Mojo Sziget

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Mojo Sziget Empty Mojo Sziget

Témanyitás by Morsus Szomb. 01 Dec. 2012, 18:24

A rejtélyes sziget, amire a játékosok kerülnek.

Játékosok:
1. Lorna Howlett, VH - Serena
2. Tyranis, Másik V - Tyranis
3. Bérmajom, Másik - Danny
4. Andrew Ramirez, VH
5. Daniel, VH - Steven
6. Tyler
7. Maverick, VH - Fredrik Simonsen
8. Genocide
9. Cardas
10. Csilla, 2044 - Sarah
11. Arzenál, VH - Jester
12. Algernon
13. Kurama

Szabályok:
Mindenki a reagja elején az első sorba beírja az irányt, amerre tart. Nem fogjátok látnia térképet az csak nálam lesz felrajzolva. Én vezetek melyik mezőn vagytok így reálisabb lesz a játék. ha megálltok egy mezőn, azt külön jelezzétek, hoyg nem észak, kelet, nyugat, dél, hanem megáll, áll, marad, stb.
Második sorban MINDIG legyen ott karaktered neve.
A reagod után kérek egy ivás nélkül töltött napok, órák száma.
Következő sorban a napok és órák evés nélkül töltve.
Sérülések listája. Minden sérülésedet feljegyzed. Én jelzem, ha elmúltak és akkor már nem kell írnod. ha romlik azt is fel kell írnotok, de ezt én döntöm el. Ha a seb romlik ki fogom írni és azt nektek is jegyeznetek kell. Mondjuk: Vágás a combon (elfertőződött) A Sérülései akkor is legyen ott, ha nincsen éppen a karakternek.
Végül jegyezd az ébren töltött órák számát.

Az időt folyamatosan a számolom. Ha MINDENKI alszik akkor addig lesz szünet ameddig valaki fel kell. Bármikor mondhatod, hogy alszol, de akkor addig te nem játszol, csak a helyszíneden vagy. A többiek viszont mozognak és nem tudni mikor találnak rád így jobb, ha figyeled.Mind lenullázva kezdtek. 0 órája vagytok fent, 0 sérülésetek van, úgy érzitek jól vagytok lakva és teleportáláskor érzitek, mintha most ittatok volna.

Tehát a a vázlat, miszerint az posztokat kell csinálni:
Irány:
Karakter neve:
Reag
Mióta nem ívott:
Mióta nem evett:
Sérülései:
Mióta ébren van:

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Morsus Szomb. 01 Dec. 2012, 18:37

A csapat egy félkörben jelenik meg olyan sorrendben, ahogy a posztban is fel vannak sorolva balról jobbra. Alattuk egy sárgás, régies padlókövezet van. A külvilág egy fehér kupolával van eltakarva.. A jelzések arra utalnak, hogy kitudnak majd menni rajtuk, de így nem látják hova is mennek ki. Velük szemben asztalok vannak és rajtuk zsákok. Fegyverekkel, étellel, felszereléssel, ruhákkal. Nem tudni mi van bennük pontosan, de az asztalokon a feliratokból ennyit tudnak meg. A zsákok számozva 1-26ig és azok is balról jobbra vannak felsorakoztatva. Az égen Mojo hologrammja jelenik meg. A pódiumok még mindig alattuk vannak. Már a számukat is látják (egyezik a sorrendbeli számukkal) rajtuk.
- Nos én kicsi gyilkosaim. A kupolából távozhattok, amikor a számolás végett ért! Nem tudtok visszajönni ide egy ideig, szóval gyorsan ragadjátok el, amit tudtok, ha akarjátok és van merszetek, mert ki tudja... lehet, hogy egy erősebb gyorsabban vesz el valamit és azzal az életedet! - ezzel betegesen röhögni kezd. - Az asztalon 26 zsák van. Mindben más-más dolog, de vagy 4 dolog. Ez bármi lehet, de táskánként csak egy fegyver lesz maximum. ha valaki kilép nem lát már be és nem hallja mi történik idebent és ez fordítva is igaz, de ismétlem, ha egyszer kimész nem jöhetsz vissza. Ki tudja mikor kapsz még felszerelést. Ó a kedvencem! kint négy évszak világa fogad majd titeket! Sivatag, dzsungel, jégföld és mocsár! De kitudja melyik, melyik irányban van!
Ismét nevetni kezd ezzel el is tűnik. Az égen új hologram jelenik meg: egy hármas forog a levegőben.


