Jester és Shadow búvóhelye

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Csüt. 12 Júl. 2012, 11:18

Megemeli a nő a csatornafedőt és egész könnyeden mozog. Mindenki le is megy a csatornába és én is. Borzasztó a szag az orrom ide most túl érzékeny de még lefelé menet éreztem, hogy a nő szaga és ember szagot. Mikor leérek akkor az orrom és a fülem is visszaváltozik emberire. Elég lesz így is elviselni a szagot nem kell, hogy még jobban érezzem. A bemutatkozás viszont megkezdi a morci és egy kis felhorkanást is okoz. Láthatóan valahogy ismeri a nő de ez csak az első döbbenés. Mikor a nő is bemutatkozik és elmondja, hogy mit tud Radoslava szinte kiszáll a lelke. Megtámasztja magát és értetlenül áll az egész előtt. Mikor a hasához teszi a kezét kezd csak az értem felé mozdulni a kicsi mércécském és ugrik be a teljes neve. A dátum amit írunk csak ráadás. Most a saját lánya áll előtte? Ez durva. Vagy jó, nem tudom. Felfelé nézek el ahogy meghallom a menetelő lépteket. Totál időben voltunk ezzel a lejövetellel. Szerencse, hogy nem álltunk neki odafenn még cseverészni. Mennyit is írunk? 2013-at ha jól emlészem, sosem voltam az évek híve, nem figyeltem sose az idő telését de ez, hogy 2050 van most ahova kerültünk. Ez azért kemény. Most tényleg időt ugrottunk? Wiliam eszmefuttatásától feláll a szőr a hátamon, a farkas farkam kileng oldalra, eddig nem volt ott de most hirtelen bukkant elő.
- Én Termina Alusia vagyok meg.
Mutatkozom végül, végre én is be de kicsit zavartan. Idő és dimenzió ugrás, jövő, démonhad masírozása a fejünk felett és ez azért meg bementünk abba a házba. Ki volt az a nő, ki lehetett az vajon.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Pént. 13 Júl. 2012, 10:52

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny) és Cassandra Kerst

- Anya! – nézett döbbenten Rado-ra és a hasára és örömében odalépett és megölelte a nőt, már-már könnyes szemmel. – Mindig is szerettelek volna megismerni!
Utána a többiekre zavartan miközben elengedi Rado-t és kissé hátrébb lépett.
- Az én időmben 2024-ben jöttek a démonok, a születésem után – mondta. – Ezek szerint önöknél nem.
Teljesen nyugodtan nézett bele Szellemlovas szemeibe a lány.
- Meg akar ijeszteni? – kérdezte. – Nos, nem fog összejönni… maga egy nagy semmi azokhoz képest, amik odakint vannak. A mozdulatai, minden izma megfeszült. Gyerünk, öljön meg akkor! De garantálom, hogy itt fog megdögleni a többiekkel együtt!
Ezek után nézett Tao-ra és bólintott.
- Lehetséges, hogy így lesz, de nem tudom – mondta. – Segíthetek visszajutni maguknak, de ha az életemet veszélyben érzem, itt hagyom magukat… nem kockáztathatok, remélem megértik.

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 00120

Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány és Victor Montano

Svarog magára hagyta a többieket és elindult a város belseje felé, hogy megnézze, hogy mi okozhatta a hangokat.
A két másik férfi pedig végre nekiállhatott a hullarablásnak. Leszedték Knight-ról a ruhát és megpróbálták, amit akartak. A tervük pedig bevált a ruházat valóban vízhatlan volt és a jég a felsőben szinte pillanatok alatt olvadt el és vált sima vízzé. Máris megvolt, hogy miben tarthatnak vizet a későbbiekben.
Svarog pedig beért a városba a hang irányába ment, ami pedig arra volt, ahonnan a rádióadás is érkezett. így most jobban hallotta már a királynő üzenetét is, amit éppen nem értett, mert nem angolul volt. Pár perc séta és egy megmászott torony után meglátta azt, akit keresett. A torony oldala be volt szakadva és odalent az épületben egy embernek tűnő férfi feküdt a lábát fogva.

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 00120

Elnézést, hogy felpörgettem a tempót, mert különben soha, de soha sem fejezzük be…
Terry: 2023-at írunk, nem 13-at Razz

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Cassandra Kerst Pént. 13 Júl. 2012, 11:43

Alternatív jövő. Hát ez egyre jobb. Fáradtnak érzem magam, és tehetetlennek. Tudom, hogy most valami nagy kalamajkába kerültem, és nem tudom ki fogok-e belőle kerülni. A démonokkal való harc magában is eléggé nagy feladatnak ígérkezett. De az a mi New Yorkunk volt, a jelenünk, a mi valóságunk...a valóság ahol Sheila otthon vár. Nem bírom megállni, meg kell kérdezzem. A lányhoz, Radoslava lányához fordulok, és megkérdezem:
- Mondd, tudsz valamit egy bizonyos Sheila Kerst-ről? Más néven Dawnról, vagy Dawnbringerről? - Ha ez tényleg egy másik valóság, felesleges is kérdeznem, hiszen ő nem az én húgom, de mégis... tudnom kell.. - És hogyan juthatnánk vissza a saját New Yorkunkba? Itt találtatok valami módot a démonok megfékezésére? - hátha van olyan megoldás, amit otthon is bevethetnénk. Még nem vesztettem el a reményt, bármilyen reménytelennek tűnik is a helyzetünk. William már volt hasonló helyzetben állítása szerint, George-ot se hatotta meg különösebben a helyzet, és Termina és Rado is elég jól bírja, legalábbis a látszat szerint. Külsőre igyekszek én is bátor képet vágni, de mikor Sheila után érdeklődök kicsit hallatszik a hangomon a kétségbeesés, nem tudom eléggé palástolni az aggodalmam.
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Pént. 13 Júl. 2012, 13:57

