Utcák

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 10 Jan. 2016, 02:31

Elkezdtük követni a nyomokat, jobb híján a vér foltokat, közben Mich intézett egy telefont, próbáltam hallgatózni meg nem is, nem tudhattam mennyi tartozik rám abból, heh semmi, tudom, de az a fránya kíváncsiság, igyekeztem kordában tartani. Ami annyira jól sikerült hogy a macska léptű közeledő alak neszeit nem is hallottam, illetve a levegő mozgásban a szagát se éreztem hiába szaglásztam a levegőt, hmm biztos felé "fújt a szél"  vagy csak ideiglenes zárlatot kapott a rendszerem ezt még nem tudni de az érzékeim semmit nem értek a pasival szemben hisz időm sem volt reagálni gyorsaságom ellenére arra hogy megtámadta Michael-t. Érdekes kis szituáció volt mit ne mondjak, egy pillanatra az is lekötött hogy megpróbáltam megfejteni a kabát anyagának összetételét és az hogy mi lehet a férfi, mert szerintem tuti nem átlag ember, különben Mich rántott volna egyet rajta amikor rádobta a kabátot és egy vissza fejeléssel betöri az orrát. Szemlélem ahogy térdre kényszeríti, talán még a térdeim is remegtek a félelemtől, chhh, vall rám, nem? Aztán gondolkodom hogy talán ellövöm a lábát amivel támasztja Mich-et, de azt tudjuk mi lesz ha fegyvert ránt valaki, na akkor ha még használja is, nem ér ennyit az alak. Bízom benne hogy vissza tértek a gyors reflexeim meg a többi király adottságom és össze gyűjtöm bátorságom hogy megküzdjek a rejtélyesen erős pasival meg az elpusztíthatatlan dzsekijével. Tekintve hogy egész közel álltam Mich-hez egy gyors mozdulattal ugrok a pasi mögé, reménykedem hogy nem gyorsabb mint én, bár ezek után ki tudja, aztán megpróbálom bizonyos fojtófogásban elkapni közben térdelve egyet belé nem spórolva az erővel, ahol érem persze, a dereka környéke megtenné, aztán ha erre reagált és elengedte a kabátot rántani rajta egyet a földre vinni, ha nem mert nem érezte meg, megpróbálom szorítani a torkát a karommal és stabilan tartani, 10 tonna csak elég hozzá, ha nem nagy sz*rban vagyunk. Jó lenne ha sikerülne addig szorongatni hogy elájuljon vagy valami, nem akarom megölni, bár szívem szerint megtenném, még mindig nem ér annyit a tag. Ha ez sikerült lerakom szépen a földre és azért alattomos görény módon, az ő példáját követve, kicsit megrugdosni, mondjuk egy két repedt borda belefér. Aztán megpróbálom elpusztítani a kabátot, a karmaim segítségével, szét tépni. Majd feltépni Mich-et a földről és otthagyni a fickót a francba, de azt hogy merre tovább jó kérdés, egyelőre el onnan, kell egy kis nyugi mert amúgy felrobbannék legszívesebben.

//Azt hallottam hogy az emberek op-k de hogy ennyire...wow... Amúgy tényleg nem húzott fel, csak másfél óra nyugodt emésztgetés után hirtelen elkezdett döngetni a szívem, lábujjhegytől fejtetőig és felfordult a gyomrom, szó szerint, nem tudom mi lehet az oka.... Ja és  nem az hogy semmi valóság nincs benne, de ez így....na mindegy, te tudod, a te játszótered, csak hogy emberek nélkül sz*rt se ér, de te vagy a boss, legyen ennyi örömöd...:$//

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Jan. 2016, 05:31

Ez egy 2 másodperces mutatvány volt, amit Paci a meglepetés miatt tudott megcsinálni, ránt és kész. Most Michael a következő pillanatban hót lazán széttudja tépni a kabatátot és valószínűleg elhajítani Paci-t. 2 azaz 2 másodperc! Ha ez ölésre megy nem sikerült volna, de úgy, hogy sérülés sem lett belőle, csak egy kis fájó térdhajlat, mert Z-től kérdezve a testnyílások és a hajlatokon jócskán kevésbé érvényesül az ellenálás, ez az egész nevetséges.
Csomó embert fel tudok sorolni az oldalon, aki arra sem sértődött meg, hogy nála gyengébb kari pépéesre verte, én sem, ahogyan Z egy mezei emberrel véresre verte Einar-t, vagy Tao, hogy az ő kariját, akihez hozzáérni sem lehetett és mégis sikerült. Vagy a képregényben Thor, vagy AmKap más erős ellenfele, hogy miatt, hogy Steve Rogers véresrevrerte pedig ez nemlehet,mert nagyobb erőm és ellenállásom, nem az, hogy épp hátrarántották a kezét egy pillanat alatt!
Ha Te/Ti ezért megsértődtök és elmentek csak sajnálni tudlak érte titteket, de ez van, nem hagyom magam ezúttal érzelmileg zsarolni, mint olyan kegyelten sokszor ki lett ez használva sokak által, hogy mindent magamra veszek. De mivel a "ki ha én nem" karakter egy kis bibit kapott, de főleg inkább az önérzete és az, hogy köztudottan utálod, lehet, hogy utáljátok Paci-t, és ezért csesszük el csomó más ember játékát, hát legyen... a Ti döntésetek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utcák - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Hétf. 11 Jan. 2016, 00:05

