A Raft körül

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

A Raft körül Empty A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 07 Ápr. 2012, 10:29

A Raft körül található légtér és folyó, illetve itt található egy helikopterleszálló is.
A Raft körül Rykerleszll


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 08 Szept. 2012, 16:22-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 09 Ápr. 2012, 16:02

Rászorítok a korlátra, még mindig nem. ~ Nem hiszem el, hogy ilyenekben veszek részt a Galaxis Védelmezőivel. Nem hiszem, hogy sokat maradok a berkeikben, csak a kötelesség tudat tart köztük, szánalmas bagázs. Csak dróton rángatják az egészet és nehéz elhinnem, hogy nem veszik észre. ~ Hátra tekintek a fedélzeten tartózkodó tagokra. Az arcom csak azt tükrözi, hogy frusztrált vagyok. Megpróbálom nem tükrözni, hogy csakis miattuk. Nehéz eldönteni, hogy mi lesz ha én kiszállok. Ki tudja milyen feladatokat vállalnak el ami elindítja ezt a háborút. De nem érzem magamban a potenciált, hogy ezt megakadályozhassam. A kihívás egy dolog, de ezen a terepen csak kispados vagyok, a galaktikus intrikához nincs elég háttértudásom és ezen a védelmezők mellett nem is tudnék segíteni. Lehet ismét Attilanon kéne maradnom, legalább egy pár hetet, hogy képbe kerüljek ilyen téren. Mikor útnak indultam a Shi'ar birodalom felé még nem hittem volna, hogy ilyesmikkel kell majd törődnöm.
- Cöhh... - Megint rászorítok a korlátra.
- Megtaláltuk már Tyler Jacksont uraim? - Kérdem kicsit megrovóan. Még mindig nem... ~ Nem hiszem, hogy itt a helyem ebben a pillanatban...~
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Tyler Hétf. 09 Ápr. 2012, 16:09

-Na jó ez nekem sem tetszik túlzottan, de ez van. Nem várhatunk míg valahogy törvényesen bejutunk. Addigra ki tudja mi a franc fog átjönni a Hibán....-A fogaim szinte már-már csikorognak, mikor kiejtem a nevét a számon.-.....Kallarknak igaza van. Betörünk aztán felmarkoljuk a fickót, nincs elég időnk....-
Még szerencse, hogy a nyakörv már nincs rajtam (?), igaz semmi képen nem akarok ártani az őröknek vagy a személyzetnek.
Előkapom a szkennert és máris a fickó után kutatok, feltéve ha ilyen távolságból is használ a szkenner, kellene ilyen technológiával ekkora távolság nem okozhat neki gondot. Ha még sem, intek a többieknek, hogy menjünk közelebb, lehetőleg anélkül, hogy máris kiszúrnának minket.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Reptile Hétf. 09 Ápr. 2012, 16:56

Ketté válik a társaság, és mindenki megkapja a feladatát, s végül úgy tűnik, hogy valóban be kell törnünk ha haladni akarunk, s kénytelen voltam a csapattal jönni, hogy minél hamarabb letudhassuk ezt az egészet, és úgy tűnik, bármi fájó is ezt belátni, de a család és a barátok úgy tűnik várhatnak. Amint megérkezünk az épülethez aktiválom a szkennert, aztán pedig, igazából várok, várok arra hogy olyan pontra érjünk, ahol lehetőleg jelez is valamit, és igazából nem tudom hogy ki irányít, vagy hogy magából megy-e a szerkezet, nem figyeltem meg annyira, inkább kötötte le a figyelmem egy enyhe idegesség, melyet próbáltam elnyomni, több-kevesebb sikerrel, de kívülről nem igazán észlelhető ez rajtam, maximum néha fáradt morgások formájában. Egyenlőre csendesen szkennelek, és remélem hogy minden ugyan úgy jól fog menni, és megtaláljuk hogy hol lehet, s hogy az a bizonyos betörés sem lesz túlságosan necces, habár biztos hogy az lesz. Olyan dologra készülünk ami egy jó ideig meg fog bélyegezni, talán más szemében nem, de én... Én miként fogok ezután magamra tekinteni? Lehet hogy több milliárd földi életéért megy, és még több földön kívüli... Becsületéért, végül is, de akármilyen helyes célt is szolgál ez az egész, akkor is bűn...

