Belleplain tábor

2 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Pént. 04 Nov. 2011, 00:28

A lány nevet. Ettől ő is nevetni kezd. Átölel jól esik én is átölelem. Jó érzés. Elengedem továbbra is próbálom fenntartani a koncentrációmat. A teste közelsége ezt eléggé nehézzé teszi. Próbálja fenntartani a gátat elméjében és kontrollálni a hatást. A lány eltávolodik ő természetesen enged neki.
- Semmi baj. - mondja mosolyogva.
- Persze. Elnézést, hogy feltartalak. Inkább segítek. - mondja immár vigyorogva. Felkapja a fő sátortartókat. Egy részét Csillának adja.
- Illeszd össze őket. - mondja. - Így kell csinálni. - mondja miközben mutatja is, hogyan kell összeilleszteni a darabokat. Ha megvan megfogja a sátrat magát is.
- Látod így kell ezeket befűzni. - mondja és mutatja, hogy hogyan kell befűzni a tartó rudakat. Majd segít neki megcsinálni. Ha megvan megmutatja, hogyan kell felállítani a sátrat.
- Nos már csak a földhöz kell rögzíteni. - mondja mosolyogva. - Hova tegyem? - kérdezi az immár félkész sátrat tartva. Amikor a lány megmutatja hova tegye oda is teszi. Majd leszúrja a sátorvasakat.
- Így, kész is van. Most már nem fogja elvinni a szél. - mondja majd a lányhoz lép. A szemébe néz érzi, hogy a koncentrációja kezd megtörni. Elérte a határát.
- Sajnálom, de most kicsit el kell távolodnom. Elértem a határomat. - arcán látszik, hogy már valóban megfeszítve koncentrál. - Tényleg nagyon sajnálom. - hátrál pár lépést egészen addig míg nem érzi, hogy az elméjére nehezedő nyomás eltűnik. Arcán is látszik, hogy megkönnyebbül.
- Azt hiszem ilyen messzire ér el az erőd. - mondja immár mosolyogva. - Úgy tűnik nem olyan könnyű ellenállni neked mint hittem. - mondja immár vigyorogva.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 04 Nov. 2011, 11:47

Még nem kaptam választ a lánytól, amikor valaki megütögette a vállamat. Arrafelé fordultam és egy fiú állt előttem és még egy kocsi is megállt, amiből egy ismeretlen lány szállt ki, a mienk volt a kocsi, tehát valaki még érkezett az iskolába, csak őt nem egyből ide küldték, hanem még New Yorkba.
- Gyertek velem – mondtam a fiúnak és a kislánynak.
Megvártam, amíg jött, majd odamentem a tetovált lányhoz.
- Sziasztok – mondtam immáron mindkettejüknek. – Serena Davidson vagyok, az iskola igazgatóhelyettese. Bocsássatok meg, hogy ide kellette kijönnötök és nem az iskolába, csak mint látjátok éppen egy tábor elején vagyunk, gólyatábor úgymond. Tehát a legjobb időben érkeztetek. Megtudhatom a neveiteket és a képességeiteket, ha már tisztában vagytok vele, hogy mi is az?
Még előhalásztam egy papírt és tollat, hogy fel tudjam mindezt írni, ha válaszoltak a kérdéseimre.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Pént. 04 Nov. 2011, 13:57

Nos, nekikezdünk végül a sátor összerakásának. Kezemben a darabokkal kicsit értetlenül állok és nézem hogy Mugurama mit csinál, majd próbálom azt leutánozni, többé-kevésbé sikeresen. Kicsit néha túl pörgős hogy mit hova, mikor, miért és merre, de végül sikerül összerakni a dolgokat.
- Oda légyszives. - Mutatok a földre. - Köszi a segítséget. - Mondom egy kicsit még mindig kapkodva, pedig már végül is készvan. Közelebb lép, de nem azt cselekszi amire számítok, talán az erőlködés miatt, de bejelenti hogy eltávolodik, de akkor minek jött közelebb? Férfi elme, míj érthetetlen vagy te számomra.
-Egész sokáig bírtad, biztos nehéz lehetett, de mond csak, hogyan jöttél rá hogy mit kell tenned ahhoz, hogy ne legyen rád hatással? - Kérdem érdeklődve.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Dream Pént. 04 Nov. 2011, 14:02