Amint Michael társa mozdult vagy ha ezt nem látta akkor elég volt Cahalnak annyi, hogy Jenna eltűnjön a szeme elől, már engedi is el a bőrt. Először a bal kezével, amit ránt is vissza. Így a korábbi hurok engedi a jobbat is, amit szintén menekít. Közben bal lábával löki hátrébb magát, hogy helyet csináljon maga Jenna és Michael között, ha még nem késett el vele. Miközben lép kettőt hátra, kihasználva a kezei kirántásból szerzett lendületet, először bal majd a jobb irányba tesz kaszáló mozdulatot kitartott könyékkel. Látszólag csak a felsőteste fordul. Azonban az igazi erőt és lendületet abban rejlik, hogy csípőből dolgozik. Így nem csak a felsőteste fordul, majdnem 360°, de a lendület mellett erőt is közvetít a mozdulatokba. Így növelve esélyét arra, hogy ne vagy csak nehezen tudják meglepni hátulról. Ha mégis sikerült hátulról a nyakába akaszkodnia Jennának, akkor is több út áll előtte attól függően, hogy milyen is az a "bizonyos fojtófogás"?! > Ha "klasszikus" módszert választ, akkor egyik kezével átkarolja és a másik kezével lefelé nyomja az erőkart. Ekkor kiküszöböli, hogy hátrafejeljen Cahal, mert a fejük egymás mellett kap helyet. Ha ilyen fogást alkalmaz Jenna akkor Cahal felsőtestével, természetesen csípőből indítva, befelé indul meg. Mintha csak szerelme ölelésében akarnak maradni, pusztán szembe akarna vele fordulni. Két kezét ekkor fordulás közben Jenna arcába próbálja tolni ujjait. Remélhetőleg ettől hátrarántja a nő a fejét. Ezt kihasználva folytatja az ívet, mert a fej hátrarántásával elvileg résnek kell támadnia a szorításban, a súlypontja csökkentésével, a fordulása ívével és a közben lefelé húzott és a Jenna kezeibe akaszkodó saját kezeivel pedig szabadulni próbál. Ha sikerül neki akkor elvileg el tud lépni Jennától. Mindezt úgy teszi, hogy ha lehet és eddig nem támadt neki, oldalt legyen neki Michael is, hogy ne tudja hátba támadni. > Ha Jenna azt választja amiben tökéletesen mögé kerül, az egyik alkarját Cahal nyaka előtt húzza át és gyakorlatilag a könyöke behajlításával kulcsol. Ilyenkor Cahal feje mellett, tud ráfogni saját karjára és szorítani a két oldalsó eret (mert a fojtó szorítás nem a levegő útjának elzárásáról, hanem a nyaki erekéről szól). Ebben az esetben vagy ráfog Cahal hátsó koponya csontjára vagy a tarkója mögött támaszt be neki a nem fojtásra használt kezével. Vékony alkarnál utóbbi nem javasolt mert nem éri el a kívánt célt és a férfi mégis képes lenne hátrafejelni. Amit semmiképpen sem tesz. Ebben az esetben inkább csökkenti súlypontját és amíg jobb kezével a nő kulcsoló karjába kapaszkodik, baljával annak ágyéka felé csap. Valószínűleg nem fog odáig elérni a keze, még a saját terpeszállása között sem, de a belső combját még elérheti. Ez apró csapás. Nem fájdalom keltése a célja, hanem az érzékeny pont érintésével a nő receptorait akarja stimulálni, hogy azok jeleket küldjenek. De valójában az csak a megzavarás. Jenna agyának figyelem elterelése, hogy ágyékára figyeljen. A technikát azzal a közel 40 kilónyi különbséggel kezdte el amit kihasználhat a nővel szembe és kissé megemelheti. Derékból ami nem egészséges, de ez a helyzet az egészség egy más szintjének megőrzéséről szól. A következő pillanatban ugyanis már emeli a súlypontját és míg eddig Jenna kis testét előre, most kissé hátra mozdítja. A jobbja még mindig az őt szorító kézen tartja; míg az előbb lefelé csapó balja most a nő arca felé suhan. Így a testsúlyi előnyök mellett az agyát is megzavarná ismét. Miután belenyúlt Jenna arcába felsőtestével, szintén csípőből indítja a kifordulást. Amikor érzi, hogy a nő teste lekövetné a mozgását, akkor hirtelen balra változtatja a fordulás ívét. Így elvileg kapnia kell egy akkora rést, amin átfordul a feje, Jennat pedig egy csípődobással át tudja pörgetni a nő saját súlypontján, azt mintegy forgástengelyt használva. Így Cahal a nőt közé és a közé a pozíció közé tudná dobni, ahol a térdelő Michaelt hagyta. < Amennyiben Jenna annyira profi, hogy nem csak satuba fogta Cahal nyakát fél kézzel, hanem közben a szabad kezével kicsit sréhen előre - lefelé nyomta a férfi csípőjét, így kényszerítve homorításra, s így a szabad kezét, Cahal háta mögé, a gerincével párhuzamosan tudja beszorítani és azzal kulcsolni a satuval. Tehát ebben az esetben Cahalnak nem sok választása maradna. Jobb lábával előre, baljával hátra támasztana. Azzal a kezével ami Jenna fejének oldalán van, hátranyúlna megpróbálna belemarkolni a hajába és combból megemelni az 55 kilós teste. Amikor már eltávolodik a nő a földtől, akkor pedig felsőteste előre szegezésével és a nő fejének, hajával való előre rántásával próbálná meg átdobni a testén Jennán. Így megint csak a nő relatív alacsonyabb testsúlyából származó hátrányát használná ki és a saját testét használná forgás tengelynek. Így ebben az esetben is Michael és Cahal közé kerülne Jenna. < Abban az esetben ha fojtó szorítás mellett Jenna a derekát akarná rugdosni, akkor a nő alapvetően kénytelen lenne kettejük teste között teret hagyni, különben nem tudná kiemelni a térdeit. A szabad teret valószínűleg érzékelné Cahal s agya már aktiválhatná is az izmait. Az első rúgás becsapódásakor csípőből már fordul is. Ellentétesen a rúgást végző láb irányába, amerre egyébként a rúgás erő iránya mutat, tehát Jenna indítja útjára. Mivel a nő ebben a pillanatban valószínűleg egy lábbal áll a földön, lévén rúgott a másikkal könnyen kimozdítható. Cahal ismét a 40 kiló előnyét használná ki amikor körbe pördülne. Csak most nem függőlegesen, hanem vízszintesen mozdítaná ki a nőt a saját súlypontjából és egyensúlyából, bár önmaga lenne ismét a tengely. Az így fellépő nyíró erőben reménykedhet, hátha keletkezik még egy kis rés a nő szorításában amíg a lábai a levegőben repülnek, hogy aztán lefelé kimenekülhessen belőle és remélhetőleg a lendület továbbsodorja a nőt. Ha Jenna hamarabb kezdené földre vinni szorításból, mint ahogy a fenti reakciók bekövetkezhetnének, akkor...
...> ha hátrafelé próbálja a földre Cahalt, akkor lábaival még próbál hátrálni, hogy ne kerüljön egyből vízszintesbe. Jobb kezével a satu kézbe kapaszkodik, de alulról kampózna. A hátrálás helyett hirtelen kitámasztana, ezzel egyszerre bal kezével hátranyúlna és megpróbálná szembe nyúlással megzavarni a nőt és miközben újra a súlykülönbséget kihasználva próbálja kibillenteni Jennát, a tusakodás és zavarás közben a kampózó kezével próbálná tágítani a keletkező rést, hogy lefelé kicsusszanjon. Hátával domborítani és kissi oldalra fordítaná felsőtestét, hogy ne csontra, hanem izomra érkezzen. Ha idáig eljutna, akkor egyszerűen Jenna bokái után próbálna nyúlni, hogy azokat kirántsa a nő alól és őt földrevigye, ő maga pedig talpra pattanhasson és felkészülhessen egy következő hullámos támadásra akár a nőtől, akár a Michaeltől. > Ha Jenna előre próbálná földre vinni akkor a nővel átellenben lévő kezével kampózna a fojtó alkarba. Miközben térdei hajlításával, így saját lábai alátámasztásával, hagyná süllyeszteni a saját súlypontját addig a pontig, amíg a Jenna oldali kezével nem tud benyúlni a nő lábai közé. Ott bárhol megragadná a ruháját vagy jobb híján combját kampózná, esetleg a nadrágjába kapaszkodna a cipzárjánál. Térdre rogyna, hogy megtámaszkodjon, majd a nyaka körül lévő kezet használva forgástengelynek, a kapaszkodó, kampózó kezét pedig hátra-fölfelé erőkarnak; megpróbálná ismét átfordítani a nőt hogy közé és elsődleges célpontja közé kerüljön.

