A Raft körül

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 24 Aug. 2016, 00:02

A Raft körül - Page 4 24-9
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
Talán nem kellett volna említettem az ügynököket a túloldalon. Még veszettebbül kezdte el gyepálni a vas ajtót. Minden elkezdett beleremegni is már körülöttünk, annyira, hogy kétlábon állni is már nehézzé vált a rengésektől. Persze a vörös se hagyja szó nélkül a dolgot, be kell szólnia.
- Én szóltam. Nem tehetek róla, hogy ilyen hatással vagyok az emberekre.
Mondom némi szomorú hanglejtéssel.
- Egyébként is, tömör dühön fut. -motyogom utána még majd vissza fordulok Sionhoz- Gyerünk már, az a szar specifikusan miattad van itt. Ha tovább vered csak ránk szakad a plafon meg elfutnak a katonák. Állj le egy kicsit mielőtt ránk szakad minden!
Megpróbálom még egyszer az ajtó szétverésének lebeszéléséről, hátha figyelni fog végre. Közben elkezdek viszont hátrálni kifelé a folyosóról. Ha ezt így fojtatja akkor le fog szakadni a plafon és az nem lesz kellemes, inkább nem lennék a gócpontban amikor ez megtörténik.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 25 Aug. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura, dr. Theodore Palmer és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. augusztus 29. (hétfő)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:00 perc; Hátralevő idő: T-18 kör

Ami a parancsnoki láncot illette Leon, Palmer és Fuschida egy rangon voltak és értelemszerűen az Zord őrnagy volt a legmagasabb rangú. Leon legalább egy tucatnyi blokkolót tudott eltenni, ennyi fért az egyenruha zsebeibe, ha vett magához egy erszényt, vagy övre csatolható tárolót, akkor még több is.
- Előbb, vagy utóbb úgyis kijutnak – morogta Zord. – Amint Sion befejezi az ütlegelését az ajtónak, van bent olyan eszes személy, aki megoldja…
Néhány pillanattal később a dörömbölés abbamaradt és az erős, mély léptek távolodni kezdtek, ahogyan a bent levő Sion nevű hulk távolodott az ajtótól.
- Húzódjanak hátrébb és vegyenek fel fedező pozíciót – adta ki a parancsot. – Mindjárt meglátjuk az ellenséget!
Úgy nagyjából két-három perccel később valóban egy nagy kattanást lehetett hallani és az ajtó elkezdett kinyílni.

Sakura elkezdte inkább feldühíteni Siont, mintsem megnyugtatni. Amikor hátrálni kezdett az nagyon is jól tette. Ugyanis a hulk hamarosan abbahagyta a dörömbölést és a nő felé fordult.
- Ez is egy módszer, de lehet, hogy nem a legjobb volt – mondta a fickó.
Mindenki azonnal kitért a férfi útjából és a falhoz húzódott, hulk pedig megtördelte a kezeit.
- Hulk lecsapja idegesítő nőszemélyt! – mondta.
Ezzel teljes lendületből kezdett el Sakura után/irányába rohanni a folyosón.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 27 Aug. 2016, 22:08

A Raft körül - Page 4 24-9
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
Felvonom a szemöldököm a csávó szavaira majd némiképp lesápadok mikor rájövök, hogy miről beszél a fazon. Jó pont, abba hagyja végre az ajtó ütlegelését Sion. Rossz pont, ezt azért tette mert engem akar elkezdeni ütlegelni. Naagyon nem jó. Még jó, hogy már akkor elkezdtem hátrálni mikor még csak a terem rengése volt. Bár hosszú távon nem tudom mennyit is nyerek két lépéssel nagyobb távolságnak köztem meg egy hulk között.
- Vá vá vá, félre értesz. Túl erős vagy a helyhez! Túl erős!
Áll mindenki félre az útból én azért megpróbálok valakit vissza húzni magam elé, hogy Sion és köztem legyen, de ha esélytelen a dolog akkor nem habozok sarkon fordulni és futni az életemért. Nem tudom mennyire sikeresen tudok lefutni egy kellően ideges Hulkot de mindent bevetek, hogy ez sikerüljön. Eddig bármit mondtam csak felidegesítettem magamra vele, lehet, hogy az amit most mondtam se segített semmit.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 29 Aug. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura, dr. Theodore Palmer és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 2. (péntek)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:05 perc; Hátralevő idő: T-17 kör

Az ajtó kinyílt szépen lassan, az ügynökök azonban nem vették fel a helyzetet, amit Zord mondott nekik a Mesterbűnözők* pedig szinte egyszerre ugrottak ki az ajtón és vették az irányt a négyes felé.

Igazából már a szavak közben neki kellett állnia Sakura-nak a futásnak, ha értékes volt az élete, mert a hulk baromi gyors volt. Már csak a lendülete miatt is, arról nem is beszélve, hogy legalább 100 tonnás ereje lehet és annak a lendülete is igencsak vitte előre. Így hiába futott Sakura Sion beérte őt nagyon hamar. A szavakra, amiket eközben mondott a nő azonban úgy tűnt, hogy hatásosak voltak, mert Sion megtorpant és a Hulkokra többségében jellemző butasággal nézett le a nőre.
- Sion erős! – mondta. – Sion legyőz bárkit, még a kicsi lányt is!
Ezzel, mint a King Kong filmekben rávert kettőt a mellkasára, aminek a szelétől is már padlót fogott Sakura és a fenekére esett. Így emiatt láthatta, hogy a többiek kinyitották az ajtót és elindultak rajta kifelé.