A következő két poszt gyors lesz. A következőben csak egy számot írok. (érthető módon a kettest) Nem tudtok mozdulni csak az egyes posztja után! Addig kényelmetlenül álltok és vártok meg terveztek. A mesélői szín fehér lesz, hogy ne fájjon a szemetek!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 02 Dec. 2012, 09:32

//Előzmény: Mojoworld//

Irány: -
Karakter neve: Lorna Howlett

Reag:
A gyomrom amúgy sem volt jó a sok drogtól, ennek különösen nem tett jót az, hogy most éppen mintha fél perce ettem és ittam volna. És ehhez jött rá a teleportálás kellemetlen érzése. A karmaim még mindig kint voltak és idegesen szorítottam ökölbe a kezeimet. Próbáltam volna azonnal mozdulni, hogy távolabb kerüljek mindenkitől, de nem tudtam megtenni. Mikor körbenéztem, valószínűleg mások sem. A legszélén voltam az egész helynek, legalább ennyi előnyöm volt, főleg, hogy félkörben álltunk. Sárga kövezet, kupola, asztal, rajta fegyverek, étel és ital. Nem mintha bármelyikre szükségem lenne azokból, mindet megtudtam volna oldani magamtól. Kint a szabad ég, remek! Legalább otthonos terepen leszünk, apával úgyis sokat gyakoroltunk az erdőben, túlélést és ehhez hasonlókat. A hármas számra néztem, legszélső vagyok, a legszélső táska, ami hozzám van közel tökéletes lesz. Már most megfeszítettem az izmaimat a közeledő indulásra.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojo Sziget 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Tyranis Vas. 02 Dec. 2012, 09:56

//Előzmény: Mojoworld//

Irány: -
Karakter neve: Tyranis-Rel

Reag:
A teleportálás után mozdulni akart, hogy kényelmesebb helyzetbe kerüljön, de nem volt rá képes. Logikus. Körbenézett, hogy felmérje a helyet, félkör, másik legszélső a karmos és ruhátlan lány mellett. Nem talált rendszert, hogy mi alapján kerültek sorrendbe, mivel teljesen össze-vissza helyezkedtek el. Egy biztos volt továbbra is, hogy ő volt a legfiatalabb tagja a mezőnynek, mind korban, mind pedig fizikailag is, a következő 17 éves volt, saját maga pedig testileg maximum 16. Mióta megérkeztek fejben már számolt, hogy miként kell haladnia, merre kell megtennie. Akiknek nagyobb az erejük gyorsabban képesek mozogni, ha erőből lökik el magukat, de azt nem lehet korrigálni, volt itt egy speedster is, illetve olyanok, akik állatiasak és azok is gyorsabban reagálnak. Logikus lépésnek tűnt, hogy szövetséget alapítson ki olyasvalakivel, olyasvalakikkel, akik, amíg ő dolgozik megvédik. De egyelőre nem talált olyat, aki minderre alkalmas lett volna. Talán majd az idő eldönti, amíg itt vannak. Mojo szavaira figyelt, négy éghajlat, ez remekül hangzott, nem különösebben zavarta meg egyik sem. Az, hogy valahol nincs élelem, vagy ehhez hasonló sem zavarta. A vadonban találhat, ha arra lenne szüksége. Fegyverek, noha tanult bánni lőfegyverekkel, botokkal és közelharci tapasztalatai is voltak, de nem igen volt szüksége rájuk, ahogyan a ruhákra sem. Így egyelőre azon az állásponton volt, hogy logikus, ha inkább menekülésre fogja, mintsem kockáztatja azt, hogy odamegy felszerelésért.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojo Sziget CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Danny Long Vas. 02 Dec. 2012, 17:25

Irány: -
Karakter neve: Bérmajom

Reag:
Egy újabb teleportálás következik, és a következő pillanatban az egész társaság már egy nagy, kupolás teremben van. Félkörben állunk, én még viszonylag a szélén vagyok. Előttünk zsákok sorakoznak, láthatóan több, nagyjából kétszer annyi, mint ahányan vagyunk. Rögtön indulnék, is, hogy magamhoz ragadjak legalább egyet, de nem tudok megmozdulni. Ekkor veszem észre a hármas számot. Kivételes reflexeim miatt előnyben leszek, így semmiképpen sem hagyom ki a lehetőséget a táska begyűjtésére.
Jó lenne előre tudni, hogy melyik kijárat hova vezet, hiszen a dzsungelben az adottságaim miatt jelentős előnyöm lenne. Ugyanakkor a szőrzetem a hidegben is hasznosnak bizonyulna. Mivel azonban a véletlenre kell bíznom a dolgot, a tervem az, hogy megragadok két táskát (valószínűleg az 5-ös és a 6-os számút, ha minden emberre kettő jut) , majd visszafordulok és a hátam mögött levő ajtón viharzom ki. Feszülten figyelek, és felkészülök a cselekvésre.

