Arkinnea

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Arkinnea Empty Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 30 Márc. 2018, 11:05

Az Arkinnea a 9. szektorban található, egy alacsony népességű, fejletlen technológiájú bolygó, ahol jellemzően benszülöttek élnek, de van egy-két kisebb város is a bolygón. A bolygó teljesen behódolt ME 10-ben a Birodalomban, nincs is ellenállás.
A bolygó érdekessége azonban az itt található Jedi templom, a templom minden lakóját lemészárolták ME 10-ben és a biztonság kedvéért a birodalmiak egy sérült hajót is a templomba vezettek. Azóta csupán egy kisebb helysőrség - maxiumum két tucat főnyi - birodalmi rohamosztagos van itt, azok is csupán büntetésből, akik a templom környékén laknak.

A templom:
Arkinnea L1cinM8

Többi kép a bolygóról, önkéntes hadsereg:
képek:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 31 Márc. 2018, 00:01



Hidegháború – Árnyak között





Arkinnea


Résztvevők: Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, Cesur Aloysius és Silzu



Következő körváltás: 2017. április 4. (szerda)

” In my experience there is no such thing as luck”
- Obi-Wan Kenobi, Új remény

Arkinnea 00120

Videón itt nézhető meg a kaland felvezető!
(zenével+mozgó szöveggel, ugyanaz, mint a képen)

Arkinnea LhqtYsI

Arkinnea 00120

Akkor a megbeszéltek szerint Miin, Kor és Cesur egy birodalmi teherhajón tartottak az Arkinnea-ra. Mindannyian kaptak hamis iratokat, e szerint Kor egy Birodalom szolgálatában álló fejvadász volt, ő felelt a rakomány biztonságáért, Miin a logisztikai tiszt, így ő a szállítmányozási dolgokért, hogy bizonyosan megérkezzen amit hoztak a bolygóra, illetve minden hiánytalanul meglegyen. Cesur a felügyelő tiszt, illetve pilóta, de volt még egy átprogramozott droid is, aki segített ebben, mert efféle hajót valószínűleg senki sem tudott vezetni. Egyenruhákat is kapott Miin és Cesur, illetve a férfi a küldetés ideére egy holografikus álcázót is, hogy teljesen emberi külsőt tudjon ölteni. A rangoknak megfelelően Miin a zöldes egyenruhát kapta, míg a padawan a feketét. Kor-nak pedig birodalmi szimbólumot kellett ragasztania a páncélra – ami bármikor eltávolítható volt. Azt megkapták, hogy maximum 2 tucat rohamosztagos van a bolygón, ebből is egyszerre maximum nyolc van szolgálatban, mert az adatok szerint hármas rotációban vannak. A feladat teljesítésére egy standard hetük volt, ennyi idő múlva érkezik meg ugyanis a valós szállítmány, ami helyett ők maguk érkeztek. Kaptak hamis menetlevelet, amiben előrébb hozták a szállítmányt, ami főleg élelmiszer, ruházat, energiacellák, gyógyszerek és szerszámok. A hamisított menetlevélben benne volt az ok is, hogy miért vannak itt hamarabb, illetve kaptak külön egy vírust, amit a rendszerbe kellett juttatni, ami tönkrevágja a helyőrség kommunikációját, így nem tudnak a helyiek rákérdezni semmire, mert a rendszeren kívül már kapcsolatot sem tudnak létrehozni senkivel.
A hajó belépett a rendszerbe és, amikor a bolygó közelébe ért, akkor kérték az azonosítókat is, amint elküldte a hajó azokat, vissza is jött az engedély a landolásra és a koordinátákat is küldték. Amint közelebb értek, akkor láthatták, hogy a templomnak csak a szélső része a hangárokkal épp, magába a templomba egy hadihajó volt vezetve. Az egész hely előtt pedig egy kisebb falunak tűnt maga a helyőrség. A hangárban landolni is tudott a társaság, amint ez megtörtént, akkor négy rohamosztagos masírozott be a hangárba és várták, hogy a hajón levők leengedjék a rámpát és kiszálljanak.

Silzu nagyjából másfél hete volt már a bolygón, a régi romos jedi templom környékét, ahol nem voltak rohamosztagosok már körbetudta járni, térképezni. Előző este egy titkos bejáratot is talált a templom alatti sziklapárkányon a folyóparton. Eddig sikeresen felmérte, hogy hány rohamosztagos van itt, hol laknak, mikor vannak a váltások az őrségben. Az is feltűnt neki, hogyha tehetik, akkor a lenti faluban tartózkodnak és félnek a templomtól valamiért, ha tehetik, akkor még a hangár közelébe sem mennek. A lányt a gazdája egy álcázott hajóval hozta és lőtte ki egy mentőkabinban a bolygóra, hogy majd jelez, ha készen van és akkor hazaviszik. A másfél hét alatt nagyjából negyven kiló hasznos holmit tudott összeszedni. Hajó és droidalkatrészeket főleg, de egy fél működő hajtóművet is. Egy időnként hol működő, hol nem működő sugárpuskát (50% eséllyel lő, vagy épp nem), illetve két EM gránátot. A többi önmagában nem használható alkatrész volt, de el lehetett őket adni.
Ez a nap is teljesen átlagosnak indult, amikor a kutakodás és keresgélés közben hangot hallott és megláthatta a birodalmi teherhajót, ami a légkörbe lépett, majd a hangárba repült és ott landolt.

//Felszereléslistát írjatok! A hajón van datapad és asztrodroid (egyelőre deaktiválva) is az adatbázisnak. //

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Zerae Kedd 03 Ápr. 2018, 12:06

>> Silzu, Rabszolga
>> Játékos társak:  RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS és SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:
Egyéb:


Micsoda gyors landolás volt! Élveztem valamennyire de azért örültem mikor végre a mentőkabinból kimászhattam is. Rögtön meg is csináltam, hogy el legyen rejtve szépen a kutakotó szemek elől és persze a saját kis helyemet is megcsináltam ahova majd össze gyűjthetem a gyűjtendőmet! A kabinban majd tudok pihenni is úgy is.
Miután pedig megvoltak a táborozási tervek és mindent elrendeztem meg is kezdhettem a felfedezést. Először is feltérképezni mi van itt aztán mehet a gyűjtögetés is. Persze a birodalmi tábor nem könnyítette meg a dolgomat ami a közelben volt, folyton éreztem az ingert, hogy megnézzem mijük van. Biztosan vannak jó cuccaik. Na meg működőek persze! Pót alkatrészeik is tutira vannak de nem kéne elkapatnom magamat egy két ilyen apróságért ezért inkább elkerültem őket. Az idő amit már itt töltöttem meg bőven elég volt rá, hogy felmérjem hányan vannak és merre őrjáratoznak, na meg hányasával így könnyedén el tudtam őket kerülni. Ami a legjobban érdekelt viszont az a templom rom amit találtam, még lett is egy hátsó bejárat is hozzá amit felfedeztem és a birodalmiak még nem is akarnak a közelébe se menni! Micsoda remek felállás. A titkos járaton be, kipakol és már végeztem is. Remek terv, remek ám! Az nap mikor terveztem, hogy el is indulok befelé végre akkor láttam, hogy megérkezett egy szállító hajó is. A dokkok a templom egy részét le is fedték, hmm. Lehet később még megnézem azt a hajót magamnak, hátha van benne valami hasznos. Most viszont össze szedtem a cuccomat ami kellet az expedíciómhoz, mint egy kis nasi meg a tasi, még az egyik EM gránátot is elteszem amit találtam és miután elrejtettem mindent jól és biztosra is mentem, hogy nem lopnak meg míg elvagyok innen akkor meg is indultam nagy boldogan a titkos hátsó bejáratomhoz.

