Sikátorok

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Lance Harris Szer. 12 Okt. 2011, 16:54

Kettő kész, egy maradt, gondolom, bár még a düh tombol bennem. Gyorsan odanézek ahol szerintem a csajszi van, de későn... Mire észreveszem már labaim között van, és üt egy nagyot, pont oda. Kibírhatatlan fájdalom jelentkezik elösszőr az ágyékomban, majd pár pillanat múlva átterjed az alhasi tájékra, de akkor én már a földön térdelek, előre görnyedve. A fájdalom lassan sugárzik mindenfelé szét, azonban intenzitása csökken. Tapasztalatból tudom, hogy két három, esetenként több másodperces szünet után képes leszek felállni, bár a fájdalom marad, a cselekvőképességem visszatér. Addig viszont a földön, magzatpózba görnyedve fetrengek amíg a testem lassan ki nem választja az adrenalin hatására, ami a harc hevétől keletkezett fájdalom csökkentő hormonokat. Ha sikerül felálljak féktelen haragomban minden elérhető eszközömmel, testrészemmel, erőmmel támadok a lányra, lehetőleg nem hagyva belőle semmit. Ha ez nem sikerül, akkor valószínűleg ösztönösen védem a létfontosságú szerveim, részeim amíg vissza nem nyerem józanságomat, de azután fusson aki lát...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 12 Okt. 2011, 17:05

A küzdelem tovább folytatódott, Fox pedig visszatért Sarah tudatába. Jane sikeresen ki tudta tépni még a vállból az üveget, ami újabb fájdalommal járt Jeff számára, majd ekkor szúrt a lány, ám már csak a levegőt és a férfi feje bőrét tudta eltalálni, ugyanis az ellenfele térdelésből magzatpózba húzódott össze. Az, hogy a fejét találta el Jane Jeff-nek a fehér maszk megsérült és bőr is, így a vér kezdett minden felé folyni a férfi fejéből és a fehér ruhát tovább vérezte. Az üveg pedig ennek hála darabokra tört és már használhatatlan lett. Igaz ez a sérülés is nem kevés fájdalommal járt, de agyrázkódást nem okozott, így a fájdalom ellenére fel tudott kelni a földről.
Jeff őrjöngésben kapott a lány után, aki ott állt közvetlen mellette, igaz megütni nem sikerült, de a kezét, amiben az üveg volt, sikerült elkapnia a férfinak a felkarnál.

//Én halálosnak vettem, révén mindent összezúz, így mozogni sem képes tovább a húsbáb sem.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Szer. 12 Okt. 2011, 17:25

Nos, a fejét sikerül végigvágni, ami így belegondolva azért jó, mert a csorgó vér talán elvakíthatja, de ennek ellenére az üveg nem a nyakába megy, és így sajnos elúszik a nagy lehetőség is a harc lezárására, és az üveg is használhatatlanná vállik, max egy szilánkal próbálkozhatnék de valószínűleg magamnak több kárt okoznék. A srác megragadja a kezem és láthatóan dühöng, nem is akárhogy, szóval ebből a helyzetből most nem tudom hogyan is fogok kimászni. Átdboni nem bírnám magam felett, ez tény, valamint nem tudom hogy mit csinálhatna, mert elég sok lehetősége van, én pedig kénytelen vagyok egy teknikára építeni, a szemre. Még mielőtt kedve lenne hozzá csapni egy falhoz, vagy adni egy öklöset, megpróbálom egy gyors és határozott mozdulattal kibökni a szemeit, ha mindkettőt nem is tudom legalább az egyiket, hogy a térlátás előnye nálam legyen. Ha közben üt azt megpróbálom elkerülni, nem igen akarok úgy járni mint Fox, és mást pedig nem igazán tehetek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Lance Harris Szer. 12 Okt. 2011, 17:46

Őrjöngésem végül odáig vezet, hogy arcom fel van hasítva, csorog a vörös vérem mindenfelé, de a nő karja a kezemben van. Nem engedem el, akármennyire is próbálkozik szabadulni, bár nem hiszem, hogy tudna. Fáj a hasam, fáj a tököm, vállam hasogat, arcomon mély sebek. Nem gondolkodok, nem tétovázok, legegyszerűbb, szinte gyermekien egyszerű megoldáshoz folyamodok. Mint a kisfiúk, ha kezükbe kerül egy játék baba, ami a húguké, kezembe tartva elkezdem lóbálni, át a fejem felett, körben magam körül, akármi. Ami kevésbé gyerekes az valószínűleg a megjelenésem, és a hangok amik előtörnek torkomból, mindeféle szitkok, leginkább a lány foglalkozását találgatva közbe. (Igazából egyetlen egy foglalkozás, a legősibb, különböző neveit üvöltöm artikulálatlanul, hangosan) Ha pedig eléggé megrángattam, lóbálás közben elengedem, remélhetőleg elég lendületet kapott orbitális pályára álláshoz, de legalább egy falhozkenődéshez.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 12 Okt. 2011, 17:59

