Queens folyó

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Queens folyó Empty Queens folyó

Témanyitás by Mich Pént. 13 Jan. 2012, 22:43

A városrészről elnevezett folyó, horgászok kedvelt helye. A környéken rengeteg fa és változatos növényzet van.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Queens folyó Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Queens folyó Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by The Prof Szomb. 14 Jan. 2012, 20:10

Épp ebédelt mikor megszólalt a telefonja. Egy ismeretlen azt mondta jöjjön a Queens folyóhoz, majd letette. Érdekes hívás, normális ember nem figyelne oda ilyesmire, de Mariust mindig is hajtotta a kíváncsisága, ezért eleget tesz a kérésnek. Gyorsan megitta a maradék vizet, majd felkapta a kabátját, nem öltözött át, ugyan abban a kopott farmerban, fehér trikóban és fekete tornacipőben ment ki, mint amivel a laborban volt. Hívott egy taxit, amivel a folyóhoz vitette magát. Már sötét volt mire odaért, kifizette a fuvart, majd kiszállt a kocsiból. Megállt a folyóparton és várta, hogy történjen valami. Folyamatosan nézelődött, hogy ha bármi új kerül bele a látóhatárában azt rögtön észrevegye.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 26

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Mich Vas. 15 Jan. 2012, 02:05

Előzmények:The Prof háza

Az út viszonylag gyorsan eltelt, és semmi szokatlan nem történt. Mire Prof ideért besötétedett. A taxi elhajtott, és Prof ott állt a folyóparton immár teljesen egyedül. Enyhe, de annál hidegebb szellő fújt. Sehol egy lelket nem lehetett látni. Nem kellett sokáig várnia, hogy történjen valami. Egy luxusautó gurult Marius mögé halkan, a lámpái pont megvilágították a férfit. Az auto lámpái kialszanak, csak a helyzetjelző kis fénye világított immáron. A sofőrülés ajtaja kinyílt, majd egy nagydarab fickó szállt ki belőle.
- Nagyon bátor - szólalt meg mély érces hangon - Sőt vakmerő - a szájánál egy cigaretta parazsa világított, amint beleszívott egyet, majd elindult Marius felé.
- Nyugi öreg, csak rutinból teszem - ezzel közelebb lépett hozzá, majd megmotozta Marius-t.
Ahogy a fickót a helyzetjelző fénye megvilágította, Marius jobban szemügyre tudta venni őt. Ami a legfeltűnőbb volt rajta, az a kék bőre.
Queens folyó 264573-143523-ash_www.kepfeltoltes.hu_

A motozás kissé durva volt, de semmiképpen sem erőszakos. Ezután a fickó hátrébb lép vissza az autó mellé. Most a hátsó ajtó nyílik, és egy alacsony, de zömök férfi száll ki rajta. Már a sötétben is látszik, hogy a feje a méretéhez képest rendkívül nagy. A kocsiban még egy nagydarab fickót lát, aki azonban egyelőre ott marad.
- Nos Marius, minden elismerésem, bátorságból jelesre vizsgáztál. Szükségem lenne a segítségedre. Úgy tudom, te az AIM-nek dolgozol. Szükségem lenne pár dologra onnan. Mit gondolsz, be tudnád nekem szerezni? Ha sikerül tárgyalhatunk komolyabban is. Egy biztos, hasonló céljaink vannak ebben az életben. - mondja a fickó, kicsit magasabb hangon mint az átlag.
Miután befejezte a mondanivalóját, egy cetlit nyújt át a kék bőrűnek, ezután az átnyújtja Mariusnak.
- Holnap keresni fogunk, légy elérhető - egy kicsit még várnak, ha esetleg valamit mondana Marius, majd beszállnak mindketten az autóba és elhajtanak.
A cetlit megnézve egy rövid lista van rajta. Pár alkatrész, és egy két ritkább kísérleti nyersanyag. Az AIM raktárából, és laborjából beszerezhetőek amik szerepelnek a listán.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Queens folyó Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Queens folyó Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by The Prof Vas. 15 Jan. 2012, 17:41

