Lincoln Emlékmű, DC

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Morsus Kedd 27 Aug. 2013, 20:07

Az idő újra elindult. Az egyetlen, amit érzékeltek az emberek az, hogy hirtelen a fiatal Magneto ketté szakadt, egy idősebb férfivé és egy fiatal fehér hajú fiúvá. A fiú már mágneses erők nélkül zuhant a földre. A két alak között elszáguldott a lézer és a világ egy emberként nézte Magnetot, ahogy az még utoljára a lányára pillantott. Valamit mondott, nem lehetett hallani mit és ezzel a sugárba állt. Az pillanatok alatt teljesen megsemmisítette. Hood fuldokolva ordított fel:
- Nem!
A fiú dühében a robot felé fordult és a mágneses erejének utolsó szilánkjaival összemorzsolta a robotot.
- Nem.... ezt nekem....
Szavai elhaltak. Xavier hangja pedig megszólalt a tanítványai fejében:
~ X-men... távozzunk.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Tyranis Szer. 28 Aug. 2013, 09:38

Fáradtan, kimerültem, már-már ájuláshoz közeli állapotban feküdt a földön, amikor az a lézercsík végre elfordult tőle, csak a levegőt kapkodta. A jégpáncél ellenére is melege volt, amióta a képessége jelentkezett soha sem volt melege már, most mégis. A megolvadt víz ott volt mindenhol körülötte még a ruhája is átázott a jégpáncél alatt. Igazából fel sem fogta, hogy megállt az idő, számára egy pillanatnak tűnt az egész, hiszen két mozdulat között fagyott meg az idő. Még jól is hangzott volna egy fagymutáns szájából. Még akkor is, ha nem ő csinálta. Csak az tűnt fel neki, hogy Magneto „kettészakadt”, persze nem a szó szó szoros értelmében, de a fejét hátratartva látta, hogy ketten vannak, a fiú, meg az öreg Magento, akinek a fejét a pólóján is hordta azzal a felirattal, hogy „Magneto-nak igaza van!” Döbbenten nézte végig a jelenetet, ahogyan Magneto beleállt a sugárba, majd eltűnt, mintha ott sem lett volna. Akkor ocsúdott fel, amikor meghallotta Chuck hangját a fejében.
- A sráccal és a többi új mutánssal mi legyen? – kérdezte.
Utalt a sráccal Hood-ra, illetve a jellemzően eszméletlenül fekvő újakra. Még mindig ott volt az elnök, így ezért nem vette le a jégpáncélt, ha még képes volt magán tartani, ha nem, akkor eltakarta a fejét és a haját, pedig szívesen odakiáltotta volna, hogy „miként is van apám főnöke?”. Ha Chuck úgy felel, hogy az újakat is hozni kell, akkor remélhetőleg a többiek segítségével odakísérheti, támogathatja, cipelheti őket a Black Birdhöz.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 28 Aug. 2013, 10:25

A földről térdelve sírva néztem fel, úgy tűnt, hogy sikerült. Két személyt láttam és a fiú is a földre esett. És ott volt Magneto is, alig akartam elhinni, hogy sikerült, hogy sikerült két személyt is megmentenem attól, hogy meghaljanak a következő pillanatban. Az apámra pillantottam, amikor ő is, láttam, hogy mozog a szája, de leolvasni semmit sem tudtam róla, nem láttam a könnyek miatt a homályos látástól, de hallani sem hallottam semmit. Döbbenten és dermedtem néztem, ahogyan a lövésbe állt, tétován nyúltam ki felé és mire eltűnt sikerült csak felfognom, hogy mi történt.
- Nem! – sikoltottam fel sírva pontosan egy időben a fiúval. – Neeeeeeeeeem!
A kezem ernyedten hullott alá a levegőből, még mindig meredten bámultam a helyet, ahol korábban volt. Nem, nem akartam elhinni, hogy ez történt, nem lehet. Azt szerettem volna, hogy mindenki éljen, hogy ne halljon meg senki. Hangosan zokogtam fel és a kezeimmel a fejemhez nyúltam és belemarkoltam a maradék hajamba. Képtelen voltam mozdulni, képtelen voltam felkelni csak zokogva néztem a helyet, azt a helyet, ahol eltűnt.
- Nem lehet… nem így kellett volna történnie – ziháltam a zokogás közben.
Hallottam a professzor hangját a fejemben, de csak megráztam a fejemet, elárultam a mutánsokat, az embereket, mindenkit meg akartam menteni, de nem sikerült, nem sikerült. És most egy személy miattam halt meg…

