Lower East Side, Manhattan

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 01 Május 2017, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena nagyon remélte, hogy tényleg úgy lesz, ahogyan azt a doktornő mondta, hogy a páros ébredezni kezdett és nem pedig rosszabbodott az állapotuk. Ahogyan végül nagy sóhajt és levegővételt hallott az irányukból, elsőre azt hitte, hogy valami gond történt, de végül kiderült, hogy mégsem, csak felébredtek. Ekkor könnyebbült meg a lány, most már úgy tűnt, hogy minden rendben lesz. Mikor Pietro megérkezett ismét emelte a fegyverét, de leengedte, mikor realizálta, hogy együtt vannak, egy oldalon. Természetesen engedte, hogy a páros, majd pedig Pietro is távozzon innen. Teddy elköszönő szavaira csak bólintott és intett egyet. Végül meghallotta az ügynökök kiáltásait kintről, így el is indult a barikádhoz.
- El kell hordanunk a barikádot, amint ez megtörtént megyünk! – kiáltott ki.
Ezzel pedig neki is látott annak, hogy elpakolja azokat, ha pedig kijutottak, akkor ő maga is csatlakozik majd az ezredeshez és ha szükséges, akkor már itt jelentést is tesz.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lower East Side, Manhattan - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 01 Május 2017, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2012. október 9-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 5. szín




2012. október 9. kedd,
Tizenharmadik/hetvenedik bejegyzés:
”Úgy tűnt, hogy végül igazam lett, mert mind a ketten magukhoz tértek, noha egyelőre egyikőjük sem figyelt ránk. De az alapján, mit Ms. Grey mondott úgy tűnt, hogy tényleg jól vannak mind a ketten. Végül azonban minket is észrevettek s feltűnt a létszámfölény is.
- Ők jöttek segíteni megvédeni magukat… titeket – mondtam.
Szerencsére azonban már távozni készültek, de még előtte Mr. Maximoff is megjelent, ki gyorsan meg is beszélte a részleteket. Kezdtem fáradt lenni, ennyi izgalom igazán nem volt nekem való. A következő hónapokat szerettem volna inkább csak a labor nyugalmában dolgozni s ott ténykedni, jobban szerettem, mint a terepet. Főleg, amikor ilyen alakokkal vagyok körbevéve. Ha nyugis a küldetés s nem történik gond, akkor nincs bajom a tereppel sem, de ez most nem ilyen volt.
- Mind a ketten jól vagytok? – kérdeztem a két telepatát Mr. Maximoff távozása után.
Odakintről meghallottam a kiáltozást s mikor Reena elindult, hogy elbontsa a barikádot, akkor én is segítettem neki, s csak Neptune a tanúm rá, hogy fogalmam sincs miként fogunk kimászni ebből a slamasztikából.”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 01 Május 2017, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Végre valahára a nagy mamlasz is lenyugodott és a doktor újra önmaga volt. Éreztem, hogy egy hatalmas levegőt veszek és kinyitottam a szemeimet. Jean-re bámultam, felnyúltam a halántékomhoz és megmasszíroztam, most kezdtem érezni, hogy fáj is a fejem némileg és gondolkodni is nehéz.
- Hű de lassúnak hangzik a rendes beszéd és nehézkesnek a telepatikus beszélgetéshez képest – nyögtem. – Csoda, hogy nem halt ki az emberiség.
Mennyivel egyszerűbb volt gondolati úton beszélni, sokkal gyorsabban ment és könnyebb volt, legalább is így éreztem az előbbiek után. Felpillantottam, amikor idegen hangot hallottam. Ezek meg mégis mi a francot kerestek itt?! Segíteni? Ha nem lettem volna kimerült, akkor még fel is nevettem volna. De még azért Jean előző szavaira reagáltam, jó lett volna tudni, hogy hova ment a lélek, vagy micsoda.
- Rendben, akkor ezt rád hagyom… És nem, most aludni akarok csak, nem telepátiát használni.
Reméltem, hogy Clint mihamarabb hazatér, már úgyis túl régóta voltak le és minket nem is vittek magukkal, szemétség továbbra is. Mikor a trió távozott, beleértve Maximoffot, akkor álltam fel és nyújtóztattam ki a végtagjaimat.
- Nem csak neked kell magyarázkodnod… - sóhajtottam.
Ha a székek és asztalok végre eltűnnek onnan, akkor elindulok kifelé.

