Felföld

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Csüt. 29 Nov. 2018, 20:34

Heiwanna Miin Klodov

Nem tudom meddig is vagyok kiütve, de az biztos, hogy az ébredés, se volt a legjobb, főleg, hogy eléggé fáztam akkor is még. Körülöttem sehol senki, már amit látok, vagy inkább felfogok egyenlőre. De kicsit kezdek helyre rázódni, legalábbis agyilag, de testileg nem éppen, ráadásul nem csak, hogy mintha lebegtem volna a semmiben, de ráadásul még az eredeti alakomban is voltam, ami eléggé meglepett.
A levegő dohossága, mellett csak a szívverésem hallom, ami eléggé furcsa, és rossz érzésem is támad némileg a korábban hallottak miatt. Próbálok elsőre, egy morranást kiadni és hallgatózni, de semmi. Ezek után csak várok és próbálok nézelődni, amíg egy erős fényt nem látok, ami eléggé rosszul jön most, mert a sötétben ez most borzalmas. Mikor végre sikerül, mert szemeim hozzászoknak, akkor csak figyelem a megjelenő Kree hologrammot, majd a szavai hallatán, kicsit rosszul kezdem érezni magam.
- Üdvözlöm önt, és elnézését kérem, hogy ellenkezek, de a vád és az ítélet megalkotásával kapcsolatban szeretném egy tévedésre rámutatni, ami miatt nem érzem jogosnak a bűntetést ártatlanul – kezdek bele Kree nyelven, teljesen tisztelettudóan. – A nevem Heiwanna Miin Klodov, a Kakaranthara bolygón élő makluans fajhoz tartozó több generációs Klodov diplomata család gyermeke. – mutatkozok be, és a mozgásom eléggé korlátozott mivolta miatt, csak a fejem próbálom lehajtani, majd felemelve ránézek és folytatom - Abban teljesen igaza van, hogy fajmeghatározás szempontjából a fajom a skrull fajjal rokonságban áll, ugyan akkor ahogy a tisztelt Kree Sztelláris Birodalom is jól tudja a mi fajunk békés és béke kereső faj. Nem vagyunk hódítók, se. Nem tudom mit tett velem, de láthat eredeti valómban, úgy ahogy nem sokan, és bár semmi oka sincs elhinni a szavaim, de igazam bizonyítása véget vállalok akár egy alaposabb vizsgálatot is. – teszem hozzá, majd egy kis hallgatás után, folytom - Az érkezésem célja erre a helyre teljesen békés, tudományos a csillagködben kialakult fajok tagjaival. A célunk csupán az előkerült ősi romok felfedezése békés felfedezése a civilizáció megismerése a hátrahagyott leletekből. Őszintén megvallva nem reménykedtem, hogy valaha is lesz lehetőségem olyanhoz aki a Csillagködön kívülről származó és nem azon a hajón érkezett, amivel én is lezuhantunk néhány standard éve és… - kicsit elgondolkozok, majd próbálom lehajtani a fejem - …Elnézést, szakmai ártalom és lelkesedés, hogy sokszor túl sokat beszélek. – fejezem be végül, és lehet tényleg van mikor jobban kéne parancsolni a nyelvemnek, főleg, mikor kicsit szorult helyzetben is vagyok.

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 30 Nov. 2018, 00:00

//Kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 04 Dec. 2018, 00:00

//Későn kaptam vissza a gépet, így nem tudtam írni, bár nem is nagyon ment volna, mert azóta sem volt új reag...//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 07 Dec. 2018, 09:13

Jivi valóban kicsit ideges lett. Romok átvizsgálásáról volt szó. Egyáltalán nem számított megszólaló hangokra meg fényekre és hogy a szeme láttára fog egy barátja meghalni. Miért van az, hogy mindig mikor elhagyja a kolostort akkor meghal valaki a környezetében? A parancsnok pedig alaposan leszidja megint és maga is érzi, hogy egyáltalán nem padawanhoz méltón viselkedett. De Miin! Azért igyekszik az erő segítségével megnyugtatni magát.
-Itt nem könnyű ráhangolódni az erőre. Mintha a hely taszítaná. Még nem találkoztam hasonlóval, de megpróbálom. Ismerem Miin-t úgyhogy nekem talán sikerül megtalálnom ha még él.
Ezek után meg is tette amit ígért. Vett néhány mély lélegzetet és megpróbált kinyúlni az erőbe. Ha ez sikerült akkor elkezdte keresni Miin-t. Lévén ő ismerte a lányt a legjobban a csapatból neki volt erre a legnagyobb esélye, hogy megtalálja ha még él. Az eredményt közölte is a többiekkel. Majd a felmerülő ötletre bólintott.
-Megnézhetem igen.Ott a másik oldalt nem találtam semmit.
Majd ha a parancsnok is egyet ért akkor Jivi hagyja, hogy a kötelét tartsa továbbra is megbízik a nőben és elindul a másik irányba szétnézni.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 08 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld - Page 2 BPsbZLw
Felföld - Page 2 ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:25 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


Aeyaj szavai után Rashia-nak rá kellett jönnie, hogy valóban félreértette a lány szavait és így őt jogtalanul vádolta meg azzal, amit kimondott. Így most már sokkalta jobb választ kapott, még egy utolsót fújtatott, amivel lényegében csak kieresztett a benne gyülemlő gőzt és már saját maga is nyugodtabb volt.
- Valóban félreértettem, elnézést – kért bocsánatot a twi’lektől.
Mind a ketten mást mondtak, az egyik menne tovább, ha már lenyugodott, a másik szerint menjenek át a másik oldalra és nézzenek ott körbe. A korábbiakból látottak alapján nem nagyon hitte, hogy a másik oldalon lesz bármi, amin átjutnának. Ha lett volna, akkor annak pont itt a lépcsőkkel szemben kellett volna lennie. Bár még az is lehet, hogy egykor egy volt az egész és rengések miatt kerültek ilyen távol egymástól.
Néhány pillanatig gondolkodott, hogy mit mondjon, igazából nem vesztenek semmit azzal, ha oldalt is körbenéznek, de bizonyára van valami a másik oldalon. Igazából azt sem tudta, hogy mennyi idő lesz, mire a padawan összeszedi magát, ha hamar megy, akkor engedi, hogy oldalra menjen, de ha ez több percet vesz igénybe, akkor Aeyaj szavai szerint fog eljárni, azaz mihamarabb jussanak át.
Ha Jivi-t kellett segítenie, akkor ugyanúgy jár el, mint a bal oldal esetében, hogy megtartja és hagyja, a kötél menjen a padawannal együtt. Ha azonban kell, akkor megtartja, hogy ne zuhanjon le és azonnal húzni kezdi visszafelé.
Ha azonban a másik ötlet nyert, akkor elővette a szigonypuskát és kicsit odébb ment, hogy a szemközti falba és itt az ő oldalukon is igyekszik rögzíteni, hogy át tudjanak rajta menni.

felszerelés/egyebek:

Felföld - Page 2 I2XEfGU Felföld - Page 2 W4mYYhe Felföld - Page 2 YIpIfGh Felföld - Page 2 E9Rn4mm Felföld - Page 2 BoXhNuP Felföld - Page 2 ZlnSBzQ
Felföld - Page 2 M9G7Xdl Felföld - Page 2 7LDM2Oq Felföld - Page 2 XJogCXn Felföld - Page 2 EJ8Vt08 Felföld - Page 2 VZwKC7u Felföld - Page 2 Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. december 12. (szerda)

Felföld - Page 2 QbWUoYg
Felföld - Page 2 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:25 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Jivi-nek hosszú percek kellettek ahhoz, hogy le tudjon nyugodni, mivel eléggé sok érzelem volt benne, sok negatív, így ahogyan máskor is tapasztalta sokkal nehezebb volt lenyugodnia és kitisztítani az elméjét, mintha viszonylag nyugalmi állapotban lenne. Így emiatt a másik lehetőséggel éltek a csapattársai.

