Argentína (Dél-Amerika)

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Júl. 2014, 09:53

Egykor a Föld nyolcadik legnagyobb területű állama, közel végighúzódik a fél dél-amerikai kontinensen. Fővárosa és egyben legnagyobb városa: Buenos Aires. Hivatalos nyelve a spanyol. Manapság még mindig Magneto területei alá tartozik fennhatóságilag.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 09 Júl. 2014, 10:15

2048. február 16. vasárnap – Mar der Plata, Argentína, Dél-Amerika
Résztvevők: Charles Dialin / Oszlató, David Storm és Jaqueline Dellamorte / Fox048

Charles és David a gépen kaptak egy üzenetet még, hogy Mar der Plata városában lesz a találkozó és ott egy hölgy, egy bizonyos Fox048, egy híres hacker fog hozzájuk csatlakozni és lehetséges, hogy a hölgyet meg kell győzni, hogy a saját érdekében segítsen nekik. Kapott a két férfi egy időpontot és helyszínt, ahol találkozni kell majd a célszeméllyel. 16-n, este 11-kor. Azaz volt több mint fél napjuk arra, hogy mindent előkészítsenek majd a városban. A gép fél órával később egy magánreptéren landolt, amihez egy kisebb épület is tartozott, oda kellett mennie a két férfinak, ahol egy székhez kötözve a fején egy zsákkal egy nő üldögélt. A leírás alapján, amit nem sokkal korábban megkaptak Fox048 volt az.
Jaq éppen valamiért kimozdult a lakásából, hogy elintézzen valami ügyet. Az ajtót még bezárta és belépett a liftbe, ami az épületben volt. Itt jött a képszakadás a számára. Arra még emlékezett, hogy furcsa szag volt a liftben, aztán semmi. Mikor magához tért nem látott semmit, azt érezte, hogy egy székben ült a kezei és a lábai a székhez voltak kötözve és a fejére pedig ráhúztak valamit, mert nem is látott semmit sem. A szája nem volt kipeckelve, így beszélni tudott, és hallani is persze. Hamarosan azt hallotta, hogy nyílt az ajtó és több lépésnek a zaja is hallható volt, többen érkeztek be a helységbe, ahol ő maga is volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 09 Júl. 2014, 12:10

Storm egy egyszavas válasszal nyugtázta, hogy minden rendben. Nem is ő lett volna, ha többet beszél. A fegyverekkel jól felszerelkezett. Hosszú repülőút várt rájuk. Fél óra nem is olyan hosszú, ha van kivel beszélgetni, de David erre nem volt alkalmas. Oszlató akkor lett vidámabb, mikor elhagyhatta a gépet.
A rendelkezésükre álló fél napot azzal töltötte, hogy megismerje a várost, a fontosabb jellemzőit, az utakat, a lakosságot és Fox048-nak is megpróbált utánanézni. Ezt a neten tette meg, nem kérdezősködéssel.
A raktárban Oszlató először csak megnézte a nőt. A fején levő zsák miatt nehéz volt felismerni. A szagát még nem ismerhette, így egyelőre vizsgálódott. Hallgatta a nőben zajló testi folyamatokat, amiket egy vámpír füle még hallhatott és a szagok alapján próbált rájönni, mi megy végbe benne. Ha valódi félelmet, kétséget érzett, akkor úgy vélte, ő a hacker, nem valaki más. Egy ilyen titkos akciót megfúrni nem könnyű, de ha másik embert építenek be, egy klónt, alakváltót, akkor el lehet vinni teljesen rossz irányba az egészet. Kifecsegnének neki mindent, ő pedig tovább adná. Oszlató vizsgálódott és egyelőre csak hallgatott a nő körül.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Marcus Dellamorte Szer. 09 Júl. 2014, 21:24

Elhatároztam, hogy a fejembe nem hagyom, hogy belenyúljanak. Így betáraztam pár folyamatot: egy helylekérdezést, egy segítségkérő vészjelzést, bár itt az isten bal farpofáján tuti nem jönne utánam egy kemény fiú se, meg egy rutin térfigyelő hacket. De a kimenő adatforgalmat nullára korlátoztam, hogy a visszacsatolásnál egy vírus se kerüljön a fejembe. A bejövő adatforgalom ellen meg szép módszeresen felépítettem egy rakat gyönyörű szép tűzfalat. Kár, hogy ennek a fele lebomlik az első pofonnál amit lekevernek nekem. Sikoltozni ugyan sikoltozhatnék, de a kutya nem hallaná, ha mégis akkor meg jól bokán harapna. Szóval hanyagolom. Ha meg akarnának ölni, akkor meg már halott lennék. Túl sok kiadás ez egy gyilkossághoz. Ha meg információt akarnak tőlem, arra az esetre van a fejemben egy chip ami gondolati parancsra ropogósra süti az agyam. Szóval nincs min paráznom. Ha csak azt nem vesszük, hogy szeretek tükörbe nézni, ezért nem akarom bucira veretni a képem. Szóval amikor lépteket hallok magabiztosan trollkodok egy kicsit.
- Megjött a pizza? Dupla ananászos kólával? Ide tegyed a földre, majd a kecó tulaja kifizeti, köszi.
Közben felkészülök az első csúnya pofán vágásra. Az emberrablók nagy többsége nem szereti, ha hülyére veszik őket. Jó, tudom, fenn állt a lehetősége, hogy nem vállalom a melót. Ezért idehoztak. Még most sem vállalnám, ezért laposra vernek. Akkor fizut kérnék, ezért belém raknak egy bombát, amit kiszednek, ha elvégeztem, legalábbis ezt kamuznák.. Aztán lerobbantják a fejem. Azaz ha trükköznek akkor én is. Olyan nyomot hagyok a tűzfalakon, hogy egy autista is visszavezeti. Persze ha eloldoznak, emberi hangnem elmondják mi a feladat, kapok egy csinos előleget és egy jó kis kibernetikus fejpántot akkor olyan műsort kapnak a pénzükért, hogy berosálnak. Elvégre Foxy a keleti part legnagyobb csaj hackere. Legalábbis az egómon innen én tűnök a legnagyobbnak.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Sarah Csüt. 10 Júl. 2014, 02:04

