Mojave-sivatag

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Cody Atkinson Csüt. 18 Május 2017, 17:54

Godlaw szóviccén Cody nem derült annyira. Ezt szóvá is teszi.
-Ez morbid. A halottakat tisztelni kell mindegy kik voltak.
Érti ő a viccet, de nem az ilyet. Bár ma úgy látszik mindenkit magára haragít. A diákokat és most Godlaw-nak is megjegyzést tesz. Úgy érzi kicsit olyan ma mint egy morgós öregember.
-Mindenesetre szép volt. Egy pillanatra már én is elhittem.
Neki újdonság, hogy a fejében szólalnak meg úgyhogy kell egy pár pillanat mire felfogja, hogy ez az amiről a végsők beszéltek, hogy ők így kommunikálnak. Godlaw mindenesetre most is jól reagál a helyzetre. Cody ismét megjegyzi magában, hogy a másiknak jó kommunikációs képességei vannak. Ő is belemegy a játékba.
-Bocsáss meg, hogy megszegtük a parancsot.
Ezzel rizikózik, hogy tönkreteszi a játékot, de ő úgy gondolja, hogy egy idősebb harcos biztos megtenne ennyit a felettesével szemben. Godlaw mondatára bólint.
-Rendben.
Ezzel ő is szétnéz a szobában. Hiányzik a szaglása.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 19 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. május 23. (kedd)

” Nem a küldetés nagysága számít, hanem az: hogyan töltötted be.”
- Szent-Gály Kata

Mojave-sivatag - Page 2 00120

A csapat próbálta fenntartani az álcát, de talán azaz Oscar elszólás nem volt a legjobb. Ennek ellenére a többiek is próbálták a szerepet tartani, bár nehéz, révén semmit sem tudnak a „gazdatestről”. Egyetlen kijárat volt a helységből, egy kétszárnyú fémajtó, a számítógépek között pedig Godlaw megtalálhatta azt a terminált, amelyikkel kitudta nyitni a lány bilincseit. Amint ez megtörtént Brahe a földre esett négykézláb, a férfi pedig érezhette az elméjében a köszönet érzetet, amit a lány sugárzott neki. Az biztos volt, hogy minden modernebb volt itt, mint 2028-ban, ennek ellenére az innen kivezető utat is a panellel ki tudták nyitni, hogyha akarták.
~ Najó ~ hallották a lány hangját a fejükben. ~ Kik maguk? Mivel nem az embereim, az is biztos. Nem szóban kommunikálnának velem és ő ~ mutatott Rain-re ~ a legmagasabb rangú tisztem. ~
A szavain felül mindenki érezhette a gyanakvást is. Néhány pillanattal később folytatta.
~ Ilyet csak egyvalakitől láttam… Calio küldte magukat segíteni? ~ kérdezte. ~
Ha valaki megerősíti ezt, ami az igazság volt, akkor érezhették a megkönnyebbülést is.
~ Akkor tehát azoknak a leszármazottai, akiknek a testében vannak, hogy mikorról jelen pillanatban annyira nem számít. Ha már itt vannak, akkor magukkal… de el kell tennünk a láb alól Vanath-ot, meggyengíteni, hogy a tervet véghezvihessük. Ismerik a tervet, ugye? ~
Itt reménykedést érezhetett irányából mindenki, közben próbált felállni és elindulni az egyetlen ajtó felé.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 22 Május 2017, 20:30

Sikerül kinyitni Brahe bilincseit, elég hamar megy. Annak ellenére, hogy minden futurisztikus, nem túl komplikált a kezelése a rendszereknek, ami jó hír. Cody megjegyzésére megvonom a vállamat, nincs kedvem hosszas vitába kezdeni vele arról, hogy egy emlékben megölt, valójában több ezer éve halott, velejéig gonosz teremtményt sem halála előtt, sem utána nem tisztelek. Inkább csak bólintok neki, belátva, hogy talán egyeseknek mégis sértő lehetett a dolog.
Míg a többiek szétnéznek, én Brahehoz lépek, hogy felsegítsem, mert úgy néz ki, eléggé le van gyengülve. Ekkor azonban úgy tűnik, átlátott a szitán, ami nem is meglepő, hiszen alapvetően tud olvasni a fejünkben, eddig talán csak nem érezte ennek szükségét.
-Hát, ez egy kicsit... - Kezdenék bele, de akkor rögtön fel is veti, hogy Calio küldött minket. A vicces az egészben, hogy ha nem ő küldött volna, hanem más módszerrel bújtunk volna a legbelsőbb emberei bőrébe, akkor most simán rávághatnánk, hogy persze.
-Így van, Calio küldött - bár azt nem mondanám, hogy segíteni, hiszen nem kifejezetten azért indultunk el, hogy megmentsük Brahet.
De ha már így alakult, legalább fordítsuk előnyünkre a dolgot, és dolgozzunk vele össze, méghozzá őszintén.
-A nevem Godlaw, ő Cody, a tiszted testében pedig Rain van. Nem vagyunk mindennel képben, csak annyit tudunk, hogy Vanathot le kell győzni, de sajnos tervről nem beszélt nekünk Calio. De itt vagyunk, és minden erőnkkel azon leszünk, hogy segítsünk végrehajtani azt, ha beavatsz minket.
Várjunk csak, azt mondta, hogy a leszármazottai vagyunk annak, akinek a testébe kerültünk? Tehát teljesen véletlenül épp a harctéren is egymás mellett álltak a ük-a-tizenkilencediken-apáink??? Ez vagy mágia, vagy az univerzum legnagyobb véletlenje, és én erősen az elsőre hajlok inkább. Akárhogy is, jó tudni, hogy ez a kopasz, markos legény életet adott nekem sokszorosan közvetve. Vagy mi van, ha még nem? Ha meghal ebben a háborúban, talán meg sem születünk? Ez most még mindig emlék, vagy időt utaztunk? Nem lehet emlék, ha Brahe tudja, hogy Calio küldött minket. Akkor tényleg hatással vagyunk a világra? Tényleg lefejeztem azt a nőt? És ha meghalunk, az őseinket öletjük meg? Tisztára, mint az Assassin's Creed, sose értettem, hogy emlékeket játszom le, vagy a valóságot írom újra.
Azért csak felsegítem, és támogatom Brahet az ajtó felé, és remélem, hogy út közben elmondja a tervet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Thorhalla Kedd 23 Május 2017, 00:00