//Folytatás: Éden//

felszerelés:


template nélkül:

Lower East Side, Manhattan - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Jon figyelte, ahogyan visszaváltozott Banner emberi alakba, akkor most már tényleg vége volt az egésznek. Remélte, hogy az ügynökök nem fognak ellenségesen fellépni vele, úgy tűnt, hogy tényleg így van. Közben a megbilincselt Rejtélyt is vitték, legalább a testvériség egy tagja biztosan rácsok mögé került, még akkor is, hogyha a többieket a kényszerű szövetség miatt el is engedték. Danvers is csatlakozott hozzá, már felkészült arra, hogy milyen fejmosást fog kapni a nőtől a parancsszegések és hasonlók miatt.
- Kitérek asszonyom – mondta. – Bár fogalmam sincs, hogy mire volt jó, Maximoff mondta, hogy pusztulnia kell, azt hiszem abból nyerhette Essex a hatalmát.
Ezt csak tippelte, nem tudhatta biztosra, mert a jövőben semmi ilyet nem tapasztalt. Kissé meglepődött, amikor a letolás helyett lényegében elnézést kért tőle Danvers, amiatt, amit tett. Már-már megsajnálta a nőt, tisztában volt vele, hogy mennyire nehéz lehet a SHIELD-et vezetni.
- Nem tennék soha olyat ezredes, amivel a pozícióját veszélyeztetném – mondta. – Annyi bizonyos, hogy több képessége is volt Essex-nek, lehet, hogy önt irányította és azt hitte, hogy a saját lépései a sajátjai, miközben az övéi voltak. Vagy az is lehet, hogy látta a jövőt, úgyis több képessége volt.
Itt hazudott, kénytelen volt megtenni, hogy megőrizze a világ stabilitását és ne okozzon károkat. Remélte, hogy ez a válasz elegendő lesz. Nem örült ennek, de a kezei megvolta kötve.
- Ha megenged egy tanácsot asszonyom… - kezdte. – Nincs egyedül, legalább néhányakban próbáljon meg bízni, úgy sokkal könnyebb lesz, mintha mindenkiben csak ellenséget látna. Akkor nem csak az ön vállára nehezedik a súly, hanem megbeszélheti mással is.
Egy röpke vigyort megengedett a végén.
- Higgye el ezredes én is borzalmas ötletnek tartom – értett egyet. – De nélkülük nem ment volna és Essex őket is irányította… legközelebb már behozzuk őket. Biztos lesz még rá lehetőség.
A többi ügynök felé pillantott, mikor a nő nekilátott újra parancsokat osztogatni. Hamarosan megérkeznek a többiek is. Hirtelen ötlettől felindulva pedig úgy határozott, hogy elhívja Jean-t vacsorázni valahova.

//Folytatás: Éden//

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 09 Ápr. 2019, 14:54

Újvilág – II. korszak

8. fejezet: A vér rabjai – Epilógus III.

2012. október 8., hétfő, 22:00.

Egy elhagyatott raktárépület valahol New Yorkban, a Lower East Side-on. Holnap nem messze innen zajlik majd egy brutális összecsapás a S.H.I.E.L.D., a Testvériség, Mr. Sinister és Hulk között, és ez a csata vezet majd Sinister halálához.

Persze a férfinak már amúgy sincs sok hátra az életéből, és ezt ő maga is tudja. Érzi minden porcikájában, ahogy fel-alá járkál egymaga az épület sötét, nyirkos, mocskos alagsorában. Néha fel-felvillan a homlokába ágyazódott Ékkő, miközben mintha önmagával társalogna, alig hallhatóan, hadarva és motyogva.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Essex10 – Nem, nem, nem, sehogy sem működik… Minden óvintézkedést megtettem, próbáltam az idővonalat a megfelelő irányba terelni… de akármit teszek, a végeredmény mindig ugyanaz! Nem, nem, lehetetlen… A Föld minden esetben megsemmisül, néha később, néha előbb, de képtelen vagyok megakadályozni… Túl sok az ismeretlen tényező, túl sok a mágia, túl sok az ellenség… A Főnix erejéhez kevés a Hatalom Ékköve, és lassan minden életet elszív belőlem, ahogy ennek az idősíknak az Ékköve kitörli a létezésből… A fiatalabb énem még gyakorlatlan az Ékkővel, a Főnix mindenképp ki fog szabadulni, Thanos seregeinek érkezése előtt vagy után… A túlzott mágiahasználat pedig végképp áttörheti a határvonalat a Sötét Létsíkokhoz, és Mephisto is… ugyanakkor Mephisto ellen pedig szükséges a Főnix hatalma… ARGHHH!!!