Legalábbis ha az első másodpercben nem halna bele Cahal abba, hogy Jenna elkapja, akkor a legtöbb alternatívára így reagálna azért, hogy mentse az életét.


Ne nyisd meg, mert OFF-ban alatta:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 11 Jan. 2016, 00:17

Telefonálás közben rám támadott a férfi, aki korábban már beszólt, és valahogy sikerült meglepnie. Igazából túl gyorsan történt minden, hogy reagálhassak rá, bár meglepett, hogy a többszáz kilómat könnyedén rángatja egy kabáttal, és a reflex befeszítésem sem működött, mintha valamilyen speciális képessége lenne, hogy figyelmen kívül hagyhassa ezeket. Korábban figyeltem rá, és azt se értem hova tűnt, hiszen nem vettem le róla a szemem. Valószínűleg ez is valamiféle képessége, talán láthatatlanná tud válni, vagy mutáns, nem tudom. Ha utóbbi igaz, akkor az az erejére is okot adna. Mindegy, szóval amikor még lefog, és elfordul tőlem, hogy Jenna felé támadjon, megpróbálom meglepni, mert úgy tűnik nem számít rá. A lényeg, hogy hirtelen felrúgjam magam a földről, és közben fordítsam magam, így szerezve lendületet. Az se érdekel, ha összefejelünk, vagy csak simán földre viszem, az én testem bírja, az övéről nem tudok semmit. A lényeg, hogy megpróbálom meglepni, és megakadályozni a mozgását. Ezek után megpróbálom földre vinni, és ott tartani, ehhez a testét akarom megragadni, igazából mindegy, hogy mit, a lényeg hogy stabil fogást szerezzek rajta. Helyzettől függően próbálok úgy helyezkedni, hogy ne érje el a fejem, ne tudja kinyomni a szemem és ilyesmi, miközben szorítani akarom, amennyire csak tudom, teljes erőmmel. Megnézem mit bír a srác. Ha sikerül földre vinni, akkor ott próbálom minden erőmmel a földhöz vágni.
Ha pedig nem sikerül a támadássorozat, és Jennára támad, akkor ott próbálom meglepni, gondolok rá hogy nekirontok, de félek, hogy a szupererejével elém rántaná a lányt. Inkább a fegyverem rántom elő, és megpróbálok lőni, közel van, Jenna remélhetőleg tartja valamelyest stabil helyzetben, én pedig úgy tudom jó lövész vagyok, azért pár méteren belül illene eltalálnom. A legbiztosabb ponton akarom meglőni, nem célom hogy kinyírjam, ha megsebzem is elég, de nem akarom a lányt eltalálni.

Off:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 14 Jan. 2016, 00:03

Résztvevők: Michael Nikostratos, Jenna Collins és Edward Cahal O'Grady
Következő körváltás: 2016. január 18. (hétfő)

Cahal, ahogyan Jenna elindult felé elengedte Michaelt, aki ennek köszönhetően már visszanyerte az egyensúlyát. A térdhajlata kissé bizsergett, ahogyan a regenerációja hatott a sérült részre. Cahal ellökte magát pár lépésnyire hátra, így Jenna első rúgásai a gyorsasága ellenére csak azt a részt érték el, ahol a férfi volt korábban. Jó pár lépés volt Michael és Cahal között, kettejük közt pedig már Jenna is ott volt, így Michael nem fért hozzá a férfihoz. Azonban ettől kezdve már gyorsabban mozgott a nő és két felé kellett Cahalnak figyelnie, egyszer Michael-re, egyszer pedig a nőre. Éppen ezért Jenna a háta mögé tudott kerülni a férfinak, a magas sarkúnak hála nem volt köztük nagyon magasságközti különbség, így az alkarjával tudta szorítani Cahal nyakát. Ő egyből érezte, hogy igencsak erős a nő és ha akarta volna, valószínűleg már letéphette volna a fejét játszi könnyedséggel. Már az első szorításra is zúzódott Cahal nyaka, és bizony a beszéd nehezebb lesz. Azonban a férfi tudta, hogy mit kell tenni, így a mozdulatokkal, amiket végrehajtott sikerült némileg kicsúsznia a nő szorításából, bár értelemszerűen a szorítás miatt nem nagyon tudta elvinni a kart. Ezt csak akkor tudta megtenni, amikor megemelte Jenna-t és éppen fordult volna vele, hogy áthajítsa a nőt, le magáról. Eközben folyamatosan mozogtak, így Michael a lehető legbiztosabb módot választotta, fegyvert rántott.
- HAGYJÁTOK ABBA! - hallatszott egy erélyes női hang. - ÉS AZ ARÉNÁBAN FOLYTASSÁTOK!
Michael és Jenna megismerte Wiedler asszisztensnője volt, Jenna neki szolgált informcáiókkal. Azonban ekkor már késő volt, Michael a nő szavai közben meghúzta a ravaszt és az az éppen forduló Cahal hasát találta el és látszott, hogy oldalt távozik is belőle. Az égen már látszott a zöld lángú nő.
- IDIÓTA! - kiáltott fel.
Több idő nem maradt, mindenki forró zöld lángokat látott, az első csóva letépte Jenna-t a férfiról és a falon nyekkent, majd eszméletlenül rogyott le a földre, mellette Cahal érkezett meg hasonlóképp, majd Michael utolsóként emelkedett fel a földről és csapódott tűzforró lángok maradtak emlékként mielőtt elvesztette az eszméletét.

Cahal egy szobában ébred fel.
Jenna és Michael pedig a Michael lakásában teszi mindezt.

