Jester és Shadow búvóhelye

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szer. 15 Aug. 2012, 10:38

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny), Cassandra Kerst, Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány és Victor Montano

A lány unottan nézett Árnyra, majd intett egyet, mire Árny egész testébe hatalmas fájdalom kezdett hasítani annak köszönhetően, hogy most érezte meg, hogy kezdi elveszteni az irányítást az átka felett. Mintha valami belülről akarná kitépni magát belőle, a lelkét tépné millió darabokra. A kín elviselhetetlen és őrjítő volt, de Árny mégsem volt képes elveszteni az eszméletét. A húsa visszanőtt egy ideig, hogy a kötelek abban csontig hatoljanak és vágják a férfit, majd visszaalakult teljesen szellemlovas alakba és újra némileg emberré és újra és újra és újra.
- Úgy látszik maradandó az, hogy atyánkat és anyánkat lehetett szidni és nem tettek semmit, mi nem vagyunk a szüleink! – sziszegte. – Ideje lenne megtanulni halandók!
William szavaira lágyan nevetett fel, odalépett a fiúhoz és gyengéden túrt bele a hajába és kócolta össze, ahogyan a kisgyerekekkel szokás.
- Kedves rokon, lehetséges – mosolygott. – De már most több kárt okoztunk, mint abban az időben, ahonnan te jöttél. És ezt neked köszönhetjük unokaöcsém, mindent annyira, de annyira könnyűvé tettél, hogy már a kihívás sem maradt meg – ekkor nézett Termina-ra. – A párbajokat és az ehhez hasonlókat meghagyom nővérünk férjének…
Terry-nek sikerült felülnie a helyén és a feszengés közepette vette észre, hogy míg ez a többieknek hatalmas fájdalommal járt ő nem érez semmit, Svarog is ugyanígy volt, számukra mintha ez egy egyszerű kötél lenne.
Árny és Tao pedig ekkor veszítik el végre a hosszú fájdalom és kínok után az eszméletüket.

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 00120

1 kör Cassie-nek és Rado-nak. 2 a többieknek. (Tao átkát számolom, nem sérülést/halált, nyugalom)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Szer. 15 Aug. 2012, 10:55

Svarog látja, hogy a többieknek hatalmas fájdalmai vannak, neki is, de ezek a leányzó fellengzős dumájától. Most komolyan, melyik bolygón számít ez fenyegetőnek, nyomatja ezt a manipulatív viselkedést, adja a jó kislányt, miközben a többieknek minden bajuk van.
Svarog ekkor lenézz és eláll a szava. Neki nincsenek fájdalmai, ez csak egy egyszerű kötél...
"Hmmm, ez megváltoztatja a dolgokat."
Dragunov elkezdi átégetni a köteleit, ha nem sikerül, akkor hozzálát a karmaival. Ha sikerül kiszabadulni, akkor felpattan, majd egy tűzgolyót küld a leányzó felé....
- Unnom a dumád!

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Cassandra Kerst Szer. 15 Aug. 2012, 11:03

A rettegés összeszorítja a szívem, a félelemtől levegőt is alig kapok. A bátorságom próbálom összeszedni, de érzem, nem sikerül. Ha elfogadnám az ajánlatát, és szolgálnék...de nem, a húgom úgy se menthetném meg, és ha megtenném soha többet nem akarna látni, ismerem ennyire. Ha bátorságom nem is tudom előhívni, az önbecslésemnek sikerül felülkerekednie a félelmen, és nem hódolok be Lairának. Egy gyűlölködő pillantással a tudtára is adom, nem beszélek, mert nem bízom a hangomban. Viszont többet nem igen remélek, minthogy legalább becsülettel halok meg. A kötelékeim egyszerű kötélnek tűnnek, de úgy érzem ez csak látszat, főleg William szabadulási kísérlete után. A képességem lehet, hogy használhatnám, de a démonok uralta városban kétlem, hogy megkötözve sokáig jutnék. Mivel mást nem tehetek várom mi lesz a sorsunk, van aki a harc mellett dönt, van aki a behódolást fontolgatja, én magamban mindannyiunkért imádkozom, hogy mindannyian túléljük.
//Nefi, ezt lehetne előző körbe számítani? pont lemaradtam vele, pedig korán kezdtem x.x//
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Szer. 15 Aug. 2012, 12:21

