Kalifornia

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 03 Nov. 2016, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena egyenlőre még mindig a fal mellett összehúzódzkodva ült a falnál nem is fogta fel azt, hogy mi zajlik a külvilágban. Talán szerencse is volt mindez, hogy nem, ki tudja, hogy miként reagált volna. Ha minden igaz, akkor arra fog reagálni, hogy meghallja Melissa hangját, hogyha a lánynak sikerül hozzászólnia. Amennyiben nem sikerül, akkor továbbra is csak a földön marad és csinálja, amit eddig.
Azonban, ha Melissa tettei sikeresek, akkor felpillant, amikor a lány a nevét mondja. Ha sikerült a haját kiterjesztenie a lánynak, akkor Reena gyermeki ártatlansággal és csodával figyelte azt, hogy miként is néz ki.
- Hogy tudsz ilyet? – kérdezte.
De mivel annyira leköti ez az egész, így eltudja felejteni azt, ami odakint megy körülöttük, csak a sikolyokra kapja fel a fejét, de azért egyet értett Melissa-val, hogy menjenek ki.
- Menjünk – bólintott.
Ha elindulnak kifelé, akkor a haj általi óvómezőben elindul ő maga is ki anélkül, hogy tudná, hogy miért menekül minden ő maga is elindul Melissa-val, esetlegesen a többiekkel.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kalifornia - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 03 Nov. 2016, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Upsz, a hangok alapján sikerült a harmadik személynek rosszul elküldeni, amit akartam, nem annak a csitrinek ment, hanem Liz-nek, sebaj. Amikor Jon hozzáért a kezemhez és elrántotta a fejemtől, akkor a képek is megszakadtak, rávicsorogtam. Az meglepett, hogy Teddy ennyire jól viselte a dolgot, ennyire komolyan, azonban az ember féreg kevésbé. Felsóhajtotta, amikor fegyvert rántott, mindenki sikoltozva pánikolt. Én meg unottan tekintettem rá, még csak a szívesem sem vert hevesebben. Hallottam a rádióüzenetet is, de nem foglalkoztam vele.
- Gyerünk, húzd meg, vagy nincs annyi vér a pucádban? – kérdeztem. – Nem fogok védekezni.
~ Meg ne merj állítani, valamilyen módon beszélnünk kell Hela-val, és ez az egyetlen út! ~ üzentem Miller-nek. ~
Kitártam a kezeimet és úgy álltam meg előtte, majd szépen lassú léptekkel elindultam. Ha érzelgősebb lennék még megmondtam volna, hogy adja át Clintnek, hogy szeretem. Ha nem húzza meg a ravaszt, amíg odaérek hozzá, akkor igyekszem megragadni a kezét, majd egy mozdulattal kiütni a fegyvert belőle és őt pedig ledönteni a földre, hogy ne legyen semmi baja ettől, majd a fegyvert elrúgom Miller irányába.
- Nem matattam a fejedben, nem néztem bele semmit, csak megosztottam, amire kíváncsi voltál – mondtam. – Nem teszek feljelentést, és egy tanács, meg lehet tanulni emberként is védekezni a mutánsok és telepaták ellen, vannak helyek, ahol megtanulhatod.

felszerelés:


Kalifornia - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Jon, amikor hozzáért Steph kezéhez már tudta, hogy elkésett, elég volt Liz öklendezését hallani és látni a reakciókat. A fiúktól a háttérben hallotta, hogy tényleg fel kell készülni, mert ha Teddy beindul, akkor gondok lennének. Azonban ez nem történt meg, mert Teddy visszavonulót fújt. Már-már megkönnyebbült volna, amikor a srác fegyvert rántott elő. Végignézett a fegyveren, töltöttnek és kibiztosítottnak tűnt. Már csak ez kellett, főleg, hogy Lyesmith még tovább is hergelte. A megkapott telepatikus üzenet sem tette jobbá a helyzetet, sem pedig a rádió. Arra válaszolt is.
- Igen, jól hallja ügynök – mondta. – Egy diák nekünk ugrasztotta Haspók fiát és annak barátját, Lyesmith meg a maga módján oldotta meg… megmutatva mi történt, mire a fiú fegyvert rántott…
Ekkor azonban a fiú felé fordult ő maga is felemelte a kezét, mutatva, hogy nem fog fegyvert rántani, pedig azt kellett volna és rá kellett volna lőnie a srácra, hogy leszerelje mielőtt még valakiben kárt tesz.
- Tegye le azt a fegyvert – mondta nyugtató hangon. – Ha a diáktársai közül valaki rendőrt hív be ide és az meglátja magát lelövi. Ezt akarja, hogy ennyi idősen így végezze? Tegye le a fegyvert és rúgja ide, ne figyeljen arra, amit Lyesmith mond. Ne rontsa el ezzel az életét, még fiatal.
Azért készült rá, hogy a szavai közel sem lesznek elegek és esélyesnek látta, hogy ezért lelövi a srác, így ha rászegezné a fegyvert, akkor készül félreugrani, nehogy eltalálja őt. Ha szükséges, akkor még próbálja majd Lyesmith-t is félrerántani.

