Az Új Parlament épülete (Somerville)

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 20 Okt. 2011, 20:25

Eldőlt, hogy előtte támadunk, a holoktérkép segítségünkre van. Remélem félig simán fog menni az egész akció, elvégre rólunk van szó szóval valami biztos bele fog zuhanni a levesbe, kiborítva azt és...na mindegy felesleges ezt taglalni, hogy mekkora is lesz, az úgyis akkor fog kiderülni.
A gyémántcsajszi közben egy érdekes kérdést tett fel. Csendben hatástalanítani egy őrt... Na de jó, egyre és egyre rosszabbak a kilátásaim ezzel kapcsolatban.
-...
Már már szóra nyitottam volna a szám amikor rájövök, hogy úgy se fogná szóval inkább ráhagyom a hülyeségét, csak nehogy csokival akarja lekenyerezni...

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Sarah Csüt. 20 Okt. 2011, 23:24

A szavazás után Hood előáll egy holotérképpel, ami egész pofásan néz ki. Elég alaposan végig mérem, azon filózva hogy melyik termet jegyezzem meg belőle, és melyiket ne, de tudván hogy az egyik hölgyemény úgyis navigálni fog, és nekem valószínűleg be se kell tennem a lábamat az épületbe, legalább is remélem.... Szóval ezen okokból azért nem igazán jegyzem meg a dolgokat. A gyémánt nő kérdésére eltátom a számat. Ez meglepett, kicsit össze szedem magam testileg - lelkileg, közelebb lépek hozzá és ráteszem a bal kezem az egyik vállára.
- Hát például eltöröd a nyakát... Bele állítassz egy ötven centis kést a nyakába.. Nagyon erősen megmasszírozod a nyakát, de csak annyira hogy hang nélkül megfulladjon. - Mosolyodok el. - És ilyen szépségek, a lényeg hogy ne járjon sok zajjal. - Mondom meglepően kedvesen és megértően a hölgynek.
~Tyű de sok nyak!~ Tűnődök magamban miután vissza gondoltam arra hogy konkrétan mit is mondtam.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 21 Okt. 2011, 09:50

Miközben Hood beszélt a holoképet figyeltem és próbáltam a lehető leggyorsabban memorizálni, bár Zyro-t ismerve úgyis elkéri a térképet és lementi a kütyüjeire. Csendben leütjük az őröket, bólintottam akárcsak a többi tervre. Most mennyivel könnyebb lett volna, ha már éreztem volna Magneto szagát, akkor az alapján is meg tudtam volna őt találni. De ezt a lehetőséget így ki kellett dobni a kuka ajtón. Gyémántka feltette a kérdést, hogy miként lehet leütni az őröket halkan. Felmordultam, a sóhajtás helyett az állatias morgás mindig jobban ment. Miért nem valaki olyat küldtek a nyakunkra, mint Algernon? Körülbelül egyidőseknek tűntek ők ketten, de a srác használható volt.
- Azzal a résszel nem kell foglalkoznod pubi, azaz én dolgom – mondtam a kislánynak. – Te azt tedd majd fent, amihez értesz, vakítsd el őket, ha már az épületben vagyunk. Csak arra ügyelj, hogy mind előtted legyünk, nehogy minket is kiüss… egyszer elég volt hasonló.
Dühösen néztem Freyr irányába, nehogy jobban érezze magát véletlenül is, szenvedjen annyira, mint én tettem.
- És hozzánk képest hol van a csatornarendszer? – érdeklődtem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Haward Maximoff Pént. 21 Okt. 2011, 19:52

Miután végighallgattam társaim javaslatait, egy időre elhallgattam. Mérlegeltem magamban a lehetőségeket.

- Igaz. Viszont ehhez gyorsan kell dolgoznunk és nem hibázhatunk egyszer sem, különben vége. Max, gyorsnak kell lenned. Fel kell derítened a lázadókat. Viszont ha a kezdést nem is várjuk ki, megvárjuk, míg bemennek. Akik a támadást szervezik, nagy valószínűséggel másfelé próbálnak meg elindulni, hogy lesből támadhassanak. Kövesd őket. Menj utánuk és tartóztasd fel őket. De csak akkor támadj rájuk, ha megtaláltad a búvóhelyüket. Mielőtt nekik rontanál, jelezz nekünk és utánad megy Emily. A segítsége jól jöhet a harcban. Én a ceremóniáról figyelem az eseményeket, arra az esetre ha mégis történne valami, akkor én még mindig meg tudom védeni nagyapát a merénylőktől. Még valami?

