Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:48

A régi topic

A nemrégiben alakult S.H.I.E.L.D. központja. Laborok, börtönök, irodák, de még lakónegyed is található a hatalmas nemrégiben épült komplexumban. Folyamatosan őrzik katonákkal és kamerákkaé. Ebben a központban kaptak szállást maguknak azok a hősök is, akik Brooklynban megfékezték Namor-t és így az ország leghíresebb személyei lettek.

A régi topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 26 Feb. 2011, 20:30-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Feb. 2011, 10:40

#2 2010-02-06 00:05:02
Shadow
Majd egy hét telik el, s azóta nem mozdultam ki az új lakásomból. Legalábbis ha volt bent elég étel, ha nem, akkor annyiért kimentem, de semmi több. Azonban most kicsit jobban érzem magam, így ruhát vadászok. Kapucnis pulóvert, s hosszú farmer nadrágot veszek elő, na meg edzőcipőt. Felveszem az emberi alakom, s felöltözök. A mobilt amit kaptunk zsebre vágom, s a kapucnit a fejembe húzom... ezután kimegyek a lakásomból, majd a lifttel le a földszintre, ahol a portánál lévőre pillantok. Előhúzom a mobilt és felmutatom...
- Valakinek hiányoznék, akkor ezen a vackon elér... A városban leszek valahol, s nem mondok konkrét helyet... ha bármilyen riporter keresne, akkor a szobámban vagyok és nem mozdultam ki... - ezzel zsebre vágom a mobilt, s megindulok kifelé. Azt képtelem, hogy a riporterek felismernének így, más meg úgy se külső alapján keresne... vannak jobb módszerek is... Durván egy hetem van még addig az átadóig, s friss levegőn akarok agyalni, hogyan válok köddé utána egy időre... Bár nem is az új munkaadó elől akarok, hanem a riporterek elől... Ha nem tart fel senki, akkor kisétálok az épületből, ha igen, akkor nemes egyszerűséggel felhívom Spartant, hogy egy kicsit levegőzni akarok egyedül... sehol sincs a szeretnék... ez nem alkudozási tárgy... vagy itt sétálok ki, vagy egy emeleti ablakon repülök ki, nekem kb mindegy... Főleg, hogy úgy is tudom, hogy Spartan lerakhatja a nagy esküt is, hogy senki se fog követni, úgy is követni fognak, szóval, mobil zsebre és irány kifelé az utcára elvegyülve a tömegben egy kicsit. Fegyvert nem szereztem még, így az nincs nálam, sőt, csak a régi irataim lapulnak nálam, s semmi más.

#3 2010-02-07 04:56:11
Shadow
Lassan sétálgatok az utcán nézelődve. Tudom, hogy megfigyelnek, hogy követnek, de nem igazán mutatom ki, hogy zavarna a dolog. Azonban ez csak látszat, s az első adandó alkalommal lemegyek a metróba, hogy aztán ott bemenjek egy nyilvános WC-re. Nincs ott dolgom, csak az érdekel, hogy követ e valaki... azonban egyúttal körbenézek, hogy van e bent valaki, akinek a külsejét lemásolhatom később... ezután lehúzom a csuklyát a fejemről, s az egyik tükör elé állok. Belenézek, majd pedig megmosom az arcom. Ezután kimegyek a mobilomat elővéve, majd pedig lekapcsolom, s az aksit kiveszem belőle, hogy aztán úgy csúsztassam a zsebembe vissza. Körbe nézek, s megnézek magamnak még egy-két embert, majd a kiszálló emberek közé furakodok, hogy látszólag beszálljak, de nem... alakot váltok, s a kiszálló tömeggel együtt sétálok ki, mintha most szálltam volna ki. Azonban nem kifelé tartok, hanem az alagútba, ami árnyékolja a jelet, s az egyik szerelő részhez megyek, ahol leülök, s a falnak támaszkodok... magányra vágyok... semmi másra. Remélem, hogy békén hagynak egy kicsit, bár ha Spartan nagyon akarja, akkor úgy is fognak keresni, de remélem, hogy egy kis ideig legalább egyedül lehessek. Nem érdekel, hogy Spartan, vagy a Shield megérti vagy sem, de jól esik olyan helyen lenni, ahol nincs se kamera, se poloska, még akkor se, ha nem a legkényelmesebb. Előhúzom a Shieldes mobilt, s az aksit, hogy majd kicsit később összerakjam, de még nem most... lehunyom a szemeim, s eredeti alakom veszem fel lassan... Figyelem a léptek zaját, s esetlegesen sötétebb részre húzódok be halkan. Voltam már itt lent, s tudom mennyire jól tudok elrejtőzni, bár akkor egy jelentést is írtam aztán róla, s Natali asztalán kötött ki, s ő lehet tovább adta végül. Bár csak azért írtam meg anno, mert Natali kíváncsi volt, hogy milyen helyeken tudnék szerintem pihenni, lazítani, s az irat lényege, hogy olyan helyen, ahol nem figyelnek meg. Spartan tuti olvasott mindent már rólam, vagy beszerezte, így, ha meghallja, hogy elvesztettek azonnal beleolvas.

#4 2010-02-10 03:18:07
Shadow
//Az egyik S.H.I.E.L.D. épülethez közeli metróállomástól nem messze az egyik alagútban//

Ülök a sötétben, nem is olyan messze húznak el a metró szerelvények, melyek utasok sorát szállítják anélkül, hogy akár csak sejtenék, hogy valaki ücsörög itt. Elgondolkozva nézek magam elé, s a múlton töprengek. A közel, s távoli múlton egyaránt, ahogy azon is, hogy mennyire döntöttem jól, mikor Spartan ajánlatának engedtem. Bárhogy is nézem, szinte mondhatom szó szerint azt, hogy a saját magamra tettem rabláncot ezzel... pontosabban egy újabbat, hiszen biztosan más is a tulajdonának tekint, vagy épp el akar tüntetni. Az már mellékes teljesen, hogy az élők sorából is, vagy csak egy laborba, mint kísérleti patkány. Natali talán most az egyetlen személy, akiben meg is tudnék bízni valamennyire, hiszen ő foglalkozott velem mindig is. Most azonban Spartanban kéne megbíznom, de ez nem megy, miután kilökött a sajtó elé, ráadásul eredeti külsőmben, így már meg se jelenhetek úgy, mert valaki tuti nekem támad vagy szó szerint, vagy csak kérdések sorával támadna le. Bőven elég lesz azt az átadót kibírni, s lehet ott nyilatkozok, hogy egyenlőre, még pihennem kell, s nem vagyok olyan állapotban, hogy kiálljak a sajtó elé. Ezt is csak azért vállalom, mert nem akarom azt az örömöt okozni Spartannak, hogy bezárat valahova kicsit gondolkozni,