//*Mesterbűnözők; a listából Kardfog nincs ott egyáltalán, Sion pedig beljebb van ugyebár.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 30 Aug. 2016, 21:21

A Raft körül - Page 4 24-9
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
Hiába iramodtam meg rögtön ahogy megindult Sion is vesztett ügy volt lefutni, esélytelen. Rögtön beér de szerencsémre nem csinál belőlem modern művet a falon hála annak hogy meghallotta amit mondtam. Nem akarom elhinni, hogy bejött a dolog de így van. Jolvan, király. Már is jobban érzem magamat bár a szőr feláll a hátamon mikor meglendítette a kezét és a svungja a földre küldött. Huppanok a fenekemen majd megtámasztom magamat a kezemmel, hogy stabilizáljam magamat.
- Elképesztően erős vagy! Áh! Kinyílt az ajtó!- mutatok az ajtó irányába.
Kérlek fordulj meg és szakadj le rólam... Menj és csörtess végig inkább a katonákon. Iszonyú hülyén érzem magamat, hogy így kell beszélnem de az életemhez jobban ragaszkodom mintsem egy vitához egy Hulkkal. Vita, háh! Mit nem gondolok, vitázni szóban szoktak és láttam mit művelt az őrült csajjal az adandó alkalommal mert idegesítette. Kihagyom, köszönöm!
Ha ott hagy Sion és elindul az ajtó felé inkább akkor várok amíg biztosan nem gondolja meg magát és jön vissza felém és utána felkelek a földről és alacsonyan tartom a fejemet. Nem látok át a megindult bűnöző tömegen, meg remélhetőleg Sionon, hogy lássam ki vagy mi van az ajtó túloldalán de biztos, hogy valaki lesz, már ha csak az ajtó volt amivel itt akartak minket tartani akkor igen ráb*sztak.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 01 Szept. 2016, 15:28

Maga sem érti, hogy miért fagyott le ő is, de úgy látszik nem csak ő hanem a társai is. Hallotta a parancsot és mégis a teste nem úgy reagált ahogy kellett volna. Elnézhető lenne ha egy civil lenne ha ilyen helyzetben lefagy, de neki nem. Ő egy SHIELD ügynök. Most csak mint egy SHIELD ügynök-nek kell jelen lennie. A férj, apa, barát, ember énje nem szabadna, hogy előtörjön mert csak akadályozzák az ügynököt a feladat teljesítésében. Ha pedig elbukik és megsérül akkor esélye sem lesz hazamenni, hogy a feleségével és a lányával legyen. Ez a gondolat kicsit ki is józanítja, de már túl későn. Az ajtó nyílik és egy nagyon veszélyesnek tűnő társaság támad rájuk. Leon megpróbál hátrálni és közben leadni pár kábító lövedéket. Reflexből elsőnek Rovar-ra ad le lövéseket mert ő tűnik a legveszélyesebbnek. Ha a hulk itt lenne akkor annak adná, de így nem. Reméli, hogy a többiek is magukhoz térnek és hogy Zord igazgató fel tudja azokat tartani.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 02 Szept. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura, dr. Theodore Palmer és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 6. (kedd)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:10 perc; Hátralevő idő: T-16 kör

Sakura szavaira Sion megfordult és elindult kifelé az ajtón, azt most már a Hulk szélesre tárta, szinte szó szerint kilökte, így most már a nő is láthatta, hogy mi van a másik oldalon. Talán a lehető legrosszabb dolog, ami történhetett, egy másik hulk. Mást egyelőre nem lát, mert a két hatalmas termetű zöld és szürkés hulkot, akik azonnal egymásnak estek.
A kintieknek még nagyon idejük sem volt arra, hogy támadjanak, mert azonnal hallható volt a dübörgés, a támadó ellenségek pedig ennek hallatán azonnal kitértek oldalra. Így még Leon is mellé lőtt a Rovarnak, mert az is kitért. Két szívdobbanással később az ajtó kicsapódott és egy három méter magas hatalmas hulk lépett ki rajta. Azonnal üvöltve ment neki a másiknak – Zordnak – a két erős összecsapás ereje erős csapást eredményezett. Csak az ellenfél és Leon volt takarásban, de Fuschida-t és Palmert telibe kapta és mind a kettejüket felkente a falra, ahol eszméletüket vesztették.
Egyelőre a hulkok harca miatt nem igen tudott Leon rálátni az ellenfelekre, hogy lőjön is, de azt láthatta, hogy próbálnak úgy helyezkedni, hogyha a két harcoló úgy mozog, akkor át tudjanak jutni a termen és a bejáraton kislisszoljanak, ahol jelenleg Leon volt.

//Ha írnak magukhoz térnek.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 03 Szept. 2016, 05:00

Leon becélozta a legveszélyesebbnek tűnő ellenfelet, de már közben érezte, hogy valami hatalmas közeledik. Nem is csoda, hogy félreugrott az akit ő célzott. Egy újabb hulk rontott be és támadta le az igazgatót. Leon csak remélni tudja, hogy Zord győz mert nem biztos benne, hogy a kábító fegyvere egy hulk-ot is le tud nyugtatni. Felbosszantani pedig nem szeretné. Mivel pedig nem tud tenni ellene semmit a többi fickót figyeli akik nagyon úgy néznek ki mint akik helyezkedni próbálnak. Ezt ő nem nagyon hagyhatja úgyhogy tennie kell valamit. Viszont mivel még nem tud mást tenni a bejárat közelében marad fegyverrel a kezében és várja a lehetőséget, hogy rá tudjon lőni az omega szintű bűnözőkre. Ha látja a lehetőséget akkor nem tétovázik és egyből tüzet nyit.
~Rohadtul, de rohadtul elegem van ebből a napból. Legyen már vége könyörgöm.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 04 Szept. 2016, 11:45

