Colorado Springs

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Szomb. 18 Május 2013, 19:28

Végül is rávettem azt a bizonyosat arra, hogy legyen a szobatársam, bár ismerkedés az igazából nem nagyon volt, idő híján, hiszen ebéd. Maga az ebédlő egy egészen érdekes, egyedi helyen van, lényegében a pincében, ilyet sem igazán láttam még hotelekben, nem mintha olyan sokban jártam volna, de az egyediség tetszik, vagyis... Jó, nem tudom, hogy ez a húzás mennyire egyedi, de tetszik. Leülök egy picit külön, nem sok kedvem van most a többiekhez, vagyis nem sokakhoz, azon gondolkodom, hogy miként is kéne megismerkedni a... Még mindig nem tudom máshogyan hívni, csak hogy szürke bőrű, de ezt meg egy kissé bunkóságnak érzem, vagy legalább is ha hangosan így hívnám, akkor bunkóság lenne, de mondjuk így magamban azt hiszem nem vészes, amíg valaki nem tudja kiolvasni a gondolataimból addig nem fáj senkinek, igaz ez a mai világban nem lehetetlen, bár ha jól tudom nincs telepata köztünk. Végignézek az ételen és gyorsan összerakom magamban a listát, hogy mit szeretnék enni... Paradicsomleves, sült hal rizzsel és puding... Hmm, hal, örök kedvencem, bár a legjobb még mindig a darált tonhal citromlével... A hal az hal szóval ezzel is bőven boldog vagyok. Archy vetődik be izével... Ömm, Shane? Igen-igen, Shane. Szóval vele és egy kicsit máris feldobják a napomat, bár eddig is elég jó, de nem tudok nem elmosolyodni a szavaikra.
- Megesik. - Jómagam sem.
-Óvatosan azzal a levessel, a végén valamelyikőtök belefullad. - Nem hiszem, hogy ez lehetséges, de egy kis rosszul előadott csipkelődés mindig belefér az ebédbe, ezzel pedig én is nekilátok a magam paradicsomlevesének, majd ha azzal végeztem a halnak... Hal.. Hmm.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Szomb. 18 Május 2013, 19:39

- Köszi. - Mosolygok a srácra egy rövid ideig, csak egy-két röpke másodperc, majd pedig folytatom az evést és igazából... Elég gyorsan kivégzem a levest, normális evéssel számoltan gyorsan, s fürkészni kezdem a többi kaját, mint valami ragadozó ami lecsapni készül az áldozatára, s már ki is néztem magamnak azt a bizonyos áldozatot, csirke... Krumplival. S már nyúlok is érte, majd pedig miután végeztem a szedéssel, elégedetten tekintek le a még meleg ételre.
~ Most véged van csirke, ütött az utolsó órád. ~ Oké, éppen magamban sorolok sablonos halál előtti szövegeket valaminek ami már amúgy sem él, be kell látnom, hogy kicsit unatkozok, na meg jó a kedvem, természetesen, s rá is "vetem" magam az ételre, természetesen kulturáltan, az első pedig ami egyértelművé válik, hogy isteni! Tonyra tekintek a szavai után, de pár másodpercig nem válaszolok mert éppen rágok, bár nagy volt a késztetés hogy ezt figyelmen kívül hagyjam, de éppen sikerült megállni.
- De persze, mikor lenne jó? - Kérdezek vissza érdeklődve, amíg pedig válaszol, eszek még néhány falatot, mert szeretnék még áttérni a desszertekre is lehetőleg mielőtt még elviszik előlünk azt a sok finomságot, bár nem hiszem hogy ezt megtennék, ha jól tudom az ilyesmi nem jellemző, vagy azt sem igazán merem biztosra venni, hogy ők fogják elvinni előlük... Bár így látom a leglogikusabbnak de ez lényegtelen, nem vagyok lusta.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Szomb. 18 Május 2013, 22:47

Simán belement, teljesen jó, na de persze most nem tudok válaszolni, mert éppen a desszertet fogyasztom el. A kaja, hááát nem olyan amire számítottam de legalább fogyasztható, valamennyire, kicsit, egyáltalán nem, de azért megeszem, hová süllyed a világ, ó te jó ég, nem kellene, fel kellene rúgnom az asztalt és közölni, hogy hozzanak valami normálisat mert kik.rom őket az ablakon. De azért nem veszem ennyire magamra. Miközben ezen agyalok azért a választ is végiggondolom, nem kell ezen sokat gondolkodni, meg is van azonnal.
- Igazából nekem teljesen mindegy, hétvégén legyen akkor minden megoldható. Azt nem tudom még, hogy milyen kaját szeretsz? Nekem mindegy hová megyünk, csak valami normális hely legyen.
És tényleg, ebben nem is lehet hibát keresni, ha elég drága cucc akkor meg biztosított a minőség is, csak mond egy fajtát én meg nézek helyet.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Maverick Szomb. 18 Május 2013, 22:54