_________________
Arkinnea FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Arkinnea 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Cesur Aloysius Kedd 03 Ápr. 2018, 20:56

Karakter: Cesur Aloysius - Jedi Padawan
Játékos társak: SILZU, RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV és Q'AYEM KOR
Kaland: Hidegháború: Árnyak között

Egy ideje már utaztunk az új csapatommal. Még alig ismertük egymást. Mondhatni semmit sem tudtam róluk csak azt hogy alkalmasak a küldetésre és hogy jók a maguk szakterületén. Jómagam az út nagyrészt meditálással töltöttem. Úgy éreztem, hogy lesz időnk még megismerni egymást, és egyelőre úgy véltem, hogy jobb ha keveset tudunk egymásról, így nem veszélyeztetjük az álcánkat. Az utunk végéhez érve én a pilóta fülkében foglaltam el a helyem és tanultam a robottól a navigáláshoz szükséges dolgokat, hogy ha netán menekülni kelljen legalább valamennyire tudjam vezetni ezt a rozzant teknőt. Amikor a bolygó körzetéhez értünk hátra szóltam a többieknek.
- Megjöttünk – jeleztem, majd mikor hívott minket a helyőrség azonosítottam magunkat, és egyúttal jeleztem a droidnak, hogy ha megkaptuk az engedélyt kezdje el feltölteni a vírust a kommunikációs rendszerükbe.
Miközben beléptünk a bolygó légkörébe aktiváltam az álcázómat és ellenőriztem, hogy minden rendben van e a ruhámmal. Furcsa öltözet volt. Nem mostanában kellett levetnem a Jedi ruházatot és zavart a hiánya. A fénykardom a csizmámba rejtettem. Szerencsére eléggé jól volt kialakítva, hogy gond nélkül elférjen benne. Ahogy közeledtünk a hangár felé hamar feltűnt, hogy a templomba egy hajót vezettek. Ronda látvány volt, hogy így elpusztítottak egy ilyen szent helyet.
- Biztos hogy elénk jönnek. Nincsenek sokan, de jó lenne úgy elhagyni a bolygót, hogy nem kell megölnünk senkit. Had higgye az ellenfél, hogy minden rendben van ezen a kis sziklán – fordultam Kor és Miin felé.
Ezek után leszálltunk a hajóval és megkezdődött a küldetés valódi mivolta.
- Ha készen álltok akkor menjünk. Hadd fogadjanak minket – ezzel megvártam, hogy mind a ketten helyeslően jelezzenek és elindulhassunk lefelé.

Felszerelés:

_________________
Arkinnea 280vcdf
Cesur Aloysius
Cesur Aloysius
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Shadow Kedd 03 Ápr. 2018, 22:16

Heiwanna Miin Klodov

A találkozó helyét elérve, már emberként szálltam le a hajóról, majd mentem át a birodalmi teherhajóra, ahol a felszerelés is fogadott. Nem vittem magammal szinte semmit és a nyakörvem is ott pihent a hajómon. Üresnek éreztem a nyakam nélküle, de most nem lett volna jó, ha nálam van, ha megtalálják. Tyrrnek hagytam egy üzenetet, hogy ha nem jelentkeznék 2 héten belül, akkor a hajómon megtalálja, hogy hova mentem, így legyen egy kiindulási alapja.
Nézegettem egy ideig a birodalmi ruházatot, majd az iratokat.
- Vajon mekkora bajba keverem most magam? – kérdem csendesen magam elé nézve, majd félre pakolom az iratokat és átöltöztem, eligazgattam szépen. Nem éreztem magam jól benne, de állom a szavam. A hajamból is egyen frizura lett, majd úgy megyek a többiekhez. Q’ayemre nézek, aztán ki az ablakon.
- Nem, nem érzem jól benne magam – mondom, ahogy az ablakon nézek kifelé, majd az iratokat tanulmányozom, hogy könnyebb dolgom legyen majd a bolygón.
- Q’ayem, arri figyelj, hogy ne látszódjon annyira, hogy jobban védsz engem, és próbálok a lehetőség szerint a közelben is maradni mindig – figyelem őt, majd a jedire pillantok.
- Remélem, hogy nem lesz semmi komolyabb gondunk, és csak bemegyünk, megszerezzük az adatokat és jövünk is ki. Ha nem szükséges, részemről ezt szeretném megoldani a lehető legrövidebb idő alatt, hogy minél kisebb legyen a lebukás lehetősége is. – csendes nyugodt hangon beszélek. Egyenlőre még tudunk csevegni, de ez úgy is megváltozik ahogy leérünk, így kihasználom a lehetőséget akkor már. Ha van valami téma, akkor becsatlakozok a beszélgetésbe, ha nem akkor csendben elvagyok tanulmányozva az új személyazonosságomat, és a dolgokat, amiket kaptunk.
A bolygó felszínén landolás után rendezem a dolgaimat, majd bólintok, kihúzva magam sétálok a rámpához, amit lenyitok. Várok egy kicsit, majd lesétálok fegyelmezetten, és a fogadó bizottságra pillantok.
Ezután megyek eléjük, majd álok meg vigyázban, tisztelgek, és elmondom ki vagyok honnét jöttem, és a parancsot, miközben a menetlevél is ott van nálam. Ha Kor is jön, akkor is nyugodtan állok kihúzva magam, majd bemutatom, ahogy a feljebb valómat is, ha kijönne közben a hajóból, és félre is állok, hiszen rangilag ő most felettem áll.
Teljes mértékig nyugodtan állok kihúzva magam, ha hozzám szólnak a rohamosztagosok, akkor rájuk nézek, hogy majd válaszolhassak is.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 03 Ápr. 2018, 22:37

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS ÉS SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:

Az új páncél remekül passzolt, annyira nem volta annak a híve, hogy felségjelzésekkel matricázzam magamat valamiért és nem feltétlen a Birodalmi jelzés akasztott ki de az álcához szükséges volt így vita nélkül tettem fel a páncélomra. Miért is vitatkoztam volna persze. Nem kell nekünk az, hogy megszívjuk ezt később.
Bár még nem szoktam meg Miin új formáját, kénytelen leszek normálisan viselkedni körülötte, amire persze meg is kér külön, hogy ne csak őt védjem az álca kedvéért. Lehetőség szerint erre persze nem lesz szükség mert nem balhézunk itt. Ha meg mégis akkor már rég lebuktunk és védenem kell őt, az ilyen részletekbe viszont nem megyek bele mert felesleges ezen rágódni. Megjegyezendő persze jobban tetszik, hogy így néz ki és nem lenne ellenemre se ha így maradna, ezt inkább nem vetem fel neki mert csinál kis munkát nekem azonnal és lehet, hogy meg is érezte mert mikor ezen filóztam nézve őt még direkt hangot is adott neki.
Egy ideig sétálgattam a hajón mikor már rajta voltunk. Nem volt jobb dolgom és kissé nyugtalan is voltam az egész miatt. A fordítóm most nem volt nálam így kénytelen voltam erőfeszítést adni arra, hogy megértsem a körülöttem lévőket és úgy is kommunikáljak velük. Bár valószínűleg semmit sem kell majd beszélnem velük. Csak azért vagyok itt, hogy vigyázzak a rakományra meg rájuk. Felbérelve erre.
Mikor már közel értünk a célhoz és már a kódot is kérték akkor már becsatlakoztam a többiekhez én is. A leszállást követően pedig csak utánuk sétáltam ki a rámpára. Bár a fegyverem nálam volt, csupán lógott az oldalamon. Készenlétben volt de semmi több. Pont mint egy normális esetben is hiszen itt aztán nem kell tartanunk semmitől. Amíg meg nem kell addig meg a rámpáról sem megyek lejjebb. Nem hiszem, hogy ez zavarni fog bárkit is. Legfeljebb betudják annak, hogy egy bérelt bunkó vagyok. Az meg nem számít.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 04 Ápr. 2018, 00:00



Hidegháború – Árnyak között





Arkinnea


Résztvevők: Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, Cesur Aloysius és Silzu



Következő körváltás: 2017. április 8. (vasárnap)

