Bálterem

23 / 24 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 10 Okt. 2016, 21:42

>> Ammon Einarson <<
>> Halloween <<
>> Játszótéren még Tyranis-Rel, Emily Emerald, Cody Atkinson, Rain Akerman<<
>> Medve(maci) jelmezben, plüss medvével a kezében <<

_


Lengeteg választási lehetőségem volt jelmez telén, Selena néni szelint. Igazából ő neki volt sok választási lehetősége, nem nekem. A hetedik kedvenc jelmez után megléptem míg keleste a következőt. A macit, ami jált a jelmezemhez Selena néni szelint, magamhoz fogva siettem ki a játszó szobából és eltepeltem a folyosón.
Nem sokat haladtam a játszó szobától el mikol megláttam egy kék és fekete boszolkányt a valázskönyvével elsétálni. Elkezdtem követni, nem volt nehéz melt lassan sétált. De csak sétált és sétált. Meg akartam húzni a köpenyét amikol leül. Kölbe nézek, hol vagyok?
- Hol vagyok?
Kéldezem meg az elöttem ülő boszolkányt, nézve fel lá, ölelve a plüss medvét amit kaptam a jelmezhez.

(jelmezt így kell elképzelni https://www.cosplayhouse.com/images/product/D/League-of-Legends-Annie-Cosplay-Costume-Version-04-Reverse-Annie-001.jpg , csupán a kezeit is fedi a jelmez. (meg fiú és szürke bőrű kék csíkkal a szájánál és rövid fekete haj kandikál ki.))

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Akerman Szomb. 15 Okt. 2016, 19:30

:: Halloween-i bál ::
:: Játékosok a bálon :: Emily Emerald, Cody Atkinson, Tyranis-Rel, Ammon Einarson
Jelmez:

A hangulat elég nyugodt a bálon senki se hangoskodik vagy tombolna, hogy figyelmet húzna magára. Páran jönnek mennek én pedig sétálgatok egy kicsit az emberek között akik közül pártól furcsa nézést kapok, páran megugranak ahogy épp csak a szemük sarkából láttak meg. Még olyan is volt aki megdicsérte a jelmezemet. Végül kiszúrom a büfé asztaloknál Emily-t. Elindulok felé, kerülgetve az embereket közben de végül oda érve hozzá. Csak a sok ember kerülgetés közepette sikerült nem szembe sétálnom vele már messziről is inteni neki hanem oldaláról érkezem. Ha nem vett észre akkor a vállára teszem a kezemet és megvárom míg felém fordul.
- Szia Emily.
Köszönök rá. Ha észre vett miközben mentem már oda hozzá akkor egyszerűbb a dolgom, csak köszönök neki amikor közel értem és nem kell megfonom a vállát, hogy felhívjam magamra a figyelmét.
Bár lehet, hogy a maszk miatt ami takarja az arcom felső részét nem fogja tudni, hogy ki vagyok. Remélem nem ijesztem meg.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Phobia Vas. 16 Okt. 2016, 20:59

- BÁL -
Résztvevők: Emily; Akerman; Tyranis; Ammon; Atkinson

A bál lassacskán éledezni kezd, ahogy egyre többen lépnek be a terembe. Az érkezők közül csak az Atkinson tanárurat ismerem fel, aki kosármezbe bújt és látszólag ő is a büféasztalt készül támasztani. Diákok közül is érkezik pár, az egyik például azonnal elvonul gépelni, bár nem értem, miért is jött akkor le? Gondolom rávehették, vagy vár valakire. Akárhogy is, nekem el kellene kezdenem ismerkedni, mert a büféasztalt támasztva nem mennék sokra.
Éppen elfordulok az asztaltól, mikor egy hokimaszkos pszichopata jelenik meg előttem és köszön rám. Normális esetben sikoltanák, aztán meg bezúznám az arcát, de tekintve hogy milyen nap is van, így csak egy rövid sikkantás hagyja el a számat.
- Jézusom!...Vagyis szia. - köszönök vissza egy pillanatnyi szívroham után - Öhm...ismerjük egymást? - kérdezem az arcát, mármint a maszkját tanulmányozva - Klassz jelmez. - mondom, miután megválaszolja a kérdésemet. Akárki is ez, talán vele kellene kezdenem.