Archy a buszon megismert raszta hajú lányhoz, Alice-hez akar ülni, úgyhogy én is követem. Elég csinos ő is, habár nekem inkább a szomszédlány-típus az esetem, azon kívül meg nem tudom, mennyire van jóban Archyval, láthatóan eléggé egy hullámhosszon vannak. Majd meg is kérdezem tőle, hogyha visszamentünk a szobába. Egyelőre azonban a kaja köti le leginkább a figyelmemet, rekordidő alatt be is burkolom a levest, majd áttérek a halra.
Mindketten elmosolyodnak az osztálykirándulásos sztorimon, úgyhogy halvány vigyorral folytatom:
- Látszik, hogy nem jártatok ír külvárosi suliba, néha kész katona kiképzés az egész!- magyarázom vidáman, de nem spilázom tovább a sztorit, nem akarok unalmassá válni. Viszont amikor Alice megemlíti, hogy ő sem Amerikából származik, visszakérdezek:
- Tényleg? Te honnan jöttél?

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Vas. 19 Május 2013, 02:50

Tina válaszára bólogatok, magam sem tudom, hogy miért, most egyszerűen ezt érzem helyesnek, a mikor visszakérdez, kénytelen vagyok kissé kifújni a levegőt, ez nem egy nagy dolog, vagy bármi ilyesmi, egyszerűen csak... Hmm, kezdem öregnek érezni magam, még ha ez egy erős túlzás is.
- Igen, sajnos már igen, pedig mit meg nem adnék, hogy még egy-két évig itt lehessek. A legtöbb szép emlékem és megannyi jó barátom, barátságom ide köthető. - Istenem... Nem akarok érettségizni, annyi dolognak s személynek kell majd búcsút mondanom, még ha nem is véglegesen, hiányozni fognak a boldog diák évek, már ha nem megyek még egyetemre tovább esetleg itt valahol, de őszintén szólva inkább New Yorkban tenném mindezt, közel az ismerősökhöz. A veszélytermes sztoris kérdésre felvonom az egyik szemöldökömet, mert ami azt illeti, van egy jó pár.
- Nos, ez attól függ, hogy melyikre gondolsz, mert bizony volt egy jó pár, igaz ezek közül a leghíresebb a Raftos... Nos.. Történet, amit mi voltunk az elsők, akik végig tudták csinálni. - Igazából erről tudnék a legtöbbet mesélni, igaz néhány részletről nem szívesen, de ha érdekli akkor neki bármikor lerészletezem, bár lehet, hogy ő másra kíváncsi, igazából ezt nem tudhatom, maximum sejthetem, a sejtéseim pedig jók szoktak lenni az esetek túlnyomó többségében, persze... Ez nem jelent semmit.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Vas. 19 Május 2013, 03:03

Csakúgy, mint jómagamnál, úgy látom, hogy nála is eltart egy darabig amíg válaszol, bár ez egyáltalán nem sok idő, de még ha sok is lenne, én türelmesen kivárnám, mint azok java részénél, akikkel jóban vagyok, ilyen ember pedig bizony sok van, igaz kevesen szeretnének külön enni. A szavaira bólintok, s ahogyan magamhoz veszem a desszertnek szánt pudingot, válaszolok is.
- Mit szólnál akkor... A szombathoz? És ami azt illeti, nincs igazából kedvenc kajám, mert a kaja az csak kaja... Szóval csak így felvetésképpen, szerintem legyen valami francia hely. Azt mondják hogy a franciák gyümölcstortája különösen finom. - Gyümölcstorta, nem is tudom, hogy mikor ettem utoljára olyat, vagyis de, pontosan tudom, sok, nagyon sok évvel ezelőtt, a keresztanyám sütötte és imádtam, banánnal főleg, eperrel annyira nem jó, de... Nyami. Igazából sokat nem mondtam és erre így hirtelen kétlem, hogy bármit is rá tudna vágni, valami helyet, vagy hasonló, ha mégis elő húz valamit a kalapból... Nos... Hát akkor le a kalappal, erre sajnos nem tudok jobbat mondani, még ha szeretnék se, pedig bizony szeretnék. Mindenesetre is kíváncsi vagyok a véleményére, miközben finoman majszolom a pudingot, ezt pedig majd még valamikor le kellesz mozogni, holnap reggel egy kevés futással majd letudom, mert azért általában nem szoktam három részes ebédet.. Ömm... Ebédelni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Thorhalla Vas. 19 Május 2013, 11:09

Idő: 2024. május eleje
Következő körváltás: 2013. május 24. (péntek) (továbbra is többször lehet írni a körben)
Résztvevők: Matt Lawson (Árny), Gulyás Csilla (Sarah), Lex Orrin (Reptile), Vaszilij Dragunov (Svarog), Archybald Peterson (Axe), Alicia Havana (Teddy), Szabó Éva, Aaron Asbord (Cardas), Tony Price (Bishop), Tina Leila Sign (Kira), Cyrce Gray (Amazon), Peter Calm (Laura), Billy Redstone (Hazátlan), Shane Magurie (Gabe), Wayonka Stevens (Zield) és Termina Alustria

