Sötét Jövő - Új fenyegetés

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 03 Szept. 2020, 00:01

//Hétfőn lesz új kör, addigra remélhetőleg már Tyler is tud írni.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Vas. 06 Szept. 2020, 19:11

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

Sok minden kiderül, aminek nem feltétlen most és itt lett volna az ideje. Túl sok minden történik rövid idő alatt, ami egyrészt túl személyes, más részt fontos, akár a szenátusnak, akar nekem személyesen. Ez a helyzet hármunk között kezd elmérgesedni, mellesleg nem biztos, hogy itt van az ideje mindenre kiterjedten megbeszélni minden felmerült problémát.
A hangom akaratomon kívül is vészjósló lenne ha megszólalnék, és bár tökéletesen képes vagyok uralni az általam keltett hullámokat az erőben, akaratlanul hullámzást keltek benne, nem túl biztatót. Rövid időre. Újra felveszem a teljes kontrollt, azonban Trex vészjóslóan kezd morogni, majd mikor ingerülten intek felé, abba hagyja, de érezhetően ő is érzékelte, ezt a kilengést.
Több kárt okoztam, mint amennyi hasznot a mai nap folyamán. Az, hogy segíteni akartam, nem mentség arra, hogy csak rontottam a helyzeten. A továbbiakban csöndben maradok, csak Ry-nak üzenek.
~Sajnálom. Nekem nem számít, hogy honnan jöttél mi vagy...azt hittem ezt tudod...~

Nincs túl sok időnk, hiszen Ry egyszerűen eltűnik, a mozdulatai automatikussá válnak. Azonnal látom, hogy ő maga jelenleg nincs a testében, bár semmit sem érzek felőle, nincs külső hatás...egyszerűen nincs jelen. Már szólni akarok, hogy ne álljanak az útjába, de Ziarre is erre a következtetésre jut. Sietve követem, és a Szenátusi Terembe siet, ahol is kapcsolja a Birodalmat. Ilyen egyszerűen. Innen már nem fog szabadulni, főleg nem azután, hogy hozzá teszik azt a bizonyost mondatot...hogy az utóbbi években.
~Rendben....~
Morgok egy választ Ry-nak, de nagyon nem tetszik, hogy ki kell maradnom ebből, de az elmúlt perceket szem előtt tartva, lehet, hogy jobb is ha nem szólalok meg Ry ügyével kapcsolatban. De felkészülök arra, hogy ha esetleg Ry-ra támadna valaki, minden erőmmel próbálom megvédeni...lehet rá számítani, most bosszantja fel az egész Birodalmat.
Közben küldök, egy üzenetet Ry hajóján tartózkodó embereimnek nézzenek utána, annak amit Ry kért, de sok sikert nem fűzők hozzá. Bármikor hozzáférhettek, sőt lehet, hogy már eleve benne volt ez, hogy bármikor az irányításuk alá vonhatják. Feszülten végig hallgatom magát a császár mondanivalóját. Aztán vaskos percekig, senki sem szólal meg.
-Mivel tudunk keresztbe tenni Rhand-nak?-
Egyszerű, kemény, lényegre törő kérdés. Elég volt most már a diplomáciából, az óvatoskodásból, a politika manőverezésekből, titkokból. Eleresztek egy bocsánatkérést, az erőben, Ry felé, ő ismer a teremben a legjobban. Tudhatja, hogy elfogyott a türelmem....


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 07 Szept. 2020, 00:00

//Mivel nem számítottam rá, hogy Tyler tényleg írni fog, így nem álltam neki a reagoknak és Bishi sem írt, pénteken lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 11 Szept. 2020, 00:06

//Én a magam részéről kész vagyok a reagokkal, @Bishop felejtette el, hogy ma van a körváltás. Szóval kedden kaptok új kört (remélhetőleg).//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 15 Szept. 2020, 00:01



Sötét Jövő: Prológus





Új fenyegetés


Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Th'edar Kolbert, Nyshani Ry Shami, Ziare Dyarron,



Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron, Alt'or T'orak és Testsubject-4141 / Bevo



Következő körváltás: 2020. szeptember 19. (szombat)

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Célkitűzés 1.: A Lázadók kutatása
Jelenlevők: Testsubject-4141 / Bevo
További információk:


Bevo továbbra is próbált az ellenfelével dűlőre jutni, mivel a másik nem látta és nem is érzékelte továbbra sem, így a fiatal férfi felrepült az ellenfele fölé, majd onnan támadott. Mivel a másik továbbra sem látta és nem is nagyon mozgott, csak nagyon kicsit, hogy tudja magát védeni, az ivadéknak nem volt nehéz dolga azzal, amit meg akart tenni.

Így Bevo pontosan megtudta csinálni, a másik próbálta a láthatatlan lábát elkapni, de nem sikerült, a végén pedig még el is rugaszkodott tőle az alakváltó. Pont azelőtt, amikor az ellenfele mélyen elmerült a savas vízben. A hullámok összecsaptak a feje felett és igazából még véres buborék jött fel a mélyből, majd a víz kezdett megnyugodni, az ellenfele nem bukkant fel többé.

Ő pedig sértetlen maradt és persze igencsak fontos megjegyezni, hogy láthatatlan is. A portálok nagy része már bezárult, de a lények, amik átjöttek nem tűntek el. Jelentős részük most is a földön volt a fák között, látni és hallani lehetett őket, egy-két – nagy elvétve csak – repülni is képes volt, de ezek alig voltak néhányan, nem volt jellemző.

Annyi bizonyos, hogy szinte mindegyik zsákmányra várt és lesett, az állatokat támadták. Most éppen Bevo nyugodtan lehetett, mert őt nem látta senki és az egyetlen őt támadó már halott volt. azonban annak a helynek környékéről, ahol az előbb kutakodott a lázadó bázis után, lövések zaját hallhatta. Talán mégiscsak volt arrafelé valaki, valami, amit ő nem talált meg az események kezdete előtt.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: Célkitűzés 2.: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Alt'or T'orak | Ziare Dyarron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 L20XMAu Még mindig értetlenül követtem Shani-t, hogy mi is ez az egész. Ami viszont következett attól kirázott a hideg. Ez volt a titok, hogy a Birodalom ügynöke? Ha igen, akkor nem csodálkoztam azon, hogy nem akarta elmondani mindezt és titokban akarta tartani. ekkor meghallottam a telepatikus üzenetét, komolyan úgy gondolta, hogy most ezt megfogom tudni nézni? Shani elkezdett beszélni egyszerre azzal, amikor a Császár is, majd hirtelen belefojtották a szót, szó szerint. Láttam a mozdulatot, amit Lady Stradd tett, és Shani ezek után nem volt képes arra, hogy megszólaljon. Vagyis tátogni tudott, de hang nem jött ki a torkán, így Lord Xeth teljesen nyugodtan tudott beszélni. Igazából nem tudom, hogy miért áltattuk magunkat, hogy nem tudják, hogy hol vagyunk, de ez akkor sem volt megnyugtató. Rhand?! Nem volt elég egyszer? Miatta történt minden alapból is, bár nem sikerült teljesen feltámadnia aznap. De ez most talán rosszabb volt, mint akkor, ami akkor történt. Nem örültem ennek az egésznek, de azért, amikor megszólaltam, igyekeztem udvariasabb lenni, mint amennyire Alt’or volt. Egy vezetőnek mindig annak kell lennie.
- Köszönjük a figyelmeztetést Lord Xeth! Itt is tapasztaljuk a jelenséget, ahol most vagyunk. Önök valószínűleg jártasabbak ebben a helyzetben, van valamilyen ötletük felség arra, hogy mit lehetne tenni? Hogyan zárjuk be azokat a hasadékokat? – kérdeztem.
Láttam, hogy Arrik vicsorog, én pedig igyekeztem nem talpnyalónak hangozni, csak pusztán udvariasnak, azt hiszem, hogy sikerült. Ez közös gond lehet, nem ártott volna most is haragban lenni velük. Főleg, hogy láthatóan azért érkeztek, hogy elmondják mi történt és ha a Csillagköd összes fejese benne van a dologban, akkor ott nagyon-nagyon nagy bajban vagyunk. Amiből lehetséges, hogy úgy sem tudunk kimászni, hogyha közösen összefogunk. Ami nagyon nem lett volna jó, ha ez lett volna a végkimenetel.

//Folytatás többi reagom.//



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 C7CpFzJ
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Birodalmi szenátus, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 3.: A Másik Hadszíntér
Jelenlevők: Th'edar Kolbert | Ingrid L’lerim
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 YovW2Pl Azok után, hogy Kolby-val megérkezett nem volt túl sok dolga már. A teremben az egyik legmagasabb rangon volt, konkrétan a Sötét Tanács felett állt, de ettől függetlenül biccentéssel üdvözölte őket, ahogyan kis meghajlással a Triumvirátus másik két tagját, illetve a leendő menyeit. Ez az egész még mindig túl sok volt neki, hogy Eyjolf mindkét lányt feleségül akarja venni. Nem arról volt szó, hogy ne kedvelte volna Kalia-t és Xelia-t, akik egyébként még Kisboszorka, azaz Svala – Ingrid lányának – a barátnői is voltak, de ez túl közeli kapcsolatot eredményezett volna Xeth-hez. Igazából annak örült, hogy a lányai inkább az anyjukra hasonlítanak jellemben. Még akkor is, ha az őrnagy is roppant nehéz természet volt. Amíg a nő élt néhányszor találkoztak csak, futólag. Most mégis itt volt teljes életnagyságban és valahonnan tudta korábban, hogy ő volt az. Pedig, amikor korábban találkoztak Ingrid még nem volt Erőérzékeny, soha sem láthatta, vagy érezhette a másik vörös hajú nő auráját és Erő mintázatát. Majd később foglalkozik ezzel, most nem volt itt az ideje. Odasétált a megszokott helyére, azaz némileg távolabb a társaságtól. Úgysem szokott beleszólni a beszélgetésekbe, vagy tárgyalásokba. Maximum telepatikus úton tesz megjegyezést a Hatalom Triumvirátusának. Azon, amit Lyra tett remekül szórakozott magában, de kívülről semmi sem látszott ebből, és az Erőn át sem lehetett semmit sem érezni. Ha ott lett volna a közelben, akkor a nő már nem élt volna azért a viselkedésért, amit megengedett magának, ahogyan Alt’or sem. De most csak összefűzte a karjait a mellkasa előtt és várakozott. A korábbi őrnagyot igyekezett szemmel tartani. Egyelőre lehetséges, hogy a Császár a szerelemtől elvakultan nem veszi észre azt, amit kell, de Ingrid figyelme soha sem lankadt, akkor is őrzően és kételkedve figyelte azt, ami Birodalom szerte történik, akkor senki más nem tett így. Nem hiába a munkája egész napra szólt és bármikor hívhatták, szólíthatták. Ez a mostani perc sem volt más ettől. Ha pedig szükség lesz rá, akkor ő itt van, hogy cselekedjen.

