Bandon, Oregon

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 12 Jan. 2017, 00:00



Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Emily Emerald, Cody Atkinson,


Rain Akerman, Charles Dialin és Eshana Swati Khan



Következő körváltás: 2017. január 16. (hétfő)

”Holmi egyszerű börtönnek nevezett semmiségek nem állíthatnak meg a terveim elérésben!”
- Lord Vanath

Bandon, Oregon - Page 4 00120

Ahogyan Emily a kommunikátor anyagát próbálja felszívni semmi sem történt. Az idő leteltével megérkezett Charles és azonnal faggatni kezdte a lányt, aki felelt is. Ahogyan Emily szájából elhangzott, hogy mind meghalnak egy férfi hangját hallhatták. Emily már tudta, hogy Joe az, de Charles-nak ismeretlen volt.
- Nem fogunk meghalni – mondta. – Kifelé haladva rosszabb a rádiók és telefonok adása. Azóta így van, hogy ez az egész történt. Ha bármi olyanba futottak volna, ami miatt menekülni kellene, vagy gond lenne, akkor Tom már szólt volna. Joe Edwards vagyok, a helyi iskola igazgatója és a reptéren diszpécser.
Mutatkozott még be.
Joe:
- De a kishölgy jól mondja a golfpályára mentek… egyékbént ön kicsoda, ha az X-ek tagja, akkor hogyhogy nem velük érkezett?

Rain tovább aggodalmaskodik, ezalatt Cody próbált kapcsolatba lépni Emily-vel, de nem volt kapcsolat, a kommunikátorok teljesen süketek voltak, a telefonoknak meg térereje sem volt. Godlaw tévedett, ezek nem úgy néztek ki, mint akiket 65 millió éve láttak, hanem úgy, akiket a jelenben, az ébredésük után. Igaz tény és való, hogy nem tudhatták, hogy a hatalmas időintervallumban mikor váltak ilyenné a Végsők.
– Nekem eléggé réginek és elhagyatottnak tűnik a hely – mondta Eshana.
- Én pedig végre nem érzem azt a kellemetlen „háttérzörejt” – tette hozzá Tom.
Ami azt illeti Godlaw sem érezte már, csak a többieket. Mindazonáltal a csapat úgy döntött, hogy körbenéz itt és felméri a terepet. Az egész hatalmas volt, legalább egy kilométer hosszú és ötszáz méter széles az egész platform. A híd, aminek a hegyek felé kellett volna vezetnie félúton leszakadt és egy jó harminc-negyven méteres hézag tátongott, így ott nem lehetett tovább menni. Kint a szabadban semmit sem találtak, elszáradt fák, növények fogadták a társaságot azokon a részeken, ahol nem az út volt. Az út több helyen megrepedt, kívülről pedig a három itt levő épületen sem látszott, hogy lakná valaki, vagy elárulná, hogy mi lehet bent. Egyikből sem szűrődött ki fény, és be sem lehetett látni. Nem mintha nagyon más lehetősége maradt volna a társaságnak mintsem azokat is átvizsgálni.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bandon, Oregon - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Cody Atkinson Vas. 15 Jan. 2017, 02:22

Cody hasznos információkat hall Godlaw-tól. Bár magát a helyzetet továbbra sem tudja megérteni.
~Mi köze Apokalipszisnek a Végsőkhöz? Ha összedolgoznak akkor az nagy baj. A SHIELD-nek már kezd köze lenni ehhez az ügyhöz. Mindenesetre számukra is fontos információkhoz jutottunk.~
Vétel nincs. Marad hát a hely megvizsgálása és közben a lehetőségek mérlegelése. Az, hogy egy általa nem ismert bűnözőt nagyúrnak szólítson nem tetszik Cody-nak. Bár ha szembe jön velük akkor sem fogják tudni kiről van szó és ha tehetik elkerülik a fickót. A tiszteletre meg kapnak egy remek példáit is Alethea-tól.
-Mondanám, hogy ezeket a vicceket akkor ne mond ha itt a fickó is, de mivel ő biztos nem tudná miről beszélsz csak annyit mondok majd szemtől szemben ne viccelődj vele.
A hely megvizsgálásából hamar kiderül, hogy bajban vannak. Jól jönne a szárnyas fickó a városból. Három épület még maradt megvizsgálatlanul. Cody körbeszaglászik és ha nem érez semmi furcsát akkor a bal legszélsőre mutat.
-Előbb azt nézzük meg.
Ha nincs ellenvetés akkor ő be is menne. Szétválni nem szeretne. Idegen hely, idegen technológia...

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Akerman Vas. 15 Jan. 2017, 19:49

:: Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város
:: Játékos társak: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson, Emily Emerald, Charles Dialin
Felszerelés / egyéb:

Idő kapszula? Börtön, méghozzá valami nagyhatalmú lénynek? Még is miért kellene ezek közül bárminek is megnyugatnia?! Értetlenül és aggódva nézek Atkinson úrra majd csak le a földre terelem a tekintetemet. Mégis mitől lenne bármelyik is ezek közül megnyugtató? Ez ilyen gyakori esemény? Velem még sose történt ilyen, nem megérthető, hogy nem vagyok nyugodt?
Persze a többiek könnyedén vették az egészet, csak én nem. Át is nézték a környéket és már csak az épületek átvizsgálása maradt, hogy találjunk valamit. Nem érdekes, biztos tudják mit csinálnak ha ennyire nyugodtak és semennyire se zaklatta őket fel az egész. Agresszívan a nadrág zsebeimbe tolom a kezemet és ha megindulunk valamelyik kiválasztott épület felé, hogy átvizsgálljuk akkor követem a többieket.
- Akkor vizsgálódjunk..csak nyugodtan. ~csaak, nyugodtan. Végül is mi lehet a legrosszabb? Itt ragadunk míg nem halunk éhen, vagy nem öl meg minket az a bárki akinek a börtönébe kerültünk be....~ Motyogom az elejét majd a többit már csak gondolatban teszem hozzá. Meg kéne nyugodnom, ahogyan mondta is Atkinson úr de nem megy az olyan könnyen. Elnézve őket viszont olyan mintha ők már simán hozzá szoktak volna a halottakhoz meg tömegsírhoz és az ilyen hihetetlen, világon kívüli eseményekhez... Ha elég sokat lógok ilyen missziókon én is, akkor biztos engem sem fognak zavarni már. Majd.

Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Phobia Vas. 15 Jan. 2017, 20:47



- OREGON -
Emily Emerald

Miután teljesen kifakadok, érdekes módon megkönnyebbülten érzem magam. Igaz, hogy még mindig félek a haláltól, vagy hogy a többiekkel valami szörnyűség történik, pláne hogy nem válaszolnak. Az se nyugtat meg különösebben, hogy Joe szerint nem fogunk meghalni, meg hogy a rádióval lehet baj. Meg is kérdezném tőle, hogy mégis miért hiszi azt, hogy az a valaki nem fog velünk is végezni, de inkább csendben maradok. Viszont biztos, hogy teljesen elegem lett az üldögélésből, a semmittevésből. Így nem jutok előre.
- Izé...lehet, hülyén hangzik, de szerintem utánuk kéne mennünk. Lehet, csak a rádióval van baj, de az is fennáll, hogy valami bajuk esett. - szólalok meg, bár kimondva tényleg ostobán hangzik. Viszont nem fogok tétlenül ülni, amíg Ake és a többiek odakint vannak, és talán bajba kerültek.
Választól függetlenül folytatom.
- Én megyek. Meg tudná mondani, merre találom azt a golfpályát? - kérdezem Joe-tól, aki remélhetőleg nem akar itt tartani. Igazából nem is tarthat, nem az ő iskolájába járok. A többiek pedig nem válaszolnak, ezért cselekednem kell. Akármennyire is félek attól, ami ott lehet.

_________________
Bandon, Oregon - Page 4 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Jan. 2017, 08:03

//Mivel a csapat fele nem írt, nem tudok kört váltani, pénteken lesz új.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bandon, Oregon - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Serenity Csüt. 19 Jan. 2017, 14:33





Alethea Faust
Előtörténet
Játék: A Kihalt város
Társ(ak): Jackson Godlaw, Cody Atkinson, Eshana Swati Khan, Emily Emerald, Rain Akerman
Nem szeretem a tanácstalanságot. Végtére is itt álltunk, egy tök ismeretlen helyen és fogalmunk sem volt, hogy merre kell menni. Nem értem, hogy miért nem lehetett egy hatalmas nyilat festeni valahova "Kijárat erre!" felírattal. Persze, ha ez valóban az a börtön amiről szó volt, akkor mégis csak logikus, de ha valóban olyan biztonságos és valaki kijutott már belőle, akkor amúgy is felesleges nem kitenni. De ezt már úgyis csak az építészek tudják és nem mi.
A biztonság kedvéért első dolgom ellenőrizni, hogy képes vagyok-e észlelni a manahálót. A legutolsó ilyen utazásnál nem épp a legjobb pillanatban jöttem rá arra, hogy nincs, és ezt a dolgot szeretném most minél hamarabb letudni. A csalódás nem kellemes érzés.
- Majd igyekszem valami komolyabb témával előhozakodni, ha találkozunk vele. Mondjuk elbeszélgetünk az időjárásról, vagy a tegnap esti kvidiccsmeccsről. - válaszolom az aligazgatónak egy vigyor és a békejel felmutatása kíséretében. Remélhetőleg ez épp elegendő lesz arra, hogy biztos legyen benne, hogy ennyire vakmerő azért nem lennék éles helyzetben. Különben is a legjobb az lenne, ha teljes mértékben el tudnánk kerülni a fazont. Mármint a rabot, nem az aligazgatót.
- Nem ülhetünk tétlenül sem, arra várva, hogy megmentsenek. Nem kizárt, hogy azt sem tudják, hogy hol vagyunk, ahogy mi sem tudjuk. Akkor meg mindent meg kell tennünk annak érdekében, hogy hazakerüljünk, amihez pedig szükséges, hogy a bennünk dúló pánikot elnyomjuk. Biztos vagyok benne, hogy Godlaw és Mr. Atkinson is ugyan úgy fél és ugyan úgy ordibál bennük a pánik, mint bennünk. Ráadásul nekik még sokkal nehezebb lehet, hisz nekik még bennünk is kell a lelket tartsák, hogy ne legyen fejetlenség. - szólalok meg Rain motyogására, immáron teljes komolysággal. Én is csak az izgágaságom és a viccelődés miatt vagyok képes tartani magamat, azontúl biztos kiborulnék, amiről Godlaw tudna is mesélni. Kíváncsi vagyok, hogy mit is gondolhat rólam a múltkori után, végtére is eléggé váratlanul támadtam le. Egy pillanatig ott is felejtem a tekintetemet az arcán, vagyis pontosabban a homloka közepét bámultam, aztán megráztam a fejemet, hogy visszatérjek a jelenbe.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Mutáció: Teleportáció. Egy maximum 5 méter távolságra levő, vele egy súlyú vagy +/- 5 kg-ú személlyel tud helyet cserélni. Látnia kell azt a személyt.
Mágia:
- Alapképesség: Koncentrációval érzékeli a mágikus tárgyakat, személyeket.
- Tűzgömb: Egy maximum kézilabda méretű gömb megidézése varázsszavak használatával.
Sugárzás:Az Örök város c. kalandon való játék közben Alethea szervezete sokáig volt kitéve erőteljes sugárzásnak - több fajtának - aminek következtében nem képes többé egyetlen szimbionta sem megszállni őt, ha megpróbálja a test immunrendszere kilöki az szimbiontát és megöli.