” I’m one with the Force. The Force is with me.”
- Chirrut Îmwe, Rogue One

Arkinnea 00120

Mindenkinek megvoltak a nevei az adatok szerint, mivel a Birodalmiak nem neveket csak szám és betűkombinációjú neveket használtak, így Miin és Cesur is ilyet kaptak. Miin „neve” a LO-75256 volt, rangja tizedes, míg Cerus-é CT-14578, a rangja őrmester. Így a férfinak volt a legmagasabb rangja a trióból, utána Miin és végül Kor. Kor pedig egy mandaloriai nevet kapott, hiszen ők voltak a legtöbben, akik fejvadászként a Birodalmat szolgálták, az ő neve Dreng Skatt volt a Vizla klánból. Illetve természetesen mindenki kapott code cylindert a rangjának megfelelően, hogy tudjanak majd a bázison közlekedni.
A landolás után a csapat nem is várt túl sokáig, hanem ki is szálltak. A rohamosztagosok nem vártak túl sokáig, hanem oda is mentek. A tisztelgést viszonozták ők maguk is. Mindenkinek sima egyszerű páncélja volt, csak az egyiknek volt narancssárga vállvédője, mindenki tudta, hogy ez magasabb rang közöttük és ő az egység parancsnoka, valószínűleg nem túl magas rangon.
- Üdvözlöm önöket ebben a porfészekben – mondta. – ST-2346 vagyok, a többiek csak Lucky-nak hívnak. Haladjunk a protokoll szerint, kérem a menetlevelet.
A menetlevél egy datapadon volt, azonosítóval és a listával, hogy miket is hozott a társaság. Ha átadta neki valaki, akkor a férfi ellenőrizte, majd bólintott, hogy rendben van és intett a többieknek, hogy mehetnek fel lepakolni és el is indultak, Lucky pedig visszafordult a csapat felé.
- Maguk mit követtek el, hogy magukra bízták ezt a feladatot? Ide csak büntetésből küldenek bárkit is…

Silzu miután mindent elrendezett elindult, hogy a titkos járatot felderítse. Nem volt csoda, hogy még nem találták meg, egy igencsak szűk járatról volt szó, ami alig volt észrevehető. Nem csak a növények miatt, amik belepték az elejét, hanem, mert maga a bejárat mindig árnyékban volt és egy felnőtt férfi be sem fért volna oda. Szerencsére Silzu alacsony volt és sovány testalkatú, mintha egy kamasz ember lenne, így ő maga befért. Igaz nem ment könnyedén és be kellett magát préselnie, ami több helyen felhorzsolta a bőrét ott, ahol nem volt a testpáncélja. A felszerelését előre kellett tuszkolnia, vagy épp maga után húznia. Olyan jó öt-tíz perces szórakozás volt mindez. Amint beért megláthatta oldalt a falban az energia nélküli konzolt/panelt, ami ahhoz a kívülről köveknek tűnő ajtóhoz tartozott, amin átjött. Itt bent látszott, hogy titkos átjáróról, útról van szó, mert nem csak egy barlangjárat volt ez, hanem rendesen ki voltak dolgozva a falai, padlózat és a plafon is. Minimális fény volt csak itt, így egyelőre nem sokat látott, de a félhomályos sötétben azt ki tudta venni, hogy nem is olyan messze magától a járat két felé válik mindkettő a templom alá vezet.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Cesur Aloysius Csüt. 05 Ápr. 2018, 20:35

Karakter: Cesur Aloysius - Jedi Padawan
Játékos társak: SILZU, RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV és Q'AYEM KOR
Kaland: Hidegháború: Árnyak között

Miután mindenki kész volt Miin után lesétáltam én is rámpán és az érkező katonák elé léptem. Miután a formalitásokat elvégeztük a narancssárga jelzéssel ellátott parancsnok felé fordultam és átadtam neki a menetlevelet.
- Üdvözlöm, Parancsnok! Én CT-14578 vagyok. De a legtöbben Vipernek hívnak. A többiek LO-75256 és Dreng Skatt - mutattattam be magam és társaim és a menetlevél átadása után, megvártam amíg tanulmányozza azt és elfogadja.
Megnyugodtam egy kicsit, de figyeltem, hogy semmilyen érzelem ne ülhessen ki az arcomra. Tudtam, hogy amint rájönnének kik vagyunk azonnal megpróbálnának megölni. A kérdésére bólintottam egyet.
- Fogalmazzunk úgy, hogy többen úgy gondolták ránk fér a levegőváltozás. Ennyire rossz ez a hely? - kérdeztem miközben lazábbra vettem az állásomat és vártam a választ.
Nekem tetszett a kis bolygó. Nyugodt, szép. Sajnáltam a templomot de fénykorában örömmel lettem volna itt tanonc. Tekintetem kicsit végigjártattam a hangában. De csak a szemem járta körbe a helyet. Figyeltem, hogy hol lehet ki és bejutni, milyen fedezékek és védelmi lehetőségek vannak. Fel voltam készülve rá, hogy nem biztos hogy ebben a formánkban hagyjuk majd el ezt a bolygót.

_________________
Arkinnea 280vcdf
Cesur Aloysius
Cesur Aloysius
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 06 Ápr. 2018, 12:17

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS ÉS SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:

A fogadó bizottságunknak be leszek mutatva én is a többiek mellett, a menetlevelet is átadják a többiek én pedig teszek pár kényelmes lépést lefelé a rámpáról. Nem hiszem, hogy hamar lenne problémánk és eddig is minden jó és rendben van így annyira nem feszülök már de figyelek továbbra is ettől függetlenül.
Amíg meg pakolnak le és intézik a dolgokat nincs mit csinálnom. Már addig amíg nem megyünk tovább az igazi feladatunkra. Így vagy úgy leszünk itt egy darabig még úgy is, remélem a többeknek pedig lesz terve arra nézve, hogy hogyan mennyünk be a templomba majd anélkül, hogy pattognának érte az itteni katonák.
Végül csak lesétálok teljesen a gépről és nézelődök tovább körbe, felmérve a helyzetet. Hányan vannak itt most, mennyire van mozgás és más gépek a hangárban ha vannak. Hát, míg nem lepleződünk le ami nem történik meg míg nem jön a másik hajó is meg addig nyugodtan fogunk tudni mozogni. A szavaiból ítélve a hely egy büntetésből kihelyezetteknek van szóval kevésbé lesznek talán lelkesek is. Meg kell hagyni persze a templomba beleparkolt hajó sem épp hétköznapi látvány, kíváncsi lennék hogy sikerült ezt összehozniuk.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Zerae Pént. 06 Ápr. 2018, 23:20

>> Silzu, Rabszolga
>> Játékos társak:  RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS és SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:
Egyéb:


A járat sokkal szűkebb volt mint gondoltam volna, hmm. Na de nem baj! Át még így is átfértem, a cuccomat meg magam előtt toltam szépen. Ha az elszorulna akkor még lesz legalább lehetőségem kimászni vissza. Vica verza nem lenne jó. De nem ám. Viszont nagyobb gond nélkül átkúszok az egészen és kilyukadok a túloldalt. A nagy teremben alig van fény, nagyjából látok valamit de ebben a semmi fényben nem lehet semmit sem csinálni. Meg is fogom hát a kis táskámat és abból kikotrom a lámpámat. Felkapcsolom és körbe pásztázom magamat először, egy kicsit itt ott lehúztam a kis bőröcskémet. De csak kis dörzsölődés az egész ahol nem volt páncélom mert a ruha azért védett eléggé hozzá.
- Fweeh~ - elkezdem körbe vinni a lámpa fényét a teremben amibe landoltam így. - Kifele viszont néznem kell egy másik utat, mhm.
Még el is néztem arra amerről bemásztam miután egyet értettem magammal, hátha innen másképp néz ki aztán a járatokat néztem meg, egyelőre nem elhagyva a termet ahol vagyok de óvatosan lépkedve körbe nehogy valami csapdát bekapcsoljak. Na persze ha rálépek valamire ami aktivál valamit akkor azon leszek, hogy kitérjek az elől bármi is aktiválódott. Remélem lesz valami értékes itt egyébként egy felesleges túra volt a templomba. De hé, ez egy templom, abban mindig van valami érdekes és félelmetes, meg veszélyes. És sötét is! Brrr, remélem valami Szúúúper cucc lesz itt. Általában nem ráz ki a hideg az elhagyott templomoktól de ez most valahogy más. Jobb résen maradni!