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 10 Ápr. 2012, 14:41

A felszereléseinket visszakapva (?) továbbállunk Attilanról, egészen készségesek voltak, még járművet is adtak, meg szkennereket. Nem vagoyk jó hangulatomban, mióta Kallark távozott, bár nem a távozása zavar, hanem amit előtte mondott. Egy dolog a Fellegvárban elkövetni ezt-azt, az FBSZ kontójára kavarni a szart, de egészen más Attilan jó hírén csorbát ejteni. Ugyanakkor igaza van Kallarknak, ha túl sokáig húzzuk az időt, mást küldenek, aki nem lesz ilyen udvarias, mint mi. A cél szentesíti az eszközt, már megint itt tartunk.
-Szóljatok, ha megtaláltátok! És igyekezzetek, az istenit, nem érünk rá örökké! - Dörrenek rá mindenféle indok nélkül a többiekre, és elvonulok tőlük, egyedül akarok maradni a gondolataimmal, a következmények mérlegelésével, a következő lépésekkel, és valami szarral, ami baszogat belülről - azt hiszem, ez lesz a bűntudat, vagy mi.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Raft körül Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 12 Ápr. 2012, 00:02

Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow, Tirzusz Agipon, Tyr-Xor, Ballyedrak és Jonathan Holmes

A csapat egy kompot kapott Attilan-on, aminek igaz fegyverzete nem volt, de álcázó berendezéssel volt ellátva, amit elvileg nem észlelnek az emberi gépek. A fegyvereket itt már természetesen visszakapta a csapat és Tyra nyakörve is deaktiválódott és levehető vált, ahogyan a komp elhagyta Attilan területét és kiért a város körül levő pajzson. Úgy egy órás út volt innen, mire megérkeztek New York fölé az egykori Rikers Island börtönhöz. A Raft börtönkomplexumnak otthont adót 162 hektáros sziget Queens és Bronx között fekszik az East Riveren. Jelly már innen a látottak alapján is fel tudja mérni, hogy ez a Raft teljesen más, mint amilyen a régi életében volt – Barokk -, sokkal civilizáltabb. Magának a kompnak volt szkennere, így az futtatta le a mindezt. Képes volt elkülöníteni az egyszerű embereket a mutánsoktól és a többi fajtól is, mivel mindez kellett. Legalább negyed óra szkennelés kellett, hogy minden meglegyen és sikerült is megtalálni Tyler-t, nem a felszínen volt, hanem egy föld alatti szinten a központi épület alatt és ezen a szinten meglehetősen sok másik személyt is észlelt a szkenner, többek között egy kree-t is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Tyler Csüt. 12 Ápr. 2012, 12:47

-De harapós ma mindenki.....-
Dörmögöm magamnak, mikor ketten is kifakadnak itt, főleg ránk a többiekre.
-Még nincs, de te is csinálhatnál valami, ahelyett hogy minket ugráltatsz....-
Vágok vissza, mindkét morgolódónak, majd a szkenner felé fordulok. Jó negyedóra is kell, mire sikerül mindenkit elkülöníteni, és meg találni azt a fazont. Jó mélyen, a föld alatti szinteken van elzárva és nem egyedül.
-Jó hír, meg van a fickó...rossz hír, hogy a föld alatti szinteken van, a központi rész alatt.....és a kree is ott van akit Ko-Rel emlegetett, legalábbis szerintem. Ötlet, hogy jutunk be?-
Kérdezem a pattogós társaságot, majd a komp fedélzeti gépéről megpróbálom lehívni az épület tervrajzát, hátha találunk valami egérutat befelé. Mert a frontális támadás nem ép jó ötlet, bár ha Kallarnak elfogy a türelme még annak is nézhetünk elébe. Jobb lenne ha előbb végeznénk, mint ő.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Reptile Csüt. 12 Ápr. 2012, 14:11

Szép nagy börtön meg kell hagyni, és a szkennernek is eltart egy jódarabig amíg alaposabban átnézi az egészet, és miért beszélek úgy róla mint egy személyről azt nem tudom de így egyszerűbb, páran fenn hordják az orrukat, és vannak akik minden ok nélkül agresszívak, ám ez valahogy nem tud most zavarni, legalább tudom hogy nem csak engem zavar hogy törvény ellenes dolgot kell tennünk, és aztán más meg takaríthat utánunk... Tartok tőle hogy ez igencsak rossz hatással lesz az embertelen és az emberi nép kapcsolatára, de bízok az úrnőm... Nos... Uralkodói képességeiben, s hogy nem fog ezért esetleg... Nos hogy is fogalmazzam, a lényeg hogy remélem megérti hogy ez az egyetlen módja annak hogy megtegyük amit kell. Megvannak a scann eredmények, és úgy tűnik hogy egészen mélyre kell lemenni a célpontért, egyenesen be nem sétálhatunk, hasztalan lenne, valami más módot kell találni hogy bejussunk, már csak az hogy a komp álcázni tudja magát, hasznos lehet akár ebben.
- Egyenesen befele nem mehetünk, ha csak nincs más út, keresnünk kell egy olyan bejáratot amit nem figyelnek, vagy kevésbé legalább, a folyosók biztos hogy meg vannak figyelve valamilyen módon, bár ha bent vagyunk lehet könnyebb lesz haladni mint ahogy én elképzelem... Valakinek egyéb ötlet, hozzáfűznivaló? - S kéne egy kéne egy terv arra is hogy hogyan is jussunk majd ki, mert nem hiszem hogy menne teleportációval, hiszen ha úgy lenne akkor nem itt lennénk, már rég beteleportáltunk volna, meg vissza ki.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Jelly Szomb. 14 Ápr. 2012, 17:22