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Vas. 15 Jan. 2012, 22:12

Árulás

Hőseink mind a saját speciális börtönében vannak,a mikből csak egymást látják. A jobb oldalt A-val jelölik a balt pedig B-vel. Innen kezdve végig vannak számozva. (minél nagyobb a szám annál beljebb van a sor) A sor végén van még egy cella, de oda nem lehet belátni. A legvégén a folyosónak van egy ajtó, aminek a kinyitásához hatalmas rangú személy ujj lenyomata és szeme nyitja ki az ajtót. A cellák:

A1
Jonathan elfogása után ember lett és most a kezét fémbe rakták és a száját bekötötték, hogy ne tudjon kézmozgással vagy varázsszavakkal átalakulni. Ők még nem tudják mitől lesz Millerből Einar így mindenre felkészültek.
B1
Bishoptól elvették a felszerelését és egy egyszerű cellába rakták, de naponta egy órás kínzással próbálják kiszedni belőle, hogy pontosan honnan jött, mivel és hogyan.
A2
Melissa haja van egy gép által lefogva.
B2
Sarah is meglett bilincselve, de a farkát külön bilinccsel fogták le.
A3
Zack egy speciális áram vezető kesztyű bilincset kapott, aminek hála nem tudja használni az erejét.
B3
Walter egy karbon börtönbe van bezárva, amit még Magnetonak készítettek elő.
A4
Sav szimplán bilincsben van a száján is béklyó van egy furcsa saválló vezetékkel így hiába próbálkozna a férfi a savat csak elvezetik.
B4
Constantine vissza alakult emberibb formájába és most mind ő, mint Tao állandó drog alatt vannak, hogy ne tudjanak a képességeikre koncentrálni és tisztán gondolkodni.
A5
Mint fentebb le lett írva a kiborg Tao állandóan drog hatás alatt van és a végtagjai elektromosságát állandóan leszívják.
B5
Tyler speciális. A gép agyába rengeteg vezeték van újabb és újabb programokkal próbálják feltörni és leállítva tartani őt, de sajnos mivel az android tudata gyorsan felül írja ezeket ezért óránként egy emp hullám kikapcsolja őt, hogy lassítsa az ellenállását.
A6
Tao melletti cella fém ajtó mögött van és folyamatosan gépies búgás hallatszik csakis belépőkártyával lehet oda belépni.
B6
Egy újabb karbon cella, amiben egy fehér hajú fiatal fiú unottan olvas könyveket.

A cellák között végig sétálnak a katonák és egy shield ügynök, aki komoran és lenézően nézi a rabokat. Majd megállnak Zack cellája előtt.
- Ma is?
Kérdezi a több ütéstől még mindig lila és kék arcú férfi.
- Minden nap ameddig nem kapjuk meg a választ, Mr Morsus.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Vas. 15 Jan. 2012, 22:41

//Előzmény: High Bridge//

Az időérzékkel így nehéz volt megbirkózni ebben az állapotban, így valószínűleg az étkezések és az őrváltások voltak azok, amiknek hála Jon az időt tudhatta, vagy megmerte volna saccolni, hogy körülbelül egy hete volt így itt ebben a cellában. Elképzelése sem volt egyelőre, hogy miért voltak itt, hacsak nem elárulták őket, ennyi ötlete volt, a többiekről semmit sem tudott, egyedül Ramirez volt az, akit látott magával szemben egy cellában. Egy mezei cellában, semmi olyan óvintézkedés, mint neki. Ami a legjobban gyötörte és kínozta, hogy fogalma sem volt arról, hogy mi lehet Stephanie-val és Halla-val. Utoljára a nő eszméletlen volt, de élt. Most nem érezte a jelenlétét, lehetséges, hogy mégis meghalt volna? Nem, ebben kételkedett, de a gondolat, hogy nem tudja, hogy mi lehet a feleségével megőrjítette. Ahogyan Einar is roppant dühös és frusztrált volt, hogy ő sem tudja, hogy a saját menyasszonyával mi lehet. Az egy hét alatt Jon igyekezett kifigyelni, hogy milyen gyakran van őrségváltás, a folyosón levőkből, hogy hányan lehetnek az őrök, milyen fegyverzetük van. Most már tudta, hogy a SHIELD tartja őket fogva, ha egyszer kijut innen, akkor egészen biztosan felmond, már ha élve kijutnak innen. Az őrök kifigyelésén kívül még mást is próbált kitapasztalni, hogy miként tudná kiszabadítani magát a jelenlegi fogságból. A fémekből a karjai végén, illetve a lekötözésből miként tudná kiszabadítani magát ebből. Miként kell a csuklóit, esetleg az alkarját mozgatni, az izmait befeszíteni, megrántani. Legvégső esetben a katonaságnál tanult igen fájdalmas módszert használni, hogy kiugrasztani a csuklóit, esetleg könyökét, hogy szabadulhasson. Ez a könnyebbik része lett volna a dolgoknak, azt nem tudta, hogy van-e annyi ereje, hogy a nyakán levő sokkolót le tudja tépni mielőtt bekapcsolnák. Utána… arra is volt egy-két ötlete, sőt azt már a könnyebbik résznek fogta fel, de először marad, hogy saját magát szabadítsa ki.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 15 Jan. 2012, 22:55

