Knowhere

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Bíbor Kísértet Csüt. 12 Feb. 2015, 12:31

Yalvist derült égből villámcsapásként érte a kree nő által kiosztott pofon. Helyre roppasztotta az állkapcsát, és visszanyelte a szitkokat. Na nem azért, mert elcsöndesedik, dehogy. Hanem hogy úgy mondja meg a véleményét, hogy ne kapjon egy újabb ütést.
Leküzdötte a késztetést, hogy a padlóra köpjön és kihívóan a kree nőre nézett.
- Nem mondom, a császárotok büszke lehet a katonáira. Komolyan, kidobnátok az agyatokat a folyosóra. Pedig gondolom, hogy hiába mutatjátok, hogy milyen nagyon bátrak vagytok, pedig valójában gyáva kék barmok, akik cselekvés helyett annyit csinálnak, hogy rinyálnak.
Csipőre tette a kezeit és gúnyosan elvigyorodott.
- Komolyan, tudjátok mit. Én, a rohadt kis bolhafészek róka ki megy, hogy megnézze mi az! - kiáltotta, aztán elindult az ajtó felé, de hátrafordult. - Valószínűleg intelligens, hisz halljátok? Módszeresen töri be az ajtókat. Viszont ezt ti rohadtul nem vettétek észre, mert annyira elfoglalt titeket, hogy ne rozsdítsátok be a gatyátokat! Azonban ha visszatérek, és a bundámban egy szőrszáll sem görbül, akkor jogosan fogok a pofátokba röhögni, én Bíbor Kísértet.
Odalépett az ajtóhoz, és valahogy kinyította, de előbb még újra visszapillantott.
- Amúgy leszerepeltetek előttem, mindannyian! Ha bátrak lennétek, akkor körülbelül egymást taposva vállalkoznátok, hogy elkísértek egy fegyvertelen foxiait! De tudjátok mit, kimegyek - ezt az utolsó szót kihangsúlyozta. - egyedül!
És kilépett a folyosóra, hogy megnézze mi jön felétek.

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Jelly Pént. 13 Feb. 2015, 07:19

A helyzet egyre rosszabb kezdett lenni. Miller csak a lenti szinteken lévő dronokat tudja irányítani, de azért örömmel lejött. Jelly egy kicsit megnyugodott, de próbálta nem mutatni, hogy fél.
Beleverték a fejét egy fémfalba, közbe pedig eltörték a karját. Ugyan, mitől is féljen? Egy celestial technológiával felerősített badoontól. A Doktor ötletében azonban volt ráció, egy nagy erejű hangra volt szükség. Valószínűleg az ajtót ütlegelő badoonak hála a kibernetikus beültetéseknek fejlettebb lehetett a hallása. Jelly érdeklődve pillantott Villámra.
- Doktor, már csak azt kellett volna mondania, hogy megfordítja a polaritást. Azonban, támadt egy ötletem. Figyelj, tudom, hogy gyors vagy - suttogta. - Arra lennék kíváncsi, hogy képes lennél e hangrobbanást előidézni? Közben meg Nestor elterelhetné a másolataival a figyelmét. Ha valakinek van valami jobb ötlete, akkor csak szóljon, most is csak improvizáltam.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Kira Sign Pént. 13 Feb. 2015, 20:06

Az ötletelésnél a doki tényleg elég sokat néz ki ezekből a kis drónokból, de azért jobb ha a realitás talaján mozgunk.
~ Persze egyből robbantsák is fel, amikor az a saját technológiájukkal ötvözve, valószínű nem is támadnák meg.
Mint Miller szavaiból kiderült igazam volt, bár más miatt, de legalább Miller is csatlakozik, majd hozzánk az akciónál. Jelly kérdésére csak felvonom a szemöldököm mielőtt válaszolnék.
- Túl sokat nézel ki belőlem, 120km/óra nem egy hangrobbanás, amúgy ha tudnám is, kéne egy reptérnyi táv minimum, hogy fel tudjon akármi is gyorsulni hozzá. Amúgy Jelly, az előbb vesztettük el Nestor klónjait, míg átvették felette az uralmat és velünk bunyózott rémlik? Az elterelést pedig...
Már éppen mondanám, hogy az elterelést vállalnám, de Miller már megteszi helyettem így ránk csak a mentés marad.
- Hmm. Úgy tűnik, ma nem én leszek a csali. Szerintem induljunk a rabokért.
Mondom és meg is indulok elől, hogyha ellenséges rabokba bukkannánk, akkor én még a reflexeimmel gyorsan ki tudjak térni a támadások elől. Nem akarom megismételni a mai Jellyvel történt félresikerült mentési kísérletet.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Knowhere - Page 8 Sexymechanicbyparkleggy Knowhere - Page 8 Girloffantasybymanofins Knowhere - Page 8 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Knowhere - Page 8 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Knowhere - Page 8 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 14 Feb. 2015, 12:54

A kymmelian eddig csak várakozott. Sajnos nem sikerült törhető üveget találni, csak a folyadék érhetett valamit a fiolában, maga a fiola egyszerű tároló volt. Hármat sikerült készítenie. A foxiai hozta a formáját és kihajtotta magának azt a pofont, amit már Kam is majdnem lekevert neki. A kree legalább nem árammal adta, mint azt a lótestű tette volna. A veszekedés sehová nem vezetett és Kamnek sem tudtak semmi jót mondani az őrök. A régmúlt badoon-kree viszonya már a múlté volt, ezzel nem volt érdemes foglalkozni. Töltés zsebretette az üvegeket és elindult a foxiai után.
- Ez egy idegesítő kis alak, de itt várni a halált nála is rosszabb. Én kimentem.
Kimnt és kész volt áramot vezetni bárkibe, akit ellenségesnek talált vagy fedezékbe bújni, ha támadás jött.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Doctor Szomb. 14 Feb. 2015, 19:56