felszerelés:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Phobia Csüt. 03 Nov. 2016, 17:17

- KALIFORNIA -
Résztvevők: Lucy/Phobia; Serena



~ Ez egyre jobb és jobb lesz. ~ mormolja bátyó és igaza van, azt hiszem. Az ügynökök valami elmetrükkel próbálkozhattak, ugyanis a dagi abbahagyhagyja az ugrálást, viszont a barátja üvöltözni kezd. Közben Raven is visszajön és amit mond, az teljesen ledöbbent. Ennyire fontos volnék? Miért számít neki ennyire a biztonságom? Megbököm a vállát és kérdően, kíváncsian nézek rá, választ kérve. Ha nem érti, akkor magamra mutatok és újra kérdően nézek rá.
~ Szerinted miért? ~ kérdezem magamban, de bátyó nem válaszol. Ő se tudja ezek szerint.
Mikor a dagi barátja előránt egy pisztolyt, megrémülök, akárcsak mindenki más. Még sose láttam fegyvert és nem is így akarom megtapasztalni a működését.
~ Kitűnő! Ő lesz az első! ~ rikkantja bátyó, én viszont nem osztozom az örömében.
~ Fegyvere van, veszélyes!
~ Pontosan ezért kell megölni! Legyél gyors és kegyetlen! ~ mondja, közben én megnézem a karmaimat. Lehet, használnom kell őket?
~ Nem akarom ~ viszakozom és hátrálni kezdek.
~ Rohadtul megteszed! Ő hal meg vagy te! Válassz! ~ parancsolja, én viszont nem tudom, mit tegyek. Ha a srác támad, akkor nekem is kell. Muszáj.

_________________
Kalifornia - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 06 Nov. 2016, 15:46

9:45.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

A diákok is látják, hogy ez már nem vicc, és a nagy többség kiszalad az étkezőből, de azért páran maradnak a bátrabbak és kíváncsibbak közül, akik közül jó néhányan a mobiljaikkal veszik fel a nem mindennapi jelenetet.

Közben Marquez ügynök hangja hallatszik az adóvevőkön át.

– Kezeljék a helyzetet, és Lyesmith pedig csillapodjon, de azonnal! Ha csak egyetlen civilnek is baja esik, különösen egy kiskorúnak, a lehető legsúlyosabb következményekre számíthatnak! Megértették?

Johnnynak közben izzani kezdenek a kezei, de Peter egyelőre visszafogja.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Várj még, várj! Ha most lángra lobbansz, lehet, hogy csak tovább táplálod a srác dühét… Még ne.

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Na de…

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Bízom Jonathanékben. Hallottad, mi a képessége. Gyere, segítsünk Melissának, ahogy kérte.

Ezzel Peter és Johnny Reenához mennek, hogy óvatosan Melissa felé tereljék, aki már megkeményítette a haját, Reena őszinte csodálkozására. Úgy tűnik, gond nélkül haladhatnak a kijárat felé.

Teddy is meghallja Melissát, és nem is ellenkezik: Lizhez lép, hogy őt is kivigye a helyiségből.

Kalifornia - Page 3 Blob10 – Liz, gyere… Evan totál kiakadt, nem vágom, mi baja… de itt most veszélyben vagy.

Liz azonban dühösen lerázza magáról az öccsét, és harag villan a szemében, ahogy Evanre tekint.

Kalifornia - Page 3 Allan10 – NEM! Elég, nem kell engem mindig megvédeni mindentől! Láttad, milyen volt az apánk! Ideje tenni valamit, hogy soha többé ne azonosítson vele minket senki!

Rejtély közben Serena és Lucy mellett figyeli az eseményeket.

Kalifornia - Page 3 Tique10 – Nocsak… Még a végén a lány lesz a harciasabb? Maradjatok itt, mindjárt jövök…

Ezzel Raven kisiet az étkezőből, és pont ezt követően Peter Parker lép oda Serena és Lucy mellé, és a kezét nyújtja nekik.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Itt nem biztonságos, lányok, jó lenne, ha ti is odajönnétek mellénk, a… „hajpáncél” mögé. Gyertek!

