Felföld

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Felföld Empty Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 29 Júl. 2017, 18:28

A festői környezetű felvidék, tele gyönyörű és hatalmas rétekkel, vízesésekkel, folyókkal.
Felföld 12eae219263419d77698605acda9dce47be0dadd_hq

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 29 Okt. 2018, 08:18






Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. november 2 (péntek)


Felföld 0N7Vg6X

Felföld QbWUoYg

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)
Felföld DBQe9W9

Felföld QbWUoYg
Felföld 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:00 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Maga az ásatás hónapok óta folyt, ekkor egy földrengés volt a környéken és a romok annak köszönhetően kerültek a felszínre. Az egész elején csak a helyiek folytattak itt kutatást, de amikor kiderült, hogy olyan ősi romokról van szó, ami még azelőttről származik, hogy a Naboo-t hivatalosan benépesítették volna szóltak a jediknek.

Így ők folytatták a kutatást és az ásatást a Rend régészeti részlege, az ott dolgozók. Nem jedik, hanem olyanok, akik nem lettek padawanok, illetve a rend által felkért régészek. Aeyaj-t és Jivi-t a saját mesterük küldte ide, hogy ezzel is szélesítsék az ismereteiket. Miin volt az ezúttal, akinek kevésbé örültek, mert őt a Főkancellár küldte azzal, hogy figyeljen és jelentsen neki.

A tudósokon és a hármason kívül a hadsereget egy egészségügyi csapat képviselte és a bázis parancsnoka is egy egészségügyi tiszt, egy orvos volt, Rashia Dorat főhadnagy személyében. A hármas már lassan egy hete itt volt, eddig meglehetősen unalmasnak tűnt a munka, nagyon lassan haladtak és főleg apróságokat, csontokat, agyag vázákat és efféle törött leleteket találtak csak.

Két napja egy hatalmas kaput is, ami lezárt egy barlangjáratot, ami a hegybe vezetett. Mindezt a mai napra sikerült kinyitni, a két jedin állt az, hogy felfedezzék a benti részeket. Droidot már küldtek be, de valamiért pár méter után tönkrementek, sugárzás, vagy efféle gond nem volt, így élő személyeknek kellett bemennie. A főkancellár ragaszkodott ahhoz, hogy Miin is menjen és Rashia pedig nem engedte le őket felügyelet nélkül, így ő maga is velük tartott.

Amint mindenki összeszedte a felszerelését indulhattak is a barlangba.

Felföld QbWUoYg

Felszereléslistát írjatok!

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 30 Okt. 2018, 11:18

Egyik nap Jivi-t magához hívatta a mestere és beszámolt egy furcsa eseményről mégpedig, hogy ősi romok bukkantak fel a Naboo-n amiknek a kora az előtti, hogy a bolygót hivatalosan benépesítették volna. Jivi érdekesnek találta a dolgot mikor pedig megtudta, hogy őt is odaküldi a mestere, hogy segítsen a rend régészeinek és kutatóinak akkor egy kicsit fel is pörgött. Tetszett neki a feladat. A mestere pedig néhány tanáccsal  még ellátta. Az odaút előtt és közben is Jivi igyekezett minél inkább belemélyedni Naboo történelmébe. Nem tudta mit segíthet a történészeknek, de igyekezett hasznosnak lenni. Naboo pedig tetszett neki. A romok is érdekesek voltak és a kutatók munkája iránt is érdeklődött. Szívesen tanult. Akár arról is, hogy az adott korban mi volt jellemző a helyi művészetre és mire kell figyelni a leletek vizsgálatánál. Méghozzá Miin-el is itt volt. Örült a lánynak még úgy is, hogy ő volt a felügyelő, aki figyelte a munkát amit itt végeznek. Bespin után a barátjának gondolta őt. Szívesen ismert meg új embereket, de a régieknek is örült. Pár nap után az egyik hatalmas kapu vizsgálatára lett kiküldve egy igen szimpatikus társasággal. Ami, fura volt, hogy a beküldött droidok tönkrementek. Szóval logikusa volt, hogy együtt menjenek. Jivi még kért egy kis sugárzásmérő berendezést a helyi orvosoktól nehogy aztán valami meglepetés fogadja őket ott. Miután elkészült a megbeszélt találkozási pontra is sietett, hogy ne kelljen rá várni.

Felszerelés:

Erőhasználat:

Faji adottságok:

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Csüt. 01 Nov. 2018, 18:42

Heiwanna Miin Klodov

Naboo, egy olyan hely, ahol már megfordultam átutazóban, szállítás ügyben, ahogy egy jó pár helyen az évek alatt, vagy írás, vagy szállítás miatt. Ez se volt elsőre nagyon másabb, hiszen a történelem egy újabb darabjával foglalkozhatok, ráadásul úgy, hogy ez most lehet újdonságot is hoz a helyieknek. Hála a Főkancellár asszonynak itt lehettem, vagy lehet csak úgy a közelébe se engedtek volna, ha csak nem könyörgöm ki Avenay mestertől, hogy ide jöhessek én is. Ennek azonban meg volt azaz ára, hogy nem örültek igazán a jelenlétemnek, hiszen a Főkancellár asszony szeme és füleként tekintettek most rám. Igaz, ez részben igaz is volt, hiszem nem csak magamnak jegyzeteltem most, és tanultam, hanem küldtem a haladásról is jelentéseket, hogy nyugalom meglegyen Coruscanton is.
Naboon ennek ellenére próbáltam jól érezni magam, és minél többet segíteni és tanulni is amennyit csak tudtam. Most is két padwan volt velem, az egyikük Jivi, a másik egy twi’ilek lány, akit Aeyaj’gamunak hívnak. Ő is fiatal, akár csak Jivi. Lassan telnek a napok, ahogy figyelem az eseményeket és tanulok is közben, meg persze próbálok azért az ott lévőkkel enyhíteni a kapcsolatom, hogy ne nézzenek úgy rám, mint egy „kémre”. Jivi eléggé örült nekem és így nem volt annyira rossz. Mikor egy ajtót találunk, akkor úgy tűkön ülve várom, hogy kinyissák, és mi is lehet mögötte. Sajnos a várakozások némileg hiábavalóak, mert a droid igen hamar tönkremegy és nem is látunk így semmit. Lejelentem, hogy mit találunk, mire a válasz az, hogy menjek én is mindenképpen le, ami csak puskaporosabbá teszi a helyzetet jó eséllyel, de engedelmeskednünk kell. Az ott lévő katonai egységtől fénylő rudakból kérek egy jó adagot, de nem csak magamnak, hanem mindenkinek, hogy ha az elektronika bemondja lent az unalmast a zseblámpákban, akkor legyen valami amivel tudunk világítani is. Azonban az biztos, hogy más elektronikát nem nagyon akarok vinni lefelé, így se a fordítóm, se a holoprojectort, de még az adattáblámat se viszem le, csak a cuccaim közt hagyom, és csak egy kis élelmet, innivalt viszek magammal a fényrudakon kívül, meg egy zseblámpát. Mikor végzek, akkor csatlakozok a csapathoz. A doki csatlakozása hozzánk nem lepett meg, hogy ő jön, és nem valamelyik embere, hiszen a harctéren is ott volt, a sivatagos bolygón, N’Zothon.
- Ha mindenki készen áll, akkor indulhatunk, de óvatosan, bár mi lehet itt, akár csapda is. – mondom, miután mindenkinek már itt volt, és megindultam a többiekkel a barlang felé, ha senkinek nem volt kifogása ellene.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 01 Nov. 2018, 18:57