Nemsokára megjelenik egy igencsak drága négykerekű, mögötte áll meg, a fényszórók pont megvilágítja, szerencsére lekapcsolják azok, így már Marius rendesen szemügyre tudja venni a dolgokat, már amennyire a sötétben lehet. Egy férfi száll ki, csak a cigijének a vége világít, néhány érdekes jelzővel illeti a férfit, majd meg is motozza. Nem tudja mire vélni ezt a fajta üdvözlést, elvégre ők hívták ide és még csak annyit sem mondtak, hogy egyáltalán kik ők. Ezután egy alacsonyabb, zömök pasas is kiszáll, aki végre közli, hogy miért is hívták. A cetli amit kézhez kap nem tartalmaz sok dolgot, már amennyit ki tud belőle venni a sötétben.
- Úgy gondolom megtudom szerezni őket. Esetleg megmondaná ki ön és mire kellenek ezek a bizonyos dolgok? -mutatja fel a cetlit a dolgok szónál, utalva ezzel a papíron szereplő alkatrészekre és anyagokra. - A másik, hogy mi okom lenne arra, hogy segítsek önnek? Abból, hogy azt mondja hasonlóak a céljaink, úgy gondolom nem holmi halálos fenyegetéssel jön, elvégre az nem vall egy művelt emberre.
Mondja a férfinak, Miután befejezte a cetlit beteszi a farmerzsebébe, majd megvárja, hogy az válaszoljon a kérdéseire. Ha a válaszokat megkapta biccent a két alaknak, majd elindul, hogy keressen egy taxit, amivel elmegy az AIM központba, jó minél hamarabb beszerezni a dolgokat, nem szeret kapkodni.
The Prof
The Prof
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 100
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 13.
Age : 26

Karakteradatok
Főkarakter: The Prof
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Mich Vas. 15 Jan. 2012, 19:21

- Mindent a maga idejében. - válaszol az alacsony férfi - Hogy miért segíts? Nem tudom, talán ezt csak te tudhatod. Miért jöttél ide? Nem kényszerített senki, nem fenyegettünk mégis itt vagy. Erre a kérdésre csak te tudod a választ - mondja tovább a fickó.
Eközben a kék bőrű ember visszaül az autóba, és beindítja azt. Felkapcsolja ismét a fényszórókat, ami kissé elvakítja Mariust.
- Figyelj, egyet biztosan állíthatok... ha segítesz nekem, nem fogsz rosszul járni. Egyet viszont nem szeretek, ha átvernek. - fejezi be, majd ő is beül az autóba. Amint csapódik az ajtó a kék bőrű azonnal gázt ad és elhajtanak.
Elég ijesztő ezen a környéken egyedül a sötétben, valamint nincs túl jó idő sem. Marius kicsit összébb húzza a kabátját és úgy indul el taxit keresni. Kisvártatva talál is egyet. Beül majd megadja az úti célt a taxisnak, az bólint majd elindul. Köülbelül egy óra múlva meg is érkezik a taxi az AIM központi épületéhez.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Queens folyó Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Queens folyó Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 29 Márc. 2012, 11:40

Résztvevő: Hellstorm

Hellstorm korábban kénytelen volt menekülni a Morsus házból, hatalmat kapott, amivel megölheti ellenségeit, de az csődöt mondott, amikor Zacharias lemondott a főmágusi rangjáról válaszolva Hellstorm lépésére. Így nemezisével nem igen tudott mit kezdeni, a sebek, amiket ott kapott Zack-től és Gunnhild adamantium nyilától mostanra teljesen begyógyultak, csak a seb helye maradt meg némileg, de idővel az is el fog múlni. Egyelőre a városban húzta meg magát a démon és annak is némileg kietlenebb részén. Az egyik nap azonban valami más volt, mint a többi. Valamit Hellstorm megérzett, mágiát, tömény mágiát a saját maga közelében, ha képes volt megérezni, hogy melyik micsoda, akkor azt is immáron hála Thorhalla-nak és a két asgardi félvérnek, hogy a mágia alapján egy Asgardi személy volt jelen, illetve valami sokkal inkább a férfihoz közelebb álló, démonmágia is keveredett az asgardival. Köd volt és némileg félhomály, leginkább a várost belepő szmogtól és ebből a félhomályból lépett elő a mágikus entitás, egy nő.
Queens folyó Drakana
A démonnő végignézett a férfin, majd felnézve szólalt meg.
- Dormammu küldött hozzád Hellstorm – mondta a nő. – Ajánlata van számodra, hogy végérvényesen leszámolhass ellenségeiddel.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens folyó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Morsus Pént. 30 Márc. 2012, 23:07

Hellstorm felpillant a nőre és érdektelenül köp egyet. A zsebébe nyúl és elővesz egy cigit. Ameddig a démon mesél ő rágyújt. Köhögve kacag picit.
- Mindig azt hittem ez lesz a halálom.
A staubot kiveszi a szájából és kifúja a füstöt. Az ajkait nyalva néz fel a pokoli lényre.
- Ha mestered ajánlata nem az, hogy ad még húsz olyan ribancot, mint te vagy, akkor üzenem neki, hogy b@ssza meg magát. Keményen.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 31 Márc. 2012, 10:04