A lány reakciójára emelem a pengét, melyet még régebben formáztam a lánc végére, és egyenesen a torka felé tartom, lévén hogy pontosan ilyesfajta, avagy agresszív reakcióra számítottam, bár személy szerint inkább támadásra gondoltam, nem pedig valamiféle idióta viszont nyekergésre egy tetves kölyöktől, de ez is volt eléggé agresszív ahhoz, hogy így cselekedjek, igaz, gyorsan kapcsolok, és a pengét ebben a pozícióban hagyom, és nem vágok vele.
- Szánalmas. - Mondom ki jól érthetően a véleményemet arról a bizonyos válaszról, amit nekem címezett, és valóban így vélem, nem lehet hatalmas ellenállás, mégis az egyik, valószínűleg utolsó tag képes "könyörögni" a haláláért, és cserébe fenyegetőzni ahelyett, hogy tenne valami érdemlegeset, már ha ő valóban az ellenállás tagja, és létezik az egyáltalán.
- Szerencséd van fattyú, most jó kedvemben vagyok, és neki köszönhetően... - bökök a fejemmel Tao irányába - ...feltételezzük, hogy hiszek neked, de rajtad tartom a szemem. - Továbbra is kételkedem abban, amit mond, de egyenlőre le eresztem a fegyvert és várok, közben pedig továbbra is forognak a fogaskerekek a fejemben, lehetséges kimeneteleken gondolkodom, plusz azon, amit mondott, hogy segíthet visszajutni... Több lehetőség is fennáll ugye, nem a mi világunk, vagy a miénk jövője, esetleg nem is a miénk és nem is annak a jövője, de ha tud segíteni, és elvisz valami időgéphez, vagy bármihez, amihez amivel vissza tudunk jutni, akkor megint csak gyanúsabb lesz a dolog, hiszen akkor miért nem használja senki ezt a lehetőséget legalább arra, hogy visszamenjen és navigálja az embereket, vagy legalább tájékoztassa őket arról, hogy mi fog történni?... Mindenesetre is ezt most megtartom magamnak, ha úgy alakul, hogy valamiféle gépezetbe, vagy ilyesfajta mágiába botlunk, mert ki tudja, hogy egy ilyen folyamathoz mi kell, mert nem ez az első hogy ilyen történik, de... Nos még sosem derült arra fény, hogy mi működtet egy ilyen folyamatot a háttérben. Megvárom, hogy a többiek letudják a kérdezősködést, vagy legalább a mondanivalójukat, hozzáfűznivalójukat ha van az egészhez, és csak aztán szólalok meg.
- Ne húzzuk az időt ez esetben, beszélj vagy induljunk, minél hamarabb visszajutunk, annál hamarabb számolhatok Domammu szánalmas talpnyalóival a saját időmben. - A hangomban hallatszik a türelmetlenség, és valóban, most türelmetlen is vagyok, nem is kicsit.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 15 Júl. 2012, 09:55

A nő válasza igazolni látszik a feltételezésemet. Ez egy másik világ, ahol később jöttek a démonok, és még sok év telt el azóta, tehát az idő sem egyezik. Ha viszont itt a démonok még ennyi idő után is gyengék, talán a mi világunkban is van egy ilyen sebezhető időszak, amikor erőt kell gyűjteniük. Ezt jó lesz megjegyezni.
A szellemlovas roppant dühös, ez egyfolytában látszik rajta, az ok már annál kevésbé, de az meglep, mikor rám hivatkozva nem öli meg a nőt. Ezek szerint... Bízik bennem? Vajon tudja, hogy ki vagyok? Akárhogy is, ha hisz nekem, akkor a helyes úton jár, és talán nekem sem kell állandóan őt figyelnem. Látszik, hogy nincs semmi, amit jobban gyűlölne Dormammunál és a démonainál, nyilvánvalóan ezért választotta őt Mephisto szellemlovasnak, és ez most nekünk is hasznunkra válhat.
-Minden rokon vagy barát, aki itt él vagy halt teljesen más személy, mint akit mi ismertünk - szólok Dusknak, feltételezve, hogy ezért tette fel a kérdését. Aztán a nő felé fordulok, az utolsó szavaiban hazugságot éreztem, amivel palástolni próbálja, hogy képtelen lenne valóban hagyni minket meghalni, legalábbis addig, míg tőlünk függ az anyja élete is. Még ha nem is az igazi anyja, túlságosan fájna neki, hiszen sohasem ismerte a sajátját.
-Mindent megteszünk, hogy ne legyen veszélyben, ez mindkettőnk célja és talán az egyetlen esélyünk a hazajutásra. Egy lakóházba mentünk be, és a következő pillanatban már itt voltunk. Esetleg megpróbálhatnánk visszamenni a helyre, ahol megjelentünk, hátha ott a visszaút is - mondom a nőnek, de valószínűleg leszavazza a dolgot, hiszen a démonok mostanra már hemzsegnek odafent, és már nem vagyunk láthatatlanok számukra.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Vas. 15 Júl. 2012, 17:41

Svarog nem gondolta volna, hogy ezen az elátkozott helyen túlélőkre bukkanhat, a fickó egy leomlott torony belsejében volt, a lábát fogta. Valószínűleg tőle származott az ordítás, és a sérülést babusgatja.
A sárkány leszólt a férfinak.
- Jól vagy öregem? - Egy pillanatra eszébe jutott a démonos ügy, amikor összetalálkozott azzal a különös lánnyal, aki utána felzabálta annak szerencsétlen fickónak a szívét... - Nyugi, ugyanolyan földi halandó vagyok mint te, csak mutáns. Nevem Boris Dragunov, de a haverjaimnak csak Svarog.
Most nem akart kockáztatni, nem akarta, hogy az ő szívét zabálja fel. Ha a fickó válaszol, és nem változik át semmilyen szarvas-szárnyas-pikkelyes randasságá, akkor Svarog lerepül az ürgéhez, majd megnézi a sérüléseit.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 16 Júl. 2012, 22:19

