Exiles 2: Kénkő és Pokol

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Morsus Szomb. 26 Május 2012, 18:23

New York, teli holdas este. A Pokoltűz Klub előtt jelenik meg a három túlélője az első küldetésnek. Velük szemben pedig az Időbróker áll.
- Gratulálok. Egészen jól ment a küldetés. Itt az ideje, hogy új társakat kapjatok ugye?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sarah Vas. 27 Május 2012, 00:25

Sikerül mentemen az embereket, akik úgy néz ki hogy szép lassan kezdenek feleszmélni, ez pedig jó, nagyon jó, csak remélem hogy nem kezdenek el pánikolni, nem kell nekem egy tömeg a markaimba, akik esetleg hisztérikusan tapossák agyon egymást, főleg nem a szemem láttára, nem tudom miért de az ilyeneket sosem szerettem, lekéselnek valakit? Jó lekéselték, de az hogy valakit agyon tapossanak, nem, azt valahogy nem hiszem, hogy végig tudnám nézni. Az egyik személy, még mielőtt burokká formázhatnám a falakat, leugrik a vízbe, s én kapnék is utána, de nem igazán merek, tartok tőle hogy akkor le ejteném a többit, így próbálok finoman „ kutakodni „ a víz alatt, vagyis pontosabban a vízben úgy, hogy kisebb gömböket emelek ki belőle, de fölösleges, s nem is tudom ezt sokáig csinálni, mert egy lilás fényre leszek figyelmes, majd pedig egy teljesen más helyen találom magam. Kell egy kis idő amíg ebből felocsúdok, az egyik pillanatban még embereket próbálok menteni, aztán meg már csak itt vagyok, és ennek az alaknak nézek a szemébe. Mindenesetre is a mondandója alapján jók voltunk, bár a kapitány halott, és most hogy így végig nézek a csapaton, más is hiányzik, akire viszont emlékszem, hogy kifejezetten élő volt, és nem értem hogy miért nincsen itt… Szóval bennem két kérdés merül fel, függetlenül attól hogy itt most lesz folytatás, nem arról akarok kérdezni, inkább arról hogy:
- Mi lett azokkal az emberekkel, akik a hajón voltak, és.. Hol van Radoslava? - Igen, ez a két dolog nagyon érdekel, sok életről van szó, és a lány is sikerült megkedvelnem, ahhoz képest hogy én minden reményt feladtam ilyen téren az emberek irányába, de azzal hogy nem néznek rám furcsán, annyira másak a dolgok, bár otthon is ilyenek lettek volna, talán az életem teljesen máshogy alakulhatott volna… Akárhogy is, ez már csak múlt, és nem számít, kíváncsi vagyok hogy vajon ki lesz a két új ember, kit hozni szándékozik, de ezt nem kérdem meg, hiszen csak idő kérdése, hogy fény derüljön rá, s ezért tényleg fölösleges lenne jártatni a számat, a másik meg hogy arra úgysem kíváncsi senki, mármint nem az újakra.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 27 Május 2012, 01:47

//Előzmény: Első csoda//

A villanás után egy ismerős épület előtt találta magát. Letörölte magáról a vért, ha volt olyan része, ami vérzett. A felesége még ott volt mellette és nem tűnt sérültebbnek, mint amikor utoljára látta, és itt volt még Kozmosz is. A többiek sehol, utoljára Amerika Kapitány is velük volt, illetve a tüzes pszichopata nő. És még az időbróker is, a szavaira csak elhúzta a száját, hogy egész jól ment a küldetés, a csapat fele nem volt itt, a realitást teljesen átírták, de azért. Összefűzte a mellkasa előtt a kezeit, abban már biztos volt, hogy a többiek meghaltak, de nekik tovább kellett menniük ahhoz, hogyha élni akartak és nem lehetett semmilyen szavuk erre, még akkor sem, ha ez az egész teljességgel a rangjukon aluli volt. Az épületre nézett, ami ismerős volt, akárcsak a szimbólum rajta. A Pokoltűz klub, ha másért nem odahaza amiatt váltak híressé, hogy közük volt a mélységlakókhoz, akik pedig az Atlantisziak esküdt ellenségei voltak.
- Remélem kapunk valami olyan öltözéket, ami megfelel a Pokoltűz klubhoz. Ezek az elit elitjei, vagyis annak hiszik magukat – az első részt a brókernek intézte, a másodikat Kozmosznak.
Újra az épületre sandított, majd a brókerre, elképzelni sem tudta, hogy mit keresnek pont itt, ilyenkor, amikor valószínűleg odabent teltház van.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sweety Love Kedd 29 Május 2012, 18:54

Elkeseredettnek ható próbálkozást tesz, hogy időt nyerjen, de nem várt segítség érkezik, aki azonnal tova is úszik, Glori pedig megütközve bámul rá, s nézi azt az iszonytató végjátékot, amit még szemei látni képesek.
Aztán hirtelen megszűnik a nyomás, és a lágy, hullámzó közegből lilás fényű teleport ragadja el, s amilyen buta a test, még aztán is a vizet, s annak kötött közegét keresi, melyben addig úszott, hasztalan, s Glori ügyetlenkedése csak lassan oszlik, ahogy képesség válik megvetni a lábát a talajon. Ezzel együtt pedig szárazföldi alakját is felölti, arcán nagy, diadalittas vigyorral. Tekintete egy pillanatra megpihen Namor alakján, majd az Időkufárra siklik. Ha kirántotta őket abból a világból, ha véget vetett a csatának, az azt jelenti, hogy veszteségekkel bár, de győztek, s ha minden igaz, mehetnek haza is.
Szinte már sajnálta, hogy véget ért a kaland, de a sajnálat azon nyomban szerte foszlik, ahogy meghallja az alak szavait.
-Itt az ideje, hogy haza térjünk, nem?- kérdezi óvatosan, miközben felzárkózik férje mellé. Érzi persze hogy egyetlen lejátszott meccs kevés a szabaduláshoz, az egész ott van a levegőben, de jó lett volna látni, mi történt a fiával. Mindenesetre nyugalmat próbált erőltetni magára. Most nem ők hozták a szabályokat, s alkualapjuk sem volt. Ha a fura figura úgy gondolja, nem ért véget a küldetésük, nem tehetnek jobbat, minthogy szolgai módon követik, és remélik nem vágja át őket.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Morsus Szomb. 09 Jún. 2012, 21:24