A lépések zajára ébredtem megint, újabb nap ugyanott, s még mindig nem tudom azt tenni, mit szeretnék. Nem tudom, hogy mit tettem, hogy ide zártak… én… én azt hittem, hogy végre menedékre leltem s olyan sokat segítettek, mígnem egy nap nem azért jöttek, hogy a segítségemet kérjék, vagy segítsenek, hanem letartóztatni. Azt hittem, hogy a Kínai tudósok után bennük bízhatom s nem fog ez megtörténni. De miért? Hiszen eddig mindenben segítettem, mit tudtam. Nem tudom, hogy ki vagyok s miként kerültem oda Kínában s nem indokolták meg, hogy miért hoztak ide. Nem válaszoltak, s miért nem tették meg ezt? Próbálták levágni a hajam, de mikor rájöttek, hogy nem éri meg nekik lekötöztek. Napok, vagy talán hetek teltek el, nem tudom. S még mindig hiába keresem a választ, hogy miért vagyok itt s mit akarnak tenni velem. Egy furcsa kinézetű nő volt velem szemben a cellában, furcsa s mégis megnyugtatóan ismerős a külső, mintha ismerős lenne az ilyen furcsaság s nem idegen, de mikor ez eszembe jut mindig fájdalom hasít a fejembe. Képtelen vagyok emlékezni arra, hogy ki s mi voltam. Mi történt velem? Talán ezek az emberek már rájöttek s azért zártak be ide? Nem akarok itt maradni, úgy érzem, hogy nem vagyok hozzászokva, hogy így korlátozzák a szabadságom. Én csak vissza óhajtottam menni a laborba a kémcsövek mögé, ott éreztem jól magam. Ezt miért nem tudták megérteni? El akartam innen menni s valami kellemesebb helyre jutni. Mennyire lehetett erős a gép? Vajon képes lettem volna a hajammal kitépni s a nyakamról le azt, ami ott van. Felnyúltam a nyakörvhöz, vágta s dörzsölte a nyakamat. Próbáltam igazgatni, mint a héten többször is, óvatosan, hogy ne fájjon tőle a bőröm, de nem lett jobb. Most azt is néztem, hogy a kezeimmel, ujjaimmal mennyire tudnék benyúlni alá, hogy miként tudnám leszakítani magamról. Vajon lenne annyi erő a hajamban, hogy a teljes gépet szétszedjem s kiszabaduljak?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Jan. 2012, 10:33

A bosszú fémes ízét érzem a számban, de az is lehet, hogy csak a vérem, vagy már oda is beültettek egy istenverte implantátumot. Kásás a kép, mintha rossz lenne a tévé vétele, hiába próbálok élesen látni, elmosódik a világ. Nem mozog a testem, a gerincem megfeszül, de a végtagjaim nem válaszolnak. Nem tudták kiütni a generátort, de az elektromosságot leszívják, azon se csodálkoznék, ha én lennék a fél börtön áramellátásának forrása.
-Mi... Mit akartok...? - Nyögöm ki artikulálatlanul, a szám is lezsibbadt a sok szartól, amit belém csepegtetnek, mintha szép lassan akarnának kinyírni. A vér berozsdásodik az ereimben, és olyan lassan csorog, hogy alig jut el az agyamba.
Az egyik pillanatban megjelenek a semmi közepén, egy ismerős helyen, mégis más, mint ahogy emlékeztem rá. Kótyagos vagyok a teleportálástól, sokszor éltem már át, de az új testemnek kellett az idő, hogy hozzászokjak. Aztán mire kettőt pislantok - ez talán fél óra is lehetett, ha elájultam, nem emlékszem -, már mindenhol a SHIELD logója virít.
-Mit akartok? - Ismétlem, és valami nyál csordogál a számból, mintha egy kibaszott dilinyós lennék.
A SHIELD, mi a francért fogtak el? Nem ismertek meg? Oké, nem csodálnám, de egy DNS vizsgálat után rájöhettek volna. Ha beszélhetnék valakivel, ha itt lenne valaki... De nincs itt senki. És Mojo... Mojo is átvert. Isteni hatalom? teringettét az istenedet Mojo. Egy kibaszott kripli vagyok, egy nyomorék.
-MIT AKARTOK TŐLEM?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 16 Jan. 2012, 11:22

Érdekes ébresztés, azt még értem, hogy a csontkupacból valahogyan ember lettem, de azt még mindig nem vágom, miért fogtak el minket a shieldesek, mintha mi lennénk a rossz fiúk. Nem hiszem, hogy nemzetbiztonsági ügyről lenne szó, ahhoz túlságosan sokan álltunk a jó oldalon, szóval marad a lobbi. Mit gondolsz?
Teljes mértékben egyetértek, egy nagy hatalmú fickó, alvilági arc, talán maga is különleges erővel bír, nyilván beleköptünk a levesébe ezzel a bűnüldözősdivel, így aztán fogta a zsák pénzét, és betolta egy kormányzó, szenátor, vagy ki tudja, maga az elnök orra elé, hogy a shield intézkedjen.
Elsőre szívesen kizárnám azt a részletet, hogy képessége is van, túlságosan leszűkíti a kört, keresgélhetünk alvilági fejesek, maffiózók, fehérgallérosok közt, vagy nagyvállalatok arcait is nézegethetjük. Ha viszont megtartjuk az általad leírt profilt, akkor Edward...
Hellstorm a tökéletes tettes. Igen, én is erre gondoltam. Egy rugóra jár az agyunk, nyomozó.
Ahogy mondod, csontos barátom, ahogy mondod.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Tyler Hétf. 16 Jan. 2012, 12:45

