Olimposz

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Kőszív Szomb. 22 Okt. 2011, 10:25


Búcsúzunk és a nő távozik.
Barbara, vagy Thorhalla elégedettnek tűnt. Remélem, nem csak holmi halandó játékszernek tekint. Többet érek annál. Ezt ő is látni fogja.
Nem túloztam, a nőnek, tényleg rengeteg kérdés kavarog bennem. Az olimpuszi és a sötét istenek felbukkanása, erőm megtépázása, és most ez a szövetség az asgardiak királynőjével. Mintha hirtelen egy mitológiák közötti hőseposz közepébe csöppentem volna.
A nyitány elhangzott. Talán saját apoteózisom nyitánya.
- Ámen.
Egyedül maradva körbenézek a teremben játszadozó tömegen. Hirtelen megannyi prédát látok bennük. Zsíros fókák a nagy fehér cápa orra előtt. Erőm háromnegyedét veszítettem el pillanatok alatt. Ez nagyon ritkán esik meg velem és szörnyű éhséget generál. Ölnöm kell.
Elcsábíthatnék egy nőt, de nincs időm játszadozásra. Mocskosabb módszert kell alkalmaznom. Ez most nem alkalmas vadászterület.
Távozom a főbejáraton. Az Aston Martin már a kaszinó előtt parkol, Anette benne ül.

A Vírus, látva a király távozását törli behatolása nyomait és egy e-mailre akaszkodva visszaküldi magát a kocsi fedélzeti számítógépére.
- Anette, kedvesem. Várja meg Mr. V-t és menjenek a kúriába. Taxival megyek.
A nő nem válaszol. Pontosan érti, mi a helyzet. Ekkor megszólal Vírus rideg géphangja a fedélzeti számítógép hangszórójából.

– Itt vagyok. Küldetés teljesítve. Eredményesség alacsony. Az Olimpusz kaszinó jogilag tiszta. Túlságosan. Jelentős hatalmak állnak a háttérben.
- Köszönöm, Mr. V. Megerősíti a gyanúmat. A kúriában még beszélünk.
Ezzel eltávolodom az autótól. Anette indít és a gyönyörű fekete jármű eltűnik az éjszakában.
Leintek egy taxit.

// Folytatás: Az East Side utcái //

_________________
Olimposz - Page 7 2j5luuf
Pokoltűz Klub
"A Kőszív nem alszik."
Kőszív jelenleg 4 ember életerejét birtokolja. Maximum 700 kg-ot képes megmozgatni.
Kőszív / Anette Smith / Vírus / Célpont / Foxy / Skymax
Olimposz - Page 7 14t7e2oOlimposz - Page 7 Fo1206Olimposz - Page 7 118zi2gOlimposz - Page 7 2qw0s43Olimposz - Page 7 245ni53
Kőszív
Kőszív
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 147
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Svarog Szer. 15 Feb. 2012, 16:16

Kisebb fajta csoda volt, hogy a Hidra nem zabálta fel őket, míg hátat fordítottak nekik. Az Olimposz kaszinó viszont kihalt volt. Nem voltak ott az elmaradhatatlan minotaurusz őrök sem voltak, ahogy más dög sem. A bejárat zárva volt.
Svarog leszállt, közben lerakta Jamest. Nem szeretett volna kint maradni, főleg, hogy ez a dög ide jön és őket így találja, ohh csak beengedik őket.
- Na ma este úgy is ideakartunk eljönni. Ja hogy zárva, na bazd.
Köp egyet.
- Valami ötlet, hogy menjünk be?


A hozzászólást Svarog összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 15 Feb. 2012, 16:55-kor.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Teddy Szer. 15 Feb. 2012, 16:35

- Mondtam hogy követni fog. - Mutatok le a kétfejű szörnyetegre ami fáradhatatlanul siet utánunk, kissé viccesnek is találom, ha James nem lenne valószínűleg valami úton módon elintézném hogy eme társaság legalább egy tagja lezuhanjon és kajaként végezze, de amíg az ő épsége forog akár egy kicsit is kockán, addig nem akarom, ő olyan kedves.
- Gyerek cic-cic! Úgysem kapsz el nye-nye-nye-nye-nyeee-nyeeeeee! - Incselkedek jókedvűen, tudván hogy úgysem lehet semmi bajom belőle.
- Ostoba izébizé. - Majd lemarad, és nem sokkal ezután landolunk az ominózus épület előtt, ami nem tudom mi, de a többiek nagyon ide akartak jönni, úgyhogy gondolom jó okuk van rá, szóval ehhez nem is igazán akarok mit hozzáfűzni, egészen addig amíg valaki meg nem kérdezi hogy hogyan jussunk be. Értetlenül nézek rá.
- Hátőőőő mondjuk kopogj. - Mondom kedvesen elmosolyodva, s az első adandó alkalommal átmászok James vállára, még akkor is ha fekszik, akkor a mellkasára és leülök vele szemben, aztán kinyújtom felé az egyik mancsomat.
- Hogy tartod magad? -

