Az Új Parlament épülete (Somerville)

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 03 Dec. 2011, 19:39

A lány mentése legalább megvolt, ám a következő pillanatban az ellenfele megérkezett és most Namor volt az, aki a folyosó végén levő falban kötött ki. Megrázta a fejét és vért köpött a földre, miközben felkelt a helyéről. Az első sértés még nem érdekelte volna, hozzá volt szokva, hogy mindenki a származása miatt tesz szerintük vicces halas megjegyzéseket, egész életében így volt. De az, hogy Melissa-t kezdte el sértegetni, az már túl ment minden határon a fiatal férfi szemében.
- Menj innen! – parancsolta Judy-nak ridegen.
Tovább nem is foglalkozott az ott maradt lánnyal, akinek eddigre már régen el kellett volna tűnnie innen a király szemében. A szemeiben végtelen düh látszott a második sértés miatt, a levegőbe emelkedve, nem sokkal a talaj felett siklik úgy próbál Kardfog közelébe jutni, ha sikerül és odaér az ellenfeléhez, a nyakát próbálja megragadni és nemes egyszerűséggel kitépni a férfi fejét és gerincét egy erőteljes mozdulattal. Ha mindez nem sikerül, akkor csak egy jobb horoggal igyekszik visszaküldeni a folyosó átellenes végébe az ellenfelét.

Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Haward Maximoff Szomb. 03 Dec. 2011, 20:23

Nem sokon múlott a testi épségem, ám ez közel sem lep meg annyira, mint a megmentő személye, aki kiáll a védelmemért, jóllehet én magam hagytam ott egy helységgel odébb fémbe öntve. Victoria több sebből vérzik, pedig nem akartam ekkora fájdalmaknak kitenni, ám a helyzet most mégis bonyolulttá válik. Emily üzenetét nyugtázom a fejemben, ugyanakkor viszont most legszívesebben inkább a szívemre hallgatnék, ami most azt súgja, hogy azonnal megnézzem súlyosak-e Victoria sérülései és megköszönjem neki a gyors, legjobbkor jött közbelépést. Mindazonáltal ezt a késztetést elnyomom magamban. Ő az ellenségem. Ő lázadó. Ha pedig az utamba áll, el kell töröljem. Ami sajnálatos módon a jelen pillanatban nem tűnik elkerülhetőnek, tekintve, hogy a tervrajzok ismerete és a magamban való felidézése során eszembe jut egy útvonal. Az út, amin keresztül eljuthatok a Királynőhöz. Az út, mely Victorián keresztül vezet el a csatánk céljához: a lázadók csapatának szétzúzásához. De talán meg tudom harc nélkül oldani ezt a konfliktust egykori családtagommal, reménykedem magamban.

- Victoria, nyisd már ki a szemed! Vége van! Meg kell állnotok. Hagyjatok fel ezzel az ostoba lázadással!


Bár mindezt inkább csak figyelemelterelés képen mondom. Nem vagyok öngyilkos, ha nekimegyek most Vic-nek, nekem rontanak a többiek. Míg nem figyelnek a képességemet igyekszem megpróbálni arra felhasználni, hogy a környezetemben lévő összes fémet magamhoz gyűjtsem folyékony halmazállapotában, majd egy nagyon vékony falat húzzak fel közém és a lázadók közé, amit végül megszilárdítanék, hogy ezzel a fallal barikádozzam és zárjam el magam tőlük, talán megszabadítva magamat az esetlegesen kibontakozható harctól. Ha ezzel sikerrel jártam, teljes erőmből rohanni kezdek afelé, amerre a királynő van, hogy megtalálhassam.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Dr. John Huniver Vas. 04 Dec. 2011, 01:03

Nincs alkalma segíteni, mert akinek akar segíteni az inkább odébb löki őt. Persze ezt is megérzi, még ha a falban nagyobb kár esik, mint őbenne. Így persze a fickó is falra kenődik ettől a Kardfogtól. Köszönje magának!
Judy most már menne. Tűnne innen. Visszanyerte uralmát érzelmei felett. Talán az ütés is segített ebben, de félelme tova szállt.
Még hallja társai hangját. Bár oda tudna teleportálni! De így kénytelen gyalog menni. Ami nem könnyű a harcolók miatt. De próbálkozik. Neki fut és előre ugrik, bízva abban, hogy eltud suhanni a harcolók mögött. Aztán csak uzsgyi tovább a folyosón amerre a többiek mentek.
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 04 Dec. 2011, 10:58