Sötétség...lassan fény szűrődik be a felnyíló szemhéján keresztül. Egy újabb EMP csapás után van, szemben vele, egy ordibáló fogoly. Még mindig képtelen mozogni, és nemsokára újra megpróbálják feltörni a tudatát. Eddig nem sikerült nekik, ezért újra és újra kiütötték. Most azonnal megpróbál ellentámadást indítani, mielőtt még újra megtámadnák a programjaikkal. Készített egy alapvetően primitív program sorozatot, aminek a célja visszakövetni az őt feltörni próbáló programokat, és észrevétlenül sokszorozódni, majd ha elérte a kellő időt, a legtöbb kárt okozni a SHIELD rendszereiben, főleg az ide irányuló rendszerekkel kapcsolatban. Mintha egy kézzel eszkábált bombát robbantana a SHIELD rendszereiben. Egy kifinomult programmal semmire nem menne, de egy ilyen egyszerűre talán nem számítanak, és képes áthatolni a tűzfalakon. Ezután újra felkészül a védekezésre a tudata ellen irányuló támadásokkal szemben. A számításai szerint a tervének van némi esélye a sikerre....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Hétf. 16 Jan. 2012, 16:11

~ Uncsíííííí... Uncsííí... ~Értelmes gondolatokkal próbálom elcseszni az időt, nem tudom hogy miért vagyok itt, hogyan kerültem ide, és azt mégegyszer kihangsúlyozom hogy nem tudom hogy miért vagyok itt, tudtommal még nem követtem el semmi súlyos bűntényt. Elég komoly ez a hely, teljesen le lettem blokkolva, illetve nem mindenem, csak a farkincám, ami az erőm nagy részét kiteszi, kellemetlen érzés. Nem tudom hogy mióta lehetek itt bent, a kaja pocsék ( gondolom ), és az emberek sem túl kedvesek, nem akarnak velem beszélgetni, és nem értem hogy miért. Velem szemben egy furcsa " hajilag megkötött " nő van, nem tűnik ő sem veszélyesnek, vagyis inkább úgy fogalmaznék hogy jámbor léleknek néz ki, de ki tudja, mindenesetre is szerintem egész jól el lehetne vele beszélgetni a világ dolgairól.
- Heló, hogy s mint, nem igazán beszélgettünk még az eddigi ittlét alatt. - Mondom neki kedvesen, hacsak nem külföldi akkor tuti hogy érteni fogja. Eleinte számítottam rá hogy a főnököm majd valahogy kihúz a szarból, de ő sem bukkant fel, ennyit arról hogy a lojális munkásokat mindig kisegítjük a bajból, egyszer még felkeresem, és amit kapni fog az nem fog neki tetszeni az biztos. Jelenleg azon töröm az agyam hogy hogyan lehetne kijutni innen, de semmi lehetőséget nem találok rá, roppantmód kellemetlen helyzet én mondom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sav Pént. 20 Jan. 2012, 01:10

Bágyadtan bámulok ki a fejemből. Már rég feladtam a próbálkozást. Nem tudok elég tömény savat kiválasztani a bőrömön, hogy átmarja a béklyóimat. Túl vastag és nyílván saválló. Fő fegyveremet, pedig egy egyszerű, és számomra felettébb kényelmetlen megoldással semlegesítették. Ezzel az átkozott szájpecekkel még beszélni sem tudok.
Mit tehetek hát? Megbilincselve járkálhatok fel-alá és dühösem meresztgethetem a szemeimet az őrökre. Rágódhatok a történteken és gyárthatom az összeesküvés elméleteket.
Ó, igen. Meg nézegethetem a szembe szomszédomat. Megismerem. Ő az, akit a Roby’s biztonsági felvételén láttam, amikor Sheppard kikérdezett. Constantine. Ott volt a kikötőben is. tehát ő is mutáns, vagy valami hasonló.
Sheppard. Sheppardsheppardsheppard… Így bízz meg egy zsaruban. Tudhattam volna, hogy a bőrömre játszik. Persze lehet, hogy csak paranoiássá váltam a bezártságtól. Ez túl jelentős akció volt. Nem rólam szólt. Talán csak rosszkor voltam rossz helyen. Nekem eléggé úgy tűnt.
Vagy Hellstorm gógyisabb, mint gondoltam. Felhergeli minden ellenségét, főleg ezt a Morsus fickót, aki erre mindenkit összegyűjt, egy helyre, akinek csak szuperereje van a Nagy Almában. Aztán kiprovokál egy balhét és leadja a drótot a S.H.I.E.L.D.-nek. Egy rakás közveszélyes szuperember csépeli egymást a kikötőben. Én is erősen csaptam volna oda, ha én igazgatnám ezt a bagázst.
Mondjuk, én azért kihallgatnám a foglyokat, felvenném a vallomásokat, vagy valami. De ezek csak hagynak itt pácolódni minket a saját levünkben. Itt rohasztanak meg minket.
Hellstorm. Ha benne van a kezed, van pár válogatott kínzásom a számodra.
Hmmm. Talán övé az egész szervezet. Zseniális! Egy bűnöző megalapítja a világ elsőszámú bűnüldöző szervezetét, hogy azzal fedezze magát.
De először Sheppardot kapom el. Csak dugná ide a szőrös, sebhelyes képét. Olyan új sebhelyeket kap tőlem, hogy az anyja is elhányná magát a látványtól.
Fenébe! Talán Hellstorm és Sheppard egy és ugyanaz a személy. Talán egy alakváltó. Talán telepata és most is olvas a gondolataimban. Talán… talán kezdek begolyózni…

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Smsf94Queens-i S.H.I.E.L.D. központ 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 20 Jan. 2012, 21:14

- ÁÁÁÁÁÁÁÁRRRRR!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁRRRR!!!

Elég, elég, ELÉG!!! Abbahagynád az ordibálást? Így nem fogunk kijutni innen!

Te ezt nem értheted, hitetlen kutya! Hogy tehettek ilyet Isten szolgájával? Az Úr földi igazságosztójával? HOGY???

Walt, állítsd le a haverodat, vagy frankón mondom, én fogom, de azt egyikünk sem fogja élvezni…

… miért… miért… miért…

Walter elvesztette a józan ítélőképességét. Nem bírja a bezártságot.

Pazar. Egy flepnis és egy anyámasszony katonája.

