WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Teddy Pént. 21 Márc. 2014, 15:59

Jókedvűen kapaszkodom a srác hajában amíg valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva egyszer csak le nem kerülök a földre és fejjel lefelé álló képpel azt nem nézem ahogyan eltűnik a szemem elől. Pár másodpercig csendesen nézem a fura és nem túl tágas tájképet, majd pedig egy meglepően kellemes nevetés hagyja el a számat. Eleinte fel sem fogom, hogy emelkedek, csak úgy félúton tekintek a mozgás forrásának megtippelt irányába és nézek mosolyogva a páncélos alakra. A kezeiben, ha alkalmam adódik rá felállok, majd pedig egyik kezemet megemelve beszélni kezdenék, de mielőtt megtehetném egy furcsa érzés kerít hatalmába, valami olyasmi amivel még tényleg nem találkoztam ezelőtt. Oly erős, hogy egyszerűen szavak nélkül elterülök és kezdek el rángatózni olyan mértékben hogy ha valami nem akadályoz meg akkor valószínűleg szimplán vissza esek a földre. Nem tudom, hogy meddig tart ez, de ahogyan jön úgy van vége is, én pedig zavartan nézek körbe, nem értvén, hogy mi történhetett. Ha még kézben vagyok, ugyan úgy mint ahogyan az előbb tettem felállok, bár most kell még pár másodperc, hogy túltegyem magam a dolgon.... Oké meg is vagyok! Ismét elmosolyodom és felemelem az egyik kezem, mint aki csak finoman szeretne közölni valamit...
- UTÁNA! - Ordítom el magam a megszokott vékony hangomon, ami nem hangzik valami fenyegetőnek, plusz még mellé az irányba kezdek mutogatni amerre utána láttam és ha szükséges akkor elkezdek kapaszkodni hogy ne kerüljek ismét a földre. Remélem kapaszkodnom kell, akkor sokkal élvezetesebb az út, ha csak nem a falon keresztül megyünk, keresztül tudunk menni a falon? Eddig úgy tapasztaltam hogy nem... De úgy érzem hogy igen, és ha úgy érzem hogy igen akkor igen, amint pedig megálltunk be is bizonyítom!

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Albert Shear Vas. 23 Márc. 2014, 00:39

Albert már több lehetséges gyors támadást felvázol magában, pedig alig tesz meg pár lépést. Realizálja ellenfele lépéseit is és az ismeretei alapján számítja, hogy hova kell áthelyeznie a testsúlyát és merre kell hajolnia, ha szeretné elkerülni az ellencsapást. Azonban megdermed és olyan dolgot érez, amit már jó régóta nem. A hideg futkos a hátán, a szőr feláll a karján. Fél. Fejében tudja, agyával érzi, hogy ez lehetetlen. Ugyanakkor mégis csontig hatol testében az érzés. A forrásával is tisztában van, mert egyenesen vonzza a tekintetét. ~ Ilyen nincs...ez nem lehet... ~ fut végig az agyán a gondolat, miközben próbálja mozgásra bírni végtagjait. Ez azonban nem sikerül míg a fiú irányából érkező erő a markában tartja. Aztán megszűnik ez a hatás és Albert a templom és a gyermek felé fordul. Elrugaszkodik és a lehető leggyorsabban rohan a leendő Mordred felé. Terve szerint kettévágja, vagy egyszerűen leszúrja a fiút.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 23 Márc. 2014, 03:42

Gyorsan választanak az oldalamon lévők, csak remélem, hogy jól és van egy az enyémnél jobb tervük. Azon lepődöm csak meg kissé, hogy Morgana szeretője volt a diplomatikusabb ebben a helyzetben. Hátrébb lépek, teret adva az újabb harcnak, ami nem bontakozik ki végül. A közeli templomból egy fiatalúr rohan ki, nyomában üldözőivel. Olyan mágikus erőket érzek ekkor, amiket korábban nem tapasztaltam. Félelem kellemetlen érzése hasít belém, a gondolattal.
~ Ez egy sokkal nagyobb kép, mint amire számíthattam.
A hatalmas mágikus pulzálás és az aura mindent elárul, ez nem egyszerű tanult mágia, ez valami más és nem is maga a fiú bocsátja ki. A jelenlévőket nézve, Avalon érdekeit szolgálja, bármi is történjen itt. Mind a két oldal magánál akarja tudni. Az egyik jelmezes máris célt vált és fiúra támad, többek társaságában. Kényszerből ezúttal is ki kell maradjak a küzdelemből. Most nem érzem magam annyira ötlettelennek. Egyetlen varázslatom használom. Csúszóssá teszem a fiatal cipőjét és a ruházatának is a nagy részét, amennyire lehet.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 23 Márc. 2014, 10:07