A nő válasza nem. Nem harcol meg velem. Idegesen kezdek el morogni de hirtelen megszakad amikor észreveszem, hogy ahogy felültem és mocorogtam a kötelek nem csináltak semmit. Jó kötelek de semmi olyan nem történt mint a másik kettővel. Nem sértettek meg. Lehet, hogy minket...Sima kötéllel kötöztek meg? Ez most komoly?! Először a megdöbbenés vesz erőt rajtam majd majd azt elfedi a düh. Vicsorogva állok talpra miközben elkezdem feszíteni a kötést minden erőmet beleadva.
- Szívatsz itt engem...a sima köteleiddel...És én még azt hittem valami mágikus vacak van...Rajtam!
Sziszegem ki néha az erőkifejtéstől meg meg szakadva és elkezdek átváltozni. A testem teljes felületét elkezdi a hosszabb szőr beborítani ahogy a méretem is ütemesen nő vele meg. A ruhám belém olvadva tűnik el. Farkasi jellemzők jelennek meg, a füleim, a fejem egésze a tépőfogakkal együtt. Kezeim helyén egy enyhe kavarodással hosszabb ujjaim végén karmok hegyeződnek s farkas farkam is megjelenik.
Teljes erőmből feszítem a köteleimet s mikor teljesen átváltoztam ebbe a köztes állapotba egy pillanatra a feszítést abbahagyom és egy nagyot rántok rá, hogy szét szakadjanak azok reményeim szerint, bár termetem megnövése miatt a kötelek engem is szoríthatnak nem foglalkoztat. Csak az, hogy leszakítsam magamról azokat a nyamvadt köteleket és ha ez sikerül azonnal neki is ugrok annak a nőnek, karmaimat belemélyeszteni s fogaimmal torkába harapni és nem ereszteni míg mozog.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 15 Aug. 2012, 20:40

A fájdalom nem hagy alább, és szinte érzem, ahogy a sárkánydémon szavai méregként hatolnak az elmémbe.
A szüleidnek több esze volt mint neked, és a testvéreidnek összesen., gondolom magamban. Ha ilyen szavakat sértésnek veszel, akkor pontosan ezen a szinten vagy, és minden sértés igaz rád.
-Nem lesz olyan könnyű dolgod... GrááÁÁH! ...Mint reméled!
A szavak már komoly fájdalmat okoznak, inkább nem lélegzem, a testemnek nincs rá szüksége - legalábbis egyelőre, amíg nem akarom elkezdeni a regenerációt. De ahhoz először alvás kéne, élelem, és nyugalom. Kétlem, hogy ezek egyikét is megkapnám mostanában, de jelenleg abban sem vagyok biztos, hogy sokáig életben leszek még. Persze életben most sem vagyok, de legalább a feladatomat próbálom ellátni. Ha végez velem... Ki tudja, hová kerülök majd...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Pént. 17 Aug. 2012, 11:51

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny), Cassandra Kerst, Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Yamato Arisa

Svarog sikeresen kiszabadította magát, csak éppen nem számolt arra, hogy a körülöttük levő tucatnyi démon nem fogja ezt annyiban hagyni. Amikor emelte a kezét, amiben tűzgolyó jelent meg hatalmas reccsenést hallhatott mindenki és a tűzgolyó semmivé foszlott. Egy kutyaszerű démon harapott a férfi kezére és törte el azt könnyedén. Erre a reccsenésre tért magához Arisa is - ő nincs megkötözve és úgy tíz méterre fekszik a többiektől -, aki látta, hogy Svarogon ott van a hatalmas kutyaszerű lény, még vagy egy tucat másik démon, egy nő, némileg pikkelyes karokkal.
Cassie látja, hogy Svarog és Termina is ki tudtak szabadulni könnyedén és a farkas nő szavai is eléggé hatásosak lehette. Termina teljesen átalakult farkassá és ugrott volna az asgardinak, de ekkor megtorpant. Hirtelen nem őt látta fenyegetésnek, hanem azt a lényt, ami megtámadta Svarogot, a nő mintha ott sem lett volna, csak a kutyaszerű démon, akire Termina azt érezte, hogy el akarja venni az alfa szerepét, egyértelműen ellenség volt.
És ekkor Radoslava-ba és Cassie-be hírtelen valami felismerés csap, rettegés. Egyértelműen a sérült bukott angyal, William felől. Ránézve mind a ketten a legnagyobb félelmüket látták benne és egyetlen érzés volt ezenfelül. Menekülni, futni, hogy minél messzebb kerüljenek a férfitól.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Arisa Pént. 17 Aug. 2012, 23:32

Valami furcsa reccsenésre ébredtem. Egy pár pillanatig nem tudtam felfogni, hogy hol vagyok és mi történik körülöttem, de hamar feleszméltem. Körülöttem démonok voltak. Néhány méterre ott voltak a társaim akik már harcoltak ezek ellen a lények ellen. Nem emlékszem mi történt mielőtt elájultam, de nincs is itt az ideje, hogy ezen elmélkedjek. A kardom nálam volt. Előrántottam és futni kezdtem a legközelebbi démon felé. Mielőtt a démon elé értem volna felugrottam és megpróbáltam felette átsiklani, majd még mielőtt földet érnék megfordulok és megpróbálok lecsapni a fejét. Ha sikerül már megyek is a következő szörny ellen. Ha nem jön össze a tervem, akkor sem keseredek el. Ha támad megpróbálom levédeni a támadásait, majd visszatámadok, de ezúttal testre és lábra próbálok meg támadásokat mérni, hogy meggyengítsem. Remélhetőleg nem túl erősek ezek a lények, és le tudom győzni őket az erőm használata nélkül is.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Szomb. 18 Aug. 2012, 13:56

