A Raft körül

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 23 Okt. 2016, 23:23

Kiérve megnézhették a testeket és ismét megállapíthatták, hogy hát ez szar ügy. Főleg mikor szétnézve megláthatták a menekülő omegásokat. Meg, hogy nekik nincs mivel üldözniük őket. A kolléga stílusa egyáltalán nem tetszik sem azért ahogy az Osborn angyallal beszél sem pedig ahogy Leon-nal, de mivel még mindig nem a megfelelő helyzet ezért Leon ezt a békát is lenyeli és bólint.
-Sok sikert.
Majd a kolléga el is repül. Ha Magni nem tart vele és ott marad Leon-al akkor meg is szólítja.
-Akárhogy is nézem tuti, hogy a hulk nincs ott a csónakon. Másik csónak nélkül pedig nem tudjuk őket üldözni. Mármint én nem. Ha egyet ért akkor keressük meg a hulkokat és ha úgy hozza a helyzet akkor segítsünk ha tudunk vagy tegyünk jelentést.
~Remek ötlet. Hulk parancsnok úrnak tisztelettel jelentem, egy csomó rab megsérült, meghalt, az omegások megléptek, komoly anyagi kár történt és mellékesen a kollégám egy idióta, de ez az egész terv egy baromság volt, hogy hárman akarunk szuper bűnözőket megállítani a szökésben. Rágyújthatok? Szerintem ki is lapítana aztán lábtörlőnek hazavinne. Ez rohadtul nem az én napom.~
Ha Magni is vele tart akkor úgy ha nem akkor egyedül indul meg vissza a lyukhoz. Ha kell akkor lépcsőn.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 24 Okt. 2016, 00:01



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. október 28. (péntek)


Idő: 2027. augusztus 1. 12:10 perc; Hátralevő idő: T-4 kör

Kames türelmetlenül várja, hogy Sakura végre tegyen valamit, aki végül belement abba, hogy menjenek a többiek után. Így Kames is arra vette az irányt, amerre a többiek indultak. Időközben még beleszólt a rádióba is, Magnit kérdezve, hogy hol is van.
- A tetőre megyünk – mondta a nőnek.
A páros is megérkezett a hulkok ütötte lyukhoz, Kames elnézett erre és arra is, majd egy szigonypuskát vett elő, amit fellőtt a plafonba. Amint az beleállt, akkor átkarolta Sakura derekát, szigorúan mindenféle szexizmus nélkül.
- Kapaszkodj – mondta.
Ha Sakura is megkapaszkodott, akkor felhúzta magukat a legfelső folyosóra, ahol a nyitott ajtón át már látszott is a folyosó végén, hogy hol vannak a többiek. Kames elindult oda, de a végén előre engedte Sakurát, hogy ő menjen ki elsőként a tetőre.

Odafent megszólalt időközben Magni rádiója, aki valakivel beszélt, de csak annyit mondott, hogy a tetőn. Valószínűleg Kames volt az, aki kérdezte, hol vannak. Magni közben a szemeivel kutatott valamit, amikor Fuchida elkezdte kioktatni. Az asgardi egyelőre nem felelt neki, Fuchida pedig elindult a motorcsónak felé, ami lassanként elérte a túlpartot. A jetpack nem volt olyan gyors, szóval az látható volt, hogy a csapat elfogja érni a túlpartot mire ő odaér. Ez azonban nem akadályozta, alig tett meg harminc métert, amikor valami megragadta a bokáját, majd teljes erőből visszarántotta, megfordította és visszafelé hajította a szigetre. Ebben a pillanatban ajtón a ruházata alapján egy hadnagynő lépett ki, mögötte pedig közvetlen Kames is. Ez pont akkor történt, amikor Leoin visszaindult volna.
- Nem tűröm, hogy a halandók kioktassanak, féreg! – halhatta mindenki mennydörgő hangot.
- Ezek szerint beszólt neki?! – csettintet egyet a nyelvével Kames, amit csak Sakura és Leon hallott. – Hiba…
Az egész alig két másodperc alatt történt, így Fuchida kontrollálni sem tudta, hogy fékezzen, vagy bármi, hanem nekicsapódott valaminek. A szürke három méteres hulk volt az, aki még egyet beleütött, így tönkrement jetpackkel és most már repedt páncéllal, zúzódásokkal és repedt bordákkal került a földre. Sion kikászálódott a falból, ahova a becsapódásnak köszönhetően került, szép nagy horpadást is hagyva maga mögött. Éppen Fuchida fejét taposta volna meg, amikor Magni a pörölyével belécsapodott a hulkba és egy hatalmas ütéssel belepasszírozta a földbe, mire az eszméletlenül terelt el.
- Ezért voltam itt… - vetette még oda.
Ezzel megpörgette a fegyverét és felszállt a magasba. A fentiek pedig, ha kimentek a tető szélére, akkor láthatták a kiütött hulkot és a mellette földön fekvő páncélost is.
- Több irányban is csónakok haladnak - mondta Magni. - Mind elérték a partot... az már a SHIELD dolga...

