Maryland

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Maryland - Page 4 Empty Re: Maryland

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Május 2016, 12:39




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, John Redbow, Zacharias Raphael Morsus, Ralf Shaw, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Connor Hudson, Charles „Hood” Waver és Andrew Ramirez


Szerencsére még eltudta mondani, amit szeretett volna, úgy tűnt, hogy Lyesmith tényleg tudott csatornát nyitni Jean irányába, de eddigre ő nem önmaga volt, hanem a Főnix. És már az entitás volt az, aki felelt is nekik és nem pedig Jean/Karen. Nagyon nem örült annak, hogy a lány elvesztette az irányítást, pontosan tudta, hogy mikre is képes ez a lény, nagyon is látta. Így most már tudta, hogy cselekedni kell, valahogyan ki kellett volna ütni, de az közel sem volt olyan könnyű. Utoljára több részbe szakadt Főnixel harcoltak úgy, hogy valamelyik az ő oldalukon állt és nem egyvalakiben összpontosult. Igazából attól tartott, ha Karent kiütik, vagy valaki megöli, akkor tovább áll az entitás és abból kiindulva, hogy tűz és telepátia az, ami a legfontosabb neki, akkor Lysmith lesz a következő célpontja, ami nem lett volna túl kellemes lehetőség. Még próbált volna szólni, de már nem volt kapcsolat közöttük és még a lángok is letaszították a földre. Látta eltűnni a két elfogott személyt, ahogyan azt is, hogy a mesterlövészek közül az egyiket kiemeli a Főnix és azt, hogy az Essex. Mióta tudott ez az alak alakot váltani? Korábban nem volt erre utaló jel, sem az "időalagútban", sem pedig máshol. Hiába próbált mozogni nem volt képes rá, a név azonban megragadta a figyelmét, amit Essex mondott, azaz En Sabah Nur, hogy őt kellene feltámasztani. Ezek után vesztette el az eszméletét.

//Folyatás: Illionis//

felszerelés Jon:


Maryland - Page 4 00120




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, John Redbow, Zacharias Raphael Morsus, Ralf Shaw, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Connor Hudson, Charles „Hood” Waver és Andrew Ramirez


Oooké, már az első pillanatban éreztem, hogy ez közel sem túl barátságos, amit a csaj fejében éreztem, főleg, hogy ez nem is ő volt. Megborzongtam a Főnix hatalmától, vajon már most végérvényesen átvette az irányítást, vagy pedig csak átmenetileg. Még szerencse, hogy az szakította meg a kapcsolatot, mert már én is megtettem volna, de lett volna néhány igencsak keresetlen szavam hozzá, hogy tűnjön el a fenébe. Vajon a mostani jelenlétét megérezte Jones és Vehl? Piszkosul ajánlom nekik, hogy igen és azt is, hogy ide jöjjenek! Ennek az idióta entitásnak pedig valaki beolvashatna, hogy miért is félnek tőle ennyien, illetve miért is nem akarja senki azt, amit ő szajkóz. Plusz úgy tűnt, hogy még minket is ellenségnek fog fel, legalább is ezt abból következtettem ki, hogy lefogott minket és ismét Essex bukkant fel, tehát ő lőtte le a biztonsági őrt, direkt, hogy kiprovokálja a Főnix ébredését. Okos, csak tudnám, hogy mit... ááhá! En Sabah Nur... nem volt ismerős a név, hogy ki ez, mi ez, de az biztos eltt, hogy vele akarják a Főnixet legyőzni. Annyira nem tartottam okos gondolatnak,hogy ezt az entitás tudtára hozták, hacsak nem valamilyen elterelő hadművelet volt...
Ezek voltak az utolsó gondolataim mielőtt elvesztettem volna az eszméletemet.

//Folyatás: Illionis//

felszerelés Steph:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Maryland - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Maryland - Page 4 Empty Re: Maryland

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 06 Május 2016, 12:40




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, John Redbow, Zacharias Raphael Morsus, Ralf Shaw, Reena Reynolds, Tyler Jackson, Connor Hudson, Charles „Hood” Waver és Andrew Ramirez


2012. szeptember 26., szerda, tizenharmadik/huszonötödik bejegyzés:
”Hiába próbáltam szólni bármit is nem figyelt már rám, egy pillanatra felmerült bennem, hogy egyáltalán Ms. Grey volt az kihez beszéltem? Őt, már amennyire ismertem soha sem hagyott volna figyelmen kívül s válaszolt volna. Bele sem mertem gondolni abba, hogy mi lehet, hogyha éppen a Főnix irányítja őt. Éppen szóltam volna ismét, mikor éreztem, hogy a lángok körbeölelnek s a földre taszítanak, hol le is fognak. Ijedtemben felsikoltottam s ösztönösen próbáltam kiszabadítani magam abból, mi lefogott, de nem sok sikerrel. Láttam, hogy a többiek is hasonlóképpen jártak, mint én s azt is, ki rálőtt Mr. Dave-re az nem a mi egyik emberünk volt, hanem maga Essex. S nyíltan beszélt arról, miről nem lett volna szabad, hogy időkön át üldözi a Főnixet. Lady Hela mit fog mindehhez szólni, hogyha kiderül mindez? Csak abban reménykedtem, hogy nem minket fog felelőssé tenni emiatt. Ó, Neptun kérlek segíts rajtam! Próbáltam könyörögni, mígnem a fény olyan erős volt, hogy teljesen elvakított s a jótékony sötétség magához nem ölelt.”

//Folyatás: Illionis//

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Maryland - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Maryland - Page 4 Empty Re: Maryland

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 06 Május 2016, 12:41




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, John Redbow, Zacharias Raphael Morsus, Ralf Shaw, Tyler Jackson, Connor Hudson, Charles „Hood” Waver és Andrew Ramirez


Reena próbált volna körbenézni, de nem igen maradt ideje minderre, mielőtt még rendesen megtehette volna valami a földre taszította. Ő maga eddig nem igen foglalkozott Karennel, hanem a gyilkost kereste, de úgy tűnt, hogy ez nagy hiba volt. Kapálózott, próbált kiszabadulni, veszettül morgott, de nem igen volt hatással arra az erőre, ami lefogva tartotta. Azt tudta, hogy a tűz rossz és sebez, de az, ami körbefogta az nem így tett. Semmilyen fájdalmat nem érzett és tudta, hogy nem a ruházata és a testhezálló ruhája az, ami felfogja a hőt, vagy a tüzet, hanem egyszerűen tényleg nem égeti. Azt még látta, hogy a közelben levő eszméleten két személy eltűnt, majd az egyik mesterlövész került oda, aki alakot is váltott. Alakváltó és még telepata is? Csak a beszédből tudott rá következtetni, hogy ez azaz Essex, akit említettek már korábban is, hogy ő támadta meg Lysmith-ék célpontját is. A téren és időn át részből semmit sem értett, hogy az mire vonatkozott, vagy hogyan lehetséges ilyesmit kivitelezni, így inkább továbbra is szabadulni próbált addig a pillanatig, amíg a vörös és sárga fények el nem vakították teljesen és nem vesztette el ő is az eszméletét.

//Folyatás: Illionis//

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Maryland - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Maryland - Page 4 Empty Re: Maryland

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.