértünk, elég komoly sorok fogadtak minket, akik mind bejutásra vártak.
- Uhh, ez aztán a népszerű esemény, ahogy látom elég sokan fogadták el a meghívást – mondom felnézve a kísérőmre, majd figyeltem a nagy tömeget, méregetve őket, de nem túl feltűnően, csak mint ahogy egy fiatal lány is végig mérné az érdekesebb alakokat, más kultúrák tagjait, meg hasonlók. Igazából olyan személyeket kerestem, akik esetleg gyanúsak lehetnek, vagy másokat figyelnek, kicsit talán feltűnőbben mint én. Próbáltam mindenre figyelni, főleg, hogy kiképzőmet ismerve, lehet tesz fel majd egy pár random kérdést, hogy kiről mit is gondolok.
Közben ahogy tudtunk haladni és beértünk a csarnokba, akkor kicsit jobban arra figyeltem, hogy milyen lenyűgözően nagy is. Igaz nálunk is voltak nagy épületek, de mégse ekkora és ilyen. Nálunk inkább a szűkebb terek voltak épületeknek, és a kiképző termeknek volt nagyobb szélessége magassága. Igaz, többszöröse volt akkor is a palota rész akármi másnak.
Mikor végre elértem a pulthoz, akkor beraktam a meghívómat, majd elvettem a kártyát és a cilindert győzedelmes mosollyal, úgy, mint aki már biztos benne, hogy most már nem lehet semmi más, mint, hogy élvezheti eme szép helyet, majd vidáman indultam meg a liftekhez, miután megtudtam, hogy hol is a szoba. Teljesen lelkesen, akár egy kis gyerek. A harmadik emeletre való felérés után, keresni kezdtem a szobám, hogy hol is, van, majd mikor oda jutottam, azért figyeltem, hogy kik vannak körülöttem, akik ideiglenesen a szomszédaim lesznek, mielőtt beléptem volna, a…
- Azt a jóóó… - kb úgy kell az államat összeszednem, és visszafogni magam, hogy ne folytassam. Igen a régi szobám még otthon se volt azért kicsit, de itt majdnem azaz érzésem, hogy a régi szobám, de talán az elvesztett hajóm is elférne majdnem ebben a szobában, plusz talán az iskolától kapott szállásom is. Bele telik egy pár másodpercbe, mire az állam kicsit felkaparom a padlóról, majd belépek a nagy szobába, és úgy nézegetem a dolgokat. Lassan megyek ki az erkélyre és végig nézek a környezeten, hegyeken, messzeségen egy kicsit elgondolkozva mély levegőt véve. Gyönyörű, békés hely, ahol mi baj történhet. Kértem némi ételt és üdítőt a droidtól, majd elővetem az adattáblámat és azon kezdtem el olvasgatni, miközben a szoba termináljához megyek és megnézem, hogy mi is van rajta. Szóval este lesz a bál nyitója. A kísérőmre pillantottam.
- Érdekes lesz az este már ahogy látom, előre, biztosan ott leszek – jelentem ki vidáman, majd estig kicsit készülődök az esti bálra, hogy illendően nézzek ki teljesen és ne legyen rám kis panasz se. Igaz elnézve az ittlévők jó részét, akiket láttam, többsége úgy tűnt, min akik gazdagok, uralkodói családok tagjai is talán, így kérdéses, hogy én mit is keresek itt, főleg, hogy nem tudja senki se, hogy ki vagyok valójában. De lehetek akár csak egy szerencsés kis fiatal álmodozó diáklány, aki csak jött egy kis pihenésre a sok tanulás közt, és kapott az alkalmon, hogy ha már meghívták akkor idejön és nem valamelyik jóval olcsóbb és közkedvelt üdülő bolygóra. Hosszú hajam kivételesen nem kötöttem össze, csak jobb vállam felett előre húztam egyenlőre. Kicsit furcsa volt mindez, hiszen hajdan azért volt, hogy a jelkép hátamon ne legyen takarva, majd inkább úgy hordtam, hogy hajam is rejtse a ruha alá rejtett jelölést, mely elárulja ki vagyok, vagy épp hova tartozok, de most ismét szabadon megtehetem, hogy se a ruha, se a hajam nem fedi el a hátamat. Sokkal jobb érzés, hogy természetesen úgy járhatok és viselkedhetek ami jól is esik, és nem csak kényszerből. Végül mikor az idő eljött így indultam el, lágyan ringó csípővel, lengő farkincával, és az estélyi ruha felett csak egy kis válltáskával, amiben a kódhenger és a mágneskártya mellett ott van az adattáblám és a komlinkem némítva egyenlőre.
Kíváncsi voltam, hogy mi is lesz a nyitó esten, bár minden bizonnyal valami szép nyitó beszéd és ünnepély, vagy valami hasonló békés dolog.

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 17 Szept. 2018, 11:20

//Mivel Serenity nyaral, így jövő kedden lesz új kör leghamarbb, miután hazaért.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 24 Szept. 2018, 22:49

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

A droid különösebb megjegyzés vagy bármi nélkül elindult és mutatta az utat amerre mennem kellett. Előbb a liftek következtek, amik felfele vittek. Az úton végig hintáztam, hol a lábujjhegyemre álltam, hol pedig a sarkamra. Az ilyen liftek amúgy is lassúak szoktak lenni, de legalább nem teherszállító lift, ami még lassabb. Felérve a tömegek által létrehozott monstrum fogadott. Olyan volt, mint amikor egy árus igazán akciós terméket árul és mindenki egyszerre akarja lerohamozni a saját ajánlatával. Viszont a türelem nem tartozott a hátrányaim közé, így nyugodtan kivártam azt, amikor én is beléphettem a palota csarnokába. Hiába volt lenyűgözőnek mondható a belső építészete engem különösebben nem hatott meg. Teljes mértékben a tudatában voltam annak, hogy az egész az enyészeté lesz. Sőt, kifejezetten örültem volna annak, ha én tehetem a helyet a földel egyenlővé. Most viszont annak kellett örülnöm, hogy nem hajítottam el a meghívómat az érkezést követően, és elhagyni sem hagytam el, így be tudtam cserélni egy mágneskártyára és egy kód cilinderre. Vicces, hogy mennyi hatalmat adnak a kezünkbe. Biztos érdekes lehet, ha az ember több személy kártyáját vagy cilinderét is megszerzi és elszórakozik velük.
- Kösz a kísérést. - szólaltam meg a droid irányába miután megérkeztünk a szobának alig nevezhető lakosztályba. Határozottan nem egy olyan kis izé volt, amit én szobának neveztem, de itt még a fürdőkád is nagyobb volt annál.
Miután gyorsan feltérképeztem a lakosztály minden kis zegét és zugát, és a szabadba táruló erkélyen mély levegőt vettem, elküldtem a droidot valami kis harapnivalóért és innivalóért, hiszen azért elég rég nem ettem és úgy döntöttem, hogy elmegyek felfedezni és szocializálódni. Szerencsére nem csak kőbunkókkal volt tele ez a hely és új ismeretségek szerzése után még ajándékokat is sikerült beszereznem. Jót tettek, hogy a legváltozatosabb háttértörténeteket találtam ki magamnak, ezáltal elérve azt, hogy megessen rajtam a szívük és megmutassák mennyire nagyvonalúak is tudnak lenni.
Lényeg ami lényeg, hogy mire visszaértem a lakosztályomba a zsákmányolt ruhákkal és csecsebecsékkel, fogalmam nincs, hogy egy lufikarddal mit fogok kezdeni, a droid is meghozta az ebédet. Mindent szépen elrendeztem a szobába és az ágyon ülve falatoztam. Végigfutottam a holonetet, hogy hátha valami érdekesbe botlok, vagy valami új mérnöki találmányt dobtak-e piacra az űrhajók körében, majd kiültem az erkélyre meditálni.
Az esti nyolcas találkozó előtt rendbe szedtem magam és minden szükséges és megszerezhető információt megpróbáltam kinyerni a szobában levő terminálról. Sohasem lehet tudni, hogy mikor jön jól az épület tervrajza, vagy bármi ilyesmi, amit csak meg lehet szerezni. Mikor már kész voltam és az idő is ott volt, hogy induljak, akkor egyenesen a nagy bálterem felé vettem az irányt. Kíváncsi voltam, hogy mit tartogat számomra ez a hely.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 25 Szept. 2018, 09:19