A Raft körül - Page 4 24-9
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
Szerencsém van, hogy megfordul. Így az egész beszélgetésünket megszakítja és az ajtónak indul meg. Könnyelműen sóhajtok egyet előre de hamar beszorul a levegő. Egy másik Hulk várakozott az ajtó túl oldalán. Arra számítottam és reménykedtem, hogy Sion kirontva az ajtón, megállíthatatlanul fog előre törni letaposva mindent az útjában, de nem így lett. Össze tekeredett a másik Hulkkal és megkezdődött a birkózás.
Hogy ebből mi fog kisülni, fogalmam sincsen róla de a többiek legalább időben félre ugrottak Sion elől de már próbálnak is kifelé kecmeregni a két verekedő izomtömeg mellett. Hát az biztos, hogy ha valakit eltalálnak azt ki is veszik a sorból. Felkelek a földről és leporolom magamat. A többiek példáját követve én se álldogálok már itt hátul tovább és elindulok én is szépen, óvatosan. Nem akarom, hogy a végén valamelyik Hulk elkenjen a falon és még azt se, hogy nagyon túl közel menjen el mellettem valamelyik.
Nem akarok nagyon alakot váltani vagy bármit amíg idebent vagyunk, csak ha nagyon szükséges lesz. Börtön ez és nem szálló szóval örülök, hogy egyáltalán egyben vagyok. Tényleg, vajon miért. Nem mintha maradni akarnék kideríteni, hogy miért hagyták, hogy regeneráljak. Figyelem a Hulkok csatáját ahogy közelebb és közelebb kerülök hozzájuk, valahogy jó lenne, ha kissé kijjebb csinálnák ezt. Ha látom a lehetőséget, hogy átsasszézzak mellettük akkor megindulok, élve a lehetőséggel. Ha kell, hogy ne találjanak el akkor akár kisebbre, gyerekre váltom az alakomat, hogy kikerüljem így az esetleges bajt ha megy, de mindenképp mozdulok is. Bőven nem volt semmi időm gyakorolni vagy tesztelgetni sem ezt az egészet szóval kénytelen vagyok azon menni amit tudok róla, amit már sikerült csinálnom.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Hétf. 05 Szept. 2016, 14:37

// Internet kimaradásom volt, bocsánat, mára sikerült megoldani a problémát. //

Kissé gyorsan történnek a dolgok. A két Hulk összecsapásakor, olyan lökéshullám érkezett, ami egy pillanatra a falhoz vágott és a páncélom ellenére el is pilledtem egy rövidke időre. Még szerencse, hogy bennem tomboló adrenalin végül időben észhez térített és némi gyors helyzet összegzés után úgy éreztem, hogy vissza térhetek a harcba. Megpillantottam Leont, aki a két szörnyeteg közötti csatát és a mögöttük tolakodó népes csoportosulást figyelte. Ezek lennének a mesterbűnözők? Őket kell tehát megállítani. A Datatrackert, az ajtó környékén tülekedőkre irányítom, hogy amelyikről csak lehet, információt kaphassak. Remélem szerepelt bármelyik is abban az adatbankban, amelyből dolgozhattam. Az igazgató idefelé csöndes volt, tehát túlzottan nem volt sok információ, hogy melyik mit tudhat.
- Leon lőjjön abba a hulkba! Ha elkezd keringeni a vérében a nyugtató, Zordnak nagyobb esélye lesz ellene.

Mondom magabiztosan, hiszen hiába Hulk és dühös, ha a vérében a cucc elkezd dolgozni, előbb utóbb legyengíti és akkor Zordnak segítettünk. Magam pedig próbálok úgy helyezkedni, hogy rálássak az ajtóra, amerről Sion jött és ahol a többi mesterbűnöző tolong. Jobb alkarpáncélom lapja felnyílik és egy minirakétát küldök bele a tömegbe. Kötve hiszem, hogy bármelyik is súlyosan megsérülne tőle, de a robbanás, a zaj és légnyomás, amit a rakéta okoz, működhet tömegoszlatóképpen. Ezenkívül, ha sikerül némi zavart keltenem közöttük, az csökkenti az esélyét annak, hogy ők is segítsenek a Hulknak. Mármint a sajátjuknak. Márpedig, ha Leon megpróbálja benyugtatózni a hulkot és a mesterbűnözőket nekem megzavarni sikerül, akkor nagyobb esélyünk van, mintha semmit sem csinálnánk. Sion lepofozása után a többi feltehetően veszít a nyüzsgő életfelfogásból és visszakullog a jól megérdemelt helyére. Ha valamelyik mégis közelebb merészkedne vagy ki tudna jutni a két behemót között, akkor a Lust 3000-es taszítósugaram maximális fokozatával próbálom megkínálni. Kellően erős ahhoz, hogy felkenjen bárkit a falra. Márpedig egy kellően nagy ütés, mindenkit csendes pihenésre késztethet. Jobb ötletem egyelőre nincs, ha Zord ad valamilyen parancsot, azt végrehajtom.

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 10 Szept. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura, dr. Theodore Palmer és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 14. (szerda)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:15 perc; Hátralevő idő: T-15 kör

Azt igazából mindkét fél tudhatja, mind Leon, mind Fuschida, hogy egy hulk bőre a rakétatámadásokat kibírja és az sem sebzi meg. Még a páncéljával sem lenne képes erre a páncélos férfi, nemhogy szegény Leon. Éppen ezért volt jó, hogy a két hulk egymást pepecselte. Mindez csak addig tartott, ameddig a két hulk teljes erőből neki nem csapódott az egyik falnak és ki nem döntötték azt – eddig lőni sem volt kit, mert senki sem volt olyan ostoba, hogy a harcolók közelébe menjen – és át nem mentek több falon. Ekkor azonnal szinte mindenki a fal irányába indult, Fuschida ekkor tudta használni a repurzorát, azonban csalódnia kellett, Rovart tudta a falhoz kenni, de csupán a fal horpadt be a fickót megvédte a kitinváza.
A következő pillanatban a semmiből egy lila színű nyílvessző csapódott Leon és Fuchida elé, amin egy rúna fel is villant, ebben a pillanatban az egész helységet átláthatatlan köd lepte be. A páncélos tapasztalhatja, hogy még a páncélja szenzorjaival sem lát át semmit, se életjelet, se semmit. Még Sakura is teljesen elvakult ettől és senki sem látott az orránál távolabb. Ha közvetlen az arcuk elé emelték a kezüket azt még látták, de ha 30 centinél távolabb vitték már az is a ködbe veszett. A távolból tovább lehetett a hulkok csatájának hangját hallani, de semmi mást nem.