Valamiért egy pillanatra úgy tűnt nekem, hogy miután elhagytam a járművet egyúttal a testemet is elhagytam volna. Csak álltam és néztem a sok idegent. Szinte mindenki el volt foglalva valamivel, így mindennél jobban kitűntem közülük. És ennek most semmi köze nem volt a testemen található tetoválásoknak. Egyszerűen ők egy teljesen más világban léteztek. Ugyanabban de mégis másban.
A fehér hajú nő hangjára összerezzentem és kissé félénken fordultam felé. Más ismeretlenek is voltak vele, de ez sokat nem változtatott a dolgon. Idegenek mind.
- A nevem Rita. - válaszoltam hosszú hatásszünetet követően, hisz eleinte hezitáltam, hogy megszólaljak, vagy sem majd azon gondolkoztam, hogy hogy fejezzem ki magam. Természetesen a családnevemet nem mondtam. Egyrészt el akartam felejteni, másrészt az apám gyilkosa vagyok, így nincs is jogom használni.
- A képességemet nem teljesen ismerem, csak azt tudom, hogy veszélyes és, hogy kapcsolódik a fizikai kontaktushoz. - feleltem ismét csak jó kislány módjára. Le kellene szoknom erről, hisz így könnyebben átverhetnek vagy valami. Azt hiszem, hogy ez után ezt fogom tenni. Csak arra válaszolok amire akarok és úgy ahogy akarok. Remélem menni fog.

_________________
Reneszánsz: Dream - goa’uld űrmoszat; Dr. Alexis Bellamy;
X-diák: Rita;
Belleplain tábor - Page 2 34nme87
Dream
Dream
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Dream
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Reptile Pént. 04 Nov. 2011, 14:37

Vállbökdösés, mindig bevállik ha fel akarod kelteni valaki figyelmét. Jön még egy lány, elég érdekes tetoválásokkal amik valamiért szimpatikussá teszik. A nő azt akarja hogy kövessék, és hát miért is ne? Végül bemutatkozik és elmond pár információt a tábor lényegéről, ami egész jónak hangzik így összefoglalva. Miután befejezte mutogatni kezd.
" Üdvözletem! A nevem Lex Orrin és... " Ezzel be is fejezi a komunikációs próbálkozást, hiszen valószínűleg úgysem érti hogy mit akar mondani, mivel ez nem megy csak úgy magától az embernek. Összeszorított, kinyújtott ujjaimat elhúzza párszor a torka előtt, próbálván jelezni hogy a beszéd... Nos nem az erőssége.


A hozzászólást Reptile összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 05 Nov. 2011, 11:47-kor.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Adam Taylor Pént. 04 Nov. 2011, 15:09

Mugurama miután ellépett Csillától kicsit még érzi, hogy a hatás nem múlik el azonnal, de jelentősen gyengül a nyomás.
- Apám már kiskoromban elkezdett meditációra tanítani. A képességem a veszélyesebb fajták közül való ezért kontrollálnom kell magam. Ha nem teszem egy dühösebb vagy idegesebb pillanatban kárt tehetek a környezetemben. Legyen szó emberekről vagy tárgyakról. A te erős is az érzelmekre hat. Mivel ismerem magam megérzem mi az amit te hozol létre és kicsit ki tudom szűrni. - mondja el mindazt amit tud. - Kicsit olyan a közeledben mintha folyamatosan nyomnád az ember elméjét. Én még nem vagyok túl jó a védekezésben, de mivel a te erőd sem agresszív ezért nem vészes, csak az én gyakorlatommal ezt nehéz sokáig fenntartani. Főleg ha közelemben vagy és nehezíted a koncentrációt. - fejezi be a magyarázatot mosolyogva. Reméli Csilla megértette amit mondott. Mivel ő maga is tudja, hogy ez kicsit zavaros lehet. Közben pedig próbálja újra felépíteni a védőfalat elméje körül.
" Valóban nehéz úgy koncentrálni, hogy közben egy ilyen gyönyörű lánnyal foglalkozom közben. Nehéz elkülöníteni a saját érzelmeket az általa keltettektől. Ha nem kedvelné amúgy is lányt sokkal könnyebb dolga lenne, de így elég nehéz.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Judy William Pént. 04 Nov. 2011, 18:37

Miután mindenki el kezdte, a sátrát építgetni úgy döntöttem hogy, szintén sátrat verek és nem megyek be a házba.
Ha nem valamivel közelebb az erdőhöz sátrazok le.
Miután ezzel kész vagyok befele sétálok és szólok mindenkinek hogy kint sátorozok.

_________________
Judy William - Tanár
Zan-zen ülőmeditáció - Kardforgatás
Ülőmeditációs órák: Meg beszélés alapján.
Kardforgatás órák: Meg beszélés alapján.
E-mail cím: csanalosi.judit@freemail.hu
Ne álmodd az életet, ha nem éld az álmaid!  :beer:
Judy William
Judy William
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 17
Hozzászólások régi : 31
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Judy William
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

csanalosi.judit

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sweety Love Pént. 04 Nov. 2011, 21:49