A látottakból úgy ítéltem meg, hogy ez a társaság sokkal inkább híve a harcias megoldásoknak, mint bármi másnak. Persze meglehet, hogy így elsőre tévesen ítélem meg őket.
~ Nos igaz, a mennyezet vagy a falak beomlasztása a szörnyre, talán nem volt a legjobb javaslat, de a drónokat azért még átnézem amint lehetőségem lesz rá. Biztosan van rá mód, hogy ki szélesítsük a felhasználási lehetőségeiket. Sokat könnytelenének a rabok begyűjtésében. De van itt még egy érdekesség. Vajon van ennek az állomásnak védelmi rendszere? S ha igen, milyen jellegű és működőképes-e egyáltalán? Mind ezek is érdekes kérdések, de jelenleg egy megrongálódott ajtót kellett kinyitnunk, hogy az odabent rekedt rabokat elvigyük máshová. Na meg Mr. Miller is egy érdekes ember. Amint lehet többet kell róla megtudnom. ~
A gondolatmenetemet az zavarta meg, mikor Mr. Morrow tett egy megjegyzést a felvetéseim kapcsán. Melyre csak elmosolyodtam, de különösebben nem reagáltam rá. Úgy éreztem jelenleg nem sokat tehetek ezen a helyen Már azt se nagyon értem, amit az utóbbi időkben a TARDIS is művelt.
~ Kezdenek túl gyakorivá válni a váratlan és véletlenszerű célállomások az utazásaim során. Bizonyára ez sem ok nélkül történik... Mintha valami más befolyásolná, hogy hova és mikor érkezzem. De bármi is az oka, azt nem mondhatom, hogy eseménytelenek az utazásaim. Remélem azt is megtudom majd, hogy Mr Morrow miért hasonlított az ő világából egy hogy is fogalmazott.... TV sorozat szereplőjéhez... Talán idővel erről is többet fogok majd megtudni... De a másik fontos kérdés az az, hogy még ha sikerül is begyűjteni az összes foglyot, akikből nem tudom mennyi van..... Vajon hova zárjuk el őket és hogy akarják őket elszállítani innen? ~
Ismét elmerültem kicsit a gondolataimban, de közben figyeltem a környezetemre is és persze én magam is elindultam Villám után, közben azon elmélkedve mit is tehetnék még és miképp könnyíthetem meg a rabok összegyűjtését. Viszont azon is elkezdtem gondolkozni, hogyan semlegesíthetném a Celestial technológia okozta interferencia zavarokat, hogy a TARDIS-al el tudjak majd menni, vagy esetleg a jelenlegi dolgunkat megkönnyíteni vele. S a haladásunk közben még a környezetet is vizsgálgattam. Hátha akadna valahol valami hasznos, vagy használható, esetleg hasznos eszközöket, vagy bármi mást.
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 14 Feb. 2015, 21:31

A Doktor szavaiból semmit sem értek meg, a drónos ötletek pedig mehetnek a lefolyóba. Viszont Miller tényleg csatlakozik hozzánk, ráadásul valahogy sokkal gyorsabban ér ide, mint mi. Erről szívesen kikérdezném, mert elég hasznos lehet a lerövidített útvonal, ha fel akarunk jutni az őrökhöz. Erre viszont nincs idő, mert az elterelést magára vállalva nekirohan a Celestial badoonnak. Egy pár másodpercig csak állok, és nézem, mit csinál, kis híján tátva marad a szám.
-Ennek a fickónak aztán van stílusa… - Jegyzem meg, miközben én is összeszedem magam. – Másolatok nincsenek egyelőre, úgyhogy magunkra kell hagyatkoznunk. Siessünk, nem tudom, Miller meddig fogja tartani azt az ocsmányságot.
Ezzel én is elindulok Villám nyomában. Továbbra is tartjuk a formációt, fegyveremet előre szegezve megyek az ajtóhoz, amin dörömbölt a szörnyeteg. Nem tudom, hogy miként fognak fogadni minket a bent lévő rabok, de nem indulhatok ki abból, hogy örülnek a megmentésünknek. Még ha meg is szabadítottuk őket a badoon jelentette veszélytől, még mindig mi vagyunk a GV, ők pedig szabadon lófráló rabok, akiket be kell fognunk. Arról nem is beszélve, hogy az eddig itt talált lények alapján nem arra számítok, hogy a fickók épelméjű, megfontolt, értelmes beszélgetőtársak lennének.
-Készüljetek, lehet, hogy ellenségesek lesznek! Alakzatot tartani!
Nem állok az ajtóval szemben, csak oldalról közelítek. Mikor már arra készülnék, hogy az ajtó zárját belőjem, valamiért magától kinyílik az ajtó. Pontosabban a másik oldalról nyitja ki valaki, talán észrevették, hogy a veszély elmúlik.
-FEL A KEZEKKEL, ÉS NE MOZDULJ, VAGY SZÉNNÉ LŐLEK! – Közlöm barátságos stílusban akárkivel is, aki az ajtóban van, azon kijön, vagy odabent látszik. Tartom is magam ehhez, ha bármi olyat látok, ami kicsit is veszélyt jelenthet rám, tüzet nyitok rá, és a többieknek is jelzem hangos „TŰZ” kiáltással a feladatot.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Knowhere - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Vron Vas. 15 Feb. 2015, 01:14