Nézek rájuk.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Bishop Szomb. 22 Okt. 2011, 19:55

Nagyjából meg van a terv, vizuálisan is látni, hogy mi, hol van, hála a térképnek. Az egyik nő, hát érdekes dolgokat művel. De nem foglalkozok vele annyira, inkább a feladaton agyalok.
~ Ebben nem túlzottan sok a hibalehetőség? És ha le van zárva az alagút, ha be van kamerázva, vagy akármi? Itt valami buktató lesz, azt hittem ennél azért sokkal részletesebben fogjuk tudni, hogy ki-mi-hol lesz. Majd meglátjuk.
Ezután én indulásra készen állok, majd megyek a többiek után.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Tyler Hétf. 24 Okt. 2011, 15:14

Térkép elő, tervek gyártása folyamatban. Egy árva mukkot sem szólok hisz a tervezésben soha nem voltam nyerő. Hagyom inkább érvényesülni a többieket. Az új csajszi ki van akadva, Rachel pedig tökre megnémult. Lorna egy furcsa pillantást vett Freyre, ja igen a halálunk miatt. Hogy ki van akadva pedig nem is ő halt meg. Mindegy is, toporogva várom, hogy döntsenek végre és én is csinálhassak végre valami, hasznosat. Értem ezen Magneto likvidálását.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Henry White Kedd 25 Okt. 2011, 10:51

Összefont kézzel állok, s memorizálom a térképet, bár erre nem nagyon lesz szükség, hisz én kinn leszek, védve a többieket....
Elkapom Lorna pillantását, lehajtom a fejem. Hirtelen újra bevillan a cellában történtek képei, s nem csak az a következményei. Manóra pillantok, hirtelen megszédülök, ahogy felidéződik bennem az égett hús szaga. Behunyt szemmel a falnak támaszkodok, várva hogy elmúljon a hányingerem...
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Okt. 2011, 14:04

2046. szeptember 27. 07:25; csütörtök reggel – Új Parlament épülete (Somerville)
Résztvevők: Lorna Howlett, Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, David Ethan, Victoria Miller, Judy Huniver-Frost és Remus Woodson

- Rendben – mondta Hood. – Hercegnő, már indulhatsz is, hogy ne legyen feltűnő a késésed.
Freydis bólintott, majd néhány villám és némi mennydörgés közepette el is tűnt a földalatti létesítményből.
- Akkor induljunk is, ki merre megy. A teleportáláshoz képest a kinti csapat 10 perccel később támad. Akkor kezdődik a figyelemelterelés.
Mondta Hood, lenyomott néhány gombot a karperecen, mire a villanás után mindenki ott volt, ahol lennie kellett.


Résztvevők: Haward Maximoff és Freydis Einardottir
A társaid éppen válaszoltak volna a kérdésedre, amikor odakint a kellemes napsütötte időben egy villámot lehetett látni, majd hatalmas mennydörgést hallani. A hangok alapján a villám a közelben csapódhatott be, majd kinézve az ablakon egy lándzsát tartó igencsak csinos és feltűnő szőke hajú fiatal nő közeledett az épület felé. Már láttad korábban is, Asgard trónörököse volt az, köztudottan az ellenállás oldalán állt.
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Freyga_by_MitchFoust
Lassanként pedig teljesen nyugodtan sétálva eléri a főbejáratot, hacsak nem állítjátok meg.
- Majd rádión szólj, ha induljunk és kezdünk – mondta Max.