//Továbbit lásd lejjebb.//



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 4.: Az újbóli találkozás
Jelenlevők: Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 XVbNPWX Rhys szemei elkerekedtek, amikor Xeth megemlítette, hogy kicsoda, vagyis micsoda Xanesh. Így már világos volt az, hogy miért is nem találta meg sehol sem a túlvilágon Benûwia-t. Az emlékei megvoltak, amikkel rendelkezett az elődjének, felmenőjének hála, így pontosan tudta, hogy kicsoda Ireria, ahogyan azt is, hogy a két nővér teljesen más volt és nem is igazán jöttek ki jól életükben. Egyszer dolgoztak össze, amikor közösen zárták ki a túlvilágra Rhand-ot. Soha többé, hiába voltak ikrek. Azonban arra a részre, hogy császárnőnek nevezte Xeth, elpirult.
- A lelkiismeret jobban tetszik. – mondta egy mosollyal.
Ezt már az életében is mondta a férje többször, hogy lényegében az volt neki is Keth-nek is, mert ő gondolkodott a szívével és nem pedig csak az elméjével. Rhys volt, aki másokat is figyelembe vett, míg a két férje csak átgázolt volna másokon. Jó sith-hez híven, még akkor is, ha Keth világos oldalon volt a rituálé miatt. Sajnálta, hogy végül meg kellett érkezniük a tanácsterembe, ahol egyébként nem kevés ismerőssel találkozott. Ilyen volt L’lerim, Hiuval, Kalen, holoképen Lyra Stradd, de még annak a fiatal vöröshajú lánynak az idősebb verziója is itt volt, akivel ott volt a Dagobah-n, és később őt jelölték ki a genetikai program miatt melléjük, most a Rejtélyek Szféra nagyasszonya volt. És ott voltak a lányai. Egy pillanatra lefagyott és megtorpant, amikor meglátta őket. szebbek voltak, mint amit valaha is eltudott volna képzelni. Mindkettejük szeme olyan, mint az apjuké valaha, a hajuk pedig, mint az övé. Szívesen megölelte volna őket, de ekkor egy szőrös valami landolt Verenwar-nál és mire felfoghatta volna, hogy mi történt Xeth már le is ültette a császári trónszékbe, ami nagyon kellemetlen volt a nő számára. legalább is maga a szituáció. A lányok odamentek hozzá egészen közel, amíg Xeth beszélt, Rhys-t pedig nem érdekelte, hogy mindenki itt volt, felállt és egyszerre ölelte meg mindkét lányát.

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 CmXvQfM

Mint látható, mivel épp beszéd van, Xeth a főnök Smile
statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Shadow Pént. 18 Szept. 2020, 16:20




Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Bevo10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm


testsubject-4141 (Bevo)
Feladat: Megtalálni a lázadók új bázisát, jelenteni, és megadni a kellő információkat egy sikeres támadáshoz.
Frakció: Sith Birodalom
Játékos társak:



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Hát szegény szerencsétlen elment fürdeni egyet, ami nem épp úgy fest, hogy olyan fürdő, amire most én is beneveznék egy nehéz nap után, bár az biztos, hogy kosz nem maradna rajtam utána, de ahogy elnézem nagyon más se. Igazából esélye se volt és én a helyében, mikor köddé váltam számára, már akkor menekülőre fogtam volna a part felé, mert egy olyan ellen nehéz küzdeni, akit nem látunk és érzünk.
De döntött és ennek ez lett a vége.
Egy kis ideig néztem csak, a savat, majd utána körbe pillantva erősebb szárnycsapásokkal indultam meg a part felé, hogy ne időzzek a sav felett többet, mielőtt én is kapnék egy meglepetést fentről, ahogy én tettem a korábbi ellenfelemmel. Ahogy nézem, a kapuk bezárulnak, de azért marad itt elég vendég ezek után is. Kevés tud repülni is, de túlnyomó többségben nem azok vannak. Próbálok arrafelé landolni amerre a harc elkezdődött, ha ott tiszta a terep és vissza változok emberré teljesen, de maradok láthatatlan. Lassan megfogom a pisztolyom markolatát és kiveszem a számból, hogy a tokjába tegyem, miközben érdeklődve pillantok arra amerre korábban nézelődtem eredménytelenül.
Most viszont lövések hangjai jöttek onnét, amiknek jobb lesz utána néznem. Lehet lesz itt mégis csak valami a dögökön kívül. Ennek megfelelően nyugodt léptekkel indulok meg arrafelé, arra azért figyelve, hogy egy röppenő lövedéknek a véletlen áldozata ne én legyek, de ugyan akkor egy pillanatra se akarom elveszteni a teljes láthatatlanságomat. Ha olyan a helyet és még köd is van, akkor elő bukkanhatok úgy, mint akit csak a köd vagy valami rom takart.
Ezen azonban ráérek akkor gondolkozni, nem? Annyi biztos, hogy ha kell kikerülöm a dögöket, és úgy sétálok csak, mintha valami kis parki sétán lennék egy nyugodt délutánon, valami birodalmi bolygón. Persze figyelem, hogy merről jön a lövöldözés, és mennyire heves, mert ha elcsendesedne, akkor jobban ügyelek arra, hogy a lépteim is hangtalanabbak legyenek, meg ne nagyon hagyjak nyomokat se esetleg. Ha megtalálom a lövöldözőt, vagy lövöldözőket, akkor fedezékből mérem fel a terepet, hogy milyen felszerelés, hányan, és kikhez is tartozhatnak, valóban lázadók lehetnek, vagy épp csak szerencsevadászok, fosztogatók, akik csak valami értékesebb dolgot keresnek itt a veszéllyel nem törődve.








Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Shani10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Nyshani Ry Shami
Feladat: Kideríteni, hogy még biztos e a menedék
Frakció: Új Köztársaság
Játékos társak: Ziare Dyarron, Alt’or T’orak



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Úgy fest, hogy nem igazán vették jó néven a megnyilvánulásomat, mert igen hamar azon kapom magam, hogy nem jön ki hang a torkomon és enyhén szólva is gyilkos tekintettel nézek az imp nőre, aki bemutatott, mint hű imp kémet.
Ezek után sarkon fordulok és hátrébb sétálok eléggé morcos képet vágva és Alt’or mellé állva nézem, hallgatom az eseményeket. Kicsit se örülök neki. Miután Ziare végzett a kis mondandójával, egy újabb üzenetet küldök neki.
<- Hogyan lehet megszabadulni eme imp kontroltól, hogy újra a magam ura legyek? Enyhén szólva is megalázó… -> nem nézek felé, csak összefonom magam előtt a karjaim és hátracsapott fülekkel állva nézek magam elé.
<- Gyűlölöm, hogy egy nyüves kis ivadék vagyok, semmi több… -> morgom Alt’ornak, de rá se nézek, mintha csak állnék elnémítva, magamban füstölögve.
<- …Ezután, ha el is hiszik, hogy nem vagyok valami büdös imp seggnyaló, akkor se lesz helyem az Új köztársaságban, mert akárhova mennek veszélyforrás leszek csak. -> folytatom Alt’ornak, majd a karmaimat kezdem nézegetni, aztán a műkarom, mint aki felettébb unja a nagy imp műsort, és ez teljesen igaz is. Kb várom, mikor lép valaki oda hozzám, és nyom fegyvert a fejemhez, vagy rendeli el, hogy letartóztassanak. Ezek után úgy se érdekel senkit, hogy mit mondanék, hála ennek a nőnek, aki igen magasra került a halál listámon.
De ezek mellett megtudtuk ki is áll mindez mögött ami jó volt, vagy inkább rossz? Rhand se épp az akinek örülni lehetne, hogy újra előkerül, főleg, hogy az eredeti galiba is neki köszönhető amibe jelenleg vagyunk, mármint, hogy Xeth játssza a nagy uralkodót, azt mindenki félheti e nevét.
Végig nézek a jelenlévőkön, mármint a kivetítésen, hogy mégis kik is vannak ott, majd újra csak maga elég nézek és várok. Ziare max négyszemközt válaszol, Alt’or, meg amikor kedve tartja az Erőn keresztül, ha hozzáfűzne valamit, bár most ő sincs jó hangulatban ezt látom rajta, meg nem is tehet most semmi olyat ami közvetlenebb dolog lenne. Hiába van egy karnyújtásnyira sem, most mégis, mintha vényévek távolságában lenne.




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Thorhalla and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Pént. 18 Szept. 2020, 16:41

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

Felkészülök, hogy Ry védelmére kelljek, de még így is csak tompítani tudom annak a hatását, ahogy elnémították, meg akadályozni nem. Dühös vagyok, de ez nem látszik rajtam, nem hagyom meg nekik ezt az örömet. Az előbbi kérdésemet is, normális hangnemben tettem fel, igaz az elvárt udvariassági formulát már nem tettem hozzá. Személyesen nem volt dolgom a jelenlegi uralkodóval, így nem igazán tudhatom, hogyan is reagál erre. Mindenesetre felkészülök, hogy megvédjem magam ahogy tudom, ha esetleg valamelyik birodalmi rám is rám támadna.
Egyenlőre több hozzáfűzni valóm nincs, hisz még az előző kérdésemre se kaptam választ. Baromira nem tetszik, hogy tőlük függ az egész történet, illetve az információt amit vagy megosztanak vagy sem.
~Hidd el ha tudnám, már nem lennél kontroll alatt, ha ennek vége mindent megteszek ami tőlem telik, hogy megszüntessük....~
Mivel nem igazán tudom, most átölelni, így Trexet küldöm oda, aki a lábához kuporodik, törleszkedik, majd lefekszik mellé.
~Soha ne mondj ilyet, te sokkal de sokkal több vagy annál amit a Császár vagy a Birodalom, akár a Köztárasaság gondol rólad. Kitaláljuk, találunk...találok, egy módot arra, hogy itt maradhass, és megszüntessük a kontrollt...~
Míg Ry-al beszélek, de közben várom a válaszokat a feltett kérdésekre, miszerint mihez is tudunk kezdeni Rhand-al.


