Kertes ház

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 08 Dec. 2012, 12:31

//Én nem írtam, hogy visszajött a gyógyító képességed, csak azt, hogy olyan ütemben rohad a másik körül minden, mint nálad gyógyulni szokott. Javítsd kérlek.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Tess Gordon Szomb. 08 Dec. 2012, 22:09

A dolgok nagyon nem a jó irányba haladnak... Hiába küzdök végül Kita felülkerekedik rajtam és lefog. Próbálok küzdeni és szabadulni, de félelmetes erővel tartja a nyakam.
Azonban ezt még talán elviselném, legyőzött, tehát képes lettem volna elfogadni a vereségem és ennek minden következményét... Illetve egy pillanatig ezzel próbáltam hitegetni magam, hogy ne rettegő segélykiáltással menjek a túlvilágra. Azonban amikor mocskos módon nem elég, hogy rám támad még meg is próbál befeketíteni, akkor azért rendesen berágok... Még nagyobb erővel próbálok szabadulni, hiába lesz még erősebb a szorítás a nyakamon...
Aztán megjelenik a nő és előadja a világtörténelem legfurább monológját. Csak pislogok és a szemem nem csak a légszomjtól guvad.
Végül a nő eltűnik és Kita is "magához tér" mire mint egy őrült úgy kezdem el kapkodni a levegőt, és még ahhoz is kevés van, hogy úgy istenesen pofon vágjam. Meg persze tudom, nem ő tehet róla, de akkor is... A sakál bennem dühödten vonyít és vicsorog Kitára.
Végül valamennyire összeszedem magam, hogy baromi rekedtes hangon, de visszavágjak a nőnek.
- Hát hidd el én sem hittem volna... De baromira nem kéne megismételni.
Aztán kissé elgyengülten, de talpra tornázom magam kissé megsimítva fájó nyakam. Szemügyre veszem végre a helyet, hogy mennyire zúztuk szét, majd a fura kis szobrocskát is.
- Hát már nem azért, de azt hiszem csúnyán elbuktuk azt, amiért idejöttünk. - mondom kissé fanyarul. A fojtogatás ritkán villanyozza fel a kedvem.

_________________
"A harcos egyszerre fegyelmezett és szenvedélyes, amikor elfogja a lelkesedés. Az egyhangúság soha nem vezet nagy tettekhez."
Paulo Coelho

"Egy harcos nem keresi a fájdalmat, de ha a fájdalom eljön, felhasználja azt."

Dan Millman

Tess Gordon
Tess Gordon
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 77
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Tess Gordon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Dec. 2012, 10:07

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Troy Conroy / Angyal és Makarov Vlagyimir Riez / Bishop

Máshol, korábban:
Az ARMOR főhadiszállásán újabb dimenzióutazásokat érzékeltek, ezúttal nem is egy kicsit, hanem egy elég masszív jelenséget, igencsak közel a Washington diadalívhez, vagyis ahhoz, ami a robbanás miatt maradt belőle. Ezúttal nem csak egy csapat ügynök lett elküldve a helyre, hanem a friss igazgató Riez is úgy döntött, hogy kimegy a helyszínre ellenőrizni mindezt.

Most háznál:
Angyal képességei még nem jöttek vissza, így csak a korábban tanult elsősegélynyújtással lenne képes arra, hogy ellássa a sérüléseket, de ezen a helyen teljesen biztos, hogy semmilyen steril dolgot nem találna, így egyelőre nem igen tud mit kezdeni a többiekkel. Ahogyan Tess kimondta a szavakat, hogy elbukták azt, hogy miért is jöttek a jáde szobor hatalmasat reccsent, olyan erővel, hogy mindenkinek belefájdult a füle és csöngeni kezdett. Ekkor történt csak változás, ez csak azoknak tűnhetett fel igazán, akik itt éltek a városban. A felhők az égen foszladozni kezdtek, pedig azóta ott voltak, hogy a démonok megérkeztek ide. Természetellenesen gyorsan tették alig tíz másodperc múlva, mire egyáltalán bárki reagálhatott volna kellemesen meleg (még a kalandkezdés dátuma van, a kaland végén ugrunk időben) napfény árasztotta és vonta körbe a társaságot. Természetes napfény, ami most még Kitának sem ártott valamiért.