Svarog: ugyanaz, mint előző kör

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 18 Jan. 2016, 00:00

//Svarog még mindig ugyanaz, pénteken lesz körváltás.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 26 Jan. 2016, 06:20

Résztvevők: Samuel McShuibhne és Edward Cahal O'Grady
Következő körváltás: 2016. január 30. (szombat)

A páros néhány perc alatt megérkezett a helyszínre. Mostanra már körbe volt kordonozva a megszokott sárga rendőrségi szalaggal, valakik úgy tűnt, hogy tényleg komolyan vették Cahal korábbi parancsát.
Látható volt, hogy úgy nézett ki a helyszín, ahogyan korábban Cahal otthagyta, senki sem ment egyelőre közelebb hozzá. A vérpettyek most már duplán vezetnek abba az irányba, amerre Cahal elindult a páros után, egyrészt azok voltak ott, amiket ő otthagyott a kabátjával, másrészt egyéb csöppök, amiket követve valószínűleg a másik páros hagyott. A kordon körül masszív minotaruszok álldogáltak, emiatt igazából senkinek sem állt szándékában az, hogy közelebb próbáljon osonni és úgy nézelődni. Az ablakokból és a közelben levő tetők tetejéről azonban többen lestek is, hogy mit is láthatnak. A testet sem piszkálta senki, így most már Sam is megnézheti azt rendesen, hogyha akarja.

//Bocsi,hogy csak most van reag, de este nem bírtam éjfélig fennmaradni//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Adrian Sommerfield Kedd 26 Jan. 2016, 15:11

Szegény Sam ha tudná, hogy az ír tesó sem bírja szomorú lenne. Ja nem, csak elkönyvelné magában azt is egy köcsögnek. Na mindegy ő mondja a magáét. Ki is érnek a helyszínre. Sam itt azért már elhallgat. Nem túl nagy örömére a hulla is a helyén van még.
~Basszus ezt meg kell néznem. Semmi gond öregfiú gondolj a pénzre. Azért meg kell dolgozni. Ez legyen a legrosszabb ami látni fogok! Nagy levegő és hupsz.~
Ebből a belső monológból csak a nagy levegő maradt meg és hogy utána igen kelletlen arckifejezéssel nézi meg ami maradt szegény fickóból. Ha a minotauruszok pofáznának akkor ő beszél hisz leginkább csak ő tud.
-A nevem Sam McShuibhne a kéz küldött, hogy nézzünk szét. A tüzes asszony.
Eleget mondott. Ha így sem engednék akkor ő vállat ránt és kérdőn néz a többiekre. Bár ennek nincs túl sok esélye mert úgy szokta meg, hogy a tüzes csaj jól elintézi a dolgokat és neki nem marad sok gondja.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Pént. 29 Jan. 2016, 09:41

Cahal váratlanul elmosolyodik. Nem azon amit a mellette poroszkáló kölyök mond, mert valójában oda sem figyel rá. Néha elsüt egy hümmögést a visszafogottan szenvedős hangján, de gondolatai máshol járnak. Inkább azon, hogy nemrég még a klasszikus film gengszterhez, a keresztapához hasonlította magát. Most pedig, mint a filmben Don Corleonénak, neki is érdes hangja van. A Marlon Brando által játszott nagyágyúval szemben azonban reméli, hogy ez nála csak időleges. El is határozza, hogy ha túléli ezt az alvilági kalandocskát akkor felkeres egy fül-orr-gégészt a kérdésben. Most viszont halottat kell látogatnia. Áldja a szerencséjét, hogy ez egy igen hideg alvilág. Így valószínűleg még nem bűzölög annyira a holtest. Érkezésük után hagyja, hogy Sam beszéljen bár valójában nem vár választ és próbálja átlépni a kordont. Kicsit kezd neki sok lenni mára a görögökből. Próbálja nem elmaszatolni a nyomokat, amikben nem hisz, inkább a halott érdekli. Látott-e már ilyen sérülést rövid frontszolgálata alatt, esetleg utcai bunyókban, lőtt, vágott sérüléses eseteknél vagy nem. Belülről kifelé tört valami vagy kívülről hasíthatták fel...
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 30 Jan. 2016, 00:01

Résztvevők: Samuel McShuibhne és Edward Cahal O'Grady
Következő körváltás: 2016. február 3. (szerda)

Sam-nek nem kellett továbbra sem hangosan beszélnie, csak magában méltatta, vagyis inkább méltatlankodott a helyzet miatt. A minotauruszok beengedték őket, a ninja kísérő is eléggé meggyőzte őket, hogy jobban járnak, ha így tesznek, így nem is akadékoskodtak.
Közben Cahal is nekilátott nézelődni, ő többre jutott, mint Sam. A sérülések ugyanazok, mint korábban, de így, hogy jobban megnézte már látta - mivel a fronton is igencsak valószínű, hogy látott effélét - nem esés roncsolta szét a csontokat és szöveteket, hanem robbanás. A sebeknek nem a szélén, hanem a belső részében volt égett rész. Bemeneti seb nem látszott a robbanás miatt, de az biztos, hogy az egész testében a férfinak apró robbanások tették tönkre a szerveit, ereit, csontjait. Olyanok voltak ezek, mint, amikor zárt kézben petárda robban, vagy kis szűk helyen gránát, csak azzal a különbséggel, hogy úgy látszott ezek belülről robbantak kifelé. Arról nem is beszélve, hogy Cahal nem tudott, ismert olyan fegyvert, ami ilyesmire képes lett volna, de most mégis ez történt. Így, ahogyan ezt nézegeti, saját maga is észreveszi az apró vérnyomokat amik elveszetnek egy irányba, abba indult korábban Jenna és Michael is.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 30 Jan. 2016, 01:42

A két minotaurusz meg  sem állította őket és ezt Sam eléggé élvezte. Olyan volt mintha valami nagy hatalmasság lenne és ez jól esett neki. Szinte el is feledtette vele, hogy valójában csak egy kis hal aki ha már nem tetszik nekik akkor megdöglik.
~Szép, szép. Na, erről beszéltem. Ilyen érzés lehet nagykutyának lenni.~
A testet meglátva lehervad a vigyorgás a képéről mert ez már egy komoly dolog. Ő még nem látott annyi hullás, hogy valami komoly megállapítást tudjon tenni a testre nézve.
-Hát. Öhm. Jól elbántak szegény fószerrel. Csúnyán. Bizony.
A másik ír itt már rájöhetett, hogy Sam nem fog tudni sok segítséget adni a nyomozásban. Ha Sam szokott volna gondolkozni akkor elgondolkozna rajta, hogy egyáltalán miért vették be nyomozónak ha nem is ért hozzá. De nem gondolkozik ilyesmiken úgyhogy bolog tudatlanságban vakargatja a szakállát.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Kedd 02 Feb. 2016, 01:03