Jane azonnal nyúl a férfi szeme felé, azonban csak az arcát sikerül végigkarmolni, és csak nagyon kicsit belekapni a másik szemébe. Igaz a fájdalom szinte azonnal újra belecsap Jeff arcába, a szemébe és vér is belemegy a szemébe, ami miatt átmenetileg nem lát a sérült szemével, de nem vakult meg. Az akciótól hála Jane ellenfele csak jobban megvadult és üvöltözve kezdte forgatnia levegőben a lányt, akinek a karját még jobban szorította. Így pörögtek egyre gyorsabban, Jane-t már a rosszullét kerülgette, amikor Jeff végül elengedte, a közeli ház falába csapódott a lány, egy hatalmas toccsanással robbant szét szinte rajta úgy hét méteres magasságban, ahol becsapódott és még a fal is megrepedt ennek hála. Jane is visszatért az eszméletlen Sarah tudatába és immáron csak az ájult és vérző fejű Sarah maradt ott, illetve a talpon levő, de vérző Jeff és a lány.
- Szép mérkőzés, gratulálok! – mondta a lány miközben előjött az árnyak közül. – A kocsim itt van a közelben, ellátom a sebeidet és induljunk.
Még felnyalábolta Sarah testét és egy hippi lakókocsihoz kísérte Jeff-et, ahol gyorsan bekötözte a férfi sebeit, már ha ő vele tartott.
- Aludj egy kicsit, pár óra és hazaérünk – mondta.
Ha Jeff lefeküdt aludni egy kicsit, ha nem, pár óra múlva hajnalban a kocsival immáron Cape May-ben egy igen mutatós kastély előtt parkoltak le.

Hamarosan Sarah is magához tért egy kórházi ágyban. A feje iszonyúan sajogott, ami be is volt kötözve, akárcsak a lánynak egy infúzió. A tegnap estéről semmilyen emléke nem volt sem neki, sem a többieknek, az utolsó emlékük, hogy megkapták a pénzt, majd minden sötét. Azonban egy biztos, hogy nem rabolták ki őket, mert a pénzük most is megvolt.

//Minden a ketten a saját magatokhoz menő linkre írjatok.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 20 Feb. 2012, 23:14

A Orion és Santiago házához ment és egy levelet rakott a postaládájukba. Ha kiveszik a levélben újságból kivágott betűkből kirakott szöveg van.

Afterlife nightclub. Hétfő este tíz órára. Fegyvertelenül gyertek. A feladat részleteit ott kapjátok meg. A gázsiról is egyezkedünk ott. Legyetek ott időben.

Üdvözlettel Edward Johnson.

A férfi ezután visszajött a konyhába. Jelenleg a sikátorokban mozog. Éppen egy tervet eszel ki. Van egy kis pénze a két jómadarat tudja használni. Ebben már most biztos. Viszont kellenek még emberek. Az afterlife klubba megy. Állítólag jóféle hely. Oda hívja meg a többieket is. Már csak azon gondolkodik vajon kiket tudna még beszervezni. Ennyien kevesen lesznek. Úgy gondolja megoldja valahogy. Tudja, hogy mikor van a váltás. Úgy gondolja, hogy találhat megfelelő embereket. Egy könnyed tervet már ki is eszelt. Elmegy a bárhoz és körülnéz hátha talál ott pár értelmesebb figurát.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Csüt. 27 Dec. 2012, 15:16

Céltalanul bolyongok Bronx sikátoraiban, tulajdonképpen nem tudom, hogy hova menjek, vagy hogy egyáltalán mit csináljak, mert hát munkahelyem nincs, lakásom nincs, bár talán még a régi, vacak kis lakhelyre visszamehetnék, amiben anno Stevennel éltem, de nem tudom, hogy mennyi értelme lenne, vagy hogy helyre rakták-e az ajtót azóta... Fölöslegesnek látom megnézni, de ami a legrosszabb számomra az egészben, hogy minden pénzem is eltűnt, minden cent amiért dolgoztam, vagy dolgoztattam... Pedig abból a rakat pénzből legalább, ismétlem LEGALÁBB öt millió dollár engem illet, végül is csak az életemet kockáztattam érte és megszenvedtem azért... Mondjuk valószínűleg nem idegesítene ennyire, hogy valaki teljesen lenullázott, ha nem lenne szükségem éppenséggel normális ruhákra és valami meleg ételre, mert így, télen rongyokban eléggé kellemetlen az idő, ráadásul a gyomrom is eléggé korog már egy jó ideje... Szerencsére a hó oltja a szomjúságot, bár nem hiszem, hogy ez ténylegesen jót tesz nekem, végül is ki tudja, hogy mivel keveredik itt... De hát nincs más választásom. Már csak annyiban reménykedem, hogy senki sem szégyenkezik esetleg különösebben miattam, az lenne talán már a legalja... Ez a hely pedig ahogyan körülnézek, valahogyan egy kicsit ismerős nekem, de vajon honnan?
~ Miután megveretted magad, ide küldtek egy csapattal, hogy fogjatok el valami csapatnyi idiótát, de átvertek. Meglep ez bárkit is?... Ó tényleg... Mondtam már, hogy kuss legyen? Igen. Akkor tartsátok magatokat hozzá, mostanában mást sem csináltok, csak idegesítetek... Me...~
- KUSS LEGYEN! - Ezzel pedig tulajdonképpen állba verem magam, bár azért az utolsó pillanatban eszmélek, így annyira nem vészes, de azért nem volt kellemes érzés. Még megyek egy keveset, majd pedig egy, az utcától viszonylag távolabb lévő szemetesnek dőlök, miután lehajtottam a tetejét, és onnan figyelem az utcát, kíváncsian, bár a tárgy hideg, de ez már nem képes érdekelni, amúgy is fázom szóval nem számít. Nem kukázok, nem alacsonyodok le arra a szintre, a figyelmet se próbálom felkelteni magamra, csak békésen figyelek és azon gondolkodom... Hogy hogyan is akarok én bárkit is támogatni Dormammu ellen?

