Sziget (Csendes-óceán)

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Aug. 2013, 12:15

Egy kisebb magányos sziget a Csendes-óceánon.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Aug. 2013, 13:59

2048. január 9. csütörtök – Sziget, Csendes-óceán
Résztvevők: Charles Dialin, David Storm és Rachel Wilcox

Mind a hárman fejfájással ébrednek egy teljesen üres sötét szobában. Három nagy ablaka volt a helységnek, azon könnyedén a földről is ki lehetett látni, az ég sötét volt és csillagok ragyogtak. Az első, amit éreztek, hogy hőség volt, és a tenger sós illatát lehetett érezni. Nem ők voltak ez egyedüliek a helyen, még legalább két tucat másik személy volt itt, nemük és koruk teljesen változatos. Egy három év körüli kislány volt a legfiatalabb és egy hetven év fölötti nő a legidősebb. A fejük fölött egy hangszóróból gépies hang szólalt meg.
- A hármas számú kísérlet kezdetét veszi, az Alfa742-es realitásból származó vírus elengedve, este 10:00-kor. A kísérlet első fázisa kezdetét vette!
Most kezdtek emlékezni a múltra, hogy mi volt az utolsó emlékük:
Rachel éppen a házuk előtti kertbe ment ki levegőzni, mikor a gyermeke végre elaludt egy kicsit. Kint lehetett öt perce, amikor minden elsötétedett. David a leendő munkaadójával találkozott volna egy megbeszélt helyen Trentonban, amikor lövést hallott és egy szúrást érzett a nyakánál. Felfogni már nem tudta, hogy mi lehet az, a következő emléke az ébredés itt. Charles az irodájában volt és szerződéseket olvasgatott egy pohár vért kortyolgatva, ami mintha ember lenne még a fejébe szállt és szépen lassan álomba merült és ő is itt ébredt fel.
A szobának két kijárata volt, két ajtó és a három ablak. Az egyik oldalon kettő, a másikon egy. Ahol kettő volt az a közeli tengerpartra és tengerre nézett, míg a másik egy dzsungelre és a távolban mintha hegyeket lehetett volna látni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Sarah Szomb. 10 Aug. 2013, 14:44

Kicsit kellemetlen dolog fejfájással ébredni egy idegen helyen, bár inkább a fejfájás része az, ami zavaró, de ez ugyan kit érdekel? Csupán csak holmi fizikai fájdalom. Megtörlöm a képemet, lényegében azt a kevés maradék fáradtságot és kábaságot is kitörölve ezzel a képemből, majd pedig pókerarccal ülök fel és nézek végig az itt lévőkön.
~ Ismeretlen, ismeretlen, célpont.... ~ Áll meg ezzel a tekintetem egy kis ideig Rachelen, bár ami azt illeti az ő hatására sem látni igazán érzelmet az arcomon, pedig undorító egy nőszemélynek vélem, nem ismerem, de a kinézetéről mindent meg lehet ítélni és csodálkozom, hogy itt még nem öltem meg, sőt.... Szégyenteljes lehet eme realitásbeli formám, heh, hősködés, ugyan mi jó van abban? Minek kockáztatni valamit ami biztos másokért? Időpazarlás és soha senki nem tenné meg az emberért ugyanazt, hiszen mind mégiscsak önzőek vagyunk és ugyan kit érdekel a másik ha már mi rendben vagyunk? Hősök... Valószínűleg sosem fogom megérteni őket, de ez most nem is számít. Bejelentenek egy vírust, minek hallatán megvakargatom kissé az államat, amivel egy időben beugranak az emlékek, hogy miként is kerültem ide.
~ nos, ez nem lesz jó pont a hírnevemnek. ~ Nem jó kezdés, valóban, ennek örömére pedig rá kéne gyújtanom egy szálra, de ahogyan végigtapogatom magam, nos, sem sokkoló, sem cigi, sem öngyújtó, egészen kellemetlen és ezért valakit még ma megölök, azt pedig majd még kisakkozom, hogy kicsodát. Mindenesetre is ha már ebbe a helyzetbe kerültem és látok is kiutat, mert bizony látok, nem nehéz észrevenni, akkor hideg fejjel megindulok a tengerpartra néző kijárat felé, mert ha nem tetszik akkor mi akadályoz meg abban, hogy a hegyek felé menjek? Valószínűleg semmi és jobb szétnézni, mint itt elkezdeni pánikolni, ami lássuk be rám nagyon nem jellemző, szóval igen, irány a part, aztán majd onnan kiderül, hogy miként tovább.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 10 Aug. 2013, 17:34

Charles Dialin fejébe fájdalom hasított. Ebből vette észre, hogy már ébren van. Nem tudta, hogy mi történt, hova került és hogyan. Épp az irodájában volt és szerződéseket nézett át. A vér kortyolgatása közben a vámpír valahogy elaludt, pedig ez nem szokott vele előfordulni. Ha nagyon jóllakik, akkor is hazamegy. Sose aludt még el az irodában.
 Felállt és megigazította a ruháját. Körülnézett a sötét szobában. Ő ilyenkor is tökéletesen látott vámpírképességének köszönhetően. Egész sokan voltak itt, gyerekek és fiatalabb vagy idősebb felnőttek. Több mint húsz ember gyűlt össze ebben a nagy szobában. Az ablakokon kilátott és csillagos éjszaka volt. Ennek a vámpír örült, mert legalább a Naptól nem kellett tartania. Már épp megnézte volna jobban a szobát, de ekkor a hangosbemondó szólalt meg. 22:00-kor engedtek el egy bizonyos vírust egy kísérlet részeként. Ha nem tudják, hogy ő vámpír, az jó, mert megmarad az inkognitója. De ha tudják és olyan vírust csináltak, ami őt is megtámadja, az elég ijesztő lehetett. Fogalma sem volt, hogy kikről kellett egyáltalán ezt gondolni, sem arról, hogy miért csinálják ezt. Úgy gondolta, hogy ő inkább távozik, ha lehet. Megnézte, mi ad erre módot. Volt két ajtó és három ablak. Az ablakokon kinézve tengerpartot, azzal szemben dzsungelt és hegyeket látott. Valami trópusi, egzotikus helyre hozták volna, hogy kísérletezzenek rajta? Ki lehetett képes egy cégvezetőt elrabolni az irodájából?
Mielőtt odament volna valamelyik ajtóhoz, hallgatózott és szaglászott. Próbált rájönni, hogy az ajtó túloldalán vannak-e őrök és hogy a szobatársak között van-e bárki gyanús. Vámpírként sokkal fejlettebb érzékekkel rendelkezett, szinte olyanokkal, mint egy vadászkutya. Az ablakokon kinézve próbált rájönni, hogy melyik ország lehetett ez, de nem igazán hasonlított semmire, ahol már már járt vagy amit utazási prospektusokból, tévéből, holonetről ismert. A legjobb az lenne, ha együtt próbálnának meg kijutni és megbeszélni, hogy ki mire emlékszik, mit tud az egészről.
Egyetlen ismerős arcot látott: Rachel Wilcox volt itt. Vele Lorna Howlett és Bard esküvőjén találkozott, a lány ott a menyasszony tanúja volt és egészen kedvesnek találta. Most már sok idő telt el, bizonyára megszületett a gyermek is, akit akkor még a pocakjában hordott. Charles úgy gondolta, hogy Rachelt szólítja meg, mivel őt már ismeri egy kicsit:
- Üdvözlöm, Rachel! Sajnálom, hogy ilyen körülmények között kell találkozunk újra. Önnek van valami fogalma arról, hol lehetünk és hogy kerültünk ide?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 24 Aug. 2013, 16:45