Úgy tűnik, hogy a folyosón levő rabokkal való kapcsolatfelvétel nem lesz lehetséges addig, amíg valahogy el nem távolítjuk az útból a szörnyet. Ez drónok nélkül különösen nehéz feladat lesz... Miller személyes segítsége azonban nyilván nem fog rosszul jönni. Igazából csak egy pillanatra lepődöm meg azon, hogy előbb ért fel, mint mi, de nem pazarlok sok gondolatot erre. Nyilván jobban ismeri a helyet, mint mi, és azon sem lepődnék meg, ha lennének olyan képességei, amik lehetővé teszik, hogy jóval gyorsabban közlekedjen, mint mi. A Doktor és Jelly bedobnak néhány ötletet, de többnyire rosszak, vagy lehetetlenek. Amikor Jelly felveti, hogy Villám okozzon hangrobbanást, gúnyosan elmosolyodom, bár ez kívülről alig látszik. A tudós, aki mindenhol a fizikát hívná segítségül, elfelejtett egy olyan apróságot számításba venni, mint a realitás... Azt a mondatát, hogy Nestor vesse be a másolatait, már teljesen ignorálom, az ilyen "ötletekkel" foglalkozni fölösleges foglalkozni. Miller vet véget a szócséplésnek, és kezébe veszi az elterelést. El kell ismernem, hogy bátor, és meglehetősen jól kivitelezett akciót hajt végre. Ritkák az olyan tábornokok, akik nem restek belevetni magukat a csatába, ha arra van szükség. de úgy tűnik, Miller ilyen. Ezzel nagyot nőtt a szememben. A mi dolgunk most az, hogy kihasználjuk a lehetőséget, amihez jutottunk. Nestor nem is késlekedik, hanem kiadja az utasítást. Ő halad elől, én alig fél lépéssel lemaradva mellette, harcra készen. Egy kicsivel a föld fölött lebegek, és testemet vékony rétegben körbeveszem kozmikus energiával, hogy a kilépőknek elvegyem a kedvét a támadástól. Ez a látvány többnyire elég félelmetes az egyszerű bűnözőknek ahhoz, hogy kétszer is meggondolják, hogy megkockáztatják-e az összetűzést.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Feb. 2015, 09:01

Résztvevők: Nestor Stratos, Zackary Knight / Villám (Kira), Carl Morrow / Jelly, Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Kam Flyrthibate / Töltés (Zield), Vron / Acél és Doktor
Következő körváltás: 2015. február 20. (péntek)

A bent levő páros inkább úgy döntött, hogy kimegy és megnézi, hogy mi van ott, annak ellenére, hogy a hangok és az ajtón levő horpadások alapján a lény már az ő ajtajukat ütlegeli és hamarosan bejut. Azaz eldöntötték, hogy lényegében nem hagynak felkészülési időt a bent levőknek, hanem előbb lesznek öngyilkosok. Azonban történt valami odakint, valamiért az egyik ütés után csönd lett és hallották, hogy a lény távolodik. Eddigre ért Kam az ajtóhoz és indult volna Yalvis is. azonban neki a kree nő az útját állta és felkapta a grabancánál fogva. Mondani nem mondott semmit sem, csak ütött, betörte a foxiai orrát, majd amint Kam kinyitotta az ajtót kihajította a szőröst rajta és még utána is lőtt bénító fokozaton. Mindez telibe találta Yalvist, aki ugyan nem sokkolódott le, de a bundája parázslani kezdett, majd a farka meg is gyulladt, amikor nekicsapódott a folyosó falának és nyekkenve ért le a földre. Kam már csak a távolabbi sarkon eltűnő hatalmas lényt látta, hogy valamit üldöz és a felszólítás, hogy adják meg magukat.
Miller elrohant a lénnyel és a társaság pedig elindult, hogy a rabokat kihozzák bentről. Szinte azonnal megjelentek az ajtóban, ami kinyílt, még azelőtt, hogy odaért volna a csapat. Igazából túlságosan gyorsan, mintha ki akarták volna nyitni az ajtót a lénynek, mert feladták. Egy lónak kinéző egyén lépett ki az ajtón, egy Kymellian volt. pillanatokkal később egy földi rókára hasonlító lény repült ki és csattant a folyosó falán. A két személyen rabruha látszott, a felszólítás után pedig bentről egy női hangot lehetett hallani.
- Remélem ezek után is be fogsz szólni, mert akkor bundát csinálok belőled! – mondta a dühös hang.
Amint kicsit közelebb ért a csoport már be lehetett látni a gyengélkedőre, a másik öt személyt is láthatták, rajtuk az őrség ruházata volt, nem voltak rabok. Két kree férfi, egy nő, egy badoon és egy shi’ar férfi
- Maguk lennének a felmentő sereg? – kérdezte az egyik kree férfi megkönnyebbülten. – Kam, tegye le a fegyvert, nem bántani jöttek… a Galaxis Védelmezői személyesen…
Láthatóan felismerte a csapatot, mert intett a társainak, hogy engedjék le a fegyvert és ne támadjanak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Knowhere - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Doctor Hétf. 16 Feb. 2015, 19:19

Ahogy közeledünk a meggyötört ajtó felé, csak arra eszmélek, hogy hirtelen ki nyílik és egy Kymellian jelenik meg az ajtóban. Nem sokkal később egy a Földön élő róka fajra hasonlító lény repül ki az ajtó mögül és nekicsapódik a folyosó falának. Ezután a kérdéses helységből egy dühös női hangot lehetett hallani, ahogy feltehetően az imént kirepült Rókaféle után kiabál.
Kicsivel később, ahogy közelebb megyek, végre sikeresen beláttam a helységbe is, ahonnan két Kree férfit és egy nőt, egy Badoont és egy Shi'ra férfit véltem felfedezni, akiken valamilyen egyenruha volt. Így levonva a helyzetből adódó következtetéseket rájöttem, hogy a Kymellian és a Róka szerű lények valószínűleg rabok lehettek és a másik öt személy, pedig azok, akik őrizték őket. Majd az is feltűnt, hogy odabent egy gyengélkedő volt. Feltehetően, ők is boldogulni próbáltak itt, ahogy nyilván rajtuk kívül sokan. S abból, ahogy az egyik Kree férfi üdvözölt minket, azt szűrtem le, hogy velük nem lesz nagy bajunk. Bár nem erre számítottam, de mégis csak ez a jobbik lehetőség, amivel szembesülhettünk. Most úgy sem ők képezték a legnagyobb gondunkat, hanem a Celestial Badoon. Jómagam oda siettem a folyosó falnak csapódott Róka féléhez, hogy felsegítsem és eloltsam az égő hátsó farkát.
- Jól van? - kérdeztem tőle, miközben próbáltam felmérni az egészségi állapotát, majd bemutatkoztam.
- A Doktor vagyok, ne mozogjon sokat, segítek felállni. - azzal megpróbáltam a séta botos segítségével elég erőt kifejteni, hogy magamat is megtámasztva felsegítsem a sérült Foxait és neki támasszam a falnak.
Doctor
Doctor
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. May. 10.
Age : 33
Tartózkodási hely : Térben és Időben bárhol