Résztvevő: Hellstorm

A lány arcán egy nagyon halvány fintor jelent meg a férfi reakcióira, de amilyen gyorsan megjelent az, olyan gyorsan is tűnt el onnan. Hellstorm láthatta, hogy már éppen nyitotta volna a démon szóra a száját, amikor elhallgatott és egy újabb fintor jelent meg az arcán, de az már ott is maradt ezúttal.
- A mesterem üzeni, hogy megkapsz engem és a két nővéremet is használatra – mondta, mint aki nem lelkesedett túlságosan az ötletért. – Ezenfelül tizenöt másik démonnőt, de az utolsó kettőt neked kell majd megszerezned, akik olyanok, mint én, a másik két nővéremet… Hela és Thorhalla…
Néhány pillanatra elhallgatott, várva a férfi reakciójára, majd folytatta tovább.
- Ezenfelül természetesen megszabadít attól, hogy Mephisto-t kelljen szolgálnod, cserébe a feltétlen hűségedet várja és azt, hogy a közelgő uralma során hadnagyként szolgáld őt itt Midgardon… a Földön. Igazán fair ajánlat Hellstorm.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens folyó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Morsus Hétf. 02 Ápr. 2012, 21:45

Hellstorm beleszív a cigijébe és kifújás közben hümmögve gondolkozik.
- A húgaid? Thorhalla, meg a döglött ribanc... Hehhh..
A szájába veszi a staubot és a lányra vigyorog.
- Akkor te is egyike vagy Loki kis félre b@sszásainak. Bírtam apádat. Kevés metroszexuális, kis farkú köcsögöt láttam ennyi kárt tenni a kis hisztije miatt. De ha te tényleg az egyik kis maradéka vagy akkor talán örökölted az egyetlen értelmes tulajdonságát: a ravaszságát. Apád soha nem szolgált senkit. Két okból, mert súlyosan kis hitű volt a bátyja miatt, aki mindenben több volt nála és mert tudta, hogy ha szolgálsz valakit az kést b@sz beléd az első adandó alkalommal. A "nagy lelkű" mestered eladott volna téged egy semmirekellő bronxi szemétládának, aki csak két csöcsöt lát belőled. Mibe kerülne, hogy engem feláldozzon?
A szöveg után csalódottan néz a leégett cigijére és a folyóba pöcköli.
- Szólj neki majd arról is, hogy nem dolgozom Mephistonak. Tényleg megszöktem tőle. Nem tudom meddig kínzott, csak azt, hogy kijutottam onnan, de nem azért másztam elő a kénköves pokolból, hogy még egy vadbarom kezébe adjam magamat. Mond meg neki, hogy amikor megteszi a lépéseit... én is megteszem. Én a Földért jöttem, nem még egy rohadt pokolért.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Ápr. 2012, 08:54

Résztvevő: Hellstorm

- Loki az anyám volt, nem pedig az apám – jegyezte meg a démon.
A nő felvonta a szemöldökét és csípőre tette a kezét.
- Félreértetted a mesteremet – mondta. – Csak arra az egy dologra kapnál meg, nem lennék a tied, csak a vágyaidat élhetnéd ki rajtam, mindaddig, amíg azok következményeképpen még képes vagyok elvégezni a dolgomat, amit nekem szánt. Nagyobb dolgokra vagyok hivatott, mintsem csak az ágyasod legyek.
A folytatásra csak bólintott a nő, majd folytatta.
- Nem szokása feláldozni azt, aki őt szolgálja, korábban sem tette, most sem fogja – mondta úgy, mint aki szilárd meggyőződésben lenne ezzel kapcsolatban. Értette, üzeni, ha kész vagy őt szolgálni, vagy neki dolgozni kötöttségek nélkül, tudni fogja. De ha nem így lesz, ne kerülj a szeme elé, mert veled sem fog kegyelmezni.
Ezzel a lány lépett néhányat hátra, amíg el nem tűnt Hellstorm szeme elől a ködben és a sötétségben.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens folyó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Aug. 2012, 08:26

