Karanténvilág

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Karanténvilág - Page 7 Empty Re: Karanténvilág

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Szomb. 23 Május 2020, 10:19

Egy kaland: A Karanténvilág

Karanténvilág

Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Jonathan Skrex, Aejay'gamu, Shayla Kelborn,

Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron és Edric Kane

Következő körváltás: 2020. május 27. (szerda)

Karanténvilág - Page 7 X6wNsye

Helyi Idő: Reggeli órák, 16. nap
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Megtudni, hogy mi történt és túlélni
Jelenlevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron | Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Ingrid L'lerim | Jonathan Skrex | Aejay'gamu | Shayla Kelborn | Edric Kane
További információk:
Rhys felszerelés: 1db fabot; Ingrid felszerelés: 2 kisebb fémbot, némi fémdrót, 2 kés, és egy golyó alapú fegyver
Karanténvilág - Page 7 Gy3eVGp

Karanténvilág - Page 7 YovW2Pl Ingrid már majdnem rákérdezett, hogy a harmadik vörös befejezte-e végre a hisztit és sírdogálást. Ilyen mentalitással csodálkozott, hogy a nő a való életben katona volt, vezető, és még kitüntetései is voltak. Nem igazán látta be, hogy miként vihette bármire is. vagy azok a köztársaságiak mind ilyenek? Igazából még az is lehetséges volt. Csípőre tette a kezét, amikor végre valahára kinyögte, hogy azok után tehetik, amit akarnak, hogyha ők nem lesznek. Ebben részben meglepetésre a férfi is támogatta, hogy ő is jóváhagyta mindezt, aztán átvette az irányítást. Erre hangosan sóhajtott fel, nagyon nem kedvelte a fickót.
- Remek, akkor remélem, hogy a lehető leghamarabb távoznak is köreinkből… minden értelemben – mondta.
Remélte, hogy nem az utolsó egy napban kell mindent elintézniük, mert az egyrészt nagyon feltűnő lenne, másrészt nem lehetne mindent megoldani, hogy tényleg balesetnek, vagy hasonlónak látszódjanak. Amikor úgy tűnt, hogy befejezték és mindenki el lett küldve, hogy menjen a saját dolgára, akkor ő maga is megfordult és elindult kifelé. Mivel úgy tűnt, hogy a páros még marad, akkor Shyala után ment. Ha már kint voltak és Keth-nek híre se hamva, bár nem igazán érdekelte az sem, hogyha a másik meghallja, akkor szólal meg a másik vörösnek.
- Ez napról napra nagyobb s*ggfej lesz – mondta halkan.
Nem is igazán értette, hogy Rhys miként képes elviselni ezt a fickót, sőt feleségül menni hozzá. Felsóhajtott halkan. A közösségi térig Ingrid is Shayla-val tartott, ahol aztán az egyik ott levő kanapéra ült le.
- Ha ez így megy tovább, átkozottul unalmas következő napok elé nézünk – mondta unottan.
Valamit ki kellett volna találni, hogy ne így legyen.

Karanténvilág - Page 7 XVbNPWX Noha a férfi mondta, hogy támogatni fogja, azért nem gondolta azt, hogy ilyen szinten. Azért igazából jól esett neki, hogy egyetértett a másik vele, azonban döbbenten kapta fel a fejét arra, hogy átveszi az irányítást. Ha éppen jobb kedve lett volna, akkor a másik fejéhez vágta volna, hogy senki sem szavazott rá, hogy ezt megtehesse, de így csak a fejében futott át, de nem volt kétsége afelől, hogy a másik részben, vagy teljes egészében megérezte mindazt. A végén úgy tűnt, hogy ketten maradtak, mert a két vörös nő közben távozott. Kissé összerezzent, amikor Keth megérintette a kezét, hogy megfogja azt.
- Össze fogod te is vérezni a kezedet – suttogta.
Ha ez nem zavarta a férfit és ennek ellenér is megfogta a kezét, akkor örömmel vette, de ha nem akarta, akkor elhúzta tőle azt. Most nem igazán volt kedve sem veszekedni, sem játszani, sem ellentmondani, így nem is kérte számon rajta azt, hogy miért vette át a vezetést. A reggelit nem igazán tudta most hova tenni, mert ettől a beszélgetéstől eléggé elment az étvágya és a gyomra is ökölnyi dologgá ugrott össze a görcstől. Amennyiben nem kapják meg a segélykérést, akkor a reggeli lehetősége helyett valami egészen mást szándékozik kérdezni és kérni, mert reggelit nem akart még, és mindkét kezéből csöpögő vérrel egyébként is elég nehézkes lett volna, meg nem akarta a teljes épületet összevérezni mire megérkeznek. Meg talán addig újra visszajön az étvágya is, mire ezzel végeznek.
- Segítenél kimosni és bekötni a kezeimet – kérdezte.
Mind a kettő tompán sajogott és valószínűleg még véreztek is. Ha azonban megkapják a vészkiáltást Aeyaj felől, akkor ő maga is sietve – futva – indul az étkező irányába.