2046. szeptember 27. 08:10; csütörtök reggel – Új Parlament épülete (Somerville)

Résztvevő: Yusuf Azeem Omni
Yusuf az árnyékokból láthatta, hogy a másolatok újra összeálltak és immáron csak egy férfi állt felette, aki, ahogyan az arab férfi széttárta a lábait közelebb lépett. A pisztoly még mindig nála volt, de már egy bilincset is előhalászott a másik kezével, ezzel nyúlt le Yusuf-hoz és próbálta a férfi karját hátrahúzni, hogy megbilincselhesse.

Résztvevők: Judy Huniver-Frost, Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, Haward Maximoff, és Victoria Miller
Judy rohanni kezdett és végül néhány sarok után be is érte a többieket, ahol Lorna fogta meg Manót, hogy az ne induljon előre.
Victoria-nak nem maradt ideje arra, hogy a többieknek válaszoljon, a társaságnak csak az tűnt fel, hogy hirtelen az összes náluk levő fém, akárcsak a ruhájukban volt az hirtelen tűnt el és Vic, illetve Haward előtt egy hatalmas fémfal keletkezett. Többen ekkor ugrottak támadni a falnak, Hawrd pedig sprintelésre fogta a dolgot, Vic a sérülése miatt lassú volt és nem érte utol a rokonát, aki hamarosan el is tűnt a folyosón.
Többen viszont ekkor, mint akartak támadtak, a vékonyka fémfal az első két támadást, nekicsapódást még kibírta, de utána leomlott, addigra csak a sérült Victoria volt a fal mögött, de Magneto másik unokája már sehol sem látszott.

Haward a sprintelés közben sikeresen lehagyta a többieket és hamar el tudott olyan részre jutni, ahol már a saját embereik voltak és innen teljesen nyugodtan tudta az útját folytatni a célja felé.
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Haward Maximoff Vas. 04 Dec. 2011, 12:57

Sikerült! Tervem bevált és sikerült a fallal elválasztanom magamat a lázadóktól. A fal pedig egy darabig vissza tudta őket tartani, így aztán sikerült elrohannom onnan, mert Victoria már nem tudott utánam sprintelni a sérülései miatt. Egy kis idő múltán le is lassítok, elértem az embereimhez, így ezen a területen kicsit fújhatok a futás után. Megállni azonban nem állok meg, utamat folytatom arra, amerre a Királynő van. Még jó, hogy egész jól megjegyeztem a tervrajzot, így talán könnyedén megtalálhatom, merre is van. Ha rábukkanok végre, akkor a környezetben lévő folyékony fémeket arra használom, hogy megpróbálhassam a kezeit össze "ragasztani" vele, majd megszilárdítsam, hogy ezáltal elkaphassam. Ha trükközni próbál, csúnyán megjárhatja és ezt a tudtára is adom.

- Ne próbáljon trükközni, Ön mostantól a mutánsok fogja, ha bármit cselezni próbál, nem fogok sokat gondolkozni a kivégzésén.


Kíváncsi vagyok, mi lesz erre a reakciója, úgy hogy, ha sikerült elkapnom, felkapom, majd a karjánál erősen szorítva, majd kiviszem az embereinkhez, ahol végzek egy kis kutatást.

- Akinél van (ha van ilyen) teleportáló, azonnal jöjjön lehetőleg ide. Kéne egy sürgős fuvar vissza a Vadföldre.