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 19 Szept. 2020, 00:00

//Szerdán lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 22 Szept. 2020, 14:01

Xeth E’ron / Keth Tye E’ron


Kaland címe: Sötét Világ: Prológus
Foglalkozás: Cászár
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Feladat: Komplikált

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
Habár a szemem sarkából láthattam mindazt, amit a feleségem tett, mármint, hogy magához ölelte a lányait, csatlakozni vagy csak szimplán csodálni a pillanatot nem állt módomban. A munkám egyik nagyon csúnya hátránya. Még aztán mondja valaki, hogy a császár bármit megtehet amit akar, azzal és akkor, amikor akarja. Nevetséges.
- Rhandnak csak egyetlen módon lehet keresztbe tenni, ha olyan helyre kerül, ahonnan nem tud visszatérni vagy a manipulációs játékait játszani. - a nevetséges kérdésre a legegyszerűbb a válaszokat megadni. Egyáltalán azt se nagyon értettem, hogy miért is merült fel bárkiben is a dolog, hogy esetleg más megoldás lenne a problémára, mert az esetleges diplomácia vagy egyezkedés ostobaság lett volna, hiszen gyakorlatilag senki sem nyert volna vele semmit, csupán maga Rhand.
- Örülök, hogy ön legalább jó kérdéseket tesz fel, hölgyem. A köreinkben van az a két személy, aki már járt a másik oldalon, az ezzel kapcsolatos információikat és tapasztalataikat a belátásuk szerint remélhetőleg meg is osztják majd velünk. Ami a kapuk bezárását illeti, egyelőre nincs rá megoldásunk. Érthető okokból a Birodalom sem próbálkozott a túlvilágba való kapu megnyitásával, így a bezárásra sincs protokollunk előkészítve. Az igazi problémát viszont nem maguk a kapuk jelentik, sokkal inkább azok, akik átjöhetnek rajta. Harcosok és boszorkánymesterek hosszú listája az, ami mind a Birodalom, mind önök számára veszélyeket rejt. - a nővel, aki már a hidegháború ideje alatt kiválóan elkerülte a Birodalom erőit, talán némileg meglepő tisztelettel a hangomban beszéltem. Mindig is nagyra tartottam azokat, akik a képességeikkel és tudásukkal bizonyítottak, nem nagy szavakkal. Ezért is ajánlottam amnesztiát vagy épp nyugodt életet azoknak az egykori köztársaságiaknak, akik részt vettek az eseményekben huszonöt évvel ezelőtt és nem fordítottak hátat a teljes galaxisnak, mint ahogyan azt a szenátus és a jedik tették. Persze az nem volt kérdés, hogy a hölgy csak azért tudott mindeddig rejtve maradni, mert nem Ingrid feladata volt elfogni őt.
- Ezzel pedig el is érkeztük ahhoz a ponthoz a beszélgetésünkben, ami a szememben talán a legfontosabb. Mit javasolna az Új Köztársaság? Milyen lépéseket kellene megtennünk ezután?- szólaltam meg újra miután visszasétáltam a trónszékhez és leültem rá. Volt egy egész pontos elképzelésem arról, hogy mit is szeretnék igazából, de nem akartam egyrészt egyből kész tények elé állítani senkit, másrészt igazán arra vártam, hogy esetleg ők hozzák fel azt, amit én hanem felajánlanék nekik. Természetesen megint egy olyan játékot játszottam, ami nagyon sokaknál kiverheti a biztosítékot minden oldalon, persze csak akkor, hogyha nem eég intelligens vagy túl rövid távon gondolkozik.
~ Kellően császárhoz méltóan viselkedem? Csak érdeklődés szempontjából, mennyi időbe és erőforrásba tellene, hogy ha szükséges elhozza nekem azt a nőszemélyt? - mindezt a kérdést Ingrid számára tettem fel. Azzal tisztában voltam, hogy ha szükséges lenne, vagy ha megkérném Hiuval könnyedén le tudná vadászni a nőt, viszont azt akkor választanám, hogyha halottként szeretném látni. Ő kifejezetten imádná a vadászatot. Viszont egyelőre sem fogolyként sem pedig halottként nem akarom látni, csupán a kíváncsiságomat kívánom kielégíteni ezzel az információval és elraktározni arra az időre, amikor esetleg szükség lenne rá.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:


_________________
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 FUn312o
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 6fZaEMM
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Thorhalla and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Bishop Szer. 23 Szept. 2020, 00:18




Előtörténet
Kaland
Helyszín

Felszerelés:



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh

A pusztító droidot előre küldeni okos ötlet volt Kolbytól, ő és a kísérete csak a távolból hallották a harcok zaját és semmilyen veszély nem fenyegette őket, rendkívül jó befektetések voltak ezek a hihetetlenül drága droidok, három árából már egy űrhajót lehet vásárolni, ellenben akár egy túlvilági támadás alatt is jól teljesítenek, az eddigi tapasztalatok alapján. Az olcsó kukadroidokról ezt nem tudta volna elképzelni. Talán őt magát is meglepte, de sikerült épségben átérniük a császári palotába. Innen a tanácsterembe mennek. Kolby hirtelen túlságosan is mély vízbe kerül, egyrészt nem volt felkészülve egy ennyire színes társaságra, másrészt eddig nem volt tapasztalata hasonló szintű diplomáciával, talán egyedül, amikor a K Kredit rendszert lobbizta ki, de az egy válság elkerüléséért volt és a szokásos stílusában állt hozzá, ez most más, sokkal inkább politikai. A helyzeten nem javít, hogy nem mutatkozhat be vagy ilyesmi, kétszer is őt mutatják be, először csak a tanítvány, aztán maga a Császár is. Az üdvözleteket viszonozza és megköszöni a megtiszteltetést, kihúzza magát, hidegen és nyugodtan mozog, a hangja is hidegebb és nincs orrhangja mint általában, rendkívül professzionális. A legjobb az lenne, ha saját stílusát hozná, megtenné ha idegen erők képviselői nem lennének itt, csak birodalmiak, de most külsőleg így kell mutatkozni, talán ha valaki hatalmas tévedést mondd kijavítja.
A fenyegetésről egyértelmű fogalmuk van, ez jó, és már a megoldáson dolgoznak. Körülnézve az egyetlen furcsa dolog számára, hogy csak ő egyedül gazdasági szereplő, senki más nincs, akit ismerne vagy hallott volna róla, csak magas szintű politikai személyek, a katonai vezérkar is kicsit hiányzik neki, a másik szereplők részéről különösen. A "lázadók" külön érdekes számára, az elhangzottak alapján van egy egész új államuk, ezek gazdasági adataira kíváncsi lenne, mégis mekkora termeléssel rendelkezhetnek, remélhetőleg a kémeknek van erről néhány anyaga, amit kézbe vehet. Ami a jelenlegi katasztrófát, vagyis inkább inváziót illeti, úgy érzi, hogy neki a kivitelezésnél lesz szerepe, így erre is készül.



_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Rhyssa Edaara Quillan likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 23 Szept. 2020, 00:21



Sötét Jövő: Prológus





Új fenyegetés


Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Th'edar Kolbert, Nyshani Ry Shami, Ziare Dyarron,



Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron, Alt'or T'orak és Testsubject-4141 / Bevo



Következő körváltás: 2020. szeptember 27. (vasárnap)

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Célkitűzés 1.: A Lázadók kutatása
Jelenlevők: Testsubject-4141 / Bevo
További információk:


Bevo minden nehézség nélkül kitudott érni a partra, ahol láthatatlanul visszavette az emberi, vagyis humanoid alakot és még a fegyvereket is eltudta rendezni. Ezek után döntött úgy, hogy elmegy és megnézni azt a helyet, ahonnan korábban eljött, mert akkor nem látott, talált ott semmit, most azonban hallani lehetett a lövéseket. Ezt is minden gond nélkül megtudta tenni, hogy visszaérkezzen oda.

A ködös hűvös hely még mindig ugyanolyan volt, elég kellemetlen Bevo számára. Amit rögtön láthatott, hogy jó néhány démonszerű lény teteme feküdt a talajon, némelyikben kis híján orra is bukott, mert már a talajt sem látta a ködtől. Az biztos, hogy határozottan lőfegyver, lézerfegyver okozta a halálukat, mindegyiket lelőtték. Az, hogy ki és honnan, még mindig nem látszott.

A lövések viszont bentről, egészen mélyről a köd belsejéből érkeztek, túl azon a részen, amit az előbb az ivadék átnézett. Arra a köd még sűrűbb és „sötétebb” volt, ami pedig együtt járt azzal is, hogy még hidegebb is van. Talán egy-egy pillanatra láthatta Bevo, hogy egy-egy lövés is eldördül, a piros, vagy éppen kék fényeket, de nagyon ritkán, a hang sokkal sűrűbb volt.

Azonban ami talán furcsa lehetett, hogy kiabálást, vagy egyéb ilyen zajt most már nem hallott, csak a lövéseket.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: Célkitűzés 2.: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Alt'or T'orak | Ziare Dyarron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 L20XMAu Fogalmam sincs, hogy Shani mit várt ezzel a kérdéssel, honnan kellene tudnom bármit is arról, hogy miként lehet egy ilyesmit megtörni? Azt sem tudom, hogy az Erőn keresztül csinálták-e, vagy pedig valamilyen agymosáson keresztül. Ha pedig választ várt, akkor az végképp ostobaság, hiszen én nem voltam képes arra, hogy telepatikusan válaszoljak bármire is. Szerencsére senki más sem érkezett be, nem voltak extra katonák, extra őrség, így csak a szenátus volt bent, Shani, Alt’or, meg Arrik. Illetve az a pár teremőr, akik egyébként szolgálatban vannak. Szóval a megszokott személyek. Én igyekeztem nyugodt maradni és nem kimutatni a frusztráltságom és dühömet, vagy bármilyen érzelmet. Amit ahogyan láttam, ironikus módon pont nekem sikerült a legjobban és nem pedig az Erőhasználóknak. Ennyivel nem lennének jobbak, mint a Birodalmiak? De ebben a helyzetben mégsem szólhattam rájuk, hogy viselkedjenek. Komolyan nehéz volt elhinni, hogy fontos beosztású vezetők és nem pedig sértett óvodások. Noha Alt’or-o nem látszott most de a kérdése stílusa, modora és hangszíne jócskán árulkodó volt.
- A kérdés inkább az nagyúr, hogy egyáltalán ilyen hely létezik? – kérdeztem. - Ha pedig nincs, hogyan lehetne ott elérni, ahol most van, hogy elpusztíthassuk?
A férfi szavaira bólintottam, fogalmam sem volt róla, hogy hazudik-e, vagy sem, túlságosan is jó volt abban, amit csinál.
- Feltételezem Lady Dodhorn-ra és Lady Xanesh-re gondol. Én is bízom benne nagyúr, hogy a két özvegy császárné válaszokat tud adni. Vagy akár Quillan őrnagy – tettem hozzá óvatosan. - A szavai alapján feltételezhetem, hogy olyanok is visszatérhetnek a túlvilágról, akik már meghaltak és nem csak az előző ciklusban, hanem akár több millió évvel ezelőtt is.
Mindez pedig nem volt jó, nagyon nem, ha így van. főleg, hogy ki tudja, hogy mennyire erős lények jöhetnek át onnan. Egyáltalán lényként kellett rájuk hivatkozni, vagy miként? A kérdésen felsóhajtottam.
- Maga még mindig egy szemétláda Lord Xeth… azt akarja, hogy mi mondjuk ki, hogy szükségünk van magukra, jobban, maguknak ránk. Mi lenne, ha kivételesen lenne olyan jó fej, hogy megosztaná velünk, hogy maga mit akar? – kérdeztem némileg hűvösebben, mint akartam.
Nos, ezek után kíváncsi leszek, hogy mi is lesz a válasza minderre és csak remélhettem, hogy nem emlékezett rám, hogy többszörösen szöktem meg előle és a Birodalom elől fiatalabb éveimben.