- Telefon
- Inhaláló
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 19 Jan. 2017, 16:22

Életnek semmi jele ezen a helyen, az épületek ránézésre elhagyatottak, és az adóvevők nem működnek. Azt hiszem, így szoktak kezdődni a horror filmek is. Akármilyen technológia volt is, ami idehozott minket, kifelé nem fogunk menni vele, tehát az egyetlen lehetőségünk, hogy megpróbálunk itt találni valamit, ami segíthet a hazajutásban. A probléma persze szembetűnő, ha lenne itt ilyen technológia, akkor már nem lenne itt senki, aki elmondhatná, hogy van ilyen. Kicsit paradox.
Elnevetem magam Alethea kvidicses viccén, de igyekszem azért visszafogni a dolgot. Ha már Cody épp most szólt rá, hogy ne viccelődjen, nem akarom adni alá a lovat. Azért miután Cody elindul, rámosolygok a lányra, és feltartott hüvelykujjammal jelzem, hogy jól nyomja. Meg kell hagyni, elég menő a csaj, másodszorra kerülünk egy ismeretlen helyre, ahol semmilyen segítségre nem számíthatunk, és nem úgy néz ki, mint aki mindjárt összecsinálja magát. Részemről voltam már rázós helyzetekben, és lefogadom, hogy Cody is átment egy-két dolgon, de nekünk kvázi ez a munkánk. Ő viszont csak diák, mégis jól állja a sarat. Még Rainbe is próbál lelket önteni. Észreveszem, hogy engem bámul, aztán elkapja a tekintetét, úgyhogy a kínos szitut elkerülve inkább felgyorsítom a lépteimet.
-Nekem megfelel, főnök - válaszolom Codynak, amikor kiválaszt egy épületet. - A technológia itt is elég modernnek tűnik, reméljük, hogy lesz áram, különben talán még egy ajtót sem tudunk kinyitni.
Ezzel követem is Codyt a bejárathoz, és nagyon figyelmesen haladok, hátha van itt valaki, aki nem örül a hívatlan vendégeknek.
-Tom, te érzékelsz a miénken kívül másik tudatot az épületből? - Teszem fel a kérdést, ami igazából elég egyszerűen pontot tehet a horrorsztori végére.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 20 Jan. 2017, 00:00



Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Emily Emerald, Cody Atkinson,


Rain Akerman, Charles Dialin és Eshana Swati Khan



Következő körváltás: 2017. január 24. (kedd)

”Hogy azok? Jelentéktelen senkik.”
- Lord Vanath

Bandon, Oregon - Page 4 00120

Emily kérdése után Joe elkezdi mondani, hogy miként lehet odajutni. Legalább 2,5 percen keresztül beszél, ilyen olyan leágazásokról, méterekről, fákról, amiről ez felismerhető és hasonlókról. A lány ebben az állapotban, amiben most van a második mondat után követni sem tudta már a férfit, de ez neki is feltűnt.
- Ott van a telefonja kishölgy, miért nem nézi meg google mapsen? – kérdezte.
Így belegondolva tényleg ez volt a legjobb megoldás és legegyszerűbb. Azon megtudta nézni a lány, eléggé messze volt innen. Plusz nem látott a közelben másik biciklit sem, csak azt, amin Charles ült.

Cody könnyedén végigtudott szaglászni mindent, de a levegőben saját magukon kívül semmi mást sem érzett, így végül a kisebb épület felé mutatott és ezt is mondta ki, hogy azt kellene elsőként megnézni. A többség egyetértett, Eshana és Tom is bólintott, majd a lány még helyeslően bólintott és meg is szólalt Alethea szavai után.
- Teljesen egyetértek – mondta.
Mivel nem volt ellenvetés így elindult a társaság. A bal oldali felé. Ahogyan közelebb értek láthatták, hogy a másik épületből, amihez a másik híd vezetett szinte semmi sem maradt meg, csak romok, hatalmas tátongás az oldalán, mintha valami szétrobbantotta volna. Ez volt igaz igazából mind a két hídra és ezt a legnagyobb platformon levő épületeket kivéve. Tom megrázta a fejét a feltett kérdésre, egész eddig koncentrálhatott, mert most vette csak el a kezét a halántékától.
- Még egy állatot sem érzek itt, nemhogy mást – mondta. – Magunkon kívül semmit sem érzékelek…
Godlaw ráhibázott, mert az épület ajtaja valóban kinyílt, amint a közelébe. Odabent az épület belül igencsak romos állapotban volt, a falak beszakadtak, leomlottak, már feljárat sem volt a felsőbb részekre, de szerencsére végig lehetett látni. A romok között csontvázak látszottak, leszakadt végtagokkal, vagy éppen fejjel, összetörve. Nagyon, de nagyon régóta halottak lehettek, nem most haltak meg. Amennyire a helységet ki lehetett venni a benne levő tárolók és konténerszerűségek alapján tárolóegység lehetett. A tárolók többsége még érintetlen és némelyikhez hozzá is lehet férni a romok között.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bandon, Oregon - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Cody Atkinson Pént. 20 Jan. 2017, 20:32

-Kvidicsmeccs. Az.
Ilyenkor szerencse, hogy Cody nem tud mosolyogni mert különben most nagyon görbülne a szája széle és nem tudna komoly maradni.
~Van szövege a kis csajnak az biztos. Jól bírja a helyzetet is. Én az ő korában bírtam volna ezt ennyire? Szerintem az annyi idős énemnek remegnének a térdei.~
Rain továbbra is ideges és a lány vele is törődik. Ennyivel is kevesebb minden van Cody vállán. Nem haragszik a fiúra hisz csak gyerek és természetes, hogy fél. Ennek ellenére bízik benne, hogy ha arra lesz szükség akkor bízhat a fiúban úgy mint múltkor az óriásrobottal. Godlaw mondatára Cody hiúság nélkül megszólal.
-Ha zárva is van ki tudom nyitni.
Az erő és a karmok megtudják segíteni az ilyen helyzetekben úgyhogy ettől nem tart. Mentálisan is meg van vizsgálva a környezetük és megállapíthatják, hogy sehol senki még állatok sem. Ez fura és egy kicsit megnyugtató. Az ajtó magától nyílik és a benti látvány nem túl megnyugtató.
-Már régen történt és ahogy látom nem rablás.
Be is megy és ha nem történik semmi akkor megnézi azokat a tárolókat.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 21 Jan. 2017, 07:39