Szólok oda hangosan. Remélem akad valaki, mert ha sikerrel járok, megnyerhetjük a háborút.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 05 Dec. 2011, 10:52

Még mindig nem jelentkezett senki sem, Lord Gorgon távozott az elittel, akárcsak Namor s azóta egyikőjükről sem hallottam. Mi történhetett, hogy még mindig nem tudtam semmit sem? Aggódtam értük, mélyen bent voltunk az ellenséges területen belül s így nem szívesen maradtam egyedül. Egy ideig idegesen s szorongva mászkáltam a díszes szobában, de végül leültem s nekiláttam olvasni valamit. Mivel ideges voltam, így meg sem fogott csak a holokivetítőn levő képeket figyeltem s néztem, mikor sikerült realizálnom, hogy egy tengerbiológiai kutatás eredményét olvasom, mit az egyik tudósunk nemrég készített. Az ajtó kinyílt, felkaptam a fejemet, úgy éreztem, hogy valami nincs rendben, mindenkinek kopognia kellett volna, még a bátyám s a király sem tört volna rám csak így, hacsak nem valami nagyon nagy baj van. Azonban nem ők jöttek, hanem egy fiatal fiú, kit felismertem, Magneto unokája. Riadtan s félve néztem rá, különösen a felszólítás után. Felkeltem a helyemről s hátrálni próbáltam, felsikoltottam, mikor a kezeimre fém került s szinte megbilincselt.
- E… ehhez nincs joga! – mondtam remegve. – Attilan királynője vagyok, ha csak egy ujjal is hozzám ér, a törvényeink értelmében…
Nem tudtam befejezni, megragadta a karomat, ismét felsikoltottam félelmemben, próbáltam szabadulni, reszketve a figyelmeztetése ellenére is. Hol vannak? Hol vannak ilyenkor az embereim, mikor szükségem lenne rájuk?

Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Tyler Hétf. 05 Dec. 2011, 19:46

Lorna megállít abban, hogy tovább haladjak Magneto felé. Bár türelmetlen vagyok, nem tudom merre is található az a görény. Az unokája viszont sikeresen lelép. Victoria pedig elég rosszul néz ki. Visszafordulok és a többiekre pillantok.
-Ez is lelépett és Magnetot sem találjuk....remek....valami ötlet mit csináljunk....-
Morgom türelmetlenül, be kell látnom, hogy egyedül nem fogom megtalálni. Az esély pedig erre egyre jobban csökken.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Albert Shear Kedd 06 Dec. 2011, 01:23

Yusuf figyel. ~ Megadom magam, de nem adom fel a harcot! ~ dönti el magában felettébb határozottan. Szerencséjére a nap pont a hátuk mögül süt és láthatja az egymásba olvadó alakokat. Most, hogy csak egy ellenfele maradt, sokkal pozitívabbnak látta Yusuf is a jövőt. Ahogy a férfi hajol le egyik keze felé, már kész is van a terve.
Elképzelése szerint maga alá rántja azt a kezét, amelyikre az őr a bilincset kattintaná. Majd száznyolcvan fokos fordulatot venne testével és most célozná meg mindkét lábával ellenfele ágyékát és medence csontját, hogy néhány másodperce vagy medence törés esetén hosszú távon, harcképtelenné tegye. De az agyában lejátszódó folyamatnak itt még nem lenne vége. Ellenfele testéből nyert kinetikus, azaz mozgási energiát, izmai segítségével megindítaná a gerince, majd a vállai felé. Testével domborítana. A mozdulat hátracsapódó kezeiben végződne, s az energia elindulna a lábai felé. A domborításból pedig talpra ugrana s egyből ellenfele után dobná a testét, hogy a mellkasára vigyen be, lehetőleg végzetest csapást szív tájékon vagy egyből torokra menjen és gégén üsse a férfit, mielőtt osztódik.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 06 Dec. 2011, 10:40

Na pontosan erről beszéltem. Magamban. Howard lelépett, a fal, amit teremtett, hiába omlik le, már nem látjuk őt, csak Vicet.
-Mi nem Howardért jöttünk. A célunk még mindig Magneto. Nem tudom, hová tűnt a csapat másik fele, és hogy hová ment Howard, de összpontosítanunk kell, és azt tennünk, ami a feladatunk. Meg kell találnunk Magnetot. Victoria, ha tudsz róla valamit, az most jól jönne. Ha nem... Akkor induljunk tovább, előbb vagy utóbb rá fogunk akadni.
Ha Vic mondd valami hasznos infót Magneto pozíciójáról, akkor aszerint folytatjuk az utunkat, ha nem, akkor tényleg csak annyit tehetünk, hogy megyünk tovább, és próbálgatjuk az ajtókat, ahogy eddig is tettük.
Judyra nézek, aki végre odaér hozzánk, nem látok rajta sérülést, bár az egyértelmű, hogy eléggé meg van ijedve. Rámosolygok egy pillanatra, talán csak azért, hogy megnyugtassam, nem tudom biztosan, de azt hiszem, ez működni szokott.
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 07 Dec. 2011, 13:47

