Bálterem

24 / 24 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Bálterem - Page 24 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 26 Dec. 2016, 20:32

: Karácsonyi bál :: Gwendolyn Birghtmore és Charles Dialin

Charles próbálta feldolgozni a visszavonuló lány válaszát. Legszívesebben ő is vonult volna vissza a rajzokhoz és a zenéhez, de már megbeszélték, hogy az úgy nem jó. Mélyen ő is érezte, hogy nem kellet volna ennyire elidegenednie mindenkitől. Csak nézett a lány után, aki azt mondta, hogy pazar a buli és mégis elment.
- Neked is... - mondta zavartan.
Nem erre számított. Azért jött, hogy jól érezze magát, valaki mással együtt. A lehető legrosszabbul indult. Megszólított egy párost, amiből az egyik rögtön el is hagyta a helyiséget. Ezek után mennyi kedve kell, hogy legyen? Erőt vett magán és arra gondolt, hogy régen ennél sokkal durvább dolgokat is meg csinált.
- Helló! Azt látom. Örülök, hogy nem én üldöztem el. Valóban hagyjuk inkább!
Fogadta a kezet, amit meg is nézett, mielőtt finoman visszarázott volna.
- Charles Dialin. Zűrzavarnak is hívnak.
Megjegyezte Gwent. Talán már látta máskor is, de még bizonyosan nem beszéltek. Az ülve bálozók közé tartoztak, mindketten ültek, így élvezték a bált. Charles még nem élvezte annyira, remélte, hogy ez változni fog.
- Nagyon szép a hajad! Nyugtass meg, ugye nem rontottam el semmit!
Charles régen pont ezzel foglalkozott, mindent elrontott, nyugalmat, rendet, ilyesmit. Most már nem ez volt a célja. A művészetben megtalált mindenféle rossz dolgot, amit ceruzával megalkotott, nem érezte, hogy zűrzavart kellett keltenie. Gwenre nézve kipróbálta a képességét, azt is csak azért, hogy megpróbálja megmutatni, mit is tudott. Ha a lány picit is bizonytalan volt a válaszban, Charles be tudta zavarni.
- Te mikor jöttél? Azt hiszem, még nem igazán beszéltünk.
Nem akarta mondani, hogy nem is látta még, mert ha látta, nagyon rosszul hatott volna, hogy nem emlékezett rá.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 24 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ashley Godwin Csüt. 29 Dec. 2016, 15:14

Gwendolyn Brightmore

A lányt hamar kirázták zavarodott bambulásából, és megpróbált búbánata helyett inkább az új ismerősére koncentrálni. Mivel nem régóta van itt, így nem ismerhette fel a nevét, és az általa keltett zűrzavarokról sem nagyon tudott semmit. Mondjuk, ha tudott is volna, az sem számított volna, hiszen Gwen nem volt az a fajta ember, aki elítélne ilyenek miatt másokat. A dicséretnél elmosolyodott, hiszen a természetes hajára kapott bókot. Ő nem festi, neki tényleg ilyen volt a természetes színe. Talán a tündérgének miatt.
- Köszönöm szépen, pedig mindig így szoktam hordani.. valamint sosem festettem még be eddig. Édesanyám nem is engedte volna.. – nevette el magát, majd felhúzta a szemöldökét a fiú kérdésére.
- Öhm, nem hiszem, hogy bármit is elrontottál volna. Azt hiszem az előző szituációban én voltam a hibás.. ha arra gondoltál. – szomorodott egy kicsit vissza a tekintete, de a következő kérdése a beszélgetőpartnerének ismét kirázta onnan. Az érdekelte, hogy mikor érkezett pontosan. A napot nem tudta biztosan.. talán idén ősszel? Vagy tavaly tavasszal? Az utóbbi tűnt valószínűbbnek.
- Áprilisban érkeztem, azt hiszem.. – válaszolta bizonytalanul. Pedig általában jól szokott emlékezni minden ilyen dologra, még ha napra pontosan nem is. Nem igazán értette most miért zavarodott meg ennyire.
- És te? Te mióta vagy itt? – kérdezett vissza, majd még hozzá tett egy kis kíváncsiskodást. – Nem akarok udvariatlan lenni, de megkérdezhetem, hogy mi a képességed? Nagyon szeretem őket, annyira sokszínűek! – csillant fel a szeme, hiszen tényleg nagy szenvedéllyel kutatgatta mások képességeit. Ez talán azért volt, mert neki elég fontos tudnia a saját adottságai miatt, hogy ki milyen erőkkel és hátrányokkal rendelkezik. Nagy káosz lenne abból, ha csak találomra felerősítené valakinek a képességét.. Vagy éppen elgyengítené. Sokszor gondolkozott azon, hogy ha egy olyan mutáns is van az iskolában, akinek az életben maradásához szükséges a képessége, és azt elgyengítené.. azzal árthatna is neki. Ezért is szereti inkább feltérképezni a dolgokat, sokkal biztosabbnak érzi akkor magát minden téren.

_________________
Ashley Godwin - énekes, boszorkány; Raven Brightmore - ex-wand-ügynök; Gwendolyn Brightmore - x-diák
Ashley Godwin
Ashley Godwin
2. szint - 6 kredit

Singer
Witch
Hozzászólások száma : 105
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Sep. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 24 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 30 Dec. 2016, 16:39

: Karácsonyi bál :: Gwendolyn Birghtmore és Charles Dialin

Úgy látszott, hogy mindketten idegenek voltak egymásnak. Charles látta ezt a lány szemein. A rózsaszín haj furcsa volt, de itt nem a legfurcsább. Ezért nem tűnhetett fel neki.
- Mindig ilyen? Akkor mindig jól áll.
Valóban tetszett neki a szín és az egész. Charles megtanulta a látványt összességében kezelni, egy kis kocka jelent meg a szeme előtt, amiben elképzelte Gwent képregény szereplőként. Érdekes jelenet volt, több minden eszébe a jutott.
Az nem tetszett neki, hogy szomorkodásra késztette a lányt. Megmondta, hogy hagyják, ezért hagyta is.
- Nem volt jó azóta?
Meglepődött, hogy a lány nem tudta, hány hónapja jött. Ilyen rövid időt tudni szoktak. Ő a több évéből könnyebben tévedhetett.
- Túl régóta. Annak örülök, hogy még nem hallottál rólam. A pletykák nem terjednek úgy, ahogy szoktak. Az én képességem, hogy másokat össze zavarok. Mi a tied?
Charles alkalmazni is akarta képességét és ha egy pici bizonytalanságot is taált, akkor Gwenrt elkezdte megzavarni a válaszadásban. Érdekelte, hogy mit tudott a lány, nem akarta nagyon rossz helyzetbe keríteni. Megmutatta a képességét, mert erre kérték. A teremben még egyszer körbe nézett, látott néhány ismerős arcot.
- Hogy érzed magad nálunk? Remélem, jól! Én nem mindig éreztem magam itt jól, de úgy történt, hogy itt kellett maradnom.
Hűségesnek is lehetett volna nevezni, legtöbben inkább hülyének nevezték, hogy ennyi idije itt volt.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 24 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Thorhalla Szer. 01 Feb. 2017, 10:33

A karácsonyi bál véget ért, és ezennel elkezdődött a Valentin napi és farsangi bál, ami március 31-n éjfélig tart! Jó szórakozást!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 24 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 24 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Thorhalla Vas. 02 Ápr. 2017, 09:45

A Valentin napi és farsangi bál véget ért.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 24 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 24 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

24 / 24 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.