Wundagore

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Svarog Csüt. 30 Május 2013, 10:29

Átléptek a kapun, kicsússzantak a saját idejükből és a múltba érkeztek. Kisebb pánik lett rajtuk úrrá, félő hogy meg se érkeztek, kitör köztük a harc, ami aztán nagyobb katasztrófát is eredményezhet a jövőbe és az egész idővonalon.
Már amit ki tudott venni az eligazításon meg hallott néhányat. Amúgy semmit nem értett. Svarog védelmezően a társai elé áll, majd a múltbeli X-Menekre morran. Azt akarja, hogy lássák hatalmas alakját, szárnyait.
De nem akart rájuk ijeszteni.
- Mi az X-Men vagyunk. A jövőből, amikor egy Apokalipszis nevű erős mutáns uralkodik. A nevem Svarog és egykor én is az ő egyik harcosa voltam, majd kísérleti nyula. És ha sikerül a tervünk, akkor valószínűleg megszűnök a társaimmal együtt ebben a formában létezni. Nem kell tartanotok tőlünk.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Eva Carter Vas. 02 Jún. 2013, 20:49

~Vadóc~

Az után, hogy Magneto meg mentett, és egyenesen egy érdekes helyre kisér, ahol már eleve folyt az edzés. Magneto, le állitja, majd engem és Rozsomákot is be mutat. Első nek, az egyik nő üdvözöl minket, és egy másik is odajön hozzánk, egy vörös haju lány. Ha, jól értettem Jien. Rozsomák is be mutatkozik Jien-nek.
- Hello, az enyém meg, Marie d'Ancanto de, szólitsatok csak nyugottan Vadócnak. - Mondom, és közben oda nyújtom a kesztyüs kezemet Jien felé. Aztán, hírtelen valami fény is fel tünik, és Magneto el rendeli a harc készűltséget, egyenlőre még nem tudok mi mást tenni, ezért csak annyit teszek, hogy az alap állást veszem fel. A fényből, mintha a többiek klonjai léptek ki.
- Ez is a kébzés része? - Teszem fel, a az első eszembe jutó kérdést, a mellettem lévőnek. A fényből kilépők, szintén x-mennek nevezik magukat, én meg csak ott állok tátott szájjal.
~ Na, ebből most mi lesz? ~ Kérdezem magamban, és azért még várom hogy mi lesz a folytatás.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Morsus Vas. 02 Jún. 2013, 23:34

Jonah pajzsot épít mindenkinek majd még belenéz Jean fejébe mielőtt az képes elég gyorsan fel venni a pajzsait és elzárni magát, de a többiek védelme sokkal több időbe telne, amilyen most nincs. A fiú így is képes volt jó pár dolgot megtudni róla. Hellstrom Teddy hátát paskolta meg.
- Nyugalom kölyök. Minden rendben lesz.
Mondta a férfi és előre lépett Magneto felé. Kezeit felemelte védekezően.
- Mondok egy nevet és elfogod hinni, amit mondanék.

- Mond hangosan.
A férfi keserűen körbe nézett.
- Max Eisenhardt.
Magneto megfeszül és nagyra nyitott szemekkel néz a hatalmas alakra.
- A halálos ágyadon mondtad el. Sok évtizeddel ezután. Csak... hallgass meg minket. Kérlek.

Magneto nagy levegőt vett és az X-ire nézett.
- Beszélj.

- Hamarosan egy nagy hatalmú mutáns megteszi az első lépését. Ez a lény, egy kozmikus fajtól kapott erőket. Szinte vallássá változtatja magát. Majdnem ötven évig küzd az X-men ellene, de minden támadás egyre értelmetlenebb lesz. Minden előre lépéssel valahogy erősebben tér vissza. De most csak egy hajója van, egy csapatnyi követője és nekünk egy fegyverünk, amivel meglehet ölni. Most esélyünk van. Ha megtesszük... a világunk elveszik, de ti és milliárdnyi más ember és mutáns kap egy újat.
Magneto elgondolkodik és a x-eire pillant. A terem egyik falát emeli fel és a két csapat közé. Majd némán a mutánsaira pillant.
- Ha igazat mondanak... segíthetnek.
Mondja Kolosszus.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Tyranis Hétf. 03 Jún. 2013, 11:06

Ahogyan azt sejtette a csaj támadása meg sem kottyant neki, ellenben a csaj mikor rájött, hogy gond van már menekülni akart, de még így is belelátott Jean fejébe. Egy amatőr senkiházi alak volt, aki csak kérkedik az erejével. Ha nem segíteni jöttek volna, már lett volna egy bábja, mert a lánynak esélye sem lett volna. Jonah csak rávigyorogott a másikra és a halántékához emelete az ujjait.
- Máskor nem ártana jobban felkészülni, ha bele akarsz nézni valakiknek a fejébe – mondta. – Mert ha így folytatod, nem sokáig maradsz életben.
Látta ő is Magneto reakcióját, amikor a nevét kimondták.
- Jahm, valamikor 2022-23 környékén – vonta meg a vállát Jonah.
Annak ellenére, hogy talán a legfiatalabb volt a helységben átkozottul öregnek érezte magát a régi X-ekkel szemben. Amatőrök, akik egy vidám és békés világban nőttek fel. Ezek, ahogyan végignézett rajtuk soha sem maradtak volna életben abban a korban, amikor ők éltek. Magszi kivételével, de őt pedig tudták, hogy él. Szegény kicsi Wanda pedig alig egy óra múlva halott is lesz.
- A hamarosan enyhe változata a történetnek – nézett végig a másik csapaton a fal felemelkedése előtt. – Egy óra múlva a pontos válasz.
Persze jobb jövő, igaz neki volt egy rossz érzése ezzel kapcsolatban, amit korábban nem tett fel, de most igen.
~ És mi van ha rosszabb lesz a világ miattunk? ~ kérdezte telepatikusan a csapattársait. ~ Mi van, ha az a Varázslónő egymaga ural majd mindent, mert Apokalipszis kihullott? ~
Nem nézett a csapattársaira, akikkel együtt jött ide, inkább csak az X-eket figyelte, hogy miként reagálnak arra, amit mondtak arra, amit most közöltek velük.