Mióta nem ivott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Bishop Vas. 02 Dec. 2012, 18:35

Irány: -
Karakter neve: Andrew Ramirez

Reag:
Még egy teleportálás következik, ezután egészen fittnek érzem magam, se éhes, se szomjas és még csak fáradt sem vagyok, ez észhez térít és egy kicsit le is nyugszok. Félkörben állunk szépen sorban, remélem nem itt eresztenek minket össze. Nem tudok mozdulni, nem jó, szerencsémre a többiek sem, újra Mojo tűnik fel, undorító ez az alak legszívesebben elporlasztanám és még a molekuláit is szétszedném, nehogy véletlenül bármi is maradjon belőle, de erre most nem vagyok képes. Meghallgatom a szabályokat és rögzítem is őket, nehogy valamit rosszul csináljak majd. Felgyorsítom magam és felkészülök, előre megtervezem mit fogok tenni.
~ Rendben akkor amint lehet én futásnak eredek, felszedek amit és amennyit tudok utána az első kijáraton kifelé és futás tovább, aki akar az majd utánam jön. Majd meglátom mi lesz. Francba csak meg ne halljak, mert... mert... várjunk csak, igazából nincs is olyan nagy veszteni valóm, családom nincs, rokonaim nincsenek, ismerőseim is csak a csapatból vannak, végül is senkinek sem fogok hiányozni. Elég nyomasztó gondolat így egymagába, most mégis amolyan megváltásnak tűnik.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Cardas Vas. 02 Dec. 2012, 23:14

Irány: -
Karakter neve: Caroline Dason

Reag:
Egy másik helyen jelenünk meg, újra elteleportáltak. Körülnézek, és mikor lépni akarnék, észreveszem, hogy nem tudok. Nem is próbálkozom másodjára. Figyelmemet a helység vonja magára, mi van ott, és hogy hogyan lehetne innen meglépni, de megpillantom az asztalon sorakozó zsákokat. Ekkor jelenik meg az az undormány, és elmondja, hogy mégis mit kell tennünk. Megpróbálom elnyomni a kétségbeesésemet, mert tudom, hogy az sokban hátráltatna majd a későbbiekben. Körülnézek a többieken, és hogy én hol vagyok. Hát középen sem, és a szélén sem, hanem a kettő között valahol. Mikor a "játékmenet" ismertetése befejeződik, egyszerre a mellettem lévőkre esik a figyelmem, de csak egy pillanatra nézek jobbra és balra. Gyorsan kell lennem. Meg kell szereznem legalább egy táskát, igen csak egyet, mert kettővel nehéz lenne bármit is csinálnom, és lehet, hogy csak akadályoznának. De egy mindenképpen kell, mert még sosem voltam olyan körülmények között, amiket megemlített, és talán van benne valami, aminek hasznát venném. Úristen, mégis mit fogok odakint csinálni? Gyilkolászni kell a többieket? Megrázom a fejem, és a zsákokra nézek. A 18-asat szemelem ki.
- Csak sikerüljön - suttogom összeszorított fogaim között, és figyelem a visszaszámlálót.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: a teleportálás előtti sérülések (karcolások, egy púp a fején, és bal lábára egy kicsit sántít)
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Mojo Sziget Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Jajjmár Hétf. 03 Dec. 2012, 00:08

Irány:
Karakter neve:
Arzenál

Amikor megjelenünk a kupolában egy pillanatra megfeszülnek az izmaim és mozdulnék is hátrálva védekezőleg, de még mindig nem áll módomban előnyt szerezni akárkivel szemben. Nem szeretem ezt a kiszolgáltatottság érzést, még mindig nem. Miközben a sárga sz@rkupac szövegel az legjobb megoldáson gondolkozom és egy valamirevaló terv ugrik be elsőre. Ha tudom ellenőrzöm, hogy a holokivetítő óra még a csuklómon van-e, majd felmérem a többiek helyzetét. Nem lenne teljesen hülyeség kisprintelni innen, de gyanítom, hogy könnyen lassú halál lenne a vége. Mindent felteszek egy gyors támadásra, a bugázásban amúgy sem vagyok amatőr, csak hiányzik a felszerelésem. Másodperceimet azzal töltöm, hogy elképzelem az események lehetséges kimenetelét, mozdulatról mozdulatra.


Mióta nem ívott:0 perc
Mióta nem evett:0 perc
Sérülései:-
Mióta ébren van:0 perc
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Morsus Hétf. 03 Dec. 2012, 23:08

2

15 másodperc

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 04 Dec. 2012, 10:33

Irány: -
Karakter neve: Lorna Howlett

Reag:
Egy újabb morgás a torkomból, ahogyan a szám változott és már csak a kettest mutatta. Nem volt sok hátra, hogy elinduljunk végre. Mit meg nem adtam volna ebben a percben Rachel telepátiájáért, hogy tudjam, hogy kinek mi jár a fejében. Úgy kellett gondolkodnom, hogy én vagyok a ragadozó, ők pedig a préda, még az a feline is, ő főleg. Macskaszerű volt. Az első célpontjaim megvoltak, nem lehetett kegyelmeznem ebben a helyzetben, az elsők azok, akik az én világomból voltak, akik otthagytak azon a helyen megrohadni! Utána jöhet a többi szépen sorban, becserkészve és átvágott torokkal, vagy lassan és fájdalmasan. Hazajutok, haza kell mennem Bardhoz és meg kell ölnöm Mojo-t, majd pedig Blastaar-t. megfizetnek ők is mindenért. A kettes számot néztem, az egész sokkal lassabbnak tűnt, mint kellett volna, még mindig nehezen ment a gondolkodás, hogy mit is tegyek. Egyelőre éljem túl azt, hogy kijutok innen, majd utána gondolkodom a többi részén a dolgoknak és azon, hogy mit is kellene majd tennem.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojo Sziget 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Tyranis Kedd 04 Dec. 2012, 11:00