Flepnis? Te… Te…

Fogalmad sincs az Igaz Hit erejéről, igaz, szánalmas korcs? Hát komolyan mindenki megőrült, kivéve engem? Nem érted, hogy elég egyetlen pislantás, egyetlen kósza pillanat, amikor nem figyelünk, és máris egy ilyen helyen végezzük? Olyan ez a világ, mint egy állat, Logan. Vad és érthetetlen. Én már oly régóta próbálom az ürülékéből, a szagából, az élősködőkből megfejteni, de eddig mindhiába…

Ahhoz, hogy tisztán láss, egyfajta belső látás kell. Érted? Nem elég csak gondolnod, hogy átlátsz a káoszon. Nem lehetsz túl naiv. Sem túl puha. Nem lehetsz puha a mocsokkal szemben, mint Walter! Ő csak elkényezteti őket. Hagyja őket élni.


Na jó. Amíg te filozofálsz, én keresek valami kiutat.

Nyilvánvalóan arra esélyünk sincs, hogy a képességünkkel a börtönfalakon túlra is elérjünk.

Van nekünk amalgámtömésünk? Amennyiben van, lenne egy ötletem…

_________________
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4398
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Pént. 20 Jan. 2012, 21:35

Nem vagyok jól egyáltalán, naponta puhítanak kínzásokkal és a hely se a legkellemesebb, a cellákban mégis valahogy a legjobb, semmi extra csak egy sima börtön szoba, de hiába nem vagyok én szuperhős. Ami igazából nagyon de nagyon nem tetszik, hogy így kevesebbnek érzem magam, mintha én csak valami kis lemaradott lennék, hát az is vagyok, úgy, hogy nem kellene, hogy emiatt aggódjak. A másik dolog pedig, hogy amit kérdeznek tőlem, na azt tényleg nem tudom, honnan jöttem, hát valahonnan ahol ilyen nagy fekete bogarak szaladgálnak hogyan és mivel... fogalmam sincs.
~ Nem értem miért nem hoznak valakit aki a fejembe lát, telepatát vagy kötnek rá egy gépre, rögtön kiderülne minden, de lehet akkor már nem kellenék... egyenlőre jó így.
Sikerült pár tervet kidolgozni, hogyan is szökhetnék meg, de a baj az, hogy maximum csak a cellán kívül jutnék kis szerencsével, utána meg semmi esély.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Vas. 29 Jan. 2012, 16:47

Jon meg tanulta az őrök járását. Most, hogy a rabot hozzák senki se figyel rá, csak a cellája kamerája van ráirányítva de az mindig. A vállát kitudja akasztani,d e a keze nem lenen tőle szabad. Neki már feltűnt, hogy az őrök nem érintik a nyakörveket valószínűleg ráz, ha nem megfelelő kéz fogja meg őket. Melissa a nyakörvet érintve kicsi rázást kap tőle. Úgy néz ki a szerkezet automatikusan be van állítva arra, hogy védje magát. Rorschach érzékeli, hogy a fém tö9méseket eltávolították a fogaiból. Tyler próbálja a programot felül írni, de az nem nagyon sikerül.
- Rabot hoznak!
Üvölti az egyik őr és elkezdik az A7 ajtaját nyitni. Az ágyon betolt eszméleten Steven Stormot saját lakásában lőtték le altatókkal és most ide hozzák.
- Egész szép gyűjteményetek lesz fiúk.
Mondja Zack mire a parancsnok pofán vágja. Zack vérző szájjal nézi a földre hulló cseppeket.
- Egész héten nem vált be, de talán most... - súgja halkan. - Ébredj, ÉBREDJ, ÉBREDJ!
Morsus Varázs szavaira a mutáns felriad az ágyon. Látja az egész őrült helyszínt, ahogy éppen az A4 és B4 között tolják befelé. Az őrök észre se vették, hogy felébredt, de ő azonnal észre veszi a SHIELD lógóját a vállukon, ez volt a katonákon akik rátörték az ajtót és lelőtték szó nélkül.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Steven Vas. 29 Jan. 2012, 21:08

A kanapén ülve bámultam a tv képernyőjét. Be volt kapcsolva, de épp nem volt adás. Már fél óra is eltelt, hogy elment, de fel se tűnt. Nem igazán érdekelt. A gondolataim túlságosan lekötöttek. A gondolatok, amik attól a naptól fogva kísértenek, hogy meghalt.
~ Az én hibám.. Nem lett volna szabad hagynom, hogy egyedül dolgozzon.. Még nem állt készen.. Az én hibám.~ Egy hirtelen reccsenés térített magamhoz. Az ajtó felé fordultam és láttam néhány katonát, akik közül az egyik épp rám lő. Éreztem, hogy eltalálnak, de furcsa volt. Nem volt olyan fájdalmas mint régen, ha eltalált egy töltény. Azonnal felpattantam a kanapéról, ám ahogy felálltam már térdre is rogytam, majd minden elsötétült.

~ÉBREDJ!~ A szavak azonnal magamhoz térítettek bár nem ismertem fel hogy kitől eredhet. A szemem rögtön kipattant, ám ennél több jelet nem mutattam arra, hogy ébren vagyok. Egy két pillanatig eltartott mire rájöttem, hogy hol vagyok és feltehetőleg mi történt. Egy gyors szemre vételezéssel megnéztem az őrt, aki tolta a kocsim, hogy van-e valamilyen fegyver az oldalán, egy gumibot, sokkoló vagy kés, esetleg egy pisztoly. Egy gyors pillantást veszek a folyosóra is.
~Ha szerencsém van nem számítottak arra, hogy már most felébredek.~ Amikor elég közel érünk a folyosó végéhez, hogy a folyosó egyik végét teljesen letudjam bénítani a képességemmel, vagy ha megállunk még az előtt, hogy oda érnénk, akkor megpróbálok mindenkit ledermeszteni 25 m-es körben. Akár sikerül, akár nem egy gyors rúgással arcon rúgom azt, aki tolja a kocsit, aztán hátra bukfenccel leugrok a kocsiról, végül pedig azt felborítva fedezékként használva a hátam mögött lévő dermedt vagy nem dermedt katona felé rohanok, hogy a testét pajzsként használhassam, valamint megszerezhessem a fegyverét.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 29 Jan. 2012, 21:29