//Aú… nem jó Magni-val kötekedni… //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 28 Okt. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. november 1. (kedd)


Idő: 2027. augusztus 1. 12:15 perc; Hátralevő idő: T-3 kör

Ugyanaz.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 28 Okt. 2016, 20:26

A Raft körül - Page 6 2sbomtv
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:

Végül meg voltam mindennel én is és jeleztem is ezt Kames nak majd megindultunk a többi után a javaslatára. Az, hogy a rangom magasabb az övéknél, legalább is az álca szerint nem sokat oszt vagy szoroz. Inkább szabadulnék a helyről minél hamarabb mintsem játsszam az eszemet mint egy magas rangú.
A kapaszkodásra megmarkolom a gallérját vagy valahol ahol van fogás aztán csukott szemmel "élvezem" az emeletre érkezést. Egy gyors pillantást vetek Kames felé majd megyek a folyosón utána egy darabon. A végén előre enged így megyek is és nézem, hogy mit művelnek azok ott hárman. Elakad a szavam csak, Kames kommentjére rá nézek. Komikus az egész de bármennyire is szeretnék nem röhöghetek rajtuk így vissza tartva azt a csata zajt hallva (ha nem látnám, hogy mi történik a hulk az asgardi meg a páncélos között) vagy látva kisietek utánuk. Sion ledöngölve, egy ideges Asgardi és a meg gyepált páncélosunk. Adnám az elismerő thumbs up-ot az Asgardnak de vissza kell fogni magamat és inkább a jelentését hallgattam meg.
- Legalább ezt az egyet nem kell majd megkeresnünk. - nézek a kifektetett Sionra - Maga - nézek Leonra - Vigye a sérültet egy biztonságosabb helyre, lehetőleg ahol el is tudják látni.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 30 Okt. 2016, 16:22

Leon elindulna lefelé, de olyasmi történik amit nem nagyon várt volna. A nagyszájú kollégát elkapja az asgardi és elhajítja. Leon-nak még arra sincs ideje, hogy annyit mondjon vigyázz mert a kolléga egyenesen az omegás hulk-nak csapódik. Leon itt már a fegyveréért nyúlna, de az osborn angyal gyorsabb nála és jól a földbe passzírozza a hulk-ot. Méghozzá mindeközben a másik angyal is megérkezik egy hadnagy társaságában. Leon hirtelen azt sem tudja, hogy mit csináljon. Szerencsére nem is kell hisz kap parancsot.
-Értettem.
Ezzel oda is megy a kollégához és ha még magánál van akkor az ő segítségében, ha nem akkor pusztán saját erőből próbálja meg felemelni. Ha magánál van akkor közli is vele a tervet.
-Akkor elmegyünk oda ahol a fegyvereinket kaptuk. Ott talán tudnak megfelelő ellátásban részesíteni.
~Ez a legrohadtabb befejezés ami csak történhetne. Én viszem a kollégát az orvoshoz mert beszólt valakinek aki elverte. Mintha egyetemisták lennénk egy durva buli után.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Fuchida Kenjirou Hétf. 31 Okt. 2016, 20:48