Résztvevők: Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Judy Huniver-Frost
A villanás után egy sötét helyre került a csapat, egy csatornába, igaz nem volt használatban egy ideje, így a szagok nem zavartak senkit sem. Ahogyan a sötétséghez hozzászokott a szemetek már tökéletesen látszott, hogy ez nem az a hely, ahova mennetek kellett, hiszen az a képek alapján sokkal szélesebb járat volt. De a sötétben fel lehetett fedezni a folyosó végét, amit forgózáras ajtó zárt le. A méretek alapján pedig arra volt olyan nagy folyosó, mint amerre nektek kellett menni. Egyébként a rádiói idelent nem működött és a GPS sem tudott jelet fogni.


Résztvevők: Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan és Remus Woodson
A villanás után a csapat másik fele egy tágas raktárépületben találta magát Hood-dal és a többi Bosszú Angyallal egyetemben, akárcsak itt volt Halál is. Néhány ablak volt itt, így fényből bőven sok látszott ezen a helyen, és a környező épületek is. akik már voltak a környéken korábban azok úgy nagyjából be tudták saccolni, hogy úgy 250-300 méterre lehettek a parlament épületétől, így valószínűleg egy nagyobb futás is várt rájuk mikor az akció indul majd.
- Készüljetek – szólt Hood. – Hamarosan szétszóródunk és elindulunk körbezárni az épületet.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 25 Okt. 2011, 22:31

A földalatti járat szűk, inkább csatorna, mint alagút, szóval még nem értük el a célunkat, de a folyosó végé talán épp az vár ránk. A GPS-emet veszem elő, ám az nem működik, így kénytelenek vagyunk az ösztöneinkre hagyatkozni. Na meg a modern technikára, felteszem a hőérzékelőt, egyelőre ilyen vastag falakon keresztül nem segít, de később majd jól jön a sötétben, akkor majd bekapcsolom.
-Szólj, ha idegen szagát érzed - súgom Lornának, és a forgózáras ajtó felé indulok. Megvizsgálom a zárat alaposan, mennyire van berozsdálva, illetve kell-e vele bármit is csinálni a tekerésen kívül. Ha úgy tűnik, hogy nyikoroghat a nyitáskor, akkor előveszem a sebfertőtlenítőt, és egy keveset a zsanérra és környékére kenek, talán ez segít. Intek a többieknek, hogy segítsenek elfordítani, aztán magam is nekiveselkedek.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Henry White Szer. 26 Okt. 2011, 15:24

A rosszullét épp múlóban van, mikor újra elteleportálunk. Immár az elterelés helyszínére. Itt vannak a Bosszú Angyalai, valamint Apokalipszis lovasa is. Mélyeket lélegezve próbálom meg összeszedni magam, mielőtt még indulnánk.
A távolságból ítélve lesz egy kis plusz táv, amit meg kell tennünk, de ez legyen a legkisebb baj. Hodd szavaira megszorítom Fagyharangot. A lehető legtávolabb kell kerülnöm, a többiektől. Amennyire biztonságos, nem akarom hogy újra megtörténjen. De csak annyira, hogy ha kell még tudjak segíteni nekik. Ha szükséges, bólintok Hood felé majd az ajtó felé sétálok, ha kell gyorsan eltudjak indulni.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Tyler Szer. 26 Okt. 2011, 15:34

-Azt mondja meg nekem valaki, mi a fenéért kötünk mi ki állandóan egy csatornában? Jó ez annyira nem büdös, mint a többi ahol megfordultunk, de akkor is. Nem vagyok csatorna fetisiszta.....-
Morgom a teleportálás után rögtön ahogy megérkeztünk. Persze naná hogy rossz helyre, de Zyro máris bütyköli a zárat. Egy pillanatra koncentrálok és tűz veszi körül az ökleimet.
-Be is törhetem, az legalább nem tart ennyi ideig....-
Morgom idegesen, majd el is tüntetem a tüzet. Régen ilyenkor már rég a másik oldalán lettem volna az ajtónak, most ráadásul be sem törhetem, pedig képes lennék rá. Pech....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Bishop Szer. 26 Okt. 2011, 20:52

Feladat kiadva, indulunk, jó dolog ez a teleportálás, de nem ott kötünk ki ahol kellene. Egy sötét csatornában vagyunk, legalább nem büdös. Zyro megtalálja a megoldást, és én segítek neki forgatni a zárat. Közben már nagyon forrósodik valaki.
- Ha kérhetlek, ezt majd Magnetonak tartogasd...