Az étkezés remek hangulatban telt el és a legtöbben jót beszélgettek. Miután mindenki végzett az ebéd elfogyasztásával és az ételek elkerültek a konyhásokhoz Tamara állt fel, hogy megkapja a diákok figyelmét.
- Akkor szeretném a mai délutáni programot ismertetni. Mint tudjátok hivatalosan ez egy tanulmányi kirándulás és a helyi főiskolák, egyetemek hívtak meg minket ide. Így a mai délutánon megejtjük az első látogatásokat, mert már várnak minket. Négy csoportba lehet jelentkezni, hogy ki hova és melyik iskolát szeretné megnézni.
Ezzel négy lapot vett elő és letette őket az asztalra. A négy lapon a követkők szerepeltek:
- Műszaki egyetem és mérnöki karok
- Bölcsészkarok
- Testnevelési főiskola
- USAF Academy (A légierő akadémiája)
- Ezek a lehetőségek – mondta. – Aki nem iratkozik fel valahova, azt mi fogjuk beosztani, hogy az első nap hova fog menni. Most van néhány perc időtők megbeszélni, hogy ki hova szeretne jelentkezni, de ha kérhetem igyekezzetek nem elhúzni ezt, eléggé szűk az időbeosztásunk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Colorado Springs - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Vas. 19 Május 2013, 12:36

A második desszerttel jóllakva elégedetten húzom ki magam a székemen ülve. Senkinek nem tűnt fel, hogy többet ettem, mint amennyi jár. Mindenki vidáman falatozik és beszélget, ki a kettőt egyszerre, ki külön-külön. Ahogy elfogynak a tányérokról az ennivalók, a személyzet már jön is és elviszi a tányérokat. Ez szép dolog, az emberek kiszolgálják a mutánsokat. Ennek mindig így kéne zajlania, gondolom magamban.

Ahogy az utolsó is végzett, Veres Nővér áll fel és elmondja, hogy már ma délután meglátogatjuk az egyetemeket. Kirakja a papírokat, amikre fel lehet iratkozni. De akkor mi lesz a tenisszel?
- Veres Nővér! Ugye, előtte még belefér egy teniszmeccs? Peterrel megbeszéltük, hogy ebéd után csapkodunk egy párat a pályán - ezzel társamra nézek, aki biztosan nagyon várja a kiadós testmozgást.

Addig nem iratkozom fel, amíg az ügyelő nem válaszol.

Colorado Springs - Page 4 00120

- Sajnos nem, majd este vacsora előtt fog csak - válaszolta a lupine nő. (ennyiért nem írtam külön reagot. - Nefi)

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Vas. 19 Május 2013, 14:51

- Nekem Zaphire azt mondta, hogy van esély a kollégiumban a továbbtanulásra. Ha nem akarsz elmenni még a kollégiumból, akkor szerintem ez egy jó megoldás lehet számodra.
Mondtam a srácnak reagálva a ballagásról szóló mondatára. Ezek után pedig érdeklődve hallgatom, mit mesél majd a veszélytermes akcióról, de kiderült, hogy nemcsak egy volt belőlük.
- Amelyikről szeretnél, én még nem voltam a veszélyteremben, mivel még csak rövid ideje járok a suliba. De ha már így szóbahoztad a Raftos sztorit, akkor szívesen meghallgatnám azt.
Mondom továbbra is mosolyogva, és ha belekezd a mesélésbe, azt érdeklődve hallgatom.
Az ebéd végén Tamara felállt, hogy ismertesse a programot, az én figyelmem is ráterelődött. A bejelentés végén kicsit elgondolkodom, majd Matthez fordulok.
- Nekem a Bölcsészkar lenne a legjobb a biológiai ismeretek miatt. Bár ha Kira most itt lenne ő tuti, hogy a műszaki egyetemre menne. De hiányzik... Matt, te melyik iskolát szeretnéd megnézni?
Kérdezem a srácot, hogy eltereljem a figyelmemet a nővéremről.Majd ha válaszolt akkor odamegyek és feliratkozom a bölcsészkaros csapat lapjára.


A hozzászólást Kira Sign összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 19 Május 2013, 15:40-kor.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 4 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Vas. 19 Május 2013, 15:18

