Times Square (Manhattan)

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Times Square (Manhattan) Empty Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 16:06

A Times Square New York egyik jelképe, a Broadway és a 7th Ave. kereszteződésénél fekszik. Mivel a Broadway átlós irányú, az ilyen kereszteződések hosszúak, a tér a 42.-től a 47. utcáig tart.

A terület eredeti neve Long Acre volt, majd a XIX. század közepétől Longacre Square-nek kezdték nevezni. Ekkortájt nem volt valami jó környék, a korábban délebbre lévő Tenderloin vöröslámpás negyed fokozatosan errefelé húzódott. 1904-ben Adolph S. Ochs, a The New York Times kiadója kezdett itt új irodát építtetni az újságnak, ami 120 méteres magasságával elkészültekor a világ második legmagasabb épülete volt. 1904. április 8-án a teret az újság után Times Square-re keresztelték át, a másik New York-i újság, az akkor nagyobb és sikeresebb New York Herald pedig a nyolc utcával délebbre, a 34. utcánál lévő térnek lett a névadója. (Itt van most a Penn Station és a Madison Sq. Garden) Az újság hamar kinőtte az épületet és 1913-ban már el is költözött onnan, de azóta is mindig valahol a közelben volt az irodájuk.

Az első színház 1895-ben épült itt, az első világháború idejére pedig már ez volt a város színházi negyede, ahol olyan sztárok léptek fel, mint Fred és Adele Astaire vagy Charlie Chaplin. A 30-as években a nagy gazdasági válság idején sokat ezek közül mozivá alakítottak, mert az embereknek nem volt pénzük a drágább színházi jegyekre. Az elegáns éttermeket és klubokat is olcsóbb kifőzdék kezdték felváltani, majd a második világháború után egyre több félig meddig elrejtett peep-show, szexmozi és éjszakai klub jelent meg, de ekkor még viszonylag biztonságos környék volt.

A 60-as évek szabadosságával a szexipar sokkal láthatóbbá vált, már nem kellett rejtőzködnie. Ezzel egyidőben a drogok is megjelentek az utcákon ami magával hozta a prostitúciót és a bűnözést. A 70-es évekre a város legveszélyesebb része, a bűnözés szimbóluma lett, a turisták elkerülték. Ezt a sötét időszakot mutatja be a Éjféli cowboy vagy a Taxisofőr. A 80-as években a nyugati 40. és 50. utca környékén egyre több irodaépület épült a városvezetés fejlesztési tervének eredményként. Aztán a 90-es években Rudy Giuliani polgármester megtisztította a területet a bűnözéstől, a szexboltok és peep-show-k helyén folyamatosan turistabarát, "rendes" üzletek nyíltak, mára pedig biztonságos turistalátványosság lett.

A hely a fényes reklámoknak is köszönheti ismertségét. Ezek már a századforduló után megjelentek, az első óriás a Wrigley's rágógumi reklámja volt 1917-ben. A híresebbek közé tartoztak a Bond ruhaáruház szobrai és vízesése az 50-es évekből, majd később a Pepsi kupak és szintén vízesés, ill. a füstöt pöfékelő Camel cigarettareklám.
Hogy fent maradjon a csillogás, egy helyi rendelet szerint a házakra kötelező kitenni valamilyen hirdetést. Persze valószínűleg amúgy is kitennének, hiszen nem rossz üzlet az.
Times Square (Manhattan) Times-square-center

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Jan. 2012, 15:28

Szégyen a futás
2046. október 14. 09:40; vasárnap reggel – Times Square, New York
Résztvevők: Lorna Howlett, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, Yusuf Azeem Omnim, Rachel Wilcox, David Ethan és Daniel Hamilton

Közel két hét telt el azóta, hogy sikertelenül végződött a merénylet, egy szövetségest elvesztett a csapat és igazából Namor sem nagyon hajlandó szóba állni a társasággal annak ellenére sem, hogy Lady Melissa-t szabadon engedte Magneto. A királynő minden lehetséges vizsgálaton túlesett és kiderült, hogy nem volt skrull. Zyro lemondott a csapat vezetéséről, amit így a helyettese Victoria kapott meg. Zyro pedig közölte azt is, hogy hazatér, így Ko-Rel is pár napra lejött a Földre, hogy a fiától elbúcsúzhasson, amit mostanra már mindenki más is megtett, mert csak napok voltak addig, hogy Zyro hazamenjen. A másik, aki távozott az Freyr volt, Shywa továbbra sem tartott a csapattal. Remusról és a gyémánt lányról pedig amióta visszatértek Wakandába semmilyen hír nem volt. Rajtuk kívül pedig Algernon volt, aki most nem volt a csapattal, mert őt a Kéz hazavitte Japánba, mert volt egy feladat számára. Victoria még mindig a sérüléseivel küszködött, amik ezúttal leginkább pszichológiaiak voltak Haward miatt és Freydis-t is hazahívta az apja, mert odahaza kezdtek a dolgok eldurvulni. Így most a csapat kissé fogyva, de törve nem vonult ki a Times Square-re…

Ahol, mint lassan hozzászokhattak volna semmi sem úgy alakult, ahogyan akarták. Persze, egy rajtaütésre mentek és azért, hogy egy tudósházaspárt mentsenek ki az egyik épületből, akik nem akartak Magneto-nak fejet hajtani. És persze, mint ahogyan lenni szokott az ellenség is feltűnt nem sokkal azok után, hogy ők is. Harc vonatkozott ki, néhány perc alatt a Times Square egy háborús övezetnek nézett ki. Robbanások rázták meg a helyet, a képességek rengették meg az egészet, a fegyverek és egyebek miatt épületek sérültek, az emberek haláláról, amik véletlenül, vagy felelőtlenségből történtek nem is beszélve. Mostanra mindenki sérült volt már és alig állt a lábán ezek és a fáradtság miatt. Magneto emberei, akik több tucatnyian voltak pedig teljesen körbevették a csapatot és a végső támadásra készültek.