-Hogyan?-fordulok meglepődve Jake felé, és máris fülig pirulok pedig ez nem az az idő és hely, ahol szívem szerint gyakorolnám.
-Hangosan gondolkoztam?- felesleges a kérdés, de oly rég óta először zavarban vagyok. Nem lett volna szabad elkapnia a srácnak a kósza gondolataimat. Senkinek sem lett volna szabad.
-Nem, sajnos nem tudom. Úgy rémlik, hogy a kicsikkel van még. Első körben fontosabbak voltak azok-bökök a bőröndökre
-Minthogy a fiatalok szárnyait nyesegessem.- Zaphire fiatal. Még ha segít is, nem sorolom a valódi felnőttek közé, ahogy ez a legény sem tartozik azok közé, akik meg tudnák adni nekem azt az ölelést, ami után vágyakozom. Sweety-Sweety.. vajon mit tartogat a jövőd?
-A segítséget köszönettel elfogadom.- rá mosolygok. Jó látni a jómodort, és miért ne használnám ki a helyzetet? Így legalább nőiesen billeghetek a cipellőimben fel a lépcsőn, alkalmi lovagom nyomában, elkerülve a méltatlan cipekedést.
-Sikerült próbálkozni azzal, amit Csillával kapcsolatban javasoltam? Sikerült egy kicsit jobban megismerni az érzéseidet?- kérdezem útközben, de hamarosan beérnek minket:
-Zam, miért nem maradtál a többiekkel?-őszinte a meglepetésem, hiszen teljesen hozzá szoktam, hogy a gyerkőcökkel játszik, ráadásul olyan érzést kelt, mintha nem élvezné annyira az ittlétet.
-Ne aggódj, hamarabb indulunk haza, mint itt bárki is igazán szeretné. Meglásd épp csak össze fog szokni a csapat, és máris mennünk kell vissza -kis kuncogással szólok, mert lehet egy gyerek távolságtartó, egy-két szabadtéri kaland, és máris ellazul.
-Jake, köszönöm a segítséget, innentől elboldogulok, nyugodtan menj a többiekkel, hacsak nincs valami, amiről beszélni szeretnél. A segítséget meg.. nos, talán adjunk még egy kis időt önmagad megfejtésére -fenn, a lépcső tetején állva, mintha a világ tetején állnék, magabiztosan. A táskák innentől könnyen a helyükre kerülnek, nem úgy, mint az érzelmek, de úgy érzem, az elszánt srác szívesen próbálkozna még velük.
-Zam, mit szólnál, ha gyorsan kipakolnánk, és közben elmesélnéd, milyennek látod az erdőt? Nem jártál még ilyen helyen, igaz? -fordulok az apró pártfogolthoz.

-Keressük!- helyeselt Glori nagy hévvel, hiszen az előbbi mosoly felbátorította, és habár nem tudta pontosan megfogalmazni, amit érzett, lényegében nem akart félmegoldást: tudta hogy pajtása a tengert imádja a legjobban, így ha jó kedvet akar neki, akkor ahhoz tenger kell. Glori felnézett az égre, de hiába, nem látott fehér madarat, ami a tenger felé szokott repülni. Látott viszont valami nagy barnát, s úgy gondolta, hogy a fák felé repülő tollas is biztos olyan jól tudja, hol a tenger, mint a fehérek. Talán még jobban is, mert nem rikácsol olyan bután össze-vissza.
-Biztos ott van. A fák mögött.-mondta magabiztosan, majd cinkosan Namora kacsintott. Lehet ez az ő titkuk.. a tenger a fák között, legalább még a többiek nem indulnak kirándulni.
-Menjünk csak ketten. Bújjunk, mint régen Puppy elől.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 05 Nov. 2011, 09:40

Zam még figyelte Jake-t és Sweety nénit, majd a meglepett kérdés után megtorpant és felnézett az óvó nénire. A szemein egyértelműen és határozottan látszott, hogy nem találja a helyét, és még valamilyen szinten ijedt, fél is.
- Ijesztő kinn – felelte a kérdésre.
Annak köszönhetően, amit Sweety mondott, hogy hamarabb mennek haza, mintsem hitték láthatóan megkönnyebbült. Bólogatni kezdett a kipakolás kérdésre és a saját holmiját is a kezébe vette és úgy követte a nénit, majd tette le a szobában a táskát. Ahhoz nem nyúlt egyelőre, hanem ment segíteni inkább. A kérdésre, hogy milyennek látja az erdőt elkezdett beszélni, igaz véletlenül kree nyelven, de még abból is érződött a félelem és ijedtség. Mikor rájött, hogy rossz nyelvet használ megrázta a fejét.
- Nem voltam, Hala-n nincsenek erdők, csak egy-két park, de ott vannak a magas épületek. Az űrhajón sem voltak fák… és a Kék Körzetben sem – mondta. – Nagy hely, rideg és ijesztő. Túl… - mintha kereste volna a megfelelő szót. – Tágas… Hol vannak a magas épületek?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 05 Nov. 2011, 10:58