Irány: -
Karakter neve: Tyranis

Reag:
Másodpercek teltek el, szívdobbanásnyi idők és a szám megint változott. Immáron csak kettest mutatott a számláló. Tudta, hogy az átlagszemélyek, vagyis nagyjából mindenki ilyenkor miként reagál, ehhez megfigyelte már az embereket és mutánsokat. Megnövekedett adrenalin szint, a szív gyorsabban ver, ennek hála légzés is felgyorsul és a pupillák is kitágulnak ezeknek hála. Az izgalom, a félelem és a stressz miatt, jelenleg együtt. Ő azonban nem, még mindig teljesen nyugodt volt, néha, amikor olyan napjai voltak szerette volna ezeket az érzéseket megismerni, hogy jobban tanulmányozhassa őket, de ha most nem érzett így amikor a halál torkában volt, akkor máskor sem. Ennek a ténynek el kellett volna szomorítania őt, de még ez sem történt meg. Csak elfogadta, hogy akkor ez így van és logikus következtetés volt, hogy nem lesz másképpen sem a későbbiekben, hacsak nem tanulja meg ezt. Már ha az ilyesmi megtanulható volt. ennyire más lett volna a kree és az örökkévaló test felépítése az emberekétől a reakciókat tekintve? Vagy az apja tett vele valamit, hogy ez így lett. majd idővel biztosan kiderül ez is, csak a logikus kérdés, hogy lesz-e erre ideje, hogy rájöjjön. A következő szívdobbanásra megfeszítette az izmait. Ideje volt, hogy felvegye a saját táncának ritmusát teljesen akkora, amikor a számláló nullára ér.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojo Sziget CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Sarah Kedd 04 Dec. 2012, 19:47

Irány: -
Karakter neve: Gulyás Csilla

Reag:
Kellemetlen egy helyben ácsorogni a mozdulás bármiféle lehetősége nélkül... Ráadásul így idegesen, habár erőltetetten, de elfojtom, a pániknak és az ésszerűtlen gondolkodásnak máshol van a helye és lássuk be, voltam már ehhez hasonlóan szörnyű helyzetben, ahol tulajdonképpen ugyan ennyi volt a túlélési lehetőség és talán csak a szerencsének köszönhetően, de azt is sikerült megúszni, igaz, itt ez a megúszás csak akkor működne, ha rajtam kívül mindenki meghalna, aminek pedig egyáltalán nem örülök, több okból sem. Az első az, hogy maga a halál ténye szörnyű, főleg amikor kényszerítve vannak az emberek, hogy öljék egymást, egy módszer a legrosszabbak közül. A másik pedig... Én továbbra sem vagyok hajlandó bárkit is megölni, nem! Tizenöt évnyi idegen megszállás alatt is inkább tanultam orvosnak, mintsem hogy vér tapadjon a kezemre, én nem tudnék ezzel normálisan együtt élni, hogy elvettem valaki másnak az életét, hogy ki tudja, hogy mi minden lehetett volna még vele, hogy mire vihette volna és tessék... Bár sajnos kénytelen vagyok elfogadni, hogy itt csak egy valakinek van lehetséges jövője, de az is ki tudja, hogy miféle lesz. Elkeserítő, és bár ártani nem akarok senkinek, ez nem azt jelenti, hogy nem fogok megtenni szinte bármit a túlélésem érdekében, mert hát mégsem dobhatom csak úgy el az életemet. Két nagyobb kérdés van, az első, vajon kiben bízhatok meg? Hosszú távon egyértelműen senkiben, mert ha még a végére is maradok egy emberrel, valószínűleg az is ellenem fordul, ha addig velem is volt, viszont most egyenlőre itt van Tyler, ő egy eléggé biztos pontnak tűnik, habár eléggé gyomorforgató látvány volt, ahogyan szétment a feje, de mégsem eresztettem szabadjára a rókát, ehhez már elég sok groteszk dolgot láttam. Vannak még páran, akik úgy néznek ki, hogy talán megéri kockáztatni, de a ruhátlan lány a karmokkal, valamint az a robosztus alak... Nem... Ők biztosan nem, az egyik úgy viselkedik mint egy elmebeteg, vagy talán inkább mint egy vadállat, a másik pedig... Eléggé egyértelmű, hiszen ki hívja magát népirtásnak? Tyler jelenleg egy biztos pont, a maradék pedig majd eldől, remélhetőleg inkább pozitívan, a másik, amit gyorsan el kell dönteni, hogy mit tegyek amint mozdulni tudok, kockáztassak egy táskát, vagy sem? Az-az igazság, hogy valószínűleg elég túlélő tapasztalatom lenne a múltam miatt ahhoz, hogy megéljek egyedül a vadonban, élelem remélhetőleg van a szigeten növények formájában, azok pedig valamilyen szinten a szomjúságot is megoldanák, viszont erre semmi garancia nincs, ha pedig tényleg semmi élelem forrás nincs, akkor meg kell kockáztatnom a táskákat, legalább kettőt, az egyiket élelem, a másikat ruha reményében... Igen, ez tűnik a legtanácsosabbnak, muszáj leszek megpróbálni, mintsem semmi nélkül belefutni például egy jégmezőbe, így hát megfeszítem az izmaimat, ugrásra készen, hogy amint lehet indulhassak.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Tyler Szer. 05 Dec. 2012, 09:57