Times Square (Manhattan) 00120

És akkor egy megfedés, ha másokat is figyelmeztetek emiatt. Tyler kérlek ügyelj a 6 teli sorra, hogy annyit írj, nagyon sokszor írsz csak 3-4 sort. Köszi!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Sarah Kedd 03 Jan. 2012, 20:01

Pár hét eltelt a nagy lebőgésünk után, elég pocsék hogy így alakultak a dolgok, az embertelenek már nem segítenek, és ezt már csak azért is bánom mert így már tuti hogy nem lessz lakásom Attilanon. A másik kellemetlenség hogy Zyro lemondott a csapat vezetéséről, amit Vic vett átt... Oké ez nem akkora gyász, legalább is nekem nem, csak azért meglepő hogy így alakult, bár a történtek után végül is megértem. Úgy érzem még, hogy kezdek kissé megbékélni az új sráccal, Daniellel, mondjuk ettől függetlenül még mindig ki nem álhatom azt az irritálóan okoskodó narancs fejét. Lényeg a lényeg, két hét után végre megint kiküldtek minket egy kis akcióra, ami szerintem már igazán ránkfért, azonban míly meglepő... ( És most szarkasztikus vagyok. ) Hogy nem sokkal érkezésünk után betoppantak Magneto talpnyalói is, és ezzel együtt kialakult egy meglehetősen kellemetlen, ám mégis kissé lenyűgöző harci... Vagy talán inkább háborús helyzet, mondjuk igaz, háborúnak ez az egy körzet kicsi, de ember! Pár perc alatt meglehetősen lepusztult lett az egész placc, és a halottak száma... Elszomorító, még nekem is, pedig engem aztán nem szokott megérinteni az ilyesmi. Részemről igyekszem tartani magamat, leütögetni a túl közel került ellenfeleket ( vagy éppen lőni őket ha nálam maradt a pisztoly az előző kalandból - mert ezt nem tudom. ), akik vészesen közel kerülnek, ám úgy érzem hogy ebből a helyzetből sajnos már nem igazán van kiút. Az elmúlt hetekben akaratlanul is sokszor eszembe jutott amit Hood mondott az egész merényletesdi előtt, és be kellett látnom, hogy talán... TALÁN kezd megérinteni ez az " élet fontos " dolog, ezt még átgondolom ha ezt túlélem, őszintén szólva nem látok rá sok esélyt. Felkészülvén arra hogy most mind meghalunk, és nem meglepően ezzel együtt ismét kudarcot vallunk, kissé sántikálva, és az oldalamot fogva sétálok oda Daniel mellé majd megszólalok.
- Öcsém, ha meghalunk tudnod kell... Amióta megismertelek rohadtul gyűlöllek, de tényleg. - Majd enyhén nevetve megütögetem a vállát, mert én ilyen vagyok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Tyler Kedd 03 Jan. 2012, 21:00

-Jelentkezzen aki meg akar sülni!-
Vicsorgok fenyegetően Magneto talpnyalóira, akik körbe vettek. Túl erőben vannak, ráadásul a csapat elég ramaty állapotban van. Zyro elment - mellesleg rohadtul haragszok rá emiatt, ezt meg is mondtam neki - Lorna még mindig tök furcsa velem. A narancs srácról nem sokat tudok, Rachel változatlanul harapós. Freyr lelécelt, mellesleg jól tette, mert előbb-utóbb kifilézték volna. A többiekről meg ne is beszéljünk. Szóval hiányosak vagyunk, ramaty helyzetben, ramatyul, ráadásul rengeteg a civil áldozat is. Emiatt pedig mocskosul pipa vagyok.
-Hé te zombi fejű! Ha már kinyírtok minket, legalább nézz a szemembe! Magneto legalább egy kis tartásra megtaníthatta volna a talpnyalóit.-
Próbálom felvenni az egyik velem szemben állóval a szemkontaktust, hátha ki tudom őt így ütni a bűnei felidézésével. Ha nem megy akkor megvárom, míg támadnak, és egy lánccal próbálom elkapni az egyiket és a többi közé vágni. Hátha tudok vágni egy kis menekülési utat legalább.


//Jogos Nefi, igazad van. Próbálok arra törekedni, de azért mostanában nem igazán tudtam koncentrálni a reag írásra. Meló meg egyéb gondok mellett. Mostantól jobban figyelek, és bocs:)//
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Albert Shear Szer. 04 Jan. 2012, 02:38