//Elnézést, mint írtam inaktívba, műtöttek hétfőn és kissé ki voltam utána, azért nem volt végül körváltás. :oops. //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 11 Szept. 2016, 15:43

A Raft körül - Page 4 24-9
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:

A két hulk távozott a falon át ahogyan a birkózásuk közepette nekiestek annak. Ahogy ez megtörténik már mindenkire rá lehet látni, a takarás eltűnik és Rovar felkenődik a falra hála a páncélosnak. A következő egy lila nyílvessző ami a földbe csapódik és átláthatatlan köd lepi be a helyet. A két hulk csatározása az egyetlen dolog amit lehet hallani. A többi kérdés, hogy ki merre indult meg. Körülbelül tudom, hogy hol voltak a Shieldesek meg a luk a falon de ki tudja mi fog merre szállni. Lehet, hogy tüzet nyitnak ránk vaktában. Elég nehéz így bármit is kikerülni vagy utat találni.

A fal mellett voltam már alapból így azt majd tudom követni, hogy átjussak a folyosón és mindenkin, nem feltétlen mennék a két hulk után és szerintem amerről ők jöttek az jobb eséllyel vezet kijárathoz. Ez mondjuk még a jövő zenéje, elsőre ezektől kell megszabadulni vagy lerázni. Le zsugorítom magam egy fél méteresre vagy kicsit kisebbre, amennyire megy igazából ami még nem üti az eltaposás veszélyét és a fal mentén próbálok előre haladni csendben, lassan. Nem szeretnék én lenni az akit elsőre megtalálnak.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 12 Szept. 2016, 07:15

Leon várt viszont úgy látszik azoknak a szuper bűnözőknek is volt annyi esze, hogy ne akarjanak két dühös hulk közelébe menni. A páncélos fickó felébredt és egyből el is kezdte osztani a parancsokat Leon-nak.
~Hát ez tényleg nem érti, hogy nem a főnököm.~
-Felesleges. Ha aknavetővel lőném az is csak szúnyogcsípés volna.
Nem épp a legkellemesebb dolog, de tényleg nem tudnak semmit sem tenni. Mármint ő. Csak annyit, hogy vár és hátha lát valami megfelelő ellenfelet. Azt nem kap viszont pár leomló falat és egy füstölgő nyílvesszőt igen. Először megijedt, hogy robbanó lesz és neki annyi, de szerencsére nem így történt. Annyi már biztos, hogy ha ezt túl éli akkor tuti, hogy elmegy a templomba. Már ha maradt még épen templom. A füstben nem lát semmit. A fegyver használhatatlan így ezért elteszi és előveszi a sokkoló botot veszi elő. A kijárat elé próbál állni és ha véletlenül lát egy árnyat azt meg is próbálja lesokkolni. Ez nagyon nem az a forgatókönyv amit ő akart.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Kedd 13 Szept. 2016, 16:49

Rendben, beismerem, hogy a Hulk elleni akció kissé elhamarkodott ötlet volt. Ugyanakkor a szénánk továbbra sem áll jól, ami azt illeti. A két hulk egymást püfölve távoznak a falon keresztül. Hogyan másképpen, elvégre így stílusos két ekkora marhától. Reménykedhetem abban, hogy a mi zöldünk sokkal jobb, mint a bűnözőké. Valahogy, semmi, de semmi kedvem egy hulkkal birkózni. Tartok tőle, hogy semennyivel sem lenne jobb a helyzetünk. A hangyakatona teljesen kifeküdt, vajon mi történhetett vele, hogy azóta meg sem moccan? Lehet ennyi is elég volt ahhoz, hogy végezzen valakivel egy hulk? Igazából teljesen mellékes, hogy mi is lett vele, hiszen itt egyéb problémák is vannak, amik sokkalta sürgősebb feladatok. Először is maga a tény, hogy szemtől szembe állunk a mesterbűnözőkkel és vajmi kevesen vagyunk ahhoz, hogy visszatereljük őket a szállásukra. Én legalábbis személy szerint, egyáltalán nem hiszek abban, hogy sikerrel fogunk járni. Túl sokan vannak, ha ez nem lenne elég egy nyílvessző is érkezik, ami szerencsére nem robban, de olyan köd keletkezik, hogy semmit sem látok. Sőt! Ami rosszabb, az pedig az, hogy még a szenzoraim sem mutatnak vizuális képeket. Ez ciki. Túl sok tudományom nincs a mágiáról, egyetlen egy alkalommal találkoztam mágussal, amikor az angol SAS női egységével futottam össze, egy küldetés során. A nő valami káprázatot vagy illúziót használt, ami úgy foszlott szerte, hogy átlőttem az illúzióján és véletlenül telibe trafáltam magát a varázslót. Ebből nekem egy valami jött le. A mágiához koncentráció kell, ha ebben megzavarják a varázslót, akkor kibillen képességeinek alkalmazásából. Itt jelenleg, ugyan az a helyzet, mint akkor. Semmi értelmeset nem látok, csak azt, amit a varázsló szeretne. Történetesen a ködöt. Egy valami azért a malmomra hajtja a vizet. A memóriám azért jó, nagyjából emlékszem, hogy merre álltak. Mondhatni tömegesen kavarogtak, nagyjából velem szemben.
- Tíz-kettes protokoll!
Rikkantom Leon számára, hogy azonnal értésére adjam: tűzfedezet érkezik! Mit kezd a kapott információval, azt majd eldönti maga. Elvégre nem tűnik számomra olyasvalakinek, aki ötletelne. Eddig, legalábbis azon kívül, hogy nem teljesít parancsot és a nevén kívül mást nem igen mondott. Ötletelni sem vakkantott semmit, hogy okosabb legyek, vagy tudjak bármit arról, hogy neki mi az ötlete. Szóval majd megoldja.
A hangom felcsattanása után, alig töredék idővel később, a minirakéták már repülnek is arrafelé, amerre legutoljára láttam a tumultust. Bár kissé úgy szórom a rakétákat, hogy legyező alakban terüljenek, tehát, ha valaki mozdult oldal irányba, annak legyen lehetősége egy-kettő hatókörébe kerülni. Ezek a rakéták persze igen kisméretűek ahhoz, hogy efféle alakokat leteríthessek velük. Bár, ha történetesen valamelyikük fejét vagy arcát találom el, az biztosan nem jön ki jól a dologból. Ráadásul ezek a pici, tíz centiméteres rakéták is, robbanás után darabokra szakadnak, tehát a repeszek végezhetnek véletlenszerű további rombolásokat. Páncél és speciális ruha sem volt rajtuk, ebből adódóan a felszabaduló lángok, megégethetik őket, illetve semmi sincs rajtuk, ami tökéletesen semlegesítheti a minirakéták hatását. A szemeik pedig továbbra sem védettek a lángokkal és repeszekkel szemben, legalábbis remélem. Ugyanakkor én nem ebben bízom, hanem abban, hogy a robbanások hangja összeadódik és olyan hangzavart leszek képes gerjeszteni a lépcsőházban, hogy többüknél is zavaradottságot okozhatok a képességük használatában. Összesen tíz minirakétát lövök ki. Négyet a combvértjeimből és hatot a vállvértjeimből, tehát kettő marad az alkarvédőimben. Jobb ötletem nincs, reménykedem a sérülések és zavartság kiosztásában, valamint a köd feloszlásában. Ebben a csatában, igazából nem túl sok esélyünk van a győzelemre. Túlerőben vannak és mindnek van valamilyen képessége. Mi ketten vagyunk és egyikünknek sincs semmi különösebb képessége. A páncélom muníció készlete véges és ennyi ellenfél előbb utóbb kibontja a konzervemet, akkor pedig semmit sem tehetek ellenük, tehát marad a jó öreg Légióból berögzült megoldás.