- Judy! – szóltam a tébláboló lányra. – Mi lenne, ha segítenél Farahnaz-nak? Szerintem picit el van veszve.
Mutattam a ház lépcsőén ülő csadorban levő lányra, aki most is a számítógépével volt elfoglalva. Ezek után a két fiatalra figyeltem továbbra is, az egyik egy papírt adott oda, majd mutogatni kezdett. Lex és, ó!
- Ezek szerint néma vagy – mondtam meglepetten. – Sajnálom nem értem a kézjeleket, így örülnék, ha le tudnád írni, hogy mit szeretnél, ha nem gond. Találtál már sátrat magadnak, vagy hoztál? Úgy tudom, hogy te tudtad, hogy ide kell jönnöd.
Még a választ megvártam, majd Rita felé fordultam. Szóval nem igen tudta, hogy mi lehet a képessége és fizikai kontaktushoz volt köze.
- A szavaid alapján úgy következtetek, hogy nemrég jelent meg a képességed, igaz? – érdeklődtem kedvesen. – Akkor majd vigyázunk a fizikai kontaktussal, amíg nem tanulod meg használni és kezelni a képességed. Ebben itt fogsz kapni segítséget és arra is rá fogunk jönni, hogy mi is a képességed valójában. Amíg nem tanulod meg irányítani próbáld meg a erős érzelmeket kizárni, düh, harag, félelem, mert ilyenkor ezekre aktiválódik leginkább a képesség.

Namor és Glori közben elérték az erdőt.

//Folytatás: Belleplain állami erdő//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Dr. John Huniver Szomb. 05 Nov. 2011, 11:05

Nagyokat pislog.
- Hogy repülni? Ez már valami! Egyszer én is szeretnék repülni! De nem repülőn. Talán a képességem alkalmassá tesz majd rá. - közben megrázza fejét.
- Nem ismerek semmiféle Svarogot, sem Bosszú Angyalt, de még Shieldest se igazán. Nem is akarok! Azok folyton csak verekszenek! Nem szeretem az agressziót! - húzza össze mérgesen szemöldökét Laura.
A felgyulladó lángnyelvtől tátva marad a szája.
- Ez csodálatos! Vaszilij, szereztél egy piros pontot nálam! - megbűvölten nézi a lángnyelveit, kezeivel mintegy körül öleli, hogy érezze melegét.
- Akkor nem kell félnem attól, hogy megfázzam. - mosolyog a srácra.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Reptile Szomb. 05 Nov. 2011, 11:54

Serena kérdésére kicsit kellemetlenül érzi magát. Előszed egy tollat, majd gőzerővel írni kezd.
" Sajnálatos, de nem voltunk rá felkészülve hogy sátorozni kell majd, az utolsó pillanatban pedig már nem igazán volt idő szerezni. " Majd átnyújtja a cetlit. Érdeklődve tekint ismét a lányra, pontosabban a tetoválásaira, ami felettébb érdekes mert általában mást néz meg a hölgyeken először.
~ Mégis hogy lehetne egy ilyen gyönyörű lány veszélyes? ~ Suhan át a gondolat a fején, miközben a tekintete lassan kezd átvándorolni dombosabb területekre... Terepszemlére, bár igyekszik nem túl feltűnően tenni mindezt. Végül sikerül máshova terelnie a tekintetét, a többiekre, akik láthatóan elég jól elfoglalják magukat.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 12:16


Mosolygok a kedvesnek tűnő nénire, és örömmel veszem tudomásul, hogy gimnazistának számítok. Talán nem tudja a valódi koromat?
- Igen, Gwen vagyok. Pontosabban Gwendolyn Helmsman. De amúgy csak Gwen. - látom közben, hogy újabb diákok, sátorozók is érkeznek, akiket Ms. Davidson fogad.
Az egyikük Rita, egy érdekes tetoválásokkal teleaggatott lány. Mosolygok rá.
- Szia! Én Gwen vagyok! - nyújtanám kezemet, de ekkor hallom, hogy képessége veszélyes és fizikai kontaktus kell hozzá. Így kezemet inkább felfele mozdítom, mintha csak hosszú hajamat akarnám megigazítani.
A másikuk egy srác, aki a jelek szerint nem tud beszélni. Igyekszem szememmel követni kézbeszédét, hátha meg tudom tanulni. A tanulás megy nekem a legjobban!
- Szia! - köszönök neki is továbbra is ott ácsorogva. Furcsállom, hogy a srác ennyire megnézi magának Ritát. Nem értem mi látnivaló van rajta, leszámítva különös tetoválásféléit. Megnézem magamat, laposságomat, kislányos alakomat, élénk rózsaszín ruhámat. A ruha, igen az lesz a baj!