Most, a ház előtt:
Valami reccsenést lehetett a közelből hallani, majd hirtelen végre megtalálta Bishop és a csapata a helyet, amit kerestek. Legalább tíz perce keresték, de valamiért nem voltak képesek észrevenni. Egy ház előtt álltak, ami eddig teljesen normálisnak hatott, de most, hogy a reccsenés megtörtént már teljesen máshogyan látszott, a ház félig romokban, az udvaron egy csapat ember, köztük az eltűnt polgármester, a föld véres, a vérrel rajzolt pentagrammák, a zöld növények elfonnyadva és a helytől egyértelműen rossz érzése lesz mindenkinek.
- Azt hiszem uram, hogy most tört meg a mágia, ami a helyet tartotta árnyékolva előlünk – szólalt meg egy ügynök, akit a mágiaügyi osztályról küldtek Bishoppal.
És a nap is kisütött a városrész felett.

Most, mindenki:
Ekkor vette észre egymást a két csapat, az ügynökök, akik ott voltak Bishoppal profi módjára jöttek be az udvarra a fegyvereiket a csapatra tartva, egy részük pedig úgy helyezkedett, ha a házból előjönne valami, akkor arra tudjanak tüzet nyitni. És persze várták Bishop parancsát a későbbiekre. Néhány másodperc csak volt ismét és a kimerült, sérült és fáradt csapat körbe lett véve. Az egyik ügynök a törött szoborhoz sétált oda és vizsgálgatni kezdte, rúnákat rajzolt a levegőbe és furcsa szavakat mondogatott. Nem kellett sok idő, hogy megszólaljon.
- Uram – nézett Bishop-ra. – Ez megsemmisült, inaktív, az egyik mágikus gócpont volt a kettő közül itt Manhattan-ben, ezek az emberek megmentették Manhattant…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Nyko Vas. 09 Dec. 2012, 10:46

Tekintetem Shyrokra, majd pedig Tessre siklik, s szomorúság járja át a tekintetem, majd lehajtom a fejem.
- Sajnálom Tess… - mondom csendesen, majd egy fülsüketítő reccsenés, s a szobor összetörik. Na igen úgy fest, hogy nem csak a házat amortizáltuk le, hanem a környékét is teljesen. Bár ez úgy fest, hogy több változást is okoz, mint hittem volna. Hihetetlen gyorsasággal süt ki a nap és időt se hagy menekülni, azonban valami furcsa történik. Nem halok bele, csak állok lekonyult fülekkel, s nézem a napot, mint egy gyermek a nagy halom csokit, vagy valami hasonló képpel, majd lassan a talajra rogyok térdelve és csak a napot nézem. Nem hittem volna, hogy látni fogom újra, az a nap előtt, hogy véget vetne elátkozott életemnek. De ezek szerint mégis, s még nem jött el az időm.
Szinte fel se fogom mi zajlik körülöttem, csak a napot nézem, majd mikor körbe nézek, akkor veszem észre a fegyvereseket, majd oda szólok.
- Üdv! Maguk a felmentő sereg? Hát baromira elkéstek! – Majd a romok felé bökök. – Öt dög kiütve a törmelék alatt… kettő meg meglépett egy nő és egy szárnyas izé. De ha meg mozdul az egyik kavics, akkor tartsák a távolságot, pokoli erősek. Orvosi segítség jó lenne a csapat jó részének. – teszem még hozzá, de maradok lent térdelve a talajon, egyszerűen, nincs kedvem megmozdulni egyenlőre és tekintetem visszafordítom a nap felé, s úgy szólalok meg Shynomy felé.
- Sok minden változott ma, Shyrok, és még fog is…

Nem úgy fest, hogy Nyko felfogta amit mondtam és csak állok mellette, támogatom. Csúnyán néz ki, de tudom, hogy képes meggyógyulni, csak vér kell neki, semmi más. És akkor gyorsabban gyógyul meg, de magától is képes regenerálódni is.
Hirtelen a füleimhez kapom a kezei mikor a szobor eltörik nagyon hangosan, s bántja nagyon füleim, majd kisüt a nap és mindent beborít a fény. Ijedten nézek Nykora, de furcsa látvány fogad. Nem bántja a fény, sőt teljesen megbabonázza, hogy láthatja a napot, s lassan leülök mögé a hátam a hátának vetve. Csak csendesen pihenek, egészen addig mg fegyverek nem jelennek meg, de csak annyit teszek, hogy a kezeim úgy teszem, hogy lássák, s ülök tovább, egy kicsit mosolyogva Nyko megjegyzésén.
- Ez gonosz volt Nyko. Legalább itt vannak és talán ők könnyebben boldogulnak a továbbiakban azokkal a micsodákkal. –mondom nyugodt hangon. Végre olyanok vannak itt akik képesek megvédeni minket és pihenhetünk is. Élvezve a kellemes meleg napot, majd hátra pillantok Nyko utolsó szavaira.
- Igen, Kita, sokminden – mondom csendesen, majd Tessre nézek.
- Gyere ide Tess, ülj ide mellénk – mutatok magam mellé.


