Sötét Jövő - Új fenyegetés

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Kedd 20 Okt. 2020, 11:35

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

-Legyen most már elég ebből....sajnos vannak fontosabb dolgaink is annál, hogy egymást marják. Később is rendezhetjük ezt a dolgot.-
Már ha lesz olyan, hogy később.
Szólók a két nőnek, hideg, érzelem mentes hangon. Ezzel egyik oldalnál sem szerzek jó pontot. De tényleg van jobb dolgunk is annál, hogy egymást marjuk.
-A császár nem fog végtelenségig várni a válaszunkra. Ezzel kapcsolatban, a Szenátusnak egyébként van valamilyen álláspontja vagy majd mi ketten eldöntjük az egészet?-
Kérdezem tőlük, feléjük fordulva. Kínosan nem folynak bele az egészbe, ami már kezd bosszantó lenni. Közben küldök egy üzenetet az embereimnek, hogy hagyják el Ry hajóját, de maradjanak a közelben. Ha szükséges segítsenek a környéken az átjárókból kiözönlő lények ellenni harcban. Jelentést is kérek, hogy áll a klán, mik a veszteségek, hogy tudják tartani magukat. Sóhajtok egyet.
-Ha elfogadjuk az ajánlatot, kell szabnunk pár feltételt. Ez a nyilvánvaló. Először is kell minden információ ami a birtokukban van, Rhandról az átjárókról, a lényekről....-
Ez nyilvánvaló kérés és logikus.
~Megemlítsük a kémeket, vonjanak vissza minden ilyen tevékenységet?~
Küldök egy kérdést telepatikusan Ziarre-nek.
~Vagy tartsuk meg ezt az információt magunknak?~
Lenne még pár ötletem, de kíváncsi vagyok egyáltalán mi a fene lesz a Szenátus döntése, vagy egyáltalán hajlandók-e belefolyni a beszélgetésbe?


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla and Shadow like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 20 Okt. 2020, 17:31

Xeth E’ron / Keth Tye E’ron


Kaland címe: Sötét Világ: Prológus
Foglalkozás: Cászár
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Feladat: Komplikált

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh
- Igaz igaz. El is felejtettem. A tényen viszont nem változtat, hogy személy szerint sohasem üldöztem őt. Utólag is elnézésedet kérem, barátom, hogy a kérésednek csak részben tettem eleget. - maga Dyarron valóban olyan információ volt, amit az akkori és azutáni történések következtében könnyedén kizárhattam a fejemből, Lyra meg továbbra is az a megbízható és munkáját tökéletesen végző nő volt, akit mindig is tiszteltem és becsültem emiatt. Az utolsó mondatomat pedig Kalennek szántam egyenesen, hiszen részben félrevezettem, de leghamarabb majd betudja mindezt a seggfejségemnek, amit mindig is, jelzem "teljesen" alaptalanul, felhánytorgattak nekem Hiuvallal.
- Egy hadjárat csak akkor érhet véget, ha az egyik fél le lett törölve a tábláról. - a mandaloriaiak vezetője a rá jellemző szűkszavúsággal adta tudtunkra népének a válaszát a kérésemre, kérdésemre.
Igazából a válaszok nem nagyon leptek meg, ami azt illeti. A Chiss Fennhatóság és a Mandaloriai Birodalom is harcos nemzet, a Hármak mindig is egyfajta egyensúlyt jelentettek, bizonyára a hosszú évek bölcsességének és tapasztalatának köszönhetően, a Huttok meg továbbra is ostobán álltak hozzá a dolgokhoz pénzügyeikre hivatkozva. Talán ezért is fordult meg a fejemben, hogy jó ötlet lenne, ha a Hutt Birodalom is Kolbert keze alá kerülne, hogyha jól teljesít, mert lehet nem ártana kicsit rendbe szedni őket úgy üzleti szempontból, mint politikai nézetek terén.
- Köszönöm a nagy többség hozzáállását a dolgokhoz. Természetesen a Hármak kérését is figyelembe veszem, elsősorban ezért is ajánlottam fel a Köztársaság számára az együttműködés lehetőségét. Ha elfogadják és kinőnek gyerekes múltjukból, ezáltal meghatározó szereplővé válnak, akár az önök segítségével, akkor ennek megfelelően fogjuk őket kezelni, ha nem, hát abban az esetben gondolom tisztában vannak a végkimenetellel. Úgyhogy akkor marad a várakozás a válaszukra, valamint megkérek addig mindenkit, hogy informálódjanak a Birodalom jelenlegi állapotáról a támadást illetően. Valamint ha valakinek még van valamiféle kérése a Köztársaság felé, mint amilyen Kolbert úré is volt, azokra továbbra is vevő vagyok.- foglaltam össze végül a dolgokat, természetesen első sorban a Hármak felé intézve a szavaimat, majd ismét mindenkihez. Ezt követően pedig a figyelmemet remélhetőleg egy kicsit a családomra is tudtam fordítani és odamenni hozzájuk.
- Bocsássatok meg, hogy nem szóltam egyből nektek. Szerettem volna, de egyet kellett értenem Lord Organaval, hogy amíg nem tisztázódik, hogy mi a helyzet édesanyátokkal és stabilizálódik az állapota, addig jobb, ha nem találkoztok vele, de mint láthatjátok ez elég rövid idő alatt elfogadhatóvá vált. Bizonyára sok kérdésetek van egymáshoz, és remélhetőleg időnk is lesz, mindre választ adni. - amennyiben nem volt akadálya, akkor elsősorban a lányoknak mondtam mindezt, miközben finoman magamhoz öleltem az édesanyjukat. Sajnos nem volt esélyük így látni minket soha, de remélhetőleg elég sok kihagyott dolgot pótolni tudunk majd ezután. Ebben csak reménykedni tudok.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:


_________________
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 FUn312o
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 6fZaEMM
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Thorhalla, Shadow and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Bishop Kedd 20 Okt. 2020, 22:51




Előtörténet
Kaland
Helyszín

Felszerelés:



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh

A katonai frakciók vezetői sokkal egyoldalúbban álltak a kérdéshez, mint gondolta volna, bár ő maga is ilyen biztonsági vezetőket szeretne a cégnél tudni, akik nem haboznak és elpusztítanák az ellenséget. A kérdés már csak az, hogy ki az ellenség és ezt milyen érdek határozza meg, ehhez kell a kiegyensúlyozottabb mérlegelés. Nem mintha a jelenlegi helyzetben nem lenne egyértelmű, hogy az első számú ellenség a túlvilági agresszor. Miután mindenki elmondja az álláspontját és javaslatát az Új Köztársasággal való tárgyalással kapcsolatban, mindenki a saját köreivel kezd foglalkozni, így nem olyan kellemetlen az sem, hogy Kolby rögtön a vállalatokról kér információt. Mint kiderül, a biztonsági erők egészen jól kezelik a helyzetet, kivéve Felucián a központban. Ez természetesen fájt neki, nagyon sok munka volt az ottani főépület kialakítása, ráadásul némileg szimbolikus is. Meg is lepte a dolog, ő valahogy fordítva képzelte volna, hogy a rengeteg kisebb hely nem tudja magát tartani és a központ igen. Persze az ellenségtől logikus stratégia volt, hogy a központra irányítják az erőiket. Szerencsére Kolby nem volt ott, és egy vállalatnak mindig át lehet helyezni a székhelyét, ha erre szükség van, akár átmenetileg is. Mindenesetre ez volt a jobb kimenetel, egyáltalán csoda volt, hogy ennyivel megúszták, ezt nem hitte volna. Elgondolkodott ezeken egy percet, mielőtt újra megszólalt volna.
- Bevetették az összes rendelkezésre álló harci droidot? A keselyű és rák droidokat is? Az igazgatósági tagok biztonságban vannak, evakuálták őket? A K Data Network telephelyein megvannak a legutóbbi biztonsági mentéseink? Ha az adatok megvannak, csak az emberek menekítésével kell foglalkozni. És írják össze az összes közelben lévő erőforrást, amit át lehet csoportosítani a központi harcokra, a bányászati eszközöket is vegyék bele. Kérdezzenek körbe, kinek van ereje segíteni. Ehhez kelleni fog egy jó manager, úgyhogy nyissanak holokapcsolatot egyhez, neki is elmondom ezeket. És még valami, kapcsolják be a K Media adását, akarom látni mi történik, remélem nincs adásszünet.
A Czerka részétől egyelőre nem nagyon kapott visszajelzést, lehet szükség lesz a hivatalos bejelentésre is, ha ez a helyzet, reméli kompetensen kezelik a problémát és nem fejvesztve.



_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Thorhalla, Shadow and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 21 Okt. 2020, 00:00

//Tekintve, hogy @Shadow nem írt, vasárnap lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Shadow Szomb. 24 Okt. 2020, 19:13




Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Bevo10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VXqYkpm


testsubject-4141 (Bevo)
Feladat: Megtalálni a lázadók új bázisát, jelenteni, és megadni a kellő információkat egy sikeres támadáshoz.
Frakció: Sith Birodalom
Játékos társak:



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



A kiabálásra nem igazán jön semmilyen reakció, és arra se, hogy lövöm a dögöket. Hát, akkor ez az út nem lesz nagyon járható, de akkor máskép fogjuk ezt megközelíteni. A dögök ahogy elfogytak. Még mindig nagy a csend, legalábbis nem igazán akarnak kommunikálni, de majd kezdek vele valamit.
Most viszont ideje a másik gonddal foglalkozni, hogy így mindenki tudja hol is vagyok és könny célpontnak is látszok, ami a probléma, hogy nem tudok csak úgy eltűnni, de ezzel majd később foglalkozok. Valami landol mellettem, és mozgás is hallható a köd felől tehát elrakom a pisztolyom és elrugaszkodok vissza a ködbe a romok közé, és ahogybeérek, már az utamat próbálom venni egy másik romhoz és ott meglapulni, kinyúlva az erőbe, mit is érzek, merről is érzem, majd ha túl közel vannak, akkor köddé válni az erőben is és a szem elől is, mielőtt felmennék a romok tetejére és onnét fürkészném jobban, hogy kik is érkeznek. Annyi biztos, hogy a dumálós rész kicsit felejtősebb és máskép kell bejutnom, ha be akarok oda mit úgy védenek is.
Az egészben aprobléma, hogy most akárpácba is keveredhetek, ha nem mozgok elég gyorsan, nem maradok eléggé feltűnés mentes, vagy épp vannak komolyabb erőhasználók is, itt akinek feltűnik mit is csinálok.
Lehet el kéne kapnom a támadókból valakit és egy kicsit elbeszélgetni vele, hogy legyen némi infóm, a helyzetről itt, és a bizalmába is férkőznöm valami kis mesével, de ez azonáll vagy bukik, hogy kik is vannak itt.








Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Shani10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni


Nyshani Ry Shami
Feladat: Kideríteni, hogy még biztos e a menedék
Frakció: Új Köztársaság
Játékos társak: Ziare Dyarron, Alt’or T’orak



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Ziare szavaira csak egy eléggé olyan tekintetet kap tőlem, mint amit felnőttek tesznek a kisgyerekek felé.
- Elnézést… hogy mondta? – szavaim kissé fagyossá válnak. – Bár erről majd szerintem úgy a szenátus háromnegyede elbeszélget önnel. Nem én szorulok az Új köztársaságra, és a segítségére, se a Kalóz flotta, se a csillagköd szerte lévő kolóniák, hanem épp fordítva. – megindulok Ziare fel - És ideje érdekelnie, mert tőlük függ eme gyenge és védekezni képtelen Köztársaság jövője, mert másokhoz már nem tudnak fordulni. – Megállok előtte, és a szemébe nézek mélyen.
- Mindig ott volt a lehetőség, hogy kimenjek rajta, és, hogy sose térjek vissza. Szerinted miért jövök mindig vissza? Az előző egoista tévedését el is felejtheti, és az üres fenyegetőzését is. Mert egy másodpercig se szorulok magukra, és végig nézhetsz a szenátuson, a kalózokból profitálnak, nem a helyiekből, és a pénz érdekli csak őket, nem az itt élők. – Alt’or szavaira felé fordulok.
- Miért ne várna, ideje mint a tenger, hallhatatlan a rohadék legjobb tudomásom szerint… Tanuljon türelmet – morranok oda, majd Ziarere nézek, aztán megforgatom a szemeimet.
- De igaza van, bár ennek is annyi az értelme, mint a korábbi szenátusi beszélgetésnek… semmi. Vagy még kevesebb. – hangom kissé lemondó, majd veszek egy mély levegőt.
- Úgy se tartja be, akármit is ígér meg most. Ágyú töltelékek kellenek nekik, aztán, ha sikerrel is járunk az imp propaganda úgy is úgy találja, hogy ők voltak, és minden baki a mi hibánk lesz, a feltételeinket meg átlépik, mint ha sose lettek volna. Elég csak arra hivatkozni, hogy itt mindenki valamilyen okból bűnözőnek számít imp vidéken, ha másért nem akkor mert együtt működik velünk. – lassan Alt’or felé fordulok.
- Nincs sok választásunk, ha most nem megyünk bele az első támadást véletlen úgy is Új-Tython fogja kapni, és nyílt titok, hogy itt élnek azok akiknek a sorsa ugyebár Ziare-t nem érdekli, mert hát az én embereim, elég nagy számban a polgárok között, akik hivatalosan persze az Új-Köztársaság polgárai a kalózok és segítőik, családjaik is. Szóval itt máris kicsit problémás azon kijelentés, hogy engem úgy se érdekel eme bolygó, és a rajta élők. Szóval a témához visszatérve, ha nem megyünk bele a fegyver szünetbe megtámadnak, ha bele megyünk akkor is meg fogják kerülni a dolgokat, hogy megtámadhassanak, de talán jobb ha a közvélemény szempontjából nem úgy tűnik, hogy mi álltunk ellen. Politikailag kisebb a támadási felület, ugyan akkor talán nyerhetünk vele valami kis bepillantást a dolgokba. Persze én nem engednék nyíltan ide impket, de erre úgy is jön kérés. Információk terén úgy is elhallgatnak dolgokat, mert az nem érdeke senkinek, hogy többet tudjunk, mint amit nagyon muszáj az orrunkra kötniük. – kicsit elgondolkozva nézek a szenátus tagjaira, főleg az iparhoz köthetőkre.
- Szerintem a fegyverszünettel némi kereskedelmi dolgokat is kérjünk, hogy szabadabban, ne csak kerülő utakon tudjunk közlekedni, beszerezni dolgokat, amikkel kicsit a flottát effektívebben helyre tudnánk pofozni, ugyan akkor az életkörülményeket is tudnánk javítani. – hangom továbbra is eléggé érzelemmentes, ahogy egész eddig. Még bármikor elmehet, ez tény, csak az továbbra se olyan dolog ami segítené a dolgokat. Nagyon nem.




