Lakópark (Cape May)

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Morsus Szer. 22 Május 2013, 20:03

- Szép fiatalon lettél az!
Mondja Madár és eszik egy sütit.
- És még finomat is csinálsz!

Bard bólint.
- Randevú... Van egy bolygó... igazából kavics, ami olyan, mint egy tengerpart és egy csodás kék nap körül forog a zónában. Megfelel?
A kérdésre savanyú mosoly jelenik meg az arcán.
- Ezért szerettem beléd. Te mindig tudod, hogy mikor hazudok és Loki véreként félek, hogy idővel én magam sem fogom tudni ezt, de te ott leszel, hogy figyelj rám. Viszont most arra kérlek, hogy bíz bennem. A láncok története még távol van. Elfogom mondani, de nem ma. Ma ünnepeljünk. Aztán készülj, hogy körbe vigyelek egy teljesen új dimenzión.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 23 Május 2013, 10:16

2046. december 17. hétfő – Lakópark, Cape May
Résztvevők: Rachel Wilcox, Lorna Howlett, Bard Einarson és Madárijesztő

Bard szavaira gondolkodóan beleharaptam az alsó ajkamba, majd kissé oldalra biccentettem a fejemet és rosszallóan néztem a szemeibe.
- Hát nézzük – mondtam kissé fintorogva. – Ez közel sem egy jó szállodába, nincs gyertyafényes vacsora, és a meleg vizű kádban a közös fürdőzés sem jöhet szóba egy pohár bor, vagy pezsgő társaságában… de elnézem, hogy mit sem tudsz asgardiként a romantikáról.
Megvárom, amíg furcsán kezd el nézni, vagy zavartan, vagy bármilyen reakciót vált ki belőle, amit mondtam, aztán enyhül csak meg a tekintetem és nevetek fel.
- Tökéletes lesz – felelem szinte dorombolva és átölelem a nyakát, ha hagyja. – Csak ígérd meg, hogy a királyi kíséretedet, akik ott dekkolnak a házunk előtt oda nem visszük, csak ketten megyünk, ahogyan azt a normális párok is szokták.
A mosolyom eltűnt az arcomról, ahogyan a folytatás jött. Valami történt a zónában, oka van, hogy nem emlékszem rá. A rémálmok… az emlékeim lennének? Elvettem a kezeimet a nyakáról és kissé hátrébb léptem. Mielőtt még jobban meglátszottak volna a gondolataim az arcomon elfordultam és körbenéztem a szobában.
- Mit pakoljak be? – kérdeztem. – És majd ha kérhetem a mutogatásból a rusnya nagy bogarakat és csápos izéket hagyjuk ki. Egyszer elég volt őket látni.


Serena megsimogatta a fia fejét és rámosolygott.
- Semmi, csak a nővéred még kevesebbet lesz itthon, mint eddig.
Ezek után nézett Madárijesztőre.
- Van annyi sütemény, hogy tudjatok is elvinni – mondta. – Illetve, ha karácsonykor eljöttök, akkor is lesz megint, csak másfajta. Diós és mákos.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakópark (Cape May) - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Morsus Csüt. 30 Május 2013, 22:39

Bard megölelte a lányt és békésen hagyta pakolgatni.
- Amit szeretnél. Szinte bármit betudunk szerezni. Millerék állandóan küldenek szállítmányokat és a legtöbb nyersanyaguk ugyanolyan hasznos, mint a földi.
Mondja a herceg és kicsit megnyugodva az egyik polcnak dől mosolyogva.

- Jaj!
Mondja Madár.
- Teljesen elfelejtettem!
Ezzel elővesz egy apróra hajtót papírkát és széthajtogatja. Picit letisztítja és Serenának adja. Egy levél, amiben Madár a szüleinek írja le, hogy minden rendben van és nem kell aggódniuk miatta.
- Add oda anyuéknak, ha látod őket. Ne aggódjanak szegénykék.
Mondja mosolyogva Madár.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 31 Május 2013, 11:49

2046. december 17. hétfő – Lakópark, Cape May
Résztvevők: Rachel Wilcox, Lorna Howlett, Bard Einarson és Madárijesztő

