Akkaba Metropolisz

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 07 Jún. 2012, 11:24

Pestis visszanyerte lélekjelenlétét, úgy tűnik, túlreagáltam a dolgot szerencsére, nem lenne jó, ha a démonhadsereg mellett még telepatákkal is harcolnunk kéne.
-Nincs hová visszavonulni, vagy talán fel akarod adni a várost?
Miután már nem kell őt fedeznem, fizikai erőmet használva próbálok előretörni, és harcművészeti képzettségemmel kombinálva igyekszem végezni a démonokkal. A célom, hogy közelebb kerülhessek Háborúhoz, aki nálunk jó tíz méterrel beljebb van a csatában, és akinek az erejére szükségem van.
Közben azonban nyílvesszők közelednek, és mivel korábban sem működött a képességem a démonok ellen, attól tartok, ezek a nyílvesszők sem egyszerű e világi energiával mozognak. A kitérés nehézkesen menne a démonok közt, ráadásul túl sok a nyílvessző, így inkább fedezéket kell találnom. A hozzám legközelebb eső démonra támadok rögtön, egy erőteljes nyitott tenyeres ütést intézek a halánték- és fültájékra, hogy megzavarodjon. Ezután fél tonnás erőmet kihasználva ragadom meg, és egyfajta élő pajzsként használom, amíg becsapódnak a nyílvesszők, majd rögtön utána a többihez vágom. Ha mégis eltalálna valamelyik nyílvessző, reménykedem benne, hogy a képességem megvéd.
-Háború, adj energiát! - Kiáltom oda neki, most már talán közelebbről. - Dobj egy zsineget a karomra, és húzd!
Természetesen igyekszem megkönnyíteni a dolgát, megpróbálok egy pillanatra felugrani, esetleg már egy-két halott démont dobbantónak használni, hogy a tömeg fölé emelkedve könnyen eltalálhasson. Ha elér a zsineg, akkor kezemre hurkolom. A fegyver kettős, akik a démonok közül fennakadnak ezen, azok valószínűleg hamar elvesztik a fejüket, én pedig az elszívott energiát felhasználva végre használhatom talán a képességemet, amivel robbanásokat előidézve próbálom távol tartani az ellenséget, miközben folyamatosan haladok tovább Háború felé.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 14 Jún. 2012, 10:28

Résztvevők: Halál / Jet Li Tao, Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura, Éhség / Ashley Henro

~ A lehető leghamarabb! ~ halhatta még a fejében az asgardi nő hangját. ~
Sakura lelki szemei előtt az asztrálsík teljes mértékben megszűnt és Thorhalla eltűnt, a feladata megvolt, csak most fontosabb volt az, hogy túléljék azt, ami most történt. A nő sikeresen ki tudott térni a nyilak elől egy szobor mögé, amiben az is igencsak nagy szerepet játszott, hogy Éhség nem mozdult és nagyon sok nyilat felfogott előtte, majd a nő holtan terült el a földön, szinte teljesen kilyuggatva. Támadni egyelőre nem tudott, révén a démonok igencsak messze voltak.
Tao haladt előre, a fizikai harc már sokkal jobban ment, azonban a démonok messzebb voltak, amikor a nyilak érkeztek ők nem mentek előre. Tao végül megérkezett egyhez és azt használta élő pajzsnak, azonban a mágikus nyílvesszők nemcsak hogy átmentek a démonon, de még úgy egy centi mélyen Tao-ba is beleálltak. Kettő a bal combjába, egy a gyomrába, egy a kulcscsontjába és egy az oldalába kegyetlen fájdalommal, aminek hála Halál úgy érezte, mintha a teljes lényét tűzzel kezdték volna égetni mindenhol. Ennek hála a földre került vergődve a fájdalomtól és nem tudott segítséget sem kérni egyelőre a mozgási energiákhoz. Így felbátorodva, akik közel voltak hozzá, legalább fél tucat majdnem két méter magas démon egyszerre vetette magát Tao-ra, fogakkal, karmokkal, hogy élve tépjék szét Halált.


//Rayn-ra vártam eddig, nem írt. Facebook chat-en sokszor láttam, tegnap még rá is szóltam, hogy írja ki magát, vagy megölöm a karit, de semmi.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 14 Jún. 2012, 11:44

Az élő pajzsom inkább élő mágnesként vonzotta a nyílvesszőket, úgy suhantak át rajta, mint a kés a vajon. Elejtem a démont, és egy lépés után én is összeesem, a fájdalom pokoli, a szó mindenféle értelmében, érzem, ahogy égeti a testemet a fájdalom. Össze kell szednem minden lelkierőmet, hogy ne üvöltsek, mint egy átkozott vaddisznó. Nem! Én vadász vagyok, nem préda! A lábamban lévő nyílvesszőket húzom ki elsőnek, nem készülök rá sokat, csak kirántom, hogy mielőbb megszűnjön az égető érzés, és legalább talpra állhassak, de mielőtt ez megtörténne, már rajtam van az összes rohadék.
-PESTIS! HÁBORÚ! IDEEE! - Üvöltöm nekik, miközben próbálom ép lábammal és a nem átlőtt vállú karommal távol tartani magamtól a mocskokat. A földön fekve nem sokat tehetek, de igyekszem lerúgni magamról a támadókat, és fél tonnás erőmmel a karom sem tehetetlen, a rám támadó démonokat próbálom ellökdösni, vagy ha sikerül megragadnom őket, eltörni valamijüket. Nem sokáig fogok így életben maradni, ez teljesen biztos, de talán kihúzom, amíg valamelyik Lovas a segítségemre siet... Már ha siet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 15 Jún. 2012, 18:17

Az utolsó hang amit még hallok már egy azonnal is lehetne de most tényleg mással kell és fogok foglalkozni. A nyílvesszőket sikerül kikerülnöm, elég meglepő számomra de egy részét a szobor fogta fel ami mögé bebújtam. Kilesek mögüle és látom az éppen földre érkező Éhséget akit több is eltalált. Hát akkor megvan, hogy mi fogta fel a többit... De ezt nem hiszem el, nem valami heti munka ez basszus! De legalább a másik két ketteske még él. Feléjük is fordulok, hogy lássam ők hogy boldogulnak. Háborút látom és bedobással harccol viszont Halált nem csak egy feltűnően nagy kupac démont egymáson amik valamiért veszettül akarnak valamit ott.
Halál ordítása szűrődik át a démon kicsi a rakáson...
~ B*DMEG HALÁL VAN ALUL!
Kinézek még gyorsan a másik oldalamra, hogy mikor ki rajtolok a szobor mögül ne rögtön egy démonnak fussak neki és a kupac felé sietek. Jó nem tudom még mit fogok csinálni ha odaérek így hirtelen de elsőre oda akarok érni. Az út közben persze számítanom kell arra, hogy a többi démon meg rám vetődne, hogy ugyan arra a sorsra juttassanak amit épp Halál szenved el a nem kis darabok alatt. De azokat meg próbálom leszerelni, ha ütnek vagy csapnak kézzel vagy tárgyal akkor kilépve oldalra a saját lendületüket használva próbálom meg őket tovább vezetni karjukat meghúzva vagy csak eltolva azt. Ha kisebbekről van szó akkor a támadásuk elől ellépés ha sikerül akkor felugorva egyik lábbal a vállára lépni a másikkal pedig állon rúgni mielőtt még tovább mennék.
Így vagy úgy de át kell vergődnöm rajtuk és ha odaérek a célkupachoz még valami hasznossal is elő kell állnom mert nem hiszem, hogy az oldaluk rugdosása épkézláb lenne vagy egyáltalán érdekelné őket. De mindegy. Ha sikerül odaérnem akkor a legtetején lévőt vagy amelyiket legjobban elérem annak a nyakát veszem célba és oldalról az állcsont alatt beszúrom a pengévé alakított kezemet. Remélem, hogy be tudok szúrni mert akkor van egy hatásos módszerem amivel talán ki tudom szedni Halált alóluk lehetőleg nem túl későn. Ha nem is ölöm meg ezzel de legalább meggyengítem vele a démont akkor még alrább próbálom tolni, hogy annyival is kevesebb legyen a rakáson és egy másikat is megpróbálok többször is megszúrni bordák között, karon vagy ahol sikerül.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 16 Jún. 2012, 16:29

