Japán (Tian)

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 03 Feb. 2015, 21:19

Láthatóan vegyes érzésekkel volt a nőnek az ittlétével kapcsolatban a Mester. Az, hogy nem csak ez de még más realitási zavarok is ugrálnak fel fel még aggasztóbbá teszi a dolgot, hogy ez a nő itt van. Mert lehet, hogy mások már észrevétlenül is át tudtak jutni ide ahogy az emberrablások is és az a másik föld ami láthatóvá vált... Több aggasztó dolog van mint szeretném.. Teljesen tudnám élvezni azt ha nyugiban el tudna telni pár év aztán megházasodnék és még egy dolog letudva.
Megtudom végül, hogy miképp dönt a cselekedetemmel kapcsolatban és úgy ítéli, hogy jól döntöttem amikor ide hoztam. További utasításokat is kapok, hogy mit csináljak a nővel amit nyugtázok is.
- Értettem Mester.
Hajolok meg majd miután eltűnt a hologram felegyenesedem.
Még mindig az utcai ruhámban vagyok. Nem sokat oszt vagy szoroz ha még vár egy kicsit a nő a másik szobában ezért átöltözök az egyik kimonomba. Egy kezembe fogom a két katanámat és elindulok vissza a szobába ahol a nő várakozik. Út közben még megfogtam egy hang rögzítőt is és a kimonómba tettem.
Amikor odaértem a szobához az ajtót eltolták nekem és bementem, majd mögöttem be is csukták azt. Az asztalhoz sétáltam aminél ült Vera is és leültem török ülésbe vele szemben. Letettem a katanáimat magam mellé és benyúltam a kimonómba és kivettem a rögzítőt és az asztalra tettem miközben be is kapcsoltam azt.
- Kezdjük az elején. Mi a neved, kinek dolgozol, mi a beosztásod és milyen feladattal érkeztél ebbe a realitásba.
Félig teljes félig részleges információkat mondott eddig el. De volt benne hablaty is csak. Szerintem. Szóval ajánlom neki, hogy elég nyomós legyen neki már ez a környezet, hogy ne tartson vissza semmit se és dalolászzon szépen, teljesen minden kérdésre amiket fel teszek neki mostantól.  


//*megj. mezitláb van a kari, a képen azt ne vedd figyelembe *//

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 06 Feb. 2015, 12:33

Meditálással töltöttem az időt míg vártam az új "mestert". Annyira idegen volt számomra ez a kifejezés. Inkább a parancsnokhoz voltam hozzászokva. Mármint, hogy a felettesem így szólítsam. De az hogy egy nálam sokkal fiatalabb legyen a felettesem kicsit piszkálta a csőröm.
A szemem kinyitottam míg tovább agyaltam, mert rájöttem, hogy a hallásom még bőven fejleszteni kell, mert jelenleg nem védene meg egy esetleges támadás ellen. A ninják túl jól lettek ahhoz képezve, hogy akár a lélegzetvételüket is meghalljam. Láthatóan itt teljesen a Ninja életmódra mentek rá, míg odahaza inkább ügynöknek számítottunk.
Némi várakozást után eltolták az ajtót és Al belépett rajta egy kimonóban, mezitláb.
~ Akárcsak ez a hely. Úgy öltözött fel ő is.
Leült velem szembe, elővett egy rögzítőt, az asztalra tette, majd megint kérdezgetni kezdett.
- Bár a nagy részét már tudod de megint elismétlem ha kell. A nevem Vera Vi Slyen. Azzal a céllal érkeztem ebbe a realitásba, hogy információt gyűjtsek a kéz itteni tevékenységeiről. Mert mind mondtam, az ottani Kéznek dolgoztam. De amint ide érkeztem a kapcsolatom megszakadt a másik realitással, és esélyem sincs rá, hogy visszajussak ezért a többit is bátran elmondhatom.
~ Főleg ha nem akarom, hogy kifilézzenek a Ninjáid mert nem köpök.
- A főnököm Matsumoto parancsnok volt a beosztásom pedig nehéz lenne megfogalmazni, bár talán a szakaszvezető a legjobb megfogalmazás rá. Csak minket a képességeink miatt kovácsoltak csoporttá.


A hozzászólást Laura Slyen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 06 Feb. 2015, 19:14-kor.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Feb. 2015, 12:58

//Találj ki neveket Te nyugodtan, aztán ha majd Aian utána keres, akkor mondom, hogy itt kicsoda, micsoda azaz illető.
Egyébként amíg ilyen nincs nyugodtan szabadjáték, nem kellek ide ^^//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 13 Feb. 2015, 11:11