Időbróker felpillant.
- Csak azokat hoztam el, akik még éltek.
Majd a szerelmes pára nézett.
- Nem a küldetéseteknek még messze nincs vége és a felszerelést magatoknak kell megoldani. De kaptok után pótlást.
A szavai után megjelenik Káosz, Black Jack és Alicia. Mielőtt még kérdést tehetne fel bárki az időbróker eltűnik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 10 Jún. 2012, 08:38

Persze, túlságosan is könnyű lett volna az, hogyha ennyivel megússzák az egészet. Szóval csak a csapat fele élte túl a kalandot, ami kellemetlen volt, de legalább kapnak utánpótlást. Erre bólintott, majd három alak jelent meg, egy furcsa külsejű férfi, egy nyúlnő és egy ismerős alak. Végre még egy ismerős, még ha másik realitásból is, mert az alak túlságosan is fiatal volt ahhoz, hogy az ő világukból származzon. De akkor is jó volt egy ismerőst látni.
- Ezredes, Jonathan! – biccentett Miller felé.
Hogy is lehetne elfeledni a férfit, aki az apja tanúja volt az esküvőjükön és a SHIELD feje. Visszanézett az épületre és magukra. Egyelőre nem tudta, hogy a sebeik megvannak-e még, ha igen, akkor azokat is el kellett volna látni, plusz amilyen ruházatban vannak, abban nem mehettek be az épületbe sem, mert egyből kitették volna a szűrüket. Ez túlságosan is előkelő hely volt. Vagyis a saját világukban mindenképpen, valószínűleg itt is.
- Keresnünk kell megfelelő ruházatot – mondta. – A hölgyeknek estélyit, magunknak pedig öltöny, nyakkendő. Drágám megtudod oldani?
Kérdezte még a feleségét, majd kozmoszra nézett.
- Megkaptad az új feladatot?


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Jún. 2012, 08:50

Utolsó emléke, ahogyan Thorhalla rámosolyog és ígéri, hogy végre tényleg Einar lehet, majd vágás és most tért magához. Ezek szerint nem sikerült a nőnek, ám egy ismerős helyen volt. Pokoltűz klub! Úgyis imádott Black Jackezni a nevéhez híven és még megannyi jó nő is lehet odabent, nem mintha azok, akik itt voltak körülötte rosszak lettek volna. Elégedetten nézett végig főleg Gloria-n, noha egyik sem ért az asgardi nők, főleg Thorhalla nyomába, de szórakozni egy-egy éjszakára a nyulat leszámítva mind jöhetett volna. Venom is ott volt vele, érezte a szimbiontát, akit ő maga tart gyógyszerekkel, vagy a tudatával elnyomva, a remek munkatárs. A társaságot végignézve senkit sem ismert fel, bár az egyik alak őt igen.
- Ezredes? – kérdezte. – Szép is lett volna… százados. Jonathan Miller – mutatkozott be és ha a nők még engedték, akkor nekik kezet is csókolt egy olyan mosollyal, mint ahogyan Einar szokott a nőkre mosolyogni. – De maradjunk a Black Jack-nél. Hol vagyunk, és hogy kerültünk ide, és persze maguk kicsodák?
Bár a halfiú hasonlított valakire, arra a zöldre, akit az X-fegyver keresett azzal a halbigével együtt a genetikai tudásuk miatt. Hogy is hívták? Valami McKenzie rémlett neki, arra hasonlított, de ki tudja, lehetséges, hogy téved. Ami kiderült, hogy valószínűleg be kell menniük, koncentrálni kezdett, mire Venom egy helyhez illő öltözet alakját vette fel.
Exiles 2: Kénkő és Pokol Zoneempire017
Végignézett magán, ez megteszi ezúttal, nem volt oka panaszra.
- Nos? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Teddy Vas. 10 Jún. 2012, 13:41