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Dream Szomb. 05 Nov. 2011, 15:39

Furcsa ez a kedvesség. Talán mert nem szoktam még hozzá. Az a lány, majd az aki elhozott ide, itt meg ez a nő és az a másik lány. Tulajdonképp nem is tudtam, hogy mire véljem a kedvességüket. Soha sem láttam őket, nem ismerem őket és ők sem engem. Ez így nagyon furcsa.
- Igen, csak nemrég jelent meg. - kapaszkodtam a saját karomba és a földet néztem. Szemeim előtt felvillantak azon jelenet képei amikor megöltem az apámat. Nem volt szándékomban, hogy más is ilyen sorsra jusson. Nem érdemlik meg. Senki sem érdemli meg. Még ő sem érdemelte meg.
- Igyekezni fogok, Ms. Davidson, bár már most van bennem félelem. Idegen számomra minden és mindenki itt. - mondtam halkan. A fiú tekintetét nem tudtam mire vélni, mintha megvizsgált volna vagy valami.
- Örvendek. - válaszolok az engem köszöntő lánynak, bár jelenlegi állapotomban nem igazán tudok mosolyt erőltetni az arcomra. Valamint sokat ezen az se segít, hogy az alapvetően üdvözlő szándékkal közeledő keze irányt vált. Azt hiszem mindennél jobban vágyok arra, hogy megérintsenek vagy valami, viszont ezt nem engedhetem, hisz meglehet, hogy ennek következtében megsérül valaki.
- Amúgy izéé... nincs semmi cuccom. Elszöktem otthonról, így nem hoztam semmit magammal. - közöltem végül zavartan. Tulajdonképp ugyan abban a ruhában vagyok amióta eljöttem otthonról így nem csoda, hogy kínosan érzem magam.

_________________
Reneszánsz: Dream - goa’uld űrmoszat; Dr. Alexis Bellamy;
X-diák: Rita;
Belleplain tábor - Page 2 34nme87
Dream
Dream
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Dream
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 16:23


Jól megnézegetem magamat, mintha szeretném ahogy kinézek. Igaz, nincs is időm rá, annyira gyorsan növök. Ki tudja holnap milyen leszek már.
Így inkább Ritára figyelek. Nemrég jelent meg nála a képesség. Akkor nagyon rosszul érezheti magát mostanában.
- Ms. Davidson! Ha megengedi, szeretném, ha Ritával egy sátorban lennénk. Meg ha Ritának sincs ellene a dolog. - próbálok mosolyogni a lányra. Hátha el tudom oszlatni vele szomorúságát.
- És én tudok adni ruhát is! Mivel gyorsan növök így sűrűn kell újat vennem. És úgy nézem, hogy kábé egymagasak vagyunk. Így biztos jók lesznek rád a ruháim. Ja és nyugi, nem mind ilyen csúnya rózsaszín. - igaz pár perccel ezelőttik még nagyon is cukinak tartottam rózsaszín felsőmet. De ahogy ez a srác inkább Ritát nézte mint engem, már tudtam, hogy a nagylányok nem rózsaszínben járnak. És mivel én is nagylány vagyok, így új rucira lesz szükségem. Pár hét múlva biztosan. De vajon ki fog nekem segíteni? Anyu messze van!
- Na! Jössz! - ragadom meg ruhája karját, hogy érezze nem félek tőle már, és, hogy komolyan mondtam mindent. Mivel én is új vagyok itt jobb is ha egy másik új lánnyal vagyok egy sátorban. Legalább közösen fedezhetünk fel mindent és mindenkit.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 05 Nov. 2011, 16:31

Átvettem a papírt Lex-től és megértően bólintottam neki, végignéztem az autókon, majd a megfelelőre néztem.
- Abban a kocsiban van sátor és felszerelés, nyugodtan szolgáld ki magad – mondtam. – És van a diákjaink között egy informatikai zseni, ő lehetséges, hogy tud neked segíteni abban is, hogy könnyebben tudj velünk kommunikálni, amíg nem tanítod meg nekünk a kézjeleket.
Gwen-re néztem, közben meg erősítette, hogy tényleg így hívják, akkor legalább ezt nem felejtettem el. Rita-ra néztem, és mielőtt még válaszolhattam volna Gwen már meg is előzőtt. Barátságosan mosolyogtam az új lányra.
- Nem kell félned, itt olyanokkal vagy, mint te magad, mutánsokkal – feleltem még mindig kedvesen és próbáltam nyugtatni is a hangommal. – Mások is vannak úgy, mint te, hogy elszöktek otthonról, leginkább, mert mutánsok és nem fogadták el így őket. De voltak más esetek is… úgy hiszem a beilleszkedéssel így nem nagyon lesz gondod, mert itt mindenki elfogad olyannak, mint amilyen vagy. Igen Gwen, ha Rita szeretné lehet közös sátratok. Majd ha bejössz az épületbe, nálunk is vannak ruhák, amiket tudunk adni neked. És ha bármire szükséged, szükségetek van, nyugodtan szóljatok, ez rád is érvényes Lex.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Reptile Szomb. 05 Nov. 2011, 18:06