Résztvevők: Halál / Jet Li Tao, Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura

A Tao-t támadó démonok sem voltak éppen gyengék és átlagosak, Tao megragadta az egyiket, hogy leszedje magáról, erre a többi harapott belé és több darabot is kiharaptak belőle. Amelyiket megragadta az az ő kezét is megragadta, egy hatalmas reccsenés és újabb fájdalomhullám, ahogyan Tao épp könyöke eltört, de még ekkor utolsó mozdulattal a démon nyaka is hála a megindított mozdulatnak. Mikor már Tao hihetné, hogy vége van érkezett meg Sakura, aki a kezét alakította karddá és vágta le az egyik fejét, majd egy másikat szúrt tüdőn. Ekkor látta meg a páros a fényben megcsillanó drótokat, ahogyan mesteri mozdulatokkal, legalább tíz méterről tekeredtek a démonok fejére, egy rántás után pedig a Tao-t támadók mind fejetlenül dőltek a földre és a vérükkel bemocskolták a Tao és Sakura párost.
Ha felnéznek a démonok most úgy-ahogyan megtorpantak és nem jöttek közelebb, annak hála, hogy Olaf fentartotta őket az Akkaba klán tagjai is betudtak társulni oldalról a támadásokba és némileg visszaszorítani őket.
- Vidd az egyik gyógyítóhoz! – mondta Olaf anélkül, hogy hátranézett volna.
A svéd meg sem várva a válaszokat, vagy parancsokat indult vissza a démonok felé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 17 Jún. 2012, 15:44

A fájdalom kezd elviselhetetlenné válni, az adrenalin már nem bírja kifejteni a várva várt hatást, a szívem viszont egyre hevesebben ver, és ez rontja a túlélési esélyeimet a vérveszteség fokozódása miatt. Az agyműködésem először felgyorsul, ezért hosszú másodperceknek tűnik minden pillanat, de hamarosan a vérveszteség miatt kábult leszek és lassú, mint egy lajhár.
Miközben saját hátralévő perceimet analizálom, ismeretlen ízt érzek a számban. Démonvér. Kinyitom a szemeim, és fejetlen hullák sokasága áll körülöttem, szép sorjába összerogynak, némelyik éppen rám, de már nem maradt ép végtagom, amivel lesöpörhetném magamról őket. Háború hangját hallom meg, és bármennyire is harcra vágyom, most nem ez a feladatom. A hatalmas Apokalipszis teremtett ilyenné, gyilkológéppé de ugyanakkor érzelemmentessé is. Nem vágyhatom a halált, sem semmi mást, egyetlen cél a győzelem, és ilyen állapotban nem győzhetek.
-Siess - teszem hozzá még Háború utasításához kissé bugyogva, aztán a saját és a démonok vérét köpöm a földre.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 18 Jún. 2012, 22:59

Hatásosabb lett a támadásom mint gondoltam. Sikerült odajutnom és az egyik démont lefejeznem is aztán a másikat tüdőn szúrnom. Messze hatásosabban lépett fel Háború a többi ellen de most ami fontos az az, hogy sikerült kiszedni Halált a démonok alól. Nem kímélték és sebek borítják be teljesen. A lefejezett démonok vére pedig be is borított mindkettőnket. A démonok megtorpantak erre, egy levegővételnyi idő és a klántagok is be tudnak szállni a csatába. Halálhoz lépek közelebb és megpróbálom felszedni a földről Olaf szavai után. Most tényleg az a fontos, hogy orvos keze alá kerüljön és a csatatér közepén én sem állok neki összerakni a seggét az is biztos. Csak egy kimenetelt látok benne és az hasonlatos lenne az előző tömegjelenethez és én azt nem élném túl... Oh nézzenek oda mindig elfelejtem, na de mindegy Halál már nem jönne ki jól így mindenképp kijjebb akarom vinni legalább. A beérkező klántagoknak ajánlom, hogy elegendő támogatást nyújtsanak Háborúnak míg én halál alrébb szállításával foglalkozom. Nem igazán lenne ínyemre ha most még ő is feldobná a talpát miután még hasznosnak is tűnik. A kezeimet vissza is változtatom, hogy legyen fogásom. A karjain is megsérül ezért óvatosan fogom azt meg. Átvetem a nyakam körül az egyiket és úgy adok neki egy támaszt. A kezemmel amivel a karját fogom úgy helyezem el, hogy a sebet fogjam meg. Jó kellemetlen lehet neki majd elsőre de azt a kezemet zöldes fény veszi körbe. Nem sok de ennyivel tudok könnyíteni rajta most és ha legalább egy lyukkal kevesebben át akar elvérezni az még egy percet jelenthet neki ezen a sárgolyón.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Kedd 19 Jún. 2012, 11:05

Résztvevők: Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura

Mire Sakura megérkezett a hátsó részekbe, oda ahol gyógyítók voltak Tao elvesztette az eszméletét a vérveszteségtől, méregtől és a sokktól. Lehet, hogy nincsenek érzései, de ezek ugyanúgy hatnak rá. Az orvosok azonnal nekiláttak annak, hogy ellássák a sebeket, amikből a felépülés valószínűleg lassú és fájdalmas lesz, révén a legtöbb mágikus eredetű, és ezzel a mutánsgyógyítók sem nagyon boldogulnak képességből.
Amikor Sakura elindul visszafelé láthatja, hogy a démonok hála annak, hogy a többi mutáns is felbátorodott, főleg azoknak, akik fizikai sebzést tudnak okozni és ennek hála a legalább négy-öt tucat mutáns igencsak nagy mészárlást tudott véghezvinni Háború vezetésével. A démonok már igencsak visszaszorítva voltak a város másik végébe, sok tetem volt mindkét fél részéről, de végül a nő megérkezik a társához. Éppen időben, ugyanis nem messze tőle az árnyak sűrűsödni kezdtek és az árnyakból egy alak emelkedett ki.
Akkaba Metropolisz - Page 6 Pokoli-demon-kiraly