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mikor minden valóra válik
Lady Hyrsi Moldenson
Moldenson klán örököse, diplomata/szenátor, hadimérnök


Játékostárs(ak) neve: Paqha Vuranethe és Nyshani Ry Shami

Felinx FjRIcop
Felinx ZpXff2e

Idő: 11:00 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Többiek: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami
Egyéb információk:


Hyrsi nem gondolta volna, hogy ilyen hosszú lesz az őt befelé, nem volt gondja a sétával, bár a hűvösebb éghajlathoz szokott, mint ami itt volt. Ahogyan a lifttel mentek felfelé végiggyönyörködött közben a tájon, hát még akkor, amikor felértek a sziklaperem tetejére. Akkor igencsak belátta már a környéket, a palotához ugyan még mindig nagyon meg kellett emelnie a fejét, de azt volt ideje megcsodálni, amíg landoltak. A kert viszont innen lentről még szebb volt, mint a hajóból. Magában el is tervezte, hogy fog odahaza fog egy gyönyörű és hatalmas kertet készíttetni a saját csarnokukban is, Norvegr-ben. Igaz most is volt, de nem ekkora és nem ilyen szép. A mostanit csak egy helyi kertész készített, és egy jégbolygón nem túl sok munkája van egy kertésznek. Bármennyire nem tetszett neki, de muszáj lesz külvilági „művészt” hívnia, hogyha olyat szeretne, mint mindez.
Fent a lakosztállyal meg volt elégedve, elég tágas és szép volt a kilátás. Jellemzően a havas tájhoz és Norvegr-hez volt hozzászokva, hogy azt látja, de itt a végtelen zöld területet tudta nézni. A droid maradt és még üzenetet is kapott, hogy este lesz a hivatalos megnyitó. Mivel most még igencsak napközben volt, így igyekezett bent a kastélyban nagyobb sétát tenni, megkeresni a könyvtárat, a megnézhető termeket, csarnokokat, belső kerteket. Illetve, ha már kevesebb volt odakint a vendég, akkor a kinti kertben is tesz egy kisebb sétát. Az ebédet a szobájában szándékozik majd kora délután elfogyasztani, ami után egy kicsit le is dől pihenni. Délután még járkál egy kicsit, igyekszik ismerősöket kiszúrni a tömegben, üzletfeleket, politikusokat, más FRK-s bolygók vezetőit, esetleg más híresebb vezetőket. Ha ilyenek nem voltak, akkor társalog másokkal, ismerkedik, főleg arra kíváncsi, hogy mások miként állnak a bolygóhoz. Ha mindezzel végzett, akkor még visszamegy a szobájába.
A vacsora előtt még lezuhanyozik és átöltözött. A két fegyverét – amik nélkül egyébként sehova sem megy – a ruhája alá rejti. A kard tokját a hátára erősíti a haja alá és még a ruha is takarja. A Westart pedig a combjára erősíti. Egy kisebb retikült visz még magával, amiben a kódhenger és a mágneskártya, illetve egy kis kredit is van. Az útmutatás alapján pedig igyekezett megérkezni a bálterembe.

felszerelés/egyebek:

Felinx TL5zR2h Felinx Itu5H5A Felinx Cp1rXP1 Felinx CfAo6eM Felinx VKYgyJx







Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás:2018. szeptember 17. (hétfő)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 20:00 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


A köztes időt mindenki eltudta tölteni azzal, amit akart. Paqha tudott ruhát kölcsönözni valakitől. Ismerősebb személyeket lehetett látni, híresebb színészt, énekest, modellt, vagy épp politikust, esetleg közéleti személyt, cégvezetőt.

Este nyolckor odakint még mindig világos volt, az útmutatás alapján pedig mindenki könnyedén megtalálhatta a báltermet, ahova menni kellett. Mindez egy hatalmas terem volt, ami tele volt emberekkel.

Ugyan a harmadik szint báltermének volt feltűntetve, mert ott volt a bejárat, de ettől függetlenül nagyon sok szintet ölelt át, igencsak érdekes hatást keltett az egész. Olyan volt, mintha egy légterű lett volna az egész, mégis a különböző szinteknél is hatalmas táncterület volt elérhető.

A beérkezéskor mindenki megkapta, hogy hova kell ülnie, itt Shani el kellett, hogy szakadjon a tanárától, mert ő a terem másik végében kapott ülőhelyet. A három hölgy pedig lényegében egymás mellett tette.

Bal oldalon Hyrsi, középen Paqha, jobb oldalon pedig Shani. Shani jobbján egy nagydarab morgó kiborg ember férfi kapott még helyet, Hyrsi balján pedig egy geonosisi. Így látható volt, hogy a felhozatal tényleg igencsak vegyes.

Amint mindenki elfoglalt a helyét, azok után néhány perccel egy droid jött be és felkonferálta a bál úrnőjét.
- Kérem fogadják a legnagyobb örömmel a kastély és a bál úrnőjét, az előző bál nyertesét, Lady Seena Ne Dago úrnőt!

Az emberek, jelenlevők többsége tapsolni kezdett és a terembe besétált egy fiatal, tizenkét-tizenhárom évesnél idősebbnek nem tűnő fiatal lány.

