Sikátorok

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Csüt. 20 Márc. 2014, 17:29


Résztvevők: Broderick Harper, Shima Nakamaro


Nakamaro rosszul sejtette, a méretéhez képest az óriás viszonylag gyorsan mozgott. Így a férfi nem tudott időben elugrani a rohamozó ellenfele elől és az így megragadhatta a férfi bokáját. Itt az óriás egyszerűen nekimehetett volna a falnak, gyakorlatilag összenyomva Nakamarot, de annyira biztos volt a győzelmében, hogy inkább megragadta a férfi mindkét kezét és maga felé emelte. Ekkor kiestek a fegyverek Nakamaro kezéből, hacsak nem használja a mutáns képességét. Ha használja, akkor ezt nem veszi észre az óriás el van foglalva a tömeg hergelésével.
- MIT CSINÁLJAK EZZEL A PATKÁNNYAL?!?!?!?!- üvöltötte teli torokból. A tömeg egybehangzóan üvöltötte, hogy -ZÚZD ÖSSZE!
Ezzel az óriás kissé hátra hajolt és a földhöz vágta a férfit, mielőtt az érdemben tehetett volna ellene valamit. Hiába okozott rajta sebesülést, legfeljebb annyit ért el, hogy kevésbé erősen vágja a földhöz. Ezután felemelte a lábát, hogy befejezze, amit elkezdet.

Broderick Harper ugyan az.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Nakamaro Csüt. 20 Márc. 2014, 18:23

Nagyon elszámoltam magamat, mikor azt hittem, hogy lassú mozgása van. Majdnem sikerült kitérnem a támadása elöl, de ekkor egy hirtelen elkapta a lábamat. Könnyedén a falhoz nyomhatott volna, ami rögtön végezni is tudott volna velem. Azonban a férfi mérhetetlenül magabiztos, sokkal inkább egoista. Megragadta a kezeimet és maga felé emelt. Éreztem, hogy a fegyverem elkezdett kiesni, így használtam az erőmet. Sikerült megállítani a láncot és az óriás sem vette észre. Túlságosan el volt foglalva a tömeg buzdításával. Ez szép és jó, de soha nem szabad ennyire leírni egy ellenfelet sem. A férfi észrevehette, hogy egyáltalán nem próbálok kiszabadulni a szorításából.
- Sajnálom, de elegem volt a játszadozásból. Most vége van - mondtam a szemébe. Persze nem érthette, hogy miért is mondom ezt, de hamarosan rá fog jönni. A kabátom ujjából előpattant a lánc, ami a nyaka köré tekeredett. Kétszer futott körbe a nyaka körül, majd hirtelen megrándul. Ha a tervem bejön, akkor az óriás el fog engedni engem és én szépen földet érve megpróbálok egy kicsit távolabb kerülni tőle. A célom, hogy a lánccal addig fojtogatom, amíg el nem ájul. Ha ez sikerül, akkor gyorsan elengedem a szorítást. Nem szeretném megölni, így remélem, hogy minden rendbe fog menni.


A hozzászólást Nakamaro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 19 Ápr. 2014, 14:30-kor.
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Bishop Szomb. 22 Márc. 2014, 03:50

~ Endline magánkalandja ~

Biztosítod a fegyvered, mielőtt futni kezdesz. Ez éppen annyi időveszteség, amennyit még be tudsz hozni, ugyanakkor nem kísérted tovább a balszerencsédet és kockáztatsz egy sérülést. Nehezebb követni a célpontod, mint amire elsőre számíthattál, a kanyaros sikátorokban, a vörös tűzfalak között mindig csak a fekete füstfelhő végét pillanthatod meg, és annak fordulásából következhetsz. Talpad alatt csúszik a szemét, a szenny, így külön kell figyelned az egyensúlyozásra is, minden máson felül. Végül azonban utoléred a különös létformát. Egy házakkal körbevett, lakótelepi udvar részen vagy. Ami meglepő lehet, hogy annak ellenére, hogy ez New York, az itt lévő házak csak két-három emeletesek, amelyek U alakban egymásnak épültek. Olyan mintha még nagyon régen építették volna őket és itt maradtak volna, minden pusztítást túlvészelve. A vakolat, festés, falak lassan szakadoznak, omlanak, mindenhol különféle növények nőttek a házak réseibe, valamint az ereszcsatornák is már le vannak szakadva. A hely első látásra teljesen elhagyatott, még hajléktalanok sincsenek. A fekete alak az egyik közeli, bedeszkázott, gerendákkal elzárt volt garázs korhadó kapuján tűnik el. Ha óvatosan megközelíted a garázst, bentről szörcsögő, nyögő, hangokat hallasz. Ahogy meg tudod állapítani a másik oldalon négy vagy öt nagyjából ember méretű lény lehet. Egyelőre nem vettek észre.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 21 Ápr. 2014, 14:06