Irány:
Karakter neve: Tyler Jackson

Reag:
Feszülten néz körbe, szinte mindenki arcán látszik ahogy gondolkodik. Táska vagy máris induljon messzebb. Ami eléggé ledöbbenti az az, hogy szinte mindenkin látszik, máris tervezi kit fog először megtámadni. Elszorul a torka, bevillan a fejében, nos hogy hát a robbanás után nem marad feje. Itt mindenki túl akarja élni, nem akar megint ölni, főleg nem ártatlanokat. De meghalni sem akar ezen a rohadt szigeten. Megrázza a fejét, túl sok minden kavarog a fejében, jobb ha egyenlőre a túlélésre és a kivárásra játszik. Aztán pedig.....aztán pedig majd lesz valahogy.
Amint indulhatnak, és már tudja használni a képességét, az asztalból kinyúló két csáppal megragad két táskát(16 és 15) és maga felé irányítja azokat. Így nem kell megverekednie a táskákért, majd elmarkolva őket a legközelebbi kijárat felé indul futva. Felötlik benne az ötlet, hogy kicseszhetne a többiekkel, már ami a táskákat illeti, de fel hagy az ötlettel. Ha esetleg még itt sem működne a képessége, akkor is megpróbál szerezni két táskát, bármiféle segítség jól jön, ahhoz, hogy ebben a környezetben túlélje.


Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: Nincs
Mióta ébren van: 0 perc
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Bishop Szer. 05 Dec. 2012, 20:25

Irány: -
Karakter neve: Andrew Ramirez

Reag:
Gondolatmenetem közben a kivetített szám kettesre vált, ez egy kicsit megzavar de rá is döbbent, arra, hogy már nincs sok idő hátra, fel kell készülnöm. Végignézek a többieken, majd nyugtázom, hogy már mindenki készen áll arra, hogy elinduljon a táskákért, én is így teszek izmaim megfeszítem és feszülten várok, sőt még a képességem is használom már most, még akkor is ha nem tudok mozdulni, mégis csak segít.
~ Az egész helyzet, ahogy felkészülök az indulásra, de közben nem tudok mozdulni, a kivetített szám, a felsorakozott csapat, mind emlékeztet egy videojátékra, lényegében ez is az csak valóság... milyen érdekes. De erre nem szabad gondolnom. A lényeg a táskák minél előbbi megszerzése és utána a hely elhagyása.
Elhessegetem gondolataimat és csak az indulásra koncentrálok, már szinte élvezem a feszültséget.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: Nincs
Mióta ébren van: 0 perc
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Cardas Szer. 05 Dec. 2012, 21:01

Irány: -
Karakter neve: Caroline Dason

Reag:
Eddig még volt valami kis nyugalom bennem vagy nem is tudom, minek is nevezzem, talán önkontroll. A lényeg, hogy még tisztán tudtam valamennyire gondolkodni, annak ellenére, amiket az elmúlt röpke percekben láttam és tapasztaltam. De amint az a számláló váltott, elfogott valami szörnyű érzés, mintha egy gombot nyomtak volna meg az elmémben. Nem, nem a pánik, de valami olyasmi, mert már azon kezdett járni az agyam, hogy ki fog először nekem ugrani. Igen, a megjelenésem; már önmagában fenyegetést jelentőnek tűnök, ezért gyorsan meg akarnak majd tőlem szabadulni. De nem fogom hagyni magam!
Felkészülök, ha esetleg valamelyik mellettem álló a startkor megpróbálkozna valamivel. Főleg a bal oldalamon lévő fickó miatt aggódok. A karmaim kint vannak, hogy azzal védekezhettek egy támadás esetén. Úgy lesz a legbiztosabb, ha nyomban elrugaszkodok, és megragadom a 18-as táskát. De ha valamelyik másik ellenfelem is azt akarná megszerezni, gyorsan a 19-es felé fordulok, mert nem akarok az elején nyomban harcba elegyedni.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc



A hozzászólást Cardas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 06 Dec. 2012, 17:22-kor.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Mojo Sziget Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Morsus Szer. 05 Dec. 2012, 22:55

1
A szám eltűnik és egy kis halovány hullámzással mindenki körül eltűnik az erőtér. Szabadon tudnak mozogni amerre csak akarnak.