Végül támadás lett a vége, ahogyan a srác egy falat húzott fel előttünk. Mire sikeresen áttörtük már sehol sem volt, csak Vic maradt ott egyedül és még mindig vérzett. A vér szaga eléggé elnyomott minden mást, de azért Haward érezhető volt még igencsak erősen, akárcsak Magneto is. Erre már erősebben, az okos ötlet volt, hogy végigment mindenhol, hogy mindenhol érezni lehessen. A társnőnkre pillantottam, akit Zyro faggatott közben, hogy merre lehet a célpontunk. A többiek is mennyire jó lett volna, ha itt vannak. Róluk pedig még mindig semmilyen hír sem volt… na jó, ha megerőltetem magamat, akkor még talán menni is fog.
- Tudom a pubit is követni, de Magneto szaga is egyre erősebb, azt hiszem megtudom mondani, hogy hol lehet.
Ha beleegyeznek, akkor a szagát követve elindulok a folyosókon.

Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Dr. John Huniver Csüt. 08 Dec. 2011, 00:59

Szégyen a futás, de hasznos. Éli meg maga Judy is ezen ősi emberi bölcsességet. Igaz, ő már mutáns, egy másik, egy jobb faj tagja. Mégsem tekinthet úgy elődeire mintha nem is léteztek volna, s nem alkották volna meg saját gondolkozásukat. Meglehet talán nem kellene ennyire emberi módon viselkednie. Hanem inkább mutánsként!
A fiatal mutánslány beérte társait.
- Huh! Végre! Megvagytok! - piheg a falnak támaszkodva. Szíve hevesen dobog az átélt izgalmaktól és az életmentő futástól. És még egyáltalán nem értek a küldetés végére. Szóval még bármi megtörténhet. A jelek szerint már történt is.
- Mi volt itt? - pislog a szerte szét szórt fémtárgyakra. Bár belegondolva igazán nem lenne nehéz rájönni, hogy mi is történhetett.
Zyro mosolyára csak vissza tud mosolyogni. Ez valahogy ösztönös. Akárcsak az a bizsergető érzés, ami kígyószerűen csúszik végig halántékán, s enyhe borzongást kelt benne, mint mikor hirtelen hűs szellő csapja meg a mutánst.
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 08 Dec. 2011, 09:24

2046. szeptember 27. 08:15; csütörtök reggel – Új Parlament épülete (Somerville)

Résztvevő: Yusuf Azeem Omni
A férfi láthatóan nem számított arra, hogy az ellenfele támadni fog és ez az önteltsége lett a veszte is egyben. Meglepetten kiáltott fel, amikor Yusuf elkapta a karját, és lerántotta, miközben ő maga felpattant. A gyönyörű ütés pedig az ellenfele torkát találta el és a férfi élettelenül ernyedt el a földön. Az út lefelé a folyosókra immáron szabad volt.

Résztvevők: Judy Huniver-Frost, Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Victoria Miller
A lány bólintott Zyro kérdésére, miközben a saját sebeit próbálta ellátni és bekötözni rögtönzötten a ruháiból letépett darabokkal.

- Azt hiszem, hogy az ülésteremben lesz – mondta. – Két sarok múlva jobbra forduljatok és ott végig azon a folyosón, ahova juttok. Én maradok, csak hátráltatnám a csapatot.
Ha a csapat követi az utasítást és megy arra, amerre a lány mondta, akkor Lorna is meg tudja erősíteni, hogy tényleg ez a jó irány és a társaság eléri a folyosót, az ülésterem ajtaja zárva volt, de bentről is harcok zaját lehetett hallani.