Karakteradatok
Főkarakter: Doctor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://sgmemo.rpgo.hu/index.php?sid=3651c97bc1b42bce66f47d84a821 waenhill33

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Bíbor Kísértet Kedd 17 Feb. 2015, 12:36

Yalvis sok kalandholográfiát látott, amibe a hős kilép, és az akivel eddig veszekedett a nyomába szegődik. Ilyenkor a jóképű, és hősies lény rávigyorog a haverjára és bevág egy poénos megjegyzést. Közben az eddig vonakodó kivülállók is a nyomába szegődnek.
Itt ezek az őrök lettek volna, de a következő pillanatba a kree nőszemély egyszerűen felkapja a grabancánál fogva, bever neki egyet és kihajítja a folyosóra. Yalvis testét elönti a fájdalom, mikor nekiütközik a folyosó falának, a következő pillanatban pedig egy kábítósugár találja telibe és küldi a sötétségbe. Az égett bunda szagára ébred, lángol a farka vége a lövéstől. A következő pillanatba egy idős, ismeretlen fajú teremtmény segíti fel.
- Mindjárt megyek aludni, anya, csak még ezt az utolsó... hopp nem is otthon vagyok.
És még a kree nő is utána szól, hogy bundát fog belőle csinálni. Hamarosan kiderül, hogy maguk a Galaxis Védelmezői jöttek rajtuk segíteni. A foxiai feláll, megrázza a fejét és leküzdi a hányingerét.
-  Doktor? Mégis milyen Doktor? Maga orvos? Mondja azt, hogy szanitéc, mert azt jelenti, hogy egy egész flotta jött a segítségünkre, és velük együtt egy hadsereg.
Aztán kiderült, hogy maguk a hatalmas Galaxis Örzői jöttek a segítségükre. Kihúzza magát, és feléjük fordul.
- Köszönöm, hogy eljöttek értem és sorstársaimért. Yalvis vagyok a Trewero második szintjéről, és nos, amit láttak az előbb, az kimeríti a hatósági erőszak fogalmát. Tényleg, hallották, hogy mit mondott?

_________________
Bíbor Kísértet
Ez nem csak holmi játék! Ha a valóvilágban betörsz valahova, ott lepuffantanak.

Rozsda (Zoé)

Nem senyvedek a hús izzadtságszagú börtönében, a testemet információk alkotják. Ha nem is borulsz le előttem, akkor legalább add meg tiszteletet, jó?
Bíbor Kísértet
Bíbor Kísértet
Bannolt

Hozzászólások száma : 154
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Aug. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Jelly Kedd 17 Feb. 2015, 12:53

A lényeg, hogy sikerült elterelni a celestial badoon figyelmét, és ők pedig bemehetnek, hogy kihozzák az őröket. Jelly ötletét természetesen lehurrogták, és hát nem is volt a tervhez semmi erőforrás.
Úgy mint másolatok, hangsebességgel közlekedő űrlovag, valamint repülőgépkifutópálya méretű folyosó. Miller magára vállalta, hogy eltereli a teremtmény figyelmét, a Galaxis Örzői pedig SWAT-ot megszégyenítő taktikával berontanak. Nestor egy ordítással köszöntötte őket.
- Rakjátok le a fegyvert, és senkinek nem esik bántódása! - kiáltotta, de a köszöntésükre, egy lófejű teremtmény lépett ki, valamint egy különös, rókára emlékeztető teremtmény... repült ki, maga után füstcsíkot húzva és a falnak csapódva. A Doktor felsegítette, és kiderült, hogy a lény élt. Yalvisként mutatkozott be, és valami Treweroról, bolygóról vagy városról beszélt.
Öt őr volt még az egykor gyengélkedőnek használt helyiségbe. Jelly feléjük fordult, és megszólalt.
- Jól vannak? - kérdezte tőlük, bár azt sem értette, hogy miért dobták ki szerencsétlen rókát. A teremtményre nézz, aki a hatósági erőszakról beszél.
- Jó, egy kétlábon járó róka arról beszél, hogy hatósági erőszak áldozata lett. A Doktor meg a TARDIS után te már csak egy átlagos napi program vagy.
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 17 Feb. 2015, 16:44

A behatolás elég könnyűre sikerült így összességében, miután kinyitották az ajtót, rögtön fel is áldoztak egyet maguk közül. Szerencséjére annyira halottnak tűnik már a levegőben, hogy nem támadok rá. Kiderül aztán, hogy csak kicsit ég és elkábult, de még életben van. Mindenesetre a bentlévők tették ezt vele, akik szemmel láthatóan az őrök ruháját viselik, és mivel nem látok rajtuk külsérelmi nyomot, nem valószínű, hogy halott őrökről rángatták le azokat. A szavaik is elég meggyőzőek, és egy pillanatra sem tanusítanak ellenállás, ami összességében hihetővé teszi a kilétüket.
-Bizony, hogy azok – erősítem meg a kree férfit, aki felismer bennünket. A lángoló szőrcsomó már nem okoz gondot, a másik sem tűnik valami ellenségesnek, és ha a parancs alapján le is engedi a fegyverét, akkor nem lövöm le. – Csak taposni kell, majd elalszik – teszem még hozzá a Dokinak. Igazából nem nagyon rázna meg egy rab halála...
-Mielőtt nagyon elkezdenénk összeborulni és ápolni a halottakat, megjegyezném, hogy a Celestial badoon nem halt meg, csak elvonta a figyelmét az egyik társunk. Az lenne a legjobb, ha mindenki kapná a fegyverét, és elhúznánk innen a többi őr felé, a fentebbi szintekre. Maga pedig közben adhatna egy jelentést a helyzetről. Mit tud a rabok és az őrök helyzetéről feljebb? Ki ez a két jómadár? Mennyire bízhatunk bennük? És hogy a francba kerül ide a semmiből a Celestial baddon?
Miközben a kérdéseket teszem fel a kree férfinek, a szkennerre nézek, hogy lássam, hol jár Miller a badoonnal. Nem lesz nehéz beazonosítani őket, mert egy nagyon gyorsan menekülő és egy nagyon nagy életjelet kell valószínűleg keresnem. Hacsak Miller olyan tökös gyerek, hogy leálljon vele harcolni... Ha tiszta a terep, és mindenki készen áll, akkor el is indulhatunk a feljebbi szintek felé, szemmel tartva a szkennert, nehogy belefussunk valamibe. Igaz, most már bátrabban mozoghatunk, kilenc hadra fogható ember, plusz a doki és a két rab, akik közül valószínűleg csak a kyméliai tudja megvédeni magát rendesen. Alsó hangon tehát tíz katona, ez már elég, hogy kockázat nélkül tudjunk kisebb csapatokat kiiktatni a rabok közül.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Knowhere - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 17 Feb. 2015, 17:43