< - Nagy Randac-ra, már megint? – sóhajtottam fel fáradtan. >
A velem szemben levő lényre néztem, ki újra próbált velem beszélni. Nem igazán láttam értelmét, hogy miről is szeretne velem beszélni, nem tűnt olyannak, ki olyan sokat tudna, s legszívesebben genetikáról beszélgettem volna, vagy arról, hogy ki s mi lehettem. Kérdőn pillantottam rá s fürkésztem végig, nem is volt olyan sok kedvem beszélgetni, csak ki szerettem volna innen jutni. Nem tudtam, hogy miért voltam itt s nem adtak magyarázatot sem arra, hogy miért tartanak itt. Ki nem mehettem, ha megteszem megint beteg lennék, itt legalább a gyógyszeremet megkaptam. Erre sem tudtak okot, hogy miért nincs immunrendszerem, azzal próbálták összekötni, hogy nem vagyok ember sem mutáns. De akkor mi vagyok? Mikor próbáltam megint a nyakörvet mozgatni, hogy ne dörzsölje a nyakam megrázott. Felnyögtem fájdalmasan, nem voltam, nem lehettem a fájdalomhoz sem hozzászokva. De miért?
- Nem igazán van kedvem beszélgetni – mondtam tétován végül. – Hacsak nem ért a genetikához s a különleges fajokhoz…
A magázás is oly természetesnek tűnt, arra lettem figyelmes, hogy odakint kiabálnak. Rabot hoztak, még egy nyomorult, kit ide készültek bezárni. Vettem néhány mély levegőt, most talán esélyem lenne arra, hogy próbáljak megszökni. Nem voltam veszélyes sem bűnöző, be akartam bizonyítani nekik. De itt meg sem hallgatnak, muszáj volt máshogy ezt megtennem. Próbáltam felkészülni a fájdalomra, amit a nyakörv okoz majd, de tudtam, hogy az erősebbre már sikoltani fogok. A hajamat megkeményítettem ameddig csak tudtam. Ahogyan odakintről felhangzik a dulakodás zaja, minek nem kellett volna megtörténnie két kézzel nyúlok fel a nyakörvhöz s próbálom két irányba letépni magamról teljes erőből gyorsan, s ezzel egy időben a hajammal próbálom a teljes gépet, mivel lefogva tartják kitépni a helyéről s szétfeszíteni, hogy kiszabadítsam magam.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Jan. 2012, 21:48

A katonák megvoltak, hogy ki mikor és hogyan mászkált, a váltás ideje is. Ezzel nem nagyon volt előrébb, bár legalább már tudta, hogy odakint mennyi személyre számítson. Illetve még tudta, hogy a nyakán levő dologtól sem lesz egyszerű megszabadulni, mert a katonák és bejövők soha sem értek hozzá. De első dolog még mindig, a kiszabadulás, a kezeit. Nagyjából megvolt, hogy a vállát ki tudná ugrasztani, az kellően szabad volt, de ettől függetlenül még mindig nem volt előrébb. A kezét lefogó szíjakat kellene lazítgatnia, hogy ezen is túllegyen. Kintről ekkor kiáltás hallatszott, hogy rabot hoztak, még látta is, hogy elhaladtak vele az ajtaja előtt, akkor most talán volt egy kis ideje. Úgy számított rá, hogy igaz a kamera figyeli őt a szobában folyamatosan, de aki a mögött ült, az lehet, sőt valószínű, hogy a kinti részt figyeli. Végül is elég unalmas volt ki tudja napi hány órában megkötözött foglyokat nézni, odakint pedig végre akció van. Ahogyan elhaladtak a fogollyal az ajtó előtt és most már biztos volt, hogy kintről nem figyelik muszáj volt kockáztatnia, így a jobb karján kezdte az izmokat és ínakat feszítgetni és mozgatni a kezét úgy próbálva, hogy a szíjjak, vagy amivel lefogva tartották tágulni kezdjen, vagy lazulni. Teljes erőből próbálta feszíteni, de igyekezett a legkevésbé feltűnően ezt megtenni. Ha nem érkezik rázás a nyakába, akkor fogja csak erősebben és látványosabban tenni ezt, ha sikerül kellően meglazítania ezeket, akkor egy erős rántással próbálja az egészet eltépni, vagy kirántani a karját belőle.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 30 Jan. 2012, 12:16

A szomszéd cella helyén valami más van, folyamatos búgás, vagy nagyon különlegesen őriznek ott valakit, vagy valami generátor van ott. Azt már megfigyeltem, hogy csak kártyával tudnak bemenni oda az őrök, de...
De itt elveszti az értelmét a megfigyelés. És csak az a rohadt búgás marad, amitől szétmegy a fejem, ha még az a sok szar nem lenne elég, amit belém pumpálnak. Úgy leszedálnak, mintha valami kibaszott pszichopata lennék. Nem tettem semmit, nem csináltam az ég világon semmit.
A kiabálásra felemelem a fejemet, érzem, ahogy a hirtelen mozgástól megszédülök egy kissé, és nyál csöppen ki a számból. Hörögni kezdek, majd köhögök néhányat, nem akarom, hogy berozsdásodjanak a hangszálaim, ha végre kikerülök innen. A fejemet forgatom, de nem látom még, hogy kit hoztak, nem ért még a cellám elé. Valami fickó kezd beszélni, aztán már üvöltözik, hogy ébredj, talán az új rabot is kiütve hozzák be? Kétlem, hogy az altatók hatását a kiabálással el lehetne mulasztani.
Nekifeszülök a bilincsnek, de a végtagjaim meg sem mozdulnak, mint mindig, csak pótcselekvés az egész.
Aztán meghallom kintről a zajokat. Akármi is történik, a fickó felébredt, ez tuti.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 30 Jan. 2012, 13:01