A repülő út közben némán ültem végig és időm nagy részében az ablakon néztem kifelé, jobb időtöltés híján. Rágyújtani nem gyújtok rá, valamilyen szinten már itt felveszem a szerepet, de csupán azért, hogy könnyebb legyen megállni később a dohányzást, bár viszket a tüdőm, hogy így mondjam, éheznek a ráksejtek, de most megállom, még ha valamilyen szinten agresszívvá is tesz eleinte, főleg mivel mint mondtam, nincs más amivel el lehetne tölteni az időt, de ez nem egy eget rengető probléma. Még egy üzenetben jön a találkozóhellyel kapcsolatos tájékoztatás és egy mellékes... Mondjuk úgy, hogy talán erőltetett segítségről információ, akit még ezután kell valamilyen módon meggyőznünk arról, hogy jobb ha kisegít minket a következő huszonnégy órában anélkül, hogy hátba szúrna. Abból kiindulva, hogy hacker, nem sok pozitívumot fűzök hozzá, pontosan tudom, hogy milyen kihívás találni egy értelmeset a " kockák " között, hasonlóan az informátorokhoz, csupán ezek a hálózaton élősködő létformák egy fokkal rosszabbak. Hamarosan landolunk egy magán reptéren, ahol egy épületbe átsétálva meg is van az emberünk, igaz csak külső jellemzők alapján, ez viszont nem érdekes, a SHIELD elfogta, ha egy nevet és helyszínt fűztek volna hozzá sem tudnánk megkérdőjelezni, hogy a mi emberünkről van-e szó, vagy sem. Mindenesetre is azonosítható, a viselkedése pedig az első szavai alapján nagyjából olyan, mint amire számítottam az eddigi tapasztalataim alapján. Nagyjából egy méterre állok meg tőle és veszem jobban szemügyre, nem keresek rajta különlegességeket, kétlem, hogy fel lenne fegyverkezve, vagy ha mégis a jelen helyzetében nem lenne képes bármiféle agresszióval fellépni, leszámítva a verbális dolgokat, ami lássuk be jelenleg is mint mindig hidegen hagy, a pizzás megszólalása is lényegében csak elment a fülem mellett, tudomásul vettem, de nem érintett meg, messze nem. Még egy darabig érzelem mentesen figyelem, majd pedig Dialinra terelem a tekintetem, aki úgyszintén nem nagyon csinál mást. Továbbra is hallgatok, talán még úgy egy percig, de végül megszólalok a magam monoton hangján.
- Fox048... Van akár minimális sejtése, hogy miért van itt? - A hidegségtől és monotonitástól függetlenül érezhető, hogy ez bizony kérdés volt, ami után ismét Dialinra nézek, hogy bármi is a válasz felvezettem, kezdhet beszélni, mivel ez továbbra is az ő dolga, tőlem pedig nem áll távol az agresszívabb meggyőzési módszer, ha szükséges.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 10 Júl. 2014, 09:30

2048. február 16. vasárnap – Mar der Plata, Argentína, Dél-Amerika
Résztvevők: Charles Dialin / Oszlató, David Storm és Jaqueline Dellamorte / Fox048