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld 3kpMiCH

A hálókörlet felé tartottam attól a jedi mestertől, aki a kézművességi képzésemet látja el, mikor az egyik folyosó fordulójában a mesterem jelent meg előttem. Ha nem tudnám jobban, akkor mondhatnám azt, hogy az egész mindössze csak a véletlen műve volt, de túl sok érv és tény szól mindez ellen. Többek közt az is, hogy kijelentette, hogy pont engem keresett. Nem mintha olyan nehéz lenne engem megtalálni, hiszen ha nem vagyok épp a nautolán férfi mellett, akkor elég minimálisra csökken a lehetséges helyek száma.
Egy feladata volt a számomra, illetve ő küldetésnek nevezte, de a maga értelmében inkább volt szórakozás számomra, mintsem küldetés. Az egyetlen úgymond plussz az volt, hogy egy másik padawannal együtt fogok a Naboo nevű bolygóra utazni, ahol a Jedi Rend már átvette az irányítást az ásatás fölött és a mi feladatunk mindössze annyi, hogy segédkezzünk és bővítsük az ismereteinket.
A másik padawannal csak a gépen találkoztam, ami elvitt minket a bolygóra. Igazából még sohasem láttam lévén elég nagy a templom ahhoz, hogy knnyedén elkerülhessük egymást, másrészt az is lehetséges, hogy láttam már korábban, csak nem tűnt fel és emiatt nem maradt meg az emlékeim között. Egy darabig egyetlen szó formálódott meg a fejemben újra meg újra, mégpedig az "aranyos" szó. Elég idegennek tűnt, még úgy is, hogy teljesen tisztában voltam vele, hogy a saját gondolatomról van szó. Nem sokkal később pedig azon találtam magam, hogy mosolygok. Az utóbbi időben elég sokszor előfordult, hogy minden ok nélkül mosoly került az arcomra, és volt pár közelebbi ismerős, akit ez eléggé meglepett, valamint nagyon jót szórakozott azon, hogy nem tudtam megmagyarázni az okát.
Az ásatáson rajtunk kívül még egy másik "külsős" volt egy nő személyében, aki a Főkancellár megbízásából volt jelen. Engem különösebben nem befolyásolt a jelenléte, hiszen nem volt okom rá, hogy bármilyen indokkal felkeressem a társaságát. Különben is a legtöbb időmet vagy meditálással, vagy pedig a régészek segítésével töltöttem.
- Köszönjük, hogy vállalta, hogy elkísér, főhadnagy. Remélem nem lesz szükség a szakértelmére. - fordultam először a bázis parancsnokául szolgáló egészségügyi tiszthez miután a kaput feltárták, és a kinyitást követően rajtunk állt, hogy feltérképezzük mit is rejt a másik oldala. A csapat, a főhadnaggyal és velem együtt, négy személyből állt. A másik kettő az a velem érkezett padawan és a főkancellár küldöttje voltak.
Bólintottam az indulást javasló nő szavaira miután a jelen lévő akár katonai, akár régészeti csapattól kértem valamiféle fényforrást. Egy elemlámpával is megelégszem, de ha van valami praktikusabb eszközük erre a célra, akkor ha lehet azt választom, majd a szavak után elindulok óvatosan és a környezetre figyelve befelé. Amennyiben más nem különösebben erőszakoskodik, úgy magamra vállalom annak a szerepét aki legelöl menjen.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld LL4zCGMFelföld Ks4MeNIFelföld PAg9TOnFelföld XBXXeVi

_________________
Felföld 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld FUn312o
Felföld 6fZaEMM
Felföld EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 02 Nov. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld BPsbZLw
Felföld ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:00 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


Rashia is összeszedte a holmiját, ami kellett a feladathoz. Ő igazából annyira nem örült annak, hogy a főkancellár nyíltan kémet küldött ide, mintha nem lett volna egyébként is elég sok dolguk, de még ez is. A mai reggel se indult a nő számára a legjobban, ismét erős gyomorgörcsei voltak, de délutánra tejesen össze tudta magát szedni. A jedikkel nem volt baja, valahogy megnyugtató volt velük dolgozni. Amikor megtudta, hogy bejutottak a barlangba és a droidok is tönkrementek, akkor összepakolt, hogy ő maga is lemegy körülnézni. Már csak azért is, mert nem hagyta volna, hogy más kockáztassa az életét a csapatból. Így felvette a páncélját, amin egészségügyi színekben pompázott és vitt mindent, amire szüksége lehet. A találkozó pontra menet jókedvűen dudorászott, a jó kedve akkor sem ment el, amikor meglátta a többieket.
Sietős léptekkel zárkózott fel a kémhez, illetve a két parancsnokhoz. Úgy látta, hogy igazából senki se készült barlangászásra rajta kívül. Csak magában sóhajtott fel, lehet, hogy az Erő miatt nem kell nekik semmi, de saját maga csak egy katonaorvos volt.
- A-a! – mondta miközben a fejét ingatta. – Egy barlangba megyünk, aminek nem ismerjük a szerkezetét, felépítését, így aki nem hozott barlangász felszerelést az menjen kérem és szerezzen rendes felszerelést, mert amíg nem teszik meg, addig nem foglak be- és leengedni oda titeket, önöket.
Nem parancs volt, bár ha a padawan nem teszi, amit kér, akkor nem fogja leengedni őt a saját és a társai biztonsága érdekében. Nem akart senkit sem felesleges veszélynek kitenni, mindenkit egyben akart hazajuttatni a küldetés végén innen.

felszerelés/egyebek:

Felföld I2XEfGU Felföld W4mYYhe Felföld YIpIfGh Felföld E9Rn4mm Felföld BoXhNuP Felföld ZlnSBzQ
Felföld M9G7Xdl Felföld 7LDM2Oq Felföld XJogCXn Felföld EJ8Vt08 Felföld VZwKC7u Felföld Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. november 6. (kedd)

Felföld QbWUoYg
Felföld 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:05 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Rashia visszaküldte azokat normális felszerelésért, akinek nem volt, azaz mindenkit, így most jó pár perc várakozás következett, hogy a trió visszaérjen.

//Bocsánat, de emiatt csak ennyi a körváltás, mert nincs mire reagálni.//

Felföld QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 05 Nov. 2018, 11:13

A twi'lek lány is hamar szimpatikussá vált Jivi számára is. Őszinte tekintete volt és mosolygott. Jobb csapatba saját megítélése szerint nem is kerülhetett volna. Felkészült rá, hogy felfedezzék a barlangot és hihetetlen dolgokat találjanak és végre egyszer talán úgy menjen haza, hogy a mesterének utána nem kell szégyenkeznie az eredményei miatt. Majd Dorat főhadnagyasszony hamar ki is oktatja őket. Jivi-nek tényleg eszébe se jutott ilyesmi, hogy bányász felszerelés, de neki okkal. Bizonytalanul ki is fejti a dolgot.
-De...Nekem van ilyenem.
Mutatja a kis karmos tappancsait amikkel ahogy a mesterével való gyakorlatozások során is kiderült remekül tud mászni szinte bármilyen felületen. Szóval még sosem volt szüksége mászó felszerelésre. Persze ha a főhadnagy erősködik akkor lesunyt fülekkel bólint.
-Értettem.
Majd elbattyog a mászó felszereléséért. Már ha van olyan, ami jó neki és nem szakad meg csak a hátizsák alatt. Ez a lehető legcikibb kezdése egy küldetésnek. Ha Je mester itt lenne akkor biztos ki is nevetné. Kicsit dühös is magára. Csak az lenne cikibb ha ő lenne az egyetlen akinek nem jutott volna eszébe.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Hétf. 05 Nov. 2018, 19:22