A kintről jövő kiabálás felkelti az érdeklődésemet felpillantok, és hallom,a hogy egy gurulós hordágy gördül befelé, minden bizonnyal azon hozzá be az elaltatott foglyot. Egy újabb mutáns, vagy valamilyen más csodabogár... Egyre többen lesznek, és gyanítom, hogy valójában csak a töredékét találták meg. A szerencsésebbek nem használták a képességüket feltűnően, vagy talán még nem is tudnak másságukról.
Talán akad ennél időszerűbb problémánk is.
Épp a cellám előtt történik meg a csoda, Zack szavai után a férfi előttem kel életre. Na jó, nem volt halott, de a gyógyszerek hatása alól így felébredni azért nem kis teljesítmény. A fickó azonnal belelendül a csihi-puhiba, mi meg csak kispadról nézhetjük. Kicsit erőlködöm, de a végtagjaim olyan ernyedtek, mint egy kupac rothadó banán, a cuccos miatt nem igazán vagyok a magam ura.
Hát ha még csak ennyi lenne a drogok hatása.
Hiába koncentrálok, nem tudok átváltozni, és így a kitörés is lehetetlen. Csak tétlenül bámulom a férfit, esetleg egy "mögötted", vagy "hajolj le" kiáltással próbálom segíteni a munkáját, ha épp úgy jön ki a lépés.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 30 Jan. 2012, 15:14

Heh. Ezek a mocskok nem aprózták el. Még Walt nyomorult töméseit is eltávolították.

- A fogorvosi számlát kinek nyújtsam majd be, fiúk?

Nem tudom, kinek is beszélek… de feltételezem, hogy figyelnek és hallanak.


Isten mindig figyel és mindent hall.

Pofád lapos.

Hallom a folyosóról, hogy újabb rabot hoznak, de magasról teszek rá. Ki akarok innen jutni. Ki ebből a cellából… aztán ki ebből a testből!


Ebben a börtönben a halál bűze terjeng. Az üresség ráül a szívemre, az illúziókat pedig jéggé fagyasztja, majd darabokra töri. Újjá kell születnünk, Logan, hogy a saját kezünkbe vegyük e morálisan sivár világ átformálását!

Mi van?

Ha meghalunk, más testben, vagy akár testen kívül születünk újjá… akár az Úr egyetlen Fia! VÉGEZZ VELEM!

FOGD MÁR BE, TE BAROM!

- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Remek. Walt nem bírta tovább. Üvölteni kezd, torkaszakadtából.

_________________
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4398
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sarah Hétf. 30 Jan. 2012, 16:04

A nő válasza nem tetszik, mindig kb ez a válasz, és sosem tudok rá semmi érdekeset mondani... Hacsak.
~ Igen?.. Így állunk? Megint nem vagy beszédes kedvedben? Inkább hagysz engem itt unatkozni he? Te mocsok, akkor csak azért is beszélgetni fogunk, megértetted? ~Nézek nagyon, nagyon csúnyán, majd a tekintetem átvált normálisra, illetve gyerekesre, ettől a hosszas bezártságtól kezdek becsavarodni... Úgy érzem magam mint kiskoromban...
- Különleges fajok? Én is különleges faj vagyok, bár lehet nem tűnt még fel, és igen végül is honnan tűnhetett volna fel neked? Látod ezt itt? - Mutatok a speckó bilincsre, amely a farkincámon van.
- Ez kérlek szépen az egyetlen dolog ami megakadályoz abban hogy kijöjjek innen, ja meg persze ez. - Mutatok a nyakamban lévő izére.
- Tudod te hogy ez a bilincs itt a derekamon mit fog le? Egy cuki, édes, hosszú tömeggyilkos eszközt, ami nem más, mint egy farkinca, egy démon farkinca... Tudod miért démon farkinca? Ó már biztosan kitaláltad az okos genetikás fejeddel, hogy én... - Mutatok mindkét kezemmel magamra, a fejemet kissé lehajtva, gyermeteg képet vágva. -... Egy démon vagyok, úgyám, nem vicc, de nem bizony de még mennyire hogy tutira hogy nem poénkodok.- Hangomban semmi sértő vagy hasonló sincs, csak tiszta gyermeki őszinteség.
- És mivel én itt vagyok, egészen biztosra veheted hogy vannak angyalok is, és félvérek, és egyéb igen érdekes dolgok, mivel... - Ám nem tudom befejezni amit mondani akartam, mert zajra leszek figyelmes. Kíváncsian várom hogy kit hoznak, ki a következő szerencsétlen aki idekerül mellénk, a választ megkapva pedig le esik az állam.
- Buksi... BUKSÍÍÍÍÍ! - Iszonyatosan régen láttam, és már nagyon kezdett hiányozni, valamikor amúgy is meg akartam már látogatni. Bár úgy tűnik őt is eléggé erősen kiütötték, mert nem reagál a szavaimra, szóval csak lemondóan nézek utána.
~ Rohadék mocskok hogy az ember családját sem... ~S ekkor dulakodás hangjára leszek figyelmes, bár nem látom hogy mi történik, de ha jól sejtem, és nagyon remélem hogy jól sejtem, akkor Steven alkot éppen valamit.
- Üsd ki őket bátyúúúúúús! - Kiáltok ki jókedvűen, ki tudja, lehet hogy meglehetősen jó dolog fog kisülni ebből az egészből, ez legalább ad egy kis reményt... És remélem hogy nem fogják lelőni, az gáz lenne.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Sav Hétf. 30 Jan. 2012, 20:41

Egyre jobban lesújt, hogy fogalmam sincs, John él-e, vagy sem. Talán volt annyi a S.H.I.E.L.D. ügynökeiben, hogy megmentsék az életét, ha másért nem, azért, hogy őt is bezárhassák. Persze lehet, hogy hagyták elvérezni, és leírták járulékos veszteségként.
- Rabot hoznak!
Az őr kiáltása kizökkent az aktuális melankóliából. Egy kerekes hordágyon hozzák az újfiút. Nem foglalkoztatna különösebben a dolog, hiszen nem tudok rajta segíteni. de a fickó hirtelen elszabadul. Az őrökre támad. Feltámad bennem a remény és lelkesen figyelem az eseményeket. Szemben, rabtársam szóval próbálja segíteni. A szájpecek miatt én erre sem vagyok képes. Várom a harc végkimenetelét és remélem, hogy a fickó győzelem esetén, az azonnali menekülés helyett kiszabadít minket is.