Charles nem igen talált semmit az interneten Fox-ról, amikor keresett. Valószínűleg nem éppen a leglegálisabb módon dolgozott és ügyködött, így nem nagyon volt róla fent semmi. Ha pedig volt is az olyan helyeken lehetett, amiket Charles nem igen ismert és számára hozzá nem értő személyként elérhetetlenek voltak.
A városról már könnyebb volt információkat találni, mintegy négyszázezren laktak itt, a főváros utána ez volt a második leglátogatottabb város Argentínában. Mivel a város a déli féltekén volt, így február miatt itt most volt nyár, és közel harminc fok volt az idő. A hivatalos nyelv itt is spanyol volt természetesen, sok múzeum volt itt megtalálható, több egyetemnek a kampusza is. A közlekedés metróval, buszokkal és vonatokkal volt megoldható, sok turista jött ekkortájt erre, révén a város a tengerpart mellett volt megtalálható és a világ minden részéből érkeztek emberek. Szóval minden általános dolog megtalálható volt a helyről.
Fox ugyan próbált nem félni és aggódni, de a szívverése ettől még hevesebb volt és a védelmi dolgok, amiket próbált kivitelezni, hogy ne törhessék fel a fejét is elősegítette a hevesebb szívműködést, így Charles ezt megérezhette. Ezek alapján tényleg arról a személyről volt szó, akit mondtak, hogy itt lesz. A nőnél nem volt semmilyen fegyver, sem semmilyen különlegesség, csak a ruhája volt rajta, semmi más, amiben pedig igazából kezdett melege lenni, bárhol is volt Fox itt meleg volt, a légkondi nem működött és a téli felszerelés itt túl meleg volt. egyelőre a fejéről sem vették le a zsákot, csak egy kérdést kapott nem sokkal a szavai után.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 11 Júl. 2014, 17:18

Oszlató annyit biztosra tudott meg a keresése alapján, hogy a hacker óvatos, jó szaktudással rendelkezik. Ezért nem hagyott nyomot. Igazi "ismeretlen" figura a nagy nyilvánosság számára, ezért is jó a S.H.I.E.L.D-nek. Charles-t és társait elrabolták a szigetre, Fox048 ugyanígy került ebbe az épületbe. A szervezet nem váélogatott a módszerekben. A fővárosról találtakat megjegyezte.
A zsákba zárt nő nagyon vagány dumát nyomott le. Oszlató úgy tudta, nem az öklében van a nő erej,e hanem az ujjaiban, a számítógépes tudásában. Hátrakötött kézzel, zsákkal a fején ez csak ócska hangzatos szöveg volt, mögöttes tartalom nélkül. A nőnek tudnia kellett ezt, mivel hevesen vert a szíve. Számított a büntetésre. Kivételesen Storm szólalt meg elsőnek. Charles megvárta, erre milyen válasz érkezik és ő csak utána akart belekezdeni.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Marcus Dellamorte Pént. 11 Júl. 2014, 20:52

Elvigyorodom a zsák alatt. Erre több okom is van. Egyrészt nem kaptam meg a várt pofont. Másrészt nem ismerik a valódi nevem. Harmadrészt naná, hogy tudom miért vagyok itt.
- Én vagyok a keleti part egyik legjobb hackere és akadt egy kis problémátok amit nélkülem nem tudtok megoldani. Vegyétek le a zsákot, adjátok oda a pizzámat, kérek egy csúcs fejpántot és olyan showban lesz részetek, hogy berosáltok.
Nem a pénzért hackelek. Már jó rég óta nem. Az egóm akkorára nőtt és akkora az arcom is, hogy már szimplán kihívásból nekimennék Magneto tűzfalának is, ha nem lenne ugyanakkor a túlélő ösztönöm is túlméretezett. A közvetlen veszély azonban rám ebben a teremben leselkedik, azaz jelenlegi helyzetemben mivel kezdek marhára megéhezni, még Apokalipszist is megpróbálnám meghackelni. Sőt, tulajdonképp miért is ne? Hisz én vagyok a legjobb! A szervezet aki ezeket a verőlegényeket küldte, mert a hangokból megállapítom, hogy többen vannak, még az sem tudta megállapítani Foxy valódi kilétét. A nyilvántartásokból már jó rég kitöröltem magam. Nincs személyim, útlevelem, biztosításom, jogosítványom, mindenért kp-ban fizetek, még a dokiknak is. Bár amilyen lecsúszott alkeszek az alvilág orvosai, inkább megyek paphoz, hogy feladja az utolsó kenetet. Persze van pár szervezet, akiknek az adatbázisában még akadhat rólam néhány akta. AIM, Hidra, SHIELD... A nagykutyákat nem piszkáljuk, mert nagyobbat harapnak, mint egészséges.
- Na hol a kaja?
Kezdek kislányos hangon nyivákolni. Melegem van, éhes vagyok és mintha lassan pisilnem is kéne.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Sarah Kedd 15 Júl. 2014, 02:49