Cahal óvatosan halad a test felé és többször megnézi hova lép vagy hova teszi két-három mozdulat múlva a lábát. Elég sorozatot látott a helyszínelők munkájáról ahhoz, hogy tudja, már így is elég nagy kárt okoznak. Ráadásul nekik csak a "mechanikus" és látható nyomok maradnak. Megnézi közelebbről a testet. Le is guggol mellé. Óvatosan két ujjal megcsippenti a sebszéleket és kifelé fordítja őket. Összeszorított fogakkal bólogat és hümmög. Aztán véres-koszos ujját az áldozat ruhájába törli. Aztán észreveszi a vérnyomokat. Egyelőre nem követi. Inkább Samre néz. Keresi a szemkontaktust. Ha nem kapja meg elkezd csettintgetni az ujjaival, hogy a fiú rá figyeljen.
-
Bhelülhröl robbanht fel. Thudsz ohlyanról, ahi hépes lenne ehrehre? - Próbál röviden fogalmazni, aztán a választól függetlenül a földön elcsepegtetett vérre mutat, majd feláll és lekezdi követni a nyomokat.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 03 Feb. 2016, 00:00

Résztvevők: Samuel McShuibhne és Edward Cahal O'Grady
Következő körváltás: 2016. február 7. (vasárnap)

Sam nem igazán tudott senkit, aki ilyesmire képes, már csak azért sem, mert ilyet ha ember, vagy efféle tett az szinte bizonyosan mutáns volt. Így, ha ad választ Cahal számára, akkor nemlegest tud csak, hacsak nem hazudik.
Cahal a vizsgálatok után úgy döntött, hogy nekilát követni a nyomokat. Ehhez ugyanabba az irányba kell elindulnia, mint amerre korábban ment a verekedés előtt. Az emberek most is, mint korábban átengedik őket. Apró pici nyomok látszottak a földön, olyan pöttyökben, mint amikor siet valaki a helyszínről. Gravitációs cseppek, azaz felülről estek le és nem pedig valaki talpáról maradtak ott. Ha Sam is megy, akkor a két férfi egészen sokáig tudja követni a nyomokat. Cahal számára ismerős helyig, míg Sam csak dulakodás, vér és hamu nyomát látja.
Itt a verekedés környékén maradt abba a nyom, így már érthető lehetett Cahal számára, hogy miért is találta Michaelt és a barátnőjét álldogálva ezen a helyen. Mind a két férfi leágazást látott két irányba, Sam ugyan nem tudta, hogy melyik merre vezet, de Cahal több időt töltött itt lent, így ő igen, az egyik a Társasághoz - üzletemberekhez - a másik pedig a Valkűrökhöz - fegyverkereskedők - vezetett.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 03 Feb. 2016, 02:35

A másik eléggé szakértőnek néz ki ahogy ott óvatosan kerülgeti ki a dolgokat amiket Sam nem is lát. A megjegyzésre és a kérdésre Sam megrázta a fejét.
-Nem hallottam még ilyesmiről. Beteg egy cucc.
Komolyan beszél mert ez egy komoly helyzet is volt. Tényleg a hideg végigfutott Sam hátán.
-Ki csinál ilyet egy emberrel? És miért? Pár golyó vagy valami méreg nem egyszerűbb?
Sam sem valami sorozatgyilkos vagy fejvadász, de ő ha valami miatt meg kellene öljön valakit akkor azt valami egyszerű módon tenné. Nem belülről robbantaná így fel. Ez nagyon beteg számára. Nincs is hozzászokva az ilyesmikhez. Látott már halottat, de nem sokat és azok sem így néztek ki.
~Azt vágom, hogy miért itt ölte meg. Gondolom a csávót csak itt tudta elkapni mert nem mozdult ki. Akkor ez valami személyes cucc. Egy elég durva személyes cucc. Ha valaki tapos előre akkor a ellent nem így nyomja le. Ez nem is tudom. Mintha még direkt jól fel is húzta volna magát szegény krapekra.~
Követi a csávót. Egy helynél ahol valami dulakodás volt ott Sam egyből megnézi mi van ott.
-Ennek köze van a fickóhoz?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Pént. 05 Feb. 2016, 13:12

- Ühzeneth. - préseli ki torkán a választ Cahal, mikor Sam a "miértekről" érdeklődik. Aztán a nyomokat követve azon elmélkedik, hogy a 'Keresztapa' azért volt-e olyan szűkszavú, mert nehezen beszélt, pont úgy mint most ő. Amikor megérkeznek oda, ahol megpróbálta a Görög-olasz ficsúrt móresre tanítani rájön, hogy azok ketten mégsem voltak annyira retardáltak mint hitte. Legalábbis képesek volta vérfoltokat követni. Ha most két használható személy lenne itt, Cahal egyértelműen azt javasolná, hogy váljanak szét és külön-külön de egy időben próbáljanak információkat szerezni a két társaságtól. De csak egy nindzsa van velük aki nyomatékosíthatja a kérdőjeleket a mondataik végén, az pedig kevés. Legalábbis még. Illetve Edward problémája volt az is, hogy a Junkie szellemi és diplomáciai képességében nem bízott.
-
Mhenjünh a fegyver hereshedőhhöz. - vetette fel, majd el is indult a megfelelő irányba. Meg akarta tudni, hogy mi okuk lett volna megölni egy olaszt.
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 07 Feb. 2016, 00:01

Résztvevők: Samuel McShuibhne, Edward Cahal O'Grady, Michael Nikostratos és Jenna Collins
Következő körváltás: 2016. február 11. (csütörtök)

A páros végül is úgy dönt, hogy nem az üzletembereket keresik fel először, hanem a fegyverkereskedőkhöz mennek, a Valkűrökhöz, akik korábban Manhattanben ténykedtek. Így a következő sarkon abba az irányba fordulnak el, ami a nőkhöz vezet. Ez a rész is igencsak kihalt volt, nem sokan - igazából senki sem - sétált errefelé Cahal-on, Sam-en és a kísérőjükön kívül. Két-három sarkot kellett megtenniük, mire elérték a semleges terület határát és beléptek a Valkűrökére. Ezt a ninja kézjelekkel jelezte is, hogy most érkeztek meg. Itt már úgy-ahogy volt mozgás, pár sarokkal odébb a negyed belseje felé látszott mozgás, nők sétáltak az utcán. De a párosnak ennyit sem kellett mennie, pár méter után az egyik épület lépcsőházából egy csinos, "alulöltözött" szőke nő libbent ki és állt meg előttük.
Utcák - Page 2 853208-picture_1
- Kik vagyok s mit kerestek illetéktelenül területünkön? - kérdezte.