Pofont kapni egy asgardi marhától, nem olyan rossz, mintha egy hulk taposná meg az embert. Az erősebbtől kikapni, sosem szégyen. Nyugodtan fekszem és lefuttatom a rendszerdiagnosztikát, ami alapján kiderül, hogy szinte mindenem törött, amire szükségem lehetne a motoroscsónakkal menekülők elkapásához. Kollégám semmit sem tesz, elfogadtam, hogy ő a legnagyobb marha mindannyiunk közül. Én csak túl heves vagyok és kicsit meggondolatlan. Ő viszont egy komplett hülye. Igen az. Felbukkan a másik Osborne angyala és jön vele egy Shieldes hadnagy, legalábbis az egyenruhája alapján az. Semmit sem szólok. Elfogadtam a vereséget és bölcsebb leszek. Ha csupán az asgardit veszem, akkor nem akarom tudni, mire lehet képes a másik. Ez a Shield nagy hibája, hogy olyan hülyékkel van tele, mint Leon meg én. A nő utasítja Leont, hogy vigyen valahová, ahol elláthatják a sérülésemet, mert a bordámat érzem, hogy erősen fáj. Egyetlen mozdulattal lekapcsolom a hátamról a jetpacket és nagy nehézségek árán, valamint fájdalmak közepette feltápászkodom. A hadnagy felé fordítom sisakos fejemet és mielőtt elindulok Leonnal oda, ahol ellátást kaphatok ... vagy inkább elhúzhatok innen, még egy mondatot intézek a nő felé.
- Mázlista, használja ki jól.

Újból már csak akkor szólalok meg, amikor már Leonnal együtt ballagunk, valamiféle hely felé és azok hárman már nincsenek halló távolságban.
- Tudja Leon, maga a legszerencsésebb hülye a földkerekségen. Kizárólag utánam, de a legszerencsésebb akkor is. Az egész itt töltött idő alatt, egyetlen bejövő adást sem kaptam, de még az indulásunk előtt sem arról, hogy bárki utánunk jön. Ez a nő még csak rádión sem keresgélt túlélő Shieldes ügynökök után. Ahogyan jelentést sem kért tőlünk, hogy mi történt, mit tudunk az eseményekkel kapcsolatban. Maga akkora barom, hogy fel sem tűnt, hogy egyetlen parancsnok lánci protokollt sem vett alkalmazásba. Sőt! Maga akkora hülye, hogy a Hydrás fiaskó után, az Omega szintről kifelé jövet, még annyit se mondott a nőnek, hogy mielőtt végrehajtja a parancsot, vegye fel a képességblokkoló karperecet. Ha ugyan olyan ember, mint maga vagy én, valamint a Shield hadnagya, minden akadékoskodás nélkül felvette volna, bizonyítva, hogy az, akinek mondja magát. Ezen kívül be se mutatkozott, nem kérdezte a rangját, a számát, ahogyan az enyémet se. Nem gondolkodott, hogy miért? Azért, maga címeres ökör, mert fingja sincs róla, hogy kellene szakszerűen működnie egy ilyen eseménynek. Ezenkívül az sem tűnt föl, hogy miután megjelenik Osborn két angyala, megjelenik egy Shieldes ügynök, aki semmivel sem foglalkozik, csak azzal, hogy elküldjön bennünket. Tudja, örülök, hogy maga, olyan hülye mint én, ha neki állt volna akadékoskodni, akkor most bajban lennénk. Vagy halottak. Ezt a küldetést elcsesztük és ki ne találja, hogy rajtam bukott az egész, mert pofán verem. Örüljünk neki, hogy élünk. Menjen haza és fogjon magának egy nőt vagy fektesse meg az asszonyt. Én magam részéről, nem foglalkozom tovább ezzel az akcióval, megsérültem, fájnak a bordáim és a páncélom is sérülést szenvedett. Az Omegások hét ágon túl vannak. Jobbak voltak, ez az igazság ... bár ... örülök neki, hogy nem kellett velük szemtől szemben megküzdeni. Úgy érzem, belehaltam volna. Ellenvetés?
Kérdezem tőle, miközben lassan sétálok mellette.

_________________
Egyéb karakterek:
X-diák: Alicia Juliet Silberson
Ékkövek Birodalma: Gregor di Avignon
Fuchida Kenjirou
Fuchida Kenjirou
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 01 Nov. 2016, 00:01



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. november 5. (szombat)


Idő: 2027. augusztus 1. 12:20 perc; Hátralevő idő: T-2 kör

Simmons kiadja a parancsokat Leonnak, aki talál is helyet, ahol letud ereszkedni arra a szintre, ahol az eszméletlen hulk és a sérült Fuchida is feküdt. Páncélban nem volt a legkönnyebb őt mozgatni, szerencséjére azon a szinten is kijöttek a megmaradt ügynökök, akik eddig bent tettek rendet és segítettek Leonnak. Pár perc alatt bevitték a gyengélkedőre közösen és ott felfektették az egyik ágyra.
- Le kell, hogy vegye a páncélt, különben nem tudjuk ellátni – mondta a doktornő, aki úgyszintén teljes harci díszben volt.
- Önnek nincsenek sérülései? – fordult egy férfi ápoló Leon irányába.