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 17 Feb. 2012, 21:25

Balthazar Millvier a levegőben repülve figyelte a hidra útját, ahogy a kaszinó felé követte őket. Kezében fiával, és Teddy-vel szállt. Mikor meglátta a kaszinót óvatosan leszállt, és felállította a fiát.
- Próbálj talpon maradni - mondta, majd a kaszinót vette szemügyre.
A szórakozó hely éppen zárva volt. Mint kiderült leltár ellenőrzés volt az nap. Baltinak gyanús volt ez a dolog. Talán számítottak a mai napi eseményekre. Az angyal Svarogra majd Teddy-re nézett.
- Sajnos jobb ötletem nincs egyenlőre. Mindent meg kell próbálnunk - mondta, majd hüvelyébe csúsztatta angyali kardját, és a főbejárathoz lépett.
Mikor odaért határozottan bekopogtatott, remélve, hogy talán valaki meghallja. Eközben pedig szemével valamilyen csengő félét keresett, bár nem volt benne biztos, hogy egy kaszinónál van ilyen, de azért egy próbát megért. Ha talált ilyet, és még nem nyitottak ajtót, akkor megnyomta.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Olimposz - Page 7 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 17 Feb. 2012, 22:39

Horatio Millvier apja karjaiból figyelte az eseményeket. Ahogy a hidra követte őket tudni lehetett, hogy nem fogja feladni az ételért való küzdelmet. Teddy beszéde, és kisugárzása nagyon nem volt ínyére a fiatal Millviernek, de nem szólt semmit.
~ Végül is. Talán az életében történtek olyan események, amelyek miatt nem érdeklik annyira a szörnyűséget. De azért nem a legjobb egy ilyen gondolkozású kis mackó ~ töprengett Horatio.
Mikor elérték az Olimposz kaszinót apja leszállt, és felállította őt.
- Járni és állni még szerencsére tudok. Egyenlőre nem veszítettem annyi vért, hogy ez ne menjen. De az biztos, hogy a képességeim és a mágiám nem tudom használni. Érzem, hogy ezek most nem elérhetőek - magyarázta a mágus.
Teddy eközben Jameshez ment. Horatio pedig apja mellett sétálva az Olimposz főbejáratához ment.
- Sajnos nekem sincs jobb ötletem. Legalábbis még. Ha még működnének is a képességeim, nem használhatnám őket, mert rögtön támadásnak vennék, és ellenségnek néznének minket - mondta Horatio.
Ezek után pedig kíváncsian várta, hogy mit reagálnak apja lépéseire a kaszinóban lévők.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Olimposz - Page 7 250sc9gOlimposz - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 18 Feb. 2012, 11:39

Résztvevők: Svarog, Horatio Millvier, James L. Tengam, Sam Vermont, Teddy és Balthazar Millvier

A háttérben lehetett hallani, ahogyan a hidra közeledett, bár még a társaság nem látta újra. A sérülteket sikerült letenni a földre, bár a hideg beton, vagy éppen márvány sem tesz jót nekik, főleg nem James-nek. Már ő is „jobban” volt, a vérzései legalább elálltak és a lábtöréseiből csak szivárgott már a vér, nem sérült ütőér, így nem kellett az elvérzéstől tartani, a kopogásra egyelőre senki sem felelt. Amerről a csapat érkezett szirénák hangját is lehetett hallani, úgy tűnt, hogy a szervek is kiértek oda, ahonnan a társaság érkezett. Pár percet kellett türelmetlenül várakozniuk, a lény még mindig nem érte be őket, az utcákon lassabban lehetett haladni, mint a levegőben, amikor végre bentről matatást, fújtatást és csörtetést lehetett hallani. A főbejárati ajtó résnyire nyílt és valaki megjelent ott, a sötétség miatt néhány pillanatig nem lehetett látni az alakot. De végül, ahogyan közelebb lépett, azaz kijjebb az utca fényei rávilágítottak.
Egy minotaurusz fújtatott a képükbe az ajtóból.
Olimposz - Page 7 Minotaur


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Svarog Hétf. 20 Feb. 2012, 12:40