Egy tipikus hacker, de legalább van ötlete arról, hogy minek van itt, remek, legalább hasznát vesszük. Amit mond továbbra sem érint meg, jobban zavar, hogy a legszívesebben rágyújtanék, de szerepben kell maradnom, nem lenne szükséges még, "barátságos" területen vagyunk, de ennek jelenleg így kell lennie. Némán tekintek továbbra is a megkötözött nőszemélyre és latolgatom a felvetését, pizza a segítségért... Vettem már meg hackert kevesebbért, érdekes, hogy az egoizmus mire rá nem tudja venni az embert, de ezek a létformák csupán addig képesek létezni amíg gép van a közelben, legtöbbjük legalább is másban nem szokott jeleskedni, ahogyan elnézem itt is ez a helyzet. Továbbra is csend honol a tájon, lassan pedig ismét Dialinra tekintek, aki viszont úgy tűnik, hogy tovább vár. Újabb csend és ezzel jelenleg nem haladunk semerre, vagy ha mégis akkor túlzottan lassan, így végül arra a következtetésre jutok, hogy ha nem ő, akkor én kimondom az egyértelműt.
- Elfogadható ár. - Jegyzem meg továbbra is érzelemmentesen ahogyan közelebb lépek majd pedig a fején lévő zsákot megragadom az egyik kezemmel, de még nem veszem le arról.
- Egy pizza, cserébe teljes lojalitás amíg végzünk. - A szavaimban súly van. Alapból sem szavaznék neki sok bizalmat, az alacsony ár pedig erre csak tovább erősít, de mégiscsak mi vagyunk azok akik fizetnek azért, hogy tegye a dolgát és mint mondtam, vettem már hackert olcsóbban, problémás népség. A néhány másodperces várás után végül lehúzom a fejéről a zsákot. Nem tartok tőle, hogy az arcomat titokban kéne tartani, valaki másnak több hátránya születik ebből ebben a világban mintsem nekem, valamint a későbbiekben a jelen körülmények között eleve képtelenség lenne arctalanul maradni.
- Néhány órán belül megkapod, én állom. - Teszem még hozzá halálos komolysággal ami tőlem már megszokott és még csak humorosnak sem találom a helyzetet, ami ismételten nagyon abszurd. Dialin irányába tekintek ismét, a részleteket már nem fogom ismertetni, lényegében a tárcám bánja, amiben eleve nincs sok, nem mintha ennek a ténye érdekelne, ha ez a szükséges lépés, hát valakinek meg kell lépnie.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 15 Júl. 2014, 07:59

//Szabadkör(öke)t kaptok, amíg meg nem beszélitek, hogy mi a feladat.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 15 Júl. 2014, 16:17

Charles szerint a hacker nem a feladat árát látta a pizzában, csak ez volt az első dolga, ha éhes volt. Storm tipikus hackernek látta és Dialin is. A főzés elképzelhetetlen, csak pizzát tud rendelni. Az exvámpír odament és lehúzta a nő fejéről a zsákot. Megállt előtte és beszélni kezdett.
- Üdv a S.H.I.E.L.D nevében. Nos, Fox048, egy üzlet lebonyolításában kellesz. Ha vállalod, a pizzán felül kapsz egy kis mentességet, nem fogunk rád lecsapni, amíg nem lépsz át egy bizonyos határt. Ha nem vállalod, a kötél helyett bilincset kapsz rabruhával. Az aktáid nem ismeretlenek a S.H.IE.L.D. előtt, de erre már rájöhettél abból, hogy itt vagy - mondta Charles. Nem kezdett bonyolult társalgásba, udvariassági formulákkal, mert Fox048 mutatta, hogy az ilyen őt nem érdekli. Pozitív válasz esetén mehettek tovább konkrét információk megosztására.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Marcus Dellamorte Szer. 16 Júl. 2014, 16:22

- Basszus... - Bukik ki a számon. Az első gondolatom, hogy azt a bizonyos honlapot mégsem érte meg feltörni. De hát ilyen vagyok. Előbb nekiesem bruteforce-szal és csak utána töprengek el rajta, hogy megéri-e. Szóval a S.H.I.E.L.D. most felkínál egy mentőövet amivel a fekete zónából visszaúszhatok a szürke zónába. Azok a kockafejek mégsem olyan bénák, mint elsőre tűnik.
- Extra ananászos és mentesség? Ráadásul a S.H.I.E.L.D-nek? Azaz később emiatt a munka miatt nem csuknak le? Akkor hol van itt a csapda? Nincs tűzfal a gépen és azért én, mert ha a Hydra lenyomozza az IP-t inkább engem lőjenek le, mint egy ügynököt vagy mi? Mindegy, van más választásom?
Fejezem be a monológot majd kifújom a szemem elől az egyik elszabadult tincsemet.
- Bedöglött a légkondi. ha leveszitek a kötelet akkor levetkőznék atlétára, persze csak ha nem jöttök zavarba. Addig is vázolhatnátok, hogy nekem mi lesz a dolgom az akció során.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Sarah Kedd 22 Júl. 2014, 19:43