_________________
Bálterem - Page 23 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Cody Atkinson Vas. 23 Okt. 2016, 23:56

~Rendben van minden hála az égnek. Ha fegyelmezni kéne elég hülyén néznék ki kosarasmezben ahogy rendre teszek néhány diákcsíny után. Akkor már inkább cowboynak kellett volna öltöznöm. Na, mindegy majd legközelebb. Érkeznek a gyerekek. Az a hoki maszkos egész jó. Én az ő korában még bemertem vállalni a farkasember jelmezt csak aztán a vörös festék nem kart lekopni a szőrömről. Jó ég. Annyit merengek a múlton mint valami öregember. Majd megszokom, hogy újra itt vagyok. Nicsak egy kis mackó. Úgy néz ki mint Devin kiskorában. Ő is folyton mászkált mindenfelé. Majd mondom is neki, hogy milyen kis hülye volt.~
Miközben ilyesmiken gondolkozik alaposan betámadja a pultot. Egymás után tűnnek el a rágcsák a gyilkos fogazat között. Le is öblíti egy kis gyümölcslével. Nem zavartatja magát. Akik nem ismerik azt hihetik róla, hogy éhezik pedig csak szimplán sokat eszik ha olyan alkalom van.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tyranis Kedd 25 Okt. 2016, 08:54




Előtörténet:
LINK

Kaland:
X Halloween
Tyranis-Rel - Törpilla
Örökkévaló/kree hibrid, szuperzseni, számítógépszintű logikával


Játékostárs(ak) neve: Rain Akerman, Emily Emerald, Cody Atkinson és Ammon Einarson


Egyelőre senki sem zavarta meg Tyranist, így tudott dolgozni a feladatán, amit saját magának tűzött ki célul. Jelenleg azon dolgozott, hogy miként is lehetne megoldani azt, hogy a bolygón teljesen eltűnjön a környezetszennyezés. Az összes tanulmányt már elolvasta, ahogyan azt is, hogy az AIM Birodalom miket tett az elmúlt években a zöld energia továbbfejlesztéséért, felhasználásáéért. Egy módszert próbálta találni arra, hogy miként lehetne hatékonyan és optimálisan lecserélni a most működő infrastruktúrát úgy, hogy azok már nem szennyezik a környezetet, sem a légkört, sem pedig az óceánokat, tengereket. A vizek azért is roppant fontosak voltak, mert egyrészt az Örök Birodalomhoz tartoztak, másrészt az atlantisziak csak ilyen közegben voltak képesek életben maradni… éppen a gondolatmenetét szakította félbe, amikor meghallotta a hangot. Elsőre fel sem fogta, hogy hozzá szóltak, így bele volt merülve a feladatába. Végül azonban csak felpillantott és meglátta az igencsak apróra nőtt Ammon-t. Végigmérte, majd gyorsan körbepillantott a báltermen.
- A bálteremben – mondta gépiesen, érzelmek nélkül. – A méretedet, csontozatodat és a fejlettségedet figyelembe véve még gyermek korú vagy, logikusan nem kellene itt lenned. Eltévedtél?
A bőrszíne, külső jegyek alapján pedig logikusan megállapítható volt, hogy ő az a gyerek, akiről említést tettek, mint Apokalipszis fia. Mindezt nem mondta ki hangosan, csak magában állapította meg.
- Felkísérjelek az óvodába? – kérdezte ezt is teljesen érzelemmentes hangon. – Logikus, hogy már keresnek.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Akerman Pént. 28 Okt. 2016, 15:56

:: Halloween-i bál ::
Jelmez:

Szépen átérek a termen Emilyig és végül sikerül ráijesztenem is, hiába nem akartam. Talán egy kicsit igen, de egy sikítást biztosan jobban értékeltem volna mint egy jézusomot.
- Áh, sajnálom, nem akartalak megijeszteni.
Emelem fel a kezeimet védekezően miközben mentegetőzök majd megemelem a maszkot, hogy belásson alá a lány.
- Ake vagyok. -Mutatok a másik kezemmel az arcomra majd vissza teszem a maszkot. A jelmez dicséretre megvakarom a tarkómat, nem voltam benne biztos idáig se, hogy jó ötlet volt e a választásom de már egy dicséretet kaptam, szóval nem lehet szörnyű még se.
- Köszi, a tiéd is jól néz ki.
Az övére se lehet panasz, hehe. Cukin fest, nézek végig rajta majd végül felmarkolok némi rágcsát az asztalról.
- Hogy mennek a napok?
Kérdezem aztán meg bedobok pár perec ropit a számba.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 28 Okt. 2016, 20:57


>> Ammon Einarson <<
>> Halloween <<
>> Játszótéren még Tyranis-Rel, Emily Emerald, Cody Atkinson, Rain Akerman<<
>> Medve(maci) jelmezben, plüss medvével a kezében <<
_

Végül észle vett, hogy hozzá szóltam, egy ideje pedig mál követtem. Azt mondja, hogy ez a báltelem és nem kéne itt lennem.
- Hmm, -hümmögök alla, hogy hol vagyok majd némi kihagyás után elmondom, hogy hálom éves vagyok - Hálom vagyok és nem tévedtem el.
Felmászok a mellette lévő székle és felállok lajta, jobb kezemet a szám mellé teszem és suttogok neki.
- Ne. - Majd el hallgatok és nézek lá csak - Nem kelesnek, ha igen lejts el.
Elveszem a kezemet a szám mellől abba hagyva a suttogást és éldeklődve nézem, hogy mi van a kezében.
- Mi az ott a kezedben? Megnézhetem? - mutatok a kezében lévő tálgyla - Cselélhetünk.
Mondom ahogy felemelem a plüss macit felajánlva a cseléhez.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Phobia Vas. 30 Okt. 2016, 21:50