Charles megijedt a gondolatra, hogy mind meghaltak vagy meghalnak. Pont azért jött ide, hogy ez ne történjen meg. Megrázta a fejét és leszállt a bicikliről. Páros lábbal. Az ismeretlen hang beszélt, nagyon sokat beszélt. Charles nem jött rá, hogy ki volt ez. Megnyugtatóan és éretten, szinte öregesen szólt a hang.
- Üdvözlöm, Edvards úr! Hát én...
Legjobbnak látta elmondani az igazat.
- Féltem, hogy nem engednek el velük, úgyhogy a raktárban utaztam. Csak elaludtam, azért jöttem később. Ha beszél velük, megmondják, ki az a Charles Dialin.
Attól még fájhat a feje, ha valóban megmondják.
- Nem vagyok X-Men tag. Az iskolában tanulok. Igaz, túl régóta. Emily, ha mondod, merre kell menni, felpattanhatsz mögém, csak kapaszkodj szorosan és indulhatunk!
Charels felajánlotta és ha Emily elfogadta, akkor ment is arra, amerre a lány mondta, akűár GPS alapján , akár nem. Valamerre most már mennie kellett, mert a férfi nyugattása ellenére vészesnek tűnt a helyzet!

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Phobia Vas. 22 Jan. 2017, 09:59


- OREGON -
Emily Emerald

Miután megkérdezem a golfpálya pontos helyét, azonnal meg is bánom. Az útirányokat már a második mondat után elfelejtem, de amikor Joe a google térképet javasolja, már könnyebbnek tűnik a dolog. Azonnal rá is keresek, hogy melyik a leggyorsabb út oda, de felmerül még egy probléma. Hogyan is jutok oda? Használható jármű nincs a környéken, a gyaloglás pedig örökké tartana. Mit nem adnék egy pár szárnyért, szupergyorsaságért, vagy valami hasonló képésségért. Az anyagmásolás itt nem fog segíteni rajtam.
~ Ez bonyolultabb, mint hittem. ~
A történések, a többiek eltűnése, a tétlenségem, ráadásul még a hely rendetlensége is elkezdett zavarni. Nagyon.
- Oké. Csak menjünk gyorsan. - felelem Charles felajánlására, talán egy kicsit magasabb hangon.
Gyorsan oda akarok érni a helyszínre, hogy megtudjam, mi történt. És hogy ne kelljen tovább itt maradni.

_________________
Bandon, Oregon - Page 4 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Akerman Hétf. 23 Jan. 2017, 21:27

:: Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város
:: Játékos társak: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson, Emily Emerald, Charles Dialin
Felszerelés / egyéb:

Nem kicsit lepődök meg azon, hogy Aletha komolyságra váltva a viccelődéséből próbál, lelkesíteni gondolom. Értem én, hogy nem maradhatunk csak a seggünkön itt de attól még meglepő, hogy így felszólalt.
- Nekem sincs célomban itt maradni, bár börtönhöz képest tágas a hely.
Tényleg meglepő, mármint Godlaw úr és Atkinson úr, ők X és igazgató helyettes, felnőttek ezzel alapvetően próbálnak úgy is viselkedni is persze meg az is, hogy Atkinson úr többször is és ezen előtt is lelkesített már, hogy ne hagyjam el magamat. Jobban magamat majd akkor fogom érezni ha haza érünk.
De most egyenlőre az egyik épülethez megyünk oda, tartom a lépést a többiekkel. A másik két helyez vezető hidak le voltak omolva, dőlve így csak ez az egy épület is volt az amihez oda is tudtunk menni igazából. Az ajtó magától kinyílt mikor Godlaw úr oda ért a közelébe. Bementünk az épületbe, hogy az romosan és csontvázakkal töltve fogadjon minket. Úgy tűnik valaki végzett már a rabokkal itt, és nem mostanában, hogy csak csontvázak már.
- Vajon ezek a rabok voltak?
A kezeim még mindig és egész végig a zsebeimben maradtak annak ellenére, hogy már nem dúlok látványosan. Sértené az önérzetemet, hogy ha azok után, hogy egy nálam kisebb lány elég erőt tud magába húzni, hogy ne hisztizzen én úgy tegyek.

Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 24 Jan. 2017, 07:56



Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Emily Emerald, Cody Atkinson,


Rain Akerman, Charles Dialin és Eshana Swati Khan



Következő körváltás: 2017. január 28. (szombat)

”Olyan gyönyörű volt, mint az ékkövei… de a legszebb ékkő mindig is a hatalom marad.”
- Lord Vanath

Bandon, Oregon - Page 4 00120

Cody úgy döntött, hogy megnézi a tárolókat. Sikerül könnyedén az erejével a törmelékeket odébb tenni, ahogyan a leomlott falakat is, így most már hozzá lehetett férni a ládákhoz. Nem voltak lelakatolva, vagy egyéb biztonsági zárral ellátva, így könnyedén ki lehetett őket nyitni. Négy darabhoz fért a társaság hozzá, két nagyobbhoz, ezek jó négy méter hosszúak, két méter szélesek és másfél méter magasak voltak (400x200x150 cm). A harmadik 200x100x50 cm paraméterekkel rendelkezett, a negyedik pedig apró az előzőekhez képest mindez 60x40x30 cm-es.
A két legnagyobból az egyik megsérült korábban, így amikor ki lett nyitva csak por volt benne, bármi is lehetett az idők során porrá omlott. A másik három nem ilyen volt, a másik nagyban a kinyitás után ruhaneműket lehetett látni, furcsa tapintású öltözékek, leginkább egyenruhához hasonlítottak, bár a rangjelzések és egyéb szimbólumok ismeretlenek voltak. Az anyaguk furcsa, de roppant könnyű és rugalmas. A középső ládában tudományos felszerelés, bár jócskán fejlettebb, mint amije volt az iskolának – akik az Atlantisziaktól és Embertelenektől, meg Shi’aroktól kaptak sokat. A negyedik piciben pedig egy nagyobb ékkőkristály volt, amin egyszerre megannyi fajta drágakő és kristály pompázott.

Charles és Emily elindultak a golfpályához úgy, hogy Emily felült a bicikli vázára és így haladtak.