Furcsállva nézi a másik lányt, kicsit hiperaktívan viselkedik, de fiatalnak is tűnik és hát végül is ez így van rendjén, mert hát a fiatalok nagy része ilyen. A köszönésére bólint csak, mert mást nem tud igazából tenni, majd visszatereli a tekintetét Serenára. Megemlít egy autót amiben megtalálhat mindent ami kell, talán még kicsit többet is mint ami szükséges.
" Köszönöm az eligazítást, amint lehet megkeresem " És még egy mosolygós fejet is rajzol az iromány után. Reménykedik benne hogy itt mindenki ennyire segítőkész. Sarkon fordul s a járműhöz veszi az irányt, mejből odaérvén kivesz egy sátrat, majd a többiek felé indul. Menet közben feltűnik neki hogy egy... Személy eléggé elvan foglalva egy kütyüvel, csak feltételezi hogy ő az az informatikai zseni akiről Serena beszélt. Nyugodt léptekkel sétál oda mellé majd megbökdösi a vállát, ha figyel illedelmesen bólint neki is köszönésként.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Svarog Szomb. 05 Nov. 2011, 18:35

Dr. John Huniver írta:Nagyokat pislog.
- Hogy repülni? Ez már valami! Egyszer én is szeretnék repülni! De nem repülőn. Talán a képességem alkalmassá tesz majd rá. - közben megrázza fejét.
- Nem ismerek semmiféle Svarogot, sem Bosszú Angyalt, de még Shieldest se igazán. Nem is akarok! Azok folyton csak verekszenek! Nem szeretem az agressziót! - húzza össze mérgesen szemöldökét Laura.
A felgyulladó lángnyelvtől tátva marad a szája.
- Ez csodálatos! Vaszilij, szereztél egy piros pontot nálam! - megbűvölten nézi a lángnyelveit, kezeivel mintegy körül öleli, hogy érezze melegét.
- Akkor nem kell félnem attól, hogy megfázzam. - mosolyog a srácra.

- Ühüm - mondta a sárkánysrác, közben valami válaszon gondolkodott. A lány nem szeret bunyózni, nem szeret bunyóról hallani, semmiről.
Hát ezzel behatárolja a beszélgetés témáját.
- Áhh én meg próbálkozok a repüléssel még csak ismerkedek, többször leestem, egyszer a lábam is eltörtem. Látnod kellett volna a dokit, amikor meglátott. Amúgy mi a képességed?
Érezte, hogy megmozdult valami, amikor a lány kezei körbefonják a lángokat.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Dr. John Huniver Szomb. 05 Nov. 2011, 19:29

Csodálkozva hallgatja Vaszilij-t, ahogy az repülési próbálkozásairól beszél. Meg is csóválja fejét.
- Nem vagy te madár! A madarak is előbb megnőnek és csak aztán kezdenek el szállni. Itt a suliban épp azt tanuljuk, hogy is használjuk a képességeinket. Szóval ha nem megy a repülés, akkor várj még vele. Nem szeretném ha bármi bajod esne. - jegyzi meg aggódón Laura.
- Hogy mi a képességem? - húzza el száját sanda mosolygásra.
- Hasonló mint a tiéd. De én nem a tüzet tudom manipulálni. - felmutatja jobb tenyerét és ujjaiból apró elektromos szikrákat pattogtat ki, mintha csak egy mini tűzijáték lenne.
- El tudom nyelni az elektromosságot egy bizonyos szintig és aztán ki tudom adni magamból, ha kedvem szottyan. Afféle élő és beszélő akkumulátor vagyok. Vagy elem. - jót mosolyog önnön meghatározásán, ami persze teljesen helytálló.
- Na! Nem megyünk el egy kicsit nézelődni? Kész nyomor ez a hely! - int fejével a többiek felé.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Tyler Szomb. 05 Nov. 2011, 19:39

Mióta megérkeztek, csak némi suhanó foltot lehetett látni belőle. Intézkedett a bérlésről, segített lepakolni a gyerekek sátrait, na és a sajátját is. Ahol kellett segített felállítani a sátrakat, de örömmel látta, hogy a legtöbb diák elboldogul vele. Mindeközben fél szemel az újoncokon tartotta a szemét és Serenán. De egyenlőre minden rendben ment, és semmi probléma nem akadt.
Egyik pillanatban hirtelen megjelenik a házból kilépve, két tálcát egyensúlyozva, ami teli vannak pakolva, különféle üdítőkkel, ásványvízzel és rágcsálnivalókkal, mályvacukorral az esti tábortűz mellé természetesen.
-Figyelem, gyerekek! Az újaknak akik még nem ismernek, Tyler Jackson vagyok, Serena mellett a másik igazgató helyettes. Örülök hogy mindenki jól érzi magát, mindenki vehet üdítőt és némi rágcsát ha szeretne a sátor állítás közben.-
Lerakja a tálcákat az egyik kocsi motorházára, majd folytatja.
-Remélem mindenki jól fogja érezni magát, ha bárkinek, bármi problémája van, az nyugodtan fordulhat hozzám, bizalommal.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Dream Szomb. 05 Nov. 2011, 19:51