Jelly előrelépett, ez a börtön teljesen más volt, mint amire emlékezett. Sokkal civilizáltabb, nem egy hatalmas sötét erőd, amit a szenvedés aurája hatott át. Nyelt egyet, sok minden megváltozott, az egy másik Raft volt, egy másik élet, egy másik világ, egy másik Carl Morrow.
Visszatér a többiekhez, majd kifújja a levegőt. A többiek azon vitatkoznak, hogy lehetne bejutni. Lenézz a tengerre, majd megszólal.
- Esetleg el is úszhatnánk odáig. Néhányan behatolnak, elkapnak pár őrt, felveszik az egyenruháikat, majd behatolnak. Kikapcsolják a védelmi rendszert, aztán kiteleportáljuk Tylert. Elég hülye terv, de azért terv.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 16 Ápr. 2012, 20:31

Jó sok idő telik el, mire megjön a hír, hogy kész a szkennelés. Az ötleteket hallgatva én is gondolkodom, hogy mi lenne a jó behatolási módszer.
-Az őrök ruhájában hamar lebuknánk, valószínűleg arcról ismerik egymást, ráadásul egy-egy őr csak az adott posztján lehet, nem járkálhat be mindenhova. És azon se csodálkoznék ha az ajtókon való átjutáshoz olyan biztonsági rendszert használnának, amin nem jutunk át egy egyenruhával meg egy mágneskártyával. Arról nem is beszélve, hogy a "kikapcsoljuk a védelmi rendszert" rész helyett akár azt is mondhatnánk, történik egy csoda. Ennél jobb kell...
Tovább morfondírozok, és közben az épületet figyelem.
-Ha a felszín alatt van, biztosan baromi vastag a fala a celláknak, hogy bírja a nyomást, ezért a robbantásnak, vagy betörésnek nem sok esélye van. Viszont nincs ablak, szóval szellőzőnek kell oda vezetnie. Azon keresztül talán lejuthatunk. Tyr-Xor, meg tudod jeleníteni a szkenner segítségével a szellőzőrendszert? Esetleg a szennyvízrendszer is jól jöhet, ha tönkretesszük, eldugítjuk, vagy hasonló, akkor át kell helyezniük, és talán könnyebb célpontot nyújtó helyre kerül.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Raft körül Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Kedd 17 Ápr. 2012, 09:42

Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow, Tirzusz Agipon, Tyr-Xor, Ballyedrak és Jonathan Holmes

Ha Tyra megcsinálta azt a szkennelést is, amit Nestor kért tőle, akkor megláthatta, hogy valóban van szellőző rendszere a főépületnek, aminek egy része a folyó felé megy ki és ott ontja ki magából a levegőt. Így a csapat által viszonylag könnyen megközelíthető, tekintve, hogy a komp, amiben voltak képes volt arra, hogy egy helyben lebegjen és még be is volt programozható arra, hogy robotpilótával landoljon egy ilyen eset után. A kellemetlenebb rész azonban az volt, hogy rács volt a szellőzőn, éppen azért, hogy egyetlen ember, vagy más lény se tudjon könnyedén kimászni. Igaz ez valószínűleg nem okoz gondot a csapatnak, hogy kiszedje onnan. A szellőzők valóban lementek a föld alatti részre is, ahol Tyler is fogva volt tartva, csak valószínűleg még más biztonsági vackok is voltak a szellőzőben, révén egy speciálisan őrzött börtönről volt szó.
Mindezeken felül Tyra és Reptil, akik a szkenner mögött ültek valami furcsa energiajelet is vesznek ugyanarról a szintről, ahol a cellák is voltak, csak éppen egy olyan részről, amelyik külön volt a többitől és itt nem voltak már rabok sem az alaprajz szerint.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Tyler Kedd 17 Ápr. 2012, 19:01

