Metróállomás

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 25 Nov. 2014, 11:58

Résztvevők: Szabó Éva, Tomas Burton, Zack (X-diák)

-Magam sem mondhattam volna jobban – válaszolja Shanon Zacknek, és előresiet, hogy rendőrt találjon. Ezen a helyen nem volt lekapcsolva az áram, mindössze ki volt ürítve az állomás, de a lépcsők tetején hamar talál a csapat néhány rendőrt, akik biztosítják a helyszínt. Miután Shanon igazolja magát, a rendőrök rögtön erősítést és mentőt hívnak.
Nagyjából húsz perccel később Briant és a kígyólényt már elvitték a mentők, Éváért, Shanonért és Zackért pedig a korában is használt páncélozott kisbusz érkezik meg. Őket a SHIELD negyedébe, az Angyal Program épületéhez szállítják, ahol leadhatják majd jelentésüket, illetve hozzáláthatnak a munkához, hogy otthont találjanak a kígyólényeknek, és kiszabadítsák Burtont.

Eközben Burtont a négy testesebb kígyólény és Lazarus visszakíséri a csatornákba, arra a helyre, ahol korábban is társalogtak hosszabban. Burton kap egy saját „szobát”, mely valamiféle kiürített raktárhelyiség lehetett korábban. Ezen kívül kap élelmet is, láthatóan jobb minőségűt, mint amit a legtöbben ehetnek itt. Ha nem is luxusban élhet itt, de Lazarus megpróbálja elviselhetővé tenni ezt a rövid időt számára, amit itt kell töltenie.

EPILÓGUS

A jelentések leadása után Zack ugyan megpróbálja meggyőzni befolyásos, különböző világokból, időkből és szervezetekből származó kapcsolatait, azonban elég hamar előkerül a terrorista kártya. A SHIELD kategorikusan kijelenti, hogy nem tárgyal a kígyótársasággal, ahogy Zack más kapcsolatai, pl. Amelia is. Még aznap este a jelentések alapján meghatározzák a kígyótársaság valószínűsíthető búvóhelyét, és nagy adag altatógázzal pumpálják tele a helyet.

Burton órákkal később tér magához az Angyal Program épületének gyengélkedőjében egy karcolás nélkül, a csapat többi tagja is csak ekkor kap értesítést arról, hogy a társukat kiszabadították. A kígyó társaság tagjai mind a SHIELD börtönében vannak, várva a tárgyalásukat.

Brian az orvosi szakvélemények szerint komoly fejsérülést szenvedett, jelenleg kómában fekszik, állapota stabil.

Mivel a csapat sikeresen meghatározta és lokalizálta a csatornában bujkáló veszélyforrást, így a SHIELD ügynökei sikeres rajtaütéssel foghatták el őket. Összességében az akciót sikerként könyvelték el az Angyal Program számára.

VÉGE


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 02 Jún. 2016, 16:46

Előzmény: Stark pláza

Végül eljöttem a plázából anélkül, hogy csináltam volna bármit is azon felül, hogy vettem egy szendvicset meg egy kávét. Leülök az egyik padra az állomáson lent, leteszem magam mellé a papír zacskót és kiveszem belőle a szendvicset amit elkezdek megenni. Szinte biztosan már megszólaltak a vészvillogói a Shield-nek, a kamerákat nem lehet ilyen egyszerű trükkökkel becsapni, ez csak az emberekre jó. Hát akkor, lássunk hozzá. Annyi időm van a vírusomat terjeszteni amíg nem érnek ki az ügynökök ide szóval nincs vesztegetni való időm és ki is engedem a bekészített vírust az állomáson, egy perc és az emberek, egy jó két méteres körben körülöttem el is fognak kezdeni megfertőződni vele, 10 perc múlva pedig ki fognak fejlődni rajtuk a genny duzzanatok és kifakadnak majd tovább fertőzni akire rákerül a lé. Igazán ki akartam volna próbálni a "Madmant" de az túl sokáig tart mire beindul. Szóval, marad a régi recept, ha meg jönnének is a katonák jó pár ember halála garantált lesz bármit is csinálnak. Nincs más hátra mint várni. Kiváncsi vagyok, hogy 10 perc alatt milyen messzire jut el az ember a metróban, hehe. Remélem sok helyen fog felbukkanni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Vas. 05 Jún. 2016, 23:04

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Sakura alig pár perce hagyta el a Stark plázát, azaz még nem volt ideje kieregetni magából a vírusát, amikor meglátja az első drónt a levegőben, aztán pedig szinte azonnal befut a SHIELD gépe, aminek nyitott oldalán már ott csüng két személy. Logan unott és ezzel együtt rémisztő ábrázattal és egy vörös hajú nő nézett körbe és keresett valakit a tömegben. Őket észreveheti Saku, ha felnéz. A tömegben viszont addig nem tudják kiszúrni...elvileg. Viszont többen felnéznek a gép érkezésére. Már csak alig negyven méter van a metró föld alá bukó járatáig.

Írási sorrend: Sakura, Nefi

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 06 Jún. 2016, 09:48

Alig jöttem ki az épületből amikor meglátom, hogy már itt egy drón. Tyű ha, tényleg gyorsak ezek a kamerák és tényleg, roppant idegesítőek ezek a drónok. Kevésbé mint az érkező SHIELD gép.
- Cöh... - felnézek a gépre amiből kikandikál a két forma. A vörös hajú nőről fogalmam sincs ki lehet de Logant elég nehéz eltéveszteni. Gondoltam, hogy nem fognak egyszerű eseteket rám küldeni de Logan? Ez igazán nem fair, gondolom a bige is biztos masszív regeneráló. Mindegy, lesz ami lesz, nem mintha sokat változtatna, hogy ki jött tőlük miután se így se úgy nem akarok harcba bonyolódni a SHIELD-el.
Vissza a lényegre, bevegyülök a bámészkodó tömegbe miközben eleresztem a vírusomat(1). Úgy mozgok az emberek között, hogy takarjanak a kereső szemek elől, főként a drón elől és haladok szépen a metró lejárat felé.