Résztvevők: Broderick Harper, Shima Nakamaro

Az óriás hirtelen nem értette, hogy mit mond neki Nakamaro, ezért csak egy gúnyos grimasz jelent meg az arcán. Ez azonban nem sokáig tartott, hiszen a lánc rácsavarodott a nyakára. Egy pillanatig eltartott mire leesett neki, hogy mi is történik. Ahogy eljutott tudatáig rögtön eldobta a japán férfit, aki pár méterrel arrébb landolt a lábán. Az óriás védekezésképpen megint sovánnyá válik, hogy egy kis rést keressen, ahol beleférhetnek az ujjai. Ezt meg is találja, majd újra megnő, így a megnövelt fizikai erejével képes kitágítani, így nem fullad meg. Ám ha Nakamaro végignéz ellenfele testén láthatja, hogy apró vérfoltok kezdtek megjelenni rajta. Bár előbb könnyedén tudott harcolni Nakamaro lánca ellen, de most mintha gondjai lennének vele. Csak lassan tudja szétfeszíteni a nyaka körüli láncot. De ha az ügynök nem cselekszik gyorsan, akkor kiszabadul, és megint neki ront.


Broderick Harper ugyan az.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Nakamaro Szomb. 10 Május 2014, 17:55

Az ellenfelem nem értette, hogy mit is mondok, így csak grimaszolt, azonban ez a grimasz hamar eltűnt az arcáról, mikor a láncom a nyaka köré tekeredett. Meglepetésében gyorsan el is dobott. Szerencsémre sikerült lábra érkeznem, így nem sérültem meg és az óriás fojtogatását is folytatni tudtam. Ki akart szabadulni a támadásomból, így visszaváltozott a kisebb formájába, majd újra nagy lett. Így be tudta dugni az ujjait a lánc alá és feszíteni kezdte azt. Valami azonban elkezdett feltűnni. Testén apró vérfoltok kezdtek megjelenni. Lehet, hogy a sok átváltozásnak ez az ára. Nem lehet túl kellemes, de számomra mindenféleképpen előnyös. Azt is észrevettem, hogy mintha gyengébb lenne. Eleinte úgy tűnt, hogy pillanatok alatt képes lesz letépni magáról a fegyveremet, de most úgy tűnik, mintha nehezére esne. Ettől eltekintve ki fog tudni szabadulni, ha nem teszek semmit. Gyorsan elengedtem a szorítást és egy más irányba irányítottam. Ha nem szorítja a láncot, akkor gyorsan elindul lefele. Megpróbálom megvágni a jobb lábát. Amennyiben lehetséges úgy, hogy az megnehezítse a mozgását, majd vissza is húzom a fegyveremet. Ha az óriás szorítja a láncot, akkor nem vagyok képes megvágni a lábát, azonban ezen a helyen is vannak pontok, amiket nagyon könnyen meg lehet támadni. Nem akarom sokkal tovább húzni ezt a harcot, így egy nagyon drasztikus lépést tennék. A lánc végén a penge egyenest az óriás arca felé veszi az irányt. Megpróbálom végig vágni az arcát és az egyik szemét is célba veszi. Ha sikerül, akkor a fájdalomtól valószínűleg elengedi a láncot, ráadásul ezzel egy vak foltot hozok létre az óriás látómezejébe, amit kihasználva könnyen nyerhetek.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 10 Május 2014, 23:30