-Persze, és az majd olyan simán menne.....-
Morgom Jelly ötletére, most komolyan ennyire naiv. Nem akarjuk nagy dobra verni, hogy itt vagyunk. Ezzel meg totál lebukás lenne, na meg nem is kivitelezhető.
-Itt is van....-
Kivetítem a többieknek is, a szellőző térképét hogy lássák.
-Nem lenne nagy dolog, bejutni. A rácsot le tudnánk szedni, és a szellőző pont oda is vezet ahol a fickó van. De abban is biztos vagyok, hogy más biztonsági rendszerek is vannak a szellőzőben....-
Egy pillanatra a szkennerre meredek.
-Van itt egy furcsa energia jel, ott ráadásul ahol elméletileg senkinek nem kellene lennie....Talán megtudnám zavarni a szellőző biztonsági rendszereit, de nem vagyok benne biztos, hogy így sem bukunk-e le.-
Mondom Nestornak, miközben próbálom kideríteni minek az energia jele lehet azon a részlegen. Talán fontos lehet.
-Ötlet mi lehet?-
Kérdezem Reptile-t, ő talán hamarabb rá tud jönni, mint én.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Reptile Szer. 18 Ápr. 2012, 14:24

Jó, egészen okésnak tűnik a helyzet, van szellőző amelyen le juthatnénk, de valahogy egyértelműnek hat hogy biztos nem csak az-az egy rács van rajta, hiszen akkor könnyű lenne besurranni, vagy akár egy óvatlan pillanatban kiszökni azon keresztül, talán nem egy átlag ember számára, de egy kicsit jobban felszerelt személynek, mint például mi, egészen biztos, így hát valamiféle érzékelő biztosan van benne, no meg abban sem vagyok biztos hogy mindeni befér, valamint hogy valószínűleg nagy hanngal járna a mászási folyamat, bár lehet hogy ezt csak én hiszem így, s végül is ha ezeket figyelmen kívül hagyjuk akkor egész működőképes a dolog.
- Jó ötlet. - Mondom Tyrának ama bizonyos szavaira, mert végül is egy próbát megér, s van ötletem rá hogy mi lehet az a bizonyos nagy energiajel, vagy mi a csoda a képen amit kaptunk, sőt, abban látom a megoldást is az egész problémára.
- Végiggondolva azt mondanám, hogy talán az épület saját generátora lehet, egy ilyen börtönkomplexumnak valószínűleg van, s miért ne tartanák a föld alatt? Ha ki tudod ütni talán energia nélkül maradna az egész létesítmény, ebből továbbgondolva valószínű hogy van tartalék generátor, vagy egyéb kevés energiaforrás, hogy ha esetleg bekövetkezik valami ilyesmi, akkor a veszélyes rabok mégse tudjanak megszökni a celláikból vagy a körletükből, de mivel annyiból nem tudják ellátni az egész létesítményt, a legtöbb védelmi rendszer ki fog kapcsolni... Remélhetőleg... A kérdés már csak az, hogy ha az tényleg az amire gondolok, hogyan fogod te, mint a csapat zsenije ilyen téren, véghezvinni ezt a... Lekapcsolást? - Sikerült most egész sokat beszélni, néha megesik hogy egy hosszabb gondolatmenet így kijön egyben ahogy van, már csak abban reménykedek hogy eltaláltam, és tényleg egy generátor, nem pedig csak valami... Hiba az energia hálózatban.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Horatio Millvier Szer. 18 Ápr. 2012, 15:38

Attilanról hamarosan távoztak. Gladiátor a császárnő klónjával az X-Menhez ment a csapat többi tagja pedig szépen lassan elindult a Raft-ra. Kaptak egy álcázható kompot, és szkennereket. A fegyverek is visszakerültek a csapathoz. De ez a shi'ar pilótát nem érintette, mivel neki nem volt ilyen. Kizárólag fizikai ereje és kitartása volt számára amit most hasznosítani tudott. Miután a komp elhagyta Attilan városát Tyra nyakörve is deaktiválódott, így ő sem volt már korlátozva. A komppal úgy egy órát utaztak a Raft börtönszigetéig. Itt nekiálltak a börtön szkennelésének. Kiderült, hogy a keresett célszemély a börtön föld alatti szintjén található. Csak úgy záporoztak az ötletek. Ballyedrak úgy volt vele egyenlőre csendben marad. Főleg mivel úgy tűnt, hogy a szellőző rendszeren keresztül mennek. Kiderült, hogy a szellőzőn keresztül könnyedén bejuthatnak, de mint minden jól őrzött létesítményeben itt is valószínűleg a szellőzőben is vannak biztonsági rendszerek. Ezeken kívül egy furcsa energiajelet is érzékelt a szkenner. Reptile a bázis generátorának tippelte az eszközt. Tyra pedig a kiiktatásán gondolkozott. Egyenlőre nem jött rá miképp is lehetne ezt megoldani. Ballyedrak várt. Egyenlőre úgy érezte nincs sok dolga. Figyelt, és várta az esetleges lehetőséget, hogy közbeszóljon. Technikai dolgokhoz nem értett, így ezt a zsenikre bízta.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
A Raft körül 250sc9gA Raft körül 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Jelly Szer. 18 Ápr. 2012, 16:30

- Jó van, csak egy terv volt - vágott vissza Jelly, amikor meglátja az épület holoképét, a szellőzővel együtt. Rács védi, valamint van egy fura energiajel. - De a tiéd jobb, már csak a rácson keresztül kellene behatolni. Ha levágjuk, berobbantjuk, kiolvasztjuk, akkor valószínűleg megszólal a riasztó.
A srác megvakarja az állát, majd végigfuttatja a tekintetét a szellőzőn, és az energiajelen.
- Ez szerintem más, ha generátor, akkor nem kellene ennyire elkeríteni a börtön többi részétől. Lehetséges, hogy valami más. Mondjuk egy olyan mutáns, aki hihetetlen energiákat bocsát ki.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 19 Ápr. 2012, 20:50

Nagyszerű tervek armadája röpköd, lehet csak Jelly hatása de az egész átcsapott egy tanulószoba jellegébe, mikor pár alsós összeül, hogy megoldja a geometria házit. A tanárbácsi mondta nekik, hogy nem az ő feladatuk de ők akkor is.
Ugyan Gladiátor késik, de nem hiszem, hogy ezen múlik, én minden esetre meg fogom őt várni és esetleg majd akkor én is bemegyek a Raftra, de nem igen vágyja szívem ezt a betörés dolgot, én még mindig a föld egyik polgára vagyok, noha csak két állampolgárságom van, de azért ettől nem érzem kevésbé törvénytelennek a dolgot. Túlságosan motoszkál bennem közben a terv betartásának a dolga, muszáj felszólalnom...
- Khmm... Uraim, hölgyem, a galaxis védelmezői, gondoltak már arra, hogy alkalmazkodunk az elfogadott tervhez? Csak egy ötlet... - Ezzel el is hallgatok, a hangom amúgy szürke volt. nem akartam, hogy kihallják belőle a gúnyt, így a kevésbé élelmesek nem is jönnek rá talán.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 20 Ápr. 2012, 12:38

-És te gondoltál már rá, hogy az elfogadott terve Gladiátornak annyi volt, hogy "bemegyünk, kikérdezzük és kihozzuk"? - Förmedek rá Holmesra, aztán a többiek felé fordulok inkább.
-Igen, a rács nem lesz gond, a belső biztonsági rendszerek annál inkább. Ha tényleg egy generátorra utal ez az energiajel, akkor egy elektromágneses impulzussal ki lehetne sütni, de azt hiszem, ilyesmivel nem vagyunk ellátva, és nem tudunk rácsatlakozni a hálózatra sem, hogy túltöltsük vagy ilyesmi.
Nem vagyok egy nagy szaki, így csak a mindig jól bevált módszereket ismerek, de azok itt nem működnek. A szkennerhez megyek, hogy megnézzem jobban, mi lehet ez a jel, hátha láttam már ilyesmit.
-Elvileg ezen a részen nincsenek cellák - válaszolom Jelly felvetésére. - Meglepne, ha egy mutáns lenne a generátoruk... - Folytatom eltűnődve.
A biztonsági rendszerek kijátszásához a szellőzőben nincs elég időnk, nem ismerjük a terepet, így ha ott hatolunk be, gyorsnak kell lennünk.
-Ez nem generátor lesz és nem is mutáns, ez a jel nem hasonlít semmire, amit eddig láttam. Valószínűleg új földi technológia, vagy még a skrullok hagyatékából eszkábáltak össze valamit, de ezzel nem jutunk előrébb.
Tovább töröm a fejem a terven, ha a szellőzőn bejutunk, utána még lehetnek gondjaink. Előbb kéne kihozni a fickót, és utána szólni neki, hogy megvádoljuk intergalaktikus terrorcselekménnyel, akkor talán együttműködőbb lesz.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
A Raft körül Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Ápr. 2012, 13:02

//Nem szeretek ilyet írni körváltásnak, kaptok még egy kört, hogy legalább valami tervetek legyen, hogy miként lehessen tovább haladni. És igen Tyra talán képes megzavarni az érzékelőket, a furcsa energiajel pedig még mindig passz, hogy mi lehet.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Reptile Pént. 20 Ápr. 2012, 23:26