Résztvevő: Randall Scott

Randall utolsó emléke az volt, hogy sivatagban van és haldoklik, miközben szinte percek alatt száradt ki és égett le iszonyúan. Amikor magához tért, akkor csak a feje fájt kegyetlenül, mint akit igencsak erősen vágtak volna tarkón, azonban nem volt se szomjas, sem pedig nem volt rajta egyetlen égési sérülés sem. Amit érzett még, hogy a páncélja nem volt saját magán, hanem csak ruhában volt ismét. Ha kinyitotta a szemét, akkor láthatta, hogy nincs egyedül, még két SHIELD-es feküdt mellette eszméletlenül, többek között Warmaster és Evans is. Rajtuk sem látszott semmilyen sérülés, de nem tértek magukhoz. Egy raktárépületben lehettek, mivel nagy csarnok volt a hely és csak a felső részeken volt végig kisebb alakok sora. A helység teljesen üres volt, csak elvétve volt az épület szélein egy-egy nagyobb doboz halom. A helység másik végén, úgy húsz méteres távolságra Randall látta a felszereléseit is, illetve középen egy hatalmas vörösen izzó valamit, pentagramra hasonlított fekvő helyzetből a leginkább, középen egy ember állt, aki kántált, körülötte fél tucat démon állt. Egyelőre nem tűnt fel nekik, hogy valaki már felébredt volna.
- Hozzátok az elsőt! – adta ki a parancsot a férfi.
A démonok bólintottak és három el is indult az eszméletlenek felé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens folyó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Randall Scott Csüt. 30 Aug. 2012, 00:04

Majd széthasadt a fejem, bár nem tudom mitől. Amire utoljára emlékszem, az az, hogy egy sivatag kellős közepén fekszem, kiszáradt a torkom és rettentő égető érzés fogott el. Amikor kinyitom a szemem, a látásom kissé homályos, de lassan-lassan tisztul, és fel tudom térképezni, hogy merre is lehetek pontosan. Mikor jobban körül néztem, két régebben is látott embert véltem felfedezni magam mellett. Hirtelen egyiket sem tudtam hova tenni, csak annyit tudtam, hogy mindketten S.H.I.E.L.D. ügynökök, de igazából nem is foglalkoztam nagyon velük, még nem tértek magukhoz. Amikor körülnéztem valahogy olyan érzésem volt, hogy ez egy igen furcsa raktár épület. Hatalmas csarnok ki ablakokkal, amik talán remek menekülő útvonalak lehetnének, ha sikerülne kijutnom innen valahogy. Amikor körülnéztem, tőlem körülbelül húsz méterre megláttam a páncélom darabjait. Inaktív állabotban mindig visszaáll az eredeti méretére, és alakjára. Ez remek jel volt, így talán könnyebb lesz kijutni, bár még azt sem tudom mivel állok szemben. A terem közepén - és ez volt a legnagyobb - egy fura, vörösen izzó valami volt. Egy ötágú csillag, a közepén pedig egy ember, aki kántált valamit.
~ Ez meg mi a frász? - tettem fel magamnak a kérdést, majd nem sokkal később, egy hangot hallottam, ami valószínűleg a kántáló hangja lehetett.
Hozzátok az elsőt! - parancsolta, majd rögtön két alak indult meg felénk. Visszatettem a fejem, bár csak minimálisan emeltem meg, és lehunytam a szemem. Reméltem, hogy engem visznek, mert így rögtön esélyem nyílik megmenekülni, és talán még a másik kettőn is segíthetek. Egyelőre a páncélig kell eljutnom.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 30 Aug. 2012, 10:43

Résztvevő: Randall Scott

Randall visszatette a fejét a földre és továbbra is azt játszotta, hogy eszméletlen, amikor a három démon odaérkezett hozzájuk. Azok néhány pillanatig még álltak három férfi felett, majd megragadtak valakit. Rancall érezte, hogy nem róla volt szó, hanem valamelyik másik társát. Hallani lehetett, hogy némileg vonszolják a földön, legalább is néhány lépés távolságig, mert utána már felemelhették, mert csak távolodó lépteket lehetett hallani. Ha a férfi kinyitotta a szemét, akkor láthatta, hogy a démonok nem figyelnek rá, ahogyan a férfi sem, mindenki az odavitt ügynököt nézi, az pedig a magát „Warmaster”-nek nevezett nagyképű és parancsolgató alak volt. A pentagram közepén a kántálás folytatódott, a démonok is félkört álltak ehhez, így mind háttal volt a két eszméletlenhez, és a kántáló férfi lassan megérintette Warmaster homlokát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Queens folyó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Randall Scott Pént. 31 Aug. 2012, 15:42

A két démon közeledett felénk, és látszólag nem tűnt fel nekik, hogy magamhoz tértem. Amikor odaértek, megragadtak egy embert, de nem engem. Nem éreztem más kéz tapintását a testemen, majd nem sokára távolodó léptek zaja ütötte meg a fülem, valamint egy másik, mint amikor húznak valamit, vagy valakit a földön. A fickó, akit kinéztek maguknak, velünk volt, de még mindig nem tudtam hova tenni, és a nevét sem teljesen ismertem. Nem igazán volt más választásom. Amilyen gyorsan csak tudtam, felpattantam és a két távolodó démon irányába szökkentem, hogy ledöntsem őket a lábaikról, majd a következő állomásom nem más volt, mint a páncélom, hogy felvegyem, anélkül ugyanis tehetetlen voltam, ha viszont sikerülne elérni, képes lennék szembeszállni ezekkel a dögökkel. A terv első része már folyamatban is volt. Felpattantam és nekiveselkedtem, hogy ledöntsem a fickót vonszoló démonokat a lábukról.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 31 Aug. 2012, 17:12