Persze megjegyzi, hogy ezeket már mondta egyszer mert kérdeztem már. Nem felejtettem el de az inkább egyfajta tapogatózó beszélgetés volt kettőnk között a hotelben mintsem a hivatalos kérdez felelek játék amit most kihallgatás alatt kell tennem most vele. Persze elsőre nem mond sok új információt emiatt de az már új infó, hogy ki is az ottani vezetője a Kéz-nek ami mindenképpen hasznosnak bizonyulhat. Van bőven ráció abban, hogy annak ellenére, hogy szakaszvezető posztot töltött be dalol szépen a kérdésekre. ennek igazán örülök is meg nem is. Némi kihívást mutathatna de biztos nem fog. Biztos vagyok benne, hogy tudja. Ha nem válaszol szépen akkor kevésbé lesz neki az ittmaradása kényelmes.
-Mióta áll az ottani Kéz szolgálatában és milyen feladatai voltak.
Teszem fel neki a következő kérdéseket. Majd ha válaszolt ezekre akkor felteszem neki a következőt is nem sok szünetet hagyva.
- Korábban említést kapott, hogy többed magaddal lettél kiküldve. Hány főről van szó és mióta hajtanak végre ilyen utazásokat, mióta áll rendelkezésükre a technológia és milyen technológiák állnak a világának a rendelkezésére.
Azt már tudom, hogy nem olyan fejlettek általánosságban mint mi, már az orvoslásban bizonyosan illetve közlekedésileg is de mégis csak  több realitásba is át ugrottak valahogyan. Valószínűleg csak a katonai technológiájuk fejlődő míg a civil annyira nem halad előre.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 14 Feb. 2015, 13:10

A kérdésekre válaszoltam, de jönnek az újabbak. Mivel úgy hiszem jobban járok ha válaszolok, és haza már úgyse jutok, így már mindegy a dolog.
A kérdésre, hogy hány éve is vagyok a kéz alatt, kis ideig elgondolkodom.
- Kicsit több, mint három éve. A testnevelési főiskoláról kerültem oda.
Válaszolom, majd összefoglalom magamban a következő kérdésre a válaszokat.
- Felderítés, hírszerzés, különleges megközelítést igénylő akciók, nemzetbiztonságra veszélyes személyek elfogása.
felelem a kérdésre, bár nem akarom ezeket túlzottan kifejteni, jobb ha van néhány ász a tarsolyomban.
A srác végül rátér a technológia kérdésére, amire úgy tűnik jobb ha válaszolok.
- A katonai technológia jóval fejlettebb mint a civil. Ettől a realitástól a civil sokkal elmaradottabb odaát. Ami pedig az utazásokat illeti körülbelül 3 éve, de mivel úgy tűnik egy realitás robotokat gyárt, hogy megsemmisítse a realitásutazókat, így eddig nem volt túl sok sikere az akciónak.
válaszolom szolidan a kérdésekre és várom a következőket. Remélem nem lessz már túl sok, mert eléggé feszélyez ez a kihallgatásszerű szitu, sőt nem is maga a kihallgatás feszélyez, hanem a sok vérprofinak tűnő ninja, aki minket les. És félek, ha túl sokat árulok el, a végén már nem találnak hasznosnak és inkább meg akarnak majd szabadulni tőlem.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 16 Feb. 2015, 14:35

Szóval már három éve megvan a technológiájuk ehhez a fajta utazáshoz és ő is ennyi ideje van ott. És ahogy elmondja többnyire ilyen feladatokat is kellett csinálnia is már az előtt, hogy ide küldték volna. Információ szerzés és felderítés. Hát ez most nem sikerült teljes titokban számára.. Az, hogy a civil nem fejlett annyira mint a mi realitásunké vagy az ő katonai fejlettségük az jó hír számunkra de erről jobb lenne ha többet ki tunék belőle sajtolni mert ez így eddig csak látszati információ. Bár most jobban érdekel, hogy az a bizonyos katonai szintjük hol is áll pontosan. Bár nem tűnik elsőre veszélyesnek a technológiájuk,de magában a tény, hogy képesek a realitások között átjárni ilyesztő, hogy vissza menni valahol megnyugtató de csupán idő kérdése is lehet. Viszont, hogy az a robot ami rátámadt honnan jött az is jó kérdés de nem tűnt túl effektívnek a nő ellene így, úgy látom, hogy nem lehet magas a katonai technológia sem. Vagy csupán nem adták oda az utazóknak ami szintén reális lenne.
- Beszélj a katonai technológiátokról. Mik elérhetőek, milyen fegyverekkel rendelkeztek, páncélzat, utazási lehetőségek a katonaságnál. Mindent amit tudsz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 01 Márc. 2015, 23:10

Újabb kérdések éreznek és kezd egyre kellemetlenebbé válni nekem ez a vallatás.
~ Nem vagyok hozzászokva a hosszú kérdezz felelek játékokhoz, kivéve, ha én voltam a kérdező. Most már kezdtem átérezni mit érezhettek, azok akikből információt kellett kicsikarnunk.
Futott át fejemen a gondolatsor, majd válaszoltam.
- Vannak tankok, vadászgépek, ágyúk mustárgáz, gránát miegymás, páncélzat alatt van kevlárunk, ami elég hatékony. Utazni lehet vonattal meg repülővel is, de az előbbi gazdaságosabb szerintem, mert nagyobb tömegeket mozgathatunk meg.
Mondom a srácnak és várom kelletlenül a következő kérdéseit.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 02 Márc. 2015, 00:18