Közben Stephanie arra biztatja Evant, hogy lőjön csak, Jonathan pedig arra, hogy tegye le a fegyvert, amitől a fiú még inkább összezavarodik, és talán már meg is húzná a ravaszt… de Serena képességének hála ezt végül nem tudja megtenni. Stephanie így könnyedén megragadja a kezét és kiüti belőle a fegyvert, majd le is dönti a földre.

Kalifornia - Page 3 E10 – Szemetek! SZEMETEK MIND!!! SZEMÉT MUTÁNSOK!!!

Ekkor már Liz is ott áll, aki nem bírja tovább kontrollálni az indulatait, és az egész teste lángba borul.

Kalifornia - Page 3 Firest10

Kalifornia - Page 3 Allan10 – Mi a problémád a mutánsokkal?

_________________
Kalifornia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 07 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Egyelőre figyeltem tovább, hogy miként is alakul a helyzet, Lucy továbbra sem szólalt meg a helyzet is egyre aggasztóbb. Reméltem, hogy a képességem nem fog cserbenhagyni. Láttam, ahogyan egyre jobban és jobban összezavarodott Evan attól, hogy ketten mást mondtak neki. Talán pont ez a volt a cél? A többség kimenekült, ami jó volt, legalább a diákok nem voltak veszélyben, aminek nagyon örültem. Ha Raven nem mondta volna, hogy maradjunk itt, akkor én is próbáltam volna kimenni, hogy ne keltsünk feltűnést. Meglepett, amikor az egyik fiú lépett oda hozzánk, hogy menjünk vele oda a fedezékbe.
- Inkább kimegyünk itt, köszi! – mosolyodtam egy pillanatra zavartan.
Ha minden igaz még mindig az ajtóban álltunk a másik oldalon, mint a SHIELD-esek és nem igen mentünk beljebb, hogy ne keltsünk feltűnést.
- Gyere kicsit hátrébb – mondtam Lucy-nak.
Ha megtudtam tenni, akkor néhány lépést léptem hátrébb, hogy könnyedén a folyosóra lehessen jutni. Közben meglepetten láttam, hogy végül leszerelték a srácot, ellenben a lány, a korábbiakat még komolyabban gondolta és most már látszott a képessége is, hogy mi is az.
- Azt hiszem, hogy a barátnétok nagyon rosszul viselte az előbbieket és meg kéne nyugtatni – mondtam a fiúnak, ha még itt volt.
Reméltem, hogy elmegy innen és odamegy a lányhoz, hogy nyugtassa, nem szerettem volna, ha az ittléte a többiek figyelmét is ide vonzza.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 07 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2013. október 5-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 4. szín




2012. október 5. péntek,
Tizedik/ötvenegyedik bejegyzés:
”Szerencsére az urak segítettek abban, hogy a többi diákot s Reena-t is kijuttassuk innen, őt pedig még a hajam is felkeltette a figyelmét, így még könnyebb volt kifelé terelni. A kiáltásom Liz öccse irányába is sikeres volt, mert a fiú is odajött, hogy kivigye a lányt. Meglepett viszont, hogy Liz nem kért belőle. A fülesemben hallottam, hogy Marquez ügynök mennyire ki van akadva s borulva, de legalább a diákok többsége s mindenki kimenekült, aki akart s mi is haladtunk a kijárat irányába. Nem tudtam hátrafordulni, hogy megnézzem mi zajlik, de fémes hangot hallottam s egy csattanást, majd szitkozódást. Azt jelentette, hogy leszerelték a mieink?
- Elvették a fegyvert tőle? – kérdeztem Mr. Storm-ot.
Ha igenlő választ kapok, akkor leengedem a hajam, hiszen már nem voltunk veszélyben.
- Menjünk Reena – mondtam neki.
Közben Liz volt az, ki elvesztette a kontrollt s a földön levőt fenyegette úgy, hogy teljesen lángok ölelték körbe a testét. Már azt hittem, hogy szerencsénk lesz s erre kiderül mégsem. Így továbbra is próbáltam kivinni innen legalább Mr. Reynoldsot.”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 07 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena-t továbbra is lekötötte Melissa hajkoronája, ahogyan a formát alakította ki vele, amivel megvédte őket. Így emiatt is haladt továbbra is, szinte teljesen ki is tudta így zárni a külvilágot, nem tűnt fel neki, hogy szinte mindenki kimenekült, az sem, hogy Jon és Steph mit is mondtak Evannak, hogy Teddy odajött hozzájuk, ahogyan az sem, hogy most Liz volt az, akinél elpattant valami. Nem hallotta meg azt sem, hogy Marquez ügynök a rádióba szólt. Szinte azt is csak háttérzajnak vélte és nem hagyta, hogy elvonják a figyelmét a hajról.
- Ez a képességed? – kérdezte végül.
Ha Melissa hagyta, akkor óvatosan meg is tapogatta a hajat, mert így nézve nem olyan volt, mint másnak, túl merevnek tűnt, mintha megfagyott volna. Közben persze azért haladt és ha minden rendben megy, akkor hagyja is magát kivezetni a folyosóra az étkezőből.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kalifornia - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 07 Nov. 2016, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