A kymmelian valóban majdnem a halálba rohant, annyira elege volt már mindenből és mindenkiből. Az összes társa az agyára ment, mint általában bárki, aki körül vette. Nem volt csapatjátékos, ebben igaza volt a foxiainak és a ma történtek is csak egyre idegesebbé tették. Szerencséjük volt, a lépések távolodtak és csend lett. A verekedés hangjaira Töltés hátranézett. Meglátta, mekkorát kapott a róka és előtte repült ki a foxiai az ajtón, amit Kam kinyitott. Még oda is pörkölt neki a kree. A kymmelian bólogatott egyet, hogy ez az, ezt érdemelte a bosszantó bolhazsák. A lény volt fontosabb, Kam utána nézett, de már csak a távolodni látta. Egy csapat idegen jött ide és megadásra szólította fel őket. Nem nehézfiúk voltak, hanem jól felszerelt csapat. A róka tovább szövegelt. Kam fellélegzett, hogy végre nem neki beszél, hanem talált új partnereket. 
~A Galaxis Védelmezői. Ők el tudnak bánni a badoonnal és a kísértettel, talán még a drónokkal is. Velünk mit csinálnak? Megint megkapom a rabláncot és elvisznek másik börtönbe. Csöbörből vödörbe. Nem bírom én ezt sokáig már~gondolkodott némán, amíg Yalvis szövegelt.
Letette a fiolákat lassan, hallgatott a kreere. Az őrt kérdezték, Kam rábízta az összefoglalást. Próbálta magát visszafogni, hogy ne rohanjon megint a biztos halálba. A Védelmezőknek bárki örülne, kivéve rabokat, akik valami másban reménykedtek. Már nem tudta, mi lett volna roszabb, meghalni itt vagy hogy elhurcolják és máshol csukják le élete végéig. A szökésben akkor lehetett volna bízni, ha jól ment volna neki az együttműködés. Ezt sajnos nem mondhatta el magáról. Felemelte a kezeit és reménytelen hangon tette fel a kérdést:
- Velünk mit fognak csinálni?
A választól függött, hogy ő mit tett.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Kira Sign Szer. 18 Feb. 2015, 23:25

Én haladok elöl egészen az ajtóig, ahol átadom a lehetőséget Nestornak az ajtó nyitására, de ere nem lesz szükség, ugyanis az ajtó magától kinyílik, és egy bundás teremtmény zuhan ki az ajtón, majd bele is lőnek még a szerencsétlenbe egyet, csak, hogy biztos legyen a dolog, amitől kigyulladt a bundája.
Nestor nem tétovázik feltartóztatja az ajtóhoz legközelebb állót a megadásra. Én bepillantok és ekkor látok meg benn egy ordibáló kree nőt, az 5 őrt és a lóarcú lényt.
Szerencsére az őrök felismertek minket és letették a fegyvereiket, mert máskülönben csúnya tűzharc lett volna kilátásban szerintem.
~ Na ha egoista lennék azt mondanám, hírnevünk van, de ők hívtak minket.
Végül bilincsbe tette a két rabot és megkezdődött a tanácsozás.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Knowhere - Page 8 Sexymechanicbyparkleggy Knowhere - Page 8 Girloffantasybymanofins Knowhere - Page 8 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Knowhere - Page 8 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Knowhere - Page 8 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Vron Csüt. 19 Feb. 2015, 17:48

Az ajtó, ami mögött a szkenner szerint a rabok vannak, még azelőtt kinyílik, hogy odaérnénk. Az, hogy kijönnek elénk, annyiban mindenképpen előnyös, hogy nem lesz idejük helyezkedni, ha harcra kerül a sor. Egy kymeliai lép ki elsőként. Rabruhát visel, de az első pillanattól kezdve egyértelmű, hogy nem azért jött ki, hogy harcoljon. Mögötte valami szőrös lény repül ki, és csapódik a falba, majd pedig meg is gyullad. Ezek szerint a rabok között sem felhőtlen a viszony, de most ennél fontosabb az, hogy aki elintézte a kis lényt, annak mi lehetünk a következő célpontjai. Hamar kiderül azonban, hogy nem erről van szó: a többiek, akik a teremben vannak őrök, vagy legalábbis az őrök ruháját viselik, és látható a megkönnyebbülésük, amikor megpillantanak minket. Nestor el is kezdi kikérdezni őket, míg a Doktor a szőrös lényt veszi kezelésbe, aki, mint kiderül, még él, ráadásul rögtön fecsegni kezd. Yalvisként mutatkozik be, és nem kell sok, hogy biztos legyek benne, hogy nagyon nem fogom kedvelni.
- Most a rabok sérelmei érdekelnek minket a legkevésbé, úgyhogy fogd be, és némán adj hálát az isteneidnek, hogy itt vagyunk, és nem hagyunk meghalni! - förmedek rá, és remélem, hogy ezzel sikerül belefojtanom a szót.
- Figyeld a kymeliait! -adom ki az utasítást Villámnak, majd csatlakozom Nestorhoz. Az egyenruhások megkönnyebbülése valóban őszintének tűnt, de nem lehetünk teljesen biztosak benne, hogy nem álruhás rabok, akik arra várnak, hogy lankadjon a figyelmünk, így nem ért, ha figyelek rájuk, még akkor is, ha jelen helyzetben mindenképp érdekükben áll, hogy közös erővel menjünk tovább.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Feb. 2015, 09:08

