Illinois

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 10 Szept. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds és Tyler Jackson




dr. Melissa McKenzie



2013. szeptember 28-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 3. szín




2012. szeptember 28. péntek,
Tizenharmadik/harmincnyolcadik bejegyzés:
”Igencsak meglepett, amikor meghallottam a hangot a telefonvonalba. Még talán soha sem örültem ennyire talán annak, hogy valamilyen SHIELD-es hangját hallhatom, a bátyám nem számít ebbe a kategóriába. Hiszen neki mindig nagyon örülök. Meglepett, hogy ügynököt említett, miközben velünk egyetlen egy SHIELD-es sem vette fel a kapcsolatot.
- Ez a bizonyos Holdlovag az ügynök? – kérdeztem.
Jobb ötletem nem volt, mást nem láttunk…
- Essex valószínűleg a tetőn van, akárcsak Derek Morgan; ott van Mr. Miller, Miss Lyesmith s Ms. Reynolds is s Holdlovag. Mr. Jackson pedig velem a lakásban.
Még megvártam, hogy mit is fog felelni minderre, s utána fordultam a házaspár felé.
- Egy ügynök már értesítette a SHIELD-et, hogy itt vagyunk, onnan tudták – magyaráztam. – Fogalmam sincs, hogy kiről lehet szó, de most már minden rendben lesz, önök is megnyugodhatnak.
Ettől még én sem nyugodtam volna meg s valószínűleg őket sem fogja, de mást nem nagyon tudtam, hogy mit is kellene/lehetne mondani ebben a helyzetben.”


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Szept. 2016, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Az egészet addig bírtam ki nevetés nélkül, amíg el nem kezdett az önbecsüléssel jönni ez az idióta barom. Ott már kitört belőlem és én is nevettem. Dehogynem, pontosan tudtam, hogy minket vizsgáztat, vajon miért nem voltam hajlandó a maximumot nyújtani? Pontosan azért, nehogy bármit is megtudjon. De a többiek sem voltak éppen a legjobbak, szóval maximum csúnyán alábecslése lehet.
- Úgy imádom, amikor a magadfajta szánalmas férgek, akik mindenkinél többre tartják magukat lebecsülnek, gyerünk, folytasd. Komolyan Ghost óta nem szórakoztam ennyire jól, még Kovacs-ot is alulmúlod! – mondtam. – Folytasd!
Igazából még folytattam volna azt is, hogy mikor lett olyan puhap*cs, hogy Pietro fajtákkal áll le. Miller és Ramirez fejében látott emlékképek között meg sem közelítette azt az alakot, aki a jövőben volt. A kényelmes jelen már pár hét alatt megpuhította, de erről nem kellett tudnia. Ami meg az önbecsülésemet illette köszönte szépen, tökéletesen megvan, de nem fogok úgy játszani, ahogyan ő akarta. Láthatóan nagyon piszkálta a csőrét, hogy nem azt látta/kapta, amit akart.
A miként jutunk le kérdésemre csak megkaptam a választ, de közel sem tetszett. Elfintorodtam, az a gép még átkozottul messze volt, addig még harc is kialakulhat, nem is beszélve arról, hogy Essex sem örült a SHIELD-es helikopter látványának, amit azt hiszem még képes is lenne leszedni.
- Most komolyan holdacska? – kérdeztem. – Az egy „órára” van még…
Így nem igen lehetett mit tenni, mint várni…

felszerelés:


Illinois - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Miller tartotta magát ahhoz, amit Holdlovag javasolt és nem szólt, igyekezett nem figyelembe venni, amit Essex mondott. Bár érdekelte, hogy egyáltalán mire kellenek a férfinak, mik a tervei, miért pont ők – bár erre volt egy ötlete, hogy azért, mert a többségük járt különböző időzónában – és mit is tesztelt. Ami a saját önbecsülését illette megvolt, de nem akart elégtételt adni Essex-nek, bár az sem volt feltétlen a legjobb ötlet, hogyha húzták az idegeit.
- Lyesmith, elég! – szólt rá a társnőjére, amikor megszólalt az.
Azt meg főleg nem, hogy a nyílt provokálást mennyire fogja szívén viselni, bár kételkedett benne, hogy jól. Az egyelten reményük most tényleg az volt, hogy mihamarabb megérkezik az a gép, amit Holdlovag mutatott, mindazonáltal remélte, hogy azelőtt érkezik meg mielőtt Essex elveszti a türelmét.
- Vigyük ki a tető szélére Dereket, hogyha megérkezik a gép, akkor mihamarabb átjuthassunk.
Mondta mindezt Reena-nak és, ha a lány is segít, akkor egészen közel próbálnak menni a tető széléhez, hogyha megérkezik majd a SHIELD, akkor rögtön feltudják adni Derek-et. Ha Essex támadna valamilyen oknál kifolyólag, akkor próbálja az ájultat védeni a saját testével is akár.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 11 Szept. 2016, 11:09

23:05.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson.

Marquez ügynök gyorsan válaszol Melissának.

– Így van, de… ezt kérdezi? Elnézést, mi úgy értelmeztük, hogy ezt tudják, és ő talált magukra. Titkos ügynök. Meg tudja erősíteni, hogy egyetlen ott lévő civil sincs tisztában a Holdlovag kódnevű ügynökünk S.H.I.E.L.D.-hez tartozásáról? Kérem, tartsanak ki, és ne avatkozzanak a civileket veszélyeztető akciókba, míg oda nem érünk!

Ezután Morgan rendőrtiszt és neje kicsit megnyugodnak Melissa szavaira, de Joe azért még aggódik az öccséért.

Illinois - Page 4 Police10 – Derek… vele mi lesz? Ugye nincs bajban? Kérem… még csak gyerek.

Essex közben immár dühösen hallgatja az ifjú ügynököket, majd sóhajt, és egyenesen Jonathan szemébe néz.

Illinois - Page 4 Essex10 – Te láttad a saját szemeddel. Átélted. Tudod, mit akarok megakadályozni. És mindezek ellenére… akadályoznál ebben? Ha valóban így van… akkor feladom. Győztetek. Legyünk hát ellenségek. Kettőt megkaptam közületek… talán az is elég.

A férfi még mindig nem állja útját senkinek, így Dereket gond nélkül ki lehet vinni a tető szélére. Eközben a S.H.I.E.L.D.-helikopterből jól láthatóan kiugrik négy ügynök, akiken bekapcsol valamiféle hátirakéta, és azzal indulnak meg nagy sebességgel a tető felé. A kezeikben jókora fegyvereket tartanak.

Essex ezután nem vár tovább, megfordul, hogy távozzon… ám hirtelen két vöröses, nundzsaku-szerű harci bot találja fejen, illetve lábon, amitől összecsuklik. A szomszéd tetőről macskaszerű könnyedséggel és akrobatikussággal ugrik le melléjük egy sárga-vörös ruhás, szintén maszkos fiú, aki ránézésre nem lehet több 14-15 évesnél, talán még annyi sem.

Illinois - Page 4 Ray10 – Bocs a késésért, Maximoff durván elbánt velem… és White meg a másik lány…

Illinois - Page 4 Knight10 – Ezt majd később. Koncentrálj.

Sinister homlokán felizzik a vöröses kristály… mire Stephanie és Jonathan meghallják a hangját az elméjükben.

Illinois - Page 4 Essex10 – Biztosan ezt akarjátok? Ha nem engedtek el, annak következményei lesznek, itt és most, halott ügynökökkel és civilekkel… Ők még nem tudják, mire vagyok képes, de ti igen. Utoljára kérdem: EZT AKARJÁTOK???


A hozzászólást Ultimate Guru összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 03 Május 2017, 17:01-kor.

_________________
Illinois - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 11 Szept. 2016, 22:58




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds és Tyler Jackson




dr. Melissa McKenzie



2013. szeptember 28-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 3. szín




2012. szeptember 28. péntek,
Tizennegyedik/harminckilencedik bejegyzés:
” - Neptun nevére honnan kellett volna tudnom? – kérdeztem. – Civil vagyok, nem SHIELD ügynök…
Azt nem akartam hozzátenni, hogy nem hittem volna, hogy a SHIELD egy többszörös személyiségzavaros személyt is alkalmazni fog. Mi talán nem voltunk még gyerekek? Talán Derek valóban kissé fiatalabb volt, mint mi; a többség, de akkor is. Nekem szerencsém volt, de volt pár olyan gyakornok, aki még a 21. vagy a 18. születésnapja előtt került a „rendszerbe”. Nem igen tudtam, hogy mit is mondhatnék Mr. Morgannak azonfelül, mit szerettem volna, hogy úgy legyen. Talán egy kegyes hazugság lett volna a célravezetőbb? Amennyire ismertem a többieket abban biztos voltam, hogy Mr. Miller nem fogja hagyni, hogy bármi baja essék, ezt pedig úgy véltem, hogy nyugodtan kimondhatnám hangosan is. Kellően reménykeltő s pozitív. Így igen, mindezt hangosan is kimondtam nekik.
- Biztos vagyok benne, hogy Mr. Miller nem hagyja, hogy baja essen s mindenképp haza fogják hozni – mosolyodtam is el bíztatóan. – Végtére is ők a különítmény tagjai, legalább is ő s Ms. Lyesmith. Bizonyára egy-két perc s már be is jön Derek az ajtón.
Most már csak nagyon, de nagyon reménykednem kellett benne, hogy valóban így lesz s hamarosan tényleg felbukkannak ismét.”


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 11 Szept. 2016, 22:59




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Tyler Jackson


Reena bólintott Jonnak a szavaira, majd neki is látott ő maga is a tető széle felé haladni, hogy oda vigyék az eszméletlen fiút. Mivel nem történt semmi sem, ami akadályozta volna őket, így oda is érkeztek. Abból továbbra sem értett semmit sem, hogy mit is mondott Essex, hogy miről beszélt. Neki mindez nem mondott semmit sem. Talán valamilyen korábbi ügyük nyomán, amikor ő maga még nem volt itt és arról beszélhetett. De eljutottak arra a pontra, hogy ellenségként akarja őket kezelni a másik, ami pedig nem tetszett a lánynak. Szerencsére látta, hogy az ügynökök jetpackkel közelebb indultak, így most már úgy ítélte meg, hogy belátható időn belül ide fognak érni. Közben Essex is elindult volna, de meglepetten nézte a fiatal fiút, aki megállította és megérkezett ide. Itt már-már remélte, hogy vége lesz az egésznek, de ekkor vörösen izzott fel a férfi homlokán az a valami.
- Mi történik? – kérdezte.
Mivel ő kimaradt a telepatikus üzenetből – szerencsére – így egyelőre csak kérdőn pillantott körbe remélve, hogy választ kap.
- Miért nem próbál már távozni? – érdeklődött újra.
Egyébként ő maga is ugrásra kész volt, bár valamiért az ájult fiút sem hagyta volna magára, így egyelőre nem tett semmit, csak várakozott.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Vas. 11 Szept. 2016, 23:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Sikerült! Roppant büszke voltam magamra, hogy immáron sikerült felhúznom a fickót. Lehet, hogy azt hitte, hogy nem fog menni, de akkor roppantul alábecsült. Imádom, ha alábecsülnek a végeredmény sokkal hatásosabb ilyenkor. Az ellenségeink pedig mindig szeretik ezt megtenni, elfelejtik, hogy mennyire okos vagyok.
- Na végre, hogy eljutottunk ide! – mondtam lelkesen. – Nem lehetett volna úgy pár nappal ezelőtt és ezt az egész emberrablási f*szásgot kihagyni? Legközelebb gondolkodj el rajta a fejedet sem árt néha használni… gondolkodásra… És még mindig nem teszed… csak hozod létre, csak hozod és hozod azt, amit el akarsz kerülni. De folytasd csak drágám, kíváncsi leszek, hogy mikor jössz rá, hogy te okozod azt, amit nem akarsz!
Volt egy olyan érzésem, hogy Hela kezdett nagyon pipa lenni, hogyha figyelte akkor mikor is avatkozna közbe. Vagy van-e valamilyen mód arra, hogy megidézzük az úrnőt, vagy beszéljünk vele, majd Thor-t megkérdezem, ha végre újra látom, mert akkor szeretnék Hela-val elbeszélgetni erről az alakról többek között. A kölyök megérkezése hatásos, még akkor is, ha nagyon gyerek volt. Amikor megkaptam a telepatikus üzenetet, akkor próbáltam azonnal megszakítani, elvágni a telapatikus csatornát, hogy ne halljam a nyivákolását. Ha nem sikerül, akkor csak ezt üzenem vissza.
~ Hajrá, engem ugyan nem érdekel az üres fenyegetőzés. Ha megtennéd, akkor már tetted volna és utána hozod fel ezt, hogy még többen fognak… de még ehhez is túlságosan ostoba vagy… untatsz, ~
Nem féltem tőle és még csak pszichopata sem volt, csak egy újabb ZS kategóriás „főgonosz”. Azért figyelek, ha támadna, akkor próbálok kitérni.

felszerelés:


Illinois - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Jon, noha tudta, hogy nem a legjobb ötlet állta Essex tekintetét, majd továbbra is ridegen, magabiztosan szólalt meg. Tehát Emma tényleg hozzájuk állt be a másik pedig vagy a lány, akivel együtt felébredtek, vagy pedig a korábban távozó Hudson, vagy bárki, aki nem volt már itt velük, de korábban a plázában még igen.
- Racionális vagyok, tisztában vagyok az elméleti fizika elméleteivel. Azzal, hogy próbálja megakadályozni, pontosan azt fogja előidézni, amit meg akar akadályozni. Azzal, hogy fellép ellene és próbálja átírni a történelmet „eseményeket” fog létrehozni. Ha nem tenne semmit, akkor nem történne meg. Maga itt van, úgy fogja alakítani a történéseket, hogy mindent felborít. Maga lesz az, aki elhozza azt, amiben élt.
Teljes, szilárd meggyőződéssel hitt ebben, hogy így lesz, mert erre voltak fizikai bizonyítékok.
- Már pusztán azzal ezt teszi, hogy a jelenben van, meg azzal, hogy feszegeti a témát.
Arról nem is beszélve, hogy hitt abban, amit Hela mondott, hiszen a mostohaanyja is nagyon sokat kockáztatott azzal, hogy megállítsa Mephisto-t és lezárják a világot. Már végre távozott volna a férfi, amikor egy fiatal kölyök megállította, közben a SHIELD-esek is már itt voltak a nyakukon szerencsére. Sajnos a telepatikus üzenet sem tette jobbá a helyzetet.
- Takarodjon! – mondta, majd a frissen megérkezett kölyökre és Holdlovagra pillantott. – Engedjék elmenni…
Pontosan tudta, hogy ez a vadállat tényleg megteszi, az, hogy itt van azt jelentette, hogy tett valamit a jövőben Kábellel, hogy nehogy ő jusson ide. És ebből, illetve a korábban látottak alapján képes arra, hogy felrobbantson itt mindent, hogy mindenki meghaljon csak azért, hogy távozni tudjuk.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 17 Szept. 2016, 12:47

23:10.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson.

Marquez ügynök próbálja megnyugtatni Melissát.

– Rendben, semmi probléma, dr. McKenzie, hamarosan minden rendben lesz. Köszönjük az együttműködést. Triskelion vége.

Közben a nő sikeresen meggyőzi Morganéket, hogy ne aggódjanak, de azért Joe még mindig idegesen figyeli az ablakot és a kinti eget.

Essex dühösen hallgatja Stephanie-t, a telepatikus üzenete pedig még inkább felbosszantja, de amikor Jonathan ráordít, hogy takarodjon, kissé halványul a homlokán izzó kristály. A férfi csak biccent, majd egy hirtelen mozdulattal leveti magát a tetőről. Ha valaki esetleg utánamenne, nem látna már odalent semmit, ahol Essexnek kéne lennie, a férfi szőrén-szálán eltűnt.

A Fenegyerek ugyan próbálja megakadályozni Sinister távozását, de Jonathan kérését tiszteletben tartva a Holdlovag leinti, jelezve, hogy ne tegyen semmit.

Illinois - Page 4 Ray10 – De… de miért?

Illinois - Page 4 Knight10 – Hallgass. Ma este szépen dolgoztál. Menj, nézd meg te is, rendben van-e Morgan.

Ezután a Holdlovag lassan odalépdel Jonathan és Stephanie mellé, és halkan folytatja.

Illinois - Page 4 Knight10 – Nagyon kevés emberben bízom a S.H.I.E.L.D.-nél… ezért dolgozom nekik. Tartsd közel a barátaidat, és még közelebb az ellenségeidet. De ti… mások vagytok. Mélyebb kapocs van köztetek és Essex között, és ha azt mondjátok, hagyjam elmenni, ám legyen. Én sem akarnék civil áldozatokat. A történelem átírása, itt van a jelenben, megakadályozni valami eljövetelét… Amit itt hallottam, az a mi titkunk marad, és ne féljetek, a kölyök sem fog szólni róla. Lelkes, de fiatal, valószínűleg nem is érti mindezt.

Illinois - Page 4 Ray10 – Ugye megvan, hogy baromi jó a hallásom? Hallok mindent!

Illinois - Page 4 Knight10 – Cserébe, úgy vélem, kérhetek annyit, hogy ne szóljatok a S.H.I.E.L.D.-nél senkinek arról, hogy nem vagyok velük tökéletesen őszinte. Hasznos hozzáférni a forrásaikhoz, de még Fury kiiktatása óta is túl korrupt és romlott az a szervezet, hogy teljességgel hinni tudjak bennük. Ám akárhogy is… a sötét erők ellen még mindig ők a legjobb esélyünk. Ha számít a véleményem, helyesen cselekedtetek, hogy mellettük maradtatok.

Ekkor a hátirakétás ügynökök már csupán másodpercekre vannak, és a Fenegyerek – miközben kíváncsian, de udvariasan közelít Derekhez és Reenához – odaszól a többieknek.

Illinois - Page 4 Ray10 – Öhmmm… Levisszük a szárnyas srácot a bátyjáékhoz, vagy átadjuk a S.H.I.E.L.D.-nek?

A Holdlovag nem válaszol, helyette az ifjú ügynökökre pillant, tőlük várva, hogy mit reagálnak.

_________________
Illinois - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 18 Szept. 2016, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Tyler Jackson


Reena továbbra sem értett sok mindent abból, ami zajlott. Arra a kérdésére sem kapott választ, hogy miért világít a feje Essex-nek. Ahogyan azt sem értette, hogy Miller miért is engedte el a férfit, főleg, hogy az nem is mondott semmi olyasmit, ami miatt mindezt kellett volna tenni. De mivel ő kimaradt a telepatikus üzenetből, így erről fogalma sem volt. De most már nem is próbálta meg megérteni a helyzetet, de a gyerek is feltette ugyanazt a kérdést, amit ő maga is meg akart tenni, hogy miért lett elengedve a másik. Így inkább csak tartotta tovább az eszméletlen Dereket, ez volt a legjobb, amit tehetett ebben a pillanatban. A kérdésre ő maga is tudni szerette volna a választ, hogy mi is fog történni a fiúval, hogy hazaviszik-e, vagy átadják a SHIELD-nek, bár semmit sem követett el azon felül, hogy mutánsnak született. Azt tudta, hogy lent azt mondta Jon, hogy majd a fiú dönthet, de nem tudta azt sem, hogy ezt most illendő lenne-e mondani, vagy sem, így inkább csak csöndben tartotta a fiút és várakozott továbbra is.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 18 Szept. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds és Tyler Jackson




dr. Melissa McKenzie



2013. szeptember 28-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 3. szín




2012. szeptember 28. péntek,
Tizenötödik/negyvenedik bejegyzés:
”Mr. Marquez szavai nem nyugtattak meg túlságosan, hogy minden rendben lesz. Akkor lesz, ha végre az ajtón kopogtatnak s mondják, hogy hazamehetünk. Addig biztosan nem. Talán még utána is rémálmaim lesznek, mint a múltban történő események miatt. Mindazonáltal nekem viszont sikerült megnyugtatni a családot s máris kevésbé voltak idegesek. Legalább ennyit sikerült tennem, még akkor is, ha mindez nem volt sok a mai napon. Mikor Mr. Marquez letette a telefont, akkor visszanyújtottam azt Mr. Morgannak.
- Köszönöm, hogy használhattam – feleltem.
Igazából jó lett volna a bátyámat felhívni ekkor, hogy ő is tudja, hogy minden rendben van velem, de úgy véltem, s reméltem is, hogy a SHIELD már szólt neki. S mégsem kérhettem meg Mr. Morgant s Miss Lynnt, hogy személyes hívást is kezdeményezzek a telefonjukról. Úgy éreztem, hogy már így is jócskán túl voltunk azon, amit szívélyes vendéglátásnak lehet hívni. Kellemetlenül éreztem magam amiatt, hogy lehetséges, hogy pont miattunk fog a családjuk széthullni, hogy miattunk derült ki az, hogy ő is mutáns. Így egyelőre inkább csak kényelmetlenül s zavartan ücsörögtem a lakásban várva arra, hogy a SHIELD végre megérkezzen.”


felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Szept. 2016, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


És sikerült! Ennél jobban nem is végződhetett volna az egész, hogy sikerült nagyon, de nagyon felhúzni. Mondtam én, hogy roppant mód alábecsült minket. Bár legközelebb már nem fog és az roppant sajnálatos volt. Azt megértettem, hogy Jon miért is zavarta el ezt a balféket, bár én szívesen megnéztem volna a tűzijátékot, de akkor ez akkor máskorra fog maradni és nem most látjuk. Felvontam a szemöldököm Holdlovag szavaira, amikor közölte, hogy azért van a SHIELD-nél, mert nem bízik bennük. Bár végül is, úgy tűnt, hogy hasonló okok miatt voltunk ugyanannál a cégnél, meg jobb ott, mintha vadásznának rám.
- Helyes, amúgy sem beszélhetünk róla – mondtam.
Valahogy sejtettem, hogy nem teljesen őszinte azok után, hogy csak most volt hajlandó megmondani, hogy ő is a SHIELD-nek dolgozik. A közeledő ügynökökre pillantottam, már mindjárt itt voltak. Hallelujah! Tiszta ruhát akarok, egy forró zuhanyt, egy pohár minél töményebb piát és Clintet.
- Majd Miller elmondja, már úgyis meghozta a döntését – vontam meg a vállamat a kölyök kérdésére.
Gyerünk, érjetek már ide! Bár annak a helikopternek már jobban örültem volna, ha még közelebb van, hogy át lehessen szállni rá és nem pedig még várakozni arra is. Bár az ide repülő ügynökök valószínűleg ígyis-úgyis letudnak vinni minket a tetőről és már az is fél győzelemmel ért volna fel.

felszerelés:


Illinois - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Jon nem tudta hirtelen eldönteni, hogy a szavaikkal, hogy ellenkeznek, vagy azzal, hogy az igazat mondják húzták fel nagyon Essex-et. Bár Lyesmith úgyis mindezt már művészi szintre vitte, hogy a legnyugodtabb embert is feltudja úgy húzni, hogy őrjöngő gyilkossá váljon. Volt egy érzése, hogy a metaforával nem is tévedt és képes lenne erre a fiatal nő. Mindazonáltal legalább Essex távozott, még a biztonság kedvéért utána nézett a tetőről, azon pedig nem csodálkozott, hogy csak így eltűnt.
- Ha nem engedjük el nagyon sok civil halt volna meg – jegyezte meg keserűen Reena és Fenegyerek kérdésére.
Mondjuk tényleg nem volt nehéz rájönni, hogy van úgymond közös múltja a párosnak Essex-el. Holdlovag ígéretére, hogy nem fogják elmondani hálásan bólintott. Roppant kellemetlen lett volna, hogyha elmondták volna.
- Köszönjük a diszkréciót – mondta halkan.
Érdekesnek találta, hogy SHIELD ügynök a férfi, bár logikus, hogy vannak mindenfelé embereik. Máris úgy tűnt, hogy az előző diszkréciót viszonozni is kell.
- Mi is azok leszünk – ígérte meg.
Az ügynökök már itt voltak, amikor Fenegyerek is feltett egy kérdést Derekkel kapcsolatban.
- Levisszük – mondta. – Majd eldönti, hogy mit szeretne. Ha csatlakozni akar a SHIELD-hez, akkor velünk jön, ha nem, akkor marad. De egy orvosnak mindenképp látnia kellene. Jó lenne tudni, hogy tényleg csak leütötte-e Essex, vagy mást is csinált vele.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 24 Szept. 2016, 14:19

23:15.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson.

Jonathan utasítására a Fenegyerek a tető szélére vonszolja a már ébredező Dereket, ahonnan a Holdlovag segítségével megkezdik visszavinni Morganék lakásába, óvatosan, a vonóhorgos kötél segítségével.

Ekkor érkeznek meg a hátirakétás ügynökök, akik azonnal parancsokat kezdenek osztogatni.

– Biztosítsák a teljes háztömböt, minden lakást átvizsgálni, jelentést kérek Morgan rendőrtiszttől, és egyeztessenek a helyi rendőrkapitánysággal! Az elsődleges prioritás az ügynökeink és a civilek védelme! Miller, Lyesmith, dr. McKenzie, Jackson és Reynolds teljes körű kivizsgálását kérem, és hozzák elém a Holdlovag kódnevű ügynököt! Tudni akarom, miért szállítják vissza a Morgan fiút a lakásba, erre nem adtunk parancsot!

A Holdlovag nem is vár sokat, odalép az ügynökökhöz, hogy tisztázza a helyzetet, de előtte még odafelé menet Jonathan fülébe súg valamit.

Illinois - Page 4 Knight10 – Pókember. Benne is megbízhattok. Kérdezzétek a Lovagokról, és segít nektek.

Közben végre az eső is kezd elállni… és úgy tűnik, ez a rémes éjszaka lassan a végéhez ér.

És most egy kis közjáték (de előtte lentebb a harmadik küldetés értékelője)!


Illinois - Page 4 Jelent10

_________________
Illinois - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 25 Szept. 2016, 00:03




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Reena Reynolds és Tyler Jackson




dr. Melissa McKenzie



2013. szeptember 28-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 3. szín




2012. szeptember 28. péntek,
Tizenhatodik/negyvenegyedik bejegyzés:
”Most már én is hallottam a helikopter hangját s megnyugodtam mikor a SHIELD logót is megláttam rajta. Ez azt jelenthette, hogy hamarosan hazavisznek minket s ez a rémálom is véget ér. Ahogy néztem az eső is kezdett elállni, így azt hiszem, hogy a lehető legjobban végződött az egész. Az ifjú Mr. Morgannak sem lett baja, Essex távozott s senki sem halt meg. Én ezt tökéletes győzelemnek s sikernek hívtam, még úgyis, hogy Ms. White távozott s nem tudtam, hogy az ősz hajú lánnyal mi van. Egészen addig még a lakásban maradtam, míg az ügynökök meg nem érkeztek ide s én magam is meggyőződtem róla, hogy az ifjú Mr. Morgan rendben van. Reméltem, hogy ezúttal hirtelen senki sem erőltette neki azt, hogy csatlakozzon a SHIELD-hez, mert ha igen, akkor próbáltam megállítani. Ha már minden rendben volt s tényleg indultunk, akkor örömmel mentem hazafelé.”

//Folytatás: Kalifornia//

//Folytatás: Kalifornia//
felszerelés:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 25 Szept. 2016, 00:12




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Tyler Jackson


Reena még segített kivinni a tető szélére az eszméletlen fiút Fenegyereknek. Örült annak, hogy a SHIELD végre megérkezett, mert már tényleg nem értett semmit sem és a nagyon sok információtól és attól, hogy már napok óta nem vette be a gyógyszereit, így a feje is kezdett már fájni és a szorongás is előjött. Ahogyan ez megtörtént még hatalmas fáradtság is tört rá, úgy érezte, hogy a feje és a végtagjai szinte ólomból vannak. Így amikor beszálltak a járműbe, amivel mentek hazafelé, hiába volt alig két-három órája csak ébren több napos alvás után a lány ismét pillanatok alatt elaludt és egészen addig fel sem ébredt, amíg fel nem ébresztette valaki, ha visszaértek a Triskelionba, vagy a kijelölt szállásukra.

//Folytatás: Kalifornia//
felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Illinois - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Thorhalla Vas. 25 Szept. 2016, 00:15




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Hangosan és unottan ásítottam fel, amikor az ügynökök ideértek. Végre valahára, az álmaim úgy tűnt, hogy valóra vállnak.
- A buliról lemaradtatok srácok – mondtam.
Én már most mentem volna, nagyon nem akartam tovább itt ázni az esőben még úgysem, hogy most már kezdett alábbhagyni az eső és úgy tűnt, hogy nem kell tovább itt maradunk. Ha tudtam, akkor elsőként távoztam a tetőről és szállok be a járműbe. Valószínűleg még kávét és száraz törölközőt is kérek, csak úgy, mintha valamilyen hotelben lennék és nem pedig egy katonai járműben. De végül is, mi voltunk a SHIELD nagyágyúi a Különítmény tagjai, legalább is Miller meg én… jah meg Jackson, mintha csinált volna bármit is azon kívül, hogy lélegzik. Nah de végül is, forró zuhany, forró kávé, saját ágy, kell ennél több?

//Folytatás: Kalifornia//

felszerelés:


Illinois - Page 4 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds és Tyler Jackson


Megkönnyebbült, amikor megérkeztek a SHIELD-esek, legalább már tényleg volt esély arra, hogy itt minden a lehető legnagyobb rendben lesz és nem lesz már gond. Ez egészen addig meg is állta a helyét, amíg az egyik ügynök neki nem látott parancsokat osztogatni a tetőn a megérkezés után. Az eleje még rendben is volt, de amikor Derekre terelődött a szó, akkor már ő maga is megszólalt.
- Én viszont adtam – mondta Miller. – A fiú maga dönti el, hogy csatlakozik-e a SHIELD-hez, vagy sem. Nem maguk.
Még kapott egy intelmet ő és Lyesmith is Holdlovagtól. Szóval ismerte Pókembert.
- Rendben van, köszönjük – felelte.
Ezek után pedig már ő maga is beszáll majd a járműbe, ami biztonságban elviszi őket innen.

//Folytatás: Kalifornia//

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Illinois - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Illinois - Page 4 Empty Re: Illinois

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.