A hidra a nyakukban, és még senki nem nyított ajtót. Svarog felkészült arra, hogy újra szembefordul a döggel, és az utolsó lélegzetig folytatja a harcot. Ekkor a bejárati ajtó résnyire nyílt. Svarog megfordult, és egy minotauruszt látott.
- Helló. Boris Dragunov a Shieldtől. Egy dög nagy hidra kerget minket, és a mitoszzsenik - a fejéven int Horatio és Balti felé-, majd megmondják mire van szükség, hogy kinyírjuk, de beengednétek, mert ez ha ide ér, akkor itt mindenkit felzabál. - Teddyre nézz. - Kivéve a törpét, ja és vannak sebesültjeink.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 20 Feb. 2012, 14:08

Nagyjából tehetetlenül fekszem a hideg kövön, időnként az eszméletemmel gondok vannak, így nem emlékszem, pontosan ki hozott el idáig, és hogyan. Valamennyire idő viszont eltelt, mert a sebeim már alig véreznek. Körülnézve viszont legnagyobb sajnálatomra nem a kórház feliraton akad meg a szemem, hanem az Olimposz emblémáján. Sóhajtok, és igyekszem nem sokat mocorogni, mert a vérzésem ugyan elállt, de ki tudja, mennyi vért veszítettem, akár újra el is veszíthetem az eszméletemet.
Aztán egyik pillanatban Teddy bukkan fel előttem, kis híján a szívbajt hozza rám, pedig úgy emlékszem, eddig is itt volt, még a hangját is hallottam, úgy látszik, zavartabb vagyok, mint hittem.
-Megvagyok, de jól jönne egy orvos... Egy kórház. Belső vérzésem lehet, és talán... Sok vért is veszítettem. Szóval, nem bánnám, ha a következő megálló már az lenne, miután elvertük a pénzünket - mosolygok rá, és majdnem nevetek is, csak helyette köhögni kezdek, szerencsére vér nincs benne.
Hallom, hogy az ajtó kinyílik, de nem látom, hogy ki áll ott, és nem akarok forgolódni, mindenesetre a fújtatásból ítélve egy minotaurusz lehet, a klub szokásos kidobói. Van velünk egy SHIELD ügynök? Jó tudni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Teddy Hétf. 20 Feb. 2012, 20:41

Nos, az ötletem beválni látszik, már csak azért is mert valaki valóban megkísérli a kopogást, és ez büszkeséggel tölt el.
- Hogy én milyen okos vagyok. - Mondom mosolyogva, és kicsit sem egoista módon... James reakciója kissé meglep, de nem reagálok rá semmit, mármint az ijedezős részére nem, legalább ébren tartom, ez pedig jó neki is meg nekem is, bár neki így belegondolva már nem vagyok biztos... De nekem egészen tuti hogy jó, legalább van aki tényleg foglalkozik velem, bár reméltem hogy megfogja a mancsomat, nem tette, de nem baj úgyis elég pocsék állapotban van. Végül csörömpölés és az ajtó nyílik, talán pont időben, mert a hangok alapján a böhöm gyikusz kétfejusz aktívan követ minket, jó szaglása lehet, vagy csak okos, bár a második opciót erősen kétlem. Az ajtóban álló... Kecske... Ember... Izé.. Keveréket mosolyogva fogadom.
- Helllllllóóóóó! - Köszönök neki nyújtottan, aztán Svarogra nézek, haragosan ráadásul.
- Hé! Nem vagyok törpe, csak kisnövésű plüssállat, te tahó böszmepöcs gyík! - Válaszolok a sértésére, mert lehet nem annak szánta, nekem nagyon fájt, még egy ilyen beszólás és komolyan mondom nekimegyek és azt nagyon megfogja ám bánni! Végül visszanézek Jamesre, de nem tudok neki mit mondani, nem tudom mi az a fizetőeszköz, és a többi, de azért kedvesen mosolygok rá, és piszkálom az orrát.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Sam Kedd 21 Feb. 2012, 10:26

Ahogy rohanok a kaszinó felé a hidrával a nyomomban kicsit szárnyalni támad kedvem, hisz sokkal egyszerűbb repülve közlekedni, mint rohangászni. Ahogy nézem a társaságot egy kicsit lemaradok mögöttük, mint „földi egység” ez nem is meglepő. Ahogy egyre jobban közeledek az épület felé úgy folyamatosan hagyom le a lényt is. Majd elérem a többieket, ők már békésen állnak a bejárat előtt, mintha semmi gond se lenne. A háttérből szirénák hangja töri meg a csendet. Nem nehéz leszűrni, hogy odaértek a rendfenntartók, ahonnan jöttünk. A csapatba csatlakozva várok velük, néhány perc múlva fújtatás hangja szűrődik ki az ajtón, majd résre nyílik. Egy minotaurusz állt mögötte, nem tudom, nekem ez nem valami bíztató, de a gyík kinézetű tag csak úgy üdvözli, mintha ez egy teljesen megszokott és átlagos dolog lenne. Ugyan megszokott higgadtságomból egy másodpercre sem zökkenek ki, de a feszültség érezhető a levegőben, szerintem mindenki tisztában van azzal a ténnyel, hogy gyorsítani kellene a tempón, mert a végén beér minket az am dög és az az eddigiekből könnyen leszűrhető, hogy nem lesz kellemes találkozó.