Megjön a válasz is, francia étterem, húha, az jó lesz abból van pár jó hely szerte a városban és kb a fele az elég puccos, jóság van. A válaszom előtt még megvárom amíg lezajlik a programismertetés, néhány egyetem meglátogatása.
~ Igazából nekem k.rvára mindegy, úgyis hátszéllel meg pénzzel fogok menni az egyetemre, más lehetőség nincs is, azért majd valahova fel kell iratkozni, nehogy beb.sszanak valami értelmetlen helyre. Csak még nem tudom melyik lenne jó, egyik sem. Fasza.
Az nyomorult szerencsétlen hülye már megitn hozza a formáját, nem baj, hogy most mondták nincs idő, áá nem, ő még teniszezni szeretne, gratuláció képen jól szájba kellene rúgni most azonnal. Maradok inkább a válasznál.
- Francia az jó -mosolygok rá- majd kinézek egy helyet, mert van egy pár jó. Mennyire legyen extrás?
Ha válaszol akkor meg is vagyunk, ezzel én lerendeztem az egészet. Odasétálok az egyik laphoz és felírom magam mondjuk a mérnökire, kár, hogy külön orvosi nincs, bezzeg testnevelési az van, de hogy minek.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Reptile Vas. 19 Május 2013, 22:12

Nos, ebéd közben sikeresen felmértem lényegében mindenkit, már akit kellett mert nem ismertem és azt kell mondjam, hogy... Lesz akivel nem leszünk jóban, ha valaha is tovább megy az egész annál, hogy " láttalak már régebben ", amit viszont kétlek... Nem szeretem a fárasztó társaságot, mostanában nem tudom, hogy mi van vele, de nagyon nem. Az ebédnél egy jó ideje amúgy meg csak ülök, szerencsére kényelmesen volt idő letudni, bár erre igazán számítani lehetett, nem is igazán szerencse ez, egyszerűen jó a hely, ebéd után pedig Tamara kezd szónoklatba, természetesen, végül is ez tényleg egy tanulmányi kirándulás, még ha nagyjából luxus környezetben is. Végignézek a négy papíron, légierő, bölcsészkar... Testnevelés? Ez tanárképzés lenne? Feltételezem, hogy valami olyasmi. Ezek igazából nem érintenek, ami a legjobban foglalkoztat ezek közül, az bizony nem más, mint a műszaki egyetem és egyebek ami még oda van írva, szóval lényegében különösebb hezitálás nélkül iratkozok fel arra. Ezek után ugyan úgy, mint ahogyan eddig is csináltam, beolvadok a környezetbe, úgymond, behúzódok a háttérbe és türelmesen várok, mert ma nem igazán vagyok olyan nagyon beszédes kedvemben, ki tudja, talán a reggel miatt, vagyis pontosabban a reggeli plusz alvás miatt.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Vas. 19 Május 2013, 22:28

Az ebédnek vége, jó volt, finom volt és ez a baj ezzel a mondattal, túl sok benne a volt, de talán ez nem is olyan hatalmas baj, nem fogom lerészletezni, hogy miért nem, a lényeg az, hogy nem. Tamara beszélni kezd és emlékeztet minket a kirándulás lényegére, amivel kénytelen vagyok egyetérteni, bár reménykedtem benne, hogy azért a mai napon még nem fogunk sehová sem menni, hogy pihenhetünk és holnaptól kezdődik a nagy rohangálás, de sajnos nem, ehhez pedig a lapok is kikerülnek, előtte azonban visszanézek Tonyra, bár pár másodpercig bizonytalan vagyok a mondandóm terén, de tényleg csak pár másodpercig, mert ahhoz a módszerhez nyúlok, ami minden hasonló helyzetben beválik, meg egy jó pár egyéb, ehhez már annyira nem hasonlatosban is, s még ösztönző is lehet, nem mintha neki szüksége lenne ilyesmikre, szerintem legalábbis nem.
- Lepj meg. - Válaszolom végül is nagyon-nagyon finoman vállat vonva, majd pedig vissza terelem a figyelmem ama lapokra és alaposabban végignézek rajtuk.... Egyik sem az én esetem, de gondolkodok azon, hogy a testnevelést meg kéne látogatni, vagy a légierőt... Mert kigyúrt pasik.. Mehemehe... De van egy olyan érzésem, hogy nem sokan tartanának velem és a bölcsészkar közelebb van egy icipicit ahhoz, amit el szeretnék érni, leszámítva a hírnevet és a sikert, amihez még mindig nincs se dobos, se basszus... Se énekes... Pang a suli ilyen téren, hihetetlen. Mindenesetre is még nem döntök, Tony felé fordulok.
- Légierő? - Nem akarok egyedül menni, plusz jelenleg hagyom magam könnyen befolyásolni, nem szokásom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Svarog Hétf. 20 Május 2013, 13:13

- Ohh végre kaja! - kiáltja, majd azonnal lehuppan Éva mellé, ezzel választ is adva neki a kérdésére. Azonnal kiválasztotta a húslevest, másodiknak spagettit, harmadiknak pedig pudingot választott. Hallotta, hogy Matt arról beszél, hogy nem szeretne leérettségizni. Vaszilij azonnal közbeszólt.
- Én alig várom. Szeretnék a SHIELD-hez csatlakozni - mondja, majd tovább folytatta az étkezést, majd hallgatta, ahogy a cimborája a Rafots küldetést meséli el, amit nekik sikerült először végigcsinálniuk.
- Az vicces volt, azóta viselkedek jól. Nem szeretnék sittre jutni, a valóságban is.
Elmondták a délutáni programot. Vaszilij szeme azonnal felcsillant a légierő akadémiájának még csak az említésére is.
- Meg van hová megyek - válaszolta Évának. - A légierő akadémiájára. Tudom, kicsit tériszonyos vagyok, de már jobb lesz. És te melyik sulit nézed meg?
A légierő akadémiáját, a légierő akadémiáját. Győzködi magában Évát.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 20 Május 2013, 15:15