Emily Emerald

A hokimaszkos srác kissé megrémít, bár még magam se hittem volna, hogy ennyire megrémülök. Aztán leveszi a maszkot és végre megtudom ki ő, de még ezt meg is erősíti.
- Megyegetnek. Nincs okom panaszra. - felelek Ake kérdésére, majd én is felkapok egy kis darab sütit és lassan eszegetni kezdem - És veled mi a helyzet? Hogy mennek a napjaid? - kérdezek vissza, miután megettem a sütit.
Örülök, hogy végre van kivel beszélni. Persze nem mintha eddig nem beszéltem volna senkivel se, de az első hónapokban nem bíztam senkiben se és ezért nem is nagyon beszélgettem. Utána pedig már mások nem beszéltek velem, max pár mondtat erejéig; lényegében a saját síromat ástam meg. Remélem Ake nem tartozik a gyorsan lelépők közé...


_________________
Bálterem - Page 23 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Akerman Hétf. 31 Okt. 2016, 21:30

:: Halloween-i bál :: Emily, Törpilla, Ammon
Jelmez:

Kissé elmerülök a gondolataimban Emily kérdésére és felfelé elnézve hümmögök egy hosszat.
- Egyre jobbak, végül is. Sokat segít, hogy a tanárok barátságosak és nem szigorú sem a hely annyira.
Elnézek az asztalok felé és bedobom a számba még a maradék ropit amit tartottam a kezembe majd kitartom magam elé őket fogó tartásba és egy pillanat mulva egy pohár majd még egy jelenik meg a kezeim előtt amit gyorsan megfogok egymást követően mielőtt még leesnének.
- Inni valamit?
Nyújtom neki az egyik poharat a kérdés közben. Bár a szám tele van a ropival megpróbáltam érthetően és a rágcsát nem kiköpve kérdezni Emily-t. Ha elveszi a felé nyújtott poharat akkor fojtatom csak miközben az asztal felé fordulva nézem az üdítőket.
- Mit kérsz, kóla, sprite, gyümölcslé?
Sorolom ahogy böngészem a választékot.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tyranis Csüt. 03 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
X Halloween
Tyranis-Rel - Törpilla
Örökkévaló/kree hibrid, szuperzseni, számítógépszintű logikával


Játékostárs(ak) neve: Rain Akerman, Emily Emerald, Cody Atkinson és Ammon Einarson


Tyranis számára nem tűntek túl logikusnak az apró emberke tettei, ahogyan cselekedett és amiket. Kissé oldalra biccentett fejjel figyelte, még a mozgása sem volt teljesen jó, koordinált, logikusnak tűnt, hogy a fiatal korára vezethető vissza. Egyébként ilyen fiatal emberrel/mutánssal a lány még nem is nagyon találkozott sehol sem, az X-eknél kamaszok voltak, a bátyja ennél nagyobb volt a SHIELD-nél pedig csak felnőttekkel, okos felnőttekkel volt körülvéve, ugyanez volt igaz a Stark vállalatra is. De amit látott és tanult, hogy a gyerekek és a kamaszok nem racionálisak, nem volt elég fejlett az agyműködés, később pedig a hormonok miatt mutattak irreális viselkedésformákat. Kissé oldalra biccentett fejjel hallgatta, hogy mit is suttogott neki a gyermek.
- Nem igazat mondani nem logikus, nem tudok hazudni, így ha keresnek azaz optimális, hogyha pontosan megadom a helyzetedet. – mondta.
Ez igaz volt, funkcionálisan a gondolkodásmódja miatt képtelen volt arra, hogy hazudjon, vagy ferdítsen a valóságon. Ahogyan a gyerek a holografikus tabletre kezdett figyelni, akkor kinyomta azt, hogy ne tehessen benne kárt.
- Egy tablet – mondta. – Ezen dolgozom, az emberiség számára fontos dolgokon, így nem cserélem egy a paraméterei alapján kitömött döglött állatra.
Továbbra is gépiesen beszélt, bármiféle érzelem nélkül.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Phobia Pént. 04 Nov. 2016, 12:14

- BÁL -
Emily Emerald; Rain Akerman

Ake válaszol a kérdésemre, majd utána a semmiből megjelenik két pohár a kezében.
- Wow. - csodálkozom, majd elveszem a felkínált poharat - Köszi. Cola jó lesz. - mondom, közben a szabad kezemre nézek. Az ő képessége ezerszer jobb, mint az enyém. Közelben az enyémnek nagyobb hasznát veszem, de az övét több helyzetben felhasználható.
- Klassz képesség. - jegyzem meg, majd beleiszom a felkínált italba.