Bálterem:
Felinx Ix6RXjQ

Az úrnő:
Felinx Hk52IO1


Felinx Kn6i90Q


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Pént. 28 Szept. 2018, 21:34

Nyshani Ry Shami

Mikor eljött az idő már úton is voltam a bálterem felé, majd mikor odaértünk, akkor ámulva néztem végig rajta. Hatalmas volt, és olyan sok féle vendég volt itt. Érdeklődve figyeltem, hogy a helyeink teljesen máshova szólnak, de annyi baj legyen, legalább nagyobb helyet láthatunk be. A kísérőmre néztem és egy aranyos mosollyal bólintottam, mikor megindult a helye felé, majd én is az enyémhez. Ahogy néztem sikerült aránylag fiatalabbak mellé kerülnöm helyileg, bár a mellettem ülő kiborg férfi kicsit morgósabbnak tűnt, mint a tőlem balra lévő két fiatalabb lány. Lopva megfigyeltem őket, hogy a körülöttem ülőket is, amíg elhelyezkedtem a székemben, hogy a ruhám is jól álljon, a farkamra se lépjen rá senki, és azért kényelmesen is legyek.
Így vártam, a megnyitót, hogy mi is lesz most. Egyenlőre csak hallgattam, és csendes megfigyelőként voltam jelen, de azért majd kéne kicsit szocializálódni is, ha más nem a megnyitó után. Mikor bejelentették, hogy érkezik a házigazda akkor kicsit meglepődtem azon, hogy egy korombeli lány volt az, aki ráadásul meg is nyerte a korábbit. De az eléggé régen volt, akkor nem lehet olyan fiatal, vagy mit is kérhetett, hogy az maradt, ez tényleg igaz is lehet, vagy csak valami trükk ez? Nem tudtam, de talán fényderül az ilyesmire is, és akkor többet tudhatunk a helyről utána, ami eléggé hasznos is lehet.
Minden esetre teljesen lelkesen figyeltem, hogy mit is fog mondani az est házigazdája nyitó beszédében.

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Szept. 2018, 00:00

//Serenity megkért, hogy várjuk meg, így szerdán lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 02 Okt. 2018, 12:19

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

A bálterem rendkívül érdekesen volt kialakítva. A harmadik szinten volt a bejárat, és ahogy beljebb léptem, látható volt, hogy igazából több szintet is magába foglal az egész. Lenyűgöző építészeti dolog volt, csupán az volt az egyetlen kár, hogy eléggé felesleges, hiszen úgyis az enyészeté fog válni. Már most sokan voltak és fogalmam sem volt arról, hogy esetleg utánam még érkezik-e meg valaki. Álldogálás közben közölték velem, hogy hová is kell ülnöm. Az asztaltársaságom is érdekes volt. Volt ott egy nagydarab kiborg ember, egy geonosisi, egy lány aki talán farghul lehetett, és fehér hajú nő, akinek a ruhája kifejezetten tetszett. Lehet tőle kellett volna cuccokat kérnem, de most már beérem azzal ami van.
A szocializálódást egyelőre hanyagoltam, hiszen csak néztem és figyeltem, hogy mennyi különböző személyt vonzott ide ez a hely. Sokaknál talán azt em értettem, hogy miért is kaptak meghívót, bár az is talány számomra, hogy én miért kaptam egyáltalán.
Végül megérkezett az est legfontosabb személye talán, az előző bál nyertese. Udvariasan megtapsoltam, hiszen tényleg elért valamit, még ha nagyon fiatalon is. Amikor annyi idős voltam mint ő, akkor még másképp, tudatlanul és naivan tekintettem a világra és arra, hogy merre is megy. Azóta persze megvilágosodtam.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 03 Okt. 2018, 08:26




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mikor minden valóra válik
Lady Hyrsi Moldenson
Moldenson klán örököse, diplomata/szenátor, hadimérnök


Játékostárs(ak) neve: Paqha Vuranethe és Nyshani Ry Shami

Felinx FjRIcop
Felinx ZpXff2e

Idő: 20:00 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Többiek: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami
Egyéb információk:


Hyrsi látott egy-két ismerősebb, híresebb személyt itt, de nem igazán ment oda ismerkedni, csak ha valaki megszólította, akkor váltott azzal a személlyel pár szót. Egyébként, mint szokott az ismeretlenekkel hűvösebb, távolságtartóbb volt. Miután megkapta a helyét a bálteremben oda is ment és helyet foglalt. Az, hogy ilyen sokan voltak itt és már-már előkelő bálnak tűnt a helyszín nem lepte meg, hozzá volt szokva, hiszen nemesi környezetben élt, nem egyszer volt efféle rendezvényen.
Miután nagyjából mindenki megérkezett és láthatóan helyet foglalt megérkezett a házigazda is. Amikor bekonferálták ő maga felállt a helyéről, mert így illett egy nemest fogadni, amikor belépett a helységbe. Egy hosszú életű faj tagjára gondolt, amikor mondták, hogy a lady nyerte az előző bált, azaz ő volt az egyetlen túlélő. A döbbenete igencsak látványos lehetett a képesítése ellenére is, amikor meglátta, hogy egy alig tizenkét-tizenhárom, maximum tizennégy évesnek tűnő „kislányt”. Nem igazán tudta hova tenni az egész, eddig az egész legendát és mindent humbugnak tartott, ez remek PR fogás lehetett, vagy valamelyik leszármazott. De azt kizártnak tartotta, hogy valami ennyi ideig éljen. Egyébként abban sem hitt, hogy a Birodalom császára annyi idős, mint aminek tartják.
Azt már most tudta, hogyha lehetséges, akkor beszélni akar majd a gyermekkel és utána járni annak, hogy mi is ez az egész. Valami nagyon nem tetszett neki, úgy vélte, hogy csak át akarják verni őket. Mindazonáltal egészen addig maradt állva az illem szerint, amíg az úrnő helyet nem foglal. Utána fogja ő is megtenni csak. Utána nekilát a környezetét figyelni, hogy ki mit tesz, kíváncsi volt, hogy mások hogyan reagáltak arra, hogy állítólag ő volt az előző bál győztese.

felszerelés/egyebek:

Felinx TL5zR2h Felinx Itu5H5A Felinx Cp1rXP1 Felinx CfAo6eM Felinx VKYgyJx Felinx EaYapF5







Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás:2018. október 7. (vasárnap)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 20:05 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


A bent levők többsége, akik már fordultak meg nemesi körökben, vagy holofilmeken láttak ilyesmit a Lady beérkezésére felálltak a helyükről, hogy így köszöntsék a kastély úrnőjét. Többen először zavartan néztek körbe, majd szinte a teljes terem felállt néhány kivételtől.

A csarnokban volt egy pódium is, ahol zenészek játszottak, élőzenét – nem a katina zenét, hanem komolyzenét – játszottak. De ahogyan a lány bejött csöndben maradtak és befejezték a játékot. Közben a lány felért a pódiumra és az ott levő asztalnál ült le.

Közben pincérek hada özönlött be és meghozták a vacsorát az itt levők számára. Amint mindenki elé letették a háromfogásos vacsorát – olyan tányérokon, amik frissen tartják az ételeket – egy feltehetőlegesen umbarai férfi, aki némileg feminim vonásokkal is rendelkezett lépett elő.

- Kedves vendégek, egybegyűltek! – mondta. –Micsoda kellemes meglepetés ilyen sok mindenkit itt látni. Örülök, hogy eljöttek a bálra. A játékszabályokat mindenki ismeri, egy valaki éli túl a hetet és övé minden – folytatta mosolyogva, de úgy, hogy ezen csak mindenki nevet nem hiszik el, nem volt benne trükk, de mindannyian érzitek, hogy tényleg senki sem hiszi el ezt. – De addig is érezzék magukat remekül és szórakozzanak! A vacsora végeztéig még ne menjenek el, mert a bál megnyitására díszvendégünk lesz. További jó étvágyat!