Yusuf felpattintja bicskáját, miközben baljával kinyúl a mellette fekvő test felé. Megragadja a halott férfi pólójának a nyakát és kifeszíti a ruhadarabot. Laza mozdulattal vágja körbe az egyébként V nyakú póló, belebújós részét, közel egy arasznyi szélességben. Ezt a rögtönzött anyagcsövet, most átbújtatja a néhai tulajdonosának fején. Majd a saját, már koszos arca előtt húzza el újra. De az anyag felső széle nem jut lejjebb, mint az orra. S nem is szeretné ha lecsúszna, ezért a tarkójánál csavar egyet az anyagon és önmagába gyűri vissza egy laza kézmozdulattal úgy, hogy az kibírjon egy hosszabb Slipknot koncertet, amin végig headbangel. Egyelőre csak ennyivel védekezik a békésen gomolygó füst ellen.
A néhány másodpernyi leállását követően, amíg kiegészítette ruházatát, újra felméri a terepet. Kocsikból, kukákból...és ahogy elnézi néhány telefonfülkéből áll a fedezékük. Ahogy észreveszi szépen alkalmazzák a "körkörös védelem" technikáját. Azt viszont hibaként jegyzi meg, hogy a legrosszabbkor. Komoly túlerővel állnak szemben s látszólag nincs kiút. A földön most csatornafedelet, szerelő- vagy szellőzőfedelet keres. Manhattent behálózzák a föld alatti járatok. Ott ahol nem a csatornahálózat fut, ott a metró alagutak tekeregnek a sziget alatt. Nincs szükségük nagy, csupán egy egészen apró kis szerencsére van szükségük ahhoz, hogy kijussanak a szorult helyzetükből.
Miközben kiutat keres, szemével új csapatfőnöküket, Victoriát keresi. Ha megtalálja, elrugaszkodik a kukától, aminek eddig a hátát vetette és elindul a nő felé úgy, hogy lehetőleg ne találják el. Görnyedve közlekedik, most már nem a késével, hanem az íjával a kezében.
- Lefelé kéne eltűnnünk. - kezdi minden kertelés nélkül. - Vagy nagyon gyorsan ki kéne törnünk, mielőtt mind itt veszünk...a megadás szerintem nem jöhet szóba, de rosszul állunk.
Nem valószínű, hogy bármi újat mondana Vicnek. Viszont a "több szem többet lát" alapon elismeri, hogy működhet a "több agy, gyorsabban gondolkodik" elmélet is.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 04 Jan. 2012, 14:14

Már én sem tudom pontosan, hogyan kerültünk ebbe a helyzetbe, de azzal nyugtatom magam, hogy ennél rosszabbul is alakulhatott volna. Mondjuk ha még mindig Zyro vezetné a csapatot? Nem tudom. Ha itt lenne Freyr, és minket nyírna ki? Az tuti. A távozás mostanában divatos lett - nekünk is éppen ezt kéne tenni -, de azért visszatérésből is volt. Például visszajött az elrabolt királynő - ÁLLÍTÓLAG. Lefuttattak rajta negyven tesztet meg száz telepata megvizsgálta. Mintha ez számítana. Ha nem vettük észre a parlamentben, hogy Magneto helyett egy skrull vár minket, akkor miért vennénk észre éppen most? Csak annyit tudunk, hogy lemásolnak minket. A külsőnket biztosan, de arról fogalmunk sincs, mennyire másolják le a belsőnket. Ha engem kérdez bárki: ez egy skrull. Efelől semmi kétségem.
Más kérdés, hogy túléljük-e ezt a napot, az már eléggé kétséges. Yusuf ötleténél nekem sem jut eszembe jobb, mivel a repülő mutánsok miatt még csak el sem szállhatok a végtelenbe - és tovább.
Manó persze még mindig harcolni akar, de valaki csak észhez téríti, ha más nem, hát az ellenségeink.
~Segíts!~ Üzenek Lornának, és az egyik csatornafedőt próbálom felszedni a helyéről, hogy gyors egérutat nyerhessünk, amin keresztül nem érvényesül a túlerő sem. Remélem lesz időnk lemenni, mert ahogy elnézem, Magneto sleppje épp most áll össze újra, hogy befejezze, amit elkezdett.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Times Square (Manhattan) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Bishop Szer. 04 Jan. 2012, 19:02

Nem áll már egy jó ideje túl jól a szénánk, most nem csak erre a csatára értem, ami időközbe átment egy kisebb háborúba. Úgy általában, szépen csúszunk lefelé a lejtőn, szövetséges elvesztése, Magneto, ahogy hallottam valami világvége szörnyet akar elszabadítani, csak úgy viccből. Most ennek az egésznek a tetejébe jön, hogy én speciel több sebből vérzek, elvérezni pedig nem szeretnék, ehhez képest rendesen bekerítettek minket.
~ Én komolyan nem szoktam túl nagy érzelmi kilengéseket produkálni, de közel kezdek lenni az ideges kategória határához, az meg nem jó.
A lényeg, hogy kitalálták, hogy meneküljünk a csatornán keresztül, jó ötlet. Ha ez a húzás bejön, akkor én hátul maradok kicsit, lehetőleg megpróbálom elterelni az ellenség figyelmét, amíg a többiek lemennek és ha minden jól alakul akkor még én is beférek és szépen visszahelyezem magam felé a csatorna fedelet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 05 Jan. 2012, 11:34

//Előzmény: Főmágus torony, Brooklyn//

Az elmúlt majdnem két hét, ennyin még soha sem fogytak el a csapatból, mint most történt. Zyro lemondott, Vic lett a főnök, a lemondása még gond sem lett volna, révén maradhatott volna a közelben. De nem tette, haza akart menni, oda, ahonnan eljöttünk. Freydis érthető volt, hogy otthon nagyobb szükség van rá, aztán Freyr, nos ő volt, akit valószínűleg nem csak én nem hiányoltam, hanem a többiek sem. Az utolsó eset csak hab volt a tortán és jobban tette, hogy eltűnt. Algernon maradhatott volna, de rá a Kéz számított. És akkor ott volt még Apo sleppje, őket sem hiányoltam különösebben. Kellett volna a halálnak, hogy a gyémántka hisztit csapjon, mert a szerelme távozott örökre. Főleg, hogy a pubinak fel sem tűnt, hogy a lány érdeklődött utána. Az elmúlt kéthetet otthon anyáékkal töltöttem, közben kiderült, hogy a halat is hazaengedték, Rachel szerint skrull, szerintük nem, mert minden vizsgálaton átesett. És most…