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

Olimposz - Page 7 Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Cyrus Douglass Kedd 21 Feb. 2012, 17:23

Balthazar Millvier türelmesen várta, hogy hátha kinyitja valaki a kaszinó ajtaját a kopogtatásra. Bár kívülről nyugalmat tükrözött, belül aggodalom is a része volt. Fél szemmel sérül fiát, fél szemmel pedig az utcát figyelte, hogy ha meglátja a közeledő lényt, akkor azonnal reagálni tudjon. Szerencsére úgy tűnt a hidra még távol volt. Azonban a szirénák hangja arra utalt, hogy a biztonságért felelős szervek elértek a helyszínre. Hirtelen bentről hangokat és fújtatást lehetett, hallani, majd egy minotaurusz nyitott ajtót a csapatnak. Svarog szólalt meg először, és vázolta a helyzetet. Balti úgy döntött hozzáfűz még néhány dolgot.
- Jó estét. Balthazar Millvier vagyok. Kérem engedjen be minket, hogy beszélhessünk az egyik főnökével. Nagy szükségünk van az Olimposziak segítségére. Sokak élete múlhat azon, hogy meg tudjuk e állítani a hidrát. Csak az Olimposzi istenek segíthetnek. Kérem engedjen be minket - mondta az angyal, majd várta a választ.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Olimposz - Page 7 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 21 Feb. 2012, 17:31

Horatio Millvier várt, és várt. Remélte, hogy valaki ajtót nyit nekik és hajlandó segíteni. Bentről hirtelen hangok szűrődtek ki, majd az ajtó résznyire kinyílt, és egy minotaurusz nézett ki rájuk. Svarog és Balthazar előadták, hogy miért jöttek, így Horatio úgy döntött, hogy jobb, ha most nem szól hozzá a dolgokhoz. Lévén, többen már ő sem tudott volna mondani. Azon kívül, hogy mire van szükségük. Svarog szavaira, amelyeket Teddyre mondott, csak megcsóválta a fejét, majd a harcias mackó felé fordult.
- Ő már csak ilyen. Ne is törődj vele. Még évtizedek múlva sem fog megváltozni - mondta barátságos tekintettel, majd várta, hogy mit reagál a minotaurusz a kérésükre.
Közben a hidra úgy tűnt még elég távol lehet tőlük. Legalábbis nem került még be a látóterükbe. Ezen helyzetnek Horatio kimondottan örült. Nem volt kedve összetalálkozni a lénnyel, főleg úgy, hogy képességei és mágikus képességei hiányában volt.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Olimposz - Page 7 250sc9gOlimposz - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Thorhalla Szer. 22 Feb. 2012, 11:28

Résztvevők: Svarog, Horatio Millvier, James L. Tengam, Sam Vermont, Teddy és Balthazar Millvier

A minotaurusz továbbra is csak fújtatott, úgy tűnt, hogy a csapat nem lehetett túl meggyőző, amikor hátulról egy női hang szólalt meg.
- Engedd be őket! – mondta.
A teremtmény félreállt az útból és mindenki be tudott menni, vagy éppen be tudtak vinni. A hely most sem volt másmilyen, mint egyébként, csak éppen nem volt tele vendégekkel. A főcsarnok közepén az igazgatónője állt, Miranda Minerva.
Olimposz - Page 7 Assaultonnewolympus007
Megvárta, amíg mindenki beérkezett, végignézett a társaságon, majd tapsolt kettőt, mire két fiatal lány került elő orvosi felszerelésekkel és azonnal nekiláttak, hogy ellássák Horatio és James sebeit. Végül a többiekre nézett.
- Miből gondolják, hogy tudunk segíteni? – kérdezte. – De természetesen, ahogyan eddig is segítettünk a SHIELD-nek, most is fogunk, amiben tudunk.
Balthazar pedig, ahogyan belépett érezte, hogy megszédül, és mintha gyengébb is lett volna, mint korábban. Furcsa érzés keríti hatalmába, ami igencsak kellemetlen a számára és ettől nem érzi jól magát és még feszült is lett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 23 Feb. 2012, 13:42