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Cardas Szomb. 31 Aug. 2013, 01:06

Maria Holguin

Arra ébredek hogy rettentően fáj a fejem. Valami nagyon fejbe kólinthatott, de hogy mi, arra nem emlékszem. Vagy amúgy se tudnám? Hol is vagyok pontosan? Jó, arra még emlékszek, hogy hogy hívnak, szóval nem olyan súlyos a helyzet. Fájdalmasan nyögök, mikor megpróbálok feltápászkodni. Végül úgy döntök, még maradok kicsit a földön, valamiért elég kényelmes most.
Okés, Washingtonba voltunk, épp nézelődünk, meg unatkoztunk, kinek mi a pálya... mikor kitört a káosz. Eddig világos. Rosszul lettem... aztán kissé álomszerű állapot meg helyzet alakult ki, ha valóban megtörtént. Nem tudom, eléggé nagyot kaphattam, mert az rémlik, hogy szárnyaim nőttek, éppen-- ahogy hátranyúlok a bal kezemmel, megdermedek. Akkor mégsem álom volt? Most meg kéne rémüljek, de ugyanaz a nyugalom árad szét bennem, mikor tudatosul ez, mint mikor megtörtént az eset.
Aztán ránk támadtak, és menekülni kezdtem, onnantól esett ki minden.
Erőt veszek magamon és feltápászkodok, majd körülnézek, mi is a helyzet. A látásom még elég homályos, meg szédülök is még, így az eseményeket nem annyira látom át, amik történnek a közelemben.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Danny Long Vas. 01 Szept. 2013, 15:51

Minden erőmmel arra koncentrálok, hogy megállítsam a zuhanásomat. Végül azt veszem észre, hogy tényleg lassulni kezdek. Ennek ellenére nem hagyok időt magamnak arra, hogy szusszanjak egyet, mivel a legapróbb hiba is végzetes lehet. Úgy tűnik, hogy órák telnek el, mire leérek, de végül sikerül. Ahogy megérkezem a talajra, ellazulok, és néhány pillanatig csak behunyt szemmel fekszem. Tudom, hogy nem lenne szabad, mert még nem múlt el a veszély, de egyszerűen nincs erőm felkelni, vagy akár csak kinyitni a szemem. Nem tudom, mennyi idő telik el, mire összeszedem magam, de arra eszmélek, hogy a professzor hangja szólal meg a fejemben. Vége van? Miért megyünk el? Mi történt? Nagy nehezen kinyitom a szemem. Továbbra is hatalmas a káosz körülöttem. Feltápászkodom, és konstatálom, hogy nincs gondom az állással, bár szörnyen fáradt vagyok. Így hát körülnézek, hogy merre indulunk, és, hogy kell-e segíteni valamit. Közben látom, hogy Magneto eltűnt, a helyén viszont látok egy sokkal fiatalabb fehér hajú fiút. Megfiatalodott volna? Nem értem. Remélem, hogy valaki majd elmagyarázza, hogy mi történt, de addig is igyekszem nem lemaradni a többiektől, és ha kell, segíteni az ájultak cipelésében.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Sarah Vas. 01 Szept. 2013, 18:56