Résztvevők: Broderick Harper, Shima Nakamaro

Ahogy Nakamaro elengedi láncot az óriás kicsit fellélegzik. Azonban nem engedi el a láncot. Az ügynök terve beválik, sikerül felhasítania az óriás arcát és szemét. Természetesen elengedi a láncot és hatalmas üvöltést enged ki magából, ahogy a fejére tapasztja a kezét. Az egész közönség egy pillanatra teljesen elnémul, csak az óriás üvöltése hallatszik. Olyan erős a hangja, hogy még egy-két szomszédos kör harcosai is idefordulnak. Ám az óriás nem tétovázik sokat inkább megint nekiront az ellenfelének, de most pusztán dühből. Lépései megdöngetik a földet, de valahogy mégiscsak gyengébb. A homlokán lévő sebe miatt a szemébe is vér folyt és így valószínűleg szinte semmit sem lát. A roham közben próbálja letörölni a vért, hogy lásson is valamit. Mint az előző rohamnál a közönség most is elállt az útjából. Néhány néző buzdította az óriást, hiszen sok pénzük múl rajta.  

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Nakamaro Vas. 11 Május 2014, 11:26

Az óriás nagyon ragaszkodott a láncomhoz, így a durvább tervemet kellet használnom ellene. A penge megindult és felhasította az arcát és az egyik szemét is. Hatalmas üvöltésbe tört ki a férfi, miközben elengedte a láncot, amit én azonnal vissza is húztam magamhoz és újra kikapcsoltam az erőmet. A raktárba néma csend lett. Ahogy hallottam a többi harc is megállt egy kis időre. Én csak álltam és teljesen kifejezéstelen arccal néztem az ordító embert. Mikor kiheverte a hirtelen traumát egyenest felém indult. Látszott rajta, hogy az előző támadásával ellentétben már semmilyen terve sincs, egyszerűen csak a düh hajtja tovább. Mintha sokkal lassabb és erőtlenebb lenne. Valószínűleg a sok átváltozás nagyon kifárasztotta.
- Kezd már egy kicsit unalmas lenni - mondom neki. A vér a szemébe folyt, és kétségbeesetten próbálja letörölni azt. Ez azonban nem változtat sokat a tényen, hogy jelenleg szinte semmit sem lát. Megpróbálok oldalra kilépni a támadása elöl. Nem számítok semmi különösebb taktikára, amit követ, de azért igyekszek óvatos lenni, ha mégis próbálna valami trükköt. Ha sikerül, akkor elfut mellettem. Megfordulok és újra hozzá szólok.
- Add fel és nem öllek meg. Mit szólsz? Szerintem egész kedves ajánlat. - Amit most mondtam egyáltalán nem vall rám, de muszáj fenntartatom a látszatát annak, hogy én is ebbe a társaságba tartozok. Óvatosnak kell lennem, mert tudom, hogy egyetlen rossz szó is elég ahhoz, hogy lebukjak és akkor nem csak egy emberrel kéne megküzdenem. Van egy olyan érzésem, hogy az óriás nem fogja ennyiben hagyni a dolgot. Ha folytatja a támadásokat, akkor én csak kitérni próbálok előle, esetleg egy-két ütést viszek be neki. Magyarán mondva kicsit húzom ezt a cirkuszt a népnek.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Szomb. 17 Május 2014, 19:30

Résztvevők: Broderick Harper, Shima Nakamaro

Az óriás csak bömbölve válaszolt Nakamaro provokálására. Egyszer kétszer még elfutott az ügynök mellett, ám a tömeg hamarosan megunta a játszadozást. Hiába tudott a férfi bevinni pár ütést, a rengeteg nézőt ez nem nagyon hatotta meg. Hirtelen megállt és elhallgatott az óriás, pont akkor, amikor besétált a szervező. Valószínűleg volt egy telepata, aki figyelt, hogy ne sérüljenek meg a vendégek és hogy biztosan harcoljanak a küzdőfelek.
- Éééééééééééééés IGEN! ELÉRKEZTÜNK MINDENKI KEDVENC RÉSZÉHEZ! ÉLET VAGY HALÁL?- üvöltötte a szervező a tömegnek. Ők egyhangúan skandálták, hogy HALÁL. Ezután az óriás hirtelen térdre roskadt és lezsugorodott. A szervező egy színpadias mozdulattal mutatott a vesztes fél, várva, hogy Nakamaro megtegye amit elvár tőle a közönség.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Nakamaro Szomb. 28 Jún. 2014, 20:59