A bejárati ajtó becsukódik és őrök állják el azt. Senkit sem érdekel, mindenki vissza is fordul az ételhez és elmerülnek abban. A zenekar újra játszani kezd, ezúttal lassabb zenét, ami illik is az étkezéshez.

A legtöbben neki is láttak az étkezésnek a vendégek közül.

Felinx Kn6i90Q


statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 05 Okt. 2018, 22:17

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

A taps közben a helyemen maradtam. Tisztában voltam vele, hogy milyen szabályokat diktál a szokás és az etikett, de nem különösebben érdekelt. Csak mosolyogtam és tapsoltam, amíg kellett. Amikor a lány leült a saját helyére, akkor pincérek érkeztek és hozták az ételeket. Háromfogásos vacsorát kaptunk, habár ez nem volt feltűnő a sok pompa és fényűzés mellett ami az egész helyet jellemezte.
- Kíváncsi vagyok, hogy mikor szabadul el a pokol. - jegyeztem meg félhangosan, annyira hogy az asztalnál a két oldalamon levő két nőszemély meghallhassa ha odafigyel, vagy esetleg csak felfigyeljenek arra, hogy mondtam valamit, még ha nem is tudják, hogy mit. Közben jó nyugodtan és lassan egy-egy falatot megettem. Két falat között nagyobb szünetet tartva néztem végig a jelenlevőkön, kicsit talán úgy, mint ahogy egy vadász teszi a prédájával. Talán pont a túlélési ösztön, ami azt súgta, hogy legyek figyelmes és elővigyázatos. Igazából azt akartam kiszúrni, hogy kik lehetnek azok a közelben, akik akár a stressz miatt, akár egy direkt jelre közveszélyessé válhatnak. Az, hogy ennyi ember egy helyre van bezárva és őrök biztosítják, hogy ne lehessen kijutni, már egy elég jó alap arra, hogy egyesekben feszültséget keltsenek. Az umbrai férfi szavai csak rásegíthetnek erre egyeseknél, ahogy a kis túlélő jelenléte is, az ismeretlen díszvendégről nem is beszélve.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Pént. 05 Okt. 2018, 22:44

Nyshani Ry Shami

Felálltam én is, mikor mindenki más is felállt és úgy figyeltem, majd a többiekkel együtt foglaltam helyet újra. Csendesen hallgattam a nyitó beszédet, majd az asztal társaságra néztem. Fél füllel figyeltem csak az egyik nő szavaira, majd az ételre pillantottam.
- Elég érdekes volt a beszéd, de nem hinném, hogy itt túl sokan komolyan is venné mindezt. – jegyzem meg csendesen és nyugodt hangon. – Ez is gondolom a műsor része, hogy még híresebb és nagyobb felhajtás legyen az esemény körül, bár az tény, hogy a házigazdánk személye eléggé érdekessé teszi, hiszen nem lehet sokkal idősebb nálam – mondom olyan könnyedén cseverészve, mint aki ezt csak játéknak, vagy hasonlónak gondolná, de közben kicsit jobban körbe pillantok, igaz csak úgy, mint egy kíváncsi gyerek, aki azt nézi, hogy ki mit csinál közben, majd vissza az asztal társaságomra. Nem tudtam, hogy ki és mit fog tenni, de egyenlőre nem számítottam arra, hogy hírtelen történne valami is, csak az ételre néztem, kicsit szimatolgatva, hogy milyen is lehet. Az biztos, hogy nem nézett ki rosszul, sőt eléggé finomnak is, de ha szag alapján se tűnik rossznak, akkor elkezdek én is enni, persze kulturáltan, és nem rávetve magam, hiszen mégis csak egy olyan hely, ami megkövezel ennyit.
- Önök szerint mi fog történni? Mármint a hét „túlélőjének” – az evőeszközöket lerakva idézőjelet mutatok gyerekesen, mielőtt újra felvenném őket – milyen kihívásokon, próbákon kell átesnie, meg minden itt lévő játszik, vagy csak akik akarnak. Én a részemről, azért vagyok csak itt, mert a nevelőm beleegyezett, hogy egy kis pihenést kaphatok, ha már kaptam egy ilyen érdekes meghívót egy hét pihenésre. – csevegek tovább, játszva a fiatal diák szerepét, azonban a többiek reakcióit figyelem emellett. Még nem akarok trükkökhöz folyamodni, hiszen azért lebuktatni se akarom magam, hogy nem csak egy kis átlagos gyerkőc vagyok, aki élvezi az ingyen nyaralást.

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 07 Okt. 2018, 10:07




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mikor minden valóra válik
Lady Hyrsi Moldenson
Moldenson klán örököse, diplomata/szenátor, hadimérnök


Játékostárs(ak) neve: Paqha Vuranethe és Nyshani Ry Shami

Felinx FjRIcop
Felinx ZpXff2e

Idő: 20:05 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Többiek: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami
Egyéb információk:


Hyrsi egyelőre figyelte az eseményeket és neki úgy tűnt, hogy semmi sem ad okot arra, hogy el kéne hinni azt, amiről a legenda szól. Végtére is ki tudná megmondani, hogy valós-e bármi, vagy tényleg csak PR fogás. Igazából kinézte volna a helyiekből, hogy mindjárt közlik azt, hogy valamilyen tudományos kísérleti dologra kell a pénz, vagy ehhez hasonlóra. Közben az asztalszomszédja kérdését is elcsípte, ahogyan félhangosan feltett egy kérdést.
- Én lassan kételkedem benne, hogy bármi is történni fog – felelte a nőnek.
Így nagyjából egyet is értett azzal, amit a fiatal felinoid lány mondott. Amikor megkapták az ételt, akkor néhány pillanatig csak nézte, majd óvatosan és nem túl látványosan meg is szagolta. Ha látta, hogy mások is enni kezdenek és nem lesz semmi bajuk az elkövetkező pár percben, akkor ő maga is óvatosan evett néhány falatot. Illemből, ahogyan azt előkelő vacsorákon is szokás
- Szerintem ez egy pszichológiai kísérlet lesz, ahol vizsgálják, hogy az elültetett mítosz hatására ki miként fog reagálni. Előbb, vagy utóbb valaki bizonyosan elkezdi azt, hogy megölje a másikat, eléggé vegyes a társaság. Nem csodálkoznék azon, hogy beépített ember provokálja ki mindezt.
Fejtette ki a saját véleményét a dologgal kapcsán, de igazából nagyon is kíváncsi volt, hogy mi lesz az igazsággal az egésszel kapcsolatban.

felszerelés/egyebek:

Felinx TL5zR2h Felinx Itu5H5A Felinx Cp1rXP1 Felinx CfAo6eM Felinx VKYgyJx Felinx EaYapF5







Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás:2018. október 11. (csütörtök)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 20:20 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


Aki volt olyan bátor, hogy evett és ivott semmilyen különöset nem tapasztal és az Erő sem súgott semmilyen veszélyt, nem is volt, az étel és az ital normális, jóminőségű és mérgezve sem volt. lassacskán elfogynak az ételek és elviszik az üres tányérokat, amikor ezzel végeztek, akkor a korábban látott férfi újra szót kér.