_________________
A padláson nincs semmi félelmetes.
Mesélő
Reneszánsz: David A. Cid Xavier - mutáns tanár, Charles Xavier - vendég tudat David elméjében
Outsiders: David A. Cid "Sav" - bárvezető és problémamegoldó
Mesélő: James Splinter / Emma Frost
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Smsf94Queens-i S.H.I.E.L.D. központ 3524xet
Sav
Sav
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 123
Hozzászólások régi : 439
Korábbi szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Aktuális szint/kredit : 7.szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 05.
Tartózkodási hely : A Valóság Határa

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Bishop Csüt. 02 Feb. 2012, 20:12

Valami szokásostól eltérő történik, rabot hoznak, ide, gondolom ő is volt SHIELD-es. Közben látom, hogy a velem szemben lévő cellában Miller szervezkedni kezd, nem tartom jó ötletnek, de hát nem hagyom egyedül. Egyenlőre csak nyugisan felállok ha tudok és megnézem a cellám, hátha valahogy ki lehetne könnyen és gyorsan jutni. De nem teszek semmi gyanúsat, csak a szemmel vizslatom a lehetőségeket, hátha lesz itt még valami különlegesség.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Morsus Pént. 03 Feb. 2012, 22:28

Steven fagyasztása nem csak a katonákat, de Savat és Constatinet is ledermesztik. Könnyed mozdulattal leugrik lerúgja a katonát és megszerzi a fegyverét.
Morsus cellájában csak egy katona maradt magánál, aki értetlenül néz körbe.
- Mi történt?
- Én nem tudom kedves egyedül lévő katona úr!
Üvölti Zack ezzel jelezve Stevennek, akit így már nem ér felkészületlenül, amikor a cellából kihajol a shieldes, hogy felmérje mi történik. Fegyverét automatikusan Stevenre emeli, de ekkor Melissa felszakítja a nyakörvet és a hajával a gépet egyszerre. A gép szikrázva szakad szét és a nő üvölt a fájdalomtól. Az elektromos sokktól a hangja egyszer csak eláll és mögötte a gépezet felrobban. Melissa félig aléltan csapódik a plasztiknak. A haja foltokban kiszakadt a háta égett és az ujjait felvágta a nyakörv. A folyosó vörösbe borul és a riasztó üvölteni kezd. Steven így egy pillanatnyi előnyt kap. Jon első mozgására az áram azonnal megcsapja. Walter ép elméjét elveszítve kezd el üvölteni. B6 cellában a fehér hajú huszon éves fiú leteszi a könyvét és felállva kényelmesen hátra rakja a kezeit, hogy az ajtóhoz sétáljon.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 04 Feb. 2012, 11:20

//Ez kivételesen E/3, úgy egyszerűbb szegény lánnyal szenvedni//

Számított a fájdalomra, de közel sem akkorára, amit érzett. Velőtrázó sikoly hagyta el a lány ajkait, ahogyan a fájdalmat megérezte az egész testében annak köszönhetően, hogy a nyakörv megrázta, de végül az sikeresen szétszakadva leesett a földön. A lány hangja egyszerre akadt el, majd ahogyan a hajával a gépet tönkretette maga mögött az még fel is robbant. A robbanás szele a falnak csapta Melissa-t, aki félig eszméletlenül, megégve és vérezve zuhant a földre. Sírva reszketve maradt a földön, azt már nem is nagyon fogta fel ebben a pillanatban, hogy az eddigi fények vörösre váltottak, ahogyan a szirénák hangját sem. Csak szinte sokkos állapotban nézte az ujjait, ahogyan vér csöpögött belőle a földre, a hátát nem is érezte, csak a fájdalmat, de nem volt képes odanyúlni, a földön még a hajából is látott jó néhány vastagabb tincset, amik kiszakadtak a fejéből. Amennyire még képes volt, a hajával ösztönösen körbevette magát, hogy legalább az megvédje őt valamennyire, noha arról éppen fogalma sem volt, hogy mitől. Egyelőre próbált a lehető legkevesebbet mozogni, hogy a fájdalom enyhüljön valamelyest és, hogy jobban magához tudjon térni és rendesen tudjon gondolkodni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Feb. 2012, 12:26

Ezt kár volt megtennie, ugyanis az első nagyobb mozdulatra az áram rázta meg. Tehát még mindig figyelték, vagy a nyakörvben volt mozgásérzékelő. Akkor visszajutott arra a pontra, hogy a cellából való kijutás a legnehezebb, után pedig már minden könnyebben menne. Odakint a dulakodás pedig egyre hangosabb lett. Zacharias Morsus hangját hallotta kiáltozni távolról, tehát ő is itt volt. Révén fogalma sem volt róla, hogy kik lehetnek még itt a szinten vele, sem azt, hogy a cellája hol helyezkedhet el. Távolról pedig még egy üvöltést, ami úgyszintén ismerős volt, persze, hiszen elég régóta vadászott a férfira, Rorschach, aki láthatóan nehezen viselte a bezártságot. A saját maga melletti cellából ismeretlen női sikolyt hallott, vagyis a nő hangját hallotta a héten párszor és tudta, hogy vele szemben is egy nő van. A sikoly után robbanás a másik cellából, de a hang is elhalt. Riasztók, hamarosan nyakukon a teljes SHIELD, azt nem tudta, hogy melyik épületben lehetnek, de mindegy volt igazából. Mivel egyelőre még mindig nem tudott mit tenni így, remélte, hogy a kinti alak, aki szökni próbált kiengedi őket is. Óvatosan próbált ismét megmozdulni, nem túl erősen, révén úgy számolt vele, hogy minél erősebben mozog, annál erősebb lehet az ütés. Valamit muszáj volt megpróbálnia, mert ki kellett jutnia innen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens-i S.H.I.E.L.D. központ Empty Re: Queens-i S.H.I.E.L.D. központ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 6 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.