Kissé értetlenül állok a történtek előtt, meghaltam, egészen biztos vagyok benne hogy meghaltam, emlékszem, nem kaptam levegőt, majd később ahogyan zuhanás közben a hideg levegő körbeölelt, s még földet érés előtt vége lett mindennek, nem értem hogyan kerülhettem ide, ez lenne a túlvilág? Akárhogyan is, egy csapat undorító, gusztustalan patkánnyal lettem itt összezárva, a többségüket felismerem, legalább is nagyjából, ismerős vonásokat, atlantisziak, oly sokat nem találkoztam velük, igazából egyáltalán nem, de megvolt ellenük is a megfelelő felszerelés, de akárhányszor reménykedtem egy jó kis harcban, sosem jött el az a pillanat, valójából azért, mert hát lássuk be, nem igazán folytak bele abba, hogy mi történik a szárazföldön, tudunk róluk, ők is tudják hogy ez így van, de nem igazán mutatkoznak, s ezért csak néhány régi felvételen s írásban szerepelnek, de ők is rajta vannak apám listáján, s csak idő kérdése, hogy elérjük őket, igen. Gyorsan végig tapogatom a ruházatomat, a fegyvereimet keresem főleg, s nagyrészüket meg is találom, de a késem, a kedvenc késem nincsen sehol, aggasztó, de könnyedén eltűrhető veszteség ez, s ezért fölösleges lenne leállni ezen bánkódni fölösleges, s ebben a helyzetben ezt nem is engedhetném meg magamnak. Angolul beszélnek, egyértelműen, ezt a nyelvet a legkönnyebb felismerni az egész földön, hiszen mindenhol ott van, akcentus alapján pedig amerikaiak lehetnek tán, és erre a viselkedés is rátesz, tipikus, sietős, de ez rendben van, ez mindenhol így van, s jómagam sem akarom sokáig húzni azt ami itt van, akármi is legyen az, s mivel fogalmam sincs hogy miért vagyok itt, azt hiszem gondoskodnom kell róla, hogy valaki beavasson.
- Kezeket a tarkóra és senki sem mozdul amíg nem tisztázódik hogy hol vagyunk és hogy miért! - Jelentem ki német akcentussal. Nem tervezek egyenlőre senkit sem lelőni, vagy ilyesmi, na jó, talán csak egy kicsit, nem nézem ezeket továbbra sem többnek holmi féregnél, tisztátlanok, keverékek, s ezért is szegezem rájuk a kedvenc, tartályos, rothasztó fegyveremet, lőni nem tervezek, csak ha támad valaki, de kétlem hogy így lesz. Megeshet hogy kissé túlságosan agresszíven reagálok a helyzetre, de össze vagyok zavarodva, fogalmam sincs hogy hol vagyok és hogy miért, ezt pedig minél hamarabb meg akarom tudni, az illedelmes kérdezés pedig fajon kívül nem szokásom, ellent mondana minden eddigi tanításnak, amit kaptam, bár lehet hogy ebből itt most nagy probléma lesz, nem érdekel, többeket öltem már meg, s már úgyis meghaltam, ez így alaposabban átgondolva, talán a pokol lehet, az egy eléggé logikus magyarázat lenne arra, hogy mi történhetett.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sarah Vas. 10 Jún. 2012, 16:10

Nos, az időbróker gyorsan letudja a választ, talán kicsit túlságosan is gyorsan,de végül is pont eleget mond ahhoz, hogy megértsem a dolgot, bár megmondom őszintén, eléggé meglep, úgy értem tényleg, nem tűnt volna fel hogy a női fáklyánk meghalt volna, lehet hogy megfulladt a víz alatt? Jó végül is ez így logikusnak tűnik, hiszen arra távozott, és víz alatt pedig az átlag ember nem igazán kap levegőt, na nem lényeg, talán jobb ha hagyom ezt a témát, nem vagyok vele előrébb, se én, se más, de azért nem tűnik valami jónak, hogy a csapat fele kapásból kiesett, úgy értem tényleg, ez volt az első akció, azok alapján pedig amiket mond, nos úgy tűnik hogy még sok várható, és ki tudja hogy mennyien fognak még meghalni, lehet hogy én leszek a következő aki kihullik a sorból? Nos remélem hogy nem, de már sikeresen elültettem magamban a félelem apró magvát, csak azt kéne elkerülni hogy kicsírázzon, mert különben okozhat majd még ez kellemetlen problémákat. A férfi eltűnik, s helyette három másik személy jelenik meg, végignézve rajtuk, nos nem tudom mit mondjak, egy furcsa kinézetű alak, akinek szarvak vannak a fején, a tekintete pedig nem valami barátságos, egy másik férfi, akit úgy tűnik hogy Namor ismer, nekem persze fogalmam sincs róla hogy ki ő, de eléggé illedelmesnek tűnik, mielőtt bármit reagálhatnék rá, kezet csókol, én pedig kissé zavarodottan tekintek vissza rá, ahogyan megnyerően mosolyog, konkrétan sikeresen zavarba is hoz, s a legszívesebben most elfordulnék, és kissé el is húzódnék, hogy aztán magamban valahogy kiéljem azt a sok furcsa érzést ami felgyülemlett bennem, hiszen ez volt a legelső hogy bárki is ilyet csinált, így hát annyira ismeretlen, s szokatlan ez a meglehetősen kellemes érzés. Nagy nehezen sikerül megállnom a dolgot, s így nem „menekülök” el a csapattól, helyette inkább, bár még mindig kissé zavartan, a harmadik személyre nézek, egy emberi nyúl valami, bőr ruhában, nos nem tudom hogy mit gondoljak így hirtelen vele kapcsolatban, de nincs is időm rajta eltűnődni, mert megjön az üzenet a feladatról, s van aki már rá is kérdez. Az előző alkalommal sem hazudtam, most sem igazán akarok, eddig azt bizonyította a társaság, hogy megbízhatóak mint csapat, bár most a három új tagban nem vagyok biztos, de ha olyanok, akkor maguk alatt vágják a fát, azt hiszem, bár lehet hogy nem, ezt még egyenlőre megkockáztatom, s majd eztán eldől, hogy legközelebb jobb lesz-e, ha megtartom magamnak, vagy csak párakkal osztom meg, vagy ha úgy alakul hogy sikerül addig elélnem, akkor nyugodt szívvel leközölhetem velük a feladatot.
- Buktassátok meg a belső kört. - Jelentem ki miközben megvakarom a tarkómat, majd pedig a fegyveres nőre tekintek, aki nem tűnik túlságosan barátságosnak, igazából talán valamilyen szinten megértem, de ez a viselkedés akkor sem tűnik számomra helyesnek, bár igazából nem csinálok semmit, csak kérdőn nézek rá, hagyom, had oldják meg a többiek a dolgot, ha van ezen egyáltalán mit megoldani.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sweety Love Vas. 10 Jún. 2012, 20:11

