Metróállomás

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 25 Aug. 2014, 13:06

Ez, így nagyon nem jó, mert már megint egy másik bolygón jár az eszem, valahol egy messzi messzi galaxisban, csak épp nem a drága jó Lukas bácsi teremtett világában, hanem a sajátoméban. Talán, örülnék is neki, ha mondjuk nem a föld alat lennék, egy alagutban, hanem mondjuk valahol egy kormányi hivatalban. De, nekem pont itt kell ezt csinálnom, így nem is csoda, hogy azt sem tudom, hogy hogyan is kerültünk erre a helyre, ahol nyüzsögnek a kígyó szerű lények. Amint meg látom őket, rögtön arra gondolok, hogy ezeknek nem lesz elegendő a nállam lévő hús. Söt, inkáb még kevés is lesz. Mire magamhoz térek, két társam, már magamra is hagyott, így most azt sem tudom, hogy mi is a terv, és pont ezért kéne valami olyat tennem, hogy őket ne hátráltassam. El indulok hát a vezér helyettes után, hogy legalább mozogjak is, és necsak egy helyben álljak. Közetem őt, de nem merem jelezni neki, nehogy miattam lepleződjünk le. Lehet, hogy néhány perce, vagy órálya, úgy viselkedtem, mint egy rossz gyerek, aki szeret le csúszni a lépcső korlátján, de azért ez itt most más, és most ellenséges személyek is vannak a közelben.

//Bocsánat, általában ez nem jellemző rám, mert álltalában töbnyire időben írok, csak egy kis idejig nem volt ihletem.//

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Hétf. 08 Szept. 2014, 16:29

- És akkor most mi a pélót vártok tőlem? – csattantam fel kissé ingerült módon, ami nem volt jellemző rám. Azt akarják, hogy szánjam őket, hogy érezzek velük együtt. Emlékszem, régen milyen voltam. Egy agymosott katona, aki nem kérdőjelezi meg a parancsokat, nem gondolkodik, nem érez. Mindenki a környezetének a terméke. Egyeseket már három év katonaság is teljesen kifordít magából, megváltoztat, és erőszakos állattá tesz, akkor mit mondjak én? Majdnem kétszáz évig voltam katona, és most itt vagyok, angyal program, meg miegymás… teljesen hülye ötlet volt. Már rég nem vagyok ilyen, ezek az ideák szépek, és követendőek lennének, de már nem tudom megtenni, amit egy átlagos civilizált ember megtenne. A lelkembe, a húsomba ivódott a katona, a gyilkolás, és a harctéri ösztön. Ölj, vagy téged ölnek. Kövesd a parancsokat, vagy a hadibörtönben végzed. Ne kételkedj a feletteseidben, különben megszopatnak. És most mégis itt állok, egy rakás exkatona előtt, és azt kérik tőlem, hogy érezzek együtt? Hogy kérhetnek ilyet, ha ők se értik meg, hogy én hogyan érzek?
- Én még mindig katona vagyok, a parancsok végrehajtója. – mondom halkan, és megcsóválom a fejem, próbálom kitisztítani a gondolataimat. Egykori feletteseim képe úszik be a képbe, ahogy fekvőtámaszokat csináltatnak velem, vagy cigarettacsikkeket szedetnek az udvaron. Latrinatisztítás, és őrszolgálat. Aztán hirtelen lőnek rám, a harctéren vagyok, mindenhonnan golyók repülnek felém. Vagy mégse? Hol vagyok?
Zavartan nézek közül, érzem, ahogy a verejték lassan lecsorog a gerincemen a ruha alatt, illetve a tarkómon. Angyal program. Angyal… Felemelem a kezem, és jelzem, hogy már jobban vagyok. Határozottan nézek az emberekre, és döntök. Emberekre, mert azoknak látom őket, hiszen belül ők is azok.
- Ha visszamegyünk, azt jelentem, hogy nem találtam semmit. Nem garantálhatom, hogy nem küldenek le másokat is, de ha így történne, akkor kerüljétek el őket. Nem csak az állásomat kockáztatom ezzel, a teljes jövőmet, és életemet. Értitek?
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 09 Szept. 2014, 21:17

Burton kis kitörését egy rövid felhördülés kíséri, de senki nem tesz semmit, és hagyják, hogy végiggondolja a dolgot. Lazarus figyeli az arcát, és talán meg is érti, mi játszódik le a férfiben. Az mindenesetre biztos, hogy hasonszőrűekre talált itt, ha nem is ilyen hosszú ideig, de ők is átélték a katonaság borzalmai, és a génmanipuláció valószínűleg nem szépítette meg ezeket az éveket számukra. Mikor végül elmondja a tervét, Lazarus kígyószerű arca határozottan elégedettséget mutat.
-Ezt akartam hallani! És mennyivel jobb, hogy te mondtad ki, ahelyett hogy nekem kell a szádba rágnom?! Így még Marow barátunk is elhiszi, hogy tartod magad ehhez. Jól mondom?
Marow továbbra is kissé hitetlenkedő pillantással, de bólint.
-Az állásod, a jövőd és az életed, ezek múlnak a dolgon, és közben mennyi életet menthetsz meg! Ez lenne a munkád a S.H.I.E.L.D.-nél, nem igaz? Na ugye! – Teszi hozzá Lazarus.

Éva követi Zacket, akinek már sikerült lemásznia a létrán, ami helyenként kicsit nyikorog, de nem kelti fel a kígyólények figyelmét, túlságosan elfoglaltak a beszélgetéssel. A fiú már jól hallja Burton ingerült szavait, az ajánlatát, és Lazarus válaszát rá. Shanon egy másik búvóhelyről hallgatja szintén az eseményt, és figyeli Zacket, mint vezetőt, hogy mi a következő lépés.