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 20 Jún. 2012, 19:08

Sóhajtok egyet, vagy inkább nyögés mikor még mielőtt az orvosokhoz érnék Halállal elveszti az eszméletét és meg kell hirtelen tartanom az egész testsúlyát de végeredmény az ugyan az marad és végre elérek vele a gyógyítókig. El is kezdik látni én meg sarkon fordulok és elindulok vissza felé némán, sietős léptekkel.
A csatába beszálltakkal szépen sikerült visszaszorítani a démonokat. A földön vegyesen hevernek a hullák mindkét féltől de nem állok meg nézelődni. Éhséget véglegesen, Halált pedig remélhetőleg csak ideiglenesen kell lehúzni a listáról. A hullákat elnézve kicsit se féltem Háborút. Már az elején is belevetette magát és egymaga is tömegmészárlást hajtott végre, persze ez nem ok arra, hogy leüljek az első padra és hagyjam rá az egészet. Sőt, egészen nagy harci szellemem kezd lenni. Bár azt nem tudom, hogy a nagy tömeg miatt vagy szimplán többnek fogom ezzel érezni magamat. Nem is filózok már tovább ezen, az erőltetett menet meghozza hamar az eredményét és miután az utamat se akadályozták egész hamar beérem a frontvonalat. Pont időbe sikerül visszaérnem. Árny tekeredik össze tőlem nem messze belépőjeként a megjelenő démonnak. Elhátrálok tőle, hogy szerezzek egy tisztes távolságog de szemem rajta tartom közben és egy apró mosoly jelenik meg az arcomon.
- És a sztárvendégre vissza és értem.
Intézem a szavakat Háborúnak, egyrészt jelzésnek is jó, hogy visszaértem, másrészről pedig remélem fel is hívom a figyelmét a sztárunkra aki valószínűleg meg akarja fordítani a csata állását. Bár nem tudom mennyire szerencsés ez az egész. A harci kedvem megvan de más tészta az, hogy ez nem lesz olyan egyszerű mint a töltelék sereg amik eddig voltak. Nem mintha azok is olyan könnyedén vehetőek lettek volna. De hát végeredményben egyiktől se kérek pofont. Minden esetre ha megindul vagy démonokból kiindulva bármilyen lángoló tárgy indul meg felém azt érintés nélkül próbálom majd meg kikerülni. Nem hiszem, hogy Halál pusztán a nyílvesszőktől hatódott meg ennyire hanem inkább a lángoktól amik rajta voltak.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 21 Jún. 2012, 10:38

Résztvevők: Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura

Olaf arcán is egy halvány mosoly jelent meg Sakura szavaira.
- Valóban így történt kedves hölgyem – mondta a férfi kedvesen és most it tökéletesen illedelmesen.
Sakura jól számított arra, hogy a démon támadni fog. A farkával tette mindezt, a közelében levő klános tagokat viszonylag egyszerűen söpörte félre és azok métereket repülve értek le a földre. Egyelőre nem látszott úgy, mintha bárki belehalt volna, mert mindenki mozgott, csak éppen nem érezték magukat túl kellemesen. Azok után, hogy ellenfelük eltakarította az útból a jelentéktelen férgeket, amik csak zavarták őt a tekintete megállapodott a két lovason. Néhány lépéssel közelebb lépett az irányukba, majd a lángoló farkával csapott feléjük. Az első elől könnyedén tért ki mindkét lovas, ezt látva a démon a földre taposott igencsak erősen, mire az remegni kezdett, így a talpon maradás igencsak nehézkessé vált és eközben csapott újra a farkával is a páros felé.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 22 Jún. 2012, 23:14

Könnyű volt kitalálni, hogy támadni fog, nem kell zseninek lenni ehhez. Inkább meglepett volna ha nem így tesz. Farkával söpörte el a klántagokat akik szép távot tettek meg emiatt a levegőben és landoltak a földön. Nem csak a végtagjaiba van erő. Milyen aranyos, helyet csinált magának és láthatóan mi lettünk a fő célpontok. Nem tudom kivenni a mozgásából, hogy valamelyikünket akarná elsőre és úgy fest pont hogy egyszerre akar mindkettőnkkel harcolni. Én ugyan bár nem bánom ezt de nem folyok inkább bele a további részleteibe, hogy miért rossz ez neki és nekünk miért jó. A már lángoló farkával érkező első csapást még könnyen veszem de hamar próbálja a démon is a saját oldalára fordítani a dolgot és a lábával ahogy dobbantott egyet az egész padló remegésbe kezdett. Ennyitől még nem esek el de igencsak befolyásolja a mozgás szabadságom. Nem lehet úgy ugrálni ahogy akarsz mert érkezéskor meg olyan helyzetbe hozhatnám magamat amilyenbe nem kéne. Ami fontosabb viszont, hogy támad is újra farkával. Nem hiszem, hogy tudna nyúlni a farka és közelebb is lépett első csapása után szóval tuti így van. Legegyszerűbb is lesz ezt tennem. Erősen lököm el magam hátrafelé ugorva. Max egy métert fogok tudni ezzel nyerni de érkezéskor viszont nem lábra próbálok hanem hátra bukfenccel nyerni még egy kis távot. Ez a démon egyel feljebb lehet a rangon mint a többi amiből volt a horda és azoknak sem volt már az ereje közönséges, hát még ennek. Nem is maradtak ok nélkül a földön a klántagok az ütés után. De szóval nem szabad hagyni, hogy eltaláljon és remélem ezzel a manőveremmel sikerül is kitérnem előle. Ha igen a gurulás után felguggolok. Hátamon két csíkban nyílik meg a bőröm utat adva szárnyaimnak amik ki is bújnak hamar fekete pompájukban de nem tárom ki csupán pihennek hátam mögött. Nem vagyok sokkal jobban kiszolgáltatott a földön mint a levegőben de ha hirtelen el tudok rebbenni csapás elől akkor jó ha kéznél van. Háború mellé sietek. Nem sok időt akarok erre szánni mert egész szép iramban tud csapkodni a farkával ezért ha kell akár egy rövidtávú sprint is belefér.
- Drótot, és lazán.
Súgom, mondom neki amint mellé érek és a balomat kicsit előrébb is tartom, hogy abba a kezembe kérnék pár drótot. Amint a kezembe adta ráfogok, nehogy kiszaladhasson a kezemből és kicsit begörnyesztek ahogy kitárom a szárnyaimat.
- Elmegyek felette és ráhúzom. Amint leérek húzd.
Hadarom még utána és fel is repülök. Megpróbálom belőni a megfelelő magasságot aminél még van időm korrigálni és kerülni támadást és felette, de azért nem pontosan a feje felett és a másik oldalánál landolni úgy pár méterre tőle. Bízom Háborúban és tudom, hogy nem fog megvágni a drót. De remélem is, hogy nem fog. Ha minden úgy alakul ahogy gondoltam akkor a drót egyik szála a feje egyik a a másik szála pedig a fejének a másik oldalánál jön el. De ha nem is a fejénél remélem hurokban lesz amint megfeszíti Háború a drótot. Érkezésem után ezért amint érzem, hogy elkezdenek feszülni vagy ha a démon nem takarja ki látom is, hogy meghúzza a drótod Háború akkor azonnal engedem el. Nem akarom elveszteni az ujjaimat megint mert nem engedem el időben. De hamarabb se akarom minthogy feszülni kezdenének.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Jún. 2012, 14:47