Miután, az étkezőbe mentünk, és egy hosszú asztalhoz ülünk. Vaszilij pedig, mellém ül. Én egyből, paradicsom levessel kezdek, utánna pedig spagetit, de a deszert ből már nem tudtam enni, mert az már mind el fogyott. Az ebéd közben, hallom hogy Tináék beszélgetnek valamiről, de én ehez most nem tudok hozzá szólni semmit. Az ebéd után, a kisérő tanár ismertette a dél utáni programot. És, mint ahogyan, a oda haza, a ki íráson is szerepelt, a nyilt nap, és most nekünk kell választanunk, hogy melyiket is vállaszuk. Vaszilij, már el döntötte, hogy a légierő akadémiáját nézi meg. Aztán, engem kérdez, hogy én melyiket is nézem meg.
- Szerintem, akkor akár mehetünk oda együt is. Mármint, a légierő akadémiájára. - Mondom, és közben a légierős lapra írom a nevemet. Vaszilij neve mellé.
- Remélem, hogy azért, majd tehetünk egy próba kőrt, az egyik vadász géppel, de csak természetesen, egy tapasztalt pilotával. - Reménykedem benne, mert hát azt szabad. Reménykedni, mindig lehet.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Bishop Hétf. 20 Május 2013, 15:44

Lepjem meg, ahha, na jó akkor ezt kihívásnak veszem, ideje lesz készítenem a pénztárcát, a bankkártyát néhány rúdnyi arany és platina tartalékot meg a valuta tartalékokat. Nem fogom túlzásba vinni, nagyon túlzásba fogom vinni és rohadt vicces lesz. Közben azon gondolkozom hova kellene menni, végül is nekem mindegy, nincs nagyon olyan közte ami kellene, a testnevelési meg a bölcsész kiesett, az nem érdekel egyáltalán, van jobb dolgom is. Kettőt között vacillálok amikor hallom a hozzám intézett szavakat.
~Légierő, mi a f.szt csinál az ember a légierőnél? Igaz, hogy a katonaságon belül az a kedvenc részem de soha nem mennék katonának. Belőlem csak egy van, a többiekből meg sok, a barmok nyugodtan szétlövethetik magukat én nem fogom, túl jól nézek ki ahhoz. Mondjuk megnézni lehet érdekesebb, de azért mégse.
- Nekem mindegy, egyik sem az én területem, mérnökire gondoltam de lehet az USAF érdekesebb.
Ha úgy adódik akkor felírom magam a légierőhöz, kivéve ha az a baromarcú nyomorék, a medencés anyaszomorító is oda akar jönni, akkor inkább szólok Csillának és a mérnökire iratkozok fel.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Árny Hétf. 20 Május 2013, 16:21

- Hmm, ennek majd még utána nézek. -
Nos, ha ezt korábban tudom, akkor nem biztos, hogy jöttem volna erre a kirándulásra, szerencsére nem tudtam, mivel nem igazán szeretem zavargatni Zaphiret, úgy hallottam, hogy mostanában nagyon elfoglalt, persze ez lényegében pár percnél nem venne el több időt. A veszélytermes sztorival kapcsolatban úgy tűnik, hogy a Raftos kerül elmesélésre, igaz nem szívesen idézem fel, hiszen mégiscsak életem eddig legpokolibb egy hónapja volt és kicsit sem élveztem, ezért az egyik szemöldökömet felvonva tekintek Vaszilijre.
- Abban az egy sztoriban kivételesen nem tudom, hogy mi volt vicces, még nekem is pszichológust kellett utána látogatni. - Kellemetlen, de végül is belekezdek. - A Raftos sztori, bizonyára emlékszel te is az AIM korabeli mutáns üldözésre, lényegében azt éltük újra, az, hogy regisztráltak vagy regisztrálatlanok voltunk igazából nem számított. Időre kellett megjelennünk valahol, már nem is igazán emlékszem, hogy hol, ártatlan civilek életével és legvégsőbb esetben a város lebombázásával fenyegetőztek. Persze a civilek szempontjából nem számított a megjelenésünk, kivégezték őket, minket pedig börtönbe zártak... -
Kicsit elhallgatok, annyira tényleg nem szívesen beszélek róla, nem véletlenül ez hagyta a legmélyebb nyomot szinte mindenkiben. Sóhajtok egyet, de végül is folytatom, ha csak nem jelzi, hogy inkább mégsem akarja hallgatni. - Egy hónapot töltöttünk elszeparálva egy magánzárkában, egy pici, talán pár méteres hideg, kőfalú sötét és teljesen üres lyukban, amin egy talán pár centis ablak volt, azon keresztül is csak ködöt lehetett látni. Ez még tűrhető lett volna a legtöbbeknek, ha nem ismételgettek volna nagyjából tíz percenkét két mondatot. " Az ellenállás hasztalan. Senki sem menekülhet. "... Így telt el egy hónap, pokoli volt, egyszer még én is besokalltam, szerencsére a program fel volt készülve ilyen esetekre, a legtöbben ezért nem csavarodtak be... Folytassam? Innentől ha jól emlékszem már csak jobb lesz. -
Eléggé lehangoló és durva történet, igaz, amint volt rá lehetőség eléggé gyorsan megoldottuk, ez az egyetlen oka annak, hogy a hangulatom viszonylag jóról nem csúszott le beszéd közben valahova a minimum alá, hanem egy picit átlag szinten stagnál, talán egy kicsit húz lefelé de régen volt, nem vészes. Ebéd után Tamara közli a tényeket, miszerint szűkösen vagyunk idő terén és választani kéne meglehetősen gyorsan a felhozott lehetőségek közül. Engem igazából egyik sem érdekel különösebben, esetleg a légierő, mert miért ne, de az sincs az életcéljaim között. Tina kérdésére megvakarom az államat, kicsit elgondolkodva.
- Hát... Egyiket sem, nem igazán nekem vannak kitalálva... Talán nekem is a bölcsészkarok.- Talán, igazából nem tudom, attól függetlenül, hogy járok önvédelemre és szeretek mozogni, nem feltétlenül vonzhat a testnevelés, bármit is tanítsanak róla.
-Ki az a Kira? - Kérdem vissza érdeklődve.