Azt hiszem kezd lassan betelni a pohár a számomra, én egy roppantmód türelmes személy vagyok, így neveltek, mindig legyél megfontolt, megértő, és türelmes, de amit a két ember leművel, már kezd kissé az idegeimre menni, ám ennek sok jelét nem mutatom, maximum annyit hogy Nestor, Holmesnak szánt szavai után egy állatias " fújást " eresztek meg, viszonylag hangosan, majd felállok és a két alakra nézek.
- A gúnyokkal és a csapaton belüli viszálykodással nem leszünk előrébb, hálás lennék ha alábbhagyna ezzel a viselkedéssel Mr. Holmes, attól hogy maga nincs megelégedve, nem szükséges rombolni a morált és kritizálni a csapatot. - A hangom kissé szúrós, ennek már ki kellett jönnie, és kissé megkönnyebbülve is érzem magam, nem ordibáltam, nem voltam parancsoló, és tiszteletlen se, magázni pedig nem igazán szokásom egy átlagembert, de úy vélem így nyomatékosabbak a szavaim.
- Innentől kezdve ha lehet, fókuszáljunk az... " Akcióra ", nem hiszem hogy Gladiátor hamar vissza fog érni, és jobb ha minél gyorsabban végzünk. Összegezzük hogy mink van eddig, egy szellőző valószínűleg tele riasztóval, és egy rács is van rajta... A rácstól könnyedén megszabadulunk, majd pedig páran bemásznak a szellőzőbe, köztük Tyra, aki mint a csapat egyetlen technikában különösebben jártas tagja, talán lekapcsolhatja a szellőzőben található biztonsági berendezéseket. Lemásznak a célponthoz, kiszedik a cellájából, majd pedig jobb megoldás híján ugyan ezen az útvonalon vissza jönnek a rabbal, és amíg ide nem ér, senki sem közli vele hogy miért fontos hogy kikerüljön... - Itt egy kicsit elhallgatok, majd végignézek a tárasságon.
- Valakinek mindenképpen maradnia kell a kompon, hogy onnan felügyelje a dolgokat.. Egyszerű terv, a jelen helyzetben ez a legkézenfekvőbb megoldás, sok benne egy kicsit a "ha", viszont más logikus lehetőségünk pedig nincsen. - Majd itt Nestorra tekintek, igazából hogy ő helyesel-e, vagy sem, később majd e miatt elnézést kérek tőle, most azonban ez másodlagos, csak legyünk már túl ezen az egészen, kezdjünk neki, csináljunk valamit.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Horatio Millvier Hétf. 23 Ápr. 2012, 21:16

Ballyedrak figyelte a társaságot. Holmes nem éppen normálisan állt hozzá a dolgokhoz és egyre inkább kezdett felszülté válni a helyzet.
- Ne viszályt szítsunk egymás között, hanem végezzük el a küldetést. Azzal nem megyünk semmire, ha egymás között háborúzunk - mondta, de arca kifejezéstelen volt.
Ezek után tovább folytak a tanácskozások a bejutással kapcsolatban és azzal is, hogy mi lehet a nagy erejű energiajel.
~ Mutáns mint energiaforrás. Nem éppen mutánsbarát cselekedet. Pedig úgy hallottam a Földön nagyrészt elfogadottak a mutánsok, és egyenrangúként kezelik őket. De ki tudja. Érdekes az ember ~ töprengett a shi'ar pilóta, majd Reptile szavaira ránézett.
- Majd én maradok. Pilóta vagyok, így ha gyorsan kell menekülni, akkor könnyebben megoldható. E mellett tudom innen segíteni az útjukat. Amíg a szkenner működik nyomon tudom a csapatot követni, és jelezni tudom merre menjen. Ezen kívül, ha őrjárat érkezik azokat így el tudják kerülni, feltéve, ha nem álcázzák valahogy magukat, bár erre minimális esélyt se nagyon látok - vállalkozott a maradó és navigáló szerepre.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
A Raft körül 250sc9gA Raft körül 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Tyler Kedd 24 Ápr. 2012, 12:35

Remek, semerre sem jutunk ezzel. Csak egy helyben toporgunk, Nestornak meg nincs is kedve az egészhez. Nekem se sok, de ez van, el kell viselnünk. A fizetés nélküli távozás, anno még rosszabb volt, mint ez.
-Reptile terve jól hangzik, s amúgy sincs időnk jobban eltervezni a dolgot. Más bejutási lehetőségünk pedig, csak a frontális támadás tűnik. Az energia jel meg lehet, hogy generátor, de lekapcsolni meg úgy sem tudjuk az összeset. A szellőzővel, talán sikerül észrevétlenül bejutnunk....-
Összegzem a véleményemet, majd felállva az ülésből, kérdőn pillantok Nestorra. Ha nem áll elő jobb ötlettel, intek Ballyedrak-nak, hogy lebegjen közelebb a szellőzőhöz.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Szer. 25 Ápr. 2012, 15:08

Résztvevők: Nestor Stratos, Carl Morrow, Tirzusz Agipon, Tyr-Xor, Ballyedrak és Jonathan Holmes