Megszeppenve álltam, hisz az események hirtelen felpörögtek és nehezemre esett felfogni azt amit a kislány mondott. Azt hiszem, hogy lassan ideje lesz hozzászoknom a szélesebb baráti és ismerősi körhöz. Ha tudtam volna, hogy ennyi törődést kapok itt, akkor biztos, hogy gondolkozás nélkül idejöttem volna.
- Köszönöm a segítséget és viszlát. - mondtam Ms. Davidsonnak, miközben már a nagy ijedtségemen is túl voltam, hisz a lány keze egyértelműen megragadta az enyémet, vagyis csak a ruhám ujját, de az is elég volt ahhoz, hogy az ijedtség hatására az ájulás körözzön. Persze hagytam, hogy vonszoljon magával, vagyis helyesebben fogalmazva elindultam utána még intve a nőnek.
- Most már elengedhetsz. Fő a biztonság. - szólok halkan a lánynak, miután felzárkózom mellé. Most megnézve a többiekhez képest is fiatal a lány. Mikor még az ő korában voltam normálisnak mondható volt az életem. Bár lehet, hogy inkább csak ezután lesz az de mindegy.
- És mond csak, itt mindenki ilyen kedves? - tettem fel a számomra eget rengető kérdést. Nem szoktam hozzá ennyi törődéshez, de azt hiszem, hogy meg tudnám szokni. Sőt biztos vagyok benne.

_________________
Reneszánsz: Dream - goa’uld űrmoszat; Dr. Alexis Bellamy;
X-diák: Rita;
Belleplain tábor - Page 2 34nme87
Dream
Dream
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Dream
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ziltor/Paul Pachner Szomb. 05 Nov. 2011, 20:45


Ms. Davidson magyaráz még egy kicsit és végül megengedi, hogy Ritával legyek egy sátorba. Ennek nagyon örülök. Búcsút intek a néma srácnak is. Remélem lesz alkalmam megtanulni tőle a kézjelek, hogy értsem mit akar mondani. Mert állandóan irkálni nem egy könnyű feladat.
Éppen akkor kezdem elcibálni Ritát, mikor egy bácsi finomságokkal teli tálcával jelenik meg.
- Nézd csak! - mutatok Tyler felé, elengedve karját, amire éppen kért is.
- Együnk és igyunk! Sátrat verni később is ráérünk! - szaladok oda életkoromhoz híven. Hiába nézek ki többnek, belül gyakran kislányként viselkedem. Egy csokis sütit kezdek el majszolni.
- Igazából nem tudom, hogy mindenki ilyen kedves lenne. Én igyekszem az lenni. Erre nevelt az anyukám. - válaszolok közben Ritának, és ha ő is eszik-iszik valamit, megkérdem tőle:
- Ízlik? - a sütit leöblítem egy pohár limonádéval.
- Köszönöm szépen Mr. Jackson! - mosolygok rá másik tanáromra. Megvárom, hogy Rita is kész legyen.
- Akkor menjünk el a sátrunkért és állítsuk fel! - mosolygok rá jókedvűen. Ugrándozva indulok a kocsihoz, ahol Ms. Davidson szerint a sátrakat találjuk.

_________________
Ziltor midgardi őrző
Paul Pachner kampós kezű norvég halász
Lucy Huniver
T'Nak
Ziltor/Paul Pachner
Ziltor/Paul Pachner
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 179
Hozzászólások régi : 68
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sweety Love Szomb. 05 Nov. 2011, 21:45