//Mivel csak Tao írt, így szombaton lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojave-sivatag - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 27 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. május 31. (szerda)

” A jövő szüntelen mozgásban van, nem egy lehetséges jövő van, hanem sok.”
- Csillagok Háborúja

Mojave-sivatag - Page 2 00120

Godlaw gondolatára ezúttal csak ő kapott választ, amikor az átverés jutott az eszébe.
~ Nem tudnál ilyen könnyen átverni, megérezném, hogy igazat mondotok-e, vagy sem ~ üzente a lány. ~ Csak kicsit jobban kellene koncentrálnom. Nem, nem olvasom a gondolataitokat, csak szinte üvöltenek, hogy nem nagyon tudom még visszafogni a hatalmam… elnézést érte.  ~
A férfi be is mutatta saját magát és a társait a lány bólintott, ezúttal mindenki hallotta a gondolatait.
~ Lady Brahe Elaine, Atlantisz és Lemúria hercegnője ~ mutatkozott be ő maga is. ~ De ha kérhetem a Lady-t hagyjuk el, akárcsak a formalitásokat is, csak Brahe, vagy Elaine, egyik sem családnév. ~
A végén még kicsit erőtlenül el is mosolyodott. Ahogyan Godlaw kimondta, hogy nem ismeri a tervet némán sóhajtott fel a lány, és a kezével mutatott, hogy merre menjenek, ki a folyosóra.
~ A nevelőapám nincs itt… némának születtem, így a Végsők magukhoz vettek és ők tanították meg a mágiahasználatot, azzal vagyok képes kommunikálni, érzelmeket és gondolatokat sugározni. A folyosó végén egy teleportrendszer van, tudom, hogy hol van… odamegyünk. Addigra összeszedem magam és visszaadom a képességeiteket, amivel az eredeti testetekben rendelkeztek és azt is, amivel az őseitek. Mindet kiválóan fogjátok tudni használni. A feladatunk, hogy meggyengítsük, lelkiekben és fizikailag is addigra mire a Végsők megérkeznek. Nem mondom, hogy könnyű lesz, de ha ti itt vagytok, akkor azt hiszem, hogy sikerül és lesz jövő. Amennyire tudom a múltat nem írhatjuk át, vagy ha mégis, akkor mi egy másik vonalon haladunk tovább, ti pedig a sajátotokba tértek haza, amiben nem esik változás, ettől ne féljetek Godlaw. Minden olyan lesz, mint ahogyan eljöttetek bármi is történik. ~
Ekkor eltolta a segítő kezeket és már a saját lábán haladt egészen a folyosó végén levő teleport szobáig.
a teleportszoba:
~ Mindenki készen áll? ~ kérdezte. ~

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Akerman Szomb. 27 Május 2017, 11:59

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:


Volt egy nagy fém ajtó mint egyetlen út ami kivezetett innen majd, megálltam előtte és végig páztáztam. Valószínűleg ezt is valami panelnek a segítségével fogjuk tudni kinyitni -ha nincs nyitva- de legalább most még nem kell tartanunk attól, hogy ránk rontanak mivel úgy fest nem tudnak a jelenlétünkről még. Godlaw úr nak sikerül megtalálnia a kapcsolót a lány bilincseihez és el is oldozza.
Hamar, bebuktunk. Kérdőre vont minket, hogy kik vagyunk még is mert, hogy nem az ő emberei és rám mutat én meg rá nézek. A test ami bele kerültem az a legmagasabb rangú tisztje? Váó, elég hamar beette akkor a mostanra lefejezett nő, hogy mi mennyire dezertálunk. Azért ha mást nem legalább ennyit tudsz az ellenségedről. A nő nem csak, hogy a fejünkbe beszél de még az érzései is, így a gyanakvása felénk is jön. Viszont tudja, hogy ki küldött minket, Godlaw úr pedig meg is erősíti ebben. Mikor engem mutat be akkor felemelem a kezemet, reflex szerűen aztán le is teszem rögtön rájőve, hogy nem iskolában vagyunk és nem névsor olvasás... A lány is megnyugszik, már az érzés sugallása alapján és még elmondja azt is nekünk, hogy a felmenőinknek a testében vagyunk. Hát, ez, érdekesen alakult. Még jó, hogy pont egymás mellett álltunk ott a mezőn meg minden. Bár némi jó érzéssel tölt el tudni, hogy legalább valamelyik felmenőm el is ért valamit inkább a figyelmemet vissza irányítottam a lányra. Aki be is mutatkozik nem sokra ránk. Dupla hercegnő, wáó. Még sose láttam hercegnőt, már más uralkodót se de ez most mindegy. Így már több értelmet nyer az is, hogy a fejetlen miért akarta, hogy megöljük hűség bizonygatásért. Már gondoltam, hogy valami fontos ember lehetett de, hogy hercegnő is!
Vissza rázkódva viszont a jelenbe, inkább hallgatom tovább mit mond Brahe. Némán született meg de a végsők megtanították valamilyen telepátiára. Aztán folytatva felvázolja nekünk a terveket, mivel nem tudjuk, hogy mit kéne tennünk itt. Remélem persze, hogy azt meg fogjuk tudni amiért jöttünk. Elindulok amerre mutatta, hogy menünk kell Brahe óvatosan, hogy ne csapjak zajt vagy feltűnést. Eddig nem volt itt más de ez nem jelenti azt, hogy nem is lesz hirtelen. Egy pillanatra elmerengek a séta alatt a teleport szobáig, azt mondta, hogy a nevelő apja nincs itt? Már mint Lord Vanath a nevelő apja? Érzem ahogy végig fut a hidegrázás rajtam a gondolatától is, főleg vissza emlékezve a találkozásra vele.
- Készen - Biccentek, lelkileg meg fizikailag meggyengíteni, menni fog ez! Nincs probléma, még is csak emlékek ezek szóval igazán nem fog semmi se múlni ezen! Lelkesítem magamat mielőtt még bemennénk.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 29 Május 2017, 09:32