//A kalandot átveszem Nefitől, mivel neki sok más helyen is kell mesélnie.//

A kántálás erősödni kezd, ahogy a két démon odaviszi Warmastert a középen álló emberhez, így nem hallják meg a démonok, ahogy felállsz a földről. A tarkódon érzett fájdalom miatt ez a roham nem úgy indul, ahogy tervezted volna, ráadásul a hirtelen felállás miatt a vérnyomásod is gyorsan változik, kissé megszédülsz, és majdnem orra buksz. Mire a hangyák eltűnnek, és kitisztul a szemed előtt a kép, a két démon a körnél állnak, pár méterrel messzebb, de továbbra is háttal. Nyilvánvalóan fontos rituálé folyhat, mert egyikük sem figyel rád, csak a kántáló férfit nézik, aki Warmaster homlokát fogja.
Végül nekiiramodsz a két legközelebbi démonnak, akik viszont egyenként is kihívást jelentenének. A te 175 centiddel és 77 kilóddal egy ilyen két méteres monstrum ledöntése nem épp könnyű feladat, hiába szól melletted, hogy háttal állnak, egyszerre kettőnek futva ez esélytelen. Ahogy nekik rohansz, mindössze egy-két meglepett, botorkáló lépést tesznek előre, majd az egyik visszakézből csap feléd félig hátrafordulva. Az ütés a testedet éri, és szerencsédre nem volt benne túl sok erő, így "csak" egy-két métert esel hátra, és kis szerencsével még talpon is maradsz. Az áttörésed azonban nem sikerült így, fennakadva a démonokon, akik most a pentagrammának hátat fordítva mind feléd néznek. A kántálás egyre hangosodik, ahogy a hat démonból három feléd indul, patás lábaikon és karmos kezeiken és szarvaikon kívül más fegyvert nem viselnek, de amíg nincs nálad a páncélod, könnyen lehet, hogy ez is éppen elég.

Egy kép a helyszínről az átláthatóság kedvéért:
Queens folyó Kaland_www.kepfeltoltes.hu_

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Randall Scott Pént. 31 Aug. 2012, 18:22

//Nem gond//

Nem úgy sikerült, ahogy gondoltam. A démonok alapjáraton nem is igazán foglalkotak velem, és nem is figyeltek rám. Megint elhamarkodottan döntöttem. Pár botorkáló lépést tettek előre, de semmi egyéb, majd egyikük megfordult, és egy emberes ütést vitt be testre, amitől hasra vágódtam, és nagyjából egy-két méterrel odébb repültem. Eddig nem figyeltek rám, de most minden sikerült magamra vonni az érdeklődésüket.
~ Remekül csináltad Randy, gratulálok. - gondoltam magamban. A következő lépésen gondolkodtam, és ha ekkorát ütött, akkor biztos, hogy gyorsabbak is nálam. Most mi tévő legyek? Egytlen esélyem maradt: futni. A tőlem telhető leggyorsabb módon indultam meg a páncélom felé, és megpróbáltam leküzdeni a távolságot köztem és a páncélom között. A többi ráér később is. Ha sikerül, akkor egy pillanatig sem habozom, és felveszem a páncélom.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 04 Szept. 2012, 17:37

//Wow, hát a "biztos, hogy gyorsabbak is nálam" és az "Egyetlen esélyem maradt: futni. A tőlem telhető leggyorsabb módon..." részek közt érzek némi ellentmondást.//

Megpróbálsz ismét átfutni köztük, ám ezúttal hárman feléd állnak már előtted, és a másik három is feléd néz, így jóval nehezebb dolgod van, mint elsőre. Igaz, most legalább nem szaladsz szándékosan beléjük, de semmiféle kitérő, elkerülő manővert nem teszel, nem próbálod őket kicselezni, és meg csak meg sem kerülöd őket, csak futsz a páncélod felé. Ennek eredményeképpen az egyik mellett még eljutsz, de a következő megragadja a karod. Éles karmai rögtön a húsodba mélyednek, nagy fájdalmat okozva ezzel, majd elkapja a másik karodat is, és szorosan lefog. Mielőtt a másik démon egy hatalmasat üthetne az arcodra, az egyik megszólal.
-Élve kell... És viszonylag épen.
A kántálás közben tetőpontján jár, az eszméletlen Warmaster vonaglik párat a földön, majd komolyabb rángás tör rá. A kántáló férfi ügyet sem vet rád, és a próbálkozásaidra.
A démon végül elenged, jobban mondva lendületesen utadra indít, visszalökve téged a másik ájult társadhoz, aki mellett korábban feküdtél. Az esésben csak néhány horzsolást szerzel, meg egy törött fogat, mivel hátrafogott kézzel nehéz tompítani.
-Maradj veszteg. Csinálhatjuk szépen... És csinálhatjuk nagyon csúnyán is - jegyzi meg ismét a beszédes fajta, de a vigyorából könnyen kiolvasható, hogy imádná, ha a csúnya megoldást kéne használnia.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 14 Szept. 2012, 23:39