Felszerelés - egyéb:

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Jún. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

//Előzmény: Brooklyn feletti ég//

Ennyi erővel ezt hangosbemondón is bemondhatták volna, hogy így fogunk megérkezni. Tényleg Amelia-nak kellett volna beteleportálnia minket ide, mert így ki fog törni a pánik és a káosz, főleg, hogyha megismerik Logant, hogy ő van itt. Meg egyáltalán minket is vettem fel álruhát és álkülsőt? Meh! Így pazarolni az angyalok két legjobb orgyilkosát/fejvadászát. Fejvadászát, mert legálisan tesszük, amit teszünk. De akkor is! Ez, aki kiosztotta a "parancsot", mintha adhatna parancsot... veheti úgy, hogy ki is van rúgva, mert az biztos, hogy addig nem hagyom élni, amíg Jon páros lábbal ki nem hajítja! Amint megérkeztünk végignéztem az embereken, hogy hol is lehet a nő, ha nem sikerült elsőre kiszúrnom, akkor egy könnyed mozdulattal ugrok le a járműről, majd indulok az emberek közé. Szerencsére elég sok időt töltött Sakura odahaza Asgardon nálunk, így ismertem az illatát, próbáltam a tömegben kiszúrni azt, hátha meglelem, ha igen, akkor igyekszem megtalálni a forrását és utána nem szem elől téveszteni, majd a követni és utána menni. Ha a tömeg miatt nem tudom megtenni mindezt, akkor egy rövid gyors rúna felrajzolásával madárrá változtatom magam, hogy a nő fölé repülhessek és onnan immáron emberi alakban vethessem majd rá magamat. Arra is igyekszem figyelni, hogy Logan miként irányít, mit mond, ha ő előbb vette volna észre Sakura-t, mint én.

felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

//Előzmény: Brooklyn feletti ég//

A megérkezés után Logan nem ugrott le a járműről, hanem fent maradt rajta és onnan igyekezett kiszúrni a tömegben Sakura-t. Az arcát ő maga is ismerte, ha máshonnan nem is, akkor még abból az időből, amikor a nő az eredeti AIM tagja volt és az egyik negyedét vezette a városnak. Így most azt az arcot igyekezett kiszúrni a tömegben, ha sikerült megtennie, akkor szól rádión Gunny-nak is, hogy hol van a nő, hacsak Valkűr nem vette már korábban észre. Amint megvan, ha megvan, akkor előreszól a pilótának is, hogy tegye le a gépet. Nem mintha nem tudna leugrani, de az adamantium csontváz miatti extra súlyával nem akarta behorpasztani a betont, így megvárta, amíg leszállnak. Ha ez megvan, vagy abban az esetben, ha nem tudnak leszállni, akkor kiugrik és ezek után el is indul át az ember tömegen Sakura irányába remélve, hogy a civilek elállnak az útjából. Ha szükséges még a karmait is kiengedi és felmordul, hogy gyorsabbak legyenek. Azonban, ha nem sikerül megtalálni a tömegben a nőt, akkor tovább keresi, amíg meg nem találja.

felszerelés, és egyebek:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Pént. 10 Jún. 2016, 12:56

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Gunnhild bármennyire is jól ismerte Sakura szagát, nem tudta kiszúrni a tömegben, meg aközben hogy a gép kavarta alattuk és körülöttük a levegőt. A rúnát azonban sikeresen felrajzolta és madár alakban szállt alá az embere feje fölé. Közben a gép hangosbemondójából előre felmondott szöveg kezdett szólni, ahogy a környékbeli drónokból is.
KÉREM NYUGODJANAK MEG! A TERÜLETEN RENDŐRSÉGI AKCIÓ ZAJLIK. KÉRJÜK FEKÜDJENEK A FÖLDRE ÉS VÁRJÁK A HATÓSÁGOK ÉRKEZÉSÉT! A szövegre szinte mindenki felnéz, sokan elkezdenek engedelmeskedni is. Sakura is feltekint, vesztére. Az összeköttetésben lévő drónok és a gép külső megfigyelő rendszere pásztázta az arcokat és hamar felismerte a nő vonásait.
- Megvan. Farmer, kapucnis pulcsi, vörös haj. Megfestem! - hallatszott a pilótától a belső rádión. Logan egyértelműen vehette az adást, Gunny csak akkor ha sikerült az adóvevőt is magába varázsolnia. Eközben Sakurára irányították a gép érzékelőit és egy szabad szemmel nem látható lézerrel meg is célozták a nőt. Furcsának tűnhet de mind Logan kiszagolni volt képes, Gunny pedig látni a vékony sugarat. Utóbbi a megváltozott szeme miatt. - Megváltoztak a hőjelei...kiengedi a vírust. Indítom a sugarat. - Azzal a gép orrában elhelyezett sugárvető egyrészt ultraibolya sugarat kezdett kibocsájtani, másrészt egy olyan hanghullámot ami elkezdte az embereket a földre taszítani. Sakura is megérezte a lökéshullámot ám őt nem olyan fából faragták, hogy egy ilyen eszköz könnyű szerrel padlóra küldje. Tudta folytatni az útját a metróállomás lejárata felé s most már az emberek sem zavarták.

//Nincs írási sorrend.//
[/color]

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 11 Jún. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Leugrottam, de még mindig nem lehetett semmit sem érezni, túl közel volt a gép mindehhez. Így inkább madárrá változtam, ettől kezdve, ha mondtak is rádión valamit, akkor nem hallottam. De legalább az emberek tették, amit kellett, ennyi pozitívuma is volt a dolognak. Nem sokkal később pedig megláttam madár alakban a vékony csíkot, ami egy vörös hajú kapucnis nőre mutatott. A megfestés, ebben a formában sem volt furcsa számomra és abban legalább bíztam, hogy pontosan jelölték meg, így el is indultam repülve arra. Ahogyan a hanghullámmal kezdték a többi embert földre dönteni kissé korrigáltam az alakváltásomon, hogy a füleimre extra réteg feszüljön, ami megvédett a külső hangoktól, így a hanghullám se szakítsa ki a dobhártyámat, ha eljutnak oda, hogy ilyet alkalmazzanak. Így madárként igyekeztem most már tényleg Sakura felé szállni, majd egyszerűen a hátának repülni fenti irányból a háta mögül. Arra figyelek, hogyha megpróbálna kitérni, akkor módosítsam a röppályát, majd a becsapódás előtt igyekszem visszaváltozni az emberi alakomba, hogy ezzel a földre döntsem. A fegyveremet közben gondolati úton sokkolóvá módosítom és próbálom azt is "beledöfni" a hátába, hogy kidőljön ettől, vagy az izmai összeránduljanak és elessen. Ha nem tudom kivitelezni, akkor nemes egyszerűséggel megpróbálom leütni, tisztában vagyok vele, hogy mekkora erővel kelljen megütni valakit, hogy még ne okozzak benne kárt és ne öljem meg, így ezzel az erősséggel igyekeztem ezt tenni.