_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 25 Okt. 2020, 17:45

//Bocsánat, tegnap szerepjáték volt. Embarassed Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 29 Okt. 2020, 00:00



Sötét Jövő: Prológus





Új fenyegetés


Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Th'edar Kolbert, Nyshani Ry Shami, Ziare Dyarron,



Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron, Alt'or T'orak és Testsubject-4141 / Bevo



Következő körváltás: 2020. november 2. (hétfő)

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VXqYkpm
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Célkitűzés 1.: A Lázadók kutatása
Jelenlevők: Testsubject-4141 / Bevo
További információk:


Bevo még éppen időben tudott reagálni és tovább jutni a következő romokhoz. Robbanás nem történt a háta mögött, szóval nem hagyományos gránát lehetett az, amit használtak, hanem valami más. Azonban így valóban kiért vissza a ködbe, ahol azonnal megjelentek a képességei is, hiszen itt már nem volt blokkolva az Erő.

A fiatal férfi hallhatta, hogy közelebb jöttek azok, akik bent voltak a még benti részen. Azonban csak hallani lehetett őket, mert itt kint már nem köd miatt. Elég közel voltak, így Bevo felmászott a romok tetejére, de még ott is hideg volt és teljes köd, ami miatt nem látott el semennyire sem. A szürkeség mozgása sem volt látható. Úgy tűnt, hogy egyedül a talaj közvetlen magasságában lehet látni a talaj szint felett bármit is, máshol nem.

A hely elég jól védett volt ilyen szempontból. A társaság tagjai, akik bent voltak nem jöttek ki Bevo után, és miután megálltak – ha még ott voltak egyáltalán – nem lehetett tovább hallani őket, a mozgásukat legalább is, mert szavak eddig sem hagyták el a szájukat.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: Célkitűzés 2.: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Alt'or T'orak | Ziare Dyarron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 L20XMAu A kérdés után a datapadomra néztem, ahova befutottak a szavazás eredményei. Nagyjából azt kaptam, amit vártam. Nem is tudom, hogy melyik harmaddal kellene egyetértenem. Ahogyan a szavaimra Shani elindult az őrség azonnal lépett és X alakban zárták előttem össze a fegyvereiket és álltak meg előttem, Shani nem tudott közel jönni. Nem válaszoltam a sértett, hisztizős szavaira, továbbra is volt fontosabb dolog ennél, így inkább Alt’or-nak válaszoltam, figyelmen kívül hagyva a kalóz szavait.
- Három lehetőségre szavaztak, egyenlő arányban. Tegyük, amit kérnek, utasítsuk el, vagy pedig kérdezzük meg erről a teljes Új Köztársaság lakosságát, mert ilyen kérdésben nem vagyunk illetékesek. Halkan jegyzem meg, hogy sajnos igazuk van, ilyesmire nem ruházták fel az új szenátust – mondtam.
Hallottam, hogy Shani pufog valamin, de a szavait teljesen kizártam, nem fogtam fel az értelmüket, mert nem volt jelentősége. És megint telepatikus üzenet, olyan dolgokban, ami egy politikusnak teljesen nyilvánvaló. Utáltam a telepátiát.
- Megtennék, hogy nem beszélnek hozzám úgy, hogy a fejemben teszik? Nem tudok rá válaszolni továbbra sem! – fakadtam ki, de nem dühösen, inkább fáradtan. - Úgysem fogják, maximum azt, aki lebukott. És ők is tudják, hogy nekünk is vannak kémeink náluk. Ezt elég felesleges, még mi is kinevetnénk őket, nemhogy ők minket.
Ezek sajnos makacs tények voltak. És csak mondta, be nem állt a szája. A szenátusból többen már hangosan szóltak az őröknek, hogy vigyék ki, mert minősíthetetlen a modora és ez itt nem megengedett. Igazából egyetértettem velük.
- Nem fogná be végre a sértett siránkozást? A bőrlégzés is abból jön, hogy ivadék? – kérdeztem kicsit élesebben a kelleténél. – Alt’or, ön hogy gondolja?
Ő legalább valamivel nyugodtabb volt, reméltem, hogy tényleges választ is ad.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 C7CpFzJ
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Birodalmi szenátus, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 3.: A Másik Hadszíntér
Jelenlevők: Th'edar Kolbert | Ingrid L’lerim
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 YovW2Pl Ingridnek továbbra sem volt túlságosan sok dolga, csak annyi, hogy figyelje az eseményeket. A válaszok, amik születtek 99,99% pontossággal azok voltak, amiket ő maga előzetesen kiszámolt, hogy ezek a várható eredmények. A kis eltérés összesen Kolby esetében volt, mert ő nem ismerte annyira jól egyelőre, hogy erre tudja a választ. De a többiek kiszámíthatóbbak voltak. Katonai szempontból tényleg az lett volna a célszerű, amit mondtak, hogy teljes elpusztítás, de az annyira nem illett volna a Sith-ekhez.
- Nekem lenne, amennyiben megengedi nagyúr! – szólalt meg végül.
Amennyiben Xeth engedte, akkor előre lépett az árnyakból, megszokottan, katonás módon, a kezeit a háta mögött összefogva, kisebb katonás terpeszben állt meg.
- Katonailag egyet kell értenem a többi vezetővel, de a kérdést még nem közelítette meg a Sith Birodalom szempontjából senki sem. A szerint pedig a leglogikusabb kérés az, hogy életben hagyjuk őket, de soha többé nem hagyhatják el a bolygójukat. Minden űrben közlekedni képes járművet elkobzunk tőlük és az Új-Tython köré egy állandó flottát, blokádot állítunk fel. Teljes mértékben magukra lennének utalva, semmit sem fognak többé tudni arról, hogy mi zajlik a bolygón kívül, mert minden kommunikációs csatornát blokkolunk és a szenzorokat zavarjuk. Vakok és süketek lesznek. Nekem, mint az ön korábbi tanítványa és, mint a Hatalom Triumvirátusának Keze, ez a javaslatom. – monda a megszokott katonás hangon.
Amint elmondta, amit akart, akkor hátrébb lépett, ettől kezdve úgyis a három férfi fogja eldönteni, hogy ebbe beleegyeznek-e vagy sem. Ő elmondta, hogy mit javasol a félelemkeltés miatt és amiatt, ami illene a három férfihoz