Az óriás továbbra is próbált támadni, de mivel nem látott szinte semmi, könnyedén ki tudtam kerülni. Jó pár ütést be tudtam vinni, de a közönség hamar megunta a játszadozást. Már nem volt értelme folytatni a harcot, hiszen a győztes egyértelműen én voltam, és ezt a szervező is így gondolta. Belépett a körbe. Ezzel egy időben az óriás is abbahagyta a támadást, mintha valami megállította volna. Talán egy telepata, bár nem vagyok benne biztos. Ha tényleg az, akkor akár bajba is lehetek. Az ellenfelem a földre rogyott, majd visszaváltozott eredeti formájába. A közönség döntött. Nem lepődtem meg azon, hogy azt akarják, hogy öljem meg, de ugyanakkor nem is örültem. Reméltem, hogy elkerülhetem ezt, de úgy tűnik ez nem sikerült. Valószínűleg meg kell tennem függetlenül attól, hogy akarom-e vagy nem. Közelebb léptem a férfihez, majd a kezembe vettem a láncom végén lévő pengét. Odatartottam a férfi torkához, majd egy pillanatig vártam. Mély levegőt vettem és egyetlen mozdulattal elvágtam a nyakát. Szomorú dolog, de tekintve, hogy mennyi emberrel végezhetett azelőtt talán meg is érdemelte. Ezek után odaléptem a szervezőhöz.
- Úgy hiszem, hogy kiérdemeltem a nyereményemet - mondtam neki. Azonban, ha pénzt akar nekem adni, akkor vissza utasítom azt.
- Nem érdekel a pénz, amit ezzel a kis harcért kapnék. Én valami másért vagyok itt. Ha lehetséges, akkor beszélhetnénk valami csöndesebb helyen. - Közben a mögöttünk nyüzsgő tömegre néztem, majd újra vissza a férfira. Remélem, hogy belemegy. Neki is jó üzlet, hisz a pénzt, amit nekem adna zsebre teheti.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by dr. Erwin Vayne Hétf. 07 Júl. 2014, 22:33

Résztvevők: Broderick Harper, Shima Nakamaro

A közönség őrjöng, ahogy Nakamaro elvágja ellenfele torkát. A kifröccsenő vért szinte rögtön befutó takarítók gyorsan eltűntetik, nem akadályozhatja az esetleges további harcokat. A tömegen látszott, hogy összességében élvezte a meccset, főleg annak véres befejezését. Nakamaro kérdésére a szervező furcsán nézz és már látszik az arcán, hogy megint be fog szólni, de hirtelen megváltozik az arca.
- Kövessen.- mondja teljesen érzelem mentesen. Ahogy kinavigálnak a tömegből a háttérben már hallatszik is az új szervező, ahogy próbálja az embereket buzdítani a következő meccsre. A raktár hátsó szobáiba vezetik az ügynököt, be egyenesen egy szobába. Bent egy lila fotelban már Henry Johnson várja.
- Áh, a Vipera, a közönség új kedvence. - mosolyog a japán férfira. – Vagy hívjam inkább Nakamaro ügynöknek?
Ahogy ezt a kérdést felteszi Nakamaro érzi, hogy a teste teljesen mozdulatlanná válik, mintha lebénították volna.
- Mondja, mért hagyjam életben?- kérdezi a strici megint, elég széles de valahogy mégis unott tekintettel.

_________________
"We do what we must because we can"

"Research is what I'm doing when I don't know what I'm doing."
dr. Erwin Vayne
dr. Erwin Vayne
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 450
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Nov. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Nakamaro Kedd 08 Júl. 2014, 00:41