Válaszol, többé kevésbé. Bár nem értem, hogy miért lenne katonai szempontból jobb egy zárt pályán közlekedő vonat mint egy repülő. Mi féle vonatai vannak ezeknek. Vagy milyen vacak repülőik.. Kinyúlok az asztal felé és leállítom a felvevőt. Elteszem azt majd elnyúlok a katanáimért és azokat megfogva már állok fel.
- Vegyetek el tőle mindent majd zárjátok be és verjétek meg, hogy próbálkozni se tudjon a szökéssel.
Nem fordítok hátat és indulok ki rögtön a mondatom után. Megvárom míg a ninják már ott vannak mellette. Ez úgyis csupán pár pillanatot fog igénybe venni, de nem sok kedvem van arra, hogy esetleg nekem támad amint elfordulok.
Miután már ott vannak mellette a ninják viszont már nyugodtan elfordulok és kisétálok a szobából. Ha próbálkozna is sem fog tudni elérni. Csak megöletné saját magát. Intek miközben megyek ki az egyik ninjának, hogy jöjjön velem.
- Három naponta adjatok neki enni csak. - előveszem a rögzítőt és a ninja kezébe rakom - Ezt pedig juttassátok el a Mesternek.
Mondom neki majd intek, hogy mehet én pedig a saját szobám felé veszem az utamat. Gondolkozom séta közben majd megvakarom a fejemet.
~ Szerintem meglátogatom... Csak meg lehet látogatni, külön bármi esemény nélkül.. Csak akkor vinnem is kéne valamit...de mit. ~

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Márc. 2015, 09:00

2048. február 16. vasárnap – Osaka, Tian
Résztvevők: Hjuchia Algernon és Vera Vi Sylen

Vera elkezdett válaszolgatni a kérdésekre, de láthatóan Algernon nem igen volt elégedett azoknak a minőségével, mennyiségével, révén semmilyen konkrétumot nem kap és úgy érzi magát, mint akivel szórakoznak és hülyére veszik őt. A parancsot végül kiadta és valóban az ajtó külső részén álló két ninja teljesen hangtalanul lépett be a helységbe. A parancsok után mind a kettő meghajolt Algernon irányába.
< - Ahogyan óhajtja nagyúr! – mondta japánul az egyik. >
A fiú csak ezek után hagyta el a helységet, az egyik kifordult a folyosóra Algernon után, a másik pedig odalépett Verához, hogy megmotozza és elvegyen mindent tőle, ami nála volt. A kinti a második parancsra is bólintott, majd visszalépett a szobába, hogy elzárja a menekülési útvonalat.
Eközben Algernon visszaindult a szobájába, tudta, hogy azért illik előre bejelentkezni, főleg, hogy a császári udvarba készül, még akkor is, ha mindez csak protokolláris cím volt már csak manapság. Bár nem fogják elutasítani, hogy oda menjen, de a fogadására nekik is fel kell készülniük.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 05 Márc. 2015, 22:22

Válaszoltam az utolsó kérdésekre is, bár nem szívesen. Mivel nálunk űrkutatás és megfigyelés címszó alatt mentek a dimenziók közti vándorlások, így nem hallgattam el sok dolgot, de azt éreztem valamiért, hogyha mindent megtud azonnal akkor már nem lesz többé szüksége rám és talán eltesz láb alól.
Mikor nem kapott kielégítő válaszokat megparancsolja a Ninjáinak, hogy zárjanak be és verjenek össze.
Nagymacskához illő fújás és morgás volt a válaszom a hallottakra. Dühös voltam a fiúra és magamra, hogy hogy engedhettem, hogy ilyesmi történjen. Sejtettem, hogy nem lesz könnyű a dolgom, de hogy első nap majdnem kinyír egy robot aztán meg félholtra vert egy csapat ninja az mégiscsak sok egy napra. Pláne, hogy úgy éreztem nem ez lesz az egyetlen kellemetlenség, ami az elkövetkező napokba érni fog.
Nincs sok kedvem kinyíratni magam így hagyom, hogy a Ninják elvezessenek, miután elkobozták a cuccaimat. De szerencsémre még indulás előtt az egyik cipőmbe csempésztem vészhelyzet esetére egy svájci bicskát. Ha azt nem vették észre akkor valószínűleg ez volt az egyetlen dolog ami nálam maradt, mikor a cellába értünk.
Amikor megkezdték a verést az egyik kezemmel az arcom elölről takartam, másikat pedig a tarkómra szorítottam, hogy ne találjanak el nagyon rossz pontot, míg próbáltam a testem megfeszíteni, hogy tompítsam a testemet ért csapások erejét, míg magamban már kezdtem is átkozni Algernont, hogy ezt tette velem.
~ Az a kis takonypóc! Még megfizet ezért, előbb vagy utóbb!