Aktív: telepatikus háló és védelem (csapattársakra)
Passzív: mentálpajzs

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wundagore - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Jún. 2013, 11:23

Az ikertestvérére mosolygott, amikor végül ő jött oda, hogy segítsen neki, de eddigre már nagyjából megtudott állni a saját lábán. Az újonnan érkezetteket figyelte. Segíteni akartak, megállítani valamit, egy új világot teremteni. Ismerték az apjukat, az igazi nevét, amit talán még ő és Pietro sem. A testévére nézett, majd újra az érkezettekre. Nem igen tudta, hogy mit feleljen. Rossz érzése volt az egésszel kapcsolatban, az egész valahogyan nem stimmelt. Kezdve az időutazástól, azon át, amiket látott, kísérletek, halál, gyilkolás. Lehet, hogy a saját jövőjüket látta amit ők fognak okozni? Fogalma sem volt erről. Kolosszusra nézett a szavai után.
- Ugye nem akarunk hinni nekik? – kérdezte. – Miért pont hozzánk, miért ide jöttek? Miért nem tudták egyedül megcsinálni? Egyáltalán mi garantálja azt, hogy igazat mondanak, lehet, hogy az egész hazugság… Ha megtesszük, amit kérnek mindenki, aki akkor él miattunk lelik halálukat, miattunk! Mi jogosítja magukat arra, hogy istent játszva milliárdok életével játszanak és töröljék el őket, azt, amiben ők élnek? – szögezte az utolsó kérdést a jövőbeli csapatnak.
A képek a fejében, nem tudta, hogy mi okozhatta azt, hogyha segítenek, vagy ha nem. egyik lehetőséget sem merte megkockáztatni. Ahogyan azt sem, hogy ki tudja, hogy mi lesz, ha megteszik azt, amit mondanak. n
- Én ebben nem akarok és nem fogok részt venni! – mondta ki határozottan. – Tekintve, hogy bizonyítékunk sincs semmire!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wundagore - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Laura Slyen Hétf. 03 Jún. 2013, 19:11

Sajnos nem voltam elég gyors és a telepata így is elég sok mindent ki tudott olvasni a fejemből. Éreztem, ahogy kutakodik, ahogy lapozgat az emlékeim között, és bevallom nem volt valami felemelő érzés. Talán így érezhetnek mások is, amikor "látványosan" kutatok az elméjükben.
Mikor az egyik megszólalt, hogy nem kell tartanunk tőlük felszólalok.
- Marhára nem kell, ha már ennyire békések a szándékaitok, szólj már rá a rózsaszín hajú haverodra, hogy szálljon ki a fejemből.
Mondtam, miközben továbbra is próbáltam bezárva tartani azokat az információ "dobozokat" amiket eddig is őriztem a másik telepata elől.
Mikor a srác végre kiszáll a fejemből, megkönnyebbülten fújom ki a levegőt. A fejem továbbra is fogom, nem tudom miért, de így jobban megy a koncentrálás. A férfi szavai nagyon rosszul esnek, annak ellenére, hogy igaza van. Nem készültem fel rá, hogy egy másik telepata is lehet a csapatukban. A másik pedig amire nem készültem fel, az az, hogy SENKI, sem hallotta meg a mentális sikolyomat, pedig eléggé kellemetlen tud lenni, ha valakinek a "fülébe" sikít valaki. De mindegy is. Már kiszállt a fejemből és ez a lényeg, de nem engedem, hogy másnak is belepiszkáljon a fejébe, így mentális védelmet vonok magamra és a környezetemben lévőkre.Ahogy hallgatom a beszélgetést egyre kevesebbet értek belőle. Wanda szavaira pedig reagálok is.
- Én biztos nem próbálom mégy egyszer kideríteni, hogy hazudnak -e. Az biztos.
Mondom miközben a pajzsot továbbra is tartom és szúrós szemmel nézem a pink hajú srácot.
~ A srác nem lehet sokkal idősebb nálam, mégis elérte, hogy kis taknyosnak érezzem magam.
~ Nagyon rossz előérzetem van.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Wundagore - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Wundagore - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Wundagore - Page 2 Mudch0 Wundagore - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Wundagore - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Wundagore - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 03 Jún. 2013, 21:42

A többiek is mozdulnak, a jéggyerek olyan karmokat növeszt, mint amik nekem vannak. Akárcsak tanítvány a mesterét. Egész gyorsan alkalmazkodik, persze azok a jégpálcikák nem érnek fel az adamantiummal, nomeg használni is tudni kell őket. Ez a kis futkározó meg odarohan és körbeszaladja őket. A zavartan nézegető, búsképű szőke fejét meg is kopogtatja. Rendkívül éles hallásommal kifülelem, amit az a szerencsétlen motyog, de úgy néz ki, nem engedik neki, mivel a kölyök élve fut mellénk. Közelebbről megnézve és szagolva ő is hasonlít Magira és rá is mosolyog a feltápászkodó barna. Kár, hogy nem jutott idő megnevelni a kölyköt...