//5 kör múlva érkeztek meg, ezen idő alatt is kérem, hogy írjatok, ha nem teszitek, akkor csúszni fog, hogy mikorra értek oda.//


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bandon, Oregon - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 24 Jan. 2017, 12:10

//Bocs a kimaradás miatt, nem sikerült végül gépközelbe kerülnöm.//

Elég nagy szerencsénk van az épülettel, egyrészt kinyílik az ajtó, másrészt senki sem vár ránk a túloldalán. Tom szavaira bólintok, úgy tűnik, hogy biztonságban vagyunk egyelőre. Legalábbis élőlény nincs a közelben, aki árthatna nekünk. Míg a többiek az épület belsejét kezdik felfedezni, én a bejárat közelében állok meg egy kicsit, és azt próbálom kitalálni, mi történhetett itt pontosan. A csontvázak a padlón nem úgy néznek ki, mintha végelgyengülés okozta volna a halálukat. A szétszaggatott végtagok egyértelműen arra utalnak, hogy az ellenségük ereje bőven meghaladta az ő képességeiket. Talán Lord Vanath tette. Körbenézek még a falakon, vannak-e valahol kamerák, bár az jó kérdés, hogy ha vannak, akkor hová küldik a képet. Abból kiindulva, hogy az ajtók még működnek, akár a felvételek is épek lehetnének - már ha vannak felvételek, és megtaláljuk őket.
A dobozok kinyitásában segítek Codynak, hátha ott több nyomot találunk. Az egyik nagyobb dobozban ruhákat találunk, amik első ránézésre valami harci öltözet lehet. Egyértelműen speciálisan kezelt cuccnak tűnik, és egy ilyen sohasem jön rosszul. Átnézek egy-két darabot, és ha találok közte olyat, ami nagyjából passzolhat rám, akkor begyűröm a táskámba. Ha ezzel végeztem, a többi dobozt is átnézem, de a high-tech kütyük sajnos bőven meghaladják a képességeimet. Ránézésre az iskola amúgy is elég fejlett technológiájú holmiját is lepipálja, így nem tiszta, hogy melyik eszköz mire való, és hogy működik. Óvatosan szétnézek azért a holmik közt, és ha valami kisebb eszköz elfér a táskámban, és értelmezhetőnek tűnik, akkor szemérmetlenül ellopom azt is - nem mintha valakinek hiányozna.
-Nem rossz darab - jegyzem meg egy füttyentés után, mikor meglátom a kristályokkal és drágakövekkel teli tömböt. - Én azt mondom, vigyünk magunkkal mindent, ami hasznosnak vagy értékesnek tűnhet, és nem lassít le túlságosan. Hátha később még jól jön - javaslom a többieknek, és Codyra hagyom a drágakő elrakását. Amíg esetleg a többiek is pakolásznak, megnézem a csontvázakat, hátha van a közelükben valami, ami kiállta az idő próbáját, és nyomként szolgálhat. Talán valami műanyag, nem lebomló anyag maradt utánuk, esetleg fegyver, vagy annak maradványa a közelben. Feljutni itt nem fogunk a felső szintekre, úgyhogy a földszintet kell a lehető legalaposabban végignéznünk, aztán továbbállhatunk a következő épülethez. Ha nem találunk máshol semmit, még akkor is megpróbálkozhatunk felmászni itt a romokon, de nem tűnik biztonságos ötletnek egy ilyen régi, omladozó épületet megmászni.

Felszerelés: oldaltáska, iratok, üdítő, szendvics, laptop, mobil, speciális öltözék (?), ismeretlen tudományos eszköz (?)

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Phobia Csüt. 26 Jan. 2017, 21:12

- OREGON -
Emily Emerald


Tehát nem maradunk itt, hanem elmegyünk a helyszínre. Magam se hittem volna, hogy ez fog történni, pláne nem azt, hogy én magam fogom ezt javasolni. Már a kimondás után megbántam az egészet, inkább hazáig rohannák, távol ettől a helytől. De most már nincs mit tenni, ez van, a kocka el van vetve. Talán legközelebb kétszer is meggondolom, mielőtt valami hülyeséget mondok. Nincs mit tenni, irány a golfpálya.
A mobiltérképen már megtaláltam a pontos helyet, valamint a járműgondot is sikerült megoldani, bár az utat egy biciklivázon fogom tölteni.
Amint felülünk a biciklire, egy darabig biztosan csendben maradok, ugyanis egy gondolat nagyon foglalkoztat. Ha odaérünk, mégis mit fogunk tenni? Én érzelmi gyengeségért maradtam hátul, az utitársam pedig lényegében potyautas, szóval érdekes a szituáció. Az is eléggé elgondolkodtat, hogy vajon mi fog minket ott várni? Nem akarok, de mégis a legrosszabb forgatókönyv jár a fejemben. A többiek meghaltak és mikor odaérünk, az a valami velünk is végezni fog. Remélem csak a félelem szülte gondolat marad az egész, és tényleg csak a rádióval van gond.

_________________
Bandon, Oregon - Page 4 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 28 Jan. 2017, 00:00

//Értelemszerűen nem tudok kört váltani, szerdán lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bandon, Oregon - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Szürke Eminenciás Vas. 29 Jan. 2017, 09:45

Rengeteg beszél ez a Joe bácsi, én sem bírom megjegyezni, ha egyáltalán tisztán hallottam, amit mondott. Emily megnézi a netes térképen, valóban az a legjobb megoldás. Engem itt nem szeretnek. Sokat tettem ezért régen, manapság már kevesebbet. Az is elég, hogy az órákon kívül alig mozdulok ki a szobából. Nem ismernek, nem szeretnek. Most is ebből indultam ki, ezért jöttem potyautasként.
- Indulunk, megyünk! Jól ülsz? Vigyázz, nehogy bekapjon a küllő! Nem a legkényelmesebb úgy, de sajnos most ez van. Ha útközben látok egy motort vagy autót, akkor elköthetjük. Olyat tudsz vezetni? Mert én nem. Ne aggódj ám, Emily, rendben lesz minden, meg fogjuk oldani. Múltkor is tudtunk segíteni, mikor ki kellett szállni terepre, tudod, a Hydrás hülyeség után. Azoknak valóban elment az eszük. Megtámadták az egész világot és ki lettek söpörve! Most is mi győzünk. Nekünk kell győznünk! Rólad mit kell tudni egyébként? Én rajzolni szeretek és komolyzenét hallgatni.
Charles most kieresztette, ami egész úton feszült benne. Beszélt és beszélt, de közben figyelt az útra és ha Emily időnként mondta, merre kellett menni, az nagy segítség lehetett. Próbált lelket önteni az elkeseredett lányba, ezért színesítette a helyzetet. Tudta, hogy a nagy Hydra támadás sem volt gyerekjáték, túl sokan haltak meg, ki se akarta mondani a számot a hivatalos adatok szerint. Reményt akart adni és két kereket, hogy minél hamarabb oda érjenek, bármilyen messze is voltak.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Cody Atkinson Kedd 31 Jan. 2017, 12:24