Közben Aeyaj odalépett a peremhez és kinyúlt az Erőbe. Saját magukon, hármójukon kívül semmilyen más életet nem érzékelt a közelben. Ezalatt Rashia is kilőtte a szigonypuskát. Amint ezt megtette hirtelen újabb földrengés rázta meg a helyet. Ez annyira nem volt meglepő, elég sok volt kisebb-nagyobb rengés volt a környéken azóta, hogy megérkeztek ide, csak akkor mindig a szabadban voltak és nem pedig egy ilyen zárt helyen, mint ez is volt.

A plafonról több kő is elkezdett lezuhanni, a zöme a mélybe esett le, de néhány ott a hármas közelében is. Közben a csáklya beállt a szemközti falba, bár nagyon erre már nem volt szükség. Hirtelen olyan hangokat lehetett hallani, mint ahol kövek gördülnek egymáson. A föld is jobban megmozdult, de ezúttal csak alattuk. Néhány pillanatig fülsiketítő hangok voltak, míg végül a mélységből fel nem tűnt egy nagyobb talapzat.

Ez emelkedett fel és tökéletesen befedte a teljes sávot, ahol eddig csak a mélység volt. Talán csak olyan húsz-harminc centi volt a távolság, amit át kellett lépni, hogy a felemelkedett részre rá tudjanak lépni. Jivi eddigre tudta megnyugtatni magát és ekkor tudott ő is élőlények után kutatni, de az eredménye ugyanaz lett, mint Aeyaj esetében, senkit se érzett magukon kívül.

A hiányzó rész felemelkedése eléggé poros volt, így ennek is kellett egy-két perc, hogy elüljön, utána pedig egy hatalmas szimbólum is kirajzolódott a felemelkedett kő területen.
Felföld - Page 2 YlVhrI3

Felföld - Page 2 DrjefUg

- Büntetlenül? – kérdezett vissza az MI. – A fajtája tagjai bolygók százait mészárolták le a skrullokkal egyetemben a galaxisunkban, milliárdokat égettek el elevenen úgy, hogy esélyük sem volt védekezni. A gyűrűkkel bolygókat tettek a porral egyenlővé. A teljes fajuk minden tagjára kivégzési parancsot adott ki a Legfelsőbb Intelligencia.

A hangja hideg és metsző volt, a gyűrűkről már hallott Miin is korábban, hogy tíz darabot készítettek a fajának tagjai, mindegyik egy-egy aspektust képviselt, a legtöbbel hihetetlen pusztítást lehetett végezni, vagy épp valakinek átírni az érzelmeit, bolygót elpusztítani, magadhoz láncolni valakit.

Abban az esetben, ha Miin tiltakozik, hogy biztos nem volt ilyen, akkor az MI holoképeket mutatott – otthon megszokottakat, nem az ittenieket – számára. Bolygókat látott, amikhez űrhajók, makulan hajók ugrottak ki és bombázták a bolygókat, volt, ami tényleg felrobbant. Más képeken éppen olyan várost mutattak, ahol sárkányok repültek az égen és borították lángba az egészet, utcákat, házakat. Kisgyermekek sírva az utcán, a lángok elégették, de volt olyan kép is, hogy sárkányok élve falták fel az egybe terelt sérülteket, olyanokat, akiket még nem képeztek harcra.

Ekkor hirtelen újabb földrengés rázta meg a helyet. Ez annyira nem volt meglepő, elég sok volt kisebb-nagyobb rengés volt a környéken azóta, hogy megérkeztek ide, csak akkor minig a szabadban voltak és nem pedig egy ilyen zárt helyen, mint ez is volt. Az MI nem zavartatta magát emiatt, tovább beszélt.

- A fajtád a legrosszabb, rosszabb mint a skrullok. Békéről beszélnek, aztán védteleneket mészárolnak. Nem Heiwanna Miin Klodov, a Kakaranthara bolygón élő makluans fajhoz tartozó több generációs Klodov diplomata család gyermeke, nem tévedtem veled és a fajtáddal kapcsolatban, amikor az elsődleges protokollt végrehajtottam.

Felföld - Page 2 QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Kedd 11 Dec. 2018, 18:52

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld - Page 2 3kpMiCH

Némiképp meglepett, hogy mennyire nehezen ment a másik padawannak az érzelmeit rendbe szedni. Persze tisztában vagyok, hogy az én alapfokom máshol van, mint a világ közel elég nagy százalékának, de még akkor is furcsa volt. Lehet, hogy még túl fiatal, bár nem tudom, hogy az ő fajában mi számít fiatalnak, vagy még nagyon a tanulmányainak az elején áll, de ha így folytatja veszélyt jelenthet saját magára és másra is.
- Saját magunkon kívül nem érzek senkit. - közöltem a tényt, amit sikerült megállapítanom azáltal, hogy kinyúltam az Erőbe. Ideális esetben csak elszállították vagy túl mélyen van ahhoz, hogy érzékelhessem. Más esetben pedig úgysem kell aggódni, hiszen az esetben eggyé vált az Erővel és békét talált.
A medikus nő kilőtte a szigonypuskát, amit földrengés követett. Igyekeztem minél jobban megtartani az egyensúlyomat és amennyiben lehetséges volt, visszább lépni a peremtől. Nem lenne túl kellemes odalent landolni, bármi is legyen odalent. Közben pedig a fentről lehulló köveket is el kellett kerülnöm.
Mikor az egész véget ért, ahogy a szörnyű fülsüketítő hang is, egy talapzat emelkedett oda, ahol korábban mély szakadék volt. Az ezzel járó pórtól egy ideig nem sokat láttam, meg kellett várni amíg elül. Az némileg megnyugtatott, hogy nem láttam összetört jég vagy élőlény darabokat rajta, legalább amiatt nem kellett aggódni, hogy a másik padawan újra kiakadna. A szimbólum viszont nem volt túlságosan ismerős.
- Eléggé hasonlít arra, amit a Birodalom is szokott használni. - jegyzem meg azt követően, hogy fellépek arra, ami kiemelkedett lentről és jobban szemügyre veszem a jelet, ami azon található. Nem pontosan olyan volt, mint amit a könyvekben vagy holoneten láthattam, de ahhoz hasonlított a leginkább. Remélhetőleg a többiek is megerősítik majd ezt az információt, vagy esetleg megcáfolják, amennyiben van olyan szervezet vagy személy, aki ezt a jelet használja.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld - Page 2 LL4zCGMFelföld - Page 2 Ks4MeNIFelföld - Page 2 PAg9TOnFelföld - Page 2 XBXXeVi

_________________
Felföld - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld - Page 2 FUn312o
Felföld - Page 2 6fZaEMM
Felföld - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 12 Dec. 2018, 00:00

//Vasárnap lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 15 Dec. 2018, 12:37

Jivi igyekezett megnyugtatni magát. Érezte, hogy ez nem megy olyan könnyen mint máskor. Úgy gondolta, hogy talán az lehet az oka, hogy itt nehezebben éri el az erőt. Viszont ahogy a mesterével és magában is sokat gyakorolta elkezdte mantrázni a jedi kódexet.
~ Nincs érzelem; béke van. Nincs tudatlanság; tudás van. Nincs szenvedély; egyensúly van. Nincs halál; Erő van. A Jedi nem keres hatalmat. A Jedi nem uralkodó, nem zsarnok. A hatalmat keresni, az elhagyni az Erő útját. Elhagyni az Erőt, a sötét oldalhoz vezet. Az uralkodó és a zsarnok az ellenség, de a Jedi nem használja fel a zsarnok erejét ellene.~
Nem is könnyítették meg a dolgát ugyanis valami dolgot bekapcsoltak amitől megremegett az egész hely és kövek zuhantak le. Mire Jivi befejezte a meditációját megállapíthatta, hogy a többiek egy hidat kapcsoltak be valahogy. A twi'lek lány mondatára ő is bólintani tud.
- Én sem érzem.
Ami bár elszomorította valahol Jivi-t, de most nem foglalkozott vele. A következő észrevételt ő is megerősítette.
- Valóban hasonló. Azért csak óvatosan.
Ha a többiek mentek akkor ő is. Közben pedig igyekezett kinyúlni az erőbe, hogy figyeljen a lehetséges veszélyekre.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Szomb. 15 Dec. 2018, 14:15