Mikor a punk csinál valamit a vöröskével, nem tűröm szó nélkül. Rávigyorgok a nyikhajra a karmaimmal felé mutatva:
- Vágta már ki amatőr a szívedet, kölyök?
Szóval Jean és a hülyegyerek is telepaták. Na, velem aztán próbálkozhatnak! A szárnyait meresztgető sárkány rejtélyesen beszél, de értem, amit mond. Meg akarják akadályozni a világdiktatúrát, át akarják írni a történelmet. Merész vállalkozás!

Az új kiscsaj nem érti a dolgokat és elég szarul jött ki az első találkozása a csapattal. Meg a jövőbeli X-Mennel. Az óriás mond egy titkos nevet, ami miatt a vödörfej hisz neki. Azt állítja, 50 év múlva elbukunk és most van itt a lehetőség, hogy megöljék a fickót valamivel, ami náluk van. Magi fallal választ el minket, amíg tanácskozunk.

A fémember jószívű, de naiv fickónak látszik, egyből helyesel is. A vöröskét megviselte a pszichikai támadás és egyből el is utasít mindent. Magihoz fordulok, de időnként a többiekre is nézek, közben fél szemmel figyelve a másik csapatot:
- A szőke gyerek be van szarva, de megölte volna a fiadat, Magi. Az óriás nem engedte neki. Az én szimatom már sok kamut kiszagolt, de ez mesének túl erős. Ismerik a rejtekhelyet, a csapatot és a múltad rejtett titkait. 1 óránk van a világunk megmentésére, ahogy a kis b... mondta, úgyhogy ne tököljünk a döntéssel!

Magi hisztiző lányára nézek:
- Szivi, én inkább arra lennék kíváncsi, hogy mér' estél te össze, mikor még itt se voltak, csak a kapu nyílt meg?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Teddy Kedd 04 Jún. 2013, 00:24

Hellstorm viselkedésének és szavainak hála a hirtelen haragom alábbhagy, a tekintetem pedig szépen fokozatosan megenyhül és le is veszem a korábban gyorsan futkosó srácról. Leülök a földre törökülésben és amíg a többiek intézik a dolgaikat, kommunikálni próbálnak az ősökkel, addig én rezzenéstelen arccal, néha lassan pislogva bámulok magam elé a padlóra, szótlanul, egészen addig amíg fel nem emelkedik a fal a csapatok között.
- Nem egészen ilyennek képzeltem az x-menünk őseit... - Betudhatjuk egy kevés csalódásnak is az eddigi problémák mellé, habár ezt csalódásnak nevezni talán erős túlzás, mert nem vártam különösebben semmit ezen a téren, de akkor is nehéz elhinni, hogy belőlük indult ki az a sok sok évi ellenállás, ami hozzánk vezetett. Persze a mágneses normálisan viselkedik, viszonylag, a bizalmatlanságát még képes is vagyok megérteni, néhányak viselkedése miatt viszont úgy érzem, hogy én már nyakon lettem volna vágva... Igazságtalan a világ, de ezt már rég tudom. A telepatikus üzenetre kissé megemelem a fejemet, külsőre viszont több reakcióm nincs, viszont jogos amit felvetett, de valahogy nem tudom osztani az aggodalmát, több okból sem, olyanokból amiket nem akarok, vagy talán inkább nem tudok megindokolni jelen helyzetben.
~ Csak egyféleképpen tudhatjuk meg... Ha pedig igen, akkor annak a nőnek lesz annyi esze, hogy hatalomvágyból nem írtja ki az emberiséget... Végül is csak Apokalipszis megszállott ezen a téren. ~ Én legalább is így vélem, persze tévedhetek, benne van a pakliban de... Azok már nem a mi embereink lesznek és a mieink nagy részéért sem érzek úgy istenigazából sajnálatot, nekik már nem számít, bármi is történjen, már azzal is befolyásolhattunk egy csomó dolgot, hogy csak így megjelentünk és elárultuk nekik a jövőt, még ha kétkednek is.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Bishop Kedd 04 Jún. 2013, 21:16

Kiderül miért is van itt az állítólagos X-Men, már nincs sok idejük, hogy egy nagyon erős mutáns egyszerűen elfoglalja a világot. Higanyszál összeráncolja a homlokát és kérdően pillant körbe, itt van egy sárkány, egy óriás, meg két kölyök és visszajöttek az időből, hogy figyelmeztessék őket. Erős ez neki. Végül az apja falat emel közéjük és megbeszélhetik a dolgot, egy ideig türelmesen vár, figyeli a reakciókat, ikertestvérének nem tetszik az egész, Rozsomák nagyon magabiztos, már-már viccesnek találta, hogy az a kis szőke meg akarta ölni és csak azért nem tette mert az óriás nem hagyta neki. Ennél ő sokkal jobb, de legalább gyorsabb, nem tudta volna elkapni. Még fel is nevet mikor a mondatot meghallja. Végül úgy dönt eleget hallgatta már a többieket ő is mond valamit.
- Nyugalom - szólt először testvéréhez majd Magnetohoz fordul- Torkosborznak talán igaza van, ha általunk akarják megváltoztatni a jövőt annak biztos oka van, különben csak megpróbáltak volna elintézni minket és utána ők átírni a jövőt. Az meg ha nem veszünk róla tudomást nem megoldás. Jut eszembe Jean csak hisztizel vagy rajta a mentális védelmen?
Közben azért készen áll, ha a Torkosborz túl erős lenne és a kis agresszív neki támadna gyorsan arrébb szaladhasson még időben, szeme sarkából figyeli.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Eva Carter Szer. 05 Jún. 2013, 13:38