Tekintetem végig siklik a kis csapaton, s azon merengek el milyen pokoli látványt nyújtunk csurom véresen, égetten, sebekkel teli. De túléltük, még ha nem is volt zökkenő mentes, s most? Útjaink lehet hamarosan szétválnak és kitudja, hogy találkozunk e újra. Jó Shyrok és én maradunk együtt, de mi lesz majd a többiekkel?
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Bishop Vas. 09 Dec. 2012, 10:57

Nem rég lettem kinevezve máris egy nagyobb dimenzióutazások történtek, ezúttal muszáj volt nekem is kimennem jobban szeretem az ilyen eseteket személyesen kezelni, a felelősség úgyis az enyém, persze ennek meg van az a hátránya, hogyha máshol lenne rám szükség akkor onnan hiányzom. Nem megy minden zökkenő mentesen, ugyanis nem találjuk a helyet és vagy tíz percen át körözünk, nem mutatom idegesség jelét, oka van annak, hogy nem találjuk meg és az nem a saját ügyetlenségünk. Egy hatalmas reccsenést lehet hallani, odakapom a fejem és látom, hogy a mellettünk lévő ház átváltozik, tekintetem megakad az ott álló alakokon, közben figyelek arra amit a mágiaügyis mond.
~ Szóval mágiával volt leárnyékolva, akkor gondolom a démonok egyik trükkje lehetett, szerencse, hogy itt van ez az ember mert én nem értek a mágiához...
Megindulok a csapattal együtt az udvarra az ott lévőkhöz, már kezdeném kiadni a parancsokat, hogy ki milyen állást foglaljon el de erre nincs szükség mindenki felveszi a megfelelő helyét. Végignézek a társaságon és látom egyáltalán nincsenek jó bőrben, de ami még fontosabb, hogy közölük egy az eltűnt volt polgármester, akivel én már találkoztam még régen akkor is egy igen érdekes eseménysorba csöppentem, lehet most is hasonló történt.
- Hívjanak orvost, sérülteink vannak.
Ezután megvárom, hogy a törött szobor ellenőrzésével végezzen az ügynök, biccentek neki, majd kiadom a parancsokat.
- Fegyvert le, szóródjanak szét és vizsgálják át a helyet, a tetőn lévők figyeljenek nem akarok kellemetlen meglepetéseket. -miután elmentek az ügynökök folytatom- A nevem Riez ügynök és egy észlelt dimenzióutazás miatt vagyok itt. Kérem mondják el pontosan mi történt itt, sajnos a szárnyas dög és az öt kiütött kavics nem elég információ.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 13 Dec. 2012, 10:04

//Ide teszem akkor kommentbe, ne várjatok Tao-ra, ő még nincs keddig minimum. Szóval tessék írni, mert holnap kört váltok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Tyler Csüt. 13 Dec. 2012, 14:05