Ekkor a megannyi csatorna közül az egyikből zajok szűrődnek ki, majd néhány másodperccel később két kígyólény érkezik a társasághoz. Egyikük Briant cipeli a vállán, emberi alakjában van, véres, poros teste ernyedten, legalábbis ájultan terül el a padlón, mikor a lény megszabadul terhétől. A másik egy kígyólényt hoz karjában, nála nem is kétséges, hogy holttestről van szó, a fej valószínűtlen szögben tekeredett ki.
A társaság tagjai közt azonnal zúgolódás tör ki, és ha ez nem lenne elég, a korábban Zack által is használt rozsdás létra feladja Éva súlya alatt a kínlódást. A fém egy meggyengült részen eltörik, kiszakad a falból, és hatalmas csörömpöléssel a földre zuhan Évával együtt, aki nem sérül meg nagyon az eséstől, mert már félig lemászott eddigre. A kígyólények társasága rögtön felfigyel a földön fekvő Évára, és jelenlegi felfokozott állapotukban nem kétséges, hogy mi lesz a következő lépésük.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 10 Szept. 2014, 10:02

Zack az ügyességét is használva leérkezett oda, ahova akart menni és innen már valóban hallotta a társa és a kígyólények beszélgetését. Egyelőre Burton-t nem bántották és úgy tűnt, hogy a helyi lények nem igen akarták, hogy bárki is szaglásszon utánuk és lejöjjön ide hozzájuk. Azonban ez nem volt megoldás, embert öltek és a technikai előrelépések, a forradalmak csak most kezdődtek, tudta, hogyha ez a világ is olyan ütemben fejlődik, mint a sajátja, ahol azért a népesség 90%-a kihalt, akkor néhány éven belül ez a pár emelet mélység sem fog gondolkozni senkinek, hogy hő kamerákkal és egyebekkel lelássanak ide, illetve persze más módokon. Ki fog derülni, hogy itt vannak. Aztán még ott volt, hogy a bűnösnek felelnie kellett az igazságszolgáltatás előtt azért, amit tett, a józan ész is ezt diktálta. Nem sokkal később meglátta az eszméletlen Brian-t is, ahogyan hozták. Nyelt egyet, ha ezek legyőztek egy Hulkot, akkor valóban nem sok esélyük lenne. És ekkor saját maga közeléből csattanást hallotta. Azonnal arra kapta a fejét, Éva volt az, aki elterült. Egy pillanatra az arcát a tenyerébe temette, remek, hogy a nő nem gondolkodott csak esztelenül jött utána és ez mindannyiuk életébe kerülhet. Mivel ez biztosan feltűnt a bentieknek is, még gondolkodni sem volt ideje Zacknek, hogy a hallottak alapján mit tegyen és mi lenne a következő lépés, mert Éva akciója megzavarta. Így most azonnal körbenézett és próbált valamilyen fedezék mögé behúzódni, vagy mégjobban az árnyakba, esetleg a falon felugrani és felmászni a plafonra a tapadókorongokkal, hogy az ide valószínűleg pillanatokon belül beérkező kígyólények legalább őt magát ne vegyék észre egyelőre.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Szer. 10 Szept. 2014, 17:04

~ Most már mindegy, de azért remélem, hogy gyorsan végeznek velem, mert nem vagyok egy mazohista fajta, én nem bírom a kínzásokat. - Gondolom magamban, miközben a földön fekszem.
~ De, ha még is életben maradnék, inkáb kilépnék a programból, de nem maradnék. Még, nekik is jobb, lesz nélkülem. De, most egészen pontosan miért is jelentkeztem? Nyilván azért, hogy ismét egy csapat tagja legyek, de most már biztos, hogy ez itt nem olyan, mint anno az x-men volt, Hát mindegy, fel is készülök, a sorsomra. - Gondolom magamban, és várom, hogy mi is fogtőrténni, bár sok jóra nem számítok, révén mert sikeresen magamra vontam a lények figyelmét.
~ Inkáb maradtam volna fent nyugton, és csöndben. Még az is jobb lett volna, de mindegy. - Szét nézek, miközben gondolkodom, vagy tudom is én, hogy mit is csinálok. Tekintetemmel, egy dobozt keresek, ahol meg húzhatom magam, de még nem tudom hogy mit is tegyek, egyenlőre csak anyit, hogy oda kúszok, aztán majd meglátom.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Csüt. 11 Szept. 2014, 13:56

Ahogy megjelennek a kígyólények az ájult Briannel, és a holt társukkal, van egy sejtésem, hogy mi játszódott le a csatornákban. Vajon a többiek jól vannak?
Nos, erre a válasz egy hatalmas csörömpölés képében érkezik, ahogy egy létre kiszakad a falból, alatta pedig Éva fetreng a földön. Komolyan, nem is ő lenne...
- A nő velem van, a társam! - kiálltok fel, és felkészülök arra, hogy rám vetik magukat a lények, de közben azért folytatom. - Ha ránk támadtok, és nem jutunk vissza, akkor egyértelmű lesz, hogy van itt lent valami, és még több embert küldenek. Még több olyat, mint ő, - biccentek Brian felé - és katonákat, rendőröket, nem fogtok elbírni a túlerővel. Gondolom, ezt nem akarjátok. - nézek végül a lényekre, remélve, hogy a fenyegetésem visszafogja őket.
- Zack, ha te is itt vagy, előjöhetsz. - mondom még hangosan. Évára nézek, a tekintetemmel ölni lehetne. Veszélybe sodort mindenkit a kis hősködésével, de valószínű, hogy a kölyök is itt van valahol, nem hiszem, hogy egyedül eljutott volna eddig a nő. A kölyök, akinek úgy tűnik több esze van annál, hogy lebuktassa magát, de mégis, most már felesleges rejtőzködnünk. Célszerű nyílt lapokkal játszanunk, és békében távozni. A bizalmukat, ami pedig ehhez kel, nem nyerhetjük el, ha mindenhol lopakodó árnyak vannak körülöttük, és ha még a kölyök is lebukna ezek után, nem hiszem, hogy le tudnám csillapítani a kedélyeket - vagy újra elnyelni a bizalmukat.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 11 Szept. 2014, 15:50