Heiwanna Miin Klodov

A főhadnagyra nézek, mikor megállít minket, és kérdőn pillantok rá, majd mikor elmondja mi a gondja, akkor megeresztek egy kis sóhajt. Igen ő se tudja mire vagyok képes, ahogy más se.
- Teljes mértékig igaza van, szükség lehet rá – mondom nyugodt hangon, kicsit könnyedebb csevegős hangvételben, majd megindulok vissza a táborhoz, bár kicsit szaporább léptekkel, hogy keresgéljek még némi felszerelést. Elsőre egy hámot, majd a kis táskámból átpakolom a felszerelést egy arra rögzített kis táskára, ezután egy hátizsák, belepakolva köteleket, kampókat. A sátramból még egy melegítős felsőt bele rakok a táskába, hogy hátha hűvösebb lesz, mint ami nekem jól is esne hosszabb távon, hiszen nem lenne jó, ha egyszerűen elaludnék. Még fel kapok egy-két apróságot, jegyzeteléshez, mivel azért jól jöhet. Megigazítom a ruházatom, és megindulok vissza a csapat találkozóhelyre.
- Azt hiszem meg vagyok – mondom, mikor oda érek még a cuccaimat igazgatva főleg a hámot, hogy kényelmesebb legyen, és kellően szoros is, hogy a ráaggatott táskák se mozoghassanak ha kell mászni akkor se.
- Ha valakinek sok cucca lenne, akkor a táskámban még van hely, csak szóljatok és bepakolom azt is. – nézek a többiekre egy kedves mosoly kíséretében, miközben teljes nyugalommal beszélek. Egyenlőre még rejtély, hogy mi is vár ránk bent, de talán semmi más, mint régi leletek és tudás, meg kissé rosszabb minőségű régi levegő, esetleg valami technológia, amit nem szívlelnek a mostani dolgok. Annyi biztos azonban, hogy most egy olyan túra ígérkezik ahol előre láthatóan olyan sok gond nem lehet, legalábbis nem olyan ami valakinek is az életébe kerülne. Főleg, hogy nem is kell sietnünk, azaz lehetünk óvatosak is.


”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Hétf. 05 Nov. 2018, 19:43

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld 3kpMiCH

Nem feltételeztem a mászófelszerelés szükségességét, hisz nem sok értelmét láttam annak, hogy egy barlangot, ahol mászni kell, miért zárnának le egy ajtóval vagy kapuval. Mondhatni elhamarkodott döntés volt részemről egy ilyen feltételezés. Lehet ez az egyik hátránya annak, hogy egy részben elkülönülő közösségben élek, ahol másképp viszonyul mindenki a hétköznapi dolgokhoz. Szerencsére viszont volt itt egy katona, feltehetőleg ezért van, hogy a mesterek és lovagok több időt töltenek el kívülállók körében, mint a tanoncok, hogy megtapasztalják ezt az oldalt is, és a kettőből alakítsák ki a legjobb módot a túlélésük biztosítására.
A szavaira csak egy bólintással jeleztem, hogy megfogadom őket. Igaz nem parancs volt, hiszen a katonai hierarchia sajátságos módon viszonyul az erőhasználókhoz elődeink katonai játszadozásai miatt, viszont nem hinném, hogy engedné bármilyen módon is, hogy felszerelés nélkül elinduljunk. Úgyhogy maradt a megfordulás és visszatérés a legközelebbi pontra ahonnan mászáshoz szükséges felszerelést kaphatok.
Minimális felszerelést sikerült beszerezni, némi kötelet, hevedert, rögzítőket, a rögzítők beütéséhez szükséges eszközt, és néhány mászást segítő tapadókoronggal. Ha pedig már ott voltam, akkor egy katonai fényrudat is kértem, hiszen fényforrást amúgy is be kellett szereznem.
- Elnézést kérek az okozott fennakadásért. - szóltam a főhadnagyhoz miután visszatértem a barlanghoz immáron megfelelő felszereléssel együtt. Most már nem hiszem, hogy különösebb kivetnivalója lehetett volna vele, és ténylegesen biztonságosabb volt így, mint mindezek nélkül. Ha más nem, legalább tudati szinten.
Ha pedig mindenki visszatért, lehetőleg szintén felszerelve és a medikus is zöld utat adott, akkor elindultam befelé.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld LL4zCGMFelföld Ks4MeNIFelföld PAg9TOnFelföld XBXXeVi

_________________
Felföld 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld FUn312o
Felföld 6fZaEMM
Felföld EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 06 Nov. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld BPsbZLw
Felföld ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:05 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


- Engem meg megtanítottak a seregben puszta kézzel ölni, mégsem megyek e nélkül harcolni – bökött a fejével a fegyverére. – A karmok megállnak a sima egyenes falban is? Vagy megtartják, ha a szikla, a kő kiszakad a helyéről és lezuhanna? Nem, tehát ragaszkodom a felszereléshez.
Végig kedvesen és figyelmesen beszélt, nem kötekedően. Határozottan látszott rajta, hogy törődik azzal, hogy senkinek se legyen semmi baja a küldetés alatt. Ha mindenki elindult visszafelé a kérése alapján, akkor annak örült. Ezen esetben mivel egyelőre nem sok minden tudott tenni, míg várakozni, így nekidőlt a sziklának a bejárat mellett. Ha tudott, akkor le is ült, főleg, mert jó pár percnyi sétára volt a tábor ide. Mivel a közelmúltban földrengések voltak, így szabad, nyílt területen táboroztak le, nem is beszélve róla, hogy a szabad területen is találtak romokat, így az ottani egyszerűbb feltárás miatt. Szóval addig várakozott és közben szívesen hallgatta volna zenelejátszón a kedvenc együttese számait is, de mivel nem tudta, hogy mi vár rájuk, így a lehető legtöbb elektronikai eszközt hátra hagyta. Szóval maradt az unatkozás.
Ha a többiek visszaértek és végre mindenki megfelelő felszerelést hozott, akkor szólal meg.
- Indulhatunk – mondta, majd Aeyaj felé pillantott. - És nem gond.
Ezzel igyekszik befordulni a barlang bejárata felé, közben pedig felkapcsolja a sisakján levő lámpát, hogy az világítson számukra.

felszerelés/egyebek:

Felföld I2XEfGU Felföld W4mYYhe Felföld YIpIfGh Felföld E9Rn4mm Felföld BoXhNuP Felföld ZlnSBzQ
Felföld M9G7Xdl Felföld 7LDM2Oq Felföld XJogCXn Felföld EJ8Vt08 Felföld VZwKC7u Felföld Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. november 10. (szombat)

Felföld QbWUoYg
Felföld 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:10 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


A tábor jó pár percre volt a helyszíntől, így vissza kellett ballagni oda, ott pedig elmenni a megfelelő tiszthez, aki a felszerelésekért felelt és tőle kikérni őket.
Volt akkora felszerelés is, ami megfelelt Jivi-nek, révén az efféle heveredek, mászó felszerelések méretre állíthatóak, változtathatóak. Így senkinél sem volt mindezzel gond. Szóval miután végzett mindenki a felszereléssel, vissza is tudtak menni Rashia-hoz, aki egy sziklán ücsörgött.