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 12 Márc. 2015, 09:19

Vissza érek szépen laza sétatempóban a szobámhoz. Bent elülök az asztalomhoz és magamhoz hívok egy ninját.
- Értesítsétek a császárt, hogy tiszteletemet tenném náluk. - mondom mikor már ott van - És készüljetek össze ajándékokkal is az uralkodó családnak. Ennyi.
Mondom neki majd miután távozott, hogy intézze az ügyeket én megfogom az egyik etikett könyvemet ami az utóbi időben sok időmet kiteszi és lapozgatom egy kicsit. De csak pár oldalt lapozok át aztán becsukom és inkább levetkőzök alváshoz és be is vágom a szunyát hamar. Késő van már és fáradt is vagyok. A nyugodt pihenőnapomnak jól lőttek szóval legalább kialszom magamat. Az sosem rossz.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 12 Márc. 2015, 10:38

2048. március 2. hétfő – Japán, Tian
Résztvevők: Hjuchia Algernon és Vera Vi Sylen

A megverés nem volt annyira súlyos, mint Vera számította, nem verték őt véresre, vagy ehhez hasonló, egyszerűbben megoldották, talán ez fájdalmasabb volt, de összesen öt sérülést szerzett csak a lány. Kiugrasztották a térdeit, könyökeit és az állkapcsát. Így elérve azt, hogy mozogni se nagyon tudjon a fájdalomtól és beszélni se. Néhány napig volt ebben az állapotban a lány, utána pedig leszedálták és a következő majd két hét teljesen kiesett neki.
Algernon március elejére kapott időpontot, hogy akkor látogathatja meg a császári udvarban a menyasszonyát.

Vera lassanként ébredt fel, fogalma sem volt róla, hogy mennyi idő telhetett el. Még mindig sajogtak a végtagjai és az állkapcsa, de most már legalább érezhetően és láthatóan helyre voltak téve. A földön feküdt, a kezei és lábai egy-egy kisebb cölöphöz rögzítve, saját maga pedig a padlón volt egy pentagramma közepén. A teremben fojtogató füst volt, ez egyszerre volt kábító hatású és mégis aromás. Szédült és csak elmosódott árnyakat látott fekete ruhában, ninjákat valószínűleg, illetve kántálást hallott az egyik sarok felől.

Algernon készen állt arra, hogy hamarosan induljon a császári udvarba, mert mára kapott végre időpontot, hogy meglátogassa Sayuri-t. Az ajándékok megvoltak, hacsak nem voltak a fiúnak egyéni kérései, akkor a tradíciók és etikett szerint válogatták azokat össze. Jelenleg a Kéz főépületének bejárati csarnokában várakozott Algernon, amikor egy ninja lépett oda, majd meghajlás után szólalt meg.
- Nagyúr, a testőre néhány percen belül itt lesz, elnézést kérjük a várakozásért – mondta japánul természetesen.

//Ugrottunk egy picit, mert nagyon le voltatok maradva időben.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 15 Márc. 2015, 17:31

Hát véresre nem vertek, de azt elintézték, hogy szökni azt ne tudjak. Kiugrasztották a térdeimet, a könyökeimet, sőt még az állkapcsomat is. Majd otthagytak a cellában. A fejem zúgott a fájdalomtól és a könnyeim csorogtak végig a kissé eltorzult arcomon. Átkozódtam, igen átkozódtam. Pont mint az ellenségeimet mikor csapdába ejtetek, de itt még más volt a helyzet. Itt egynek akartak maguk közül mégis úgy bántak velem, mint valami hadi fogollyal akinek nem szabad se meghalnia sem pedig elszöknie.
A perek és az órák egybefolytak, aztán a napok is. Már nem is tudtam számon tartani az időt, mikor végre bejött valaki. Az éhség mart és a fájdalom is, amihez már lassan kezdtem hozzászokni, de a várt kínjaim alól való feloldozás helyett egyszerűen leszedáltak. És onnantól kezdve se kép se hang nem volt, ki tudja mennyi időre.