_________________
Arkinnea FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Arkinnea 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Shadow Szomb. 07 Ápr. 2018, 18:59

Heiwanna Miin Klodov (LO-75256)

Figyelem a rohamosztagost, ahogy a papírt ellenőrzi teljes nyugalommal, majd próbálok csendben maradni addig míg a „parancsnokom” beszél, és várok csupán egy ideig.
- Van egy érzésem, hogy lehetne rosszabb büntetés is ennél a helynél. Uram, - ezzel Cesur felé fordulok – engedelmével, felügyelném a kirakodást, majd ha nincs ellenvetése se önnek, se a parancsnoknak egy kicsit sétálnék a környéken. – majd a parancsnok felé nézek. – Részemről ez a büntetés, hogy itt lehetek azt jelenti, hogy eme hónapban ez az első alkalom, hogy bolygón lehetek és nem mesterséges környezetben hajón vagy állomáson. Ha szabad, akkor élnék ezzel a lehetőséggel uraim, amint a rakodással végeztünk. – hangom eléggé nyugodt, ahogy beszélek megadva a tiszteletet azoknak akikhez beszélek. Jelen helyzetben egyenlőre csak maradok az óvatos tapogatózásnál, mielőtt megindulnék valamerre. Így talán kapok információt arról is, hogy mik a tiltott helyek, ha engednek mászkálgatni. Elsőre jó lenne felderíteni a helyet, már a legelején, hogy utána célirányosan lehessen be és ki jönni feltűnés nélkül. Közben azt is nézem, hogy Kor épp mit is csinál, hogy tisztában legyek a dolgokkal, de azt is csak akkor, ha nem kell nagyon forgolódnom. Jobb ha a két férfira figyelek jobban, hiszen az a dolgom, hogy ők mi t is fognak engedni, vagy utasítani, míg ez az álca fent van. Azonban nagyon örülnék neki, ha vaj nélkül sikerülne az egész.

”Felszerelés”:

Heiwanna Miin Klodov (LO-75256)

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 08 Ápr. 2018, 00:00



Hidegháború – Árnyak között





Arkinnea


Résztvevők: Ravohra Tirgir, Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, Cesur Aloysius és Silzu



Következő körváltás: 2017. április 12. (csütörtök)

” Ha értesülnek róla, hogy megtámadott egy diplomáciai küldetésben járó hajót…”
- Leia Organa, Egy új remény

Arkinnea 00120

Most, hogy már Silzu jobban látott körbe is tudott nézni. Már látta, hogy tényleg mesterséges járatról van szó és nem pedig természetesről. Csapdának nem volt nyoma, így tudott haladni. Hamarosan elért arra a részre, ahol elágazott a folyosó. Most a fényforrással némileg belátta a helyet. Mind a kettő felfelé irányba tartott, noha nem drasztikus emelkedéssel, gyenge emelkedővel. A bal oldali részről csöpögés zaját hallotta és érezte, hogy nyirkos a levegő és még növények is látszottak a falakon. A jobb oldali azonban teljesen száraz és innen némi huzatot is érez. Amíg nem jött közelebb addig efféle nem érződött. Annak nem volt nyoma, hogy bármiféle élőlény járt volna errefelé. Így csakis Silzun múlik, hogy merre is akar tovább indulni.

A hangár jellemzően teljesen üres volt, a jedi templom felé menő ajtók előtt nagyobb konténerek, fémdobozok voltak. Az összes láthatóan jól elbarikádozva, az ajtókhoz tartozó panelek nem is látszottak. Csak azok voltak elérhetőek, amiket valószínűleg után építettek, amik a hely állapotát illetve kifelé vezettek a templomból. Kinézve azon a részen, ahol a hajó beszállt igencsak szép látvány nyílt a társaság szeme elé, a távolban hegyek, előtte zöld és kékség, zöld síkságok, erdő, kéknek meg folyó és kisebb tavak. Gyönyörű látkép, talán még úgyis, hogy a csatahajó benne volt a templomban.
- Ja ennyire – mondta Lucky. – Nem is beszélve a szellemekről, kísértetekről, amik a templom romjai között járnak.
Ahogyan ezt mondta nem is leplezte, hogy összerezzent.
– Most, hogy itt van tizedes, valóban van rosszabb hely is – felelte flörtölve. – De egyébként szerintem ennél még a Hoth, vagy a Kessel is jobb. Persze körbenézhet. A liftek a bázisra visznek le, ott a lenti házak közt a barakkban szabadon mozoghatnak, vagy lemehetnek a patakpartra, ki a síkságra stb. A templom tiltott terület, de le is van zárva minden oda vezető út. Szívesen megmutatom magának a helyet és meghívom egy italra tizedes, ha nem bánja, amint végeztek a fiúk a kipakolással.
Rájuk is kiáltott, hogy mozogjanak, közben meg is érkeztek az első két élelmiszeres ládára, amit itt kint antigravos rakodólapra kezdtek felpakolni.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Cesur Aloysius Hétf. 09 Ápr. 2018, 21:31

Karakter: Cesur Aloysius - Jedi Padawan
Játékos társak: SILZU, RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV és Q'AYEM KOR
Kaland: Hidegháború: Árnyak között

Figyeltem a parancsnok rezdülését miközben a helyről beszélt. A szellemeket hallva egy pillanatra bevillant a lehetősége, hogy az itt elhunyt Jedik nem éppen távoztak teljesen.
- Nem igen hiszek a szellemekben. De a tájat elnézve lehetne sokkal rosszabb is - feleltem neki miközben kinéztem a hangár bejáratán és a tájban gyönyörködtem. De már közben azt is kitaláltam, hogy miképp tűnjek el a kíváncsi szemek elől, így hát a parancsnokhoz fordultam.
- Van esetleg a futója amit kölcsön kérhetnék? Szeretném bejárni a környéket. Rég voltam már egyedül és jó lenne kiszellőztetni a fejem - néztem rá kérdő tekintettel.
Amit kedves kolléganőm irányában a parancsnok előadott, kicsit érdekesnek tartottam. De csak mert tudtam, hogy nem lenne jó vége. Amint kiderülne kik vagyunk a románc hamar véget érne. De ez nem az én hatásköröm. Így hát vártam, hogy mit felel a kérésemre a Lucky.
Közben pedig Miin felé fordultam.
- Menjen csak - engedtem útjára és tekintetemet a rakodókra irányítottam.
Örültem, hogy semmi gyanúsat nem hoztunk magunkkal így tényleg azt pakolják ki amit vártak. Bíztam benne hogy hamar távozni tudunk, így reményeim szerint gyorsan üres és magára hagyott lesz a hajó. Nem akartam a kelleténél tovább ezen a bolygón lenni.

_________________
Arkinnea 280vcdf
Cesur Aloysius
Cesur Aloysius
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Shadow Hétf. 09 Ápr. 2018, 22:09

Heiwanna Miin Klodov (LO-75256)

Kérdésemre megkapom a választ, bár kicsit nem úgy, mint vártam. Legalábbis nem arra számítottam, hogy a parancsnok próbál felszedni is, amire egy kis elvörösödés a reakcióm elsőre, némi zavarodottsággal, bár azt már jobban megjátszva csak.
- I… - megköszörülöm a torkomat kicsit – Igazán nagylelkű ajánlat, és természe… - itt megállok, mintha észbe kapnék, és kihúzva nézek a parancsnokomra. – Természetesen maximum az után, hogy végeztünk a kipakolással, és az ellenőrzéssel – mondom már kicsit katonásabban, figyelve Cesur reakcióját, majd mikor bele egyezik, hogy mehetek majd vele nem tudom, hogy örüljek e vagy sem.
- Igenis uram, és míg távol van felügyelem a kirakodást… – feleltem, majd a hadnagyra nézek. – Természetesen elfogadom akkor a szívéjes invitálás, mind a körbevezetésre, mind az italra, uram. – válaszolom kedvesen, de tisztelt tudóan is, aztán Korra nézek.
- Skatt, úgy is tudom, hogy ellenőrizni akarja a helyet, így szerintem nyugodtan neki állhat, míg itt a kirakodás zajlik. Szerintem eme kis csapat mellett kellően biztonságban lesz addig a hajó, míg végez. – mondom nyugodt hangon, majd a hadnagyra nézek – Szeret meggyőződni mindenről, hogy ténylegesen biztonságban vagyunk. – jegyzem meg csendesen, miközben figyelem látszólag a kirakodás műveletét is, ahogy néha-néha elkalandozik a tekintetem látszólag a tájra, és a romra, mintha csak gyönyörködnék a hely szépségében, mielőtt újra a hadnagyra néznék.
- Ön szerint, miért kell őrizni ezt a romot? Nem úgy tűnik, mintha bárki emiatt idejönne. Esetleg van valami oka is ami miatt nem elég esetleg csak a bolygó körül hagyni hajókat, uram? – érdeklődöm némi kíváncsisággal, és egy enyhe kis mosollyal.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Zerae Szer. 11 Ápr. 2018, 12:59