Amint beérték, akkor nem is várt sokáig, hanem lámpát felkapcsolva el is indult befelé. Ha a kis társaság követte, akkor tudtak haladni. A fényforrásokat leginkább saját célra kellett használniuk, mert az elől haladó tiszt sisaklámpája kellően bevilágította. A barlangjárat nem volt túl széles, Jivi bárkivel tudott együtt haladni, de a mások már nem fértek el egymás mellett.

A legtöbbször természetesnek tűnt a járat, néhány helyen azonban voltak lépcsők kifaragva és a falakon mostanra teljesen lekopott domborművek. Ugyanígy cseppkövek is voltak itt. Olyan öt-hat perc séta után egy sziklaperemhez értek, ami hosszában szelte át a helyet, ameddig csak a szem ellátott. A szemkzöti oldal olyan húsz-harminc méterre lehetett, ott amennyire ki lehetett venni szobrok voltak láthatók és lépcsők.

Ami azt illette a sziklaperemnél jobbra és balra is lehetett haladni, de a párkány nem volt túl széles, fél méter talán és a fal is ott nagyjából egyenes. Ahogyan az alattuk levő sziklafalnál is lefelé a mélybe.

Felföld QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 09 Nov. 2018, 16:24

Talán nem tervezte kioktatónak szánni, de Jivi számára eléggé úgy hangzott. Igy csak bólintott a padawan.
-Értettem.
A mestere is mindig, azt mondja, hogy tanul meg egyre ügyesebb, de ő eddig ennek nem sok nyomát tudta felfedezni. Igazán örülne ha végre nem az lenne, aki alapvető hibákat követ el és akinek például vissza kell mennie a táborba mászófelszerelésért. Szívesen lenne inkább olyan mint a mesterek akikre lehet számítani és akik segítenek másoknak és akik már ránézésre is olyan menők. Persze ezzel most igyekszik nem törődni. Mikor visszaér akkor a feladatra szeretne koncentrálni. Mikor bemennek a barlangba akkor, ami számára jó hír, hogy a kis mérete most előny ezeken a kis folyosókon. Igyekszik figyelni a környezetére. Mikor a falakon domborműveket lát amiket megpróbál lefényképezni és elküldeni a kint lévő kutatóknak. Nem a legjobb állapotban maradtak fent, de talán valamit meg tudnak róla állapítani. A sziklaperemhez érve meglepetten állapítja meg, hogy tényleg szükség lesz a mászó felszerelésre. Bár csak azért, hogy biztosabban haladhassanak.
-Szerintem a legjobb az lenne ha összekötnénk magunkat, hogy ha valaki leesik akkor a többiek megtarthassák.  Mert kell lennie egy hídnak valamelyik oldalt. Nem?
Pislogott kíváncsian a többiekre. Saját magát egyelőre nem féltené mert nem hiszi, hogy leesne, de inkább a többieket. Főleg mivel eddig egy kiküldetése se volt áldozat nélküli.

Felszerelés::

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 09 Nov. 2018, 19:00

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld 3kpMiCH

A tiszt visszaigazolására csak bólintottam, ez egyfajta néma köszönet volt a részemről. Szerencsére senkivel sem volt gond és hozzám hasonlóan mindenki beszerezte a kellő felszerelést.
A belépést követően bekapcsoltam a fényrudat. A járat két személynek szűk lett volna, leszámítva persze a másik padavant, akinek a termete előnyösebb volt ebben a helyzetben. A lépcsőket annyira nem, de a domborműveket igyekeztem megfigyelni kicsit jobban, hátha sikerül valamit kivennem belőlük, habár eléggé lekoptak az idők során, vagy az is lehet, hogy valaki szándékosan állt nekik.
- Ki tudjuk deríteni, hogy melyik irány a biztonságosabb? - tettem fel a kérdést miután elértük a sziklaperemet, utalva a két lehetséges irányra. Reménykedtem, hogy hátha valaki jártasabb ilyen téren, mint én vagyok. Nem folytattam behatóbb tanulmányokat geológia terén, általában csak a fénykard készítéshez használatos kristályokról olvastam, így nem tudtam meghatározni, hogy milyen kőzetek vesznek körbe és mennyire szilárdak.
- Vagy azt is csinálhatjuk, hogy egy tapasztaltabb mászó előre megy és a többiek innen ügyelnek rá. Így lesz egy úgynevezett hidunk, amit menet és jövet is használhatunk majd és tudjuk, hogy biztonságos. Nem? - igazából nem tudom mennyire volt helytálló ez a felvezetés részemről, hiszen eddigi tudásom alapján a velünk jött tiszt a legtapasztaltabb, viszont ő a medikus, ezért nem lenne jó ötlet, ha neki esne baja. A padavanról és a másik nőröl semmit nem tudtam szakértelmek vagy képzettségek terén, így csak reménykedni tudtam, hogy nem lövök túlságosan mellé.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld LL4zCGMFelföld Ks4MeNIFelföld PAg9TOnFelföld XBXXeVi

_________________
Felföld 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld FUn312o
Felföld 6fZaEMM
Felföld EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Pént. 09 Nov. 2018, 21:09

Heiwanna Miin Klodov

Visszaérkezés után megindulunk, és figyelek arra, hogy behúzzam a nyakam jó pár helyen és lehajoljak, mert hát nem vagyok túl magas, de akkor is a járat nem épp mondható olyan nagynak, amiben csak úgy kényelmesen lehet mászkálni is, leszámítva persze, ha valaki apró termet, akár csak Jivi. Mondjuk nem okozna gondot egy akkora forma nekem se, de a felszerelések cipelése és az öltözködés már problémásabb lenne. Ezen felül a többiek nincsenek tisztában a képességemmel, és ez egyenlőre jó is így. Mikor meglátok valami mesterségesre utalót, mint a járat fala, vagy domborművek maradványai, akkor jobban megnézem őket, hogy valamire ráismerek e azokból amiket eddig olvastam, vagy csak hasonlóra, amit esetleg más bolygón láthattam korábban, ami arra utal, hogy melyikkel lehet még kapcsolatban. Persze azért nem kalandozok el sokat, hogy tudjunk haladni is.
Mikor elérjük a peremet, akkor átnézek a túloldalra elgondolkozva, és a fejem vakargatom, miközben a többiek gondolkoznak, hogy hogyan tovább.
- A túloldalra át lehetne dobni a kötelet – mutatok át a szembe lévő részre – de nem vagyok bene biztos, hogy elég stabilan megakadna, hogy át is lehessen rajta menni – mondom nyugodt hangon elgondolkozva, majd lepillantva, a szakadékba, előhúzok egy rudat, megtöröm, megrázom, majd leejtem, hogy lássam mennyire is mély.
- Számomra fizikai erővel nem okoz problémát megtartani valakit, leengedni, vagy épp felhúzni – pillantok Jivire, majd a többiekre, miközben letérdelek és a hely méreteit próbálom felmérni, és azt, hogy mennyire mélyen landolt az első fényrúd, vagy épp látok e valamit lent, aztán felállok és előveszek még egy rudat, hogy megtörjem, majd a túloldalra megpróbáljam áthajítani, hogy ott is legyen némi fény. Jivinek igaza lehet, hogy lehet itt valami leszakadt híd maradvány is, csak az is kitudja milyen állapotban lehet.
- A hídépítés nem rossz ötlet, könnyebb lenne a haladás nekünk, de ha olyat találunk akkor a régészeknek is – mondom csendes nyugodt hangon, miközben próbálom felmérni ha látok belőle valamit, hogy milyen az a rész, ahol majd fel kell vissza mászni ebbe a magasságba a túloldalon.
- Lehet két személy kéne, akik mennek, hogy biztosítani tudják egymást mászás közben. – teszem még hozzá teljes nyugalommal.