A nézőknek kimondottan tetszett a befejezés. Milyen egy undorító népség. A szervező először nem tűnt túl segítőkésznek, de hamar megváltozott az arca és megért, hogy kövessem. Természetesen mentem is utána. Nem kellet szinte semennyi idő, hogy egy újabb szervező álljon be a helyére és kezdje el buzdítani az embereket az újabb harcra. Követve a férfit a raktár hátsó szobáiba vezetett, ahol már vártak rám. Egy igen ízléstelen lila fotelbe maga Henry Johnson ücsörgött. Egy nem igen meglepő kérdést tett fel, majd az egész testem megbénult. Nagy mosoly kerekedett az arcomra, ahogy elkezdtem beszélni.
- Hívjon ahogy akar, nemigazán érdekel. Úgy látom jól működik a kis telepata háziállatuk. Kíváncsi vagyok vajon mióta is tudják, hogy ki vagyok. Buta kérdés. Valószínűleg már azóta, hogy a ringbe léptem, vagy talán még előbb is. - Mióta tudomásom lett a telepatáról jól tudhattam, hogy valószínűleg már mindent tudnak rólam. Életben hagyni? Vicces.
- Ha akartak volna, már az elején könnyen megölhettek volna, de mégsem tették. A telepata segítségével szabotálni a meccset, hogy az óriás győzzön nem került volna különösebb erőfeszítésbe, de mégsem tették. Vajon miért? Talán kíváncsiság, vagy esetleg félelemből. Nem kell aggódni engem legkisebb mértékben sem izgat a maguk kis parádéja, amit itt rendeztek. Azonban jól tudhatják már, hogy ki is vagyok. Tudják, hogy a SHIELD egy ügynöke vagyok. Ha én itt nyomtalanul eltűnök nem gondolják, hogy a SHIELD célpontjaivá válnak? Legalábbis sokkal jobban, mint eddig. Az pedig nem tesz jó a maguk üzletének. Gondolom elég indok volt - válaszoltam a férfi kérdésre, közben a mosoly továbbra is ott ült a mosoly.
- Mint mondtam nem azért jöttem, hogy ezzel a hellyel szórakozzak. Egy embert keresek. Francis Boucher a neve. Van is képem róla. -
A mondat közbe a szememmel a kabátom belső zsebére próbálok mutatni.
- Egy egyszerű terrorista, de a képessége elég veszélyes. Elvileg gyakran jár ide, ami maguknak sem túl kedvező. A férfi egy szimpla érintésre képes módosítani bárki tudatát. Gondoljon csak bele. Egy ilyen egyén elég nagy károkat tudna okozni és sok információhoz hozzájutni. Olyan dolgokat tudhat meg, amiket maguk aligha akarnak. Mit szól? Amennyiben megkapom az információimat én már itt sem vagyok. Maguk folytathatják a megszokott életünket én pedig végezhetem a munkámat. Mindenki jól jár. -
Henry Johnson egy elég nagykutya itt, így sejtem, hogy szorult belé elég értelem, hogy képes legyen átlátni a helyzetet és a megfelelő döntést meghozni

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Endline Szer. 09 Júl. 2014, 06:03

A valami hirtelen elkezd rohamos sebességgel "menekülni" előlem erre én gyorsan biztosítom pisztolyom ~ Na nem most kockáztatok így is szerencse volt hogy nem történ baleset az előbbi incidensnél ~ . Ezzel a lény után iramodok de az gyorsabb mint gondoltam volna ezért, hogy ne veszítsem szem elől már majdnem sprintelnem kell. - Persze neked is a lekanyargósabb sikátorba kell menned ... - ordítom a füstölgő lény után akit csak épphogy nem veszítek szem elől de végül is sikerül egészen egy lakótelepi belsőudvarig követnem ahol a lény egy eltorlaszolt régi fa garázsajtón átmenve eltűnik. - Ja persze még menny át azon is ... - mondom utánna idegesen morogva de már csak normál hangerővel. És ekkor nézek körül és látom meg, hogy ez a hely olyan elhagyatott mint a sivatag, a falak düledeznek, a résekben már kinőttek a gazok, az ablakok egy rész ha jól látom már kitört, még ez az udvar is jobban hasonlít egy elvadul mezőre mint egy belvárosi ház belsőudvarára. Ezen egy kicsit elcsodálkozok de egy kis idő múlva odalépek a garázsajtóhoz és nekitapasztom a fülem. Bentről csak fura nyöszörgő és szörcsögő hangokat hallani. Miután ezt sikerölt az agyamnak felfognia el is tántorodok az ajtótól. ~ Remélem még nem vett ja nem is Vettek észre ... ~
Ezek után egy olyan bejárat után nézek amin úgy tudok bejutni az épületbe hogy a garázsban lévő valamik vagy valakik ne vegyenek észre ha ez sikerül akkor először megbizonyosodok a valamik vagy valakik mekkora veszélyt jelentenek rám-nézve és majd utána döntök támadjak vagy ne.