_________________
Bálterem - Page 23 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Akerman Pént. 04 Nov. 2016, 15:50

:: Halloween-i bál :: Emily - Rain
Jelmez:

Tetszett Emily-nek a kis trükk amit csináltam a képességemmel és elveszi a poharat, a sajátomat leteszem az asztal szélére és megfogom a kólát és töltök neki majd magamnak is belőle. Utána vissza teszem az asztalra azt és a poharat veszem magamhoz vissza. Bele kortyolok egyet majd elmosolyodok a képességem dícséretén.
- Nem te vagy az első ai ezt mondja. - elhallgatok egy pillanatra - Sokat fejlődtem vele az utóbbi fél, egy évben. De bármilyen is lehetne igazából a mutációm, örültem volna bárminek igazából.
Így vissza gondolva sokat köszönhetek annak, hogy kiderült, hogy mutáns vagyok. Egyrészt az intézetből kerültem át ide, és igazából az, hogy onnan kikerültem egy jobb helyre már magában megérte a dolog. Kissé elmerültem a gondolataimba így kissé hírtelen kapom fel a fejemet miközben lassan észre se vettem, hogy elkezdtem egyre jobban a föld felé vinni a tekintetemet.
- A teleportálásra sokan mondják, hogy hasznos. Bár erős limitációim vannak még ami miatt sokszor nem tudom használni.. Neked milyen mutációd van, képességed?
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Phobia Kedd 08 Nov. 2016, 13:39

- BÁLTEREM -
Résztvevők: Emily Emerald; Rain Akerman


Ake képessége megdícsérése után látszólag rajtam a sor. Nem lesz olyan fényes bemutató, olyan látványos, mint az övé, de azért megmutatom. Megfogom az asztal lapját, ha van rajta terítő, akkor az alatt, és felszívom az anyagát. Ha minden jól megy, akkor a kézfejem az asztal anyagából lesz.
- Képes vagyok a kezemet olyan anyagúvá alakítani, amilyennel érintkezem. - mondom, miközben ki-be mozgatom az ujjaimat - Csak szervetlennel megy, rövid ideig, csak ilyen kis területen, de szerintem hasznos. - mondom, kis büszkeséggel a hangomban, pedig belül az ellenkezőjére gondolok. Ha be akarok húzni valakinek hasznos, de néha utálom az egészet. "Kicsit" tette tönkre az életemet, pont emiatt vesztettem el majdnem mindent. Ha nem lenne, akkor még mindig a régi iskolámba járhatnék. Persze dönthettem volna úgy, hogy maradok, de képtelen lettem volna élni a mindennapokat, hogy ő is ott van és az eddigi érzéseket elfeledve úgy néz rám, mint egy korcsra. Ez volt az egyetlen lehetőség.
- Jó ézés használni. - mondom ki végül. Semmi beszédtéma nem jut az eszembe, így a kínos csendet elkerülve beleiszom a kólámba és várok, hátha Ake felvet valamit.

_________________
Bálterem - Page 23 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 13 Nov. 2016, 13:13


>> Ammon Einarson
>> Halloween
>> Játszótéren még Tyranis-Rel, Emily Emerald, Cody Atkinson, Rain Akerman
>> Medve(maci) jelmezben, plüss medvével a kezében

Fulcsán nézek a boszolkányla, hogy nem tud hazudni, hogy nem logikus. Nem éltem milől beszél így csak jobbla döntve kissé a fejemet a macit ölelem meg és hallgatok csak.
Lánézek mikol elmondja mi van a kezében aztán a tabletle nézek lá. Kis láhagyással vissza nézek a boszolkányla.
- Ha ilyen kicsin tudsz dolgozni az embeliségélt akkol igazán jelenték telenek lehetnek.
Meledten bámulom a tabletet majd a boszorkányla nézek fel újla.
Smint egy hiltelen jön az éltése is a szavainak hatalmas könnycseppek kezdenek meg felgyülemleni miközben elengedem a plüss macit és meledten nézek a boszila. Plóbálkozva a sílás vissza taltását, de hamal nem sikelül és kitöl a két pataknyi könny és szipogás.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tyranis Kedd 15 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
X Halloween
Tyranis-Rel - Törpilla
Örökkévaló/kree hibrid, szuperzseni, számítógépszintű logikával


Játékostárs(ak) neve: Rain Akerman, Emily Emerald, Cody Atkinson és Ammon Einarson