Dialin felvet még valamennyi fizetséget a hacker számára, amire én már csak úgy tekintek mint szükségtelen bónuszra, ugyanis még mindig biztos vagyok benne, hogy egyszerűen egy pizzáért hajlandó lett volna megcsinálni az egészet, ugyanakkor ezt a részét nem az én dolgom állni, így teljes mértékben hidegen hagy, hogy mit ígér még neki a szükséges mellé. Csendesen hallgatom a gyors párbeszédet a tőlem megszokott némasággal, viszont úgy tűnik, hogy valamilyen szinten nekem is ki kell vennem a részemet, csak hogy ellensúlyozzak egy kialakuló képet amit a legtöbben egy ilyen szóváltás után hajlamosak összerakni, ha van egy kevés sütnivalójuk legalább is.
- Nincs. - Szólalok meg ismét monoton hangszínben a " van más választásom? " kérdésre válaszolva.
- Ahogyan csapda sincs, a Hydra miatt pedig egyenlőre szükségtelen az aggodalmaskodás. - Hiszen végül is semmi köze nem lesz ennek a manővernek a szervezethez, legalább is jelenleg úgy néz ki. Mindenesetre is nem mondok többet, csupán az esetleges félreértések miatti kellemetlenségeknek besorolható problémákat próbálom elkerülni ezzel a pár rövid mondattal, hiszen lássuk be, választása nincs és ha probléma lép fel az minket nagy eséllyel jobban fog érinteni, mivel mi leszünk közelebb. Mindenesetre is a kérdésre Dialinra tekintek, kettőnk közül jelenleg ő az aki úgy-ahogy megszabja, hogy mennyire vehető úgymond lazára amit jelenleg csinálunk, ha pedig belemegy akkor leszedem a hackerünk kezéről a kötelet egy pár másodperces folyamatban, végül is úgysem tudna hova futni, a feltételek szerint pedig nem is igen lenne oka futni, nem mintha számítana, ha futna én lennék az első személy aki golyót repít a lábába, mivel nem tartok a fizikai erőszak alkalmazásától továbbra sem, ha a helyzet megköveteli.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 23 Júl. 2014, 11:21

Dialinnek nem tetszett a sokbeszédű, nyegle stílus, de a hacker a lényeget levette a mondandóból. Storm még megerősítette, hogy nincs a nőnek más választása, Charles pedig az utolsó kérdésre odament a székhez és először a nő fejéről húzta le a maszkot. Előtte állt, Fox048 megnézhette magának, Stormot is. Ennekutána ment mögé és leoldotta először a lábáról a kötelet, azután a kezéről. Ha a nő szökni próbál, nem jut messzire. Egy vámpír gyorsaságával nem vetekedhetett, de a bérgyilkos Storm is elég lehetett a leszereléséhez. A megkapott információk szerint szuperképessége nem volt, csak a számítógépeket tudta mindenki másnál jobban kijátszani. Charles készen állt, hogy ha Fox048 támadna vagy szökne, akkor kitérjen és a földre vigye, rátérdeljen a hátára és úgy folytassák a beszélgetést. Remélte, hogy erre nem lesz szükség.
Kötelek és álarc nélkül Fox048-nak hagyott egy másodpercnyi szünetet és beszélt neki:
- Vetkőzz nyugodtan, nem te vagy az első nő, akit látunk. A feladat egy Mehmet Özil nevű üzletemberhez kötődik. Van egy áruja, amit meg kell szereznünk. Te előzetesen kideríthetnél róla dolgokat. Hányan őrzik, van-e valami, amivel meg lehet zsarolni és így tovább. Elhelyezhetsz a rendszereiben valami csapdát, amire lehet hivatkozni vagy hasonlót.
Charles a Hydrat nem említette. A csendes-óceáni szigeten mégazt hitte, ők vagy tagjuk, az AIM áll a fertőzés mögött, de kiderült, hogy egy másik világról van szó. Storm jól mondta, szükségtelen volt az aggódás a Hydra miatt.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Marcus Dellamorte Szer. 23 Júl. 2014, 15:33

Ahogy a zsák és a kötelek lekerülnek, érzem ahogy lüktetve és bizseregve kezd helyreállni a vérkeringésem. Kicsit azért még dörzsölgetem a tagjaim. Nem színpadiasan, csak tudom, hogyha az ellenfélnél gyorsabb akarok lenni, akkor nem csak a szellemi energiáimra lesz szükségem, de viszonylagos kényelemben is kell lennem. Így hát levetem a kabátom és a kötött pulóvert, sőt még a fekete pólót is az ezüst halálfej mintával. Jó csaj vagyok, nincsenek gátlásaim, szégyenlős sem vagyok, így nem zavar, hogy fekete csipke push up maradt rajtam felül egyedül. Ám a fiúkat nem terveztem zavarba hozni, ha esetleg. Ez után kényelmesen elhelyezkedem a padlón törökülésben és lehunyom a szemem vigyorogva.
- Így máris jobb a móka. Szóval Mehmet Özil?
Először persze megnézem, hogy helyileg pontosan hol vagyok és ha vége a melónak van-e repülőjárat ami hazavinne. Csak utána kezdek rákeresni a fazonra. Általánosságokkal kezdem. Szokásos fórumok: bulvár, hírportálok, közösségi oldalak. Ezeket persze fenntartásokkal kell kezelni. Utána a legális üzleti érdekeltségek. A kapcsolódó cégek védelmét is felmérem. Minél erősebb a tűzfal annál több infót elárulhat. Például van-e közös IP a fazon közösségi oldala és a cégek látogató között, ez lehet az ipse IP-je. Na meg a legális cégek ilyen-olyan átutalásokkal kapcsolatba hozhatóak fiktív cégekkel amik az illegális üzelmeket leplezhetik. Mire a tengernyi adatból kihalászok bármi megbízható komoly adatot az beletelik egy pár órába, ha nem napba.
- Á igen, milyen csajokat vagy pasikat szeret. Hátha be tudtok építeni valakit. Vagy elrabolni a kedvenc kutyáját... Addig hozhatnátok pizzát magatoknak is. Ez beletelhet egy kis időbe.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Sarah Csüt. 24 Júl. 2014, 02:12