_________________
What they find could be the Endline!
Endline
Endline
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 21
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 08.
Age : 27
Tartózkodási hely : New York

Theredeath

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Bishop Vas. 13 Júl. 2014, 17:13

~ Endline magánkalandja ~

Felméred a garázst és próbálsz csendesen bejutni, megtudni, hogy mi is van odabent. A garázs első két ajtaja, a kocsikiállók vannak teljesen ledeszkázva, oldalt azonban van két normál, kicsit kopott ajtó. Ezek közül a jobb oldali van jobb állapotban, tehát kisebb az esélye, hogy nem kívánatos zajt okoz a kinyitása, azonban a garázs méreteiből és a bent lévő nyílt térnek köszönhetően, valószínűleg észrevesznek téged, ha benyitsz. Ez azonban nem történik meg. Ahogy a kilincset forgatod a begyakorolt, képzett módon hirtelen recsegő hangot hallasz. Az egyik deszka kiszakad és egy görcsösen rángó, zöldes-sárgás bőrű véres kéz nyúl ki rajta. Másodperceid vannak távolabb húzódni az ajtótól, mielőtt azt is kiszakítja valami. A halk szörcsögő hang hangosabb gurgulázó üvöltéssé változik. A deszkák egymás után szakadnak ki vagy be, törnek szét és alig fél perc alatt a a barikád eltűnik. A garázsban véres tetemek és legalább tizenkét szakadt ruhájú, véres, bomló élőholt, zombi látszik.
Sikátorok      - Page 8 Zombie-HD-Wallpapers-Picture-11688-Wallpaper
A zombik egyenesen rád néznek és elkezdenek felég menetelni, kezeiket feléd nyújtva és fejükkel csapkodva. Már így is gyorsak és még nem futnak, csak sétálnak és méregetnek téged. A látott jelek alapján már tudod, hogy ez valamilyen mágikus, sötét mágikus behatás és vagy túlvilági jelenlét, ahogy sejtetted is. A SHIELD-nek van erre külön alszervezete, a WAND, őket ismered, de most nem őket küldték.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 23 Május 2018, 13:25

Kínai meló

Résztvevő: Tiana Seavers
Időpont: 2029. május 23., 19:10
Helyszín: Bronx, A Pokol Konyhája, sikátorok

Este hét, a nap már lemenőben, a sikátorokban a magas házak közt már sötét van, az utcai lámpák viszont még nem égnek. Egy sarkon állva várakozol, lassan ideje megérkeznie az áldozatodnak. Kb. fél órája ment be a fickó a sikátorból nyíló ajtón, nem tűnt egy Rotschildnek, de az öltönye nem lehetett olcsó, akkor pedig a tárcájában is lehet valami. Arra pedig nem sok oka lehet egy ilyen fickónak, hogy a főbejárat helyett a sikátort használja. Tudod jól, hogy a házban bordély működik, a pasas nyilván ezt kereste fel, amikor pedig kijön, te már felkészülten várod. Madame Pam komolyan veszi a munkáját, szigorúan fél óra egy menet, hacsak nem akarsz extrákért fizetni, úgyhogy hamarosan kiléphet a fickó az ajtón.
Néhány perc várakozás után nyílik az ajtó, és az öltönyös kilép a házból. Nyakkendője meglazítva, ingje nincs betűrve, arcán elégedett mosoly: így néz ki egy boldog vásárló. A hapsi kb. húsz centivel magasabb nálad, és valószínűleg jó harminc kilóval nehezebb is, nem kifejzetten cingár, de elhízva sincs. Nem tűnik könnyű fogásnak, de az elmúlt napokban nem volt szerencséd, úgyhogy most már muszáj lesz alakítanod valamit, ha nem akarsz hamarosan koppanni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sortilegus Szer. 23 Május 2018, 15:35