Már megint a megszokott események, persze egy feladatot nem tudunk rendesen elvégezni, mert valami mindig közbeszól. Most a robbanás, Magneto kutyái, és a harc. Én is sérült voltam, de nem csak a saját véremtől voltam nyakig véres, hanem az ellenségétől is. Próbáltam a többieket fedezni, és védeni, hogy inkább engem érjenek a támadások, úgyis én bírom a legjobban, amíg Rachel hangját nem hallottam a fejemben. Visszavonulás, legalább már felmerül valakiben, hogy ezt sem ártana megtenni. Néhány ugrással próbáltam mellé megérkezni.
- Fedezz pubi! – morogtam.
Ha sikerült megérkezni ide, akkor próbálom kinyitni a tetőt a lehető leggyorsabban.

//Folytatás: ?????, Ismeretlen hely//


A hozzászólást Serena Davidson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 06 Jan. 2012, 18:28-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Steven Csüt. 05 Jan. 2012, 14:36

Két hete voltam már a külvilágban. Nagyon szokatlan volt. Furcsa mód kicsit honvágyam volt. Hiányzott a nyugodt élet a vadonban. Vegyes érzelmeim voltak a társasággal kapcsolatban, amelybe bele keveredtem. Egy részem nem kedvelte őket. Többségük távolság tartó. Akár hányszor beszélgetésbe próbálta keveredni bárkivel, hamar véget ért. Persze ez részben miattam is volt, de mentségemre legyen mondva, hogy nem igazán voltak eddig még hasonló beszélgető partnereim. Gondolkodtam rajta, hogy elhagyjam-e a helyet, és ha nem vettem volna részt a túszdrámában, valamint nem tudtam volna Magneto tervéről, akkor valószínűleg meg is tettem volna, de így inkább maradtam, hogy tovább tanuljak. Időm nagy részét a kertben töltöttem, ott éreztem leginkább otthonosan magam és minden nap gyakoroltam, azokat a mágiákat, amiket már eddig is tudtam. Ennek, a gyakorlás mellett, az is oka volt, ami a Parlamentben történt. Nem akartam, hogy ilyesmi ismét megtörténjen, anélkül hogy számítanék rá, így a Zafír ködnek megváltozott tulajdonságait próbálta minél jobban lemérni. Ezen kívül azt se akartam, hogy megtörténjen velem ugyan az, ami a másik mágussal történt, így kutatni kezdtem azután, hogyan is tehetnék szert egyfajta mentális védelem. Úgy gondoltam, hogy a Mágus torony erre tökéletes hely lesz, bár ha majd meg is találom a módját, a gyakorlással elégé nehéz lesz, tekintve hogy a csapatban lévő két telepata közül, egyik se kedvel annyira, hogy majd segítsen ebben. Remélhetőleg ez majd megfog változni.

Most ismét helyzet van, ráadásul elégé veszélyes. Mintha egy háborús filmben szerepelnénk és mi állunk vesztésre. Még az előtt eltört a bal karom, hogy bármi hasznosat tehettem volna, így a Zafír köd megidézése, egyelőre lehetetlen. Amúgy se kockáztatnám meg, ha nem lenne muszáj. A mérleg használatához kéne növényzet, de természetesen ismét a betondzsungelben harcolunk. Most már határozottan úgy gondolom, hogy a civilizációban élni sokkal rosszabb, mint a természetben. A pengém se segít sokat, bár jó pár ellen felett legyengítettem vele, ami által gyengébbek és sebezhetőbbek lettek, de ennyi nem elég ahhoz, hogy meghátráljanak. Az Eltérítéssel próbáltam fedezetett adni a többieknek, de már kezdtem nagyon kimerülni.
- Az érzés kölcsönös. – Válaszoltam David-nek, aki amúgy a leginkább irritált az egész csapatból, de legalább ő őszinte volt. – Képes vagy még az álcázásra?

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Jan. 2012, 16:33

2046. október 14. 09:40; vasárnap reggel – Times Square, New York
Résztvevők: Lorna Howlett, Ethan Jackson, Andrew Ramirez, Yusuf Azeem Omnim, Rachel Wilcox, David Ethan és Daniel Hamilton

Victoria bólintott és kiadta a parancsot a visszavonulásra, de ezzel már elkésett. A szemkontaktus megvolt, de a szemben levőnek nem igazán voltak bűnei, egykor ember volt, akit a vírus fertőzött meg, attól kezdve nem volt más választása tette, amit parancsoltak. A legnagyobb bűne az volt, hogy agyonvert egy haldokló macskát. Ám ekkor következett a legnagyobb hiba Manó részéről, akire rácsavarta a láncot, az megragadta, majd felröhögött. Tűz indult ki belőle, ami belecsapott Manóba, persze ez nem ártott neki, de ami következett igen. Manó ettől az erőtől egyszerűen felrobbant, majd emberi alakban zuhant a földre eszméletlenül. A tűz a többieket is elkapta, mindenkit, még az előtt, hogy a csatornafedelet fel lehetett volna kapni. A robbanás ereje mindenkit méterekkel odébb repített, égési sebeket szereztek és mindenkinek kioltotta a tudatát.
A következő emléke a társaságnak, hogy egy sötét helyen ébrednek fel Lorna-t kivéve mindannyian sérülten, felszerelések és fegyverek nélkül.