Albert és Victor gyorsan és szakszerűen adagolják a rögtönzött tömlőkbe a jeget, ami elég gyorsan olvadni is kezd. Nem számítottak ilyen gyors kémiai reakcióra, ezért örülnek, hogy egyelőre kitart az anyag vízhatlansága. Magukra veszik a víz tartályaikat és elindulnak abba az irányba, amerre Svarog elindult.
- Kéne fegyver. - veti fel röviden Victor, miközben kiérnek a megborult épület adta árnyékból. Újra megerősíti a fején a kendőt, ahogy Albert is tett.
-
Látsz valamit, amiből lehetne csinálni? - Albert kérdésében nincs semmi gúny. Pusztán komoly érdeklődés. Victor azonban megrázza fejét s némán haladnak tovább. Próbálják elérni Svarogot. Victor útközben azért odafigyel a homokra. Nem felejtette el, hogy valami morajlást is hallottak a föld alatt. Bár nem hiszi, hogy a klasszikus Dűne című könyv homokférgei jelennének meg...inkább attól tart, hogy a vélhetőleg alattuk húzódó város romok, instabillá tették a homokot és egy-egy helyütt besüppedhet alattuk. Így kerülve akár több száz méter mély kürtőkbe.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Kedd 17 Júl. 2012, 10:12

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny) és Cassandra Kerst

Alice elgondolkodott Cassie szavain majd megrázta a fejét.
- Nem mond semmit sem ez a név, sajnálom – mondta. – Leginkább csak az X-men tagokkal tudom, hogy mi történt, hiszen anya és ő is – bökött Árnyra – ott laktak.
A lány szélesen elmosolyodott a következő kérdésre, majd az arca elkomorult.
- Igen találtunk, van a világon valaki, aki korábban, sokkal erősebb formájában megölte már Dormammu-t, de nem hajlandó segíteni A fődémont kell megölni ahhoz, hogy az összes szolgája eltűnjön erről a világról és visszakerüljenek a saját világukra.
Végül William-re nézett az ötlete után.
- Nem olyan rossz ötlet ez, most Queensben vagyunk, odatalálnak, ahol voltak a saját világukban? – kérdezte.
Árny szavainál a végén már csak a keze szorult ökölbe és a lány ütött. Árny érezte, ahogyan a csontjai reccsennek a koponyájában az ütés után, ami több helyen is eltört és végigrepedt, az nem mellékes volt, hogy a talaj is kiszökött a lába alól és a falnak csapódott, amit át is vitt és egy másik csatornajáratban terült el úgy, hogy még több csontja tört el, de a fájdalom mellett érezte, hogy ezek már gyógyulni kezdenek.
- A következő sértés után nem leszek ennyire kedves, tuskó! – mondta sértetten a lány.

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 00120

Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány és Victor Montano

Albert és Victor hamarosan meglátják Svarogot, ahogyan nem is olyan távol a torony oldalán áll és hallhatóan valakivel beszélgetett is. Ám mielőtt elérhették volna a mutáns berepült az épületbe, azaz a föld alá.
- Jack vagyok – mondta a férfi. – Ember… úgy tudtam… úgy, hogy legalább 100 éve nincsenek mutánsok.
Az ember, akihez leért Svarog egy teljesen egyszerű embernek tűnt, fiatal férfinak, a ruhája szakadt, az arcán sokhetes szakáll, úgy tűnt, hogy nem igen volt lehetősége normális ruhát szerezni és borotválkozni. Mivel odafent a nap sütött, így nem igen lehetett fentre látni, de ahogyan Svarog leszállt a férfi végre megláthatta reménybeli megmentőjét. A szemei kitágultak arcára pedig jeges félelem ült ki próbált hátrébb mászni, így nem hagyva, hogy Svarog megvizsgálja. Pániszerűen üvöltött fel félelmében, ezt Albert és Victor is hallotta.
- Menj innen! – kiáltott Svarogra. – SEGÍTSÉG, VALAKI, SEGÍTSEN! – üvöltött félelemmel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Kedd 17 Júl. 2012, 11:04

- Akkor lehet én vagyok az utolsó - válaszolta a fickónak amikor leröppent, de Jack nem úgy fogadta mintha a megmentője lett volna. Kb. mintha Justin Bieber teleportált volna elé, Marilyn Mason dalokat énekelve. Svarog felsóhajtott, nem tett egy lépést sem.
- Éreztem, hogy ez lesz - morogta magában. - Figyelj, Jack. Említettem, hogy mutáns vagyok, sokféle volt a fajtánkból. Ha démon lennék, akkor már régen egy felhőkarcoló tetején ülnék, és az agyad majszolnám. Tehát higgadj le... Úgy nézek ki mint egy... - Ezt már magának mondta. - Persze, úgy nézek ki mint egy démon? Figyelj, megesküszöm az Urra, Allahra, Buddhára az összes görög és viking istenre, hogy nem vagyok démon. Egy démon csinál ilyet?
A sárkányember egy pillanatra elgondolkodott, aztán felsóhajtott.
- Magamba beszélek, basszus.... A lényeg, hogy nem vagyok démon. A SHIELD ügynöke vagyok, és valahogy a múltból ideutaztam, akármilyen furán hangzik. Segíteni akarok...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Kedd 17 Júl. 2012, 13:49