Odafent a tetőn egy ideig tudta követni a másik kettő ténykedését Sakura, ahogyan más ügynökök jöttek ki a lentebbi szintre és bevitték a páncélost. Közben négy ügynök jött ki arra a részre, ahol Sakura és Kames is volt.
- Asszonyom, az épület átvizsgálva, mik a további parancsai? – kérdezte az egyik. – Az őrnagyot a gyengélkedőre szállítottuk, emberi alakban van újra.
A négy férfi kérdőn pillantott a Simmons testében levő nőre, várva, hogy kiadja a további utasításokat.

//Nagyjából tíz méterrel feljebb van Sakura és a többiek, abból Fuchida semmit sem lát/hall, mit mondott, mert írtam is, hogy még a fentieknek is ki kellett mennie ahhoz, hogy lelássanak arra a részre, ahol a hulk és Fuchida van. Ezenfelül Sakura már később jött csak ki, már nem láthatta őt Fuchida. „ A fentiek pedig, ha kimentek a tető szélére, akkor láthatták a kiütött hulkot és a mellette földön fekvő páncélost is. //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 03 Nov. 2016, 20:28

A Raft körül - Page 6 2sbomtv
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:

Leon egy értettem után megy is és utat találva le már lent is van hamar a páncélosnál. Első akadály úgymond letudva. Már csak ki kell jutnom innen mielőtt még mindent lerendeznének vagy lebuktatom magamat. Kames-hoz fordultam volna, hogy megkérdezzem most már eltűnhetnénk-e amikor a négy Shieldes jött ki hozzánk és jelentést tettek nekem. Az őrnagyot a gyengélkedőre vitték és emberi alakban van újra. He? Óó, a másik hulk. Ez megmagyarázza hogy került ide Sion magányában.
- Hármójuk velem jön, a többi Omegás fogoly után megyünk. Készítsenek elő egy csónakot.
Ezzel elhallgatok és megvárom a válaszukat. Ha helyeslőt kapok akkor még megvárom, hogy mit csinálnak. Ha megindultak előkészíteni a csónakot akkor várok amíg nincsenek kész és utána megyek a csónakhoz. Egyébként velük megyek a csónakhoz ha van látó távban vagy látom, hogy merre lehet.
Hát ha nem kapok tőlük pozitív vissza jelzést akkor nem tudom, hogy mit fogok kezdeni velük és kétlem, hogy Kames az nagyon kiállna mellettem nyilvánosan is szóval nagyon remélem nem kerül erre sor.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 04 Nov. 2016, 15:45

Leon nem egyszerűen tudta mozgatni a kollégát. Ha az elkezd valamiről panaszkodni akkor Leon visszafojtott dühvel rászól.
-Befogná már végre! Él és örüljön. Ellátják a világ talán megmenekült, és idegeskedhet azért, hogy minden halott ismerősének részvétet nyilvánítson és hogy megmarad-e a munkahelye. Rohadtul egy egész világot érintő támadás áldozatai lettünk és több ezer vagy millió ember meghalt. A károkról nem is beszélve. Mit gondol a politikusoknak mi lesz a legfontosabb ezek után? Nem a helyreállítás hanem a felelősök keresése. Ki lenne jobb bűnbak mint a SHIELD? Nem hiszem, hogy összeroppanunk, de alaposan meg leszünk szorongatva az biztos. Szóval azt javaslom kezdjen el a jelentésén gondolkozni és úgy írja meg, hogy utána ne a maga seggén verjék el a port.
A segítséget örömmel veszi a kollégáktól és problémák nélkül el is érik a gyengélkedőt. Ott már elkezdik őket ellátni. Mármint a kollégát. Leon a kérdésre, hogy ő megsérült-e megrázza a fejét.
-Semmi komoly. Viszont van valami hír, hogy mi történt odakint?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 05 Nov. 2016, 00:01



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: 2016. november 9. (szerda)