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 26 Okt. 2011, 22:46

Bólintottam Hood-nak, szóval tíz perc. Villanás és egy csatornában voltunk, megint! Már kezdem megszokni, hogy mindig erre kötünk ki. Egy hatalmas ajtó, Zyro neki is állt nyitogatni, Manó át akarja zúzni, igen most egyszerű lett volna, ha beolvad és körbenéz odaát, de ez nem volt megoldható.
- Tudom, hogy mi a dolgom pubi – morogtam halkan. – Azért nem áttörni, mert akkor mindenki a nyakunkon lenne.
Vajon Ko néni mit szólt arra, hogy Manó ilyen lett? Nem is akarok rá gondolni, hogy mennyire fájhatott neki elveszteni a fiát. Odamentem Zyro-hoz az ajtóhoz, hogy segítsek kinyitni, megvártam, amíg beolajozza az ajtót, aztán segítettem tekergetni. Ha sikerül kinyitni, akkor megyek előre és próbálom kiszagolni, hogy hányan lehetnek a folyosón.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by The Prof Csüt. 27 Okt. 2011, 20:28

Egy újabb teleportálás és most egy raktárhelyiségben találja magát. A csapathoz csatlakozik Hood, ahogy a többi Bosszú Angyal is, emellett Halál. Remus a utóbbinak örül a leginkább, elvégre róla biztosan tudja, hogy remek harcos és számíthat rá, persze nem szeretné ha a lovas segítségére szorulna. Remus még egyszer megnézi megvannak-e a tőrök és a pisztoly. Mivel megvannak csak bólint Hood mondatára és még egyszer végignéz a csapatán. Most ő a vezér és számítanak rá, emellett Halál akár figyelhet is, hogy hogyan teljesít, szóval jól kell teljesítenie.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 26

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 28 Okt. 2011, 15:48

A teleportálás után már itt is van Hood, a többi angyal és halál, csupa jó barát, nem? Nagyjából belövöm, hogy hol lehetünk a parlamenthez képest, és megjelennek a szárnyaim, repülésre készen kell lennem, hisz én úgy fogom megközelíteni a helyet.
-Na mi van? Régen bevetés előtt állandóan mindenki lökte a sódert, poénkodtunk, meg arról beszéltünk, ki utál kit. Most meg... Mint egy rakás elítélt, akik a halálsoron várakoznak.
Oké, lássuk be, a hangulat nem olyan jó, de talán ebben annak is lehet szerepe, hogy a küldetésünk a szokásosnál is halálosabbnak ígérkezik. Nem mintha ez általában zavarná a többséget.
Előveszem a fegyveremet is, és felkészülök az indulásra, beállok Hood mögé, hogy parancsra elindulhassak. Hjaj, ha legalább Lorna itt lenne...

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Haward Maximoff Pént. 28 Okt. 2011, 17:24

Különös jövevény érkezik meg a helyszínre, ám egyelőre nem teszek ellenlépéseket, lehet ugyanis, hogy ez is csak a csapda része. Lassan én is elindulok a bejárat felé, ugyanis a "ceremónia", bár tudom, hogy a rendezvény csak a merénylet álcája, nemsokára elkezdődik odabent. Ahogy beléptem, a kommunikátoron szólok a társamnak, bár persze előtte körbetekintek, hogy ne figyeljen senki. Nem kéne, hogy a védelem felállítása előtt támadást indíthassanak.

- Max, indulhatsz. Kapd el a lázadókat és lehetőleg ne adj nekik esélyt a támadásra, ha megvannak, jelezz és utánad küldöm Emilyt is.