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 14 Szept. 2016, 07:33



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 18. (vasárnap)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:20 perc; Hátralevő idő: T-14 kör

Sakura megpróbált összemenni, de egyelőre nem igen volt benne gyakorlata és tapasztalata, hiszen alig két napja ébredt fel és végig nyugtatók voltak az ételében, italában, amit kapott. Így ugyanúgy próbálta megtenni azt, hogy összemenjen, ahogyan a mutáns képességét használta. Valamit sikerült alakulnia, de fogalma sem volt, hogy mekkorát a sötét köd miatt nem tudta megítélni. Elindult a fal mellett abba az irányba, amit érzett korábban, haladt és haladt és haladt, de egyelőre semmi eredménye nem volt mindennek, mígnem a semmiből egy hatalmas „szikla” nőtt az orra elé, aminek a teteje teljesen a ködbe veszett. Közben persze nagyon, de nagyon távolról hallotta a két ügynök beszédét is, majd robbanásokat és a feje felől hatalmas méretű sziklák kezdtek felé zuhanni és beterítették teljesen. Csak a méretének köszönhette, hogy nem esett rá semmi, de beszorult a kövek alá.

Leon fegyvert cserélt, míg Fuchida nekilátott minirakétákat lőni oda, ahol korábban látta az embereket. Mindezt megtudta tenni, arról fogalma sem volt, hogy talált-e, de a robbanásokat hallani lehetett. Kintről friss levegő tódult be a helységbe – nem a szabadból, hanem az épület belsejéből – azonban még ez sem volt elég arra, hogy a füstöt/ködöt eltűntesse. Úgy nagyjából másfél-két percet kellett várni arra, hogy a füst kezdjen halványan eltűnni, majd újabb fél perc kellett ahhoz, hogy át is lehessen látni rajta. Eddigre senki sem volt a helységben már a két ügynökön felül, de legalább már látni lehetett a kijáratot és a hatalmas lyukat is tovább át a cellákon és a falakon, amiket a két hulk hagyott. A szökött raboknak semmi nyoma sem volt, csak a rettegő többi rab, elítélt nézett ki félve a cellájából a tátongó lyukon keresztül, de láthatóan eszük ágában sem volt kijönni onnan.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Szer. 14 Szept. 2016, 10:02

A rakétáimat kilőttem és azok rendre be is csapódtak. Némi időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy a köd felszálljon és csalódottan kellet konstatálnom, hogy a mesterbűnözők eltűntek. Leonra pillantok, majd egy ismert angol zenés darabban látott ritmikus vállmozgással, " táncba" kezdek. Még dúdolgatom is a szövegét. Leon érthetetlen ábrázata fölött vállat vonok majd megszólalok, miközben befejezem a táncot.
- Életben maradtunk! Gyerünk, lássa már a nap fényesebb oldalát! Úgy tűnik, hogy elmentek, utánuk kellene mennünk. Bár nem értem, hogy miképpen lehetséges, hogy ennyi idő alatt, az összes lepucoljon.
A szenzoraimmal, gyorsan lefuttatok egy életjel keresést, lehet, hogy elbújtak. Majd attól függően, indulok el, remélhetőleg jön velem Leon is. Miközben haladunk, a szenzoraim kijelzőjét folyamatosan figyelem, hátha akad valaki a szitán. [ Elméletben ráakadhatunk Sakurára. ]