Tompra fejfájás, túl sokszor ébredtem már így, pláne az elmúlt hónapokban. De most nincs szédülés, hányinger, sőt, kialvatlanság sem. Nem hallom a baba sírását. Akkor mire ébredtem fel? Sós szag, hullámok hangja. Az óceán, vagy a tenger moraja. De nem a megszokott ritmusban. Nem otthon vagyok.
Felpattannak a szemeim, mikor végre ráébredek, hogy kőpadlón fekszem, és idegen helyen aludtam. Több, mint húsz ember van összezsúfolva, rémült gondolatok foszlányait kapom el, mindenki kétségbeesett. A kertben voltam, aztán... Nem emlékszem fájdalomra, lövésre, szúrásra, és azt sem érzékeltem, hogy valaki behatolt volna az elmémbe. Méreg? Talán. Vadföldön voltam, de most... Nem tudom, hol lehetek.
Csak a fejemben vert visszhangok alapján jövök rá, hogy valamit bemondtak. Kiengedtek egy vírust? Még próbálom felfogni a helyzetemet, mikor egy ismerős férfi lép hozzám.
-Dialin - ismerem fel a férfit, aki elég körülményes kommunikációja, és vérivási szokása miatt vált emlékezetes figurává számomra. Lorna esküvőjén beszéltem vele, és ha jól emlékszem, senkit sem akart megenni. Csokoládét gyárt és ékszereket. Emlékszem. - Otthonról raboltak el, de nem emlékszem, hogyan, vagy kik. Attól tartok... Magneto próbálkozhat egy újabb vírussal, mert a régi, mint tudjuk, nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Kísérleti patkányok vagyunk, annyi biztos. Azt hiszem, tegezhetnénk egymást.
Ekkor veszem észre a kijárat felé induló Davidet, eddig nem tűnt fel a tömegben. Biztos ő sem vett észre engem.
-David! Nem lehet véletlen, hogy mindkettőnket elraboltak, és idehoztak. Neked van valami használható emléked?


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sziget (Csendes-óceán) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 25 Aug. 2013, 11:53

2048. január 9. csütörtök – Sziget, Csendes-óceán
Résztvevők: Charles Dialin, David Storm és Rachel Wilcox

A legtöbb még ott levő személy is most kezdett ébredezni, most, hogy már mindenki ébren volt jobban lehetett őket is látni. Az említett kisgyerek egy asgardi volt, de volt itt kree, illetve atlantiszi is a tömegben. Valószínűleg mutáns és ember is, mindent próbáltak lefedni az ide hozatalkor, voltak itt európaiak, afrikaiak, ázsiaiak, de még egy eszkimó is. Szinte mindenki a saját nyelvén kezdett beszélni, úgy tűnt, hogy nagyon kevesen értették meg egymást. Többen pedig felkeltek és Daviddel együtt elindultak kifelé a helységből, hogy kijussanak innen. Charles csak egyetlen személyt észlelt kintről, aki rohant az épület felé. Ahogyan kinyitották az ajtót, vagyis David kinyitotta egy fiatal nő állt meg előttük.
Sziget (Csendes-óceán) 4cqm
- Mozgás, mindenki! – mondta hangosan. – Alig van fél óránk mielőtt a fertőzöttek ideérnek, akkor pedig mindenki meghal.
A lábain friss vágások voltak, amiket a növényzet okozhatott és erősen kapkodta a levegőt.
- Nem… maguk az első kísérletek itt. Sokan voltak… mindenki halott. Ne akarjanak maguk is meghalni itt.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Vas. 25 Aug. 2013, 18:41

Rachel megismer és még a nevemre is emlékszik. Ezt igen nagy örömmel veszem tudomásul, hiszen biztos nagyon sok emberrel kellett beszélnie aznap este és még a menyasszonnyal is foglalkozott, mert ő volt a tanúja. Ő sem tud semmit, csak sejti, hogy elrabolták, mert előtte otthon volt. Amit mond, attól elborzadok. Végre megszabadultam attól az átkozott vírustól, kigyógyultam belőle. Most meg egy másikkal akarnak megfertőzni? Magneto tényleg nem ismer határokat? Na de nem is biztos, hogy hatna rám a vírus. 2045-ben még ember voltam. Még mindig furcsa kimondani, hogy most már nem vagyok az. A vámpíroknál pedig a véráram, ami a vírust elterjesztené, nem úgy működik. De bőrünk nekünk is van, légutaink is vagy ki tudja, milyen úton terjedő fertőzést találtak ki.
Rachel odaszól egy embernek, aki az ajtó felé igyekszik. Vele is tegeződik, ahogy nekem is felajánlotta. Én mindig megadom a tiszteletet elsőre, de aki megkér rá, azt tegezem. Ahogy hallgatóztam és figyeltem, itt a teremben sokféle embert láttam. Kintről viszont közeledett valaki, méghozzá futva. Egy ember, akkor vagy nem ellenséges céllal jön vagy valami szuperképességű, aki fel tudná robbantani az egész szobát vagy valami hasonlót tenne. Hallom, honnan jön, ezért odaállok az ajtó mellé, hogy meg tudjam lepni, ha kell.
Ahogy David kinyitja az ajtót, egy fegyveres, sérült latin-amerikai nő kiabálja, hogy menjünk kifelé. Fertőzöttek jönnek, ezek szerint valami veszélyeset csinál az emberekből a vírus. Hallgatok rá és ha a többiek is elindulnak kifelé, akkor megyek mögöttük. Nem akarok elöl menni. Ha lőnének ránk, akkor nem akarok a tűzvonalban lenni. Az idegenek nem érdekelnek különösebben. Ki kell innen jutni és hazamenni minél előbb.
Az érzékeimet továbbra is éberen tartom és szaglászok, hallgatózom, hogy jönnek-e azok a bizonyos fertőzöttek és milyen irányból. Ha megvan az irányuk, akkor javaslom a többieknek, hogy a másik irányba menjünk. Nem mondom, honnan tudom, csak úgy, mintha épp arra látnám jónak. Nem kell mindenkinek az orrára kötni, hogy mi vagyok. Ha nagyon közel lennének a támadók, akkor viszont megpróbálok rejtekhelyet keresni és megfigyelni, mit tudnak és merre lehet elmenekülni. Ha menekülni nem lehet, akkor azt nézem, hogy lehetne legyőzni őket.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Sarah Hétf. 02 Szept. 2013, 04:22