A nagydarab, tetovált férfi egyik öklével a falba csap, olyan erővel, hogy az egész helyiség visszhangzik tőle még hosszú másodperceken át.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Essex10 – Elbuktam… Kifogytam az időből, a Testvériség is ellenem fordult, az életerőm túl gyorsan merült ki… Mit tegyek, nagyuram?

Néhány pillanatnyi szünet, mintha Sinister hallgatna valakit, majd folytatja.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Essex10Frostnak? Ő… Ő egészen biztosan nem segédkezne a tervünkben, nagyuram! Kovacs talpnyalója, az első dolga lenne, hogy őt visszahozza, ráadásul nála van az Elme Ékköve, még ha most nem is tud róla… El fogja venni a Hatalom Ékkövét a fiatalabb énemtől! Ráadásul ha Kovacs is visszatér, akkor…

Megint egy kis szünet, utána folytatás.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Essex10 – Hogy én magam csaljam ide Thanos seregeit? Nagyuram, ez… ezzel felgyorsítjuk az eseményeket, a Föld még hamarabb elpusztul, és… közben még Kovacsék kezébe adunk kettő Ékkövet is! Gondoljon bele, ha a két Ékkő erejét vesszük, és ahhoz a Főnixet, amely már nem sokáig szunnyad Greyben, plusz még az idegenek érkezését… Túlságosan sok az ismeretlen tényező, ez így rendkívül kockázatos, teljesen új, kiszámíthatatlan idővonal fog születni! Tudom, hogy az eredeti tervünk elbukott, mert gyenge és ostoba voltam, na de ez…

A szokásos szünet, majd Sinister az eddiginél is meglepettebb arckifejezéssel folytatja.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Essex10 – Az a nő…? Igen, igaz, ő nyilván felismeri majd őket… és visszatérhet minden emléke, szerencsés esetben… aztán pedig talán eljut magához Thanoshoz is. De akkor talán rögtön inkább őt kéne felkeresnem, és átadni neki az Ékkövet… Tudom, tudom, hogy most még nem emlékszik… Az Elme Ékkövével? Óóó… Igen, előbb rajtam keresztül, aztán Frost, akinél az Elme Ékköve van, és úgy eljutva hozzá… Őt akarja felhasználni, egybeterelve a játszma minden figuráját. Mégis, az a rengeteg áldozat, akiket az idegenek elpusztítanak majd…

Ekkor Sinister hirtelen összerezzen, mintha csak valaki szigorúan leteremtené őt, mire csukott szemmel térdre rogy…

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Essex10 – Természetesen, nem kérdőjelezhetem meg nagyuram akaratát. Az egyetlen cél minden ellenségünk elpusztítása, és utána a túlélőkkel új paradicsomot teremt majd nagyuram a Földön. Mert lesznek túlélők, a legerősebbek, igen. Csak az erős maradhat életben. Mondd hát, nagyuram, mit kell tennem holnap?

És ekkor az alagsor legsötétebb sarkában… kirajzolódik egy alak, egy hatalmas, rettentő, kegyetlen tekintetű férfi alakja. Szürkés-kékes ruházata, festett, szürke arca, fényesen villódzó szemei láttán bárkinek megfagyna a vér az ereiben.

Mély, reszelős hangján csak egyetlen mondatot mormol Sinisternek.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Apcs10 – Meg kell halnod.

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Apoka10


Lower East Side, Manhattan - Page 4 Line10

Újvilág – II. korszak

8. fejezet: A vér rabjai – VÉGE

Lower East Side, Manhattan - Page 4 End10

Folytatása következik hamarosan!

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 4 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.