Ébredezni kezdtem, nem is tudtam, mennyi ideig voltam kiütve, de éreztem, hogy most már az állam is tudom mozgatni, anélkül, hogy a légzés rajta keresztül fájna. Így remélhetőleg az állkapcsom már a helyén volt és remélhetőleg a többi részem is, amit kiugrasztottak korábban. Mégis alíg kaptam levegőt valamitől, bár eleinte nem jöttem rá az okára, míg ki nem szagoltam az okát.
Az orrom azonnal valami furcsa illatot észlelet, ami aromás volt, de valamiért kábító is. Alig bírtam kinyitni a szemem eleinte, hogy felmérhessem hol is vagyok, egyáltalán még a cellában vagyok -e még.
Hamar meg is kaptam a választ:NEM. Annak ellenére, hogy a látásom nem volt tiszta, azt attól még felfogtam, hogy baromi nagy sz**ban vagyok. Egy pentagramma közepén voltam a földön, a kezeim és a lábaim egy kisebb cölöphöz voltak kötözve, ami a földből állt ki. A lábaim és a karjaim láthatóan már nem álltak olyan amorf formában, mint amikor kiakasztották őket.
Magam elé néztem, de a sötét és a fojtogató füst miatt csak árnyakat láttam, de abban biztos lehettem, hogy feketében voltak, talán nindzsák lehettek. De nem ők volta az egyedüliek ebben a teremben, mert az egyik sarok felől kántálást halottam. Próbáltam arra nézni, feltéve, ha a köteleim ezt megengedik.
Mindent összegeztem az elmémben és próbáltam elnyomni magamban a félelmet, ami mérgezni kezdte az elmémet. Egy hang formájában sikított az elmémben a félelem, amit éreztem, de le kellett gyűrnöm, hogy vajmi esélyem legyen arra, hogy kikerüljek innen remélhetőleg élve, mert ez sajnos nem egy film, hogy itt toppan be a nagy hős, hogy megmentse a fogva tartott lányt, mivel itt nincs is senki eben a realitásban aki törődne egyáltalán velem így csak imádkozhattam, míg próbáltam az agyam lecsitítani, hogy esélyem legyen koncentrálni, és egy ismételt, alaposabb környezet felmérés után, legyen lelki erőm kifundálni valamit, hogy megmenekülhessek. Kezdetnek a cölöpöket vizsgáltam meg, hogy lássam mennyire vannak távol egymástól, mert ha közel vannak, akkor talán el tudom érni a svájci bicskát a cipőmből, ha egyáltalán benne van még, vagy ugyanaz a ruha van rajtam, mint amikor a cellában ellátták a bajom.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 02 Május 2015, 22:24

Megkaptam az időpontomat a találkozóra. Persze nem lehetett csak úgy oda libbenni. Nem így működött a dolog. Legalább volt ideje az embereimnek össze szedni az ajándékokat és becsülettel felkészülni a látogatásra. Különösen kívánságom nem volt pluszban ajándékra. Törtem egy ideig a fejemet, napokig is de nem tudtam feljönni semmivel se ami tetszhetne Sayuri-nak így inkább hagytam a tradícióra az egészet.
Egy kicsit elkezdtem már türelmetlenkedni mikor végre mehetnék látogatóba de várnom kell még az indulásra. A főbejárati csarnokban ácsorogtam keresztbe font kezekkel, megfelelően kiöltözve az alkalomhoz és megjegyzendően fegyver nélkül most kivételesen. Csak a szokásos telefonom volt nálam a kimono kabátjába eltéve. Az érkező Ninja felé fordulok aki meghajlást követően még türelmemet kéri amíg a testőröm megjelenik.
- Elfogyott a türelmem. Miféle testőrre kell várni mégis. - válaszolok neki japánul és felettébb irritáltan - Küldjétek utánam, én elindultam.
Ne szórakozzatok velem, miféle testőr az amelyikre várni kell, hogy ide érjen. Haszontalan! El is indulok ahogy befejeztem a mondatomat.
~ Pedig milyen szép napnak néztem elébe, erre idejön idegesíteni! Még hogy várjak valami testőrre, ne röhögtess.~

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 03 Május 2015, 10:14

2048. március 2. hétfő – Japán, Tian
Résztvevők: Hjuchia Algernon és Vera Vi Sylen

Vera a következőkből nem sokra emlékezett, csak annyira, hogy zöldes füst lengte be a szobát és ezt lélegezte be. Minden végtagja a helyén volt eddigre, ezt megtudta állapítani. Ezek után csak képek következtek, a hangokat, kántálást hallotta, semmi mást nem, majd egy idő után elengedték. Kapott két fegyvert is*, ruhát kapott, ezúttal olyat, ami az itteni kézhez illett, vörös, esetleg fehér, vagy fekete egyedi ruhát, amelyiket választotta. Az egész, hogy másik realitásból jött olyan semmilyen, jelentéktelen volt már számára, ez a világ volt a fontos, hogy ezt a Kezet szolgálja, más nem. minden másban teljesen önmaga volt és szabadon tudott dönteni, a jelleme semmit sem változott. A feladatát is megkapta, hogy Algernon személyi testőre lesz, őt már úgyis ismerte, hiszen ő hozta el ide. A feladatához rohanni kellett, még hallotta azt, hogy Algernon már elindulna és ekkorra ért pontosan elé, elállva a fiú útját.

Algernon szinte hisztizve közölte, hogy elindul és küldjék utána a testőrt. Lépett volna párat, amikor egy nő állt meg előtte. Azonnal felismerte Verát, akit ő maga hozott ide korábban, hogy megölje. Most határozottan Kéz ruha volt rajta, bár igencsak egyedi verzióban, a fegyverei is tükrözték az e világi Kéz dolgát.
- Ő a testőre nagyuram – mondta az ügynök. – Mindenben engedelmeskedik önnek és már a Kéz oldalán áll!
Még meghajolt Algernon felé, ha pedig hagyta a fiatal férfi, akkor vissza is ment az épületbe a párost magára hagyva.