_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Teddy Kedd 21 Május 2013, 07:14

AZ ebéd jól telik, ami pedig, bár nem annyira, de azért egy kicsit mégiscsak fontos, hogy ráadásként még finom is, főleg a hal. Shane jellemzését az ír külvárosi iskolákról túlzásnak érzem, igaz ő valószínűleg jobban tudja, ezért okosan, visszakérdezés helyett csak egyetértően bólogatok, kissé még mindig mosolyogva.
- Nézd a jó oldalát, kemények voltak, de legalább pár év alatt megtanítanak rá, hogy miként lengess egy pörölyt és hogyan lőj néhány fegyverrel. - A pöröly részében nem vagyok biztos, de elgondolkoztat, hiszen mennyire király lehet egy pöröllyel csapdosni valamit... Nem hiszem, hogy valaha is megtudom, abban sem vagyok biztos, sőt, egyértelműen tudom, hogy nem akarok másokat lecsapni egy kalapáccsal, sem lelőni, ha már itt járunk. Felmerül a kérdés, hogy jómagam honnan jöttem.
- Kubából, apám üzleti ötletére ide száműztek. - Ezt jobban le sem lehetne írni, igaz egy ideje csak örülök ennek. Ebéd után Tamara kioszt négy lapot, én meg nem örülök neki, hogy már egyből ma, egy repülőút és buszozás után máris iskolát kell látogatni, de panaszra nem lehet okom, mert mégiscsak erre jelentkeztem, illetve jelentkeztünk. Végignézve a négy lehetőségen ami van... Légierő nem, testnevelés, neeeeem, így hosszan elnyújtva, igazából az egyetlen ami jónak látszik, az a bölcsészkarok, szóval reménykedve abban, hogy nem egyedül megyek, felírom a nevemet oda, aztán majd kiderül, mást nem akarok kérdezgetni vagy befolyásolni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Maverick Kedd 21 Május 2013, 19:30

Alice megjegyzésére a korábbi iskolámmal kapcsolatban hangosan felnevetek, majdnem félre is nyelek egy darab halat.
- Ennyire azért nem vészes ott a helyzet! Kicsit túloztam persze, de a lényeg, hogy nem mindig voltak a legjobbak a körülmények. A kaja például ehetetlen volt, de tényleg!

Amikor véget ér az ebéd, végre kiderül, hogy mi lesz az első nap programja. Főiskolákat fogunk látogatni, ez még egész érdekes is lehet. Pár percig tanulmányozom a lapokat, aztán Alice-hoz és Archy-hoz fordulok:
- A légierőhöz mit szóltok?- kérdezem meg őket. Nem szeretnék egyedül menni, úgyhogy kész vagyok valamennyire alkalmazkodni hozzájuk, de a lehetőségek közül egyedül az USAF érdekel igazán. A testnevelés sosem volt az én világom, oda biztos nem mennék. A műszakiban és a bölcsészben is lehetnek érdekes dolgok, de azok sem mozgatják meg igazán a fantáziámat. A repülés mindig is érdekelt valamennyire, a suliban is az egyik kedvenc tárgyam a repülő szerkezetek, szóval a légierő tűnik a legjobb választásnak.


A hozzászólást Gabriel Cavendish összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 22 Május 2013, 01:07-kor.