Nem tette boldoggá a válasz de valószínűleg a "Kalandod itt véget ért." frázis sem hatott volna jobban. Kissé csalódottan fordult férje felé. Tudta persze, hogy nem szabadulnak ilyen könnyen, de jó lett volna. Valószínűleg megpróbált volna még lopni egy kis időt csak kettejüknek, persze csak miután ellenőrizték, hogy a fiuk jól van-e.
Az érkezőkre pillantott. Nem akarta elkövetni újra azt a hibát, mint az előző körben. Nem, most hogy nyilvánvalóvá vált, hogy bár mindenki az életbe vágyik, bármikor meghalhatnak.
-Üdvözletem. Gloria vagyok.- Sietősen mutatkozott be, és kissé színtelennek érezte a hangját, de ezt senki nem csodálhatta, aki ott volt vele az előző körben. Az új fickó köszöntését egy röpke mosollyal fogadta, egy pillanatra visszaidézte benne a királynőt, de ahogy férje hangja elért hozzá, már nem is törődött vele, mitöbb, mosolya láthatóan élettel telibb lett.
-Persze, megoldom, keressünk egy boltot, és megvannak a ruhák. - Talán azt is megoldhatta volna, hogy mindenki pöpec formában lássa őket.. de kevésbé volt energiarabló a hagyományos változat, arra pedig az előző futamban rá kellett döbbennie, mennyire véges az energiája. A nagy bemutatkozás többi részét pihenéssel töltötte. Lehunyta a szemét, és könnyed, fél éber, meditatív állapotba küldte magát. Először azt próbálta ellenőrizni, vajon mennyi ereje maradt, majd elhagyva a teljes tudatosságot, próbált erőt nyerni. Nem törődik a kezeket a tarkóra felszólítással. Jobb dolga is van annál.
Mikor újra kinyíltak a szemei, Kozmoszra nézett.
-Vegyük át a helyüket, vagy tüntessük el őket?- remélte, hogy a Bróker nem valami gonosz játékot akart játszani velük. Így is kellemetlennek találta, hogy ennyire idegen terepre merészkedjen. Aztán a többiekre nézett.
-Biztos van valami drága divatüzlet a környéken. Látogassuk meg, a többi az én dolgom.-hasonló trükkre készült, mint nem olyan rég a belépőkkel.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Adam Taylor Kedd 12 Jún. 2012, 11:48

Káosz örjöngő ordítással jelenik meg. Aztán körbepillant. Ez nem a démonok által ostrmolt New York. Egyetlen mozdulattal húzza elő kardját és néz a fegyverrel hadonászó felé. Nem tesz fenyegető mozdulatot de izmai harckész állapotba kerülnek. A férfi mosolyogva néz körül. A démoni alakja elkezd olvadni és egy 180 cm körüli fehér férfivé válik.
- Most szépen elmondjátok, hogy mi a jó büdös lószar van itt. Mondja a férfi és a pengén keresztül kinyúl a közelben lévő vérért. Ha van vér ami már senkié akkor ő azt birtokba veszi. Nem csinál vele egyenlőre semmit csak az uralma alá hajtja. Ha szükséges akkor a furcsa fegyveres nő felé ugrik. Az ugrás közben visszakezes fogásba váltja a kardot és a leérkezés pillanatában a nőbe vágja. Ezt csakis akkor teszi, ha a nő támadó szándék jelét mutatja.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Morsus Vas. 01 Júl. 2012, 22:46

Az érkezőkből káosz és Alicia dühösen fegyvert emelnek a többiekre. Közben Goria érzékeli hogy remek állapotban van és a közelben egy kölcsönzőt is talál.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 02 Júl. 2012, 09:53

Kozmosz szavaira bólintott, szóval megvolt a feladat, egyrészt rájönni, hogy kik is a belső kör tagjai, aztán megbuktatni őket. összetett feladat. A nyúl szavaival nem törődött, egyáltalán nem is érdekelte, lehetséges, hogy meg sem hallotta azt, hogy mit tett. Ahogyan láthatóan senki más sem vette komolyan. De megnyugtató volt az előzőek alapján, hogy aki így viselkedik, az hamar meghal.
- Szerintem csak megbuktatni, nem maradunk itt sem sokáig.
Persze az újak közül mindenki, hogy mi is történt és mit kell tenni. Nem ő volt a hivatalos csapatvezető, így nem az ő tisztje lett volna elmondani, hogy mi is a helyzet.
- Meghaltak, egy új esélyt kaptak. Feladatokat kell végrehajtaniuk, HA túlélik azokat visszakerülnek a saját idejükbe. Ennyi. Az előző küldetésen a csapat fele meghalt, így számoljanak!
Az utolsó mondat figyelmeztetés volt a nyúl és férfi felé, akik máris agresszívak voltak. Gloria szavaira elmosolyodott és a karját nyújtotta felé.
- Úrnőm! Mutasd az irányt – mondta kedvesen.
Megvárta, hogy a nő belékaroljon és indulhassanak megkeresni a ruhaboltot. Azért fél szemmel figyel az újakra, ha bármelyik is támadna rájuk, akkor azonnal próbál kitérni előlük.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Júl. 2012, 10:11

Miller unottan ásított a nyúl hirtelen felkiáltására, igaz ahogyan látta, mást sem érdekelt különösebben, egyszerűen egy ilyen micsodát nem tudott komolyan venni. De legalább a hal választ adott kérdésre. Szóval amit eddig látott a csapatból, két idegbeteg és három nyugodt korábbi tag, és persze saját maga. A hal szerint meghaltak, akkor ezek szerint Einar lett belőle, de ezáltal ő, mint Miller és Venom meghaltak. Ami igencsak pech, révén ő még mindig Einar volt, tehát ha egyszer visszajut a saját világába meg kell ölnie az asgardi felét, hogy övé legyen a nő. Meg akkor már Magneto-t is, mert éppen az ő felesége. A tervek megvoltak, de még nem volt szabad ennyire előresietni. Akkor egyelőre a feladatok és a legfontosabb, hogy túléljék. Bólintott arra, hogy értette a feladatot, a belső kört megbuktatni, legyen az bármi. Megropogtatta az ujjait.
- Remélem mindenki járatos a szerencsejátékban – vigyorodott el.
Noha Venomnak hála már volt öltönye és elegánsan volt öltözve, a többiek igencsak nem, így nekik mindenképp szükségük volt a ruhaboltra. Ha a többiek elindulnak, akkor követi őket, arra ügyel, hogyha a nyúl, vagy a másik, vagy igazából bárki támadna, az elől kitérjen, a megölése majd később is ráér, az első, hogy kitérjen. Egyébként pedig nem lép fel támadóan senkire sem.
- A többi játékszabály micsoda a feladatok megoldásán felül? – kérdezte.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Teddy Hétf. 02 Júl. 2012, 17:32