>> Silzu, Rabszolga
>> Játékos társak:  RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS és SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:
Egyéb:


Hmm hmm... Hümmögök nagyban. Nézem a két járatot ami előttem van. Az egyik biztos a kijárathoz vezet, már ahova a Birik betették a hajcsit. Szóval arra nem kéne menni, még. Bár legalább nem járnak be így nem futok velük össze.
- Ecc-pecc, kimehetsz, Vacsorára megvehetsz, Taszkenre, Loth macska, Ugorj Rankor a Javára, Hammm...
Váltakozóan mutatok a két járat között mialatt lelkesen mondom a mondókámat és a végén pedig rábökök arra a járatra ahonnan a kis szellő is jött.
- Fúh, jóvan. Féltem, hogy a nyirkos helyre kell mennem...
De mivel itt ahova bemásztam nem is volt semmi érdemes a két járaton kívül így felvettem a táskámat a hátamra, a lámpámat előre tartva világítottam és megindultam a járaton ami enyhén emelkedett is. Közben nézegetem hátha a falakon van valami érdekes, esetleg a földön valami ami jó lehet vagy épp nem kéne rálépni és óvatosan haladok a folyosón. Kíváncsi vagyok nagyon, hogy miféle érdekes dolgokat fogok itt találni majd! Remélem sok érdekes lesz és persze kevés fegyveres. Vajon már jártak itt a katonák? Ejj, remélem, hogy nem mert akkor az azt jelentette, hogy én már annyi minden jót nem fogok találni. Ez baj lehet később. Remélem nem fosztogattak!

_________________
Arkinnea FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Arkinnea 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 12 Ápr. 2018, 00:00



Hidegháború – Árnyak között





Arkinnea


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, Cesur Aloysius és Silzu



Következő körváltás: 2017. április 16. (hétfő)

” May the Force be with you”
- General Dodonna

Arkinnea 00120

Silzu egy kis röpke mondókát mondott el a folyosó elválásánál, hogy eldöntse, hogy merre is akar menni. Szerencséjére pont nem a vizes járat jött ki, hanem a másik. Így lámpáját maga előtt tartva indult el abba az irányba. A falakon nem látott semmit sem, de hamarosan a kőfalak átváltottak fémfolyosóvá, azaz úgy tűnt, hogy a lány jó irányba jött. Ha haladt tovább, akkor nagyjából olyan ötven métert tudott haladni, közben egy leágazást is látott, de az teljesen be volt omolva és nem igen tudott volna átférni. A nagyjából ötven méter után egy fémajtóhoz ért, ami zárva volt. Oldalt a falon látott egy panelt, de vizsgált nélkül nem lehetett tudni, hogy volt-e benne energia. Ami még a folyosót illette több helyen be volt szakadva plafon, vezetékek lógtak le, amiket kerülgetni kellett. Több törmelék is látszott, illetve poros is volt minden, nagy valószínűséggel akkor sérült a hely is, amikor a hajót a templomba vezették. A látható nyomok alapján még senki sem járt itt Silzu előtt.

Cesur tudta, hogy mindez lehetséges, hiszen a jedi templomok általában nexusok fölé épülnek, ez a templom sem volt kivétel, a valószínűleg erőszakos halált halt jedik szellemei pedig a nexusnak hála tényleg itt lehettek még. A szavaira ideges nevetés volt a válasz.
- Ez már-már felségértés – mondta Lucy. – Annak fényében, hogy a császárunk is úgymond „szellem”, nem beszélve a megannyi úrról és úrnőről, akik úgyszintén…
A következő részre bólintott a férfi.
- Persze, vannak bikere-k lent a bázison, elvihet belőlük a körülnézéshez – mondta.
Ezek után fordult oda Miin-hez, aki még maradni akart volna, közben a férfi levette a sisakját és egy egészen jóképű harmincas éveinek közepén járó férfi tűnt fel.
- A bepakolásnál valószínűleg már úgyis ellenőrzött mindent bepakoláskor, felesleges tovább figyelni, a fiúk megoldják.
Bólintott arra is, hogy Kor meg akarja nézni a környéket, így intett a hármasnak is, hogy kövessék. A lifthez vezette oda őket, a kisebbikhez, ami a személyszállító volt, a másik teherliftnek nézett ki az ajtó mérete alapján. Mivel a lift itt volt, így mindenki beszállhatott és elindult lefelé. A kérdésre elfintorodott, amit még Miin feltett.
- Nem túl szép történet… lényegében ez életünk végéig tartó büntetés – mondta. – Mi voltunk azok, akik itt vannak… szóval megtagadtuk Lord Xeth parancsát és nem voltunk hajlandóak bemenni a templomba jediket ölni… babonás félelemből, ez volt életünk első küldetése. És az utolsó is… nem öltek meg minket parancs megtagadásért, hanem ez lett a büntetésünk, hogy ezt az elátkozott helyet kell őriznünk.
Közben a lift leérkezett a bázis szintjére, amiből kilépve egy nagyon rövid folyosó szakasz után három irányba lehetett menni, jobbra a hangár volt jelezve, előre irányítóterem, kijárat, balra pedig maga a bázis.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 13 Ápr. 2018, 23:43

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS ÉS SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:

Nincs azzal gond, hogy ha körbe akarunk nézni és még szemmel sem kell tartani annyira a kipakolást. Bár úgy érzem a szavaiból, hogy inkább már két személy között lenne Miin-el. Nem mondom előnyös a sisak. Biztosan nem értékelné a katona a tekintetemet amit adok neki alatta. De nem teszek szóvá semmit, csupán becsatlakozok melléjük a lift felé.
Azon lefele menet is csupán hallgatom, hogy mit beszélgetnek a többiek körülöttem. Felakasztottam a puskámat a vállamra, hogy csak úgy pihenjen ott, kilépek a liftből és megnézem a táblákat. Hangár, irányító terem és kijárat, na meg a bázis belső részei. Vacillálva nézek végig a lehetőségeken. Jó lenne végig járni a bázist is, de nem azért vagyunk most itt a templom viszont lezárt terület. A hangárból most jöttünk szóval oda vissza menni minek. A környékre pedig már Cesur kiindul, még futót is kért hozzá. Akkor viszont én elsőre talán körbe járom a bázist belülről, feltérképezni, hogy merre vannak a katonák és hogy úgy mennyien is lehetnek összesen. Elbökök végül balra amerre a tábla szerint a bázis van.
- Akkor én megyek sétálok egyet.
Mondom kissé sziszegős hangomon amit a sisak enyhén torzít is majd bele kapaszkodok az övembe az egyik kezemmel és kényelmesen haladok lefelé a folyosón ami a bázisba vezet. Kíváncsi vagyok, hogy hány főt büntethettek meg, hogy itt kell lenniük. Talán még egy kezelhető mennyiségről is van szó, az még jobb is lenne számunkra, főleg azok után, hogy ha kommunikációjak sikeresen blokkoltuk. Észben kell tartani a lehetőségeket. Az meg hogy ha szüksége van rám Miin-nek akkor majd szól a kommunikátoron át, remélhetőleg. Nem mintha némi udvarlástól baja lehetne. "Udvarlás" furcsa koncepcióik vannak ezeknek...