_________________
Reneszánsz: Gabriel Cavendish/Maverick, Dr Joshua Bradley
X-diák: Shane Maguire
Légió: Daibhead
Rezervátum: Tyson Blue/Dash
Élőhalottak: Keith MacFadden
Az Elveszett Világ Napjai: Marcus Cornutus
Maverick
Maverick
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 107
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 24.
Age : 30
Tartózkodási hely : Staten Island

Karakteradatok
Főkarakter: Gabriel Cavendish
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Kira Sign Kedd 21 Május 2013, 19:31

~ Pszichólógust látogatni? Már rosszul kezdődik.
Miközben hallgatom a srác beszédét , egyre biztosabbá válik számomra, hogy nem kellett volna feltennem a kérdést.
~ Börtönbe zárták őket, az embereket pedig kivégezték. Ez szőrnyű.
Amikor a srác elhallgat egy pillanatra, én félbeszakítom a mesélésben.
- Ne haragudj, nem akartam kényes témára terelni a beszélgetést. Csak akkor folytasd a történetet, ha szeretnéd, a kíváncsiságom miatt ne folytasd.
Mondom a srácnak, elvégre tényleg nem akartam, hogy ez a vidám beszélgetés ilyen borússá váljon. Általában én vidítanám fel az embereket és nem pedig lelombozom.
A feliratkozással kapcsolatos kérdésemre válaszolt is, bár nem volt túl határozott. Mikor mondja, hogy ő is a bölcsészkarra megy, egy kis mosoly visszakúszik az arcomra.
Viszont amikor a nővéremről kérdez az is eltűnik, mert eszembe jutnak annak a napnak az eseményei, mikor "elváltunk" egymástól. De mivel nem akartam újra szomorú témákról beszélgetni ezért visszaraktam a félmosolyt az arcomra, miközben a Kirával egytt töltött boldog pillanatokat idéztem fel magamnak vigasztalásképp.
- A nővérem.
Feleltem röviden Mattnek. Majd feliratkoztam a bölcsészkaros papírra, majd megvártam hogy matt is ezt tegye mielőtt visszamennék az asztalhoz, vagy ahova épp sorakozni kell majd.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Colorado Springs - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Colorado Springs - Page 4 Girloffantasybymanofins Colorado Springs - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Colorado Springs - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Colorado Springs - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 22 Május 2013, 01:03

Egész jól elbarátkoznak a srácok, nem is szólok bele az iskolás témába. Én ide szinte magamtól jöttem, az általános meg... általános volt. Nem igazán kötné le őket annak a jellemzése. Maximum pár sztorim onnan. De hagyok nekik teret csak a témaváltáskor szólok bele. A desszert alatt meg mesélek, ha én azt úgy sem kívántam kihasználom, hogy tele a szájuk és kevesebbet ellenkeznek.

A listából én a bölcsészet és a légierőt nézem ki. Hiszen mindig is rettentő bölcsnek éreztem magam, de mikor az őszülő nagykabátos úr után elképzelem a kezeslábasba bújt hős beállást, turbinákkal meg... pinyátákkal akkor úgy döntök, hogy....
- Azt, hogy meglátjuk mit tudnak mutatni nekünk az M&M's órák után. - Válaszolom maximális lelkesedéssel. De érzem én, hogy Alicenak nem ez lenne az első, meg is lepődnék, szóval fordulok is hozzá.
- Na drágám, érdekelne csodaország, turbinák és szó szerinti elszállás a horizont felé? - Kérdezem lendületesen, majd nagyot szippantok a levegőből.- Képzeljétek ahogy berobbanunk a hangsebességben előttünk a hegyek és a naplemente. Élet! - Teszem még hozzá kicsit átszellemülten. Engem meggyőztek. Meggyőztem magamat vagy ilyesmi, mindegyis.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 22 Május 2013, 11:56

Az elutasító válasz után duzzogva, felpuffadt arccal nyúlok a papírokért. Pedig én most teniszezni akartam... Miért kell ennyire sietni, hogy már rögtön ebéd után megyünk az emberek közé? Még ki se pihentem az utazást.

Peterhez fordulok és megkérdezem, hogy vacsora előtt is jó lesz-e:
- Peter, de este akkor teniszezünk, ugye?

Majd megpróbálok koncentrálni a papírokra. Lássuk csak, a műszaki karok nem érdekelnek. Számok és képletek, az nem az én világom. Bölcsészkarok, ez az, ami nekem való. Ide fel is iratkozom egyből, látom, hogy már több név van a papíron, egyiküket se ismerem. Remélem, hogy jó társasággal megyünk és nem kell ott is veszekedni meg vitatkozni.