Cody megtisztítja az utat. Arrébb tesz néhány kidőlt falat és hasonlót majd eljut a dobozokhoz. Az elsőt kinyitva valami ismeretlen, de különleges anyagú ruhát talál.
-Mint valami egyenruha. Olyat tegyél el amin van jelzés hátha hazaérve találunk ez alapján valami infót arról hol vagyunk.
A második tárolóban pedig valami modern kütyük. Cody kérdőn néz Godlaw-ra, de ha a másik sem ért ahhoz akkor hagyhatják az egészet és megnézhetik a harmadik ládát. Cody azzal nem törődik mennyire lehet értékes amit találtak. Az már sokkal inkább, hogy mire lehet jó és mit keres itt a szuper gatyák és modern kütyük között. Godlaw mondatára bólint és ha van hely a táskájában akkor abba elteszi. Ha mást nem találnak akkor megnézhetik a következő épületet. Hogy pedig mondjon valamit és ne csak valami szótlan sírrablásnak tűnjön ez a helyzet ezért megszólalt.
-Nem hiszem, hogy bárkibe is belebotlanánk.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Akerman Csüt. 02 Feb. 2017, 12:04

:: Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város
:: Játékos társak: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson, Emily Emerald, Charles Dialin
Felszerelés / egyéb:

Az épület amibe bementünk elég romos, a lakóik már csak csontvázak voltak de volt négy doboz amihez hozzá fértünk is. Mint érdekesség csak ennyi volt elsőre. A tanáraink bele is vetették magukat a dobozok átvizsgálásába, volt négy is amit meg tudtunk nézni. Se zár se semmi nem volt rajtuk ami láthatóan zár lett volna így a nagy dobozok egyikéhez én is oda megyek és felnyitva bele nézek, hogy mi lehet benne, de míg a Atkinson úr és Godlaw úr ruhákat talált a másik nagy dobozban ebben csak por volt. Nem hiszem, hogy lenne bármi épen megmaradva a porban benne, elég furcsa lenne ha így pakolnának el valamit, hogy körbeöntik homokkal így vissza teszem a tetejét a doboznak és odamegyek a közben másik kinyitott doboznoz amiben kütyük vannak. Bár nem adok ki hangot látszik az arcomon egy wow ahogyan a kütyüket nézegetem benne. Bár foggalmam sincsen, hogy mik lehetnek, mire valóak lehetnek de ettől függetlenül kézbe veszem az egyiket és úgy nézegetem. A technika, mechanika órák jobban megfogták már a suliban a fantáziámat mit hittem volna elsőre. Jobban érdekelnek ezek a dolgok mint gondoltam valaha és ezek a kis bármik is megmozgatják az agyamat, hogy mik lehetnek ezek. Olyant is próbáltam keresni ami legalább hasonlított valamire.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Serenity Vas. 05 Feb. 2017, 19:03





Alethea Faust
Előtörténet
Játék: A Kihalt város
Társ(ak): Jackson Godlaw, Cody Atkinson, Eshana Swati Khan, Emily Emerald, Rain Akerman
Szerencsére nem téblábolunk sokat és hamarosan el is kezdődik a felfedező túra. Az első épületet szerencsére különösebb csapda nélkül megúsztuk arról nem is beszélve, hogy úgy tűnik, hogy kincsre is bukkantunk. A négy tárolóból az eggyik használhatatlan, lévén tele van porral. Az biztos, hogy a közelébe nem megyek, hisz nincs kedvem egy kissebb köhögő rohamot kapni. A többiekkel ellentétben nekem lehet, hogy hosszabb időt kell eltöltenem a ruhás tárolónál, hisz nem biztos, hogy sikerül egyből olyan méretű öltözéket találni ami nem lenne akkora rám, hogy az roppant kényelmetlen lenne. Gondolom nem csinálnak tinédzserlány méretű cuccokat egy börtönben. A kütyüs ládában kutakodom egy kicsit. Remélhetőleg találok valamit ami még érdekesnek is hat, el is tudom magammal vinni és lehetőleg nem egy bomba, vagy kézigránát. Egy új és hi-tech telefon vagy tablet viszont jól jönne.
- Kitört belőled az Indiana Jones éned? - bököm meg Godlawot miután befejeztem a gyűjtögetést és ő is. A kristályizé nem tudom, hogy mire lesz jó, de ha esetleg hazavisszük és nem robbantja ránk az iskolát akkor jó program lehet elemezgetni, bár abból nekünk valószínűleg nem lesz részünk.
- És most merre tovább? Átnézünk egy újabb épületet? - teszem fel a kérdéseket, hisz nem igazán hiszem, hogy nagyon ki tudnánk faggatni a jelen lévő csontvázakat. Ha lenne egy nekromanta vagy hasonló közöttünk, akkor nem lenne gond, de így eléggé lehetetlen a dolog.

Spoiler:
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Mutáció: Teleportáció. Egy maximum 5 méter távolságra levő, vele egy súlyú vagy +/- 5 kg-ú személlyel tud helyet cserélni. Látnia kell azt a személyt.
Mágia:
- Alapképesség: Koncentrációval érzékeli a mágikus tárgyakat, személyeket.
- Tűzgömb: Egy maximum kézilabda méretű gömb megidézése varázsszavak használatával.
Sugárzás:Az Örök város c. kalandon való játék közben Alethea szervezete sokáig volt kitéve erőteljes sugárzásnak - több fajtának - aminek következtében nem képes többé egyetlen szimbionta sem megszállni őt, ha megpróbálja a test immunrendszere kilöki az szimbiontát és megöli.