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Shadow Szomb. 14 Ápr. 2018, 01:58

Heiwanna Miin Klodov (LO-75256)

Figyelem a beszélgetést, a többiek között, is, pontosabban csak amit Cesur mond, hiszen Kor nem igazán beszél sokat továbbra se. Mikor levette a sisakját a parancsnok, akkor végig mérem gyorsan. Hát nem egy idős férfi, talán Korral lehet egy idős, úgy nagyjából. Minden bizonnyal sok lány lenne, aki szívesen lenne mellette. Kicsit elfordítva a fejem nézek a hajónk felé, ahogy hozzám szól, és azt ecseteli, hogy már biztos bepakolásnál mindent leellenőriztem.
- Igen uram, természetesen leellenőriztem, de a kipakolást is fe… - kezdek bele, ahogy felé fordítom a fejem, hogy egyenesen ránézzek, majd hallgatok el. - … akarom mondani Igen uram, minden bizonnyal az emberei megoldják – mondom végül megadóan, hiszen, a felettesnek igaza van, legalábbis nem hiszem, hogy jó vége lenne, hogy ha ellenkeznék. Így én is haladok a többiekkel a liftekhez, ahol beszállás után meg is tudjuk, hogy mi is a bűnük. Csak hallgatom, hogy mit is mond, és egy kicsit elgondolkozok.
- Talán a halálnál jobb… - szólalok meg csendesen, még kicsit elgondolkozva, majd a körülöttem lévőkön végig nézek. - …elnézést uram… önök harcosok, így minden bizonnyal máskép vélekednek erről, mint egy egyszerű logisztikus. – ahogy a lift megérkezik kiszállok a többiekkel, Cesur és Kor megy a maga útjára, így nekem marad Lucky. Kívülről nyugodt vagyok, de belül azért van bennem egy kis félsz, hogy egyedül leszek most vele. Miután a két társam elment, akkor szólalok meg ismét.
- Parancsnok, ezek a szellemek amikről beszélt elhagyják a templom területét is? – teszem fel a kis kérdésemet, miközben a lift felé pillantok, majd Luckyra – Vagy csak ott bent maradnak? Csupán, hogy tudjuk mennyire kell ilyesmire is figyelnünk, esetleg milyen szállás lehetőségeket tud felajánlani számunkra éjszakára, uram. – hangom nyugodt, de már a korábbiakból is eléggé érezhető volt, hogy itt lesz valami, azonban ennek nem adom jelét, még ha a kis körbevezetésből és italra invitálásból sejtem is, hogy merre is szeretne majd tartani Lucky.

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Zerae Szomb. 14 Ápr. 2018, 21:41

>> Silzu, Rabszolga
>> Játékos társak:  RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS és SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:
Egyéb:


A kiválasztott irányban megindultam, semmi problémába nem ütköztem bele eddig, az úton nincs akadály, a falon meg semmi sok minden ami érdekes lenne. Egy ideig csak kő meg kő hátán...Aztán végre vasalódik a fal szépen és nem az egyenességére értem és a hosszú unalmas sétára utalok hanem arra, hogy a kőből vasfalak lesznek. Volt egy elágazás is de sajnos az be volt omolva teljesen így egyenesen mentem tovább előre. Lassan be fogok érni remélem valami jó kis helyre ahol találok is valamit. De csak séta van még tovább. Közben elgondolkozok, hogy milyen templom lehetett ez. Mintha mondtak volna róla valamit... A nyelvem hegyén van de nem tudom pontosan. Na majd eszembe jut! Az utamat végül egy zárt vasajtó. Oda sétálok hozzá miközben a törmeléket és leszakadt kábeleket kikerülöm nehogy megcsapjon valamelyik és megnézem, hogy működik-e a konzola az ajtónak. Ha igen és ki tudom nyitni az ajtót az lenne a legjobb de megkell tervezni azt is, hogy mi van ha nem működik. Meg persze ha működik de túl jól azért készen vagyok arra, hogy kivetődjek is akár leomló törmelék elől ha kell.
Hogyha az ajtó nem nyílik akkor megnézem a leszakadt részeket, hátha van valami út vagy hely ahol kikerülve az ajtót át tudok jutni mögé.
- Ejj viszont ezek a katonák... Nem értékelik az igazi gazdagságot az biztos! Ki tudja mit tettek tönkre azzal, hogy azt a hajót belevezették a temlomba! Pöhf. Hihhetetlenek! Én mondom...
Mormogom magamnak miközben keresek lehetséges útvonalakat tovább.

_________________
Arkinnea FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Arkinnea 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 16 Ápr. 2018, 00:00



Hidegháború – Árnyak között





Arkinnea


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, Cesur Aloysius és Silzu



Következő körváltás: 2017. április 20. (péntek)

”The ability to speak does not make you intelligent, now get out of here.”
- Qui-Gon Jinn

Arkinnea 00120

Maga a terminál halott volt, de mellette a fal fém részének egy része kiszakadt, így ott hozzá lehetett férni a kábelekhez, ha ezekkel szórakozott Silzu egy kicsit, akkor sikerült egy-két szikrát kicsiholnia belőlük és mindez elég volt ahhoz, hogy néhány pillanatra a terminál energiát kapjon. Annyi időre sajnos nem, hogy a lány bármit tehessen, de annyira igen, hogy az ajtó magától kinyíljon annyira, hogy azon át Silzu átférjen. Mindezt, ha megtette, akkor egy nagyobb csarnokba érkezett, ami igencsak romos volt. A legnagyobb része be volt omolva, több oszlop kidőlve, egyelőre innen nem látszott több, mert azért a fényforrás sem tudta az egész helyet bevilágítani, de az biztos, hogy a romok nagyok és stabilk, így könnyedén mászhatóak.
Ami még feltűnő volt azonnal, azaz átérkezés után rögtön látszott, néhány lépésnyire Silzu-tól egy fiatal hét-nyolc év körüli torguta gyermek csontváza volt. Az egyik keze össze volt szorulva, valamit tarthatott a kezében a halála pillanatában, de hogy mit annak már nincs nyoma.

Odafent Kor úgy döntött, hogy a bázist fogja megnézni. Lucky bólintott neki, hogy nyugodtan menjen. A folyosón való végigsétálás után egy másik kisebb komplexumba érkezett Kor. Itt volt kitéve egy térkép is, amin keresztül könnyedén megnézhette az egész helyet, hogy mi hol van. A térkép alapján nem volt túl nagy a bázis, így úgy tűnt, hogy a köztársaság információi helyesek lehettek, hogy maximum két tucat rohamosztagos lehet itt csupán és nem több. Bármerre indulhat, éppen most nem látott senkit sem itt mozogni.

Közben Miin tovább beszélgetett Lucy-val. Arra a részre, amikor arra utal, hogy egy katona máshogy látja, mint egy logisztikai tiszt a férfi felnevetett. Miin-nek ekkor ugorhatott be, hogy a birodalomban mindenki kap katonai képzést, szóval a logisztikai tisztek is, így elvileg ő maga is.
- Azért nem hiszem, hogy olyan régen fejezte volna be a katonai képzését – mondta a férfi, majd elkomorult. – Amilyen manapság Lord Xeth ma halottak lennénk, akkor úgymond kegyes volt, hogy életben hagyott minket. Bár ha kegyesnek lehet mondani, hogy életünk hátralevő részét egy tömegsír szomszédságában kell tölteni, mert nem vettünk részt benne…
A szellemek említésére most, hogy nem volt sisakban látszott, hogy elfintorodik és a pupillái is némileg kitágultak. A férfi tényleg félt attól, ami a Jedi templom belsejében volt.
- Csak bent, azért is van lezárva a hely. Szállás… a barakkban van egy négy ágyas vendégszoba, azt tudom felajánlani, valószínűleg kényelmesebb, mint a hajón levők.
Közben a páros megérkezett egy nagyobb helységbe, ami láthatóan az étkező volt, több aszal is volt itt, mintegy harminc fő fért be ide, most hatan voltak itt, épp szabbakoztak és tisztelegve köszöntötték a párost.
- Megkínálhatom egy itallal? – kérdezte miközben kihúzta az egyik asztalnál a széket Miin-nek.