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 4.: Az újbóli találkozás
Jelenlevők: Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 XVbNPWX Rhys látta, hogy Kalen csak legyintett arra, amit Xeth mondott neki, közben pedig tovább folytatódott az egész beszélgetés és ehhez hasonlók. Ő egyelőre csak csendben várakozott és még valószínűleg L’lerim is előre lépett, a nő ezt a fajta kegyetlenséget soknak találta, már-már megalázásnak, de neki nem volt ebbe beleszólása, ő nem volt Sith. Ezt inkább a többiekre hagyta. A Mandaloriai válaszon nem lepődött meg, ahogyan a többiekén sem. Azon viszont igen, amikor a férje végül odalépett hozzá és megölelte őt. Ez Xeth részéről olyan ritka volt, ő volt a távolságtartóbb, Keth volt az, aki szerette őt megölelni. A nő viszonozta az ölelést és az arcát a férfi nyakába fúrta. Még mindig olyan elveszettnek érezte magát és nem igazán találta a helyét, remélte, hogy ez hamarosan változni fog. itt mások előtt nem igazán akart érzelmeskedni, vagy ehhez hasonlót tenni, az ölelés jelen pillanatban bőven elég volt. A lányok sem mozdultak, tényleg soha sem láthatták a szüleiket így, maximum holoképen, amit Jassa mutatott nekik, de mástól egyáltalán nem. szóval most szótlanul élvezte ki ezt a pillanatot, egészen addig, amíg megtehette.

Ingrid szavai után, Hiuval és Kalen ajkain sejtelmes mosoly jelent meg, amit csak Xeth ismerhetett, de döntés végül is az övé volt. Közben Kolby a saját embereivel is tudott beszélni közben. A sajátjai visszajeleztek neki, hogy igen bevetették azokat, amiket Kolby is javasolt, nem utolsó sorban már kapcsolatba léptek többek között a Feluciai hadsereggel el is, akik küldenek erősítést, ami hamarosan, bármelyik percben megérkezhet. De hosszú távon a biztonsági erők főnöke úgy számolt, hogy le fogják gyűrni az ellenséget, köszönhetően annak, hogy az nem kap utánpótlást.

Közben végre valahára megérkezett egy másik adatcsomag is, amiben a Czerka bázisokról érkezett meg a kívánt információ, hogy a bázisok, épületek nagy része visszajelzett, hogy elbánnak a támadásokkal, de három bázissal és két hajóval elvesztették a kapcsolatot.


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 CmXvQfM


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Shadow and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 02 Nov. 2020, 00:01

//Pénteken lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Csüt. 05 Nov. 2020, 12:19

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

Picit meglepetten nyugtázom a kiborulását, a telepatikus üzenetemre. Elég lett volna csak bólintania egy nemet vagy igent. Mellesleg ő nem akarta nagy dobra verni a kémek jelenlétét, akiket most fedeztek fel, hogy képesek legyünk elkapni őket. Lépéselőnyben legyünk. Persze ez váratlan felkérés borította a papírformát, de a kémek attól még kémek, és ha tényleg komolyan gondolják ezt az átmeneti tűzszünetet, legalább párat feldobtak volna nekünk és annyival is kevesebb gondunk lett volna.
Ry és Ziare csörtéjét már sem követni nem bírom, de most már csak beleszólni sem. Ha így folytatja tényleg le lesz tartóztatva és kiutasítva a köztársaság területéről. Arról nemis beszélve, hogy most már sértegetik egymást. Sóhajtok egyet, megvakargatom Trex nyakát aki ismét a lábam mellett fekszik, most már valamivel nyugodtabban.
-Támogatom hogy fogadjuk el az ajánlatot...ha akarják természetesen tartsanak szavazást róla, de egy támadás közepén, nem hiszem, hogy a köztársaság polgárai ráérnének egy szavazásra.-
Még ha könnyedén le is lehet bonyolítani, nem ez a legnagyobb bajuk jelen pillanatban.
-Bár a császárnak van bőven ideje, úgy érzem, és szerintem ezzel nem vagyok egyedül, hogy nem várhatunk a végtelenségig a válasszal. Minél tovább késlekedünk, annál több ártatlan fog meghalni, mert mi képtelenek vagyunk dönteni. Fogadjuk el az ajánlatot....
Ez a határozott véleményem a többi magukon múlik....-
Az arckifejezésem és a hangom, meg úgy az egész mindenségem tele van ezekkel az értelmetlen szócsatározásokkal. Persze, nem fog mindenki örülni ha csak úgy elfogadjuk az ajánlatot, de úgy érzem egyszerűen nincs arra időnk, hogy még szavazást is tartsanak erről. Persze ettől függetlenül tarthatnak. Néha úgy érzem, hogy már-már annyira demokratikus a Köztársaság, hogy ezzel saját magát akadályozza.