Valami világi verés hangjaira ébredek, aláfestésnek meg valami halandzsázás. ~ K.rva nagy szarba keveredtél megint Maximilian. Pedig anyád megmondta, hogy ne kövesd a kis Timmy Robins a katakombákba... ~ Halk mély levegőt veszek, és lassan nyitom ki a szemeim. Csattan mellettem egy test, gyorsan vissza is csukom, nem leskelődök. Elszámolok tízig, mit a bújócskánál, lazán csukott szemekkel.
Körülnézek, a lehető legkevesebb mozdulattal, felkészülök a lépésre. Egy falat önbizalmat nyerek mikor rájövök, hogy nem vagyok megkötözve. Mivel valószínű jobban figyelnek a frissen lefektetett társam miatt gyorsan kell cselekednem. A testemre ható tömegvonzás csökkentésével megpróbálok hangtalanul közreállni és abból talpra rugaszkodni. Egyre gyorsabban ver a szívem, amit a mély lélegzetekkel próbálok lassítani, amíg meg nem indulok.
Két nagy lépés után elrugaszkodom, ha észre vesznek a démonok idő előtt akkor figyelek, hogy végig könnyű maradjak és könnyen átugorjak a támadásaik között, de így vagy úgy megpróbálok viszonylag magasra elrugaszkodni egy pillanatnyi súlytalansággal és a kántáló tarkója körül landolni a súlyom háromszorosával. De amint hallom a reccsenést rugaszkodok ismét csökkentett súllyal, még mielőtt eléri a pokoli skac a betont és tovább próbálok jutni a felszerelésig, hogy amíg fekszenek a társaim békésebben használhassak éles fegyvert...

Én küldtem. - Nefi
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Randall Scott Hétf. 17 Szept. 2012, 02:55

Remek alkalom. Bár a cellába visszatuszkoltak, egy újabb fogoly kelt fel, és ahogy látom ő is szökni készül. Nem kezdi rosszul, de nem tudom mennyi esélye lehet. Ám nekem most itt a lehetőség. Egy kicsit kivárok, amíg előre megy, hogy lefoglalja a démonokat, vagy legalábbis, hogy a démonok rá figyeljenek. Ha ez megvan, felpattanok és sipirc a cucchoz. Ha megvan a páncélom, már neki is tudok segíteni, de így egyelőre tehetetlen vagyok. Próbál kimozogni a démonok támadása elől, úgy helyezkedni, hogy az megfelelő legyen számára, és minnél kevesebb találatot bekapni - amiről már tudom, hogy egyáltalán nem kellemes, sőt, iszonyat nagyot tudnak zúzni. Ahogy elrugaszkodik és újra a föld felé indul, én is kistartolok a ketrecből, mint ahogy a repülőrajtnál szokás, és egyenesen a páncélhoz sietnék. Nem cécózom most démonok megkerülésével, meg kijátszásával. Két pont között legrövidebb távolság az egyenes. Ezt az elvet követve indulok neki a sikerben bízva.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 18 Szept. 2012, 18:29

//Randall, nem tudom, milyen celláról meg ketrecről írsz, ez egy raktárépület, a berendezési tárgyak száz százalékát ismeretlen tartalmú dobozok adják. A helyszín leírása, ha már nem emlékeznétek rá:

"Egy raktárépületben lehettek, mivel nagy csarnok volt a hely és csak a felső részeken volt végig kisebb alakok sora. A helység teljesen üres volt, csak elvétve volt az épület szélein egy-egy nagyobb doboz halom. A helység másik végén, úgy húsz méteres távolságra Randall látta a felszereléseit is, illetve középen egy hatalmas vörösen izzó valamit, pentagramra hasonlított fekvő helyzetből a leginkább, középen egy ember állt, aki kántált, körülötte fél tucat démon állt."