A társaság közül többen is Éva felé indulnak, hogy elkapják őt. Zack eddig is egy konténerszerű fedezék mögött lapult, így nem hívta fel magára a figyelmet, ahogy Shanon is a rejtekhelyén maradt. Továbbra is figyeli Zacket, és felkészül arra, hogy bármelyik pillanatban ki kell törnie a fedezékből, hogy a társai segítségére siessen. Éva megpróbál fedezéket keresni, de egyértelmű, hogy a lények látják őt, így hiába próbál biztos helyet találni, esélytelen lenne. Mikor azonban Tomas megszólal, rá szegeződnek a tekintetek, egész pontosan rá, és a mellette álló Lazarusra.
-Igaza van – szólal meg a férfi. – Igaza van! – Ismétli meg hangosabban. – Mindenki hűtse le magát! Ami történt, megtörtént. A társad nem tudhatta, kik vagyunk, ahogy Trevor sem tudta, hogy egyességre juthatunk, és nem kellett volna megtámadnia őt. Próbáljuk meg a legjobbat kihozni a helyzetből! Most már van valaki, akit felvihettek, akit „elkaptatok”, és akit felelőssé tehetnek a rendőrök. Odafent talán még rendes temetést is kap majd Trevor.
Mivel szóba került, hogy Tomas más társai is itt lehetnek, a kígyók most már nem bízták a véletlenre a dolgot. Évához közeledve a többi helyre is benéztek, ahol el lehet rejtőzni, így Zack és Shanon búvóhelye is lelepleződött.
-Még ketten vannak itt! – Szól Lazarusnak az egyikük. – Gyertek elő, és tegyétek le a fegyvereiteket, ha nem akartok meghalni! – Mondja fenyegetően.
Shanon úgy ítéli meg, hogy a túlerő és Tomas kiszolgáltatottsága mellett nem lenne jó ötlet harcba kezdeni, így Zackre néz tanácstalanul, majd felemelt kézzel előjön a fedezékéből.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Szept. 2014, 10:59

Talán még esélye is lett volna elbújni, de azzal, hogy Éva nekiállt menedéket keresni pedig már meglátták ezzel elszállt minden esélye. Hallotta kintről Burton szavát is, hogy előjöhet, de végül a bejövő kígyólény is felfedezte. Ha már a falon volt, akkor lemászott onnan, közben pedig bólintott Shanonnak, hogy ő is tegye meg ezt. Felemelte a kezét és úgy jött előrébb, majd megszólalt.
- Kiskorú vagyok, nem adtak a kezembe fegyvert – mondta.
Ha engedték, akkor előrejött a gyíklény vezetésével. Nem tetszett neki az a lehetőség, hogy egy halottat vigyenek fel és őt vonják felelősségre, miközben a gyilkos még mindig idelent van. gyorsan gondolkodni kezdett, hogy mi lehetne a kellő megoldás. Ha az Angyalok jönnek le ide, akkor ugyan vérontás nem lesz, mert az Angyalok nem ölnek, kivéve, ha azt a részét küldik le, aki igen, akkor pedig mészárlás lenne itt.
- Azt hiszem, hogy van egy ötletem, ha engedik, akkor elmondanám – mondta zavartan.
Ha a kígyólények engedték azt, hogy mondja, akkor folytatja.
- Azt bizonyára önök is belátják, hogy itt nem maradhatnak örökre, a technológiai fejlődés és hasonlók miatt felfedeznék önöket – kezdte. – Mit szólnának ahhoz, hogyha kapnának egy új otthont? Egy új világot… ahol csak olyan lények élnek, mint önök? Vagy egy lakatlant, ahol csak önök lennének?
Nem hazudott ezzel, ha képesek voltak kiszagolni a kígyólények, akkor érezhették, hogy nem átverni próbálta őket.
- Vannak kapcsolataim, ismerőseim, akik erre képesek, hogy ezt megadják önöknek. Mi a véleményük erről? – érdeklődött tisztelettudóan.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Pént. 26 Szept. 2014, 20:17

Én, már semmit nem értek, és már nem tudom, hogy mit is tegyek, hisz ezek a kígyo szerű teremtmények, közre fognak, hogy oda vigyenek, és én nem ellenkezem, mert azzal csak rontanék a helyzeten. Hallom, hogy Zack beszélni kezd arrol, hogy nekik költözniük kell, én pedig a hallotra nézzek, és még mindig azon vagyok, hogy meg emésszem amit hallottam. Hogy kik vagyunk... Hogy egyességre is juthatunk. Mindegy, nem is gondolkodom ezen. Tekintetem, egy holtestre szegeződik, és bár nem tudom, hogy meg szólalhatok e vagy sem. Ezért is döntök, egy iskolás meg oldást, és meg emelem a kezem, hogy szót kérjek.

//Bocs, de most csak ennyit tudtam írni.//

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Szomb. 11 Okt. 2014, 15:54

Nem örülök neki, hogy lebuktak a többiek, ez nagyban nehezíti a dolgunkat. Lehet, hogy már elengedtek volna, ha nincs Éva. Mindegy, nagy sóhajtás közepette nézek a lényekre, és társaimra. A kölyök egyből beszélni kezd, valamilyen helyről, ahol boldogan élhetnek a lények, visszavonulva. Milyen szép ötlet, kár, hogy nem fog működni. Ha igaz amit mondtak, akkor nem fogják elfogadni a létezésüket, és földet adni nekik - túl sokat tudnak ahhoz. Vagy hasznosak, vagy eltűnnek, ez a két alternatíva állt előttük, és ezt valószínűleg ők is tudják, de azért jó ötlet volt. Ettől függetlenül nem mondom ki amit gondolok - csak jussunk ki innen, egyelőre ez a fő prioritás. Közben Éva is jelentkezik, mire égnek emelem a tekintetem - még tovább akarja rontani a helyzetünket? Szigorúan ránézek, és megköszörülöm a torkom.
- Szerintem egyelőre ennyi, amit ajánlhatunk. A névtelenség, anonimitás továbbra is itt lent, vagy Zack ötlete, hogy felvállalják kik maguk, és megpróbálunk önöknek egy rezervátumszerűséget keríteni. Az emberek elég liberálisak manapság, sok az aktivista akik képesek lennének harcolni a jogaikért. Ha a nép elé viszik az ügyet, ha felvállalják a jelenlétüket és elég nagy port kavarnak maguk körül, akkor nem biztos, hogy el tudják némítani magukat. De ezt a kis történetet, hogy kik maguk, és mi volt a dolguk... jobb lenne elfelejteni. Érzékeltetni kell a kormánnyal, hogy nem akarnak bosszút, nem fenyegetésként lépnek elő, csupán élni szeretnének békében. Akár még működhet is. - mondom, miközben arra gondolok, hogy dehogy működhet. Esélyük nincs, az első alkalommal hogy megjelennek a nyilvánosság előtt halottak. Mindegy, az ő döntésük, az ő életük.