Idő: 2027. augusztus 1. 12:25 perc; Hátralevő idő: T-1 kör

- Nos, mi végeztünk – fordult Kames oda Simmons-hoz. – A többi a maguk dolga hadnagy.
Az ügynökök közben előkészíttették a motorcsónakot Simmons számára, így ő és a hármas neki is állt annak, hogy a partra jussanak. Ez jó néhány percet igénybe vett, de végül is kiértek a partra. Azt már teljesen nyilvánvaló volt, hogy a SHIELD áll nyerésre. Sakura még útközben bőven kioszthatta a parancsokat – az úticélt is, hogy Manhattan, vagy Queens legyen, ahova mennek – köztük azt is, hogy a parton ki-merre menjen tovább. bármelyik részre is mennek a másik motorcsónakot megtalálják a parton, azaz az omegáról szököttek egy része bizonyosan erre menekült tovább.

- Nem biztos, hogy semmi komoly, ennek ellenére megnéznénk – mondta az illető.
Egészen addig ott áll csúnya nézéssel, amíg nem hagyja Leon, hogy megvizsgálják őt is. A második kérdésére is csak ekkor felel. Az azonnal feltűnhetett mind a két férfinak, hogy az orvosok és ápolók meglehetősen nyugodtak és nincs akkor fejvesztés, mint amikor megérkeztek.
- Már minden rendben lesz, a puccskísérletnek lassan vége van – mosolyodott el. – A rádióüzenetek alapján a SHIELD és az egyéb haderők mindenhol felülkerekednek, ahogyan az Angyalok is elkapják azokat, akikkel harcolnak. Szóval mire innen kikerülnek minden eséllyel vége van a felfordulásnak, csak ugye az Omegások…
Itt elhallgatott néhány pillanatra.
- Több csapat kiment, hogy megpróbálják levadászni őket, csak a drone-k közül nagyon sok elpusztult, így vannak vakfoltok a városban.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 08 Nov. 2016, 16:48

Bár Leon szinte biztos volt benne, hogy nincs súlyos sérülése talán néhány horzsolás, de még azt sem hinné sóhajtott egyet.
-Rendben ha így látják jónak.
Ezzel alávetette önmagát a vizsgálatoknak. Az érezte, hogy a hangulat sokat enyhült azóta mióta lement az alagsorba szerencsétlenkedni. A hírek is biztatóak. Ennek ellenére nem nyugodott teljesen meg. A felesége és a lánya járt az eszében. Vajon ők megúszták? Az omegások és a város helyzete nem is annyira érdekelte hanem inkább a családja.
-Ez után a nap után sok idő kell mire sikerül megráznunk magunkat. Miaku parancsnokról van valami hír, hogy vele mi történt?
Leon-nak van tippje róla hisz két hulk összecsapott és csak egyet láttak. Valószínűleg a parancsnok alulmaradt és Leon-nak van elképzelése róla, hogy mennyire lehet könyörületes egy Raft lakó hulk.
~Szegény fickó. Tény, hogy nem átgondolt tervvel rontott az omegásokra és két ügynököt küldött ellenük, hogy tartóztassák le őket, de ezt nem érdemli meg senki.~

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 08 Nov. 2016, 20:44

A Raft körül - Page 6 2sbomtv
>> Hjuchia Sakura
>> Raft Omega szint 
>> Shield - A védekezés
>> 2027. augusztus 1.
>> Játékos társak: Leon Gross, Dr. Theodore Palmer, Fuchida Kenjirou
Felszerelés:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
Kames felé fordulok fejjel a szavaira majd elfordulva tőle már közben válaszolok.
- Ez csak természetes.
Válaszolok neki majd megindulok az ügynökök után akik közben nekiláttak előkészíteni a csónakot ami meg is lesz hamar. Még menet közben magamhoz veszek vagy kérek egy kábító puskát vagy bármilyen fegyvert amit tudok mielőtt megindulnánk a csónakkal.
- Queens felé megyünk, partot érés után szétszéledünk és nekilátunk átvizsgálni a területet. Ha rátalálnak egy omegásra mindenképpen jelentsék mindenek előtt és lehetőleg kerüljék a rögtöni összecsapást velük.
Mondom már a csónakban. Ha furcsán néznek rám vagy nem értik akkor hozzá teszem még, hogy
- Okkal Omegások és elég veszteségünk volt már.
Partot érés után látjuk is az egyik csónakot, szóval jöttek erre is. Remek. Megvárom míg a parancs szerint mindegyik ügynök választ magának egy irányt amerre elindul és közben én is elindulok az egyik irányba amerre egyik sem ment, azért oda figyelve nehogy az omegások közül legyen valamelyik a közelben lesbe. Én biztosan tepernék a csónaktól amit itt hagytak amilyen gyorsan csak tudok, de én nem vagyok jelenleg hadakozós kedvemben. És nem is szeretnék rajta ütött lenni. Kötve hiszem, hogy hagynának időt felfedni magam és ha tenném is érdekelné bármelyiket is.
Minden esetre amint elég messze kerülök a többi ügynöktől és nem látnak már, vagyis az első adandó alkalomnál rátempózok a lépéseimre és eltűnök a környékről amilyen gyorsan csak tudok.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 09 Nov. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