- Peter, jössz te is a bölcsészekhez? Örülnék, ha ott lenél a csapatban!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 22 Május 2013, 19:34

Az ebéd végén a vörös bőrű kísérőnőnk ismertette a programot. A jelek szerint a tenisznek egyenlőre lőttek, mert úgy tűnik máris kezdetét veszik az iskolalátogatások. Rejtőző medve kissé puffog amiért nincs esélyünk arra, hogy teniszezzünk a látogatások előtt, bár szerintem, ha rögtön mennénk még a végén hányás lenne a vége a dolognak.
- Ha este szabad program lesz persze, miért ne mennénk.
Ezek után odamentünk és szemügyre vettem a feliratkozási lehetőségeket. De mikor megláttam mit írt Medve kicsit meglepődtem. A véleményem pedig a válaszomban is tükröződött.
- Bevallom őszintén, nem vagyok az a tanulós típus. Engem jobban érdekelt a testnevelési főiskola gondoltam, bár a légierő akadémiája érdekesebbnek tűnik. Remélem nem baj. Amúgy te milyen tudományos szakban vagy otthon ha a bölcsészkarra mész?
Kérdezem a sráctól és ha válaszolt az után iratkozom csak fel a légierőhöz.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 4 Mudch0 Colorado Springs - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 22 Május 2013, 22:08

Felvillanyoz, hogy este meglesz a tenisz. Remélem, semmi nem fog közbejönni. Ahogy megláttam azt a pályát, tudtam, hogy nekem ezt ki kell próbálnom!
Szóval Peter nem tanulni akar az egyetemen, inkább a testedzés érdekli. Engem az nem érdekel, csak néha csinálom. Elég jó önvédelmi oktatást kapunk az iskolában és ott tanultam meg, mennyire fontos ehhez az erőnlét. De akkor se csinálom csak azért, hogy erős legyek. Csak ami jólesik. Mint a boksz vagy majd este a tenisz. Elmenne katonának? Úristen, hát ott semmi szabadságot nem hagynak az embernek!
Csalódott arccal válaszolok Peternek:
- Sajnálom, hogy nem velünk jössz... Engem az irodalom érdekel nagyon. Főleg a cheyenne népem kultúráját szeretem, de sokat olvasok európai, amerikai szerzőktől is és főleg klasszikusokat. Meg az éneklés, a zene érdekelne meg, abból viszont a modernebb, mint amit mutattam. Tudod, a Belle of Amherst. És mi a kedvenc sportod, amit legszívesebben űzöl?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Laura Slyen Szer. 22 Május 2013, 23:19

Figyelmesen hallgatom medve beszédét, és amikor a zenét említi, már arra készülök, hogy felírjam a nevem a légierőhöz, de végül mégis megtorpanok.
- Zene. Hát nem is tudtam, hogy a zene is a bölcsészkarok közé tartozik. Ebből is láthatod, hogy nem vagyok a legműveltebb, de a zenét szeretem. A poppot, a rockot, meg még néhány műfajt. Otthon 3 hangszeren is szoktam játszani. Talán mehetnék mégis a bölcsészkarra, bár én nem fogok Shakespieareről meg hasonlókról társalogni ott.
Mondom, majd felírom magam mégis a bölcsészkari papírra. Medve kérdésére pedig válaszolok is.
- Igazából, nagyon széles a skála, szinte minden sportot szeretek. Vizi-, labda-, extrém sportok. Csak kettőt utálok, a korcsolyát és a görkorcsolyát, mert azokban haláli béna vagyok.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Colorado Springs - Page 4 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Colorado Springs - Page 4 5000_Thanks_by_Mallemagic Colorado Springs - Page 4 Mudch0 Colorado Springs - Page 4 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Colorado Springs - Page 4 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Colorado Springs - Page 4 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Sarah Csüt. 23 Május 2013, 01:37

Tony szavaira elmosolyodom.
- Ne hagyd, hogy befolyásoljalak, ha esetleg nem akarod... Lényegében engem sem maga a légierő érdekel. - Valóban nem, már említettem magamban, hogy miért is akarok én oda tenni egy látogatást, persze tudom, hogy eléggé rövid pórázra leszünk fogva, szóval nem reménykedem semmiben, de legalább a szemeimet had legeltessem majd valami érdekesen közben, mert hát a fegyverek és ilyesforma dolgok nem az én világom, de tényleg, nagyon nem. Mindenesetre is felírom magam a légierőhöz, mivel ugye eddig nem tettem meg, aztán.... Hát, kivárom az indulást, igazából így hirtelen nem tudok mást kezdeni magammal, maximum azon gondolkodhatok, hogy vajon busszal fognak-e vinni minket és sorban kipakolgatnak, vagy pedig valaki vette a fáradtságot, hogy teleportálást intézzen... Nos, mivel idáig repülővel és busszal jöttünk, így feltételezem, hogy a második lehetőség eléggé... El van veszve, elhanyagolhatóan kevés a valószínűsége, szóval ezen sem kellett sokat agyalnom.
- Mondj valami érdekeset Tony. - Kezdek így hirtelenjében picit unatkozni, picit nagyon, nem vagyok benne biztos, hogy mitől tört ez rám csak így, de nem is igazán számít.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Colorado Springs - Page 4 Empty Re: Colorado Springs

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.