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 10 Nov. 2018, 10:25

//Bocsánat, nem vagyok jól, este korán is mentem, gondoltam írok most reggel gyorsan, de még mindig lázas vagyok. Szerdán lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 14 Nov. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld BPsbZLw
Felföld ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:10 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


Ahogyan beértek a szakadékhoz végignézett ő is itt gyorsan, a padawanok és a „kém” szavaira fordult feléjük.
- Híd? Nem feltétlenül, ezen eléggé látszik, hogy nem természetes, aki ilyet tudott készíteni, az tudott plamazhidat is kreálni. A híd két oldalát kéne megtalálni.
Miin szavaira megrázta a fejét, eléggé nagy ostobaságnak tartotta azt, amit a nő mondott, tekintve, hogy fogalmuk sem volt arról, hogy milyen állapotban voltak a sziklaperemek, vagy éppen bármi idebent.
- A pusztán fizikai erő nem jó megoldás – mondta. – Ésszel kell dolgozunk nem erőből. Ha pusztán erőből tartja meg valaki mindenki súlyát anélkül, hogy felmérné, hogy az adott hely, ahol áll megtartja-e, mindenkit megöl magával együtt, ha kiszakad a fal, vagy a padló az extra súly miatt.
Ezek után egyszerre válaszolt Aeyaj ötletére és fordult oda Jivi-hez.
- Jivi, ön a legkönnyebb és legkisebb közöttünk, aki könnyedén elfér a peremen, végig tudna menni rajta? Persze csak, ha vállalja és kötéllel megtartom – mondta. - Sajnos nem hiszem, hogy bármelyikünk is rendelkezne nagyobb alpinista gyakorlattal.
Ha Jivi benne volt mindebben, akkor igyekszik megkötni a padawan hámjára a kötelet, amit saját magáéra is rögzít, hogy majd megtartsa őt, ha elindul.

felszerelés/egyebek:

Felföld I2XEfGU Felföld W4mYYhe Felföld YIpIfGh Felföld E9Rn4mm Felföld BoXhNuP Felföld ZlnSBzQ
Felföld M9G7Xdl Felföld 7LDM2Oq Felföld XJogCXn Felföld EJ8Vt08 Felföld VZwKC7u Felföld Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. november 18. (vasárnap)

Felföld QbWUoYg
Felföld 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:15 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Jivinek nem kellett ezen aggódnia, valószínűleg a mestere is elmondta, alig volt két éve padawan és még volt jó hat-nyolc éve mire lovag lesz, bőven volt ideje tanulni, így nem kellett a hibák miatt sem aggódnia. Természetes volt ebben a korban. Pusztán fényképezni nem lehetett, a holoprojectorral holografikus felvételeket lehetett volna készíteni, több perc alatt, de Rashia nem állt meg, így ha nem akart lemaradni nagyon, akkor nem volt ideje rá.

Ha gyors, nem túl jó minőségű felvételt akart készíteni, ezt megtehette, vagyis próbálhatta, ugyanis a holoprojector sem működött itt bent, ahogyan a komlink sem. A fényforrások egyszerű technológiával működtek, azokkal nem volt gond, de a komolyabb felszerelések haszontalanok voltak. Egyébként a felvétel és kiküldés is felesleges volt, a terült biztosítása és átnézése után a régészek úgyis bejönnek majd dolgozni.

A domborművek eléggé kezdetlegesek voltak, nagyon sok lekopott belőlük, nem sok minden volt embereken és egyéb fajú lényeken kívül, ami kivehető volt rajtuk. Így ezek senkinek se mondtak semmit sem. A szakadéknál Miin ledobott egy rudat, ami pár méter után kialudt, csobbanás, vagy leérkezés zaja pedig utána sem volt hallható. Nem lehetett tudni, hogy milyen mély a hely.

A kötél átdobása… mivel Rashia-n kívül senki se hozott csáklyavetőt, így ezt maximum ő tudná kivitelezni, de egyelőre nem reagált minderre. Egyébként is a szemközti oldal, amit sima fényrúddal látni se lehetett csak a bányászlámpával simának tűnt ott a talaj, így a sima átdobott csáklya, fém meg se állna semmiben.

A fényrúd átdobása sem volt sikeres, a fényrúd túl könnyű volt, úgy 3/4 távig repült el és utána zuhant le a mélybe, ahol elődjéhez hasonlóan kialudt. Nem az erőkifejtéssel volt gond, hanem maga a tárgy könnyűségével. A táv és erő miatt pedig ha a lámpát próbálná Miin átdobni már láthatja, sejtheti, hogy az meg eltörne.

Közben, ha Jivi-nek nem volt gondja azzal, amit Rashia felvázolt, akkor rögzíti is a nő magához őt, és eltud indulni a padawan valamelyik irányba, ha akar.

Felföld QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 15 Nov. 2018, 10:21

A mestere természetesen elmondta, de Jivi akkor is szeretne hasznosnak lenni. A barlangban arra, hogy képeket készítsenek nincs idejük és lehetőségük sem. Ami érdekes volt és közölte is a többiekkel.
-Nektek se működik a holoprojectorotok vagy a kommlinketek? Fura.
El is gondolkozott rajta, hogy mi okozhatja ezt. Talán az a gond, hogy ott a barlangban vannak? Vagy valami kőzet okozhatja? Azt, nem hiszi hogy valami zavaró berendezés lenne. A falakon lévő domborművek is érdekesek Jivi számára. Például az-az idegen faj. Alaposan megnézi azokat is. A szakadékhoz érve pedig ötletelni kezdtek és pár próbálkozás is megtörténik a jobb látás érdekében amik nem sok eredményt hoznak. Jivi kérdésére a főhadnagyasszony egy a padawan által is logikusnak vélt ötletet vet fel. Amire rá is bólint.
-Semmi gond. Vállalom. Megbízok önben.
És hagyja is, hogy rögzítsék. Hogy merre menjen ahhoz megpróbálja az erő segítségével felerősíteni a látását, de ha nem használ a többiekre bízza magát. Ha neki kell döntenie akkor óvatosan balra indulna el. És nem csak azért, hogy sikertelenség esetén, azt mondhassa, hogy"Ennél már csak jobb lehet."