És feljebb ott a kép is.//

Max magához térve ravaszul nem egyből pattan fel, épp eleget vár ahhoz, hogy néhány démon elveszítse érdeklődését. Eközben a kántálás véget ér, Warmaster mozdulatlanul fekszik a földön, teste mintha zöldesen füstölögne. Erre négy démon is odafordul, ketten felemelik a földről a férfit egy-egy karjánál fogva. Ekkor nyitja ki a szemét ismét Max, majd képessége segítségével egészen magasra ellöki magát a földtől. Mivel mindezt hangtalanul csinálta, a többi démon nem figyelt fel rá, de egy még konkrétan az izgága Randallt nézte, egy pedig csak bámészkodott. Néhány méterig jut el Max, amíg a démon fel nem eszmél meglepettségéből, és rákiált.
-Te mi csinálsz?! - Ennél okosabb nem jutott eszébe, Maxnek annál inkább, mert elég magasra emelkedett ahhoz, hogy a démon ne érje el. Utána kap, majd még ugrik is, de ez is kevés, szerencsére a raktárépület belmagasságra elegendő ahhoz, hogy Max biztonságban legyen.
Természetesen eddig a többi démon is Maxet figyeli már, így mikor zuhanni kezd a kántáló férfi felé, nem sikerül gond nélkül célba érnie. A legtöbb lassan eszmél, mert Max a megszokottnál gyorsabban zuhan, egynek azonban sikerül időben odakapnia - ami a démonok erejét figyelembe véve egy parasztlengőt jelent. Maxnek így nincs is szüksége rá, hogy elrugaszkodjon, repül magától is a raktár másik végébe, szerencséjére alig két méterre ér földet a felszerelésektől. Kevésbé szerencsés abból a szempontból, hogy az ütéstől, amit kapott kiugrott a jobb válla, és még mindig nincs a helyén, ezzel óriási fájdalmat okoz egyfolytában, és gyakorlatilag használhatatlan, amíg nem kerül a helyére az ízület.
Randall eközben makacsul ragaszkodva taktikájához, harmadszorra is megpróbál átfutni a démonok közt bármiféle csel, trükk vagy gondolkodás nélkül. Max ezúttal magára vonta a démonok figyelmét, így Randall át tud slisszolni a démonok közt, és azok csak későn kapcsolnak, ketten is utána nyúlnak, de nem érik el. Randall rohanva érkezik a páncéljához, ám alig pár méterrel mögötte jön már három démon, másik három a varázslószerű fickó mellett maradt, aki ismét kántálni kezd valamit, és körülötte vörösen felizzik a pentagramma. Maxnek eddigre azért van ideje felállni, és ha ért hozzá, talán a karját is visszaugraszthatja a helyére.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 20 Szept. 2012, 17:51

Nagyot nyekkenek a földön, kicsit még kótyagos vagyok még a fekvéstől vagy jobban ezek a démonok, mint hittem volna. De mindenképp ugyanaz a képlet, nem feladatunk most őket elintézni és úgy tűnik már csak egy megmenthető kis boxosunk van a cégtől. A karomon megpróbálok egyet felfelé rántani, hátha eltalálom az eredeti helyét, de értő kezem nincs hozzá, még gyakorlottnak is túlzás lenne nevezni. Mindenképpen főleg a fájdalom kizárására koncentrálok, miközben a kezembe próbálok szerezni valami lőfegyvert. Nem vagyok velük jó vagy gyakorlott, így csak nagyjából ráemelem a démonokra, messze a másik embertől és megpróbálok tüzet nyitni, ha használható a kezem akkor be is támasztok vele, de különben csak megpróbálom megtartani a visszarúgás ellenére. De mivel semmiképp nem vagyok használható állapotban pár lövés után elrugaszkodok az ablakok felé a gravitáció manipulálás segítségével. Ha ez esetleg sikerül a fegyverrel megpróbálom óvatosan kitörni az egyiket ha nincs a közelben nyitva és szilánk nélkül próbálok kivetődni rajta egy kis könnyített földet éréssel zárva az akciót.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 27 Szept. 2012, 16:12

//Randall, 9 napja várunk rád, nem jelezted az Inaktívban, hogy ne lennél gépközelben (és más fórumon serényen írsz is), ezért nem várok tovább.//