Némán elmosolyodom azon, hogy Brahe azt is kiolvasta a fejemből, hogy átverhetném. Persze, nem túl könnyű átverni egy telepatát, ha gondolsz rá, már lebuktál. Aztán kiderül, hogy ő Atlantisz és Lemúria úrnője, ami egyszerre hangzik nagyon menőnek, és nagyon veszélyesnek. Ha Vanath embere képes volt elfogni egy ilyen fontos személyt, akkor komoly problémák lehetnek a támadó seregnél. De legalább velünk van valaki, aki vélhetően elég tapasztalt, és sokat tud a helyzetről. Ha nagyon ráérnénk, biztos érdekes dolgokról beszélgethetnénk el, és olyan dolgokat tudhatnánk meg a múltról, amik legalábbis értékésekek lennének. De erre most nincs idő sajnos.
Egy darabig darálja Brahe a tervet, némaság, Végsők, képességeink lesznek, sőt, az őseink erejével is rendelkezni fogunk - ezek szerint az őseink sem egyszerű emberek voltak. De hé, várjunk csak! Azt mondta, nevelőapa? Tehát Vanath nem csak egy Végső a sok közül, hanem Atlantisz és Lemúria úrnőjének nevelőapja, aki kedvesen örökbefogadta őt, amikor némán a világra jött? És aztán ugyan ez a nevelőapa háborúba fogott a nevelt lánya ellen, és elrabolta őt? Képes lett volna meg is öletni Brahet. Azt hiszem, a mostohaapa faktor itt eléggé ki lett maxolva, ennél rosszabbá már csak egy kis szexuális bántalmazás tehetné a sztorit.
Kicsit kisiklott a gondolatmenetem, de közben igyekszem figyelni, és kiderül, hogy az idő is hasonlóan siklik ki, ha valamit elbaltázunk. Egyrészről megnyugtató, hogy a mi időnk és világunk nincs veszélyben, akármi is változna itt a múltban, a jövőnk már megtörtént. Másrészt viszont ez nem vigasztalja azokat az embereket, akik ebben az időben, ebben a párhuzamos világban fogják leélni az életüket. Ha ezt elszúrjuk, egy egész világot ítélhetünk rabságra Vanath uralma alatt. Semmi para, nincs nagy tétje a dolognak, csak emlékek, mi?
Egyik hidegzuhany után jön a másik, jó lenne, ha inkább belevetnénk magunkat a teendőkbe, mielőtt újabb részletek derülnek ki.
-Visszakapjuk a képességeinket, lelkiekben és fizikailag meggyengítjük a nevelőapádat, jelentsen ez bármit is, és feltartóztatjuk, amíg a végsők meg nem érkeznek. Minden világos, mehetünk!
Ha jól számolom ez legalább a harmadik teleportálás ma, ha nem vesszük hozzá az időutazást is, ahol végülis egy helyben maradtunk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Cody Atkinson Kedd 30 Május 2017, 16:21

Juj, de kellemetlen. Egyből lebuktunk. Na, ezt igen nehéznek tűnik kimagyarázni, de mint kiderül nem szükséges. Cody is megkönnyebbülten sóhajt és a bemutatásra biccent. A nőről is megtudják, hogy ki ami szintén elég meglepő. Két birodalom uralkodója egyszerre? Ez eléggé meglepő. Cody szinte le is sokkol ezektől a hírektől és még koránt sincs vége. Az egyik ősének a testében van, hármójuk ősei itt küzdöttek egymás mellett és a nő nevelőapja volt Vanath? Hát ez nagyon sokkoló. Az utóbbi főleg. Cody-nak muszáj rá is kérdeznie.
-Várjunk! Akkor ha jól értem az ön nevelőapja Vanath? Mármint Lord Vanath.
Javítja ki gyorsan hisz eszébe jut, hogy mégiscsak egy nagy hatalmú uralkodót tegezett le az előbb. Tény ami tény. Ez a helyzet nagyon durva. A kérdésre viszont biccent. Ha a nő visszaadja a képességeit akkor bárkit meg tud gyengíteni úgy érzi. Főleg, hogy itt úgy gondolja a képességei különlegesen veszélyesek, hisz nem lőhetnek rá fegyverekkel nyilak és kardok ellene meg szinte hatástalanok.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 31 Május 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. június 4. (vasárnap)

”Hozhatnak bármit ellenem, a győzelem az enyém!”
- Lord Vanath

Mojave-sivatag - Page 2 00120

Az köztudott a jelenben is, hogy Atlantisz és Lemúria egy kézben van, Lord Lyron McKenize a királya mindkettőnek és már előtte is így volt egy ideje. Más kérdés, hogy manapság Attilan is hozzájuk tartozik és Örök Birodalom néven ismert a három királyság, amit Lyron és Melissa Boltagon uralnak, ahogyan nem volt titok, az sem hogy a lányuk már császárnő lesz a jövőben, ha megörökli a trónt a szüleitől.
~ Igen, ő volt az, aki tanított és képzett, amíg a Végsőkkel éltem ~ válaszolta a lány Cody számára, de mindenki hallotta. ~ Ne aggódj, nem fog befolyásolni, én is meg akarom büntetni azért, amiket tett. ~
Még mielőtt a lány aktiválta volna a teleport-rendszert rúnákat rajzolt fel a levegőbe, amik fel is izzottak. Cody azonnal érezte, hogy az érzékszervei kiélesednek és már olyanok, mint amiket megszokott. Godlaw is azonnal érezni kezdte a többiek érzéseit, még nem volt ideje elfojtani ezt és hirtelen csapta meg az egész pár pillanatra. Rain képessége esetében nem volt érzés, de ha próbálkozott, akkor működött a képessége. Ezen felül hirtelen mindenki tisztában lett azzal, hogy milyen egyéb képességei lettek és hogyan kell használnia mindazt.
Cody ereje sokkal hatalmasabb lett, mint korábban átvitt értelemben hegyeket volt képes megrengetni, hatalmas sziklákat emelni – nagyjából 100 tonnás erőkategóriával rendelkezik. Ehhez mérten az ellenállása is növekedett igencsak magas szintre. Képes volt arra, hogy állatok tulajdonságát magára vegye és azt is hasznosítsa, csak az állatra kellett gondolnia és arra, hogy melyik tulajdonságát akarja. Ezenfelül kézjelekkel képes volt állatokat idézni és bármilyen állatot irányítani, ami száz méteres sugarú gömbben volt.
Godlaw képessége annyira nem lett más, egyszerűen kiteljesedett és omega szintű telepatikus és empatikus képességekkel bírt. Ebben benne volt a gondolatolvasás, mások befolyásolása, a pszionikus erejét manifesztálni tárgyakba, illúziókeltés, stb.
Rain képessége is sokrétűbb volt, akárcsak Cody-é. Továbbra is képes volt teleportálni, csak máshogyan, ahogyan jelenleg. Más dimenziókon keresztül volt képes utazni, és térkapukat nyitni azokba, ahonnan lényeket tudott megidézni. A kézmozdulatokat, rúnákat ismerte ehhez. Legalább kéttucat kisebb, nagyobb démoni dimenzióhoz fért hozzá és volt képes áthozni onnan lényeket, amiknek parancsolni is képes volt.
~ Akkor indulunk ~ üzente a lány. ~
Egy villanás következett és a következő pillanatban egy lebegő kertben voltak, ami irdatlan magasságban lebegett valamilyen szárazföld felett.
a hely:
Az egész szélén ott állt Vanath, pontosan ugyanúgy kinézve, ahogyan a társaság már látta a börtönben a szökése előtt. Anélkül, hogy megfordult volna szólalt meg:
- ELKÉSTETEK!

//Noha a képen kicsinek látszik, ez legalább egy 100méter sugarú kör, szóval elég nagy.//
többi kép, gyümölcsök, virágok:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 31 Május 2017, 10:02

A teleportálás előtt Cody még biztosra megy, és rákérdez a nevelőapa dologra, de nincs itt semmi félreértés, valóban Vanath volt Brahe gyámja. Hát lépjünk ezen tovább! De még mielőtt útnak indulunk, visszakapjuk a képességeinket. Én legalábbis biztosan, rögtön érzem, hogy újra manipulálhatom a körülöttem lévők érzelmeit, de ez még nem minden. Először azt hittem, hogy csak a hirtelen visszakapott képesség miatt érzem magam furcsán, de aztán rájövök, hogy nem egyszerűen a korábbi képességeimet kaptam meg újra. Mondta Brahe, hogy a jelenlegi testünk képességeivel is rendelkezni fogunk, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy az ősöm egy omega szintű telepata és empata volt. Ha nem tanultam volna meg a saját képességemet irányítani, akkor most nyilván felrobbanna a fejem a hatalmas pszionikus erőtől, ami majd szétfeszíti a tudatomat. Kell néhány másodperc, hogy megzabolázzam azt, és kizárjam a tudatomból a nem szükséges hangokat.
~Helyes!~ Felelem immár én is telepatikusan Brahenak és mindenki másnak, mert belegondolva ez sokkal egyszerűbb, és a legkisebb erőfeszítés nélkül vagyok rá képes. Kezdetnek nem rossz.
Újabb teleportálás, úgy néz ki, ezúttal egy repülő parkban vagyunk, elég tágas, de viszonylag jól belátható az egyetlen fával a közepén. És persze Vanath is ott áll, aki rögtön bejelenti győzelmét. Őszintén szólva, ha a többieknek is annyival erősebb lett a képessége, mint nekem, akkor talán nem vagyunk halálra ítélve. Tudom, csak időt kell nyernünk, és meggyengítenünk Vanathot, de pillanatnyilag még azt is el tudnám hinni, hogy van esélyünk legyőzni őt.
~Meggyengíteni lelkiekben és fizikailag. Én vállalom az első felét.~ Az üzenetemet a társaimnak küldöm, aztán szembenézek Vanath-tal, és ha már így belejöttem a színészkedésbe, igyekszem olyan arcot vágni, mitnha semmi félnivalóm nem lenne.
~Hitegesd csak magad!~ Üzenem Vanath fejében, és megpróbálom vele elhitetni, hogy sokkal több félnivalója van, mint elsőre gondolná. Kezdetnek megpróbálom azt az illúziót kelteni a fejében, hogy az egész repülő platform megremeg, kicsit billegni kezd, és mintha hirtelen veszíteni kezdene magasságából. Ez talán kicsit összezavarja, nem érti majd, mi történik körülötte, és kevésbé tud koncentrálni a többiek támadására. Plusz én is felmérem, hogy mire is vagyok képes az erőmmel pontosan.
A tudata mellett viszont az érzelmeire is hatni próbálok. Korábbi képességem már sokkal erősebb, így kíváncsi leszek, hogy pontosan milyen hatást fogok elérni majd. Azt csinálom, amiben a legjobb voltam már korábban is: félelmet, rettegést keltek Vanathban, aminek forrása mi vagyunk, a támadói. Ha ezek a hatások működnek, akkor majd továbbléphetek, és megpróbálhatom konkrétan uralni a tudatát, de kétlem, hogy az rögtön menne, nyilván vannak védelmi vonalai, amit most elkezdtem lebontani. A félelem, a zavarodottság, a értetlenség - ezek meggyengítik talán, és bejuthatok majd az elméjébe.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Jún. 2017, 00:00

//Mivel a többiek nem írtak csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojave-sivatag - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Jún. 2017, 09:12

//Továbbra sem tudok írni, ha nem írtok akkor is fogok most már hétfőn és az fájni fog.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojave-sivatag - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Akerman Csüt. 08 Jún. 2017, 22:34

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:


Amikor vissza kapjuk a képességeinket, kapjuk az extrákat is vele ami az őseinké volt. Azt is, hogy miképp kell használni és mikre lehet használni így amikor ezeket csak hirtelen tudni kezdem egyszerű rájönni, hogy a sima képességem is működik így nem kell próbálkoznom sem vele. Viszont el is vigyorgok, hogy micsoda képessége volt az ősömnek. Kapukat nyitogatni síkokra ahonnan áthozhatok magamnak segítőket is, és az is, hogy ezeken keresztül azonnal tudok utazni is és minden. Kézmozdulatok és rúnák, az idegen és nem idegen ismeretei az egésznek kissé zavaró volt, de mégse. Szóval se-se de király! Oké! Tudjuk mi ezt csinálni! Érzem a lelkesedést felgyülemleni bennem, hogy menni fog ez a harc majd itt nekünk és mutatok egy okét a kezemmel.
- Mehetünk!
Válaszolok lelkesen is. Ami persze remélem akkor is ki fog tartani ha már átértünk a túloldalra és meglátom az ellenségünket. És teleportálunk is át egy új helyre, ismét ismeretlen közegre de már az elsőhöz képest jóval szebbhez. Középen egy fa tornyosul a kör alakú füves mezőn.
Godlaw úr vállalja a mentális részét, a képessége most igazán bivalyosabb lehet. És persze ott is van előttünk Lord Vanath, kijelentve, hogy elkéstünk felénk se fordulva. Na most kezdődik a móka majd igazán. A többiektől elkezdek eloldalazni miközben a kezem megindul és az emlékeimből elkezdem felvetni a jeleket, csinálni a kézmozdulatokat ahogyan emlékszek, hogy kell és elsőre egy, de ha egyszerűen megy vagy épp túl apró lenne akkor inkább kettőt már elsőre hozok át a másik síkról és az uralkodóra uszítom őket. Ha Godlaw úr a mentális részét teszi akkor nincs más hátra mint előre, fizikailag legalább egy kicsit lefárasztani ha máshogyan nem is akkor minél több lénnyel a többi síkról, eléggel, hogy azokat ne tudja csak úgy elsodorni magáról. Lassan indulok be ezzel, mindent tudok ami kell a használatához, de még is kell egy kis bemelegítés. Lehet, hogy csak emlékekbe vagyunk de azért megpróbálhatok beleadni mindent egy kis tapogatózás után, úgy sem lehet bajunk itt.
Miközben előidéztem pár lényt az alrébb oldalazásom a többiektől egy pár méter után megáll. Igazából nem akarok túlságosan eltávolodni tőlük hiszen Lord Vanath valószínű, hogy könnyedén fogja bezárni ezeket a távolságokat közöttünk szóval csak annyira kell, hogy ne vigyen el minket egy svunggal ha így tesz.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 12 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. június 16. (péntekk)

” Az erőszak a legfelsőbb hatalom, amelyből minden más hatalom ered.”
- Csillagközi invázió c. film

Mojave-sivatag - Page 2 00120

A harc megkezdődött, noha elsőre nem túl látványosan, Godlaw volt az, aki mentális támadást igyekezett indítani Vanath irányába. Amint ezt próbálta, még noha személyesen nem találkozott ilyennel, de tudta, hogy miről pattant vissza szinte úgy, ahogyan a fal adta neki a másikat. Asztrális és mentális pajzs is védte az ellenfele elméjét. Mindez megvédte az irányába menő telepatikus és empatikus támadásoktól Hála a mostani tudásának – ha egyébként nem ismerte volna – akkor tudja, hogy amíg nem töri át Vanath védelmét bármit tehet semmit sem fog érni. Két módot is tudott arra, hogy miként tudja ezt lebontani. Az egyik, hogy rétegről rétegre bontja le azt, keresve a gyengepontot, ami akár napokba is beletelhet, amennyi idejük nincs. A másik az, hogy asztrális harcot vív Vanath-al, tudta hála az őse tudásának, hogy miként is képes belépni az asztrális térbe és miként kényszerítheti rá ellenfelét is erre.
Rain pár lépésnyire eltávolodott a társaitól, mindezt bármiféle gond nélkül képes volt megtenni. Felidézte magában a jeleket, amiket Brahe-nak hála tudott. Sikerült egy kisebb kaput nyitnia és azon két emberméretű démont áthoznia. Azok néhány pillanatig zavartan álltak, majd Rain rögtön érezte, hogy neki kell nekik parancsot adni és irányítania őket, különben azok ösztönösen fognak cselekedni, azaz esélyes, hogy őket támadják meg. Most még volt gyorsan pár másodperce, amíg azok értetlenkedtek.
Cody egyelőre nem tett semmit sem, legalább is olyat, ami látható lett volna, Brahe pedig kérdőn és idegesen pillantott rájuk, hogy mit is csinálnak, vagy épp nekikezdtek-e a dolgoknak.
– ENNYI? – kérdezte nevetve Vanath. – ENNYIT TUDNAK A LEGJOBBJAID FELMUTATNI?

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Akerman Kedd 13 Jún. 2017, 20:13

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:


Könnyedén fel tudom idézni a jeleket amit tanított Brahe, a mozdulatok is könnyedén követik azt és egy kis kaput ki is tudok nyitni amin át is hozok két ember méretű lényt. Démonok lehetnek, már nem mintha sokat láttam volna de ezt tudom róluk. Egy zavart pillantást vetünk egymásra a démonokkal majd rájövök, hogy mi a baj és rámutatok Lord Vanathra.
- Öljétek meg!
Adom ki nekik a parancsot. Bár kétlem, hogy megtudnák egyáltalán karcolni majd a végsőt ... de legalább valamivel nyitottam? Talán valami nagyobbat kéne kihúzni a kalapból, vagy több picit? A fáradtra idegesítés talán járható út, meg tesztelgetni is vagyunk itt, még is csak meg kell majd keresni a saját időnkben és ha a képessége más is már fizikailag biztos nem gyengébb. Legalább most nem zaklat fel a nyomás amit akkor éreztem amikor először össze találkoztunk vele a börtönbe, meg ez csak emlék. Ha a dolgok nagyon lefutnak a sínről meg csak kipattanunk amikor akarunk. Ezt mondta legalább is a másik végső, meg ha ez a test meg is hal, mi nem fogunk. Szóval igazán nincs mitől félni itt.
Az elméletem folyik és folyik a fejemben, teljesen egyet értek már magammal a végére. Aztán ha tudok egy jó tucatnyi majom méretű kis ördög fattyakat kihúzni a másik síkról akkor így teszek. Ha túl sok lenne ismereteim alapján az irányításuk vagy kordában tartásuk akkor inkább egy nagyobbra pályázok be amit még irányítani tudok.
Bármelyik eset is legyen amint megjelenik amit hozott a kapu uszítom is rá őket Lord Vanathra.

_________________
Mojave-sivatag - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 14 Jún. 2017, 11:43

Vanathnak arcizma sem rendül, amikor megpróbálom mentális képességeimmel megtámadni, ami elég elkeserítő, mert ennél erősebb már nem nagyon lehetek. Valamiért azt hittem, hogy könnyen fog menni, ha omega szintű képességgel esek neki, de belegondolva logikus, hogy ha ilyen egyszerű lenne, akkor az őseink is könnyedén megoldották volna a Vanath problémát.
Ez persze azért nem jelenti azt, hogy feladnám a harcot, mindössze arról van szó, hogy keményebben kell próbálkoznom. Kezembe vettem az irányítást az ősömtől, ő ekkoriban megoldotta valahogy, és ha nem akarok belebonyolódni az időhurkokba, akkor mondjuk, hogy most nekem is sikerülnie kell.
Összeszedem a gondolataimat, és felismerem Vanath védelmét, asztrál és mentál pajzs. Nem sok telepatával volt dolgom, de az ősöm pontosan ismeri az ilyen védelmek, és azt is tudja, hogy hogyan lehet harcolni ellene - és így most már én is tudom. Tehát összpontosítok, és kényszerítem Vanathot, hogy velem együtt belépjen az asztrális térbe, ahol majd egymásnak feszül a tudatunk. Egyelőre nem tudom, mire számítsak, de ha odaérek, az őröm tudására alapozva próbálok majd helytállni. Biztos vagyok benne, hogy ez sem lesz könnyű módszer, de legalább harcba szállhatok Vanathtal, amit eddig nem mondhattam el magamról. Na meg a társaim sem: Cody és Brahe teljesen haszontalanok egyelőre, Rain pedig hozzám hasonlóan most ismeri még csak meg a képességeit, de legalább próbálkozik.
~Megpróbálom áttörni a tudata védelmét, de ez eltarthat egy darabig. Tartsátok fel!~ Üzenem a többieknek, aztán egy fejesugrással csobbanok az asztrális sík képzavaros tengerében.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Cody Atkinson Csüt. 15 Jún. 2017, 21:45

Cody ismét érezte a világot ugyan úgy mint ez előtt. Kicsit olyan mint mikor megfázásra eszik valami csípős levest és kitisztítja az orrát. Sőt mintha egyenesen elmúlt volna az a megfázás. Hirtelen visszatértek a szagok és a hangok és a mozgása is ugyan olyan egyszerű lett mint az előtt volt. Sőt sokkal többet érzett. Az erő majd szét feszítette és sokkal többet is tudott. Az őse hihetetlenül erős volt. A teleportálásra bólintott. Vanath magabiztossága sértette volna ha fiatalabb, de már volt annyi tapasztalata, hogy ne idegesítse őt hanem a lehetőséget lássa benne. Ugyanis ha lebecsülik akkor az neki előny. Godlaw üzenetére bólintott és várta az eredményt, de az nem nagyon történt. Rain viszont egész ügyesen összehozott két valamilyen démont akiknek ki is adta az utasítását. Godlaw következő üzenetére ő szintén bólintott. Elindult Vanath felé, a kardját előrántotta és igyekezett az őse képességét használni. A békák lábára gondolt és próbált egy gyors elrugaszkodással Vanath közelébe kerülni és fegyverével annak fejére támadni. Ha a mutáns képességeket az agy irányítja akkor talán annak a támadása a végsők ellen is jó lehet.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 16 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. június 20. (kedd)

”Sok kicsi sokra megy”
- Mondás

Mojave-sivatag - Page 2 00120

Godlaw próbálkozott azzal, hogy saját maga belépjen az asztráltérbe és rántsa magával Vanath-ot is. Egy erős rántás volt az egész, ahogyan az asztrálteste kivált a testéből, a fizikai testét látta összeesni, noha lassabban, mint ahogyan a valóságban történt. Révén az asztrál síkon gyorsabb a mozgás és az idő. A kinti világ meglehetősen lassúnak hat. Jelenleg, csak Brahe volt képes őt érzékelni, révén a többieknek nem volt pszionikus ereje és a fiatal lány áttettsző alakokat láthatott, ha kipillantott az asztrálsíkra.
ahogy Godlaw-ék látszanak:
Azonban nem volt egyedül, egy hatalmas, masszív pszionikus erőből álló lény állt pontosan közte és Vanath között.
A lény:
- Azt hitted, hogy ennyire egyszerű lesz? – kérdezte nevetve.

Cody és Rain számára az tűnhetett fel, hogy Godlaw teste egyszerűen összeesett néhány pillanat alatt. Rain gyorsan reagált és már adta is ki az utasítást arra, hogy a démonok támadják meg Vanath-ot, azok azonnal így is tesznek el is indulnak a végső felé. Közben a fiatal fiú magában elveszekszik még…
Cody pár pillanattal később teljesen összeszedte magát és neki is látott annak, hogy támadjon ő maga is. Elég volt valóban csak gondolnia arra, hogy békaszerűek legyenek a lábai. Egy-két másodperccel később már érezte is azt, hogy a vádlijai a megfelelő módon módosultak.
A két démon tartott előre, amikor pár lépésnyire voltak csak az ellenfelüktől Vanath hanyagul emelte fel a kezét és lángok törtek ki belőle minden irányba. A démonok halára égtek, a férfiakat azonban nem, Brahe pajzsokat húzott maguk köré megvédve mindannyiukat. Cody a lángok felett ugrott át a lábaival és sikerült megcsapnia a végső fejét, végighasítva rajta. Vanath feje felszakadt és vérezni kezdett, dühösen kapott Cody után, aki ekkor érkezett le a földre.
Ezzel pontosan egy időben Rain sikeresen megidézett majd egy tucatnyi nagyobb macska nagyságú kis démoni lényt, amik teleperotálva vetették magukat a végsőre és kezdték tépni a húsát, mindezzel is zavarva őt abban, hogy elkapja Cody-t.
A lények:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 16 Jún. 2017, 14:07

Az asztális síkra való belépés izgalmas érzés, ahgoy elhagyom a testemet, olyan állapotot tapasztalok meg, amilyen nem éreztem korábban. Az idő mintha lelassulna körülöttem, és látom, hogy a harc folyik tovább, de én lassan elterülök a földön. A testemre tehát most nem lesz szükségem, jó tudni. Elfordulok Vanath felé, de ahelyett, hogy harcba szállhatnék vele az asztrális síkon, egy újabb akadályba üztközöm. A hatalmas szörnyszerű lény kettőnk közt áll, és első ránézésre azt mondanám, hogy védelmezni próbálja Vanath tudatát. Nagydarab, ijesztő, és minden bizonnyal jobban ismeri ezt a világot, mint én. Jól hangzik.
-Őszintén? Reménykedtem benne - válaszolom a lénynek, de valószínűleg a lezserségemen át is érződik, hogy egy kicsit nagy lehet a fa a fejszémhez képest.
Az ősöm tudásából merítek, és megértem, hogy ezen a síkon a mentális támadások fizikai valójukban nyilvánulnak meg. A legpraktikusabb módszer, hogy létrehozok a tudatommal olyan eszközöket, amelyek képesek kárt tenni a szörnyben. Mivel jóval nagyobb és erősebb nálam így ránézésre, ezért olyan támadást kell kitalálnom, amihez nem kell a közelébe férkőznöm. Sőt, külön előnyös, ha távol tudom magam tartani tőle, hiszen vélhetően ki akarja majd használni fizikai fölényét. Ezen kívül nem lesz elegendő bármiféle támadás, mert láthatóan kemény fából faragták. Szóval, ha kárt akarok benne tenni, akkor elő kell vennem a nagyágyúkat. Talán szó szerint is...
Nem akarom húzni az időt azzal, hogy először kisebb koncentrációt igénylő fegyvereket hozok létre, minél előbb meg kell gyengítenem Vanathot, hogy harcba tudjak szállni vele az elméjében, úgyhogy nem pazarolhatok sok időt erre a lényre. Koncentrálni kezdek, és megpróbálok létrehozni valamit, ami képes egy ekkora szörnyben kárt tenni. Kezdetnek létrehozok egy bombát, elegendően nagyot, hogy egy házat is leromboljon, és vélhetően a C4 alkalmas erre. Ha hidakat lehet vele robbantani, akkor ezt a démont is zavarhatja. Megpróbálom a közvetlen közelébe, akár konkrétan a lábai elé teremteni, és azonnal felrobbantani. Ha nem tudom a közelébe idézni, akkor a saját kezemben hozom létre, és egyszerűen hozzávágom, majd felrobbantom. Még ha nem is pusztul bele, vagy félreugrik, legalább nyerek egy kis időt.
Ha ellentámadásba lendülne, akkor próbálom tartani a távolságot, és valamiféle falata felhúzni a támadásai ellen, lehetőleg acélból, minél vastagabbat. Ha viszont a robbantásom sikeres, és elég időt nyerek vele, hogy újabb támadást indítsak, akkor nem tétovázok. Sok kicsi helyett inkább kevés, de átütő erejű támadásban bízom. Egy rohadt nagy lézerágyút próbálok a háta mögött létrehozni, és azzal méteres lyukat égetni a mellkasán keresztül. Ezek viszonylag komplikált dolgok, de a tudatom tiszta, és az ősömtől kapott erő elég nagy hozzá, hogy képes lehessek erre... Vagy legalábbis remélem.

//Szerkesztve a megbeszéltek alapján.//


A hozzászólást Godlaw / Tao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 20 Jún. 2017, 11:37-kor.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Cody Atkinson Hétf. 19 Jún. 2017, 17:39

Cody-nak sikerült amit akart. kicsit vicces érzés volt ahogy a teste átalakult úgy ahogy ő akarta, de nem fájt. Őszintén szólva meg tudta volna szokni ezt a képességet. Vanath lángokat idézett amik a Rain által létrehozott démonokat szétégették. Cody is ott végezte volna, de egy pajzs megvédte. Ismerős helyzet volt. Mindenesetre átugrott a lángokon és egy tökéletesen kivitelezett vágással megsebezte Vanath-ot. Ha egy sima ellenfelük lett volna akkor valószínűleg a meccsnek itt van vége, de sajnos nem így volt. Vanath dühösen kapott Cody felé aki harcművész tapasztalatait és emberfeletti gyorsaságát igyekszik kihasználni, hogy kitérjen. Még segítséget is kap néhány majomszerű valami képében úgyhogy talán esélye is van. Ha pedig sikerül és lát rést Vanath védelmén amit remél hisz az ellenfele dühből mozdult, akkor egy magas rúgással igyekszik úgy gyomron találni Vanath-ot, hogy az remélhetőleg jó pár métert elszálljon. Most próbálja ki az saját fizikai erejét.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 20 Jún. 2017, 09:23

//Bocsánat, tegnap nagyon pocsékul voltam azért nem írtam, kozmik már kész volt... így szombaton kaptok új kört. Bocsi.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 24 Jún. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. június 28. (szerda)

” Mai napon nyílik újra
a túlvilági asztrál sík,
szeretteink, kik elhunytak,
léphetik át egy határig”

- Siska Enikő

Mojave-sivatag - Page 2 00120

Godlaw valóban jól gondolta, hogy minél hatalmasabb pszionikus erővel bír valaki, annál erősebb úgymond fizikailag is az asztrálsíkon. A lény felnevetett a szavain.
- Engem nem győzhetsz le kicsi ember! – mondta. – Én az asztrálsík szülötte vagyok, az Árnykirály!
A név ismerős volt az elődje tudásából rémlett neki a név, egy legenda volt, hogy létezik egy Árnykirály nevű csakis pszionikus entitás, ami a földön élő emberek gonoszságának asztrális kivetüléséből manifesztálódott az asztrálsíkon és abból táplálkozik. Fizikai alakja nincs, csak hogyha megszáll valakit. Valóban megölni nem is igazán lehet, maximum eloszlatni, elűzni (banish) és utána újra meg kell erősödnie.
A gondolatmenet egyébként jó volt, csak a másik is képes ugyanúgy létrehozni dolgokat, talán Godlaw abból a szempontból előnyösebb, hogy mivel a múltban vannak, így az Árnykirály nem biztos, hogy ismeri az ágyúkat, bazookát, és efféle távolsági fegyvereket. Godlaw első ötlete, hogy C4-et teremt, de amint megpróbálta távolabb rá kellett jönnie, hogy nem fog menni, a saját pszionikus ereje saját magából fakad, így maximum akkor működik mindez, hogyha eldobja magától. Így ezen a módon próbálkozott, amíg ő ezt tette addig a lény két kezében egy-egy nagyobb Godlaw nagyságú lándzsa jelent meg és azokat hajította erősen a férfi felé, a levegőben azok további három-három darabra robbantak, így hat közeledett felé. Mivel egyszerre támadtak így a védekezésre nem maradt idő, túl közel voltak a dárdák. A támadása felrobbant, azonban a végeredményt nem tudta megnézni, mert volt épp fontosabb dolga is.