A celláikban gubbasztó rabokat látva egy eléggé elvadult ötletem támad. Persze igen nagy valószínűséggel átfogom lépni a hatáskörömet és akár bíróság elé is állíthatnak. Már persze akkor, ha túléljük az egészet és nyerünk a bitang Hydrával szemben. Ha nem, akkor is meghalunk, tehát veszíteni nincs mit. A Datatrackerrel gyorsan lepásztázom a rabok többségét, hátha van valami adatom valamelyikről és tudomásomra jut, hogy van köztük használható. Végül azonban megszólalok.
- Hölgyeim és Uraim! A nevem, Fuchida Kenjirou, a SHIELD ügynöke vagyok! Az a kellemetlen bejelentési kötelességem van, hogy értesítsem önöket, ezt a helyet hamarosan ellepik a Hydra terroristái és lemészárolnak mindenkit, aki X génnel rendelkező mutáns vagy emberfeletti képessége van. Válogatás nélkül, korra, nemre és bőrszínre tekintet nélkül. Legalábbis, ha továbbra is itt gubbasztanak, akkor minden bizonnyal ez fog történni. Én hiszek abban, hogy a SHIELD, nem csak egy jól hangzó cégnév, hanem komoly küldetése van. Méghozzá az, hogy megvédje az embereket, mutánsokat és mindenkit, aki bajban van. Önök tehát, igen komoly bajban vannak! Éppen ezért, arra kérem önöket, hogy félelmeiket tegyék félre! Álljanak fel, büszkén és magabiztosan! Kiengedem magukat, ha velünk tartanak és segítenek nekünk megtalálni mindannyiunk ellenségeit és leszámolni velük. Ha az önök segítségével győzedelmeskedünk, önök hősök lesznek, ha veszítünk ... mindnyájan halottak. Választhatnak tehát, gubbasztanak tovább a celláikban és meghalnak, vagy velünk tartanak és bizonyítják az önöket elítélt társadalomnak, hogy többek mint rabosításra méltó roncsok. Bebizonyítják az egész világnak, hogy Önök igen is hősök! Méghozzá akkora szívvel és lélekkel, amekkorával még az Angyalok sem rendelkeznek! A döntés az önök kezében van! Válasszanak tehát. Aki velünk tart jelezze, aki maradni akar, az maradhat.

Remélem megérti Leon, hogy máskülönben nincs esélyünk kijutni és túlélni, sem pedig a mesterbűnözőkkel leszámolni. Túl sokan vannak és a Hydra is leselkedik ránk, ezekkel az elfeledett és "elátkozott" emberek segítségével, azonban jóval több esélyünk van a túlélésre és talán a sikerre is. Akár jön valaki velünk, akár nem, végül Leonra pillantok.
- Folytassuk a keresést, nem fordulhatunk vissza.
Szenzoraimmal folyamatosan pásztázom az utat, amerre haladunk, hogy jelezze nekem, ha van valaki a közelünkben, akinek nem kellene ott lennie.

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 17 Szept. 2016, 14:07

Leon nem látott az orráig sem. Várta a támadást vagy valamit. A kolléga figyelmeztetésével nem tudott nagyon mit kezdeni. Addig amíg nem felé lő addig, neki semmi köze hozzá. Még azt sem tudja megtenni, hogy ne álljon a golyók elé mert nem tudja merre lő csak remélni tudja, hogy arrafelé amerre a mesterbűnözők voltak. A becsapódásokat hallotta és azt is megállapíthatta, hogy a köd felkezdett feloszlani bár elég lassan. Mikor eltűnt akkor a bűnözők hűlt helyét és a kolléga táncát látta melyre olyan helyzetidegen választ kapott, hogy legszívesebben a falba fejelt volta. Néhány szitkot az orra alatt elmormolt miközben ismét fegyvert cserélt és elővette a sokkoló pisztolyát.
-Ennyi idő alatt árkon bokron túllehetnek. Jó lenne valaki aki ismeri a helyet.
A raboknak szóló monológ alatt Leon először értetlenül néz majd megértve mit akar a másik kelletlenül vállat ránt és elkezd rágyújtani. Reméli, hogy a sok mászásban meg zuhanásokban maradt használható állapotban cigije.
~Tényleg szükségük van a segítségre. Viszont nem a HYDRA ellen küldtek ki minket.~
-Hé! A parancs úgy szólt, hogy az omegákat kapjuk el ne a HYDRA-t.
~Mi meg az angyalok. Pff.~
Ha elindul keresni azokat akkor Leon követi. Nem megy elől.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 18 Szept. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 22. (csütörtök)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:25 perc; Hátralevő idő: T-13 kör

Fuchida hangosbemondón szólt a rabokhoz, várható válaszok születtek minderre.
- Rohadjatok meg! A ti dolgotok a védelem! Dögöljetek meg elsőként! Ha-ha-ha! Eléggé szívás a helyzet, ha már az egyszűrű rabok kellenek! Azt leshetitek! B*sszon minden SHIELD-est s*ggbe ez a Hydra! Mennyivel rövidítik meg a büntetést, ha segítünk?!
Ilyen és ehhez hasonló válaszok voltak. Csak egy 20-as évei elején járó 170 magas, maximum 45 kilós vézna srác állt ki. kiengedni nem kellett a rabokat, minden cella nyitva volt, ha akartak volna a rabok távozhattak volna áram híján, de nem tették meg. Ez a részleg is a sima egyszerű rabok voltak, civilek, akik rosszkor voltak rossz helyen. Egy sem gyilkos, vagy hős.
- Én… én… azt… azt… hi-hi-hiszem, h-hogy se-se-segít-ek – hebegte.
Láthatóan nem beszédhibától dadogott, hanem a félelemtől reszketett és amiatt nem tudott beszélni. Fuchida közben szkennelt végig és mikor már kilépett volna a benti részről, akkor jelzett egy életjelet a romok alól a páncél, egy aprócska bogár méretűt, ami akár bogár is lehetett, de semmi mást. Kint minden egyes cellában egy-egy személy volt jelen, némelyikben kettő, de ezek kétszemélyesek voltak. Minden rab megvolt láthatóan, semmi extra személy. Mire a folyosó végére értek ott egy lefelé és felfelé vezető hatalmas lyukat láttak a padlóban és a plafonon, amerre a hulkok távoztak a verekedés közben. Mindkét irányban több szintet is felölelt mindez.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Vas. 18 Szept. 2016, 16:55