Teddy piszkálódását mosolyogva hallgatom, nem tudok mit tenni, csak várom, hogy kiderüljön, mi lesz velünk. Balthazar szövegén azért felszalad a szemöldököm. Olimposzi istenek segítségét akarja kérni? Ez egy kaszinó, az imidzsnél talán több is van mögötte, de hogy az isteneket itt találjuk... Nem tudom, talán túl nagyot kapott attól a gyíktól.
Végül meghallom egy nő hangját, és ha valaki bevisz - remélem azért akad ilyen -, akkor hálásan nézek csak rá, akárcsak a fiatal nőre, aki orvosi ellátásban részesít.
-Autóbalesetem volt, felborultunk. Nem érzem a lábaimat - tájékoztatom a nőt, mert nem árt, ha tudja, mi a helyzet. - És azt hiszem, viszonylag sok vért is veszítettem.
Nem tudom, mit fog velem kezdeni ez a nő, ide a fásli meg a fájdalomcsillapító egy kicsit kevés lesz, tényleg kórházba kéne jutnom. De ki tudja, talán ott is hatalmas a káosz, az átváltozott emberek és szörnyek harcolni kezdenek a mutánsokkal, és pillanatokon belül áll a bál. A kimerültségtől sóhajtva hátrahajtom a fejem, és várom, hogy történjen végre valami jó is a mai napon.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 24 Feb. 2012, 22:06

Balthazar Millvier türelmesen várta a minotaurusz reakcióját, azonban az csak fújtatott. Úgy tűnt, hogy nem kapnak bebocsájtást a kaszinóba, de hirtelen egy női hang utasította a biztonsági embert, hogy engedje be a csapatot. Balthazar megvárta amíg a minotaurusz félre állt, majd lassan belépett a kaszinóba. Abban a pillanatban, ahogy betette a lábát az épületbe tudta, hogy valami nem stimmel. Érezte, hogy ereje megcsappan, majd megszédült, és aggodalommal vegyes, kellemetlen érzések, rosszullét, és feszültség jelent meg a lelkében, és a testében.
~ Mi a fene folyik ebben a kaszinóban ~ kérdezte magában, majd az érdeklődő Minerva felé fordult, és fejet hajtotta a nőnek.
Azonban a rosszul léte, és a furcsa érzések amik folyamatosan végigjártak a testén egyre jobban nyomasztották. Alig tudott mással foglalkozni.
- Balthazar Millvier - mutatkozott be, de látni lehetett rajta, hogy nincs a legjobb formában.
Nem tudta folytatni a beszédet. Remélte, hogy Horatio észreveszi a gondot, és elmagyarázza a helyzetet.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Olimposz - Page 7 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 24 Feb. 2012, 22:20

A minotaurusz úgy tűnt nem lett meggyőzve, de hirtelen egy női hang utasította őt a beengedésükre. Horatio apját követve belépett a kaszinóba. Odabent minden olyan volt, mint a saját világában, annyi különbséggel, hogy most vendégek nélküli volt. A szórakozóhely tulajdonosa Miranda Minerva a terem közepén állt, és hamarosan két orvosi felszereléssel ellátott lány jött oda hozzájuk, hogy befoltozzák őket.
- Helló. Egy hidra harapott meg, előtte berepültem egy bolt kirakatán, utána pedig egy falnak csapódtam - magyarázta a nőnek az eseményeket.
Minerva kérdésére apja felé nézett, de azonnal észrevette, hogy valami nagy baj van. Balthazaron látszott, hogy rosszul van. Szellem rögtön tudta, hogy át kell vennie a helyét.
- Horatio Millvier vagyok. Örülök, hogy megismerhetem. Szükségünk lenne a segítségükre. Vagyis az embereknek van szüksége a segítségükre. Gondolom már tudják, hogy a görög világ mitológiai lényei felébredtek. Kentaurok, amazonok, és egyéb lények járják a világot. Azonban egy hidra is megjelent az érkezők, vagyis inkább átalakulók mellett. Az élőlény miatt szenvedtünk súlyos sérüléseket. Bele sem merek gondolni, hogy mit hagyhat maga után néhány nap múlva. Úgy gondoljuk csak itt találhatjuk meg a megoldást. Köztudott, hogy az Olimposz kaszinó körül mindig furcsa dolgok történnek, és különös, mitológiai lények járkálnak. Ha itt nem találunk megoldást a hidra megállítására, akkor sehol. Úgy gondolom a név nem csak marketing. Túlságosan sok furcsa dolog van a kaszinó körül, ahhoz, hogy véletlen legyen. Úgy sejtem, hogy közük van a görög mitológiai világhoz. Talán több is, mint elsőre gondolnánk. Kérem. Segítsenek az embereken. Ártatlanok veszhetnek oda, ha a hidra megtalálja az utat a nagyobb tömegek felé - mondta a mágus, és tekintetében valós félelem és aggodalom ült.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Olimposz - Page 7 250sc9gOlimposz - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Thorhalla Vas. 26 Feb. 2012, 10:59