Heiwanna Miin Klodov

Szemeim tágra nyílnak az MI szavaira, és eléggé hitetlenül nézek rá.
- Nem igaz… - mondom kissé bizonytalanul, ahogy el is gondolkozok a dolgon, hiszen amit említ az réges-régen más. Tanultam a gyűrűkről, arról, hogy mire is képesek, de még az se rémlik, hogy a közelmúltban használta volna bárki a fajtámból. - …semleges félként vagyunk jelen a diplomáciai ügyeknél, és nem mint tevőleges beavatkozók. – teszem hozzá, majd amit mutat attól könnyek szöknek a szemembe és elnémulok, fejem lehajtva csak nézem, egyiket a másik után, majd mikor véget ér a szembesítés, akkor a földrengés után az ismét megszólaló MI szavait figyelem, de nem nézek még rá.
- Szomorú és sajnálatos amik ott történtek… - kezdek bele, de még nem nézek rá az MI-re - …azonban eme események ténye, nem változtat azon állításon, hogy ártatlan vagyok eme bűnökben, főleg, hogy jóval születésem előtt történt, de talán még szüleim se éltek. – lassan tekintetem az MI-re emelem közben. – De nem értek egyet az ilyen támadásokkal, amik a kint harcoló fajoknál sajnos nem volt egyedi eset, igaz?
- A Fellegvár Csillaga nevű felfedező hajóval érkeztem, melyet többfaj épített, köztük a Kree, Shi’ar és Skrull fajok tagjai is, hogy egy korábbi felderítőhajó útját kövessen, amiről régóta nem hallottak. Legénységet toboroztak, tudósokat, katonákat, kalandorokat és hat standard évszázadnyi hibernált álom után itt csapódtunk be ebben a csillagködben, sokakat elveszítve, és alig egy maroknyian túlélve. – nem ügyelek az érzelmeimre, ami most igen csak látszik rajtam, mert eléggé el is szomorodok közben, arra gondolva, hogy tényleg hányan éltük túl és hányan is élhetünk még.
- Azonban, ha ítélkezni akar felettem ezek után is, akkor tegye meg azért amit el is követtem. – őszintén beszélek, és közben az MI-t nézem – Elszöktem otthonról, hogy ne egy kényszer házasságba éljem le az életem, a kijelölt jövendőbelim tulajdonaként. Hazudtam a fajomról, hogy inkább látszódjak Skrullnak és ne találjanak rám felszállás előtt, és vigyenek vissza a szülőbolygómra. Tárgyaltam a helyiekkel mikor a Fellegvár csillaga becsapódása után a túlélők nevében az érkező helyiekkel. Önként mondtam le a szabadságomról, hogy túléljek egy idegen csillagködben, ahonnét nincs visszaút az otthonomba, majd mentettem meg annak az életét, akinek a szabadságom adtam. Hogy azért öltem, hogy a társaim életét védjem vadállatoktól. Hazudtam, hogy információt szerezzek és visszafogjam társaim, hogy ne legyen vérontás, majd megsajnálva az ott lévő katonákat, akiket csak megtudtam győzni elhoztam a biztos halál elől, de nem tudtam mindenkit, mert nem akartak jönni, és kivégezték őket. Egy félre siklott tárgyalás után a tárgyaló partnerem, és egy társam vesztette az életét, egyik önkezétől, a másik önnön hibájából, mert nem várt meg minket. A harctérre mentem, hogy segítsek a védelemben, ellássam a sérülteket, vagy elvigyem az orvosokhoz, de ott is lettek áldozatok. – fejezem be, a felsorolást.
- Hazugságban élek, hogy senki ne féljen tőlem, valódi külsőm és méreteim miatt, és csak néhányan ismerik igaz valómat a csillagködben, főleg, hogy semmi feljegyzésre nem találtam, hogy fajom más tagja járt volna erre korábban, így legjobb tudomásom szerint az egyetlen vagyok

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 16 Dec. 2018, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld - Page 2 BPsbZLw
Felföld - Page 2 ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:30 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


A padawan megerősítette számára, amit gyanított, hogy egy ilyen gyors fagyást és leesést nem lehet túlélni. Ekkor átlőtte a csáklyát is, ám talán ez(?) indította be a folyamatot. De erre talán soha sem fog választ kapni. Aggódott, hogy mindannyiak befogja a földrengés temetni, ám olyasmi történt, amire nem számított. Az a rész, amire azt hitte, hogy beomlott vagy csak szétnyílt a földrengések következtében felemelkedett. Egy szimbólum volt rajta kivehető, hatalmas méretben.
- Túl sok rajta a vonal, a birodalom csak hatot használ, nem nyolcat. Az archaikus köztársasági a nyolcas, de azok vékonyabbak és sokkal nagyobb a köz közöttük – mondta Aeyaj szavaira.
Ő maga sem látott effélét korábban egyébként. Mindazonáltal át kellett jutniuk a másik oldalra, így ezzel kapcsolatban szólalt meg.
- Rögzítsék magukat a kábelhez, nem akarom, hogyha visszahúzódik, ami most lejött, akkor lezuhanjunk – mondta.
Ezzel ő maga fel is csatolja magát a kábelre, vagyis pórbálja, ha pedig nem volt ellenvetés, akkor el is próbál indulni a másik oldalra. ha minden igaz, akkor most nagyon küzdeni se kellett ezért, mert simán át lehetett a kábel mentén sétálni, mert fenn volt a talapzat és elég magasra jött fel. Azért próbál óvatos lenni, bár ha leszakad alatta a talaj, akkor úgyis csak abban reménykedhet, hogy megtartja a kábel. Ha átért, akkor hívja az első padawant, hogy ő is jöjjön.

felszerelés/egyebek:

Felföld - Page 2 I2XEfGU Felföld - Page 2 W4mYYhe Felföld - Page 2 YIpIfGh Felföld - Page 2 E9Rn4mm Felföld - Page 2 BoXhNuP Felföld - Page 2 ZlnSBzQ
Felföld - Page 2 M9G7Xdl Felföld - Page 2 7LDM2Oq Felföld - Page 2 XJogCXn Felföld - Page 2 EJ8Vt08 Felföld - Page 2 VZwKC7u Felföld - Page 2 Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. december 20. (csütörtök)

Felföld - Page 2 QbWUoYg
Felföld - Page 2 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:35 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


A mintázat valóban az egyik legelső köztársasági szimbólumra emlékeztetett, de nem az volt. Mivel tényleg át kellett jutni, így Rashia indult el először, ő pedig könnyedén át tudott menni, így hívhatta is a padawanokat szépen sorjában.

Ha ők is mentek, akkor könnyedén áttudtak jutni, nem volt semmilyen akadály, nem ütköztek ilyenbe. A megérkezés után ezen az oldalon mintha valamivel jobban érezték volna az Erőt is. Itt egyetlen irányba lehetett tovább menni, az pedig felfelé a lépcsőn. Szerencsére semmilyen csapda nem volt már itt – ha kerestek sem találtak.