A kis lények nem zavarták sokáig a férfit, mert tűz csapott ki a testéből, ami elégette a Rain által idézett lényeket. Most már készült Vanath Cody támadására és a mutáns meglepődve vehette észre, hogy roppant gyors a férfi. Sokkal gyorsabb, mint amire számítani lehetett volna a robosztus alkata alapján. A rúgás a gyomorszáj helyett a levegőt érte, de talán még jól is járt Cody, mert így is érezte a forró hőt, ami Vanath-ból áradt. A lábának földre érkezése után egy kisebb krátert hagyott az ereje miatt, Vanath pedig lángokkal támadott ismét, azzal próbálta beteríteni és élve elégetni Cody-t.
A lángok Rain felé is szálltak, ahogyan Brahe felé is, aki jelenleg azon volt, hogy saját magát és Godlaw testét védje a lángoktól.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Mojave-sivatag - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Akerman Szomb. 24 Jún. 2017, 20:48

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:


Nem volt nehéz kiszúrni, hogy a mellettem nem messze álló össze esik, el is kapom arra a fejem egy pillanatra de aztán vissza is irányul a tekintetem az ellenfelünkre inkább.
- Mi történt vele? - kérdezem meg az ott álló Brahe-t.
A lények eddig tartottak. Bár úgy festettek az elején az apró kis démonok, hogy hasznosak lesznek ahogy tépték az örökkévalót de végül csak leégette magáról mindet. Tűz megint. Tüzet használta a másik kettő ellen is ahogyan ezek ellen is. Valami olyan démont kéne hoznom ami vagy ellenálló a tűznek vagy valami olyannal harcol ami erősebb annál, másik elemmel harcol mint vízzel vagy földdel.
Sok helyet a gondolkozásra nem hagy viszont Lord Vanath és felénk irányítja a tüzét. Először Brahet és Godlaw urat alrébb teleportálom a lángok irányából, hogy ne legyenek veszélyben aztán én magam is alrébb teleportálok, hogy engem se tudjanak a lángok elkapni. Ezek után újabb apró démonokat eresztek ki parancsolva nekik most másképp mint az előző porrá égetett adagnak.
- Támadjátok meg őt - mutatok Lord Vanathra - és segítsétek azokat akik támadják.
Remélem tiszta lesz nekik, hogy azt akarom tőlük, hogy segítség Atkinson urat aki ott van a közelében Lord Vanathnak miközben persze kaparják azt is. Miközben ezek kitartanak, ami lehet sok idő nem lesz míg elégnek, elgondolkozok azon, hogy vajon volt-e az ősömnek valaki olyanja is a tarsajában aki ellenfélnek is bizonyulhatott ennek a tűznek, valahogy le kellett győzniük még is csak, valami csak volt. Addig is amíg nincs jobb ötletem és fenn tudom is tartani anélkül, hogy kifárasztanám magamat próbálom tartani a kis démonok létszámát egy hat körül. Közben figyelek, hogy ha megint támadás indulna felém akkor legyen időm elteleportálni előle megint és ha kell akkor Brahet meg a mozdulatlan Godlaw urat is ki tudjam húzni a veszély vonalából.

_________________
Mojave-sivatag - Page 2 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 26 Jún. 2017, 13:31

Az hamar kiderül, hogy nem tudom az Árnykirály közelébe teremteni a robbanóanyagot, így kénytelen vagyok dobálózva harcolni ellene. Annyi előnyöm azért maradt, hogy talán technológiailag fejlettebb dolgokat is ismerek a szörnynél. A bombáimra ő lándzsákkal válaszol, ami első ránézésre ugyebár kinevethető lenne. Csak hogy elég nagyok, és gyorsan sokszorozódnak. A bomba elhajítása után rögtön ki kell találnom, hogyan fogom nem felnyársalni magam. Mivel a hatalmas lándzsákból elég sok jön felém, elugrani előlük nem biztos, hogy tudnék, így maradok a pajzsnál. Egy falat húzok fel magam elé, amit fedezéknek használok. A falat olyan ellenállóvá teszem, amennyire ennyi idő alatt képes vagyok, és amíg elül a lándzsaeső, már a következő támadásomat készítem elő.
Mivel csak a saját közvetlen közelembe tudok teremteni dolgokat, nem tudom a háta mögött létrehozni a korábban kigondolt lézerágyút sem. Most viszont a fal mögött létrehozom azt, és miután a lándzsák leestek - és én remélhetően megúsztam őket a fal mögött -, félretolom a falat, és célba veszem az ágyúval az Árnykirályt. Igazából csak gyanítom, hogy a bombába nem halt bele, az valahoyg túl könnyű lett volna. Főleg ha a gonoszságból táplálkozik, akkor egy ilyen háborúban eléggé meg tudott erősödni. Szóval megküldöm a lézerágyval, de ezúttal már a védekezésről sem feledkezem meg. Ha újabb támadás érkezne, akkor a megpróbálom a falat úgy mozgatni, erősíteni vagy éppen megnövelni, hogy fedezékre lelhessek mögötte.
Valahol a tudatom egyik sarkában ott van a gondolat, hogy a fizikai síkon is folyik a harc, de nincs kapacitásom arra, hogy az asztrális síkon vívott csata mellett még arra is koncentráljak, így csak reménykedhetek benne, hogy a többiek állják a sarat.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Cody Atkinson Kedd 27 Jún. 2017, 15:57

Cody is meglepődik azon ahogy a rúgása nem talál célt és ahogy érzi azt a hőt amit Vanath hagyott maga után rá kell arra is jönnie, hogy még jól is járt. Ez ellen a forróság ellen nem is tud olyan állatot aki ne sülne meg. Tudja, hogy a szalamandráról azt mondják, de azt is tudja, hogy az valójában nem igaz és csak azért terjedt el ez mert nagyon hűvös a szalamandra bőrének tapintása. Akkor viszont valami mást kéne kitalálnia. Olyat sem tud aki valami gyúlékony anyagot lövellne ki, pedig az is jól jönne most Vanath ellen. Akkor valaki olyan aki messziről is gondokat okozhat anélkül, hogy hozzáérne az ellenfeléhez. Na, ilyet viszont tud. A tűz elől igyekszik a békalábaival elugrani és közben a tarajos sül tüskéire gondolni. Ha sikerül amit tervez akkor megpróbál egyet pördülni és a tüskékkel megkínálni Vanath-ot. Azt nem hiszi, hogy túl hatásos lesz, de talán sikerül egy kicsit felidegesíteni a Végsőt.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Mojave-sivatag - Page 2 Empty Re: Mojave-sivatag

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.