Times Square (Manhattan) 00120

Egyébként Sarah karijának álcázó berendezése működik újra, megcsinálták. Elég, ha oda írtok.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 22 Szept. 2013, 08:39

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Az Amerikai Szövetséges Államok, ami végre valahára visszanyerte a függetlenségét és eltudtak szakadni Magneto-tól, igaz ehhez nagyban kellett az alelnök segítsége is, hogy az elnök ne legyen többé mutáns. Phobia nagy veszélyt vállalt, amikor beszökött az országba, révén itt már újra minden Magneto párti személyt köröznek és börtönbe vetnek gondolkodás nélkül. Aki pedig még mindig a vírustól fertőzött, azt az ország középső részébe viszik, ahol több államot jelöltek ki gyógyközpontnak, ahonnan csak akkor távozhattak az érintettek, ha a vírus eltűnt a szervezetükből…
Magneto idejében New York nyugodt és békés hely volt, annyira, mint étvizedekkel korábban, de annak hála, hogy már nem ő uralkodott itt, a város visszasüllyedt a romlottságba és a zűrzavarba. Az elnök továbbra sem engedte a SHIELD-nek a beavatkozást, ő már régen lemondott a városról. Csak az X-men és a Bosszú Angyalok voltak, akik próbáltak valamit tenni itt, illetve az időnként beküldött jó tíz méter magas őrszemek voltak, kik rendet próbáltak tartani.
Mindkét lányt okkal küldték a Times Square-re, Phobia-nak egy Magneto párti mutánssal kellett találkoznia itt, míg Nikolnak az illegális autóversenyt kellett kivizsgálnia. Késő este volt már, tíz óra környékén, az emberek, mutánsok nyüzsögtek az utcán, minden neonfénnyel volt kivilágítva a réginek mondható csak földön közlekedni képes sportautók pedig már felsorakoztak a rajtnál.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Auaritia Vas. 22 Szept. 2013, 18:45


Phobia

Times Square. Egyszer már jártam itt, akkor még ez a hely bűzlött az emberi szagoktól és létformáktól. Sajnos,  még most is látok egyet kettőt. Legszívesebben elvágnám a torkukat, ohh mennyire élvezném.
Ott az a pasi a kisfiával, nézegeti a sportautókat, mennyire helyes. Először az apát aztán a gyermeket kínoznám meg, de vajon kinek rosszabb, ha az apa látja gyermekét meghalni vagy ha a fiú az apját? Hmm...fogós kérdés....
Jajj de megtenném, szinte már vonz a gondolat. De nem most nem szabad, PEDIG EZEKNEK A PATKÁNYOKNAK KÖSZÖNHETŐEN LETT ILYEN A VILÁG....na jó lenyugszom, miért is vagyok itt?
Oh...nahát mi az a táblán ott?
Körözött személyek, néhány név és jajj ott azt írják

Minden Magneto párti személy körözés alatt áll!

...háhá vicces. Nem írnának ilyeneket ha ők is bekerülnének a táborokba, ott bizony rimánkodnának azért ,hogy Magneto pártiak legyenek.
Háhháhá....balekok, félnem kéne? Nem félek egyáltalán, inkább izgalmas a dolog, nos itt kell találkoznom valamiféle mutánssal. DE hogy is szólt a parancs/szöveg/cetlin lévő írás/Üzenet/E-mail??? Megpróbálom felidézni, mi volt a pontos utasítás, hogyan ismerhetem meg az illetőt??

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Night Kedd 24 Szept. 2013, 18:32

Mióta a város függetlenné vált a város a bűnözés valóságos virágzásnak indult itt. De nem panaszkodom, én épp azért élek, hogy megszüntessem. Ha pedig nem lenne, akkor kissé unatkoznék otthon. De ma sem nosztalgiázni jöttem ki a toronyból, most is éppen küldetésben vagyok, egy illegális autóversenyt jöttem kivizsgálni.
A versenyzőket, már lefényképeztem a mobilommal, bár ők azt hitték, hogy én végig a sminktükrömben bámultam magam. Jó dolog ez a megtévesztés. Mivel már megvan a kellő fényképes bizonyíték, ezért most inkább áttértem az információszerzésre. A tömeget figyeltem és fél füllel a beszélgetéseket is, hogy hátha meghallok valami fontos infót, esetleg arról, hogy ki is szervezi ezeket a versenyeket.
Miközben a fülemmel a beszélgetéseket figyeltem, közben a tömeget néztem, hogy ne tűnjön fel a hallgatózásom. A tömegben egyszer csak kiszúrok egy eléggé magas idegent. Szegény, ha akarta volna se tudta volna eltakarni ezt a magasságot, mondjuk én beszélek, aki olyan mint egy démon.
Egy kis ideig még figyelem a nőt, de amikor észreveszi, hogy figyelem, visszafordulok az autók felé, nem érdekel, ha észrevette, hogy figyelem, mert elvégre nekem most ez a feladatom: a megfigyelés.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Times Square (Manhattan) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Times Square (Manhattan) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Times Square (Manhattan) Indian_girl_by_welximak-d628caj Times Square (Manhattan) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 25 Szept. 2013, 09:22

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Phobia annyit tudott, hogy itt kell lennie a nőnek valahol a Times Square-n a versenyzők, és versenyautók között. A nő, mivel nő volt az illető értelemszerűen mutáns és amennyire tudni lehetett nem tudtak pontos képet adni róla, révén folyamatosan változott ez. A képessége az volt, hogy képes volt a bőrét leszedni magáról és az alatta levő új réteg, ami már ott volt alkalmazkodott a környezeti adottságokhoz és ahhoz, amilyen hatások őt érték, hogy így tudjon védekezni ellenük. Összesen egy régebbi kép állt csak Anne szolgálatára a célpontról, akit mindeddig még nem látott meg.
Times Square (Manhattan) 2158553-hu0