Svarog nem sokáig örülhetett a szabadságnak, egy farkasszerű démon egyszerűen elkapta a karját és.... Hangos reccsenés hallatszott, pillanatokkal később elért a fájdalom az agyáig. Közben egy másik ember is kiszabadul, majd farkassá változik.
Svarog a farkasdémon felé néz...
A fájdalom még mindig pokoli, összeszorította a fogait...
Harcolt angyalokkal, démonokkal, bazi nagy rovarokkal. Végigküzdötte a világháborút, járt a másik világban...
- Rohadj meg! - morogja, majd a jobb kezével egy tűzgolyót vág a farkasdémon pofájába, majd reménykedik abban, hogy a vadállat hátraugrik a halálos csomag útjából, elengedi a koncot, és ő hátratud röppeni, majd egy újabb tűzgolyót dobhat rá.
Persze ha a karja engedi...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Szomb. 18 Aug. 2012, 16:24

Sikerül kiszabadulnom a kötelek fogásából s átváltoztam ahogy akartam. Két lábon meggörnyedve dermedek meg egy pillanatra mielőtt megindultam volna, hogy a nőnek rontsak de... Egyszerűen olyan jelentéktelen lett a szememben. Dühös voltam, ideges és feszült, meg akartam ölni átharapva a torkát de most jelentéktelenné vált. Már nincs is itt számomra ahogyan határozottan fordulok Svarog és a karját harapó kutyaszerű démon felé. A külvilág hangjai egy pillanatra élesednek majd elhallgatnak ahogy mozdulok a démon felé meg. Nem emlékszem, hogy éreztem volna ilyent, hogy ennyire ellenségként tekintettem volna rá bármire is és dominálni akartam volna felette de nem is éreztem idegennek. Sokkal inkább természetesnek tűnik ez az egész és midenáron győzni akarok. Megmutatni, hogy erősebb vagyok és jobb mint az.
Ahogy mozdultam már tudtam, hogy mit akarok csinálni és hogyan amint mellé érek a démonnak. A fejére csapok, nem teljes erőrmből megy a mozdulat de ütésembe így is viszek azért erőt s karmaimmal is bele hasítok, kapok ha eltalálom. El akarom különíteni attól amit megfogott. A zavaró tényezőt el lököm ha eleresztette a fogást a démon és utána már nem is foglalkozom mással csak a velem szemben lévő kutyaszerű démonnal. Hangosan morgok vicsorogva rá. Hátamon a szőr is végig felborzosodik s legörnyedve állok előtte termetemet fitogtatva. Nem mozdulok de ugrásra készen várok, hogy ha megmozdul akkor azonnal csapást mérjek rá már vissza fogás nélkül, mindent beleadva.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 20 Aug. 2012, 00:22

Amíg a többiek gyorsan és minél erőszakosabban próbálnak szabadulni, addig Albert és Victor még közelebb húzódtak egymáshoz. Egészen konkrétan összeért a lábuk és a felsőtestük egy része. Így Victor a lábával tudott morzézni Albertnek, míg a kopasz férfi, a könyökével jelzett vissza. Gyorsan megbeszélték, hogy hogyan fognak szabadulni. A terv szerint, Albert oldalán hagyott karddal Victor elvágja kezének köteleit. Aztán Victor megpróbálja eloldozni a kapitány kezét. Persze csak tapogatózva, nehogy lebukjanak. Mert hiába a sok "ugrándozó", sietősen távozni akaró egyén, azért jelentős szempár őrzi őket.
Victor csak egy kicsit fordul, hogy a hozzá férjen úgy a kardhoz, hogy mégse vágja el a saját kezét. Ha sikerült, akkor folytatja a műveletet. Ha ne adj isten végig viszik, Albert akkor is kivár még egy keveset. Ha megfelelőlen érzi az alkalmat, akkor tervei szerint mind a ketten megindulnak. Először utat vág maguknak a démonok között, hogy Victor is biztonságban menekülhessen. Azt követően fedezni szándékozik a hátukat, hogy folytathassák a rohanást. Nem kockáztatná barátja életét azzal, hogy itt és most veszi fel a harcot. No de ember tervez, isten végez...