Eltelt idő: 30 másodperc

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 06 Dec. 2012, 09:57

Irány: Északnyugat
Karakter neve: Lorna Howlett

Reag:
Az az erőtér, ami ott volt előttünk eltűnt némi fodrozódással, ami pedig azt jelentette, hogy szabadok voltunk. Gyorsan oldalra néztem, ha már megvolt a szerencsém, hogy mindenki tőlem oldalra helyezkedett el. Egyszerű lett volna a regenerációmra támaszkodva most nekiesni mindenkinek és bízni abban, hogy megúszom és én kerülök ki élve innen, de nem, apa valószínűleg leszedte volna a fejemet érte. Pedig ő maga is pontosan ezt tette volna, de az ő volt, saját magát nem féltette, míg engem, az öcsémet és anyámat igen. Abban a pillanatban, ahogyan végignéztem mindenkin ellöktem magam a pódiumról és rohanni kezdtem egyenesen a táskák felé. Időnként egyszer-egyszer oldalra néztem, hogy támadni akarnak-e rám, ha igen, akkor próbáltam kitérni a támadások elől, ha közeljött valaki hozzám, akkor karmokkal igyekeztem az oldalába vágni, majd futni tovább.
Ha sikerül megérkeznem a táskákhoz, akkor az egyest, a legszélsőt, ami hozzám volt a legközelebb igyekszem felkapni a helyéről és azzal rohanni tovább. Nem vagyok olyan ostoba, hogy itt álljak neki annak, hogy megnézzem mi van benne. Majd ha sikerült valamilyen fedezéket találnom és ott nyugodtan vagyok. Ha sikerül megszereznem a táskát, akkor északnyugati irányba igyekszem tovább. Arra futok, és most már gyakrabban nézek hátra, mert hátha volt olyan, aki elővette ott bent a fegyvert és azzal próbál meg ránk támadni, hogy már itt idebent megnyerhesse a versenyt. Illetve, ha valaki követni próbál, akkor azt próbálom azonnal lerázni, ha sikerül valamilyen olyan helyre beérnem, ahol még fedezék is található. Ha sikerül mindez és eljutok valamerre egyedül, akkor majd jöhet a vizsgálódás és a vadászat kezdete.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojo Sziget 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Tyranis Csüt. 06 Dec. 2012, 10:53

Irány: Kelet
Karakter neve: Tyranis

Reag:
Az izmai már megfeszültek, teljesen készen állt az indulásra, amire nem is kellett túl sokat várnia. Feltűnt az egye szám, majd pedig eltűnt, ahogyan egy hullámzással a pajzs is. Tyranis már kiszámolta fejben előre, hogy mindez mikor fog megtörténni, így abban a tizedmásodpercben indult el, valószínűleg mindenki előtt, amikor a pajzs eltűnt előle. Elsőre a táskák felé vette az irányt, nem ártott, ha valamit szerez magának. A hidegre a ruha sem lehetett rossz, révén csak egy sort volt rajta és egy egyszerű cipő, a rövid felsőjéről nem is beszélve. A tárgynak, fegyvernek örült volna a legjobban, valami modernnek, hogy az átalakítható legyen. Úgy számolt a leírások alapján, hogy gyorsabb a többieknél, logikus volt, hogy a gyors mutáns, Andew Ramirez gyorsabb nála, de a többiektől nem igen várt ezt, talán még az a feline. A lehető leggyorsabban igyekezett elérni a saját végsebességét, azt a 60km/órást, azaz 16,6 méter/másodperces sebességet. Mivel ez kellően gyors lehetett ahhoz, hogy mindenki más elől elfuthasson innen. A táskák felé vette az irányt, arra figyelt, nehogy valaki is a közelébe érhessen, vagy támadhasson, mert akkor próbált azonnal kitérni előlük. Ha sikerült megérkeznie a táskákhoz a magához eső egyik közelit, a kettest – valószínűleg – próbálja felkapni, úgy, hogy nem áll meg. Csak felkapja onnan, ahol van, majd rohan tovább. Továbbra is ügyel arra, hogy ki mit tesz, a szeme sarkából, ő maga pedig keleti irányba fordul és arra igyekszik tovább futni. A táskába nem néz bele, csak próbálja felkapni a hátára a futás közben, és ezelatt továbbra is ügyel arra, ha valaki utána támadna, lőne, vagy ehhez hasonlót tenne, akkor az elől megpróbál kitérni, majd a végsebességével próbál a lehető legtávolabbra elfutni a társaságtól.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Mojo Sziget CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Tyler Csüt. 06 Dec. 2012, 11:48

Irány: Észak
Karakter neve: Tyler Jackson


Az erőtér megszűnik, meg sem próbál gyorsabb lenni a többieknél, úgy sem lenne értelme. Fut pár lépést és egy az asztalból létre hozott csáppal, kinyúl a táskáért és maga felé irányítja azt.
Előnyös mozdulat mert nem kell, az asztalnál tolongania a többiekkel együtt. Ahogy meg van a táska, észak felé fut a vállán a táskával. Egyenlőre megpróbál elég messze jutni, és találni egy megfelelő búvóhelyet, hogy jobban át tudja gondolnia mitévő legyen ezek után. Ha bárki utána megy, nem foglalkozik vele, egyenlőre, hacsak annak a személynek nincs kifejezetten támadó szándéka vele szemben.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Bishop Csüt. 06 Dec. 2012, 17:13