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 27 Dec. 2012, 17:10

Lerágom az ujjamról az egyik zöldségnek látszó tárgyat, majd megnyalom mind a három ujjam amire ráfojt a csípős és a dzadzíkii tökéletes egyvelege.
Sajnos még mindig érzékelhető az invázió hatása a városon, de a görög büfé a sarkon még így is nyitva áll, én pedig nem bírtam ki, hogy ha már démonokról van szó ne a pokol konyháján keressem a bajt. Egyszer már megtaláltam itt a számításomat és abban bízok, hogy most sem lesz ez másként. De azért nem sietem el a dolgot, előbb megtömöm a hasam, az amúgy sem akadályoz az előre jutásban.
Egy pillanatra megáll a számban a csípős, ahogy a sikátorba benézve meglátom koszos alakot egy kukán, de akkor a csípős körbeveszi az ízlelő bimbóim.
- Úhh-uhh - Jelentem ki, mint egy igazi értelmiségi, majd a nyelés után harapok egy darab pitát az enyhítésre, egyenlőre nem lenne okos dolgo kezet felszabadítani, hogy előkerítsem a dobozós üdítőt amit a kaja mellé kaptam. Csak tovább lépek a sikátortól, megrázom kicsit magam és benyúlok a pitába egy jó darab kevésbé csípőzött húsdarabkáért, hogy a számba ejthessem a finomságot. De csak szép lassan engedem alászállni, hogy biztos ne vétsem el.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 31 Dec. 2012, 09:45

Eljő az alvilág
Résztvevők: Sarah Storm és Maximillian Evans / Axe

Idő: 2023. december 31., 22:20
Hátralevő idő: 01:40:00 (20 kör)

Prológus:
Szilveszter, annak ellenére, hogy Bronxba is vannak démonok, noha nem olyan nagy számban, mint máshol a városrész fel volt díszítve és ünnepi kivilágításban volt része. Ahol nem voltak démonok, ott az élet rendesen zajlott, azaz most is nagyon sokan az utcán voltak. hiszen ma búcsúztatták a 2023-as óévét és várták az újat. Az égen, mint mindig a vörös felhők voltak, de e mellett szakadt a hó és már bokáig ért, azt nem takarította senki, ennyire nem voltak bátrak a munkások. Sok helyről ünneplés zaját lehetett hallani, utcákról, terekről, a híres kaszinó is tele volt éppen. Az utcán pedig nyugodtak, akárcsak a légtér, démonok nem voltak. Senki sem tudta, hogy miért. Ki-ki miért tartózkodott éppen a városrészben nem számított a lényeg, hogy itt voltak és ez talán örökre megváltoztatja őket.
Este 22:20 percre váltott az óra, a tévében kabaré szólt, a bárok és szórakozóhelyek egyre és egyre hangosabbak a részegek miatt, az utcákon a SHIELD emberei mászkáltak és felügyelték a helyet, biztosították azt, ők voltak, akik némileg próbálkoztak hókotrással is, de egyelőre nem sok sikerrel, mert a folyton szakadó hó nem segítette ezt. Úgy tűnt egyelőre, hogy minden a legnagyobb rendben lesz, amikor a városrész és a tenger felől hatalmas morajlást lehetett hallani. Először csak a fények aludtak ki, ahogyan az elektromosság megszűnt, majd teljes Bronx, minden része és még Észak-Manhattan is megremegett, alulról, nem földrengés volt, valami más, a csatornafedelek egyszerre robbantak ki és okádtak tüzet néhány pillanatig. A városrész egy kicsit megroggyant, az alacsonyabb részekre beözönlött a tenger… Bronx süllyedni kezdett.

Sikátorok      - Page 4 00120

Játékszabályok: 20 körötök van arra, hogy megmentsétek Bronxot, ha nem sikerül a tengerbe veszik Manhattan egy részével együtt. Most szigorúan betartom a 3 napot, mert minden rész, akik külön vannak is egyszerre haladnak, így hiába van valaki egyedül és írna 10 perenként sem kap reagot, de ahol senki sem írt, ott is kört fogok váltani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 03 Jan. 2013, 00:21

Elejtem a húsdarabot, az arcomról pattan le, ahogy megszakítom a koncentrációt meglepődésemben. Hatalmas remegés rázza meg alattam a talajt, ugyan ennyitől még nem esek orra,d e gyorsan körbe fordulok, hátha kiszúrok valamit. Nem kell keresgélnem, a csatornafedők a levegőbe vágódnak és láng követi őket a nyílásból. Rögtön felhajítom a kajámat a levegőbe, együtt szeretném megfogni a közelben lévő csatornákkal és szép lassan visszaereszteni a helyükre, illetve egyiket csak mellé. Megpróbálom kizárni a tényt, hogy a bokámat megcsapta valamiféle víz, még nincs időm körbevizsgálódni, hogy mi okozza. Betömöm a maradék kaját és az első nyíláshoz sietek. A környékén lassítva, hogy magam elé tartva a kezem ellenőrizhessem, hogy mennyire maradt forró a terület, illetve nem-e akar kiugrani rám valami démonivadék. Szép lassan szökik fel az adrenalinszintem ahogy közelebb kerülök a vélt veszélyhez. Megmozgatom az ujjaimat, belemelegítés gyanánt, miközben előre meresztem a szemem, a feltartott kezeim elé.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Csüt. 03 Jan. 2013, 03:15

Ahogyan megjelenik az alak a kajájával, kissé összeszorul a gyomrom, mocskosul éhes vagyok és... Tulajdonképpen sugárzik az undor a tekintetemből, minek kellett megállnia? Még a gyomrom is megkordul, eléggé hangosan, alapesetben pedig most szívesen odamennék és egyszerűen... Nos nem tudom, megütném, ez tény, de úgyis akként lenne titulálva, hogy megtámadtam a kajáért, de az igazság az, hogy... Egyszerűen azért ütném le, hogy térjen már észhez egy kicsit és legyen benne annyi emberség, hogy nem vág fel azzal, hogy neki van mit ennie, ennyi emberség még bennem is volt anno... Mindenesetre is gyorsan eltereli a figyelmem az áramkimaradás, majd pedig a remegés, a csatornákból előtörő tűz, majd pedig az egész placc hirtelen megsüllyedése, a lábamat nyaldosó vízről pedig már nem is akarok különösebb említést tenni, kibaszottul hideg, de talán még mindig nem olyan vészes, mint maga a hó. Fontos megemlítenem, hogy mindezt eléggé... Pókerarccal nézem végig, láttam már rosszabb dolgokat, végül is, New Yorkban vagyunk, annyira nem lep meg, hogy újév felé valami ilyesmi történik, abban pedig biztos vagyok, hogy ez is egy túlvilági próbálkozás, vagyis olyasmi, bár értelmet nem igazán látok benne, meg azt se nagyon vágom, hogy mi lehet a cél, de talán ez nem is fontos, ebbe most sikeresen bele... Beleácsorogtam egy kuka mellett, remek.
~ Beleácsorogtunk... Igen, beleácsorogtam... Mindegy. ~ Szóval most azt hiszem tenni kéne valamit, de még mindig zavar az a néhány SHIELD ügynök, akik a hóval szenvedtek korábban, vagyis láttam már néhányat, bár tény, hogy most sötétebb van, szóval kicsit nyugodtabban léphetek talán az utcákra és hát élek is a lehetőséggel, az első dolgom, hogy nyugodt léptekkel felzárkózok ahhoz a bizonyos alakhoz, akit korábban szívesen leütöttem volna... Ez még most is igaz, de azt hiszem van fontosabb dolgom is, mint bárkit megtámadni jelenleg.
- Új errefelé? - Kérdem, a korábbi reakciója miatt, persze lehet, hogy csak engem nem érdekel ennyire a dolog, mert hát nem igazán féltem az életemet, az apám végül is az orromra kötötte, hogy hiába halok meg, úgyis visszaküld, az már más, hogy szégyen lesz, de feltételezem, hogy ez csak a módjától függ... Vele kapcsolatban pedig be kell látnom, hogy talán kicsit túlzottan is örültem eleinte, hiszen olyan sok év után azért jó érzés tudni, hogy van legalább egy valaki a családomban rajtam kívül... Lett volna pedig jó pár téma, amit fel kellett volna vetnem, igaz kétlem, hogy sokáig időzött volna velem... Meh, már azt sem igazán tudom, hogy miként viszonyuljak hozzá, bár jelenleg nem is számít, azt hiszem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 03 Jan. 2013, 10:58

Résztvevők: Sarah Storm és Maximillian Evans / Axe
Idő: 2023. december 31., 22:25
Hátralevő idő: 01:35:00 (19 kör)

Néhány másodperccel később, mire mindenki felfogta, hogy mi történt a városrész egyes részein újra bekapcsolt az áram, ez főleg a nagyobb épületekre, gyárakra, kórházakra, állami épületekre volt igaz, itt a vészgenerátorok kapcsoltak be, hogy azért némi világosság legyen. a kaszinó is ugyanígy saját áramforráson volt, de az utcán továbbra is teljesen sötétek voltak. mindenki látta, hogy az eget hatalmas villám szelte át, hangos mennydörgés közepette, a villámfényben a levegőben több alak is feltűnt, a Bosszú Angyalok, majd repülve széledtek szét a városrész különböző pontjai irányába.
Axe azonnal cselekedett, mindkét képességét latba vetette és az utcán a képességének hatókörében sikerült megfognia az összes csatornafedőt és a vacsoráját is természetesen, így ezek a levegőben lebegtek és nem okoztak további kárt, sem pedig személyis sérülést. Szép lassan lettek visszahelyezve a helyükre, és nem robbantak ki újra. Az emberek sikítva kezdtek menekülni az utcáról, Axe-t csak a képessége mentette meg, hogy nem sodorták el ezek és így figyelni is tudta a helyet. Sarah pedig kissé odébb állt, őt ezért nem sodorta el senki sem. Axe tovább figyelt, de semmilyen démon nem tűnt fel a környéken, már amennyire ellátott a havazás miatt, halotta ő is a jelentésekből, hogy Bronx nagy részét valamiért elkerülték, ha nem is hitte el, most valóban láthatta. A körbekémlelést egy fiatal nő – Sarah – zavarta meg azzal, hogy odament hozzá és egy kérdést tett fel neki.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 06 Jan. 2013, 03:07

Nem látok semmi változást, csak szép lassan realizálom a vizet a lábamnál, miután majdnem elsodort a tömeg. Én előkapok egy szálat és szépen rágyújtok, az épületeket nézegetve. Egyetlen tippem van jelenleg a direkt támadáson kívül, kicsit a víz is segített, innen előkészített pusztítás az esélyes. Tipikus főnökmegidézős tömegkatasztrófákkal tűzdelt démonkodás. De az egyszerű gondolatmenet egy pillanatra megszakad.
Érdeklődő szakadt nőszemély, enyhén ismerős, de leginkább furcsa a pillanat pokoli hevében.
- Vonuljon fedezékbe kérem, lehetőleg magasra. - Bököm oda neki nagyjából tartva a formát, nincs időm térítgetni vagy meggyőzni. Ha hívhatnám az Angyalokat akkor is előbb tudnom kéne, hogy hova. Mivel a csatornában nem láttam érdekeset és az ár alulról jön inkább magaslat után nézek. Kipécézek magamnak egy magasabb épületet és elrugaszkodom felé, majd súlytalanná teszem magam, hogy gyorsan feldobáljam magam az oldalától el-el lökve magamat. Csak remélve, hogy fent találok valami támpontot, csak később jut eszembe, hogy a lány furcsasága és ismerőssége valami démoni talit is jelezhetett volna nekem.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Vas. 06 Jan. 2013, 03:21

A nagyobb épületekben még innen is látható, hogy egyből visszajön az áram, persze, ott fel vannak készülve az ilyesfajta kellemetlenségekre, bár nem tudom, hogy mit kezdenének az épületeikkel a víz alatt... Persze idelent marad a sötétség, mert ez mégiscsak közterület, szóval nem igazán számít, de talán nem is olyan nagy baj ez, a szemem már úgyis kezd hozzászokni, ami nem is baj, mert talán ennek köszönhető, hogy éppen lefékezek, mielőtt kisétálnék a menekülő emberek elé... Nos, a pánik mindig megvan, kíváncsi vagyok, hogy ki lesz az első agyontaposott áldozata ennek, persze ha a hely elsüllyed, akkor nem fog ilyesmi adat kitudódni, mert hát mit számít az ehhez képest? Szóval a lényeg, hogy nem visz el a tömeg, felteszem a kérdésem és... Nem azt a választ kapom, mint amit reméltem, sőt, inkább tűnik úgy, mint aki elengedte a kérdésemet a füle mellett.... A hangja viszont pokolian ismerős, ahogyan pedig megerőltetem a szemeimet...
- Max?.... Már megint te? - Kicsit hitetlenkedve kérdem, mert eddig tulajdonképpen minden vele való összefutásom kaotikusnak volt mondható, még anno, nagyon régen mikor az x-men rángatott ki valami kocsmába, vagy mibe, erre emlékszem tisztán... Aztán a második alkalom, amikor egymásnak estünk... Nem is tudom már hol, onnan meg elküldtek minket valami csapatnyi mit tudom én ki után, persze megléptek volna, ha az a nagydarab fickó nem avatkozik közbe... Most pedig tessék, harmadik találkozás, már ha valóban ő az... És Bronx süllyed, ez biztos, hogy valami furcsa humora az életnek, legalább is szeretném ezt hinni... Mindenesetre is nem nagyon tudom, hogy mit kezdjek magammal, szóval, ha már úgyis ismerős arc, akkor maximum követem, vagy legalább próbálom követni, ha megy valamerre, nem igazán foglalkozva azon ténnyel, hogy már itt vannak, a Bosszú Angyalai, mert hát... Itt vannak, oké, de van jobb dolguk is mint velem foglalkozni, szóval kicsinek látom az esélyét annak, hogy összefutok velük.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Vas. 06 Jan. 2013, 09:30

Idő: 2023. december 31., 22:30; Hátralevő idő: 01:30:00 (18 kör)
Következő körváltás: 2013. január 9.
Résztvevők: Sarah Storm és Maximillian Evans / Axe

Axe gondolatai valószínűleg helyesek lehetnek, hiszen kizárt, hogy terrorcselekmény legyen egy városrész elsüllyesztésére, főleg, hogy itt démonok sem voltak. Miközben a fiú és Sarah beszélgettek Axe egy rádióadást fogott egyenesen Víziótól.
- Minden SHIELD ügynöknek figyelem, Bronx-ban vészhelyzet van, minden nem szolgálatban levő ügynök azonnal menjen a városrészbe és kezdjék meg a mentést, illetve akadályozzák meg a városrész elsüllyedését – hallatszott Vízió géphangja a rádióban.
Axe ellökte magát a földtől, ezt Sarah is tökéletesen látta, majd a fiú eltűnt a hóesésben, Sarah megpróbálja követni, de a pánikban rohangászó emberek között, akik ide-oda lökdösik és feltartják igazán nem megy egyszerűen. A fiú az egyik magasabb épület oldalára érkezik meg, ahonnan csak egy felugrással felér a tetejére. Ahogyan körbenéz igencsak nehezen megy a sűrű havazás miatt, de legalább a hangokat jobban halja. Mindenhonnan, ami a közelből jön pánik hangja. A rádióján parancsok és üzenetváltások, amiből kiderül, hogy nem csak azon a részen van az a dolog, amit ő tapasztalt, hanem a teljes városrészen, és még Manhattan északi részét is érinti ez jelenleg.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 07 Jan. 2013, 00:09

A üzenet után egyenlőre tudom merre kéne mennem, irány a városközpont. Megpróbálok a házakon maradni a gyorsabb haladás érdekében át-át ugrálva közöttük. Megpróbálom figyelemmel tartani a környezetem amennyire lehet. Bár a hóvihar nem az én barátom, még fent is figyelnem kell, hogy ne vigyen el a szél. Szóval óvatosan közlekedek. Az elszívott cigit elpattintom a szélbe, majd a kommunikátoromba szólok.
- Itt Evans ügynök, a városközpont felé tartok. Van akármi nyomunk a robbantásokkal kapcsolatban? Epicentrum, a távirányításnak valami hatótávja, ha....? Akármi. - Figyelek, hogy a lehető legérthetőbb legyen és várom a választ tovább haladva a városközpont felé. Útközben néha össze-össze húzgálva magamon a ruhát, ami nem feltétlen ilyen magaslatra hoztam magammal, de nem tervezek tovább maradni fent, mint amennyit muszáj.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Szer. 09 Jan. 2013, 06:58

Se szó, se beszéd, csak úgy faképnél hagy, én pedig próbálnám követni, de elugrott, eltűnt a hóban, az emberek meg lökdösnek... Mit is vártam mondjuk? Hát azért ennél többet, így viszont itt maradtak nekem a lökdösődők, akikből kezd igencsak elegem lenni, szóval mostantól kezdve, amint észreveszem, hogy valaki vészesen közelít, valószínűleg csak megpróbálom állba vágni, a többi pedig már az ő dolga, az pedig, hogy most fáj-e a kezem, vagy sem, nem számít, de ne idegesítsenek tovább, mert abból úgyis csak több probléma lesz, számukra. Most ki kéne találni, hogy hogyan tovább, azt hiszem, de nem vagyok benne biztos, hamarosan úgyis feltűnik a SHIELD is, kézenfekvő, hogy még több embert hoznak ide, szóval lehetséges, hogy tanácsos lenne eltűnni, de egyszerűbb mondani, mint tenni, valahogy nem vagyok abban a menekülős hangulatomban. Inkább sétálok tovább egy véletlenszerű irányba és... Nos, nézelődök, meg sétálgatok tovább, természetesen, nem érdekel különösebben, hogy mindenki pánikol, amíg nekem nincs károm belőle legalább is, a többi mellékes, mert hát miért is érdekelne, ahogyan eltapossák egymást esetleg? Mondjuk lehet, hogy így fogok majd pont belebotlani valamibe, habár nagyon erősen kétlem ezt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Jan. 2013, 10:51

Idő: 2023. december 31., 22:35; Hátralevő idő: 01:25:00 (17 kör)
Következő körváltás: 2013. január 12.
Résztvevők: Sarah Storm és Maximillian Evans / Axe

Axe igencsak gyorsan jutott egyre és egyre előrébb, így ennek hála hamarosan elérkezett a kaszinó környékére.

Sarah megüti a következő személyt, aki nekimegy, ez csak egy volt, de a következő legalább féltucatot nem képes. A helyzet nem olyan volt, hogy csak úgy ütlegelni lehessen, mert eléggé szardíniás tömeg volt az utcán. Legalább öt percbe és több zúzódásba került mire Sarah kiért a tömegből oda, ahol nem volt senki. De sétálni nem igen tud, mert valószínű újra el fogják sodorni, ha nem tesz valamit, vagy nem keres más utat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Jan. 2013, 03:38

Tiszta erőmből megütök valakit, aki nekem jön, azt sem igazán tudom, hogy nő volt-e vagy férfi, az meg nem érdekel, hogy mennyire foglalkozik vele, valószínűleg gyorsan túlteszi magát a dolgon, nem mintha amúgy érdekelne, ami viszont ezután jön, arra nem számítottam, vagy legalább is nem egészen így. Úgy véltem, hogy könnyű lesz áttörni magam a tömegen ütlegeléssel, de tévedtem, ugyanis sok ember menekül errefelé, akiknek köszönhetően nem tudok különösebben semmit sem tenni, ilyenkor pedig a legszívesebben... Begyújtanám őket, had égjenek, de sajnos nem vagyok ilyesmire képes, pedig már jó páran csak füstölgő hamukupacok lennének, vagy talán még annyik sem. Bár sikerül végül is átjutnom rajtuk, de milyen áron? Jó, nem egy nagy dolog, csak pár kellemetlen sérülés, de ennyit bőven túlélek, még csak panaszkodásra sem méltóak, viszont így visszanézve a tömegre... Nos egyértelmű, hogy erre még egyszer nem fogok kimenni, igaz amúgy sem akartam, egyszer éppen elég volt, szóval kell valami másik út, mert minek ácsorogjak még itt? Feltekintek az épületek tetejére, már ha fellátok egyáltalán odáig, bár végül amellett döntök, hogy számomra nem ez lesz a megfelelő választás, tehát két lehetőség marad, vagyis amik logikusak, az egyik a csatorna használata, a másik pedig közlekedés a sikátorokban, amik jelenleg remélhetőleg még kihaltabbak, mint általában... Ha pedig választhatok, akkor inkább a sikátorok, mivel a csatornákba nem szívesen mennék le úgy, hogy nem tudom, meddig vannak megtelve vízzel, illetve a vízben bármi mással... Ráadásul mezítláb... Persze léptem már pár undorító dologba, de nem cipő nélkül, így ha lehet, akkor inkább a sikátorokon keresztül próbálnék meg közlekedni, az már mindegy, hogy merre, csak haladjak innen, lehetőleg minél messzebbre.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Jan. 2013, 09:03

Idő: 2023. december 31., 22:40; Hátralevő idő: 01:20:00 (16 kör)
Következő körváltás: 2013. január 15.
Résztvevő: Sarah Storm

Sarah elindul a sikátorokban. Azért erre is jó néhány másik ember van, aki úgy vélte, hogy a sötétben eljuthat valamerre, mert ide a legtöbben nem mernek bejönni. Ez igaz is volt, ezt még mindig elkerülte mindenki, hiszen Bronx volt NY legsötétebb és legkevésbé bizalomgerjesztő. Sarah végül a céltalan téblábolás után elér a kaszinó közelébe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sikátorok      - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Bishop Szomb. 18 Május 2013, 13:17

Mióta visszatértél New Yorkba, már SHIELD ügynökként teszel szolgálatot, ez érezhetően más, mint a katonaság speciális alakulata volt, máshogy kell teljesítened, más helyzetekben. A városból nem is olyan rég űzték ki a démonokat az Astoriai csata után, még tartanak a felújítási munkálatok. Nemrég érkezett egy bejelentés Bronxból, a sikátorok környékén különös lényeket láttak éjszakánként, többször is. A rendőrség nem vállalta el az ügyet, azt mondták nem a hatáskörük, ezért a SHIELD-et kérték meg, hogy járjon utána, a szervezet pedig téged küldött.
A jármű amivel hoznak csak kitesz két utca sarkán, ha szükségesnek látod teljes felszerelésed magaddal viheted, úgy tűnik megbíznak eddig elért eredményeidben, teljes egészében rád bízták a feladatot. Nem forgalmas a környék, csak néhány járókelő megy el melletted, akik kíváncsian figyelik miért is lehetsz itt, az utcákon csak egy-egy autó húz el. Innentől csak rajtad áll merre indulsz.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Endline Szomb. 18 Május 2013, 16:42

Még a kocsiban ülve magamban átgondoltam mi is lesz a dolgom ~A SHIELD kiküldött ide mert néhányan furcsa alakokat véltek látni a sikátorokban
(ekkor halkan hümmögtem egyet) ezt kéne nekem lecsekkolnom. Remélem csak néhány részeg csöves volt és semmi más.~
jegyeztem meg magamban. Ekkor a sofőr megszólalt, hogy ki kéne szállnom mert ő már menne. Én meg direkt szép lassan szálltam ki a kocsiból és kivettem a cuccaimat a hátsó ülésről. Becsuktam a hátsóajtót majd körülnéztem. (ekkor a kocsi elhajtott)Elővettem a pisztoly tok mögötti zsebemből a cigimet és rágyújtottam, közben magamban mondtam, hogy ~Rossz feelingem van efelől.~majd a cigivel a számban motyogom -Na induljunk neki.- és elindulok az egyik sikátor felé ahonnan az első bejelentés érkezett. Közben feltűnt, hogy elég kevesen vannak az utcán még Bronx-hoz képest is.
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Bishop Szomb. 18 Május 2013, 17:02

Kiszállsz a kocsiból majd elindulsz ahhoz a sikátorhoz amiről tudomásod szerint az első bejelentés szólt. Odaérkezve kezdetben nem látsz semmi furcsaságot, néhány szemetes, tűzlétrák, szétdobált üvegek és szemét, de egy lelket sem, még hajléktalanok sincsenek se itt, se a környéken nem láttál egyet sem. Ez gyanút kelthet benned, nyilván oka van, máskor főleg az alsóbb osztályokból sokan járnak erre, lévén mégis csak a város egyik legzűrösebb környékén vagy. Ha egy kicsit figyelmesebb vagy észreveheted, hogy a sikátorban, a földön nyomok vannak, nem túl feltűnő de egy idő után azért szembetűnik, lábnyom szerű lenyomatok vannak a földön. Csak éppen kicsit nagyobbnak tűnnek mint egy emberi lábnyom, mást így távolról nem tudsz megállapítani. A szétdobált dolgok miatt nem lehet látni pontosan merre is vezetnek a nyomok de biztosan egy adott irányba ezt látni lehet. Ezen kívül semmi más feltűnő nincs itt.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Endline Kedd 21 Május 2013, 16:40

Ahogy a sikátor bejáratánál állok először fel se tűnik, hogy senki sincs ott de pár másodperc múlva már felfigyelek rá és igen csak furcsállom de csak annyit fűzök hozzá magamban hogy ~Hogy - hogy nincs itt senki. Furcsa.~ Egy pillanatra visszafordulok és megállapítom, hogy még mindig kevesen vannak az utcán sőt egyre kevesebben. Aztán visszafordulok és halkan fűzöm csak hozzá, hogy - Legalább nem lesz senki az utamban... Ennyivel is egyszerűbb dolgom lesz - Ezek után nekikezdek a hely átvizsgáláshoz és kis idő múlva lábnyomokat látok meg a sok szemét között. ~ Ezek már innen is nagyobbnak látszanak mint egy átlagos emberi lábnyom ~ közben lassan megyek előre és mikor a lábnyomok mellé érek meglepődve látom, hogy ezek a lábnyomok majdnem a kétszer akkorák mint az enyémnek. Erre halkan mondom - Hűha ezek nagyok, vajon kié lehetnek ezek. - ekkor a szemmel végig követem, hogy merre mennek de a sok szemét nem tudom megállapítani pontosan.
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Bishop Kedd 21 Május 2013, 19:21

Nem nézel különösebben körben a sikátorban csupán megjegyzéseket teszel magadban és gondolkodsz. Ahogy a lábnyomokat nézed a távolban mozgást veszel észre, először nem olyan feltűnő, mintha csak egy árnyék lenne de egy idő után már kifejezetten zavaró, ahogy a perifériában egyre gyorsabb mozgást észlelsz. Ha oda nézel a távolban a kukák között valami közelít feléd, nem ember ebben biztos lehetsz, az árnyékok takarják csak egyszer-egyszer ahogy egy a sikátorba bevilágító fénysugár megvilágítja, első látásra egy kutya ami lassan de biztosan feléd tart. Egy idő után már látod, hogy nem szokványos kutya inkább farkashoz hasonlít, szőre csapzott, néhány helyett égett, valahol még mindig parázslik vagy lángol, a húsa rothadt, néhány helyen a csont is látszik. Mikor egészen közel ér, a vörösen izzó szemeit is meglátod, látszatra egyáltalán nem evilági lény. Pár méterre megáll előtted és fenyegetően morogni, csaholni kezd, véres fogait csattogtatja.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 4 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.