Valaki a nevemen szólít, ismerős a hangja de mégsem, s muszáj vagyok felé fordítani a tekintetemet...
~ Áh igen... ~ Nem hallgattam sokat a hangját, soha sem volt szimpatikus számomra ez a mutáns korcs, de most mégis magamra erőltetek egy meglepően élethű, de hamis mosolyt... Egyszer még ki fogom végezni, de az nem most lesz, most még nem kapnék érte pénzt, ingyen pedig nincs munka.
- Rachel. - Köszönök lényegében megszólítással... Szóval valóban ismerem, az információk amiknek utána néztem nem hamisak, de nem tudom, hogy miként is viszonyuljak hozzá, ezt valahogy ki kéne talán tapintani és nem tűnik fel majd a különbség és... Hősiesen kéne viselkednem? Azzal problémák lennének, szükséges lehet, de az ilyen helyzetek elkerülhetőek, csak egy kis ügyesség és kevéske hazugság szükséges hozzá.
- Biztos, hogy nem véletlen, az utcán kaptak el, altató lövedékkel. - Ez már inkább semlegesen hangzik, semmi düh, semmi harag, semmi öröm, majd a reakciójából eldöntöm, hogy megfelelő hangnemet használok-e vagy hangolni kell valamely irányba. Mindenesetre is kinyitom az ajtót és egyből egy szakadt ruhás nő fogad felfegyverezve, fertőzöttekről beszélve.
~ Szóval egy zombi filmbe kevertek. ~ Suhan át a gondolat a fejemben ahogyan végig nézek a nőszemélyen, de az idomai helyett, bár kissé azokat is, inkább a fegyvereit veszem szemügyre.
- Honnan van a felszerelés? - Több kérdés nem érdekel és a célponttal sem foglalkozok egyenlőre különösebben, maximum ha valamivel magára tereli a figyelmemet ismét, ez majd még eldől, a futással pedig nincs problémám, belemegyek a játékba, még ha csapdában is végződik, fel vagyok rá készülve és nem fogom könnyedén adni a bőrömet, bár különösebben nem érdekel, mint ahogyan a helyzet sem igazán, oké... Érdekel, de nem aggódok rajta, nincsenek felőle úgy igazán pozitív vagy negatív érzéseim, az egyetlen lényeges az lenne, hogy ne bukjak le a személyiségemmel, azt pedig kevés színjátékkal meg lehet oldani.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 02 Szept. 2013, 12:41

David sem tud semmit, nem meglepő, valószínűleg mindenki így van ezzel közülünk.
-Hát ezzel sem kerültünk beljebb.
Akárhogy is, valaki érkezik, és mikor kinyílik az ajtó, már ott is áll egy idegen nő, akinél fegyver van. Az infó, amit elmond, kicsit zavaros, de a lényeg megvan: fussunk. Ezek szerint úgy tűnik, hogy nem minket fertőznek meg vírussal, hanem a fertőzöttek támadnak ránk. Akkor most őket tesztelik, nem minket?
Annak ellenére, hogy elsőre őszintének tűnik, azért maradnak kétségeim, és miközben követem őt kifelé az épületből, elkezdem átnézni a gondolatait, emlékeit. Ezzel párhuzamosan megállapítom, hogy nem állok készen egy kisebb maratoni táv lefutására, úgyhogy helyette szárnyakat növesztek, és alacsonyan repülve követem a társaságot. Ha nem találok semmi kivetnivalót a rögtönzött vezetőnk gondolatai közt - mint például, hogy áruló, átver minket, meg akar ölni, mind fertőzöttek vagyunk, vagy legalábbis ő - akkor követem továbbra is, és kémlelem a tájat, hátha valahol feltűnnek a látóhatáron ezek a fertőzöttek, akik annyira bántani akarnak minket. Azért egy kicsit kétlem, hogy ilyen simán megölnének minket, elvégre biztos van köztünk egy csomó mutáns, és tudom hogy itt van David, meg ez a vámpír fickó, akit még a napfény sem fog zavarni nagyon jelenleg. De persze jobb félni, és nem kéne hagyni, hogy rajtunk üssenek, inkább támadnék én rájuk, és lepném meg őket, mint fordítva.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sziget (Csendes-óceán) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Szept. 2013, 16:33

2048. január 9. csütörtök – Sziget, Csendes-óceán
Résztvevők: Charles Dialin, David Storm és Rachel Wilcox

Mikor Rachel belenéz a nő fejébe nem talál benne semmi olyasmit, amit keresett, nem akarja csapdába csalni őket, nem tudja magáról, hogy fertőzött lenne, ahogyan a házban levőkről sem. Csak kimerült és félt.
- A felszerelés? – kérdezte értetlenül, majd a kezében levő fegyverre nézett. – Ah, ez… a szigeten van néhány helyen letéve.
Charles nekiállt hallgatózni és szaglászni, morgó és elnyújtott morgást hallott csak, ahogyan csoszogásra emlékezető hangokat. A szagok pedig, rothadó édeskés illat mindenfelé. Nem elég erős, hogy az emberek érezzék, de az ő kifinomult érzékszervei tökéletesen kiszúrták mindezt. Mindenki elindult végül a nő vezetésével, egy kisebb ösvényen a dzsungelbe befelé. Úgy száz métert lehetett haladni, amikor az árnyakban mozgás látszott majd egy női sikoly, egy férfi rontott ki a bokorból és harapta vállon a nőt és tépett ki belőle egy nagydarabot. Amint ezt meglátták akik itt voltak sikoltva futottak el mindenfelé a vezetőt kivéve.
Sziget (Csendes-óceán) Z2dg


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 03 Szept. 2013, 12:35

Charles Dialin érzékei jeleztek valamit. Morgás és csoszogás hangjait hallotta és rohadó, de édes érzetű szagokat szimatolt. Más nem vehette ezeket észre, kivéve, ha van közöttük olyan mutáns, akinek különlegesen jók az érzékei. A vámpír nem akarta felfedni magát azzal, hogy elárulja, mit érez. Még azt sem tudta, hogy Rachel már az esküvőn rájött mindenre, mert kiolvasta a fejéből.
Nem kellett sokáig gondolkoznia, mi lehet az, ami ilyen büdös, morog és lassan halad. Valamilyen beteg állatra gondolt volna, de a fertőzés miatt inkább beteg emberre.
A nővel elindultak ki a dzsungelbe. A Nap nem volt fent, így Charles-nak nem kellett félnie. Attól viszont megijedt, amikor Rachel szárnyra kapott.
~Hát ez lenne a képessége? Milyen hasznos, hogy fentről nézheti a környéket.
Hamarosan viszont a vezetőjüket támadás érte. Mielőtt bárki reagálhatott volna, valami borzasztóan csúnya ember kiharapott egy darabot a nő vállából. A foglyul ejtettek menekültek a szélrózsa minden irányába. Le kéne lőni azt az embert, mert veszélyezteti őket, gondolta magában. De mégis, hiszen csak egy fertőzött. Talán van gyógyír a számára. Inkább csak le kéne ütni, megkötözni és elmenkülni vele együtt. A vezető viszont több fertőzött említett és mindenkit nem menthetnek meg. Szomorú, de a saját irhájukra kell vigyázniuk.
Ha nála volt a fegyvere, megpróbálta lény fejét kilőni vele. Ha ez nem sikerült, odaugrott és egy tenyérélütéssel megpróbálta a fertőzöttet halántékon csapni teljes erejéből. Ha visszatámadott, akkor egy karatemozdulattal megpróbálta ellökni a lény karját és újabb ütést bevinni, ezúttal a bordák törésével próbálkozott.
Ha tudta, akkor a barnabőrű nőt elrántotta onnan. A vezetőjük elkaphatta a fertőzést, ha ez így is terjed. De anélkül is belehalhat egy ilyen sérülésbe. Egyelőre még él és ha ellátják a sebét, talán lehet még pár órája. A kiutat ő tudja. Vagy Rachel, ha fentről lát valamit. Felkiabált neki.
- Rachel, látsz még ilyen fertőzötteket? Ha igen, merről jönnek?
Ha a lény tovább próbálkozott, akkor Charles a tanultak szerint igyekezett hárítani az ütéseket és próbálta a legsebezhetőbb részeket ütni-rúgni vámpírerejét és gyorsaságát is bevetve. Rá talán nem hat a vírus, ha esetleg kapna is egy marást vagy harapást.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 06 Szept. 2013, 11:55

Remek, szóval vannak fegyverek mindenfelé elszórva, talán felkereshetnénk majd egy ilyen pontot. Mielőtt azonban ez megtörténhetne, már beüt a baj. Ahogy meghallom a nő sikoltását, én is felsikoltok ijedtemben, aztán megpróbálom visszanyerni a lélekjelenlétemet, és felmérni a helyzetet. A legrosszabb nem a támadónk, hanem az,h goy mindenki szanaszét kezd rohanni az erdőbe, és biztos, hogy több is van ezekből. Egyenként fognak levadászni minket, ez pedig nem valami bíztató jövő. Felrepülök pár métert, de a lombkorona alatt maradva, hiszen az eltakarná előlem az erdőt, így jobban belátom a terepet, és miközben körülnézek, hogy válaszolhassak Charles kérdésére, már meg is kezdem a mentőakciót.
Megpróbálom minél több emberre kiterjeszteni a telepatikus képességemet, főképp nyilván azokra, akik még közelebb vannak, és nem rohantak el elsőként. Ezután hozzájuk szólok.
~Az erdőben is lehetnek fertőzöttek, ha szétszóródunk, csekély a túlélés esélye. Együtt kell maradnunk, ez az egyetlen esélyünk!~
Mivel egy pánikba esett emberre ezeknek a szavaknak annyi hatásuk van, mint a lepkefingnak, ezért természetesen megpróbálok mentálisan rásegíteni az üzenetre, némi érzelmi töltetet sugározva. Tehát nem egészen parancsként küldöm, hiszen ennyi emberre ez borzasztóan nehéz lenne, inkább csak amolyan benyomásként, mintha részben a saját maguk ötlete lett volna a dolog, és nem az akaratukkal ellenkező tanács. Ez a legegyszerűbb alkalmazása a képességemnek, amit ismerek, ezt használtam még a nevelőszüleimen is annak idején, így talán ezt tudom a legtöbb emberre kiterjeszteni egyszerre.
Ha látok közben közeledő fertőzötteket, természetesen válaszolok Charlesnak, irányt is megadva az óra számlapja szerint. Megfordul még a fejemben, hogy ez valami rossz zombis film remake-je, és a vezetőnk megfertőződött, de inkább az lenne a fontosabb, hogy megnyugtassam majd, mert tuti, hogy sokkot fog kapni a vérveszteségtől, és attól, hogy kiharaptak belőle egy darabot.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sziget (Csendes-óceán) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Sarah Szomb. 07 Szept. 2013, 01:24

- Jobb lesz minél hamarabb hozzájutnunk néhányhoz. - Egyenlőre nem veszem el tőle, bár van egy olyan érzésem, hogy könnyedén megtehetném, de nem, egyenlőre had vezessen csak amerre vezetnie kell, hátha egy biztonságosabb helyre érünk ahol nyugodtan meg lehet beszélni, hogy hogyan és miként tovább, ugyanis minél hamarabb jó lenne eltűnni innen és egy újabb munkaadót találni, hogy javíthassam a hírnevemen elszenvedett csorbát, persze nem idegeskedem miatta, plusz nem is érzem úgy, hogy ezt oly nagyon sürgősen meg kéne ejteni, de azért éveket nem érek rá, még szereznem kell kapcsolatokat, hogy legyen utánpótlásom, ha pedig ez megvan akkor jöhet a többszörösen védett lakás és az egyéb élvezetek. Haladunk, de nem érünk sokáig, egy kevés mozgás után ugyanis valami kiront a bokorból és megharap egy sikoltozó nőt. Természetesen az én figyelmemet is magára vonja az esemény amit teljes mértékben hideg vérrel nézek végig.
~ Tudtam. ~ Ezzel a gondolattal pedig lendületből próbálom meg fejbe rúgni a fertőzöttet amely megtámadott minket, vagy fordulatból olyan erősen rácsapni a tarkójára, hogy a földre essen, ha esetleg túl magasan lenne a rúgáshoz. Nem azért cselekszem, hogy megmentsem a nőt, csak nincs szükségem arra, hogy utána esetleg úgy gondolja, hogy rám támad. Amennyiben sikerült egy ütéssel vagy rúgással földre vinni, a következő lépésem hogy egész testemet beleadva megpróbálom egy, vagy maximum három taposással szétkenni a fejét a padlón, ha jól csinálom akkor egy is elég lesz. Amennyibe ez is sikerül...
- Haladjunk. - Tekintek hátra az átmeneti vezetőnkre, nem foglalkozván a tömeggel vagy a sérülttel, aki maximum fölösleges teher és mostantól csak idő kérdése, hogy ránk támadjon, valamint ha másra nem jó, akkor csalinak jó lesz, hogy inkább vele foglalkozzanak mintsem velünk, már ha vonzza őket a friss vér szaga.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 07 Szept. 2013, 10:37

2048. január 9. csütörtök – Sziget, Csendes-óceán
Résztvevők: Charles Dialin, David Storm és Rachel Wilcox

Charles nem találta magánál a fegyverét, így pusztakézzel csapta meg a fertőzöttet, mire az a földre esett. Ekkor érkezett David és rúgta fejbe a lényt, majd taposta meg háromszor, minek a végén nem maradt annak a fejéből semmi. A földre kerülő nő nyöszörögve fogta a kezét és hangosan jajgatott. A csoport vezetője volt még az egyetlen, aki nem rohant el innen. Eközben Rachel a sötét miatt nem igen lát senkit és semmit, a sűrű aljnövényzet miatt a menekülőket is csak úgy tudja követni, illetve beazonosítani őket, hogy a növényzet mozgott tőlük, de látni nem látta őket. Amennyire a magasból megtudta állapítani máshol sem igen volt jobb a helyzet.
- Ez csak a jobbik eset darabja volt – mondta. – A hangosbemondó hazudott, nem a maguké az első kísérlet azzal a másikkal… azok… azok is élőholtak lesznek. De a tudatuknál maradnak, tudnak beszélni, gondolkodni és a képességeiket is használni. Ő… - nézett a sérültre. – Nem menthető, ő is át fog változni olyan agyatlan lénnyé nagyon hamar. Nem hagyhatjuk így itt.
A szavaival egyértelmű volt, hogy mire is gondolt, a vele lent álló két férfira nézett, hogy megteszi-e valaki, amit kell.
- Ne… könyörgöm! – zokogta a középkorú kövérkés nő.
Hirtelen pedig minden elsötétedett, a csillagok és a Hold fénye sem ragyogott már sehova. Felnézve az égre egy másik bolygót pillanthattak meg a lentiek, ami a külsejéből ítélve egy másik Föld volt.
Sziget (Csendes-óceán) Hmz0

//Ah rosszul fogalmaztam, nem a vezetőt harapta meg a lény, hanem egy random nőt a sor hátuljából, elnézést.//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 07 Szept. 2013, 14:19-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Sarah Szomb. 07 Szept. 2013, 13:59

Nem az enyém az ütés, amely a földre viszi a förmedvényt, de enyém az "öröm", hogy kivégezhetem... Nem volt egy nehéz meló, három taposás valóban elég volt a feje szétroncsolásához, ezzel pedig megoldódott a probléma fele, mivel a tömeg számomra semmit sem jelent, belesétálhatnak a halálukba, még csak utánuk sem nézek, de ez a fertőzött nőszemély továbbra is itt van és immáron veszélyesnek van titulálva, ami pedig a legnagyobb probléma kapcsolatban, hogy miatta nem tudunk haladni, mert muszáj valakinek tenni amit tenni kell ebben a helyzetben. Úgy döntök, hogy megelőzöm a fölösleges időhúzást amit esetleg a másik alak vágna le, s gondolkodás nélkül átveszem a fegyvert a nőtől, majd pedig a másik homlokához szegezve, nem foglalkozván annak a könyörgésével meghúzom a ravaszt és figyelem ahogyan minden bizonnyal holtan terül el a földön az agya egy részének hiányában. Az égen idő közben megjelenik valami, ami természetesen magára vonja a figyelmem... A Föld, csak fent az égen, érdekes, de lényegtelen egyenlőre, amíg nem dönt úgy, hogy be akar csapódni és kiirtani minden életet a bolygón.
- Mint mondtam, haladjunk. - Jelentem be hidegen s vissza dobom a fegyvert a vezetőnknek, majd pedig ha minden igaz akkor végre ismételten elindulunk és ezúttal összehozható talán a töretlen, zombiktól mentes haladás, bár felmerül bennem egy kérdés, csak akkor teszem fel, ha már pár száz métert haladtunk, vagy ha elértünk a célhelyzet, amennyibe az kettő, esetleg háromszáz méteren belül van, legalább is az én megbecsüléseim alapján.
- A gondolkodó fajta mennyire veszélyes? - Feltételezem, hogy ha azok is embereken élnek, akkor valószínűleg csoportokban próbálnak vadászni mert úgy a legegyszerűbb, a szememet pedig rászögezem a minket vezető nőre... Lehet, hogy ő is egy közülük és csapdába akar minket csalni s nem kizárt, hogy jobb lett volna számára minél több embert elejteni mert annál tovább marad viszonylag friss hús. Megfordul a fejemben, hogy talán a mellkasa mozgását szemügyre kéne venni, de fogalmam sincs, hogy az élőhalottak lélegeznek-e, így ezt az ötletet elvetem, egyenlőre. Néha természetesen feltekintek az égre, hogy látok-e valami változást, de egyebekben, ha nincs semmi eltérés akkor nem szándékozom még foglalkozni a planétánk másolatával.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 07 Szept. 2013, 14:51

Charles Dialin egy ütéssel a földre vitte a fertőzöttet, a másik férfi, ez a David pedig szét is taposta a fejét. Elég csúnya látvány volt és a vér még a vámpírt sem csábította. Nem tudta, hogy mivel fertőzték meg azt az embert, de valami zombiféle lett belőle. Charles nézte a testet, hogy mi lehet ez. Nem volt biológus, így nem jött rá, milyen szer okoz ilyesmit. David viszont a vezető tanácásra fejbelőtte az áldozatot. Hidegvérrel gyilkolta meg és ez majdnem olyan volt, mint amikor Charles vadászni megy. Ő is azért öl, hogy éljen. Vér kell neki, mert vámpírrá tette az a különös, régi rokon.

Éppen ezért nem ítélte el a férfit, aki most is úgy cselekedett, ahogy kell. Ha nincs idő, akkor ilyen tettekre van szükség, a tudattal pedig meg kell birkózni. Charles-nak ez először nehezen ment, mert nem volt egy agresszív ember. Tanult küzdősportot, de nem használta a tudását, ha nem volt muszáj. Amióta vérszívó lett, minden más. Felborultak az elvek és már a mutánsokra is másképp néz, mint előtte. Főleg, hogy egy ideig ő maga is ilyen génekkel rendelkezett Magneto vírusa miatt. Most pedig nem akar újabbal megfertőzödni.
Amikor Rachel telepatikus üzenetet küld, a vámpír akkor jön rá, hogy a nő valószínűleg tudja, miféle szerzet ő. Ha így tud az emberekhez szólni, akkor talán a gondolataikat is látja. Lehet, hogy az esküvőn is ezért távozott olyan hamar. Bár nem mutatta, hogy kifejezetten zavarná egy vámpír társasága.
~Csak a nő maradt Daviddel és velünk. A többi elfutott, egy meghalt.~Charles ezzel a gondolattal próbált meg visszaüzenni Rachelnek, ha a nő most is belelátott a fejébe. Ha nem, akkor a pisztolylövésből rá fog jönni, hogy harc van vagy volt.
- És tudjuk, hogy ezeknek mi a céljuk? Egyszerűen emberhúst akarnak enni vagy valami más is van itt?
Ha tudják, mi hajtja ezeket a teremtményeket, akkor talán könnyebb lesz elmenekülni előlük.
- Ha csak enni akarnak, szerintem vigyünk egy pár darabot ebből a nőből. Rajta már nem segíthetünk, de ha több ilyen fertőzöttel találkozunk, a hússal elterelhetjük a figyelmüket magunkról. Magánál van is kés.- mondja az afro nőnek, akinek a bakancsában látta a fegyvert. Azzal egy pár húsdarabot kivághatnak és elvihetik csalinak.
Ha ezt nem teszik meg, Charles nem erősködik. David simán felvagdalná a halottat, ahogy a jelekből tűnik, de a vezető talán nem. A kés pedig nála van. Ha tovább állnak, akkor közben az afro nőt kérdezi:
- Maga honnan tud ennyit a fertőzöttekről? Emögött is Magneto áll?
Ekkor jelenik meg egy másik bolygó. Olyan, mint a Föld. Talán az is, egy másik formában. Charles ezzel nem tud mit kezdeni. Ha most akarnak a dimenziók összeütközni vagy szétbomlani, az számukra a legrosszabb. Az élőhalottak elég kézzelfoghatóak, így haladni kell. A vámpír fülel és figyel, szimatol. Ha valahonnan veszélyt, közeledőket érez, akkor szól a többieknek is, hogy ne arra menjenek.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 09 Szept. 2013, 20:34

Mivel nem tudok a tömegre hatni, akik már túlságosan messze járnak, és nem is látok közeledő támadókat a sötét erdőben, inkább visszaereszkedem a többiekhez. Ekkor látom, ahogy David fogja a vezető pisztolyát, és egyszerűen fejbe lövi a nőt. Úgy megrettenek, hogy egy pár másodpercig csak dermedten állok Davidet bámulva. Ki ez, és mit csinált az igazi Daviddel? Rögtön a fejébe nézek a pszichopatának, aki gondolkodás nélkül, hidegvérrel lőtt le egy ártatlan, segítségért könyörgő nőt. Az emlékek zavarossága és a gondolkodás, az egész mentális lenyomat egyértelművé teszi, hogy bárki is ez a bérgyilkos, nem David, csak hasonlít rá. Nagyon. Nem volt agymosva, látszólag minden emléke valódi, így a legvalószínűbb valami klón, vagy alternatív világ, esetleg egy gonosz ikertestvér, de ez elég elcsépelt lenne. Mióta valószínűbb a dimenzióközi utazás, mint egy ikertestvér? Na mindegy.
Alighogy ebből felocsúdok, Charles ajánlkozik, hogy a késsel feldarabolja a még meleg hullát, hogy a húsából csináljon csalit. Tudtam, hogy a fickó vámpír, de az nem tűnt fel, hogy darabolós gyilkos is. Mielőtt rámutathatnék, hogy mind a két "társam" komoly mentális zavarokkal küszködik, és nem szívesen tartanék velük, újabb különös esemény történik. Ahogy felpillantok az égre, meglátom a gigantikus Holdat... Nem, ez nem a Hold. De akkor mi? Egy másik bolygó a Föld közelében? Egyáltalán... Most a Földön vagyunk?
Mivel a két pszichó simán továbbindulna, én karon ragadom a nőt, aki eddig vezetett minket.
-Elárulná nekem valaki, hogy mi a retkes fene történik itt? Mi ez az egész a zombikkal? Ki áll e mögött? Ki vagy te, aki a barátom bőrébe bújtál, de hidegvérű gyilkosként viselkedsz? - Kérdem David felé fordulva. - És maga mikor állt át az ékszer bizniszről a hentes szakmára? - Teszem fel a kérdést Dialinnek. - És nem utolsó sorban: miért van a Föld az égen?!


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sziget (Csendes-óceán) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 11 Szept. 2013, 11:55

2048. január 9. csütörtök – Sziget, Csendes-óceán
Résztvevők: Charles Dialin, David Storm és Rachel Wilcox

A nő hagyta, hogy David elvegye a fegyvert és lelője a sérült nőt. A vezető erre elhányta magát, a szemében pedig rettegéssel nézett fel az égre, amikor ott a Föld megjelent. Rachel-nek telepátia sem kellett ahhoz, hogy lássa, hogy a nő tényleg retteg és iszonyúan fél a két társával ellentétben. Amikor nehezen összeszedte magát még mindig dadogva, de válaszolt.
- A gondolkodók… azok tudják használni a képességeiket, meg tudnak beszélni is – nyelt egyet. – Olyanok, mint az élők, de mégsem… húst akarnak ugyanúgy, de…
A nőt Rachel kifakadása szakítja meg, aki eddigre megtudta nézni David emlékeit, túl könnyen, révén az, akit ő ismer az telepata volt, emiatt nehéz volt a fejében olvasni, de ennek a férfinak könnyedén, nem volt semmilyen mentális védelme. A kérdések után a nő remegő kézzel nyújtja oda a kést Charles irányába.
- Én… én nem tudom… - felelte először Rachel-nek. – Nem… hiszem, hogy Magneto teszi… nem tudom ki lehet. Csak azt, hogy itt kint nem maradhatunk. Megtalálnak minket… van… van egy rejtekhelyem. Ott… ott meghúzhatjuk magunkat… de… de sietni kell.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 11 Szept. 2013, 14:13

/18+/

Rachel visszaszállt a földre a többiekhez. Ezek szerint nem sok mindent láthatott. Igaz, sűrű is az erdő. Charles látta, hogy a vezető elhányta magát a nő halálára. Ő mondta, hogy meg kell tenni, de képtelen volt rá. Ártatlan lélek. A másik Föld megjelenésére rettegő szemekkel nézett. Nem úgy félt, mint aki nem tudja, mi következik. Inkább úgy, mint aki sejti, mi történik, gondolta magában Charles.

A kérdésre kapott választ, de a nőt megzavarta Rachel. David mégsem az, akinek gondolta. Ő is fertőzött lenne, aki gondolkodik? És egyszercsak kitép belőlük egy darab húst? A henteses kérdésre Charles ennyit felel:
- A cégem nem ezzel foglalkozik, Rachel. És én sem tenném, ha nem ez lenne a helyzet. Időt nyerhetünk, ha viszünk magunkkal húst. A hölgy...hogy is hívják Önt? A pisztolyos hölgy mondta, hogy a nő rövid időn belül átváltozott volna olyanná, mint a másik.
Ezzel a vámpír a széttaposott fejű torz lényre mutat. Megkapja a kést, de verekedni, balhézni nem akar. Ha Rachel belenéz a fejébe, láthatja, hogy semmi élvezetet nem vár a darabolástól. Csak azért akarja csinálni, hogy egy kicsit meghosszabbítsa az életüket. Ugyanis ha emiatt tudnak elmenekülni a fertőzöttek elől, akkor már megérte. Az pedig, hogy egy rúd szalámiként gondol az emberi testre, már a vámpírlét következménye. Most a vámpírok állatias, túlélési ösztöne dolgozik benne, ami annyit lát, hogy a falkatársakat meg kell menteni, minden és mindenki más csak alapanyag és eszköz.
Ha Rachel ellenáll és nem hagyja, hogy Charles kivágjon egy pár darabot a nőből, akkor a férfi visszaadja a kést a vezetőnek és tovább indulhatnak. Ha viszont a szárnyas nő nem ellenkezik, akkor Charles sietve levágja a halott nőről a ruhát és kisebb darabokra szabja. A fenékből és a mellekből vág ki darabokat. Azért választja ezeket a részeket, mert nem járnak akkora vérzéssel, mint a belek eltávolítása. Ráadásul viszonylag nehezek és egy darabban maradnak, így könnyű lesz őket dobni. Fejenként két darabot vág le és azokat a ruhák darabjaiba csomagolja, csomóra kötve azokat. Nem aprózza el, gyorsan csinálja, mert sietni kell.