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 20 Aug. 2012, 10:25

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny), Cassandra Kerst, Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Yamato Arisa

A korábbi eszméletvesztésnek hála Arisa még közel sem tud olyan gyorsan és fitten gondolkodni, mint szeretne. Elindul a démonok felé, de érzi, hogy meglehetősen lomha még a mozgása, kellett volna egy-két perc, hogy ténylegesen magához tudjon térni. Ahogyan felugrik a levegőbe a démon, amelyiket meg akarta csapni megragadja a bokáját és nemes egyszerűséggel Svarognak hajítja.
Svarog a mozgása miatt érzi, hogy a démon fogai csak jobban a húsába vágnak és ennek hála ha nem marad nyugton még lehet, hogy a karját is el fogja veszíteni. Szerencsére Termina nekiugrott a lénynek, ami így elengedte Svarogot, de mielőtt a férfi tűzlabdát formázhatott volna Arisa nekizuhan és mind a ketten a földre kerülnek ennek hála.
Termina fejre mért ütése sikerült volt és ezek után a két lupine egymás felé fordult vicsorogva. A lány kivárt, azonban a férfi nem, ő is négykézláb állt, a kezein és a lábain jó néhány centis karmok jelentek meg a körmei helyén, a fogai is már tűhegyes ragadozófogak voltak. Ő nem volt teljesen állatszerű, de azért kellően ahhoz, hogy ellenfele lehessen a nőnek. És már ugrott is Terry torka felé, hogy azt haraphassa el.
Victor sikeresen ki tudta szabadítani magát a kötelekből, ehhez a kard sem kellett, mert rá kellett arra jönni, hogy a kard nem vágta a kötelet. Azonban ez a kis mozgolódás, ahogyan ez kiderüljön hatalmas fájdalmakat okozott Albert számára és a kötél több helyen véresre marta a bőrét és már szivárogni kezdett a kötél alól a vér is. Victor teljesen sértetlen volt, amikor próbálkozott volna azzal, hogy kiszabadítsa bajtársát is vett észre, hogy egy démon indult felé és ököllel ütött az arca felé, ahogyan ott volt mellette.
Rado és Cassie pedig egyre jobban kezd pánikolni William miatt és lassan a többiek is némi nyugtalanságot éreznek amiatt, hogy a férfi ott van mellettük. Eközben Árny lassan ébredezik, de az elméjében üvölt továbbra is, hogy mindenki bűnös és a fájdalmai sem enyhültek túl sokat.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Szer. 22 Aug. 2012, 18:51

Korábban:
A szavaim nem igazán hatják meg a némbert, de igazából nem is számítottam rá, végül is csak egy patkányról beszélünk, nem kell, hogy különösebb intelligenciával is rendelkezzen. Viszont ami ezután történik, arra nem igazán számítottam, int egyet, majd pedig hirtelen, mintha nem történt volna eddig is elég sok hirtelen dolog, hatalmas fájdalmat érzek... Bár eddig is éreztem, végül is a kötelek vágása sem volt a legkellemesebb, sőt, egyenesen pokoli volt, de ahogyan ez megjelenik, a köteleket hirtelen valahogy... Nem az, hogy nem érzem, csak egyszerűen elfelejtem, hogy léteznek, oly szinten fájdalmas, mintha valami ki akarna törni belőlem, s ezt csak a lelkemen keresztül tehetné meg, s ez a fájdalom... Egyszerűen már oly szintű, hogy nem lehet hangok nélkül kibírni, bár nem ordibálok, de egyértelműen a fájdalom é a szenvedés hangjait hallatom. Az, hogy állandóan változok, igazából fel sem tűnik, s ha feltűnne sem bírnék tartósabb ideig azzal foglalkozni, mert a kínok nem szűnnek, legalább is egy jó darabig nem, talán pár perc lehet ez, de nekem nem meglepő módon inkább óráknak tűnnek, hiszen lassan telik ilyenkor az idő, ám végül elveszítem az eszméletemet...

Jelenleg:
Egy jó ideig csak a sötétség ölelt körbe, mondhatni kegyesen, nem éreztem fájdalmat, aludtam, de az igazat megvallva, nem álmodtam, csak csendes sötétség volt, és semmi több... Most viszont ez a semmi... Ez a zavartalan éjjeli feketeség, valahogy nem tűnik reálisnak, s lassan szűnni is kezd, a nyugalom helyét pedig lassan és fokozatosan átveszi a korábban érzett, meglehetősen ismerős fájdalom, bár kezdetekben még oly nagyon nem érzem, hiszen az ébredés általában egy ilyen eset után lassú folyamat, de zavarás esetén, vagy realizációnál az emberi szervezet képes iszonyatosan gyorsan magához térni... S az a baj, hogy ez velem is így van, ahogyan felismerem a fájdalmat, s az elmém megtöltődik tiszta emlékekkel a történtekről, meglehetősen gyorsan magamhoz térek, mondhatni... A szemeim kipattannak, bár még meglehetősen kába vagyok, és így ismételten érzem teljes egészében... Az egészet, a fájdalom még mindig hatalmas, bár egyértelműen tűrhetőbb, mint korábban, legalább is tűrhetőbb lenne, ha most nem párosulna hozzá egy iszonyatosan hangos ordítás a tudatomban, ami szerint mindenki bűnös. Ezt akármilyen nehéz is, próbálom figyelmen kívül hagyni, avagy elnyomni azzal, hogy a fájdalomra koncentrálok inkább, mert még az is jobb, mint ezt hallgatni, szétmegy tőle a fejem, és sajnos mivel még mindig itt vagyok megkötözve, így ennél többet nem is igazán tudok tenni, se ellene, se bármilyen más téren.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Arisa Szer. 22 Aug. 2012, 20:28