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla and Shadow like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Shadow Csüt. 05 Nov. 2020, 23:58




Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Bevo10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VXqYkpm


testsubject-4141 (Bevo)
Feladat: Megtalálni a lázadók új bázisát, jelenteni, és megadni a kellő információkat egy sikeres támadáshoz.
Frakció: Sith Birodalom
Játékos társak:



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Ahogy nézem ez így most eléggé patt helyzet, és nem is nagyon látom, hogy ezt hogyan lehetne úgy megoldani, hogy ne az ő terepükön kelljen lennem, de hát legyen. Játszunk így. Kicsit túl nyomták a védelmet hogy látom. Felállok a romok tetején, majd leugrok a talajra és lapulva ott nézek körbe, hogy merről is látok valamit. Hát annyi biztos, hogy középre kell bejutnom, de ott nem fogadnak túl barátian, hát akkor most a belépőmet kell itt összeszednem, hogy kicsit barátságosabbak legyenek. Reméltem, hogy közben ott fent azért boldogulnak is, mert ha más nem akkor úgy füstöljük ki eme helyet, hogy tűz alá veszik fentről.

De még egy próbát megér, szóval körbe néztem, hogy merre látok mozgást, fenntartva a láthatatlanságomat erőben is és a szemnek is. Becsukva szemeim figyeltem a környezetem hátha hallok vagy érzek valamit, hogy merre is van tőlem most némi mozgás, ami alapján meg tudom állapítani merre is induljak meg.

Ha ez meg van, akkor megindulok arra a lehető leggyorsabban, persze a ködben maradva, hogy a képességeimet tudjam használni, ami azért a hidegben nem fog menni a végtelenségig. Továbbra is hátrányban vagyok, hogy hidegvérű vagyok, de előnyben, hogy képzett az erőben. Azonban, ha bemegyek középre, akkor ők vannak előnyben, mert nincs semmi más számomra csak szavak, és a megjelenésem, a harci tudásomon kívül.

Azonban, ha nincs semmi, akkor kénytelen vagyok vissza menni középre, de odébb, és már felkészültebben, hogy fedezéket találjak és úgy tudjak osonni egyik fedezékből a másikba, ha nem szúrnak ki rötön.








Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Shani10


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni


Nyshani Ry Shami
Feladat: Kideríteni, hogy még biztos e a menedék
Frakció: Új Köztársaság
Játékos társak: Ziare Dyarron, Alt’or T’orak



”Ruházat”:
”Felszerelés”:



Az őrség megállított, Ziare úgy tett, mint aki meg se hall, majd még Alt’or is. Ezután elfordultam, majd kinyúltam az erőbe, és az elsőtisztemnek üzentem. Egyértelmű volt, hogy mit kell tenniük. kitessékelni mindenkit a hajóról, aki nem tartozik közénk. Ha nagyon ellenkeznek megkérdezhetik Ziare-t hogy szabad távozást biztosított így nincs joguk továbbá a hajómon tartózkodni a kommandósoknak.

Elővettem a kommunikátoromat és üzenetet küldtem a többi kalóz úrnak kódoltam, hogy ők mit szólnak ehhez, bár egy más helyzetben nem volt kétségem, hogy ellene lesznek az együtt működésnek az impekkel és nem fogják jó szemmel nézni, ha maradok, de kitudja, eléggé olyan a helyzet, amiben juthatnak más döntésre is akár. Ezen fog múlni az én döntésem is. Azt eleve kizártam, hogy most kérdezgessük a lakókat, mikor most vannak túl egy támadáson.

Alt’orra nézek mikor ő válaszol Ziarenek, majd kérdőn pillantottam rá. Ezután megnézem milyen választ kaptam eddig.
<- Támogatlak Alt’or a döntésedben, de ez már nem csak az én döntésem lesz. -> üzenem Alt’ornak, majd csak csendesen nézem, hogy mire jutnak és mi is lesz a döntésük. Eléggé póker képet vágva olvasgatom a beérkezett üzeneteket.

Ha támogatják, hogy dolgozzunk együtt az impekkel azt megosztom a szenátussal, mint a döntést, amivel akkor én is egyet értek, hogy ezzel támogassam Alt’ort nyíltan is.

Azonban, ha ellentétes állásponton vannak, és ennek fényében azt se akarják, hogy tovább maradjak itt, esetleg felvetik azt, hogy ebben az esetben jobban örülnének, hogy ha nem maradnék én se itt az embereimmel, akkor az már problémásabb lesz.

Azonban, ha nincs döntés, akkor csak várom, hogy mire is jutnak most.



_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Alt'or T'orak likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 06 Nov. 2020, 00:11

//Kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 21 Nov. 2020, 20:26

Xeth E’ron / Keth Tye E’ron


Kaland címe: Sötét Világ: Prológus
Foglalkozás: Cászár
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Feladat: Komplikált

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh
- És még rám mondják, hogy kegyetlen vagyok. - vontam meg a barátaimhoz hasonló sejtelmes mosoly kíséretében, miután engedtem Ingridnek, hogy közölje velünk a saját látásmódját is. Azon ismételten csak el kellett tűnődnöm, hogy mennyire effektívek vagyunk a többi frakcióhoz képest. Ezt mindig is szálkának éreztem a szívemben, hogy se a Huttok, sem pedig a Köztársaság nem volt megfelelő ellenfél a Birodalom számára. Évekkel ezelőtt is tulajdonképp a saját embereinkkel szemben harcoltunk annak érdekében, hogy érdekes legyen az egész, végtére is mindenhova, beleértve a Havoc Squadot is, be voltunk épülve. Igazából az sem kérdés, hogy most is vannak ott embereink lévén Lyra remekül végzi a munkáját.
- Nem emlékszem, adtunk határidőt a döntés meghozatalára? - miután kiélveztem a rövid, de cseppet sem kellemetlen, társaságát a családomnak fordultam vissza a nagyobb értelemben vett "családomhoz". A kérdés természetesen költői volt és inkább amolyan sötét humornak szántam, hiszen tisztában voltam vele, hogy nem volt pontos idő megszabva, csupán annyit mondtam, hogy rövid időt adok nekik.
- Megtenné, Lady Stradd, hogy felveszi ismét a kapcsolatot a lázadókkal? Nem szeretnék új szakállat növeszteni addig, amíg meghozzák a döntéseiket, hiszen tudom mennyire sok időbe telik, ha rájuk hagyjuk.- érdeklődtem egykori jobb kezemtől miközben újra helyet foglaltam a császári trónuson. Igazából már kezdtem némileg türelmetlen lenni, hiszen azt szeretném, ha ez az egész tárgyalás minél hamarabb véget érne és hosszú idő után végre örömtelien tudnék nevetni, sztorizgatni és miegymás.
- Úgy vélem, hogy bőven elegendő időt biztosítottunk arra, hogy eldöntsék a kérdést. Rövidre fogva az egészet egyszerű a kérdésem. Az Új Köztársaság a Birodalom oldalán harcol, vagy ellene? - türelmesen kivártam amíg a kapcsolat újra megtörténik a lázadókkal és az ízig vérig komoly kérdést csak azután tettem fel. Ezen az egyetlen pillanaton múlik minden. Ha pozitív megerősítést kapunk, akkor elkezdődhet valamilyen szintű diplomáciai tárgyalás, ha viszont nemleges válasszal jönnek, vagy nem jutottak döntésre, akkor az itt elhangzottak egyvelegét kapják meg, egyszóval szépen lassan mefulladnak majd a saját levükben.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:


_________________
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 FUn312o
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 6fZaEMM
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Thorhalla and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Bishop Szer. 25 Nov. 2020, 23:09




Előtörténet
Kaland
Helyszín

Felszerelés:



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh

A helyzetjelentés, amit kap, az némileg jobb annál, mint amire számított és ami a fejében volt. Igen a helyi hadsereg, erre nem is gondolt, a fluciaiak nem tűnnek harcos népnek felépítésükből adódóan, a látszat annyira csal, hogy még azt is elfelejtette, hogy van hadseregük. Végülis ezért fizetik az adókat, hogyha szükséges, akkor a segítség rendelkezésre álljon. Mindenesetre a helyzet némileg megnyugtatóbb volt, mint első hallásra, azonban nyilván így is aggasztó. Senki nem így tervezte ezt a napot, az egyszer biztos. Amíg Kolby ezekkel foglalkozott, eltelt az idő és az Uralkodó úgy döntött itt az ideje újra felvenni a kapcsolatot az Új Köztársasággal. Egy biztos, nem irigyelte a tárgyalási pozíciójukat. Ami a maga részét illeti, elég biztos volt abban, hogy simulni fognak a dolgok, de ezen a napon még érheti őket meglepetés. Ha ezzel végeznek, akkor nekiláthat majd a munkák megszervezésének, az újraépítéshez.
Miközben Kolby a palotában volt, addig az általa felépített szervezet a K Corp is tevékenykedett. A támadás első hullámát lerázva - a központon kívül - már van elég erőforrása legalább egy híradást összerakni és sugározni a csillagköd bolygóin a K Media-n keresztül.
Újabb információk folyamatosan érkeznek. Egy látszólag előre megtervezett invázióban, csillagködszerte érték a rendszereket villámtámadások az ismeretlen agresszorok által. Egyelőre nincs hivatalos információ, sem spekuláció arról, hogy kik a támadók és honnan érkeztek. A támadásokat elemző szakértőink szerint a civil áldozatok száma igen magas lehet. Eközben a védelmi erők tovább folytatják harcukat a megszállókkal, annak reményében, hogy megvédjék hazájukat. A sikeresen megvédett rendszerekben megkezdődött a sérültek ellátása és a romok eltakarítása. Hivatalos, a népességet tájékoztató bejelentést valószínűleg későbbre várhatunk. Eddig még egyetlen ismert csillagközi erő sem vállalta magára az inváziót. Kövessék a katonaság utasításait és maradjanak velünk további információért.



_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Thorhalla, Xeth E'ron and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 06 Dec. 2020, 16:52



Sötét Jövő: Prológus





Új fenyegetés


Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Th'edar Kolbert, Nyshani Ry Shami, Ziare Dyarron,



Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron, Alt'or T'orak és Testsubject-4141 / Bevo



Következő körváltás: 2020. december 11. (péntek)

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VXqYkpm
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Célkitűzés 1.: A Lázadók kutatása
Jelenlevők: Testsubject-4141 / Bevo
További információk:


Bevo végigjárta a környéket, körbe a benti rész körül, de sajnálattal kellett tapasztalnia, hogy hiába ment körbe, mindenhol ugyanúgy köd van. bentről nem hallott semmilyen mozgást és érzékelni sem tudott bentről semmit, mert egyszerűen nem volt ott Erő. Így muszáj lesz visszamennie. Amit korábban látott, csak a széleken voltak romok, aztán nagyjából tíz méteres üres tér minden irányban ahhoz, hogy középre érjen, ahol a lejárat volt. nem tudott úgy menni, hogy feltűnés nélkül legyen.