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Szomb. 17 Nov. 2018, 12:12

Heiwanna Miin Klodov

Jivi észrevételére ellenőrzöm a zseblámpám, majd elgondolkozva nézek kötrbe.
- Szóval az egyszerűbb eszközök mennek, de az összetettebbek már nem igazán. Érdekes vajon természetes, vagy mesterséges dolog okozhatja. – hajamba túrva megvakarom a fejem, majd rápillantok a padawanok fénykardjaira.
- Remélem, hogy nem zavar be a fénykardjaitok működésébe – kezdek bele nyugodt hangon elgondolkozva – nem igazán tudom mennyire bonyolult lehet a belseje leegyszerűsítve, mint eme zseblámpa, hogy csak energiaforrás, összeköttetés, hogy penge legyen, vagy mint az adattábla, droidok, társaik, hogy sok összetett valami van benne… - pillantok Jivire, majd Aeyajra. Igen, csak hallomásból tudok nagyon keveset eme fegyverekről. Nem nagyon érdeklődtem jobban utána Morwennél se soha, mint, hogy ez az erőhasználók által használt fegyver, meg talán Erő is kell az összeállításához, vagy ilyesmi. Igen, ez is egy olyan dolog ami eléggé rejtélyes, és ha csak nem jutok el olyan szintre, akkor maximum ködös utalásokat hallhatok rá, de annál többet nem hiszem. Igaz eddig nem gondoltam nagyon a fegyverekre, hogy használjam, ellen is álltam mindig mikor Kor felvetette… de az idők változnak… Kor nincs mellettem, csatatéren is jártam, és érzem a szükségét, hogy ha más nem annyira értsek hozzá, hogy megvédhessem magam, főleg, hogy nem tudom továbbra se, mi történt Tyrr-rel. Talán elfogták és börtönben van, de lehet akár más is, mondjuk egy másik banda, félre ment üzlet, de lehet akár régi ügy is, mikor még vele voltam, így azért jobban kéne tudnom vigyázni magamra is. De most ez lényegtelen volt itt és most, mert ezzel a feladattal kellene törődni, foglalkozni.
A főhadnagyra pillantok a felvetésére.
- Lehetséges, de nem egy civilizáció van, akik mai szemmel nem túl modern eszközökkel is nagy dolgokat alkottak. – jegyzem meg, miközben lecsatolom a hátizsákom, majd megforgatom a szemeim.
- Egy szóval se mondtam, hogy ész nélkül vágjunk bele – teszem hozzá teljes nyugalommal, miközben kicsit hátul feljebb húzom a toppom, és míg a többiek azzal foglalkoznak, hogy Jivi menjen előre, addig elgondolkozva szemlélem a túloldalt, és lefelé, amerre a két fényrúd ment és aludt ki igen hamar.
- Csak óvatosan Jivi – pillantok a kis padawanra egy szelíd mosoly kíséretében, majd nem készülök többre, mint annyi alakváltásra, hogy szárnyaim előjöjjenek, de nem készülök semmi olyanra, ami a ruházatom rovására menne, max a hámot igazgathatom utána, hogy ne zavarjon. Ahogy megvagyok vele, veszek egy mély levegőt nyújtózkodás közben, majd a peremhez sétálok. elővéve a zseblámpát.
- Szerintem megnézem a perem szélét jobban, és akkor talán könnyebb lesz megtalálni az átjárót, és elkerülni a nem túl erős részeket. Ha nincs senkinek se ellenvetése, esetleg másabb ötlete… – hangon nyugodt, kedves, mintha mi se történt volna, és bekapcsolva a zseblámpám világítok el két irányba és felfelé, hogy felmérjem a helyet onnét, hogy ha nincs ellenvetés, akkor csak el kell rugaszkodnom, vagy jobb ha lendületet veszek, előre ugrok a táskám egyenlőre ott hagyva a többiek mellett. Csak utána széttárva szárnyaim vitorlázva fordulok vissza, és néhány erősebb csapással kezdek el lebegni, hogy a párkány szélét végig világíthassam a zseblámpámmal lassan oldalazva, keresve a veszélyesebb pontokat Jivi előtt vagy épp a híd ezen oldalának a végét. Ha csak nincs erre valakinek felvetése, akkor maradok a szakadék ezen oldalán, hogy ráakadjunk a biztonságos átjáró ezen felé. Ha meg van, de innét nem aktiválható, akkor B terv, s megnézem a túloldalt, hogy ott van e valami.

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 18 Nov. 2018, 00:01

//Csütörtökön lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 21 Nov. 2018, 21:49

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld 3kpMiCH

- Bonyolult. - jegyzem meg a fénykard bonyolultságának kérdésére. Ennél többet nem tisztem és jogom mondani az általunk használt fegyverről, hiszen nem véletlenül van, hogy az összeszerelést mindenik padawan maga kell megtanulja. Arról a tényről nem is beszélve, hogy jedik egy csoportja, az olyanok, mint amilyen én is vagyok, nem érik be még ennyivel sem és számomra is különbség van kristály és kristály között, energiacella és energiacella között és még sorolhatnám napestig. Viszont az jó kérdés, hogy vajon úgy reagál-e a fegyver erre a jelenségre, mint a többi eszköz, így ki is próbálom  kék színű fénykardon, hogy bekapcsol-e vagy rendellenesen viselkedik-e bekapcsolást követően. Nem lenne jó, ha csak akkor derülne ki a probléma, amikor egyetlen megoldásként akarnánk használni.
- Az Erő legyen önnel. - fordulok a padawan felé mosolyogva, mielőtt még útnak indulna. Lévén különösebben áldogáláson kívül nem tudnék mit tenni, ezért ha korábban a fénykard nem működött volna, vagy rendellenesen tenné, akkor azt vizsgálom meg, hogy mi az, ami esetleg a gond forrása lehet benne, valami zavarja-e vagy csak egy irányíthatalan jelenség. Ha a fénykard működött, akkor pedig leginkább annak a nyomait igyekszem megkeresni, ha valamikor akár hagyományos, akár plazmahíd volt itt, esetleg más szerkezet, vagy bármi arra utaló nyom, hogy valami veszély várhat a kis termetű padawanra, például csapda vagy hasonló.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld LL4zCGMFelföld Ks4MeNIFelföld PAg9TOnFelföld XBXXeVi

_________________
Felföld 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld FUn312o
Felföld 6fZaEMM
Felföld EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 22 Nov. 2018, 00:00

Felföld A5nzDSC




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld BPsbZLw
Felföld ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:15 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


- Könnyedén elképzelhető – értett egyet. – Főleg, hogy keveset tudni arról, hogy miként éltek a rakaták a Birodalom előtt, vagy éppen kik voltak itt és éltek a rakaták előtt. Azt tudom, hogy több millió éves a csillagköd, ha nem több… és ismerünk nagyjából tizenötezer évet.
És akkor persze ott voltak azok a fajok is, akik most éltek és beleesetek abba a halmazba, amit a nő emlegetett. Közben pedig a padawan is belement az ötletbe, így megcsinálta azt, amit kellett, hogy rögzítette. Ha pedig elindul, akkor majd tartja és engedi a kötelet, drótot is nagyobbra, ha mindez szükséges. Közben Miin folyamatosan beszélt, a nő pedig magában forgatta meg a szemeit, hogy ez az alak tényleg nem képes egyetlen pillanatra sem befogni a bagólesőjét? Rashia emlékek nélkül pedig nem volt éppen a türelméről híres, de egyelőre még kibírta, hogy ne szóljon rá, hogy fogja már be végre, mert más a gondolatait sem hallja a folyamatos beszéd révén. Talán éppen emiatt vágta rá Miin szavaira a következőt is.
- Menjen, ha akar a saját felelősségére – mondta.
Ha bármi történik vele az nem az ő gondja, főleg, hogy ennyire türelmetlen és képtelen a hátsóján ülni. Saját maga inkább figyelte tovább Aeyaj-t és Jivi-t, hogy nekik ne essen semmi baja. Különösen Jivi-t figyelte, engedte neki a kötelet – inkább drótot –, ha szükség volt és a fiú mondja, hogy állítsa meg, akkor megtette, ha pedig véletlenül lezuhant volna a padawan, akkor igyekszik megtartani őt.

felszerelés/egyebek:

Felföld I2XEfGU Felföld W4mYYhe Felföld YIpIfGh Felföld E9Rn4mm Felföld BoXhNuP Felföld ZlnSBzQ
Felföld M9G7Xdl Felföld 7LDM2Oq Felföld XJogCXn Felföld EJ8Vt08 Felföld VZwKC7u Felföld Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. november 26. (hétfő)

Felföld QbWUoYg
Felföld 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:20 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Jivi, amikor megpróbálta a látását kiélesíteni érezte, hogy nagyon nehezen megy, nehéz volt kinyúlni az Erőbe és megragadni azt, mintha itt jócskán kisebb lenne az előfordulása. Éppen ezért olyan hatékony sem volt az erőalkalmazás eredménye. De amint sikerült megtennie, akkor a szeme jobban alkalmazkodott a sötétséghez.