Csendesen figyelem a helyenként néha erősen fölöslegesnek érződő, amúgy nem meglepően rövid szóváltást ami lezajlik, ha pedig érdekelne valamennyire akkor valószínűleg néhány megjegyzésen főleg Dialin részéről talán felvonnám a szemöldökömet, csak sajnos nem érdekel annyira, hallgatom, figyelembe vettem, ennyi. Ugyan ilyen nullához közelítő érdeklődéssel figyelem ahogyan a nőszemély vetkőzik és leül a földre, nem a teste érdekel, csupán azért figyelem, hogy ha szökni próbálna azonnal ellőhessem a lábát, bár egy idő után egyértelmű, főleg amikor teljes mértékben kényelembe helyezi magát a földön, az-az a pillanat, amikor én is gyengébbre veszem a fogást a fegyveren melyet magammal hoztam, de továbbra is rajta tartom a szemem. Néha várakozás közben a dohány hiányának köszönhetően türelmetlenül járkálok fel-alá kisebb távon mozogva, de nem szólok semmit, részemről ráérünk, ha más nem erővel vesszük el azt ami kell, nem hiszem, hogy a SHIELD szükség esetén finomkodna, a saját világomban sem erről volt híres. Mindenesetre is ha mondhatom úgy, szinte viszket a tüdőm, szinte, meg kéne etetni a rákokat, de továbbra sem teszem, erősebb akarattal rendelkezem mintsem hogy ez legyűrhessen és csupán csak az arcomra ül ki az enyhe idegesség melyet ez az egész folyamat okoz, ahogyan végül lazítok a rövid oda-vissza távon és lassú, kimért, türelmesnek ható léptekkel kezdek körbe-körbe haladni tisztes távban a Hacker körül, nagyjából talán négy-öt méterre tőle. A látszat ellenére erősen kezdek türelmetlenné válni, ez viszont jelenleg a saját dolgomból származik és teljes mértékben tisztában vagyok vele, ezért is nem fűzök jelenleg semmit elhamarkodottan a folyamathoz.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 24 Júl. 2014, 08:39

2048. február 16. vasárnap – Mar der Plata, Argentína, Dél-Amerika
Résztvevők: Charles Dialin / Oszlató, David Storm és Jaqueline Dellamorte / Fox048

A Hydra ekkoriban jelenleg SEAR-ként, mint Dél-Kelet Ázsiai Köztársaság (South East Asian Republic) néven szerepelt, a Hydra neve lényegében teljesen ismeretlen. Itt nem tűntek fel 2020. után és csak néhány érintett kevés személy tudott arról, hogy egyáltalán még létezik. Itt Argentínában jellemzően Magneto miatt kellett aggódni, hiszen az ő területe volt az egész. Még Storm és Charles sem tudnak szinte semmit a Hydra-ról, nemhogy Fox. Fox végül is nekiállt annak, hogy utána nézzen a dolgoknak. azt itt helyben bent nem tudta megtenni, ugyanis az egész hely védve volt, pajzsolva, így fel sem tudott lépni a vilgáhálóra, ahhoz ki kellett caplatnia a raktárhelység elé. amire hamar rájött, hogy Mar der Plata-ban van, Argentínában, Magneto területén. Ami Mehmet Özilt illette, általános adatokat talált róla első körben, hol született, milyen magas, hány kiló, egy képet arról, hogy miként néz ki manapság. Korábban balesetet szenvedett, megpróbálták megölni, utána lett ilyen a külseje. Részesedése van a Walmart cégben, a McDonaldsban, illetve saját elektronikai céget vezet Argentínában, aminek ebben a városban van a központja ezen felül, Németországban és Törökországban, vagyis egykor ezt a nevet viselték a területek, ahol vannak még saját cégei. A neten amit a nő talál mindenhol teljesen makulátlan a fickó, bizonyára neki is vannak hackerjei, akik tisztán tartják a nevét.

//Vegyük úgy, hogy a Hydra-s említés meg sem történt.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Csüt. 24 Júl. 2014, 10:09

OSzlató kikísérte a hackert, ha Fox048 ki akart menni, hogy tudjon a hálózatra csatlakozni. Szemmel tartották és tudhatta, hogy ha meg akar lépni, 1. nem igazán sikerülne Storm és Charles elől elmenekülni, 2. a S.H.I.E.L.D. úgyis megtalálja még egyszer, mint ahogy most is megtalálták és a második alkalommal már nem segítséget kérnek tőle, hanem megy a börtönbe. Az épület előtt láthatta a nyilvánvaló tényeket, hogy melyik városban, földrészen, felségterületen van. A kutatkodás közben Charles elmondott néhány dolgot, amit a neten nem lehetett megtalálni.
- A hivatalos adatok mögött drog- és műkincsmaffia van a kezében. Konkrétan egy régiség van nála, amit meg kell szereznünk, mert több, mint aminek látszik. Ötlet? - kérdezte a hackert, hogy a szakértelmével mit tudott hozzátenni az akcióhoz. A testét nem nézte nagyon, de látta, hogy jól nézett ki, ezzel nem foglalkozott most, mert fontosabb dolguk volt. Meg kellett menteni a világot.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Marcus Dellamorte Csüt. 24 Júl. 2014, 19:26