- És akkor a díszvendégünk az előző bál győztese, Lady Seena Ne Dago kérem jöjjön… – mondta.

A korábban látott kamaszlány felállt a pódiumnál levő asztaltól, és odasétált arra a részre, ahol a férfi is volt, hogy mindenki jól láthassa a teremben, a hangjáról úgyis a hangosbemondók gondoskodtak.

 - Üdvözlök mindenkit az idei bálon, látom most is milyen sokan eljöttek, ez jó, nagyon jó – mondja és ártatlan gyermeki mosolyt küld a tömegnek. – Remélem mindenki remek élményeket fog szerezni itt és azokkal hazatérni. Hogy én miként nyertem legutóbb? Nem lényeges, idén nem nyerhetek, ez mindig így van, remélem olyasvalaki lesz a győztes, aki méltán megérdemli azt. Csupán ennyit szerettem volna mondani, és nem akarok senkit sem feltartani, szóval kezdődjék a bál! Zenét! – fejezi be és lehuppan a székről.

Keringő volt az, amit elkezdtek játszani a zenészek, többen tapsoltak és fel is álltak, majd a parkettre vonulva elkezdtek a nyitó számra táncolni.

Felinx Kn6i90Q


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Szer. 10 Okt. 2018, 19:41

Nyshani Ry Shami

Figyelmesen hallgatom a többieket, miközben eszek, majd az est házigazdájának szavait, és kicsit elgondolkozva dőlök hátra a székben. Lassan körbe pillantok, hogy ki hogyan viselkedik, de egyenlőre minden olyan átlagosnak tűnik, ezért előre hajolok.
- Nem is tudom, szerintem ahhoz kellene több esemény is, hogy elfajuljon annyira a helyzet, hogy itt bármi drasztikusabb történjen – mondom az asztalnál lévőknek, kicsit naivnak tűnően, de azzal tisztában vagyok, hogy elég sokan vagyunk, a hely híre, eme kis színjáték, az egész légkör olyan lehet, ami kiválthatja a helyzetet akár spontán is, és elég csak egy eset, aztán az igen gyorsan elmérgesedhet. Egy olyan bolygón vagyunk, ahol el vagyunk lényegében zárva a külvilágtól, ha valami baj van, hiszen a legközelebbi értelmes élet is igen messze van, ráadásul, ha ezt fokozni akarják, akkor jó eséllyel a hajókhoz se fognak tudni eljutni az itt lévők, ami még több feszültséget eredményezne. Érdekes kérdés, hogy ha ez csak egy játék vagy kísérlet, akkor mennyire messzire mennének el a szervezők.
Az biztos, hogy ha lesz valami, akkor a gyengébbnek látszók ellen fog elsőre irányulni, hiszen könnyű célponttal gyorsan lehet végezni, már ha nincs titka az illetőnek, mint mondjuk képzett erőhasználó, vagy faji adottságokra épített önvédelemi, vagy épp támadó jellegű kiképzés, ami már kicsit ráad arra, hogy a látszat nagyon is csalhat. Minden esetre csak kedvesen mosolygok most, és játszom a vidám kis diáklányt, aki nem igazán hisz eme mesében. Mikor táncra kerül a sor, akkor csak figyelem azokat akik mennek ezt a táncot járni, de magamtól nem fogok megindulni. A tánc nem igazán az, amit tanultam volna, és bár ennél a fajta táncnál ez nem annyira számít, ha a másik tud irányítani, mert ismeri, hogy mit kell tenni, de magamtól nem válalom az biztos, ha csak fel nem kér valaki, de akkor is elmondom, hogy nem tudok táncolni. Addig is az asztalnál lévőket nézem.
- Nem hiszem, hogy már most a bálon lenne valami, inkább utána, vagy holnap indulna meg bármi is – jegyzem meg nyugodt hangon.

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 10 Okt. 2018, 22:20

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

A kis felszólalásomra való reagálás okán lassan és nyugodtan mérem végig azt a két személyt, aki mellettem ül és válaszolt. Igaz, hogy már egyszer megnéztem őket magamnak korábban, de most hagytam magamnak időt, hogy nyugodtan felmérjem őket. Az cseppet sem érdekelt, hogy mit gondolhatnak rólam e miatt. Sajnos mindebből sokra nem jutottam velük kapcsolatban. Biztos vannak ismerőseim akik ránézésre meg tudják mondani, hogy milyen az adott személy, én ennek a képességnek nem voltam a birtokában.
- Kísérlet vagy sem, annyi különböző hátterű és szemléletű egyed gyűlt itt össze, hogy a konfliktus gyakorlatilag elkerülhetetlen. Itt a bálon is történhet már valami. Elég egy rossz szó, vagy egy fenyegető mozdulat és kész is a katalizátor. - játékos hangnemre váltottam, a mondatok között apró kuncogásokkal. Ez egy nagyon jó módszer arra, hogy ha lehet akkor az asztaltársaság további két személye is odafigyeljen a beszélgetésünkre. Kényelmetlen, hogy kihúzzák magukat mindez alól és csak némán kuksolnak, mint a halak a vízben.
A díszvendég közbeni felszólalása kifejezetten érdemtelennek bizonyult. Valószínűleg ez is arra ment ki, hogy tovább fokozzák a feszültséget valószínűleg, hiszen ha már azzal is felpiszkálják a jelenlévők "kedélyét" hogy amikor arról van szó, hogy elmondanának valamit, és mégse teszik, az egyeseket érzékenyen érinthet. Ahogy az ezt követő kis táncos-zenés közjáték is a hullámvölgy elősegítése lehetett, vagy csak szimplán hülyék.
- Maguk mit gondolnak? Önök mire számítanak ettől a helytől? Egy hét vakáció, vagy tényleg van valami nagy nyereség a végén? - vigyorogva tartottam, ha kaptunk kést akkor azt, hanem más élesnek tűnő, vagy ható tárgyat, előbb a kiborg ember férfira, majd azután a bogár alakra. Természetesen nyugodtan és pimasz mosollyal az arcomon időztem el rajtuk. Tényleg zavart, hogy csendben vannak. Ha válaszolnak ha nem, akkor egy kicsit lejebb engedem a "fegyvert", majd, mint amikor valakinek valami nagyon jó ötlete támad, felkapom a fejem és egyszerűen és a lehető legprecízebben elhajítottam a kezemben tartott eszközt úgy, hogy lehetőleg minél nagyobb ívben és messzebb repüljön, amennyiben lehetséges, úgy lehetőleg a legutóbbi győztes és korábban megnevezett díszvendég irányába. Fogalmam nincs miért pont arra és, hogy ez miért is lenne jó ötlet, de már aligha dönthetek másképp, nem?