//elnézést, annyi minden történt mostanában, teljesen elfelejtettem ezt a kalandot Sad shame on me, igazából nem tudok semmit mondani, amivel csökkenteném a bűnömet, csupán ígérni tudom, hogy többet nem vállalom ennyire túl magam. //
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 12 Okt. 2014, 15:04

A kígyólény Zack válasza ellenére azért megmotozza a fiút, de mivel valóban nincs nála éles fegyver, nem vesz el semmit. Hasonlóan tesz Shanonnal és Évával is, ezután azonban engedik Zacket szóhoz jutni. A szavai hallatára jól hallható és látható a reakciók sokfélesége, vannak, akik hitetlenkednek, másoknak felcsillan a szemükben a reménykedés. Éva jelzését először nem egészen veszik észre, mivel a felemelt kéz a megadás jele is lehetne, végül valakinek feltűnik, de Tomas már közbe is szól, hogy összefoglalja a lehetőségeket.
-Hogy lehetnének kapcsolataid, amik ennyi embernek adnak egy saját élőhelyet, hisz te mondtad, hogy még kiskorú vagy, egy fegyvert sem bíznak rád?! – Kérdi az egyik alak a sok közül Zack szavaira.
-Mit gondolsz, hogy intézte el, hogy éles bevetésre küldjék kiskorúként? – A válasz Shanontól jön. – Egy külön alakulat vagyunk a S.H.I.E.L.D.-en belül, és megvannak a hozzáféréseink a magasabb körökhöz.
Hogy ez mennyire igaz, az kérdéses, de valószínűleg a föld alatt élő kígyólények nem sokat hallottak rólatok, sem a legutóbbi küldetésetek sikertelenségéről.
A zugolódás egyre nagyobb köztük, végül ismét a vezetőjük szólal meg.
-Ezt meg kell tárgyalnunk, megszavazzuk, és döntést hozunk. Addig itt várjatok! – Mondja Lazarus, majd a kígyólények odébb vonulnak, körbeállnak, és beszélgetni kezdenek. Főképp Lazarus beszél, és felfesti a lehetőségeket, amiről szavazni fognak.
A csapat tagjaira két kígyólény figyel, a Tomas által már megismert Marrow és a másik, aki megmotozta a többieket. A terem egy távolabbi részébe kísérik a csapatot, és bár szemmel tartják őket, nem kifejezetten állnak az arcukba.
-Mit gondoltok, mi lesz? – Kérdi Shanon félig suttogva.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 13 Okt. 2014, 09:26

Zack, amikor közelebb léptek hozzá, hogy megmotozzák felemelte a kezét, ahogyan a rendőrökkel szemben szokás, hogy ezzel is tanúsítsa, hogy nem fog ellenállást mutatni a számukra. Tomas szavaival teljesen egyetértett, hogy ez is jó volt meggyőzésnek. Viszont annyira nem volt naiv, hogy elhiggye, hogy mondott néhány kedves szót és elhiggyék a helyiek. Volt egy olyan érzése, hogy ennél többet is kell mondania majd és ez a gyanúja be is igazolódott. Kételkedtek, végül is csak egy kamaszról volt szó, talán még saját maga is kételkedett volna fordított esetben. Egy pillanatra még Tomas-ra nézett, majd megszólalt.
- Egy másik realitásból származom – kezdte. – Valószínűleg önöknek sem idegen ez a szó, amennyire láttam itt sokszor történt efféle esemény… ebben a világban az anyámból kettő van. az egyik a Bosszú Angyalainak a tagja, a másik pedig az X-men vezetője és a Xavier iskola igazgatóhelyettese. A nővérem pedig Fáklyával, Johnny Stormmal jár és a Fantasztikus Négyesnek szokott segíteni.
Azt már nem tette hozzá, hogy a mostohaöccse pedig az Örök Birodalom uralkodójának fia, mert az amúgy is titkos adat volt.
- Az édesanyám pedig a Multiverzum őrzője és védelmezője. Mint láthatják tényleg rendelkezem úgymond kapcsolatokkal, akik segíthetnek önöknek.
Tényleg szeretett volna segíteni, a hangján érződött ez. Bár ebben benne volt az is, hogyha itt lent eltűnik, akkor nagyobb erők fognak a kolónia ellen jönni, mint akikkel elbánnának, annak ellenére, hogy nem fenyegetés volt, életbiztosításnak is megfelelt. Ami a fegyvert illette használhatott volna, csak itt most nem Ben miatt. Shanna szavaira pedig bólintott, hogy tényleg a SHIELD egyik úgymond alakulata voltak. Remélte, hogy amiket saját maga mondott, arról hallottak már a kígyólények. Hagyta, hogy átkísérjék a terem másik részébe. Shanna szavaira kicsit megvonta a vállát, nem flegmán, inkább bizonytalanul.
- Nagyon remélem, hogy sikerrel járunk – mondta saját maga is egészen halkan. – De mit teszünk, ha mégsem? Hogyan próbáljuk meggyőzni őket abban az esetben?
Nézett Tomas-ra. Azért nem vetette fel a harcot, mert tudta, hogy esélytelenek lennének, ha arra kerülne a sor, így próbálta volna elkerülni, amennyire lehetséges.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Szomb. 18 Okt. 2014, 11:34

Hijába is jelentkezem, nem kapok szót, így csöndben maradok, és hallgatom őkrt tovább.
~ Nórmális egyáltalán ez a fickó? - Kérdem magamtól. ~ Még ha bele is mennének, és még ha sikerül is a terve, honnan veszi, hogy egy nagyon távoli jövőben, nem e talál rájuk, vagy ha nem ember talál rájuk, hanem mondjuk egy földön kivüli felylet faj, és le igázzák őket, jóbbik esetben ki irtják őket, vagy a rosszabb variáció, hogy életük végéig rabszolgák lesznek, és legfejjeb lázadás közben halnak ki. Lássuk be, hogy még erre ő sem gondolt, bár talán létezhet erre is módszer, de nem biztos hogy működne. - Gondolom magamban, így azt sem vesem észre, hogy idő közben egy másik helyen vagyunk. Shanon kérdését is hallom, meg hogy a srác mond valamit. Magam elé nézek, és közben össze teszem a karom a mellkasomon. Társaimra nézek, és kissé azt érzem, hogy bár lehet, hogy helyes amit mond, de vajon mások is ezt fogják e gondolni, ha rájuk találnak. Ha, csak nem vonnak a bolygó köré áthatolhatatlan védő palyzsot, ami szerintem eddig csak a Hydrának a tulajdonában található. Legalább is én, nem tudok róla, hogy a SHIELD bírtokolna valami ilyesmit.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Szomb. 18 Okt. 2014, 14:20