Még nem egészen tértem magamhoz. A mozgásom nagyon lassú volt, sokkal lassabb, mint amilyennek lennie kellet volna. Úgy néz ki, hogy ez a hirtelen támadás nem volt kifizetődő, de az sem lett volna jobba ha egy helyben állok. Mikor megpróbálok átugrani a démon felett ő egy könnyed mozdulattal elkap és Svarog felé hajít el. Mivel a férfinak ütközöm, így komolyabban nem sérültem. Mikor gyorsan felállok, akkor látom meg Svarog kezén egy démon lóg. Megfogtam a kardomat és megpróbáltam átszúrni a lényt és ha sikerül, akkor felsegítem a társamat.
- Elég húzós a helyzet. Remélem vagyunk elegen, hogy képesek legyünk kezelni a dolgokat - mondom neki. Mikor úgy érzem, hogy az erőm újabb támadásba lendülök. A célpontom szintén az egyik démon lesz. Olyan gyorsan futok felé amennyire csak tudok. Mikor odaérek elé, akkor megpördülök a tengelyem körül és eközben megpróbálok oldalához kerülök. A fegyveremet kitartva egy csapást akarok mérni a hátára. Ez egy elég erős kard, de nem tudom, hogy mennyire kemény a bőrük. Remélem, hogy legalább komolyabban meg tudnom sebezni ha esetleg megülni nem tudom.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Csüt. 23 Aug. 2012, 14:06

Tűzgolyó nuku, karletépés is nuku a pokoli blökinek. Svarogot egy lövedék vette le a lábáról, ekkor vette észre, hogy a SHIELD-es kolléganője az, aki nagyon is eleven.
"Valaki emlékeztessen rá, hogy a másik farkaskának majd adjak kutyakekszet." Svarog feltápászkodik, majd felsegíti Arisát. A karja pokolian sajog, de a sárkányforma mutáns igyekszik nem törődni vele.
Ekkor látja, hogy Arisa neki ront az egyik démonnak. Svarog úgy dönt, hogy fedezi a lányt. Tűzgolyókkal ritkítja a rárontó rondaságokat, de közben a rátámadó vadállatokra is figyelnie kell....
- Nem a számmal van a gond, hanem az összetartással.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Pént. 24 Aug. 2012, 01:53

Victor mozdul néhányat és érzi, hogy dörgölőznie sem kell, old a kötés. Mit sem sejt Albert fájdalmairól s lassan serkenő véréről. Közben gyorsan morze üzenetet küld társának, hogy "minden rendben, mindjárt szabadul". A válasz egyszerű és velős. "Ok". Ennyi telik az összeszorított fogú Alberttől. ~ Kegyetlen kötél... ~ gondolja ~ ...de talán így a jobb. Ha én próbálnék meg szabadulni, lehet, hogy Victor bele halna! ~ fut át az agyán a gondolat, miközben a mexikói megszabadul köteleitől. Victor már nyúlna hátra, hogy gyors kezeivel eloldozza Albertet amikor látómezejének határán mozgást érzékel. Odakapja tekintetét és meglátja támadóját. Harcedzett szemei gyorsan akcióba lépnek. Fedetlen térd vagy boka ízületeket keres, esetleg a démon mozgását figyelembe véve az ágyékát veszi célba. A két előbbivel az egyensúlyából próbálná kibillenteni a lényt, utóbbival maradandóan a földre tudná kényszeríteni, mivel eltörné a medencéjét összetartó kis csontocskát.
Ha akciója sikeres, legyen bármelyik is a három testrész közül a "szerencsés", már nyíltan próbálná oldani Albert köteleit, hogy együtt meneküljenek innen el messzire.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Pént. 24 Aug. 2012, 20:56