Résztvevők: Nestor Stratos, Zackary Knight / Villám (Kira), Carl Morrow / Jelly, Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Kam Flyrthibate / Töltés (Zield), Vron / Acél és Doktor
Következő körváltás: 2015. február 24. (kedd)

Amikor a Doktor megnézte Yalvist, nem volt semmilyen komoly baja azon felül, hogy egy helyen megpörkölődött a bundája és egy-két zúzódást szerezhetett. Maximum talán egy enyhe agyrázkódást, a szédülés alátámasztja ezt. De még csak az eszméletét sem veszítette el. Nestor szavaira kellemetlenül nézett össze az öt őr, majd a shi’ar szólalt meg.
- Az nehéz lesz – mondta. – Mi vagyunk a megmaradt őrök… mindenki más halott. Feljebb van még egy rakás kevésbé veszélyes bűnöző, akik velünk voltak, de a lény megjelenésekor elmenekültek és valószínűleg szétszéledtek. Mindenki más már úgymond nehézbűnöző.
Igazából eléggé logikus volt, hogy csak a pitiáner bűnözők, akik egyébként nem lennének képesek életben maradni maradtak az őrökkel, a többiek pedig a saját hatalmukat próbálták érvényesíteni. A kérdésnél az őrök Yalvisra és Kam-re sandítottak, hogy ők felelnek-e erre, de mivel nem tette Kam, ezért az egyik kree férfi válaszolt. Miller és a badoon közben permanensen távol maradt és egyre messzebb vitte innen a férfi a lényt, neki könnyű volt, mert ismerte a terepet.
- Egy robbanás történt, a drone-k jöttek és valahogyan egyé váltak, ne kérdezze hogyan – mondta az egyik kree férfi.
- Egyébként miért érkeztek? – kérdezte a badoon. – Felteszem nem azért, hogy minket kimentsenek…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Knowhere - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 20 Feb. 2015, 23:18

Töltés megvárta, amíg az őrök mondtak el mindent. Ők kapták a kérdést, az ő tisztjük volt jelenteni, nem a raboké, mindent rájuk bízott. Az összefoglalás tömör volt és lényegében elmondtak majdnem mindent. A kísértetről még nem esett szó. A kérdésére nem kapott választ és egyre idegesebb lett. Megint belebokszolt a falba, ha nem lőtték agyon közben és utána kiabálni kezdett:
- A rohadt életbe! Van valami furcsa szar ezen a hajón, amit kísértetnek hívtak a többiek, de inkább egy jól felszerelt személy lehet az, akit a rendszer soha nem érzékelt. Gránátot dobott be hozzánk, a drónok felléptek, mint immunrendszer a falak szakadása ellen. Elmenekültünk előlük, az volt az egyetlen jó módszer. A badoon, amit a barátjuk üldöz, elvette a fegyvereinket, ellebegtette és igen, magába olvasztotta a drónokat, amik megint jöttek, mert sétült a hajó, azaz a Celestial teste. Figyeljenek, én építész vagyok és baromira nem akarok itt várni, mert örökké csak várunk! Tehát mondják meg, mit akarnak velünk csinálni?
Kamnél ez volt az utolsó kérdés. Ha most kiábrándítóan reménytelen választ kapott, akkor rohant a halálba, mert nem bírta idegekkel.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 21 Feb. 2015, 12:12

Megtorpanok, mikor meghallom, hogy ők az összes őr, akik túlélték eddig. Öt őr. Ez minden? Mindenki más az ellenségünk? Ez marha jó, mondhatom. Közben a kyméliai teljesen elveszti a nyugalmát és üvöltözik, meg a falat bokszolja.
-Elmondom, mit akarunk veletek csinálni. Kipucoljuk ezt a helyet, és minden tetves rabot visszazárunk a cellába, ahová valók, vagy agyonlőjük őket, ha nem hajlandóak megadni magukat. A kísértetet leszarom, a barátom pedig nem üldözi a badoont, hanem menekül előle, hogy nekünk esélyt szerezzen. Remélem világos voltam, most pedig higgadj, és reménykedj, hogy amikor ennek vége lesz, méltányolják a segítségedet, és nem egy cellába kerülsz azzal a kib***ott szörnyeteggel. Ki tudja, jó magaviseletért még korábban is szabadulhatsz.
Ezután fordulok a badoon őrhöz.
-Pontosan azért érkeztünk, hogy magukat kimentsük, és hogy ártalmatlanítsuk az elszabadult rabokat. Bármilyen meglepő, a Galaxis Védelmezői általában a galaxis törvénytisztelő lakóit védik, mint például magát is.
Öt őr. Ez minden, és vagy száz rab. A számításaink nem voltak valami pontosak. Változtatnunk kell a taktikán, különben itt fogunk megdögleni. Ezt persze nem mondhatom ki hangosan, de sokatmondóan nézek Vronra. Remélem mellettem állnak majd ebben a tervben, mert nem valami humánus, és nem kéne még több belső ellentét.
-Miller – szólok bele az adóvevőbe. – Megtaláltunk minden őrt, öten vannak. Mindenki más, aki feljebb van, rab volt. Ha tudja, csalja a fenti szintekhez a Celestial badoont, aztán rázza le ott. Nem valami elegáns megoldás, de egy lyukas garast sem adnék azoknak a mocskoknak az életéért, és ha le tudják szedni a szörnyet, még nekünk is szívességet tesznek. Elindulunk mi is felfelé, aki elmenekül majd a szörny elől, azokat elkapjuk mi.
Remélem ez elég jó terv ahhoz, hogy tovább tudjunk haladni.
-Ha mindenki készen áll, akkor induljunk. A kyméliai és a foxiai jönnek elől velem, ahol rajtuk tarthatjuk a szemünket. Utánunk zárt formációban halad mindenki, Villám a hátvéd, én vezetem a csapatot. Ha bárki jön szembe, felszólítjuk a megadásra. Egy felszólítás, semmi több, utána tüzet nyitunk. Hosszú menet lesz, és ha vége, mindenki a vendégem egy körre a legdrágább Kylni krimóban. Indulás!