Résztvevők: Haward Maximoff és Lady Melissa Boltagon
Haward eljutott a királynő szobájáig, ahol meg is tudta a nőt bilincselni. Azonban, amikor megérintette volna a rettegő és lassan pánikba eső fiatal nőt azt egy fényes aura vette körbe, ami megakadályozta, hogy elfogják. Haward mögött az ajtó kinyílt, amin a fiú bejött és mély morgó hangot lehetett hallani. Amint hátranézett egy óriási testű kutyát, Lockjaw-t a királynő egyik testőrét pillanthatta meg, aki vicsorogva nézett rá.

//A nagyságok miatt, kb. ilyen nagy egy emberhez képest a „kutya”, ami most lépett be a szobába.//
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Crystalwithlockjaw
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 08 Dec. 2011, 23:55

- Un bon fils de pute! - mondja Yusuf miközben katonai bakancsával az imént leütött férfi arcába tapos még kétszer. Aztán leroskad a földre és hátát a kéménynek veti. Bár a szemei körbe járnak, a fülét is hegyezi, pihen néhány másodpercet. Profi atléta kitartása van, de a mászás és a hadakozás kicsit kivett belőle.
Fél perc sem telik el, amikor már nyugodt állapotba szuggerált szívveréssel áll fel. Felveszi a földről a szétszóródott felszerelését, majd árnyékba húzza a hullákat.
Az egy helyre húzott halottakat átkutatja. Elsősorban rádiót keres, azonosító kártyát, kulcscsomót. Bármit amit lehallgathat vagy amivel ajtókat nyithat ki, esetleg igazolhatja magát. Legalábbis néhány másodpercig elterelheti a figyelmét az igazoltatónak, amíg felkészül a támadásra. Ezek után pisztolyt keres, amit elrejt. Majd összeszedi az íját és elindul lefelé az épület belseje felé.
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 09 Dec. 2011, 11:35

-Összefutottunk Howard Maximoffal, de meglépett - összegzem gyorsan Judynak a dolgot. Victoria szerencsére nem csak a termet, de a pontos útvonalat is megadja, így már nem lehet gond megtalálni Magnetot.
-Vigyázz magadra! - Mondom még Victoriának, úgyis tudja, hogy a csapatunk nem szokott hátrahagyni senki, így előbb vagy utóbb ismét csatlakozik hozzánk, de egyelőre gyorsnak kell lennünk.
A folyosón végigfutva elérjük az ajtót, ami azonban zárva van. Nincs sok idő gondolkodni, hogy mi legyen a következő lépés, a benti hangok alapján most kell támadnunk, amikor kellően elfoglalt a nagy ember.
-Háromra betörjük - szólok halkan a többieknek, főképp a nagyobb erővel rendelkezőknek. - Egy, kettő, három! - Háromra vállal feszülök neki az ajtónak az egyik oldalon, és remélem, a többiek is hasonlóan tesznek.
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Bishop Pént. 09 Dec. 2011, 21:13

Nem sikerül elkapni az alakot, egy fém falat emel maga elé, a nálunk lévő fémekből, aminek csak neki csapódok. A lemaradt társunk is csatlakozik, nem hagyunk senkit hátra, és így indulunk meg, Victoriatól még útmutatást is kapunk, amit Lorna megerősít. Úgy néz ki, hogy egy ajtó választ el Magnetotol, valamiért ez mosolyt csal az arcomra.
~ Lehet nem is jövök ki élve, de talán nem is érdekel, a lényeg, hogy Magneto le legyen győzve, mert a történelmet a győztesek írják. Vigyázni kell a fickóval a fémekkel... várjunk csak... elvileg nincs is nálunk semmi fém, hála Howardnak.
Ezután én is teljes erőből és lelkesedésből fogok neki rontani az ajtónak, mint, amikor Zyro azt mondja.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 11 Dec. 2011, 14:56