Senki sem reagál különösebben a fenyegetésre, ez pedig rossz, nagyon rossz, és mivel nagyon nem tetszik az, hogy csak így semmibe vesznek, megfeszül az ujjam a ravaszon, s nagyon kevés hiányzik ahhoz, hogy meg is húzzam és ezzel elsüssem a legközelebb eső olyan személy felé, aki a legjobban zavar, ez pedig nem más mint ez a szánalmas alak, aki a kardjával próbál fenyegetni... Milyen elavult... Mindenesetre is nem lövök, ugyanis bár beletelik egy kis időbe, végül valaki mégis rászánja magát, hogy valamiféle alap magyarázatot adjon a helyzetre, ami így alaposabban végiggondolva, nem tűnik oly ostobának és egyszerűen lehetetlennek, mintha valaki ezt az otthonomban próbálná nekem elmagyarázni. Egy darabig még tartom a fegyvert, de végül egy lassú mozdulattal lentebb eresztem, bár az ujjamat még a ravaszon tartom, mert biztos ami biztos, de egyenlőre nem tervezek agresszív lenni.
- Összezárva egy csapat amerikai kutyával ki tudja mennyi ideig, ez csak a pokol lehet... - Mormogom félhangosan, majd pedig... Nos állok egy helyben, és várom a fejleményeket, közben pedig figyelem a többieket, nem tetszenek nekem, nagyon nem, tudom hogy bármikor hátba szúrhatnak, ha nem figyelek, és mivel az nagyon nem lenne jó, főleg mert hogy ha jól értem, ez az egész az életemért megy, nos nem esne túlságosan jól, alapból sem, de így meg végképp nincs ilyesmire szükségem. Valamilyen szinten kíváncsi vagyok, hogy miféle belső kört is kéne megbuktatni, nem vagyok járatos az ilyen dolgokban, illetve nem itt, mikor azt sem tudom hogy éppen hol tartózkodok, így hát amíg nem alakul úgy a helyzet, a cselekvés nagy részét rá bíznám a többiekre.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sarah Hétf. 02 Júl. 2012, 18:41

Bár egy pillanatra úgy tűnik, hogy hamarosan egymás torkának esik a társaság, vagy legalább is ketten a hatból, de szerencsére mégis mellőzésre kerül az ilyesfajta kellemetlenség, egyenlőre legalább is, bár nem adnék nekik túl sok bizalmat, ezek után legalább is nem, de amíg türtőztetik magukat, addig azt hiszem hogy rendben vagyunk, de az első olyan alkalommal, ahol veszélyezteti bármelyik is a csapatot... Nos akkor kénytelen leszek letekerni annak a bizonyosnak a fejét, mert bár valamilyen szinten felelősséget érzek irántuk, mert hát elvileg én vagyok ennek a csapatnak a vezetője, bár talán nem vagyok eléggé felnőve ehhez a feladathoz, és néha eléggé kellemetlen, de remélem hogy sikerül belerázódnom, a lényeg az hogy mindenki aki ebben a csapatban van, az én felelősségem hogy életben maradjanak, de ha veszélyesnek bizonyul valaki a társaságunkon belül, akkor a többiek érdekében kénytelenek leszünk megszabadulni attól a bizonyostól, mielőtt kárt tehetne esetleg a többségben. Glóriára emelem a tekintetem, de mielőtt válaszolhatnék Namor megteszi azt helyettem, én pedig egyet értek vele, bár valószínűleg bonyolultabb lesz, mint ahogyan ő elképzeli, de ez most nem számít, egy pár percig legalább is biztos, hogy nem. Felmerül egy újabb kérdés is, az egyik új tagtól, aki eddig meglehetősen nyugodtnak tűnt, és valamilyen szinten elegánsnak is, érdekes személy lehet, és mivel eddig senki sem szánta rá magát arra, hogy válaszoljon neki, így azt hiszem rajtam van a sor, hogy mondjak valamit, bár szabályok... Konkrétan nincsenek, csak azok, amiket mi állítottunk magunknak eddig, az pedig két egyszerű szabály.
- Próbálunk "csendesen" dolgozni, és lehetőleg addig rejtve maradni, amíg nem szükséges felfedni magunkat, kerüljük a felesleges feltűnést, a másik szabály pedig... - itt a kardos alak meg a nyúl felé emelem a tekintetem. - ...nem veszélyeztetjük vagy fenyegetjük a többieket, értve vagyok? - Költői kérdés, tudom a választ, hiszen értik a nyelvet amin beszélek, már csak onnan is tudom, hogy korábban mind a ketten azt használták, és a kérdés eredetéből kifolyólag a válasz már nem igazán érdekel. Egyenlőre csendesen megyek tovább a többiekkel, már ha mozgunk valamerre. Nem vagyok egy vezér egyéniség, de ezen szeretnék változtatni, az első lépés pedig... Legalább is azt hiszem, hogy az első lépés nem más, mint a... Hogy is fogalmazzam, szigor, talán? A lényeg hogy tudják, hogy ki a főnök, és remélhetőleg ha ez a lépés sikeres, akkor a többi is menni fog, és lehet mire ennek vége, lesz valamennyi pozitív tapasztalatom is ilyen téren, amit majd esetleg használhatok, ha úgy alakul hogy sikerül visszatérnem az életembe.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sweety Love Pént. 06 Júl. 2012, 23:20