*lásd a sai-t, vagy három ágú tőrt a képeken, olyat kaptál, mind2 high-tech, a funkciót Te választod ki, hogy égetni, fagyasztani, mérgezni, elektromosságot stb. tud okozni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 08 Május 2015, 13:14

A zöld füst úgy kábított, hogy alig bírtam mozogni is. A kántálás és az elmosódott képek pedig nem nagyon segítettek megnyugodni.
Az egyik pillanatban még a cipőmhöz nyúlkáltam a bicskám után, a következőben pedig egyszer csak mozdulatlanná dermedtem és furcsa nyugalom szállt meg. Mintha egy láthatatlan nehéz fátyol hullott volna az elmémre és elzárta volna előlem a múltam, amit miatta ár nem tartottam fontosnak, csak a jövőmet, ami a kéz szolgálása és a Mesterem megóvása volt. Annak ellenére, hogy pár napja még átkoztam mindazért ami keresztül kellett mennem miatta. A térdek, könyökök és állkapocs kiugrasztása, az éhezés és fájdalmak, a reménytelenség. Ez az összes érzelem eltűnt a fejemől, az emlék elhalványult és arra eszméltem, hogy a testem lassan szabadul béklyóitól. Fegyverek kaptam és egy vörös öltözéket. Két high-tech say-t kaptam melyek képesek voltak elektromosságot okozni. Elvégre say volt odahaza a fegyverem, így nem okozott nehézséget a forgatása az elektromosság pedig bénításra és más fegyverek ellen is tökéletes volt.
Hamar meg is kaptam az első küldetésem, ami Algernon mesterem megvédése volt. Az utat hozzá már valamiért ismertem, futva siettem hozzá és mikor ő megindult volna a testőre nélkül én elé toppantam.
- Hiányolt Algernon Mester?
Kérdeztem, míg bemutattak neki. Én pedig kezemmel mutattam az utat, hogy menjen előttem, és én majd követni fogom.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 09 Május 2015, 09:58

Némiképp viccre véve érzem magamat amikor megjelenik a nő aki a másik dimenzióból jött, hogy majd ő lesz a testőröm. Több szinten is inzultálva érzem magam. Egyrészt kétlem, hogy hasznos lesz, másrészt meg miért pont egy női testőrrel kell megjelennem a menyasszonyom látogatásán..? Össze csípem az orromat az ujjaimmal és maszírozni kezdem közben legyintek egyet a másik ninjának, hogy mehet.
Slyen szavaira elengedem az orromat és egyhangúan válaszolok.
- Nem.
Majd megindulok.. Remélem, hogy tud tényleg valamit és nem csak egy csinos halotti babát kaptam, hogy ugráljon körülöttem.
Remélem, hogy minden rendben lesz a látogatás alatt. Minél közelebb jött az időpont annál többször jutott eszembe az a jövőkép, hogy megmérgezni akarnak. Teljesen paranoid dolog de most még nem tudom, hogy mit tehetnék ellene. Hacsak nem kezdem el saját kezűleg erősíteni a gyógyuló képességemet és saját magam mérgezgetem meg kis dózisokba. Talán működhet is még. Utána kell ennek majd járnom ha haza értem.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Május 2015, 11:26

2048. március 2. hétfő – Tokió, Japán, Tian
Résztvevők: Hjuchia Algernon és Vera Vi Sylen

Végül mind a két fiatal készen volt az indulásra, szerencsére nem járművekkel, vagy hasonlóval kellett menni, hanem ennél sokkalta egyszerűbben megoldották a Kéznél a dolgot. Teleportációval. Mind a két fiatal egy villanás után a havas Tokió városában találta magát egy folyó partján. Nem messze tőlük egy híd látszott, a másik oldalon pedig a mindenki által könnyedén felismerhető császári palota.
Japán (Tian) - Page 5 2v306lg
Az őr mindkét oldalán és a szélein egy-egy őr látszott, hagyományos régi tradíciók szerint kinéző páncélban, bár ezek is teljesen modernek voltak, oldalukon egy-egy katana, lézerfegyver, illetve energiapajzs, amivel magukat védhetik. A közelben senki sem mászkált, nem merészkedtek a császári palota közelébe. Itt most hirtelen talán hidegebb is volt, mint fent a hegyekben. Ott éppen szélmentes idő volt, itt azonban masszív hófúvások voltak a széltől, azért mind a két fiatal igencsak fázni kezdett, főleg Vera, mert ő volt igencsak alulöltözve.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 04 Jún. 2015, 09:04

Egy villanás csak az utazás. Nem ülünk be kocsiba vagy bármibe, hogy időt töltsünk azzal, hogy átutazzunk a palotához. Itt viszont hűvösebb volt mint a kéz-nél, kissé zavaró a szél de nem kezdtem el hisztizni miatta vagy vacogni. Hülyén venné ki magát. Inkább csendben megindulok a híd felé.
Az őrök két oldalt állnak végig, tradíciót tartó öltözet és technológiailag e kori fegyverekkel felszerelve őrzik a palotát és a környezetét. Igazán szépen mutat a kastély, még így is az erősebb hóviharban.
Csak a híd ig megyek el, ott megállok és a kastélyt nézem. Nem tudom, hogy valaki jön-e ki majd elénk vagy valamelyik őr kísér majd fel minket esetleg. Lehet, hogy egyik se aztán csak beengedem magamat.
Sylen felé nézek el egy pillanatra, hogy nem vitte-e el a szél a nőt.