Tyranis, ha tudott volna érzelmeket érezni, akkor valószínűleg mostanság kezdte volna el a kisfiú idegesíteni. Kissé oldalra fordította a fejét, amikor a gyerek azt hozta fel, hogy nem lehet túl komoly, mert aprócska, amin dolgozik. Ekkor Törpilla lenyomott két gombot az érintőképernyőn, így aktiválva a holografikus kivetítést. Először csak egy aprócska színes valami jelent meg a tablet előtt, aztán a lány mind a két kezével egy-egy oldalra nyúló mozdulatot tett, amivel az a kis valami is nőni kezdett. Majd több monitornagyságú színes kép jelent meg, amik tényleg monitorok voltak, mindegyiken más szimuláció és számítás futott, a terem sarkában legalább két, két és fél méter magasan és hat méter hosszan jelentek meg ezek a monitorok abból az aprócska kis dologból. A holografikus technológia csodája.
Bálterem - Page 23 New-hero-coming-soon-sombra-origin-story-overwatch
- Mint láthatod, nem olyan kicsi – mondta továbbra is gépies hangon. – Így már biztosra veszem, hogy te is érted, hogy nem kicsi mindez, de még ha az is lenne sem a méret számít, hanem az, hogy mire képes a szerkezet és milyen számításokat tud elvégezni.
Nem nézett le a gyerekre, de ha meg is tette volna sem lett volna képes arra, hogy megértse, hogy miért is könnyes a fiú szeme. Kivárt néhány pillanatot, azt már látta, hogy az ilyen fényes dolgokat szeretik az emberek bámulni, így hagyta, hogy Ammon is megnézegethesse, majd egy hasonló mozdulattal, mint amivel kinyitotta össze is húzta azt, csak ezúttal nem szétcsapta a kezeit, hanem összehúzta, egészen addig, amíg újra apróra össze nem ment a hatalmas felület, utána deaktiválta a holografikus felületet.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Cody Atkinson Szer. 16 Nov. 2016, 15:37

Cody jóízűen eszeget. Úgy látszik, hogy a diákok nem akarnak rosszalkodni neki meg semmi dolga. El is gondolkozik rajta, hogy vajon mitől ilyen jól neveltek a gyerekek. Nem hiszi, hogy a tanári kar lenne ilyen vaskalapos, szigorú vagy ijesztő. Bár Logan tanár úr már az ő idejében sem arról volt híres, hogy a legbarátságosabb figura lenne. Inkább mint egy morgós medve, de akik ismerik tudják, hogy nem kell tőle félni. Cody személy szerint riválisának tartja bár tudja ő maga is, hogy ennek a hasonló mutációjuk az oka. Viszont úgy van vele, hogy amíg nem esnek túlzásba és csak motiválja őt az öreg a saját képességei fejlesztésére addig nincs gond. Ahogy eszeget meglátja, hogy az egyik sarokban valami látványos történik. Rátesz pár sós sütit egy műanyag tányérra és odasétál vele.
-Jó estét. Remélem jól szórakoztok. Mi az Tetrisz? Sütit?
Kínálja meg őket ha már odapofátlankodott és elsütött egy olyan viccet amit talán csak ő ért. A gyereknél meg is toldja a kínálást.
-Bundás kolléga?

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Akerman Hétf. 21 Nov. 2016, 23:32

:: Halloween-i bál :: Emily - Rain
Jelmez:

- Bármilyen szervetlen anyagét fel tudod venni? - kérdezem ámulva.
Nem semmi, még akkor is ha csak a kezére tudja most még. Én sem tudok nagyon sok mindent vagy messzire teleportálni, sokat kell még tanulnom hozzá és gyakorolnom is persze.
- Nekem sem megy annyira jól a teleportálás, az amit akarok és ahova akarom azt el tudom teleportálni de nem igazán messzire, vagy nagyot.. vagy nehezet. Emberek egyenesen kizárva.
Magyarázom Emilynek amikor hirtelen a tekintetemet a megjelenő hologrammok ragadják meg.
- WoW. - ámulok - Azért ennek a helynek is megvannak az előnyei, nem gondolod?
Mosolygok kedélyesen Emilyre.
- Lehet, hogy sokat kell tanulnunk saját magunkról is, de legalább érdekes dolgokat látunk és leszünk része is, nem gondolod?
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 28 Nov. 2016, 13:55


>> Ammon Einarson
>> Halloween
>> Játszótéren még Tyranis-Rel, Emily Emerald, Cody Atkinson, Rain Akerman
>> Medve(maci) jelmezben, plüss medvével a kezében

A szipogásom abba hagyom ahogyan a hatalmas színes képek megjelennek a telemben és ámulva nézem azokat ahogy csillognak a könnyes szememben. Mint egy elfelejtve, hogy mi is zaklatott fel az előbb bámulom a képeket amíg vannak.
Megdölzsölöm a szemeimet, ki belőle a könnyeket és az élkezőle nézek. Egy szavát nem értem, csak, hogy süti. A döglött állattól -plüs maci- megszabadulva egyszelűen elengedem és kinyújtom a kezemet a sütiélt és válok amíg nem ad egyet a kínáló nekem.
Amint megkapom a sütit leülök a székle és elkezdem enni azt.
- Tényleg nem a mélet a lényeg?
Foldulok vissza Tylaniszhoz némi, hatalmas késéssel mint, hogy hozzám beszélt.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tyranis Szer. 30 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
X Halloween
Tyranis-Rel - Törpilla
Örökkévaló/kree hibrid, szuperzseni, számítógépszintű logikával


Játékostárs(ak) neve: Rain Akerman, Emily Emerald, Cody Atkinson és Ammon Einarson


Tyranis látta, hogy mennyire rácsodálkozott a kisfiú arra a sok színes képernyőre, amit megmutatott, de ezt a fajta érzelemkitörést nem tudta kezelni, sem pedig hova tenni. Még szerencse volt, hogy Cody ekkor lépett oda, azonban a szavaira a lány felvonta a szemöldökét.
- Nem tudom mi az a tetrisz – mondta gépiesen. – Élelem bevitelre pedig nincs szükségem, köszönöm.
A szórakozás részre nem felelt, arra sem tudta, hogy az micsoda, vagyis olvasta a lexikonban az ehhez a fogalomhoz tartozó bejegyzést, de számára irreleváns volt, révén ez is érzelmi kérdés volt, az pedig rá egyébként sem „vonatkozott”. Azonban még kapott ekkor egy másik kérdést is, nem azt, ami Cody tett fel, a bundás kollégára vonatkozóan, amit ugyan nem értett, de logikus volt, hogy a döglött állatnak szólt, aminek azonban értelmét nem látta, hogy minek kell egy efféle élettelen dologhoz beszélni.
- Valóban mindegy az, hogy minek mekkora a mérete. De most távoznom kell, még sok dolgom van.
Ezzel a kezébe kapta és magához ölelte a tabletjét és kisietett a bálteremből.

//Mivel holnap vége az egésznek, köszönöm a játékot.//

felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Dec. 2016, 22:17

A halloween-i bál véget ért, helyett a karácsonyi kezdődött, ami jan 31-ig tart.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tyranis Csüt. 15 Dec. 2016, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Karácsonyi bál
Kaelyn Scarlett Moore
Féltündér, mágiahasználó diák


Játékostárs(ak) neve: -


Kaelyn nem volt kifejezetten boldog, hogy itt kellett lennie, másrészt a nővérét sem tudta lerángatni, mert nem érdekelték ezek a dolgok. Ha érdekelte volna őt a keresztény izébizé… ez az egész, akkor lehet, hogy a lány beöltözött volna valami tündérnek, vagy manónak, de nem tette. Ez nem az ő ünnepe volt, ő maga a saját pogány ünnepüket a téli napfordulót akarta családi körben ünnepelni, de a szülei éppen nem értek rá. Nem hibáztatta őket, hiszen végre információt kaptak a fiúkról, a lányok bátyjáról és ezt próbálták kinyomozni. Jó lett volna, hogyha végre a testvére is visszatért volna hozzájuk. Szóval ahelyett, hogy hazamehetett volna Avalonba és ott együtt lehetett volna a család a királyi udvarban. Legalább a régi otthoni barátokkal is találkozhatott volna, de nem maradhatott itt Amerikában. Talán még elviselhető lett volna, hogyha kimehetett volna szórakozni, de nem! A legutolsó eset óta, amikor elrabolták őt és a nővérét még büntetésben is voltak az anyjuk révén. Egyikőjük sem mehetett ki még a városba sem, amíg Morgan és a csatlósai szabadlábon voltak. Így viszont az egész helyzet szó szerint majd meg fojtotta őt.
Keresett egy helyet magának miután elvett a büfépultról egy szendvicset és egy alkoholmentes puncsot magának, majd azzal ült le, hogy a szórakozókat szemlélje.

felszerelés:


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ashley Godwin Csüt. 15 Dec. 2016, 20:09

Gwendolyn Brightmore

Avalonban minden más volt. Ez az első éve az iskolában, és ezzel együtt ez az első éve újra a Földön. Sok minden hiányzott neki, de a másik világban ezt csak egyszerű gyermeki honvágyként fogta fel. Tudta, hogy nem térhetett volna vissza csak úgy, akármennyire is hiányzott neki az apja és a nővére. Nem merte egyedül hagyni az édesanyját egy ekkora csalódás után.. egyszerűen nem tehette meg. Nem lehetett olyan önző, mint amilyen az édesapja volt. Egy ideig még haragudott is rá, de Gwen nem az a fajta ember, aki hosszabb ideig megtartaná a negatív érzéseit. Ő ennél sokkal kedvesebb, és jószívűbb. Ő csak szimplán: Gwen. Ami kizökkentette a múltról való elmélkedéseit az a karácsonyi bálra invitáló meghívó volt, amit pár nappal ezelőtt nyomott a kezébe egy mosolygó mutáns lány. A papírdarab láttán elgondolkozott, hiszen már több éve, hogy nem ünnepelte ezt az ünnepet – bár mindig is hiányzott neki. Viszont helyes lenne neki most ünnepelni? Az édesanyja eltűnését még mindig gyászolja, és még csak nem is töltheti a nővérével a karácsonyt, mert sokat kell dolgoznia neki. Az édesapja megint visszautazott Cardiffba, így még csak egy kontinensen sincsenek. Egyszerűen nem érezte magát ünnepi hangulatba, de végül valami mégis rávette, hogy elhagyja a szobáját. Nem öltözött fel karácsonyi jelmezbe, csak valamivel szebb ruhákat és kiegészítőket öltött magára, mint általában szokott. Mivel sosem volt az a visszahúzódó, szobába zárkózós típus, így nem tudta magát rávenni, hogy egyedül maradjon, miközben a bálteremben buli van. Legalább egy órácskára meg akarta nézni az ünneplő tömeget, hátha átragad rá is egy csekély ünnepi hangulat, vagy jókedv. Erőltetett mosollyal lép be a terembe, és megcélozza a büféasztalt. Egy karácsonyi partyhoz hűen talált egy kevés forrócsokoládét, így mert is magának egy bögrécskével, és arrébb ment. Elkezdte sétálva nézegetni a tömeget. Az emberek nagy része beszélgetett, kóstolgatta az ételeket, volt akik táncoltak.. mindenki jól érezte magát. Mindenkinek megvoltak a megszokott klikkjei, és senki nem volt egyedül. Senki nem volt egyedül.. kivéve egy lányt. Egy feltűnő hajszínű, különösen ismerős vonásokkal rendelkező hölgyeményt pillantott meg, ahogyan éppen majszolta be a gondosan kiválasztott szendvicsét. Nem tudta, hogy miért ismerős neki a lány, vagy mi volt ez a ijesztően ismerős érzés amikor rápillantott. Ki akarta deríteni, hogy vajon mi lehetett az. Odasétált hozzá, elmosolyodott – most már őszintébben -, és megszólította.
- Szia! Gwen vagyok, leülhetek melléd? – ha engedélyt kap, akkor így is tesz, ha nem akkor állva marad és úgy kortyolgatja tovább a forró italocskáját.
- Boldog Karácsonyt, és kellemes ünnepeket! Oh, és jó étvágyat! – kacsintott rá a lányra, majd elkezdte várni a reakcióit. Már eleve egy fokkal jobban kezdte érezni magát, hogy kimozdult a diákok közé. Nem is volt ez olyan rossz ötlet..

_________________
Ashley Godwin - énekes, boszorkány; Raven Brightmore - ex-wand-ügynök; Gwendolyn Brightmore - x-diák
Ashley Godwin
Ashley Godwin
2. szint - 6 kredit

Singer
Witch
Hozzászólások száma : 105
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Sep. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 23 Dec. 2016, 15:44

:: Karácsonyi bál :: Gwendolyn Birghtmore és Charles Dialin


Már sok bál volt azóta, hogy Charlest kitiltották az ilyen eseményekről. A trükkjei hol ostobábbak voltak, hol gyerekesek, hol alattomosak, mostanába viszont megvált tőlük. A rajz elég energiát vett ki belőle ahhoz, hogy ilyeneken ne járjon az esze. Mivel a társasági életből is kiszakadt és már nem egy, nem kettő diák, sőt tanár mondta neki, hogy ez nem lesz így jó, rászánta magát és eltökélte, hogy ezen a bálon ott lesz!
Felvett egy sötétkék, legújabb divat szerinti öltönyt. A szülők már nem támogatták, nem vetette fel a pénz, ezért sok ilyen ruhát is el kellett adnia, csak párat őrzött meg. A zenét már távolról hallotta. Túl édesnek, sziruposnak találta. Úgy gondolta, el fogja viselni, ha jó lesz a társaság. Komolyzenét jobban élvezte volna. A küszöbön megtorpant. Benézett, a sok-sok diák közül alig ismert valakit. A saját évfolyamában fiatalabbak jártak, ami nem csoda, mivel ő már huszonegy volt. Hirtelen nem tudta, mit csináljon, mihez kezdjen. A jelenet érdekes volt, a fejében már vonalak és színek jelentek meg.
Nézelődött és végülis a szeme megállt egy lányon. Ebben a közegben nem ő volt a legfurcsább. Ahol félig állat lények, mindenféle színű emberek járkáltak, ott egy rózsaszín hajú lány még átlagosnak is számított. Charles nem akart valami nagyon kirívóval kezdeni, ezért megpróbálkozott ezzel a lánnyal. Mikor a közelbe ért, Gwen már megszólított egy másik lányt. A fiúban felébredt a régi tetterő és nem zavarta, hogy esetleg bele fog szólni egy beszélgetésbe. A bálon ez nem volt tilos.
- Sziasztok, lányok! Jó a buli? Nem késtem le semmiről, ugye?
Rájuk mosolygott és közben felvett egy üdítőt. Gondolkozott, hogy kellett-e ismernie bármelyiket is a kettő lány közül. A közös órákon nem mindig a többiekre figyelt.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Tyranis Pént. 23 Dec. 2016, 21:06