Végül, amint felértek a lépcsőn egy hatalmas sziklafalat találtak. Ezen látszott, hogy mesterséges, ugyanaz a szimbólum volt rajta, mint korábban, de ezen felül még egy. Egy olyan, ami viszont nem igazán hasonlított semmilyen másikra. A sziklafal másik oldaláról erősen érezhető volt az Erő. Azonban semmilyen panel, vagy bármi nem látszott, amivel ki lehetett volna nyitni a falat.
Felföld - Page 2 MMolfh5

Felföld - Page 2 DrjefUg


Az MI felnevetett, amikor a tárgyalásokat emlegette Miin, ebből kiderülhetett, hogy olyan programozású gépről van szó, amelyiknek vannak érzelmei is és nem csak egyszerű érzelemmentes program.

- Újabb hazugság, a shi’ar látja el a békefenntartó szerepét, nem a skrullok. Ha olyan nagy békefenntartó lenne a fajuk, akkor maguk vezetnék a Nova Hadtestet – felelte.

Ez igaz volt, a Shi’ar Impérium volt kellően hatalmas és befolyásos, illetve erős ahhoz, hogy békét tartson fenn az univerzumban. Ők pedig másokat nem hagytak tárgyalni. A kree-k meg szóba sem álltak Miin fajával, révén a skrull galaxisból származtak.

- Szánalmas skrull kifogások, az árnyjátékok és megtévesztés mestereitől. A programozásomnak köszönhetően fel vagyok rá készülve – mondta. – Egyetlen szavát sem hiszem el. Háború van, volt és lesz is, egy háborúban nincsenek ártatlanok, a vér nem válik vízzé. A skrull kifogások szánalmasak, nem hiába a kree-k lettek a felsőbbrendűek. Ahogyan a mondásunk tartja, élj kree-ként, vagy halj meg!

- Az adatbázisom alapján nem létezik olyan hajó, hogy Fellegvár Csillaga, és teljesen bizonyos, hogy a kree-k és a skrullok semmit sem építenek együtt – mondta.

Az nem volt csoda, hogy nem ismerte a hajót, jó tízezer éves kihagyása lehetett…

Felföld - Page 2 QbWUoYg

BB csak addig írd, hogy elájul a karakter, a többi a következő körben kiderül, most direkt nem írtam tovább.

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Szer. 19 Dec. 2018, 18:44

Heiwanna Miin Klodov

Csak hallgatom a visszavágását az MI-nek, majd sóhajtok egy nagyot.
- Remélem a felsőbbrendű Kree tudattal programozott intelligencia nem felejtette el nézni, hogy azóta mennyi idő is telt el. Bár a szavaiból ítélve, ezen puszta tény felett elsiklott. – mondom nyugodt hangon – És ugyan akkor nem békefenntartót mondtam. Remélem tisztában van vele, hogy eme csillagköd nem Kree terület, így ennek fényében ön nem ítélkezhet, ugyan akkor elrablás és jogtalan fogvatartás miatt, ön felett már lehetne. A Naboo bolygón vagyunk Köztársaság területen, és Köztársaság állampolgára vagyok önnel ellentétben. Emellett Háború amire gondolhat régen volt, és történelem, de abban igaza van, hogy lesz háború, se a Kree se a Skull nem képes megállni, hogy ne legyen, főleg azzal a mentalitással és hozzáállással amit önbe programoztak. – hangom nyugodt, és még csak fel se emelem.
- Egy ősi romban van, amit egy rengésnek köszönhetően találtak meg, majd kértek régészeket, és tudósokat, némi védelemmel a helyi kalózok miatt. Bár ez önnek lényegtelen, minden bizonnyal erre is meg lesz a Skrull elmélete, bár továbbra se vagyok a Skrull faj tagja. – úgy is tudom, hogy lesz hozzá még valami kommentárja, de inkább megpróbálok meditálni, és az Erőt megpróbálni elérni. Ha sikerül, akkor Jivire gondolok, hogy talán őt kéne elérnem, azonban egyenlőre legyen csak kis lépések: Nyugodtabb lélek és erőért való kinyúlás.

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 20 Dec. 2018, 08:03

//Hétfőn lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 23 Dec. 2018, 16:37

A parancsnok mondatára bólintott. Lehet hasonlónak nevezni tényleg. Mikor mondja, hogy csak óvatosan kéne átmenni akkor a vezetőjük elő is áll egy jó ötlettel amire Jivi szintén bólint és rögzíti magát. Felkészülten figyeli ahogy a nő átér bár nem tudja mit tehetne ha leesik. Ugyanis megfogni nem tudja. Ezek után a padawantársát is előre engedi és csak utána indulna ő is át. Mikor ezzel sikerrel jár akkor óvatosan megpróbálja megvizsgálni, hogy mi indíthatta be ezt a furcsa hídszerű valamit. Persze ha rászólnak akkor megy tovább. Fel a lépcsőn. Érezte, hogy mintha itt már jobban érezné az erőt. A lépcső tetején pedig egy fal állta az útjukat.
-Érdekes. Van mögötte valami. Érzem ahogy onnan áramlik az erő.
Óvatosan megközelítette a falat majd mielőtt még hozzáért volna egyszer még hátranézett, hogy a többiek egyet értenek-e? Múltkor valami érintés alapján indult be a dolog. Talán most is elég lenne csak valamivel megdobni. Szóval Jivi megérti ha akadályoznák. Ha nem akkor megfogja a falat. Ha nem történik semmi akkor ugrásból a jelet ami ott van a falon.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Vas. 23 Dec. 2018, 17:03

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld - Page 2 3kpMiCH

- Valóban. Lehetséges, hogy valami szürke társaság. - jegyzem meg a nő szavaira, ami a szimbólumot illeti, de ez mindössze csak feltételezés. A történelmi tudásom, mivel nem merültem el benne, nem terjed ki addig, hogy biztosra mondjak dolgokat, meg különben is, ez majd a tudósok és archeológusok szakterülete lesz, miután megbizonyosodtunk, hogy biztonságosan bejöhetnek.
Az utasításra csak bólintok és úgy is teszek, majd miután a nő gond nélkül átjutott azután én is átmentem, óvatosan, de lehetőleg gyorsan. Szerencsére gond nélkül átjuthattunk mindnyájan és a szakadék túlsó oldalán már az Erő és jobban érezhető volt. Ez önmagában is különös volt, hiszen akkor mi lehetett az, ami zavarta az áramlását korábban? Talán a szakadék, vagy ami benne volt? Esetleg valami természetes geológiai formáció? Bár arról talán tudniuk kéne a tudósoknak, hogy létezhet ilyesmi.
- Roppant különös ez a hely. - adok hangot a gondolataimnak, majd a csapattal együtt indulok meg a lépcsők felé. Korábbi esetből kiindulva igyekszem figyelni, hogy valahol nincs-e csapda vagy akadály, de szerencsére semmi ilyesmivel nem találkozunk. Ez némiképp megnyugtató dolog.
- Úgy tűnik, hogy lesz munkájuk a kutatóknak bőven. - utalok a szimbólumokra és a mesterséges sziklafalra, miközben megpróbálok kinyúlni az Erőben, hogy megvizsgáljam, hogy valami életjel észlelhető-e a falon túlról. Persze nem valószínű, hogy képes leszek a falon keresztül megérezni ezt, vagy éppen ezzel nem indítok be valamiféle mechanizmust, de csak reménykedni tudok abban, hogy nem történik semmi. Amennyiben az én cselekedetem vagy a másik padawan tettei nem váltanak ki semmit, úgy a szimbólumokat kezdem el vizsgálni, hogy nem rejtenek-e valami logikai zárat, vagy hasonló érdekességet. Már ha ez egy bejárat és nem egy falat nézünk.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld - Page 2 LL4zCGMFelföld - Page 2 Ks4MeNIFelföld - Page 2 PAg9TOnFelföld - Page 2 XBXXeVi