Sikerül lerántanom egy sas formájában Magneto fejéről a sisakot, itt viszont kissé zavarossá válnak a dolgok, bár főleg a repülésre figyelek egy darabig, egészen addig amíg nem landolok a korábban ledobott kabátom alatt és az alatt visszaalakulván fel nem veszem azt. A kezemben tartva ama mágneses mutáns fejfedőjét igazából az egész végét sikerül " elkapnom" még látom a két alakot és hogy az egyik eltűnik, de nem vagyok benne biztos, hogy jól láttam, a szabad kezemmel leveszem a szemüvegemet és megdörzsölgetem a kabátomon, ahogyan a szemeimet is megtörlöm az ujjaimmal, s így veszem újra szemügyre a helyzetet, de továbbra sem vagyok biztos benne, hogy most valakit láttam-e meghalni, vagy csak a rossz látásomnak köszönhetően és az enyhe idegességnek, melynek meglepő módon kivételesen nincs látható jele rajtam, szóval hogy amiatt láttam-e azt amit... Ettől függetlenül eléggé sokkoló belegondolni hogy valaki meghalt és közrejátszhattam benne ezért nagyon remélem, hogy tényleg a szemeimmel van a baj és be is tudom ennek inkább. A professzor hangjára felhajtom a kapucnit is, mert már eléggé égeti az arcomat a nap és nem szeretném ha hólyagosra égne a fejem... Megint, s lassan elindulok a gép felé, igaz megállok és megpróbálok segíteni valamit ha tudok, bár nem egészen " tiszta " állapotban, kicsit magamhoz kell térnem abból az egészből ami az előbb történt és kicsit érdekes úgy másokat a hajó felé segíteni, vagy egyebekben ténykedni, hogy gondolatban máshol járok de maximum nekimegyek valaminek... De... Hasznos voltam, sosem hittem volna, hogy hasznos lehetek bármiben is. Mindenesetre is ha nagyrészt végeztünk, a professzortól meg kell még kérdeznem valamit...
- Ezzel... Mi legyen? - Nézek a sisakra ismételten, nem igazán szeretném megtartani, nem az enyém csak valahogy még mindig az én kezemben van és fogalmam sincs hogy mit kéne kezdeni vele.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Morsus Hétf. 02 Szept. 2013, 00:54

Katere a lassan ébredező Hood pillantott.
- Azt.. hiszem, hogy az... az enyém.
Mondta bizonytalanul a szinte teljesen más hangon beszélő mutáns, ha megkapta csak fogta, mint valami darab követ.
Xavier Jonahhoz fordult.
- Nem. Ha akarnak majd megkeresnek minket. Hibáztam.
Felpillantott és látta, hogy Gail eltűnt és a másik sírva fekszik a földön.
- Sajnálom.
Mondta megadóan közben Sakura megtalálta a tolókocsiját és vissza segíti abba.
- X-men... menjünk. Maria... szívesen látunk a soraink között. Van egy iskola, ahol segíthetünk megismerni a képességeidet és egy korúakkal lehetsz, ha szeretnéd. Nekünk viszont távoznunk kell, most.
~ Jerome segíts Hoodnak. Kate kísérd kérlek Serenát.
Ahogy megindulnának Serena meghallja Xavier hangját.
~ Kérlek, gyere velünk. Tudom, hogy most hogyan érzel, de minden rendben lesz. Kérlek higgy nekem. De most el kell mennünk.
- Állj!
Üvölti egy alak és Xavier megáll. Az elnök és pár katona tartanak felé.
- Maga! Hogyishívják és kölykei!
- A nevem Charles Xavier uram, találkoztunk oxfordban két éve. Ők pedig az X-men.
- Nem érdekel minek nevezi őket, mert ezek... ezek az emberek hősök.
Az elnök kezet nyújtott a prof felé.
- Az egyesült államok és az emberiség nevében: köszönöm.
A kézfogás utána tömeg éljenezni kezd.
- Ez mit jelentsen?
Kérdezte Xavier.
- Azt hogy tévedtünk és maguk annyira megérdemlik a szabadságot, mint bárki más. Holnaptól minden mutáns ellenes törvényt eltörlök!
Az egyik katona, egy magasrangú generális izzadva fordul oda.
- De uram!
- Maga csak ne urazzon itt engem! Ezek a halál gépek, amik százak életét kockáztatták a maguk alkotásai voltak! Teljes kivizsgálást akarok! Tudni mik ezek, miért gyártották őket és ki kezdte az egész szuper erő hadjáratot! És még valami! Azonnal szerezzenek ezeknek az embereknek bíborszíveket! Ne nézzen így katona, mert a magáét tépem le és adom oda!
Az elnök üvöltözése közben a tömeg tapssal és füttyszóval ünnepelte a mutánsokat. Xavier picit elmosolyodott majd az arcá szomorúság lát amikor látta Serenát és eszébe jutott Gail.
- Menjünk.
Ha repülőbe mindenki beszállt az felemelkedik és elindul.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Tyranis Hétf. 02 Szept. 2013, 09:08

Jonah bólintott, hogy majd a többiek döntenek. Valakit nem látott meg, Gailt. Vajon ő hova tűnt, máris visszaszállt volna a gépbe? Valószínűleg. Már éppen indult volna, hogy felszálljon ő maga is, amikor meghallotta az apja főnökének hangját. Aki pedig olyasmit mondott, amire egyáltalán nem számított. A fószer nem lecsukatni akarta őket, de nem ám, hanem éppen ellenkezőleg. Hősnek nevezte őket, ami Jonah életében most először fordult elő. Eddig nem is igen kapott dicsérő szavakat, nemhogy ekkorát! A szenátusi bizottság örülni fog, amikor mindezt meg kell szavazniuk. Sőt mivel jelenleg ennyin voltak tanúk kénytelenek lesznek megtenni. Mégis igaz lesz, amit mondott Gail-nak, hogy vége lesz ennek, mert szerinte az elnök kellően intelligens és az emberek pedig szeretik őket, ahogyan Thorhalláékat is. miután a bíborszívet említette az elnök Jonah eltűnteti magáról a jégpáncélt.
- Azt hiszem, hogy az elnök most nyerte meg apámnak a következő választásokat – vigyorodott el.
Mindezek után teljesen biztos volt benne, hogy az apja kihasználja ezt, hogy a fia hős lesz, lett, bíborszív és miegymás és ezzel a következő ciklusban is szenátor marad, bár lehet, hogy még az elnöki címért is fog indulni. És így Jonah is végre elmehet majd az egyetemre, és mint mondta korábban, ő lesz az első mutáns politikus, szenátor, miniszter, majd elnök. végül elindult a repülőre, és várta az indulást.

//Folytatás: A birtok//

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 02 Szept. 2013, 10:17

A sírás közepette mikor meghallottam a professzor hangját felé néztem az irányába. bólintottam a telepatikus hangra, szavakra. Nem volt hova mennem egyébként, hova mehettem volna? A kormány, a SHIELD tudta, hogy kinek a lánya vagyok, soha sem hagytak volna nekem nyugalmat emiatt. Ott volt a birtokon minden holmim, mindenem, amim maradt és persze Kormi is ott volt. A rossz érzés és a bűntudat nem akart múlni, meg kellett volna tudnom menteni, de ő nem hagyta, megölte magát. Miért? Miért hozott ilyen helyzetbe? Ha tényleg figyelt és tudta, hogy milyen vagyok, pontosan tudta, hogy miként fogok reagálni. Nem csak azért szerettem volna megmentetni, mert az apám, bárki mással ezt tettem volna. Miért tette ezt velem? Hallottam, hogy valamit beszélnek körülöttünk, de hogy kik azt már nem voltam képes felfogni, megérteni. Próbáltam felkelni, de a lábaim remegtek még mindig. Ha valaki idejött segíteni, akkor az ő segítségével végre feltudok majd kelni. Nem pillantottam a beszélgetők felé, nem figyeltem, hogy mit mondtak, és jelenleg még azt sem fogtam fel a lelki fájdalom mellett, hogy sírva, önként szállok fel a repülőre, hiszen rettegve féltem a repüléstől. Fent a gépen leülök az egyik székre a lábaimat felhúzom magamhoz és átölelem őket, de a sírást nem tudtam enyhíteni, sem pedig abbahagyni.

//Folytatás: A birtok//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Sarah Hétf. 09 Szept. 2013, 16:20

Hamar megvan a válasz a kérdésemre, ugyan nem attól a személytől mint akitől vártam, de legalább megvan, mivel pedig nem az enyém és nem érdekem ellopni, bár ha az lenne sem tudnám megtenni mert ismerem magam, ennyiért is emésztene a bűntudat... A lényeg az, hogy oda adom ama bizonyos férfinak, majd pedig a professzor hangját hallva az első dolgom az, hogy Serenához sietek és támogatom a felkelésben ha szükséges és természetesen a kérésnek eleget téve felkísérem a gépre, nem igazán foglalkozva az elnökkel és a tömeggel, főleg azért nem mert továbbra is félek a tömegtől és nem akarom hogy nézzenek és hogy ott kelljen állnom. Szerencsétlen lányra rossz ránézni, nem tudom, hogy mi kerülhette el a figyelmem, de eléggé sokkolóan hatott rá ahhoz, hogy valami szörnyű legyen, én pedig kissé remegő kezekkel ugyan, de az együttérzésemet kifejezvén pár másodpercig a vállára teszem a kezemet, mert bár nem figyeltem de pontosan tudom, hogy milyen érzés ennyire összetörni, nekem is volt alkalmam megélni ezt, vagy legalább is hasonlót, csupán csak más indokokból. Mindenesetre is a gép ajtajához sétálok, s onnan figyelem a történések néha félősen kilesve, de csak egy percig tart talán ez, utána inkább helyet foglalok és bekötöm magam, s a szemeimet lehunyva dőlök a falnak, kissé megnyugodva, hogy vége van és ha minden igaz akkor már csak vissza fognak repülni és a mai napot talán magányban élvezhetem tovább és megfesthetek pár dolgot amit ma láttam, az biztos, hogy energetikus képek lennének, legalább is a tartalmuk miatt.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Cardas Hétf. 09 Szept. 2013, 20:49

Kicsit zavarodott vagyok még, mikor megszólítanak, és eltart egy kis ideig, mire felfogom azt, hogy szeretnék, ha velük mennék. De amúgy kikkel is? Mert fogalmam sincs róla, hogy kik ők végül is... Akkor azonban felbukkan valaki. Maga az elnök, személyesen! És megdicséri a csapatot. Á, Xavier, és az X-Men. A tömeg hősként ünnepli őket. Én lemaradtam az események nagyjáról, így csak annyit tudok, amit az elnök elmond. Mégis, valahogy úgy érzem, hogy én is részese vagyok annak, amit ünnepelnek, mert az, amit az elnök határozott most, az rám is kihatással van. És felajánlották, hogy velük tartsak. Visszagondolok arra, ahonnan jöttem... és egyáltalán nem hiányozna. Nincsenek szüleim, csak egy mostoha család, aki cselédként bánik velem és megvetnek. Nem sokat kell gondolkozzam ,hogy mégis mi tévő legyek, és követem őket, fel a gépükre, teli lelkesedéssel, de nagy bizonytalansággal. Fogalmam sincs, hogy mégis mibe kerültem most, de bízok benne, hogy jobba, mint ami eddig volt.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Morsus Csüt. 12 Szept. 2013, 17:50

Epilógus: Egy héttel később.
A csapat nagy része a tévét nézi, ahol az elnök ma hivatalosan is eltörölte a mutáns ellenes törvényeket és bejelentette, hogy Xavier egy nagy bankett során megkapja a bíborszívet. A diákok tévéznek és beszélgetnek kivéve Serena, aki egy hete a szobájában bujkál és Hood, aki egy kapott szobában üldögél és egy levelet olvasgat. Gail eltűnt és a többi új mutáns azóta sem jelentkezett. Ekkor Serena kap egy telepatikus üzenetet és mikor azt követve kisétál a bejárathoz ott egy baseball sapkás férfi állt.
Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 2469563-magnot2011002_int_lr_0002
- Szia. A nevem... Erik... én vagyok az apukád.
Mondta a férfi bizonytalanul.
- Lenne kedved sétálni velem és beszélgetni?
Ha a lány beleegyezett akkor a kettő megindul és mögöttük építőmunkások sora segédkezik a Xavier Iskola újra építésében. A tolószékes Charles mellett Einar és Halla nézegetik az épület terveit, de a professzor most másfele kalandozik és mosolyog.

/A játékosoknak szabad játék az iskola területén szeretnék jó pár posztot látni ott Smile Serena ez alatt kicsit ismerkedik Magnetoval és kiderül, hogy lehet, hogy a férfi még él.../

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Lincoln Emlékmű, DC - Page 3 Empty Re: Lincoln Emlékmű, DC

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.