A lények először ellenkezni kezdenek Zack ötletére, de Shanon gyorsan eloszlatja a kételyeiket - aztán Zack is beszél magáról egy keveset, ami végképp meggyőző. Én legalábbis elhinném amit a kölyök mond, remélhetőleg a kígyók is elfogják. El is vonulnak szépen szavazni, de azért nem hagynak minket felügyelet nélkül - őrzőink egyike a nem túl szimpatizáns kígyó, aki többször kifejezte már ellenérzéseit. Miközben fogva tartóink szavaztak, a gyerek hozzám fordult, és halkan tett fel egy kérdést.
- Nincs választásuk. - csóváltam meg a fejem, halkan válaszolva, hogy lehetőleg csak mi halljuk. Nem voltam jó anatómiából, de talán nem a legjobb a hüllők hallása - valami ilyesmi rémlett. Mindegy, fő az óvatosság.
- Hiába vagyunk foglyok, nálunk van minden ütőképes kártyalap. Ha megölnek minket, egyértelműen lebuknak, és most már azt is tudják, hogy milyen fontos vagy - nem kockáztatnák meg. Ha foglyul ejtenek, és rajtunk keresztül próbálnak szabadulni, az erőszakos fellépés, aminek hála esélyük nem lesz a békére. Ha élni akarnak, az egyedüli esélyük az, ha elengednek minket, és belemennek a feltételeinkbe - mi mindent felajánlottunk nekik, többet is, mint szükséges lett volna. Nem tűnnek primitív lényeknek, főleg a vezetőjük tűnik értelmesnek, nem hiszem, hogy a halálba küldené az embereket - vagyis izéket, kígyóembereket. - suttogom a fiúnak, magabiztosan.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 20 Okt. 2014, 15:02

A Zack által előadott érvek után néhányan láthatóan elcsodálkoznak, persze ez is mind olyan információ, amiről nincs lehetőségük bizonyosságot szerezni. A tanácskozás mindenesetre nem tart túl sokáig, a lehetséges megoldásokról szavaznak a kígyólények, miközben ti is tisztázzátok a lehetőségeiteket. Végül pár perc múlva a megbeszélésnek vége, és Lazarus magához int benneteket, hogy elmondhassa a társaság döntését.
-Megbeszéltük a lehetőségeinket, és úgy döntöttünk, elfogadható az ajánlatod, Zack – teszi hozzá a nevet, amit Burtontől hallott csak. – De csak egy feltétellel! Az egyikőtök itt marad biztosítéknak, nehogy megfeledkezzetek a megegyezésünkről, miután elengedtünk benneteket. Ha tartjátok magatokat az egyességhez, ha tényleg kapunk egy saját otthont, ahol nem kell bujkálnunk, akkor természetesen elengedjük a biztosítékunkat, addig pedig nem fog bántódása esni. Ha viszont megszegitek a szavatokat, a biztosítékból túsz lesz, onnan pedig csak nagyon kis lépésre van a hősi halott. Döntsétek el, ki marad itt, a többiek pedig elmehetnek az elhunyt társatok testével együtt. Javaslom, ne Zack maradjon, különben nehéz lesz ezt a rengeteg kapcsolatot mozgósítani.
Ezzel a férfi távolabb lép, hogy megbeszélhessétek a továbbiakat. Lazarus szavai nem úgy hangzanak, mintha további tárgyalásra nyitott lenne, és a mögötte álló társaság sem zúgolódik immár, közös megegyezésre jutottak, és úgy tűnik, elég határozottan tartani akarják magukat ehhez.
Shanon arcáról leolvasható, hogy nem egészen elégedett az ajánlattal.
-Ha nemet mondunk, mind túszok leszünk, és ugyan ezt követelik majd a rokonaidtól. Igazad van abban, hogy nincs sok választásuk – folytatja Tomas felé fordulva -, de ha sarokba szorítjuk őket, könnyen pánikba eshetnek, és akkor meggondolatlanul cselekednek. Persze, végül kifüstölik őket, de mi közben lehet, hogy belehalunk – magyarázza halkan elméletét a nő.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 21 Okt. 2014, 10:14

Zack Burton-ra nézett, amikor a férfi beszélni kezdett, nagyon remélte, hogy a vezetőjüknek lesz igaza és nem téved. Roppant kellemetlen lett volna az egész, egyrészt, hogyha nem hisznek neki, mert nem akarta volna látni, amikor az X-men, vagy a Bosszú Angyalok lejönnek ide és kipucolják a helyet úgy, hogy esélye sincs az ittenieknek. Igazából csak elég lett volna az anya e világi énjét beküldeni és pár perccel később egy marék plüsskígyóval sétált volna fel a felszínre anélkül, hogy bármilyen baja is esett volna. Feszülten figyelte a tárgyalást, mert látta a szavai után a kételkedést a kígyólényekben, hogy nem nagyon akartak hinni neki, pedig efféle dolgot nem is nagyon tudta a fiú, hogy miként lehetne hazudni. Megkönnyebbült, amikor a vezető kimondta, hogy hisznek neki és elfogadják azt, amit felajánlott. A Zack név kiejtésére bólintott, hogy valóban így hívják őt. Az viszont már kevésbé tetszett neki, hogy valakinek itt kellett maradnia, de látható volt, hogy ez fog következni, talán még ő maga is így tett volna, hogyha úgy alakul a helyzet. Nem, saját maga bízott volna a másikban naivan és egyedül maradt volna. Annak ellenére, hogy nem tetszett neki az egész logikusnak találta. Amikor a kígyólény taglalta, hogy ki maradjon és ki nem, akkor igazából jobban örült volna, hogyha nem valamelyik hölgynek kell ittmaradnia, hanem saját magának, bár ha nem ment volna fel, hogy beszéljen Serena-val, vagy Amelia-val, akkor Amelia ezer százalék, hogy összecsődítette volna az Angyalokat és tudta, hogy mi lett volna akkor. Látta Shanon arcán, hogy ő sem volt túl elégedett azzal, ami történt, így csak bólintott a nő szavaira, hogy egyetért. Végül Burton-ra nézett.
- Mi az ötlete uram? – kérdezte. – Én maradnék, de az pont nem megoldás, Brian sem lehet, orvosra van szüksége…