Kínai meló

Elég régóta nem volt már értelmes fogásom, a megtakarításaimat pedig nem terveztem a közeli jövőben felélni, így muszáj volt találnom valakit, akit elkaphatok magamnak. Költséges dolog az utcán élni valamire való munka nélkül, így ezt az öltönyös fickót szemeltem ki magamnak, a bordélyba járó férfiak pedig általában meglehetősen fáradtak és figyelmetlenek miután végeztek velük odabenn, ami alkalmanként könnyebb célpontokat is jelent. Türelmetlenül várakozom odakinn, míg lerendezik a pasast, fejben lejátszom a forgatókönyvet, ahogy az lenni szokott; ideakesst vagy meg leszel verve. Mert hát a gyilkosság több szemet vonz, mint egy piti kis tolvaj, így hát ez a módi.
Amikor azonban a férfi kilép a házból, kissé meghökkenve tapasztalom, hogy hát ez nagyobb, mint amire számítottam, messzebbről nem tűnt ekkorának. Mindenesetre innen már nincs visszaút, itt vagyunk, meg kell tenni, amit meg kell tenni.
Arra esélyem sincs, hogy láthatatlanul kizsebeljem, ahhoz nem vagyok elég kis termetű, valószínűleg ő meg nem annyira ostoba, hogy ne vegyen észre. B tervnek mindenesetre betárazom a verekedést, C tervnek meg a telepátiát, A tervnek azonban a szemtől-szembe módszerrel kezdek. A sarokról könnyedén belibbenek a sikátor homályába és a fickó elé állok, amilyen fenyegetően csak tudok, szörnyen zord ábrázattal.
- Zsebeket és tárcát kipakolni! Csinálhatjuk egyszerűen, meg csinálhatjuk fájdalmasan is.
Testem közben felkészül minden eshetőségre, izmaim megfeszülnek, hátha tényleg egy könnyed pusztakezes összecsapásra kerülne sor.

Felszerelés: nincs
Sortilegus
Sortilegus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 10
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. May. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Tiana Seavers
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 28 Május 2018, 11:42

Összeszedve a bátorságodat kilépsz a férfi elé, a zordnak szánt tekintet viszont elsőre nem éri el a hatását. Talán a méretbeli különbségek okozzák a problémát, a férfi mindenesetre csak elmosolyodik, miközben néhány mozdulattal betűri az inget a nadrágjába.
-Hogyne, már pakolok is ki mindent, csak ne bánts - válaszol gúnyolódva, és már indulna tovább, de az arcodról nem tűnik el az eltökélt ábrázat.
-Várj, te komolyan gondoltad? - Kérdezi, és elneveti magát. - Legalább egy kést beszerezhetnél, mert így senki nem fog komolyan venni.
Láthatóan egyáltalán nem tekint rád veszélyforrásként, így nemes egyszerűséggel megpróbál melletted elsétálni, magasról tojva arra, hogy te éppen keményen meg szeretnél dolgozni a napi betevődért.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Sortilegus Szomb. 02 Jún. 2018, 19:37

Csak arra tud gondolni, hogy mennyire szívesen vágna bele egy konyhakést ennek az idiótának a hátába, mert ha valamit, hát azt nagyon utálja, ha kinevetik, és semmiségnek tekintik. Lehet, hogy kicsi a bors, na de erős!
- Komolyan hát.
De nem hagyja annyiban ezt a kis tervet, úgyhogy mikor a férfi megindul semmibe véve azt, leguggol és megpróbálja szemből kigáncsolni őt. Ha ez sikerül, rá is veti magát, hogy ha kell, ököllel verje ki belőle az értékeit.
Sortilegus
Sortilegus
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 10
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. May. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Tiana Seavers
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 04 Jún. 2018, 11:45

Felszívod magad a fickó viselkedése miatt, és mivel az továbbra is inkább távozna, úgy döntesz, ideje megcsillogtatni a harcművészeti tudásodat. A pasi persze egyáltalán nem számít rá, hogy ez fog történni, úgyhogy a gáncsod elég jól betalál. A fickó a lábsöprés után megzuhan, a fal mellett lévő konténer után nyúl, hogy megkapaszkodjon, de túl lassú, így csak a levegőt markolássza, majd a betonon koppan. Úgy tűnik, ő nem valami nagy utcai bunyós, nem esik ügyesen, így még a fejét is beverte. Ezt kihasználva rá tudsz ugrani, hogy elkezd csépelni. Puszta kézzel ugyan te is megérzed az ütések erejét, de néhány zúzódás az öklödön kevésbé vészel, mint az övé az arcán. A hapsi ekkor viszont összeszedi magát, és testi fölényét kihasználva próbál felül kerekedni.
Megragadja a csuklódat, és egy rántással legördít magáról, így most ahelyett, hogy te a pehelysúlyoddal nehézkednél rá, ő tehánkedik rád. Érzed, hogy próbál téged a súlyával letaglózni, hogy ne tudj ficánkolni, míg másik kezét ütésre emeli.
-Te akartad, te kis ribanc! - Lihegi a fickó, akinek arcán már okoztál némi kárt az ütéseiddel.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Sikátorok      - Page 8 Empty Re: Sikátorok

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.