Kiderült, hogy miért jöttek, és hogy segitenének, egy név is el hangzik. Magneto, egyből egy fém falat húz fel közénk, és a másik csapat közé. Aztán, kezdetét veszi a tanácskozás. A melák, úgy gondolja, hogy meg bízhatunk bennük, de a lány nem ezen a véleményen van. És, ennek hangot is ad. Közben én meg csak figyelek, mint bórju az új kapura.
- Talán, én szerezhetek némi infót az egyiktől. - Dobomfel az ötletet, de azért még megvárom, hogy mit mondanak. Nem, akarok kapkodni.
- A képességemmel, nem csak az illető mutáns képességét tudom bírtokolni, hanem az emlékeit is. Ha szerzek némi emléket, meg tudhatnánk hogy mit is akarnak valójában. - Itt az ideje, hogy egy kicsit aktiváljam magam.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Tank008 Csüt. 06 Jún. 2013, 22:29

A gyerek körbe futott a termet kissé kérkedve képességivel majd átvette tőlem a lányt. Mondjuk még én beszélek kérkedésről eddig én szórakoztam egyedül itt a jegemmel.
Kezdtem egyre idegesebb lenni mintha csak húzná az időt az ellenzék velünk szemben a lánynak mellettem igaza volt semmi okunk bízni bennük. No de Magneto meglepődését is figyelembe kéne venni. Bár a közeledő gyerekre már lassan elkezdek reagálni és teljes páncéllal borítom a testemet így befedve azokat a részeket is amelyeket a lány tartásakor vissza szedtem. Mikor védekezésre emeli a fiú a kezeit én már teljes jég páncélba állok a lány és a futó fiú mellett felkészülve egy támadásra. Látom a kételyt a mi kis házi telepatánkon és a mellettem lévő lányon akit eddig tartottam.
~ Ez az egész egy vicc! A vezetőink döntés képtelenek és csak próbálkoznak valamivel mintha lenne ötletük mit kéne csinálni ezzel kockára téve mindenki életét.
Egyik kezembe pajzsot emelek másikba dárdát csinálok jégből mint egy ókori görög harcosnál: Hoplita csak teljes mértékben jégből.
Előre lépek a fiúval szembe aki védekezően tette fel kezeit.
- Ha tényleg segíteni jöttetek bizonyítsátok! Mi a garancia arra, hogy nem csak trükk és színjáték amit most csináltok, hogy fölénybe kerüljetek?
Miután ezt kimondtam kezdte magnato emelni a falat. Lábaimmal elkezdtem jeget csinálni magam alatt így ha támadnának akkor két hatalmas jégoszlopot emelek magam elé.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Morsus Pént. 07 Jún. 2013, 19:09

Hellstorm mérgesen néz Jonahra.
- Hagyd békén a lányt.
Majd a kérdésére vállat von.
~ Már lényegtelen, nem? Itt vagyunk és mindent megteszünk. A Varázslónő is csak azért vált olyan veszedelmessé, mert Apokalipszis mindentől megfosztotta.


A fal másik oldalán Magneto csalódottan nézett és hallgatta a többieket. igazuk volt. Nem volt sok idejük és nem nagyon tudtak dönteni. Ekkor Vadóc mondott valamit.
- Igen... ez beválhat. Talán Jean még nincsen felkészülve az ő telepatájukra, de a te képességednek nem állhatnak ellen és ha igaz,a mit állítanak önként fognak mindent megmutatni. Jean, te Vadócon keresztül nekünk is megmutathatsz mindent.

A fal leomlik és Magneto a csapatra néz.
- Vadóc megérinti az egyikőtöket és megnézzük igazat mondtok e.

- Én vagyok a leghosszabb ideje X-men. Engem válassz.
Magneto biccent és ha Vadóc odasétál Hellstormhoz, az féltérdre ereszkedik, hogy a lány elérje az arcát vagy a felkarját, amit nem takar ruha. A lány azonnal növekedni kezd. Hatalmas erőt kap. Az izmai megfeszülnek, majd jönnek az emlékek.
Látja Apokalipszist felemelkedni, a híradókban az atomtámadásokat. A káoszt, az értelmetlen menekülést. A mutáns támadásokat, aminek a során Hellstorm felesége meghalt. A dühöt, ahogy a férfi egyedül vagy egy tucat apokalipszist szolgáló mutánst ölt meg. A mestert, Magnetot, aki befogadta és megnyugtatta. Az X-ment, aminek afféle pót-apja lett. A Harcot a lassan országot építő mutánssal szemben. A kis győzelmeket, mint amikor Fájdalom, a Lovasa fellázadt és látszólag megölte Apokalipszist, majd Fájdalom elbukott és egy évre Magnetoék irányították a világot, de Apokalipszis visszatért, mindig visszatért. Lassan az X-men kihalt. Rozsomák, Bárd, Magneto, Thorhalla, Doria... mind eltűntek, meghaltak vagy egyszerűen feladták. A végén egy sziget, amin az emberiség nagy része élt. Hellstorm és Teddy próbálták meg a várost rendben tartani. Az X-men két bukott bajnoka az utolsó X-mennek. Képességeiket vesztették és már értelmetlen volt minden. Hellstorm a végső tervéhez fordult. Még ez a maréknyi X sem tudná megölni Apokalipszist a múltban, de két maroknyi? Talán. Talán akkor ő is boldogan él majd a feleségével. A képek őrjítővé válnak. Sírkövek, fejkövek, holtestek, szeretek, családtagok, barátok, társak, gyerekek, nők...
Vadóc ruhái szakadnak szét és az óriássá vált lány aléltan zuhan el. Magneto pár fém darabbal kapja el Vadócot. Jean fejében megszakad a telepatikus kapcsolat és a lány akaratlanul is sírva esik térdre.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Bishop Szomb. 08 Jún. 2013, 15:18