//Már oda írjatok a másik utcára, Ratenéknek ugyanaz.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 10 Feb. 2016, 16:47

Miután itt kudarcot vallottunk, elindulhattunk vissza a testhez. Próbálom megfogni Jenna kezét ha engedi, és úgy sétálni.
- Kár, hogy nem vagyok oda a nyomozós filmekért, lehetne belőlük meríteni pár dolgot. - próbálom elviccelni a dolgot, miközben gyaloglunk.
- Sajnálom, hogy az első közös karácsonyunk ilyen hangulatban telik. - sóhajtok, őszintén sajnálom tényleg, nem egészen ezt terveztem.
- Legközelebb fent karácsonyozunk. - vigyorgok, és ha megérkezünk a testhez, látom, hogy még mindig nem vitték el szerencsétlent.
- Azért legalább valamit kezdhettek volna vele, bár nekünk szerencsés, hogy még mindig itt van. - mondom, és leguggolok hozzá, próbálok észrevenni valamit, ami korábban elkerülhette a figyelmemet. Nem látok ilyesmit, már amennyire az emlékeim nem csalnak, és próbálok gondolkodni.
- Fingom sincs, hogy mi lehet... talán induljunk el arra, amerre először, nem? Most remélhetőleg nem állít meg senki. - nézek Jennára, eddig elég egyoldalúan vezettem a nyomozást, nem akarom hogy azt higgye, az ő véleménye nem számít, vagy nem érdekel. Jelenleg minden ötlet csak előrébb vinne, hátráltatni nem nagyon tudna semmivel. Nem nagyon jut eszembe semmi más, mint hogy menjünk amerre eddig, kapcsolataim se nagyon vannak, akiknél körbekérdezhetnék. Ha megegyezünk, hogy megyünk tovább, akkor így teszek, és továbbra is próbálok kiszúrni valami furcsát, vagy bármit, ami elkerülte a figyelmemet.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Jenna Collins Szer. 10 Feb. 2016, 19:13

Azokra akik talán sőt biztos többet tudhatnak nálunk nem számíthatunk, bezárták a boltot, magunk maradtunk, így hát vissza mentünk a testhez. Útközben próbáltam gondolkodni, de úgy nehéz hogy nem látok bele a dolgokba és még csak látásból se ismertem a pasit, eddig számomra eléggé se füle se farka a történetnek.  Közben hagytam hogy Mich megfogja a kezem, próbált viccelődni is.
- Én láttam párat,  megszerettem a hasonló könyveket de nem sok maradt meg belőlük. Nem gondoltam volna hogy bármikor szükségét venném az olyan dolgoknak. - bár annyit megjegyeztem hogy hogy lehetne eltüntetni egy hullát, ha(!)nincs drón rendszer, "pont a hasznosat ami kellhet"...mindenképp.
Aztán sajnálkozik a hogy ilyen lett a karácsonyunk, szerintem akkor sem vennénk jó néven ha egy átlagos kis napon futunk bele ebbe az egészbe, ez csak egy plusz ami még kellemetlenebbé teszi az ügyet.
- Ugyan, ha a baj ennyire keres fent is megtalált volna valamivel, amúgy se te tehetsz róla, majd leverik a valódi tettesen...remélem.. -bár attól még ugyanúgy meg van b*szva a nap. Kissé unottan mondom mind ezt, nem dobódtam fel jobban.  Meg jegyezném hogy tisztelet amiért így kedvénél van, én nem is tudom mit csinálnék ha engem kevertek volna bele egy ilyen ügybe, nem tudnék tisztán gondolkozni az tuti.
Azóta stabilabb zárlatot kapott a hely, már őrök is vannak meg kordonok ahhoz képest érzem hogy jártak itt páran, voltak még akiket ideengedtek, ebből két szag ismerős is ha minden igaz.
- Ha mozgatnák azzal csak rontanának a helyzeten hogy rájöjjünk mi történt. Amúgy fel kell pörögnünk egy kicsit, ha jól érzem mások is beszálltak a nyomozásba és biztos van köztük olyan jó indulatú ember is aki mindenképp rád akarja verni az egész ügyet. -körben újra körbejártam a területet hátha valamit nem vettem azelőtt észre a zavaró tömeg miatt, majd vissza megyek a test közvetlen közelébe én is és leereszkedek, féltérdre - Szerintem mindenki tudja hogy az erőd meg van ahhoz hogy csúnyán megzúzz egy embert, és ha ezt sebet valami fegyver csinálta azt is kitalálhatják hogy rajtam keresztül szerezhetted be. - innen pedig már én is benne lehetek egy picit, bár hirtelen nem ugrik be pontosan mivel lehetne ezt megcsinálni de valszeg van már ami tud ilyet. Kicsit ráncolom a homlokom mert bár nem füllik hozzá a fogam de becsukom a szemem és kicsit közelebb hajolok a testhez hátha megérzek rajta valamit, lőportól elkezdve bármit és próbálom ignorálni a vér és belsőségek szagát. Ha elég mintát gyűjtöttem egyből kelek is fel onnan, mintha picit még a hideg is kirázott volna tőle egy fél pillanatra, messziről se igazán "szeretem" az ilyen szagokat nem még közvetlen közelről. Attól függően hogy érzetem e valamit megosztom Michael-lel, ha semmi extra akkor bólintok arra hogy menjünk vissza oda ahova az első nyom vezetett.
-Jobbat nem tudunk, sajnos. - ha most is nekünk ugrik valaki én nem tudom mit csinálok, ha nem ugrik nekünk az a barom akkor talán, mondom talán előrébb lennénk.
Azon gondolkodom hogy elérünk megint a két negyed határába és onnan merre? Mert onnan akartunk informátorokhoz menni, de ők kilőve, nem hinném hogy most több nyomot találunk ott mint legutóbb.
-Annyira nem ismerem a várost úgyhogy téged kérdezlek, nincs itt valami hely ahol mozognak a pletykák? Onnan is megtudhatunk valamit, - rövid szünet után azonban beugrik valami- bár lehet hogy ha bemegyünk kuss lesz és az is zsákutca, de több mint a semmi, egy próbát talán megérhet.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 11 Feb. 2016, 00:01

Résztvevők: Michael Nikostratos és Jenna Collins
Következő körváltás: 2016. február 15. (hétfő)