Még megvárom a válaszát, aztán lassan indulok tovább, a ceremónia színterére és figyelem a történéseket.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 29 Okt. 2011, 00:41

Miután minden rendeződött teleportálunk és egy raktárban kötünk ki. Hood és a java. Legalább sokan vagyunk, valamennyire... Az ablakon kilesek, hogy felmérjem a terepet, de hát ahogy körbenézek csak azt tudom megállapítani, hogy legalább nem a legmesszebbit választották indulási pontnak. Így tuti lemaradunk ha valami kirobbanna.
Hood szavaira biccentek és bal kezem a kardom markolatára pihentetem le miközben a kinti terepet pásztázom szemeimmel de be be lesek a többiekre is. Freyr mikor az ajtóhoz ér kifejezéstelen arccal figyelem majd újra kitekintek az épület előtti területre.
- Tégy majd meg egy szívességet és messze tőlem varázsolgass. Nem akarok emiatt megsérülni.
Intézem a szavaim Freyr-nek, hogy hallja de azért nem beordítva az egész termet.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Sarah Szomb. 29 Okt. 2011, 10:41

Újabb teleport, s immáron valamiféle raktárban vagyunk, legalább is a csapat egy része, a többiek gondolom abba a csatornába kerültek amiről a holotérképen tárgyaltunk. Végignézek az új társaságon, és hát van itt mindenki, ismerősebb arcok az elmúlt pár hétből, meg egy ismeretlen alakot, aki felkelti a figyelmem de annyira azért mégsem hogy különösebben foglalkozzak vele. Különösebben nincs semmi amit tennék, ácsorognék egy helyben mint aki valamiféle csodára vár, talán azért mert két teleport után lépni sincs kedvem, de viszont Rachel szavaira kénytelen vagyok válaszolni.
- Tudod... Talán nem is tévedsz olyan nagyot. - Mondom rosszul sikerült komolysággal, mert bizony komoly mondat lenne, de mégis a nevetés határán vagyok tőle. Kicsit nézem a lányt, még mindig nincs jobb dolgom, s igazából most realizálom hogy szárnyai is vannak.
~ Azt a mocskos jó édes eget neki! ~ Csodálkozok, az ilyesmit általában észre szoktam venni hamarabb. A többiek úgy tűnik hogy eléggé készülnek valamire, s hát végül is valószínű hogy futás lessz, szóval felkészülök rá jómagam is... Elmében persze, mert hát minden ott dől el.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Okt. 2011, 13:34

2046. szeptember 27. 07:30; csütörtök reggel – Új Parlament épülete (Somerville)
Résztvevők: Haward Maximoff és Freydis Einardottir
Freydis elé még kisietett valami udvaronc, akinek a feladata a vendégek fogadása, majd a lány bevonult az épületbe körbe-körbe tekintgetve.
Haward parancsára elindult Max, aki pár pillanattal később már meg is szólalt a rádióban.
- Az angyalok megvannak… valami nem stimmel… - mondta tétován. – Megvoltak… most pedig mint eltűnt egy vörös villanásban. Vörös teleportációt még nem láttam életemben…
Emily kérőn nézett a fiúra, miközben a környéket fürkészte telepatikusan, majd megrázta a fejét.
- Nem téved, ahol ő van, nem érzek senkit és az angyalok közül azokat sem, akiket ismerünk…

Résztvevők: Lorna Howlett, Zyro Tao, Ethan Jackson, Andrew Ramirez és Judy Huniver-Frost
Zyro ötlete bevált és az olajozással az ajtó már nem adott semmilyen zajt sem és sikerült kinyitni. Ezúttal már tényleg egy olyan folyosóra értek, ami a térkép alapján is stimmelt. Ötven métert vezetett az egész előre és ott kanyarodott el az egész. Itt Lorna már érez idegen szagokat, de a teljes csapatnak is könnyítés, hogy két emberi hangot hallanak, akik egymással beszélgetnek, hogy mit nem igen lehet érteni, mert túl halk az egész, Lorna hallja csak, hogy unatkozva mindenféle marhaságról beszélnek. Ha előre megy a csapat, akkor a kanyar után még úgy huszonöt métert kellene megtenni, hogy a pároshoz elérjen a csapat, akik mögött már ott volt a feljáró, ami ha minden igaz az épületbe vezet. De ezt nem lehetett úgy megtenni, hogy láthatatlan maradjon a csapat, mert egyenes út vitt oda fedezék nélkül.