Nikolt igencsak kinézték a tömegből és roppant feltűnő lett az ősrégi pocsék mobiljával, ami mintegy 30 éve már kiment a divatból és nem is gyártottak ilyet már. Manapság jó ideje már minden mobil csakis holografikus kijelzős volt, és a csuklón viselte az ember, vagy pedig egyre többen a fejükbe ültetve. És éppen a telefonja volt az, ami miatt kiszúrták, a külső ebben a világban megszokott volt, de az ősrégi kütyü kevésbé. Ahogyan Nikol fordult vissza a kocsik felé a lány figyelése után valaki nekicsapódott, egy kamaszfiú és mind a ketten a földre estek.
- Bocs – vigyorgott. – Szia!
Nikol csak egy pukkanást hallott, mire felnézett a srác már jó ötven méterre volt tőle, a kezében a lány telefonjával és pénztárcájával (ha nincs pénztárca, akkor az egyéb iratokat és pénzt tartalmazó dologgal).

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Night Szer. 25 Szept. 2013, 17:01

//Írtam, hogy a telefon sminktükörnek volt álcázva, így senki sem láthatta, és mikor a magas nőt vizsgáltam, már el volt rakva.//

Mikor visszafordulok, hogy nézzem a versenyt, egyszer csak egy kamaszfiú csapódik nekem, mire a földre estünk.
- Nem tudsz vigyázni?
Kérdem, mire a srác bocsánatot kér, majd eltűnik egy pukkanás kíséretében. Ekkor veszem csak észre, hogy a telefonomat és az irataimat  köztük 5 dollárral megfújta a kis srác.
Ha meglátom a távolban akkor utána futok, hátha nyakon tudom csípni és nem teleportál tovább. Próbálok kijutni a tömegből és ha ez sikerül, akkor kitárom a szárnyaim, ami nem roncsolja szét a ruhámat, mivel mágnespántos viselek, mint általában és utána repülök. Ha pedig békésen sétálgat, akkor lecsapok rá a magasból.
Ha pedig nem látom merre ugrott, akkor csak puffogok a méregtől.
~ Még jó hogy csak rongyos 5 dollár volt az irataim mellett.

//Nefi, amúgy hány km-el tudok repülni? Az élőtőriben írtam, hogy van szárnya, de azt nem bíráltad el, milyen gyorsan tud?//

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Times Square (Manhattan) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Times Square (Manhattan) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Times Square (Manhattan) Indian_girl_by_welximak-d628caj Times Square (Manhattan) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Auaritia Szer. 25 Szept. 2013, 17:52


Phobia

Az utasításban egy mutáns nőt kellett keresnem...remek ilyen az én formám, persze ,hogy az a képessége ,hogy változtatja a bőrét. De vajon mindig nő marad? Ahh....
Nahát mi az ott? Egy kék démonszerű mutáns, miért néz engem? Talán....áh nem, bizonyára csodálkozik magasságomon, igen ezt már megszoktam, el is fordulok és tovább gondolkozom.
Közben elindulok a versenyzők felé.
Nos itt ez a kép, itt még szőke volt és fiatal, bizonyára már nem így néz ki. Vajon versenyző lehet vagy egy néző? Képessége elég érdekes, valahogy ezt kéne kijátszanom. De előbb közelebb megyek a versenyzőkhöz és a nézőket is átvizslantom, ki tudja lehet szerencsém van és éppen most is így néz ki. Közben körbenézek, nem-e követ valaki....

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Szept. 2013, 09:46

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Anne úgy döntött, hogy a versenyzőkhöz megy oda, arra meglehetősen sokan voltak, igaz szinte senkit sem engedtek pont oda hozzájuk, a szervezők próbálták őket távolabb tartani. Jelenleg este tíz környéke volt, a verseny pedig fél tizenegyre volt meghirdetve, így még bőven volt mindenkinek ideje. Szerelők voltak az autóknál, mintegy húsz darab sportkocsi volt itt, mind átalakítva és mind régiek, jó harminc éves darabok, ha nem idősebbek, mert mind a földön tudott csak közlekedni – az ilyen autó pedig ritkaság volt, csak repülőautók és motorok voltak már – és ezek még környezetszennyezőek is. Még mindig nem látta a lányt, akit keresnie kellett, de a tömegben az egyik versenyző kiszúrta, egy jóképű szőke srác.
Times Square (Manhattan) X-Men
Ezek után alig fél perccel az egyik szervező lépett oda a lányhoz.
- Joey szeretne veled beszélni – mondta sokatmondóan és a fejével a srácra bökött.

Nikol nem látja már a fiút a tömegben, révén nagyon sokan vannak, meg sötét is van, annyit pedig nem volt ott a srác nála, hogy megnézhesse milyen ruha volt rajta, vagy miként is nézett ki. A lány mindössze annyit látott, hogy nem ő volt az egyetlen, akit kizsebeltek, hanem sokan mások is így jártak. Igaz ez nem volt túlságosan meglepő ezen a helyen. Közben látja, hogy az a magas lány, akit kiszúrt a versenyzőkhöz próbál közelebb jutni.