Résztvevők: Svarog, Horatio Millvier, James L. Tengam, Sam Vermont, Teddy és Balthazar Millvier

- Hívjuk a mentőket, hamarosan itt lesznek, ne aggódjon – nyugtatta meg a lány, aki James sebeit látta el.
A másik, aki Horatio-val foglalkozott meg sem lepődött azon, hogy a hidrát említette a férfi, ostobának sem nézte érte, se semmi, csak egyetlen nyugodt kérdést tett fel.
- Szóval már több feje van, hogy tudják. Remélem csak kettő, ugye? – kérdezte.
Minerva is a férfira nézett és elmosolyodott, mint aki nem hinné el, amit hall.
- Bizonyára túlságosan sok vért vesztett – nyugtatta Horatio-t. – Túl sok furcsaság? Semmi sem történt erre, ami furcsaság lenne, ha arra gondol, amikor démonok és mindenféle lény jelent meg a városban, nem volt közünk hozzá, sajnálatos, hogy itt a kaszinóban is megjelent egy és megölt egy vendéget. Semmi más nem történt a kaszinó körül, erről biztosíthatom és a hatóságokat is megkérdezheti.
A nő felnevetett.
- Igen, valóban van közünk, nézzen körbe – mutatott körbe a kaszinón. – Mindent a görög mitológia szerint rendeztünk be és ez áll a cégünk középpontjában. De higgye el Mr. Millvier nincs többről szó. Hogy az alkalmazottaink úgy néznek ki, mint a mitológiai lények, csak reklámfogás és igen hatásos.
Fejezte be a beszédét, roppant hatásosan, végtére is a nő volt a cég arca és remek üzletasszony és PR-osnak bizonyult eddig is, és ezt most sem cáfolta meg. Közben Balthazar állapota is tovább romlott és térdre zuhan, mert annyira kezd rosszul lenni.
- Őt milyen baleset érte? – nézett fel az egyik lány.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Svarog Vas. 26 Feb. 2012, 14:46

- Sűrű esténk volt - mondta Svarog a nőnek. - Kettő feje van, én robbantottam le neki személyesen.
A kaszinó személyzetét alkotó hölgyek ellátják a többiek sérülését, legalább ők jól kezekben vannak. Baltazar is ájuldozik. Svarog és Teddy lehetnek egyedül 100 százalékosak. Minerva mindent tagad, Svarog is erre hajlana, de mostanában túl sok baromságot látott.
- Szóval semmi köze. Megjártam Camelotot, harcoltam Arthur király udvarát, láttam sárkányt repkedni Queens felett, sőt még alkalmam is volt látni Thorhallát is varázsolni. Szóval nekem ne mesélje be azt, hogy ez véletlen, és az a minotaurusz, vagy mi a franc nem valódi. Egy nagy dög kétfejű gyík garázdálkodik a városba. Vagy tudja mit, adják ide a tűzet, és mi nem fogunk semmit sem szólni, hogy maguk kik. Világos? Ugye fiúk?
Kérdezi a többiektől.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Teddy Vas. 26 Feb. 2012, 16:46

Szóval becipelnek minket, vagyis éppenséggel csak a sérülteket, körbe érdeklődik hogy mi történt, beszélgetnek velünk, szóval mindenki el van, meglepően barátságosak az itteni népek, ahhoz képest hogy milyenek a kintiek, vagyis az én tapasztalataim szerint, és nem tudom hogy ezt az enyhe, nagyon enyhe pozitív csalódást most jó vagy rossz dolognak fogjam fel... Bár egy pillanatra sem tekintek fel, csak Jamessel foglalkozom, vagyis csak bámulom úgy pókerarcot vágva ahogy ellátják, de azért természetesen hallgatózok is, mert csak kíváncsi vagyok hogy mi történik körülöttem. Svarog szavaira végül felnézek mosolyogva, majd a magam vékony hangján megköszörülöm a torkomat, csak úgy valamiféle elfajzott aranyosságot sugallva a külvilág felé.
- Óóóó arra emlékszem én is ott voltam. - Mondom a lehető leg... Felfalnivalóbban?... Létezik ilyen szó egyáltalán? A lényeg hogy minél aranyosabb legyek, hiszen az első benyomás a legfontosabb.
- Azt hiszem kedvellek téged. - Nézek végül Minervára kedvesen, s közben azon kezdek el filozofálni hogy hányféle módon tudnám vajon felfalatni a minket kergető rusnyasággal.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 27 Feb. 2012, 21:53