//Folytatás többi reagban.//



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 C7CpFzJ
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Birodalmi szenátus, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 3.: A Másik Hadszíntér
Jelenlevők: Th'edar Kolbert | Ingrid L’lerim
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 YovW2Pl Ingrid továbbra is néma csendben ácsorgott az árnyakban és várta, hogy miként is fog zajlani az egész beszélgetés. Nem volt túl sok idejük mielőtt talán végzetes események történnek odakint. Remélte, hogy mindent megfognak tudni oldani és igen, remek lett volna a nekromanciát annál áthatóbban ismerni, mint amennyi tudással rendelkezett. De egy élet nem elég arra, hogy mindenből tökéletes legyen valaki. talán, ha még több tudást lopott volna másoktól, akkor így lett volna, de ehhez az özvegy császárnék elméjét kellett volna megcsapolni, ami közel sem lett volna egészséges. Vagy éppenséggel Lord Hiuvalé, mert ő tudott még sokat, de az még kevésbé lett volna az. Még szerencse, hogy a nő gyorsan tanult, így ezek után valószínűleg nagyon hamar feltud majd zárkózni. Remélhetőleg. Kénytelen lesz megkérni valamelyik Császárnét emiatt, nem az emlékelszívásra, hanem az oktatásra. Közben a Holokivetítőt figyelte, ahol felemás módon kaptak választ, vagy kérdéseket. Megismerte Dyarron-t, nagyon is jól emlékezett a nőre. Úgy tűnt, hogy a Császár is, mert Ingrid pillanatokon belül üzenetet kapott tőle telepatikus úton. Egészen eddig az Új-Köztársaságiakat elemezte, a tekintetét nem fordította Xeth irányába, senki sem vehette észre, hogy üzenetet kapott, vagy azt, hogy valami megzavarta őt.
~ Igen nagyúr, kellően Császárként viselkedik. Erőforrásnak annyi, hogy kell valaki, aki bejuttat Új-Tython-ra, azt pedig tudjuk, hogy nagyon változó, hiszen a kémeinket is volt, hogy pár órától a pár hónapig tartó időintervallumon belül vagyunk képesek bejuttatni. Éppen ezen hátráltató tényező miatt nem tudja a Flotta sem bejutni a rendszerbe, csak úgy tenni, mintha nem tudnánk, hogy hol vannak. Ha bent vagyok, akkor pár óra és megvan a szenátornő. ~
Ennél pontosabb adatokat nem tudott mondani, így remélte, hogy a férfi beéri ennyivel, hiszen az a rész, ami tőle függ, hamar meglett volna, ami nem, az nem rajta múltott.

//Továbbit lásd lejjebb.//



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 4.: Az újbóli találkozás
Jelenlevők: Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 XVbNPWX Mivel eléggé elöl voltak a teremben és zavarta volna a családi viszontlátás a trónszék és környéke nem volt a legmegfelelőbb. Így gyorsan körül is nézett, hogy kellően távol legyenek és ne zavarjanak senkit sem. Szerencsére a kivetítő és holo dolgok középen voltak, így a terem egyik árnyasabb sarka tökéletesen megfelelő volt ahhoz, hogy végre beszélgethessen a lányokkal. Bár ők próbáltak arra figyelni, ami a terem közepén zajlott. Láthatóan zavarban voltak ugyan, és a kötelességük is a Birodalom ügyeihez szólította őket. Rhys-nek kicsit rosszul esett, de nem tudta őket hibáztatni, hiszen mindkét szülőtől ezt örökölték. Rhys is az volt, Xeth pedig talán nála is jobban, hiszen neki mindig is a Birodalom volt az első. Keth más volt ebből a szempontból, de neki pedig Rhys volt az első. Minden csak kötelesség. Persze megértette, hogy a feltámadása mennyire sok zavart okozott, de akkor is huszonöt évet várt arra, hogy a lányaival legyen és a férfival, akit szeret. Így most ő jelenleg nagyjából egy vonalban állt a teremben L’lerim-mel, csak éppen a csarnok másik oldalán. A legtöbb, amit remélhetett, hogy ez az egész beszélgetés és tárgyalás a lehető leghamarabb véget ér, és végre a családjával lehet. Most kicsit úgy érezte magát Rhys, ahogyan Keth érezhette mindig, hogy semmi sem volt fontos a számára csak az, hogy vele legyen. Neki pedig az, hogy a családjával. Nem igazán ismerte ezt a világot, nem volt rálátása, amíg halott volt, teljesen elszakadt tőle, amikor Damien megölte azon a napon. Persze, akik fontosak voltak neki most is azok voltak és azt sem akarta, hogy mások szenvedjenek, vagy bajuk legyen. De mégis, a legfontosabb mégis az volt a számára, hogy velük legyen. Közben megfordult a fejében, hogy véget tudna-e ennek vetni, ha pedig igen milyen árat kellene ezért fizetni…

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 CmXvQfM

Mint látható, mivel épp beszéd van, Xeth a főnök Smile Ha elég sok kérdés lesz és pont a Császárnéknak címezve, akkor írok velük is.
statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Shadow Szomb. 26 Szept. 2020, 13:00




Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Bevo10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm


testsubject-4141 (Bevo)
Feladat: Megtalálni a lázadók új bázisát, jelenteni, és megadni a kellő információkat egy sikeres támadáshoz.
Frakció: Sith Birodalom
Játékos társak:



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Könnyen haladok, ami nem is olyan meglepő, hiszen nem lát senki és nem is éreznek, így akár egy szellem járkálok, csak arra kell figyelnem, hogy egy eltévedt lövedék ne akarjon kilyukasztani. Ahogy hűvösebbre érek, úgy szaporodnak a döglött dögök is, de az is, hogy kellemetlen ez helyszámomra, de most kénytelen vagyok bemenni mélyebben erre a helyre, mert ami érdekel az ott van. Feladat az első, majd a konfort jöhet a munka után, mikor elnyúlok az ágyban, egy jó zuhany után. Persze csak akkor, ha Mesteremnek nem lesznek épp más tervei, mert akkor sztornó az egész.

Na de most figyeljünk jobban arra ami előttem van, és amibe belebotlok nem egyszer szó szerint, mert már azt se látom ami a lábam előtt van, azaz pontosabban lassan már a lábaimat se, és nem lenne jó átesni valamin, vagy belelépni így taktikát váltva leguggolok és úgy haladok előre a lövöldözések irányába, amit jobban csak hallok, mint látok, azaz most vagy távolodnak, vagy épp csapdába sétálok bele. Lapulva nézek körbe kinyúlva az erőbe, hogy érzek e valamit körülöttem, vagy valakit, de nem túl hosszan, az fontosabb, hogy jómagam ne váljak láthatóvá, és ha ez máskép nem megy, akkor marad most hallásom, látásom és szaglásom egyenlőre.
Azonban nem is akarok sokat időzni egy ponton, inkább lapulva, guggolva haladni előre fedezékről fedezékre, ha lehet, és látok ilyesmiket, de ha nem akkor is próbálok úgy haladni, hogy ne nyílt terepen menjek a harcok felé egyre mélyebbre hatolva a hidegbe és a ködbe. Valami vagy valaki van itt, és érdekelne, hogy hova is tartoznak. Elvben lázadók, köztársaságiak, vagy nevezzék magukat ahogy akarják lényeg, hogy nem birodalmiak.

Ha végre eljutok addig, hogy szemügyre vehessem a harcolókat, akkor megpróbálom felmérni őket fedezékből, hogy kik is lehetnek azok, és annak fényében döntök, a következő lépéseimről. mondjuk ha lázadók és ilyen dögök ellen harcolnak, akkor lehet jobb lenne, ha ők nyernének, és akkor valami kis infót kitudnék belőlük szedni, ha mást nem is, hogy még mennyien vannak itt, mert valahogy van egy olyan érzésem, hogy arról mi a pokol is folyik itt jelenleg arról ők se tudnak többet, mint én.








Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Shani10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Nyshani Ry Shami
Feladat: Kideríteni, hogy még biztos e a menedék
Frakció: Új Köztársaság
Játékos társak: Ziare Dyarron, Alt’or T’orak



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Lehunyva szemeim várakozok továbbra is összefont karokkal magam előtt amíg tart a nagy beszélgetés. Mikor kinyitom szemeim, Organa felé pillantok, majd a mellettem lévőkre és úgy várok csak kicsit türelmetlenül dobolva lábammal, miközben előadja magát Xeth, és legszívesebben már a szavába vágnék, hogy hagyja ezt az álszent viselkedést és nyögje ki mit akar egészen pontosan. Egy másodpercig se hiszem, hogy csak úgy a véleményünkre kíváncsi.
<- Valamire készül, itt van mindenki egy helyen akit holtan vagy börtönbe akar és láthatja is… és pont most bukkan fel véletlen Rhand is… Kegyetlen véletlenegybe esés a többiről ne is beszéljünk… -> üzenem Alt’ornak, miközben lenyúlok megvakargatni Trex fejét, majd leguggolva simítok végig a hátán és paskolom meg az oldalát, mielőtt felállnék újra és csak figyelem az eseményeket, hogy mit is válaszol majd Xeth Ziare kérdésére.

Lassan előveszem a kommunikátorom és egy kiskódolt üzenetet küldök az elsőtisztemnek, meg a fedélzet mesternek, hogy készítsék fel a hajót indulásra. Nézzenek át mindent, hogy a hajó indulásra kész legyen. Ezután egy másikat a többi Kalózkapitánynak, hogy megtudjam mi a fene folyik odakint jelenleg, és hogy állnak a dolgok.

Miután ezekkel végzek, akkor hűvös nyugalommal nézem a holo adást tovább, és várok csak gondolataimba merülve. Hát most lennék messze innét a Hutt űr környékén egy kis iszogatás közepén valami félre eső állomáson, talán kocka pókerezve idegenekkel vagy a fel-fel bukkanó fejvadásszal, akivel olyan jót lehet beszélgetni is, és még a rendes italokat is jól bírja. De ez most egy ideig nem lesz meg, azért remélem, hogy ő jobb körülmények közt van, és legalább elszórakozva írthatja eme dögöket időtöltés gyanánt, ahelyett, hogy ilyen semmi értelme politikai vackon kelljen részt vennie.
Sóhajtok egyet csendesen eme gondolatra, és várom eme egész végét, meg azt, hogy meg tudjak ismét szólalni. Megalázó, mi lesz a következő? Kapok egy nyakörvet bilétával, meg szájkosarat? Ennél még van lentebb?
Megforgatom a szemeim eme gondolatra, majd lepillantok Trexre és farkammal simogatom oldalát, hátát ahogy állok mellette.