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia (eszméletlen)
Következő körváltás: 2014. március 26. (szerda)

A fiú újra felüvöltött a fájdalomtól, ekkorra ért ki a páncélos és a kezeiben Teddy is, majd a srác a hörgésen és üvöltésen felül értelmes szó is elhagyta az ajkait.
- SEGÍTSÉG! – üvöltötte.
A mellkasához kapott fájdalmában ekkor, Albert pedig indult, Lionheart a szemével a másik Kapitányt figyelte és elé ugrott be, amikor az is indulni készült, hogy megakadályozza mindebben. De amint leesett neki, hogy mire is készül a társa, akkor már nem volt ennyire boldog és láthatóan neki nem tetszett az, amit ki lehetett következtetni abból, hogy Albert hogyan tartott a kardját.
- KAPITÁNY, NE! – kiáltott fel Lionheart.
Teddy is látta mindezt, hogy az ellensége ki akarja végezni a fiút, és ezt Holmes is látta. Varázsolni kezdett, a mágia megfogant, noha tudta, hogy ezzel nagyjából annyit ér el, hogyha a Kapitánynál levő kard nem mágikus, akkor megóvhatja a fiút, ha mágikus, akkor nem sokat ér el vele, mert a két mágikus tárgy találkozása kiegyenlíti egymást és úgy fognak viszonyulni egymáshoz, mint egy ruha és egy kard. Albert pedig megérkezett, a szúrás tűnt egyszerűbbnek, így a pengét egyszerűen beleállította a tizenhat-tizenhét éves fiúba.
- M… mi… miért? – kérdezte.
A szája szélén kibuggyant a vér, a gyerek nem értette, hogy miért történt mindez. Három mágia találkozott és egy hatalmas robbanást eredményezett. Albert métereket repült, a ruhája és saját ellenállása megvédte a robbanástól, a kardja nem sokkal mellette ért földet. A környező épületek nem voltak ennyire szerencsések, mindenki pedig a fölre került a robbanás eredményeként, Teddy is leesett és a robot is a földre került. A robbanás középpontjában még mindig lilás fény izzott, a mágia tombolt ott, nem lehetett látni azt sem, hogy a fiúval mi történt.

//Mivel Bishop még új mágiahasználók terén, így most elfogadom a varázslatot, de máskor rajzolgass, mutogass v mond ki a varázsigét kérlek Smile//
//Illetve egy kérdés, ki mennyire bánná, ha hosszabb lenne a kaland, úgy min. egy teljes kalandhosszal még pluszban? Auaritia erre Te is felelj kérlek PÜ-ben, a többieknek elég a reag végébe beleírni.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 24 Márc. 2014, 01:15

Albert a hátán fekve nézte az eget. Pusztán másodpercek teltek el a robbanás óta, de ő még talán soha nem érezte magát ennyire kipihentnek. Úgy érzi, hogy végtelen nyugodtság árasztja el testét. A félelem és reszketés, amit korábban újra felfedezett magában, most megszűnt. Egy pillanatra felelevenedik előtte a fiú arca. A vér illata, ami feltört a gyomorból. A hang, ahogy felhörgött. A szag pedig ami a halált kíséri....nah azt gyűlöli. De sikeresen megmentette az emberiséget attól, amit ő élt át. Nem tudja mindentől megmenteni a világot, de most ettől igen. Látott már szörnyű és hatalmas lényt. Most elpusztíthatott egyet, ami elszabadulhatott volna. Már hallotta Lionheart kiáltását. Ugyanakkor úgy véli, hogy ez pusztán anyai ösztön volt tőle. Véleménye szerint úgy vélhette a nő, hogy még lehetett volna jó a fiú. Albert máshogy gondolta. Lassan felült és a fegyveréért nyúlt, hogy összeszedje magát és újra felvegye a harcot az ellenségeivel.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Teddy Hétf. 24 Márc. 2014, 03:57