A legszívesebb rákiabáltam volna Jon-ra, hogy hallgasson már el és ne próbálja meg lebeszélni a srácot. Aki meg is ingott arra, hogy kedves rokon még pofázik is. És végre sikerült elérnem, meghúzta a ravaszt, de nem történt semmi. Így kiütöttem a kezéből a fegyvert és a földre küldtem egy határozott mozdulattal. Eddig csak az idióta akciófilmekben láttam effélét, nekem még nem kellett. Már csak a bilincs hiányzott és az, hogy vigyék a börtönbe. De ez még mindig nem tudta befogni a száját, ebben pont olyan volt, mint amilyen én.
- Nyugodjon meg Marquez ügynök, már nincs a fegyver nála – szóltam bele unottan a rádióba. – Már régen le vagyok csillapodva is… jah persze ők foghatnak ránk fegyvert, remélem azt nem bánja, hogy lefegyvereztem.
Idióta. Lepillantottam Evan-ra.
- Jah, szemetek, mert nem hagyjuk, hogy agyonlőjenek. Ez még mindig az USA, ahol előbb kérdeznek, aztán lőnek…
Főleg a rendőrök. Közben pedig Liz bedurcázott, nem is kicsit. Most már ő volt az, aki fenyegetőzött. Legalább egyvalami biztos lett, a tüzes lányokkal felesleges szórakozni, mert annál szó szerint lobbanékonyabbak vagyunk. Valaki majd csak lenyugtatja őket, én pedig a félrerúgott fegyvert kerestem a tekintetemmel, ha Jon még nem vette fel, akkor megteszem én. Ha pedig már semmi dolgom nem akadt, akkor félreálltam, majd csak lenyugtatja Lizt valaki, az már igazán nem az én dolgom…

felszerelés:


template nélkül:

Kalifornia - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Jon nem látta, hogy próbálta meghúzni a fiú a ravaszt, takarva volt a keze, csak annyit, hogy a szavakkal sikerült megzavarni annyira, hogy ezáltal le lehetett fegyverezni. A többiekre most nem figyelt, bízott benne, hogy mindannyian megtudják oldani azt, amit kell. Azt azonban figyelte, hogy mikor is ürül ki a helység, ami nem történt meg teljesen, mert jó páran bent maradtak egyelőre a helységben és nekiláttak videózni. Ezen meg sem lepődött, tipikus „mintapéldányai” a mai társadalomnak. Ahogyan Lyesmith odébb rúgta a fegyvert Miller odament és felvette. Kikapcsolta a biztosítást, majd a töltényeket is kivette belőle, mivel elég profi volt benne, tudta, hogy a csőben is szokott maradni egy golyó, így ezt is igyekezett kivenni belőle, majd a szétszedett darabokat egy zacskóba tette bele, azt a táskájába, hogy később átadhassa a rendőrségnek, mert valószínűnek tartotta, hogy meg fognak érkezni. Ekkor úgy hitte, hogy már minden a lehető legnagyobb rendben lesz, ám Liz volt az, aki felkapta a vizet és tűzalakot vett fel. A fiatal férfi felsóhajtott, több pszichológiát kellett volna tanulnia, mint azaz egy félév az akadémián. Próbált beállni Evan és Liz közé, lehetőleg úgy, hogy ne nagyon gyulladjon meg a ruházata, ha csak a levegő volt forró, azt még elviselte.
- Nem szükséges már ez Liz – mondta. – Mindenki nyugodjon meg, majd utána bocsánatot kér a viselkedése miatt a másiktól, Lyesmith azért, amit csinált engedély nélkül, az úriember azért mert gyanúsítgatott, hergelt és fegyvert rántott. Ezek után elfelejtjük ezt az egész kellemetlenséget és egy biztos, nem fogom hagyni senkinek, hogy a másiknak ártson. Feltételezem itt mindenki jobb annál, mintsem harcba bonyolódjon a másikkal…
Remélte, hogy ez meggyőzi a társaságot.
- Liz, kérem. Kezd te, mutasd meg, hogy felnőttebb és érettebb vagy náluk. Alakulj vissza kérlek – egy bátorító mosolyt is küldött a lány felé.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Phobia Hétf. 07 Nov. 2016, 18:10