A gyémánt is megérkezett, persze muszáj megkérdezni, hogy mi is történt, amikor erre még csak idő sem volt, hogy ezzel foglalkozzunk. Felmordultam, de végül indultunk tovább Vic útmutatása alapján. A szagok alapján pedig tényleg jó irányba haladtunk és hamarosan meg is érkeztünk egy folyosóra, aminek a végén az ajtó. Csatazajt lehetett bentről hallani, a levegőbe szagoltam, valóban úgy éreztem, hogy jó helyen voltunk, valakik pedig már megtalálták a „jó öreg” Magnust. Már csak a kérdés az volt, hogy kik. A mieink még nem kerültek elő, akkor vagy az Angyalok, vagy az Embertelen elit lehetett odabent, vagy Freydis. Vagy, ha nagy szerencsénk van, akkor Apokalipszissel gyepálták egymást. Más lehetőség már nem volt, több személyt nem tudtunk, hogy itt lennének a mai napon.Betörjük? Oldalra billentett fejjel néztem Zyro-ra.
- Persze fejjel a falnak pubi – morogtam. – Aztán lehet, hogy felrobbanunk a betörés miatt.
Erősek előre, azaz ő és Manó, meg a gyémánt. A többiek nem voltunk éppen az erősek kategória. Türelmetlenül álltam meg hátul és vártam, hogy betörjék az ajtót, ha ez megtörtént fogok csak előre indulni, hogy felmérjem a terepet, hogy miként is állunk és hogyan lehetne támadni egyáltalán.

Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Tyler Vas. 11 Dec. 2011, 16:51

Nah az eltévelyedett bárány is meg érkezett. Neki se sok hasznát vettük, legfeljebb csak Zyro aki enyhén flörtölget vele. Vic végre célegyenesbe igazít minket, és el érjük a termet ahol egy igazi genny láda, bűnös lélek tartózkodik jelenleg. Az ajtó zárva, de ezen könnyen segíthetünk. Félretolom Zyrot és egyetlen ütéssel próbálom betörni az ajtót, s ha sikerül akkor egy bukfenccel bejutni a terembe, ha lehet először felmérni a helyzetet aztán...csapjunk bele a lecsóba.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Haward Maximoff Hétf. 12 Dec. 2011, 19:18

Kaptam egy blökit. Gondolkozz Haward, tanakodj, törd a kemény fejed. Ekkor, mintha villanyt kapcsoltak volna a koponyámban. Elkezdek kicsit hátrálni, közben a karjánál fogva magammal vonszolom a királynőt is, hátha ezzel elterelhetem a blökit az ajtótól, majd ha ez megvolt, megpróbálom összegyűjteni magamhoz a környéken lévő összes fémet folyadék formájában, majd erősen koncentrálva megpróbálom egy fajta golyóvá változtatni, majd a kutyus elé viszem, megszilárdítom, hogy a golyó a lába elé guruljon, hátha elég játékos az állat, hogy kicsit elvonja a figyelmét. Én azonban csak ezt próbálom meg kihasználni. Ha az eb kicsit a golyóra figyel, ismét folyékonnyá változtatom és megpróbálom csak a mancsait bevonni vele, majd gyorsan megszilárdítani, hogy odarögzítsem vele a padlóhoz. Mivel elég nagy testű állat, igyekszem olyan vastagságúra szilárdítani a fémet, hogy ne szabadulhasson. Ha ehhez nem állna a rendelkezésemre elegendő nyersanyag, akkor csak egy vagy két lábán csinálom meg ugyanezt, attól függően, mennyi fém van a birtokomban. ha sikerrel jártam, elmegyek a kutyus mellett, jó ívesen kikerülve őt, majd (a királynőt még mindig magammal hurcolva), keresek egy teleportáló készüléket, amivel talán hazajuthatok Vadföldre. Akkor a háborúnak vége.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 13 Dec. 2011, 10:22

Némileg megkönnyebbültem a félelem közben, mikor fehér fényesség akadályozta meg a fiút, hogy hozzámérjen. A hűséges testőröm meg is érkezett pillanatokkal később. Ezek szerint megérezhette, hogy veszélyben vagyok, de a védőpajzsa nem tartott örökké, tudtam, hogy ez mennyire ki szokta meríteni, így nem is kérhettem volna, hogy tovább tartsa fent. Mikor a védőpajzs eltűnt a fiú újra megragadta a karomat, még mindig reszkettem a félelemtől, így nem ellenkezve haladtam vele pár lépést kissé botorkálva. Ő sietett volna, de én a lábfejeim miatt szinte csak botladozva tudtam követni. Mikor a labda Lockjaw elé gurult néztem a testőrömre.
< - Segíts! – kértem a félelemtől remegő hangon, az anyanyelvünkön. >
Szerencsére itt nem volt az egyetlen dolog, mivel ténylegesen el lehetett vonni a figyelmét, így reméltem, hogy a golyó sem fogja, bármire is készül vele Magneto unokája.
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 13 Dec. 2011, 10:51