_________________
Felföld - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld - Page 2 FUn312o
Felföld - Page 2 6fZaEMM
Felföld - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 24 Dec. 2018, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld - Page 2 BPsbZLw
Felföld - Page 2 ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:35 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


- Szürke társaság? – kérdezett vissza.
Fogalma sem volt emlékek híján, hogy mindez mit jelent, pedig ő is szürke jedi mester volt egyébként. Rashia nem akadályozta a két padawant abban, hogy közelebb menjenek és megnézzék a falat és a szimbólumot. Igazából ő maga is igyekezett így körülnézni. Ő, mivel úgy tudta, hogy nem ért az erőhöz, így valamilyen titkos, levédett részt próbált keresni a sziklafalon, hogy valamilyen terminált találjon, amivel aztán be lehet jutni. Egyet kellett azzal értenie, hogy valóban nagyon furcsa volt ez a hely. Kezdve a szimbólumokkal. A hely lezárását annyira nem találta annak, ha valamit el akarnak rejteni, akkor így tesznek. Csak azt nem tudta, hogy miként lehetne kinyitni.
- Valami ötlet, hogy miként nyissuk ki? Nem szívesen robbantanám be, ha nem muszáj – mondta.
A katonás módszer, azaz a robbantás általában beválik, de mégsem nagyon élt volna vele. igyekezett a falat megkopogtatni is több helyen, hátha valahol nem tömör az, hanem üreges. Ez igaz volt a padlóra is, azt is próbálta.
- Nem lehet, hogy valamilyen barlangrész van mögötte és azt érzi? – kérdezte.
Most kicsit korholta magát, hogy nem hozott szkennereket, de aztán eszébe jutott, hogy mindegy lett volna, hiszen nem nagyon működik itt komolyabb technológia. Ha nem találnak bejutási lehetőséget, akkor egyelőre passzol…

felszerelés/egyebek:

Felföld - Page 2 I2XEfGU Felföld - Page 2 W4mYYhe Felföld - Page 2 YIpIfGh Felföld - Page 2 E9Rn4mm Felföld - Page 2 BoXhNuP Felföld - Page 2 ZlnSBzQ
Felföld - Page 2 M9G7Xdl Felföld - Page 2 7LDM2Oq Felföld - Page 2 XJogCXn Felföld - Page 2 EJ8Vt08 Felföld - Page 2 VZwKC7u Felföld - Page 2 Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2018. december 28. (péntek)

Felföld - Page 2 QbWUoYg
Felföld - Page 2 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:40 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


A falat könnyedén meg lehetett közelíteni, megtapogatni, ütögetni, semmi sem történt. A környéken mindenhol tömör volt. Ugyanígy nem találtak semmilyen konzolt, vagy panelt, amivel kinyitni lehetett volna a helyet. A minták a falban érdekesek voltak, a nagy sok ágú az régebbi volt, mint az a másik. Azonban az is nagyon, de nagyon régi lehetett már.

Ezalatt Aeyaj az Erővel próbálkozott, semmilyen élőlényt nem észlelt – ami értelmes lett volna – a környéken. Bentről is ugyanaz lett az eredmény, mindössze azt érezhette, hogy nagy szabad tér van odaát. Ezt is abból, hogy érzékelni tudta az Erőt, ha fal lett volna, akkor értelemszerűen semmit se érzékelt volna.

Már valószínűleg ezek is hasznos információk, de Aeyaj ezen felül mást is érzékelt az Erőn keresztül. A falban volt egy zárszerkezet, ami nem csatlakozott külső részhez, azaz nem lehetett kívülről használni, csupán az Erővel mozgatni és úgy kinyitni, vagy éppen bezárni.
Felföld - Page 2 DrjefUg

Valószínűleg nem túl meglepő módon az MI arcán semmilyen érzelem nem tűnt fel továbbra sem. Másodpercekkel később reagált a szavakra.

- Maga téved – mondta. – Ta-Renn a Legfelsőbb Intelligencia velünk hozott magvának parancsára hozta létre a csillagködben a Kree Sztelláris Birodalom helyőrségét egyszerűen Birodalom néven. A Csillagködöt a kree-k uralják. Ez a hely egy kree helyőrség, azaz a Kree Sztelláris Birodalom területe, amit maga megsértett. Mindez egyenlő a háborús cselekedettel. A háborúnak soha sem ér véget, egy több százezer, több millió éve tartó háború, ha maga szerint véget tud érni, akkor szánom magát, hogy ennyire ostoba és nem képes a valóságot meglátni, ami a saját jól megrögzött kényelmes komfort zónáján kívül van. Természetesen megértem, hogy vannak, akik nem bírják elviselni az igazat és tagadják, mert ha elfogadnák beleroppannának. Ha ez magának megfelel töltse így a hátra levő napjait, vagy heteit mielőtt meg nem hal. Begubózva, a saját hazugságai közepette.

Most először használt érzelemre utaló kifejezést a mesterséges intelligencia. A továbbiakra valamilyen furcsa zaj jött a nő felől, leginkább a nevetésre hasonlított.

- Ugyanazon közös őstől erednek, alakváltó, hüllőszerű lények, akik mindig csak hazudnak, soha sem a saját valódiságukat mutatják. Játszanak másokkal, hazudnak nekik, mert így kényelmesebb. Először szavakkal próbálják behálózni a másikat, kitalálva valamilyen szomorú, tragikus sorsot, megnyerőek, kedvesek, segítőkészek. Belemásznak az ember fejébe, bizalmat ébresztve benne, aztán elárulják, hazudnak nekik… Tényleg jobb lenne, mint ők?

Miin ezek után már nem akart törődni és meditálni és kinyúlni az Erőbe. Amint ezáltal a szívverése csökkent és próbált megnyugodni az egész testét erőteljes áramütés rázta meg minden irányból, nagyon erős fájdalmat okozva neki, közel tíz másodpercen keresztül. Amint ez elmúlt a beszélgetőpartnere megszólalt.

- Mint mondtam meghalni van itt – mondta az MI. – Ha a pulzusa bizonyos mennyiség alá csökken, a hely serkenteni fogja. Nem fog tudni sem aludni, sem pihenni, sem pedig hibernációba süllyedni.

Felföld - Page 2 QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 28 Dec. 2018, 00:00

//Kedden lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 01 Jan. 2019, 00:06

//Szombaton lesz új kör.//

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 04 Jan. 2019, 19:05

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld - Page 2 3kpMiCH

- Szekták, mozgalmak, vallási vonulatok, vagy csak szimplán társulások, melyek olyan erőhasználókból áll, akik a sötét és világos oldal keskeny határán egyensúlyoznak. - próbáltam röviden megfogni a lényeket, hiszen ez olyan téma, amiről rengeteget lehetne vitázni, közel mindenkinek van véleménye. Változó a lovagok és mesterek között is az, hogy miképp viszonyulnak a témával szemben, a csendes elfogadástól az extrém ellenzésig.
- A túlsó oldalon szabad terület van, nem tömör fal vagy szikla. - jegyzem meg hangosan. Az nem jelent nagy gondot, hogy élőlényt nem tudok érzékelni, hiszen egyrészt annyira képzett sem voltam, másrészt, ha valóban nagyon öreg helyről van szó, akkor nem igazán várható, hogy bármi is életben legyen.
- Álljanak hátrébb. Megpróbálom kinyitni. - szólalok meg újra mikor érzékelem a zárszerkezet jelenlétét. Bárki is építette, az erőhasználók számára hozta mindezt létre, vagyis olyan aki ne képes használni, nem nyerhet bebocsájtást.
Mikor a csapat többi tagja biztonságos távolságba lépett, akkor ismét kinyúlok az erőbe és koncentrálok arra, hogy az Erőn keresztül és annak segítségével elmozdítsam a zárszerkezet erre szolgáló részeit. Természetesen fenn áll a lehetőség, hogy többszöri nekifutamodás szükséges, hiszen a zárszerkezet is ismeretlen, valamint látás helyett az Erőn keresztüli érzékelésemre kell hagyatkoznom.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld - Page 2 LL4zCGMFelföld - Page 2 Ks4MeNIFelföld - Page 2 PAg9TOnFelföld - Page 2 XBXXeVi