//Nincs rádiója madárként, bár megtudta volna tenni, de nem fáradt vele, így arra a részre nem is reagálok.//
felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

Logan hallotta az adást, de addigra sikerült is kiszúrnia a nőt. Mivel az emberek kezdtek már lefeküdni a földre, így úgy ítélte meg, hogy neki is egészen könnyű dolga lesz odajutni a menekülő nőhöz. Nem volt jó jel, hogy kiengedte a vírusokat i
- A francba pubi! - morogta.
A szivart elhajította oldalra és a karmait kiengedve kezd el az emberek között haladni Sakura irányába. Mivel meg volt már jelölve a szagot semmilyen esetben nem fogja eltéveszteni és bármeddig tudja majd követni. Ha tudott futva haladni, mert nem akadályozta semmi, akkor így tesz, remélte, hogy félrehúzódnak némileg a földön fekve az emberek. Ha azonban nem tették, akkor őket is kénytelen volt kerülgetni és úgy próbált Sakura közelébe jutni. Ha tud, akkor ő igyekszik a nő oldalába kerülni, hogy onnan vethesse rá magát a terroristára, vagy onnan vihessen be egy ütést a nő oldalába, és mivel tisztában volt vele, hogy a nő képes regenerációra, így a karmait sem volt rest használni, hogy azzal karmolja, kaszabolja végig Sakura oldalát, combját, hogy ezzel is lassítsa és segítse Gunny-t.

felszerelés, és egyebek:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 11 Jún. 2016, 16:46

"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
~James "Logan" Howlett, Gunnhild Morsus, Hjuchia Sakura~

A hangos bemondó még érthető is, valahol. Tájékoztassunk mindenkit, hogy a közelben egy veszélyes bűnöző van a tömegbe és reménykedjünk, hogy nem tör ki azonnali pánik. És én még itt azt hittem, hogy ezek rendőrfélék vagy ilyesmi de a lökés szerű valami amit "leadnak" és ezzel földre lökik az embereket megérdemel egy szemöldök felvonást, de csak egy nagyon gyorsat ahogyan a tömeg amiben elvegyülni akartam elég gyorsan megszűnik ahogy csak én maradok talpon egy apró tántorodás után. Ennyit arról, hogy lekúszok a tömegben a metróba és eltűnök a vonalon, ha ezek után lemegyek csak belesétálok egy kalitkába és egyszerűen csak lezárják a helyet én meg bent rekedek.
Eldobom a papírzacskót meg a kávét a kezemből és kitárom a szárnyaimat, a hátamon megjelenő fekete tollú madár szárnyak utat szakítanak a pólón és pulcsin keresztül majd rögtön csapok is vele egyet elrugaszkodva a talajtól egyidejűleg. Olyan három méternél nem megyek magasabbra és célirányosan, a legközelebbi épületek felé, a sikátorok felé próbálok meg menekülni. A plázába vissza menni hülyeség lenne ahogy lemenni is, hiába vannak közelebb a sikátorokban jobb eséllyel tudom elveszteni őket. Közben ha beérnének akkor próbálok elmanőverezni tőlük, bár egyenlőre csak Logan-t láttam a földön futni felém ki tudja merre van a másik.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Csüt. 16 Jún. 2016, 03:05

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Az emberek félrehúzódtak Logan útjából, aki sikeresen tud Sakura oldalába kerülni. Ő is érzi, de nincs akadályoztatva a sugártól. Legalábbis nem sokkal lassabb a mozgása. Gunny sajnos azonban hiába zárja a dobhártyáit a hanghullám nem hallható tartományban működik és nem közvetlenül a fülre hat. Őt viszont a testtömege és a repülése miatt érzi a "gravitáció" erősebb vonzását. Ezért úgy dönt, hogy átalakulva belecsapódik Sakura hátába. Azonban a nő ekkor kel szárnyra és emelkedik magasra. Gunny talpra érkezik és már tud ráfordulni a fölé kerülő Sakurára. Logan pedig a sokéves gyakorlatának hála elvéti társát és ő maga is fel tud készülni a vírushordozó nő következő lépésére. Sakura pedig nem csak a földön lévő két rá vadászó angyallal kénytelen szembe nézni, akikről lekerült a repülő hullámfegyvere, hanem a levegőben vele szemben álló géppel. Utóbbi a farkát felemeli és megindul Sakura felé.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Pént. 17 Jún. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Magamban mosolyodtam el azon, hogy kitért előlem és felreppent a levegőbe. Mintha ez megmentené, hogy így tett. Logan elkerült, igazából én jobban ismertem őt, mitn ő engem, ebben az időben pár éve vagyunk csak harcostársak, de engem ő tanított, amikor még kölyök voltam. Mivel azonban a nő kitért előlem, így nem volt szükség arra, hogy a fegyverből sokkoló legyen, így jelenleg ismét karkötőként volt rajtam. Most azonban nem hagyhattam, hogy szökjön, ha arra számít, hogy nem tudjuk követni, nagyon téved. Lopva igyekeztem felrajzolni a rúnát, ha megtudtam tenni, akkor két szárnyat kellett növesztenem*, így most már, ha kezdett repülni, akkor is tudom majd követni, de még időközben a gép is megérkezett. Egyelőre maradtam a földön, de ha az én irányomba próbál majd repülni, akkor igyekszem utána repülni, elkapni a bokáját és belecsapni a földbe tiszta erővel olyan helyre, ahol nincs ember. Egyébként, amíg ez a helyzet nem áll fent, hogy így tesz, addig a következőket igyekszem kivitelezni. Rövid gondolati úton irányítom a fegyveremet, hogy vegyen fel energiafegyver alakot, olyan sokkoló/nyugtató töltettel mind a kettő, ami a falakon is képes áthatolni, csak az élő testben akad el. Felemelem a fegyvereket és próbálom becélozni a nőt, a hátát, számítva arra az eshetőségre is, hogy gyorsan és élesen kezd el mozogni, mert ha így tesz, akkor követem őt, ha minden igaz jobbak a reflexeim és gyorsabb is vagyok nála. Ha sikerül becéloznom a háta közepét, révén ez legnagyobb felület rajta és nem szórakozom, hogy a fejét, vagy karjait lőjem, akkor húzom meg a ravaszt mind a két fegyverrel. Ha kitér, akkor a mozgásából adódóan nagyon rövid fejszámolást végzek, hogy a jelenlegi gyorsasága és mozgás alapján hova kell érnie és arra a részre lövök, lényegében belerepüljön/mozogjon a következő lövésekbe.