Karanténvilág - Page 7 GxBFAIY
Az események igencsak felsűrűsödtek az utóbbi néhány percben. A kis titkos tanács sikeresen megegyezett abban, hogy mit is fognak tenni, és Xeth át is vette az irányítást, bár nem volt túl valószínű, hogy ez bárkit is érdekelt volna magán kívül. Szóval amíg ők ezzel foglalkoztak és még a végső pillanatokat élték át, addig a Jonathan továbbra is az igazak álmát aludta, pedig ő volt az, aki beszélni akart volna a többiekkel, de úgy tűnt, hogy nagyon fáradt volt és még nem bírt felkelni.

Az étkezőben Aeyaj éppen üzenetet szándékozott volna küldeni a többieknek, amikor Edric úgy döntött, hogy valami újdonságot fog kipróbálni, amire késztetést érzett. A lányt az Erőbe való kinyúlásban az zavarta meg, hogy valami elkapta a torkát és szorítani kezdte. Ha a kezével odakapott, akkor nem volt ott semmi, Edric még mindig az ajtóban állt, aki pedig láthatta, hogy a twi’lek fulladozni kezdett. Mivel azért annyira nem volt járatos Edric, ez nem volt elég ahhoz, hogy megtudja ölni a lányt, de fájdalmasnak fájdalmas és elég, hogy idővel elveszítse Aeyaj az eszméletét.

És persze arra is elég volt, hogy ezáltal ne tudjon a lány se sikítani, se pedig kinyúlni az Erőbe, hogy segítséget kérjen. A szerencse azonban most Edric oldalán volt, mert amikor kifogyott a szuszból és el kellett engednie a lányt, a twi’lek elvesztette az egyensúlyát és beütötte a fejét az asztalba, ami miatt eszméletlenül, vérző fejsebbel terült el a földön. Már csak amiatt sem volt tudomása senkinek sem arról, hogy mi is történt itt. Edric gyorsan feltudta venni a dolgokat, amiket akart és eljuthatott a főbejárathoz, amin ki is ment az épületből.

Amint kiért a társalgóból, ahol át kellett mennie, akkor ért be oda Shayla és Ingrid, így elkerülték egymást. Mivel a két nő nem ment az érkezőbe, így nem is tudták még, hogy történt valami. Ezek után pedig már csak a Xeth és Rhys pároson múlt, hogy mit tesznek, hogy a férfi segít-e a nőnek abban, amit a másik kért tőle, vagy úgy dönt, hogy a nő intézze el magának, mert saját maga éhes és reggelizni akar…

A „Back entrance” felirat alatti helység az étkező és onnan megy az alagsorba a lejárat.
statisztika:
Körök száma: 27 kör / eltelt körök száma: 26
Rhyssa Edaara Quillan-E'ron: 26 reag – @Rhyssa Edaara Quillan
Ingrid L'lerim: 26 reag – @Rhyssa Edaara Quillan
Jonathan Skrex: 20 reag – @Jonathan Skrex
Aejay'gamu: 26 reag – @Xeth E'ron
Shayla Kelborn: 26 reag – @Xeth E'ron
Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron: 20 reag – @Xeth E'ron (7. körben csatlakozott)
Edric Kane: 15 reag – @Edric Kane (11. körben csatlakozott)

Karanténvilág - Page 7 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 3874
Hozzászólások régi : 0

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan on Szer. 27 Május 2020, 00:01

//Vasárnap lesz új kör.//

Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Témanyitás by Xeth E'ron Yesterday at 16:48

TA-043

Kaland címe: A Karanténvilág
Foglalkozás: ?
Helyszín: ?
Feladat: ?