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Karácsonyi bál
Kaelyn Scarlett Moore
Féltündér, mágiahasználó diák


Játékostárs(ak) neve: -


Kaelyn továbbra is morogva és teljes mértékben morcosan, kedvetlenül üldögélt ott, ahol korábban elfoglalta a helyét. Igazából már-már gondolkodott azon, hogy inkább felmenjen a szobájába és előhalássza a laptopját, hogy azon játsszon valamit, vagy beszélgessen az otthon maradt barátaival, ha még ébren vannak egyáltalán… mindennek megkönnyítése volt Gwen, aki a lányt egy igencsak rossz és pocsék napján fogadta. Gyilkos szemekkel nézett a lányra a boldog karácsony kívánás után.
- Pogány vagy és nem ünneplek efféle hazug keresztény mocskot! – kérte ki magának. – Téli napfordulót ünneplek, Yule-t!
Ahhoz szerencsére jól nevelt volt ennél jobban elküldje a másikat melegebb éghajlatra. Már éppen készült felkelni, hogy távozzon, amikor még egy srác is megérkezett. Őt látásból ismerte, hiszen ki volt egy ideje tiltva mindenféle ilyen bálról, úgy tűnt, hogy most feloldották ezt.
- Pazar, én vissza is vonulok, további szép estét – mondta.
Ezzel fel is pattant a székről ahol ült és anélkül, hogy visszanézett volna a párosra elindult felfelé vissza a szobákhoz. Még felkapott néhány süteményt és egy-két szendvicset, mert ma nagyon mást nem fog tudni vacsorázni, mint ezeket. Ha felért, akkor az ikernővéréhez ment be, hogy legalább őt boldogítsa és ne legyenek egyedül.

//Bocsi, akkor mint ígértem távozok, mivel elég sok minden közbejött, többek közt 2 helyen mesélés Zield-nek Smile.//

felszerelés:


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Bálterem - Page 23 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ashley Godwin Hétf. 26 Dec. 2016, 12:56

Gwendolyn Brightmore

Az ismerkedése nem úgy kezdődött, ahogy ő azt várta volna. A lány pogánynak nevezte, igen szépen kiosztotta, aztán megpróbált lelépni, de egy fiú feltartotta. Döbbenten nézte végig a drámai elvonulást.. túlságosan nagy sokkot kapott ahhoz, hogy utána szóljon, vagy elnézést kérjen. Pedig ő nem érezte magát pogánynak, hiszen nem keresztény ünnepként tekint a karácsonyra. Nem szereti kizárni egyik vallást sem, éppen ezért nem vallja magát egyik felekezet tagjának sem. Ő a karácsonyra a szeretet ünnepeként tekint, és inkább várja a Mikulást a manókkal, mint a Jézuskát az angyalokkal. Ennek ellenére nem akart csüggedni, hiszen bár egy ismerősjelölt lelépett, jött helyette egy másik.
- Szia! Biztos rossz napja volt, vagy csak érzékeny pontra tapintottam.. szerintem hagyjuk csak rá. – mosolyodott el, majd felállt, hogy kezet rázhasson a fiúval. – Én Gwendolyn vagyok, de szólíts csak Gwennek. Téged hogy hívnak? – kérdezi továbbra is töretlen mosollyal az arcán, majd a bájos bemutatkozás után újra helyet foglal, és a fiúnak is helyet kínál maga mellett. Most nem igazán akart belekezdeni semmilyen beszélgetésbe, hiszen az előző sem sült el valami fényesen. Valamiért a Boldog Karácsonyt is inkább mellőzné.. a rózsaszín hajú lány igencsak elvette a kedvét az ilyenektől. Megvárja, míg a fiú belekezd valami általa kedveltebb témába, és majd úgy próbál alkalmazkodni hozzá. Gwent sokkal nehezebb megbántani, és ha rossz napja van is könnyebben tudja elrejteni, így jobban járna mindenki ha nem neki kellene belekezdenie egy beszélgetésbe. Ezt a szituációt most elég mélyre belevéste az elméjébe. Meg kell hagyni.. kellemetlen volt neki. Valamint.. egyre inkább rosszul érzi magát, és azon gondolkodik valami rosszat tett. Bocsánatot kellene mégis kérnie? Mindenképpen sort kellene kerítenie rá egy másik alkalommal. Elbambulva nézett a kisétáló lány után, a környezetét teljesen kizárva. Ha a fiú megszólal, akkor viszont egyszerre visszatér a valóságba.

_________________
Ashley Godwin - énekes, boszorkány; Raven Brightmore - ex-wand-ügynök; Gwendolyn Brightmore - x-diák
Ashley Godwin
Ashley Godwin
2. szint - 6 kredit

Singer
Witch
Hozzászólások száma : 105
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Sep. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Bálterem - Page 23 Empty Re: Bálterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

23 / 24 oldal Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.