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Eva Carter Kedd 21 Okt. 2014, 10:52

Miután a kígyolények meg hozták a döntésüket, mi is beszélgetni, vagy is tanácskozno kezdünk. Vagy is inkább, csak a többiek, mert én csak hallgatom őket.
- Szerintem, egyezzünk meg a dologba. Ti menjetek fel, én itt maradok biztositéknak. Pár hét közötük még nem a világ vége, nekem legalább is nem. - Mondom szintén halkan, és azért remélem, hogy értékelik tőlem, hogy önként jelentkezem a dologra. Nekem, aztán mindegy, hogy ők hogyan is döntenek. De, azért még, megvárom azt, hogy ők mit mondanak. Végül is, az én hibám, hogy lebuktunk, bár ebből még nem bíztos, hogy eleve én maradnék, bár kitudja. Meg aztán, bántódásom se esne, de ha még is, az úgy sem izgatna senkit. Minden esetre, én azért jeleztem társaim felé, hogy maradok.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 13 Nov. 2014, 19:32-kor.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Pént. 07 Nov. 2014, 03:02

Miközben előadtam az érveimet, a kígyók döntöttek, és újból csatlakoztak hozzánk, ahol előadták amire jutottak. Egyáltalán nem tetszett, és nem akartam átengedni nekik az irányítást, ilyen szinten semmiképp sem. Túl sokat kértek, és mi bármennyit ajánlottunk, mindig többet akartak. Kezdtem megunni.
- Komolyan? Végiggondoltátok ami történt? Előbb még csak annyit akartatok, hogy ne szóljunk rólatok, mire mi felajánlottunk nektek egy esélyt arra, hogy ne kelljen bujkálnotok, hogy méltósággal élhessetek. Felajánlottunk egy lehetőséget, ahol van jövőtök, és ti még többet akartok? A kisujjunkat nyújtottuk, de lassan már a fél karunk kell. És komolyan így akarjátok megmutatni, hogy nem jelentetek veszélyt? Foglyot ejtve, túszt tartva magatoknál, akit csak akkor engedtek el, ha teljesülnek a követeléseitek? Tudjátok kik gondolkodnak így? A terroristák. És elhitetitek, hogy odafent is így fog lejönni az egész. Ezzel csak magatoknak ártotok, és teljesen ellehetetlenítek, amiért harcolni próbálunk. Ennyire nem lehettek ostobák. Sajnálom, de ez olyan, mintha nyíltan hadüzenetet küldenétek a kormánynak. „Földet követelünk, különben nem engedjük el a foglyunkat.” Ezt gondoljátok át. Értem én, hogy nehéz bízni bennünk, de sajnálom – nem látok más megoldást. El kell engednetek minket, és bízni bennünk, vagy háborúba menni, egy egész ország ellen. Nem tudom, hogy mennyi esélyetek lenne istenek, és szuperhősök ellen. Kérlek… ne akarjátok ezt. Ezzel mindenki szarul járna.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 10 Nov. 2014, 15:17

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Zack (X-diák)
Következő körváltás: november 14 (péntek)
//Mivel továbbra is nagyon lassan haladunk, ezért ráállok a fix idős körváltásokra, öt nap szerintem mindenkinek elegendő idő. Aki nem ír, tétlennek lesz tekintve, tehát nem beszél, csak halad a csapattal, harc esetén pedig mozdulatlan. Természetesen az Inaktívban jelzett távolmaradás ez alól felment.//

Éva az, aki önként jelentkezik a feladatra, és Zack a szavai alapján talán szintén hajlana erre a megoldásra, Shanon is beleegyezően bólint a lehetőségre, de Burton, mint a csapat vezetője más véleményen van. Nem csak szavainak jelentése súlyos, de az előadásmódja is, így nem meglepő, hogy a terroristának és ostobának nevezett kígyólények nem fogadják jól a választ. A kitörő felhördülés szinte elsöpri Burton mondandójának végét, és ha Lazarus nem állna a két csapat között, talán már tettlegességig fajult volna a dolog. Lazarus ezúttal nem tudja teljesen elcsendesíteni a háborgókat, így kénytelen túlkiabálni őket.
-Azt hiszed, mi nem gondoltuk végig ennek a jelentőségét? Már most is terroristák vagyunk a kormány szemében, gyilkosok, számkivetettek. És ne legyenek illúzióitok, ti már most is túszok vagytok. Itt viszont nem törvénykezésről meg tárgyalásról beszéltünk, ahol majd segítetek nekünk bizonyítani, hogy ártatlanok vagyunk. Ezen már túl vagyunk. Zack azt mondta, el tud intézni nekünk dolgokat, és mi erre az ajánlatra mondtunk igent. Tiszta lap, új hely, új lehetőségek. Nem országot akarunk, csak életet. Zack ezt el tudja intézni, ha tényleg ennyi befolyása van. Ha azt hiszed, hogy ezek után hagyjuk, hogy kisétáljatok, és bízzunk abban, hogy tartjátok a szavatokat, akkor tévedsz. Túl értékes a Zack által kínált lehetőség ahhoz, hogy kockára tegyük, és elvesztegessük. Kénytelenek vagyunk bebiztosítani az alkut.
A tömeg kezd elcsendesedni, mivel látják, hogy Lazarus nem enged az alkuból.
-Megtehetnénk, hogy megölünk titeket, és más búvóhelyet keresünk, de ez nekünk is fáradalmas lenne. Ha elengedünk titeket, megtehetitek ti is, hogy átvágtok minket, és számoltok a lelkiismeretetekkel. Én viszont azt mondom, találkozzunk félúton, nekünk nincs okunk bízni bennetek, nektek pedig bennünk. Ha itt marad a nő – mutat ezzel Évára, és ebből feltehető, hogy talán hallotta, amikor önként jelentkezett –, ti sem tesztek ostobaságot, és mi sem. Nincs ebben semmi rossz, csupán mindkettőnknek lesz oka, hogy tartsa magát az alkuhoz. Így működik minden üzlet. A végén pedig lelki és testi sérülések nélkül ér véget a kapcsolatunk.
Elhallgat egy pillanatra, aztán sokkal kevésbé barátságos hangon folytatja.
-Ha viszont erre nemet mondasz, újra kell értékelnünk a lehetőségeinket, és könnyen lehet, hogy inkább vállaljuk az új búvóhely keresésével járó fáradalmakat…