Mindkét oldalon ugyanazt látta, így végül elindult balra, az volt közelebb, a sziklapárkány eléggé törékeny volt, de Jivi könnyű volt, így csak ropogott alatt, de sehol se tört le. Ahogyan egyre mélyebbre haladt észlelte, hogy nagyon hosszú volt az egész, helyenként a sziklafal kinyúlt, vagy épp behúzódott. Itt Jivi semmilyen mesterséges dolgot nem látott, minden teljesen természetesnek tűnt.

Olyan hatvan-hetven méter hosszú volt az egész, azonban furcsa mód nem szűkült össze a járat, hanem sziklafal volt a végén is, így nem nagyon lehetett átjutni a másik oldalra és kiélesített érzékkel sem látszott semmi.

Miin közben hallgatás beleegyezés mellett úgy döntött, hogy repülni fog. Alakot váltott és felrepült a közbe. Ezalatt Aeyaj a fénykardját próbálta, ami nehezen ugyan, de bekapcsolt, érezte, hogy az Erőt is áramoltatnia kell a fegyverben és akkor képes végig bekapcsolva maradni, ha nem teszi, akkor ki fog kapcsolni.

Ekkor hirtelen a másik oldalról mindenki láthatta, hogy egy zöldes nyaláb csapott ki a falból és végig szkennelte Miin-t néhány röpke másodperc alatt. A szkennelés után a fény eltűnt, majd egy gépies hangot lehetett hallani, amit összesen Miin értett meg – kree volt, azaz az ősi urdrarr.

- Idegen létforma azonosítva skrullként. A Legfelsőbb Intelligencia által kiadott 73. paragrafus értelmében a feladat: elpusztítani bármi áron!

Miin-nek esélye sem volt cselekedni, a mélységből hihetetlen hideg levegő csapott fel, a többiek is azonnal fázni kezdett, Miin pedig abban a pillanatban megdermedt és még zuhanás közben elvesztette az eszméletét, majd néhány másodperccel később eltűnt a sötétségben.

Felföld QbWUoYg

BB csak addig írd, hogy elájul a karakter, a többi a következő körben kiderül, most direkt nem írtam tovább.

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Vas. 25 Nov. 2018, 14:52

Heiwanna Miin Klodov

Aeyaj válasza annyira tömör és egyszerű amennyire csak lehet, és csak bólintok rá. Nem számoltam sokkal többre, és el is fogadtam, hogy vannak titkaik a Jediknek, amiket még egy jó ideig nem fogok megtudni, vagy lehet épp sohase. Azért talán jó felvetés volt, és érdemes volt, hogy ellenőrizzék. Jiwi megindul közben, amit figyelek, hogy hogyan is halad egy kis ideig. A Főhadnagy válasza kicsit fagyos volt, de katona, amit fel se rovok neki, csak nyugodtan bólintok neki, hogy megértettem.
- Értettem – mondom nyugodt hangon.
Elrugaszkodok, ha már nincs ellenvetés, és próbálok körbe nézni, de ekkor jön a feketeleves úgy mond, hiszen valami aktiválódik a túloldalon. Csak engem vesz célba és végig is mér, amire meglepődők, de nem annyira, mint azon amit utána hallok. Anyanyelvemen próbálok megszólalni, hirtelen, hogy nem vagyok Skrull, de gyorsabban kapom az intézkedést eléggé hideg formájában, és bár próbálok tenni annyit, hogy vissza repüljek a többiekhez, de gyorsabban hűlők ki, mint, hogy tenni tudjak bármit és sötétül el minden.

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 25 Nov. 2018, 19:10

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld 3kpMiCH

A fénykard rendellenesen működött. Illetve helyesebb ha úgy fogalmazok, hogy tökéletesen működött azt leszámítva, hogy egy elég alapvető komponenst kellett saját magam intéznem az irányába. Az Erőt. Ez pedig eléggé rendellenes dolog egy olyan galaxisban, ahol mindent átjár. Helyesebben, majdnem mindent, mint azt tapasztalhatom magam is, illetve pontosabb az, hogy kevésbé járja át.
Arra, hogy a repkedő nő mit is csinál, csupán akkor figyeltem fel, amikor a zöld nyaláb megjelent. Először támadásnak hittem, de mivel közvetlenül nem következett sérülés, vagy arra utaló jel, így talán szkenner lehetett vagy valami hasonló, hiszen nem is telt bele sok időbe, míg abba is maradt. A legkülönösebb mégis az volt, amilyen nyelven a gépies hang beszélt. Annyit nem tanultam róla, hogy meg is értsem a szavakat, de azt tanították, hogy ez a nyelv az, amit az urdrarrok beszéltek régen. Arra már időm sem volt, hogy figyelmeztessem, amikor a hideg levegő megcsapott és csak annyit láttam, hogy a nő a mélységbe zuhan. A levegő jelentősen hideg lehetett, ha még a századostól kapott öltözeten keresztül is éreztem.
- Minél hamarabb át kell jutnunk, vagy megtalálni a lefelé vezető utat. - jegyeztem meg végül a medikusnak, azt nem tudtam, hogy a padawan olyan távolságban van-e, hogy hallja a szavaimat. Ha ez a hely tényleg az urdrarrok által volt építve, akkor valószínűleg elég nagy bajban vagyunk. Igazából jobb lenne, ha valaki értené is közülünk a nyelvet és meg tudná mondani, hogy miért reagált a hely a repülő nőre ilyen formában, de sajnos ahhoz specializált személy kéne.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld LL4zCGMFelföld Ks4MeNIFelföld PAg9TOnFelföld XBXXeVi

_________________
Felföld 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld FUn312o
Felföld 6fZaEMM
Felföld EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 25 Nov. 2018, 19:36

Jivi szedte a kis lábait. Egyiket a másik után és figyelt rá, hogy le ne essen. És ezt jól is csinálta. Majd megállapította, hogy rossz irányba indult el. Ettől nem jött zavarba. Tudta, hogy ezek szerint a másik lesz az. El is indult óvatosan visszafelé mikor érdekes dolgot tapasztalt. Mégpedig, hogy egy zöld fény végigpásztázta Miin-t egy gép mondott valamit olyan nyelven amit Jivi nem ismert és hideg lett. Még Jivi is beleborzongott pedig neki bundája is van. És ekkor látta a kis padawan ahogy Miin leesett. A kis szíve egyből el is kezdett dobogni és elindult a többiek felé. Sietett, de arra azért figyelt, hogy ne essen le. Ha visszaért akkor el is kezdett talán egy kicsivel a kelleténél idegesebben beszélni. A hirtelen ijedtség nagy része ide úton eltűnt, de annyi még maradt benne, hogy a kelleténél kevésbé gondolja át amit mondd.
-Le kell mennünk érte! Lehet, hogy megsérült. Biztos is. Nem látom, hogy ennek hol az alja. Ha él még akkor mennünk kell segíteni neki. Le kell másznunk. Szögeket a falba verni vagy lemászni. Ha volna elég kötél akkor én vállalnám, azt is hogy leengedtek.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 26 Nov. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld BPsbZLw
Felföld ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:20 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