Gloria elmosolyodik. Az ereje vissza tért, ami remek hír, de úgy érezte, takarékosabban kell bánnia vele. Az előző körben túlságosan hamar fogyott el, hamarabb, mint az ellenség, igaz elég rendesen túl is hajtotta magát. Remélte, hogy itt nem lesz hasonló telepata küzdelem.
Gloria csendesen várta, míg párja megejti az eligazítást. Egy pillanatra felrémlett előtte az ovi képe, majd el is tűnt, ahogy párja a kezét nyújtotta felé. Nem habozott csatlakozni hozzá, és elindulni.
-Nem messze van egy remek kölcsönző. Onnan tudunk ruhát szerezni- szólt hátra a csapatnak, s ha kellett, finom jelzéssel mutatta férjének, hogy be kellene várni őket.
-A többi játékszabály? -nézett mosolyogva vigyori Millerre
-Csapat vagyunk, mindenki haza akar jutni, és otthon akár el is felejthetjük ezt a kis epizódot... szóval... -egy komoly pillantás a csoport morcosabbik részére
-Nem kell a belső feszkó. Legyünk profik, hatékonyak, és dolgozzunk össze. - Ő tarthatónak tartotta ezeket az elveket, a szigorú fűnk mellett oldottabban megfogalmazva, és remélte, tényleg nem kell majd hátulról támadást várnia. Az, ahogy a pisztolyos alak nyugodtabbá vált, szinte kis győzelemnek hatott, de a felszín alatt láthatóan tombolt a bizalmatlanság. Gloria nem örült neki, de tudta, nem tehet mást, minthogy odafigyel rá.
Miközben vezette a népséget a kölcsönző felé, felmérte az utcát, és úgy érezte ha így jelennek meg, még a kölcsönzőbe sem engedik be őket, így egy olyan manipuláció mellett döntött, mely már eleve egy csapat jólöltözöttebb alakként tünteti fel őket. Kissé más arccal és karakterjegyekkel, de nem teljesen elszakadva a valóságtól. Nem akarta hogy a nem illeszkedő jegyek disszonanciát keltsenek, és megtörjék az illúziót. A ruhák megszerzését is hasonló, kulcshelyzetekben történő ráhatással tervezte elérni, valahogy úgy, mint az előző kalandban, a kiválasztást, rájuk igazítást manipuláció nélkül, a fizetés részt pedig ... nos trükkös módszerrel megoldva.
Remélte, hogy nem kell sok elmét megdolgoznia a boltban, de bármi várt is rájuk ott, a cuccok kellettek, úgyhogy kár lett volna ezen spórolni.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Morsus Pént. 13 Júl. 2012, 17:15

Mivel este van így csak két őrt kellett Gloriának meggyőznie, Azok mindent elmondtak és megmutattak. Egy kis időbe tellett mire mindenkire találtak öltözéket. Persze így is van pár személy, akire Glroiának illúziót kell helyeznie, hogy bent senki se kérdőjelezze meg a kinézetüket, de ez se okoz neki gondot. Ez egyszerű trükk és az emberek kellően naivak. A bál szervezői 18. századi estélyikben és frakkokban üdvözlik a vendégeket és bent fehér maszkos egyenruhás őrök felügyelnek mindent, de biztos távból. Mindig egy szinttel feljebb vagy egy terem arrább járőröznek. Miller felismeri a mozgásokat ezek zsoldosok, kemény és jól képzett katonák. Bent mindenki nyílt és kedves, még ha kicsit túlságosan arrogáns is.

/Gondoltam ne nyújtsuk tovább és mivel Adam nem írt így úgy vettem, hogy ő is beöltözött és veletek tart szótlanul/

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 13 Júl. 2012, 17:38

A többiek még kiegészítették, hogy mit is kell tenniük és mik a szabályok, legalább nem csak ő szótlanságára jártatja a száját. A ruhakölcsönzőben egy kisebb idő kellett annak, hogy találjon ruhát magának, de végül is sikerült, az eredetileg rajta levő atlantiszit nem vette le, csak arra öltözött rá, így volt sokkal előnyösebb, főleg, ha menekülni kell és nem tudtak volna a ruhákért visszajönni. Az ő esetében tudta, hogy Gloria-nak kell némi illúziót létrehoznia, hiszen a hegyes fülei és a szárnyak a lábán igencsak feltűnőek tudnak lenni. Odabent az első gondolata az volt, mintha csak hazaért volna a királyi udvarba, arrogancia, valószínűleg intrika is jelen van, még ha ez külsős szemlélőnek nem tűnik fel. Már most érezte, hogy nem lesz számára itt azzal gond, hogy beilleszkedjen. Az pedig idő kérdése lehet csak, hogy mikorra sikerül majd megtalálni azokat, akiket keresnek. Persze lehetséges, hogy információkkal kereskedjenek és más módszerekkel is meglehet győzni egyes személyeket. De egyelőre a terepfelmérés volt a legfontosabb, hogy a lehető legkevesebb meglepetés érje őket. Ha Gloria nem ellenkezik, akkor karonfogva vezeti a feleségét és elindul vele együtt, hogy elvegyüljön a tömegben.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Teddy Pént. 13 Júl. 2012, 21:01