Odaérek célomhoz akinek a szájában még ott a kar. Csapásomat rögvest indítottam rá s a csapásom nyomán elengedte prédáját és rám figyelt. Végre. Karmai s tépőfogai bújnak elő. Hasonlója vannak ugyan úgy mint nekem de ez nem riaszt el tőle, nem tántorít meg s töretlenül, vicsorgok rá. Várakozásom nem tart sokáig s megindul, támad felém, torkomat akarja de nem hagyom, hogy elérje a célját. Ahogy mozdul, mozdulok én is felé, nem várom meg tétlenül míg ő ér el hozzám. Egyik karom magam elé felemelve kifordulok egy kicsit oldalra, hogy lendületből, visszahúzva magamat a másik karommal karmaimat mélyesszem bele s lendületemmel karmaimat tövig mélyesszem testébe s ekkor megtolom rámarkolva másik karommal is, hogy a földbe süppesszem bele erővel, hogy ott majd tovább támadva, darabokra téphessem.
Egy kis nyugtalanságot érzek de homályossá nem teszi azt, hogy eltiporni akarom az előttem állót. Megölni s darabjai felett állni győztesként.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Aug. 2012, 10:06

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny), Cassandra Kerst, Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Yamato Arisa

Árny továbbra is a korábbi gondolatokkal feküdt a földön, senki sem ment a segítségére. Cassie és Rado eddigre sírva és hangosan rettegve vinnyogva fekszenek a földön és kötözve próbálnak odébb mászni, kúszni William testétől.
Victor jól mozdult és a démon nem volt túl nagy kihívás, így könnyedén el tudta intézni, és már ki tudja szabadítani Albertet is, aki most már láthatta, hogy ő maga noha milyennek érezte a kötelet Victor úgy bontotta azt ki, mintha csak valamilyen madzag lett volna. Most már ők is menekülhettek.
Az esés Arisa-t némileg kijózanítja, így meg is tud indulni, hogy a démonokra támadjon, amihez Svarog is asszisztál neki. Úgy tűnt, hogy összesen csak az a démon keményebb és szívósabb, amivel Terry harcol, mert a páros alig fél perc alatt képes a másik 10 démonnal végezni már csak a sárkánynő, illetve Termina jószága maradtak ott a közelükben.
Terry a földre viszi az ellenfelét a karmok benne a démonban, de az ekkor a farkával csapott előre és ütötte azzal oldalba a nőt, akinek így a karmai kiesnek a férfi hátából és odébb tántorodik néhány lépést.
A nyugtalanság eközben mindenkinél félelembe vált át, Arisa csak a ekkor érzi meg a nyugtalanságot. De a többiek már félelmet éreznek, és ennek már tudják a forrását is, az eszméletlen William az, akitől félnek, ha valaki ránéz a legnagyobb félelmét látja a földön fekvő férfiban és messze akarnak tőle kerülni, mindannyian, nagyon messze.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Vas. 26 Aug. 2012, 00:33

Továbbra sem történik semmi, mondhatni egyedül vagyok a gondolataimmal, amik nem a legkellemesebbek és még mindig jelen van a fájdalom, a többiek pedig látszólag jól elvannak és nagyrészt vakok, vagy legalább is ketten egészen biztosan.
- Valaki szedje már le ezt a szart rólam! - Ezt az egy mondatot is eléggé nehéz volt már csak összerakni is, az állandó üvöltésnek köszönhetően amitől zsong a fejem, kipréselni belőle pedig még nehezebb, hála a fájdalomnak és annak, hogy ezt az egészet a levegő magamban való " megszorításának " hála vagyok képes valamilyen szinten eltűrni, mert lényegében ez a legjobb módszer arra, hogy a nehéz dolgokat elviselje valaki, legalább is nekem ezt tanították, és eddig ha szükség volt rá, mindig működött, most is. Közben valami változni kezd, egy furcsa érzés veszi át az eddigi nyugtalanság helyét, valami rosszabb, nem tudom igazából, hogy mi ez, mert őszintén megvallva, még soha sem találkoztam ezzel, tényleg soha, vagy esetleg annyira kicsi voltam még, hogy nem emlékszem... A lényeg az, hogy igencsak zavar, és tudom is a forrását, így ösztönösen oda tekintek, amit pedig látok... Magamat látom, de... Meglehetősen irritáló rózsaszín göncök és festett köröm, szőke hajjal... Undorító...
~ Úristen ne! ~ Ezzel a gondolattal pedig, bár tudom hogy a kötelek mivoltának hála valószínűleg ez még jobban fájni fog, vagy ugyan úgy, mint nemrégiben, mielőtt elveszítettem az eszméletemet, de gurulni kezdek, lehetőleg minél messzebb a magam torzult látványától.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Hétf. 27 Aug. 2012, 11:49