Jenna paranoid felvázolása eléggé tényleg olyan volt, hogyha valaki el akarta távolítani Michael-t, akkor így ezen a módon tényleg megtehette, ha akarta.
A páros elindult visszafelé ugyanarra, amerre korábban .Visszaértek arra a helyre könnyedén, ahol korábban összeverekedtek Cahallal. A nyomok még mindig itt voltak, Jenna pedig érezhette Cahal-nak és Sam-nek az illatát, hogy pár perccel ezelőtt itt jártak mind a ketten. Mivel nem voltak erre sokan, mint a test körül, itt ezt könnyedén megállapíthatta. Ahogyan azt is, hogy a Valkűrök irányába haladtak tovább mind a ketten. Itt a bunyó helyén egyébként semmi sem volt, némi vér, égett részek és dulakodás nyomai.
Michael tudta, hogy noha neki nem igen voltak kapcsolatai, de a családon belül több informátor is volt, ahogyan erre Szellem is utalt. Ugyan nem feltétlenül ismerte őket személyesen, de tudta, hogy három teljes bizonyossággal itt van lent a városban, a többi meg valószínűleg a felszínen. Hozzájuk tudott fordulni, hogyha akart, már csak a család iránti kötelesség miatt is felelniük kellett Michael-nek.
Ami a pletykákat illeti Michael tudta, hogy leginkább a semleges negyedben szokott ilyen menni, mert mindenki más oda jár szórakozni, a kocsmákban - főleg az íreknél - , a Triád teaházaiban, éttermekben, mint a Sikátor étterem. Görögöknél, illetve a semleges negyedben a görögök által fenntartott kaszinóban - összesen kettő, azaz egy-egy - , vagy pedig a központi negyed egyetlen kocsmájában a Devil's Inn-ben.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 14 Feb. 2016, 21:54

Jenna azt mondta, hogy ő olvasott pár ilyesmi könyvet, de aztán kijelentette azt is, hogy nem sok maradt meg belőlük, tehát ezzel se mentünk sokra. Azért kérdően néztem rá, hátha folytatja. Kijelentette azt is, hogy valószínűleg fent is megtalál a baj ha úgy van, mondjuk én ebben annyira nem értettem vele egyet. Ha fent lettem volna, egyrészt nem is tudok az egészről, másrészt nem keveredek ennyire bele, nem támad rám az a hülye, vagy ha igen, akkor is simán lenyomjuk, és nem kerülök ekkora szarba. Néha meg tudom érteni, hogy miért nem szereti ezt a helyet. Az, hogy valaki rám akarhatja kenni az ügyet, nem tűnt hülyeségnek, egyrészt a valódi tettes is jól járna vele, másrészt a többi háznak se lenne rossz, ha a Cinnamon ennyire meggyengülne. Sóhajtottam, igaza van, pörögnünk kell. 
- Na, azért téged ne keverjenek bele. - mondom gyilkos tekintettel, mert az tényleg nem lenne jó, bár az is eszembe jut, hogy már eléggé benne van, ez le is nyugtat, nem tudok vele mit kezdeni. Látom hogy szimatol, mire kérdően nézek rá, de úgy  tűnik semmit nem érez, legalábbis semmi olyat, amit megosztana velem is. A kérdésére végiggondolom a dolgot, majd utána válaszolok.
- Hát, itt van a Devil's Inn nem messze, abban a kocsmában lehetne szerencsénk, vagy a görögöknél, esetleg a triád teaházaiban... nem tudom, a görögök nem biztos hogy beengednének ebben a cirkuszban, a semleges helyeken se biztos, hogy most nagyon beszélni akarnának velem, főleg ezzel a kísérettel. De egy B tervnek megteszi. - mondom, és gondolkodom.
- Szerintem próbáljuk követni a nyomot, és nézzünk be a Társasághoz, hátha beengednek, és körbekérdezhetünk, náluk tűnt el a nyom. - a Valkűrökhöz nem akarok menni, nincs most kedvem a feminizmushoz.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 14 Feb. 2016, 23:25

Amikor szóltam hogy mások is nyomoznak, aztán felvázoltam egy elméletet hogy rá foghatnák meg stb és engem is belekeverhetnek jobban, egyből az utóbbira morog fel "engem ne keverjenek bele". Elhúzom a szám és felvonom a fél szemöldököm.
-Szerintem már tök mindegy....bár ki tudja.-megvonom a vállam, a dolgon nem változtat részemről, jelenleg, úgyhogy.
Megszaglásztam a tetemet, örömmel nyugtázom a végén hogy fölöslegesen erőszakoltam meg az orrom,  de legalább próbálkoztam, ezt most így úgy veszem nem történt meg úgyhogy egyből bólintok válaszul az ötletre hogy menjünk vissza ahol megzavartak.
Nos, vissza értünk, közben kérdeztem hogy van e itt valami pletykafészek hely, úgy fest akad, felsorolt párat.
-Igen, ez a baj, de az is elég ha elkezdenek sutyorogni, elég jó fülem van hozzá, úgyhogy lehet hogy annyira kérdezgetni sem kell, elég megjelenni, hátha egyből felkavarodik a sor sz*r. -sóhajtok - Ja, és szerintem maradjunk a semleges terepen, ha csak azok se zártak be.
A legszebb az lenne ha az ittas tettes egyből elkezdene vihogni a brancsával amint meglátja Mich-et, lehet hogy erősebb, de nehéz lenne megállni hogy ne ugorjak neki legalább egy ütés erejéig, de majd alkalmazzuk a dühkezelő módszereimet, jó lenne ha ekkora lenne a szerencsénk, de ha egy rohadt nyomot nem hagyott maga után nem lesz ennyire hülye az emberünk.
Szóval B terv meg van, jelenleg meg ott állunk a volt csatatéren, újra a két ismerős szag, ahaa szóval ezek össze álltak, nagyon jó....
Közben Michael döntött, a másik irányba menjünk tovább, a Társasághoz, így igazából semmit nem mond a név, de jobb is ha erre megyünk, azért meg jegyzem.
-Rendben van, azért szólok hogy az egyik csapat arra - mutatok a Valkűrök területe felé - ment. Azt kell tudni a tagokról hogy kettő van és egyik se szeret téged, - egy igazán rövid szünet után azt is elmondom kik ezek, nem tudom a piaci reakciókból mekkora lehet az un-szimpatizánsok szám-a vörös dagadt srác akit megemelgettél és az elmebeteg aki nekünk ugrott.
Miután ezt érdekességképpen megosztottam meg is indulok abba az irányba amerre készültünk menni, egyáltalán nem baj ha tud róla , és igyekszünk elkerülni a probléma forrásokat, még ha amúgy is megtettük volna csak úgy, most tudatosan.
Egyébként meg szerencsétlen srác nem tehet róla hogy vonzza a bajt, komolyan, eddig kétszer kerültem igazán nyakigérőbe, mindkétszer ott volt, plusz a sztorit is, amivel az 1 éves eltűnést magyarázta, talán csak ezért hiszem el. Azt hiszem sose fogok melle unatkozni vagy így vagy úgy.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 15 Feb. 2016, 00:01

Résztvevők: Michael Nikostratos és Jenna Collins
Következő körváltás: 2016. február 19. (péntek)