Karanténvilág - Page 7 3kYe0I4
Rhyssa reakciója arra, hogy átvettem a vezetést mindent megért. Mindaz ami átfutott a gondolatai között és mit tenne, ha a helyzet nem olyan lenne, mint amilyen egy elég széles vigyort csalt az arcomra. Ettől a pontól pedig nem igazán érdekelt, hogy a másik két vörös miként és milyen érzelmekkel telve távozott a köreinkből.
- Azt hiszem képes leszek elviselni, hogy ennyi vér tapadjon a kezemhez. - válaszoltam a nőnek viccelődve és óvatosan, hogy azért fájdalmat ne okozzak megfogtam a kezét. Remélni tudtam, hogy a jókedvem hamar átragad ma rá is é sikerül neki is eltávolítania magát a körülöttünk folyó eseményektől annyira, amennyire lehetséges. Valószínűleg ez nekem jobban megy, mint neki. Talán kicsivel ha többet meditálna, de lehetséges, hogy ha olyan sokáig kéne nyugton üljön, akkor leállna a szíve, mint egyes állatoknak.
- Persze. Szívesen. - az nem volt kérdés, hogy erre a felkérésre igent mondok-e, így továbbra sem engedve el a kezét indultam el vele vissza a szobánkba, hiszen ott volt felszerelés is seb tisztításra, lévén rajtam ezt már gyakoroltuk, és vizet is ott tudtunk legközelebb szerezni. Természetesen mikor odaértünk egyből neki is láttam, amennyiben engedte, hogy ellássam a kezeit.
- Remélem nem gond, hogy egyeztetés nélkül kiáltottam ki magamat "vezetőnek". Igazából talán ez és az, hogy zűrös lenne szembeszállniuk velünk az egyetlen módja, hogy ne fajuljanak el a dolgok. - igazán bíztam abban, hogy ezzel a tetemmel egy kis nyugalmat tudok teremteni a felfordult világunkban. Kicsit békésebb volt az életünk még azelőtt, hogy megtudtuk, hogy csak másolatok vagyunk és határidő fenyeget minket.

Felszerelés
Spoiler:
- Ruha
- Bot
Szakértelmek
Spoiler:
- Minden amit Xeth tud.

TA-052

Karanténvilág - Page 7 UZLRIbr
- Szerintem még nagyon is szegényesen fogalmaztál. - a hangomból egyértelműen kihallatszott a düh és a megvetés a férfi irányába, még úgy is, hogy suttogva préseltem ki a szavakat a fogaim közül. Ez az egész dolog úgy volt túljátszott színésziesség ahogy volt, legszívesebben az egész helyet felrobbantottam volna mindenkivel együtt, csupán nem tartottam a magam rézéről megfelelő megoldásnak, ahogyan harcoshoz méltónak sem.
- Unalmas? Gyakorlatilag szobanövények kell legyünk, mert biztos, hogy beleütné az orrát mindenbe amit csinálunk. - dobtam le magam az első űlő alkalmatosságra, ami az utamba került miután beértünk a társalgóba. Sohasem voltam oda szerintem se a zsarnokokért, sem pedig ha egyértelműen akadályoznak mindenben. Katonaként biztosan jó voltam a parancs követében és hasonlókban, de ez túlment már azon a kategórián réges rég.
- Mindettől függetlenül szerintem készüljünk fel. Ha ezek ketten lustaságból, félszből, vagy csak azért, hogy minket szívassanak sokáig elhúzzák a meghalást, akkor kéz tervek és megoldások nélkül elsietnénk a dolgot és nagy esély lenne arra, hogy hibázunk. Amíg nyugton kell üljünk addig is kitalálhatjuk, hogy miként likvidáljuk a problémás személyeket és ha szükséges a megfelelő felszerelést is összedobhatjuk addig. Egyetértesz? - szólaltam fel újból némi gondolkodás után kicsivel több lelkesedéssel, mint amim volt a korábbi beszélgetés után. Ha egymás fejében tudnak is olvasni a gerlepár tagjai, a mienkben biztos nem, és az eddigi tapasztalatok alapján elég jól össze tudunk dolgozni Ingriddel és megfelelő mértékben titokban is tudnánk tartani előlük a dolgot.