//Szokásos max 50km/óra. Akkor is kiszúrható, hogy az telefon, révén legalább 30 éves ócska darab, főleg ha van elektromos mutáns velük és mondtam, hogy nincs? És mert a zsebtolvajok nem percekkel korábban szúrtak ki téged, hanem akkor, végül is mindegy, a zsebedből is elvihették a dolgot.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Night Pént. 27 Szept. 2013, 00:24

A srác túl gyors volt, a tömeg pedig nagy. Hiába akartam volna utána menni, ha nem is tudom kit is kell kergetnem.
~ Legyen boldog azzal az 5 dollárral. Bár az iratok beszerzésével járó macerát bánom. Nincs sok kedvem a hivatalokban poshadni fél nap.
A környezetemben többen is zsebükhöz kapnak és szörnyülködnek.
~ A kis zsebtolvaj ma buzgó volt, jó sok embert kizsebelt ma. Ha a közelemben újra felbukkanna, akkor pedig elkapom a kis nyavalyást.
(Elvégre ha valaki a közelbe teleportál azt csak kiszúrom.)
~ Ha már a kiszúrásnál tartunk, mit akar az a magas nő a versenyzőktől.
Közelebb megyek a nőhöz, hogy hallótávba érjek, majd megfordulok, hogy a tömeget figyeljem. Engem mér ha akarna se tudna kizsebelni.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Times Square (Manhattan) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Times Square (Manhattan) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Times Square (Manhattan) Indian_girl_by_welximak-d628caj Times Square (Manhattan) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Auaritia Szomb. 28 Szept. 2013, 15:25


Phobia

Miközben haladok, buzgón figyelem az összes lényt a közelembe, hátha hasonlít valaki rá....
Nahát...
Ekkor megpillantom az első sportkocsit és jó néven veszem tudomásul, hogy ez nem egy lebegő autó. Ilyet még élőben sohasem láttam, mármint olyat ,ami működött. Nagyon érdekesek, nem is értem anno , hogy használhatták ezeket, több füstöt árasztanak magukból, mint egy kémény. Ahogy elnézem az összes autó ilyen, hát igen, ez egy ilyen verseny. Nahát ki az ott?
Kérdezem magamtól és észreveszek egy szőke hajú srácot, aki nemcsak , hogy helyes, de ugyanolyan szörnyű frizurája van, mint annak a lánynak, akit keresek. Láthatóan felvette velem a szemkontaktust...

- Joey szeretne veled beszélni

...Mint egy kés, úgy vág a személyes aurámba ez a fickó. Ruháját elnézve és persze a nyakában logó azonosító kártyát, ez egy szervező lehet. Nem igazán érdekel kicsoda, az a lényeg , hogy arra a fickóra mutat ,aki engem nézett. Hát...lehet csapda, de az is lehet vele kell beszélnem, majd meglátjuk...

- Először is, Jó estét!.....maga félkegyelmű, másodszor ha lenne olyan kedves, az ocsmány képét ne dugja az arcomba,
ha csókolózni szeretnék önnel, majd közlöm. És most pedig kísérjen Joey-hez , ha tudja mit jelent ez a szó.



_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Szept. 2013, 17:49

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Nikol közben a tömegben közelebb ért a magas lányhoz, így már hallotta azt is, amit Anne mondott a férfinak, aki odalépett hozzá.
- He?! – kérdezte a menedzser meglepetten.
Annyira nem volt közel, úgy két lépés távolságban és nem igazán értette azt a reakciót, amit kapott. Valószínűleg nem volt hozzászokva az efféle dolgokhoz, valaki ezt mondta. Egy pillanatra hátranézett Joey felé, ezt már Nikol is látta és ő is kiszúrta az egész jóképű versenyzőt. A szőke srác megrázta a fejét.
- Tudod mit? Hagyjuk, nincs szüksége Joey-nak ilyen ostoba beképzelt libákra – mondta.
A kezét már leengedte, hogy az utat mutassa és már fordult is el Anne irányából és indult visszafelé a versenyzőkhöz és már nem is figyelt a lányra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Auaritia Vas. 29 Szept. 2013, 19:55


Phobia

Mikor kimondtam a szavakat, válaszul ezt kaptam:

- Tudod mit? Hagyjuk, nincs szüksége Joey-nak ilyen ostoba beképzelt libákra..

-Jajj nehogy megsértődj nekem, majd adok papírzsebit! Különben sem kell nekem a segítsége, egyedül is oda találok.

Szegényke milyen érzékeny a lelke...de hát ember mit is várunk tőle. Így is úgy is beszélnem kell Joey-val, nem én akartam idejönni, nyilván terve van a mesternek.Várom , hogy megálljon és meggondolja magát. Közben körülöttem zajlik az élet, emberek cseverésznek az autókat berregtetik a versenyzők, semmi szokatlan, egy kis feszültség, a verseny előtti hangulat. és persze a szervezők és szponzorok reklámkampányai és vitatkozása szűrődik ki a VIP sátorokból. Mikor úgy néz ki tényleg ott fog hagyni a pasi, már vagy úgy két lépésnyire hagy el megszólítom:

-DE tudja mit?

Ekkor megpróbálom megfogni a vállát, nem erősen de határozottan. A hangom fenyegetővé válik.
Talán szinte már egy kicsit dühössé, suttogok :

- Ön fog elvezetni hozzá, ha majd kisírta magát persze és férfiként nem kezd el megsértődni. Mégis mit gondolt? (nevetek) Pont ön fog közénk állni, azt hiszi öné a döntés? Beszélhetek-e vele vagy sem? Mondjon nemet és meglátjuk mit szól majd, tudjuk Ki hozzá, nyilvánvalóan nem fog örülni neki ,ha meghallja ,hogy terve egy vidéki kis szervező miatt nem jöhetett össze. És tudjuk milyen, ha mérges, főleg a maga fajtákkal.....