Maximum annyit, hogy körülnézzen, ehhez tudott úgy maradni. Szóval bement és itt rögtön a fedezékbe is érkezett. Már innen is volt lehetősége arra, hogy körülnézzen, mert a romokon kívüli területet eléggé jól be lehetett látni, révén egy sima üres rét volt, ahol csak fű volt és középen egy betonos/fémes rész, amin át le lehetett menni a bázisra. A démontetemek ott voltak a földön, de ami azonnal szembetűnő volt, hogy a katonákat nem lehetett sehol sem látni.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni
Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: Célkitűzés 2.: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Alt'or T'orak | Ziare Dyarron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 L20XMAu A helyzet továbbra sem volt a legkellemesebb, vajon kijöhettünk ebből jól? Már kezdett fájni a fejem a túlságosan sok telepatikus üzenettől. Kicsit sok volt mindez így egyszerre. Én a szavakkal beszélünk részhez vagyok hozzászokva és nem pedig ehhez. Nem sok személlyel szoktam így beszélni. Alt’or a megadást javasolta, a szavazatok nem döntöttek semmiről, Shani pedig nem reagált semmit. Akkor azt hiszem, hogy ezt kell majd mondanunk nekik. A következő pillanatban azonban valami nyugtalanító dolog történt, elvesztettem a kapcsolatot a hajón levőkkel, azokkal, akik Shani hajóján voltak. A nőre pillantottam, hogy mit csinált már megint azok után, hogy hagytuk, hogy távozzanak! Miközben ekkor még fogalmam sem volt róla, hogy nem kapott választ az első tisztjétől és ő is elvesztette a kapcsolatot a sajátjaival. Én ekkor cska arra tudtam gondolni, hogy az emberei között árulók vannak, és senkinek tetszett az, hogy rájöttünk a titkukra. Mi másra gondolhattam volna? néhány pillanattal később pedig vissza is kapcsoltak a Birodalmiak. A legszívesebben megütöttem volna a császár arcát, hogy lemossam a képéről bármilyen reakciót is fogok rajta látni. De sajnos a csillagköd ellentétes végén volt, így nem tudtam megpróbálni sem. Lehetséges, sőt bizonyos, hogy belehaltam volna, de egy próbát mindenképpen megért volna. nem örültem annak, amit mondanom kell.
- Elfogadjuk a Sith Birodalom ajánlatát! – mondtam ki nagy nehezen végül.
Reméltem, hogy ezzel nem fogjuk aláírni a halálos ítéletünket, de az emberek érdekében muszáj volt megtenni. Hiszen ez ellen nem nagyon tudom, hogy mi mást tehetnénk.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 C7CpFzJ
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Birodalmi szenátus, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 3.: A Másik Hadszíntér
Jelenlevők: Th'edar Kolbert | Ingrid L’lerim
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 YovW2Pl
Látta a három férfi reakcióját, végül is nem is számított kevesebbre azok után, hogy ismerte őket. Ők is tudták, hogy valami hasonlóra számíthatnak a nőtől és nem kevesebbet. Ingrid tudott kegyetlen lenni, ha szükséges volt, de inkább gyakorlatias volt. Szerette a harcokat azelőtt befejezni, hogy azok elkezdődtek volna. Amit javasolt az pontosan arra szolgált, hogy megtörjék az ellenség ellenállását. Nem beszélve arról, hogy ezzel a mozdulattal igazából élhetnek, de úgy, hogy soha sem jelentenek többé gondot senkinek és nagyon erőforrást sem kell rájuk pazarolni. Amíg várakoztak több lehetőséget is végigszámolt, hogy mik a lehetséges eredmények azzal kapcsolatban, hogy mit is mondhatnak a Köztársaságiak. Azonban túlságosan is sok volt a változó, 50-50% volt az esélye az elutasításnak és az elfogadásnak is. közben tovább hallgatta telepatikus úton a jelentéseket és ő maga is küldött ki néhány parancsot. Amíg a többség éppen magával volt elfoglalva, vagy beszélgetett, várakozott, a Császár keze addig is dolgozott. Valakinek kézben kellett tartania a dolgokat addig is, amíg a fejesek a politikával vannak elfoglalva. Szerencsére a nőnek ez remekül ment, és tökéletesen észrevétlenül. Közben a Császár is elunta a várakozást és kapcsolták a köztársaságiakat. Néhány pillanatig fürkészte a rózsaszín hajú nő arcát, akinek az arcán számtalan érzelem futott át. Már ekkor tudta, hogy nem örül a másik nő a válasznak, amit mondani készül.
~ Elfogadják! ~ üzente a Triumvirátusnak. ~
Mindezt másodpercekkel azelőtt tette, hogy Ziarre kimondta volna azt, hogy megteszik. Ez volt a kevésbé érdekes és izgalmas forgatókönyv az ő szemében, de azért érdekelte, hogy Xeth mit is talált ki erre a lehetőségre.



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh
Helyi Idő: Esti órák
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Célkitűzés: Célkitűzés 4.: Az újbóli találkozás
Jelenlevők: Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Rhyssa Edaara Quillan-E’ron
További információk:


Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 XVbNPWX Rhys kiélvezte azt a rövidke időt, amíg most Xeth vele foglalkozott, de utána újra vissza kellett fordítania a figyelmét arra, ami a „nagy képben” történik. Remélte, főleg L’lerim szavai után, hogy a Köztársaság nem fog makacskodni. Lehet, hogy ő maga is a Birodalomból származott, a férje volt a Császár, a lányai is itt nőttek fel, de a nő a szívében mindig is Köztárasági volt. Számára a szabadság fontos volt, amit a Birodalom soha sem tudott volna neki megadni. Vagyis nem úgy, ahogyan akarta. Mert ő úgy akarta ezt, hogy mindenki másnak is ugyanúgy jár, hogy ő nem kivételezett. Márpedig a Birodalomban az volt, már korábban is, most pedig főleg. Már előre felkészült arra, hogy harcolnia kell megint Xeth-el, ez a házasságuk során mindig fenn állt, hogy nemet mondott neki és dacolt ellene. Végtére is ő volt a férfi lelkiismerete, aki képes volt megfékezni őt, hogyha túlságosan is messzire menne. Nem tudta, hogy az a korábbi kötelék megvan-e közöttük, ami a rituálénál jött létre, de egyelőre nem volt szükség arra, hogy kipróbálja. Valószínűleg a teremen mindenki tudta, hogyha szükséges, akkor ő a lázadókat fogja segíteni, hiszen már előző életében is szeme ment a Birodalommal, amikor segített kijuttatni onnan pontosan azt a Ziarre Dyarron-t, akinek a válaszára most vártak miután Lady Stradd helyreállította a kapcsolatot. Rhys megkönnyebbült, amikor a Köztársaság elfogadta az ajánlatot, bele sem akart gondolni, hogy mi lett volna, ha nem így tesznek. Közben látta, hogy Kolby nagyon elfoglalt és üzeneteket fogad, kap megállás nélkül. Így, amíg mindenki válaszára vártak, addig a nő közelebb ment Kolby-hoz és halkan szólította meg.
- Mit vár, mi lesz a folytatás a Köztársaságiak válaszának fényében? – kérdezte.

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 CmXvQfM


statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Xeth E'ron and Alt'or T'orak like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Alt'or T'orak Szer. 09 Dec. 2020, 17:22

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 Y7PIoni


Helyi Idő: Kora reggeli órák
Helyszín: Új-Tython, Ismeretlen régió
Célkitűzés: A Biztos menedék
Jelenlevők: Nyshani Ry Shami | Ziare Dyarron

Végre döntés született. Jó vagy rossz, nos azt majd az idő kideríti. De sok jó dolgot nem jósolok a jövőnkre nézve. De a körülményekhez képest ez volt a megfelelő döntés. Alkalmazkodunk ahhoz amit elénk dob az élet, vagy sors, az Erő, nevezzük is bárminek.
~Köszönöm, nekem sem fűlik jobban a fogamhoz a dolog, de ebben a helyzetben nem nagyon tehettünk mást...~
Üzenem Rynak.
A császár egyenlőre nem fűzött, semmilyen megjegyzést a dologhoz. De meglepődnék azon, ha ők nem lepődnének meg ezen. Bár biztos nem fogják ezt sem nagy dobra verni. A tárgyalásban beállt kis röpke szünetet felhasználom, hogy az helyzet jelentést kérjek az embereimtől. Mik a veszteségek, hogy áll a támadás. Egyáltalán sikerült vissza szorítani a lényeket vagy még mindig özönlennek-e az átjárókból.
Azt hiszem koránt sincs vége még annak, hogy itt mindenki lyukat beszéljen a másik hasába. Ki kell várnom a dolgot, most hogy dűlőre jutottunk, valamelyest nekem is sikerült lehiggadnom, talán lesz türelmem a további tárgyalásokat is végig asszisztálni most már. Nagyon is kíváncsi vagyok, mi a Birodalom következő reakciói a szövetség elfogadására. Szabnak-e feltételeket vagy milyen követeléssel fognak elő állni.