Résztvevők: Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura

Olaf egyelőre figyelte az ellenfelét, ahogyan támadott, majd csak egy nagyobb ugrással tért ki annak a farka elől. Sakura megérkezett mellé egy rövid futás után, a férfi csak biccentett és két drótot dobott a nő irányába. Egyelőre csak lazán tartva, így Sakura nem vágta el a kezét, miközben a levegőben repült vele. Sikerült rádobnia is a démonra, aki közben csapdosva őt próbálta eltalálni, de mindez nem sikerült. Ahogyan átért a démon fordult is utána, így Olaf azonnal nekilátott annak, hogy megfeszítse a drótot, ezt pedig Sakura is megérezte szinte azonnal, így még időben eltudta engedni. Azonban nem az következett, amit vártak volna. Eddig mindenki ellen sikerrel volt bevethető a drót, mivel könnyedén vágta el a bőrt és a húst, szakította le a végtagokat, most azonban mindez nem történt meg. Olaf sem ezt várta láthatóan, mert a démon csak megtántorodott, az látszott, hogy a vére kiserkent, de közel sem vágta meg annyira a drót, mint várni lehetett volna. A démon rámarkolt a drótra, majd megrántotta vele Háborút. Most Olaf emelkedett el a földtől, majd csapódott neki Sakura-nak, ahogyan a démon nekihajította. Mind a ketten a földre kerültek ennek hála. A démon leszedte magáról a drótot, majd a páros körül és alól lángnyelvek kezdtek a földből kicsapni.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 27 Jún. 2012, 18:38

Olaf a kezembe adja a drótokat és sikerül is átrepülnöm a démon felett. Hiába próbálkozik elérnie se sikerül nekem viszont sikerül ráakasztani a drótokat. Rögtön húzza is meg azokat így még jó hogy figyeltem rá mert még időben tudtam elengedni darabvesztés nélkül őket. Az eredménye viszont közel sem olyan hatású lesz amire számítottam. A démon nem darabolódik, alig hasítja meg a férgét. Francba, gondoltam, hogy masszív egy dög lesz ez de pont ezért gondoltam, hogy hamar a drótokkal lefejezni. Nem jött ez össze. Ráfog a drótokra és megrántja azt. Nincs időm és Olafot elrántva a drótokkal velem ütközik és a földre kerülünk mindketten. Nyögök egyet az ütközés és földre kerüléskor és kicsit sajgok ahol összeütődtünk. Most sincs szándékában viszont sokáig nyugton hagyni minket és tűz gyúl körülöttünk és alattunk is felgyúl. Nem akarom megvárni míg igazán lángra kap minden itt de főleg mielőtt még mi gyulladnánk ki. Átkarolom Olaf-ot, hogy legyen egy biztos fogásom és vele együtt repülök föl a levegőbe, hogy a lángok ne érjenek el minket. Elég nehézkesen fog ez a repkedés most menni bármennyire lehet könnyű is a plusz súly az plusz marad de mindent megteszek, hogy a levegőbe emelkedjek és a tűzkörön kívülre keveredni. Nem hiszem, hogy túl magasra tudnék repülni így ha már eléggé kikerülünk a tűzből akkor elengedem Olafot. Csak nem töri ki a lábát.
- Meg kéne kötözni, hogy magán feszítse a drótokat. Nem tudná megrántani és még talán elszakítani se tudná, ha elég sok a drót.
Mondom még repülés közben bár hallatszik a hangomon egy kis erőlködés.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 28 Jún. 2012, 11:11

Résztvevők: Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura

Mielőtt Olaf felkelhetett volna a földről Sakura megragadta és kirepült vele a tűzből, néhány méternyire attól értek le, a svéd könnyedén ért földet, nem kellett aggódni, nem törte ki a lábát. A megjegyzés után ő maga is a démon felé nézett, ahogyan az éppen a sebeivel bajlódott, mert azok még véreztek, és valószínűleg igencsak fájdalmasak is voltak.
- Kedves hölgyem, a drótjaim hossza véges és nem tudok újat létrehozni, ha körbetekerjük, akkor meg kell válnom tőlük és újra kell majd műtéti úton tölteni őket – mondta. – Működhet, igaz ahhoz nagyobb figyelemelterelés szükséges.
Erre ha Sakura is körbenézett, akkor meg is volt a válasz, hogy kikkel lehetne mindezt megoldani. Végül is erre tökéletesek voltak, azok, akik korábban is harcoltak és lassan már mindannyian újra talpon voltak.
- Végtére is azért vagyunk, hogy vezessük őket – mondta a svéd. – Koordinálja őket közös támadásra, hogy közel juthassak a démonhoz.

Akkaba Metropolisz - Page 6 00120

Az ott lévő hat mutáns képességei, amiket Sakura is ismer:
- Erő + ellenállás: 20 tonnás erő és puska nem sebzi a bőrét
- Fagymanipulátor
- Teleportáló mutáns
- Egy farkas szerű lupine
- Egy telepata
- Egy telekinetikus (300 kg súlyt képes emelni a képességével)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 30 Jún. 2012, 17:51

Sikerül kirepülni a tűzkörből Olaf-al együtt és landolni azon kívül. Figyelmesen hallgatom amit mond de közben figyelem a démont aki láthatóan azért meghatódott a drót okozta vágásoktól. Ez mondjuk igazán jó hír. Mikor a figyelem elterelést mondja én is körbe nézek. Felkeltek páran és igen, hasznosak lesznek az eltereléshez.
- Jól van. Menj a fejére, lehet nem esik le könnyen de ha sok apró vágás is lesz rajta azzal legalább még meg is vakíthatjuk. - mondom miközben még vissza fordulok Olaf felé - Onnan meg már gyerek játék. Az elterelést pedig intézem neked.
És ezzel a telepatához sietek. Felesleges lenne mindegyiket egy helyre gyűjteni és egyenként elmagyarázni, hogy mit csináljon ezért a telepata segítségével könnyebb lesz az üzenetet eljuttatni.
- Üzend szét a következőket. A lábait talajhoz fagyasztani. Telekinetikával csapja mellkason akkora erővel amekkorával csak tudja aztán bombázza tovább. A Lupine induljon meg, kerüljön az oldalába övé a bal kéz a teleportáló pedig az izomembert tegye a jobb oldalához és amint ott van vágja oldalba.
Mondom neki amint odaérek hozzá.
- Ha ezzel megvagy kezd el bombázni a démont felesleges dolgokkal. Ha tudod akár hitess el vele bármit ami eszedbe jut.
Teszem még hozzá aztán pedig figyelem, hogy hogyan megy az egész, hogy tudjak korrigálni ha kell.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Júl. 2012, 10:18