Jean nem válaszol a kérdésre és azt sem tudja meg, hogy testvére továbbra is ugyanazt gondolja, vagy már azért árnyalódott a véleménye. Elhúzza a száját és Vadóc ötletére lesz figyelmes, így meggyőződhetnek róla, hogy igazat mondanak, bár ő annyira nem kételkedik a dolgokban, a fényből előlépős jelenet elég meggyőző volt a számára, bár jövőbeli X-Menhez kicsit kevesen vannak. Nyugodtan figyeli az eseményeket, ahogy Vadóc odamegy az óriáshoz, megérinti és máris lemásolja a képességét, szóval neki ez az ereje, megjegyzi, hogy jobb ha távol marad tőle, nem szereti ha valaki olyan gyors mint ő, már túlságosan is megszokta helyzetét. Persze túl gyors ahhoz, hogy elkaphassa, csak figyelnie kell. Körbekapja a fejét, Vadóc és Jean is rosszul lesz, gyanakvóan tekint a másik csapatra, majd kérdően a többiekre. Közben készen áll, ha mégis eldurvulnának a dolgok még idejében tehessen valamit.
- Azt hiszem ez azért magyarázatra szorul. - fűzi hozzá

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Tyranis Szomb. 08 Jún. 2013, 18:23

Jonah elhúzott szájjal bólintott Teddy-nek, ő sem ezt várta, hanem valami menő csapatot, akik nem totálisan gázok, de hát úgy tűnt, hogy ez nem kívánság műsor volt, hanem csak a valóság. Két társától kapott csak választ, az egyik remélte, hogy nem teszi majd azt, amit, míg a másik szerint semmi gond sem lesz.
- Remélem igazatok lesz – vakarta meg a tarkóját.
A fal túloldaláról kiabálások és beszélgetés hallatszott, majd a fal eltűnt és Vadóc ötlete volt a nyerő. Ha a lány odament, akkor a mellkasa előtt összefűzte a karját és így várakozott, majd látványosan ásított egyet még a kezét sem tette a szája elé. Ha tényleg megtörtént akkor lesajnálóan pillant a lerogyó síró leányzóra. Ő megmondta, amit megmondott. Talán egyedül kellett volna menniük és nem pedig a rakás amatőr segítségét kérni ehhez a feladathoz.
- Én megmondtam, hogy még fejlődni kell – mondta.
Végül leengedte maga mellé a kezeit és közelebb lépett a régi X-men csapathoz.
- Akkor indulhatunk végre? – kérdezte. – Vagy szegény törékeny lelketeknek még szüksége van egy kis lelkizésre és pátyolgatásra a jövő ismeretében?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wundagore - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 08 Jún. 2013, 18:24

Rozsomákra nézett, amikor a férfi kérdezett valamit.
- Telepatikus támadás lehetett, hogy ne zárjam be egyből a kaput – mondta. – Mert ezt terveztem.
Igazából tényleg ezt tette volna, hogy egyből bezárja azt, mielőtt még bárki megérkezik rajta, de erre már nem maradt ideje, mert a képektől rosszul lett. A többiek nagyjából egyetértettek abban, hogy meg kellene tudni, hogy igazat mondanak-e, vagy csak hazudnak és Vadóc ötletére, noha nem tudta még mi lehet a lány képessége bólintott. Még az apja is támogatta mindezt. A fal leomlott és újra meglátták a másik csoportot. Ha tényleg elindul Vadóc és még Jean is közvetít nekik, akkor ismét átéli, látja ugyanazokat a képeket, amiket nem sokkal korábban is látott. Ezúttal már azonban nem kap a fejéhez, nem lesz rosszul és a feje sem fájdul meg, csak szörnyűségeket látja. A sírokat, a többiek sírját, csak a saját nem. Ezúttal élesebb volt minden és jobban ki tudta venni a részleteket.
- Ezt láttam én is… - nyögött fel – Mielőtt átjöttek.
Igaz mindez nem változtatott azon a tényen, amit korábban mondott, hogy mindezeket látta, de nem akar isten lenni, nem akar olyan lenni, mint az a megnevezett Apokalipszis, valaki, aki mindent átír és befolyásol.
- Ha mentek – nézett apjára, majd a többiekre. – Maradok és vigyázok a gyerekekre, akik itt vannak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wundagore - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 08 Jún. 2013, 22:28

Rozsomák kérdésére rögtön válaszolok is.
- Mert látomást kapott, és nem éppen szép dolgokról szólt.
Higanyszál megjegyzésére próbálok moderált hangnemben válaszolni. Bár ezt már telepatikus úton.
"~ Kedves higanyszál, igen rajtuk volt, de nem csak az. A pink hajú is telepata, és sokkal erősebb nálam. Szerintem bármelyikünkből agyatlan zombit tudna csinálni, percek alatt."
Vadóc ötletére felfigyeltem, Magnetó felvetésére pedig bólintottam. Mikor a lány odasétál a másik x-menekhez én vadócra is kiterjesztettem a mentális védelmem, miközben megnyitottam a csatornát, hogy mind hallhassuk és láthassuk amit a lány is.
Látom a szörnyűségeket amik nagyon nem tetszenek. A testem minden porcikája remeg. Az emlékképek megviseltek, ahogy az erőm ilyen mértékű használata is, nem szoktam egyszerre többféle képességemmel kapcsolatos műveletet végezni, több mint két- három emberrel.
Amint a látomás véget ért, akaratlanul is térdre rogytam, túl sok volt ez már nekem. És most a látottakra céloztam nem az erő használatára. Hiába próbáltam visszatartani a könnyeimet, de azok hiába vettem erőt magamon, előtörtek.
Homályos tekintettel nézek higanyszálra és ha ő hozzá nem jutott volna el a kép, akkor ismét lejátszom neki azokat, mert a látottakra még tisztán emlékeztem, hiába is próbáltam volna feledni azokat.
A rózsaszínhajú telepata nem mutatott túlzottan nagy együttérzést, de mire is számíthattam volna tőle. Szavai dühítettek, de valahogy erőt is adtak, hogy megmutassam neki, hogy én nem vagyok olyan kis törékeny mint amilyennek tart. Egy gyors mozdulattal letöröltem a könnyeimet, majd felálltam és a még párás, de elszánt tekintetemmel néztem a srácra.
- Felőlem indulhatunk. Akár most is.
~ Remélem igazat mondtatok.