Balthazar egyre rosszabbul érezte magát. Csak félig értette a többiek szavait. De azt tudta, hogy nem állnák éppen a helyzet magaslatán. Hirtelen lábai nem bírták tovább és térdre rogyott. Az egyik gyógyító lány kérdezte meg mi van vele.
- Meghaltam, és a keresztény hitvilág egyik természetfeletti lényeként tértem vissza. Valamiért megszakadt a kapocs köztem és a keresztény hitvilág között, hogy miért arról fogalmam sincs. És mióta beléptem az épületbe egyre csak rosszabbul vagyok - mondta, de ereje egyre csökkent, és fogalma sem volt, hogy mi lehet az oka.
~ Mi az ördög folyik itt. Miért nem érzem a keresztény világot. Mi történik velem? ~ kérdezte magában az angyal, és egyre inkább aggodalom és félelem fogta el.
- Talán csak levegő kell - mondta, és kardjára támaszkodva próbált felkelni.
Szárnyaival alapból nem próbálkozott, mert tudta, hogy valószínűleg annyi ereje sincs, hogy előhívja őket.


A hozzászólást Balthazar Millvier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 27 Feb. 2012, 22:08-kor.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Olimposz - Page 7 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Horatio Millvier Hétf. 27 Feb. 2012, 22:06

Horatio az őt kezelő lányt figyelte, de az meg sem lepődött azon, hogy egy hidra harapta meg. Mielőtt válaszolhatott volna a kérdésre, Svarog megelőzte és nekiállt egy kicsit keményebben intézni a dolgokat.
- Úgy látom nem igazán lepi meg egy hidra jelenléte a városban. Érdekes. Még, ha egy görög stílusú kaszinóban dolgoznék is, akkor is megdöbbennék azon, ha egy görög mitológiai lény aprítja a várost. Szóval, Minerva igazgatónő. Megosztaná velünk, hogy mi is történik itt. Ahogy Svarog is mondta. Ami itt elhangzik köztünk marad - mondta a mágus.
Ekkor látta meg a térdre boruló apját. Rögtön odarohant, és mellé térdelt. Balthazar szavaira körbenézett.
- Még hogy semmi. Egyetlen sérülést sem szenvedett el, és semmi baja nem volt, amíg be nem lépett ide - mondta a fiatal Millvier, és segített apjának felállni, majd az ajtó felé támogatta.
- Segítsenek megoldani a helyzetet. Túlságosan is nyugodtak, és nemtörődömök ahhoz, hogy ne legyen közük ahhoz ami most történik az egész világon - mondta Horatio, majd ha elérte az ajtót, akkor kinyitotta, és kisegítette rajta apját.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Olimposz - Page 7 250sc9gOlimposz - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 29 Feb. 2012, 19:33

Némi ellátás után a hölgy még arról is biztosít, hogy, mentőt hívnak hozzám, ez ám a kiszolgálás. Fájdalmasan szívom a fogam, mikor újra érezni kezdem a zsibogó lábamat, újra érzem, és piszkosul fáj - végül is lehetne, sokkal rosszabb, ha mondjuk nem érezném.
A többiek közül páran kiborulnak, valaki segítséget kér, valaki követel, valaki meg angyal, azt hiszem, ez a shield ügynök lesz. Elég különös, még ha angyal is lenne, akkor ezt így el szabad mondania? Na mindegy, nem vagyok én senki, hogy kioktassam a helyes viselkedésről, biztos olvasta az angyal kézikönyvet.
-Srácok, nyugodjatok le, nem törhetünk rájuk ajtóstul. Örülhetünk, hogy beengedtek minket, és ellátnak, ti meg úgy követelőztök meg vádaskodtok, mint a spanyol inkvizíció.
Veszek egy mély levegőt.
-Bocsásson meg nekünk, hölgyem, mind zaklatottak vagyunk a harc miatt. Ezek az emberek igazi hősök, csak pont... Rosszkor hozott össze minket a sors.
Próbálom menteni a menthetőt, meglátjuk sikerül-e.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Márc. 2012, 10:50

Résztvevők: Svarog, Horatio Millvier, James L. Tengam, Sam Vermont, Teddy és Balthazar Millvier