A képessége persze semmit nem ér, még mindig nem tudja magán kívül másra is használni. Persze nem szó szerint, egyszerűen nem hat másra még mindig. De legalább mindenki túlélte, kisebb nagyobb sérülésekkel.
Felkapja a fejét a reccsenésre, a szobor kettétörik a felhők pedig eloszlanak. Elég gyorsan. Nincs is ideje ezen merengeni, megjön a felmentő sereg. Legalábbis a többiek reakciójából ítélve ők azok. Bár jócskán elkéstek.
-Mitől is mentettük meg Manhattant?-
Kérdezi halkan a varázsolgató fickótól, nem igazán tudja miről beszél a férfi. Alaposan elverték őket, és az a szárnyas lény....megborzong, mikor újra eszébe jut a hangja, üvöltése, és az hogy minden rohad körülötte. Ha nem lett volna ennyire tehetetlen akkor az a démoni ivadék sem jött volna létre.
-Egy mágiatudó kérte a segítségemet, beteg gyerekeket akart biztonságba jutatni. Ekkor érkezettek meg ők, ekkor történt a robbanás is. Sámán megkért minket, hogy nézzük meg a házat, mert démoni mágiát észlel belőle. Idejöttük, a házban nők voltak kikötözve, terhes nőket áldoztak fel. Aztán azt hiszem dimenzió kapu nyílt és bazi nagy egyszemű, lézert lövöldöző lények jöttek át rajta. Harcoltunk velük, nem sok sikerrel, aztán megjelent egy nő, azt hiszem valami főnök lehet a démonoknál, és......kitépte a szívemet, és létrehozott belőle egy lényt, aztán eltűntek akkor jelent meg a szobor, aztán meg maguk.-
Zavartan széttárja a kezeit.
-Ennyi röviden, és ha elhagyjuk a ház területét, meg tudok gyógyítani mindenkit, a démoni mágia leblokkolja a gyógyító képességem....-
Talán kicsit zavarosan adta elő mi történt, de a későbbiek során, úgyis kifogják kérdezni alaposabban, mellesleg a többiek is eltudják mesélni mi történt, talán jobban is mint ő.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Dec. 2012, 10:15

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Troy Conroy / Angyal és Makarov Vlagyimir Riez / Bishop

Az ügynökök bólintanak Bishop parancsára, az egyik azonnal hív egy orvosi csapatot a Fury-ról, a többi pedig nekilát szétszóródni a ház irányába, ahova fegyverekkel be is hatolnak. Néhány pillanat múlva az egyik ügynök ki is fordult öklendezve attól, amit odabent látott.
- Hölgyem, ha ön dögöknek nevezi a megcsonkolt és a törmelékek miatt agyonnyomott terhes női testeket, átkozottul pocsék humora van – mondta egy fintorral.
Miközben Bishop és Angyal beszéltek, addig a katonák lassan végeztek is a ház átkutatásával.
- A dimenzió kapu stimmel – mondta a mágiahasználó. – Azt követve találtunk erre a helyre. A démonok elől, mágikus gócpontokkal tartják fent a számukra kedvező légkört és helyet a városrészekben. Ezek általában egy személy vagy tárgy, amik nagyobb aurát generálnak, ami képes nagy helyet lefedni. Mivel ez a szobor elpusztult látható jele is volt, az égen látszik, hogy a felhőtakaró megritkult
- Uram, odabent csak megölt nőket találtunk, semmi többet. Illetve olyan dolgokat, hogy azokat nem a mi feladatunk kivizsgálni, uram – pillantott még a mágiahasználóra.
Az égen pedig ekkor feltűnt egy repülőautó, ami egyenesen erre a helyre tartott a kért orvosi csapattal.

Kertes ház - Page 4 00120

Miért kell emiatt megint szólnom? Ne vegyétek figyelembe Tyler utolsó mondatát, a karakter semmit sem tud a mágiáról, főleg nem azt, hogy milyen fajtái vannak és, hogy mire lehet valaki képes.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Nyko Pént. 14 Dec. 2012, 15:57

Az ügynökre nézek aki bemutatkozik, s lassan felállok.
- Kita Horigome vagyok, a társam Shynomy Rokana. – mutatok Shyrokra, s folytatnám, mikor meghallom az egyik ügynök hangját. Olyan gyilkos tekintettel fordulok felé, hogy ha azzal ölni lehetne a fickó nagyon szenvedne most.
- Nem a szerencsétlen áldozatokat neveztem dögöknek, hanem 5 szörnyet. Ohh igen, vigyázzanak, vér borít mindent, egy kádnyit kaptunk a nyakunkba az emeletről… - teszem hozzá, majd visszafordulok Riez ügynök felé.
- Szóval pontosabban. Öt lény, lézert lőttek a szemüből, külsőre, mintha kőből lettek volna faragva annyira, hogy legyenek kezeik, lábaik, testük és a fejük szinte egybe volt velük, nagyon gyorsak és erősek voltak, ráadásul nehezek is, úgy két tonna per darab. – Mondom, erőltetett nyugalommal a hangomban, majd a bűvészkedőre pillantok.
- Uram! Igen ön, aki bűvészkedik. Nincs egy képes lény meghatározója vagy, valami, amiben megtudnám mutatni mit keressenek? – Kérdem, majd tekintetem visszasiklik Riez ügynökre, de elakad a szavam egy pillanatra.
- Miaz, hogy nincs bent semmi?!? Öt darabonként legalább két tonnás dög nem párolog el, ez lehetetlen! – majd a „bűvészkedőre pillantok és Riez ügynökre, mert ez nekem olyan lehetetlennek tűnik. Sose foglalkoztam mágiával meg hasonló bűvészkedéssel, ami most itt nagyon nagy hátrány és lehet nagyon hülyének is néznek. – Vagy lehetséges? –teszem hozzá.
Látom, hogy Nyko kezd némileg kiborulni így felállok és elé lépek.
- Nyugiiii… ha nincsenek itt akkor lehet az a nő volt az aki tett velük valamit és az a szárnyas lény. Volt valami hatalma, hiszen téged is megbabonázott egy időre. – mondom nyugodt hangon. – Ha itt nincsenek, mivel gondolom az urak is szeretnék tudni mik voltak itt segítenek, hogy pontosan be tudják azonosítani. – Majd rámosolyogok Nykora és Rize ügynök felé fordulok.
- Sajnálom kicsit nehéz napunk volt… - kezdek bele, mire Nyko közbe vág.