Követem a társaságot, immáron teljesen megnyugodva, végleg helyre raktam magamban a dolgokat, bár továbbra sem örülök, hogy egy csapat mocskos féreggel vagyok összezárva, de meghaltam, ha élni akarok és folytatni a háborút gyönyörű és mindennél fentebb álló nemzetem oldalán, akkor kénytelen vagyok eltűrni a társaságukat, egyenlőre legalább is, aztán majd eldől, hogy miként alakulnak a dolgok. Bemegyünk valamiféle boltba, ami... Nos nem is valamiféle, könnyen megállapítható róla, hogy ruhabolt, és főleg alkalmi ruhákat árusítanak, én pedig személy szerint... Nos végül is nem mondanám, hogy nem szeretem az ilyen ruhákat, nem szokásom hordani, de testhez áll, és ez már egy olyan vonás a ruhában, ami szimpatikussá teszi, végül is mondhatni, hogy élvezem a dolgot, had "etessem" a férgeket, örülhetnek hogy ennyit láthatnak. Az eredeti ruhámra veszem, bár ezt így egy kicsit nehéz megoldani, de pár ruhadarab átmozgatásával, a gázmaszk levételével, és későbbi nyakba akasztásával könnyedén meg lehet oldani ezt is - nyakba akasztás után hátra fordítottam, így egyszerűen elrejtve azt a hajam mögé. A felszerelést magamnál tartom, mivel mást nem igazán tehetek, bár ha tehetném sem hiszem, hogy leraknám valahova, igaz a fegyvert hozzá csatolom a tartályához, hogy ne kelljen a kezemben tartani amíg nem hozza úgy a szükség, és bár így is fura lehet, hogy egy estélyin egyszerűen egy zöld folyadékkal teli tartály díszeleg a hozzá tartozó fegyverrel, úgy tűnik, hogy ez senkit sem zavar, feltételezem hogy az egyik kényszeres társam trükkje lehet, vagy csak ennyire nem érdekli ez ezen a helyen az embereket, akárhogyan is, megfelel. Egyenlőre csendesen követem a többieket, egyenesen be az épületbe, ahol valahogyan teljesen más légkör uralkodik, az emberek kedvesek, bár a viselkedésük valahogy nem képes megnyerni, és most igazából, nem tudom, hogy mit kezdjek magammal, valakit el kéne tenni láb alól, csak még nem tudom, hogy kit, de csak addig fog élni az biztos, vagy még addig a pár percig, amíg meg nem találom, már ha itt van egyáltalán, bár nem véletlenül hozhattak ide. Kissé céltalanul kezdek el bolyongani a tömegben, aztán majd csak kilyukadok valahova.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Thorhalla Pént. 13 Júl. 2012, 21:12

Miller bólintott a többi szabályra, végtére is ő tényleg haza akart menni, odahaza várta Thorhalla. Magneto és a gyerek Loki Lensherr csak mellékes zavaró tényezők, de őket ki lehet iktatni minden nehézség nélkül, így a probléma is meg lenne oldva egy életre. Ruhára továbbra sem volt szüksége, csak annyi kellett, hogy a kiválasztott Armani öltöny helyett Venom egy kissé archaikusabb formájú ruházat alakját vegye fel és máris készen is volt. A látszat kedvéért még egy botot is megformázott, csakhogy hihetőbb és élet hűbb legyen a kosztüm. Mindezek után követte a csapatot be az épületbe, nem tudta odabent nem észrevenni katona szemekkel a zsoldosokat, akik bent őrködtek. Igazán jól képzett elit harcosok. Ezen magában vigyorgott, ha harcra kerül a sor, legalább nem fognak unatkozni és végre a kellő testmozgás is meglenne, utoljára az embertelenek nem igen adtak erre okot, maximum az a nagy robot, de az meg megint más volt. Ha volt pincér odabent, akkor az első dolga az volt Jonnak, hogy egy pohár pezsgőt levett a pohárról és belekortyolt. Körbenézett, a szemeivel a helyet próbálta felmérni, hogy mik is a lehetőségek mialatt a tömegbesétált és ő is próbált elvegyülni és igyekezett egy-két magányos és csinos nőt kiszúrni idebent. Ha már itt vannak senki sem mondhatta, hogy nem kötheti össze a kellemest a hasznossal.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Sarah Szomb. 14 Júl. 2012, 11:25

Egy kis győzködés, bár nem az én részemről szerencsére, majd pedig már bent is vagyunk valamiféle ruha üzletben, ami tele van alkalomhoz illő ruhákkal, legalább is feltételezem, hogy alkalomhoz illőek. Nem válogatok sokáig közülük, a ruha vásárlás sosem volt az én sportom, nem szeretek hosszas időt ilyen helyeken tölteni, ha nem muszáj, nem azt mondom, hogy elsietem a dolgot, csak nem macerálok hogy " ez ezért nem tetszek, az meg azért nem tetszik ". Pár perc után már magaménak is tudhatom az egyik öltözetet, amiben, nos fogalmazzunk úgy, hogy kissé még abban is feltűnő vagyok, de annyira nem vészes, Gloriának hála pedig biztos vagyok benne, hogy senkinek sem fog feltűnni a kinézetem. Most valamilyen szinten örülök, hogy semmiféle plusz felszerelés nincs nálam, valószínűleg ott kéne hagynom valahol, vagy cipelnem, számomra pedig mind a kettő egy hátráltató megoldásnak tűnik, az egyik azért, mert bármikor eltűnhet, a másik meg... Nos akadhatnak belőle kellemetlenségek, finoman szólva, ezért látom problémásnak, de mivel ez rám ugye sehogy sem vonatkozik, akkor sem ha csűrjük és csavarjuk a dolgot, így hát tovább is lépek, van itt most fontosabb dolog is amivel foglalkozni kell. Az ajtónál páran üdvözölnek minket, majd belépünk, bent pedig... Ámulok és bámulok, a hely hangulata egyszerűen magával ragad, bár az ámulást igyekszem nem feltűnően csinálni, és azt hiszem sikerül is, mivel itt mindenki valahogy sokkal... Nos nem is tudom milyenek az emberek, kedvesek, de valahogy mégsem, ezt a viselkedést nem igazán ismerem, nem vagyok hozzászokva a környezethez, de viszont elég "bátorságot" tudok meríteni belőle ahhoz, hogy legalább egy valódi mosoly csússzon az arcomra ettől az egésztől. Ez a hely most elég kellemes, lehet, hogy többet kéne emberek közé járnom? Vagy legalább ilyen helyekre, bár amíg bámulni fognak, addig nem, de hátha egyszer egy olyan helyre kerülök, ahol nem számítok furcsának, ott biztos, hogy szívesen tölteném az időmet egy hasonló... Ünnepségen talán? Mindenesetre is ahogyan elnézem, kezdünk oszlani, ami talán nem is baj, végül is minél többfelé megyünk, annál jobb, én viszont nem szeretnék egyedül maradni, akkor valószínűleg pánikolni kezdenék, ezért az egyetlen olyan ember után indulok - persze nem olyan hatalmas sietséggel, csak moderáltan - aki normálisnak tűnt és a stílusával magához ragadta a... Nem is tudom mimet, a fantáziámat talán? Nem tudom, a lényeg hogy követem Millert a tömegben, csak finoman.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Morsus Vas. 22 Júl. 2012, 00:30