Csípőre tett kézzel fordultam hátra Bard irányába. Majd csak legyintettem egyet.
- Férfiak! – morogtam.
Amit szeretnék lehet, hogy fel kéne Rachel-t rángatnom lentről, hogy ő segítsen pakolászni, neki valószínűleg jobban menne ez, mint nekem. Végül is előhalásztam egy sporttáskát és abba kezdtem bepakolni. Mégis azt sem tudtam, hogy mennyi időre tegyem, örökre, vagy csak néhány hétre? Vagy egyáltalán van különbség a kettő között? Jó néhány váltóruhát, egy másik cipőt, fehér neműket, és ehhez hasonló dolgokat pakoltam be. Az ipad-emet, pár könyvet, fésű, tisztálkodó szerek, neszesszeres csomag, törölköző, papucs. Ezekért háromszor mentem ki és jöttem be a szobába, mire minden meglett, amit akartam. És akkor azt hiszem, hogy ezzel készen is voltam. Még becipzáraztam a táskát, majd felvettem és olyan furcsa érzésem volt ettől.
- Úgy hiszem, hogy kész vagyok – mondtam kissé tétován. – Máris indulunk?


Odalent Serena átvette a papírt, amit Madár nyújtott felé.
- Anyukádat nem tudom, hogy merre lakik manapság, de a levelet odaadom apukádnak, ő biztosan eljuttatja anyukádnak is – mondtam.
Néhány pillanatig kellemetlen csöndben volt, de végül ismét megszólalt a nő.
- Van valami, amiről tudnod kell, nem nekem kellene elmondanom, de mivel nem találkozol velük. Tudod, hogy a szüleid évek óta nem voltak jóban már, azóta, hogy még otthon az erdőbe mentél. Mikor hazajöttünk nem próbálták meg megmenteni a házasságukat. Anyukád elköltözött, azt hiszem, hogy hazament, apukád pedig… Kane jelenleg Ko-Rellel él együtt néhány saroknyira innen, az egyik emeletes házban.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakópark (Cape May) - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Jún. 2013, 21:32

Bard fejet hajt.
- Ha szeretnéd. Természetesen mehetünk most is, de megértem, ha még maradnál egy ideig. Nem akarom, hogy apádat megsértsük azzal, hogy elrabollak és még azt se tudja mi történt.


Madárijesztő picit megfagy.
- Ó.
Mondja csendesen és pillanatokig ugyanúgy néz. Majd lehajtja a fejét és eltolja magától a sütijét. A kisfiúnak adja a tányérról. 
- Már nem vagyok éhes, edd meg. Nőnöd kell.
Mondja szomorkás hangon.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 14 Jún. 2013, 08:14

2046. december 17. hétfő – Lakópark, Cape May
Résztvevők: Rachel Wilcox, Lorna Howlett, Bard Einarson és Madárijesztő
 
Megtorpantam a felvetésre, hogy még maradhatunk, apa miatt. Csaknem félt tőle, hogy miként reagálna?
 - Te mondtad, hogy nem örökre megyünk – mondtam. – Különben is egy hét múlva karácsony, arra úgyis vissza kell jönnünk, nekem legalább is. Ti ilyesmi ünnepet úgysem tartotok, de azért örülnék, ha eljönnél. Apa meg szerintem tudja, hogy ez lesz, már számított rá.
Még gyorsan körbenéztem a szobában, hogy van-e valami, amit el kell vinnem magammal, de nem igen találtam ilyesmit.
 - Akkor köszönjünk el anyától és Racheltől és mehetünk is – mosolyodtam el.
Kinyitom az ajtót és kitessékelem rajta Bard-ot, ha kint van lefelé veszem az irányt.

 
Serena kissé szomorkásan nézett a fiúra, amikor megdermedt.
 - Sajnálom, hogy ezt nekem kellett elmondanom – mondta. – Apádnak, vagy anyádnak kellett volna…
A kellemetlen helyzetet talán az éppen lerobogó Lorna és valószínűleg a mögötte jövő Bard mentette meg. A nő a táskára nézett.
 - Ezek szerint most mentek?
- Igen, de karácsonyra haza jövök, és meghívtam Bard-ot is, Thadeus is jöhet? – kérdeztem.
A nő a szomorkás fiúra nézett.
 - Ha szeretne jönni, őt is örömmel látjuk – mosolyodott el.
 
//Folytatás: A szikla//
//Szerintem játékidőben 4 nappal később folytassuk már odaát.//


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lakópark (Cape May) - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lakópark (Cape May) - Page 3 Empty Re: Lakópark (Cape May)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.