Felszerelés
Spoiler:
- Ruha
- Fémbot
- Katonai kés
- Lámpa (mozgásos)
- Fényrúd
Szakértelmek
Spoiler:
- Felderítői képzés.
- Magas fokú, ori’ramikad, képzés.
- Kiválóan bánik a legtöbb közelharci és távolsági fegyverrel.
- Földi, légi és vízi járműveket képes vezetni.
- Képes számítógépes rendszereket feltörni, programozni, droidokat javítani, programjaikat átírni, programozni.
Gépek
Spoiler:
-

TA-026

Karanténvilág - Page 7 DKWVO9N

Elkéstem. Ez volt az első gondolat, ami átfutott az agyamon mielőtt a torkomhoz kaptam, hogy megpróbáljam lehámozni onnan azt, ami fojtogat, de képtelen voltam. Nem volt ott semmi. Kiáltani nem tudtam, ahogyan mentális üzenetet sem küldeni senkinek. Kapálóztam és próbáltam szabadulni, de nem sikerült. Túl erős volt a másik, vagy pedig én bizonyultam túl gyengének, felkészületlennek.
Már a testem is üvöltözött, ahogyan a látásom és a hallásom is kezdett tompulni, szinte éreztem, hogy közel az az utolsó másodperc, amikor egy pillanat alatt elmúlt az egész. A tüdőm gyorsan megtelt levegővel, ami kegyetlenül szúrt, de ez csak a vihar előtti csend volt, hiszen a tortúra hatására nem voltam képes talpon maradni, éreztem ahogyan a talaj kicsúszik a lábam alól, majd egy erős és gyors fájdalmat éreztem a fejemen, amit kegyetlen fekete sötétség követett.

Felszerelés
Spoiler:
- Ruha
- Katonai kés x2
Képességek
Spoiler:
Twi’lekként a lekkujában őriz genetikai emlékeket, hogy a faja miket is élt át azokon a bolygókon, ahonnan származik. Pl. a Ryloth-on levő homokvihart megérzi és ösztönösen tudja, hogy mit kell tennie.
Rendelkezik a lekku nyelvvel is, ami úgyszintén a lekkus fajokra jellemző, tud kommunikálni testbeszéddel és ki képes olvasni más lekkusok testbeszédét is és rendes mélyebb, intimebb társalgást is folytatni velük így.
A faja ösztönös erőérzékeny, így mindez rá is igaz.
Erőalkalmazások
Spoiler:
- Fénykardvívás (Jar’Kai alapszinten, Niman alapszinten)
- Telekinézis
- Receptív-Projektív telepátia
- Szabadulás
- Érzékszerv erősítés
- Meditáció
- Erőérzékelés
- Rövid idejű emlékezetnövelés
- Életkötelék 1.szint (Rhyssa)

Karanténvilág - Page 7 LL4zCGM

Moderátor

Karanténvilág - Page 7 FUn312o
Karanténvilág - Page 7 6fZaEMM
Karanténvilág - Page 7 EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 643

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Témanyitás by Edric Kane Yesterday at 21:02

Karanténvilág - Page 7 DKWVO9N
Helyi Idő: ???
Helyszín: ???
Célkitűzés: Túlélés
Jelenlevők:
- TA-016 - „Csillagvirág” [Rhyssa Edaara Quillan-E'ron]
- TA-069 - „Boszorka” [Ingrid L'lerim]
- TA-028 - „Geelan” [Qymaen jai Sheelal]
- TA-051 - „Tépő” [Mogwar]