Időben érünk ki hogy lássak valami érdekeset, a srác megállt és hörög és érdekes műsort ad elő, főleg ahogyan még kiabál is mellé és aztán még le is szúrják! Első reakcióként boldogan ugrok meg egy kicsit...
- Éljeeeen!.... Ó várjunk... - Az örvendezésem hamar abbamarad ahogyan kicsit elgondolkodom a dolgokon, bár nem azért mert a halál ténye nem tesz boldoggá, csak gondolkodok, ritka, minden figyelmemet felemészti! Pár másodpercre megszűnik a világ és elkezd bennem formálódni egy meglepően nem túlzottan kellemes kép arról hogy valószínűleg nem igazán kéne hogy meghaljon, de nem értem, hogy miért, a halál jó és érdekes és sok alakja van és néha kegyetlen és néha kegyes és néha fájdalmas, néha gyors, néha van néha pedig nincs de ha nincs is van csak jobban kell nézni! A gondolatmenetemet mely az értetlen-kellemetlen gondolatok és a halálról alakuló megcáfolhatatlanul tökéletes filozófiám között ingázik egy hatalmas hang szakítja félbe és annak a képe, hogy a földön fekszek és értetlenül nézek felfelé. Kicsit felülök és jobban szemügyre veszem a dolgokat, először pedig csak az tűnik fel hogy aki valamiért kellett nekünk... Miért is? valami... Valami M betűs oka volt ugye? Vagy... Vagy P?... Úgyis egymás mellett vannak az abc-ben, azt hiszem, és ha azt hiszem akkor biztosan úgy van!
~ Mi az-az abc?... ~ Kicsit jobban elgondolkodva csak néha hallottam az utcán, nagyon ritkán főleg fiatalabb korosztály jelenlétében, de valami a betűkkel van. Bele telik ismét pár másodpercbe mire visszarázódok a valóságba és végre telibe talál a történtek tényének mivolta. Az arckifejezésemen igencsak hamar tükröződik valami ami leginkább egy szórakozásától megfosztott dühös gyerek arckifejezésére hasonlít, csak egy picit betegebb annál, picit alatt pedig sokra gondolok.
- Te.... - Nézek a kapitányra, nem a miénkre, ő a példaképem és érdekes, a másikra.
- Mindig. Mindent.... Tönkreteszel.... UTÁLLAKUTÁLLAKUTÁLLAKUTÁLLAKUTÁLLAK! - Még a földbe is beleverek néhányszor eget rengető erőmmel ahogyan tekintetem vörösen izzik fel és próbálok lábra vergődni. Lassan torzul el az általam látott kép, deformálódnak a dolgok és számomra is zavarosak kezdenek lenni a gondolatok. Dühös vagyok, dühös, csalódott, cserbenhagyott, magányos, és, és...
~ Morgan néni csalódott lesz. ~ Egy tiszta gondolat a növekvő hangzavarban ami a fejemben kavarog ahogyan az agyatlan kapitánynak rohanás határán és a megmagyarázhatatlan " most... mi?... " állapotok éles határain mozgok, a tekintetem viszont a kavargó... Valamire... A lila valamire terelődik. Nem tudom mi az, de egy beteges gondolat ami a semmiből tör fel azt diktálja, hogy ha meg akarom ölni a kapitányt... A másikat... Akkor ott lesz a kulcsa az egésznek, így egy elmebeteg nevetés után ha bírok két lábon meg is indulok az irányába, ha pedig úgy nem menne... Kúszok, vergődök, el fogom érni, el KELL érnem hogy végre megölhessem, hogy végre addig kínozhassam amíg nem könyörög a halálért!

// Részemről jöhet, igencsak élvezem Razz. //

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 25 Márc. 2014, 23:05

~ Már elkéstem ~ fut át a gondolat elmémen a szúrás pillanata előtt. Teljesen ura vagyok a mágiámnak és bár csak egy varázslatom van azt kiválóan tudom uralni. Azzal próbáltam menteni a helyzetet, hogy végigcsúsztatom a fiút a földön, mielőtt történne vele valami, de nem sikerült. Halált már láttam így máskor is, de nem ettől a pillanattól vártam. Nem túl hősies hős a miénk, de most csak ő jutott. Három mágia feszül egymásnak, most, hiba volt még a sajátom is hozzátenni, így csak még nagyobb lesz a pusztítás, ezt elkapkodtam. Ez az utolsó amit még felfogok a robbanás előtt. Ma már sokadjára, de nem utoljára, újra feltápászkodom a földről. Felállok, megigazítom a ruhám, jobban összehúzom kabátom, oldalzsebébe visszadugom a zsebkendőt, hajam és szakállam is elsimítom. Elszánt tekintettel nézek szembe a mágikus erőkkel. Nem mozdulok, ameddig semmi nem fenyeget. A levegő rezgéseit, a varázslat áramlását figyelem némán szemlélve a fényeket, bízva érzékenységemben. Meg kell éreznem mielőtt történik valami. Annyira figyelek csak a környezetemre, hogy tudjak mindenről ami körülöttem zajlik, arrébb is táncolhassak még időben, máskülönben magával rántanak az események.