Felszerelés:
Jártasságok:
Trex:
Alt'or T'orak
Alt'or T'orak
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 57
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 45
Join date : 2020. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4254-alt-or-t-orak

Thorhalla and Xeth E'ron like this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 09 Dec. 2020, 20:34

Xeth E’ron / Keth Tye E’ron


Kaland címe: Sötét Világ: Prológus
Foglalkozás: Cászár
Helyszín: Császári palota, Coruscant
Feladat: Komplikált

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh
~ Gyors és pontos, mint mindig. - válaszoltam Ingrid üzenetére, szinte automatikusan, mintegy elismerve azt, hogy hamarabb kimondta azt, amit a holoképen látható nő megtett. Abban bizonyos voltam, hogy aligha volt a szenátus döntése mindez. Sőt, nem ártana pontos leírást kérnem minden egyes szenátorról sem, akik a Szenátust alkotják. Azt hiszem hiányzik kissé a színfalak mögötti rejtőzködés.
- Engedje meg, hogy azt mondjam, mindenféle intrika, szarkazmus vagy irónia nélkül, hogy az egyik legjobb döntést hozták meg. Mindezt pedig annak az ismeretében mondom, amik elhangzottak azalatt, hogy a döntésüket meghozták. - annak a fényében, hogy nem futamodtak meg, vagy követtek el hülyeséget, a szavaim őszinték voltak. Legfőképp azért is örültem, mert így sokkal kisebb lesz a családon belüli csatározás, hiszen ha Rhys akár csak egy cseppnyire is olyan mint a távozása előtt volt, akkor biztosan nem állna a Birodalom oldalára, amit csak én élveznék bizonyos szempontból, de a Birodalom többi tagjának talán az lenne a legrosszabb. Végtére is az én szememben egyedül ő testesíti meg mindazt, amit a Köztársaságnak jelentenie kellene, nem a többi köpönyegforgató kis mumus.
- Valamint annak érdekében, hogy lássák mennyire értékelem ezt a döntésüket, valamint, hogy a Hármak kérését is tiszteletben tartsam, bizonyára nem fogják elutasítani azt az előterjesztésemet, hogy Quillan őrnagy legyen a képviselője a Köztársaságnak a Birodalomban. Mielőtt pedig felhördülnének, hogy ilyen közeli személyt választok, és hogy esetleg így akarnék befolyást szerezni önök felett, időben felhívom a figyelmét, hogy ő az egyetlen személy, aki ízig-vérig köztársasági volt mindig is, és az egyetlen olyan személy, aki gondolkodás nélkül képes volt mindig is a szemembe mondani a véleményét, leplezetlenül. Olyan apróság, amit a lányai is tőle örököltek bizonyára.- szólaltam meg újból azt követően, hogy előbb a Hármak tagjain tekintettem végig, majd pedig a feleségemen, amint épp Kolberttel folytat beszélgetést. Arról nem is beszélve, hogy talán az egyetlen személy az egész csillagködben, aki még úgy is képes teljes vállszélességgel a Köztársaság érdekeit maga előtt tartani, hogy hallotta mindazt, ami elhangzott a Birodalompártiak körében.
- Amennyiben nincs további kérdésük, vagy kérésük, akkor hamarosan eljuttatjuk önökhöz Quillan őrnagy elérhetőségeit, és elkezdhetik az egyeztetéseket és minden ilyesmit. - most már igazán le akartam zárni ezt az egész tárgyalást, hiszen a lényegi részen már túl voltunk mindenképp, a többit úgyis majd a Birodalom kontra Rhyssa meccseken fogjuk megvívni ahol a Sötét Tanács és minden katonai vezető fel kell kösse majd a gatyáját. Ha nem tudnám, hogy az én érdekeimet és nézőpontjaimat is maga előtt tartja, akkor azon se lepődnék meg, ha Rhyssa az egész Birodalmat porig zúzná, talán egyetlen délután alatt.

Felszerelés
Spoiler:
Szakértelmek
Spoiler:


_________________
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 FUn312o
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 6fZaEMM
Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Bishop Csüt. 17 Dec. 2020, 20:45




Előtörténet
Kaland
Helyszín

Felszerelés:



Sötét Jövő - Új fenyegetés - Page 4 VLCDXYh

Ideje volt újra felvenni a kapcsolatot a másik tárgyalóféllel, az Új Köztársasággal. A dolgok - Kolbert elvárásai szerint - valóban simultak és elfogadták az ajánlatot, így mindkét fél a másik fenyegetése nélkül védekezhet a mostani ellenség ellen. Ez volt a logikus döntés egy ilyen helyzetben. Ami a meglepő volt a tárgyaláson az az volt, hogy a Császár a feleségét ajánlotta be tárgyalófélnek, ami igazán meglepő volt. Kolby ezt egy egyszerű trükknek vélte, bepróbálkozik vele a tárgyaláson, nyilvánvalóan nemet fognak rá mondani. De az is lehetséges, hogy nem ismeri eléggé a szóban forgó személyeket és ezért van olyan információ ami változtat, a látszólag egyértelmű helyzeten. Miközben a dolgát végezte, az említett, Kolby számára nagyon kísérteties személy megközelítette őt. A datapadját, amin dolgozott, leengedte maga mellé, és az állát dörzsölgetve elgondolkodott.
- Hmmm... az Új Köztársaság elfogadta a javaslatot, így most meg fognak kezdődni a tárgyalások az együttműködés mikéntjéről, ebben úgy sejtem mindannyian részt fogunk venni, ezen tárgyalások alatt fog kiderülni milyen szoros együttműködésre számíthatunk. Ami a távolabbi eseményeket illeti, Önök, a politikai és katonai vezetők feltételezem felkészülnek egy ellentámadásra, legalábbis én ezt várnám, én és a kollégáim, a tőkések pedig megszervezzük a keletkezett károk helyrehozását és a hadiipart. A Czerka politikai szerepet is betölt, úgyhogy lehetséges, hogy nekem is fel kell zárkóznom ezen a téren, vagy legalábbis megfelelő embereket felvenni a pozícióba.
Az utolsó mondatról eszébe is jutott, hogy majd ki kell bővíteni a K Megastructures és a Mining Conglomerate erőforrásait, bizonyára több munkaerőre és eszközre lesz majd szükség a közeljövőben.



_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Alternatív Re: Sötét Jövő - Új fenyegetés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.