A lány felvont szemöldökkel nézett Horatio-ra.
- Uram, ebben a városban istenek járnak, démonok, skrullok voltak itt korábban, kree-k, szimbionták, mágikus köd alatt volt a város, Galactus kétszer…– mondta a lány meglepve. – Ezek után nem tudok meglepődni egy újabb lényen, legyen az bármilyen.
Minerva szemei, mintha egy pillanatra összeszűkültek volna, ahogyan az asgardi nőt említette Svarog, de az arcán semmi sem látszott belőle. A nő végül lenézett Teddy-re és a szavaira elmosolyodott, lenyúlt a plüssmacihoz és megsimogatta gyengéden a fejét.
- Aranyos kis lény vagy – mondta.
Majd komoran pillantott Balthazar felé.
- Ha így is van, az angyalok ezen a világon utoljára már-már démoni lények voltak, akik az embereket akarták kiirtani bűneikért. Lehet, hogy most fizetnek ezért… a kimenést nem ajánlom, ott van a lény, ami miatt érkeztek.
Ha Horatio ezek után is ki akarna menni, az ajtó már zárva volt, így nem tudta az „apját” kikisérni.
- Nézzék, mi egy kaszinó vagyunk, maguk ezek szerint a SHIELD-et és a Bosszú Angyalokat keresik, mi egyik sem vagyunk – folytatta. – Az ő dolguk a világmegmentés, nem a mienk. Még ha igaz is lenne, amit állítanak, hogy mi vagyunk a görög Pantheon… miért kéne felfednünk a kilétünket önök előtt? Hiszen az elhangzottak után könnyedén háttérben is megoldhatnánk a dolgokat, ha azok lennénk, akiknek hisznek minket.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Olimposz - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 01 Márc. 2012, 16:32

Balthazar mikor meghallotta Minerva szavait fiára nézett.
- Segíts a falnál leülni, kérlek - mondta, majd ha Horatio segített, és sikerült hátát a falnak támasztania a kaszinó igazgatójára nézett.
- Igen. Nem éppen rózsás a rólunk alkotott kép a Nephilim-eknek és egyéb rossz nézeteket valló angyaloknak hála. De a múlton nem változtathatunk, csak a jövőt tehetjük jobbá. Ahogy a társam is mondta. Nehéz nap van mögöttünk. Sok furcsa és kemény dolog történt az elmúlt néhány órában ami megviselt minket. Első utunk a S.H.I.E.L.D.-hez vezetett volna, de ők nem tudnak segíteni. Mindketten jól tudjuk, hogy csak isteni tűz képes elpusztítani egy hidrát. Vagy talán van más ötlete, hogy miképp állítsuk meg? Ha nem is elpusztítani, de megállítani meg kell. Túl sok élet van veszélyben. És egyenlőre csak egy módot tudok a helyzet megoldására. A tűzet - magyarázta.
- Az érvelése tökéletes. Valóban a háttérből is megoldhatnák, ha tudnák. De, ha én görög isten lennék, és a görög világ teremtményei térnének vissza, akkor nem feltétlenül akarnám elpusztítani egyiket se. Kivéve, akkor életeket veszélyeztet. És most eléggé sok élet forog veszélyben. A sajátom nem érdekel. Már meghaltam. Vissza se kellett volna jönnöm. De a mások élete annál fontosabb - mondta Balthazar, de érezte, hogy egyre gyengébb, viszont mindent meg akart tenni, hogy segítse a világot és a társait.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Olimposz - Page 7 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Horatio Millvier Csüt. 01 Márc. 2012, 17:01

Horatio tudomásul vette, hogy a lánynak igaza van abban, hogy sok furcsaság történt a városban, de azért minden furcsaság okoz némi megdöbbenést. Főleg, ha mitológiai lényekről, derül ki, hogy léteznek. Minerva szavait hallva Horatio megtorpant, majd apja kérésére segített neki leülni. Türelmesen hallgatta Balthazar beszédét, és rájött, hogy James-nek igaza volt. Miután apja befejezte a mondandóját megszólalt.
- Elnézésüket kérem, amiért így önökre rontottunk, és követelőztünk. Sajnálom. De az utóbbi idők a számomra sem voltak könnyűek. Nem ebből a valóságból származom. Túl sok minden zuhant az utóbbi hetekben a nyakamba. És ez úgy tűnik most hágott a tetőfokára. Remélem, hogy elfogadják a bocsánatkérésem - mondta a mágus.
Apja halálról és életről szóló szavaira odakapta a fejét. Bár nem volt az igazi apja, attól még nagyon is hasonlított a sajátjára, és ez hatással volt a fiatal férfira. Bár látszott rajta, hogy nem ért egyet az idősebb Millvierrel, de nem szólalt meg. Türelmesen várta Minerva reakcióit.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Olimposz - Page 7 250sc9gOlimposz - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Olimposz - Page 7 Empty Re: Olimposz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.