- Telefon
- Inhaláló
- Egyenruha szerű öltözék (?)
- Kütyü(k) (?)
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 09 Feb. 2017, 08:56



Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Emily Emerald, Cody Atkinson,


Rain Akerman, Charles Dialin és Eshana Swati Khan



Következő körváltás: 2017. február 13. (hétfő)

”Eljött a perc, amikor mind nekem fogtok hódolni!”
- Lord Vanath

Bandon, Oregon - Page 4 00120

Eshana és Tom is nagy érdeklődéssel figyelték a dobozokat és azoknak a tartalmát. Godlaw körbenézett a falakon, de semmi olyat nem látott, amit keresett, vagy csak nem ismerte meg, ha volt is. Majd eltudta tenni azokat a dolgokat is, amiket szeretett volna, ahogyan mindenki más is. Alethea egy toll szerűséget talált érdekesnek, amit még fel is ismert, csak éppen azt nem tudta megmondani, hogy mire jól.
- Érdekes ez a hely – mondta Tom miközben nézelődött. – Ha ők az őrség lehettek… vajon hol lehet a kijárat a dimenzióból? Persze, ha feltételezzük, hogy nem rabok voltak és a korábbi emlékkép alapján nem hiszem.
De azzal ő is egyetértett, hogy menjenek és nézzék meg a többi épületet, így hát a társaság el is indult, hogy így tegyen. A séta után, aminél át kellett vágni újra a kis „szigeten” megérkeztek a legnagyobb épülethez. Ez is ugyanúgy nyitotta az ajtót, mint a másik, azonban itt bent teljesen más látvány fogadta a társaságot, mint az előző épületben. Az romos volt, ez pedig úgy tűnt, hogy még mindig használt, a most is bent levő fényjáték és a hatalmas csarnok is ezt támasztotta alá.
a csarnok:
– MÁR AZT HITTEM, HOGY SOHA SEM ÉRTEK IDE! – hallatszott egy hang minden irányból, amint mindenki beért.
Azonban a hang tulajdonosa nem látszott egyelőre.
- Nem érzem senki jelenlétét – suttogta Tom.

Emily és Charles haladtak tovább a kocsikat. Ami bizonyos volt, hogy mind a ketten nagyon elkezdtek fázni rövid időn belül. Mégis november volt, igencsak északon voltak és még a hideg tengeri szél is ott volt. Az ujjaik, füleik és egyéb testrészeik már az első öt perc után teljesen átfagyott, ahogyan Emily-nek még a feneke is, mert a hideg fémen ült, és még mindig legalább húsz perc út volt hátra.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bandon, Oregon - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 09 Feb. 2017, 13:22

Cody felvetésére bólogatok, és igyekszem olyan ruhát elrakni, amin lehet valamiféle rangjelzés, vagy efféle, már ha egyáltalán van a ruhák közt ilyen. Mikor végzünk a pakolással, Aletheara nézek mosolyogva.
-Naná, gyerekorom óta műkincset akartam lopni, ostort csattogtatni, és... Hát ez minden, amire emlékszem az Indiana Jones filmekből - teszem hozzá még. - Honnan ismersz te ilyen ősrégi filmeket? - Kérdem még költőien a lánytól, és már szinte látom magam előtt, hogy kőkori CD gyűjteményét porolgatja otthon.
Miután végeztünk itt, elindulunk a következő épület felé, remélhetőleg ott már nem csak romokat, hullákat és néhány kütyüt találunk, hanem egy lépéssel közelebb is kerülhetünk a hazajutáshoz.
-Hát, ha ebben az épületben volt a módja a kijutásnak, könnyen lehet, hogy már fújhatjuk - válaszolom Tomnak, mikor kívülről mégegyszer szemügyre veszem a romos építményt.
A következő komplexum sokkal nagyobb, vagy talán csak azért hat annak, mert nem omlott össze. Már kívülről is impozáns, és alapvetően nem is tűnik lepusztultnak. De amikor bemegyünk, akkor látom igazán, hogy milyen jó állapotban őrizte meg az idő ezt a helyet. A padló és a csarnok fala egyszerre futurisztikus, és idézi mégis a gótikus templomok stílusát. Sehol egy omladozó fal, egy repedt tartóoszlop, de még a padló sem tűnik különösebben porosnak.
-Úgy tűnik itt... - Kezdenék bele, amikor aztán megszólal egy dörgő hang. - ...Lakik valaki.
Körbefordulok a teremben, ami amúgy is akkora, hogy elég jó terepet ad a visszhangoknak. Sehol senki. Tom sem érzékel idegen tudatot, ami egy kicsit aggasztó. Hangszórót keresek, mert lehet, hogy a hatásos belépő valójában egyszerű technikai megoldás csupán.
-Lord Vanath? - Teszem fel a kérdést, de egyszerre valami köszöntés félének is hangozhat talán. - Siettünk... Ahogy tudtunk! - Válaszolom neki, és igyekszem magabiztos látszatot kelteni. Nem tudom, mivel várattuk meg, de abból kiindulva, hogy milyen erős lehet, nem lenne jó idejekorán feldühíteni.
Cody-ra sandítok, mind rangidős X, talán átveszi tőlem a szót, és bemutatja a csapatot, vagy mond valami okosat, mert nekem most csak banalitások jutnak eszembe. Hol vagy? Hol vagyunk mi? Ki vagy? Hogy kerültünk ide? Hogyan jutunk haza? Közben fél szemmel a csapat tagjait tartom szemmel, nem akarom, hogy valami meglepetésszerűen előugorjon a semmiből, és elragadjon egy diákot, vagy éppen Tomot. Egyszóval figyelek rá, hogy együtt maradjon a csapat.

Felszerelés: oldaltáska, iratok, üdítő, szendvics, laptop, mobil, speciális öltözék (?), ismeretlen tudományos eszköz (?)