Befejezvén a legutolsóra betervezett mondanivalómat, indulásra készen állok a többiek mellett, lévén hogy hajlandó voltam adni valamennyi bizalmat a némbernek. Azonban az indulás helyett valami más történik, a lány támad, én pedig pont most nem készültem rá, hát persze... Reccsenések, a lábam alatt már nincs talaj, átviszek egy falat és egy másik csatornában landolok, erre az egészre pedig csak gúnyosan mosolyogni tudok, akármennyire is fáj, azt, mi gyengeségre utalhat, nem lehet, nem szabad kimutatni, különben az ellenségeid könnyedén kihasználhatják, így bár hirtelen, és hosszabb távon is iszonyatosan fájnak a törések és repedések, mert egyértelműen érezhetőek ezek, nem mutatom különösebb jelét ezeknek, sőt így, hogy érzem is, hogy gyógyulni kezdenek még arra is rászánom magam, hogy bár lassan, de felálljak a padlóról, és nem érdekel hogy mennyire fáj, a fájdalmat ki kell zárni a tudatból, és onnantól nem létezik.
- Óóó mi esett ennyire rosszul? Csak nem a Dormammu szánalmas talpnyalói? - Lévén ezt mondtam utoljára, és addig nem adott különösebb reakciókat, ezelőtt meg csak fattyúnak neveztem, de ha az annyira fájt volna neki, akkor már azután megtette volna ugyanezt. Még egy kissé torz nevetést megengedek magamnak, majd pedig elhallgatván pár másodpercig csendesen nézek a nőre tovább, és eme idő alatt a lánc végén lévő penge hegyét tovább formálom egy éles kampóvá.
- Ennyit arról, hogy hiszek neked. - Eme rövid idő alatt erőt gyűjtöttem, méghozzá arra, hogy a nálam lévő láncot begyújtsam, majd pedig egy mozdulattal próbálom beakasztani azt a nőbe, lehetőleg az állkapcsába, eztán pedig ha ez megvan, magamhoz rántom, nem túl erősen és megkísérlem egy rúgással viszonozni azt a kedvességet, amit tőle is kaptam, eltörni a koponyáját és átküldeni egy falon, annyi különbséggel, hogy a láncot nem eresztem, és mivel elég éles ahhoz, hogy az acélt is átvigye, így vagy marad az állkapcsa nálam, vagy pedig éktelenkedni fog neki egy szép vágás a száján, akárhogy is, nekem megfelel. Persze számítok arra, hogy menet közben valami nem jól jön össze, de erre léteznek egyszerű megoldások, ha elkapná a láncot, akkor nemes egyszerűséggel lángra lobbantom az egész testét, ha ő maga nem is fog tartósan égni, a haja, és így a feje egészen biztosan. Kíváncsi vagyok abban az esetben, ha ez sikerül, hogy a csatorna mikor fogja úgy gondolni, hogy nem bírja tovább és ránk omlik, nem lenne kellemes, de az esetben így jártunk.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 18 Júl. 2012, 18:13

A nő válasza lapján megtudjuk, hogy mi a célunk, amikor pedig a titokzatos személyről beszél, aki már végzett egyszer Dormammuval, eszembe jut valami régi eset egy sportpályán, talán a Vipers stadionjában. De kik is voltak ott? Loki neve biztosan felmerült, akárcsak Thorhallájé, és egy csomó Bosszú Angyal is volt, meg néhány más ember is. Akkoriban az USA ketté volt szakadva, és háborús fenyegetés is történt. Ha tippelnem kéne, Thorhallát mondanám, és belőle ki is nézném, hogy nem hajlandó segíteni.
Végül aztán, mielőtt elindulhatnánk, elcsattan egy pofon, és ahelyett, hogy a szellemlovas eltűrné ezt, inkább visszatámad. Természetemből adódóan nem vagyok az erőszak híve, de egyrészt ez a nő az egyetlen esélyünk a túlélésre, másrészt szellemlovas is démon, így mikor meglátom, hogy lángoló kampót formál a láncával, és támadni készül, úgy döntök, megpróbálok közbelépni. A legegyszerűbb módszert használom, amihez nem szükséges harcművészeti képzés, vagy efféle. Vállal nekiütközve félrelököm, esetleg fel is borítom, hogy elvétse a támadását.
-Hagyd őt békén! - Szólítom fel közben, még hozzáfűznék dolgokat, de a sok beszéd kevésbé lesz hatásos valószínűleg, mint az egyetlen tett.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 19 Júl. 2012, 23:29

Albert és Victor bakancsai mélyen süppednek a finom szemcsés, de tűzforró homokba. Amiatt, hogy ne veszítsenek fölöslegesen túl sok energiát, csak lassan haladnak. Amikor a tréning központban öltözködtek, nem sivatagi terepre készültek. Amikor azonban meghallják a segély kiáltásokat, megszaporázzák lépteiket.
- Puska kellett volna ehhez a melóhoz. - vigyorog Victor taposás közben csuklyája alatt, fél szemmel Albertre tekint. Ő némán s egyre gyorsabban halad a város felé. Az egyik utcaszerű résben, két fal között, áll meg először.
-
Melyik épület lehet az? - kérdezi, aztán meghallja Svarog válaszát és elindul annak az irányába. A két férfi amikor és ha megérkeznek ahhoz az épülethez, amiben Svarog és az ismeretlen férfi tartózkodik, megpróbálnak bejutni. Ha csak falmászással lehetséges, akkor azzal is megpróbálkoznak.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Júl. 2012, 10:23

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny) és Cassandra Kerst

A kezdődő harcot William szakítja meg azzal, hogy nekiugrott Árnynak mielőtt az támadást indíthatott volna, így a férfi újra a földre került.
- Csak annyi, hogy úgy kezelsz, mint egy kapcát! – mondta a lány. – Mintha különb lennél nálunk!
A végét már szipogta, láthatóan tényleg nagyon megbántódott azon, hogy miként kezelték. Itt látszott meg igazán, hogy még csak gyerek.
- Hét év után ti vagytok az első emberek, akiket látok – már folytak a könnyei. – Ennél azt hi… erre.
Ha követte a csapat, akkor pár perc séta után egy beomlott bejáratú metrómegállóba érkeztek, ami igencsak máshogy nézett ki, mint megszokható lett volna. A neonlámpák és csövek még úgy-ahogyan világítottak és egy nagyobb veteményeskert lett kialakítva a peronon, ami még gondozva is volt.