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Night Kedd 01 Okt. 2013, 22:30

Érdeklődve hallgattam ki a két idegen beszélgetését. Aminek részletei egyenlőre még homályosak voltak előttem.
~ A csajszinak nemcsak a magassága nagy, de az arca is.
Jegyzem meg mosolyogva. Majd amikor a srác besértődik és el akar húzni, akkor megfordulok, így megláthatom az arcát, vagyis, hogy a nő eddig kivel beszélgetett. A srác helyes, de hirtelen nem ismerős az arca. Töröm még egy kicsit a fejem, hátha beugrik valami a férfival kapcsolatban, de jelen pillanatban semmi.
A nő megpróbálja visszatartani, de még így is baromi nagy pofával teszi ezt. Szerintem nem ez a legjobb taktika, ha valakit marasztalnék.
Jegyzem meg magamban.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Times Square (Manhattan) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Times Square (Manhattan) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Times Square (Manhattan) Indian_girl_by_welximak-d628caj Times Square (Manhattan) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 02 Okt. 2013, 09:30

2048. január 9. csütörtök – New York, Times Square (Manhattan)
Résztvevők: Anne Wietna / Phobia és Nikoletta Blue

Nikol gondolkodni kezdett, hogy ki is a srác és hamarosan be is ugrik neki, Alvin „Joey” Bex, az gyorsulási versenyek sztárja itt New Yorkban. Még az újságok és a média is gyakorta foglalkozik vele, széles körű rajongótábora van. A srác mutáns, a képessége pedig hihetetlen gyorsan való repülés, de nem csak a levegőben szerette ezt csinálni, hanem a kocsikat is imádta. Ezalatt a közjáték tovább folytatódott, amit a lány hallott és látott első sorból.

Phobia megérintette a menedzser vállát, aki ridegen fordult vissza és szorított rá a lány kezére. Ezek után gyorsult fel minden. A lány fel sem foghatta, hogy mi történt már a szavai közben a talaj kiszökött a lába alól és a következő pillanatban, ahogyan a fickó átemelte a válla felett a földre zuhant. Több helyen megzúzta magát és a hátába térdeltek és a másik kezét is hátrafele húzta a fickó, hogy megbilincselhesse.
- Az estét a rendőrségen töltöd drága – mondta.
Amíg a földön feküdt az utca másik felén az egyik autónál meglátta a szőke lányt, akit keresett, éppen az egyik tűzvörös autót ellenőrizte a szerelőruhájában.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Times Square (Manhattan) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Auaritia Csüt. 03 Okt. 2013, 19:43


Phobia

Miközben kimondtam szavaimat...amikben nem volt semmilyen törvénytelen, szinte mint egy ütés olyan gyorsan történtek a dolgok...a hapsi szépen leterített a földre ,ahogyan kell. Mi ez egy rendőr? Szinte beletérdelt a lépembe, hmm..egész kellemes érzés, nincs is ennél jobb (ironikus)...

-Az estét a rendőrségen töltöd drága


- De,de,de(habogtam).... mégis miért? Mit tettem? Miért nem mondta ,hogy nem önt keresem? Ahelyett ,hogy leterít a földre mint valami disznót?
Nyilván ,ha megmondta volna ,hogy nem tudja miről beszéllek , akkor én sem lettem volna ilyen magával(dehogynem). Kérem..


Nahát, milyen érdekes..most hogy itt a földön fekszem észrevettem ,hogy itt van szembe velem ez a kék izé ,akit már láttam,

hmm...elég érdekes. És pont itt mögöttem, bár lehet csak véletlen. Ha legközelebb meglátom az már elég gyanús lesz...

-Kérem engedjen el! Bocsásson meg nekem, de félreértettük egymást, ha megkérdezte volna ,hogy miért beszélek így magával, vagy mit akarok.Akkor kiderült volna ,hogy nem egymást keressük és én nem lettem volna bunkó ön meg nem bilincselt meg....kérem engedjen le. Ígérem jó leszek....Mivel bizonyíthatnám ,hogy nem akartam rosszat magának? Kérem...

De utálok könyörögni.Fúj...Miközben magamban szitkozódóm észreveszem a lányt ,akit kerestem.......CIKI !!!................
Szinte elsápadok ,amikor meglátom és elmosolyodok. pech, most meglátjuk Mit szól a rendőrbácsi....




A hozzászólást Auaritia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 07 Okt. 2013, 15:32-kor.

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Night Vas. 06 Okt. 2013, 22:54

Az események felgyorsulnak, az egyik pillanatban még a férfi úgy tűnik távozik, a következőben pedig ártalmatlanítja a magas nőt és megbilincseli.
~ Érdekes egy este ez.
Persze a következő pillanatban a nő könyörgőre fogja a dolgot, de ekkor már persze bánhatja, hogy ilyen bunkó volt.
~ Ezt elszúrtad csajszi.
Miközben nézem őket, látom, hogy a nő hirtelen meglepődik, mintha kiszúrt volna valakit a tömegből. megpróbálok abba az irányba nézni és észrevenni kit is néz annyira. Ha sikerül meglátnom, akkor a személy közelébe sétálok, mikor elég közel vagyok de még ő nem láthat, akkor megpróbálom megfigyelni a nő reakcióját, majd "véletlenül nekimenni és ha van nála valami ami ettől a mozdulattól leesett, akkor érte nyúlok, majd visszaadom neki.
- Bocsánat. Olyan figyelmetlen vagyok... Ön is a versenyre jött?
Kérdem.
Ha nem szúrom ki, akkor csak figyelem tovább az eseményeket.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Times Square (Manhattan) Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Times Square (Manhattan) D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Times Square (Manhattan) Indian_girl_by_welximak-d628caj Times Square (Manhattan) Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Times Square (Manhattan) Empty Re: Times Square (Manhattan)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.