Azokat, akik provokációval válaszoltak az egyébként az ő érdeküket is szolgáló felhívásra, egyszerűen ignoráltam. Felőlem aztán maradhatnak, ezt el is mondtam nekik, számomra érdektelen a sorsuk. A sok vagány közül, csak egy alultápláltnak tűnt srác volt, akinek tényleg volt is annyi vér a pucájában, hogy hajlandó volt az őt ért sérelmeket félretenni és felajánlotta a segítségét.
- Üdv, a csapatban! Ő a társam, Leon ügynök. Hogy hívnak?
Mondom újdonsült társunknak, miközben kezet nyújtok neki, barátságos gesztusképpen. Próbálom megnyugtatni és páncélos kesztyűmmel, nem megropogtatni a kezét. Becsületére váljék, hogy ennyire fél és mégis segítő szándékkal van végül felénk. Leon felé fordulok és válaszolok feltevésére, amiben igaza van. Tény, hogy nem a Hydra ellen vagyunk itt. Igaza van, ugyan akkor, kötve hiszem, hogy a Raft után ne küldenének tovább bennünket. Valamint, azt is kétlem, hogy az odakint ténykedő Hydrások ne akarnának bejutni végül.
- Igaza van, én egy kicsit előrébb léptem azzal, hogy elkönyveltem az itteni akciónk sikerét.

Miközben haladunk és megkérdezem a sráctól, hogy milyen képessége van, illetve beszéljen arról, hogyan tudna segíteni, a szkennerem adataira pillantok. Semmi különös és gyanús. Egy bogár jelenlétén kívül semmi. Mindenki a helyén van a cellában, a kétszemélyes cellákban is, minden rendben van. Aztán valami bogarat ültet a fejemben. Ez egy csúcsbiztonságos börtön, még ha kissé távolabb is vagyunk az omega szint csúcs kategóriájától. Egy bogár nagyságú valami ... miért pont egy? Elindulok tehát megvizsgálni a bogár helyzetét. Omega szint, hangyakatona .. ezek bőven elegendő információ töredékek ahhoz, hogy úgy ítéljem meg, a bogár, valami turpisság is lehet.

A turpisságból adódóan, egyetlen kézjelzéssel felhívom némán, Leon figyelmét arra, hogy valami gyanúst érzékelek. Ha egy közönséges bogár, akkor persze teljesen fölös volt a "riasztás", ha azonban valami turpisság, akkor viszont elmaradhatatlan, hogy társamat is bevonjam a leltározásba. Rámutatok a törmelékre, majd a "kicsi" jelzést és elindulok kivizsgálni az anomáliát.

Amikor eljutunk a két lyukhoz a plafonon, illetve a padlóban, karjaimat széttárva, vállat vonok.
- Valakinek ötlete?
Annyit tudok, még esetleg tenni az ügy megmentése érdekében, hogy ruhafoszlányok vagy vérnyomok után kutatok, hátha valamelyik omegás megsérült és hátrahagyott valamilyen nyomott, ami számunkra segítség lehet.
- Hogy mehettek két irányba? Mondjuk ... felugorhattak és utána alázuhanhattak ... vélemény vagy észrevétel?

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 19 Szept. 2016, 15:24

A válaszok sejthetőek. Leon-nak kell is az a cigi mert különben most nagyon felhúzná magát. Az egyetlen jelentkezőt elnézve Leon kétkedő pillantást vet a társára, hogy ezt most ő komolyan gondolja? Leon magát örül ha meg tudja védeni nemhogy még egy vézna szinte kölyköt. Ha az mégis úgy látja, hogy ez nem egy hülyeség akkor csinálja Leon nem fogja elvinni a balhét egy rab halála miatt. A HYDRA-val kapcsolatos válaszra pedig szó nélkül biccentett. Ő még nem mert előre tervezni. Ha mégis kell majd akkor úgy reméli, hogy a kollégák kézbe veszik annyira a helyzetet, hogy tudnak ide segítséget küldeni. A jelzésre, hogy valami van Leon megfeszült. Őszintén reméli, hogy csak valakit maga alá temetett a törmelék és nem valami csapda. Azért hátrébb marad amíg a páncélos kolléga ellenőrzi. A folyosó végénél pedig megnézi a két lyukat és egyszerű kitérő választ ad.
-A lényeg, hogy a plafont nem tudjuk megnézni. Marad a földszint. Le lehet mászni?
~Pedig ha én szöknék innen akkor én felfelé próbálnék meg szökni az is biztos.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 20 Szept. 2016, 12:05

>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
>>-------------------------------------------------------------------------------------------<<

Sikerült lezsugorodnom, de hogy mennyire arról sajnos fogalmam sem volt. Az orromig sem láttam a ködtől amit csinált az íjász de elindultam a falat követve előre egészen addig amíg nem ütköztem bele az utamat álló sziklákba.
Remek, biztos a két Hulk miatt beomlott az út, talán már előtte is. Megindulnék éppen, hogy megkerüljem vagy keressek valami helyet ahol át tudnák férni mikor hallok beszédet messziről majd a robbanások. A lehulló kövek elkerültek szerencsémre de felemeltem a kezeimet az arcomat védve és végül bár sérülés nélkül megúszva betemettek a kövek.
Ott gubbasztok a kövek alatt, ha értem is és hallom is amit a Shieldesek beszélnek a számat fogva tartom vissza magam a röhögéstől egy rövid ideig aztán inkább már nézek valami kiutat innen. Szívhatom a fogamat közben. Alig vagyok magamnál egy ideje és itt is a tömése a gyógyszereknek, blokkolóknak. Elég rossz érzésem van, hogy túlságosan is össze zsugorodtam és ha igen akkor is, nem tudom meddig maradok így és a hangokból ítélve még itt vannak a börtönzők is. Csak remélhetem, hogy a hülyébbek közül vannak és mennek inkább valamerre el hamar. Én meg majd nyugodtabban kereshetem meg a kijáratot.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 22 Szept. 2016, 00:01



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 26. (hétfő)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:30 perc; Hátralevő idő: T-12 kör