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 11 Nov. 2014, 11:56

Zack meglepve fordult Éva felé, hogy a nő önként vállalta, hogy marad. Igazából ez volt az első igazi kezdeményezés a nőtől, amióta itt voltak. Eddig olyan csöndes személynek gondolta, így meglepte ezaz egész. Azonban a parancsnok, Burton szavai nem. Azokkal egyetértett, noha azért megértette a kétségbeesett lépéseket, de volt valami, ami zavarta a kígyólénytől. Úgy tűnt számára, hogy eléggé paranoiásak és furcsa elképzeléseik vannak, mit
- Várjunk – szólt közbe Zack. – Itt én úgy érzem, hogy komoly félreértések vannak… miért lennének maguk számkivetettek, bűnözők? Maximum egy személyt ítélnének el azt, aki megölte a nőt, aki miatt itt vagyunk. A többiek nem követtek el semmit, legalább is úgy tudom.. Nekem úgy tűnt, amikor ide kerültem ebbe a világba, hogy ez egy kellően nyílt és elfogadó mindenkivel szemben. Egyenjogúság van lényegében Európát és Kínát kivéve mindenhol a szuperlényekkel szemben… akkor nem értem, hogy miért nem fordultak már korábban a SHIELD-hez, vagy a kormányhoz.
Mivel ő nem hallotta korábban azt, hogy miként hozták létre a kígyólényeket, így nem tudott ennél pontosabb választ adni. Azzal pedig nem akart hazudni és blöffölni, hogy tudják odafent, hogy hol vannak, nem lett volna értelme ennek, így a másik részre nem mondott inkább semmit, azt rábízta Burton-ra, hiszen ő volt az, aki tárgyalhatott jelenleg csapatvezetőként a nevükben.
- Megölhetnének igen, csak abban az esetben New York és a környék összes csatornája, tengere és folyója, tava át lenne kutatva. Magukat pedig mind letartóztatnák egy vadászat után, nem nyernének vele – tette még hozzá.
Ezek után tényleg csöndben maradt és a többit ráhagyta a tapasztaltabb, idősebb vezetőre.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 16 Nov. 2014, 13:21

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Zack (X-diák)
Következő körváltás: november 20. (csütörtök)

Zack kérdését és értetlenkedését Lazarus türelmesen meghallgatta.
-A barátodnak már elmondtam, miért vagyunk itt, gondolhatod, hogy ha nem lennénk szorult helyzetben, eleve nem bujkálnánk a csatornában.
Mivel Burton szótlan marad, ezért Lazarus folytatja, és röviden összefoglalja ismét a háborúban történteket, majd azt is, hogy utána hogyan akartak megszabadulni tőlük Spencerék. Miután a végére ért ismét a történetnek, válaszol a másik megjegyzésre is.
-Jól látod, Zack, ezért nem akarunk megölni titeket, ezért akarunk alkut, ahogy azt korábban Tomas barátodnak is elmondtam, mielőtt felbukkantatok volna. Ha most már mindenki ért mindent, akkor akár távozhattok is, egyikőtök kivételével. Szavamat adom, hogy nem fog bántódása esni, csak itt kell maradnia. Amint megkapjuk a biztonságos menedéket, ismét szabad lesz, mint a madár.
Mivel Tomas nem válaszolt az előbb Lazarusnak, most egy kicsit türelmetlenebbül fürkészi a csapat tagjait, hogy eldöntsék végre, elszánják-e magukat.
-Úgy gondolom, eleget beszéltünk, ideje, hogy döntést hozzatok! – Ezzel Lazarus ismét a sajátjaihoz lép közelebb, és karba tett kézzel néz a csapatra.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 17 Nov. 2014, 11:54

Zack Burton-ra sandított, amikor a kígyólény kimondta, hogy elmondták a férfinak. De a csoport vezetője nem osztotta meg, hogy mit is mondtak nekik, mivel ezt még a fiú nem hallotta, mert távolabb lehettek. Mikor a férfi beszélni kezdett a fiú figyelt rá és bólogatott, hogy érti. Amíg a kígyólény beszélt egyre jobban az a meggyőződése volt, hogy tényleg tévednek és nincs úgy, ahogyan hiszik, legalább is azok alapján, amit saját maga tanult erről a világról. Kellett vizsgát tennie, hogy állampolgárságot kapjon, így a történelem is szerepet játszott benne.
- Még mindig úgy vélem, hogy rosszul fogják fel, értelmezik a dolgot – mondta óvatosan. – Bizonyára tudják, hogy Spencert egy másik világból jött terrorista kivégezte és azóta Norman Osborn az elnök. Ő pedig mindenkinek amnesztiát adott, akit a Spencer kormány bűnözőnek titulált, mert nagyon sok ilyen személy volt a világháború alatt. Még bebörtönzött szuperlényeket is kiengedtek a börtönből és ők is kaptak amnesztiát.
Itt ennél konkrétan Osborn Angyalaira utalt a fiú. Ő maga úgy vélte, hogy tényleg félreértették a kígyólények a dolgot. Nem tudta, hogy Burton mit mondott, de remélte, hogy ezt, amit most saját maga mondott a vezetőjük is megosztotta a lényekkel. A többire viszont már tényleg nem tudott mit mondani, csak remélhette, hogy a szavai meggyőzték a kígyólények vezetőjét, egyébként pedig továbbra is Burton-ra sandított. Saját maga fiatal volt, talán Burton jobban átlátta a helyzetet és kíváncsi volt, hogy mit is mond a férfi, mi lesz a parancsa és döntése.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Tomas Burton Szer. 19 Nov. 2014, 02:58