_________________
Felföld - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld - Page 2 FUn312o
Felföld - Page 2 6fZaEMM
Felföld - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 05 Jan. 2019, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld - Page 2 BPsbZLw
Felföld - Page 2 ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:40 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


Rashia szerencsére kapott választ Aeyaj-tól, hogy mik is a szürkék. Roppant érdekes témának találta mindezt. Nem is hallott még efféléről, hogy ilyenek is léteztek volna a világban. Ebből is látszott, hogy nagyon sok mindent nem tud az Erőről.
- Értem, köszönöm a felvilágosítást – mondta.
Az nem lepte meg, hogy odabent van valami, eléggé valószínű volt, hogy nem csak egy sziklafal várja őket itt. Ahhoz túlságosan sok és nagy volt a felhajtás. Ő maga valamilyen titkos bázisnak, vagy bunkernek vélte azt, ami ott lehet, esetleg valamilyen illegális labor, vagy kalóz bázis. Mi mást rejtettek volna el ennyire? Kinyitni? Valószínűleg az Erő segítségével, hiszen semmilyen zárszerkezet, vagy nyitószerkezet nem volt rajta. Mindazonáltal tette azt, amit a lány mondott és néhány lépéssel hátrébb húzódott. Fogalma sem volt, hogy mire számíthatnak, mi várhat rájuk odabent, így a biztonság kedvéért úgy tett, ahogyan azt a katonai kiképzésen tanulta az ismeretlen helyre való behatoláskor. A fegyverét maga elé emelte, hogyha kell, akkor lőni tudjon.
- Ha sikerül kinyitni, akkor én megyek előre, önök majd pár lépéssel lemaradva kövessenek – mondta.
Ha Aeyaj-nak sikerül kinyitnia az ajtót valamilyen módon és van mögötte folyosó, vagy bármi, amin befelé lehet menni, akkor katonás lépésben körbe-körbe nézve és felmérve a területet indul el befelé. Ha szükséges, mert támadás éri, akkor igyekszik majd kitérni a támadás útjából.

felszerelés/egyebek:

Felföld - Page 2 I2XEfGU Felföld - Page 2 W4mYYhe Felföld - Page 2 YIpIfGh Felföld - Page 2 E9Rn4mm Felföld - Page 2 BoXhNuP Felföld - Page 2 ZlnSBzQ
Felföld - Page 2 M9G7Xdl Felföld - Page 2 7LDM2Oq Felföld - Page 2 XJogCXn Felföld - Page 2 EJ8Vt08 Felföld - Page 2 VZwKC7u Felföld - Page 2 Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2019. január 9. (szerda)

Felföld - Page 2 QbWUoYg
Felföld - Page 2 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:45 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


Aeyaj rövid magyarázat adott Rashia számára, hogy mik is a szürke jedik még azelőtt, hogy megnézte volna, hogy talál-e valamit a falban. Szerencséje volt, mert érzékelte a zárat a falban. Így meg is kérte a többieket, hogy álljanak hátrébb, amíg ő próbálkozik, aminek hamarosan neki is látott. Mivel nem volt olyan sűrű az Erő erre, így érezte, hogy kissé nehezebb kinyúlni és irányítása alá vonni azt.

De végül is sikerült megtennie, az Erőt a zárszerkezet köré irányította. Szinte látta maga előtt, hogy miként is néz ki mindez, itt most pedig ő maga volt a kulcs, aminek megfelelő helyre kellett magát pozícionálnia. Valóban kellett két-három nekifutás mire sikerült úgy megragadnia és irányítani az Erőt, ahogyan arra neki szüksége volt.

Pontosan látta, hogy a zárban mit és merre, hogyan kell forgatnia, a telekinetikát használva pedig megtudta tenni. Némileg erőlködnie is kellett, mert a szerkezet nehéz volt, így emiatt nehéz is volt irányítani. Végül néhány hangos kattanás hallatszott a falból és a zár ettől kezdve már magától mozgott, már nem kellett segítség neki. Aeyaj eléggé megizzadt a művelet során, de azt siker koronázta.

A fal hátrébb csúszott egy kicsit, majd oldalra fordult és vízszintesen a belső falhoz csúszott. Mint amikor falig nyitja valaki az archaikus ajtókat. Mivel az ajtó nyitva volt, így Rashia meg is indult befelé, a padawanok pedig néhány lépéssel lemaradva követethették. Olyan 15-20 métert kellett a sötétben megtenniük, ami után félhomályos, természetes fényben világító hatalmas előcsarnokba értek.

Már innen is ráláthattak archaikus vonásokkal épült helységre, templomra, amit itt bent már érezhetően erősen járt át az Erő. Hasonló érzés volt, mint a Jedi templom Coruscanton.
Felföld - Page 2 D1AsGeW

Felföld - Page 2 DrjefUg

Ugyanaz.

Felföld - Page 2 QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 08 Jan. 2019, 14:51

A twi'lek lány valami egykori szürke társaság bázisának gondolta a helyet. Ezt Jivi így előre nem mondta volna ki. A parancsnok asszonynak is a padavan társa magyarázta el mik is pontosan a szürke társaságok. Jivi nem szól hozzá a témához mivel egyrészt azzal elterelné a saját figyelmét, másrészt neki is megvan a saját véleménye és másoknak is meglehet. Ez pedig nem jó idő a csevegésre. Mikor a padawan társa, azt mondta álljon hátrább akkor megtette és figyelte mi történik. Ő nem nyúlt ki az erőbe csak akkor ajánlotta fel a segítségét a másiknak ha úgy érezte, hogy problémába ütközött. Végül is ezért vannak ketten. De ha nem látta akkor kivárta mi történik. A parancsnok asszonynak pedig bólintott, hogy megértette. Mikor pedig kinyílt az ajtó akkor a megbeszéltek szerint ment be ahol érezte már az erő áramlását. Figyelte a környezetüket veszélyt keresve. Nem akart Miin sorsára jutni.
-Ezt kik építhették? Ez egy kimondottan modern civilizációnak tűnik. Ezek a szobrok valóságos remekművek.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 09 Jan. 2019, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld - Page 2 BPsbZLw
Felföld - Page 2 ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:45 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


- Szép munka Aeyaj! – mondta elismerően.
Mivel sikerült végül Aeyaj-nak kinyitnia az ajtót, így akkor a korábbiak alapján ő indult előre, hogy a két padawant védhesse, hogyha minderre szükség lenne. Azonban nem volt, könnyedén lehetett úgy tizenöt-húsz métert a sötétben haladni, mire végül kiértek valahova, ami leginkább egy gigantikus csarnoknak volt mondható. Amikor meglátta a helyet, akkor halkan füttyentett egyet, gyönyörűnek találta az egészet. Bárki is készítette mindezt, annyi bizonyos, hogy volt szépérzéke.
- Elég sok kultúra virágzott a Rakaták előtt, alatt és után is… bármelyik lehetett – mondta.
Abban biztos volt, hogy nem rakata, azokról elég sokat lehetett látni és hallani. De azzal egyetértett, hogy valószínűleg egy fejlettebb civilizáció építhette, lehet, hogy pont a Naboo-iak elődei. De ezt majd a történészek megállapítják, hogyha bejönnek és megvizsgálják, már ha megtudják állapítani. Annak ellenére, hogy volt fény – amennyi a képen – , igyekezett a fegyvere lámpájával végigvilágítani a környezetüket, hátha észrevesz valamit esetleg még.
- Maradjunk itt, hívjuk az archeológusokat, esetleg menjünk beljebb? – kérdezte.
Majd annak a fényében fog cselekedni, amit a többiek mondanak, végül is a jedik értettek az efféle dolgokhoz, már csak azért is így gondolta, hiszen Erő kellett ahhoz, hogy egyáltalán bejussanak ide, így talán Erővel tudnak majd tovább is haladni valamerre. Kissé tehetetlennek és aprónak érezte magát az Erő játékaiban, főleg, hogy számára olyan misztikusnak tűnt az egész dolog…

felszerelés/egyebek:

Felföld - Page 2 I2XEfGU Felföld - Page 2 W4mYYhe Felföld - Page 2 YIpIfGh Felföld - Page 2 E9Rn4mm Felföld - Page 2 BoXhNuP Felföld - Page 2 ZlnSBzQ
Felföld - Page 2 M9G7Xdl Felföld - Page 2 7LDM2Oq Felföld - Page 2 XJogCXn Felföld - Page 2 EJ8Vt08 Felföld - Page 2 VZwKC7u Felföld - Page 2 Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2019. január 13. (vasárnap)

Felföld - Page 2 QbWUoYg
Felföld - Page 2 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:50 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


A csapat egyelőre megállt és csak csodálkozott, illetve gyönyörködött a helyben. Rashia hozta fel, hogy maradjanak és menjenek tovább, vagy pedig vissza a táborba. Jivi közben kinyúlt az Erőbe, hogy így figyelje a környezetüket, de egyelőre semmilyen veszély nem fenyegette őket. Minden nyugodt volt, kellemesen nyugodt, akárcsak a Jedi Templomban Coruscanton.

Felföld - Page 2 DrjefUg

Ugyanaz.

Felföld - Page 2 QbWUoYg

Azért írtam most úgy, hogy senki, hogy se tette, hogy ezzel vegyelek rá titeket, hogy befejezzétek a lustálkodást.

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Shadow Szomb. 12 Jan. 2019, 12:06

Heiwanna Miin Klodov

Nem akarok válaszolni neki, de mikor megráz és a fájdalom elmúlik, akkor nézek rá.
- Meg akartam hagyni a tévedésében, amibe úgy beleélte magát, de legyen. Köztársasági területen van, évezredek teltek el, mióta a hajójuk eltűnt, és jelenleg a Birodalom nevében, Köztársasági területen ejtett fogságba egy Köztársasági állampolgárt, minden jogi alap nélkül. Csak, hogy végre felfogja, bár a programozása miatt úgy se fog menni, mert arra nem gondoltak a készítői, hogy ilyenre figyeljen is, mivel okuk se volt rá, hiszen a változásokat önbe írták volna, de mivel hiba csúszott az eseményekben, és nem lett frissítve, így eléggé elmaradt mindentől. Hatszáz standard éve indult el a hajónk az önök hajóját keresve, majd zuhantunk itt le pár éve, és már akkor három frakció volt itt, nem csak a Birodalom, hanem a Köztársaság, és a Hutt-ok is. Ez a bolygó Köztársasági terület, és nincs rajta a Birodalomnak semmilyen ítélkezési joga, kínzáshoz, meg még kevesebb. Ha ezt képes felfogni, akkor talán mégis a Kree tudósok akik csinálták előre látók voltak, ha nem, akkor úgy is fölösleges minden szó, mert csak a kis mesterséges környezetének a rabja, amiből képtelen lesz kilátni, és szerencsétlenül egy olyan régmúltban ragadt, amire itt már nem is emlékeznek. Ebben az esetben fölösleges a szó, mert úgy se fogja fel a tényeket, csupán ismételgeti a régi dolgokat, mint egy beragadt felvétel. – hangomat egyszer se emelem fel, csupán elmondom amit akarok, nyugodt hangon, eléggé tárgyilagosan – Ami pedig a pihenést és hibernációt illeti – körbe pillantok – Ez a hely kicsit se olyan, ahol megtenném, csupán elmerülök a gondolataimban, hogy ha tévedne amire jó esély van és nem halok itt meg, ebből milyen jó könyvet tudnék írni, amit élvezne a csillagköd is. Bízok azokban, akikkel érkeztem.

”Ruházat és Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 12 Jan. 2019, 15:26

Beljebb mentek a csarnokban. Jivi semmi veszélyt nem érzett ahogy kinyúlt az erőbe. Sőt, kimondottan békésnek számított a hely. A parancsnok szavaira Jivi bólintott. Valóban voltak korábban is virágzó kultúrák. Ahhoz nem voltak meg neki sem az ismeretei, hogy megállapítsa melyik kultúra lehetett. Figyelmesen hallgatta az itteni kutatókat és igyekezett minél több mindent megtanulni tőlük, de ez természetesen kevés ilyenkor. A kapott kérdést megfontolta és csak utána válaszolt. Most talán egész padawanosnak nevezhetően viselkedik.
-Azért vagyunk itt, hogy feltérképezzük a helyet a lehetséges veszélyekkel együtt. Figyelembe véve ami Miin-el történt én azt javaslom nézzünk szét alaposan mielőtt a régészeket beengednénk. Nem szeretném, hogy miattunk valaki megsérüljön.
Így is több embert vesztettek mint kellett volna. Ezzel pedig Int-nek szintén el kell majd magában számolnia.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 12 Jan. 2019, 20:19

AEYAJ’GAMU


Előtörténet
Kaland címe: Hidegháború 5. - Harangszó az elesettekért
Foglalkozás: Jedi Padawan
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat

Felföld - Page 2 3kpMiCH

Egy sokkal keményebb feladat volt a zár kinyitása, mintsem arra számítottam. Nem is tudom, hogy ennyire intenzív módon kellett-e bármikor is használnom az Erőt ahhoz, hogy valamit mozgassak. Erre még az is rásegített, hogy sokkal nehezebb volt az uralmam alá vonni az Erőt ezen a helyen, ami inkább hátráltató tényező volt, mintsem segítség. Nem sokkal később a hangos kattanások pedig azt jelezték, hogy sikerrel jártam.
- Igyekeztem. - válaszoltam kicsit lihegve, de nem sok időm volt a pihenésre, mert a többiek indultak is tovább, én pedig követtem őket, nem szerettem volna hátra maradni. Csak reménykedhettem abba, hogy kerül idő és biztonságos hely arra, hogy megpihenjek majd.
- Kérek egy kis pihenőt. - szólaltam meg miután a sötét részen átjutottunk és a gyönyörű szép előcsarnokszerű részre értünk. Azzal egy kicsit helyet is foglaltam és igyekeztem tudatosan figyelni a légzésemre és megnyugtatni, valamint egyúttal meg is pihentetni a szervezetemet. Ebben biztosan segítségemre lehetett az is, hogy a korábbitól eltérően itt sokkal inkább átjárt mindent az Erő, szép kontrasztot okozva ezzel.
- Ugyan olyan érzést kelt bennem ez a hely, mint a Jedi Templom a Coruscanton. Lehetséges, hogy valamikor a múltban hasonló célt szolgált. - kezdtem bele a továbbhaladást érintő kérdés megválaszolásába miközben talpra álltam a rövid pihenő után. - Biztosabb, ha előbb feltérképezzük, legalább a kulcsfontosságú részeket. Biztosan kell legyen egy központi terem, archívum vagy hasonló, ami megfelelő információval láthat el bennünket a hely szerepét illetően. Ugyanakkor biztosan van valamiféle védelmi mechanizmus betolakodók ellen is, amivel jobb, ha mi találkozunk először és nem a tudósok és archeológusok. - nem akartam odáig elmenni, hogy a helyet egyértelműen templomnak titulálom, hiszen ahhoz egyelőre kevés információval rendelkeztünk, másrészről pedig csak egy érzésre alapoztam volna, ami nem egy biztos tény. Az sem volt kizárva, hogy védelmi droidok, fegyverzet, vagy bármi hasonló lehet itt, amit jobb, ha mi találunk meg és remélhetőleg hatástalanítunk, vagy legalább feltérképezünk, mintsem a civilek.
Arra viszont nagyon kíváncsi voltam, hogy milyen tudást vagy történelmi tényeket találunk majd elrejtve itt, a föld alatt, aminek a létezéséről senki se tudott és a feljegyzések se tartalmazták. Lehetséges, hogy olyan fontos tudományos és filozófiai feljegyzéseket találhatunk, amiket régen elfeledtek, de mégis fontosak lehetnek.