Résztvevők: Háború / Olaf Svenson, Pestis / Hjuchia Sakura

Olaf bólintott Sakura-nak, amikor a nő mondta a tervet. Kissé távolabb állt az eseményektől, hogy a megfelelő időpontban indulhasson majd a démon ellen. Sakura megérkezett a telepatához, aki csak egy nyugtázó tekintettel nézett a nőre, majd a kezét a halántékához emelte, ahogyan koncentrálni kezdett. Csak pillanatok kellettek és a csapat többi tagja azonnal nekilátott annak, hogy tegye, amire a nő utasította őket. A lefagyasztással kezdődött, az első pillanatban még hallani lehetett a jég reccsenését, ahogyan a démon kilépett belőle, de a mutáns tovább folytatta mindezt, így utána már nem tudta megtenni. Efelé a mutáns felé csapott volna, amikor a telekinetikus hullám csapta mellkason, majd a lupin ugrott a karjának és foggal, karommal kezdte marcangolni és a teleportálás után a másik erős is megérkezett, aki könyökből törte ki a démon karját. A további támadások is mentek, a démon pedig, amikor már nem tudott ennyi felé figyelni, Olaf csak akkor indult arra. Két ruganyos lépés és egy nagyobb ugrás után érkezett meg a démon vállára és a fényben a zsinórok látszódtak, ahogyan a démon nyakára kerültek. Már ugrott is le az ellenfele háta mögé a svéd és rántotta meg a zsinegeket. Elsőre nem sikerült, szívósabb dög volt a démon annál. Az erős mutáns sietett Háború segítségére és a saját épségét nem sajnálva az rántotta meg a drótokat, ez már kellően erős volt és a démon feje a porba hullt, majd hangos puffanással a test is a földre dőlt.
Az Akkaba Metropolisz felszabadult.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Akkaba Metropolisz - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 02 Júl. 2012, 20:59

Gond nélkül megy a feladat kiadása és miután elmondtam amit akartam mosollyal az arcomon figyelem az eseményeket. Mindenkihez eljut, hogy mit kell tennie és azt gondolkodás nélkül végre is hajtotta. Az elején a jég majdnem fuccs volt de szerencséje, hogy nem adta fel és fojtatta. A mellkasra mért ütés is jókor érkezett ahogyan a két oldalról az izomerő is szépen teljesít. Olajozott az egész és a végére egy szép pontot tesz Olaf is. Elsőre nem száll alá a démon feje de mikor az erős is besegít a démon feje leválik a testről végre és porba hull a fej amit a teste hangosabb puffanása követ és még a drótoknak se lett baja se Olafnak. Az kéne még, hogy ő is menjen a gyengélkedőre. De mindegy, a lényeg, hogy a metropolisz ostroma véget ért ezzel. De a nyomait még el kell tüntetni, mihamarabb. A végén még az egész hely hullaszagtól fog bűzölögni és ezt próbálja meg valaki kiszellőztetni. De ezzel én már nem akarok és nem is fogok most foglalkozni. Ezt majd elintézik azok akik kimaradtak a harc nagyjából és még mozognak.
Némán fordulok meg és indulok el lassan a saját szobám irányába. A szárnyaim összecsukódnak és eltűnnek lassan hasonlóan ahogy előbukkantak nemrég. Nincs már dolgom itt szóval nem fogok itt se ácsorogni se cseverészni. Egy pár órás nyugodt környezet az ami most kell nekem. Benyúlok a zsebembe és előveszem a cigimet. Sikerült szereznem gyufát így miután egy szálat a számba veszek séta közben meggyújtok egy gyufát amivel aztán a cigit. Nem tart soká az egész művelet és utána minden visszakerül a saját zsebébe. Remélem tényleg nem kell most semmivel se foglalkoznom, de bármivel is állítanak meg esetleg tuti, hogy nem fog érdekelni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 05 Júl. 2012, 20:03

A metropoliszt ért támadás visszaverésében Ray Crawford is részt vett, a csata után először csak pletykaként hallotta, hogy kiváló képességei és elkötelezettsége miatt talán őt választják meg a csatában életét vesztő lovas helyére. Később azonban hitelt nyert a szóbeszéd, és valóban úgy döntöttek, alkalmas lehet a pozícióra. Persze semmit sem adnak ingyen, Ray pontosan tudja, hogy van egy vetélytársa, egy külsős, aki nincs kapcsolatban a klánnal, mégis, valahogy felhívta magára a figyelmet.
Rayt a jeles napon a szimulátor terembe küldték, ahol teljes sötétség fogadja, ahogy belép. Ekkor tér magához Steven, kissé fáj a feje, és mintha vér ízét érezné a szájába. Úgy érzi, mintha valami hiányozna, és mikor kinyitja a szemét, csak sötétséget lát maga körül. Az utolsó emléke, hogy az utcán sétál este, aztán filmszakadás.
Egyik pillanatról a másikra fények gyúlnak, melyek először vakítóak mindkét fél számára, de felfedik a helyiséget. Egy gyárban vannak, valamiféle nehéz gépeket gyárthatnak itt - Ray persze tudja, hogy ez csak szimuláció. A gépek hangos kattanás után beindulnak, futószalagok indulnak, présgépek és öntödék lépnek működésbe. Ekkor veszi észre egymást a két férfi, és megszólal egy hang, ami visszhangzik a gyárban.
-Harc a halálig - szól a hang, és el is hallgat.
A gyárban a korábban említett dolgokon kívül panelek, számtógépek is vannak, valamint rengeteg cső és vezeték, melyek magasan a plafon mentén is futnak, 5-6 méter magasságban, a gyár alapterülete pedig hatalmas, akár a fél hektárt is meghaladhatja első ránézésre.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Reptile Csüt. 05 Júl. 2012, 22:53