2046. szeptember 27. 08:20; csütörtök reggel – Új Parlament épülete (Somerville)

Résztvevők: Judy Huniver-Frost, Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Yusuf Azeem Omni
Odafent a tetőn Yusuf talált mágneskártyát, amivel azonosíthatja magát, de rádió nem volt. Valószínűleg a biztonságosabb módszert használták, azaz a telepátiát. Miután elindult lefelé, egy folyosóra ért le, ahol a többiek éppen ebben a pillanatban akartak betörni egy ajtót.

Mikor pont indult volna a csapat erősebbik fele Yusuf ebben a pillanatban érkezett meg mögéjük, mint felmentő sereg. Lorna-t és Judy-t kivéve háromra mindenki az ajtónak rontott és annak csapódott, amire az végül megadta magát és betört, noha a legnagyobb érdeme ebben Manónak volt az ereje miatt. Odabent valóban csata folyt, Magneto és egy gyémántbőrű nő harcolt az Embertelen Elit mostanra talpon maradt maradékával. A nőt Judy ismeri fel először Emma Frost volt az, az anyja. De a nőnek is feltűnt, hogy kik érkeztek.
- Judy! Kislányom! – kiáltott fel.
Ez végzetes hiba volt, Lord Gorgon vetett a nőre magát és az egyik patájával rúgta háton miközben a képességét használta. Judy anyja millió darabra törve terült el a padlón.
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Emma_Frost_(Diamond_form)_011

Résztvevők: Haward Maximoff és Lady Melissa Boltagon
Lockjaw figyelmét a golyó sikeresen elterelni, bár ekkor már Haward látja, hogy nem csak a méreteiben különleges kutya, hanem másban is. A szemében már-már emberi értelmet látott a fiú megcsillanni. A jószág megszimatolta a fémgömböt, és akkor sem jött pánikba, amikor a mancsára folyt a fém és megszilárdult. Csak egyre volt elegendője Hawardnak, mert igen nagytestű jószágról volt szó. Ahogyan a botorkáló királynővel próbálta kikerülni ellenfelét az megemelte a mancsát és a parketta, illetve a talapzat egy része is kiszakadt a talajból. Erősebb is volt az állat, mint a fiú hitte. Most már sokkal, erőteljesebben vicsorogva lépett közelebb a pároshoz.
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Tyler Szer. 14 Dec. 2011, 08:40

Az ajtó beroppan, és végre megpillanthatjuk Magnetot és Judy anyját, aki az általunk okozott zűrzavarban, darabokra törik. Szó szerint. Máskor talán sajnálnám a lányt, de most nincs idő ilyesmire.
-Félre az útból, aki nem akar megsülni!-
Ordítok és egy óriási tűzgolyót teremtek, azt próbálom meg Magnetóhoz vágni. Aki nem akar megégni az arrébb ugrik, már ha a közelében van. Nem hiszem, hogy ilyen egyszerűen végzünk vele. Egy próbát megér, ha valahogy visszafordítaná, vagy ilyesmi akkor meg szüntettem, nehogy a mieink bánják meg. Ahogy elhajítottam, elrugaszkodok és a háta mögé próbálok ugrani, hogy onnan támadjak neki, ha szükséges még a tűzgolyó után.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 16 Dec. 2011, 12:37

Az ajtó betörése sikerül, és a benti fogadóbizottság egészen biztatóan néz ki. Az embertelen elit még néhány tagjával állja a sarat, élükön pedig ott van Gorgon, akinek ereje igencsak jól jön majd a harcban. Magnetonak pedig már csak egy csatlósa maradt itt, akit épp belépésünk zavar meg, így őt is kihúzhatjuk az egyenletből. Azonban a nő utolsó szavai alaposan megzavarnak engem is. Kell néhány pillanat, mire rájövök, hogy Judyra ebben a harcban innentől nem számíthatunk - már ha szerencsénk van, ha nincs, akkor ellenségként kell vele számolnunk.
Ethan viszont nem tétlenkedik, az ő hangja ránt vissza a valóságba, és az ajtó után balra vetődöm a tűzgolyó irányából. Fogalmam sincs, hogy eltalálja-e Magnetot, és ha igen, belehal-e, de egy biztos: nem szabad belehalnia. Az egyességünk Mephistoval semmissé válik, ha Magneto idő előtt meghal. A kerámia késemet szorítom a markomban, támadásra készen állok, ha Magneto kitérne a támadás elől, és felém mozdulna, igyekszem megvágni őt, lehetőleg a lábán vagy a karján, főbb inakat, izmokat célozva. Így nem hal meg, de lelassul, lebénul esetleg.
-Add meg magad, Magneto!
Azért remélem nem fog kigyulladni itt minden Ethan lövése után.
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 17 Dec. 2011, 10:28