-Ijesztő?-felvonom a szemöldököm. Láttam rajta hogy kényelmetlen neki, de azt hittem, nem is az erdő, hanem hogy ismeretlen helyre jöttünk otthonról, nyomasztja.
-Itt nincsenek épületek. Az épületek az embereknek kellenek, de a természet.. a Föld bolygó jól el lenne nélkülük. -úgy érzem, meg kell próbálnom valahogy közelivé tenni számára, hogy felengedjen. Valahol remélem, hogy az estét már tábortűz mellett, a nagyokkal tölti, akkor is, ha ovisokkal jár. Neki más kell, mint Namonak és Glorinak.
- Hogy is magyarázzam? Ha kimégy, és az erdőre nézel, a Föld valódi, itteni arcát látod, és ismerheted meg. AZt látod, honnan származunk, mi emberek. Látod, milyen világba születtünk.-talán nem árt kicsit a tudományos érdeklődésére hatni, de nem építhetek csak erre. Párhuzamokat kell vonnom az ismert emberi világ, és a most megismerendők között.
- Az erdő, nos tulajdonképpen egy nagy város, de nem embereknek, hanem állatoknak, növényeknek, és néha azoknak az embereknek, akik értve és szeretve kirándulnak benne. Ahogyan egy nagyvárosban, itt az erdőben is vannak szintek, emeletek, ahol az állatok élnek. Ha megfigyeled, más állatok futkosnak a földön, mások másznak a fatörzseken, az alacsony ágakon, és a magas ágakon. Az egész egy bonyolult, élő rendszer. -mosolygok, remélve hogy Zam érdeklődését sikerül felkeltenem.
-Mi lenne, ha körbe néznénk itt a faházban? Ilyen helyeken néha vannak kis állat és növényhatározó könyvek, hátha találunk, és a móka kedvéért kimehetnénk keresni néhány bogarat.-Remélem a hideg még nem tüntette el őket. Zamhoz illene ez a keresgélés, és a vizsgálódás is, mint amit a filmes tudósok is csinálnak. Kellene pár mikroszkóp. Ha ez a hely erdei iskolaként is működik, talán lesz, de ha nem, akkor sem fogunk magunkba roskadva ücsörögni.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Judy William Szomb. 05 Nov. 2011, 21:49

"- Judy! – szóltam a tébláboló lányra. – Mi lenne, ha segítenél Farahnaz-nak? Szerintem picit el van veszve." //írta: What a Face Serena Davidson.//

Miközben sétálok, a ház felé Serena kiabál felém.
- Rendben, Serena. Megyek. Arrow És egy, picit meg gyorsítva lépteim oda megyek, Farahnaz hozz. Le ülök mellé hogy, kinyújtsam a lábam.
- Szia! Látom hogy, nagyon el vagy foglalva a laptopoddal. Hogy, érzed magad itt a táborban? Remélem van/lesz kedved egy kis társas ülőmeditációs bemutatkozásra/beszélgetéshez. Segíthetek neked valamiben?

Miközben várom hogy, válaszoljon szét nézzék és jó érzés tölt el azzal ahogy, mindenki beszélget, segítenek egymáson vagy éppen valami huncutságon törik a fejüket. ~ Fiatalság bolondság. ~ Kivéve még az újakat. Kicsit félénkek de majd meg nyílnak és ők is elkezdenek majd beszélgetni és barátkozni.
~ Remélem hogy, így lesz és a többi, tanár is bele egyezik. ~ Miközben kint ülök Farahnazal akkor jön ki éppen Tryler apró sütivel és üdítővel.

_________________
Judy William - Tanár
Zan-zen ülőmeditáció - Kardforgatás
Ülőmeditációs órák: Meg beszélés alapján.
Kardforgatás órák: Meg beszélés alapján.
E-mail cím: csanalosi.judit@freemail.hu
Ne álmodd az életet, ha nem éld az álmaid!  :beer:
Judy William
Judy William
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 17
Hozzászólások régi : 31
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Judy William
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

csanalosi.judit

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 06 Nov. 2011, 10:13

~ Sweety és Zam ~
Zam bólintott a kérdésre, hogy ijesztő. A Föld el lenne városok és épületek nélkül? Furcsának találta.
- Időnként a Föld is furcsa – vallotta be. – Rossz, hogy e nélkül nem tudok élni – mutatott a nitrogénes maszkjára, ami most is rajta volt. – Otthon nem kellett.
Bármennyire is szeretett volna beilleszkedni, még mindig hiányzott neki az otthona, a régi otthona. A mama hiányát megszokta, hiszen ő nagyon sokat nem volt mellette, de a megszokott kree dolgok hiányoztak neki, még úgy is, hogy lassan két éve élt itt a Földön.
- Az emberek rózsaszín majmok, ezt Ronan bácsi mondta – mondta. – De legtöbb kree is ezt mondja róluk. De majmok erdőben laknak az emberek nem… nem értem.
Az iróniát gyermek révén még nem is érthette, hogy alulfejlett lényeknek tartja a faja az embereket. Mikor Sweety néni a párhuzamokat kezdte felhozni, akkor már kezdte Zam megérteni, hogy mi is ez az egész.
- És ők is tudnak beszélni velünk? – kérdezte a bogarakról, állatokról.
Odahaza tényleg nem sokat látott, itt a Földön pedig csak az állatkertben, de inkább ijesztőnek találta az állatokat akkor, mintsem érdekesnek.
- Nézzünk körbe! – felelte, majd a kint bogarak kérdésre kissé félénken nézett fel. – Nem fogunk eltévedni kint? És a bogarak ugye nem olyanok, mint a fészkek?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 2 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 13 oldal Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.