Mivel bentről nem tudtam csatlakozni a netre, ezért az épület előtt üldögélek felhúzott térdekkel, hátamat a bunker falának vetve. Így is kényelmes. Bár a pizza még mindig nem jött meg. Aminek a hiánya még egy csöppet visszafog. Egy csöppet...
- A legális oldalról makulátlan a fazon. Még egy rohadt gyorshajtás vagy nyilvános pucérkodás sincs. No most akkor mi legyen fiúk? Másszak rá a maffia ügyletekre vagy induljak el a műkincs irányából? Hátha van némi netes dokumentáció arról, hogy kiknek a kezén fordult meg és milyen irányba tart. Amúgy... A régiség fajtájából is megállapítható, hogy egy védett helyen tárolja vagy magánál hordja. Remélem legalábbis.
Én csak egy kocka vagyok és a srácok a megbízók. Így nem kalózkodom kedvemre, hanem az ő igényükhöz igazítom a tevékenységem. Meg azért a SHIELD csak törli a múltam az alku szerint, az meg megér nekem annyit, hogy mások feje után is menjek néha.
- Ugye nem a frigyládáról vagy más tömegpusztító ereklyéről van szó?
Egyszer láttam valami ezer éves filmet egy kalapos fazonról aki egy fa dobozt kergetett valami hárommal ezelőtti világégés közben és amikor megtalálta a doboz valami németeket szétégetett elektromos árammal. Ha a kőkorszakban léteztek ilyen cuccok, akkor lehet, hogy valahol még megvannak. Mindenesetre örülök, hogy én csak keresem és nem nekem kell a közelébe mennem. Bármi is legyen az a szajré.
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Sarah Hétf. 28 Júl. 2014, 03:58

Hamarosan úgy tűnik, hogy ki kell mozogni, valószínűleg a lefedettség miatt, aminek a jelenléte kifejezetten nem meglepő, azonban ennél többet egyenlőre úgy tűnik, hogy emlegetni is fölösleges. Természetesen magam is mozgok kifelé a friss levegőre, noha nem a legkellemesebb öltönyben így mozogni, de amit meg kell tenni azt meg kell tenni, ha pedig az egy öltöny viselése a napon hát akkor egy öltöny viselése a napon. Miközben ketten munkálkodnak, vagy inkább az egyik munkálkodik a másik pedig próbál hozzátenni valamennyi hasznos információt, hátha az alapján jutnak valamire, addig én a zakóm ujját fentebb húzva teszem elérhetővé a páncélban lévő kezelőfelületet és továbbítom a nőszemély kérését a fizetést illetően, avagy a megfelelő fajta pizzát plusz amit Dialin tett még hozzá. Mivel már dolgozik úgy veszem, hogy teljes mértékben elfogadásra került maga az ajánlat, részemről pedig intézem ezt a részét mivel egyenlőre más nem igazán van. Amint végeztem megigazítom a felhajtott ujjat majd pedig ismét felveszem a magam csendes szerepét és figyelek, noha az elmúlt néhány percben sem szólaltam meg. A kérdésre sem válaszolok, bár valószínűleg kategória terén közel járhat az igazsághoz, azt leszámítva hogy esélyes, hogy nem egy láda az ami kell nekünk, de veszélyességi szintben stimmel.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 28 Júl. 2014, 13:02

//Mivel most nem történt semmi, még egy szabadkör, a pizzával kapcsolatban, ha vki tényleg megrendelte, akkor nyugodtan meséljétek be, hogy mikor érkezik meg.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 28 Júl. 2014, 14:50

Oszlató az internetes keresést hasztalannak találta. A nőnek elég jó kérdései voltak, járt az agya, de Charles másra gondolt.
- Az nem célravezető. Özilről tudj meg valamit, mássz be a rendszerébe, ha tudsz észrevétlenül vagy az üzlettársai rendszerébe. Levelezés, üzleti kapcsolatok, számlák, azokban találhatunk olyat, ami nem törvényes és ezzel meg lehet fogni. A régiség egyszerűen értékesebb, mint hiszi. Politikai értéke van, a legmagasabb szinten.
Charles nem lódított nagyot. Aian és az univerzumuk megszállása a legmagasabb szintű politikai téma volt és elég lehetett ahhoz, hogy a nő ne kérdezgesse őket tovább. Stormra bízta a pizzarendelést.
- A másik: a családjáról is tudj meg, amit lehet. Kiket tart fontosnak, kik számítanak neki és miért, mitől akarja megvédeni őket. Ilyen eszközökre is szükség lehet, ha van értelme hozzájuk nyúlni.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Marcus Dellamorte Hétf. 04 Aug. 2014, 20:02