//Elnézést érte, mostantól figyelek rá. Én is támogatom a hosszabbítást.//
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 26 Márc. 2014, 08:20

A mágia lassanként kezdett csitulni és mire a lila fényes izzás elmúlt a csapat Auaritia-val együtt teljesen máshol találta magát.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 15 Ápr. 2014, 10:17

A Hydra felemelkedése 3: A kígyó csókja epilógusok

Epilógus 1. – Hydra főhadiszállás, ismeretlen realitás
Ezt a fordulót lényegében a Hydra nyerte meg minden színtéren, sikeresen tesztelték New York szerte a prototípusaikat, minden színtéren. Ellopták az expo minden prototípusát, az emberek visszalopták a Kéztől az egyik ügynöküket, illetve még egy új pártfogoltat, tagot is találtak Magnus Lars Jönnson személyében. Annak ellenére, hogy NY-ot a SHIELD hamar visszafoglalta mégis remekül jártak. Az egyetlen dolog, amit nem tudtak megoldani és még mindig nem találtak rá magyarázatot, az a következő volt, hogy miként lehetett Jonathan Miller a városban, amikor biztos forrásból tudták, hogy elhagyta a bolygót. De emiatt lényegében elérkezett a pont, hogy a saját realitásukban is szerezzenek egy bázist, hogy szemmel tudják tartani még jobban a saját világukat is. Az immáron lassan megszokott és összeszokott csapatot hívták ismét össze emiatt, Joseph-et is most már. A társaság előtt egy ősi templomra hasonlító hely volt az.
- A hely Új-Zélandon található, a feladatuk az lesz, hogy megszerezzék és elfoglalják az azt őrző csoporttól.

Epilógus 2. – SHIELD központ, New York
Egy nappal az események után Jonathan Miller ezredes tartott sajtótájékoztatót a korábbi támadásról. Eddigre a teljes város, világ tudta, hogy mi is történt, az eredmények igencsak bíztatóak és sikeresek voltak. A SHIELD alig három perc alatt minden helyszínre kiért és feltudták venni a harcokat az ismeretlen támadókkal. Fél órán belül minden helyen menekülésre késztetve az ellenfeleket, rengeteg személyt tartóztattak le ezzel kapcsolatban, de a város biztonságban van úgy is, hogy a Bosszú Angyalok éppen nem tudnak beavatkozni. A fellépés valóban gyors és határozott volt, teljesen összeszedett, nem igen lehetett panasz erre. A legrosszabb helyszín az EU nagykövetsége volt, ez az épület és környéke szenvedett súlyos károkat, de a város többi része egyáltalán nem. Az egyetlen nyugtalanító gond az volt talán, hogy az ellenség képességblokkolással rendelkezett, ami a régi AIM technológia alapján működött, de sokkalta fejlettebb volt immáron annál
Mindenki, aki megsérült a kórházban kötött ki, többeket műteni is kellett, de végül mindenkit sikerült megmenteni és néhány héttel később maradandó károsodás nélkül a kórházat is elhagyhatta.

Epilógus 3. – New Jersey, Osborn Angyalainak tornya
A következő hetek, úgy két-két és fél hónap igencsak fájdalmas volt Osborn Angyalainak, mit a gyengélkedőn töltöttek. Killbane volt a legszerencsésebb, neki csak műtéttel helyre kellett tenni a kezét és utána gipszelték. A többiek regenerációs kamrában töltöttek napokat, heteket, kibenetikus beültetéseket kaptak a robbanás miatt, amit a csapattársuk, Árny okozott. Április elejére lett Ed és Cletus olyan állapotban, hogy már maguknál voltak és mozogni is tudtak önállóan, Cletus ekkorra kapta vissza Komédiást is. A két áruló társukból egy halott volt az új feladata a csapatnak egy visszavágás volt, Osborn parancsa szerint most nekik kellett elmenni Madripoorba, hogy Lance-t levadásszák és visszavágjanak a korábban elszenvedett megalázásokért.