Randall a páncéljával kezd szöszmötölni, míg Axe próbálja visszaugrasztani a vállát. Szerencséjére a megfelelő irányba próbálja húzni, egy fájdalmas üvöltés még kiszakad belőle, de az izület visszakerül a helyére. A fájdalom nem múlik el teljesen, de lecsökken, megkönnyebbült érzés, hogy ismét tudja mozgatni a karját, bár azért még nem teljes értékű a végtag.
Mivel Randall a páncélt próbálja felvenni, a hátulról érkező három démon azonnal elkapja őt, az egyik a karját ragadja meg, egy másik a hátába könyököl a harmadik pedig egy parasztlengővel csapja meg az arcát, ami után csak azért marad talpon, mert az első még mindig tartja. A férfi elveszti eszméletét, majd a démonok rongybabaként vetik a hátuk mögé, ahol a másik három már fel is készíti következőnek, a varázsló pedig ismét kántálni kezd.
Axe-nak így van ideje felkapni a pisztolyt, és mikor az első démon felé indul, le is ad rá pár lövést. Úgy tűnik, a démonok kemény kötésűek, nagydarabok és erősek, de nem golyóállóak. Három-négy lövés leadása után a démon hanyattvágódik, nem halt meg, de az biztos, hogy megérezte.
A másik kettő ekkor indul feléd, de ezúttal időben rugaszkodsz el, az ablakokhoz felérve egyet betörsz, a szilánkok óriási csörömpöléssel zuhannak a démonokra, te pedig kijutsz az épületből, és leérkezel a raktár mellett, mindössze egy golyóállómellényt hagytál hátra, és két társat, viszont gazdagodtál egy tartós vállfájással. Természetesen hallod, hogy a raktár elektronikus kapuja már nyílik is.

//Warmaster elvesztette emlékeit, új emlékei szerint mindig is Dormammut szolgálta, és tette mindezt teljes szívéből.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 27 Szept. 2012, 21:47

Az érkezéskor még megmozgatom kicsit a vállam, rohadtul fáj, de remélem, hogy ez segít visszarázódni a helyére. Egy másodpercig még azt is hiszem, hogy ráérős vagyok. De hallom is ahogy a kapu megindul felfelé. Gyorsan leadok pár lövést a tetejére, hátha... nem is tudom mit várok. Talán, hogy beszorul tőle vagy valami, mint a filmekben. De mivel nem igen tudom, hogy azt, hogy kell elérni. Maximum talán egy panel segítene, de nem szánok rá időt, hogy azt megkeressem és becélozzam, lehet el sem találnám. Így rögtön fordulok is el és megcélzom a következő épület együttest sprintelve, optimalizálom a testsúlyom, hogy a lehető leggyorsabban tudjak haladni. Nem vagyok eléggé otthon ezen a környéken, hogy rögtön tudjak biztonságos helyet és mivel azt sem tudom, hogy mióta vagyok eszméletlen és mi történt azóta a várossal egyenlőre óvatosan próbálok eljutni valami lakott területre a raktáraktól.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Szept. 2012, 08:30

A lövöldözés nem sokat segít, a tömör acél lemezek ugyanúgy emelkednek fel, a golyók pedig lepattannak, vagy belefúródnak, de nem okoznak túl nagy kárt. A démonok közül három indul utánad, a többi még mindig a varázsló mellett áll, aki továbbra is kántál. Ahogy a képességed segítségével rákapcsolsz, a démonok hamar lemaradnak mögötted, a vállad ugyan fáj az erőltetett mozgástól, de ez most az adrenalin löket miatt kevésbé érint érzékenyen. A folyótól a város beljese felé indulva sikerül néhány sarok után leráznod a démonokat, akik feladják az üldözést, és visszafordulnak a raktár felé.

//Köszönöm a játékot, a kalandnak vége, sikerült megmenekülnöd, mivel Randallt hátrahagytad, ő is elveszíti az emlékeit, és Dormammu szolgájává válik, ahogy Warmaster. A sérülésed pár nap alatt teljesen elmúlik, bár a későbbiekben már érzékenyebb lehet a támadásokra.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 30 Ápr. 2013, 14:41

Horatio Millvier lassan kinyitotta szemét. Tekintete a reggeli egyet látta meg elsőnek, ahogy a nap felemelkedett a horizont mögül. A város fényei még égtek, de már kezdődött az új nagy. Horationak iszonyú melege volt. Hamar rájött, hogy nyár van. Teljes mértékben furcsálta azt, hogy mit keres itt, és miért az utcán aludt. Felülve a Queens-i folyóra figyelt, majd lassan felállt, és kicsit még kómásan nézelődött körbe. Elég nagy szárazság volt. Horationak hirtelen bevillant egy kép amint golyók repülnek felé, önkéntelenül megrezzen, majd végignézett magán. Eszébe jutottak az égési sérülések és ahogy lelőtték. Azonban ennek semmilyen jelét sem látta. Minden a legnagyobb rendben volt, viszont nagyon zavarta. Úgy döntött, hogy a S.H.I.E.L.D.-nél keresi elsőnek a válaszokat. Ha valaki akkor ők tudhatnak valamit így elindult Queens belseje felé.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Queens folyó 250sc9gQueens folyó 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Queens folyó Empty Re: Queens folyó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.