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 16 Ápr. 2018, 19:52

>> Q'ayem Kor, Testőr/szerelő
>> Játékos társak: RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS ÉS SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:

Miután leváltam a többiektől elindultam felfedezni a kis bázist amijük van itt. A térkép amibe belefutottam a folyosó végén hasznos lesz, tanulmányozom magamban és megjegyzem későbbre is. Elsőre viszont csak úgy céltalanul indultam meg a hozzám legközelebbi helyiség felé ami nem volt lezárva persze a belépés elől.
A bázis tényleg kicsi viszont, és többen sem lehettek egy 24-25 főnél sem. Ha úgy szeretnénk akkor le tudnánk szerelni az egész bázist, a kommunikációjuk már meg van szakítva így segítséget nem tudnak hívni és ha elsőre a járőröket vagy talán a pihenő időt tölti. Bár biztosan a többiek ezt elleneznék. Egy ideig viszont még itt elsétálgatok, van némi időnk arra, hogy akcióba lépjünk és ahhoz jó hogyha felmérem a környezetünket. Heeh...Unatkozok...Lőni akarok. Mostanában semmi sem volt amit lelehetett volna lőni, áh, nem nem... Még az kéne, hogy gyanút fogjon Miin aztán hallgathatom a fejmosást.. Azt inkább elkerülném, most úgy is a saját orvosságából kap és hallgathatja a katona dumáját. Talán meg kéne keresnem őket... Bár csak nem lesz baja... Remélhetőleg a katonának sem.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Cesur Aloysius Kedd 17 Ápr. 2018, 21:28

Karakter: Cesur Aloysius - Jedi Padawan
Játékos társak: SILZU, RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV és Q'AYEM KOR
Kaland: Hidegháború: Árnyak között

Inkább nem reagáltam Lucky szavaira a császár és egyéb nemesnek számító "szellemi" mivoltát illetően. Jobbnak láttam csendben maradni. Mielőtt még a végén valami olyat mondanék amely lebuktathatna minket.
- Köszönöm, akkor én készen állok az indulásra. Jól fog esni egy kis friss levegő a hajó oxigénje után - mondtam úgy mindenkinek címezve, majd miután elindultunk a lift felé előre engedtem a többieket és utolsónak szálltam be.
Miután leértünk csendben haladtam a társasággal, majd az elágazásnál feléjük fordultam.
- Jó szórakozást. Később találkozunk. - ezzel be is fordultam a hangárba vezető folyosóra és mikor eltűntek a többiek a szemem elől megálltam egy percre.
Gondoltaim a templom és a nexus miatt itt ragad Jedi szellemeken jártak. Hogy vajom mi várhat itt minket ennyi év után. Mi maradhatott meg a templomból és a benne rejlő dolgokból. Tudtam, hogy bejáratot kell találnom, mert máshogy nem juthatunk be. És ennek fényében is terveztem az kis kirándulásom megkezdését. Ezek után újra elindultam és a hangárba érve körülnéztem, hogy hátha kell e valakinél jelentkezni a biker-ért.

Felszerelések:

_________________
Arkinnea 280vcdf
Cesur Aloysius
Cesur Aloysius
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Shadow Szer. 18 Ápr. 2018, 00:25

Heiwanna Miin Klodov (LO-75256)

Lucky felnevetésére, kicsit elfordítottam a fejem, lehajtva. Belül tudtam, hogy hibáztam, de azt is, hogy hogyan másszak ki most belőle.
- Igaza van, uram. Nem volt olyan régen, csak a teljesítményem katonaként sose volt túl jó. Amint lehetett már inkább a logisztika felé mentem… és talán igen. Talán ez az én bűnöm ami miatt most itt vagyok – felnézek Luckyra, felemelve a kezeim, majd sóhajtok egyet megrázva a fejem. – Nem hiszem, hogy valaha is azzá válnék. Túl békés vagyok. Ha máshova születek vagy nem feleltem volna meg az alkalmasságin, akkor biztos valami szállítási cégnél dolgoznék, és a közelébe se mentem volna sohase a fegyvereknek se, legalábbis önvédelmi szinten felül, de mivel alkalmas lettem, azt az utat járom, ami szüleimet büszkévé teszi és büszkén szolgálom a Császárunkat és az egész birodalmat legjobb tudásom szerint. – felemelem a fejem és veszek egy mély levegőt. – Azonban ez néha úgy érzem, hogy igen kevés, és az őrnagy az utolsó esélyem bizonyítani, ha elszúrom és kapok egy újabb negatív értékelést, akkor nekem végem a pályámmal együtt. – jegyzem meg csendesen, ahogy haladok Lucky mellett, majd mikor Kor és Cesur mennek a dolgára, akkor kihúzom magam.
- Köszönöm uram – majd tovább haladok a rohamosztagos társaságában.
- Van mikor több bátorság kell ahhoz, hogy ne tegyünk meg valamit, mint ahhoz, hogy szó nélkül megtegyük. Bár a parancs az parancs, aminek a megtagadásának az árát fizetnünk kell… - a hangom elakad ahogy tovább ballagok, és kénytelen vagyok kicsit megállni a beszéddel, mert eszembe jutott az, hogy én miért is vagyok itt, hogyan indult ez az egész évszázadokkal ezelőtt. Ha úgy nézzük megszöktem, megtagadva azt ami a kötelességem lett volna, de ez már a régmúlt, legalábbis másoknak az lenne, számomra csak évek teltek el, nem századok. Egy mély levegő után folytatom csak némi szünet után, de már témát váltva.
- Akkor úgy közlekedünk, hogy se bentről, se kintről ne közelítsük meg ezeket a helyeket, és ezt a többieknek is elmondom. – jegyeztem meg csendesen, majd a szállás ajánlatra bólintottam egyet.
- Köszönöm a többiek nevében is. Valóban sokkal kényelmesebb lesz mindannyiunknak. – figyelem közben, hogy merre is tartunk, majd az étkezőben figyelem ahogy kihúzza számomra a széket.
- Köszönöm uram, - mondom nyugodt hangon ahogy leülök – ha nem túl nagy kérés, akkor gyümölcsös italt kérnék, de ha az, akkor az egyszerű víz is megteszi. – mondom nyugodt hangon, majd várok egy kicsit, hogy ő is leüljön.
- Elnézést uram a kérdésemért, és ha nem szeretne akkor nem is kérem, hogy válaszoljon. De azt mondta, hogy egy tömegsír szomszédságában vagyunk… - tartok egy kis szünetet, a tényleges kérdésem előtt, amire lehet nem is akarok választ kapni - …ez úgy érti, hogy az elesettek el sem lettek temetve? – tudom, hogy most úgy kellene beszélnem, mint egy birodalmi katonának, az ellenségeiről, de akkor is évek óta nincs háború, és még az ellenség elesettjei is megérdemelnek ennyit, legalábbis szerintem. Azonban azt elnézve, hogy Lucky mennyire fél bemenni oda, valahogy nem is kell az se, hogy válaszoljon, mert már érzem a választ legbelül.

”Felszerelés”:

Heiwanna Miin Klodov (LO-75256)

”Felszerelés”:

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Zerae Szer. 18 Ápr. 2018, 14:55

>> Silzu, Rabszolga
>> Játékos társak:  RAVOHRA TIRGIR, HEIWANNA MIIN KLODOV, Q'AYEM KOR, CESUR ALOYSIUS és SILZU
>> Kaland: HIDEGHÁBORÚ – ÁRNYAK KÖZÖTT
Felszerelés:
Egyéb:


Hát a kapcsoló nem működött, pont ahogy gondoltam viszont volt szerencsém így volt egy rész ahol hozzá tudtam férni a kábelekhez. Kis ügyeskedés után sikerült némi életet lehelni a kicsikébe persze rögtön el is száll az energia belőle mielőtt még tudnék csinálni bármit is vele. Szerencsére viszont kinyílik magától az ajtó egy kicsit, odapróbálkozok és át is férek rajta így bedobom a cuccomat majd bepréselem magamat utána. Felveszem a táskámat a földről vissza a hátamra és körbe lámpázom a helyet ahova átjutottam végre. Egy nagyobb csarnok volt ez, jó romos is. Hát eddig semmi újdonság sajnos, a romokat eddig is láttam és végre valami értékeset kéne találni. Nem látok be mindent innen mert a lámpám nem elég erős hozzá de a legnagyobb része még be is van omolva így ránézésre a teremnek. Sóhajtok egyet és folytatom a kutakodást, legalább nem fog a fejemre szakadni így ránézésre, az már valami, ha kell még át is fogok tudni mászni is rajtuk ha valahol valamelyik vezetni fog valamerre.
Viszont tovább vezető irány keresése előtt ezt kell felmérni először és így is teszek. Az első feltűnő dolog egy torguta csontváz volt, elég kicsike is szóval valami fiatal lehetett. Közelebbről is megnézem, úgy fest, hogy volt valami a kezében de elvehették tőle már a halála után. Hmm, pedig úgy fest, hogy nem járt előttem itt senki sem. Talán megölte valaki azért amit tarthatott. Kár, kíváncsi lettem volna, hogy miért volt hajlandó meghalni ilyen fiatalon. Körbe nézek a környéken hátha csak kiesett a kezéből és valahol itt van elgurulva vagy ilyesmi, de ha nincs is akkor is körbe nézek hátha van valami más értékes vagy hasonló erre, aztán pedig, hogy majd merre tudnák tovább menni. Remélem, hogy találok valami jót... Az eddigiek mind ócskaságok voltak amit egy szeméttelepen is össze tudnék lomizni! Aztán azokkal vissza menni a gazdámhoz miután végre elengedett kalandozni. Szégyellném magamat nagyon.