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Cody Atkinson Csüt. 09 Feb. 2017, 15:01

Cody is meglepődik azon, hogy egy számára is ismert film kerül szóba úgy, hogy nem ő hozta szóba. Godlaw pedig majdnem tökéletesen össze is foglalja a filmet, de Cody van olyan rendes, hogy kiegészíti.
-A lényeg kimaradt. A legmenőbb professzor úr nem felejtette el mindig megmenteni az aktuális csini lányt sem.
Bár ez szinte minden filmben így van. Akció, robbantás és csini lányok. Az utóbbi kivételével Cody élete is hasonló. Csakhogy ő átéli azt is amit az Indi filmekben nem nagyon mutattak. Mikor tanítod a diákjaidat, dolgozatot íratsz, javítasz, eligazításokon veszel részt... Annyira az nem izgalmas, de kellenek, hogy ne őrüljön meg mert mindig robbantgatnak körülötte és veszélyben van. Jelen helyzetben ezért is őrzi meg az önuralmát meg ugye a tapasztalat. A következő épület nagyon bejön neki. Kicsit olyan érzést kelt benne mint valami  steampunk templom. A hangra ő is felfigyel és a levegőbe szaglászik. Tom mondatára pedig elgondolkodik.
~Vagy képes elrejteni akkor a gondolatait vagy nem olyanok a gondolatai mint az embereknek. Ha egy gép volna azon sem lepődnék meg.~
Ha nagy csend alakulna ki akkor át is veszi a hangot Godlaw-tól. Látszólag nem ideges, de figyeli a környezetét.
-Most mi fog következni?

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 10 Feb. 2017, 22:41

Charles sokat beszélt és semmilyen választ nem kapott. Egy idő után már inkább csöndben maradt, nehogy a torkára menjen a hideg. Már mindnehol érezte. a keze kezdett rá merevedni a kormányra, ahogy vezette a biciklit. Nem is egy, hanem két súlyt, két főt vitt, így még nehezebb volt egyensúlyozni és lassabban haladtak. Emilyre szükség volt, csak így tudtak haladni. Semmi mást nem találtak, nem tudtak semmit elkötni. Most szívesen el lopott volna egy kocsit. Mindenhol érezte a hideget. Rossz volt a terep, a ruhájuk is, nem erre volt ki találva. Ami kiállt, orra, keze, lába, az már mind nagyon fázott.
- Brrrrrrrrr! Borzasztó! - kiabált egy nagyot.
Inkább bele sem gondolt, hogy itt még majdnem fél órát, egy bő húsz percet kellett tekernie és hogy a lánynak ennyit kellett kibírnia a hátán.
- Bocsánat, hogy ezt kérem és csak akkor csináld meg, ha úgy tudsz normálisan ülni, de hozzám bújnál? Muszáj egymást melegítenünk. Hogy vagy? Bírod?
Csak tekert és tekert.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 13 Feb. 2017, 00:00



Kree Invázió – Prológus / A Kihalt város



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Emily Emerald, Cody Atkinson,


Rain Akerman, Charles Dialin és Eshana Swati Khan



Következő körváltás: 2017. február 17. (péntek)

” - Mi lesz, ha egyszer kiszabadul?
- Nem fog tudni…
- És ha mégis?
- A Nagy Evolucionista kegyelmezzen nekünk!”

- Két Végső beszélgetése

Bandon, Oregon - Page 4 00120

Alig telt el fél perc azok után, hogy Charles felhozta az ötletet, hogy mit tegyen a lány a hidegrázástól leesett a bicikliről Emily és megütötte magát. Egyelőre annyira fázott, hogy nem nagyon tudott visszaülni sem a biciklire, így még mindig 20 perc volt nagyjából odaérni a többiekhez, már ha egyáltalán eltud a páros indulni. //Továbbra is 4 kör, míg odaértek.//

Tom és Eshana is idegesen nézett körbe a hangok után. A lány közelebb is lépett a három felnőtthöz, remélve, hogy azok megvédhetik. Valószínűleg teljesen ösztönös mozdulat volt a részéről.
- Ez az egész helyzet csak szerintem nagyon ijesztő? – kérdezte a lány halkan.
Godlaw próbálkozott hangosabb szavakkal, amik némileg vízhangoztak a helységben, olyan jót tíz másodpercig. Amint ez elült erőteljes, hangos lépések zaját lehetett hallani. Mivel a csarnok kialakítása olyan volt továbbra sem lehetett megállapítani, hogy honnan jött. Hosszú másodpercek teltek el, mire a fényekben a csarnok belseje felől árnyék is feltűnt, majd végül egy hatalmas alak. Legalább 220cm magas lehetett, fekete páncélszerű ruhában volt, fekete köpeny rajta, aminek egy része a fejét is takarta. A férfi bőre fekete színű volt, a szemei vörösek, a mozgása nagy tapasztaltságról, hosszú életről és harcedzettségről árulkodott azoknak, akik ezt képesek voltak kiszúrni. A kisugárzása hatalomról árulkodott, nagy erőről és „akaratlanul” is félelmet, tiszteletet ébresztett azokban, akik látták.
Lord Vanath:
- IGEN, ÉN VAGYOK! – mondta az alak. – MIVEL NEM VAGYTOK VÉGSŐK, ÚGY ÍTÉLEM MEG, HOGY HÍVEIM VAGYTOK, KIK KISZABADÍTANI ÉRKEZTEK ENGEM. HELYES! TÉRDELJETEK LE URATOK ÉS PARANCSOLÓTOK ELŐTT! ÉS UTÁNA MONDJÁTOK EL, HÁNY ESZTENDŐ TELT EL AZÓTA, HOGY BEZÁRTAK IDE.
Ezzel egyelőre még türelmesen várakozva nézett a társaságra, hogy tegyék, amit parancsolt.

//Ha vkinek van ötlete, hogy milyen színt használjak Vanath-hoz, akkor örömmel fogadom a tippeket Smile //


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bandon, Oregon - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bandon, Oregon - Page 4 Empty Re: Bandon, Oregon

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.