SHIELD – A védekezés


Résztvevők: Leon Gross, Hjuchia Sakura és Fuchida Kenjirou


Következő körváltás: -


Idő: 2027. augusztus 1. 12:30 perc; Hátralevő idő: -

Így, vagy úgy, de Fuchida-t végül kihámozták a páncéljából és nekiláttak ellátni, illetve mindenféle vizsgálatnak alávetni. Ahogyan Leon-t is ellátták.
- Rendben lesz – mondta az orvos. – Egy kisebb agyrázkódást kapott, a regenerációja hamarosan helyrehozza és akkor valószínűleg felébred. Ő vesztett a két hulk csatájában.
Odakint Sakura és az ügynökök a többi SHIELD ügynökkel együtt nekiláttak átkutatni a környéket. A nő kiosztotta a parancsokat, hogy ki merre menjen, majd saját maga amint egyedül maradt felszívódott és megszökött.
Miközben ezek történtek az égen több nagyobb fénycsóva is látszott, hangos süvöltéssel egyetemben, amint a föld felszíne felé tartanak. Valami hatalmas tárgy volt, ahogyan lángolva érte el a légkört és megannyi darabara szakadva a legnagyobb része felrobbant és elégett a légkörben, nagyon kevés része érte csak el a bolygót az Északi Sarknál, Észak Amerika közelében. A hírek és a kommunikáció lassanként visszaállt először a SHIELD negyeddel, majd a teljes világgal, újra működtek a rádiók, a média is, az internet. Mindenhol megjelentek a hírek, hogy a Hydra veszített, a SHIELD és az egyes országok haderői közösen sikeresen visszaszorították és elfogták a Hydra katonák többségét, aki. A puccskísérlet csupán néhány óráig tartott.
Közben minden ügynököt, aki mozgásképes volt a generátor helyreállítása után kirendelték az utcára, hogy ők is segédkezzenek a szökött rabok elfogásában. Ami sikeres is volt, az Omega szintről megszökött rabok többségét sikerült is elfogni – ha Leon úgy dönt, hogy kimegy, akkor ő is egy ilyen csoportba került, akik elkaptak egyet. Akik ilyen csapatban voltak, azok később kitüntetésben is részesültek.

Vége.
Köszönöm a teljes korszakos és ezen kalandon levő játékot.




A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás

Epilógusok


Résztvevő(k): Akik épp ott vannak


Korszakzáró kaland

Zola emberei – szerte a világon
Zola emberei a támadás napján szétszéledtek szerte a világban, egy igencsak fontos feladat miatt, amit maga Zola bízott rájuk. Szerte a világban el kellett helyezniük egy-egy apró tenyér nagyságú szerkezetet. Mindez egyetlen egy célt szolgált, hogy ezek, miután aktiválva lettek lefedjék a teljes bolygót és egyfajta védelmet nyújtsanak a Hydra realitáson kívüli teleportációi ellen. Csak a Hydra által használt sávokat fogja blokkolni és folyamatosan alkalmazkodni ehhez, amint megérzi, hogy a Hydra technológiáját akarja használni valaki. Még a szerencse is közrejátszott nekik, hiszen odafent sikerült az űrállomást megrongálni olyan szinten, hogy az bezuhant a légkörbe és nem sokkal később az Északi Sark jegébe csapódott, ironikus módon nem messze attól a helytől, ahol Amerika Kapitány is hibernálva feküdt évtizedekig.
Abban a pillanatban, amikor a műhold a légkörbe lépett Zola kint levő emberei aktiválták az eszközöket, néhány pillanatra a szenzorok valami világoskék erőteret láttak megjelenni a bolygó körül, majd mindez eltűnt. Ettől a pillanattól kezdve a Hydra nem volt képes beteleportálni ebbe a világba, csupán audio-vizuális üzenetet küldeni.