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 11 Okt. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mikor minden valóra válik
Lady Hyrsi Moldenson
Moldenson klán örököse, diplomata/szenátor, hadimérnök


Játékostárs(ak) neve: Paqha Vuranethe és Nyshani Ry Shami

Felinx FjRIcop
Felinx ZpXff2e

Idő: 20:20 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Többiek: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami
Egyéb információk:


Hyrsi úgy látta, hogy senki sem lett rosszul az ételtől, így ő maga is belekóstolt. Az íz világa valószínűleg nem egyezik azzal, amit megszokott, ennek ellenére egészen jónak tűnt. Így ezzel tényleg kezdett olyan érzése lenni, hogy mindjárt adományokat fognak kérni tőlük. Igazából nem is bánta volna és adott is volna olyan célra, ami megfelel az elképzeléseihez.
- Szerintem beépített ember fogja elkezdeni majd a dolgokat, amikor senki sem számít rá – felelte a fiatal lánynak.
Azonban mégsem ez következett, a férfi tényleg azt a lányt konferálta be újra, aki állítólag a kastély úrnője. A nőnek még mindig voltak fenntartásai az egésszel kapcsolatban, de abban tényleg egyre jobban meg volt győzve, hogy az itt levők jelentős része nem hiszi el, hogy lesz bármi is. Ezt alátámasztotta mindaz, hogy a felhangzó zenére többen is a parkettre vonultak. Ő maga igyekezett a tömeget nézni inkább, a mellette ülő nő szavaira határozottan bólintott.
- Ezzel mélységesen egyetértek – mondta.
Arra a részre, hogy a legkisebb dolog elég lesz katalizátornak. A fiatal lány szavait csak remélte, hogy tényleg úgy lesz és nem fog történni semmi sem, de nem hitte volna, hogy megússzák már ezt a napot. Úgy érezte, hogy nem kellett volna a Végteleneket a hajón hagyni, hanem magával kellett volna ide hoznia őket. Végtére is szenátor volt. Ha volt olyan személy, aki felkérte táncolni, akkor elment, ha nem, akkor csak várakozott és figyelte az eseményeket tovább.
- Egyelőre nem tudom, hogy mire számítsak és van egy érzésem, hogy nem ússzuk meg olyan könnyedén, mint a kisasszony gondolja – itt egy pillanatra Shani-ra nézett, hogy az ő szavaival nem ért egyet.

felszerelés/egyebek:

Felinx TL5zR2h Felinx Itu5H5A Felinx Cp1rXP1 Felinx CfAo6eM Felinx VKYgyJx Felinx EaYapF5







Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás:2018. október 15. (hétfő)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 20:40 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


Az étkezés teljesen rendben lezajlott a hölgyek pedig utána is maradtak az asztalnál és beszélgettek, fejtegették az eshetőségeket. A két férfi, a kiborg és a geonosisi eltávozott tőlük, így tényleg csak hárman maradtak.

Paqha ekkor döntött úgy, hogy megpróbálja az egyik kést, amit az étkezéshez kaptak odadobni a lány irányába, aki közben visszaült az asztalhoz, ahol korábban étkezett. A kést elhajította, ami sikeresen átszállt a táncolók között, senkit sem sértett meg.

Látható volt, hogy a lány oldalába állt volna bele, de az teljesen nyugodtan kapta a kés felé a fejét és a pengénél fogva kapta el a fegyvert, a lendülettel hagyta, hogy a keze hátravigye a pengét, majd elhajította vissza a feladónak.

A kés az asztalba állt bele, néhány centire attól a szélétől, ahol Paqha ült. A mozdulatokat a másik két nő is láthatta, mindenki értett annyira a harchoz, hogy lássa hihetetlen képzettnek kell lenni ahhoz, hogy ezt kivitelezze valaki. Főleg, hogy Erő nem volt a dologban, csak hatalmas rutin, több évtizedes.

Az események ekkor gyorsultak fel, nem látszott, hogy honnan, de valahonnan négy gránát gurult be a tánctérre és pillanatokkal később fel is robbantak…

A pusztítás hatalmas volt, a teremben levő összes ablak kitört a robbanás felborította az asztalokat és azokat is, akik álltak, vagy ültek. Ez volt a három hölgy szerencséje is, hogy asztal mögött ültek. A robbanás szelére mind a hárman a falnakcsapódtak és elvesztették az eszméletüket…

… mikor magukhoz tértek mindenhol por szállt, égett hús szagát lehetett érezni, lövéseket lehetett hallani, sikolyokat. A fejük és mindenük fájt, lüktetett, mindent tompán hallottak csak, néhány kisebb vágással és zúzódással mind a hárman megúszták a dolgot.

Mindenfelé törmelék, leszakadt végtagok voltak. a portól nem lehetett nagyon látni, de azt szerencsére látták, hogy néhány méterre tőlük két katona nekilátott kivégezni a sérülteket és magatehetetleneket.

Már csak alig voltak pár méterre a hölgyektől…

Felinx Kn6i90Q


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 15 Okt. 2018, 09:37

//Pénteken lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Csüt. 18 Okt. 2018, 20:25

Nyshani Ry Shami

Mikor a fehérhajú hölgy nem ért egyet a naiv felvetésemmel, majd elmosolyodok rá.
- Van egy érzésem, hogy hamar kiderül, de addig is, élvezhető ez a bál – csevegek, majd elkapom a mozdulatot, amit a másik nő csinál, és azt ahogy az visszajön. Valahogy már itt érzem, hogy baj van: Ilyen reflexeket képzett és tapasztalt harcosoknál látni, és úgy, hogy nem éreztem rezdülést se az erőben, így mindezt csak reflexből, erővel. Már szólaltam volna meg, mikor guruló hangot hallottam, de nem tudtam hova tenni, talán valaki egy üveget lökött le, és a zenétől a puffanást pont nem lehetett hallani, de aztán robbanás és lökés, mire sötétség…

Nem tudom mennyi idő telt el, mire magamhoz tértem, bár a felfordulás láttán nem túl sok. A szag olyan volt, amit nem akartam nagyon érezni, és lövés hangokat is hallottam. Most nem volt itt a helye a színjátéknak.
~ Máskor kérek fegyvert, az már most biztos ~ gondoltam magamban, miközben körbe pillantottam gyorsan. Késeket kerestem, vagy nehezebb tárgyakat magam körül, amit tudtam használni támadásra is, ha nem volt elég közel, hogy nagyobb mozgás nélkül el tudjam venni, akkor kinyúltam az erőben, hogy közelebb húzzam az evőeszközt. Így amint meg van gyorsan és meglepetés szerűen tudok támadni is. Ha van asztal fedezéknek, vagy olyan szögben, hogy utána lehessen a támadás után fedezéknek használni is. Azonban most egyenlőre nem tudok sokat ezen gondolkozni, mert ha túl közel érnek és akkor nem lesz sok esélyem arra, hogy lövés nélkül megússzam, ahogy a mellettem lévők se. Így próbálok kiszúrni a katonákon gyenge pontot, és ha kést vagy hasonló hegyes, éles tárgyat sikerült szereznem, akkor izomerőmre támaszkodva mozdulok, és vagy fekve, vagy gyorsan felguggolva vágom feléjük teljes erőből.
Ha siker és kifekszenek, akkor jöhet a fegyver szerzés, ha nem, akkor marad a rájuk rontás, de a lehető leggyorsabban testem használva fegyvernek, hogy puszta erővel nyomjam le őket, izomból nekik ugorva és elsodorva. Igaz ennek meg van az a hátránya, hogy ha ők is olyan erősek, mint én, akkor nagy problémáim lehetnek, azonban addig is lesz ideje a másik kettőnek fedezékbe vonulni.