*Lásd képeket a spoilerben.
felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

Logan sikerülte azt, hogy Gunny-t szétszabdalja, azonban az ellenfelük már a levegőben volt. A férfi gyorsan körbenézett, hogy van-e a közelben valami, amire ha felmászik, vagy felkapaszkodik, akkor onnan ellökve rá tudja vetni magát Sakura-ra. Akár egy autó, vagy valaminek a teteje, esetleg egy fa. Ha volt ilyen hely, akkor akár a karmait használva is igyekszik oda jutni és megpróbálni ráugrani a nőre. Ha nem, akkor beleszólt a rádióba, egyenesen Veszélynek címezve az üzenetet.
- Az angyal kártyák alapján mérd be, hogy hol vagyunk pubi és küldj ki mesterlövészeket - mondta.
Amíg a levegőben van Sakura, addig nem igen tud mit tenni, ha a nő elindul valamerre, akkor követni fogja és igyekszik nem szem elől téveszteni, de addig is igyekszik úgy mozogni, helyezkedni, hogy a nő ne tudjon legalább a metróba lemenni és annak a lejáratát elállni. Minden máshoz túl alacsony volt, hogy így tegyen és Gunny pedig láthatóan túl elfoglalt volt, hogy hozzávágja a másik nőhöz...

felszerelés, és egyebek:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 18 Jún. 2016, 22:56

"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
JAMESS "Logan" HOWLETT, GUNNHILD MORSUS, HJUCHIA SAKURA

Pont időben repültem fel és így egyikőjük sem talált el. A csaj landolt ahol nem sokkal ezelőtt voltam még, Logan meg luftot lengetett a karmaival, még a gép amivel érkeztek is nekiindul. Abba hagyom a vírusomnak az eregetését. A gép támasztotta szél meg lökések miatt már így is szét hordta az egészet haszontalanná téve de ez most mindegy. Csapok még egyet a szárnyaimmal majd leereszkedek vissza a földre, a szárnyaim eltűnnek ahogy visszahúzódnak a hátamba csak pár toll esik le még a földre közben a kezemet meg felemelem megadóan. Nem szólalok meg, nem mondok vagy csinálok semmit csak nézek rájuk feltett kezekkel. Egyáltalán nem adom magamat és nem is veszem viccre az egészet, figyelek azért is rájuk, hogy ha még mindig támadnának vagy már megindult valami felém akkor azt a részemet köddé változtatom, hogy átmenjen rajta a támadás és csak akkor mozdulok meg ha szükséges, hogy ki tudjak térni esetleges támadás elől. Amit elég valószínűnek tartok ha csak már a meglepetéstől amit okozhatok ezzel minimum még egy pofont tuti adni akarnak majd. Legalább is nem lepődnék meg egy "csak azért is" en még.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Szer. 22 Jún. 2016, 13:53

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Akkor a felállás. Mikor Sakura a földre érkezik szembefordul támadóival, akik egyébként mozogtak. Először Logan indul meg oldal irányba, hogy elállja a menekülési útját a nőnek. Közben, amíg a repülő továbbra is a röpködő célpontot követi taszító és semlegesítő sugaraival, addig az emberek szétszélednek, helyet adva a mozgolódó hősöknek és antihősöknek. Közben megérkezik a helyszínre egy rendőrjárőr, aki elkezdi terelgetni a népeket és a távolból újabb sziréna hangok harsannak fel. Szóval Sakura szemben találja magát Logannel, aki elállja a menekülésének legegyértelműbb útját, miközben Gunny kimozog oldalra és céloz. Feszült másodpercek következnek a látszólag patthelyzettel...ami nem mexikói felállás mielőtt bárki azt gondolná. Némán telnek a század másodpercek...majd Gunny tüzel. Az első lövés háton is találja az éppen átalakulóban lévő Sakurát. A kábító lövedék, a repülőről érkező tömegoszlató sugárral együtt már megterheli a nő szervezetét. Meginog....már-már úgy tűnik térdre rogy. Az első lövés nem teríti le Sakurát, de egyértelműen bizonyítja az angyalok szándékát: előbb lőni, aztán beszélgetni.


//Azért nem tudtál átalakulni Saku mert ahogy olvastam, az egy egész kört vesz igénybe. Amennyiben nem értesz egyet, kérlek jelezd privát üzenetben.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Jún. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

Logan került elsőként szembe a nővel, miután az még mindig talpon volt az eddig elért támadások ellenére is. Igazából számított minderre, hogy így lesz, ha egyszerűen kikészíthető lett volna a nő, akkor bárkit küldhettek volna ellene és nem pedig Angyalokat. Ahogyan Sakura megállt, nem ugrott neki és nem támadott, főleg, mert egyelőre úgy tűnt, hogy a másik sem mozog. Arra figyelt, hogy mikor szándékozik a nő ezt tenni, ha pedig menekülni akart, vagy effélét tenni, akkor igyekezett utána vetődni és végighasítani a lábát. Addig is, amíg ez nem történt meg és nem támadott a másik, bár esélyesnek látta, hogy ismét vírust juttat a levegőbe fel kellett szólítani.
- Gyerünk pubi, feküdj le a földre, bokáidat tedd keresztbe, a kezeidet pedig kulcsold össze a tarkódon - morogta Logan. - Az ENSZ felhatalmazásával le vagy tartóztatva...
Még akkor is, ha inkább egyszerűen kettőbe hasította volna a másikat. Egyelőre ő maga nem indul el oda, hogy megbilincselje, vagy ehhez hasonlót tegyen a nővel, azonban az kezdi némileg aggasztani, hogy Vízió nem erősítette meg, vagy szólt vissza a kérése miatt. Továbbra is kivár és a támadás, menekülés esetén teszi azt, amit korábban eltervezett.

felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Felmordultam, amikor az első lövés még nem terítette le, akkor túlságosan is nagy hozzá a regenerációja, így növelnem kell a hatásfokot, bár már kilengett, így lehet, hogy ebből is elég lenne még egy, de nem óhajtottam kockáztatni. Biztosra akartam menni. Ha nem lett volna ennyi civil itt, akkor simán kibelezem, de azt előttük mégsem lehet megtenni. Most pedig leszállt és úgy néz ki, hogy patthelyzet alakult ki. A háta mögött várakozom, hogy Logan felszólítására mit is fog lépni, megadja-e magát, nem tesz semmit, vagy menekülni próbál. Ha nem teszi, amit mondtunk, akkor igazából már le lehetne lőni, már csak azért is, mert a vérdíj egyébként is élve, vagy halra felszólítással fut. Ha megteszi, abban az esetben bilinccsé alakítom a fegyveremet és megbilincselem figyelve arra, hogy csak átverés és kitudjak térni előle, ha támadna és le lehessen ütni.
Abban az esetben, ha nem tenné, amit Logan mondott, akkor a fegyveremet egy elektromos ostorrá változtatom és azzal csapok az irányába úgy irányítva a kézmozgást, ha a nő kitérne, akkor még korrigálni tudjak és a legrosszabb esetben is a lábára tudjam tekerni azt, a jobbik eset, ha a felsőtestét csavarja körbe. A fegyver hossza addig nőhet, amíg szükséges mindez, ha sikerült rácsavarni, megrántom óvatosan, hogy rászoruljon az ostor, és hagyom, hogy az elektromosság megrázza és görcsöt okozzon neki rosszabb esetben, jobb esetben kiüsse.

felszerelés, és egyebek:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 24 Jún. 2016, 15:15

"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
JAMESS "Logan" HOWLETT, GUNNHILD MORSUS, HJUCHIA SAKURA



Leszálltam a földre, a vírusozást abba hagytam és éreztem ahogy a lövedék eltalálja a hátamat majd a géptől jöhetett a ráadás löket amitől majdnem térdre estem is de vissza egyenesedtem hamar és az előttem álló Loganre meredek vissza. Hátra nézek miközben Logan dumál hozzám, hogy megnézzem magamnak a másikat is aki mögém érkezett meg majd a tarkómra teszem a kezeimet.
- Nem szép mondhatom. - fejezem ki magamat unottan miközben leülök a földre majd hanyatt dőlök és keresztbe vágom a lábaim. - Egyszer amnesztia aztán meg körözés megint. Igazán eldönthetnétek végre, 
az ENSZ nevében..
A végét már szarkasztikusan mondtam. Nem semmi igazából, hogy ilyen hamar kiértek ide géppel meg minden. Biztos forró dróton vannak. Ásítok egy nagyot ahogy fekszek a földön miközben várom, hogy valamelyik végre odabotorkáljon hozzám megbilincselni, hiába nem látom értelmét a sima bilincseknek.
Belehúzhatnának mielőtt még hívatlan vendégek is becsatlakoznának a kis buliba. Nem szeretném ha bárki mástól felbukkanna valaki. Hmm így belegondolva micsoda szerencse, hogy ezek értek ki elsőre és nem valamelyik a másik kettőből. Azt kellemetlennek neveztem volna, ezek legalább "szabályt betartva" játszanak, vagy mi.
- Áh majdnem elfelejtettem, - nézek Loganre el - mizu van a proffal, felépült már? - vigyorgok.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Csüt. 30 Jún. 2016, 15:01

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild
- Rendőrök
- FEMA

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Miközben a háttérben több rendőrjárőr is elkezdte összeterlni az embereket és biztonságosnak ítélt távolságba tereli. Közben négyen-öten, fegyverükkel a kezükben megindultak a különös trió felé, hogy támogassák az angyalok munkáját. Figyelmes szemlélődő észrevehetett egy SWAT-os autót is érkezni, illetve egy több FEMA felirattal ellátott fehér furgon is megjelent a színen. Közben a hátára dőlő Sakurát megközelítette Gunny. Bármennyire is képzett és óvatos a nő, van egy pont ahol részben kiszolgáltatott Sakura támadásának. Ellenben, ha a körözött személy nem áll ellen, akkor sikeresen meg tudják bilincselni. Ebben az esetben, az elfogást követően közelebb jönnek a rendőrök és a SWAT-osok, elkezdik biztosítani a helyszínt...

...ellenkező esetben....


//Írási sorrend: Sakura, Nefi//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 02 Júl. 2016, 15:18

"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
JAMESS "Logan" HOWLETT, GUNNHILD MORSUS, HJUCHIA SAKURA


Mozdulatlanul fekszek a földön, várom, hogy odasétáljon végre már az egyik, hogy megbilincseljen vagy mi. A környéken az embereket már elterelték a rendőrök, vannak már SWAT-osok és FEMA-sok.
Mikor Gunny közel ér és megbilincselne, gondolom, hogy le kell hajolnia is valamelyest, hogy ezt megtegye. Többek között azért is mert nem tud csak egyszerűen megbilincselni, hogy a hátamon fekszek. Bárhogy is legyek mikor elég közel ér hozzám és ahoz amit akarok csinálni akkor hirtelen, gyorsan mozdulok. Felhúzom a lábaimat és rúgok, orrba rúgni próbálom a nőt. Ebből kézen állásba tolom magam majd oldalra, elfelé tőlük lököm ki magamat.
Ha mindez sikerül de legalább is nem sikerült fogást találnia rajtam valamelyiknek akkor sprintet vágok le. Egyébként védeni próbálom magamat inkább kitérve a támadásaik elől mintsem blokkolva azokat.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Vas. 03 Júl. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Egyelőre a földön maradt, így úgy döntöttem, hogy megközelítem, a fegyveremet bilinccsé formáltam, hogy azzal bilincseljem meg. Mivel anyám nem szokott ostobákat alkalmazni, főleg nem áldoz rájuk olyan sok időt, mint erre a nőre, így készültem arra, hogy nem fogja még így sem könnyedén adni magát. Éppen ezért számoltam azzal is, hogy megtámad és nem fogja hagyni magát. Így figyelem, hogy mikor kezd mozogni és hogyan támad rám, hogy ki tudjak térni előle, és a támadás formájától függően azt a testrészét igyekszem elkapni, amivel felém támad, hogy azt megragadjam, ha sikerül, akkor majd teljes erővel átrántani a fejem felett és belecsapni a földbe. Lehet ez akár a keze, lába, vagy a feje, ez esetben a nyaka. Reméltem, hogy sikerül ezen esetben, mert sokkal gyorsabb voltam nála és a reflexeim is jobbak. Ha csak kigurul, akkor utána nyúlok és igyekszem leütni, ha azonban nem támad és nem áll ellen, akkor egyszerűen igyekszem megbilincselni.

felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

Logan kezei ökölbe szorultak Sakura szavai után, szívesen kicsipkézte volna a nőt, de valószínűleg a nő szerencséjére nagyobb gondjai is voltak, mintsem az, hogy Vízióval nem volt kapcsolat. Figyelte, hogy mit is csinál Gunny, hogy éppen bilincselni készül a nőt.
- Igyekezz kölyök! - szólt rá morogva. - Nincs kapcsolatunk Vízióval!
Ha a bilincselés során semmilyen gond nem akad, akkor csak vár és segít berakni a járműbe a nőt. Azonban, ha Sakura ellenáll, akkor most már ő maga is beavatkozik, gyors léptekkel igyekszik ebben az esetben odajutni és a helyzettől függően arcon ütni, vagy rúgni próbálja a nőt, hogy az kifeküdjön végre.

felszerelés, és egyebek:


//Bocs, hogy ennyi, de az előző körben már leírtam, hogy mit tesznek a karik, ha ellenáll Saku, tovább nem tudtam ragozni Embarassed //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Csüt. 07 Júl. 2016, 02:06

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild
- Rendőrök
- FEMA

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Sakura felrántja a lábát és kirúg Gunny irányába. Utóbbi még időben le tudja reagálni. Keresztbe teszi alkarjait és azzal fogja fel a támadást, azonban kissé hátra tántorodik, bár sikeresen kitámaszt a jobb lábával. Sakura közben kézenállásba emelkedik. Azonban a kirúgás pillanatában megindult Logan aki egy rettentő vágás ívét már meg is indította. Sakura ügyesen kitér oldalra. Az adamantium karmokból egy viszont eléri a nő lendülő lábát. De még így is talajt fog. Logan utána fordul és támadna, de Sakura megiramodik. Gunny közben fegyvert formál...
tak-tak...tak-tak...tak-tak...hallatszik három karabélyból is, három irányból. Egy golyó a trió mögött csapódik a földbe. Egy golyó súrolja Gunny jobb vállán a ruhát, de nem ejt rajta sérülést. Egy golyó ujjnyi darabot hasít ki Loganből. Három azonban Sakura testét találja el. Egy a bal combján megy át és csapódik a földbe mögötte, méretes húsdarabot kihasítva a nőből. Egy a jobb karjába fúródik és ott csontot is tör. Egy pedig a jobb oldalán hatol a testébe. Az utolsó bordáját eltöri a lövedék, majd gellert kapva végighasítja a máját és felszakítja a veséjét.
Sakura a lökésektől megtorpan és térdre rogy. Eszméletvesztés kerülgeti, de még tartja magát. Lábából és karjából folyamatosan csordogál a vér. A hasi sebéből ütemesen, levegővételre, azaz rekeszizom húzódásra. Logan egy pillanatra torpan csak meg, Gunny pedig képes lőni vagy most már bilincselni. Közben a gép lekövette fényforrásaival Sakura mozgását. A SWAT kommandósok pedig megállnak Sakurától néhány méterre.
- Ne mozdulj!....Állj!....HASRA!...NE MOZDULJ!

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 07 Júl. 2016, 22:57

"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
JAMESS "Logan" HOWLETT, GUNNHILD MORSUS, HJUCHIA SAKURA


Oda rúgok de haszontalanul, blokkolja a rúgásomat de megyek is tovább oldalra. Logan karma eléri a lábamat még de nem nagy gond, ha nem vágott bele a lábamba mélyen, csak felületi akkor azonnal be is gyógyul. Talajt érek és futni kezdek mikor a fegyverropogás hangja csapja meg a fülemet majd az érzés ahogy eltalálnak a golyók. A bal lábamat löki ki az ütemből ahogy átmegy rajta egy golyó és előttem csattan a talajba egy darabbal a lábamból. Erre azonnal ráfogok és a zöldes derengés körbe veszi a kezemet, elkezdem gyógyítani a sebet. Ez viszont nem az egyetlen golyó ami eltalál. A második a jobb karomat találja el és töri is azt el, és érkezik a következő golyó is ami már testen ér, a jobb oldalán, hallom ahogyan elreccsen a bordám is tőle. Ágyúval lőnek ezek a tetvek?! Bármi is legyen a lábam és a karom után még futottam volna tovább de a testemet ért lövés után letérdelek.
Dühvel és undorral nézek fel a tőlem méterekre megálló SWAT-osokra.
- Ki mondta, hogy ti tetves emberek beszállhattok, EH? -ahogy a sebem még jobban megrántom a felordításommal a fogaimat össze is szorítom a fájdalomra- Ti kis kerámia babák...
Mondom halkabban, sziszegem már már és elkezdek felállni mit sem törődve a vérző sebekkel meg a felszólításaikkal.


_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Pént. 08 Júl. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Odin fél szemére, mi az átok ez a nő? Felkészültem, hogy támadhat és még képes volt olyan erővel rúgni, hogy hátratántorodjak?! Még Einar-nál sem mindig történik meg, pedig ő olyan erős, mint Hulk. És ez a liba pedig nem is volt harcos! És ezek után még kitér Logan elől és legyorsul mindkettőnket. Én most mondok fel... elegem van! Lövések és a nő végre valahára elterül. Ennél szánalmasabb mutatványt még nem láttam, hogy minket könnyedén elintéz, aztán három rendőr, vagy ki tudja, hogy mi a halál leszedi. A világ fog rajtunk röhögni. Mivel felállt és elrohant, így pisztoly marad a fegyver és ezúttal már biztosra megyek, hogy ott maradjon uru lőszert formálok bele gondolatra. Amint fél térdre rogyott a nyomorult szajha hangosan mordulok fel és emelem a fegyvert. A háta közepét célzom meg, majd meghúzom a ravaszt a háta mögül. Ha esetleg még készülne tenni valamit, menekülni, vagy hasonlót, akkor ezt is igyekszem figyelembe venni, hogyha megteszi, akkor korrigáljam a célzást. És persze számítok arra is, hogy most már Logan is beszáll a buliba, így igyekszem figyelni rá is, hogy ne találjam el.

felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

Logant is meglepte, hogy a nő ilyen könnyedén átverte, kijátszotta őket, még úgyis, hogy egyikőjük sem becsülte le, vagy nagyzolta el a harcot, pedig tudták, hogy lényegében semmilyen harci képessége nincs a másiknak. Már csak azért is, hogy legyorsulta mind a kettejüket és állva hagyta ott a párost. Hangosan mordult fel, amikor a lövedék eltalálta és néhány pillanatra arra kapta a tekintetét, hogy lássa ki volt az. Ekkor látta, hogy valószínűleg Gunny emeli a fegyvert a mostanra térdelő nőre. Ha a lövés nem talál, vagy nem teríti le a nőt, akkor iramodik meg és ezúttal már ő sem kíméli Sakura-t. Ha odaér igyekszik a nő vállát megragadni és átszúrni a karmaival a hátát deréktájon a veséket és májat, beleket nem kímélve.

felszerelés, és egyebek:


//Uru mágikus fém a Mjölnir is abból készült, ezen lőszer ellen kb semmilyen ellenállás nem érvényesül és egy 5ös ellenállású istent is lehet one shotolni.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Kedd 12 Júl. 2016, 01:10

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild
- Rendőrök
- FEMA

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Sakura érezte, ahogy a rózsaként szétnyílt lövedékek végigkúsznak a testén, utat szakítva maguknak a szöveteken keresztül. Mögöttük azonban nem maradt károsodás vagy heg, lassan gyógyulni kezdett. Közben lassan felállt, Logan horkantott és Gunny fegyvert emelt, de a középen álló nő nem sokat törődött a háta mögül érkező veszéllyel. Inkább a rendőrökre fókuszált, akik közben egy-egy lépés segítségével pozíciót váltottak. Sakura nem akarta feladni és ezt egyértelműsítette. A rend őrei és a sötét angyal azonban nem voltak épp a klasszikus megértő lelkek. Az elmúlt évek nyomot hagytak a rendfenntartókban is. Ezért nemes egyszerűséggel hárman tüzet nyitottak, miközben Gunny is meghúzta a ravaszt. Sakura elsőnek a szemből-oldalról érkező lövedékek becsapódását érezte a törzse több pontján, a lövések dörrenése csak az után jutott el az elméjébe, miután látta saját vérét és belsőségeinek némileg pépesített verzióját szétterülni maga előtt a földön. Utóbbi biológiájának reakciója volt az angyali Gunny által kilőtt speciális lövedék, Sakura testében kifejtett úttörő hatásának.
Miután a dörrenés tovaszállt és sikeresen elnyomta a fölöttük lebegő repülő mélyen búgó huhogása, valamint elszállt a lőpor füst, egy élettelen testet négyen közelítettek meg. A speciális rendőri egységek tagjai megbilincselik Sakura testét, ha Gunny nem teszi. Csak ezt követően van lehetősége Logannek beszélni az érzéseiről a Vízióval való kontakt hiányával kapcsolatban. Eközben a FEMA-sok elkezdtek műanyag sátrat felhúzni, megérkeztek nemcsak a rendőri, de a televíziós helikopterek és drónok is, meg a mentők akik fekete zsákot húznak a repülő által fentről eltakart kilyuggatott testre.


//Sajnos kalandod egyelőre véget ért, egyszer majd beszélgessünk hibákról ha érdekel. Sakura további sorsáról majd másik Staff tag dönt, de meglepődnék a végleges halálon....Nefi számodra a kaland még nem ért véget.//

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 12 Júl. 2016, 22:57

"Ha...ha...hapszi..." és "Tom and Jerry"
JAMESS "Logan" HOWLETT, GUNNHILD MORSUS, HJUCHIA SAKURA


Lassan egyenesedek fel, a sebeim gyógyulnak de nem elég gyorsan. A Swatosok igazán keresztbe tettek nekem amikor egyébként is már itt volt a ként barom is akikkel elég volt foglalkozni és szerencsém volt, hogy eddig nem tudtak komoly kárt okozni bennem. Az emberek nem tántorodnak, persze miért is tennék. Ahogyan keltem fel ők reagáltak rám, a szavaimra is és beálltak célra tartva és tüzeltek. Elölről még több golyó süvített át rajtam, ettől már lekerültem volna mikor a fájdalom már nem ért fel többé csak azt láttam, hogy nagy adag vörös massza csapódik ki előre, elém le a földre szétterülve. Azt pedig én is követtem arccal le elterülve csak egy búgó hangot hallva, nem mozdulva már utána.

//Köszi a mesélést, a hibákkal túlnyomó részt tisztába vagyok de ettől függetlenül csevegésbe benne vagyok Smile// 

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Szer. 13 Júl. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

És végre vége volt, neki már indulnia sem kellett ahhoz, hogy vége legyen a nőnek, mert ugyan a rendőrök is lőtték Sakura-t, de még Gunny is belelőtt egyet, amitől már tényleg elterült. Valószínűleg érezte is a vér és az égett hús szagát, amit a golyó okozott. Látta lerogyni a nőt, ekkor még elindult, hogyha kell, akkor kicakkozza a nőt, de már nem volt rá szükség. Tudta, hogy a másiknak nagyobb regenerációja volt, mint neki, vagy a társnőjének, azonban most nem kezdett el gyógyulni a test, hanem csak vérzett tovább. Egy dolgot tudott, hogy ilyen eredményt hagy.
- Uru? – kérdezte.
A választ elmondta, utána pedig hagyta, hogy becsomagolják a nőt és elvigyék.
- A Raft-ra vigyék, ott az őrségnek annyit mondjanak, hogy Omega – morogta. – Tudni fogják mi a teendő.
Röviden az Omega szintet jelentette, ahol speciális börtönt kap, valószínűleg nem engedve, hogy regeneráljon. Ezek után fordult oda Gunny-hoz.
- Nincs kapcsolatunk Vízióval – mondta. – Szóval visszamegyünk a bázisra.
Intett a SHIELD-esnek, hogy tegye le a járművet, ha kell, akkor rádióban is mondta.
- Szálljon le, visszavisz minket a SHIELD-be és próbáljon Miller-rel kapcsolatba lépni, jelezve, hogy nincs kapcsolatunk Vízióval! Ha közveltenül nem megy, akkor az X-menen keresztül, megkerülve a SHIELD rendszereit.

felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Ahogyan számítottam arra, hogy ezt már megérzi, tényleg sikeresen a háta közepét lőttem át és a golyó át is vitte, amitől azon nyomban elterült. Az anyám nem lesz boldog, de nem érdekelt. Úgyis jóban van Mephisto-val a legjobb tudomásom szerint, így akár vissza is kérheti, de most nem volt fontos. Odamentem a tetemhez és óvatosan belerúgtam, hogy ellenőrizzem azt, hogy él-e vagy sem. Készültem arra, hogy kell még lőnöm, de halott volt. Ekkor intettem a rendőröknek, hogy megbilincselhetik, Logan meg már ki is adta, hogy hova vigyék, onnan egy ideig nem fog visszatérni, az is biztos.
- Az – bólintottam. – Már előbb kellett volna…
Vicsorogtam egy pillanatra. Arra felkaptam a fejemet, hogy nincs kapcsolatunk Vízióval. Hogyan volt az lehetséges?! Nem volt senki a legjobb tudomásunk szerint, aki ilyet képes tenni, hogy elvágjon tőle.
- Miért nem szóltál előbb?! – kérdeztem.
A fejünk felett levő gépre pillantottam.
- Ha itt lenne Amelia egy pillanatig tartan az út – morogtam.
De nem volt itt, reméltem, hogy teszi a pilóta, amit mondtak neki, ha pedig a gép leszállt, akkor fel is pattanok rá, hogy visszamehessünk a SHIELD negyedbe, hogy megtudjuk mi is történt.

felszerelés, és egyebek:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Sandman Kedd 19 Júl. 2016, 11:51

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tom and Jerry
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Sakura
- Az állomásra igyekvők
- Logan és Gunnhild
- Rendőrök
- FEMA

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Két kommandós már tette is a speciális, szuperhumánokra fejlesztett bilincset Sakura élettelen kacsóira, miközben egy harmadik épp Logan utasítását hallgatta.
- Igenis uram. - Válaszolta, majd tisztelgett és elindult intézkedni. Egy páncélozott autó tolatott éppen a test és a körülötte ügyködők felé, azzal fogják tovább szállítani, ameddig ez földrajzilag lehetséges. Közben a háttérben a FEMA sátrakat felállították és az embereket elkezdték összeterelni a rendőrök. Megkezdődtek az alap vizsgálatok és vérvételek, miközben megérkeztek a komolyabb orvosi eszközök és folyamatban voltak ezek beüzemelése. Egy újabb, már karantén típusú sátrat is elkezdtek felhúzni és a rendőrség folytatta a környék lezárását.
A pilóta az utasítás után lassan süllyedni kezdet egy üres területen olyan magasságig, hogy két utasa be tudjon szállni. Onnan aztán emelkedni kezdett és közben irányba állt, de a pilóta értetlenkedve válaszolt.
- Uram, tökéletes a kapcsolatunk Vízióval. Ettől függetlenül jelentsek a parancsnoknak? - Ha Gunny és Logan megpróbálják felvenni a kapcsolatot Vízióval, már ők is azt tapasztalják, hogy azonnal bejelentkezik és válaszol nekik.



_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Thorhalla Szer. 20 Júl. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
Gunnhild Morsus aka Valkűr
Bosszú Angyal, X-men, Jotunheim trónörökösnője, Asgard és Helheim hecegnője


Játékostárs(ak) neve: James Howlett (Rozsomák) és Hjuchia Sakura

Amint a jármű kellő magasságba került felpattantam rá, azzal már nem foglalkoztam, hogy kint mit is csinálnak, mind tudták a dolgukat, így a legjobb körülményeket teremtik odakint, a civilekkel meg nem tudtam mit kezdeni, maximum nyugtatni, de gyógyítani, ha betegek, akkor nem. Ahhoz már Steph kellett volna, vagy valamelyik orvos, esetleg WAND-os. Logan már ki is adta az utasítást és a parancsokat, megemlítve, hogy Jonnak is szóljanak amiatt, hogy Vízióval gondok vannak. Azonban most már azt kaptuk vissza válasznak, hogy minden rendben és van kapcsolat vele. Felmordultam.
- Ha megint az idióta rokonnak a még idiótább felsége szórakozik Vízióval most már komolyan felképelem azt a libát! – vicsorogtam.
Roppantul nem volt szórakoztató, hogy időnként a másik Android mellett is Yvette úgy dönt, hogy akkor most szórakozni fog Vízióval és megpróbálja átírni, mert az egyik világban, ahol járt ott nő volt. Azt nem érdekli, hogy ezáltal végtelenül sebezhetővé teszi a SHIELD-et. Legalább is mertem remélni, hogy csak ez az eset állt fent és nem akartam belegondolni abba, hogy mi van, ha mégsem és valami, valaki más szórakozott. A biztonság kedvéért azért próbáltam kapcsolatba lépni az androidunkkal és némileg megnyugodva tapasztaltam, hogy most már van kapcsolat, nem akkor, amikor kellene, de legalább most már minden rendben van vele. A további kérdéseket majd négyszemközt és nem pedig itt a járműben.

felszerelés, és egyebek:


Metróállomás - Page 9 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Tom and Jerry
James "Logan" Howlett aka Rozsomák
Bosszú Angyal, X-men, adamantium csontváz és karmok


Játékostárs(ak) neve: Gunnhild Morsus és Hjuchia Sakura

Logan is felpattant a járműre, ahol ő is azt tapasztalta, hogy már van kapcsolat Vízióval. Gunnyhoz hasonlóan morgott, bár a férfi valami szitkozódásfélét is megejtett.
- Igen pubi! – morgott. – Így is jelentsd a Főnöknek és vizsgálja ki, hogy miért nem volt kapcsolat!
Remélte, hogy csak annyi a gond, amit a társnője felvetett, bár a mostani időben kételkedett benne, hogy ennyire egyszerű lett volna a megoldás. Több mindent meg felesleges lett volna mondania, hiszen odabent úgyis jobban tudták, hogy mit kell ilyenkor csinálni és miket kell kivizsgálni. Addig is kitekintett az ablakon, miután a jármű beállt a megfelelő irányba, hogy mennyire haladnak gyorsan. Azonban még volt valami, ami az eszébe jutott.
- Kérjen jelentést attól a csoporttól, akik Sakura-t beviszik a Raftra, jelentsék, ha megérkeztek vele.
Ezek után nekidőlt a jármű falának, a kezét összefűzte a mellkasa előtt és várakozott, hogy megérkezzenek.

felszerelés, és egyebek:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Metróállomás - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Metróállomás - Page 9 Empty Re: Metróállomás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.