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 00120

Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány és Victor Montano

A férfi sikeresen bemászott a sarokig és ott meg sem hallva Svarog szavait kuporodott össze. Victor és Albert is megérkeztek az épülethez, nem tudták megmondani, hogy melyik lehet ez, de odabent nem volt homok, ezt látták, csak annyi, ami az előbb a beszakadással lekerült. Igazából úgy, hogy ügyelnek a lejutásra le tudtak jutni az épület belsejébe és lemászni oda, ahol Svarog és a férfi is volt. Azt ők is látták, hogy a férfi lába igencsak fura szögben áll, minden bizonnyal eltört és most a sarokban kucorog reszketve. Jobban körbenézve az épület tökéletes állapotban volt idebent, hűvös volt, kellemes 20-25 fok lehetett a kinti legalább 40-hez képest. Egy folyosóra érkeztek, noha az egész hely az oldalára volt dőlve, de látszottak ajtók – három darab is – azon az oldalon, aminek a padlóján álltak most és a folyosókon is könnyedén lehetett mozogni. Illetve az épület belseje felé is el lehetett indulni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Pént. 20 Júl. 2012, 14:04

Az alaposan megtervezett támadásom, mely azért mégsem volt annyira alaposan megtervezve, azelőtt abbamarad, hogy elkezdhetném, lévén hogy mindenre számítottam, csak arra nem, hogy az egyik társam fog nekem ugrani és a földre lökni. Meglepetten tekintek az alakra, és alapjáraton nem érdekelne, nemes egyszerűséggel begyújtanám magam, had égjen, vagy egyszerűen félre söpörném, de amikor ezt egy szövetségesemmel, még ha csak idegesít is, és átmeneti is, már nem tehetem meg, megtehetném, semmi sem akadályoz meg benne, egyszerűen csak... Gyengülök, eltorzít a sok féreg akik között élek, ez a sok emberi szenny ami minden nap folyamatosan ér. Ismételten felkecmergek a földről, majd pedig figyelem ahogyan egyszerűen sírni kezd, ahogyan kijelenti hogy mi esett neki rosszul és hogy mennyire csalódott, legalább is ez lenne gondolom amit mondani akar, de addig már nem jut el. Felkavar a dolog? Nem, egyáltalán nem, az élet nehéz és pocsék, nagyon kevés dolog van benne, ami szerethetővé teszi, és nekem sincs sok olyanban részem amit szeretek benne. Érzek valamit? Nem... Illetve talán valahol nagyon mélyen, TALÁN egy kevés sajnálatot, de magam sem vagyok biztos benne, ismeretlen érzés, mostanában sok ilyenben van részem, és iszonyatosan zavarnak. Mindenesetre is követem a csapatot, egyenlőre figyelmen kívül hagyva azt, hogy mit beszélnek, pár perc séta, ami közben én is lehiggadok, majd pedig egy teljesen más helyre érkezünk, mármint nem teljesen más ez, ugyan az a metróalagút, csak hát... Itt van világítás és növények, növények a föld alatt.
- Feltételezem hogy itt laksz. - Mert mi más lehetne ez a hely, ha nem lakás? A növények felé fordítom a tekintetem, alaposabban végig nézek rajtuk, bár nem értek különösebben hozzájuk, azt könnyű kiszúrni, ha kiszáradnak, vagy nem kapnak elég fényt.
- Hogy élhetnek meg ezek napfény nélkül?... - Ez a kérdés inkább magamnak szólt, gondolat lett volna, de kicsúszott a számon, úgy hogy konkrétan észre sem vettem. Kezdek teljesen lehiggadni, jelen pillanatban vannak más dolgok, amik valamilyen szinten lekötik a figyelmem, furcsán érzem magam, kellemetlenül feszít a mellkasom és nem tudom, hogy miért, de arra kényszerít hogy legyek kicsit visszafogottabb, utálatos érzés!

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Vas. 22 Júl. 2012, 19:15

Svarog küszködik a fejfájás ellen, már rég feladta, hogy Jacket rábeszélje valamira. A fickó legalább okos volt, nem támadt rá, hanem inkább behúzódott az egyik sarokba, jó, egy plusz pont, az emberiség nem érett meg a kihalásra.
- Legalább idebent jó idő van, nem pedig olyan gatyarohasztó forróság mint itt - mondja magában. - Egy démonnak, aki megszokta a pokol lángjait, lehet melege. Fu, de korcs démon vagyok. Nehogy kiborulj.
Leült a fickóval szemben.
- Most utasítalak arra, hogy mondd el mi történt ezzel a világgal, halandó. - Felröhög, majd legyint. - Bocs, nem tudtam megállni a nevetés nélkül, nincs nálad egy szivar? Szóval Jack.
Ekkor érkezett meg Albert és a másik fickó.
- Sziasztok, Jack Albert. Rendes gyerek, csak szégyenlős. Kellene neki elsősegély ellátás. A hang amit hallottunk ő volt. Valaki ért hozzá, aggódom érte.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Radoslava Hétf. 23 Júl. 2012, 10:55

Követem a lányomat csendben, halkan figyelem őt, nem igazán tudom mit mondjak neki, vagy hogy viselkedjek vele szemben. Számomra még mindig meghökkentő az egész helyzet, bár elmémben teljesen más dolgok zajlottak le, sokkal durvábbak, de azok még mindig csak a fejemben voltak, és nem a valóság volt. A csatorna rendszerben haladva eljutunk egy beomlott metrómegállóba, mely láttán kicsit elmosolyodom büszkén, mégis érzem ahogy arcomon a csodálkozás merül fel. Szóval így élte túl az egészet... De hogy lehet az, hogy a démonok nem jönnek ide le? Elvégre ha én hadvezér lennék, minden apró zugot felkutatnák az emberek után, ha le akarom őket igázni, minden lehetőséget ki akarnák aknázni. Belépek a metróállomásra és kicsit jobban körülnézek. Odamegyek lányomhoz, karjaimat lágyan fonom vállai köré, de csak akkor ha hagyja. Érezheti ahogy gyengéden magához ölelem, úgy mint egy szerető anya, aki meg akarja őt óvni minden bajtól.
- Ne foglalkozz vele, ő már csak ilyen... - suttogom neki halkan fülébe, hogy kettőnkön kívül más ne hallja. Fejemet vállára hajtom egy kicsit, ujjaim cirógatva végigfutnak arcán.
- Büszke vagyok rád, hogy eddig túlélted. Hogy eddig kitartottál. Erősebb vagy nálam. Sokkal erősebb... - mondom neki még mindig suttogva, majd elengedem őt és Árny felé nézek szúrós szemekkel. Láthatja rajtam, ha még egyszer rosszindulatú lesz Alice-al szemben, velem fog meggyűlnie a baja.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Hétf. 23 Júl. 2012, 12:13