Hydra – Új-Zéland
A műhold elpusztulásakor a Hydra főhadiszállás újabb erősítést akart küldeni a földre, főleg, hogy az embereik erősítést kapjanak, ha máshoz nem Németország megtartásához – amit egyébként is sikerült megtenni – de a másik realitásban levő központ azt vette észre, hogy nem képesek teleportálni senkit sem. El vannak vágva a Reneszánsz világtól. Csak rádió és videó üzenetet képesek küldeni, de semmi többet. A Kanadában levő párost azonnal hazarendelték, amikor biztos távolságban voltak az atombunkertől, akkor teleportálták haza őket, úgy, hogy nem sikerült az ottani akció. Néhány nappal később, amikor már rendeződött a helyzet és feltudták mérni, hogy mi lett az övék, mit vesztettek az Új-Zélandi bázis üzenetet kapott a három kívül ragadt fejtől – Zémó bárótól, Vörös Koponyától, illetve Strucker bárótól. Egészen pontosan Hershel volt az, akinek az üzenet szólt.
- Ők az utolsó egység, akik átjutottak Goblin, használja őket megfelelően, mert nem tudjuk, hogy mikor leszünk képes újabbakat küldeni. Addig is ön a taktikai felelős azon a világon, még az ott levő három fej parancsait is felülbírálhatja, ha katonailag szükséges.
Az átküldött katonák előléptek az árnyakból, akiknek a páncélja meglehetősen különbözött a megszokottól.
hydra katonák:

Hydra – Egyéb
Nos ugyan a Hydra elvesztett a tényleges hatalomátvételt, mindez nem jelentette azt, hogy a háborút is elvesztették. Túlságosan régen léteztek ahhoz, hogy csak úgy könnyedén elpusztuljanak. Most is ez történt. Lehetséges, hogy látványosan meggyöngültek, hogy a SHIELD berkein belül a legtöbb személyt sikerült Miller-éknek kipurgálniuk és megtalálják a maradékot, de az igazi hatalmat úgysem a SHIELD jelentette. A többi pozíció sokkalta fontosabb volt, amire a harcok és a támadás tökéletes elterelésként működött. Amíg a támadás folyt és mindenki ezzel volt elfoglalva addig az Y-project emberei szépen beszivárogtak nagyon sok helyre és a vezetőrangban levő személyek helyét átvették úgy, hogy kiiktatták őket. Lehet, hogy nincs kapcsolat a három fő fejjel, lehet, hogy nem tudtak erősítést kapni a főbázisról, ami realitáson kívül ragadt, de itt is bőven voltak embereik.
- Had essenek csak tévedésbe a világ emberei – mosolyodott el Jørgensen az íróasztala mögött. – Had higgyék, hogy legyőzték a Hydra-t… a valóság az, hogy sokkal erősebbek vagyunk, mint valaha!
- Arról nem is beszélve, hogy Németország a mienk és azt soha sem fogják visszafoglalni! Hail Hydra! – helyeselt Spartan.

SHIELD / Bosszú Angyalok
A SHIELD és a BA tagjai meglehetősen jól és felkészülten tudtak fellépni a Hydra ellen. A vezetőség számára már jó ideje nyilvánvaló volt, hogy szerte a világon a cégen belül is rejtőznek Hydra ügynökök, még olyanok is, akik nem is tudnak arról, hogy ők azok. Így kellően sikeresen tudták már a támadás előtt úgy beosztani az embereket, hogy mindent a legjobban lehessen védeni. Szerte a világon az angyalok a Hydra előtt erőivel is felvették a versenyt, sokszor saját maguk klónjaival is. Néhányat ilyen elit ügynököt sikerült is elkapni, a biztonság kedvéért pedig a Rafton történtek miatt nem oda kerültek, hanem a börtöndimenzióba és ott még külön egy „hangyabörtönbe”, dupla védelemmel. A harcok alatt sok ügynök halt meg, még több sérült, de még az Angyalok közül is volt olyan, aki súlyosabb sebeket kapott és hetekbe telhet a felépülés. A győzelem nem adta magát olcsón.
Ami pedig magát a végkifejletet illette, mivel még mindig lehetettek ügynökök a SHIELD-en belül, így komoly belső ellenőrzések indultak, hogy kipurgálják a megmaradtakat a soraikból. Így is a SHIELD elvesztette az ügynökeinek harmadát, így a szervezet a közeljövőben, amíg nem tudja pótolni az elvesztett munkaerőt, valószínűleg csak a legkomolyabb ügyekkel fog foglalkozni, minden más a rendőrségre marad.