A csapat szétválik. Ahogy a helyüket keresik az egyik lépcső tetejéről kopogást hallani. Mindenki elcsendesedik és felpillant. Ott négy alak van.
Exiles 2: Kénkő és Pokol 770516-hellfire_club_00
/Csak a fehér ruhás nő van ott. Az alján láthatóak az őrök egyenruhái/
Exiles 2: Kénkő és Pokol 282509-149370-hellfire-club
/A középső férfin ilyen ruha van, szóval jelenleg nem félmeztelen. Sőt a legtöbb személyen ilyen díszes öltözék van. A fekete fűzős ruha a pincérnőkön van. A vendéghölgyek inkább szoknyát hordanak, mint ilyesfajta tangákat és bugyikat nyíltan./
A fekete hajú férfi kihúzva magát pezsgős poharat emel.
- Barátaim, társaim, gyűlölt riválisaim! - a kacaj hallatszik a tömegből - Üdvözöllek titeket a Pokoltűz Klubban. Ez a legfelsőbb osztály kis szórakozó helye, ahol a wall streeten elvesztett millióitokat vissza nyerhetitek egy póker asztalnál! Óvakodjatok Donaldtól, hisz még mindig az asztal ördöge és állítja, hogy nem is csal.
A szőke férfi legyint vigyorogva.
- Bárhogyan is kívánnom, hogy érezzétek magatokat jól és köszönöm, hogy ma is támogattattatok ezt a büszke több száz éves társaságot. Egészségétekre!
Ezzel poharát kiissza és sokan vele együtt így tesznek. A csoport megindul lefelé. Glory azonnal felismeri, hogy a szőke nő telepata, de az még nem kutakodik senki iránt így nincsenek veszélyben. "Donald" a szőke a férfi az egyik ingyenes asztalhoz megy megvereget pár hátat. A többi még csak a vendégekkel barátkozik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 22 Júl. 2012, 10:15

Lassan a tömegben elvegyülve fel lehetett mérni a helyieket, akik itt voltak, már csak arra kellett volna valami, hogy minek adják ki magukat, ha valaki rákérdez. Volt egy olyan érzése, hogy simán rávágja, hogy valamelyik királyi család tagja, aztán többet nem hajlandó ezzel foglalkozni, ezen a helyen a felsőbbrendűség tudat úgyis jelen volt, így hát ezzel nemigen fog kitűnni. Utána nézni pedig nem tudnak, ha ezen a világon mégis létezett Namor McKenzie, akkor rájöhetnek, hogy valóban egy hercegről van szó. A lépcső felé nézett ő maga is, amikor arról érkezett a hang. A szőke nőt alaposan mérte végig, mit lehet tenni, mindig is a szőke nők voltak a gyengéi és ez kifejezetten jól nézett ki. Ebben a pillanatban még csak az sem merült fel benne, hogy a felesége esetleg figyeli a gondolatait, hiszen a nőügyei régen is közismertek voltak. Ő maga is beleivott a „koccintás” után a pezsgőjébe. Egyelőre még mindig csak figyelte az eseményeket, hallgatózni próbált, hátha valamilyen sustorgás lehet arról, hogy kik is a belső kör tagjai, vagy a legrégebbiek. Bár volt egy olyan érzése, hogy a házigazdák lesznek, de nem lehetett soha sem tudni. Végül is egyelőre úgy döntött, hogy összeköti a kellemest a hasznossal és elindul, odahajolt Gloria-hoz és a fülébe súgott.
- Megyek próbálok információt szerezni – suttogta.
Mindezek után el is indult a tömegen próbálta átvágni magát, hogy elérjen a szőke hajú nőhöz.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Thorhalla Vas. 22 Júl. 2012, 11:16

Jonnak hamar feltűnt, hogy nincs egyedül és Kozmosz vele tartott. Igaz nem különösebben foglalkozott vele, itt megannyi gyönyörű nő volt, szebbek, mint a társnője, így inkább azokon legeltette a szemét. Az üvegkocogtatásra ő is a lépcsők felé nézett és halkan egy füttyöt is elengedett, ahogyan a szőkét meglátta. A felhozatal remek volt, nem csak a pincérnőket, de a házigazdát nézve is. örömmel itta ki a pohárköszöntőnél a pezsgőt, és már indult volna a szőke szépség felé, amikor a tömegbe lejöttek azok, de szomorúan kellett tapasztalnia, hogy a halherceg előbb megtette mindezt. Akkor nem marad más, mint a szerencsejáték. A pókert már említették, de ő a black jacket szerette jobban, ahogyan a neve is utalt rá, így próbált egy efféle asztalt kiszúrni a helységben, hogy hátha volt. Ha nem, akkor marad a póker és ez esetben az említett „Donald” felé veszi az irányt a tömegben. Csak akkor lép oda hozzá, ha a férfi már szabad.
- Üdvözlöm, Jon Miller vagyok – nyújt kezet a férfinak. – Ha nem bánja örömmel próbálnék szerencsét ön ellen a pókerasztalnál.
Mindezek után már csak reménykedhetett benne, hogy az éppen vereséges üzlete miatt nincs egy vasa sem és lehetséges lesz az, hogy hitelre kártyázzon. Bár ezen a helyen simám kinézte mindezt az itteniekből. Remélte, hogy nem téved.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles 2: Kénkő és Pokol Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles 2: Kénkő és Pokol Empty Re: Exiles 2: Kénkő és Pokol

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.