A terv megvolt, Tyran-nak pedig sikerült részlegesen, és időlegesen zavarnia a szellőzőkben levő szkennereket és biztonsági rendszereket, így a csapat könnyedén el tudott arra indulni. Ballyedrak odavezette a gépet az egyik szellőző kijáratához, aminek a fémrácsát könnyedén kiszedték a Galaxis Védelmezői, hiszen a legtöbbeknek úgyis emberfeletti erejük volt. Azonban senkinek sem kellett idekint maradnia, hiszen a komp teljesen hangtalanul volt képes arra, hogy egyhelyben lebegjen láthatatlanul és nem volt szükség pilótára sem a vezérléséhez, hiszen tökéletesen működő robotpilóta is volt benne.
Miután mindenki, aki akart könnyedén át tudott mászni a szellőzőkbe, ahol leginkább Reptile-nek klelett összehúznia magát, mert ő fért el a legkevésbé. A térkép a szellőzőről már korábban le lett kérve, így ennek hála pontosan tudta mindenki, hogy három sarkot kell előrefele menni, ott balra kellett fordulni, majd egy sarok újra előre és végül az ottani szellőzőcsatornában lemászni három szintet ahhoz, hogy végül arra a folyosóra érkezzenek ki, ahova menniük kellett. Jó tíz perces nyomorgás után pedig végül mindenki a több cellás folyosón landolt.

A Raft körül 00120

Elég már csak az omega szintre írnotok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 08:43

A sötétség és a tűz kora

New York felett hála a sötét világból érkezett Einar Thorsonnak hatalmas viharfelhők léptek el mindent. Villámok cikáztak mindenfelé, mikor mindenki a városban hatalmas morajlást hallott, aminek a hatása egy nagyobb földrengés volt. Minden beleremegett, ez volt az a pillanat, amikor Einar elvesztette az uralmát a vihar felett és visszaszerezni sem volt azt immáron képes, mert már valaki más, nála sokkalta erősebb uralta a természet erőit. A fekete felhők vörössé váltak és egész New Yorkban és a környékén New Jerseyben és természetellenes eső kezdett belőle zuhogni. Valaki pontosan ezt a hatalmas erejű Asgardi mágiát használta ki ahhoz, hogy a tervét végrehajtsa. Immáron másodszor használta fel az illető a Mjölnir hatalmát ugyanarra, egyszer korábban a Vipers pályán és most újra. Az első az ő idejövetelét segítette, a második pedig a hadaiét.
A Raft körül 30190222450a063ddf8f
Már a vihar is kellően furcsa volt, ugyanis égetett, akinek a bőréhez ért azon hólyagokat és égési sebeket hagyott, a növények az eső miatt elfonnyadtak és az esőnek hála a városban is melegebb lett. Ha mindez még nem lett volna elég, egy újabb nagyobb rengés rázta meg a két említett helyet, az ARMOR még működő számítógépei is kiakadtak, megannyi térkapu és portál nyílt más dimenziókból, amikből szörnyűséges teremtmények érkeztek át a Földre, hogy elfoglalják azt. Démonok, bukott angyalok, vámpírok és egyéb természetfeletti lények hat Asgardi, Loki utódainak vezetésével, mindannyian Dormammut szolgálva. Alig néhány perc alatt lett szinte éjszakai sötét a felhők miatt, amiket mindenfelé a fellobbanó lángok világítottak meg.
A Raft körül Demonwarbyfpeniche
A hordák pedig nem várakoztak túl sokat, teljesítették az alku rájuk eső részét, minden fontosabb épületet és központot folyamatos ostrom alá vettek, ami számított ezeken a helyeken, többek között a SHIELD negyedet, Raftot, Baxter-toronyot, a Kúriát és a mutáns gimit, noha az védve volt Zack és Stephanie mágiája miatt egyelőre, az Olimposz kaszinót, az Akkaba Metropoliszt, ENSZ központ és minden más fontosabb hely is. Emberek százai, ezrei estek áldozatul a mészárlásnak eddig, de ez csak a kezdet volt, mert:

A sötétség és a tűz kora kezdetét vette!

A Raft körül 00120

Az eső hamar eláll, de időnként mindig lesz zivatar hasonló mellékhatásokkal. Azonban a felhők nem tűnnek el New York és New Jersey környékéről, így a sötét megmarad, ennek köszönhetően a vámpírok éjjel-nappal tudnak közlekedni ezeken a területeken.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 02 Jún. 2012, 12:29

A sötétség és a tűz kora – Külső régiók
Résztvevők: Tüske (Sarah), Jester, Saelon, Samuel Vermont és Shadow