Résztvevők: Freyr Johnson, Hjuchia Algernon, Rachel Wilcox, David Ethan és Remus Woodson
- Indulás! – mondta ki Hood a csapatnak.
Azonban ekkor vörös fény vette körbe a csapat tajgait, akik a villanás után a Columbia egyetem területén levő egyik bárban találták magukat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Tyler Hétf. 31 Okt. 2011, 13:04

-Csak egy ötlet volt.....-
Morgom halkan, mikor letorkolják, a szerintem megfelelő ötletemet, de ha így akarják csinálni akkor csak tessék. Zyro játszogat még a zárral, mire sikerül ki nyitni az ajtót. Végre már ismerős a terep. A többiek után sietek, majd jó pár méter után, sikerül végre felfedezni az őröket is. Viszont ahogy látom harc nélkül nem jutunk tovább.S egyikünk sem tud láthatatlanná válni. Visszahúzódok, majd a többiek felé fordulok.
-Ezek mellet tuti nem megyünk el észrevétlenül. Esetleg kitudnám ütni őket távolról, vagy lefoglalni őket, míg oda nem értek a közelükbe....más ötlet?-
Ha nincs akkor átalakulok, s olyan közel megyek amennyire csak tudok észrevétlenül, majd két láncot létrehozva, megpróbálom a két fickót eltalálni, gúzsba kötni, és erőteljesen a falhoz csapni őket, annyira, hogy elveszítsék az eszméletüket.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Dr. John Huniver Kedd 01 Nov. 2011, 20:15

Kap egy-két tippet az őrelhallgattatás témakörében. Egyik sem tetszik neki igazából. Bár végső soron az egyikük átvállalta tőle ezt a feladatott, így Judy valamelyest megnyugodott.
Mindezt követte a teleportálás és egy szennyvízcsatorna látványa, bűze. Judy fintorogva fogadja a kellemetlen bűzt.
- Remek! - jegyzi meg miközben némi fény csihol ki lámpájából. Legalább vakoskodnia ne keljen, ha már ezt a bűzt el kell tűrnie.
Túljutnak az első ajtón, fitos gyémánt orra is kezdi megszokni a terepet.
Manó kérdez, ő válaszol.
- Elvakíthatom őket. Pár másodpercre biztos megzavarodnak. Addigra odaérsz és elintézheted őket. - erősebb fokozatra kapcsolja a lámpát és gyémánt testével az őrök szemébe tükrözi a fényt. Aztán csak bámul tátott szájjal a lángokba boruló csontvázlényt látva.

_________________
Az anyag nem vész el, csak általam.
Szólj, ha kicsinek érzed magadat!
---------------------------------
Laura Pedersoli X-diák
Ribar, atlantiszi lázadó
Dr. Rolihlahla Zuma NYAN nagykövete az ENSZ-ben
A Végtelen Háború világa: Judy Huniver-Frost
Outsider: Dr. John Huniver (Quad)
Újvilág II/5 A múlt árnyai: Lt. Patrik James O’Connor
2210 - Az utolsó küldetés: Nagamushi Fakamuko/Slob’Nyic
Avalon: Art, a kelta vajákos
Dr. John Huniver
Dr. John Huniver
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 325
Hozzászólások régi : 206
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. John Huniver
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 02 Nov. 2011, 09:49

Sikerült átjutni az ajtón és már megéreztem az idegen szagokat is, igaz ezen még segített is, hogy beszéltek is, így még annak a zaját is hallottam. A többiekkel ellentétben én lassan és óvatosan lopakodva haladtam. Nem nagyon volt más lehetőség, így bólintottam Manónak, hogy tegye, amit mondott és én is elindultam előre, mivel egyelőre Zyro még nem mondott semmit sem, hogy ne így tegyük. A kézfejeimből a karmaim kipattantak és így mentem. Az átalakulása valószínűleg amúgy is igencsak feltűnő lesz a tűznek hála. Ahogyan ez megtörtént és a vakítás fényét is láttam a hátam mögül futni kezdtem a két mutáns felé. Még ha Ethan, a másik nem is tartott volna kiokítást, hogy mit kell velük csinálni is tudtam volna. Ha a társaim, főleg Manó ténykedése után valamelyik még talpon lenne véletlenül, akkor próbálom azt, vagy a legrosszabb esetben mindkettőt a lehető leggyorsabban leütni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 03 Nov. 2011, 17:52