Bárhogy is történik, Charles utána a nőhöz szól:
- Rendben, kérem, akkor vezessen minket a rejtekhelyre. Mit akart még elmondani? Ott fejezte be, hogy "húst akarnak ugyanúgy, de..."

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Sarah Hétf. 16 Szept. 2013, 05:27

Kifejezéstelen arccal nézek rá ama felöklendezett gyomortartalomra amit a nő ide terített nekünk, hogy megtekinthessük. A felszerelése alapján úgy ítéltem, hogy erősebb személlyel állhatok szemben, de úgy tűnik hogy megint túlzottan gyorsan ítélkeztem, ma már nem elsőnek vétem el ezt a hibát. Közben jön a magyarázat, természetesen, de végül nem sikerül a végére érnie mert a jövőbeli lehetséges célpont kifakad… Túl sokat gondoltam az itteni énemről, mai napon a harmadik hiba, ha így folytatom akkor akár le is mondhatok a fejvadász karrieremről.
- Telepata vagy, meg tudod keresni a kérdésedre a választ anélkül, hogy magyarázkodnom kéne. – Nos, legalább az „ ismerd az ellenséged „ még megvan, mert mégiscsak sokat kutakodtam anno utána, hogy tudjam mire kell számítanom, ezért is végeztem vele inkább távolról.  A feldarabolandó hullára vándorol a tekintetem, talán nem nagyon kéne több időt itt elpazarolnunk, mert hamarosan a nyakunkon lesz a horda, ha olyanok mint a filmekben voltak, akkor a hang vezérli őket a legmesszebbre és mivel nemrégen sütöttem el egy pisztolyt… Nos, igen, bár az erdőbe menekültek tökéletes csalit alkothatnak, ami időt nyerhet, más lényegük nem igazán lehet, hiszen így vagy úgy, de végül úgyis az élőholtak sorában végezték volna és aztán csak külön probléma lenne velük.
- A vér és a hús szaga talán hozzánk csalhatja őket, így eléggé kétesélyes a terv, de jobb mint a semmi, csináld és haladjunk. - Eléggé unottra sikeredik ez a mondat, bár nincs is okom az idegeskedésre, lényegében csak kifejtettem az egyetlen kockázatot ami a tervében van, de valóban jobb mintha így bármi nélkül próbálnánk haladni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 16 Szept. 2013, 12:49

A nő válasza inkább csak egy hosszú nem tudom, a vámpír szavai viszont egyre logikusabbnak tűnnek, ahogy kénytelen vagyok magammal elfogadtatni, hogy tényleg egy zombis filmbe csöppentem. Elképesztően undorító, de a tény, hogy mennyi ilyen filmet lát az ember, egy kicsit ellenállóbbá teszi, amikor tényleg ilyen helyzetbe kerül.
-Rendben - egyezek végül bele Charles ötletébe, bár még mindig erősen undorodom attól, hogy a nőt feldarabolja, így inkább elfordulok tőle, amíg ezzel foglalatoskodik.
Az ál-Davidre nézek, amíg Charles tüsténkedik.
~Igen, pontosan látom a válaszokat. A gondolataid olyanok, mint egy nyitott könyv, még csak nem is valami nehéz olvasmány. Folyamatosan figyelni foglak, és ha csak egy pillanatra is felvillan a csöppnyi eszedben, hogy ártasz nekem, vagy másnak közülünk... Azt fogod kívánni, bár az itteni éned lehetnél, akiről "túl sokat gondoltál", mert neki nem sütném meg az agyát.~
Ha Charles végzett, akkor a vezetőnket támogatva indulok tovább, mivel rajta látszik a leginkább, hogy megviselte ez a támadás, és az utána történtek. A legjobb, ha ő sem nézi végig, amit a vámpírunk művel, így inkább megpróbálom elvonni a figyelmét, és tovább tessékelni az úton, ahogy készen állunk. Mögötte haladok szorosan, igyekszem tartani a tempóját, és miközben szememmel az erdőt figyelem, elmémmel a gyilkos gondolatait olvasom. Nem hinném, hogy most megpróbálna ártani nekünk, ilyen helyzetben ez öngyilkossággal érne fel, de az biztos, hogy ha ennek vége, nem leszünk jóban. Az igazat megvallva, nem hiszem, hogy a végéig életben maradnánk mind, és inkább ő halljon meg, mint valaki más közülünk. Komolyan, még egy vámpírt is többre tartok? Nem semmi.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sziget (Csendes-óceán) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 17 Szept. 2013, 09:38

2048. január 9. csütörtök – Sziget, Csendes-óceán
Résztvevők: Charles Dialin, David Storm és Rachel Wilcox

Mivel Rachel beleegyezett a darabolásba, így Charles a következő pár percet azzal töltötte, hogy a nőből a lehető legnagyobb darabokat kivágja a későbbi elterelés céljából. A vezető alapból sem akarta végignézni a mutatványt, így elfordult. Mikor mindenki végzett, akkor végre lehetett. Úgy tíz-tizenöt percet kellett haladni a sötétben, az erdőből morgásokat, sikolyokat lehetett hallani, aztán még több morgást és csoszogást. Valószínűleg mind élőholt lehetett a végére. A nő végül egy magas fa alatt állt meg és felfelé mutatott. Úgy négy méterre a földtől a fa egyenes törzsére erősítve egy ház látszott odafent.
Sziget (Csendes-óceán) Hemloft-02
- Alul van csapóajtó, remélem, aki nem tud repülni, az tud fára mászni. A ház nem túl nagy, de azért négyen még elfogunk benne férni.
A nő meglepően könnyen találta meg azokat a helyeket, ahogyan fel lehet mászni. Ha máshogyan nem megy végül, akkor a nő egy létrát lógat le az uraknak. Amint mindenki fent volt a helység teljesen üres volt, fapadlós, négyen még feküdni is tudtak benne, de nagyon több minden nem fért volna el itt. Ablakok voltak, kettő is, de azok el voltak takarva, hogy a napfény ne jöhessen be később.
- Az értelmesek egyre közelebb és közelebb kerülnek ide – mondta a vezető. – Több ilyen ház volt, sok már elpusztult… ha megtalálják ezt is nem tudom, hogy hova mehetnénk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sziget (Csendes-óceán) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 17 Szept. 2013, 15:05

Rachel nem állta útját, ahogy a többiek sem, ezért a vámpír nekilátott a hentelésnek. David szavaira nem válaszolt. Ő is tudta, hogy fennáll ez a veszély, de jobb ötlete nem volt. Charles mindenkinek adott egy-egy húsos batyut, majd útnak indulhattak. Rachel támogatta a nőt, aki még mindig nem mutatkozott be és nem árulta el azt sem, mit akart még elmondani, mikor félbehagyta a mondókáját. A vámpír gondolatai azon jártak, hogy hol vannak most és hogy jutnak ki innen. Vissza akart menni ügyeket intézni és élni tovább az életét. Nem érdekelte különösebben, hogy a hátrahagyottak épp átváltoznak, ahogy a hangokból azt ki lehetett találni. Csak annyiban vette tudomásul ezt, hogy még több ellenségük lett itt. Nem akart hősködni, de akikkel együtt jött és akik segítettek neki, azoknak ő is segít. Amíg lehet.