- Nehéz? Huuu de enyhén fogalmaztál. – morgok – Ma reggel még volt hol laknunk, volt ki gondoskodott rólunk, biztos pontot adott eme káoszban… most már nincs semmink… szóval inkább a Pokoli napunk volt a pontosabb és még közel se oldódik meg ezzel – nézek Shyrokra, majd fel az égre, a napra, aztán a ház romjaira.
Sóhajtok egyet, majd Riez ügynökre nézek.
- Amiben tudunk segítünk, hogy megtudják mik voltak itt, ha már eltűntek – mondom mosolyogva, majd a repülő járművét nézem.

Tekintetem lassan az égre terelődik s a járműre, ami közeledik.
Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Bishop Vas. 16 Dec. 2012, 12:57

Úgy tűnik, hogy csak a két macskaszerű nő van magánál annyira, hogy használható információkat adjanak, ők viszont nagyon sok mindent mondanak, a szárnyas alak pedig elmeséli, hogy hogyan és miért kerültek ide, figyelmesen hallgatom őket egy darabig. Az ügynökök benéznek a házba már fordulnak is ki és az egyik közli mi van bent, láttam már sok szörnyűséget el tudom képzelni, nem szép látvány, de akkor is fel kell készíteni majd az ügynököket az ehhez hasonló borzalmas látványokra, nem utoljára fognak ilyet látni. Közben kiderül, hogy a két lupine talán túlságosan is elemében van.
- Hölgyem ha engedi, intézem én a saját embereim, az ön parancsára úgy sem kötelesek hallgatni. Rendben jöjjenek el a háztól, a holtestekkel később is ráérünk foglalkozni, nem szükséges már a készenlét sem nem valószínű hogy démonok bukkannak itt fel. Maga -intek a mágiaosztályosnak- kérem azonosítsa be a leírt lényeket és utána jelentheti is őket a SHIELD-nek. Egyébként ahogy említettem -fordulok a sérült nyakú macska felé- dimenzió utazás miatt jöttünk ide, feltételezhetően pont azért mert az említett lények "elpárologtak".
Én is az érkező járművekre emelem a tekintetem. Remek, igazán gyorsak.
- Jut eszembe -fordulok Angyal felé- a démonokat vezető nőről és arról a szárnyas lényről még nem hallottam konkrétumot, fontos lehet.
~ Ezt muszáj lesz jelenteni, gyanítom fontos célpont az a nő és a társa.
- Amint megkapták az orvosi ellátást és olyan állapotban vannak ha akarnak szabadon elmehetnek. Gratulálok úgy látszik megtisztították ezt a területet a démonoktól.

Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 18 Dec. 2012, 13:47

Az egész jelenet alatt úgy érzem magam, mintha valami filmet néznék, ami aztán kilép a vászonról. Ahogy fulladozni kezdek, megértem, hogy az az alak éppen Angyal ellentéte, úgy pusztul el körülötte minden, ahogy Angyal meggyógyít mindent. Ahogy próbálom lassítani a szívverésemet, hogy minél tovább kibírjam levegő nélkül, meghallom a nő szavait. Fogalmam sincs, miről beszél, de ezt már megszoktam ebben a világban. Végül a nő és a pusztító szörnyeteg is eltűnik. Fellélegezve húzom ki magamat, és megyek közelebb Angyalhoz, de semmi sem történik, leszámítva, hogy mindenki tőlem vár magyarázatot, amivel viszont nem szolgálhatok, így csak a vállamat vonogatom. A jáde szobor összetörése után még kommandósok is érkeznek, ez a nap első jó híre. A vezető hosszasan nézeget engem, gondolom ő is felismerte bennem a polgármestert, aki nem vagyok, de még mindig nem tudom, mikor kéne ezt közölnöm.
Az orvosi ellátásnak viszont eléggé örülnék, ha már Angyal képessége nem működik, mivel van egy pár égési sérülésem. A lányok közben elhadarják az egész eseménysorozatot, úgyhogy nekem nem sok mondanivalóm marad. A repülő autók felé nézek, aztán a vezetőhöz fordulok, és megfogadva a tanácsát, elhagyom a ház környékét.
-Uram, öhm... - Eltűnődöm, hogy mennyit kéne most közölnöm az igazságból, és vajon mit tennének velem, ha azt mondanám, egy másik világból jöttem, és nem vagyok polgármester. A helyében én nemzetbiztonsági fenyegetésnek nyilvánítanám magamat.
-Azt mondta, elmehetünk, ha végeztek az orvosok. Én viszont inkább oda szeretnék menni, ha lehetséges - ezzel az égben lebegő hatalmas Helicarrier felé mutatok. Elvileg polgármester vagyok, talán van jogosultságom ilyet kérni. Ugyanakkor nem mondtam, hogy polgármester lennék, szóval nem kellett hazudnom sem.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Szer. 19 Dec. 2012, 09:49

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Troy Conroy / Angyal és Makarov Vlagyimir Riez / Bishop

Az ügynök állta Kita tekintetét, egy pillanatra sem, Bishop parancsa után pedig mindenki elkezdett kivonulni a házból, a mágiahasználó pedig a felettese parancsára egyből rávágta, hogy mi is volt az a lény, amivel itt találkozott a csapat.
- A leírás alapján Esztelenek a Sötét Dimenzió lakói, és mint tudjuk a Sötét Dimenzió alapból Dormammu királysága és saját dimenziója. Így nem meglepő, hogy hozott át belőlük erre a síkra. Csak nem értem, hogy miért itt, és miért nem az Astoria-n.
Az orvosok megérkeztek erre a helyre és rögtön nekiláttak annak, hogy megnézzék a sérüléseket, amiket a csapat tagjai elszenvedtek. Amiket tudtak azt most azonnal ellátták, de szinte mindenkin súlyos sebek voltak, amik itt gyors elsősegély mellett nem igen voltak elláthatóak. Az orvosok vezetője odafordult Bishop-hoz a vizsgálódás közben.
- Uram, a legtöbbjüknek súlyos sérülései vannak, fel kellene őket vinni a Fury-ra, hogy jobban el lehessen őket látni, van, aki műtétre is szorul itt – nézett Kita torkára egy pillanatra.
- Illetve a szárnyas úriemberen még mindig van valamilyen mágia, amit meg kellene törni és ehhez úgy vélem, hogy Mrs. Miller szükséges – szólt közbe a mágiahasználó is.

//Utolsó kör kezdődik.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Nyko Szer. 19 Dec. 2012, 15:03

- Bocsánat – mondom Riez ügynönek, majd elballagok a háztól. Majd figyelem azt a fickót aki ért eme dolgokhoz és hallgatom, hogy mit is mond, majd elgondolkozok.
- Esztelen… Dormammu… miért itt – gondolkozok felhangosan, majd szemeim tágra nyílnak, ahogy beugrik valami. – A nő, Dormammu húga volt! – mondom hangosan. – Mikor tett velem valamit, ami miatt a társaim ellen uszított, azt mondta, hogy a bátya, Dormammu dicsőségére tegyem meg… - erőltetem a beszédet amennyire csak lehet, s aztán lekonyulnak a füleim és lehajtom a fejem. – Csak azért voltak itt, a nagy dögök, hogy lefoglaljanak minket, csak mivel nehezen, de levertük őket, azért kellettem neki én, hogy megszerezze amit akart… - próbálom összerakosgatni a kirakó darabjait. – Az angyal szívének megszerzése és a szívből lett rettenethez kellett az idő… ha jól sejtem az Esztelenek azért voltak itt, hogy az időt húzzák, engem azért „varázsolt el” vagy mi a fenét csinált, hogy időt nyerjen… Vagy rosszul gondolom? van ebben bári logika? maguk értenek ehhez… - nézek fel rájuk. Én csak találgatok azokból az infókból, amiket láttam, hallottam most, de nekik talán ez többet mond, mert nekem akár egy tündér mese, mint sokak a vámpírok és a vámpír vadászok.
Egy érintést érzek a karomon, majd egy gyengéd húzást, ahogy Shyrok hátra húz egy kicsit, felnézek az orvosra, aki ott várakozik, hogy engem is megvizsgálhasson. Nem tudom mennyire lepi meg a dolog, hogy se légzés, se pulzus és olyan sebem van, amitől halottnak… illetve halottabbnak kéne lennem. De úgy fest, hogy nem igazán lepődik meg tőle, így én se ugrálok. Csak hagyom, hogy tegye a dolgát, majd hallgatom a fejleményeket.