Irány: Kelet
Karakter neve: Andrew Ramirez

Reag:
Megjelenik az egyes szám és az erőtér megszűnik, már élesítettem a képességem és csak erre a pillanatra vártam, hogy teljes erőbevetéssel megindulhassak. Közben eszembe ötlik a lopás gondolata, miért csak egy táska lehetne az enyém? Amint szabadon mozoghatok már futok is, a hozzám legközelebbi zsákokat célzom meg, először azokat szedem fel, majd tovább indulok gyorsan felkapom a többit egyet a hátamra, kettőt vállamra, kezekbe is fogok egyet-egyet, és még ahova fér. Ha kell felborítók egy-egy asztalt vagy felugrok rájuk, csak, hogy az enyém lehessen a cucc, lehetőleg annyi amennyit elbírok így. Futás közben nagyon figyelek arra nehogy megbotoljak vagy más behatás miatt elessek, de ha ez mégis megtörténik gyorsan felpattanok. Természetesen más kezéből nem rángatom ki a táskát vagy veszem el az orruk elől, abból csak konfliktus lenne és a VH-s társaim elől sem veszem el a felszerelést, sőt ha kell egy táskát Daniel vagy Lorna kezébe rúgok/dobok. Ha esetleg valaki megpróbálna megakadályozni vagy megtámad, akkor nem állok le harcolni, kitérek, elugrok elfutok vagy egy táskával védekezem, a lényeg, hogy ne kelljen megállnom. Ha ezzel megvagyok akkor ugyanolyan gyorsan távozok is innen.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: nincs
Mióta ébren van: 0 perc
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Danny Long Csüt. 06 Dec. 2012, 17:42

Irány: Nyugat
Karakter neve: Bérmajom

Reag:
Amint megszűnik az erőtér, kilövök, mint a nyíl, és pántjánál megragadom a két táskát(5 és 6) az egyik kezemmel, majd egy gyors irányváltással a nyugati kijárat felé veszem az irányt. Nagyon sok minden itt dől el, ezért a legkevésbé sem fogom vissza magam. Igyekszem kartávolságon kívül maradni mindenkitől, de a legfontosabb a sebesség. Képességemnek hála az elsők között kell az asztalhoz érnem, ahol aztán a reflexeimnek köszönhetően a villámgyors irányváltással meg kell tudjak lépni, legalábbis ez az elképzelésem. Ha kiértem a kupola aló tovább rohanok, és igyekszem kikerülni azok látóteréből, akik esetleg ugyanazt az irányt választották, mint én. Ha ez sikerült, kicsit lelassítok, és igyekszem valami rejtekhelyet találni, ahol megnézhetem a készleteimet és átgondolhatom a stratégiámat.

Mióta nem ivott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 06 Dec. 2012, 19:36

Irány: Észak nyugat
Karakter neve: Hjuchia Algernon

Reag:
Elteleportálódunk a csarnokból egy másik, kissebbe. Mikor megérkezünk elsőnek hátrálni akarok és egy védekező pozíciót felvenni de megmoccani nem vagyok képes, ahogyan a többiek sem körülöttem. Egy asztalt azon táskákkal állunk körbe mindannyian miközben én is azt a számlálót figyelem mely lassan vissza számol háromtól. A magam előtti táskákat figyelem és várok. Amint a számláló lenullázódik és szabad a mozgás ismét rögtön mozdulok is a táskák felé. Kinyúlok mindkét kezemmel előre és megpróbálok egy-egy táskát beragadni rajta majd, ha az asztal láthatóan nincsen lerögzítve a földre, nincs lecsavarozva vagy leszögelve, esetlen a földből emelkedik ki, a lábai egyben vannak a padlózattal. Szóval ha semmi ilyesmit nem látok és láthatóan az asztal mozdítható akkor egy hatalmasat rugok bele, hogy alrébb csússzon, remélhetőleg így vagy eltalál valakit vagy csupán a táskák hirtelen kartávon kívülre kerülnek egy kicsit jobban egy időre a többieknek. Ezután rögtön el is indulok ki.
Ha láthatóan az asztal mozdíthatatlan akkor a táskák megragadása után rögtön elindulok kifelé.


Mióta nem ivott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc

_______________________________________

Irány: Dél
Karakter neve: Kurama Alusia

Reag:
Alig, hogy megtörlöm a számat elteleportálódok egy másik terembe ami kissebb is és nem bírok mozogni. Az amúgy sem nyugodt gyomromat megkavarja az esemény de most nem adok ki semmit sem magamból. Bár úgy érzem nem lennék képes rá mégis úgy érzem, hogy jól lakott vagyok és szomjas sem vagyok. Mozogni viszont nem tudok ami enyhén pánikba ejt de megnyugszom mikor látom, hogy senki sem tud. Egészen addig míg a számláló középen a végére nem ér. Attól kezdve ismét szabad lett a mozgás. Nem is tétovázom ammenyire képes vagyok rá mert még enyhén rosszul érzem magamat de elindulok a táskákért és legalább egyet megakarok szerezni. Ha ez sikerült akkor irány a kijárat rögvest és délnek veszem az utamat.