Az afro nő megállt egy fa alatt és a magasba mutatott. Egy  különös építmény volt ott és a nő az instrukciók megadása után már kezdett is mászni. Látszott, hogy jól ismeri a fát, tudta, hova kell lépni. Charles erejét és ügyességét latba vetve követte a nőt. Igyekezett pont oda lépni és ott kapaszkodni, ahol a vezető tette. Ha gond nélkül felért, akkor megnézte, hogy David hol tart. Ha ő is felért és mind megvoltak, csak akkor szólalt meg.
- Tehát a gondolkodók... mit akarnak még a húson kívül? Van valami gyenge pontjuk, például tűziszony vagy hasonló? És hogy megyünk el innen? Kikötő, reptér, valami jármű? Rachel még el tud repülni, de nekünk marad a gyalogos út.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Sarah Csüt. 19 Szept. 2013, 03:09

Fapofával nézem végig ahogyan az alak feldarabolja a holttestet, ami azt illeti nem vagyok rosszul tőle, hozzá szoktam már régen a durva látványokhoz, ami azt illeti valószínűleg probléma nélkül tudnék enni is a jelenet mellett, függetlenül a hullaszagtól és a hangoktól, úgy az egész jelenségtől. Kissé mosolyra húzódik a szám, ahogyan a fejemben meghallom a hangokat.
- Miért nem mondod hangosan? - Ezzel pedig át terelem a tekintetemet ama undorító nőszemélyre.
- Látom megérintett a halálod látványa. Őszintén szólva amíg nincs pénz a fejedre tűzve addig van jobb dolgom is annál, minthogy a kiiktatásodon gondolkodjak, ennek már amúgy is tudom a módját. - Egyszerű tényközlés unott hangnemben, részemről pedig ezzel lezártnak tekintem ezt a fenyegetőzéses témát, hiszen miért kéne nekem ezzel foglalkozni? Haladunk közben szépen lassan tovább és a végére csak a tipikus zombikhoz párosított hangeffektek maradnak meg, semmi emberinek mondható, nos, ez van, nem mellesleg elérünk egy fára épített házféleséghez, amit el kell ismernem, hogy ötletes megoldás egy ilyen helyzetben. Megszokásból nyúlok a csuklómhoz, de realizálnom kell, hogy nincs rajta a mászáshoz használt készülékem, de nem probléma, egy jó vadász fel tud mászni a legtöbb helyre felszerelés nélkül is, hiszen nem hagyatkozhat teljes mértékben azokra, mert mégiscsak ami elromolhat az el is fog romlani és ha pont rosszkor, nos, abból egy elég szép esés lehet és amúgy meg úgy nem lesz nehéz felmászni, hogy előttem két személynél is végig nyomon tudom követni, hogy hol vannak a könnyű kapaszkodó pontok. Miután felértem lezárom magam után a csapóajtót és az egyik ablak mellett nekidőlök a falnak, összefonom a karjaimat, majd pedig ha végzett mindenki a kérdéseivel akkor felteszem én is azt, ami a legjobban érdekel.
- Dohányod vagy kávéd van? - A válasz valószínűleg az, hogy nincs, nem is igazán számítok másra, de lassan jól esne egy kevés önmérgezés a füstös megoldással. Talán mondhatom hogy érdekes, hogy mennyire naiv a szeletelő alak, kétlem, hogy repülőtér vagy hajók lennének itt, bárki is hozott ide minket, ez egy kísérleti zóna, sok kiút nem lehet, ha mégis van akkor az biztosan elzárva egy bázis közepén ahova az élőhalottak nem tudnak bejutni, de ezt fölösleges lenne megjegyezni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 23 Szept. 2013, 11:37

A bérgyilkos szavaira nem felelek. Ha azt hiszi, hogy a tény, hogy megölt egy alternatív világon, segít majd neki, hogy itt is megöljön, akkor nagyon hülye lehet. Kezdjük ott, hogy már tudom, hogyan járt sikerrel egyszer, így az a módszer valószínűleg még egyszer nem fog bejönni. Ezt persze neki nem kell tudnia.
A további rövid túra után végre elérünk arra a helyre, ami a nő szerint biztonságos, legalábbis a legbiztonságosabb egyelőre. Felrepülök a házhoz, és bemászok, aztán megvárom, míg a többiek is feljönnek. A nő szavait a félelem itatja át, nyilvánvalóan túl régóta van már itt, hogy teljesen ép maradjon a gondolkodása. Ki tudja, hány embert láthatott már meghalni a... Zombik keze által? Tényleg olyan az egész, mint egy horrorfilm. És ha ebből indulunk ki, akkor valószínűleg hamarosan tényleg rátalálnak majd erre az utolsó bunkerre, akkor pedig nekünk annyi.
-Elrepülni? - Kérdezek vissza Charles szavaira. - Talán elkerülte a figyelmedet, hogy nem a Földön vagyunk! Nem tudok csak úgy hazarepülni, és fogalmunk sincs, milyen messze van a legközelebbi szárazföld ezen a bolygón. Akárkik is hoztak ide minket, tesztelni akarják ezt a... Zombi vírust, vagy mit, és úgy tűnik, elég vastag a tárcájuk, hogy ehhez egy másik bolygóra hozzanak minket. A Föld közelsége alapján a Holdon kéne lennünk, de mikor legutóbb felnéztem, nem láttam rajta dzsungelt és óceánt. A kiút innen azokon keresztül vezet, akik idehoztak. Teleportáló gép, űrhajók, valami módja biztosan van, ahogy minket is idehoztak - a vezetőnk felé fordulok. - Nem tudod, hogyan kerültünk ide? Vagy a korábbi csoportok?
Tulajdonképpen jártam is a Kék körzetben, de nem emlékszem, hogy Zam beszélt volna akkoriban valami dzsungelesítő projektről.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Sziget (Csendes-óceán) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Sziget (Csendes-óceán) Empty Re: Sziget (Csendes-óceán)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.