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 18 Okt. 2018, 21:51

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

Elég sok lehetséges végkimenetel átfutott a fejemen azt követve, hogy a gondolatot tett követte és eldobtam a kést. Gondoltam arra, hogy max pár métert megy és csörömpölve, amit a zene elnyom, leesik a földre. Vagy beleáll valakinek a hátába, karjába, oldalába esetleg szemébe. Arra is gondoltam, hogy lehet egy pincért találok el és akkor az dominóeffektust eredményez. A legjobb végkimenetelnek tartottam azt, hogy elrepül egyenesen a lányig, akinek az irányába dobtam, és mégis bejött. A "támadott" fél reflexei nagyon jók voltak és a technikája is, amivel az evőeszközt a korábban megtett röppályáján keresztül visszaküldte, ezt mi sem jelezte jobban, mint hogy beleállt az asztalba. Kis füttyentéssel jeleztem, hogy elismerésem, úgy neki, mint ahogy magamnak. Szép kis közjátékot hajtottunk végre és legalább az is biztos volt, hogy nem puszta szerencséből nyert korábban.
Sokáig nem tudtam örülni, hiszen hamar nagyon sok esemény történt, és mintha az egész egyetlen tizedmásodperc alatt tette volna meg mindezt. A gránátok, a robbanás és az eszméletvesztés.
~ Egyszerűen imádom, amikor igazam van. ~ ez volt az első gondolat a fejemben miután az alapvető életfunkciók megállapítása, mint hogy tudok lélegezni, mozogni és nincs komolyabb sérülésem, valamint a környezet felmérése után, hogy mindenütt por van, áttértek az állatokról a humanoidok sütésére és valakik sikoltoznak meg lövöldöznek, tudtam valami sajátságos dologra gondolni. Ami a sérüléseket illette, valószínűleg még a robbanás utóhatásaként tompábban hallottam a dolgokat, a falnak csapódás miatt pedig lüktetett a fejem kicsit, a zúzódások és apró vágások nem igazán zavartak, kellemetlen, de nem zavaró.
Mozdulni csak annyira mozdultam meg, hogy egyetlen fegyveremet, a fénykardomat, a kezembe vettem és olyan pozíciót kerestem, ami kellően véletlennek és furcsának hat ahhoz, hogy elsőre egyszerű halottnak, vagy eszméletlennek tűnjek, viszont ahhoz kellően megfelelő, hogy ha túl közel jönnek, vagy távolabbról akarnak lövést leadni, akkor a fénykard aktiválásával életet olthassak ki, vagy háríthassam, esetleg visszaküldjem a lövedéket, vagy lövedékeket. Biztos vagyok benne, hogy az egész kastélyban tart a buli és nem akarok ezen az unalmas helyen sok időt eltölteni.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 19 Okt. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Mikor minden valóra válik
Lady Hyrsi Moldenson
Moldenson klán örököse, diplomata/szenátor, hadimérnök


Játékostárs(ak) neve: Paqha Vuranethe és Nyshani Ry Shami

Felinx FjRIcop
Felinx Lx9icX0

Idő: 20:40 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Többiek: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami
Egyéb információk:


Hyrsi is látta a mozdulatot, ahogyan a lány elkapta a kést és pontosan az asztalnál ülő nő elé dobta vissza. Abban biztos volt, hogy egy tizenéves lány erre nem képes, talán mégis igaz lenne az, amit mondtak? Vagy pedig egy ember külsejű droid, ezt még mindig jobb lehetőségnek látta, mint azt, hogy örök fiatalsága van. most már nem felelt a lánynak eléggé más elképzeléseik voltak arról, hogy mi a jó bál és mi nem. valószínűnek vélte, hogy a lány most lehet ilyenen először. A káosz pedig ezek után szabadult el, amikor a robbanás, vagy robbanások rázták meg a termet. Nem tudta volna megmondani, mert elvesztette az eszméltét miután a falnak csapódott…
Mindene fájt, a füle csengett, a feje pedig fájt, ahogyan a háta is. A földön feküdt, az egész nagyon ismerős és kellemetlen érzéseket keltett benne, amikor az a vadállat twi’lek verte és erőszakolta rendszeresen még azelőtt, hogy az a kedves wampa hazatért volna és visszavette volna a trónt. A néhány pillanat kihagyása után igyekezett felmérni a terepet, hogy mit lát. Semmi jót nem látott. Lövéseket hallott, a poron keresztül pedig láthatta, hogy a közelben néhány katona, vagy annak tűnő már neki is látott annak, hogy tehetetleneket és sérülteket likvidálják. Hyrsi-nek azonban esze ágában sem volt megöletni magát, ő maga élni akart és az biztos volt, hogy sem az ikerbátyja, sem Tubrok nem ússzák meg, ha hazamegy. Jöjjön el szórakozni, mert jó lesz…
Igyekezett a pisztolyát elővenni és valami nagyobb törmeléket a másik kezébe venni. Figyelte, hogy nem figyelnek-e rájuk még és azt, hogy hol lehet a gyenge pontja a katonáknak, van-e olyan hely, amit meg lehet lőni, illetve hányan vannak. Ha nem figyelték őket, akkor a törmeléket, amit felvett igyekszik eldobni úgy, hogy a katonák mögé érkezzen le, hogy eltudja vonni a figyelmüket. Ha sikerül, akkor a saját magához legközelebbit próbálja leszedni egy-vagy két lövéssel, majd próbál behúzódni/beugurlni fedezékbe, ha a többi őt venné célba.

felszerelés/egyebek:

Felinx TL5zR2h Felinx Itu5H5A Felinx Cp1rXP1 Felinx CfAo6eM Felinx VKYgyJx Felinx EaYapF5







Egy kaland: Mikor minden valóra válik





Felinx


Résztvevők: Paqha Vuranethe, Nyshani Ry Shami és Hyrsi Moldenson



Következő körváltás: 2018. október 23. (kedd)


Felinx 63a9vOk

Felinx Kn6i90Q
Felinx ZpXff2e

Helyi Idő: 20:45 FHI, 252.3 MU
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Paqha Vuranethe | Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson
Egyéb információk:


Szerencsére mindenki kellően hamar össze tudta magát szedni még azok előtt, hogy a katonák észrevették volna őket. Mind a három nő mást próbált tenni, hogy fegyverhez jusson, vagy épp támadjon.

A katonák még jó öt-hat méterre voltak, megerősített páncélban. Nem voltak kések kéznyújtásnyi távolságon belül senkihez. Shani volt a legközelebb a katonákhoz, ő az asztalnak azon a felén volt, ami a katonákhoz közel esett. Két V alakban levő asztal között volt félúton. Ha megmozdul akkor észreveszik és azelőtt letudják lőni, hogy próbálna vetődni.

Főleg, hogy a por kezdett elülni már látszott, hogy öt katona volt. Shani-nak a sérülések miatt – még kicsit lassú volt az ájulást követően mint a többiek is – a kezével is nyúlnia kellett vona a fegyver felé, hogy azzal a mozdulattal is rásegítsen, úgy pedig még szebb célpont lett volna.

A másik két nő félig fedezékben voltak jelenleg is, de ők emiatt kissé nehezebben láttak rá a katonákra. Paqha könnyedén megtudta tenni a félig takarásban, amit akart, a kezébe venni a fénykardot és úgy elhelyezkedni, mintha halott, vagy ájult lenne.

Hyrsi nem várt ennyire, talált egy fémkancsót és a kezébe tudta venni a lőfegyverével együtt és eltudta dobni a kancsót. Az hangos csörömpöléssel esett a katonák mögé, akik azonnal arra fordultak a fegyverekkel, hogy ellenőrizzék azt.

Így most egyik sem arra nézett, ahol Shani volt, ezek lettek volna a legjobb pillanatok arra, hogy behúzódjon valahova. Hyrsi pedig nyakon tudta lőni az egyik katonát, aki el is terült a földön. Viszont a sugárfegyver zöld nyalábja is kivehető volt, így rögtön arra kezdtek tüzelni, ahol Hyrsi és Paqha feküdtek, illetve lapultak.

Egyelőre csak az asztalt tudták lőni, de a talpon maradt négyből az egyik jobbra indult, hogy az asztal oldalába, mögé kerüljön, egy másik pont előre, oda, ahol Shani feküdt, rá emelve a fegyvert, hogy lelőhesse, a másik kettőből az egyik őt fedezte, a másik pedig az asztalt lőtte.

Felinx Kn6i90Q


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felinx 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Shadow Hétf. 22 Okt. 2018, 15:58

Nyshani Ry Shami

Nem vagyok olyan jó helyen, hogy nagyon sok mindent tudjak tenni, de ez nem jelenti azt, hogy feladnám. Mikor az asztal túloldaláról valaki zajt csinál, akkor hátra pillantok a közelemben lévőre, majd ki is nyúlok az erőben felé, ha erőhasználó, valamelyik és van védelme, akkor kapok egy elég nagy lökést ahhoz, hogy távolabb kerüljek tőlük, ami már elég lehet, hogy jobb helyzetbe kerüljek, de ha nem, akkor is hasznom lehet belőle. Míg nem rám figyelnek próbálok úgy mozdulni, hogy fedezékbe tudjak kerülni, elsőre ellökve magam az asztalok felé, majd be mögé, de nincs sok időm erre, de ha van rá időm, mielőtt nagyon rám figyelnének, akkor ellököm magam az asztal felé, majd be fedezékbe, de ha már kitör a tűzharc, akkor fekszek, mert akkor a nagy mozgásra rögtön mind rám kezdene lőni és ebben a távolságban még nekem se okozna problémát eltalálni egy fekvőt aki keresztben fekszik, nem hogy egy képzett katonának. Ahogy hallom, hogy az egyik felém lép rápillantok nagy ijedt szemekkel, lelapult fülekkel, ahogy egy fiatal tehetetlen lány tenne.
Azonban belül más zajlik bennem: „Nincs érzelem, béke van. Nincs tudatlanság, tudás van.” és kinyúlok az erőben. Csak remélem, hogy megtorpan és zavarodik eléggé ahhoz, hogy időt kaphassak. Ha látok valamit amivel zajt lehetne csapni, ha erővel tudok rajta taszítani akkor megteszem még mielőtt üzenetet próbálnék küldeni annak aki épp készülne rám célozni.
<- Mögötted -> olyan hűvösre és érzelemmentesre próbálom az üzenetet küldeni amennyire csak tudom, bár remélem, hogy már maga az üzenet is meglepetésszerűn hat rá, és ha már ezt látom, akkor máris amennyi erőt csak ki tudok sajtolni az izmaimból azt meg is teszem, hogy fedezékbe húzódok az asztalok mögé ha más nem négykézláb. Nem látok arra lehetőséget, hogy most támadjak, még ha el is kapom, egy ellen tudom fedezéknek használni, de a másikak meg leszednek rögtön.
„Nincs szenvedély, egyensúly van. Nincs káosz, harmónia van.”
Azonban egy meghalt, és annak is volt fegyvere, amiért kinyúlhatok az erőben és próbálom oda rántani a fedezék mögé majd, míg a másik két nő még remélhetően a jobb helyzetük miatt tudnak még tenni valamit.
Ha nem sikerül, és a másik két nő se tesz olyat amivel elvonnák a figyelmüket eléggé, akkor se fogom feladni és várni a lövést fekve, hanem megpróbálok az erő segítségével a halott fegyverét magamhoz rántani, felkapni és lőni a katonákra, ha már semmi más lehetőséget nem látok a fedezékbe vonulásra anélkül, hogy lövést kapnék a hátamba.
„Nincs halál… Erő van”

Válltáska:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 22 Okt. 2018, 20:54

PAQHA VURANETHE


Előtörténet
Kaland címe: Mikor minden valóra válik
Foglalkozás: Pilóta | Sötét Jedi
Helyszín: Felinx-i kastély
Feladat: Túlélni a bált
Résztvevők: Nyshani Ry Shami | Hyrsi Moldenson

~ Ennyit a nagy cselről. ~ sóhajtok magamban egy nagyot, hiszen a takarás miatt észrevétlenül sikerül végrehajtanom azt amit elterveztem, de a fehér hajú n cselekedetei miatt az egész feleslegessé válik. Mondhatni amiatt, hogy az egész jelen lévő katonai erő figyelmét a mi irányunkba vonta, már fölösleges lesben állni és úgy támadni, mert számítanak arra, hogy van itt valaki aki él és veszélyt jelenthet. Vagyis ideje offenzívabbra venni a hangsúlyt.
- Fedezz. Ha egy mód van rá, azt ne lődd, aki felé megyek. - szólok oda a támadást kezdeményező nőnek miközben elindulok az asztal takarásába egyenesen afelé a katona felé, amelyik külön vált a többitől. Természetesen bekapcsolt fénykarddal teszem, hogy amennyiben lövést adna le rám, akkor azt hárítani, vagy a társai irányába tudjam irányítani, vagy egyszerűen csak elkerülni bármi nélkül. A mozdulataimat igyekszem úgy irányítani, hogy ne tudja előre meghatározni, ogy a következő egy vagy két lépésem pontosan mi is lesz. A célom az, hogy amennyire csak lehet közel kerüljek hozzá és amennyiben vagy egy szabad bőrfelület a testén úgy azon a ponton megfoghassam a szabad kezemmel. Ebben a helyzetben igazán jól jönne, ha lenne még valaki az oldalunkon, még ha nem is önszántából és nem is egészen szándékosan. Csak remélni tudom, hogy el tudom érni és átállítani a saját oldalamra. Ha mindez nem sikerül, akkor marad a direkt megoldás és a fénykardommal próbálok meg végezni vele. Ha sikerül, akkor szimplán csak parancsot adok neki, hogy korábbi társai ellen forduljon és kelljen a "védelmemre".

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felinx WGxeaFVFelinx LE9x8oQFelinx 4TLXSJPFelinx SzwTq2B

_________________
Felinx 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felinx FUn312o
Felinx 6fZaEMM
Felinx EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felinx Empty Re: Felinx

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.