Epilógus 4. – WREC, New Jersey
A robbanás, amit Holmes, Morgan és Britannia Kapitány mágiájának megtörése okozott súlyos károkat okozott a városban. A templom és az ahhoz közeli tér teljesen megszűnt létezni, negyvenen haltak meg a robbanásban, amit végül Stephanie Miller-nek és Makarov Vlagyimir Riez-nek kellett kivizsgálnia. A halottak között megtalálták Svarog holttestét is, akit a SHIELD végül saját halottjának tekintett. A fiú, akit leszúrtak eltűnt, ahogyan másik három személy is erről a környékről, Albert Shear, Jonathan Holmes és egy ismeretlen nő, Jane Doe. Mindenki valószínűsítette, hogy a halottak között vannak és a robbanásban nem maradt belőlük semmi, így az állam halottnak nyilvánította őket.
Az igazság persze nem ez volt, sikerült megállapítani, hogy mi is történt itt a robbanáskor, így a SHIELD és al-szervezetei, csak eltűnteknek tekintette őket, bár valószínűsítették, hogy soha többé nem fognak előkerülni. Teddy, Albert, Holmes és Auaritia a jövőbe kerültek, a sérült Lionheart-ot Roma menekítette haza, míg a fiúról és a másik Kapitányról Morgan maga gondoskodott.
A kórházban Victor néhány nap múlva jelentősen javult, majd egy héttel a bekerülése után távozhatott is onnan. Időnkét, pár hétig még voltak kisebb görcsei és irányíthatatlan izomrángása, de végül ezek is teljesen elmúltak.

Avalonban, Morgan rejtett palotájában egy mágikus regenerálódó mezőben lebegett a fiú, akit Albert megsebesített. Egyelőre még élt, a kérdés, hogy meddig. A helységben a nő figyelte Mordred-et, amikor a háta mögül egy férfi szólalt meg.
- Megmarad? – kérdezte Kapitány.
- Egyelőre nem tudom, ha az istenek kegyesek igen, de erősen szólítják vissza a szellemek a túlvilágra s a holtak ura sem engedné, hogy újra éljen. Átvertem. Pihenj! Sérülten nem veszem hasznodat.
Itt néhány pillanatra tétovázott, amit Kapitány is észrevett.
- Van még valami?
- Igen. Apa leszel – mondta ki Morgan. – A gyermekedet várom.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 09 Jún. 2014, 23:01

Madeleine a főnöke kényelmes bőrfoteljében ült. Elégedett mosollyal az arcán fürkészte, ahogy helyreállt a rend. Ő nyugodtan várt, a latin vérű cégtulajdonos pedig fel s alá járkált. Hol az egyik, hol a másik dossziét olvasta. Ő itt már nem tehetett semmit se. Azaz mindent megtett a tervek elkészítésében. Felmérte a WREC lehetőségeit, beleszámította Victor játszóterének korlátait. Mindent előkészített jogilag is. Már amennyire nyilvánosan tehette. Victor céljainak egy olyan alku felelt meg leginkább, amit nem lehetett nyilvánosságra hozni. Lévén lényege a titkosság volt. Aggódott is emiatt egy kicsit Madeleine, mert ő alapvetően a privát szektort támogatta és nem az efféle NGO-kat. Mégis neki kell majd levezényelnie a nagy részét. A kisebb feladat marad csak Victorra. ~ A munka neheze a nőkre hárul. Mint mindig. ~ mosolyodik el a saját poénján, majd az éppen megálló főnökére pillant.
-
Nos, mi a véleménye?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Victor Montano Hétf. 09 Jún. 2014, 23:31

Victor fel s alá járkált. Őt megnyugtatta a mozgás. Nem szerette a tárgyalótermeket, sem a tétlen perceket. Ezeket pedig annak értékelte. Mivel maximálisan megbízott az ügyvezető munkájában, nem igazán értette, hogy miért kell neki is átnéznie. Most is csak ebben erősítette meg mindaz amit látott. Bele-bele kapott a részletekbe. Gyakran váltogatta a dossziékat. Leginkább az érdekelte, hogy a kidolgozott tervek végképp feladják a függetlenségüket vagy sem. Igazából csak azt látja, hogy korrekt partnerségi szerződések készültek. Amelyekben bár időlegesen anyagilag és az utolsó szerződést tekintve hierarchiailag is hátrébb kerülnek, de mindenképpen véghezvihetik Victor bosszúját...célját. Mindig figyelmeztetnie kell magát, hogy ez nem személyes bosszú a részéről, hanem cél. Megszabadítani a világot a Hydra ügynökeitől.
-
Remek munka senora Delacourt. Támogatom mind a három lépcsőt. A harmadik a legfontosabb számomra. A többi csak a cégnek jó. Telefonálhat. - azzal válaszra se várva távozott a helyiségből. Neki elég volt ennyit tudnia és utasítania. A nő tökéletesen el tudja végezni a munkáját, ezért bíznak meg benne. Igaz mindent szignóznia kell Victornak is, de ezt már olvasás előtt megtette. Viszont lőnie kell, majd psd gyakorlatra mennie. Nem eshet ki a rutinból. Pláne most nem.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office - Page 5 Empty Re: WREC - Training Center and Consulting Division - New Jersey Office

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.