Nos, mivel is kezdjem, kicsit ideges vagyok, ténylegesen csak egy nagyon kicsit, a mai nap talán az eddigi legjelentősebb nap az életemben, hiszen ma fogok kicsinálni valakit, hogy lovas lehessek, legalább is nagyon valószínű hogy ki kell majd valakit csinálnom, egy külsős tagot, akit így kétlem hogy sajnálni fogok, és valamilyen szinten nem is igazán értem a dolgot, miért pont egy külsős? Nem találtak rajtam kívül még valakit a klánból, aki méltó lehet a rangra? Ez egy eléggé nagy megtiszteltetés persze, és bár voltak erről pletykák korábban is, akkor nem igazán akartam hinni benne, úgy értem miért választanának pont engem? Jó persze mindig is tudtam hogy van bennem valami különleges, ami kicsit többé tesz a többieknél, és nem vagyok egoista, nem erről van szó, ha ez most nem alakul így, akkor ilyesmi meg sem fordulna a fejemben, de így most nyugodtan kijelenthetem, vagy legalább is magamban, másokhoz nem vágom hozzá a dolgot, mert hát mégis miért tenném? Max magamra haragítanám őket, az meg nem szokásom, tanáraim és barátaim is egyben, s így pedig nincs okom cseszegetni őket, még ha néha amúgy meglehetősen jól is esne, ha valakit cseszegetek akkor csak " barátságos " módon, amit nem vesz sértésnek, bár ezt nem tudom hogy most minek is latolgatom, talán jól esik kicsit elmerengeni végre máson is, és nem csak elfojtott izgalommal várni a nagy eseményt. A teremhez érve némán bámulok egy kicsit az ajtóra, majd pedig egy nagy levegő után, ahogyan az kinyílik belépek ugye, majd kissé talán meglepetten tapasztalom, hogy...
~ Kibaszott sötét van... ~ Eléggé egyértelmű, de ez sem tart amúgy túlságosan sokáig, pár másodperc telik bele csak tán, bár nem akarom megmondani biztosra, az időérzékem sosem volt a toppon, a lényeg hogy kis idő után hirtelen vakító fény, bármiféle előzetes hang nélkül, reakcióként pedig kicsit hunyorogni kezdek, és az egyik kezemet a homlokomhoz emelem. Kell egy kis idő amíg a szemem hozzászokik a fényhez, de ez sem tart sokáig, szerencsére a szem egy eléggé gyors alkalmazkodásra képes szerv, szóval igen, eléggé gyorsan megoldódik ez a probléma. A helyzet az, hogy egy hatalmas gyárban vagyok, persze tudom hogy ez nem valós, de ha belerúgnék bármely fémszerkezetbe, az kongana, és a lábam persze rohadtul fájna utána... Hmm, modern technológia, milyen szép dolgokat is vagy te képes létrehozni, és néha mennyire fájdalmasakat! Hamarosan zajossá is válik a placc, én pedig kiszúrom az áldozati bárányt, aki így innen nézve nem tűnik valami keménynek, persze lehet hogy a látszat csal, általában csal, és nem kéne lebecsülnöm - nem is teszem - de ez az alak nem kerülhet ki innen élve, és már látok egy csomó lehetőséget rá, hogy ezt elintézzem. Elhangzik az egyértelmű, valakinek ugye halnia kell, eztán pedig... Egy barátságos mosolyt erőltetek a képemre, majd pedig intek az alaknak, nem kedvelem, csak egyszerűen úgy döntöttem, hogy hátba támadom, vagy legalább is átverem, ha már megvan az ehhez megfelelő adottságom. Lassú, nyugodt léptekkel indulok meg felé, semmi agresszív mozdulatot nem teszek, a mosoly pedig marad, bár már inkább átmegy magabiztosba, ha minden jól megy akkor zavartalanul oda tudok érni hozzá, persze számítok rá, hogy gyorsan kapcsol az alak, vagy meglehetősen agresszív, és mivel számítok támadásra, ha úgy alakul hogy valóban támad, akkor egy nagy ugrással igyekszem elérni a plafonon lógó csöveket, majd a nyelvemmel onnan megragadva a nyakát, egy erős rántással felhúzni a levegőbe - Mint mondtam, mindez csak akkor ha támad. - Amennyiben nyugodtan oda tudok érni, egyszerűen kezet nyújtok neki.
- A fair harcra, és egymás tiszteletére. - Fűzöm még hozzá, csak hogy minél jobban meg tudjam nyerni esetleg az illetőt, majd pedig ha elfogadja a kezem, nos akkor egy férfias szorítás persze... Aztán pedig a másik kezemmel végig kenem az egész kezét, a kézfejétől egészen a válláig, és egy jól irányzott rúgással megkísérlem betörni az orrát ha végeztem a gyors kenegetéssel. Ha nem fogadja el a kezemet akkor is ugyan ez, csak azon különbséggel, hogy a válla megveregetésével kezdem, csak barátiasan, menekülési terv persze ugyan az, mint ezelőtt, felugrani a plafonon lévő csövekhez, ha elérem őket, de ez esetben egyenlőre nem próbálom meg felakasztani a nyelvemmel.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Steven Pént. 06 Júl. 2012, 20:44

~ Fejfájás és a vér íze. De kinek a vére ez? A már említett fejfájás miatt erősen valószínű, hogy az enyém.. Hol vagyok?~ Ahogy kinyitom a szemem semmit se láttok. Köpök egyet hátha kikerül a számból a vér, aminek éreztem az ízét. Furcsa érzés kerített hatalmába, mint ha valami nem lenne rendben, mármint azon kívül, hogy nem tudom hol vagyok, hogy kerültem ide és miért nem láttok. Ez utóbbi probléma viszont hamar megoldódott, mivel felkapcsolták a villanyt. Egy elhagyatott gyárban voltam, amit épp kezdtek beüzemelni. Furcsa volt az egész. Nem régen volt egy hasonló esettem, mikor Sam frissítette a programomat. Még mindig nem szólalt meg, de tudom hogy számítógép nélkül csak ő képes rá, és az elég egyértelmű, hogy valaki frissítette. Akkor is hasonlóan hirtelen összeestem és fejfájással ébredtem, bár akkor amiatt mert bevertem a fejem, és ugyan ott ébredtem ahol összeestem. Elég hamar megtudtam a programom új paramétereit, de nem tudtam, hogy miért is volt a változtatás és a fejlesztés, mivel mint már mondtam, Sam azóta sem szólalt meg. Ám most egyértelműen valaki vagy valakik leütöttek és elhurcoltak. Ez megmagyarázza a fejfájást és hogy hogyan kerültem ide, de mi ez a hiányzó érzés? Ekkor észrevettem egy másik férfit is, aki vagy az elrablóim közé tartozik, vagy ő is ugyan úgy került ide, ahogy én. Majd meghallom a hangot is.
~ Remek. Megint egy ketrec harc. Legutóbb is csak a szükség miatt mentem bele, de annyira nem fűlik a fogam az ilyesmihez.~ Normál esetben elég magabiztos lettem volna egy ilyen harcban, de most nem hagyott nyugodni ez az érzés, mint ha valami nem lenne rendben. Talán a hellyel lehet a gond? Vagy bennem van a baj? Addig nem bocsátkozhatok harcba, amíg ki nem derítem mi a gond ezzel az egésszel, elvégre halálig megy a harc. Mindenesetre ha velem van a hiba, akkor vagy a képességem, vagy a nanit rendszerrel lehet gond. Ha a testemmel lenne baj, vagy az érzékszerveimmel, azt valószínűleg már észrevettem volna. A nanit rendszerrel kezdtem az ellenőrzést, mivel ha az működik, akkor egy ilyen gyárban, ami tele van energiaforrással nem lesz gond az, hogy a képességem nélkül nem tudom hosszú ideig üzemeltetni. Miközben közeledik a férfi, én aktiválom egy pillanatra a hőlátást. Ha az működik, akkor valószínűleg a többi rendszer is működik. Közben az egyik kezemet hátra téve, hogy a közeledő alak ne láss a kezemet, egy kis szikrát próbálok előidézni, hogy tudjam a képességem se hagyott-e cserben. A felém tartó alakról ez alatt megállapítom, hogy biztos tudja hogy mi folyik itt, különben nem ekkora vigyorral jönne felém. Ez azt jelenti, hogy vagy ő is az elrablóim közé tartozik, vagy pedig azért raboltak el hogy vele megküzdjek, és mint ahogy a hang is mondta megöljem. Amennyiben sem a képességem sem a nanit rendszer nem üzemel, akkor tartom tőle a távolságot és nem veszem le a szemem róla, ha pedig támad akkor megpróbálok oldalra vetődni, majd a gyárban egérutat nyerni és fegyvert keresni. Azonban ha valamelyik is működik, vagy esetleg mindkettő, akkor egy szó nélkül megfogom a kezét aztán (amennyiben működik a nanit rendszer) aktiválom a pajzsot, miközben a tenyeremen egy pengét hozok létre, ami átszúrja az ellenfelem tenyerét és (amennyiben meg van képességem) folyamatos nagyfeszültségű áram alatt tartom. Nem fogom vissza magam, ha esetleg az elektromos ütéstől leáll a szíve, akkor majd megpróbálom újraindítani. Amennyiben sikerül harcképtelenné tennem, akkor elkezdem kifaggatni.
- Te ki vagy? Hol vagyunk és mi folyik itt?