Nem tudom kinek mennyire tűnik fel, de hogy vége ennek és nyugi van Nyko egyre jobban és jobban omlik össze. Sok volt ez a nap, sok a kérdés, és a kevéske válasz is csak még több kérdést vet fel. Nem ilyen lények ellen képezték, tanították, és engem se. Most ez új terep, amivel nem tudunk olyan könnyen megbirkózni. Bár ahogy őt ismerem, beleveti magát a könyvekbe és egy ideig azt fogja bambulni fáradhatatlanul.
Hagyom magam megvizsgálni, bár némi fejfájáson kívül mást nem érzek de azért a Dokinak elmondom, hogy Igen kemény ütést kaptam a fejemre. Aztán Kita mancsát megragadom és hátra húzom, hogy az orvos őt is megnézhesse.
Végül úgy fest, hogy nem itt leszünk ellátva, hanem máshol, a Furyn… Nem fogok vitába szállni, hogy hol leszünk ellátva, ahol szerintük jobban megtudják ezt tenni, így amint döntöttek Nyko mellett maradva megyek oda ahova visznek.

Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Tyler Szer. 19 Dec. 2012, 17:22

A hivatalos szerv intézkedik, ő pedig csendben ácsorog a többiek mellett. Érdeklődve hallgatja az új információkat majd a lányra néz, ahogy elméleteket gyárt.
-Hát én nem is tudom....az a nő honnan tudta, hogy én idejövök, meg egyáltalán mi a képességem....-
Azt nem teszi hozzá, hogy nem ebből a világból származik. Hacsak Tao el nem szólja magát, ezt jobb szeretné titokban tartani.
-Mágia? Rajtam?-
Kérdezi kissé kétségbe esetten a mágiaszakértőtől. Kissé tart attól, hogy pont hivatalos szervekhez viszik ellátni a csapatot, de végül is, jobb ha nem áll ellen nekik. És még segíthet is nekik, ha visszatér valaha a képessége. Bólint belegyezés képen, de az utat inkább csendben tölti el.


//Az előzőt tényleg elrontottam, de a másik reagomban amiben azt írtam, hogy a képessége miért nem hat, nem úgy írtam, hogy pontosan tudja a mágia az oka, csak mivel a területen már a kaland kezdetén nem sikerült neki gyógyítani ezért írtam, feltételezte hogy a házon van mágia ezért kikerülve onnan helyre jönne.//
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Bishop Csüt. 20 Dec. 2012, 22:25

Úgy érzem, hogy egy kis félreértés támadt én azt mondtam, hogy majd akkor mehetnek el szabadon ha rendesen ellesznek látva és nem negyedóra múlva egy elsősegély után, de ezt felesleges felhozni. Tao kérése érdekes, de megoldható, sőt az orvosi csapat közli, hogy mindenképpen fel kellene mennünk a Furyra. Közben az egyik lupine összerakja a képet, jól sejtettem én, hogy az a nő fontos célpont és nem véletlenül volt itt egy mágikus gócpont, vagy mi.
~ Dormammu húga, aki valamilyen lényt hozott létre. Erről mindenképpen értesíteni kell másokat, de ha már úgyis a hajóra megyünk.
- Rendben akkor hívjanak járműveket, mindenkit felszállítunk a Furyra, odafent a sérültek megkapják az ellátást és nagyobb alapossággal fényt deríthetünk a dolgokra. Maradjon itt négy ember, akik majd fogadják azokat, akik a holttestekért érkeznek. Kérdés?
Ha nincs akkor remélhetőleg megvárom a légiszállítókat és utána már minden megy magától. A Furyn intézkedem, hogy tényleg érkezzenek valakik a házhoz akik a holttestekkel foglalkoznak, illetve jelentést teszek az itt begyűjtött információkról, oda viszem a mágiás fickót is, nehogy véletlenül hülyeséget beszéljek.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 22 Dec. 2012, 10:51