Svarog pofán dobja az egyik démont, majd egy másikat lángokba borítja. Eddig hat. Nem olyan keményfiúk ezek, úgy fest, hogy csak gyalogok. Svarog elvigyorodik, majd felröppen, légitámadást indítva a dögök ellen. Próbálja kizárni a karjából belé nyilaló fájdalmat.
Jól megszórja a pokolbeli kreatúrákat, miközben Arisa a többiek között rendet vág. Szép kis csapat lesznek, a nőnek már az Erőművek tagjának kell lennie. Szinte már dúdol, miközben learatja a démonokat. Ekkor különös nyugtalanság vesz erőt rajta, és amikor William felé nézz...
"Jaj ne".
Ahol a férfi volt egy plüss sárkány fekszik... Aki egy szőke, alvó kislány kezében pihen
Serena....
Na őt nem fogja újra átváltoztatni!!!!!
Távol kell tőle kerülnie... Ugyanakkor nem futamodhat meg...
Elkezd repülni, és meglátja a sárkányszerű nőt. A rettegés ellenére elgondolkodik. Ha a kiscsaj ennyire fölényeskedő, akkor miért nem harcol?
"Plüsssárkány leszel, és miután kialudta magát veled, éhező Asgardi kisgyerekek fognak téged megkapni."
Svarog remélte, hogy Arisa benne lesz a tervében. A nő felé nézz, majd alig észrevehetően az újabb Loki poronty felé int, remélte, hogy Arisa megérti ezt, és a nő bal oldala felé támad, mielőtt Svarog eldobja a kis szeretetcsomagját.. Eldob egy lánggolyót, a sárkánynő bal oldalát célozza be.
"Aztán az Asgardi árvák összeverekednek rajtad, kitépik a szárnyaidat."
Thorhalla húgicáját kell betámadnia.
"Majd beraknak téged a mosásba és összemensz."
Súgta a kis hang Svarog agyának hátsó részén.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Hétf. 27 Aug. 2012, 14:47

Ahogy támad s én is én kerekedem felül. A földre viszem sikerrel és a karmaimat is sikerült az oldalába mélyesztenem. Rákészülök következő mozdulatomra, hogy a földön tartva torkát harapjam el, marcangoljam szét a kutyaszerű démont, hogy végezzek vele. De a következő mozdulatomat már nem tudom megkezdeni mert váratlanul ér az övé. Az oldalamat csapja meg a farkával ami kellemetlenül ér. Kijönnek körmeim a testéből, a fogásom oda és hátra tántorodom pár lépést is a csapása miatt. Hangosan mordulok, morgok rá mikor újra megvetem a lábamat. Hátamon a bundám szőre az égnek mered végig és készen lépek egyet előre, hogy ismét neki menjek ám most én lépve elsőnek, könyörület nélkül. De ekkor kizökkent egy érzés a harcomból. Félelem uralkodik el rajtam. Félelmet érzek de nem ellenfelemtől félek, nem felőle jön az érzés hanem mástól. William től, ő az akitől árad ez az érzés, tőle kezdek el félni, nem tudom miért. Hátrébb lépek párat miközben hátrafordulok William felé kényszeresen szinte de nem őt látom ott. Közel sem ő az akit látok ott ahol neki kéne lennie.
Több mint kijózanító az amit látok. Hirtelen változom vissza emberré teljesen. Alacsonyabb leszek, újra rendes magasságom, a ruhám jelenik meg rajtam ahogy eltűnik a szőrzetem s fogaim és karmaim is emberivé alakulna vissza. Fejemet csóválom, arcomra félelem fagyott rá.
- N...ne... Nem.
Mondom, dadogom ki remegő hangon miközben hátrálni kezdek el. Lépteim egyre követik egymást de még mindig William felé nézek. Lépteim egyre szaporábbak és szaporábbak lesznek, végül már hátat fordítok neki és futni kezdek. Futni el, minél messzebb tőle... magam elől.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Arisa Kedd 28 Aug. 2012, 13:45

Most, hogy teljesen magamhoz tértem sokkal jobban megy a dolog. Ezek nem is annyira kemények, de azért nem akarom elkiabálni. Természetesen Svarog is rengeteget segít nekem a harcban. Érzem, hogy jó kis csapatot fogunk alkotni. Nem véletlen, hogy egy csapatba osztottak be minket. Külön örülök, hogy eddig még nem kellet használnom a mutáns erőmet. Remélem nem is kell majd. Mindig okos dolog ha van egy B terv ha elfajulna a dolog. Hirtelen valami különös nyugtalanságot kezdtem érzeni, de az okát nem tudom. Eddig minden jól ment és a helyzetünk sem vészes, tehát ebből nem fakadhat ez az érzés. Közben Svarog már a következő ellenfél felé támad. Nincs időm arra, hogy aggódjak. Látom a jelzését és rögtön megértem. Annyira gyorsan kezdek el futni a sárkánynő felé amennyire csak tudok. Amint a közelébe kerülök már támadok is. Megpróbálom elterelni a figyelmét, hogy a társam támadása eltalálja. Ha vissza támadna, akkor megpróbálom kivédeni vagy elugrani előle. A lényeg, hogy fel tudjam tartani. Ha Svarog támadása betalál én is még belevágok néhányat a biztonság kedvéért.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Szer. 29 Aug. 2012, 15:50