Rashia dühösen fújtatott egyet a két padawan kirohanására.
- Na jó, most döntsék el mind a ketten, hogy értetlen és éretlen kisgyerekek egy óvodából, vagy jedik, mert ez a viselkedés nem méltó egy padawanhoz, de még egy jedi ifjonchoz sem! Mind a ketten az érzelmeikkel döntenek a józan eszük helyett! Mégis mi van magukkal, mit tanultak maguk az elmúlt több, mint tíz évben a Jedi rendben?! Térjenek már észhez!
A hangja némileg dühös és parancsoló. Lehetséges, hogy túl sok halált látott a háborúban, de őt nem hatotta meg
- Hihetetlen, hogy katonaként nekem kell megmondanom, hogy mit tegyenek… úgy tudom, mert eleget voltam a háborúban jedik között, hogy maguk képesek arra, hogy megnyugtassák magukat és megtisztítsák az elméjüket, először is ezt tegyék meg! Ha nem sikerült akkor az a padawan most kimegy innen. Akinek sikerült, akkor az ellenőrzi, hogy érzi-e egyáltalán azt, hogy Klodov él-e, mert úgy tudom, hogy erre is képesek!
Szigorú tekintettel nézett a két gyerekre.
- Harmadszor, mind éreztük a hideget, láttuk Klodov-ot megdermedni, lejjebb valószínűleg még hidegebb van, ki tudja, hogy milyen mély, addigra esélyes, hogy teljesen megfagyott, a leérkezéskor pedig darabokra törhetett. Ha túl nyersnek és kegyetlennek érzik a szavaimat, akkor képtelenek változtassanak pályát és vonuljanak kolostorba! Elnézést…
Tette hozzá a végén és ismét fújtatott egy nagyott. Egyáltalán nem értette, hogy miért padawanokat küldtek erre a küldetésre, vagyis egészen pontosan miért nem olyanokat, akik érettek a feladatra, mivel úgy tűnt a számára, hogy Jivi egyáltalán nem az, Aeyaj sokkal inkább, rajta annyira az idegesség sem, nála leginkább a lemenni rész csapta ki a biztosítékot, míg a másik padawannál az egész.
- Megnézzük a másik oldalt, hogy van-e átjáró, vagy szigonypuskázzunk már most? Lefelé nem megyünk, ha itt fent érezzük a hideget, még mi is megfagynánk lefelé és nincs szükségem még két fagyott padawanar – kötötte ki.

felszerelés/egyebek:

Felföld I2XEfGU Felföld W4mYYhe Felföld YIpIfGh Felföld E9Rn4mm Felföld BoXhNuP Felföld ZlnSBzQ
Felföld M9G7Xdl Felföld 7LDM2Oq Felföld XJogCXn Felföld EJ8Vt08 Felföld VZwKC7u Felföld Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. november 30. (péntek)

Felföld QbWUoYg
Felföld 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:25 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Most nincs mit írnom igazából azon felül, hogy beszélgettek és Jivi visszaért. Szóval cselekvésen
Felföld DrjefUg

Ki tudja, hogy mennyi idővel később Miin ébredezni kezdett. Még mindig hihetetlenül fázott, a hideg miatt mozogni se nagyon tudott, de teljesen eszméleténél volt, tudott gondolkodni és ha próbálta, akkor beszélni is. Talán kicsit furcsa volt, de nem fájt semmije, ellenben nem is a talajon feküdt, ült. Lassanként jutott el a tudatáig, hogy lebeg és az eredeti alakjában van.

Körülötte minden sötét és fekete volt, légáramlatot nem érzett, a levegő némileg dohos volt – a barlangban nem – nem hallott semmilyen zajt, csupán a saját szívverését és lélegzetét. Ha megszólalt, akkor nem volt még vízhang sem, minden teljesen matt és elszigetelt volt.

Néhány perccel később néhány lépésnyire fény gyúlt, ami az előző teljes sötétség miatt nagyon erősen, fájdalmasan világos volt. Kellett nagyjából fél perc, hogy Miin hozzászokjon a teljes sötétségben levő fényhez rá tudjon nézni.

Amikor megtette, egy fiatal kree nő hologramját vehette ki. Határozottan kree volt, nem pedig urdrarr. A hologram jó néhány pillanatig nézegette mielőtt megszólalt.

- A Kree Sztelláris Birodalom fogságában van, ez a cella lett kijelölve az ön számára, amíg étlen és szomjan nem pusztul.

Felföld QbWUoYg

BB csak addig írd, hogy elájul a karakter, a többi a következő körben kiderül, most direkt nem írtam tovább.

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Csüt. 29 Nov. 2018, 19:18

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld 3kpMiCH

Először a másik padawannak volt érzelmi kitörése. Nem is tudom, hogy találkoztam-e olyan padawannal aki hozzá hasonlóan cselekedett. Utána a medikus nő következett, aki szintén érzelmi reakciót adott, bár ő inkább a tőlünk hallott szavakra és rá kellett jönnöm, hogy az enyémeket félreértelmezte. Úgy vélte, hogy érzelmi döntést hoztam. Annak fényében, hogy nem ismer, és ahogy a másik tanonc viselkedett, nem hibáztatom emiatt.
- Elnézést kérek, ha nem megfelelően használtam a szavakat. Arra gondoltam, hogy lehet még csapda vagy veszély, olyan, amibe a másik nő belesétált, így jobb lenne, ha átjutnánk vagy le. Mint azt kifejtette, és ezzel egyet is értek, a le nem jó ötlet, marad az át. -feleltem lassan és nyugodtan a nőnek miközben kicsit közelebb sétáltam a peremhez azért, hogy az erőben kinyúlva megpróbálkozzam azzal, hogy észlelhetem-e a lezuhant nőt. Az sincs kizárva, hogy nem érzek semmit, ami nem feltétlenül jelenti majd a halálát, hanem azt is jelentheti, hogy túl mély a szakadék, vagy pedig esetleg elvitték, vagy bármi más. Ha pedig meghalt, akkor biztosan nem kell aggódni miatta, az egy természetes folyamat.
- A korábbi történések alapján lehet biztonságosabb, ha a másik oldalt próbáljuk, már ha a másik padawan lenyugodott és hajlandó folytatni. Lehetséges, hogy pont az, hogy a légtérben mozgott a nő okozta a csapda beindulását. De ha nagyon muszáj, akkor azt választjuk. - reméltem, hogy a másik padawan lenyugodott vagy lenyugtatta magát eddig és hajlandó értelmesen és logikusan gondolkodni és nem ördögi körökben, amivel csak azt éri el, hogy a sötét oldalra csúszik és veszélyezteti az életünket.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld LL4zCGMFelföld Ks4MeNIFelföld PAg9TOnFelföld XBXXeVi

_________________
Felföld 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld FUn312o
Felföld 6fZaEMM
Felföld EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld Empty Re: Felföld

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.