- TA-026 - „Padawan” [Aejay'gamu]
- TA-052 - „Ophi” [Shayla Kelborn]
- TA-043 - „Xesh” [Keth Tye E’ron]

Bármennyire is bűzlött a levegő odakint a párától és mindenféle növénytől, Edric ettől függetlenül mélyen teletöltötte tüdejét vele. A múzeum szűrt és mesterséges levegője után felüdülés volt, mintha ismét ténylegesen az élők sorába került volna. Egyik kezéről végre ledobhatta a bilincset, bár a másikon még mindig ott volt a Czerkának hála, de ezzel egyelőre többet nem tudott kezdeni. Terve adott volt, már csak kivárnia kellett, noha a türelme nem volt épp végtelen. Tenni akart valamit végre, unalmas volt ezen az átkozott bolygón az élet. Előbb ugyan szerencséje volt a kék lánnyal, az egészben mégis volt valami, ami miatt azóta se került le mosolya az arcáról. Élvezte azt a hatalmat, hogy a kezei között az ujjaival szinte ropogtatni tudta annak torkát, s hiába akart sikoltozni, csak a maradék levegő tudta elhagyni a száját és semmi több. Persze, annál okosabb volt, mint hogy megvárja a dolog végkimenetelét. A többiek álszentségükben valószínűleg mind ellene fordultak volna, és bármennyire is felszabadító volt ez a változás, ez a döntés, amit meghozott, ennyivel több hatalmat nem adott és a túlerő ellen nem volt esélye. Legalábbis még. Lehetőségeket viszont kínált, méghozzá sokkal többet, egy könyörtelen, hosszú út állt előtte, de izgalommal töltötte el. Szinte látta maga előtt, ahogyan lassan, apránként kiépíti a saját birodalmát, ahogyan a bakancsa alá kerül egyre több és több élőlény ebben a szánalmas galaxisban. Alig várta már.
Jó ideig csak kocogott, aztán lassacskán már inkább csak szapora léptekkel haladt. Elég távolságot akart megtenni ahhoz, hogy a savas eső idejére már találjon egy viszonylag jó óvóhelyet, akár egy barlangot is, ezzel együtt pedig azt is biztosítva, hogy a többieknek eszébe se jusson követni az eső veszélye miatt. Bár jobban belegondolva, valószínűleg mind túlságosan gyávák voltak, ennek alapján pedig nem is kellett tartania tőlük. Talán másokkal összehozta még a sors, vagy épp vadállatokkal, most viszont sérthetetlennek érezte magát, aki bármit megtehet. Miért nem ébredt már így fel ebben a pokolban? Visszanézve több dolgot is másképp kellett volna tegyen, és valahol még kívánta is, hogy első óvóhelyük robbanásáért bárcsak ő lett volna inkább a felelős! Tenyerei szinte viszkettek a tenni akarástól, de ezúttal be kellett érnie ennek az elhagyatott bolygónak a romjaival és indáival, melyek útján végig elkísérték. Itt-ott hallotta a távoli állatokat, másokat közelebbről, néhány kisebb szinte biztosan az ő nehéz léptei után oldott kereket.
Attól függően, hogy milyen búvóhelyet talált, egy idő után falatozott egyet az eltett élelemből, majd ismét megpróbálkozott a meditálással, koncentrálva a korábban is érzett gyűlöletre, melynek lángját már az is belobbantotta, ha csak elképzelte volt társai arcát maga előtt. Reménykedett benne, hogy a Sötét Oldal további útmutatást adott, ha esetleg tennie kellett volna valamit.

Felszerelés:

• Élelem, víz
  • Ing - dzseki - bakancs

Edric Kane
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 118
Aktuális szint/kredit : 1. szint/200 kredit

Karakteradatok
Főkarakter: Edric Kane
Főkari/multi: Főkarakter

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t4038-edric-kane

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Today at 00:28

Egy kaland: A Karanténvilág

Karanténvilág

Résztvevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron, Ingrid L'lerim, Jonathan Skrex, Aejay'gamu, Shayla Kelborn,

Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron és Edric Kane

Következő körváltás: 2020. június 4. (csütörtök)