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Thorhalla and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Szomb. 26 Szept. 2020, 17:14

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

~Valamire mindig készül, annak sem lehet hinni ha csak szimplán köszön.....~
Morgok egy választ, olyan szempontból hogy nincs túl sok türelmünk a politikai manőverekhez, nagyon is hasonlítunk Ry-al. Sajnos most ezt végig kell tűrnünk, hogy legalább tisztában legyünk a helyzettel. Már amennyit Xeth hajlandó lesz megosztani velünk a manipulációi közepette. Végig mérem a szenátus tagjait, szinte már kérdően, nem nagyon akarnak megnyilvánulni, vagy csak arra várnak, hogy felfedje minden lapját. Arra várhatnak. Meghökkenten bámulom, az adást. Tényleg tőlünk vár tanácsot, mikor ők sokkal többet tudnak a fennálló helyzetről? Ziarre végül csak feladja egy kicsit a fenntartott rideg, politikus álcáját, nemes egyszerűséggel le szemétládázza a császárt. Egy röpke kaján mosoly jelenik meg rajtam, aztán el is tűnik. Ziarre igazat szólt.
-A Szenátus nevében nem beszélhetek, de én személy szerint nem sok információval rendelkezzek az ügyben, pontosan mi folyik itt. Magukra vagyunk utalva, ha tetszik ha nem, ezt maga is tudja. Mi lenne ha elmondaná mi akar tőlünk, mindenféle kertelés és mellébeszélés nélkül válaszolna Ziarre kérdésére?-
Nem feltétlenül igaz ez így, hogy szükségünk van ránk. Mégis mi kellhetne tőlünk ami neki nincs meg. Sokkal hatalmasabbak és erősebbek, mint gondoltam volna valaha. Sok évnyi elszigeteltség után, egészen erősen mellbe vágó ez a tény.
Mind meg van nekik ami kellhet, információ, erő, katonai hatalom, erőforrások. A kémei által pontos információhoz is juthatott az Új-Köztársaságot illetően. Mert lehet, hogy a mostani adást elfogtuk, de ki tudja mennyi mehetett ki ezelőtt. Akár hogy is nézzük, mindenféle módon előnyben vannak velünk szemben. Nincs több hozzáfűzni valóm a dologhoz, addig nincs amíg ki nem teríti a lapjait.


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 27 Szept. 2020, 00:00

//Bishi Serenity-re vár, én sem tudok nélküle írni. Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 30 Szept. 2020, 22:45

Xeth E’ron / Keth Tye E’ron


Kaland címe: Sötét Világ: Prológus
Foglalkozás: Cászár
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Feladat: Komplikált

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
- Nem csak a Netherworld létezik, ha ez az amire gondolt. Az a több száz vagy ezer, vagy több átjáró pedig ami nyílt feltehetőleg mindkét irányba működőképesnek kell lennie, így nem csak egy irányú lehet a csata, ami ránk vár. Hogy miképp érjük el őt az nem olyan nagy kérdés. Biztosak lehetünk benne, hogy létrehozta a saját ki hadseregét. - habár többnyire feltételezés volt mindez, az átjárókat kísérletezés útján tesztelni lehet, a többit pedig úgyis stratégiák é tulajonképpeni összecsapások fogják jellemezni.
- Ön nem erőhasználó, így nem jártas ezen a téren. Az urdrarrok általában haláluk után nem egyesülnek az Erővel, hanem a Netherworldben bolyonganak amíg megtartják az identitásukat. Egyszóval bármelyik nagy hatalmú egykori Tanácstag, Urdrarr vagy épp szörnyűséges ivadék visszatérhet. Ha nem is teljes erejében, de jelentős veszélyt jelentve mindenkire. A császárnék már jelezték, hogy a segítségünkre lesznek, amiben csak tudnak, a feleségem pedig minden információt átadott, amit tudott, ezeket meg is osztottam önökkel. - az Erővel és túlvilággal kapcsolatos magyarázatot nem számítottam bele a beszélgetésbe, de szükségesnek éreztem, hogy nagyjából legyen elképzelése a nőnek, hogy miért van az, hogy esetleg a jedik közül senki sem fog ott megjelenni, hogy segítsen. Nagyjából ezután jeleztem egy bólintással Ingrid szavaira. Valóban a bejutás jelentette volna az esetében az egyetlen gondot, annyira már ismertem, hogy azután bisztoan profi munkát végzett volna.
- Sajnálom, hogy továbbra is az előítéleteik megelőzik a többi gondolataikat. Nem kívántam a szájukba rágni dolgokat, vagy olyan szavakat adni, amiket ilyen vagy olyan okból nem mondanának ki. A tiszteletem jeléből viszont, és hogy lássa kivel van dolga, akkor nem köntörfalazok. A Birodalomnak nincs szüksége önökre. Nem azért vettem fel a kapcsolatot önökkel, mert egy apró kis frakció segítségére lenne szükségem. Az elődeik huszonöt évvel ezelőtt, amikor a mostaninál jelentősebb haderővel, flottával és információkkal rendelkeztek, elfordították a fejüket és hagyták megtörténni azt, ami történt. Tapasztalhatták is, hogy ennek a részemről mi is volt a visszhangja. Most újra felajánlom önöknek a lehetőséget arra, hogy ezt a veszélyt, ami akár háborúvá is válhat, ne úgy kelljen végighúzniuk, hogy két tűz között felőrlődnek. Mielőtt még felhördülnének, nem azt kérem önöktől, hogy csatlakozzanak a Birodalomhoz. Azt kérem önöktől, hogy a Birodalom és az Új Köztársaság lépjen egymással szövetségre, mert ez ismét egy olyan válsághelyzet, amivel a galaxisunknak közösen kell szembenéznie. Attól sem határolódom el, hogy ez a későbbiekben akár tartósabb fegyverszünetet is jelentsen. Azt kérték, hogy én válaszoljak a kérdésemre és bökjem ki az ajánlatomat. Hát itt van. Ha kívánják adhatok rövid időt arra, hogy meghányják vessék a dolgot, e tisztában vannak bizonyára azzal is, hogy a türelmem véges. Fontolják meg a döntésüket.- mély levegőt vettem mielőtt újra felálltam a székből és kezeimet a hátam mögött összekulcsolva a Császári pozíciót felvéve közöltem mindezt. Így leghamarabb holofelvételeken láthattak, amikor a Birodalom egészéhez beszéltem, vagy amikor nekik küldtem valamilyen üzenetet a hódítás ideje alatt.
- Kolbert úr, mit gondol mennyi idejébe kerül az, hogy minél hamarabb effektíven át tudja venni a Czerkát és segíthessen a galaxisnak a jelenlegi helyzetben? - fordultam a jelenlévő, talán egyetlen civilhez, miközben arra vártunk, hogy az Új Köztársaság meghozza a döntését, akár nyílt kommunikáción keresztül, akár úgy, hogy megszakítják a kapcsolatot. Most lehetőségük volt rá. A férfivel viszont nem olyan feszes hangnemet használtam, mint korábban, mikor közöltem, hogy mit is akarok az Új Köztársaságtól. A férfi hűségében és logikus meglátásában inkább bíztam, mint a magát Köztársaságnak nevező lázadók csoportjában.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:


_________________
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 FUn312o
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 6fZaEMM
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 01 Okt. 2020, 00:01

//Most @Bishop -ra várunk, hétfőn lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Bishop Pént. 02 Okt. 2020, 01:28




Előtörténet
Kaland
Helyszín

Felszerelés:



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh

Kolby igyekezett képbe kerülni a történésekkel kapcsolatban. Az Új Köztársaság egy egészen kerek frakciónak tűnt, ez roppant furcsa volt számára, mivel eddig csak lázadókként hallott róluk, úgy tűnik a propaganda kellően működik, és ez magyarázza is hogy más megacégek miért kereskednek velük, ők is egy piac. Az éppen zajló katasztrófáról is van némi információja a jelenlévőknek, úgy tűnik, hogy valamilyen formában szervezett támadással állnak szemben, ez jó, Kolby simán csak azt hitte eddig, hogy eljött a világ vége, és a túlvilág spontán elárasztotta a világukat. Az ellenséges szervezeteket le lehet győzni, már ha az első támadást megállítják. A rossz hír az volt, hogy úgy tűnt egyszerre mindenhol támadnak, így valószínűleg a vállalatai sem ússzák meg a dolgot. Ami a Császárt illette, Th'edar nagyon nagyvonalúnak vélte az ajánlatát, ennél hidegvérűbb koordinációra számított, persze lehet van valamijük ami kell neki, mindenesetre a privát szektorban nem adnak csak úgy esélyt egy versenytársnak, ha nincs rá ok. Ami pedig a Czerkát illette, már megvoltak a tervei mit is szeretne tenni a vezető pozícióban. Nyugodt hangon, mint a konföderációs időkben diplomataként, közli a válaszát, közben a két agya közül a másik tudja gyűrni a számokat és kalkulálni, hogy pontos adatokat mondjon.
- Átvenni a cég vezetését néhány nap, négy ameddig lezajlanak a személyi cserék és hasonlóak, legrosszabb esetben egy hét. De vezérigazgatóként és részvényesként a fontos utasításokat már most kiadhatom, azokat azonnal követniük kell, ha nem értenek egyet akkoris. A gyárak termelését át lehet állítani, végülis arra van szükség háború esetén, ipari termelésre, és persze technológiára, de az már készen áll úgymond, csak le kell venni a polcról, nem most fogják kifejleszteni. A meglévő eszközállománnyal szintén rendelkezhetek, droidok, űrhajók, amire szükség van. A Czerka mélyebb reformja, az átszervezése, sokkal hatékonyabb működésre való átállítása, modernizálása és az antikorrupciós intézkedések hosszú hónapokat, negyedéveket fognak igénybe venni.
Ez volt a teljes szakmai válasza. Így kimondva elég furcsán hangzott saját maga számára, eddig egy jelentős gazdasági szereplő volt, új rangjával viszont mintha krakenként csavarodna rá a teljes privátszférára, még azok a területekre is lesz ráhatása, amihez nincs semmi köze és nem ért hozzá, egyszerűen a gazdasági egymásraépülések miatt. A vezetési struktúra sem túl demokratikus, a jelenlegi Czerkás igazgatóknak és vezetőknek - akiknek egy részét mindenképpen ki fogja rúgni - követniük kell az utasításait, de nem csak nekik, a legutolsó kis gyárnak is át kell állnia vadászgép-szárny gyártásra akár egyik napról a másikra, mert ez az utasítás és ez egy "magán" szervezet, ha nem tetszik el lehet menni, természetesen akkor a végkielégítés nélkül, és ugyan hova is mennének. Úgy tűnt ilyen a hatalom íze, mindenesetre, Kolbert biztos volt benne, hogy az egyik legtisztább megavállalat létrehozójaként hosszútávon csak jót fog tenni a Czerkának és áttételesen a Csillagködnek is.



_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 05 Okt. 2020, 00:00



Sötét Jövő: Prológus





Új fenyegetés


Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Th'edar Kolbert, Nyshani Ry Shami, Ziare Dyarron,



Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron, Alt'or T'orak és Testsubject-4141 / Bevo



Következő körváltás: 2020. október 9. (péntek)

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Célkitűzés 1.: A Lázadók kutatása
Jelenlevők: Testsubject-4141 / Bevo
További információk:


Bevo elindult előre, lassan, óvatosan és lopakodva. A lenti részeken még sűrűbb volt a köd, így még annyit sem látott, mint korábban, és itt lent még hidegebb volt. Még mindig nem lehetett tudni, hogy ez mesterséges, vagy természetes képződmény, bármelyik lehetett a két eset közül, ez pedig elég nyugtalanító is lehetett. A harcok zaja és a lövések is hallatszottak továbbra is, de most már fémes hangok is hallatszottak.

Ahogyan közeledett jó pár droid tetemen is át kellett mennie, régi fajta harcidroidok, eléggé elgyötört állapotban. Nem hasonlítottak a korábbi köztárasági szabványokra, sem az FRK-éra. A Birodalom pedig ugyebár nem sűrűn használt soha sem droidokat. Szóval nem lehetett megmondani, hogy kiké lehettek, ha a Rakatákat ismerte Bevo – a mestere sokat foglalkozott velük is – akkor tudhatta, hogy nem is az övék.

Úgy nagyjából fél-egy perc haladás után, ami közben továbbra is csak a lövéseket látta, semmi mást Bevo hirtelen kiért a ködből. Egy kisebb réten találta magát, ahol nap sütött, nem volt hideg, a helyet mindenhonnan köd vette körül és a romok, de itt valamiért nem volt. Ahogyan Erő sem. Néhány fekete páncélos alak egy lejáratnál álltak és onnan lőtték ezeket a démonszerű lényeket.

Mivel nem volt Erő, ez azt jelentette, hogy ő újra látható, az egyik katona észre is vette és azonnal rá is elkezdett lőni.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: Célkitűzés 2.: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Alt'or T'orak | Ziare Dyarron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 L20XMAu Amíg a Császár válaszára vártam, addig a többieket is igyekeztem fürkészni. Láttam, hogy Shani üzenetet küldött el valakinek, én ebben a pillanatban kaptam a szenátusi biztonsági főnöktől egy üzenetet, ahogyan nézem mindenki más is a teremben, legalább is azok, akik a Szenátus tagjai. Az üzenet egyértelmű volt és nem kellemes. Nem kellett az, hogy most mindenki egymás nyakának essen, de valakinek, aki a bolygót és az ittenieket tartotta fontosnak annak ez volt az elsődleges. Ezeken felül megkaptam az üzenetet is, amit Shani küldött, illetve a választ rá, meg a megjegyezést a tiszttől. Shani emberei ugyanis azt írták neki, hogy nem tudják teljesíteni a feladatot, Az Új Köztársasági kommandó megszállta a hajókat, amik a hangárban és a dokkokban vannak, a többit felszólították a megadásra és a fegyverletételre. Két percük van arra, hogy megtegyék, különben megtámadják őket. Az átkozott Erőre, hogy ez a legjobb pillanat annak a görénynek, hogy mi is egymás torkának essünk.
A Császár válasza meg minden volt, csak nem megnyugtató. „Szerencsére” elmagyarázta érthető nyelven is, hogy megszívtuk. Bárki visszatérhet, aki Erőhasználó és kellően nagy hatalmú. Vajon ez a jedikre is igaz és nem csak a sötét oldaliakra? Volt egy olyan kellemetlen érzésem, hogy igen. vajon a túlvilágon mennyi idő kellhet mire egy lélek megőrül abba, hogy tudja, hogy halott és ott van? Nem akartam tudni a választ.
- Szóval ránk akarja fogni, hogy miattunk történt minden. Már megbocsásson felségessége, de ha akkoriban nem azzal van elfoglalva, hogy engem hajkurásszon, hanem megvédi a feleségét, akkor mindez nem történt volna meg! Szóval azzal, ha bűntudatot akar kelteni, akkor rossz helyen kopogtat. Ez a maga hibája az ön bűntudata miatt szenved a teljes Csillagköd negyed évszázad! Megbeszéljük, de ne csodálkozzon, ha elküldi a szenátus a peremvidékre! – mondtam.
Intettem, hogy szakítsák meg az adást, ami pár pillanattal később meg is történt. Ez volt az a pillanat, amikor az adás megszakadt Shani is újra tudott beszélni.
- Azt hiszem ez jól ment… – próbáltam oldani a hangulatot.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 C7CpFzJ
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Birodalmi szenátus, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 3.: A Másik Hadszíntér
Jelenlevők: Th'edar Kolbert | Ingrid L’lerim
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 YovW2Pl Ingrid továbbra is csöndben, alig észrevehetően figyelt arra, hogy mi történik. A hangulat eléggé paprikás volt továbbra is, hát még akkor lett az, amikor Lord Xeth közölte a lázadókkal, hogy mit is akar, miért ajánlja fel mindezt. A lelkiismeretükre akart hatni, ami láthatóa nem sikerült. A nő is elég biztosra vette, hogy a többségre hatott volna, de Dyarron nem volt ez a személy. Igen, ő már régen is remekül ismerte a játékot és mindig ki tudott csúszni a birodalom markából, nem is beszélve arról, hogy évekig az orruk előtt bújócskázott. Ingrid soha sem foglalkozott az üggyel, így sejtette, hogy a másik nő csak emiatt volt olyan sikeres, hogy nem fogták el. A végén az a megjegyzés eléggé övön aluli volt. Ingrid tudta, hogy ráadásul a másik nő bele is hibázott, mert tényleg ez volt a valóság. A vörös hajú nő arcán továbbra sem látszott semmilyen érzelem és még szerencsének érezte, hogy a Császár is hátat fordított mindenkinek. Nem volt benne biztos, hogy a férfi képes lesz erre teljesen uralni az érzelmeit.
~ Van egy olyan érzésem nagyúr, hogy most jött el az a pillanat. Amennyiben óhajtja máris intézkedem. ~
Xeth ilyen szempontból teljesen kiszámíthatatlan volt, volt, amikor igazán érzékelte azt, hogyha valaki ellent mondott neki, és azt a személyt kedvelte is. De máskor volt, hogy másokat megölt ugyanezért. Szóval nem igazán tudhatta, hogy melyik helyzet állt fenn most. Ő talán a megöletésére tippelt volna, mert ez egy nagyon fájdalmas pont volt a császárnak, de majd úgyis pillanatokon belül kiderül majd, hogy így lesz-e. Addig is, továbbra is mintha szobor lenne, úgy állt azon a helyen, ahol eddig is volt.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 4.: Az újbóli találkozás
Jelenlevők: Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 XVbNPWX Rhys továbbra is a terem, Ingriddel ellentétes részében állt és onnan hallgatta, hogy ki mit is beszél ezen a helyen. Nagyon úgy érezte, hogy semmit sem tud arról, ami itt történik és zajlik. mintha egy vadidegen helyre csöppent volna, ahol nem ismer senkit, egy elzárt bolygó, amiről semmit sem tud, pedig kellene. Majdnem igaz is volt, mert nem sok mindenkit ismert innen, akit pedig igen, azt sem látta negyed évszázada. Lehet, hogy az Erőben mindent érzett maga körül és nagyon messzi távolba el, de a múltat nem ismerte. Csak nagyvonalakban mondta el Xeth, hogy mi történt, hogy mindent ő ural és ő a császár. De, hogy miként és hogyan, miként és hogyan tűnt el a császár oda, ahol most volt. ha rákoncentrált még mindig érezte az ősöreg kree-t, de a miérteket nem tudta. A rózsaszín hajú nő szavai mint egy kés hatoltak a szívébe, mintha meg is forgatták volna benne a pengét. Mindig lázadozott Xeth és Keth ellen, ezért is nem vette komolyan a fenyegetést, aminek a vége az lett, hogy Damien elrabolta. A saját otthonából. Igazából önként ment vele, mert a férfi megzsarolta, hogy a megöli a lányokat és Jassa-t, ha nem teszi. Nem tudta, hogy ezt tudja-e Xeth, vagy sem, mivel nem volt lehetősége elmondani nekik, vagyis most már csak neki. Éppen emiatt a szíve szakadt meg, átvitt értelemben, hiszen rendes szíve sem volt jelen állapotban. Azonban nem akarta megzavarni a tárgyalást és a beszélgetést sem, azok után főleg nem, hogy pont a férjét bántották. Szívesen lekiabálta volna a nő fejét, de érezte, hogy ennél többről van szó. Közben pedig a köztársaságiak bontották is a vonalat, legalább is valószínűleg csak átmenetileg. Így bánatos tekintettel fordult a férfi felé.
- Tényleg miattam? Tényleg miattam történt, amit mondott? – kérdezte keserű hangon, nem törődve azzal sem, hogy nem egyedül vannak

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 CmXvQfM


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Csüt. 08 Okt. 2020, 11:19

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

-Akkor némileg eltérő fogalmunk van a jó miben létéről.-
Nevetek fel Ziarre mondatára, miszerint ez a császári bejelentkezés nagyon is jól végződött. Semmi jóval nem szolgált ez a kis eszme csere. Ki tudja pontosan hány átjáró nyílt, azokon mennyi nagyhatalmú rég meghalt lény tért vagy fog vissza térni.
Persze azért oda is szúrt nekünk, miszerint az egész régóta fenn álló helyzet a köztársaság hibája. Xeth és a birodalom személyisége, viselkedése úgy tűnik soha nem fog változni. Még ennyi év elteltével sem. Nagyon, de nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz a Szenátus döntése ez ügyben.
-Ahogy látom, az a két lehetőségünk van amit sajnálatos módon Xeth fel is vázolt. Egyedül nézünk szembe ezzel az új fenyegetéssel - amiről nem sok információnk van - és a Birodalommal egyszerre. Esetleg elfogadjuk az ajánlatot, amit természetesen fenntartásokkal kell kezelni.-
Ezzel el is mondtam a véleményem, ha számít ugyan valamit.
-Minden idegszálam görcsbe rándul a gondolatra, hogy elfogadjuk az ajánlatát, de nem nagyon látok más választásai lehetőséget. Hacsak valakinek itt a teremben nincs egy jobb ötlete, terve....-


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Shadow Csüt. 08 Okt. 2020, 19:02




Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Bevo10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm


testsubject-4141 (Bevo)
Feladat: Megtalálni a lázadók új bázisát, jelenteni, és megadni a kellő információkat egy sikeres támadáshoz.
Frakció: Sith Birodalom
Játékos társak:



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Úgy jól haladt eme lopakodás, csak cuder egy idő vanerrefelé… mik élhetnek itt? Vukik vagy valami bundásabb macska fajta? Tuti nem a kinti hüllők, mert azok se kedvelik az ilyen klímát az biztos. Ha nem érdekelne ennyire kik lövöldöznek itt, akkor jó eséllyel letudnám annyival, hogy hát majd mikor melegebb lesz elnézek erre újra, de most előre. Vannak itt droid maradványok, de elég érdekes kivitelek, de kicsit se ismerősek, bár ez egy kísérletező bolygó volt, szóóóval bármi olyasmi lehet, ami végül nem vált be tömeggyártásra. Kicsit odébb már több ilyen szörny tetembe is belebotlok, akiket lelőttek, majd ahogy a ködből kiérek több meglepetés is fogad. Egy, hogy itt meleg van, kettő, hogy nincs erő, három, hogy fekete ruháás fickók lövik a dögöket, és igen hamar látványosan észre is vesznek, mert felé céloznak. Nem várok arra, hogy mi is lesz, hanem egy rom fedezékébe vetem magam.
- Mi a bús van már ezen az átkozott bolygón!? – kiáltok ki a fedezékből. – Így illik üdvözölni az ide tévedteket? Éhes hüllőkkel, savas tavakkal, kapu valamikkel és rajtok átjövő tudja a fene milyen dögökkel? – Előveszem a pisztolyom, majd elkezdem lőni a démonokat, de még csak a feketék közelébe se lövök. – Aztán mire értelmesebb létformákra bukkanok azok is rám lőnek?! Ilyen a helyi vendégszeretet? – ki pillantok, hogy esetlegesen a fekete fickókat nem e akarják hátba támadni, vagy esetleg reagálni akarnak e valamit, de persze arra is figyelek, hogy engem se lepjenek meg a dögök.
- Bár tudom, hogy nem vagyok egy top modell reklám arc, de azért ennyire nem rusnya a pofám, mint ezeknek a valamiknek, hogy rám is lőni kelljen! – teszem még hozzá, majd kinézve keresek magamnak egy démonocskát amire lőhetek, persze azért fülelek, hogy a másik tábor rám akar e épp rontani vagy sem. Mondjuk nem így akartam volna becserkészni őket, de azért számítottam arra is, hogy lehet blokkolójuk is akár. Szerencsére ez nem hat ki az alakváltásomra, se az erőlétemre. Azért viszont most hasznos lett volna felkutatni, hogy még hányanlehetnek, és mit érzek az Erőben, de akkor most maradnak csak az alapok. Ha nincs kedvük dumálni, vagy sejtik ki vagyok, akkor nem lesz hosszú beszélgetés, ha nem, akkor még hasznomra is lehetnek akár, de ez majd kiderül. A kommunikátorom előveszem, ha az működik egyáltalán és nincs blokkolva, és kikapcsolom azt a funkciót, hogy elérjenek a hajóról, nehogy rosszkor üzenjenek valamit, majd el rakom szépen.
- Héé skacok, ha esetleg letesztek az előbb lőj aztán kérdezz politikáról, akkor bár elég limitáltan, de van itt némi pia, az mindig enyhíti a feszültséget. – szólalok meg ismét hangosan, ha esetleg nagyon hallgatnának még mindig, és figyelek arra, hogy az esetleg rám figyelő démonok elhalálozzanak néhány lövéstől, de mivel limitált a lőszer mennyiségem, azért nem esztelenül lövöldözök.








Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Shani10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni


Nyshani Ry Shami
Feladat: Kideríteni, hogy még biztos e a menedék
Frakció: Új Köztársaság
Játékos társak: Ziare Dyarron, Alt’or T’orak



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Csendben hallgatom a beszélgetést, majd az üzenetre pillantok, és a képemet látványosan a mancsomba temetem, majd az adás megszakadása után, egy megfáradt sóhaj hagyja el a számat.
- Remekül… - morgom egy újabb sóhaj kíséretében. - …Csupán kísért az ivadék múltam, oda a szavahihetőségem, és ez mind eltörpül a tény mellett, hogy egy ostoba fafejnek hála mindjárt kirobban egy Új Köztársaság – Kalóz háború, és tálcán adjuk át Xethnek a lehetőséget,h ogy végleg letaroljon mindent, kezdve a most igen csak hallgatag szenátussal, akik nem mernek tenni semmit se, csak várják azoktól, hogy tegyenek valamit akik az első sorban harcolnak, hogy utána persze okoskodjanak és vádaskodjanak kedvükre. – Ziarére nézek, de ahogy hangomban a keserűség ami jobban érezhető, úgy a tekintetemben is ez látszik és nem harag vagy más. Miközben előveszem a kommunikátoromat Ziare szemébe nézek egyenesen.
- Kraken, engedjétek fel a kommandó tagjait a hajóra. Senki se álljon ellen, ez vonatkozik a T’orak klán tagjaira is.
- Igenis Kapitány – hallom az elsőtiszt válaszát, majd bontom a kapcsolatot.
- Valahogy ez nem az a nap, amikor a dolgok jól alakulnának. – morgom magam elé, de nem veszem le a tekintetem Ziareról, a szenátus többi tagja, mint ott se lenne, ha eddig hallgattak, akkor most is folytathatják.
- Van valami ami érdekli egy ivadéktól? Vagy úgy is mindegy? – kérdem, majd Alt’or felé fordítom a tekintetem.
- Nem akarok semmilyen atrocitást a hajómon, kérlek szólj az embereidnek, hogy engedelmeskedjenek. Nem akarok támadási felületet adni egy olyan háború kitörésére, ami csak meggyengítene minket az impekkel szemben – eddig se lelkesedtem a birodalomért, de amilyen tömény gyűlölet ül most a hangomban az imp szónál ez még jobban igaz, mint valaha. Vereséget érzek csak. Most rohanják le a hajómat, előtte megfosztottak a szavahihetőségemtől azokkal szemben, akikért az életem is feláldoznám, előtte csak a hibáim fejemhez vágása. És az eddig úgy okoskodók is annyira csendben voltak csak amíg Xeth beszélt. Organa felé néztem amolyan tegyél már valamit tekintettel, majd megráztam a fejem és csak sóhajtva hajtottam le. Remek voltam bűnbaknak most… Mert most ezen lesz a hangsúly, nem azon, hogy azért kerültem ebbe a helyzetbe, mert oda is bemerészkedtem ahova nem mentek volna el soha a fontos felszerelések és alkatrészekért.
Tényleg nagyon máshol lettem volna, iszogatva támasztva a bárpultot… nézve ahogy a legénységem tivornyázik egy sikeres küldetés után. De most itt voltam és vártam, hogy mikor kezd el a szenátus valamelyik tagja magas lóról beszélni, bár akkor lehet valamit hozzá is vágok. Jobban érdekelt Alt’or, de még inkább Ziare álláspontja most.




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 08 Okt. 2020, 21:58

Xeth E’ron / Keth Tye E’ron


Kaland címe: Sötét Világ: Prológus
Foglalkozás: Cászár
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Feladat: Komplikált

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
A nő szavait különösebb érzelem kimutatása nélkül hallgattam végig. Nem ő volt az egyetlen akitől ilyesmiket hallottam, nagyon sok lázadó vágott már ilyesmit a fejemhez. Mindenik valahogy több dicsőséget akar magának ezzel, mintsem amennyit ér tulajdonképp.
~ Űlljanak készenlétben. A válaszuktól függ. - nem akartam elhamarkodott döntést hozni. Arra bőven lesz elegendő lehetőség rossz esetben, hogy Ingrid elvégezhesse ezt a feladatot, ha pedig elfogadják az ajánlatot, akkor pedig még több.
- Túl sokat képzel magáról ez a nő. Úgy tűnik mind a mai napig abban a hitben ringatja magát, hogy valaha is kereste őt a Hírszerzés, vagy akár én magam. A halálod előtt sem az én feladatom volt, utána se vált azzá. Igen, gyászoltalak, viszont a Köztársaságot nem emiatt kebelezte be a Birodalom. Ismersz jó, így azzal is tisztában vagy, hogy sohasem tekintettem a Köztársaságra külön frakcióként, mindössze egy olyan bolygótömegre, akik abban az illúzióban élnek, hogy nem a Birodalom részei. Ezt mi sem mutatta jobban annál, hogy milyen könnyedén vált a nagy része újra a Birodalom részévé. - adtam választ a feleségemnek. Közel sem zavart a tanács vagy a Czerka igazgatójának jelenléte abban, hogy személyes beszélgetést folytassak. Az előbbiben nagy bizalmam volt, az utóbbi felé pedig jó PR is lehetett mindez.
- Nagyon örvendek, hogy a szóbeszéd és a valóság ilyen pontosan fedik egymást, már ami az ön tudását és vezetési képességeit illeti. Úgy érzem nagyon könnyű lesz együttműködnie a Tanács tagjaival.- fordultam Kolbert felé és elnyomtam magamban a késztetést arra, hogy füttyszóval jelezzem mennyire is értékelem mindazt, amit mondott. Céget vagy cégeket sohasem irányítottam, a Birodalom irányító szervei pedig sokban különböznek egy hagyományos cégtől, így még azokra se lehet mindezt ráhúzni.
- Amíg a lázadók válaszára várunk elmondom az okaimat, már ami az ajánlatot érinti. Bizonyára a stratégáink is egyet értenek azzal, hogy a hidegháború a legjobb időszak a ténylegesre való felkészülésre. Amit a "Köztársaság" béke időnek fog titulálni, az számunkra ez lesz, felkészülés, információszerzés és fejlődés. Hálás lennék, ha megosztanák a gondolataikat vagy felvetéseiket ezzel kapcsolatban. Ahogyan arra se árt felkészülnünk, hogy amennyiben elfogadják az ajánlatot, úgy bizonyára lesznek reális követeléseik, valamint nevetségesek is. Viszont nekünk is kell legyenek ilyenek, hiszen erről szól ez a játszma, nem? - a szavaimat most a tanácshoz és a többi vezetőhöz intéztem. Kíváncsi voltam, hogy a fejükben mik fordulnak meg, vagy milyen elvárásik lennének ezzel a diplomáciai eljárással kapcsolatban.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:


_________________
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 FUn312o
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 6fZaEMM
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 09 Okt. 2020, 00:32

//Serenity későn írt, így Bishi sem tudott, kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Bishop Hétf. 12 Okt. 2020, 21:31




Előtörténet
Kaland
Helyszín

Felszerelés:



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh

Kolbertnek feltűnt, hogy a Császár is felettébb közvetlenül beszélget az alattvalói jelenlétében, mint ahogy ő maga is szokta, bár az embereivel kevésbé, igaz nem is céges kultúrában vannak. Mindenesetre ez egy jó jel volt, őszinteséget sejtettet.  Ami az elmúlt évtizedeket illette, az alapokkal természetesen tisztában volt, a részleteket pedig most tudja meg, amekkora hódítások történtek a politikai szférában, ugyanakkora térnyerések mentek végbe az üzleti szférában is, őt az utóbbi jobban foglalkoztatta, annak volt aktív részese. A Császár kérdésére igyekezett részletes választ adni, azt nem tudta előre ez mennyire fogja elnyerni a tetszést, de úgy tűnik nagyon is bevált. Az tény hogy neki technológiai vállalatra jellemző szemlélete volt, ami kissé eltért a hagyományos üzleti szemlélettől, sokkal inkább hatékonyság és újítás központú, mint tisztán profit központú.
- Örülök, hogy nem okoztam csalódást. Mindenképpen törekedni fogok az együttműködésre.
Ami a követeléseket illeti, mint az üzleti szféra képviselője nyilvánvaló volt számára mit is kellene kérnie, csak egy kicsit kellett rajta gondolkodnia.
- Kérjük szabadkereskedelmi egyezmény létrehozását a területek között. A szabad kereskedelem bevett gyakorlat a Csillagköd ezen részén, a cégeknek tetszeni fog, az Új Köztársaság számára szükséges árukhoz juthat, könnyen népszerűsíthető lépés. Mivel miénk a nagyobb gazdaság, hosszútávon ők fognak jobban függni tőlünk, mint mi tőlük. Egy idő után szükségük lesz a termékeinkre, a létrehozott munkahelyekre.
Ez volt a legegyszerűbb módja egy javaslattal az összes érdeket képviselnie a maga részéről. Ha megbeszélték a feltételeket, akkor azután Kolby int az egyik emberének, vagy az itt lévő egyik őrnek.
- Vegyék fel a kapcsolatot a K Corp-al, jelentést kérek arról hogy állják a támadást, mekkora károk keletkeztek. A Czerka Részvénytársaságot tájékoztassák a kinevezésemről.
Közben eszébe jut, hogy a Czerkának van saját flottája és hadserege is.
- Ha már itt tartunk, a Czerka vesse be a flottát, ha még nem tette volna meg, ez az utasításom.
Ki tudja mekkora fejetlenség van ezen szervezeteknél, jobb biztosra menni.