Victor térdre támad és az első rúgás sikerének lendületével máris arcon pöccinti a rá támadó démont, aki ettől dob egy hátast. A férfi azonban a befejezett mozdulatsor után nem tétlenkedik. A félelem gerjesztette menekülési vágy hajtja, de tudja: egyedül nincs esélye. Ezért nyúl egyből Albert kötelei felé s meglepődve tapasztalja, hogy könnyen oldja a béklyót. Csak ekkor veszi észre társa sérüléseit, aki láthatóan nem foglalkozik a lassan vérző vágásokkal. Inkább felpattan és kardot ránt. Olyan érzés keríti hatalmában, ami régen nem nyomta a lelkét. Ez pedig a félelem. Valójában maga sem tudja, hogy honnan származik éppen most ez az érzést. Csak azt tudja, hogy ettől a helytől, ezektől az emberektől és lényektől, most messze szeretne kerülni.
-
Utánam. - Adja ki Albert az ellentmondást nem tűrő utasítást és már meg is indul egy olyan irányba, amerre a legkisebb démoni ellenállást véli felfedezni s elkezd menekülni...kitörtni.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Aug. 2012, 17:02

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny), Cassandra Kerst, Boris Dragunov / Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Yamato Arisa

Svarog képtelen támadni, a rettegés egyre fokozódik és teljesen a hatalmává keríti mindez, már reszket és nyüszítés hagyja el a torkát, menni akar, futni el Williamtől. Termina ellenfele is hátrálni kezd már rá is hatással volt a bukott angyal. A legjobban Termina, Victor és Albert jár, ők futottak, amennyire csak tudtak, hamarosan pedig kiértek a mezőből, ahogyan harminc méterre érnek a félelem érzése igencsak megcsappant. Továbbra sem akarnak, tudnak az eszméletlen felé nézni, de legalább már meg tudnak állni és gondolkodni és össze tudják tenni, hogy aura lehet ami ezt okozza és valamilyen képesség, ha elkerülik William-et minden rendben lesz. A démonokra is hatással lehetett a sárkánynőt kivéve, mert ő még mindig nyugodtan állt. Termina ellenfelét már nem látja senki sem, az nyüszítve rohant el és a többi démon is nagyon messzire húzódott. Már csak ők maradtak ott és a sárkány.
Árny még mindig a földön megkötözve és ő is egyre rosszabbul és rosszabbul érzi magát, Cassie és Rado pedig az őrülettől és a félelemtől ekkor vesztik el eszméletüket. (ha lesznek magukhoz térnek)
Arisa pedig a sárkánynő felé rohant, eddigre a rettegés már neki is azt üvölti, hogy meneküljön, emiatt minden lépés egyre és egyre nehezebb. De végül megérkezett és lesújtott Arisa, a kard centikre közelíti meg a sárkányt, de ott megállítja valami, ami fehérkésen izzik fel. A nő nem tért ki, csak ekkor ragadja meg a kardpengét, ami csak egy kicsit vágja meg a bőrét és azzal rántja maga felé Arisa-t, a szabad kezével pedig már sújt is a nyaka felé.
Ebben a pillanatban a többiek egy árnyat látnak meg az égen és valami a reszkető Svarognak csapódik, mire az orosz pontosan William mellé zuhan le és újabb félelemhullám járja át. az égen pedig újabb sárkány jelent meg lebegve.
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Mihaiu

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Hétf. 03 Szept. 2012, 11:12

Svarog támadna, de nem tudd. Túlságosan fél, ez a nő megeszi reggelire, meg úgy mindenki. Hirtelen egy nyüszítés hagyja el a torkát, gyorsan veszi a levegőt. Nem tud harcolni, repülni sem tud...
Már leszállna, amikor...
Hirtelen egy nehéz test neki megy, és a földre viszi... Ahogy felpillant egy szárnyas alakot lát, és egy sokkal nagyobbat...
"Jaj ne, már megint?" gondolja, amikor meglátja a sárkányt... Majd maga mellé pillant... És meglátja Serenát, ahogy teadélutánt csinál a plüsssvaroggal.... és egy....Thorhalla jellmezes barbie babával.
Svarog felpattan, és futni kezd...
"Nem leszek újra plüssfigura, a francba is!"

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Szer. 05 Szept. 2012, 09:17

//Megtennétek a kedvemért srácok, hogy megerőltetitek magatokat és írtok? Kb 2-3 kör van hátra, amit reméltem hamar letudhatunk már.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 6 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.