Karanténvilág - Page 7 X6wNsye

Helyi Idő: Reggeli órák, 16. nap
Helyszín: Felszín, Karanténvilág
Célkitűzés: Megtudni, hogy mi történt és túlélni
Jelenlevők: Rhyssa Edaara Quillan-E'ron | Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron | Ingrid L'lerim | Jonathan Skrex | Aejay'gamu | Shayla Kelborn | Edric Kane
További információk:
Rhys felszerelés: 1db fabot; Ingrid felszerelés: 2 kisebb fémbot, némi fémdrót, 2 kés, és egy golyó alapú fegyver
Karanténvilág - Page 7 Gy3eVGp

Karanténvilág - Page 7 YovW2Pl Azt Ingrid valahol megnyugtatónak találta, hogy nem csak ő volt az, aki kiakadt az egészen. Mondjuk saját maga az egyik legjobban kontrollálta az érzelmeit itt, így ez a kitörés is szokatlan lehetett tőle, hogy ennyire kiakadt. Azon pedig nem is csodálkozott ebből, hogy Shayla sokkalta jobba ki fog, hogy a nő nehezebben viseli mindezt nála. A szobanövény megjegyzésen elvigyorodott akaratlanul is. Ingrid nem látta ennyire rémesen a helyzetet.
- Szerintem ennyire nem rossz a helyzet – mondta. - Mivel nincs sok időnk, így valószínűleg tartom, hogy minden idejét Csillagvirággal akarja tölteni. Ha pedig nem itt bent teszünk valamit, akkor azt nehezen tudja ellenőrizni.
Kint számtalan helyet néztek át, amikor lakhelyet kerestek és meg nem találták mindezt, ha egy távolabbit keresnek maguknak, ahol az esőig vannak, akkor esélytelen, hogy bármit is megtudjon a másik páros. A következőre bólintott, azt hasonlóképpen gondolták mind a ketten, bár ő még mindig optimistább volt az egésszel kapcsolatban.
- Nem hiszem, hogy ettől kéne tartani, de itt minden mérgező és halálos, akár rá is segíthetünk, ha az ivóvizünknek annyi, senki sem fog sokáig életben maradni és mire rájönnek már késő, addig mindenki megmérgeződött – mondta el a saját ötletét.
Ez meglehetősen gyors és kíméletes, csak az utolsó percek fognak fájni, de melyik halálnemnél nem, ami nem egy pillanat alatt következik be? Kíváncsi volt, hogy Shayla mit is fog minderre mondani. Ha beleegyezett, akkor csak találniuk kell egy helyet, ahol tudnak ténykedni, a felfedezés és hasonlók már úgyis értelmetlenné váltak az alig két hetes határidő miatt. Még egyvalamire lett volna kíváncsi, hogy Jonathan mit is akar mondani, vagy egyáltalán meghallgatja-e bárki is…