_________________
Arkinnea FZp9LS2
Főkarakter Zerae'Remur'Arez ||| SW kalandmester ||| Alvilági/ Rabszolga karakter Silzu
Arkinnea 8uTbxEZ
Zerae
Zerae
Lil'SW KM

Empire
Sith
Padavan
Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Sector 9

Karakteradatok
Főkarakter: Saku
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3575-zerae-remur-arez#69691

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 20 Ápr. 2018, 00:00



Hidegháború – Árnyak között





Arkinnea


Résztvevők: Heiwanna Miin Klodov, Q'ayem Kor, Cesur Aloysius és Silzu



Következő körváltás: 2017. április 24. (kedd)

”May the Force serve you well!”
- Lana Beniko

Arkinnea 00120

Cesur tudhatta, hogy a korábban kiadott parancsa, hogy töltse fel a droid a landolás közben a víurs nem működik, a központi terminálra kell majd felcsatlakozni és úgy megejteni mindezt. Azt pedig Kor tudta a legjobban, hogy ezt az indulás előtt a legcélszerűbb kivitelezni, révén szinte minden bázis küld bejelentkezést X időnként a legközelebbi nagyobb bázis irányába. ha pedig ez elmarad, akkor lehet, hogy pár óra múlva már itt lennének a Birodalmiak, még a munka elvégzése előtt, hogy ellenőrizzék azt, hogy miért vesztették el a kapcsolatot a helyiekkel. Ami igencsak kellemetlen lenne és egyenlő a lebukással. Így bőven elég – és célszerű is volt – akkor kivitelezni a vírus felvitelét, amikor már minden le van mentve és a hajóindulásra kész.*

Kor is tudta, hogy a kommunikáció nincs lelőve kifelé, mert veszélyes lenne és a bázis elintézése sem lenne olyan könnyű. Túlságosan is optimista becslés volt, amennyire látta kis részek is lezárhatóak a bázisból, így mindannyiukat könnyedén csapdába ejthetnék a bázis egyes szektorainak lezárásával. Arról nem is beszélve, hogy a rohamosztagosok sokkalta jobban ismerték a helyet, mint Korék. A férfi több beépített biztonsági rendszert látott, de biztosan voltak olyanok is, amiket nem vett észre. Minden helység be volt kamerázva és jó pár droid is volt itt.
Ahogyan sétálgatott eljutott az irányító teremig. Ez számára nem nyílt ki, mint az eddigi ajtók, ehhez nem voltak megfelelő kódjai, a további sétálgatás és gondolkodás közben egy ezüstös/feketés protokoll droid zavarta meg, aki odalépett hozzá.
- Segíthetek valamiben? – kérdezte. – Nagyon elveszettnek tűnik.

Cesur, haladt a megfelelő irányba, az eligazítás után. A kód cilindereinek hála az ajtók kinyíltak előtte, a kódok továbbra is érvényesek voltak. Igazából senki sem tudta megmondani, hogy mi várhatta őket a templomban, mi maradt ott bent. Hiszen, ha hinni lehetett a dolgoknak egyvalaki élte túl a templom mészárlását és ő is csak azért, mert még a támadás előtt elküldték innen, hogy vigyen Coruscantra innen adatokat. A hangárban voltak is bikerek, amiből bármelyiket elvihette a padawan. Magát a templomot és annak környékét nehéz bejárni, mert javarészt a hegy belsejébe lépült, volt két oldalt némi út, ahol lehetett nézelődni, illetve előtte lent a földön, de az nagyon lent volt. Ahol a bejáratok voltak azon a helyen most az űrhajó volt és az a feljárókat is java részt leomlasztotta. Így Cesur maga dönthette el, hogy melyik résszel akar foglalkozni, próbálkozni.

Lucky együttérzőn mosolyodott el Miin szavaira, a nő a hosszú életének köszönhetően tudhatta, hogy a férfi pontosan tudja, hogy mire gondolt és át is érzi mindezt. De a végén, amikor az utolsó esélyt latolgatta a nő, akkor már elmosolyodott.
- Itt nem kell aggódnia, ezen a helyen nincs mit elrontani – mondta megnyugtatóan.
Itt vált le a másik két férfi róluk a páros pedig hamar megérkezett a kantinba.
- Bátrak akkor lettünk volna, hogyha meg is öljük magunkat akkor – felelte. – Ami azt illeti nem is tudnak a templom romjai közé menni. A főbejáratba bele lett vezetve a sérült hajó, a többi pedig fel lett robbantva és beomlasztva. Egyedül a hangár, ami még elérhető, de az onnan vezető járatok is be vannak omlasztva.
Miin kérésére, hogy valamilyen gyümölcslevet, vagy vizet kér csak a férfi bólintott és a helységben található hűtőhöz ment. Valamilyen furcsa zavaros narancssárgás folyadékkal teli üveggel tért vissza, illetve egy átlátszóval. Az átlátszó alkohol volt, míg a másik egy kellemes édeskés illatú ital.
- Nem messze volt a helyieknek egy faluja, amit elhagytak a megérkezésünkkor. Van gyümölcsösük, onnan van az ital.
Töltött is Miinnek, az ital íze kicsit édes és finom fűszeres volt, nem alkoholos, igencsak egzotikus, de finom hatást keltve. Az utolsó kérdése a férfi nem is felelt, csak lehúzta az italát, majd töltött még egyet és azt is lehúzta. A válasz, ahogyan Miin sejtette az volt, amit gondolt, de a férfi végül a második ital végén megszólalt.
- Főleg gyerekek voltak… - nyögte ki keserűen. – A fiúk közül van olyan is, aki látott már olyan urdrarr akadémiát, ahol a köztársaság tette ugyanezt a mi gyerekeinkkel, de akkor is… gyerekek. Nem nekik kéne a háborúért fizetni, mindegy melyik oldalon állnak…
Hacsak Miin nem akadályozta meg, akkor töltött magának még egy italt, bár most még nem emelte fel a poharat, csak nézte azt.

Silzu tudhatta, hogy ez egy jedi templom volt korábban, az ilyenekben pedig fénykard-, vagy kiberkristályok vannak, amik nagyon, de nagyon sokat érnek. Valószínűleg tanuló lehetett a gyerek és a fénykardját vették el tőle. Silzu azt pedig biztosan tudta, hogy egy-egy fénykardért több százezer, ha nem több millió creditet is fizetnek, mert annyira ritka és sokan tudják hasznosítani, fegyverekbe, vagy épp csak ereklyének teszik el. Így, ha még itt találna effélét, akkor nagyon, de nagyon gazaggá tehetné a gazdáját.
Megtudta mászni a lány a romokat, aminek a tetejéről három lehetséges utat látott, ebből az egyik, ami balra volt – nyugatra – teljesen be volt omolva, vagy folyosó végnek tűnt a kevéske fényben. Előre – északnak – vagy jobb jobbra – keletre – azonban két nagyobb folyosó is vezetett, mind a két esetben egy-egy lépcsőt tudott kivenni Silzu a gyér fényben.

* a tegnap este margójára, mert mint kiderült félreértések voltak. És nehéz elfelejteni, hogy még mindig nincs wifi, vagy efféle, sw-ben továbbra is minden manuális Smile

statisztika:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Arkinnea 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Arkinnea Empty Re: Arkinnea

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.