- Remélem ismered az etikettet.
Nem igazán kérdeztem ezt hanem egy reménykedés volt inkább hiszen más sem kell nekem mint egy bunkó vagy üresfejű aki kínos helyzetbe hoz. Végül a híd felé fordulok vissza és elindulok át rajta, megyek a kapuk felé ha csak nem jött azóta ki senki vagy szólt az egyik őr esetleg.
Hm~mh, tudom, hogy csak a szimpla maszlag ajándékokat hozom de remélem nem a sima fapofás kösz-t kapom majd.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 26 Júl. 2015, 10:16

2048. március 2. hétfő – Tokió, Japán, Tian
Résztvevők: Hjuchia Algernon és Vera Vi Sylen

Vera nem felelt Algernon szavaira, hogy tudja-e az etikettet, de talán abban reménykedhetett, hogy a Kéz nem hajlandó lejáratni magát főleg nem a császári ház előtt egy hozzá nem értő személlyel. Így hát végül is elindult Algernon a bejárat felé. Az őrséghez hozzá sem kellett szólnia, szerencsére ismerték őt, tudták kicsoda és azt, hogy milyen alkalomra érkezett. Az egyik őr kivált a kapunál állók sorából és meghajolt Al irányába. Utána szótlanul indult el a palota irányába vezetve a párost. Hamarosan be is értek a császári palota első csarnokába, ahol az egyik őr szaladt el előttük, majd Al egy erős ütést érzett a mellkasán és az egész felsőtestét neon zöld festék lepte be. Az egyik oszlop mögül lépett elő fegyverrel egy alacsony, törékeny lány, az arca nem látszott a rajta levő maszk miatt.
- Szia Al, bocs a lö…
Kezdte volna mondani, mire oldalról őt lőtték le.
- Ön is kiesett hercegnő, tudja, hogy mi a holtak dolga – szólalt meg egy másik őr.
Leengedte a fegyverét és kivette a tárat belőle.
- Azt hittem, hogy később jössz – mondta a lány ezt már újra Algernonnak címezve.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 26 Júl. 2015, 11:14

Nem jön válasz. Kissé bosszant, hogy nem válaszolt de csak tudja a szabályokat. Legalább annyira, hogy ne hozzon kínos helyzetbe engem. Végül elindultam be a kapuhoz. Az őrökhöz nem kellett szólni és ők sem szóltak hozzánk. Ez már csak ilyen akkor. Tudják, hogy ki vagyok és miért jöttem így nincsen felesleges cseverészés meg megállítás. A kapunál állók sorfalából az egyik őr kilépett végül és meghajolt felém. A palota irányába indult tovább el előttünk én meg mentem utána. Be is érünk a palota csarnokába hamar. Ami meglep, hogy az egyik őr rohan el előttünk majd egy erős ütést érzek a mellkasomon és még bele lóg a perifériába amit látok így nem esek pánikba ahogy a feltűnő neon zöld festéket látom. Lenézek rá. Az egész mellkasomat beterítette. Micsoda testőröm van... Az oszlop mögül kilépő apró lányt figyelem ahogy elnézést próbál kérni mikor oldalba lövik hasonló festékkel. Paint pall. WoW. Nem semmik az őrök, simán játszanak vele. Vagy inkább az állásuk fontosabb, hogy visszautasítsák.
- Vissza jöhetek később is ha a hercegnőm úgy kívánja.
A kimonom teljesen festékes de megfogom az egyik szárnyát és megpróbálom megtörölni a mellkasomat is vele ahol a két szárny között becsapott még a festék. Közben közelebb sétálok hozzá.
- Nem mellesleg ... - szólalok meg mikor már odaértem hozzá és leveszem róla a maszkot - ... ez nem áll jól.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 28 Júl. 2015, 11:30

// Bocsi a kései válaszért//

A kérdésre elgondolkodtam, lévén nem tanítottak nekem semmit, de éreztem, hogy tiszteletteljesen akarok bánni az uralkodókkal szemben akikhez érkezünk, így nem éreztem, hogy túlzottan szégyent hoznék a kézre.
Ekkor elteleportálnak minket Tokióba a folyó partjára nem messze a palotától. Hideg volt az idő ,de nem akartam ezt mutatni, hanem követtem uramat és a minket vezető alakot a palotához.
Ahogy megérkeztünk uram rögtön egy festékbomba lövedékét kapta be a mellkasára.
~ Szépen kezdek mondhatom.
Hangzik a hang el a fejemben, majd meglátom a kis lövöldözőt és mikor hallom kicsoda enyhén meghajlok előtte.
Nem szólok, így találom jobbnak, de most már megterem mellet maradok és igyekszem éberebb lenni és előhívni a szárnyaimat, hogy azokkal védhessem meg mesteremet egy újabb lövedéktől, hogyha látom vagy hallom, hogy egy töltény felé közeledne, vagy rá céloznak, de persze ügyelek arra is, hogy a szárnyaimmal ne üssem meg uramat közben. Persze erre csak akkor van szükség, ha újabb paintball vagy más lövedék érkezne felé.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 28 Júl. 2015, 19:12