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Knowhere - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 23 Feb. 2015, 14:46

Mikor meghallom, hogy csak öt őr van kicsit elkomorodik az arcom.
~ Komolyan 5 őr? A majdnem titzenötszörörs túlerővel szemben, az laza menet lesz.
Mondom magamban szarkasztikusan, míg a többiek arckifejezését lesem. Nestorról úgy látom van egy terve, amit hamar meg is oszt velünk. Nem a leghumánusabb, de nagy túlerő ellen nem volt túl sok túlélhető opció.
- Azt még előbb meg kell érni Nestor! Vágjunk bele!
Mondom, majd a parancsot követve zárom a sort és várom a fejleményeket, és felkészülök az esetleges támadásra és/vagy védekezésre.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Knowhere - Page 8 Sexymechanicbyparkleggy Knowhere - Page 8 Girloffantasybymanofins Knowhere - Page 8 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Knowhere - Page 8 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Knowhere - Page 8 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Vron Hétf. 23 Feb. 2015, 17:34

Az őröktől hamar megtudjuk a kellemetlen igazságot: rajtuk kívül minden társuk halott, egyetlen feladatunk a bűnözők kikatatása maradt, ami így jócskán nehezebb lesz. Ahogy Nestor rám néz, tekintetéből kiolvasom, hogy drasztikus lépésre szánta el magát. Ennek ellenére egy kissé meglepődöm, amikor kimondja, hogy mire készül a badoon szörnyeteget akarja fegyverként használni. Mocskos dolog, de akárhogy is nézzük, ez háború, ahol hatalmas túlerővel szemben kell győzedelmeskednünk. Azt viszont még mindig nem tudtuk meg, hogy a badoon hogyan olvad össze a celestial technológiával. Csodálkoznék, ha ez lenne a celestial immunrendszer alap önvédelmi mechanizmusa. Valami van még a háttérben, amit nem értünk, és ez aggaszt. Nem is beszélve arról, hogyha a szörny képes végrehajtani a remélt pusztítást, még akkor sem valószínű, hogy akár csak a felét megtalálja, az pedig még kevésbé, hogy sikerül leszedniük, tehát a végén valószínűleg még vele is meg kell küzdenünk. Ha pedig azzal is számolunk, hogy feljebb ellenünk is fel fog lépni az immunrendszer, nem sok az esélyünk. Valami mást kell kitalálnunk, de jelenleg nem tudok miből gazdálkodni, így csöndben haladok a csoporttal, ha senki nem renitenskedik.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Thorhalla Kedd 24 Feb. 2015, 10:04

Résztvevők: Nestor Stratos, Zackary Knight / Villám (Kira), Carl Morrow / Jelly, Yalvis Trewero / Bíbor Kisértet, Kam Flyrthibate / Töltés (Zield), Vron / Acél és Doktor
Következő körváltás: 2015. február 28. (szombat)

Az őrök bólogattak arra, hogy valóban van valamilyen kísértet ezen az átkozott helyen, de főleg Nestor reakciója miatt ennyiben hagyták a dolgot. Ahogyan kiadta a parancsot, hogy mit tegyen a szörnnyel a kree nő szólalt meg.
- Hé, a rabok többsége odafent ártalmatlan és életképtelen – mondta. – Egy jó részük velünk volt, csak a szörnyeget kialakulásakor félelmükben elmenekültek. A fejben két részre szakadtak a rabok. Egyrészt vannak azok, akik olyanok, mint a az ott.
Bökött a fejével a földön fekvő Yalvis-ra.
- A védtelen rabok velünk voltak végig, ezek 90% még csak fegyvert sem fogott életében, hanem egyszerű zsebtolvajok, kibebűnözők, vagy éppen aktivisták, akiknél a saját bolygójukon ezek hatalmas bűnök. Ártalmatlanok, azért maradtak velünk, hogy védjük őket. A többi, akik külön kisebb csoportokban vannak, azok a veszélyesek. Azok tényleg sorozat, vagy tömeggyilkosok. Háborús bűnösök és sorolhatnám.
A többi őr is egyetértően bólintott, hogy valóban így van, közben Miller is válaszolt a komvonalon.
- Maga most komolyan gondolja ezt? – kérdezte. – A Galaxis Védelmezői mióta mészárolnak le másokat?
Ennyiben hagyta, többet nem mondott, azt sem, hogy elindul-e arra, vagy sem. A többiek – értelemszerűen a GV tagjai – is hallották ezt a komvonalon át. Mindazonáltal végül a csoport felvette az alakzatot, amit Nestor mondott nekik és elindultak. Három szintet kellett felfelé menni, de egyelőre nem volt a közelben senki. A harmadikon végül négy még úgy-ahogyan épp szobát jelzett a szkenner és mindegyikben négy-négy életjelet, amik itt voltak azon a folyosón, ahol épp a csoport is volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Knowhere - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 28 Feb. 2015, 00:02

//Mivel se Tao, se Danny és valszeg mindenki rájuk vár, így szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Knowhere - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 28 Feb. 2015, 12:22