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 08 Júl. 2012, 21:36

Stevennek helyes a megérzése, miközben Ray közelít felé, megpróbálja aktiválni a nanitokat és a képességét, de csak az utóbbi válaszol a hívásra. Testében érzékeli a nanitokat, de valamiért képtelen előhívni, irányítani őket. Ray kézfogását végülis elfogadja, de a kívánt támadást nem tudja véghez vinni. Egyből érzi, hogy valami nyálkás anyag kerül a tenyerére, ám Ray is érez valamit, amire nem készült fel... Az elektromos csapás néhány pillanatra megragadja a békaembert, de szerencséjére sikerül elrántania végül a kezét. Hátratántorodik, és átesik egy forgószéken, nekidőlve az egyik irányítópanelnek, szinte biztos, hogy valamilyen gombotokat lenyomott. A kezén kissé megégett a bőr, a szíve kalapál, és szédül is. Steven érzi, hogy a támadása gyengébbre sikerült, mint tervezte, valószínűleg a sűrű nyálka nem volt megfelelő közeg az áramnak.

//Mivel a képességleírásnál csak az szerepel, hogy a méreg milyen hatást fejt ki, magamra bíztam annak kitalálását, hogy milyen gyorsan fejti ki a hatását.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Reptile Vas. 08 Júl. 2012, 23:14

Nem igazán lép semmit, így nem szükséges a betervezett elkerülő akcióm, ez pedig helyes! Jön a férfias kézfogás, és a csapda már igazából kész is van, s boldogan mosolyogva hátrálhatnék el tőle, és várhatnám, hogy működésbe lépjen a méreg, amit már aztán törölgethet a kezéről, késő neki, de máshogy alakulnak a dolgok. Hirtelen fájdalmat érzek, és pár pillanatig mozdulni sem bírok, de valahogy, megerőltetve magam sikerül elkapnom a kezemet, majd pedig egy kisebb tántorgás után ugyan ilyen sikerességgel át is esek egy széken, és közben le is nyomok pár gombot, de fogalmam sincs, hogy milyeneket, és nem is tervezem alaposabban megnézni őket, nem is hiszem, hogy bele fog férni az időmbe, hiszen ha rájuk néznék, valószínűleg tökéletes esélyt adok az ellenségemnek arra, hogy megtámadjon. Próbálok minél hamarabb felkelni a földről, ezt pedig egy, az esésből továbbvitt hátra bukfenc segítségével tervezem véghezvinni, majd pedig bár eléggé erősen ver a szívem, és a tenyerem is fáj, valószínűleg meg is égett, de amíg meg nem nézem, addig nem tudhatom - nem fogom megnézni. Ha jön valamiféle támadás, próbálok odébb ugrani előle, valamiféle fedezék mögé majd pedig futva, nem figyelve annak a halkságára, mivel úgyis hangosak a szerkezetek, szóval futva távolabb kerülni, majd keresni egy elég hosszú, és erős gumiszalagot. Ha nem támad, akkor kicsit eresztek magamon, a mosoly már nincs az arcomon, és igazából ahogyan lenyugszok kicsit, felállítom a széket, eközben is figyelek persze, a legtöbben az ilyen helyzeteket használják ki a támadásra, de ha nem történik semmi, akkor csak felállítom a széket, és beszélni kezdek, az idő már úgyis az én oldalamon áll, ha elájul, egyszerűen megfojtom, vagy berakom az egyik nyomdagép futószalagjára, az pedig elintézi a többi munkát, egy kis nyomással, plusz onnantól hogy kifekszik, és fogom is majd folyamatosan adagolódik neki az anyag, és onnantól nem kell tartani tőle, hogy magához tér, addig legalább is nem, amíg el nem intézem vele a dolgot - és addigra már rég alulról fogja szagolni az ibolyát. A lényeg most, ha nem kellett elugranom, és a szék is a helyén:
- Ennyit a fair harcról hmm... - A szöveg közben teljes erőmből elrúgom a széket a pasas felé, amolyan spártás taposó rúgással, majd pedig egy ugrással tovább állok, találnom kell valamit ami bírja az elektromosságot, mert ha jól sejtem, ez az volt, legalább is arról magyaráztak, hogy annak van bénító hatása, ha megcsap az áram, a gumi pedig jól szigetel, a terv kész, ha találok egyet, ami elég hosszú és erősnek is tűnik, akkor megpróbálok felugrani az egyik magasabb szerkezetre, valami olyan ponton, ahol feltételezhetően az ellenfelem nem lát rám, majd pedig onnan tovább a plafonokon lévő csövekhez, és egyenlőre ott azokon megkapaszkodni az ellenségem felett, a terv következő lépése akkor jön, ha ez így stabil.

Tulajdonképpen akár támad, akár nem, megpróbálok meglépni előle, és egy gumiszalaggal felugrani a plafonra, majd felé osonni ott, úgyis melyik baromnak jutna eszébe azt nézni, amikor az ellenfél a háta mögül támadhat? Szóval igen, eztán jön majd az, hogy egy kis trükközéssel egyszerűen megfojtom a szalag használatával, és pont ehhez kell elég hosszú, érje körül a nyakát, és ő ne tudjon elérni a kezeivel, vagy bárhogyan máshogy, és így ne tudjon kiszabadulni az előző trükkjével, bár nem vagyok benne biztos, hogy elektromos, csak feltételezem, mint mondtam azt tanították nekem anno, hogy annak vannak ilyen hatásai, és mivel ez annyira nem ritka a mutánsok között, valahogy merem állítani, persze azért mérget nem vennék rá, lehet hogy valami egyéb trükk és a gumi hasztalan lesz majd, de ki tudja.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Steven Hétf. 09 Júl. 2012, 22:46