2048. március 2. hétfő – Tokió, Japán, Tian
Résztvevők: Hjuchia Algernon és Vera Vi Sylen

Sayuri hagyta, hogy Algernon levegye róla katonai sisakot, maszkot, ami rajta volt. ahogyan ez megtörtént már Vera is láthatta a lány arcát. Két újdonság volt rajta, amit még Al sem látott a lányon. Az egyik a nyakánál levő hennafestés volt, a másik pedig egy igencsak diszkrét orrpiercing.
Japán (Tian) - Page 5 1115dec
A lány alig lehetett egyébként 10-11 éves, de már most roppant szép és idősebbnek tűnt a koránál, arcra legalább is, de a kislányos teste még elárulta a korát. Közben Al nem igen tudta letörölni a festéket magáról, csak jobban szétkenni saját magán.
- Hozathatok tiszta kimonót, ha gondolod – mondta.
Még megvárta a választ, ha Al kért, akkor intett a fejével az egyik szolgálónak, és az egy meghajlás után el is sietett. Ha nem, akkor nem, de mindenképpen átnéz Al válla felett, mellett és kiszúrta azt, hogy a fiatal férfi nem érkezett egyedül.
- Ő is a Kéz tagja lenne, vagy csak a szeretőd? – érdeklődött. – Esetleg Karasu szándékosan ad melléd ilyen ügynököt, hogy a türelmemet tegye próbára?
A hangjából nem tűnt féltékenykedés, az sem zavarta volna, ha a szeretője, tisztában volt a politikai házassággal, hogy csak politika és semmi több alapjáraton.
- Kértek valamit enni, inni? – kérdezte még próbálva adni a jó házigazdát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Japán (Tian) - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 29 Júl. 2015, 09:01

Nem aggályoskodik, hogy levettem róla a maszkot. Meglepődni csak akkor lepődtem volna meg ha nem hagyja. Új viszont, hogy volt henna a nyakán és egy piercing az orrában. De ezek nélkül is már most gyönyörűbb mint az átlag nők. Alig hiszem el, hogy mégis még milyen fiatal.
A festéket egyáltalán nem tudom letörölni legalább egy kicsit, csak szét kenem jobban így meg hagyom is inkább. A felajánlást a tiszta kimonóra meg elfogadom.
- Jó lenne egy festék mentes.
Válaszolok neki és ő már indította is a szolgálót el. Még én is elnéztem az elsiető felé aztán pedig vissza az előttem álló kis hercegnőmre aki már közben elnéz mellettem, mögém.
- Még viccnek is gyenge volt hercegnőm. Egyszerű testőr, de ne vele foglalkozz.
Válaszolok neki és az álla alá teszem a kezemet és magam felé fordítom vissza, közben rámosolygok.
- Egy ital jól esne. - veszem el a kezemet az állától és felegyenesedek.
Aztán pedig követem ha elindul. Feltételezem, hogy nem a csarnokban akarunk leülni, hanem inkább valahol nyugodtabb, kényelmesebb és erre szánt helyen.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 30 Júl. 2015, 12:04

A lányról mesterem leveszi a maszkot, ekkor tűnik csak fel, hogy milyen szép és ha csak egy portrét láttam volna róla, mennyire becsapott volna a szemem. A lány gyönyörű volt, de koránál sokkal többnek tűnt.
A kíváncsiskodását és kérdéseit viccesnek tartottam, melyekre egy mosollyal feleltem, lévén a mesterem válaszolt mielőtt én felelhettem volna bármit is. Persze én csak mosolygok ezen is, lévén mesterem sok mindennek nincs tudatában velem kapcsolatban, de szerintem attól még kicsit túlságosan is erősen ellenkezett az ötlet ellen is. Persze én csak mesteremként tekintek rá, annak ellenére, hogy korban én vagyok az idősebb.
Az étel ital kínálására én csak enyhén bólintok.
- Köszönöm a kedvességét, de csak egy pohár vizet fogadnék el engedelmeddel.
Mondom egy ismételt gyenge meghajlás közepette.
Nem ismerem az etikettet, de remélem azért túlzásba sem viszem a dolgokat.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Japán (Tian) - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Japán (Tian) - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Japán (Tian) - Page 5 Mudch0 Japán (Tian) - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Japán (Tian) - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Japán (Tian) - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Japán (Tian) - Page 5 Empty Re: Japán (Tian)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.