Kezd egyre jobban idegesíteni a helyzet, most épp az derül ki, hogy a rabok, akiket egy kylni rabszállító vitt, valójában fagylaltárusok és lufihajtogató bohócok, épp pedig a világ szemete leszek, ha bántom őket. Attól még, hogy nem erőszakos bűncselekmény miatt kerültek a börtönbe, lefogadom, hogy egyikük se bánja, hogy nem kell a rabszállítón lennie, és ha a legkisebb esélyét látná a szökésnek, nem habozna. De persze ez még nem indok arra, hogy megöljük őket, reménykedhetünk is benne, hogy mindannyian békésen velünk tartanak, és nem ismerik fel a helyzetet, hogy többszörös túlerőben vannak. Ha annyira ártalmatlanok és életképtelenek, akkor nem börtönbe kellene őket vinni, hanem egy rohadt temetőbe.
-Jól van, akkor megpróbáljuk kiválogatni azokat a rabokat, akik „ártalmatlanok és életképtelenek”, ők ezek alapján velünk lesznek, és segítenek nekünk, vagy legalábbis nem fognak hátráltatni.
-Higgadjon le, Miller, nem fogunk lemészárolni „ártalmatlan és életképtelen” rabokat, mert úgy tűnik, ezek adják a rabok többségét. Mi persze pont a rosszabbik fajtába futottunk csak bele eddig. Megpróbáljuk ezeket a rabokat elkülöníteni a többitől, elvileg az oldalunkra is állhatnak akár.
Azt nem tudom, hogy így mit tud kezdeni a celestial badoonnal, de amennyire a jövőből jött, akár képes is lehet leszedni, főleg a pillanatok alatt öngyógyító szerével, amivel nagyjából halhatatlan. Megoldja, nagyfiú már.
Ahogy haladunk, végre elérünk a feljebbi szintekre, ahol újra életjeleket találunk. Talán ide menekültek fel az őrökkel lévő rabok, amikor elszabadult a badoon, de az is lehet, hogy ezek nem a barátságos fajtából valók. Mielőtt hallótávolságba kerülnénk, jelzek a csapatnak, hogy álljanak meg.
-Tizenhatan, négyes csoportokban –miközben halkan vázolom a helyzetet, megmutatom nekik a négy szobát. – Egyszerre kell rajtuk ütnünk, különben a többi négyes hallaná, hogy itt vagyunk már.
Ezután jelzem az egyik kree férfinek és a kyméliainak, hogy tartsanak velem az egyik helyiséghez, Vron, Jelly és a Doktor a másodikhoz, a badoon, a shi’ar és a foxiai a harmadikhoz, míg Villám a két másik kreevel a negyedikhez megy. Innentől kezdve halkan igyekszem mozogni, míg oda nem érek a helyiséghez, és figyelek rá, hogy egyszerre érjünk oda a többi csapattal. Ha nincs lehetőség rá, hogy eljusson mindenki a kijelölt terméhez anélkül, hogy a többiből észrevennék, akkor kénytelenek vagyunk mégis sorban végigmenni a termeken persze.
Ha pozícióba érek a helyiség előtt, akkor jelzek a többi társaságnak, hogy egyszerre cselekedhessünk.
-Itt a Galaxis Védelmezői, mindenki feltett kézzel sétáljon ki szép lassan! Ha megadják magukat, nem esik bántódásuk! Ha fegyvert látunk valakinél, vagy ellenállást tanúsít valaki, arra tüzet nyitunk!


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Knowhere - Page 8 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 01 Márc. 2015, 01:25

~Jó magaviselet. Akkor én sosem fogok szabadulni, de ha most kiadom magamból a dühömet, amit nagyon szeretnék, akkor itt lőnek agyon és kész, nincs tovább. Eddig túléltem, menekültem a halál elől, most meneküljek a biztos halálba?~
A kymmelian egy sor káromkodást mondott el a saját nyelvükön és az eleve folyós nyálából még köpött is egy nagyot a falra. A továbbiakban haladt, amerre mondták. Zavarta, hogy fegyvert szegeztek rá és már nem félig-meddig társként kezelték, mint a kree őrök. Most képes volt megint a túlélésre koncentrálni. Egy csekélyke esély volt abban, amit a Galaxis őrzője mondott. Azt a kevés esélyt akarta megragadni. A celláknál figyelt és ha támadás jött, fedezéket keresett.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 02 Márc. 2015, 22:11

Miller szólalt fel és megkönnyebbülten fújtam ki a levegőt, mikor meghallottam az újabb tervet.
~ Ez jobb de annyiban rizikós, hogy bármikor ellenünk fordulhatnak a pitiánerebb bűnözők.
Mikor hallom, hogyan vannak elhelyezkedve, nem nyugtat meg az ötlet, hogy szétváljunk, bár így elég nehézkes lenne valóban az ajtóban félreugrani, ha tüzet nyitnának a rabok mégis.
Kisebb csapatokra oszlunk én intek a két Kreenek, hogy kövessenek. Próbáltam egy tempóban menni az ajtóhoz, mint a többi csoport. Vártam Nestor jelét és mikor az megérkezett, én a fegyvert amit régebben szereztem(ha nála van még egyáltalán), amit a felépülésem után vettem fel a földről. Azt most magam elé tartottam(persze csak ha van nálam)
Ha nincs akkor is a terv szerint ordítom el a megbeszélt sablonszöveget!
-Itt a  Galaxis Védelmezői, mindenki feltett kézzel sétáljon ki szép lassan! Ha megadják magukat, nem esik bántódásuk! Aki nem dobja el azonnal a fegyverét, vagy ellenállást tanúsít, arra tüzet nyitunk!
Kiáltom és készen arra, hogy esetlegesen lőjek(ha van fegyverem), és vagy ha a rabok nem dobnák el a fegyvert hanem céloznának, akkor gyorsan ugrok el az útból, remélhetőnek nem az egyik kree-nek. Ha megadják magukat akkor próbálom komoly arccal inteni feléjük, hogy jöjjenek ki a helyiségből. Minden esetre nem fogok nekik hátat fordítani ha megadták maguk akkor sem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Knowhere - Page 8 Sexymechanicbyparkleggy Knowhere - Page 8 Girloffantasybymanofins Knowhere - Page 8 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Knowhere - Page 8 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Knowhere - Page 8 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Knowhere - Page 8 Empty Re: Knowhere

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.