Agresszívra vált a hangulat. A lányt totál megértem, hogy így reagált erre a tuskóra. Van egy furcsa kisugárzása amitől képes lennék folyamatosan morogni rá. A lány át üti a falon és ott terül el, felkapja rá a vizet meg magyaráz is valamit de hála az égnek William-nek sikerül megállítania mielőtt az a lánynak menne. Őrűlt állat. Lehet tényleg csak ki kéne zavarni, menjen fel és ölesse meg magát ha ennyire a démonokat akarja vadászni.
Végül tovább megyünk a lányt követve és egy metróállomáshoz érünk ki ami szintén romos, akár a felszínen az épületek. Kis fény van még a neoncsövekből és egy kis veteményes is van. Kicsit emlékeztet ez az egész az özönvíz utáni-ra. Bár tény, hogy sokkal könnyebb volt akkor minden mert hát. Mégis csak maradtunk páran és nem járkáltak és repültek vérszomjas démonok.
Beljebb sétálok, a farkas farok eltűnik közben és a lány mellé sétálok. Mikorr Radoslava elengedi nézelődök körbe és kérdezek.
- Teljesen egyedül vagy itt?
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 23 Júl. 2012, 19:55

Szerencsére a szellemlovas már nem akar újabb támadást indítani, valószínűleg csak hirtelen felindulásból akarta megtámadni a lányt, amiért az megsértette az önérzetét. A gond az, hogy én is pontosan ezt tettem, és a tény, hogy nem támadott rám, csak azt jelenti, hogy kivár. Talán gyengébb ebben a világban, mint a sajátjában, talán egyszerűen felmérte az erőviszonyokat, és nem akar túlerővel szembenézni. De ettől még időzített bomba, és biztos, hogy fel fog robbanni, mielőtt még elvégeznénk a dolgunkat.
Követve a lányt eljutunk a rejtekhelyére, ahol növényeket termeszt, a legegyszerűbb mód a túlélésre, ha az ember önfenntartó lesz. A növényektől meg kap mindent, ha ő is megad nekik mindent. De jogos a kérdés, hogyan adta meg nekik, amire szükségük van? A lámpákat figyelem, valószínűleg nem egyszerű neoncsövek, csak annak látszanak. A csatornahálózat pedig nem futhat messze innen, így az öntözés is megoldható. Elismerően nézek a lányra, de csak azért, hogy a megfelelő érzelmeket váltsam ki belőle.
-Ügyesen teremtetted meg az életfeltételeidet. De hidd el, arra nem lesz elég, hogy mindannyiukat ellásd vele, és nem is szeretnénk sokáig maradni. Ahogy mondtam, vissza kell majd mennünk oda, ahol idejutottunk. Azért hoztál minket ide, hogy itt várjuk ki a következő biztonságos időszakot?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Albert Shear Kedd 24 Júl. 2012, 03:02

Csupán kis nehézségekkel kell szembenéznie a párosnak, hogy bejussanak az épületbe. Újra csak megoldják a fejüket védő kendőt, hogy jobban lássanak s elindulnak a hangok irányába. Rá is lelnek a sárkányra és "áldozatára". Távolról már Albert is látja, hogy valami nem stimmel "Jack" lábával. Victor közelebb is lép, hogy esetleg megpróbáljon segíteni rajta.
- Szükségünk lesz némi információra. - szólal meg Albert. Victor csak bólint s leguggol az ijedt férfihoz. Nézegeti egy darabig még a lábát s próbálja felmérni a sérülését. Azt sejti, hogy sínbe kell majd tenniük, de próbálja jobban felmérni. Aztán mély, barátságos de kissé fenyegető hangon teszi fel a kérdését.
-
Nézze Jack. Tudja jól, hogy rövid távon nem halálos a sérülése. Viszont feltehetően maradandó. De még tudok valamelyest javítani a helyzetén. Kérem válaszoljon a kérdéseinkre. Hol vagyunk? Mi történt a várossal és hogyan lehet innen eljutni a civilizációba?

//Svarog úgy rémlik, hogy Albert még mindig nem mutatkozott be...//

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Thorhalla Kedd 24 Júl. 2012, 10:44

Résztvevők: William Tao, Termina Alusia, Radoslava Vasilovij, George Ethan / Szellemlovas(Árny) és Cassandra Kerst

- UV lámpa, szereztem néhányat az egyik közeli áruházból – mondta. – Meg vannak repedések a falon, azokon is néha besüt a napfény.
Az anyjára nézett Alice és megcsóválta a fejét.
- Nem, te vagy az erős, én azt hiszem, hogy ezt csak tőled örököltem, te voltál képes megváltozni telejsen – mosolygott el, majd Williamre nézett. – Nem maradunk itt, csak a metróvonalban gyorsabb haladni, mint a felszínen. A démonok soha sem jönnek a föld alá, azt hiszem azért, mert Dormammu régen itt lakott, valamelyik metróállomás közelében és nem akarnak erre az időre emlékezni… és igen Termina, hét éve nem láttam más embert. És azért maradtam és nem menekültem el, mert reméltem, hogy megtalálom anyát.
Intett és újra elindult a metróvonalon az egyik irányba.
- Valamiért a külső részeken kevés a démon, csak elég a külvárosig a metróban menni, utána már tudunk fent is halandi.

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 00120

Résztvevők: Boris Dragunov /Svarog, Albert Shear / Britannia Kapitány és Victor Montano

Jack Svarog szavaira csak még inkább próbált a sarokba bújni, ahova bemászott, láthatóan tényleg rettegett a SHIELD ügynöktől. Azonban, amikor Albert és Victor megjelentek és láthatóan emberek voltak némileg megkönnyebbült. A kérdésre azonban egyelőre nem felelt, csak Svarog felé bökött.
- Ő… ő tényleg ember? – kérdezte.
Picit furcsa akcentussal beszélt, amit nem lehetett felismerni, de végül bólintott és továbbra is hebegve kezdett válaszolni.
- E… egykor úgy hívták, hogy Örök Birodalom – mondta idegesen. – Ironikus, nem igaz? Azt hiszem, hogy ez a város Attilan volt, a többi rom pedig Atlantisz. Civilizáció? – nézett fel meglepetten. – Soha sem hallottam ezt a szót… mit jelent?
Idegesen nézett körbe, még mindig tartva Svarogtól és ezúttal ő kérdezett.
- Honnan jöttek maguk? Én… én amióta a szüleim meghaltak sok-sok évszakkal ezelőtt… nem láttam élőlényt…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Terry Kedd 24 Júl. 2012, 16:19

Egyedül van itt és már hét éve embert se látott miközben az anyját kereste? Furcsa ez, biztos nem számított arra, hogy egy másik időben lévő anyját találja meg, bár nem tudom, hogy meg fogja-e találni még de remélhetőleg igen. Viszont itt nem maradunk, megyünk is tovább a járaton. A külváros a cél és ott már a felszínre tudunk menni. Tényleg meglepő, hogy nem mennek ki a külterületbe annyian. Persze attól még vigyázni kell majd velük ha odaérünk.
Elindulok közben és követem a lányt a járatban tovább. És arról sem lenne szabad megfelejtkeznünk, hogy van egy mániákusunk is aki szerintem csak arra vár ez után a mondat után, hogy a felszínre érjünk és mészárolhasson. Nem tudjuk, hogy pontosan hogy kerültünk ide de legalább egy kis segítséget kaptunk amit majd otthon is tudunk használni de úgy érzem magam mintha össze lennék zárva egy őrülttel aki csak arra vár, hogy fegyverét ránthassa elő az első olyan tekintetre ami őrá vetül. Sóhajtok egyet séta közben. Igazából nem csodálom, hogy így érzem mert ez az egész csak pontosan ilyen.
- Tudsz esetleg mondani nekünk még valamit a démonokról? Szokásaik, mozgásaik, bármi.
Fordulok séta közben a lány felé míg kérdezek és kicsit megnyújtva a lépteim, hogy mellette menjek lehetőség szerint, aztán előre nézek amerre megyek mert nem akarok nekimenni semminek se.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Árny Kedd 24 Júl. 2012, 21:07

Kapok valamiféle választ, lámpa és repedéseken átszűrődő napfény, bár nem publikusnak szántam a kérdést, vagy legalább is arra nem számítottam, hogy figyelembe lesz véve, mindenesetre is, mivel nem értek a növényekhez, ezért nem is fűzök mit hozzá, ő tudja nekem meg végül is mindegy. A többiekkel nem igazán foglalkozom, így is épp eléggé elcseszték már a hangulatomat, már csak a puszta jelenlétükkel is, és ha jót akarnak magukkal akkor békén hagynak, a legtöbbekből kinézem, hogy elég " bölcsek " hozzá, hogy erre maguktól is rá jöjjenek.
~ Idegesítő férgek... ~ Fut át a gondolat a fejemen, miközben még egy utolsó pillantást vetek a növényekre, majd pedig követem a többieket, bár nem sok kedvem van hozzá, vissza kell jutnom nekem is, vagy legalább is tanácsos lenne. Továbbra sincs semmi mondandóm, így igazából egyszerűen magam elé nézek séta közben és gondolkodok, csak annyira veszem figyelembe a többieket, hogy figyelem merre mennek, lévén hogy nem akarok eltévedni, bár valamilyen szinten ismerem a csatornákat, de nem úgy, mint a tenyerem, és mivel kell valami, amivel elütöm az időt, hogy így mondjam, igazából gondolkodok. Hogy micsodán? Semmi lényegesen, az életemen elmélkedem, hogy vajon mennyivel másabbul alakulhattak volna a dolgok, ha nem kerülök ebbe a világba, vagy legalább nem az x-ment keresem fel, ha nem is keresek fel senkit. Valószínűleg sokkal nyugodtabbak lennének a napjaim, és nem lenne annyi fölösleges megkötés, valószínűleg ezekkel a nyomorultakkal se találkoztam volna, bár ki tudja, nem lennék itt az biztos, lenne jobb dolgom is, és egyáltalán mi volt az, ami arra vitt, hogy pont az x-ment néztem ki?... Fogalmam sincs, illetve talán, nem sokkal azután, hogy ebbe a világba kerültem, kellemetlen helyzet alakult ki, én pedig voltam olyan ostoba, hogy hajlamos lettem volna feláldoztatni magam, hogy Zacharias be tudja zárni azt a... Nem is tudom miféle helyet. Szerencsémre valamilyen oknál fogva nem volt képes rá, ellenben három másik ember halt meg aznap, akiket nem sajnálok természetesen, de talán ez volt az életemben az első alkalom, hogy valami jót próbáltam tenni, és megérte?... Nem tudom, se jobban, se rosszabbul nem éreztem magam utána, de talán az volt az, ami az x-menhez " vonzott ". Már akkor is sok dolog máshogy alakult volna, ha aznap este nem keveredek oda, mennyi minden más lehetne... Mindenesetre is, eszembe jut egy kérdés, nem tudom hogy hogyan, vagy miként, de vissza rángat a valóságba.
- A Földön mindenhol ilyen a helyzet? - Honnan is tudhatná ő ezt? Ha olyan régen egyedül van, és nem hagyta el a várost, valószínűleg tájékozódni is képtelen volt, így hát nem várok használható választ.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Cassandra Kerst Szer. 25 Júl. 2012, 10:43