Miután Zack és a kígyólények szószólója elbeszélgettek egymással, ismét magamhoz veszem a szót. Megköszörülöm a torkom, és Zackékre nézek.
- Induljatok a felszínre. Mindannyian. - mondom röviden, majd a kígyólényekre nézek. - A csapatomból senki nem fog itt lent maradni, ez biztos. Ha valakinek mindenképp maradnia kell, az én leszek - egyelőre. - mondom, és a hangomon érződik, hogy ez eldöntetett, ezzel kapcsolatban nem  nyitok vitát, viszont még mindig ellenzem a dolgot. A többieket viszont minél előbb odafent akarom tudni, és ezzel kapcsolatban vannak fenntartásaim is.
- Viszont ez a bizalom dolog .. - kezdem, és a kezemmel magam, és a vezető között mutogatok, hogy értse, a kettőnk között állóról beszélek - erősen ingatag ezzel a fogolytartással. Épp ezért van még egy utolsó feltételem, amiből viszont nem engedek - elkísérjük őket a kijáratig. Látni akarom, hogy kijutnak, és nem esik bajuk - ha kell, ki is peckelhetitek a szám, nem fogok semmilyen módon hangot adni, de amúgy is, mielőtt Zackék bárkinek jelezhetnének, ti könnyedén kitöritek a nyakam. Viszont ezt nem vehetitek el tőlem, ha azt akarjátok, hogy idelent várjak ölbe tett kézzel. És még mindig csak azt tudom mondani, hogy rosszul döntöttetek. Nem miattunk, és főleg nem miattam - pár nap, akár hetek idelent, volt már rosszabb is. Viszont odafent ezt teljesen másképp fogják értelmezni, de ezt már elmondtam. - mondom, és nem folytatom, mert azzal csak a helyzetet rontanám. Maguk alatt vágják a fát, és ha rájuk dől, azt mind megérzik. Ha ezzel megvagyunk, Zackhez fordulok.
- A távollétemben te vagy a főnök, kölyök. Vigyázz a lányokra és Brianre. Ez parancs. - teszem hozzá mosolyogva, ha ellenkezne valaki - de nem hiszem, hogy fog.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 20 Nov. 2014, 10:32

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Zack (X-diák)
Következő körváltás: november 25. (kedd)

Lazarus kígyóarcán valami mosolyféle jelenik meg Zack felvetésére, amikor arról beszél, hogy a legtöbben amnesztiát kaptak.
-A „mindenkinek” egy kicsit túlzás. Akik amnesztiát kaptak, bekerültek a hírekbe, akik nem, azokról valamiért kevesebbet beszélnek, és mi az utóbbiak közé tartozunk.
Valószínűleg tudna még beszélni Spencerről és Osbornről alkotott véleményét kifejtve, mi több, jól látszik rajta, hogy egyik iránt sem viseltet barátsággal enyhén fogalmazva. Burton ekkor azonban véget vet a beszélgetésnek, mivel döntésre jut, a döntése pedig láthatóan végleges. Lazarus meghallgatja az utolsó feltételt, és mindössze egy-két másodpercnyi gondolkodás után rábólint a dologra.
-Legyen! Akkor tehát te maradsz itt velünk, Tomas, a többiek pedig felmennek. A kijáratig elkísérjük őket, és segítünk kivinni a barátotokat, na meg a miénket is, hogy legyen valami bizonyítékotok arról, hogy kikkel találkoztatok.
Ha senki más nem ellenkezik, akkor egy perc múlva már útnak is indulhat a csapat. Lazarus mellé négy jól megtermett kígyólény csatlakozik, kettejük Briant markolja fel, másik kettő a saját társukat viszi egy kijárat felé. Néhány percnyi séta, némi lépcsőzés és kanyargás után egy ajtóhoz ér mindenki.
-Az ajtó túloldalán egy metróállomás van, nem az, ahol a robbanás történt, úgyhogy nem lesz talán annyi a rendőr, de lefogadom, hogy ez is le van még zárva, úgyhogy hamar találhattok egyet. Aztán csak okosan odafent, Zack – mondja Lazarus a fiúhoz fordulva. – Bízom benned és a kapcsolataidban, ne hagyj minket cserben.
Az ajtó kinyitása után láthatóvá válik egy metróállomás nem messze, a csapat jelenleg a sínek melletti szervizfolyosón van.
-Itt a búcsú ideje – jegyzi meg Lazarus, miközben a kígyólények sebesen kiviszik a két testet a peronig, felteszik őket a biztonsági sávra, majd visszatérnek az ajtóhoz.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 20 Nov. 2014, 11:06

Zack abból tudott kiindulni, hogy Osborn még bűnözőket is kiengedett a börtönből és eladta szuperhősöknek őket, az emberek pedig imádták azt a csapatot. Burton szavaira bólintott, hogy akkor ő marad, ennek nem igen örült, igazából senkit sem hagyott volna hátra, de jobb lehetőség nem volt. viszont a fegyelmet megtanulta már kiskorában, így nem állt le vitatkozni Tomassal, hogy nem helyes így. Inkább csak csöndben haladt, amikor ezt kellett tenni. Amint megérkeztek és Burton hozzászólt, akkor Zack bólintott.
- Vigyázok rájuk uram – mondta.
Ha mindenki kint van és a többiek, kígyólények és Burton eltűntek, akkor fordul a lányok felé. most már tényleg kellett egy rendőrt találni, aki visszaviszi őket a SHIELD-hez, ahol beszélni tudnak azokkal, akikkel kell. Aztán csak reménykedni lehet abban, hogy meghallgatják őket és nem küldik őket a fenébe.
- Keressünk egy rendőrt és hívjuk ki a mentőket is Brian-hez – mondta. – Aztán… irány a SHIELD.
Mondta el, hogy mik a tervei, persze ha Évának, vagy Shanonnak voltak más ötletei, akkor nyitott volt azokra is, ha azonban mégsem, akkor elindult a felszín felé, hogy találjanak egy rendőrt, akit tájékoztat és hívat és mentőt is vele.

//Folytatás: Angyal Program komplexum//


A hozzászólást Serena Davidson összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 19 Dec. 2014, 11:54-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 8 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 8 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.