A terv remekül működik, az ajtó szinte hang nélkül nyílik ki, és már mehetünk is tovább. A következő akadály a két őr, akikkel alapvetően talán nem lenne sok gondunk, de egyrészt nem tudjuk, milyen mutáns erőkkel rendelkeznek, másrészt, pedig riaszthatják a többi őrt is, ami aztán az egész napunkat elrontaná. A többieknek jó ötleteik vannak, így bólintok Ethannek, és Judy felé is helyeslek, hogy mehet az elvakítás. Lorna is rögtön támad, szóval már hárman bevetik magukat a harc hevébe. Én a részemről előveszem a késemet, és Lorna után iramodok. Ha valamelyik őr nem vakulna el, és esetleg Ethan láncait is elkerülné, ráadásul Lorna sem bírna vele, akkor szükség lehet rám. A kést jól használom, pontos, jól irányzott, erős döfést használok, hogy elhallgattassam az őröket.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Bishop Csüt. 03 Nov. 2011, 19:27

Az ajtó terv szerint kinyílik, nem is nyikorog, azonban odaát vannak őrök, ahogy erre számítottunk is. A többiek már előhúztak egy jó kis tervet a kalapból. Ezért én csak felkészülök, hogyha kellek bevethessem magam, mint támogatás, az egyik kezem az egyik kard fogóján van, a másik a falnak támaszkodik.
Ha gond adódik és szükség lenne rám, akkor képességemet használom, ellököm magma a faltól és amilyen gyorsan csak lehet megpróbálom likvidálni az őröket, főleg a nyakukat elvágni vagy megvágni. Remélem erre azért nem kerül sor.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Haward Maximoff Csüt. 03 Nov. 2011, 19:38

Ez nem jó! Nagyon nem jó! Max még egészen finoman fogalmazott: itt valami nagyon-nagyon nem stimmel.

- Max, nézz körül az épületben, jelents, ha látsz lázadókat. Nem mehettek el csak úgy! Valaki biztosan itt maradt közülük. Szerintem az egész csapda akart lenni. Megvárják, hogy megnyugodjunk, bemesélve magunknak az isteni szikraként történt eltűnésüket, majd rajtunk ütnek. Valakinek itt kell lennie az épületben.

Mondom a magamét az adóvevőn keresztül Maxnek, majd Emilyhez fordulok.

- Kérlek, nézz utána telepatikusan annak a nőnek, aki az imént jött be az épületbe. Ő is lázadó, és ha valakinek itt kell lennie a támadáskor, az biztosan ő. Bár még mindig nem tudom mire venni a többi ellentáboros személy teleportálását, de talán az is hozzá köthető és ez is a megtévesztés része. Nem kizárt, hogy mindezt kitervelték.

Mondom neki, majd elindulok tovább az épületben a ceremónia helyszíne felé. Minden zugot, minden sarkot kémlelek, egy támadásra mozduló alakot keresve, készen arra, hogy a legközelebbi fémet fordítsam ellene a képességeim segítségével. Ám tekintetemmel közben nagyapát is keresem, hogy beszélhessek vele az események különös alakulásáról. Ha megtaláltam, megpróbálom félrevonni a többiektől (abban az esetben, ha beszél éppen valakivel), majd továbbítom felé a tényállásokat suttogva, hogy más ne hallhassa a szavaimat.

- A lázadók csapata Max jelentése szerint eltűnt egy meglehetősen különös, vörös teleportációt követően. Eltűntek és azóta elő sem kerültek. Ezt nagyon bizarr, igyekszem utánajárni, de gondoltam, jobb, ha te is tudod, hogy valami nem stimmel.
Haward Maximoff
Haward Maximoff
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 53
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : Végtelen Háború

Karakteradatok
Főkarakter: Haward Maximoff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Új Parlament épülete (Somerville) - Page 2 Empty Re: Az Új Parlament épülete (Somerville)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.