A démonoknak nem volt sok választási lehetőségük, hogy miként és hova igyekeznek. Lehettek bárhol, bármilyen dolgukat végezték éppen egy vöröses fény ölelte őket körbe, majd a villanás után egy a sokak számára közismert hely szélén voltak teljes harci díszükben. A Ryker-island szélén. Régen ez a hely börtöntelep volt és a sziget nevét viselte, manapság csak egyetlen szóval illették, Raft, emberi és szuperhumán büntető telep, megannyi gyilkossal és egyéb gaztevővel benne. Közel 17.000 rabot tartanak itt fogva jelenleg is.
A Raft körül 294540-58158-the-raft
A közelből harcok zaját lehetett hallani, lövéseket, kiabálások és hörgések. Határozottan csata dúlt nem is olyan messze a megérkezőktől. A vízből, a csapat ugyanis a Raftot körülvevő sziklákon álltak, egy női vizidémon emelkedett ki.
A Raft körül Demoness
- Végre megérkeztetek – mondta. – A nagyúr parancsa, hogy vegyétek be az épületkomplexumot és a rabokat állítsátok a mi oldalunkra, aki ellenkezik, vagy nem ért egyet öljétek meg, nincsen rá szükségünk. Jó vadászatot!
Ezzel már vissza is ugrott a vízbe és eltűnt a folyóban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Raft körül Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Sarah Vas. 03 Jún. 2012, 12:02

//Előzmény:Tüske búvóhelye//

Megvolt az a bizonyos villanás, és egy meglehetősen világos, mármint annyira azért mégsem, hiszen mint köztudott ez most, sötét van a rontást hozó felhőknek hála, de azért nekem egy világos, túlságosan is világos helyre kerülök, hiszen én az elmúlt pár hétben teljes sötétségben éltem, még ha ez a velem élőknek nem is tűnt fel, de nem is lényeg. Kicsit csalódott vagyok, oly finom volt az a jó kis omlós, itt-ott kissé égett hús, talán az asszonyt is meg kéne majd sütnöm, ha a gyermek húsa már elfogyott, bár a nő már eléggé erőteljesen rothad, de azt hiszem, hogy ez nem egy olyan tényező, melynek különösebben zavarnia kéne engem, sőt, talán hagyom, hagy lepjék meg a legyek, egy kis plusz hús sosem árt, de most nem ezen kéne gondolkodnom, nem, tényleg nem, a többieknek kéne hogy lekössék a figyelmemet. Kissé eltakarom a szemem, finoman, fokozatosan veszem el a kezemet a képem elől, hogy úgy szokjon hozzá a napfényhez, ahhoz a kevéshez, mely nekem így is túl soknak érződik, majd miután ez megvolt, végig nézek a többieken, kissé unottan, a gazdatesttől megszokott stílusban, benne van, a „ nézd mekkora ember vagyok én „ is, még akkor is ha a kalap most nincs meg, valamint másoknak esetleg kellemetlen szag terjenghet általam a levegőben, hála a pár napja elmaradt fürdésnek és egyéb tisztálkodások hiányának, de ez sem érdekel, van rajtam egy vérfoltos nadrág, és egy hozzá járó ing, nekem ez is tökéletesen megteszi öltözetként, nem úriemberek vagyok, még csak nem is emberek, démonok, és bukottak társaságai vagyunk mi, és azt hiszem, én ennek megfelelően is viselkedem, pár ember előtt nem tartom fent az álcámat, ezért kellett pusztulnia annak a két féregnek otthon, és most, hogy itt vagyunk, hogy megindult az invázió, megint csak nem számít, hiszen minek már ide az álca, ha gyilkolni készülünk, és eléggé nyilvánosan? Ha csendesen kéne dolgoznunk akkor oké, lehetséges ez, de kétlem, akkor gazdatestet váltanék, bár lehet így is fogok, majd még kiderül, most azonban nem számít a rejtőzködés, sőt, fölösleges erőfeszítésnek látom csak, mely bár nekem semmi energiát nem emészt fel, mégis zavaró tud lenni, ha nem magamat adom. Oké elismerem, most is úgy viselkedek a többiekkel, ahogyan a test eredeti tulaja tenné, de ez már más, ez most a stílusom, ez már az enyém, amíg ebben a testben vagyok addig egészen biztosan.
- Üdvözletem. - Szólalok végül meg, majd elterelem a figyelmem a többiekről, hangokat hallok az épület felől, nem túl zajosak, de egyértelműen csata hangok, ami pedig jó, nekünk legalább is mindenképpen, megjelenik egy vízi démon, aki közli velünk hogy oda kell bejutnunk, így hát hogy harc van, tényleg nekünk kedvez a kérdés már csak az, hogy hogyan is akarjuk mi ezt végrehajtani? Felmerül bennem ez és az, néhány ötlet, de ezek túl bonyolultak, hosszadalmasak, fárasztóak és így teljesen feleslegesek, néhány még költséges is, bár nem hiszem hogy mi bármiért is fizetnénk akárhol is, tehát igen, na nem lényeg, végül felvetem a legjobbnak tűnő ötletet, melybe úgy vélem, hogy nem lehet belekötni.
- Javasolnám, hogy ne bonyolítsuk túl a dolgokat, sétáljunk be a főkapun. - Majd még egyszer végig nézek a társaságon, és ha nincs ellenvetés, akkor én jómagam megindulok a célirányba, és meg sem állok, csak ha kénytelen vagyok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.