- A képességem? – kérdezte a srác. – Ez megfelelő válasz?
Ebben a pillanatban leállt Fuchida műszerei és a páncél is megállt. Jó fél perc kellett, hogy a rendszerei újrainduljanak.
- Technopata vagyok – mondta. – Feltörtem pár ATM-et, mert ennem kellett… így kaptam fél évet… holnap szabadultam volna…
Közben odaért a társaság a törmelékekhez, ami alatt Sakura lapult. Ő hallotta, hogy éppen ott vannak felette. Amit a társaság látott, hogy legalább kétszáz kiló törmelék volt itt, baromi sok időbe telne mire elpakolnák mindezt. További életjelek is megjelentek a törmelék alól Fuchida kijelzőjén. Ezek nem voltak olyan mélyen, így tökéletesen látszottak, hogy mik hangyák.
Így valószínűleg ezek után meg is érkeztek a Hulkok hagyta nyomhoz – Sakura ezt már nem hallotta csak azt, hogy eltávolodott mindenki, így próbálkozhat azzal, hogy kijusson. Itt még a közelben volt lépcsőház és lift is – bár az energia híján nem igen működött – de a lépcsőház igen, így azon át is mehettek amerre akartak, felfelé és lefelé is.
- Wow – nézett végig a srác is a lyukakon. – Senki sem mondta, hogy a boss egy hulk… az ott…
Mutatott az egyik részre két szinttel lejjebb, majd a következő pillanatban össze is esett ájultan. Ha a két férfi megnézte, hogy mire mutatott, akkor vért és egy összelapult rabot lehetett látni a törmelékek alatt. Ami a fel és lejutást illette, nem igen volt semmilyen drót, vagy kábel, amin meglehetett volna tenni. Repülve lehetett, vagy a lépcsőház igénybevételével.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 25 Szept. 2016, 14:38

>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
>>-------------------------------------------------------------------------------------------<<

Csendben, gubbasztva vártam a törmelék alá zárva, hogy most mit fognak tenni a Shieldesek de végül nem történik semmi, egy kő se lett megmozdítva és hallom ahogy a lépteik eltávolodnak tőlem és a kőrakástól. Egy megkönnyebbülő sóhajt kiengedek majd nézem, hogy merre tudnék kimászni innen vagy kiásni magam anélkül, hogy betemetném magamat még jobban. Ha látok helyet ahol ki tudnék férni a kövek között vagy csak pakolással menne akkor várok még egy kicsit, hogy biztos messze legyenek már tőlem a Shieldesek és akkor állok neki kimászni. Nem lenne jó, hogy ha még közelben lennének miközben mászok ki, esetleg vissza jönnek vagy valami. A páncélos alapból rossz hír de a társát még el tudnám kapni ha máshogyan nem is legalább blöffölve.
Nem szeretném kipróbálni, hogy milyen lenne vagy mi történne ha elkezdenék a kőrakás alatt vissza nőni az eredeti méretemre. Túlságosan szerencse kérdésének érzem, hogy a törmelék miatt csak össze zúznám saját magamat vagy pedig eltolnám azt.
Minden esetre is amint kijutok a törmelék alól egy helyzetfelmérés kell. Nem hallottam semmilyen csatazajt a robbanás után és a köd is felszállt, kíváncsi vagyok, hogy mi történt miután betemetődtem. Na persze meg merre van kijárat erről az istenverte helyről.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Vas. 25 Szept. 2016, 19:18

Hangyák? Különösebben nem nyugtat meg a gondolat, hogy közönséges hangyák lettek volna. Először is, valamivel nagyobb jelet mutatott először a szenzorom, a hangyákat pedig, csak jóval később, amikor már oda értem a törmelékhez, jelezte. A törmelék nem tűnik soknak, páncélom erőnövelésének köszönhetően, könnyeden elbírom a darabokat és arrébb dobálom. Ha pedig túl sok időbe telik, hát különösebben nem izgat a dolog, mire van a Lust 3000-es, ha nem arra, hogy könnyedén lökjünk félre komolyabb törmelékhalmazt is.
- Vigyázzatok!
Mondom azzal a kis csoportosulásommal ellentétes irányba rá is lövök a törmelékre. Engem, igen is zavar az a jel, ami sokkal előbb villant be, mint a hangyák. Ha az is hangya lett volna, akkor miért nem a többivel együtt jelent meg?! Ráadásul, ez még mindig az Omega szint és nem csak izompacsirták rohangálnak, hanem egyéb ... mit tudom én, hogy mibe csoportosítható egyének.


_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 26 Szept. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. szeptember 30. (péntek)


Idő: 2027. augusztus 1. 11:35 perc; Hátralevő idő: T-11 kör

Fuchida végül mégis nekiáll annak, hogy megnézze a törmelékek alatti területet, pedig elsőre is hangya méretű dolgot látott az érzékelő nem nagyobbat. Az egyik nagyobb törmeléket sikerült arrébb löknie, amikor hatalmas robaj töltötte meg a termet és a felettük levő szint elindult, a nagy darab törmelék volt, ami még megtámasztotta a falat, most viszont már ilyen nem volt és a teljes plafon indult lefelé a bent levőkre.

Sakura nem igen látott olyan dolgot, ahol ki tudna mászni, és még kellemetlenebb volt, hogy továbbra is apró volt, lépéseket hallott. Néhány pillanattal később, ha a hang irányába nézett, akkor tucatnyi hatalmas vérengző állatot látott ott. Most, jelenleg legalább is ebben a formában azok voltak. Akkorának tűntek hozzá képest, mintha lovak lennének. Hangyák voltak. Mögöttük volt kijárat, de arra nem tudott egyelőre eljutni, mert az ízeltlábúak az útját állták, sőt, rosszabb. Pontosan felé tartottak a rágcsálóikat pedig fenyegetően csapták többször is össze, mintha máris azt élveznék ki, hogy megehetik Sakura-t. felülről pedig újabb olyan hang hallatszott, mintha leszakadna valami.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 4 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.