Michael végiggondolta a dolgokat, közben Jenna is elmondta neki, hogy Sam és Cahal a valkűrök irányába haladt. Végül pedig eldöntötték, vagyis Mich és Jenna beleegyezett, hogy a másik irányt veszik célba és még B tervük is van, hogyha mindez nem válna be.
Néhány sarok után beértek a Társaság területére. Alighogy ezt megtették mind a ketten kezdték igencsak kellemetlenül érezni magukat, olyan érzés volt, mintha figyelnék őket, mintha vadak lennének és a vadász őket figyelné. Jenna orrát valami furcsa illat is megcsapta, ami páni félelemmel töltötte el őt, olyan érzés volt, hogy egyetlen pillanatot sem akar ezen a helyen maradni, ezt a helyet a halál járta át, az állatias éne vinnyogva, farkat, fület behúzva akart menekülni innen. Ezek az érzések úgy voltak meg a párosban, hogy senkit sem láttak még itt és még a két minotaurusz is feszengeni kezdett láthatóak, ők sem szívesen voltak itt és legszívesebben eltűntek volna a fenébe. Egyelőre senkit sem lehetett látni, nem volt senki az utcán, az egész hely ezen a részen hatalmas nekropolisznak tűnt, mert a lámpák sem égtek erősen, csak szórt fényben, félhomályos és sötétebb állapotokat előidézve, amiben a farkasvakok már nem is látnak. De ettől még határozottan biztosak voltak benne, hogy látják őket és tudják, hogy itt vannak.

//Elég, ha már az utcára írtok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 17 Márc. 2016, 17:33

-KURAMA-

Hírt még nem kaptam az embereimtől vissza, hogy találtak volna-e bármit vagy attól aki ment a családhoz. Hát sebaj. Átsétálok a nagy helyszínre ahol a "csodás" gyilkosság történt. Nem tart sokba átérni, és itt még minden úgy ahogy volt. Mondhatni. A hulla ott az utcán. Oda sétálok a hullához, közben persze szemre vételezem, hogy miképp is néz ki a test meg a helyzet. Már messziről is érdekes volt az egész "formája" a testnek de közelebbről megnézve még érdekesebb lett az egész. Mintha kínozták volna, nem sok érintetlen helyet hagyva rajta. Ez elég tágan kilövi a lehetőségét, hogy a lánya lett volna. Vagy ha mégis akkor a csúnya veszekedés nem írja le eléggé ami folyt itt.
Szét lettek a tagjai robbantgatva, micsoda bánásmód méghozzá itt kint az utcán, meg persze idelent. Össze csapom a tenyeremet és össze dörzsölöm őket utána miközben körbe nézek.
- Nézzük csak. Ha tinédzser lennék buzgó hormonokkal és épp most vesztem össze az apámmal, merre mennék? ... - hümmögök egy sort - Ez jobban működne ha hormont buzgó tinédzser lennék.
Beszélek magamnak majd a tekintetemet inkább a befelé vezető utcák felé fordítom. Azt mondták, hogy beljebb ment nem kifelé a városból és még sose volt itt szóval még az is lehet, hogy valami elhagyatottabb helyre tévedt el. ~Irány felfedezni!~ Indulok meg a város belsejébe. Az már valamennyire tiszta, hogy az aki a hullát gyártotta le valószínűleg mutáns kis robbantós erőkkel vagy van egy ilyen szárnysegédje.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 18 Márc. 2016, 00:01

Résztvevő: Kurama Alusia
Következő körváltás: 2016. március 22. (kedd)

Kurama látta, hogy egy tér nagyjából közepén volt a tetem, messze voltak az épületek úgy húsz méterre a legközelebbi, így nem ejthette le senki egy tetőről, a hely viszonylag forgalmas, így itt helyben sem ölhették meg. Azonban nem voltak nyomok arra, hogy idehúzták, ha valaki itt repül volna egy tetemmel, az feltűnő, ilyesmiről senki sem szólt. Azaz valakinek nagyon, de nagyon gyorsan kellett elintéznie, hogy ilyen állapotban legyen a fickó, ráadásul itt úgy, hogy ne vegye észre senki és még időben eltudjon tűnni.
A nő elkezdett gondolkodni, hogy egy olyan fiatal lányként hova is bújna, valószínűleg valamilyen jól védhető helyre, ahonnan több a menekülési útvonal, ha kitervelte. Ha nem, és nagyon meg van ijedve, akkor valóban elhagyatott helyre ment volna. Valószínűleg itt a központi negyedben, vagy a semlegesben, máshova nem igen engedtek be idegeneket és a "határokat" mindig őrizték a nagy szervezetek. Két olyan kihaltabb és elhagyatottabb raktárnak használt részről is tudott Kurama, ami jó lehetett. Az egyik itt volt a központi részen, a másik pedig nem messze a saját területétől. Most már csak rajta állt, hogy melyiket is látogatja meg elsőként.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Utcák - Page 2 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 18 Márc. 2016, 22:36

-KURAMA-

A hulla jól az egész közepén volt, már csak a pentagramma hibádzik eskü... Elég sok lehetőséget legalább kizár. Például hogy nem nyilvános csata vagy vita volt ez, inkább kivégzés. Már a helyből adódóan is. Nem igazán az a hely ahol nekiállnál kínozni valakit információkért. Arra vannak a dohos pincék meg anyósod konyhája.
Lehet, hogy ide teleportálták miután megkínozták? Vannak páran akik mutánsként is képesek rá és ott az a sok szép tech-is. De lehet csak valaki teletette kis robbanó izékkel amik csak úgy elsültek egy bizonyos idő után. Hmm. Ennek igazán lenne értelme hisz rögtön van alibije is a tettesnek meg ki tudja hogy hol köt ki az illető.. Kikotrom még a telefonomat a zsebemből és nyomok pár képet mielőtt még elindulnék a közelebbi lehetséges búvóhely felé. Ha ott nincs akkor majd a saját területemhez közelebbihez megyek utána, útba esés elvén. Vagy mi fene. Kétlem, hogy bármit is gondolkozott volna a gyerek még a hisztirohama alatt se, pláne pánikban lehetett amikor végre nem zúgtak az apa ellenes hormonjai. Tuti, hogy a közelebbi placcon kötött ki. Hah reménykedjek! Bár nem tudom, hogy mit fogok kezdeni a gyerekkel ha megtalálom de erre ráérek még majd ha megtaláltam. Kicsit tempósabban sétálok fütyörészve egy ideig viszont amikor már a lehetséges hely közelébe érek akkor lelassítok a lépteimen és elhallgatok a környezetemet fürkészve. Az eltűnés az én terepem, első számú tulajdonságának kell lennie egy tolvajnak. Elcseszheted a zsebmetszést de legalább tudj elhúzni és elbújni. Meg persze megtalálni rejtekeket is.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Utcák - Page 2 Empty Re: Utcák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.