Izomból dolgozó barátaim végül csak kinyitották az ajtót, mondjam azt, hogy így utólag könnyedén kivágtam volna? Nem, dolgozzanak ők is egy kicsit, mivel nekem lassan az orrom is kezd elfáradni a folyamatos szaglászás miatt. Odabent a mieink harcolnak Magneto-val és egy a Gyémántkához hasonló nővel. Pillanatokkal később ki is derül, hogy az anyja. Volt. Volt, mert a szatír támadása után milliónyi darabban került a földre. Valahogy azt hiszem, hogy így jár az, aki Magneto oldalára kerül és ellenünk van. Félrehúzódtam a tűzgömb útjából, bár szúrós szemmel néztem Manó irányából. Remek vagy pubi, hívjuk fel az ellenséget arra, hogy támadunk. Azt hiszem most megfordulhatnánk és távozhatnánk is, mielőtt még valakinek baja esik mindezek után. És nem Magneto kezeitől, hanem az enyémtől! Kissé oldalra próbáltam jutni és úgy Magnus háta mögé kerülni, remélhetőleg a többiek kellően el fogják vonni a figyelmét. Ha ez sikerült, akkor egyszerűen rávetem magam, majd próbálom a földre küldeni egy lerántással, hogy úgy már talán egyszerűbb dolgunk lesz azzal, hogy elfogjuk.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 17 Dec. 2011, 10:52

Megkönnyebbültem, mikor Lockjaw kiszabadult s még mindig elállta a kivezető utat. Vajon mikor fogja magát rávetni az engem fogva tartóra, vagy mikor visz ki minket innen? Lehetséges lett volna, hogy a fiú komolyan gondolta, hogy megöl s ezt érzi s ezért nem mer lépni? Megremegtem, lassan a bátyáméknak, Lord Gorgonéknak is fel kellett volna tűnnie, vagy Lord Namornak. Hol volt mindenki s miért egyeztem bele abba, hogy én is eljövök? Éreztem, hogy Attilan-on kellett volna maradnom, hol nem eshet bajom. A testőrömre néztem s nyeltem egy nagyot.
- Nem tudnánk mindezt megbeszélni, minden bizonnyal ez csupán egy félreértés – mondtam. – Ha elenged, garantálom, hogy sértetlenül jut vissza a nagyapjához s nem éri semmilyen atrocitás a testőreim részéről.
Ha nem enged el megpróbálom teljes erőből kitépni magam a szorításából s Lockjaw-hoz próbálok jutni s ettől a pillanattól kezdve az életemet a testőröm kezébe helyeztem, hogy tegye ő azt, mit jónak gondol s lát.

Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Bishop Szomb. 17 Dec. 2011, 13:02

Az ajtó megadja magát, bent ott van Magneto, vannak ellenfelei is, legalább ennyiből könnyebb dolgunk lesz, úgy tűnik, hogy Judy anyja is itt van, de ő Magneto oldalán áll, mire ezt felfogom, máris darabokra hullik szét. Aztán repül a tűzgolyó is lángoló társunktól. Személy szerint félre állok, nehogy meggyulladjak, de ha már ilyen veszély nem fenyeget, akkor megpróbálok valami használható fegyvert keríteni, ami nevezetesen nem fém. Ezután, tudom, hogy nem okos dolog, de figyelem elterelésnek jó, ha Magnetot szemből közelítem meg. Nem támadom meg igazán, hanem csak a támadásai elől próbálok kitérni, húzni az időt.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 5 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.