A növényekre pillantva megkordul a gyomrom. Kínosan ébredek a tudatra, hogy a reggelim elfogyasztása óta, amiből nem sok maradt lent, nem ettem semmit. Viszont az evés gondolata is taszít, a gyomrom helyén mintha egy ólomgolyó lenne..
Pont ezt a választ vártam, nem is lep meg, de azért letaglóz. Jó lett volna tudni, hogy ebben a világban túlélte a húgom...és végül is még lehet, hogy igen, elképzelhető, hogy az itteni Cass és Sheila rég elhagyták New Yorkot, és a világ végéig futottak a démonok elől. Ethan felteszi a kérdést, ami erre a gondolatra felmerül, mielőtt én megkérdezhetném, és kíváncsian várom a választ. Bár ha a lány, Alice igazat mond és valóban 7 éve nem látott embert...nehéz elképzelni, hogy a démonok nem foglalták el már az egész világot. Erről jut eszembe még valami, amit meg akartam kérdezni, és most meg is teszem:
- Ki az az illető, aki legyőzte erősebb formájában Dormammut? Lehet a mi világunkban is létezik.. És nem lehetne valahogy mégis meggyőzni, hogy harcoljon vele? Vagy csak összeereszteni a kettőt? - kérdezem még mindig reménykedve, hogy van megoldás minden bajunkra. Az egy dolog, hogy visszajutunk, bár még az sem bizonyos, de ha visszaértünk, tennünk is kéne valamit Dormammu és a démonsereg ellen.
Cassandra Kerst
Cassandra Kerst
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 29.
Age : 31

Karakteradatok
Főkarakter: Cassandra Kerst
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Delynir

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Radoslava Csüt. 26 Júl. 2012, 11:31

Erős? Elgondolkodom ezen egy kicsit. Erős? Mi az hogy erősnek lenni? Ha azt jelenti hogy más szabadít meg kínjaimtól és nem én magam vagyok erre képes, akkor tényleg erős vagyok. De nem, erősnek azt jelenti hogy egyedül győzöm le rémálmaimat, egyedül, bármilyen segítség és beavatkozás nélkül.
- Téged nem emésztett meg az őrület, akkor sem ha olyan sokáig egyedül voltál... - mondom neki halkan, még mielőtt eltávolodna tőlem. S tényleg. Ő rajta az őrület pontyait egyáltalán nem látom. Vagy tényleg nem nyúlt hozzá, vagy túl jól titkolja. Ha tényleg az én lányom lenne, vajon megvan e neki a plüss nyuszi, ami az enyém volt, és amit az én lányomnak szándékozok majd adni, miután megszületik? Szétnézek jobban és szemeimmel keresem. Ha tényleg az én lányom, muszáj hogy nála legyen. Ha egyáltalán ebben a realitásban odaadtam neki. Vagy ha egyáltalán nekem volt olyan. Nézem az UV lámpákat, ahogy pislognak körülöttünk és árasszák a fényt. Talán én magam se tudtam volna jobban berendezkedni. Vagy talán mégis? Nem vagyok az a túlélő fajta. Körös léptekkel járkálok Alice búvóhelyén, a plüss nyuszit keresem tekintettemmel. Nem teszem szóvá még a dolgot, közben hallgatom amit a többiek mondanak. Talán a hatalmas Dormammu gyenge pontja pont a metró lenne? Azért nem küld ide le démonokat hogy pusztítsanak?
- Rajtad kívül lehet mások is pont a metró járataiban húzták meg magukat. Vagy csak te vagy az egyetlen? Mert ha vannak mások is talán össze kéne őket szedni. Kitudja... talán vannak köztük más mutánsok. Egységes erővel nagyobb lenne az esélyünk - mondom ki, bár soha életemben nem készültem semmilyen haditervre, nem voltam vezér és azt se tudom hogy ilyen helyzetekben hogyan kell cselekedni. Csupán a józan eszem és ösztönöm mondja ezt belőlem.
- Ha Dormammu nem jön le ide - vonom meg a vállam - annak oka van. Nem tudom milyen, talán rossz emlékek, de ezek szerint itt lent sebezhetőbb is lenne mint a felszínen - fejezem be a gondolatmenetemet, bár inkább csak saját magamnak mondom minthogy másoknak valamilyen ötlet ként.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Svarog Csüt. 26 Júl. 2012, 14:17

Svarog felhúzza a szemöldökét a fickó kérdésére, a srác tényleg nem látott embert egy jó ideje. Boris kicsit sajnálta, a saját gyerekkorára emlékeztette. Dragunov megszólalt.
- Bocs, hogy rádhoztam a frászt - mondta. Szívből sajnálta, talán ha megnyugtatja a srácot, ha már azelőtt elmondja, hogy lerepült hozzá. Elég ijesztő jelenség, de ez az egyik legnagyobb előnye ennek a külsőnek. - Ja és ember vagyok, bármilyen nehéz elhinni, csak néhány gén kicserélődött, vagy mi a fene, és ilyen vagyok.
A srác furán mondta a szavakat.
- Figyelj, az a civilizáció, ami régen ezek a romok voltak. Nem meséltek neked arról, hogy mi történt?
Volt egy olyan érzése, hogy azoknak a démonokhoz van köze, akik megtámadták a világot az ő idejükben.
Bár a gyerek reakciói meggyőzték, hogy talán ez az igazság...

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Jester és Shadow búvóhelye - Page 4 Empty Re: Jester és Shadow búvóhelye

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.