Felszerelés
Spoiler:
Képességek
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:

Felföld - Page 2 LL4zCGMFelföld - Page 2 Ks4MeNIFelföld - Page 2 PAg9TOnFelföld - Page 2 XBXXeVi

_________________
Felföld - Page 2 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Felföld - Page 2 FUn312o
Felföld - Page 2 6fZaEMM
Felföld - Page 2 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 13 Jan. 2019, 12:27




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Hidegháború 5
Rashia Dorat
Szürke jedi mester, orgyilkos, egészségügyi tiszt, orvos


Játékostárs(ak) neve: Aeyaj'gamu, Jivi Aco és Heiwanna Miin Klodov

Felföld - Page 2 BPsbZLw
Felföld - Page 2 ZmDwyoj

Helyi Idő: 14:50 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Többiek: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov
egyéb információk:


Mind a két padawan azzal értett egyet, hogy nézzenek körbe, minderre a nő bólintott.
- Bár, ha ez akkora, mint a Jedi templom még jövőre is itt leszünk – mosolyodott el. – Jó lenne tudni, hogy droidok működnek-e itt bent, mert ők gyorsabban végeznének a felderítéssel.
Az, hogy a barlang védve volt, nem feltétlen jelenthette azt, hogy ez a hely is. Egy próbát megért volna szerinte. De majd később. Még egyszer körbenézett, hogy miként és merre lehet haladni, vagy mi lehet fent, bár sajnos innen lentről valószínűleg nem látszott nagyon a fenti rész, ahhoz meg kell majd mászniuk a lépcsőket. Katonai kézjelekkel mutatta, hogy ugyanúgy haladnak, mint eddig. Azaz ő megy előre, aztán pár lépéssel később követheti őt a két padawan. Ha most is megfelelt nekik, akkor el is indul így.
- Ha lehet, akkor igyekezzenek az én lépéseimben haladni, az biztosan biztonságos – mondta.
Lassan, óvatosan, mindent kémlelve, nehogy véletlenül csapdába fussanak bele. ha elérnek a lépcsőkig, akkor ott is figyelt. Ott is óvatosan próbál haladni, nem lép rá teljes súllyal egyik lépcsőre sem az elején, hanem csak rálép, nehogy besüppedjen a lépcső és csapdát aktiváljon. Ha sikerül felérni, akkor ott is próbál körbenézni, hogy merre lehet menni, mi van itt, ha pedig látni valami érdekest, akkor arra fog elindulni.

felszerelés/egyebek:

Felföld - Page 2 I2XEfGU Felföld - Page 2 W4mYYhe Felföld - Page 2 YIpIfGh Felföld - Page 2 E9Rn4mm Felföld - Page 2 BoXhNuP Felföld - Page 2 ZlnSBzQ
Felföld - Page 2 M9G7Xdl Felföld - Page 2 7LDM2Oq Felföld - Page 2 XJogCXn Felföld - Page 2 EJ8Vt08 Felföld - Page 2 VZwKC7u Felföld - Page 2 Yo72OVb







Hidegháború 5. – Harangszó az elesettekért





Romok, Naboo


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Jivi Ako, Aeyaj'gamu és Rashia Dorat



Következő körváltás: 2019. január 17. (csütörtök)

Felföld - Page 2 QbWUoYg
Felföld - Page 2 0nJ2GpW

Helyi Idő: 14:55 NHI, 302.3 MU
Helyszín: Felvidék, romok
Feladat: Feltárni a romokat
Résztvevők: Aeyaj'gamu | Jivi Aco | Heiwanna Miin Klodov | Rashia Dorat
Információs-kártya:


A trió megbeszélte azt, hogy merre és hogyan haladjanak tovább, azaz előre, ugyanúgy, ahogyan ide be is tették. Rashia indult előre roppant óvatosan, közben a két padawan továbbra sem érzékelt semmilyen zavart az erőben, nem volt, nem fenyegette őket semmilyen veszély, így talán ez némileg megnyugtató lehetett ezen az idegen helyen.

A lépcsőkig vezető úton semmilyen csapda nem volt, hogyan felfelé a lépcsőkön sem. Szerencsére a két padawan egészen könnyedén tudott a nő lépteiben haladni, mert azért sok por volt itt és a nyomai is láthatóak voltak. Hogy merre mentek utak, hol voltak további lépcsők a két szárnyhoz. Illetve lent a további szobrok helyei, és az egész végén még befele is vezetett út. (mint a képen)

Rashia úgy döntött, hogy először itt a központi részen nézzen szét, ami egyébként hatalmas volt, tényleg akár csak a felderítés is hetekbe, hónapokba telhet, ha nem működnek a droidok idebent. Szóval a trió haladt befelé, amikor a semmiből egy urdrarr-ra hasonlító hologram bukkant fel előttük a semmiből.

Azonban ez más volt, mint az itt megszokott, nem tűnt gépinek, nem volt körülötte kékes ragyogás, olyan volt, mintha fizikailag itt állna, de látszott, ahogyan fényekből megjelent. És csak azért hasonlított egy udrarra-ra, mert a kinézete, testfelépítés stimmel, de a szeme normális volt, kék írisszel, nem pedig végig vörös, mint a kék urdrarroké, vagy a chisseké.

Valamit beszélni kezdett, ugyanaz a hang volt, mint kint, ősi udrarr nyelvet használva, amiből csak Rashai érthetett egy-két dolgot, hiszen ő beszélte a jelenkori modern urdrarr-t.
Felföld - Page 2 DrjefUg

Ahogyan Miin kimondta, hogy köztársasági állampolgár rögtön rájöhetett, hogy hatalmas ostobaságot követett el. Ugyanis megtagadta azt, hogy melyik birodalom állampolgára és lakója. Márpedig ez a Skrull Birodalomban óriási vétség és az ilyen hazaárulás és halállal büntetik. A többi részt Miin már el sem tudta mondani, ugyanis a mesterséges intelligencia közbevágott.

< - Szeretem, amikor valaki végül beismeri önként azt, hogy áruló és halálra van ítélve – mondta elégedetten. – A munkám ezzel véget ért. >

Ezzel a hologram egyik pillanatról a másikra eltűnt, mintha soha sem lett volna ott. Így nem volt elég, hogy Miin egyrészt halálra ítélt lett a Kree-k által, de beismerte szóban, hogy a elárulta a saját mivoltát, hogy micsoda és ezáltal a saját Skrull törvényeik szerint is jogos a halálbüntetése.

A hologram eltűnése után pedig Miin, ha folytatta a szavait, akkor már csak a levegőnek tette meg és remélhette, hogy a többiek tényleg megtalálják majd és kimentik innen még azelőtt, hogy a halálsor valóban azzá válik.

Felföld - Page 2 QbWUoYg

A kommunikációhoz itt található a topicotok.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Felföld - Page 2 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Felföld - Page 2 Empty Re: Felföld

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.