Teszem még hozzá, de csak magamban, bár ezt nem hallhatta, mert a mentális védelmet még mindig tartottam magamon és a társaimon is.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Wundagore - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Wundagore - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Wundagore - Page 2 Mudch0 Wundagore - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Wundagore - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Wundagore - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Teddy Vas. 09 Jún. 2013, 00:45

Attól függetlenül, hogy leomlik a fal, jómagam továbbra is ugyan úgy ülök tovább és bámulom a padlót, csak akkor terelődik el a semmiről a tekintetem, amikor az a nem is tudom hogyan hívják nőszemély megérinti Hellstormot... Nem tart sokba és össze is esik, ahogyan valaki más is a háttérben, ennél több figyelmet viszont nem szentelek rájuk, legalább is látszólag, ugyanis a tekintetem ezek után visszavándorol a padlóra magam elé, addig pedig nem tervezek innen elmozdulni, vagy bármi egyebet csinálni, amíg nem biztos, hogy megyünk, legalább is így gondolom addig, amíg Wanda fel nem szólal. Kissé tanácstalanul tekintek fel Hellstormra.
- Szerinted tudunk úgy időzíteni, hogy Holocaust műve elkerülhető legyen? - Wanda az... Wanda, attól függetlenül, hogy a miénket sokkal értelmesebbnek és szerethetőbbnek találom, nem változtat a tényen, hogy ő... Ő... Ennél jobban nem tudom megfogalmazni. Ennél többet viszont tényleg nem teszek, egyenlőre, nem szeretnék senkit sem győzködni, főleg őt nem, ha csak nem szükséges nagyon, mert nem vagyok benne biztos, hogy rendesen végig tudnék mondani akár egy mondatot a számára, legalább is nem akadás nélkül és... És milyen sok nem... Továbbá ugyan azt csinálom, amit eddig is, ülök és várok, hallgatom, hogy mit beszélgetnek és mint említettem, innen csak akkor mozdulok el, ha indulunk vagy ha nagyon szükséges valamilyen okból kifolyólag.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 09 Jún. 2013, 08:02

A gyorslábú elneveti magát azon, hogy a szőke meg akarta ölni. Az egy dolog, hogy jól fut, de ez még a fiatalkori elbizakodottság jele. Azt se tudja kivel áll szemben. Jean mentális védelme valószínűleg nem sokat ér, ha a punk ilyen simán áttört rajta, főleg ha meg is osztja többünk között, de valamit segíthet. Látom, hogy a srác rajtam tartja a szemét. Rá se nézek, úgy szólok oda:
- Nyugi, a Torkosborz nem eszik Gyalogkakukkot. Nem tőlem kell félned, kölyök!

Vadóc felajánlja, hogy segít és az ötlete a célnak megfelel, de egy leigázott világ túlélőinek az emlékeivel nehéz lesz megbirkóznia. Ha többször csinált már ilyet, akkor talán könnyebb, de ezt kétlem. Magi belemegy és azt mondja, hogy Jean majd továbbítja telepatikusan, amit a kiscsaj lát. Most ugrik a majom a vízbe! Az öreg vödörfej szétszedi a falat és elmondja, mit találtak ki, az óriás pedig beleegyezik.

Ha Vadóc odamegy és tényleg elszívja a képességet az emlékekkel együtt, akkor a mentális továbbítás közben látom, hogy megnő, az óriás pedig összemegy. A kiscsajnak szerencséje van, hogy ilyen rugalmas az egyenruha, különben már pucéran pirulna előttünk. Amit a vöröskétől azért megnéznék... A képek láttán egyértelmű, hogy igazam volt. Apokalipszis világában az atomháború után is tragédiák hegyei következtek és Magi lett az ellenállás vezetője. Szinte mind eltűntünk, az én sorsom nem teljesen tiszta. A jövőben ez a kis csapat próbált segíteni az embereknek egy kis szigeten, de mivel ott már nem maradt esélyük, visszajöttek, hogy elejét vegyék az egésznek a mi segítségünkkel. Szinte még nekem is sok ennyi pusztulás a világon, mint ami abban a korban történt. De fura ez, múltbéli eseményeknek látni a jövőt!