_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 13 Okt. 2020, 00:00



Sötét Jövő: Prológus





Új fenyegetés


Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Th'edar Kolbert, Nyshani Ry Shami, Ziare Dyarron,



Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron, Alt'or T'orak és Testsubject-4141 / Bevo



Következő körváltás: 2020. október 17. (szombat)

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VXqYkpm
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Célkitűzés 1.: A Lázadók kutatása
Jelenlevők: Testsubject-4141 / Bevo
További információk:


Bevo betudott ugrani a fedezékbe és úgy tenni, mintha baráti személy lenne, bár ezt elég nehéz lesz beadni azok után, hogy több Csillagromboló is van a bolygó körül, amik nem is olyan régen érkeztek ide a szektorba és köztudott, hogy a Lázadókat kutatják erre a Birodalmiak. Próbát azért tehet, de a háttérismeret ismeretében erre kicsi volt az esély.

Bevo pedig azzal, hogy folyamatosan beszélt és még lőtt is a démonokra remekül kiszolgáltatta a helyét, hogy hol is rejtőzik a romok között. A Netherworld-ből érkezett lények egyébként már nem sokáig maradtak talpon az ellenséggel szemben, már csak amiatt is köszönhető volt ez, hogy az ivadék is lőtte őket. Az, hogy a lázadók ehhez miként viszonyultak az egyenlőre kérdés volt, mert csak annyi volt biztos, hogy nem reagáltak a kiáltozó férfi szavaira.

Aki még egy dolog elért ezzel, hátulról, ahonnan érkezett még több közeledő hangot lehetett hallani. Úgy tűnt, hogy a kiabálás eléggé vonzotta valakinek, valakiknek a jelenlétét. Mivel még a ködös területen voltak ezek a valakik, vagy valamik nem lehetet tudni, hogy ellenség lesz-e, vagy Lázadók. Bár a férfinak mindkét oldal ellenséges volt. Erre pedig pillanatokon belül bizonyíték is lett.

Ugyanis a fedezékében maga mellett egy koppanást hallott, ahogyan kintről bedobtak valamit mellé…



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 Y7PIoni
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: Célkitűzés 2.: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Alt'or T'orak | Ziare Dyarron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 L20XMAu Alt’or szavaira bólintottam, sajnos én is így láttam a helyzetet, hogy vagy elfogadjuk ezt, vagy nem. Ha nemet mondunk, akkor bele sem mertem gondolni a következményekbe, hogy mi lehet az ára annak. Már éppen válaszolni akartam a férfinak, amikor Shani elkezdte az újbóli nyivákolást. Felsóhajtottam, madj a szavába vágtam, mert elegem volt ebből.
- Befejezné a siránkozást? Komolyan mondom egy öt éves gyerekben több a komolyság és jobban tudja mikor kell csöndben maradni, vagy azt, hogy mikor mit kell mondani, mint maga! – néztem rá szigorúan. – Bármennyire is akarja nem maga a világ közepe, nem maga körül forog minden! Szedje már össze magát végre! Itt milliók léte a kérdés nem a maga megbántott kicsiny lelke!
Igen, kezdtem ideges lenni, mert iszonyúan frusztrált ez a viselkedés. Egy gyerektől, vagy kamasztól sem toleráltam volna, nemhogy egy negyvenedik évén túl levő, állítólagos vezetőtől. Itt a Köztársság és minden ártatlan, harcolni nem képes ember léte volt a tét és neki meg az a baja, hogy egy ivadék és… nem, nem gondolok rá, mert csak jobban felidegesítem magam ezen az egészen. És folytatta…
- Még egy ilyen siránkozás és kirúgom erről a bolygóról, örökre, aztán kereshet egy helyet, ahol az összetört kicsi szívecskéjét és lelkét próbálhatja összeszedni és kereshet olyat, akit ez érdekel is! az itt lévőket a Köztársaság érdekli, több millió személy, akik nem képesek arra, hogy megvédjék magukat. Feltudja ezt fogni?! Ha nem, ott van az ajtó! – néztem rá még mindig szigorúan.
Hogy dühös voltam-e? Igen, az. De inkább kétségbeesett, hogy mit kellene tennünk, vagy életben maradhatunk-e egyáltalán. Nem, nem magam miatt aggódtam, hanem mindenki más miatt. Már a Kuat-on meg kellett volna halnom azóta minden nap csak egy ajándék.
- Nem érdekelnek az emberei, engem a Köztársaság érdekel és annak a polgárai. Ha ahhoz nem tud konstruktívan hozzászólni, vagy nem akar, ott az ajtó! Senki sem fogja visszatartani, ha úgy dönt, mert már nagyon szépen megmutatta, hogy magát nem érdekeljük csak saját maga és az emberei! De ha elmegy, akkor ránk többé nem számíthat, semmiben.
Csak a kezemmel mutattam az ajtó felé, de végig a nőre néztem.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 C7CpFzJ
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Birodalmi szenátus, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 3.: A Másik Hadszíntér
Jelenlevők: Th'edar Kolbert | Ingrid L’lerim
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 YovW2Pl Egyelőre még vártak, valószínűsítette Ingrid, hogyha nemet mondanak, akkor fogja megkapni a parancsot, hiszen az az előbbiek után elég nagy övön aluli ütés lett volna. De addig is, nem volt több dolga. Addig is inkább, mivel ő most itt többet nem nagyon tehetett telepatikus úton lépett kapcsolatba az embereivel és beosztottjaival. Az egyik ilyen faj tagját, egy sith ivadékot vett igénybe, aminek az agya volt úgymond központosítva és vele lehetett kapcsolatot tartani a Csillagköd tetszőleges pontjáról. Tökéletes volt ahhoz, hogyha valaki információt akart, vagy a többi személlyel való kapcsolattartásra. Hiszen az Erőnek is voltak határai, főleg olyan esetben, amikor valakik nem igazán ismerték egymást. És csak a nagyon szoros Életkötelékkel, vagy éppen dyáddal működött a határtalan telepátia. Ilyen személyekből meg nem volt túl sok a Csillagködben. Rendben, kettő itt volt éppen a teremben és ezek a Császár, illetve az őrnagy voltak. De amennyire Ingrid tudta ők is jellemzően a genetikai program miatt voltak ennyire összeillőek. Arról kapott híreket, amit már eddig is tudtak, hogy több szinte mindenhol nyíltak kapuk, bár egy részük bezáródott, de több bolygóról is jelentettek olyan hasadékot, ami még szélesebb lett és nem akar záródni. Ez nem volt jó jel. Arról egyelőre nem volt tudomás, hogy ezek a dolgok két irányúak lettek volna, pedig célszerű lett volna tudni. Amennyire az adatok érkeztek a lények megölhetőek voltak ebben a világban. Vajon valami a túlvilágon elpusztítható végleg? Arra pillantott fel, hogy a Császár azt mondta, hogy soha sem kellett Dyarron-nal foglalkozni, majd Stradd kijavítja, ha akarja. Egy kicsit hátrébb lépett az ablak irányába és onnan nézett le a városra. Mivel még nem volt újra kapcsolat a Lázadókkal, így a teremre nem igazán kellett figyelnie. Addig is, információk, ha pedig megtud majd valami fontosat, akkor úgyis szól és értesíti az uralkodót meg a Sötét Tanácsot.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 VLCDXYh
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 4.: Az újbóli találkozás
Jelenlevők: Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 XVbNPWX - Ami azt illeti nagyúr, az a nő nem téved. Lord Organa valóban megbízott minket azzal, hogy vadásszuk le őt neki, de soha sem sikerült elkapnunk – szólt közbe Lyra. - Ön rám bízta az ügyet, mert nem akart beleszólni, hiszen Lady Benûwia egyik embere szöktette meg Dyarron-t az úrnő segítségével.
Rhys egyik pillanatban a férjére, a következőben Lyra-ra nézett. Dyarron. Így már ismerős volt a név, ismerős onnan, hogy Skyfall… persze. Eszébe jutott, tényleg segített a hadnagyának annak idején a Kuat-nál megszöktetni valakit, aki aztán az élettára is lett. Egy nő volt, egy rózsaszín hajú nő, csak jócskán fiatalabb. De huszonöt év, az huszonöt év. A lényeg, hogy tényleg szerepet játszott ebben az egészben. A másik részre bólintott, tényleg igaz volt, hogy Xeth mindig is a Birodalom részeként tekintett a Köztársaságra, de ez a Csillagköd többi részét nem jelentette. Nem tudta nem észrevenni, hogy az FRK és a Hutt tanács emberei nincsenek jelen még holografikuan sem, csak azok, akik egyébként is a Birodalom szövetségesei voltak és persze az Örök Birodalom kimaradt, úgy gondolta, hogy még mindig függetlenek lehetnek és remekül elvannak. De lehet, hogy téved. Lehet, hogy furcsa volt, de nem szólalt meg, nem igazán találta a helyét, ezért is történhetett ez meg.
- Mi azt támogatjuk, amit korábban is, hogy hagyják békén a Köztáraságot. Elég lesz az egész, befejezhetik ellenük a vadászatot – monda a Hármak közül az egyik.
- A Chiss Fennhatóság szerint blokád alá kellene venni őket és nem hagyni, hogy bármit tegyenek. Elég hosszú ideje tart a vadászat, ideje véget vetni ennek – érkezett a válasz a Chiss-ek részéről.
- A Hutt nagytanács a saját pénzügyi érdekeit is szem előtt tartva inkább nem szól bele ebbe a kérdésbe nagyúr. – jött a huttoktól is a válasz.
Már csak a mandaloriaiak voltak hátra és közben Kolby is üzenetet tudott küldeni a saját embereinek, akik válaszoltak is, hogy java részt a biztonsági csapatok megtudták oldani a helyzetet. Egyetlen olyan hely volt, ahol azonban rosszul álltak a csapataik, ez a Felucia-i HQ volt, ahol a főépület is nagyon súlyos károkat szenvedett.

//Shayla válaszát rád hagyom, mert ő a te karaktered.//

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 CmXvQfM


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 17 Okt. 2020, 00:03

//Szerdán lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 3 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.