Mióta nem ivott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Cardas Pént. 07 Dec. 2012, 01:09

Irány: Nyugat
Karakter neve: Caroline Dason

Reag:
A visszaszámlálás utolsó másodperceiben megfeszített izmokkal, mozdulatlanul várakozom, és próbálom magam visszatartani, nehogy túl hamar ugorjak, és a végén még a még előttem lévő erőtérnek ütközzek. De bízom az ösztöneimben, és remélem, hogy hála nekik gyorsabban tudok majd a táskák közelébe kerülni, mint vetélytársaim. Amint a láthatatlan fal leomlik előttem, az eddig összegyűjtött erőmből elrugaszkodom, és egyenesen a 18-as számú célpont felé veszem az irányt. Az első pár pillanatban még hagyom, hogy a figyelmem a mellettem lévőkön legyen, nehogy támadás érjen már a küzdelem elején, ám, amint közel kerülök a táskához, már inkább csak azzal törődök, hogy azt megkaparintva eliszkolhassak innen. Megragadom a táskát - ha sikerül, nyomban nyugatnak veszem az irányt, ha nem, akkor egy másik mellettem lévőért nyúlok. Ha elkéstem, és nem jutna nekem netalántán, akkor nem tétovázok, és felszerelés nélkül vetem bele magam az ismeretlenbe, minél távolabb a többiektől, azaz a fenyegetéstől.

Mióta nem ívott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Mojo Sziget Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Jajjmár Pént. 07 Dec. 2012, 16:37

Irány: Észak
Karakter neve: Arzenál

Reag:
Egy derengéssel feloldódik az erőtér, rögtön lépek, de nem teljes erőből, nem akarok elsőnek érkezni, tudom, hogy nem lehet rá esélyem. Pont ezen okból szépen gyorsulok fel az asztalig, inkább hosszú léptekkel. Ekkor már valószínűleg pár táska nem lesz a helyén és most én is meg akarom szabadítani pártól azt az asztalt. De nem akarom, hogy könnyen felkészülhessenek rám, a nekifutásból ugrani készülök és a terv szerint átcsúszok az asztalon közben felkapok legalább két táskát, ha véletlen több akad a kezemben nem töltök időt a ledobásával vagy ilyesmi, csak az asztal túlsó oldalán próbálok landolni, majd védekezés és praktikum kedvéért a hátamra csapni a táskákat, majd még tovább gyorsítva a sebességemet megpróbálok bevetődni a bejárathoz legközelebbi fedezékbe, bozótosba lehetőleg, elkerülve az érintkezést a bokor mélyével.
Tisztában vagyok vele, hogy idegen a környezet, így még csak nyúlni se szeretnék akármi idegenhez.. Viszont ha a kijáratnál valakivel egyszerre jövök ki csak rásózok egyet a tarkójára lehetőleg mielőtt ő tenné, majd futás tovább.

Mióta nem ivott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Sarah Pént. 07 Dec. 2012, 16:46

Irány: Észak
Karakter neve: Gulyás Csilla

Reag: Eltűnik a szám, vele együtt pedig megmozdul a levegő, úgymond, avagy eltűnik az erőtér és ezt érzem is, mert végre képes vagyok mozogni, itt pedig egy pillanatra megfagy bennem a vér, viszont ennek ellenére mozdulok, szapora léptekkel, avagy sprintelve haladok a táskák felé, ügyelve a többiekre, hiszen ki tudja, hogy mikor gondolja úgy valaki, hogy meg akar támadni, ez esetben pedig pár oldalra tett lépéssel próbálok meg kitérni. Ha sikerül elérnem az asztalt akkor megpróbálom felragadni a 10-es és a 11-es táskát, majd pedig haladok is tovább, egyenesen Északnak és nem is igazán nézek hátra, csak pár futó pillantás erejéig, hogy azért mégiscsak megnehezítsem annak a dolgát, aki esetleg hátba akar támadni, természetesen ugyan olyan módon, mint az előbb, avagy egy egyszerű kitéréssel, bár a többségnek most valószínűleg amúgy is a táskák a legfontosabbak és az emberi viselkedést ismerve... Helyesbítek, az átlag emberi viselkedést ismerve a legtöbben valószínűleg ugyan azt csinálják, amit én is, táska, aztán futás, de nem lehet tudni, hogy kinek van esetleg valamiféle... Elmebaja. Ha majd valamiféle nyugodt helyre érek, ahol biztosra vehetem, hogy nem fog rám támadni senki, akkor átnézem majd az esetleg szerzett zsákmányt, ha sikerül szereznem, remélhetőleg pedig találok majd valakit, aki hajlamos lesz inkább csapatban dolgozni, mintsem hogy nekiessen a torkomnak, igaz nem tudom, hogy egy ilyen helyzetben igazából velem mire menne bárki is.

Mióta nem ivott: 0 perc
Mióta nem evett: 0 perc
Sérülései: -
Mióta ébren van: 0 perc

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Mojo Sziget Empty Re: Mojo Sziget

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.