Ha Vadóc ezt megcsinálta és összeesik, megállapítom, hogy tényleg nem volt felkészülve. Jean is összeroskad a sírástól, a kis b... meg becsmérlően beszól neki. Sajnos igaza van, de ne ő cseszegesse a vöröskét, úgyhogy én is reagálok:
- Te talán ekkora fenoménként születtél, punkocska? Majd a harctéren mutasd meg a tudásodat!
A barna csaj azt mondja, be tudta volna zárni a kaput és ezt akadályozták meg telepatikus úton, így már másodszor látja a sok szörnyűséget. Inkább itt marad, vigyáz a kevésbé harcedzett diákokra. Na, az ő sorsát sem láttam a jövőben. Talán ott is ő nyitott kaput, de most nem érünk rá ilyeneken agyalni, cselekedni kell.
- Ja, menjünk! - mondom a könnyeit törölgető, de elszánt vöröskével egyetértve.
A földön ülő, riadt gyerek szavaira felkapom a fejemet, akármilyen halkan is mondta:
- Mire célzol, kölyök? Tisztán kell látnunk, minden részlet számít!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Tank008 Vas. 09 Jún. 2013, 08:49

A szituáció kezd egyre jobban átláthatatlanná válni számomra így kissé csöndbe maradok jégpáncélom mögött ha valóban megtörténik az eszme csere én csak egy támadásra fogok felkészülni másra nem igen egyáltalán nem bízom ebbe az egoista bagázsban. Az egyetlen ember akivel eddig egyezett a véleményem az a mi rozsomákunk volt aki ugyanúgy ketté akarta őket tépni mint én viszont most ő kis kissé vonakodva de belement és elhitte a meséjüket. A jég a lábam alatt amit csináltam lassanként egyre terjedelmesebb lett készen állva bármikor, hogy szétzúzzam ezeket a mitugrászokat előttem de mivel társaim nagy része úgy dönt bíznak bennük így a jeget eltüntetem és csak a hoplita felszerelésben állok ott a továbbiakban. A lelki szóra kicsit felkaptam a fejemet.
- Ám legyen akkor mennyünk.
~ Neked pedig mindjárt adok olyan lelki pátyolgatást.....
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Morsus Vas. 09 Jún. 2013, 21:53

Helltrom Pietrora néz.
- Nincs több dolog, amit elmagyarázhatnék.

A riasztók megszólalnak. Magneto int és megjelenik egy monitor rajta pontosan az az atomerőmű, amiről az X-men beszélt. Felé pedig a Hajó tart. Apokalipszis eredeti űrhajója és otthona. A teljes hadtest, mindennel támadja, de értelmetlenül.
- X-men! A repülőhöz! Wanda maradj a gyerekkel! Vigyázz rájuk! Vadóc te is maradj! Még túl gyenge vagy az előző élménytől és kiképzést sem kaptál!
Ellenvetést nem tűrve Magneto megindult a Hangárba. Hellstrom is megindult majd mikor mindenki megelőzte elkapta Teddy kezét. Hátra rántotta.
- Kölyök, azt akarom, hogy itt maradj és védd meg a lányokat - mikor az X-ek elégé előre rohantak és a lányok még a teremben vannak így nem halhatják akkor halkan hozzá szól. - Holocaust ide fog jönni, de még emberi teste lesz, erős és veszedelmes lesz így meg kell tenned nekem valamit. Felejts el mindent, amit tanítottam neked. Ez nem egy ártatlan lélek, ez egy szörnyeteg, egy undorító heg a létezésben. Kapard ki. Végezz vele, öld meg bármi áron. Wandáért.
A vállait fogja meg a fiúnak és ott hagyja. Az X-ek beérkeznek a repülőhöz.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Tyranis Hétf. 10 Jún. 2013, 08:24

Jonah Rozsomák felé fordult határozott mosollyal.
- Ami azt illeti igen – mondta. – Hat éves korom óta használom a képességemet tudatosan. És nektek nem kell semmit bizonyítanom… fiatalabb vagyok évekkel, mint mindenki innen és mégis sokkal, de sokkal tapasztaltabb.
Ekkoriban a képességek jellemzően úgy tudta, hogy még jócskán kamaszkorban, vagy utána jelentkeztek. Az ő idejükben hála az ottani dolgoknak nem volt ritka az, ha a gyerekek már tudatosan használták a képességüket. Ő pedig imádta használni, volt, amikor papként megannyi embert ölt meg, más telepatákat állított a saját szolgálatába. Most Jean lett volna a remek, mert ha igazak a legendák a Főnix benne volt valahol mélyen. És ki tudja, hogy most milyen erőket szerezne attól az entitástól. Unottan emelte fel a fejét arra, hogy megszólalt a riasztó és a történelem ismétli, azaz folytatja önmagát. Ahogyan elindultak még látta, hogy Teddy-t marasztalta Hellstorm.
~ Már most „imádok” ezekkel együtt dolgozni ~ méltatlankodott a saját társainak. ~ Kölyök, ha megjelenik Holocaust… fussatok. ~
A végét csak Teddy-nek tette hozzá, kizárt volt, hogy elbírnának velük, csak ember volt, a másik kettő pedig. Ez nem a saját Wandájuk volt, aki egyszer Halálként harcolt Apokalipszis oldalán. Nyugodt, ráérős tempóban indult el a helységből és érkezik meg a repülőhöz. Már most hiányolta a celestial technológiát, azért mégis voltak jó részei a saját világuknak. Leül az egyik hátsó székbe és a bakancsos lábait felteszi az előtte levő szék hátára.

Aktív: telepatikus háló és védelem (csapattársakra)
Passzív: mentálpajzs

//Nem értem, hogy Teddy-t miért írja mindenki riadtnak… nem ijedt és nem fél…//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wundagore - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 10 Jún. 2013, 09:52