Résztvevők: Jet Li Tao, Tess Gordon, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Troy Conroy / Angyal és Makarov Vlagyimir Riez / Bishop

- Igen, valami olyasmi – válaszolt az ügynök Angyal kérdésére. – Valamivel blokkolják a képességének kisugárzását. Még én is érzem.
Néhány perccel később megérkeztek a repülőautók, amivel aztán a csapatot felvitték a Fury-ra, hogy elláthassák őket. Mivel Angyallal egyelőre nem tudtak foglalkozni, vagyis az említett Mrs. Miller egy ideig még nem ért rá, hogy eljöjjön ide, mert a kötelességei máshova szólították a csapat tagjait megműtötték, hogy a sérüléseiket rendbe hozzák. Révén lényegében mindenkinél igencsak fontos volt mindez. Nagyjából a csapat már igencsak jól lábadozott, amikor végül hetekkel később – vissza kellett mennie – Angyalnak fel tudták hosszas előkészület után törni a mágikus blokkolását, ami rajta volt. Ekkor kapta csak vissza teljesen a képességeit. Eddigre már mindenkit kiengedtek a kórházból és hazamehettek, vagy oda, ahova akartak. Még mindenkit kihallgattak és részletes jegyzőkönyvet is felvettek arról, ami történt. Kita megtudta, hogy Dormammu képes a vámpírok és egyéb démonok felett uralmat átvenni, valószínűleg ez történt most is, és pár hét vizsgálódás után kiderült az is, hogy a nyaklánc, amit felkapott a halott mestere mellől , védi a napsugárzástól és ha rajta van, ugyanúgy tud a fényben sétálni, mint bárki más.
Ők megtették, amit kellett, ha Manhattan felszabadul már tudják, hogy nagyon-nagyon sokat tettek azért, hogy így legyen. Ha véletlenül is kerültek oda, hősök lettek New York lakosságának szemében.

Vége.

Kertes ház - Page 4 00120

Tao-nak folytatás a Fury-n Johanne-val. A többieknek köszönöm a játékot! A kaland szept 22-n kezdődött, azaz 3 hónapnyi ugrásotok a mai dátumig. Ez alatt mindenki azt csinált, amit akart, többek közt gyógyult. Köszönöm szépen a játékot mindenkinek!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Dec. 2012, 11:30

Második fázis – Epilógus 1.

Néhány nappal a Greenwichben történt események után a démoni síkon:

Patás, azaz Tlalok most érkezett vissza Thamuzhoz a küldetése után, amivel ura bízta meg, még korábban. Az ügy kényes volt, nem siethette el azt, hogy ajtóstul ront rá azokra, akikhez küldte ura. Pedig a démon szívesen megtette volna, mert amik odakint, azaz New Yorkban zajlott túl ment minden határon. Minden démon létét fenyegette, hiszen ha a menny is beavatkozik, akkor nekik végük, az egyensúlyt felborítottnak fogják ítélni és az örökös háború újra kezdődik. De az eredmények, amikkel jött talán bíztatóak és kedvezőek voltak, bár még mindig ki voltak hagyva az égiek belőle, de legalább ha minden a tervek szerint fog menni, akkor egyetlen démonúr sem lép ez ügyben a köztes világra és talán szemet hunynak felette. Belépett a lángoló trónterembe és a kis hídon át ment a központi „szigetre” ott térdelt le, noha urát éppen nem látta.
- Felség, visszaértem.
- Milyen választ küldtek? – kérdezte a lángoló démonúr kiemelkedve a lávából
- Hajlandóak, a démonurak, Thorhalla, Hela és Mephisto hajlandóak veled találkozni egy semleges területen, hogy megvitassák a helyzetet. Ők is hasonlóan vélekednek felségeddel, hogy Dormammu-t meg kell állítani.
- Akkor pedig annak a lángolófejű alaknak a napjai meg vannak számláltatva!

Folytatás: Soho-ban//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 24 Dec. 2012, 13:02-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Dec. 2012, 11:30

A HELYET A SHIELD LEZÁRTA ÉS TILTOTT TERÜLETNEK BÉLYEGEZTE MEG!!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kertes ház - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kertes ház - Page 4 Empty Re: Kertes ház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.