~ Hmm.. furcsa. Bennem vannak a kicsikék ez nem vitás, de valami már megint blokkolja őket. Kíváncsi lennék hogy ugyan az-e, ami a Raft-ban volt vagy ez most valami más. És hogy vajon Sam számára is blokkolják az irányítást, vagy ő képes hozzájuk férni? Mindenesetre a regeneráció ilyen feltételek mellett jól jönne majd. Bár ki tudja, lehet hogy sikerül sérülés nélkül semlegesítenem ezt az alakot. ~ gondolkodom miközben a másik kezemmel (az az a nem trutymóssal) egy villámot idézek, amivel a férfit célozom meg, rögtön az után hogy a gépnek tántorodott. A bőre valamilyen nyálkát termelt, ami miatt az előző támadásom nem olyan hatást ért el, amilyet szerettem volna, ám látszott rajta, hogy megsérült. Ez a támadás azonban most valójában nem őt célozza, hanem a mögötte lévő vezérlőpultot. Amennyiben nem sikerül elugrania a villám elől, valószínűleg megégeti magát egy kicsit, de a nyálka miatt nem biztos hogy bele is hal. Azonban ha félre ugrik és eltalálja a vezérlőpultot, az nagy valószínűséggel felrobban, ő pedig ekkor még a közvetlen közelében lesz remélhetőleg. Talán még lesznek másodlagos robbanások is, amik persze engem is veszélybe sodorhatnak, de azzal foglalkozni rá ér később is. Most ezzel a férfival kell törődnöm. Ha a támadásom nem érte el a kívánt eredményt, akkor utána eredek, nehogy meglóghasson előlem.
~ A nyálkájával biztos volt valami célja. Ki kell derítenem, hogy micsoda.~

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Júl. 2012, 17:50

Ray alighogy feláll, és szédülve összeszedi magát, máris menekülnie kell, Steven ugyanis újabb támadásba kezd, az ő képességéhez nem szükséges a fizikai érintkezés, és ezt ki is használja. A villámszerű elektromos csóva cikázva indul el a kitartott kezéből, ami elhaladna Ray mellett, ám Ray rögtön kitérni próbál, és szerencsétlenségére épp abba az irányba mozdul, amerről a villám érkezik.
A hatás ezúttal más, mint a kézfogásnál, a vetődő Rayt az áram egyből a mögötte lévő panelba vágja, aminek monitorjai szikrázva törnek össze. A panel szinte teljesen megsemmisül, a gombok és karok megrongálódnak, a gyárban pedig vörös, riasztószerű lámpa kezd villogni. A futószalagok gyors száguldásba kezdenek helyenként, míg máshol akadoznak, az egyik hatalmas öntőberendezés pedig idő előtt fordul át, és tűzforró tartalmát, az olvadt fémet a gyár padlójára önti tőletek nagyjából tizenöt méterre - a forróságot még itt is érezni.
Ray egész teste lezsibbadt ezúttal, nem csak az egyik karja, mintha milliónyi tű szurkálná, és a bal válla nagyon fáj az égéstől. Mielőtt Steven folytathatná az offenzívát, hirtelen megszédül, a fülei csengei kezdenek, és kissé homályossá válik a látása, meg kell támaszkodnia valamiben, ha nem akar elesni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Reptile Szer. 11 Júl. 2012, 01:18

Nos, valamilyen szinten úgy alakul, ahogyan számítottam, támad, én pedig a terv szerint ugrok is, hogy kikerüljem, eddig minden oké, most úgy kéne történnie a dolgoknak, hogy én fedezékbe jutok, ez a szerencsétlen meg keresgélhet, amíg aztán nem lesz túl késő számára, viszont nem így történik, a támadására reagálok, de hibásan, ugyanis egyenesen bele ugrok, majd pedig annak a lendületével tovább szállok, bele valamiféle szerkezetbe, minek hatására eléggé megváltoznak a dolgok, a gépek felgyorsulnak, vagy éppen lassulnak, és hamarosan a folyamatos zsibbadás ellenére is, nagy hőre leszek figyelmes, jobban megnézve az egyik olvasztó öntötte a tartalmát a földre, ami mondhatni tökéletes, bár most még tán nem tudok mit kezdeni vele, de tökéletes lesz majd arra, hogy bele dobjam az ellenfelem, igaz, közben nekem is el kell majd tűrnöm a hőt, így hát lehet jobb döntés lenne még mindig a futószallag.. Igen, sokkal.
~ Francba... ~ Suhan át elsőként egy dühös gondolat a fejemen, de végül csak elmosolyodom, egyrészt azért, mert ez a helyzet kissé ironikus, másrészt meg a saját hülyeségemen, hogy mennyivel egyszerűbben történtek volna a dolgok, ha nem próbálok védekezni, csak állok egy helyben mint valami szobor és nem csinálok semmit, vagy legalább a másik irányba ugrok, mert arra nem igazán számítottam, hogy ez az alak:
~ Nem tud célozni a saját képességével... ~ Arra sem igazán számítottam, hogy ki tudja lőni, hogy így mondjam, igazából másfajta támadásra számítottam, ami elől el kell ugrani, de így már legalább tutira vehetem hogy az elektromossággal bűvészkedik, de remélhetőleg már nem sokára. Valamilyen szinten örülök neki, hogy mindenem zsibbad, vagyis hogy ezen a módon zsibbad, ugyan is két fajta zsibbadás van, az egyik ez a tűszúráshoz hasonlító dolog, ami kellemetlen, nagyon zavaró. de különösképpen nem akadályoz, a másik pedig amikor tompábban érzi az ember például a karját, vagy a lábát, és így nem képes rendesen használni, másrészt meg azért, mert tudom hogy még életben vagyok, legalább is valószínűleg, bár a vállam kibaszottul fáj, valószínűleg még egy égési sérülés, de nem vagyok benne biztos... Egészen addig, amíg nem vetek rá egy gyors pillantást még a földön fekve, és meg nem győződöm róla. Lassan hatni kezd a méreg, ahogyan elnézem, és most kell kihasználnom a dolgokat, amíg egy kissé meg van gyengülve. Megpróbálok minél gyorsabban felállni a földről, majd pedig a nyelvemet kilőve felé megcsapni a fejét úgy, hogy azt beverje lehetőleg valamiféle műszerbe, valami olyasmibe, ami nem törik össze, hanem inkább " kong " tőle, bár tudom, hogy az érintése nem tanácsos, lévén bármikor megrázhat úgy, de mivel a nyelvem gyorsan mozog és úgy találja el, ha megcsapom vele akár megráz, akár nem, arrébb fogom lökni - mint mondtam a fejét remélhetőleg valami keménynek - és így bár alapból blokkolnának az izmaim, ha meg is történik, akkor sem fogok több ideig hozzáérni egy másodpercnél, és ennyi idő alatt csak nem okozhat nagy kárt, remélem. Ha támadna ugyan azon a módon, most már tudom, hogy nem tud célozni, persze, ez nem garantálja, hogy nem is talál el, így ha arra kerülne a sor, hogy ismét támad... Nos akkor összehúzom magam, hiszen a villám mindig a legmagasabban lévő pontba csap be, nemde?

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Akkaba Metropolisz - Page 6 Empty Re: Akkaba Metropolisz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.