- Na akkor figyelj és tanulj.
Összehozok valami fake avatárt és leklónozom. Nagycsöcsű szőke maca aki virtuális szexben verhetetlen, jól smárol és jól kérdez. Ezek a szöszik szépen felmennek különböző félig vagy egészen illegális közösségi oldalakra érdeklődni. Én addig a szűrt IP-kből kiválasztom azokat, amelyek közvetlenül Özilhez kötődnek, még jobb lenne a saját otthoni gépét becserkészni, és akkor nekimegyek a tűzfalnak. Na nem mint a faltörőkos, szemből és uccu neki, hanem profi hacker módjára minél kevesebb nyomot hagyva minél észrevétlenebbül. Szóval teszem a dolgom és csak ritkán gondolok arra az átkozott pizzára.
- Srácok még mindig éhes vagyok ám. Lassan smárolok azért a dupla ananászosért!
Marcus Dellamorte
Marcus Dellamorte
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 28
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Marcus Dellamorte
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Aug. 2014, 09:32

2048. február 16. vasárnap – Mar der Plata, Argentína, Dél-Amerika
Résztvevők: Charles Dialin / Oszlató és Jaqueline Dellamorte / Fox048

Fox nekilátott a dolgoknak, időközben a pizza is megérkezett úgy húsz perc múlva és David is úgy döntött, hogy elmegy a városba körbenézni, így ő otthagyta Charles-t és a nőt. A keresés abból, hogy mit is kért Oszlató már nagyobb sikerrel járt. Az első rész ugyan nem, adatok, számlák és ehhez hasonlók nem voltak fent gépeken. Úgy tűnt, hogy a fickó tényleg profi és nem akar lebukni, Fox-nak ugyan sikerült a férfi saját gépét is megtalálnia és feltörni, de az is üres volt. Ez egyetlen egy dolgot jelentett, ezeket vagy nem tárolta gépen, vagy pedig olyanon, ami nem csatlakozott az internethez nagyon okosan távol tartva magát a hackerektől. Ami a családot és hozzátartozókat illette hozta meg a tényleges eredményt. A férfi most volt másodjára házas és volt egy házasságon kívüli gyermeke. Az egy fiú volt, Özil még csak 18 éves volt, amikor született, jelenleg a srác Oroszországban volt, mutáns és Putyin elnök egyik testőreként dolgozott és az adatok szerint magasabb rangja volt az orosz titkosszolgálatnál is. jelenleg 25 éves volt. Az első házassága tíz éve ért véget, a feleség híres színésznő a Szövetséges Államokban, Sabina Stone a neve, főleg drámákban szerepelt és Oscar díjat is kapott, megannyi más díjjal együtt. Három gyermekük volt, egy ikerpár, két lány, ők jelenleg 20 évesek, az egyik a Harvard jogi karára járt, a másik az MIT-ra robotikára. Illetve egy fiú, aki tizenkét éves, ő az anyjával élt Chicago-ban. Volt egy második házassága Özil-nek, ez a nő akkor halt meg, amikor a balesete volt a férfinak, két éve házasodott újra egy helyi nővel, róla nem sokat tudni, csak a nevét, hogy Andrea Özil, mert felvette a férje nevét és két hónnappal ezelőtt született egy kislányuk. Sem a legidősebb fia, sem a két idősebb lány nem tartotta az apjával a kapcsolatot csak a tizenkét éves látta őt évente kétszer egy-egy hétre. Andrea korábbi címét találta meg Fox és az adatok szerint az a családi ház még mindig a nő nevén volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Argentína (Dél-Amerika) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 06 Aug. 2014, 21:43

Fox048 nem volt csúnya nő, de Oszlató nem smárolta volna le így. Neki ezek többet jelentettek üzleti fogásnál. A pizzafutár megoldotta a dolgot és a hacker ehette a megrendelt kajáját. Storm másik szálon próbálkozott. Charles reménykedhetett, hogy kiderít valamit és azt tudatja vele vagy a központtal. Félteni nem kellett, profi bérgyilkos volt.
Az exvámpír  Fox048 háta mögül nézte végig, ahogy elkészülnek a virtuális nők és a többi machinációt. Nem látott még hackert akcióban és meg akarta figyelni. Elsajátítani nem lehetett ennyi idő alatt, de a módszerekbe bele lehetett nézni. Végigolvasott mindent.
- Ügyes munka. Még ne zárd be a képernyőket! - mondta a nőnek és a rádióval felhívta a központot. Ha tudott az Őrnaggyal beszélni, akkor összefoglalta.
- A hackerrel dolgoztunk. Az alábbi információkat szereztük - mondta és ezután szóról szóra beolvasott mindent, amit a képernyők mutattak. A végén kiegészítette:
- Ha emberrablás, zsarolás is megengedett, a mostani feleségét és a gyerekét javasolnám.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Argentína (Dél-Amerika) Empty Re: Argentína (Dél-Amerika)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.