Karanténvilág - Page 7 XVbNPWX Rhys látta a férfi széles vigyorát mindarra, ami átfutott a saját fején, hogy nem szavazta meg Keth-t senki, hogy átvegye a hatalmat és az irányítást. Igazából volt egy olyan érzése, hogy a másik nagyjából azóta várt erre, hogy kimondhassa ezt, amióta megtalálta a csapatot, bár eddig egészen jól visszafogta magát. szúrós szemmel nézett a másikra és csak azok után tett megjegyzést minderre, hogy a másik két nő távozott.
- Szerintem te vagy az egyetlen, aki ezen szórakozni tud! – kérte ki magának.
Azon pedig már tényleg csak mosolyogni tudott, hogy nem zavart a másikat, hogyha véres lesz a keze, így hagyta, hogy megfogja Keth a kezét és visszamenjenek a szobájukba, ami nem is volt messze, csak pár lépésnyire innen, hiszen most is abban a teremben voltak, ahol előző nap az adatokat olvasták. Ez volt kellően jó hely arra, hogy lássák, ha megzavarná őket valaki. Ha beértek a szobába, akkor ott enged vizet a kezére, hogy legalább a vért lemossa róla, összeszorított fogakkal tűri az esetleges csípést, amivel ez a folyamat jár. Ha végzett, akkor ment vissza és ült le az ágyra, odanyújtva mindkét kezét, amik még mindig véreztek és tökéletesen látszottak a mély félhold alakú sebek a tenyér belsején, ahogyan Rhys körbe felszakította a tenyereit.
- Köszönöm! – mosolyodott el.
Arra most szándékosan nem reagált, amit a másik felől érzett a meditációval kapcsolatban, a legszívesebben elaludt volna közben, mert saját maga olyan roppant unalmasnak találta azt, nem nyugtatta meg, és nem volt pihentető. Így hát nem is erőltette. Azonban a másiknak sikerült a keze ellátása közben már nevetést is kicsalnia amiatt, amikor a saját kinevezését hozta fel megint. Erre Rhys megrázta a fejét és mosolyogva válaszolt. Arra figyelnie kellett azonban, hogy a kezeit ne húzza el.
- Szerintem ezt a kinevezést rajtad kívül senki sem fogja komolyan venni. Maximum arra lesz jó, hogy megmérgezzenek minket valahogy, és a halálunkat siettessék, hogy mihamarabb megoldhassák, amit szeretnének. Én sem fogadom el, a többiek előtt úgy teszek, hogy igen, de tudd, hogy nem fogadlak el vezetőnek! – mondta némileg játékosan, de egyszerre komolyan is.
Kíváncsi volt, hogy a másik erre mit is fog mondani, reagálni, hogy támogatja és nem is. Közben pedig hagyta továbbra is, hogy a másik a kezének ellátásával foglalkozzon.

A két-két páros beszélgetett továbbra is, a két vörös nő a terveket szövögette, hogy mit is kellene tenni a későbbiekben azok után, hogy Xeth kinevezte magát vezetőnek. ezalatt az emlegetett férfi éppen Rhys kezét látta el, viszonozva azt, hogy a nő immáron második hete minden nap kezeli a hátán levő sérülést. Mind a két páros teljesen zavartalanul tudott ténykedni és beszélgetni, ezalatt Jonathan még mindig aludt, és Aeyaj is, csak ő máshogy került ebbe az állapotba.

Ezalatt odakint a szabadban Edric számtalan tervvel a fejében indult el, hogy távolabb kerüljön a múzeumtól. Egyelőre nagyjából két-három sarokra jutott onnan. Olyan távolra nem igen tudott helyet, mert soha sem mentek el a felderítéskor olyan távolra, hogy ne tudjanak sötétedés előtt visszaérni. A legmesszebbi pont, amiről tudomása volt az a meteorológiai állomás volt, ami olyan három-négy óra járás, vagy pedig még távolabb onnan további fél órára a saját lezuhant hajójuk. Ezeken felül főleg a városban tudott csak helyeket, de azt most láthatóan el akarta hagyni.

Amennyire sikerült megállapítani az egész város és az itteni környék egy hatalmas völgybe, kráterbe épült, így minden oldalról hegyek vették körbe, a város és azt körbevevő hely pedig mélyedésben volt azon belül. A múzeum a város közepe felé volt megtalálható, nagyjából a kráter közepe is volt, így minden irányban legalább hat-hét óra út lehetett az, hogy elérje a vonulatokat és kereshessen magának barlangot. Így a legjobb kérdés az volt, hogy melyik égtáj felé szeretne elmenni Edric, hogy ott kereshessen magának helyet távol a többiektől?

statisztika:
Körök száma: 28 kör / eltelt körök száma: 27
Rhyssa Edaara Quillan-E'ron: 27 reag – @Rhyssa Edaara Quillan
Ingrid L'lerim: 27 reag – @Rhyssa Edaara Quillan
Jonathan Skrex: 20 reag – @Jonathan Skrex
Aejay'gamu: 27 reag – @Xeth E'ron
Shayla Kelborn: 27 reag – @Xeth E'ron
Lord Xeth E’ron / Keth Tye E’ron: 21 reag – @Xeth E'ron (7. körben csatlakozott)
Edric Kane: 16 reag – @Edric Kane (11. körben csatlakozott)

Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Karakteradatok

Témanyitás by Ajánlott tartalom

Ajánlott tartalom

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére