Colorado Springs

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Csüt. 23 Május 2013, 02:05

Nem voltam rá felkészülve, hogy félbeszakít, de eléggé úgy érzem, hogy talán nem is baj, ellenben a bocsánatkérésén nem tudom nem oldalra biccenteni a fejemet. Halványan elmosolyodok.
- Ugyan, nincs miért elnézést kérni, valamilyen szinten büszkévé tesznek az ezzel kapcsolatos emlékek, mi voltunk az elsők akik végigcsinálták, ráadásul az első adandó szökési alkalommal megszöktünk és hazavágtuk az egész börtönt, két óra alatt.... Plusz az a kis kaland megtanított sok fontos dologra.- Igen, erre a részére valóban büszke vagyok, azokba a bizonyos fontos dolgokba pedig nem folyok bele részletesebben, mert hát... Mi az, amire a szenvedés és a lelki terror megtaníthat? Arra, hogy mi is a fontos az életben, természetesen, fölösleges hangoztatni, legalább is úgy érzem. A kérdésemre is gyorsan megvan a válasz, bár ahogyan elnézem, van egy olyan érzésem, hogy ezt a témát nem akarom tovább feszegetni, de legalább most már tudom, hogy van egy nővére, egy információmorzsával több. Feliratkozom a bölcsészkarokhoz majd pedig vissza terelem a figyelmem a lányra, természetesen.
- Említetted korábban a rajzaidat, majd valamikor ha ráérünk megnézhetném őket? Természetesen csak ha nem gond. -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Csüt. 23 Május 2013, 02:17

Nos, úgy tűnik, hogy a srácokkal külön megy majd az utunk, már majdnem fel is írom a nevemet a bölcsészesekhez, amikor Archy ömlengeni kezd a horizontról és egyéb finomságokra. Elmosolyodok rajta, de a katonaság akkor sem igazán érdekel, na meg persze eléggé minimális annak az esélye, hogy valóban fogunk repülni is, ha pedig futni kéne... Hát... Nem tartozik a legkedveltebb időtöltéseim közé a futás, nagyon nem, ellenben a srác annyira fel van lelkesedve, hogy ilyesfajta információkkal nem akarom elrontani a kedvét, így pedig lényegében más opció hiányában...
- Na jó, lássátok milyen hatalmas, szörnyűséges, megnyomorítóan kínkeserves áldozatot hozok értetek. - Sóhajtom megadóan, mégis egy kevés mosollyal, majd pedig felírom a nevem a tengerészgyalogsághoz és megvárom, hogy ők is így tegyenek, ha már ennyire győzködtek itt, elég nagy pofátlanság lenne, ha utána mást tennének, bár nem úgy néznek ki, mint akik mást tennének de akkor is, valaki kapna érte az biztos.
~ Hát, unalom... Itt jövök. ~ Ennél jobban hirtelen nem tudok hozzáállni, mert nem akarom azt mondogatni magamnak, hogy igen, milyen jó lesz, meg a többi, ha erre éppen semmi garancia nincs.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 23 Május 2013, 10:51

Örültem, hogy mégsem sikerült annyira elrontanom Matt kedvét mint hittem. Csak mosolyogtam, mikor arról mesélt, hogy inkább büszkeséggel töltik el őt a történtek. Vagyis az a részük, hogy hogyan sikerült kikerülni egy ilyen szorult helyzetből.
Matt szerencsémre nem érdeklődött a nővéremről, ezért nem kellett elmesélnem neki, "elválásunk" szomorú történetét.
A fiú témát is váltott hamar, és én csak örültem, hogy ilyen sráccal futottam össze, aki nem akarja feszegetni azokat a témákat, melyeket nem kellene.
- Nem gond. Szívesen megmutatom őket.
Mondom, majd a hátamon lévő, kis táskát lekapom a vállamról. Amiben a rajzfüzetem meg a színeseim voltak, meg néhány apróság. Bár alig észrevehető a táska, mégis volt végig ott volt velem.
- Ha szeretnéd megnézheted őket még indulás előtt
Mondom, és ha szeretné, most megnézni a rajzokat, akkor oda is adom neki a füzetem. Amelyben a legkülönbözőbb rajzokat találja meg. Egyaránt, színes és fekete fehér rajzok, állatok, növények, képrészletek, sőt még portré is.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 5 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 23 Május 2013, 11:25

Peter érdeklődést mutat a zene iránt és kiderül, hogy ért is hozzá.
- Igen, az ének-zene is odatartozik. Én is sok mindent szeretek, popból például a Joseph Amazinget vagy a Holiday Art Sale-t, ezeket biztos ismered a rádióból, elég sok slágerük van. A rockért nem vagyok annyira oda, de a régi időkben voltak jó zenekarok, akiket hallgatok néha. Nirvana, Pearl Jam, meg úgy általában ez a seattle-i vonal jó 30 évvel ezelőttről.
Mikor meglátom, hogy ő is felírja magát a bölcsészkarra, még jobban örülök.
- És milyen hangszereken játszol? Nem hoztad el magaddal valamelyiket? Este jammelhetnénk majd a szobában egyet!
Peter elmondja, hogy szinte mindenféle sportot szeret.
- A korcsolyát én még nem próbáltam, de az olyan fura is. Én a bokszot szeretem, járok is a klubba.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Csüt. 23 Május 2013, 18:34

Történet, rendben, jöjjön valami személyes, ami nem annyira unalmas maszlag, mint az átlagos dumák, itt meg ott voltam ilyen és ilyen g.ci érdekes volt.
- Múltkor hétvégére hazamentem -kezdek bele lazán, mintha nem is neki mondanám mert a többieket nézem, aztán azért felé fordulok- direkt megkértem apám, hogy úgy intézze, anyám véletlenül se legyen otthon. De nem, az öreg kitalálta, hogy ki fogunk békülni, mert ha négy éve nem sikerül, akkor most majd k.rvára igyekszünk majd. Úgy indított, anyám, hogy vesz nekem egy kocsit, egy repülőt. Mondtam felejtse el a baromságait, ha nagyon akarja maradjunk egy normál kocsinál és legyen használt. Erre totál kiakadt, hogy mit képzelek magamról, hogy már semmi nem jó neki. Két mondat között megpróbáltam neki elmondani, hogy az első kocsim biztos ripityára fogom törni, nem fogom kímélni, és jobb lenne ha nem zuhannék olyan nagyot, mondjuk mint Wright tette, de képtelen volt felfogni. Nem is tudom, hogy lehet ilyen s.gghülye ha egy céget kell vezetnie... Körülbelül öt perc múlva elküldtem az anyjába, és rávágtam a szobám ajtaját. Kellemes volt.
Mondom bólogatva, kicsit csalódott arcot vágva.
- Egyébként, pont Wright, nem értem, őt zavarja, hogy a szülei kollégiumba küldték, szerintem meg megváltás... De most legalább van egy felesleges jármű is nálunk, tuti megvették előre... igaz, hogy még vezetni se tudom rendesen, de ez nekik sose jelentett gondot.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Pént. 24 Május 2013, 00:05

A kérdésemre valóban előáll egy sztorival, én pedig érdeklődve hallgatom mert bőven jobb mint a semmi, de úgy nagyjából a felénél felvonom az egyik szemöldökömet, kezdetként, a későbbiekben csak döbbenten nézek a srácra, majdnem az állam is leesik, jelenleg nem a jó értelemben.
- Várj... Az anyád vett neked egy repülő autót... Te pedig elküldted az anyjába? - Csak én nem találok ebben logikát? De tényleg, meg egyáltalán... Oké, ez egy kicsit átformálja a róla alkotott eddigi képet, mert én ugyan eddig, legyen akár a közelemben vagy sem, nem láttam úgy viselkedni, mint ahogyan most leírta az előbb, nem is szólva arról, hogy egy olyan ajándéknak mellesleg mennyien örülnének, Jonah pedig lényegtelen, lényegtelen és hogy még egy harmadikkal is jellemezzem, ami pontosan ugyan ezt jelenti: Mellékes.
- Mi a baj a szüleiddel? - Talán ha elmagyarázza, akkor nem tűnik majd ennyire vészesnek a helyzet, de ha a magyarázat is ilyesmi lesz, min amit most előadott, akkor eléggé bajos így egyben az egész és nem vagyok benne biztos, hogy mit fogok tudni kezdeni a helyzettel, mert hallgatni nem fogok, az biztos, csak hát... Akkor nem tudom, hogy mit is mondhatnék, mindenesetre is másodpercek kérdése, hogy kiderüljön, én pedig, bár nem jellemző rám, a helyzethez mért legrosszabbra vagyok éppen felkészülve, ami nem eget rengetően rossz, de kellemetlen lehet.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Pént. 24 Május 2013, 08:19

Medve is jártas volt zenei téren ezt be is bizonyította nekem az ismereteivel.
- Én is jobban csípem a régebbi előadókat. Biztosan ismered Carlos Santana-t. Mikor még csak kezdő voltam azt tűztem ki célnak, hogy az ő és a Klippjeiben játszó csávó gitártudásánál a szintjét érjem el.
- 3 hangszeren is játszom. Hát a zongora meg a gitár elég nagy, ezért nem hoztam őket magammal, bár a gitár otthon pihen a koleszben. De azért ezt elhoztam.
Mondom és már a zsebembe is nyúltam, hogy előhúzzam a benne megbújó szájharmonikát.
- Tudom, hogy nem fogunk unatkozni, de azért ezt magammal hoztam az útra. A Jammelés sem hangzik rosszul, de azért ne éjfélkor álljunk neki.
Mondom Wynokának.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 5 Mudch0 Colorado Springs - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Május 2013, 09:37

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. május 29. (szerda) (továbbra is többször lehet írni a körben)
Résztvevők: Matt Lawson (Árny), Gulyás Csilla (Sarah), Lex Orrin (Reptile), Vaszilij Dragunov (Svarog), Archybald Peterson (Axe), Alicia Havana (Teddy), Szabó Éva, Aaron Asbord (Cardas), Tony Price (Bishop), Tina Leila Sign (Kira), Cyrce Gray (Amazon), Peter Calm (Laura), Billy Redstone (Hazátlan), Shane Magurie (Gabe), Wayonka Stevens (Zield) és Termina Alustria

A felírások után mindenki távozhatott az étkezőből, hogy összepakolja a holmit, amit magával vitt, aztán olyan húsz perccel később pedig mindenkit máris terelgettek fel a buszra és irány volt vissza a város. Négy helyen állt meg a busz összesen, a legelső helyen még kint a város határában a műszaki és mérnöki karosok szálltak le, majd a belvárosban jöhettek a bölcsészek. Kicsit kijjebb az erdősebb és dombosabb részen a testnevelési fősulisok. És legvégül, ahova a legtöbbet kellett buszozni az a légierő akadémiája volt távolabb a várostól, jó félóra buszútra onnan a hegyek lábánál.

Colorado Springs - Page 5 00120

Jelenleg mindenki a főiskola, egyetem szélén a főépület előtti téren áll, innen mehet tovább a játék.

Ki hova, szóljatok rám, ha nem vettem ki jól, hogy ki hova ment, mert egy idő után belezavarodtam, annyi átírás volt bennük.
Spoiler:

Mostantól szeretném kérni mindenkit, hogy a reag elejére ~ ilyen jel közé ~ tegye ki, hogy melyik helyszínen van. Köszönöm!


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 28 Május 2013, 14:16-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Pént. 24 Május 2013, 18:35

//Elején mérnökit írtam de később módosítottam, ezért ha lehetséges akkor már úgy írom.//

~USAF~
Csilla reakciójából leveszem egyből, óóó persze neki még nem mondtam, ő még nem tudja. Hát jó akkor ezen is essünk túl, nem hiszem, hogy a családi dolgaimmal kellene fárasztanom, de ezt meg kell magyarázni máshogy meg nem lehet.
- Pontosan. De azért ennek volt előzménye, már legalább fél évi mondom nekik, hogy nehogy eszükbe jusson, majd én megoldom magamnak, ha kell kocsi, előtte lerakom a vizsgát, legyen papírom és utána nézek magamnak. Direkt kértem tőlük, pontosabban anyámtól, ne tegyék, erre teljesen szándékosan az ellenkezőjét csinálja. Ezért voltam dühös. -még megköszörülöm a torkom a végén, majd egészen más hangon folytatom- Neked még nem mondtam, de elég érdekes viszonyom van a szüleimmel. Konkrétan apámat imádom, felnézek rá, tisztelem, ő is rendes velem és egyebek. De anyám... más kisgyerek korom óta annyira irányítani akar, hogy nem is érdekli, hogy nekem mi a véleményem vagy mit érzek. Minden apró kis részletét uralja akarja az életemnek és teljes sértésnek veszi ha ezt nem hagyom. Egyszer még be is vallotta, hogy bántja őt ha boldog vagyok, fáj neki ha a saját fia jól érzi magát. Gondolom te sem fogadnád jól. Volt egy időszak mikor egy teljes évig nem beszéltünk csak elmentünk egymás mellett. Szóval a szememben ő igazán már egy senki, így teljesen érthető ha rávágom az ajtót. Remélem már jobban érted.
Végig komolyan beszélek, igazából nem fáj a téma, csak a pénze kell a muternak meg a cége, semmi más egyszer valamikor valamibe úgyis bele fog halni. Természetesen felszállok az istenverte buszra, és várom, hogy induljunk. Ettől a témától mégis szar kedvem lett, a p.csába már.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Szomb. 25 Május 2013, 03:31

Szerk: ~USAF ~

Tony magyarázatát érdeklődve hallgatom végig, eléggé érdekel, hogy mi van vele, vagy mi volt vele, még ha a családi dolgai nem is tartoznak rám, mert hát végül is én ténylegesen csak egy kívülálló vagyok ilyen szempontból, mégis megosztja velem, amit különösen értékelek, a sztori pedig másabb mint amire számítottam. Megmondom őszintén, azt hittem hogy okvetlennek fogom találni azt a viselkedési formát amit az anyjával szemben leírt, de így elhallgatva... Igazából még nem hallottam ilyet korábban, mármint hogy valaki szó szerint megmondja a gyerekének, hogy bántja ha boldog... Furcsák a gazdag emberek... Ha nekem valaha is be fog jönni az élet, ügyelnem kell arra, hogy ne változzak én is ilyen negatív irányba. Közbe persze indulunk, vagyis kapunk időt előtte összeszedni pár dolgot de én igazából nem érzem szükségesnek, hogy bármit is magamhoz vegyek, mert ami kellhet az minden nálam van, így csak követem a srácot a buszra, leülök mellé és hát nem kell zseniális megfigyelőnek lenni ahhoz, hogy észrevegyem a rosszkedvet, igazából eléggé árulkodó jelei vannak. Talán nem kellett volna erőltetni a témát, talán, kicsit rosszul érzem magam miatta, meglehet, hogy nincs rá okom, de én mégiscsak úgy érzem, hogy van és valószínűleg jogosan. Ha engedi, akkor finoman hozzábújok, de nem mondok semmit, nem igazán tudnék mit, maximum elkezdhetném a saját dolgaimat felsorolni de nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, mert.. Minek, valószínűleg inkább zavaró lenne, bár azért a buszúton próbálom másfelé elterelni a témát, amíg meg nem érkezünk a tengerészgyalogsághoz, ami eléggé sokáig tart, nem gondoltam volna, hogy ennyire messze lesz, csak remélem, hogy az út megérte, mert ezt még "hazafelé" is végig kell ülni.


A hozzászólást Sarah összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 26 Május 2013, 17:42-kor.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 26 Május 2013, 16:46

~ Bölcsészkarok ~

- Persze, ismerem! Nagyon klassz, igényes zenét csinál az öreg mexikói.
Ahogy előhúzza a szájharmonikát és elmondja, hogy a koleszben még egy gitárja is van, ennek nagyon megörülök. Sikerült egy igazi multihangszeressel megismerkednem! Talán a zenészszellem vonzotta hozzám már a buszon is.
- Nem hát, de az esti tenisz után biztos lesz még egy kis időnk. Én is tudok egy pár számot Santana-tól, majd megnézzük.

Alig várom már a jammelést, de közben megkapjuk a figyelmeztetést, hogy húsz perc múlva indulunk is. Ez az átkozott sietség, mindig mindenki csak rohan! Én is hirtelen felállok a székről, majdnem el is esek ahogy a papucsom megcsúszik a parkettán. Meg tudok kapaszkodni az asztalban, de 1-2 tányért és evőeszközt lerántok a terítővel véletlenül. Szerencsére nem törtem el semmit, így gyorsan mindent visszarakok a helyére.

Visszamegyek a szobámba és megnézem, hogy nem száradt-e még meg a cipőm. Sajnos nem, úgyhogy ebben a majomfejes, Peter Calm által vudusnak nevezett papucsban megyek az egyetemre. Magamhoz veszem a zenelejátszómat, ami mindig jó, ha kéznél van.
Odamegyek a buszokhoz és megkeresem azt, amelyik a bölcsészkarokhoz, a belvárosba visz. Veres Nővér kísér minket és hamar megérkezünk, az egyetem főépülete előtt állunk meg. Megnézem, hogy kik jöttek még ide velem. Peter, aki végül ide írta fel magát, aztán az a vidám kis szőke leányzó, aki az ebédlőben is tőlem nem messze ült és gyümölcslevest evett. Itt van egy szőke fiú is, akit már több órán láttam, azt hiszem, még németen is. Szimpatikus társaságnak tűnnek, meg is kérdezem őket:

- Ti milyen szakok iránt érdeklődtök itt a bölcsészet fellegvárában? Waynoka Stevens vagyok egyébként, de szólítsatok nemes egyszerűséggel Rejtőző Medvének!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Vas. 26 Május 2013, 17:23

~Bölcsészkarok~

A kísérőktől húsz percet kaptunk arra, hogy összecsomagoljunk és ismét felszálljunk a buszra, ami majd elvisz minket az iskolákhoz.
- A buszon majd találkozunk Matt.
Köszönök el a sráctól, miután megmutattam a rajzaimat. Ezek után Évához megyek, mivel, nélkülem nem tud bemenni a szobánkban.
- Szükséged van valamire a szobából Éva?
Teszem fel a kérdést, majd ha válaszolt, akkor aszerint válaszolok neki.
(igen a válasz)- Nekem is kell néhány cucc, gyorsan szedjük össze és menjünk a buszhoz.
(ha nem a válasz)- Nekem viszont kell néhány cucc. Elkísérsz?
Akármit is felel, én megyek a szobánkba, vele vagy nélküle. Ha velem tart akkor megkérdezem még tőle, hogy:
- Nem baj, ha Matt mellett ülnék a buszon? Gondolom te meg szeretnél Vazilij mellé ülni. Vagy nem?
Bemegyek/gyünk a szobába, bepakolok néhány szükséges dolgot a kis táskámba, mint víz, papírzsepikendő, hajgumi. A rajzfelszerelésem pedig már eleve a táskámban volt néhány jegyzetfüzet társaságában.
Ha végeztem/tünk akkor bezárom az ajtót és elindulok/lunk a buszhoz. Gyorsan fel is szállok és elfoglalom az egyik ablak melletti ülést. Ha pedig meglátom Mattet akkor intek neki, hogy üljön mellém.
A busszal nem kell sokáig utaznunk, Tamara lett a kísérőnk aki leszállított minket.
Amint leszálltunk az egyik srác rögtön ismerkedni kezd. Emlékszem rá, ő neki toltam oda a gyümölcslevest.
- Üdv Rejtőző medve, az én nevem Tina Lea Sign. Engem a biológia szakterülete vonzott ide. Téged milyen szak vonzott?
Kérdeztem, majd a válasz után Matthez fordultam.
- Tényleg, téged milyen szakirány érdekel?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 5 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 5 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 5 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 5 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 5 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Vas. 26 Május 2013, 18:38

//Miután Peter medvével elkezdett a zenéről beszélgetni, Peter átírta magát a bölcsészkarokhoz.//

~ Bölcsészkarok~

Megkaptuk a figyelmeztetést, hogy 20 percünk van indulásig. Visszamegyek Medvével a szobánkba és mikor látom, hogy medve cipője még nem száradt meg, felteszek neki egy kérdést.
- Hányas lábad van? Nekem 44-es. Van nálam egy váltó sportcipő, ha gondolod, kölcsön adom. De ha lehet, ebben ne fürödj.
Ajánlom fel neki a lehetőséget, miközben igyekszem elfojtani a nevetést, amit a nemrégen bekövetkezett csobbanás emléke okozott.
~ Nehogy már ezekben a mamuszokban menjen az egyetemre.
Miután összepakoltam én is a hátizsákom. Benne: víz, jegyzetfüzet, toll, néhány kottám, zspik és egy csomag cukor. A szájharmonika, pedig ott figyelt a zsebemben.
Mikor végeztünk a pakolással, elhagytuk a szobát és felszálltunk a buszra.
Az úton 4 állomás volt, mi hamar leszállhattunk, a második megállónál.
Waynoka rögtön beszélgetésbe is elegyedett két szőke diákkal. Akiket nem is tudom, hol láthattam ezelőtt.
- Üdv. Peter vagyok.
Mutatkozom be, hiába nem érint engem Medve kérdése.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 5 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 5 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 5 Mudch0 Colorado Springs - Page 5 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 5 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 5 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 27 Május 2013, 08:54

Peter felajánlotta, hogy kölcsönadja a váltócipőjét, de az 4 számmal nagyobb, mint az én lábam, merthogy 40-eset hordok.
- Nagyon kedves vagy, Peter, de abban a cipőben sajnos elveszne a lábam!
Valószínűleg elég furcsán festek ebben a majomfejes papucsban, de hát mit csináljak? Valamit fel kellett venni, hogy ne fázzak meg.

Peter egy egész táskával jött és a harmonikát is hozta. Jó lenne ott az egyetemen tartani egy kis zenei bemutatót, hogy mit tudunk. Át is gondolom, melyik Santana-dalt tudom legjobban és ha eljön a megfelelő pillanat, rá fogok zendíteni az Oye Como Va-ra. Most jut eszembe, hogy a cukroszsákomat ott hagytam a szállodában! Manitu kegyelmezzen, remélem, ki fogom bírni. Vagy ha van valami csokiautomata, akkor veszek 1-2 szeletet. Tina a biológia iránt mutat érdeklődést. Lehet, hogy az is van itt az egyetemen, bár az természettudomány. Szegény lány lehet, hogy meg fog lepődni, ha rossz helyre jött.
- Engem az irodalom és a zene érdekel. Pontosabban ének-zene - felelek a viszonzott kérdésre.

Lehet, hogy mégis sikerült megfáznom a vizes ruhákban, mert az orrom már kezd bedugulni és produkálja a tüneteket. A manó rúgja meg, zsebkendőt sem hoztam!
- Tudna adni valaki egy zsebkendőt? Nagyon hálás lennék érte! - szólok az egymással is szóba elegyedő fiúkhoz és lányokhoz, Veres Nővért is beleértve.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Svarog Hétf. 27 Május 2013, 10:53

- Ha rendesek akkor tuti - kacsint Vaszilij a lányra. - Bár én tériszonyos vagyok, mondjuk ez terápiának se lenne utolsó.
A kajálás után mindenki felmehetett a szobájába összepakolni, majd húsz perc múlva már a busznál is voltak. Svarog azonnal Éva mellé ült, majd megszólalt.
- Van egy viccem. Dormammu és Loki találkoznak. Loki látja, hogy Dormammunak rossz a kedve. Megkérdezi, hogy mi a gond. Erre Dormammu azt mondja: Ne is kérdezd, néhány programozó került a részlegünkbe és a felét kiirtotta láncfűrésszel, mire megmondtam nekik, hogy ez nem a Doom legújabb része.
Elmosolyodott erre, majd várta a lány válaszát, vagy kérdéseit. A busz egy hosszú út után megérkezett az USAF akadémiájához. Vaszilij leszállt a buszról, majd kinyújtóztatta a tagjait.
- Már én is kezdem érezni, hogy pokoli meleg van - mondja azoknak akik vele jöttek. Majd a közelbe magasodó hegyek felé pillantott, majd Évára nézett. - Szerintem jó lenne rólad egy fotó, a hegyekkel a háttérben, mit gondolsz? - kérdezi a lánytól.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 27 Május 2013, 11:53

~USAF ~

Mi után, fel íratkoztam az USAF-ra, először Vaszilijhez fordulok.
- A buszon, találkozunk. - Mondom neki, aztán Tinához fordulok, aki kérdezet tőlem valamit. Egy picikét, el gondolkodom, hogy akarok-e valamit magammal vinni a légierőhöz. De, aztán eszembe jut, hogy semmit nem akarok magammal vinni, minek ha úgyis vissza fogunk jönni.
~ Bár, egy pulóver nem ártana. ~ Gondoltam magamban, és így szóltam.
- Csak, egy pulóverért megyek fel. - Mondom neki, és indulok vele, a szobánk felé. Miután, a szobánkba lépek, a szekrényemet ki nyitva, keresek egy pulóvert, méghozzá a kedvencemet, és azt kötöm a derekamra. Én, már készen is vagyok, de még megvárom Tinát. A szobában, egész idő alatt, arra gondoltam, hogy most, szeretnék Vaszilij mellé ülni. De, Tina kérdése amit hozzám intéz, eléggé meglep.
~ Talán, ez most egy nagyon jó barátság kezdete kettejük között. ~ Gondoltam, magamban majd válaszóltam is.
- Nem, egyáltalán nem baj, söt pont én is úgyan ezt akartam volna kérdezni. - Mondom neki, áztán együt megyünk a buszhoz. A buszon, le ülök az ablak melletti ülésre, és közben, a mellettem lévő ülést foglalom Vaszilij-nek. A srác, egyből mellém is ül, és egy viccel kezd. A viccet, végig hallgatom, majd a végén, egy jó izüt nevetek.
- Ez... Ez nagyon jó volt. Te, találtad ki? Vagy, a neten olvastad? És, van még ilyen jó vicced? - Kérdezem, miután abba hagyom a nevetést. Remélhetőleg, az egész utatt nevetéssel tőltöm. Miután, megérkezünk a légi erőhöz, az utolso csoport is le szált, a buszról. Én jól körbe nézek, és meg látom azokat a szép hegyeket. Hallom, hogy először a többiekhez beszél, aztán tőlem kérdez valamit.
- Ha, van nállad telefon, vagy fényképezö gép, akkor rendben, csak szój hogy hova álljak. - Mondom neki, aztán megvárom hogy mit mond.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Maverick Hétf. 27 Május 2013, 17:08

~USAF~

- Király, akkor ez eldőlt!- mondom, miután Alice is beleegyezett a légierős megoldásba. Fel is írom magam, majd gyorsan belapátolom az ebédem maradékát. Kajálás után mindenki felmegy a szobába összepakolni délutánra, úgyhogy én is arra veszem az irányt. Készülődés közben, mintegy mellékesen megjegyzem Archynak:
- Egész aranyos csaj ez az Alice. Neked bejön?

A buszút elég hosszú, hiszen a mi állomásunk van a legmesszebb a szállástól. Az út végére már nagyon elegem van az üldögélésből, úgyhogy kitörő örömmel fogadom a hírt, hogy leszállunk. A helyszínből egyelőre még nem sokat látunk, de már ennyi is elég ahhoz, hogy lelkesedni kezdjek. A légierő végül is menő dolog, király lehet vadászgépekkel repkedni. Bár azt nyilván nem próbálhatjuk majd ki, attól még remélhetőleg egy meglehetősen izgalmas nap elé nézünk.
Leszállás után bevárom Alice-t és Archy-t, majd beállok a többiek közé, várva az eligazításra.

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Kedd 28 Május 2013, 13:48

~ Bölcsészkarok ~

Megnéztem Tina rajzait, amennyire idő volt, lenyűgözőnek találom őket, kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő lehet elkészíteni egy ilyen rajzot, ezt mondjuk egyenlőre nem feszegetem, majd később, ha jobban belefér az időbe, bár most is beleférne talán, de mivel húsz perc van összeszedni mindent ami kell, nos, inkább had menjen a dolgára, nekem is van pár dolog amit össze kell szedni, habár eléggé minimális, visszatérve a szobánkba magamhoz veszek egy kis csomagnyi jegyzetpapírt meg egy tollat... Meg egy flakon vizet és kész, ennyi kellhet, más nem igazán, táskát sem viszek magammal, minden elfér kb a zsebemben, kivéve a vizet, azt meg viszont bármikor be tudom csapni a kezem alá ha írni kell, vagy le tudom rakni a földre, szóval lényegtelen ezért kiüríteni az egész táskámat... A napszemüveget fölösleges említeni mert eddig lényegében végig a nyakamban lógott. Visszatérve felszállok a buszra és helyet foglalok Tina mellett, akivel elvagyok az út hátralevő részében, igaz ez nem egy hosszú idő, hiszen nem megyünk messzire. Leszállunk és máris megközelít valaki ismerkedő jelleggel, egy ismerős valaki, természetesen a mai nap folyamán már többször is láttam, bár hirtelen megmagyarázhatatlan lassúságomnak köszönhetően kissé elcsúszok a bemutatkozással.
- Matt Lawson. - Nyújtok barátságosan kezet az irányába, majd pedig Tinához fordulok a kérdésére.
- Marketingen és turizmuson gondolkodok, mindkettőben elég sok potenciát látok csak nehéz dönteni, remélhetőleg ezen a kiránduláson sikerül. - És remélhetőleg menni is fogunk olyan helyre, ahol ezek lesznek témán, úgymond, bár lehetséges lenne, hogy ezzel... Nem, ezzel biztosan nem jó helyen járok, nem bizony, kizárt.
- Amúgy mire várunk még idekint? - Mert nekem lövésem sincs, az biztos.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 28 Május 2013, 18:45

modify:USAF

- Akkor a buszon! - Mondom még lelkesen a lánynak, miközben elhaladok mellette a hátát enyhén simítom csak végig, mintha csak útban lett volna. Reflex szerű mozdulat, de utána el is sietek pár határozott és gyors lépéssel a teremből Shannel. Fel a szobába, hogy magamhoz vehessek egy pulcsit és egy napszemüveget. Az zippo és a cigis doboz alapfelszerelés , jelenleg a kenguru zsebben.
Shan kérdése viszont kicsit meglep és megállok a mozdulatomra, csak egy hamiskás mosolyt öltök fel mielőtt válaszolnék, majd fél szemmel nézek csak rá.
- Kellemes jelenség a híg f.s tengerében. - Jegyzem meg könnyedén, majd szembe fordulok a sráccal ahogy szerbre teszem a cuccaimat.
- De ha szeretnéd... - Nyújtom ki a tenyerem előzékenyen a kijárat irányába, míg a másik a zsebembe csúszik.

Ahogy leszállok kattan a zippo, és már tartom is a cigi alá. De még mielőtt megfordulna a lupin csaj eltüntetem őket a zsebembe és előkapok helyette egy nyalókát. Egy mozdulattal kioldom a csomagolását, mert nekem ilyen szuper erőm van. Majd lépek is be a népes társaság szélére, és várom, hogy csatlakozzék két jó barátom.
Nem szólalok meg csak nézek a távolban az épületre és környékére a szemüveg mögül, néha jelentőségteljesen megforgatva a számban az édességet.


A hozzászólást Axe összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 29 Május 2013, 00:50-kor.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Maverick Kedd 28 Május 2013, 20:32

~Még a szálláson, indulás előtt~

Archy megjegyzésére elmosolyodom, de egyelőre nem szólok semmit.Láthatóan meglepte a kérdésem, hiszen még a mozdulatot is abbahagyta. A felelete viszont nem árul el semmit, a tőle megszokott lazasággal válaszol. Amikor viszont egyenesen felajánlja nekem, hogy nyugodtan próbálkozzak be én, akkor már rajtam van a meglepődés sora.
- Jaa nem, nem azért, nekem inkább a szomszédlány-típus az esetem!- válaszolom gyorsan, mosolyogva.- Igazából azért kérdeztem, mert úgy láttam ti elég jól kijöttök.


//Bocsi hogy ilyen rövid lett a hsz, többször nem lesz ilyen, csak még körváltás előtt be szerettem volna fejezni ezt a beszélgetést.//

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Szer. 29 Május 2013, 00:18

~USAF~

Mindenki örül és egyebek és kapok a hátamra simogatást amire nem igen tudom, hogy mit mondjak, szóval csak az egyik szemöldökömet felhúzva, de végül is mosolyogva nézek a srácok után, úgy veszem hogy ez "kárpótlás" akart lenni amiért velük megyek a tengerészgyalogsághoz ahelyett, hogy azzal foglalkoznék ami tényleg érdekelne. Mondjuk nem mintha számítana. Mindenesetre is megyek, összepakolom én is ami kell, ami nem sok, egy doboz cigi, öngyújtó és... Lényegében ennyi, fölöslegesnek látok bármi mást vinni mert éhes nem leszek, szomjas sem hiszem... De, szomjas leszek, szóval magamhoz kapok valahonnan egy kevés vizet és lényegében ennyi, nem hiszem, hogy jegyzetelni fogunk, ha mégis, akkor meg engem szimplán nem érint. Felszállok a buszra és úgy töltöm az út nagy részét, mint egy növény, nekidőlök az üvegnek és pihentetem a szemeimet, fotoszintetizálva a napfényben... Oké nem tudok fotoszintetizálni, nagy ügy, attól még hasonlíthatom magamat növényhez... Az út amúgy hosszú, a végén nyújtózok egyet, mikor leszállunk és csatlakozok a megszokott pároshoz, mert ugyan miért ne, aztán... Végignézek a társaságon, van aki jól érzi magát, ezt végül is csak értékelni tudom, a többiek pedig hulla csendben vannak köztük én is, legalább is addig, amíg ki nem szedek egy újabb szál cigit és rá nem gyújtok, meg persze pár szálat kényelmesen a zsebeimbe rakok, nem fognak szétesni és fel vagyok készülve arra, ha esetleg el akarnák kobozni az ilyesfajta földi jókat... Amikről tervezek leszokni, de tényleg le fogok, majd ha visszamentünk a suliba elkezdem. Beleszívok a dohányomba és kissé tétován fújok néhány könnyed karikát a levegőbe, ahogyan a többieket figyelem.
- Lemaradtam valamiről? Mintha mindenki meg lenne lőve... Kivéve őket. - Nézek a Vaszilij Éva párosra, ők megvannak.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Szer. 29 Május 2013, 00:34

Húz percünk van összepakolni mindent, rendben van, bőven több annál mint amennyire amúgy szükség lenne. Visszatérek a szobába és magamhoz veszek egy füzetet, néhány tollat és vizet, másra nincs szükség, mert egyszerűen tényszerű, hogy másra nincs szükség... Szóval vissza megyek a buszra, felszállok és az úton elvagyok magamnak, úgy ahogyan eddig is, csendben és nem igazán foglalkozva a világgal, vagyis hát mégis, mert ezúttal nem meditálni próbálok, inkább az úttal és a látnivalókkal foglalkozok, bár ebből nem sok jut mivel rögtön az első megállónál le is kell szállnom. Intek egyet a busz után " mert miért is ne? " alapon, majd pedig az épület felé fordítom a tekintetemet.... Nem vagyok biztos benne, hogy mit is várok ettől az egésztől, őszintén szólva nem kifejezetten sokat, hirtelen úgy érzem, hogy nem lenne tanácsos magasra tenni a lécet, persze oké ezek jó egyetemek és főiskolák de mégiscsak vannak meglehetősen kiábrándító dolgok az életben, amikhez már volt szerencsém és nem szeretnék megint ezzel szembesülni. Még egy darabig tétován nézem az építményt, majd pedig a kísérőre sandítok, csak hogy mikor jelez vagy szól, hogy lehet indulni, mert az esetben nem is húzom tovább az időt.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Szer. 29 Május 2013, 09:57

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. június 3. (hétfő) (most csak 1 reag/kör)

Műszaki egyetem és mérnöki karok (lányiker)
Résztvevő: Lex Orrin (Reptile)

A lány bólintott Lex-nek és vele együtt elindult az épület belseje felé.
~ Milyen kar érdekel innen téged? ~ kérdezte telepatikusan. ~ Először a dékánhoz megyünk, ő fog tájékoztatást tartani és ehhez kellene, hogy téged mi érdekel. ~
A régies folyosókon haladva megannyi diák volt itt kint, a legtöbben ipadekkel, vagy éppen papírra írt jegyzetekkel ültek valahol és tanultak, néhányan beszélgettek, voltak, akik órákra igyekeztek. Mutánsok és emberek egy helyen, a lehető legnagyobb békében. A harmadik emeletre ment fel a páros, gyalog a lépcsőkön át, ami már elég magasan volt ahhoz, hogy a folyosó ablakairól látni lehessen az egyetem más épületeit is, ne csak azt, amiben Lexék voltak.

Colorado Springs - Page 5 00120

Bölcsészkarok (vörösbőrű leányzó)
Résztvevők: Tina Leila Sign (Kira), Matt Lawson (Árny), Peter Calm (Laura) és Wayonka Stevens (Zield)

Ha más nem is, de végül Veres Nővér adott egy zsebkendőt Medve számára. A busz lassan eltűnt a látóhatáron és a vörösbőrű lány meglepve nézet Tina felé.
- Akkor miért ide jelentkeztél, ha a biológia érdekel? – kérdezte. – Ez bölcsészkar és nem TTK. Az a mérnöki karoknál lett volna. Indulás befelé, már várnak minket.
A társaság elindult befelé a főépületbe, egy egészen modern épület volt ez, alig harminc éve épült csupán, ízlésesen kialakítva, nagy ablakokkal, hogy sok fény jusson be az épületbe. Odabent mindenfelé hirdetőtáblák, diákok. A hely nyüzsgött az élettől. A földszinten az egyik kisebb előadóba ment be a társaság, ahol egy idősebb nő várt rájuk.
- Üdvözlöm önöket, Margaret Stone vagyok, a dékán helyettes. Kérem foglaljanak helyet, érdekelne, hogy milyen szakok érdeklik önöket, hogy kifejezetten azokról mesélhessek.

Colorado Springs - Page 5 00120

Testnevelési főiskola (aki nem iratkozott fel, az meg ide jön) (fiú iker a kísérő)
Résztvevők: Billy Redstone (Hazátlan), Cyrce Gray (Amazon), Aaron Asbord (Cardas) és Termina Alustria

Erre inaktivitás miatt érdemleges nem történt a csoport elkezdve végignézni az iskolát.

Colorado Springs - Page 5 00120

USAF Academy (A légierő akadémiája (lupine leányzó)
Résztvevők: Vaszilij Dragunov (Svarog), Tony Price (Bishop), Szabó Éva, Shane Magurie (Gabe), Archybald Peterson (Axe), Gulyás Csilla (Sarah) és Alicia Havana (Teddy)

A csapat is ott állt a katonai kiképzőtelep előtt, az iskola bejárata előtt az Amerikai zászló lengedezett. Több diákot is lehetett látni, de más egyetemektől megszokottan itt a szigor és a rend is nagyobb volt. A legnagyobb zajt a faitalok csapták, a diákok pedig mind egyenruhában voltak, a férfiak öltöny, nyakkendő, a nők pedig kosztümben, mind a megszokott légierős sötétkék színben, a blúz és ing pedig nagyon világoskék.
- Fiatalok VIGYÁÁÁÁÁZZZ! – hallatszott egy mély öblös hang az utca felől.
A diákok, akik kint voltak azonnal haptákba vágták magukat, noha a társaság tagjai rájöhettek, hogy ez most nekik szólt és nem pedig az idejáróknak. A hang tulajdonosa egy közel két méter magas széles vállú és őszülő ember volt. A ruháján hordott rangjelzések alapján magasabb rangú személy.
- Szia apa – köszönt Veronica a férfinak. – Ő Fey ezredes, ő fog minket körbekísérni az Akadémián.
- Indulás mazsolák! – intett az öreg a kezével. – Ha már ilyen sokan eljöttek, elmondhatnák, hogy miért érdekli önöket a katonaság elitje.
A csapat hamar átér a főbejáraton és az ottani keskenyebb épületen átérve az iskola belsőbb részei, épületei is meglátszottak, köztük egy igencsak érdekes épület is.
Colorado Springs - Page 5 Airforce23-575x426

Colorado Springs - Page 5 00120

A ki hol van jelzést továbbra is kérem szépen meghagyni a reag elején. Köszi.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Terry Szer. 29 Május 2013, 11:22

~ Testnevelési főiskola ~

Túlságosan is elgondolkoztam, hogy most a légierőhöz menjek vagy sem és a végén a testnevelésihez kerültem be mert nem írtam magamat fel. Nem igazán bánom mondjuk. Nem tudom, hogy igazán mit is akartam volna kezdeni az USAF-nál. Mert nem mintha be akarnék lépni a katonaságba. Na mindegy is. A szobámba vissza megyek és a nagy táskámból kiveszek egy kisebb oldal táskát és abba szerzek egy fél literes üdítőt. Aztán irány a busz. A busz út most se tűnik olyan hosszúnak nekem és mikor a tesis megállóhoz érünk lepattanok a buszról. Az iskola főépülete mellett szálltunk le. És miután mindeki lent volt az ikrek kíséretével elindultunk is körbe nézni az iskolán. Nézelődgetek is jobbra balra, hogy milyen is itt.
Páran jöttünk csak ide. A legtöbban a légierőt választották. Mondjuk nem hittem volna, hogy ennyien érdekeltek lesznek benne. Jobb is, hogy ide jöttem végül mert így könnyebb mozogni kisebb létszámmal végtére. És ez úgyis még csak az első nap, úgyis lesz lehetőségünk a másik iskolákat is megnézni még.
Terry
Terry
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 820
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : AIMVille lakórészek

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szer. 29 Május 2013, 18:48

Rossz hangulatomon némileg javít Csilla viselkedése, na jól van, elég a k.rva depiből, ha engedi, na nem mintha ez nekünk olyan nagyon nagy dolog lenne, akkor végigsimítom a vállát és utána az oldalát majd rámosolygok.
- Végülis nem baj, úgyse szoktam reklámozni, legalább már te is tudod. - némileg jobban telik ezután az út, rohadt hosszú de a témák vidámabbak. Mikor az épület előtt vagyunk végignézek a tömegen, egész normálisan festenek, kék egyenruha, meg normálisan néznek is ki az emberek, nem olyan jól edzettek mint máshol, de sokkal inkább beszédesek meg fegyelmezetlenebbek. Éppen rágyújtok egy szálra és körbenézek, van itt pár dohányos alkat, igaz a felükkel jobb ha nem ismerkedem, túl okosak, szépek, gazdagok nekem... és ekkor lép be a képbe a légierő illetékese, a tipikus őrmester, aki rögtön vigyázzal kezdi és utána az emberből az utolsó csepp f.st is kihajtja. Forma.
- Megjött a főnök. -mondom magam elé, majd a kérdésre is válaszolok- Nem volt jobb a listán, a légierő legalább érdekes. ~ Se.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 5 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.