A világ jövője (A Kígyó Csókja)

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 14 Ápr. 2014, 11:07

Albert sokáig némán haladt a kis csapattal és azon elmélkedik, hogy a jövőben miért nincs semmilyen szállítási eszköz és miért kell még mindig kutyagolniuk. Avalonban még tökéletesen megértette. Ott viszont voltak legalább lovak és lovaskocsik. Nem teleportot vár, vagy légpárnás esetleg repülő eszközöket. Csak egy átkozott autót, amit már huszonöt évvel ezelőtt is használtak. Nagyot sóhajtva konstatálta, hogy órák óta nem aludt evett és pihent. Bár nem igazán értette, hogy ha a nő démon...és felettébb nem nőies a stílusa, szóval ha démoni vagy hasonló, akkor miért kéne "wc-znie". Nem érti. Ugyanakkor kicsit aggasztja az, hogy nem ismeri a tervet. Még csak nem is utal rá a kísérőjük. Reméli, hogy lopakodós, időgépes történetről lesz szó és meg tudják állítani...önmagát. Ugyanakkor úgy véli, hogy sokkal egyszerűbb lenne, ha csak őt küldenék vissza, mondjuk a nap elejére vagy mielőtt kilépett a WREC épületéből, és csak annyit mondana saját magának: ne öld meg a fiút. Onnantól a jövőből visszaküldött éne kifakulna, mert nem ölné meg a fiút, nem következne be a robbanás és nem repülnének előre huszonöt évet és Morgana nem valószínű, hogy leigázná az ő, illetve még fél tucat Albert realitását.
-
Nekem kettő darab kérdésem lenne. Ami nem a küldetéshez tartozik. Tudunk-e enni és pihenni egy kicsit. Mert ránk fér. Illetve Victor él-e még?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 15 Ápr. 2014, 00:21

Elkalandozok a gondolataimban a talány és kétségek vizein. Hátrébb lépek kicsit késve a nő hideg csontig hatoló tekintetétől, még ha nem is nekem szánja, ez ösztönös. Egyik szemöldököm felhúzom, úgy tekintek rá, amíg észre nem veszem magam és a szolid kifejezésem öltöm fel. Talán egy újabb mágikus képesség lehet, de ebben nem vagyok biztos. A démonnő további kínos szereplésén már meg sem lepődök, mindenhol vannak ilyen érzéketlenek, akik belecsúfítanak a dolgokba. Már nem idegeskedem rajta, az útra és a hasznos információkra figyelek és onnan szemezgetek.
~ Túl sok a titkolózás, a rejtély. Van még valami emögött, csak még nem tudom pontosan hol.
Hangosan ezt nem kérdőjelezem meg. Jó néhány konkrét dolog is elhangzik, és vannak itt bensőségesebb viszonyok is amire építeni lehet. Ha meg kell mentenünk a világot megint nem lesz ellenvetése, ha más is van a dologban valószínűleg még átgondolom mit is fogok kockáztatni. Ahogy a kérdésekhez érünk én is udvariasan jelzek.
- Kit milyen rangban köszönhetünk a palotában?
Fontos tudni hogyan is állunk. Már az orromban érzem az édes ital illatát. Reggel óta nem ettem semmit, épp kávézgatás közben szakítottak meg, de nem panaszkodom, ezt a néhány métert már féllábon is legyalogolom. Jobban érdekel az aktuális helyzet, mibe is fogunk hamarosan csöppenni.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 15 Ápr. 2014, 09:05

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 18. (péntek)

Albert lát közlekedési eszközöket, sok parkolt a városban, illetve a levegőben is voltak a 2025-ben is lassanként elterjedő repülő autók közül. A forgalom azonban mégsem volt olyan számottevő, még kissé álmoskás volt a hangulat itt a városban. Ahogyan Auaritia beszélni kezd és kimondta a Miller becézését a fiatal nő azonnal fordult és csapott. A démonnő egy reccsenést, majd egy éles fájdalmat érzett és a feneke, illetve a háta a földön koppant. A szájába és az orrába azonnal vér került és a levegővétel ennek hála jócskán nehezebbé vált. Eltört az orra. A nő pedig mintha mi sem történt volna fordult el tőle.
- A következőnél a térdét lövöm szét – mondta ridegen. – Aztán a következőt és a harmadik után a fejét. Itt már nincs Mephisto, akihez mehetne, megszűnik létezni, mintha soha sem lett volna.
Ezek után az idióta kérdésre sem volt hajlandó válaszolni már, ellenben Albert felé pillantott.
- Természetesen, ha beértünk a palotába, akkor kapnak erre lehetőséget – biztosította Kapitányt. – Igen, él. Ő is ott van bent, ha ott vagyunk, találkozhat vele.
Ekkor jött Holmes.
- Jellemzően harcosok laknak itt, nem nemesség – felelte. – Így senkinek sem kell külön rangot adni, egyedül Roma az, akit, ha akar istennőnek is szólíthat, de másnak nincs ilyen megkülönböztetése. Főleg az X-men lakik ott és a Britannia Hadtest tagjai.
Eddigre érkezett el a társaság a palota ajtajába, beengedték őket minden nehézség nélkül, egy hatalmas csarnokba értek, aminek a végén egy nagy lépcsősor vezetett felfelé, az a fajta, amit az operákban is látni lehetett korábban. A tetején egy jelmezes férfi állt.
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 UNION_JACK_1
- Rég volt – szólalt meg Albert számára ismerős hangon.
Elindult lefelé az alak a lépcsőről és közben lehúzta a maszkot, Victor volt az, csak a kor meglátszott rajta és nem múlt el nyomtalanul. Több kisebb-nagyobb heg is látszott az arcán, a haja őszülni kezdett és szarkalábak voltak a szája szélén, illetve a szemeinél. A szemek alatt nagy táskák jelezték a fáradtságot is.
- Tehát Ingrid tényleg nem tévedet, amikor látott titeket, hogy itt lesztek, bár két nap.
A nő elmosolyodott, most először, ahogyan Victor-ra nézett.
- A látomásaim továbbra sem számítanak egzakt tudománynak. „Union Jack”, avagy Victor Montano, a nevelőapám.
Eddigre le is ért az említett személy, megállt Albert előtt, hogy felmérje, míg végül a kezét nyújtotta felé, hogy üdvözölje őt.

Teddy életében először érzett valószínűleg fájdalmat az egész testében. Így kezdett ébredezni, egy teljesen korom fekete, sötét helységben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Szer. 16 Ápr. 2014, 15:38

Albert összehúzta szemöldökét, mikor Miller bezúzta a hórihorgas nő orrát. Azonban nem mozdult. Még nem tudta eldönteni, hogy ki hol áll valójában. Nem bízik senkiben sem. Túlságosan zavarosak neki ezek a bonyolult idő, tér és realitásbeli ugrások. A legjobb ha csak abban bízik amit lát. Erőt lát és egyelőre úgy néz ki, hogy megmentették őket. A szereplők egyébként nagyjából megfeleltek az elmondottaknak. De ő marad bizonytalan. Annak örül, hogy várhatóan pihenhet majd egy sort. Bár ami jobban érdekli az némi élelem. Legyen proteinben és fehérjében gazdag. Tápláló. Akár folyhat is. Akár szintetikus is...
...gondolatmenetét megszakítja egy maszkos alak megjelenése. Egy ideig gyanúsan méregeti, még a hangja sem győzi meg igazán. Az arcát meglátva viszont már biztos benne. Victor az.
-
Victor. Meglep, hogy egy vénember, ráadásul egy chico lett Union Jack. Eltűnésem után legalább nem bitoroltad el a kapitány címem. - szélesen elmosolyodik. Számára furcsa a helyzet, hiszen alig egy órája látta barátját. Fel sem fogja, hogy negyed évszázad telt el.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 18 Ápr. 2014, 04:25

Úriemberesen hátrébb lépek, amikor vezetőnk arcon csapja az arcátlan démont. Nincs szándékomban ilyen helyzetekbe beleavatkozni, főleg mert csak vendégek vagyunk. Kicsit durvának tartom ezt a választ a kérdésre a körülményekhez mérten, mégis belül úgy gondolom már megérdemelte az ütést. Van számomra más érdekes is. Nem túl bonyolult a diplomáciai felállás. Most az egyszer világos dolgom van, már tudom ki kinek is a szerepét viseli. Az X-Men és a Hadtest elsőre kevésnek hangzik Morgana teljes erejével szemben, de reményt ad, hogy egy istennő is van az oldalunkon és egy már kész terv.
- Köszönöm. - válaszolom röviden. Nem én vagyok az események központjában. Ez a Kapitány világa, én kissé álmos figyelemmel hátrébb maradok. Némán állok meg a lépcső szélénél kihúzva magam és sétapálcaként használva kardomra támaszkodok. Union Jack neve csak a zászlóról ismerős és a másik megszólítás sem segít sokat, van még mit behoznom Avalon terén, de ennek nem most van itt a ideje. Nem tervezek a baráti csevejt számba veszem, részt venni ilyesmibe nem kívánok. Már-már kérdően fordulok helyette a nő felé.
- Előre látta az érkezésünket?
Különösen alakult ennek a világnak a sorsa és amiben mágia jelen van, ahhoz nekem is közöm van. El kellene lesnem néhány cselt, amíg itt vagyok.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 18 Ápr. 2014, 09:15

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 21. (hétfő)

Ahogyan Albert kimondta a Kapitányos megjegyzést a páros sötétebb és keserűbb pillantással nézett össze néhány másodpercre valamiért. Végül mind a ketten elnéztek egymásról és Victor intett a kezével az egyik irányba, itt lent a földszinten.
- Erre gyertek – mondta az előbbi mosolygás helyett immáron komoran.
Ha a hármas követte, akkor nem mentek messzire, csak az egyik közeli csarnokba, egy vendégszobába. A robosztus méretek itt is jelen voltak, ami a magasságot és a terem nagyságát illették. Legalább öt méteres belmagasság, húsz méter szer húsz méteres a helység. Odabent a szélső falnál hatalmas ablak, amin a nap fénye bevilágított, az oldalon levő falaknál könyvespolcok fel a plafonig, középen egy hatalmas asztal – nem étkező, körülötte fotelek és három kanapé, amire le lehetett ülni, feküdni. Az asztalon friss gyümölcsök, felvágottak, kenyér, illetve kancsóban gyümölcslé, víz és bor. Még mindig Victor volt, aki mutatta a csapat tagjainak, hogy nyugodtan foglaljanak helyet és szolgálják ki magukat. Ingrid lehuppant az egyik fotelbe és onnan nézett Holmes-ra, amikor feltette a kérdést.
- Igen – bólintott. – Látom a jövőt, a múltat és a jelent is, más helyeken, víziók formájában. És mielőtt feltenné a következő kérdést, nem vagyok mutáns és ennek nincs köze a mágiához sem, a szó szoros értelmében nincs, ez az istenek ajándéka, a felmenőimé, Skandináv isteneké.
- A másik Kapitánnyal kapcsolatban, jelenleg nincs senki, aki azt a pozíciót betöltené az utolsó halála óta – mondta Victor.
- Ami legalább tíz éve volt. Morgan kifeszítette a holttestét a tróntermében, New Yorkban. Így minket kizárt az idő- és a realitások közötti utazásból és a városba sem vagyunk képesek beteleportálni. Ez volt a szerencséjük maguknak is, így kerültek a város szélébe és nem pedig bele, ami roppant kellemetlen lett volna.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Szomb. 19 Ápr. 2014, 15:12

Nem igazán tudom, hogy mi történt, nem látok magam előtt semmit csak sötétséget és nagyjából ugyan ilyen állapotok uralkodnak a fejemben is. Üres tekintettel nézek bele a semmibe, vagy legalább is amit most még semminek látok és lassan talán dereng valami, de nem vagyok benne biztos hogy dereng valami, lehetséges hogy csak úgy érzem de mégsem, egy valami viszont biztos: Ahogyan továbbra sem tudok semmit sem kivenni a sötétben, valamit lassan felfogok, valami olyasmit hogy valami nincs rendben, úgy értem nem tudom meghatározni mi ez de valahogy nem érzem annyira jónak, vagyis egy kicsit de, de azért mégsem. Ami azt illeti ötletem sincs hogy mi ez, leírni sem tudom rendesen, de a nagy sötétséget leszámítva ez az egyetlen dolog amiről most biztosan tudok, a reakcióm rá pedig...
- Göööööööööööööööööööööööhöhöhööööööhöhöööö.... - A végtelenségig, vagy amíg el nem múlik, plusz a lábaim is járni kezdenek bár mivel nem érzem hogy állok vagy fekszek így nem nagyon tudom hogy haladok-e valamerre vagy sem, azt sem veszem észre hogy járni kezdenek a lábaim csak mennek maguktól, vinnének előre, az már más kérdés, hogy valóban így lesz-e, vagy esetleg elkezdek körbe-körbe forogni a földön. Nem értem hogy mi lehet, de annyira nem is érdekel ahogyan tudatilag nem vagyok még teljesen ebben a világban, valószínűleg a sötét miatt, amiben lassan formákat kezdek látni, valószínűleg a fantáziám része, haldokló embereket és vérontást látok amire az egész mellé elmosolyodom, érdekes keretet adva annak amit éppen csinálok. De akkor mégiscsak teljesen itt vagyok? Nem tudom, nem is igazán érdekel, élvezem meg nem élvezem a helyzetet, hiszen a semmibe azt látok bele amit akarok, a szemeim előtt pedig ezért gyönyörűen groteszk gyilkosságok játszódnak le, ugyanakkor pedig itt van ez a fura valami ez a... A... Az a pontosan az amit nem tudok hova tenni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 21 Ápr. 2014, 00:07

- Mi van olyan prominens SHIELD alkalmazottak, mint doktor Zield? Úgy rémlik így hívták. Kifejezetten tehetséges volt. Svarog meghalt? - kezdi el kérdéseit. Valójában az is érdekelné, hogy ki nyeri a következő futball világbajnokságot, hogy majd fogadhasson amikor visszatért. Ellenben meg van győződve róla, hogy veszítene. Főleg, mert nem ért az időbeli és térbeli utazásokhoz. Valójában Ingrid fejtegetése a képességéről juttatta eszébe a doktort. A hely méretein egy kicsit azért elámult. Hozzászokott a tágas kastélyokhoz Avalonban, de ezt azért túlzásnak érezte.
-
Kicsit fényűző ahhoz képest, hogy rejtőzködtök és ellenállást játszotok. - persze nem volt itt az elmúlt néhány évtizedben, ezért nem kezd bele annak a pszichológiájába, hogy a katonáknak a harctéren miért kell kényelmetlen és rossz körülmények között nyugovóra térniük. Miért kell állandó, irányított frusztráltságban élniük. Veszítene a sokéves hadviselést megjárt személyekkel szemben. Főleg, ha isteni adományokkal futkosnak. - Nos remek kis képesség. A pontossága érdekelne az evés után. Mivel hasznunkra válhat. Őrjáratok helye, váltások ideje. Mennyi minden megtudható a jövőbelátásból. Meg hogy egyáltalán sikeres lesz-e az akciónk. Tényleg. Bármit is terveznek...azt mikor kell elkezdenünk?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 21 Ápr. 2014, 03:40

Látom a pompát és a fényűzést magam körül, de az ilyen anyagi dolgok már nem tudnak lenyűgözni, csak múló árnyékok, most értékes, üres tárgyak. A párbeszédek sokkal jobban lekötnek, mint az épület maga. Van néhány meglepő tény, amire a kozmikus tapasztalataim sem elegek. A mágia világa nagyon más és én egyelőre egy tökéletes varázslatommal csak tévelygek benne, meglehetősen tétován. Nagyok a veszteségek, a szerencse sem áll a mi oldalunkon és Morgan se lett enyhébb ellenfél az évek során.
~ A kapitányunk mintha fél vállról akarná venni a helyzetet, de nem szólhatok, a lényegre mindig rátapint.
Előkelő biccentéssel jelzem, figyeltem a képességre kapott válaszra. A válasszal már sajnos megelőztek, az isteni eredet több mint érdekes és az erejének hasznát sem vonom kétségbe. Azt nem engedem már meg magamnak, hogy teljesen kimaradjak a színdarabból. Egy kérdés nyomja a lelkem és fel is teszem sietve.
- És az számít-e, hogy már van egy kapitány a mi oldalunkon?
Ha igen, rákérdezek ennek is a mikéntjére. Még a tervet se tudjuk, de én már tervezek előre, szakmai ártalom. Ki kell várnom, hogy elmondják nekünk.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 21 Ápr. 2014, 10:03

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 24. (csütörtök)

Victor fordult oda az első kérdés után.
- Mikor eltűntetek Dr. Zield Jones még nem volt a SHIELD alkalmazottja, csak AIMville-é – mondta. – Utána nem sokkal ajánlott munkát a Pegazus neki, amit elfogadott. Ő is Morgan szolgálatában van. Svarog pedig nem messze a WREC épületétől halt meg még aznap, amikor Morgan lecsapott.
- Az ellenállás nem itt lakik – mondta Ingrid. – Ez a fővárosa az egykori Afrikai kontinensnek, itt élnek ma azok, akik nem tartoznak Morgan embereihez. A világ látképe is igencsak átalakult. Lényegében négy birodalom áll már csak és ez lefedi a teljes bolygót. Észak-Amerika és Európa Morgan és aktuális szeretőjének birodalma. Ázsiát az embertelenek uralják. Dél-Amerika a görög istenek fennhatóság alatt van, Afrika Roma kezén, Ausztrália pedig elsüllyedt.
Már az utolsó kérdésre is válaszolt volna, amikor Holmes is feltett egy kérdést. Arra Victor felelt.
- Britannia Kapitány a Britannia Hadtest vezetője, lényegében mindenkinek ő parancsol, aki a hadtest tagja. Manapság pedig igencsak sokan vannak a hadtestben.
- Mint utaltam rá, nem egzakt tudomány, a múltat teljesen biztosan vagyok képes látni, a jövőt pedig inkább egy-egy személyhez köthető történést, vagy nagy mindenkire ható eseményeket. Ilyet, hogy őrjáratokat kiszúrni nem tudok. A látomásaimat egyébként sem mindig tudom uralni. Feltételezem a Nornák nem mondanak önnek semmit.
- Lehet azonnal is, de napok múlva is ráér, egyedül úgysem boldogulhatunk, tehát mindenképp a segítségetekkel kell szövetségest keresnünk egy olyan akcióra, amire készülünk – magyarázta Victor.

Ahogyan Teddy üres tekintettel nézett előre érezte, hogy a szemei égni kezdenek és kénytelen volt pislogni, hogy jobb legyen. Mikor a szavakat kezdte kimondani, roppant nehezen sikerült és egy idő után realizálta, hogy nem képes tovább mondani, mert elfogyott a levegője, ennek köszönhetően köhögni kezdett. Most vette tudatosan először levegőt, már érezhette itt, hogy nem stimmel valami, amikor leindult az első lépés után orra esett és megütötte magát, mindene fájt ennek köszönhetően újra. A lábai nagyok és hosszúak voltak és az eddigiekhez képest furcsák. A földön forgás nem ment, ha még a földre kerülés után ezzel is próbálkozott, mert mindaz is újra fájdalommal járt. Hamarosan a lámpák fényei felkapcsoltak és ekkor láthatta meg, hogy egy üres fémajtós szobában volt, ruhába öltöztetve, saját maga puha volt, bunda borította a testét és zöld színe volt. határozottan nem plüss állat volt már, hanem ténylegesen élőlény.
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 3756663-beast+boy

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Kedd 22 Ápr. 2014, 10:51



Itt aztán semmivel sem spórolnak, jegyeztem meg mikor egy csarnokon kellet mennünk. A csarnokban egy óriás is kényelmesen elsétált volna. A stílusát a teremnek nehéz lenne meghatározni, mivel a jövőben vagyunk, ki tudja lehet van már egy új építészeti stílus, úgyhogy ezen nem is rágódom.
Karjaimat leengedve, kezeimet összekulcsolva haladtam a kis csapattal. Hirtelen figyelmes lettem egy könyvespolcra ami a fal mellett magasodott. Hmm, ez felkeltette érdeklődésemet.
Egy asztalon ételek voltak, valamint egy kis inni való. Nem érdekelt az illem, bár nekünk tették valószínűleg ki, nem vártam meg míg illedelmesen elmondják, hogy ehetünk. Egy ből az asztalhoz rohantam és két banánt be is faltam. Majd töltöttem magamnak egy kis gyümölcslét, legalábbis azt hiszem ez az és ittam. A poharamat magammal vittem és a könyvespolchoz siettem, persze közben azért füleltem mit mondanak a többiek. Ha a polchoz érek megpróbállok valamilyen érdekes című könyvet leemelni. Ki ne olvasna bele a jövő történelmébe, vagy dolgaiba, mert bár ez egy lehetséges jövő, ki tudja lehet feltaláltak itt valamit, amivel a múltban én is gazdag lehetek...nézegetek a könyvespolcon...


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Csüt. 24 Ápr. 2014, 02:44

Valami van a szemeimmel, nem tudom micsoda de valamiért ösztönösen csinálok rá valamit amit észre sem veszek és valahogy máris jobb egy fokkal, vagyis azt hiszem hogy jobb... Jobb?.. Jobb ja, de mint mondtam ezt észre sem eszem, az már furcsább hogy valamiért nem tudok beszélni és furcsa ömm... Ilyen izé... Furcsa dolgokat csinálok helyette és valamiféle dolgot még mellé amitől nem érzek... Furcsaságokat?... A mellkasomban. Olyan kellemetlen érzéseket, így már csak furcsát érzek és valamit folyamatosan csinálok és nem tudom hogyan de ahogyan egyszer sikerült úgy megy tovább és vajon abba tudom hagyni?
- Hööööö.... - Egy fura ki tudja micsoda amitől máshogyan zajlik kicsit a folyamat, de aztán megy tovább...
- HÖNNNGGG... - Ugyan az-az eredmény, én pedig bármennyire is furcsa, megunom és lépnék előre, de haladás helyett orra esek és megszokott módon tompítatlanul arccal üdvözlöm a padlót, ami ismét fura dolgokat vált ki, olyan dolgokat mint az előbb és kezd nem tetszeni, aminek jelét is adnám, ha nem lepne meg az, hogy felkapcsol a villany. Érdeklődve nézek szét, hogy hol is lehetek, de végül jobban lefoglal az hogy magamra tekintve valami nem stimmel, talán nem venném észre ha nagyon nem stimmelne, de most valami furcsa szín kompozíció kapja el a tekintetem ahogyan egy pillanatra véletlenül a testem irányba téved, a többi pedig már történelem... Avagy....
- Hmm?... Húúúúúú.... - Jegyzem meg ahogyan végigsimítok a karomon és olyan "hihi" érzésem van tőle, nem tudom mi az de azt hiszem tetszik, meg ahogyan végigsimítok a ruháimon, az arcomon, megbökdösöm az egyik szemem, piszkálom azokat a fura valamiket a számban, meg a másik fura valamit ami után a kezemnek olyan megmagyarázhatatlan maradandó nyoma van a számban valamilyen teljesen ismeretlen formában... És amire véletlenül ráharapok és legszívesebben hanyatt vágnám magam az érzéstől ha nem lennék éppen hason... Ó... Átfordulok a hátamra az érzéstől! Igen.... Mozgás közben furcsa dolgokat érzek mozogni a karomban és a lábamban amire letekintve és jobban megnézve szokatlan külseje van és idegen ömm... Úgy mint ahogyan ennek az egésznek a nagy része, aminek van kellemes meg nem annyira kellemes része, én most viszont felfedező túrán vagyok magammal kapcsolatban, aktívan piszkálok mindent ami én vagyok meg mindent ami nem én vagyok egyben a padló és ha elérem a falak formájában, minden új érdekességnél " hűűűű "-vel reagálva, igazi kis lenyűgözött felfedező módjára. Ami a legjobban tetszik eddig az még mindig a bunda ööööö... Valamije, továbbra sincs ötletem sem hogy mi lehet az, de olyan jó.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Pént. 25 Ápr. 2014, 00:28

Csendben fülelek és számba veszem magam előtt álló lehetőségeket. A királyi többséget egyelőre hanyagolom, a csapat összekovácsolódásától eltekintve. Szépen építgetem magamnak a házat, amit eddig megalapoztam.
~ Gyerünk Holmes, szedd össze magad, nem olyan nehéz ez, csak meglepett az időutazás. Lássuk mink van.
Megropogtatom az ujjaim, a hátam és a nyakam is. Nem vágok semminek a közepébe, türelmesen állok és várom, hogy mindenki elhallgasson. Megköszörülöm a torkom, aztán hozzáértő hangon kezdek bele.
- Bocsássanak meg a többesért, de szeretném tisztázni a helyzetünket. A Hadtest jelenleg a rendelkezésünkre áll és papíron a Kapitány vezeti, ez így is van? A további birodalmak közül lehet bármelyik szövetséges, aki tud katonai erővel is támogatni? Mennyien élnek a városban és hányan állnak az oldalunkon, vagy a hadtestben vagy más erőknél? Mennyi ember van Morgan oldalán, az átállítottak, akiket bevethet?
Záporoztatom, gyors de logikus kérdéseim a tisztán látás érdekében. Nem hagyom magam megszakítani folytatom is tovább.
- Egyelőre nekünk minden idegen, feltételezem erre számítottak a látomás alapján. Történtek az elmúlt huszonöt évben olyan események, amelyekről még nem tudunk, de fontosak lehetnek? Ha szövetségeseket keresünk, fontos tudni, hogy kire számíthatunk. A magam nevében rövid pihenő mellett döntenék és pár nap is jól jönne, a hely megismeréséhez.
Megvárom, mit választ a csapat többi része, nem önállóskodom feleslegesen, főleg hogy a Kapitány élvez itt döntési jogot. Zárásnak a nő felé fordulok, nem akarom hagyni elúszni a lehetőséget, hogy tudjak meg a képességéről.
- Nem, sajnos nem mondanak. Hangzás alapján talán előcsalhatnám az emlékeimből, de nem szeretnék találgatni. Mire szokta használni az erejét?
Fejezem be egy kérdéssel, tovább emelve a képzeletbeli házat magam előtt.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 25 Ápr. 2014, 09:58

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. április 28. (hétfő)

Auaritia a könyvespolchoz lépett, a könyveken levő feliratokat nem tudta elolvasni, ahogyan pedig hozzáért valamelyikhez, hogy kivegye az egész megremegett és átnyúlt rajta. A polc valóban ott volt, de nem voltak rajta könyvek.
- Illúzió – szólalt meg Ingrid. – Nincsenek már papírra nyomtatott könyvek. Minden digitalizált, a látványt Roma kedveli, ő ilyen szempontból eléggé maradi.
Holmes első kérdésére Ingrid bólintott, hogy valóban így van, hogy Britannia Kapitány vezeti azt. A többire viszont már szóban válaszolt.
- Egyelőre nem igen állunk szövetségben egymással – mondta. – Ha szükséges, akkor segítünk egymásnak, az az igazság, hogy a három régió együtt sem olyan erős, hogy felvegyék Morgannal a harcot. Ha azok lennénk, valaha is, akkor eltörölné a három másik kontinenst is. Az embertelenek száma megcsappant alig ezerkétszázan vannak, ebből kétszáz személy az, aki a harcosok kasztjában van. Igen, bizonyára emlékeznek még, hogy százezren voltak. Az Atlantisziak lényegében kihaltak, alig háromezer fő élte túl a százmillióból. Ázsia teljes emberi lakossága kipusztult, manapság az embertelenek klónmunkásai, az alfa primitívek laknak ott és dolgoznak kontinens szerte. Afrika jelentő része civilekből és menekültekből áll, a hadtest tagjai hatezer főt számlálnak, az X-men kétszáz mutáns tud felsorakoztatni, akik harca képesek, harcra képes civilekből még úgy tízezret tudnánk. Ami a görögöket illeti, a pantehon képes lenne harcolni, de őket kötik a szabályok, maximum más istenekkel hadakozhatnak. A félisteneik és egyéb lényeik száma maximum kétezer fő, emberekből további négyezret tudnának harcra befogni.
Vett egy mélyebb levegőt.
- Morgan maga uralma alá hajtotta a kelta isteneket, akik nem engedelmeskedtek kivégezte, így hullott el a teljes japán, azték, egyiptomi és maja pantheon. A többi túl gyenge volt és inkább fejet hajtva esküdt tettek, hogy nem avatkoznak be többé. A görögök meghúzták magukat Dél-Amerikában és a skandinávok – az arcán bánat suhant át. – Mágiával rávette Einar-t, hogy ölje meg Thor-t… Amora és Thorhalla is esélytelenek voltak. Idővel a Skandináv istenek is elestek, ők is Morgan oldalán állnak, Thorhalla-t nem tudta megtörni, őt börtönbe zárta, ahol aludni fog az idők végezetéig, egy olyanba, amiben neki is aludnia kellett, csak kiszabadult mégis. Legalább egy millió harcosa van, csak emberből, robotokból a szám a négy milliárdot közelíti.
Itt kivárt, hogy mindenki feldolgozhassa, amit mondott.
- A többit később, ha mindezt megemésztették, már ez is sok úgy érzem. A nornák a skandináv hitvilágban a Sors istennői, a három nővér, Skuld, Urd és Verdandi. Mindegyikük az emberek sorsát látta, az egyik a múltban, a másik a jelenben, a harmadik a jövőben. A képességemmel a múltat szoktam figyelni, a családom múltját, illetve a végső háborút, hogy tanuljak belőle. Illetve Morgan jelenkori terveit kifürkészni, vagyis most a lányáét, míg Morgan nem tartózkodik a realitásban, így csak a távoliakkal kell beérnem. A lányát próbálom kiismerni egyelőre nem sok sikerre.

Amíg Teddy saját magát vizsgálgatta, hogy miként is néz ki és mivé változott a fények erősebbek lettek a helységben, így már láthatta, hogy egy cellaszerűségben volt. Mindössze egy ágy volt benne, azon feküdt korábban. A helység nagysága alig öt méterszer öt méter volt. Az ágy melletti falon láncok lógtak, amikre ha akarták volna kiláncolhatták volna a nem is olyan régen plüssmedvét, ám most egy kamaszfiú testében levő Teddy-t. Úgy további két perc telt el, eddigre nagyjából sikerült megállnia, ha akart és már nem rogyadozott a lába, bár még a járás így kissé nehézkes volt, mivel nem volt hozzászokva. Ekkor az ajtó kinyílt és egy csinos fiatal nő állt az ajtóban, a vállán valami zöld lénnyel.
- Szóval te lennél az anyám egykori kedvenc játékszere? – kérdezte.
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 3604787-shiklah-hires-9c7e6

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Szomb. 26 Ápr. 2014, 00:04

Ahogyan piszkálom magam világosabb lesz, de ez egy darabig még nem tűnik fel ahogyan nem tudok betelni az újabbnál újabb furcsaságokkal amiket a dolgok megérintése ad, bár ez egy idő után korlátozódik ahogyan a padlón fekve nem sokat tudok elérni és ez az a pont ahol úgy döntök, hogy oda kéne menni valamihez és azt is megfogdosni, ahogyan a saját új testemen egy idő után semmi újat nem fedezek fel a szemeimnek meg.. Olyan-olyan... Annyira nem jól fura hogy ha sokáig piszkálom őket. Szóval a láncok azok amik felkeltik a figyelmem mert jobban össze tudom őket hozni a kínzással és öléssel mint például egy ágyat, ez pedig elég ösztönzés ahhoz, hogy megpróbáljak felállni és odamenni, ami nem mutatkozik egyszerű feladatnak. Bár lábra vergődni annyira nem is problémás, igaz nem tudom hogyan csinálom, olyan dolgokkal csinálok valamit amik teljesen idegenek számomra de valahogy mégiscsak csinálok velük valamit és már lábon is vagyok, igaz azt most nem sorolom fel hogy meddig is tartott ez a manőver mert a lábaim valamiért furcsán viselkednek és kezdem a furcsa szót sokszor használni de nem nagyon tudom hogy mi történik szóval azt hiszem érthető, igen-igen, Teddy tudja a legjobban és mindent tud, még azt is amit nem csak azt kicsit máshogyan! Jééé furán gondolkodtam magamról. Ja és közben már itt állok és a lábaim sem viselkednek izén amíg egy helyben állok, de amikor lépni próbálok az már nem olyan egyszerű és nem egyszerű lábon maradni, ami pedig az egészbe bele visz egy meglepetést az a kinyíló ajtó és az azon belépő nőszemély. Kíváncsian fordítom felé a tekintetem és ugyan ezzel a kíváncsisággal kavart barátságos érdeklődés jelenik meg a tekintetemben ahogyan a szavai közben oldalra biccentem a fejem és végül ki tudja hogyan de elmosolyodom.
- Szia! Teddy vagyok! Te ki vagy? - Kérdem buzgón és kíváncsian, kedvesen és gyerekesen integetve a magam már-már sablon szövegével amit minden ismeretlennek felteszek és néha nem kapok választ, és őket meg fogom ölni... Mindet... De most kíváncsi vagyok, ez az egész helyzet megpiszkálta a kíváncsiságomat mert annyira sok új, megmagyarázhatatlan és érdekes dolog van hirtelen és az erős unalomra pedig emlékszem nem olyan régről és ez sokkal jobb. A kérdésére pedig egyértelműen ilyen módon nem válaszolok mert nem tudom miről beszél, de lehet ismertem és megöltem valakit és arról beszél? Nem... Hacsak nem egy kutyákkal széttépetett emberről beszél... Nem ez fontosabbnak hangzik, de nem kérdőjelezem meg mert ez eszembe sem jut, vagyis valahol mélyen igen de ez nem feltétlenül jut el a tudatom értelmesebb részéig jelenleg, ahogyan valamiért széttárom a karjaimat mert biztosabbnak érzem úgy a mozgást és úgy próbálok meg elindulni az irányába, az arcomon egy elszánt de továbbra is barátságos arckifejezés, mert oda fogok menni ha törik ha szakad, érdekesebb mint a láncok a falon, most még.
~ Úúúú vajon így milyen? ~ Csillan fel a tekintetem ahogyan a gondolat átsuhan a fejemen és szinte az első lépés után megtorpanok hogy megpróbáljak csak egy lépésnyit előrébb teleportálni, hogy vajon az is kivált-e valami furcsát vagy sem. Eztán ugyan úgy ahogyan az első lépést megtettem folytatom előre az utat. Szokásostól eltérően azért nem beszélek még mert éppen nagyon koncentrálok a célom elérésére, de csak idő kérdése.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Vas. 27 Ápr. 2014, 20:53



Banánnal teli számmal a könyvespolchoz igyekeztem. A könyvespolc régimódinak hatott, öreg ódon fából. A könyvek fakó voltak, legalábbis nem tűntek újnak. Elkezdtem a szemeimet legeltetni a betűkön. Először egy lila borítású kötet gerincét olvastam. Azt hiszem túl gyorsan, mert nem értettem. Szememnek továbbra is értetlen volt az írás.  Gyorsan a mellette lévő könyvre révedtem, ám azon sem volt érthető felirat. Körbevizslattam az összes könyvet, majd egy lépést hátrébb léptem és kűröltekintően megjegyezhetem, nem én vagyok a bolond, ezek valóban nem az én szájíze szerinti írások. Ezek szerint megváltozott volna maga az írott szöveg is? De akkor hogyhogy értjük mit mond? Biztos ez is valami trükk. Na mindegy a képek azért csak elárulnak valamit. Megint a lila könyv felé vettem az irányt, kinyúltam a kezemmel hogy elvegyem. Ám az majd az egész polc megremegett. Hologram? Na ne... Végülis gondolhattam volna, hogy a könyvek ideje is lejárt. De akkor ez meg minek? A választ Miller adta meg:

-...a látványt Roma kedveli, ő ilyen szempontból eléggé maradi.

Szóval csak egy dekorációs kis miliő.

- Milyen eredeti- jegyeztem meg gúnyosan.

Vajon most is kapok egy ökölszendvicset vagy elsuhan feje felett? Láthatóan nem törődik vele, s inkább az információkat mondja. Sok minden kiderült ebből a néhány kis mondatból. Sajnálatomra az egyiptomiak nem életék túl, bár nagyon kedveltem őket....és ahogy hallom Thorhallának sem kegyelmezett a sors. Mégis ez hogy lehet? Egyáltalán hogy foghatták el, ahogy hallottam ő nagyon erős.
Miller tovább folytatva monológját, kiderül hogy mégsem hazudtolta meg önmagát, s kiszabadult. Hmm...most ha jól számolom tulajdonképpen a föld népességének a fele az övé, mármint persze robotok nem élőlények, de az akkor is nagy létszám. Hmm...hogy lehet hogy valakinek minden realitásban kedvez a sors és valakinek soha...lásd engem...erre sokan azt felelnék a szerencse az mindenhol szerencse....

- Hallával szövetségben állunk? Reméllem...több robotja van mint nekünk emberünk, talán emberből is több van neki....

A fejszámolás sohasem volt az erősségem. A monológot tovább folytatja a csaj. Most Morgana lányáról beszél és a sors istennőiről.  Nem halottam eddig róluk...
.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 28 Ápr. 2014, 01:00

Albert hosszan hallgatott és csak figyelte a társait. A démonnak becézett bajkeverő nő, az őrült forma férfi, a Miller gyerek és az öreg Victor. ~ Miért mindig velem történik ez? Ad-hoc társakkal kell megmentenem a világot. Rendben. A világot csak most. Máskor elég Avalont, vagy New Yorkot. ~ Nagyot sóhajt, összeráncolja az orrnyergét, majd jobbjával megdörzsöli. Kezdi zavarni Ingrid felsorolása. Teljesen irreleváns. Wave after wave néhány ezer vagy akár egy száz fős csapat is bedarálja a kis kompániát. Azt pedig cseppet sem tudja elképzelni, hogy nyílt csatában vegyék fel a kesztyűt Morgana embereivel.
-
Teljesen felesleges eposzi seregszemlét tartanunk. Ők sokan vannak, mi meg kevesen. Legyen ennyi elég. Nem hiszem, hogy megpróbálnánk megtámadni magát Morganat vagy célunk lenne felszámolni a hadseregét. Jobban érdekelne, hogy mi a terv. Bemegyünk, találunk egy eszközt ami visszavisz minket vagy a tudatunkat a múltba, hogy megakadályozzuk a végzetes baklövésem?

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 28 Ápr. 2014, 01:23

Hűvös és hideg vagyok kívülről, támaszkodok a hideg acél kardmarkolatnak és rezzenéstelenül hallgatom az állást, mintha csak egy félbehagyott sakkmeccs állásáról lenne szó. Magamban azonban már idegesen szorítom a fegyvermarkolatot és talán még izzadtságcseppek is megjelennének a homlokomon, de annál már sokkal rutinosabb vagyok. Amire kérdeztem arra választ is kapok.
- Köszönöm. Ha időm engedi, igyekszem bővíteni a tudásom az északi istenségek mítoszaival is.
Legalább a kérdéseimnek annyi haszna volt, hogy a Kapitányunkat felvertem éber álmából. A túlerő az nagy, ebben igaza van, de azt még én sem gondoltam komolyan, hogy ez számítani. Öngyilkosság lenne nyíltan kiállni ellene, trükközni kell és abban jó vagyok. Színpadiasan átadom a porondot, kezem legyintésével is jelezve neki. Ki kellene várnom a tervet, megfontoltan, de mégis eszembe jut még valami.
- Még a terv előtt, ha megbocsátanak. Hol van most Morgana, ha nem ebben a világban?
Sántít ez az egész kép, rosszat sejtek a mese végére.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 28 Ápr. 2014, 09:55

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. május 1. (csütörtök)

Auaritia szavaira ezúttal nem történt semmi sem, csak egy fejcsóválás nem is Ingridtől, hanem Victor részéről. A kérdésre sem a nő felelt először, hanem a férfi.
- Nem, az áz istenek nem használnak robotokat, azt Morgan teszi. És őfelsége alszik, igen régóta, a gyermekei együtt, beleértve Ingridet és a húgát, ők öten tudnák kiszabadítani, de mivel az ötből három Morgan befolyása alatt áll, kizárt, hogy megtörténne, hogy Lady Thorhalla a segítségünkre lehessen. Főleg, hogy…
- Önnek Lady Thorhalla Lokidottir őfelsége – mondta Ingrid ridegen. – És nem Halla, az a családtagjai kiváltsága. Főleg, hogy esélyes, hogy dühében kiirtaná az emberiséget, amint felébredne. De ezért szeretjük őt.
Az utolsó részeknél nem lehetett eldönteni, hogy ezt most teljesen komolyan gondolta-e, vagy pedig csak viccnek mondta, mert a hangja ugyanolyan rideg volt, mint előtte. Már éppen feleltek volna arra, hogy mi a terv, amikor Holmes is közbevágott.
- Morgan jelenleg abban a világban van, ahonnan a gonosz Britannia Kapitány is származik – mondta a nő. – A szeretőjével együtt. A világra addig is dr. Doom és Alana Shear, Morgan és a másik kapitány lánya vigyáz.
- Ami a tervet illeti, roppant egyszerűnek hangzik – vette át a szót Victor. – Be kell jutni Morgan, azaz éppen Alana tróntermébe és kijuttatni onnan a halott Britannia Kapitány testét, hogy vissza lehessen jutni az időban.
- Nem a katasztrófa elé fognak visszajutni, az fix pont volt. Egy elixírt kell elvinniük Morgannak, amivel megmentheti Mordredet, a fiú halála miatt lett azá, aki ma a világunkat uralja.

- Akkor ezt igennek veszem – mondta a nő. – Alana Shear vagyok. Morgan LeFay és Albert Shear lánya, Britannia Kapitányé.
Szinte megvetően és undorodva nézett végig Teddy-n, ahogyan a fiú végigmérte a szobát és belegondolt abba, hogy mivel mit lehetne odabent csinálni.
- Anyámnak biztos, hogy szüksége lenne még rád, milyen sajnálatos, hogy épp nincs itt. Nem is kell tudnia róla, hogy visszajöttél. A bácsikám remekül el fog veled szórakozni, miközben felboncol.
Hátrébb lépett, ki a cellából.
- Készítsétek fel az útra, Latveriába viszitek Victor bácsihoz.
A szavai után két hasonló robot lépett be, mint, amiket Teddy korábban is látott, csak ezek sokkalta modernebbek voltak azoknál, már külsőre is.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Auaritia Szer. 30 Ápr. 2014, 14:20



Nem értettem meg az összefüggést. Előbb ezen mondatokat modta: - Legalább egy millió harcosa van, csak emberből, robotokból a szám a négy milliárdot közelíti.
Ezek szerint akkor most mégsem használnak robotokat, csak van neki?....jó mindegy mondjuk hogy értem. A háttérből a rideg csajszi újra felszólalt:

-Önnek Lady Thorhalla Lokidottir őfelsége. És nem Halla, az a családtagjai kiváltsága. Főleg, hogy esélyes, hogy dühében kiirtaná az emberiséget, amint felébredne. De ezért szeretjük őt.

Önnek lady thorhalla.....blablabla...ajajjj nem tök mindegy, ha már örök álmot aluszikáll ? Minek felségezzem? Nekem ő nem a parancsolóm....az lehet hogy itt ezek szeretik, ha valakit őfelségezhetnek, de én jobban szeretem, ha engem hívnak annak. Nem, ezt nem fogom hangosan kimondani, bizonyára nem tetszene ezeknek a szolga lelkűeknek....helyette inkább mosolygok egyet.
A terv elhangzása után sajnos nem foghattam vissza magam, kitört belőlem a nevetés. Persze aztán elnézést kértem és a szám elé tettem a kezem. Ironikusan mondtam, kavarászva:

- Nahát, ez valóban roppant egyszerű.

S társaimra néztem és vártam mit reagálnak. Én a magam részéről csak annyit mondhatok, egyszer így is úgy is meg fogunk halni, ha akarjuk legyen hát most...
Lecsillapodtam és megkérdeztem:

-Rendben, ha még sikerül valahogy bejutni a trónterembe, ami nyilván nincs több száz őrrel őriztetve, és észrevétlenül kihurcolni onnan a kapitány holttestét és visszatérni a múltban, na szóval ha ez esetleg sikerülne, hol találjuk Morgant? Én speciel nem láttam, akkor amikor arra fele voltam. Egyszer elrepült felettem az tény, de utána hova ment, tudja valaki?

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Szer. 30 Ápr. 2014, 22:51

Albert csak ráncolja a homlokát, ami persze nem látszik a maszkjától. Kezd neheztelni a nőre, aki kicsit sokat beszél és látszólag értelmetlen dolgokat mond. Számára legalábbis. Mondjuk Ingridet is túl szőrszál hasogatónak tartja ezzel a név és cím igazítással. Egyszerűen nem érti, hogy most ezzel mi volt a gond. De nem is akarja. El van foglalva azzal, hogy még mindig korog a gyomra, ráadásul a tervet sem egészen érti.
-
Khmmm... - emeli fel jobb kezét, mint kisiskolás, aki szót kér. Aztán amint beáll egy pillanatnyi szünet rákezd. - Jelezném, hogy éhes vagyok. De mielőtt valamit harapok. Oldjunk fel gyorsan egy zavart a tervben. Tegyük fel, hogy sikerrel bejutunk, kihozunk engem és még vissza is megyünk, bár talán jobb lenne ha csak én mennék, az időben. De miért kéne meggyógyítanunk a fiút ahelyett, hogy nemes egyszerűséggel leszúrnám Morganat?!

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Teddy Csüt. 01 Május 2014, 04:50

-ÚúúúúúÚÚÚÚÚÚúúúú!.... Sosem hallottam. - Jegyzem meg őszintén ahogyan a családjáról beszél, amit nem értek igazán, hogy miként működik, úgy értem, hogy miként van egyre több és több ember, tehát... Összevarrják őket? Vagy.... Nem tudom, igazából nem is igazán érdekel hogy miként jön létre az amit úgy szeretek elvenni, inkább a halál része az ami érdekel. Fura, hogy eddig nem találkoztam vele, de most éppen Morgan ténye az, ami izgatottabb pattogást vállt ki belőlem, mint egy gyerekből.
- Hol van? Hol-hol-hol?? - Mindig örülök ha találkozhatok vele és van egy olyan érzésem hogy jobban élvezném a társaságát mint a jelenlegi személynek aki a kezdetek ellenére valahogy nem tűnik túlzottan érdekesnek, meg persze mond még pár dolgot amit elengedek a fülem mellett, ahogyan viszont a gépek jelennek meg az ajtóban egy pillanatra eltűnik a mosoly és az érdeklődés az arcomról.
- Unalmasak. - Állapítom meg ahogyan a páncélosokra nézek, bár valahogy talán kicsit mégis érdekesebben néznek ki de még mindig ugyan olyan vérbeli unalmasnak látszódnak mint ahova fajilag soroltam őket, annak megfelelően pedig, hogy nincs kedvem most hozzájuk, meg akarom találni Morgant megmagyarázhatatlan okokból mert csak úgy miért ne? Na meg persze hogy nem figyeltem teljesen egyszerűen megpróbálok ki slisszolni közöttük és elindulni az óh nagy keresésemre, vagy megpróbálok ki teleportálni közöttük és úgy folytatni az utam, remélhetőleg már stabilabban mint korábban.
~ Teddyes feladatom, hogy megtaláljam Morgant! ~ Suhan át a boldog gondolat a fejemen ami közben elmosolyodom anélkül hogy észrevenném, szinte csak ez lebeg a szemeim előtt, a maradék dolog meg egyenlőre kizárásra kerül. Mivel Al..... Allen?... Alan?... Szóval ő nem váltotta be a hirtelen jött reményeket ezért vele sem foglalkozom különösebben, általában pedig megfordulna a fejemben a meggyilkolásának gondolata de valamilyen szinten még mindig az újdonságok hatása alatt vagyok és éppen a nagy kinyomozandó nyomozás fontosabb, még, amíg meg nem unom, de mivel általában jó játék nyomozósat játszani ezért nem hiszem, hogy egy hamar meg fogom unni.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 01 Május 2014, 09:29

Tovább csapkodnak az elmém tengerén a hullámok, bátor matrózként állok a fedélzeten és nézek szembe a fejem felett összeérő habokkal. Thorhalla felébresztése nem feltétlenül jó ötlet, lehet a végeredmény rontana a helyzeten, hiszen csak át kellene vennie Morgan helyét, bár jó segítség lehetne, ha már nem látszik az esthajnal sem a ködtől, kár, hogy az öt kincshez vezető térképrészletből három az ellenség kezében van. A helyzet ezután csak tovább fokozódik, az ellenséges flotta admirálisa most hiányzik, de van helyette két másik kapitánya, abból az egyik Doom, a másik Morgan meg a gonosz Kapitány lánya. A sós tenger illatát beszívom, s kitisztítom a fejem. A tervbe nem akarok belekontárkodni, az nem az én szakterületem és aki nagyon ugrál, az könnyen elesik az ingatag pallókon. Egy zavar csak, azt hittem a mi kapitányunk megkerüli a vihart, rutinos vén tengeri rókaként és nem akar rögtön a legnagyobb hullámtetejére hágni.
- Engedelmével Kapitány - kezdek bele ismét - nem tisztem megállapítani, mi a helyes, de Morgan megölése talán túl nagy falat lenne elsőre. Ha visszatérünk a robbanás utáni időbe, ott lesznek vele a robotjai, és a másik Kapitány is meg a sárkányok. Legutóbb, ahogy láttam segítséggel sem bírt velük, nem hogy Morganaval, akinek biztosan van néhány ügyes trükkje egy ilyen esetre. Talán könnyebb odaadni neki az elixírt, a fiú megmentéséhez, amit ő is akar, mint még egy harcit hátrányból kezdeni.
Annyira azért nem aggódok, mint látszana elsőre. A tengerek réme, kraken nem tűnik fel egy örvény mélyén, már lehet is ebből valami, csak vissza ne jöjjön a másik világából.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 01 Május 2014, 10:40

Résztvevők: Albert Shear, Jonathan Holmes, Teddy és Auaritia
Következő körváltás: 2014. május 4. (vasárnap)

Albert szavaira, hogy éhes Victor mutatott az asztalra, hogy nyugodtan szolgálja ki magát, ami még mindig tele volt gyümölcsökkel, felvágottakkal, zsömleszerű péksüteménnyel és egyéb megszokott hagyományos angol reggelihez beillő ételekkel. Ezúttal ő felelt és nem Ingrid a felvetésekre.
- Avalonban hölgyem – mondta Auaritia-nak. – Kapitány odatalál, ha szükséges lesz.
A barátja kijelentésére megrázta a fejét, az azonban látható volt, hogy Holmes szavai legalább megnyugtatták a párost, hogy ő maga nem egyből az ölésre gondolt.
- Úgy látom, hogy akkor itt némileg félreértések vannak – folytatta Victor. – A feladatotok Kapitány nem az, hogy átírjátok a realitást, hanem kiküszöböljétek azt a hibát, ami megtörtént, ami miatt itt vagytok és ez a jövő létrejött. Egyrészt képtelen lennél megölni Morgan-t, még gyenge vagy hozzá. Idővel persze sikerülhet, de még nem.
- Ez a jövő érthető módon egy rákos kinövés a realitásban. Soha sem jöhetett volna létre, de megtörtént. Vissza kell a világot terelni a rendes időfolyamba, ha nem, nem csak e világra, de a teljes multiverzumra nézve végzetes lehet. Önöknek közelmúltban egyszer úgyis összeomlott már a multiverzum, amikor Marvel is elpusztult. Ha babráljuk az idővonalakat egy újabb összeomlás következhet be, ami ugyanúgy fennállhat, ha ez a világ nem szűnik meg létezni és nem kerül a világ újra abba a folyamba, amibe kellene. Mi is szeretnénk Morgan-t holtan látni, de nem lehetséges, ott abban a pontban nem. Neki is Mordrednek is élnie kell, ez kell ahhoz, hogy a világ ne forduljon káoszba.
- Mindezek után remélem mindenki érti, hogy mi is forog kockán – fejezte be Victor.
- Megvan a medve – szólalt meg hangosan, majd rádión folytatta. – Gyertek ki Aesa, a lehető leghamarabb!

A két oldalról közrefogott Teddy-t egy hosszú kőfolyosóra vezették ki, megannyi cellát lehetett látni mindenfelé, a legtöbben emberek voltak, láncokon lógtak a falakon. Meggyötörtek, megkínzottak. Ahogyan tovább haladtak kőlépcsőkön felfelé, eddigre Alana-t már sehol sem lehetett látni. A lépcsőn való felérés után egy újabb ablaknélküli kőfolyosóra érkeztek, aminek a végén fémajtó volt a távolban. Az egésznek még mindig olyan érzése volt, mintha a föld alatt lettek volna. A robotok még mindig szótlanul kísérték Teddy-t, addig a pillanatig, amíg a jelenlegi fiú két kezet nem látott meg a robotok mellkasából kiállni. Emiatt azok megtorpantak és szikrázva omlottak a földre. Ha Teddy hátranézett, akkor egy maszkos nőt láthatott meg, hogy ott állt mögötte a kezeit most engedte le, ő okozta a robotok tönkremenését.
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Tumblr_mtcki1MTXA1rcsnl1o1_1280
- A plüssmedve megvan, bár éppen zöld és igencsak élőnek tűnik – mondta a nő a levegőbe, valószínűleg rádióba.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Albert Shear Pént. 02 Május 2014, 00:21

- Óóó... - Albert azonnal az étkezőasztalhoz lép és végignéz rajta. Csak fél füllel hallgatja a társalgást, miközben leszel egy karéjt egy kalácsból, majd vajazni kezdi az egyik felét, jó vastagon. Teát keres, amikor meghall valamit a háta mögül, ami nagyon nem tetszik neki. Nem a hajléktalan forma akadékoskodása zavarja. Hanem Victor és Ingrid. ~ Nem. Nem. Nem. ~ húzza fel magát gyorsan és baljával rákoppint az asztalra. Aztán az öklével üt rá egyet, majd még egyet és egyre erősebben addig, amíg az ketté nem hasad és minden tartalma a földre nem csúszik, röpül vagy zuhan. Aztán visszafordul a többiek felé, de felváltva néz Ingridre és Victorra.
-
Nem. Ez butaság! Nincs előre megírva semmi sem. Ha mégis, akkor az is benne lett volna, hogy megölöm a fiút. És valójában a jó helyen, időben, térben, realitásban vagyunk. Mert nem lehetne belepiszkálni. Csak ti hiszitek azt, hogy rossz és vissza kell csinálni. De visszacsinálom. Megmentjük a fiút. De Morganának meg kell halnia. Egyensúly. Baromság. Éltek, a világ nem omlott össze, pedig az egyensúly felborult. Ha a jók lesznek többen jobb lesz. Ennyi. Nem vitatkozom. Egyébként jó, hogy ti kis senkik jobban tudjátok ezt, mint a nagy játékosok. És itt Romara és Morganara gondolok. Nah, mutassatok térképet, alaprajzot, bármi ami van. Meg adjatok fegyvereket és néhány rátermett embert, akik harcokhoz vagy betörésekhez szoktak és induljunk....csináljuk vissza. Ne vesztegessük az időt.  - mondja, majd befejezi a jobbjában maradt reggelijét.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A világ jövője (A Kígyó Csókja) - Page 2 Empty Re: A világ jövője (A Kígyó Csókja)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.