X-men
Az X-mennek elég nehéz dolga volt még úgyis, hogy jó ideje Genosha-n ténykedett Hood és Bárd. Végül nehezen ugyan, de sikerült a mészárlás közepette mintegy háromezer mutánst kimenteniük, nőket, gyermekeket, időseket, férfiakat, akiket végül is az ENSZ-nél és az ENSZ tagállamoknál – akik hajlandóak voltak mutánsokat befogadni – elhelyezni őket. Mindebben nagy segítség volt, hogy nem csak az X-ek, de a többi mutáns és szuperhumán iskola is beszállt a megfelelő emberek elhelyezésében. Ők is, akárcsak az X-ek főleg a gyerekeket és azoknak a családját fogadta be, hogyha azok is mutánsok voltak, hogy tanítsák őket, jobb körülményeik legyenek, a felnőtteket, időseket pedig a menekültszállókon támogatták.
A Genoshai kormány természetesen ezt nem akarta annyiban hagyni, megfenyegették az ENSZ-t, ha nem küldik vissza a kimenekített mutánsokat, mindegyiket megölik, akik itt vannak a szigeten. Természetesen nem adták ki a mutánsokat, így a Genoshai kormány napokkal később a következő képet küldte az ENSZ-neka arról a helyről, ahol korábban a mutánsokat tartották…
Necrosha:

Fehér Ház, Washington
Miután a Hydra puccskísérletét leverték a médiát a Fehér Házhoz hívták egy fontos bejelentésre. Talán megdöbbentő volt, hogy nem Luther Eastwood tette ezt, az alelnök, hanem Osborn elnök titkárnője. Mivel kellemes idő volt és a sajtó hatalmas számban érkezett, így Fehér Ház előtt tartották. Hatalmas feszültség és várakozás előzte meg mindezt, senkinek sem volt fogalma arról, hogy délután háromkor milyen bejelentés lesz, a korábbi támadásokon felül. Pontosan három órakor keleti parti idő szerint a Fehér Házból Norman Osborn lépett ki mindenki legnagyobb megdöbbenésre.
- Hölgyeim, uraim, Amerika polgárai! – kezdte. – Minden bizonnyal mindenki látta a tévéadásokat, amikor a Hydra emberei kivégeznek. Nem én voltam, hanem az egyik hűséges testőröm, aki hősi halált halt ezáltal a merényletben. A legmagasabb rendű kitüntetésre javaslom. Ami a támadást illeti megfékeztük, ismét bebizonyítottuk, hogy Amerika erős és egy ilyen aljas támadás sem képes minket megtörni és eltörölni a föld színéről! Most ünnepélyesen fogadom, hogy az USA minden kis szegletéből, akár a SHIELD segítsége nélkül is kiirtjuk a Hydra-t, mintha soha sem léteztek volna!

Az űrben
A három kree csatahajó abba a rendszerbe érkezett meg a hipertérben való utazás után, amelyikben az Arany Azúr is volt, rajta pedig Larua Sylen, akit lassan két éve raboltak el idegenek a Földről. A kree-k egy ismeretlen helyről kapták az információkat, hogy a cirkáló fedélzetén egy embert fognak találni, aki ugyan régóta nincs a bolygón, de ettől függetlenül a legnagyobb védelmi szervezet tagja és katona, így sokat tudhat a bolygó védelméről. A háborúk miatt sokkal több hajtó nem tudtak nélkülözni, ezért ment csak a három ment. Nem mintha egy ellen lett volna az Azúrnak bármi esélye. Amint a közelbe értek kilőtték a cirkáló hajtóművét, hogy az ne is menekülhessen, majd az egyik hajó bevontatta a saját rakterébe. Amint bent volt a kree elit haderő emberei benyomultak az Azúrra, hogy odabent mindenkit megöljenek és elfogják Laura-t.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A Raft körül - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Raft körül - Page 6 Empty Re: A Raft körül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.