Riadó, úgy tűnt, hogy máris kezdetét vette mindaz, amit a másik csapat mondott, hogy megfog történni. Igaz a rózsaszín hajú srác alig egy órát mondott, az pedig a nő szerint ezzel a riadóval még stimmelt is. Wanda az apjára nézett és bólintott, hogy Vadóc is maradjon itt vele. A még mindig gyenge lányra pillantott és úgy tűnt, hogy a szőke fiú is marad velük, aki a másik csapattal érkezett. Amint egyedül maradtak a teremben, azaz hármasban, csak utána szólal majd meg.
- Vadóc, gyere menjünk szerezzünk neked valamilyen innivalót és egy pihenőhelyet – mondta a lánynak, majd Teddy-re néz. – Ha már itt maradsz, segítesz nekem megnyugtatni a gyerekeket, hogy nem kell aggódniuk az előbbi riadó miatt?
Ha Vadóc nem tudott megállni a lábán és segítség kellett neki, akkor Wanda odalépett hozzá, hogy átkarolja a lányt és segítsen támogatni őt. Amint ez megvan, akkor először őt és Teddy-t a konyha felé kíséri, hogy ott tudjon majd egy pohár vizet adni a kimerült Vadócnak.
- Miért mostanra jöttetek vissza? – kérdezte Teddy-t. – És… - megrázta a fejét. – Nem fontos, hagyjuk.
Ha Vadóc eddigre ivott már valamit, meg egyébként is, ha nem, akkor is a következő kérdést a lánynak intézi.
- Jobban érzed már magad? – érdeklődött.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Wundagore - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Teddy Hétf. 10 Jún. 2013, 15:25

A riasztóra felállok a földről és úgy nézem a felvételt, ahogyan apokalipszis hajóját támadják, de természetesen fölöslegesen. Elhangzik az indulás, természetesnek veszem, hogy nem tartozok az öreg fémhajlító ömm... Parancsnoksága alá, de ettől függetlenül magam is megindulok a többiek után, mivel mégiscsak ezért jöttünk ide, azonban Hellstorm váratlanul visszaránt. A szavaira ledöbbenek, bár meg tudom érteni, ellenben nem tudom, hogy pontosan miként is gondolja azt, amit, ezt pedig ki is fejezném egy...
- De... - Kezdetű mondattal, azonban ezt nem folytatom, csak pár másodpercnyi hezitálás után bólintok, majd pedig Jonahra tekintek, de nem válaszolok, szükségtelen és nem tudnék mit, azt leszámítva, hogy valószínűleg igaza van. Egy kicsit magával ragad az idegesség, mert egyáltalán nem érzem úgy, hogy bármit is tehetnék, de menekülni? Nem tudom... A problémákból Wanda ránt ki egy kis időre a kérdésével.
- A... A gyerekeket jobb lesz biztonságosabb helyre vinni minél hamarabb. - Nem tudom, hogy mennyi maradt ebből a helyből Holocaust látogatása után, azt tudom, hogy romok, de hogy milyen romok... Hogy földig le lett-e rombolva, vagy sem ,azt nem tudom. Természetesen követem a két lányt, továbbra is idegesen, erőteljesen azon gondolkodva, hogy mi lenne a legjobb lépés. Egy újabb kérdés is elhangzik, erre viszont csak jó pár másodperccel megkésve válaszolok.
- Azért, mert Apokalipszis most teszi jelenését először, nálunk pedig van valami amivel véglegesen elpusztítható, ha jól értettem. - Kérdezne még valamit, de inkább hanyagolja, ez egyáltalán nem tetszik...
- Kérdezz nyugodtan. - Szólalok még meg utána valamilyen szinten biztatóan, de mégis...
~ Hogyan akarok én szembeszállni Holocausttal? Nem lennék egyedül de... ~ Még mindig nem tudom, hogy mi legyen.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Bishop Hétf. 10 Jún. 2013, 19:49

Először nem érti az óriás szavait de aztán Jean lejátssza neki is a képet, ahogy mindent lát összeáll neki a kép és most már megérti a helyzetet. Nagy a tét. Ennek ellenére csak mosolyog a rózsaszín hajú srác nagyképűségén, lehet kicsit túlzásba viszi a dolgokat. Rozsomák válaszára csak megrántja a vállát és szokásos hangsúllyal válaszol.
- Ki tudja, lehet még a Gyalogkakukk, Torkosborz jó kombináció is lehet. Csak nehogy lemaradj.
De mire végigmondja a mondatot elindul a riasztó, gyorsan a képernyő felé kapja a fejét és látja azt az űrhajót amiről beszéltek, Apokalipszis elindult és a hadsereg nem tudja megállítani. Wanda itt akar maradni és itt is marad Vadóccal meg a másik csapatból azzal a "nagyon veszélyes" fiúval. Nem baj, legalább miatta nem kell aggódnia, és van aki itt i tartja a frontot. Gyorsan szokás szerint a többiek elé rohan a repülőgéphez és ott várja meg őket, majd mikor megérkeznek felszáll és várja az indulást. Közben azon gondolkodik vajon az a nagy piros, hogy fog felférni.


_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 11 Jún. 2013, 17:03

~Jean Grey~

Megszólal a riasztó, Magnetó, pedig kiadja a parancsot. Én még egy fél pillanatig szúrós tekintettel nézek a punk srácra, majd megindulok a repülőkhöz, közben pedig végig tartom magunkon a mentális védelmet és nem is áll szándékomban levenni azt magunkról.
~ Még mindig nem bízom bennük, de ha vészhelyzet van, akkor menni kell.
A másik csapat X-men is velünk tart, ami vegyes érzéseket kelt bennem.
~ A szőke srác tartja a frontot. Remek, csak aztán ki ne derüljön, hogy ez okozza Vadóc és Wanda vesztét, mert akkor nagyon megbánja.
Felszállok én is a repülőhöz, majd várom Magnetó további parancsait, közben pedig továbbra is rajta tartom a szemem, a másik x-men csapaton.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Wundagore - Page 2 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Wundagore - Page 2 5000_Thanks_by_Mallemagic Wundagore - Page 2 Mudch0 Wundagore - Page 2 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Wundagore - Page 2 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Wundagore - Page 2 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Wundagore - Page 2 Empty Re: Wundagore

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.