- KALIFORNIA -
Résztvevők: Lucy; Serena

A helyzet egyre zavarosabbá és félelmetesebbé válik. A fegyveres srác még nem lőtt, az állítólagos ügynökök pedig nagyon furák. Az egyikük például lövésre bíztatja a srácot, a másik le akarja beszélni, a harmadik meg egy hajpáncélt vagy mit csinált. Legjobban azonban a Liz nevű lány kelti fel a figyelmem, akit eddig nagyon bánatosnak láttam, most azonban haragosan kiabál. Ha nem lenne velem bátyó, akkor már elfutottam volna.
~ Igen, a helyzet egyre jobb és jobb. A jelemre támadsz, oké? ~ sugalmazza bátyó, nekem pedig válaszolnom se kell. Azonban nem tudom, tényleg képes leszek rá? Egy kutyát megölni vagy egy lányt összekarmolni más, mint ölni, de...lehet mókás lesz. Bátyó mindig ezt mondja, neki pedig mindig igaza van. Most majd kiderül.
~ Na ne már! ~ nyög fel bátyó, mikor Raven távozása után a srácot végül lefegyverezik. Egy másik srác is idejön, de már Serena eléggé hátrább noszogatott, így csak némán megrázom a fejem. Phobia dühös, én viszont egy kicsit felengedtem. Nem kell támadni.
~ Azt a jó... ~ hülledezik bátyó, mikor a lány belobban. A korábban félénk, bánatos lányt most lángok veszik körül. Hatalmas, pusztító lángok, megtelve erővel, haraggal és félelemmel. Ez az egész olyan...gyönyörű. Még sose láttam semmit se, ami egyszerre lenne ilyen pusztító és csodálatos is egyszerrel.
Kissé tátott szájjal, megbabonázva lassú léptekkel elindulok az izzó gyönyörűséghez, aki pedig megpróbál meggátolni ebben, azt megkarmolom.
A lángok tényleg olyan forróak? Engem is bánt majd?
- Olyan...gyönyörű vagy... - súgom halkan a perzselő lánynak, miközben oda akarok jutni, hogy megérintsem őt.

_________________
Kalifornia - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 12 Nov. 2016, 16:58

9:50.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Peter bólint Serena válaszára.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Rendben, de csak óvatosan… és ne aggódj Lizért, amíg a S.H.I.E.L.D.-esek itt vannak, nem lehet baj.

Persze azért Peter sem teljesen nyugodt, ez látszik rajta, majd hirtelen a Liz felé, megbabonázva lépdelő Lucy elé ugrik.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Hé, hé, hé! Tényleg jobb lenne, ha most kimennétek innen a barátnőddel… Öhm, mondd, jól vagy?

Johnny ekkor már jelzi Melissának, hogy Evant lefegyverezték.

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Igen, ja, leeresztheted a hajad… azt hiszem, itt az ideje, hogy közelebbről is megismerkedjek a kis Lizzel.

Ezzel határozott léptekkel megindul Liz felé, míg Melissa és Reena tovább mehetnek kifelé, nem gátolja őket senki. Marquez ügynök is kezd kissé lenyugodni.

– Szép munka, Lyesmith ügynök, Miller ügynök. És Lyesmith ügynök: kíméljen meg a csípős megjegyzéseitől. A rendőrség már úton van, az egyik diák hívta őket, és jelen pillanatban nem is kívánjuk elvenni tőlük az ügyet, ez egyelőre az ő hatáskörük. A jelentésben egy kiskorú, X-gén nélküli bűnözőről teszünk majd említést. Amennyiben nincs más, most megkezdjük az internet megtisztítását, amennyire lehet. A jelenetről már most kerülnek fel videók a YouTube-ra és egyéb közösségi oldalakra.

Jonathan ezalatt felveheti a fegyvert a földről, és szét is szerelheti, ahogy azt kell. Közben láthatja, hogy csak valami csodának köszönhetően nem sült el a pisztoly, hiszen látszólag annak semmi baja.

Sajnos Liz még nem igazán nyugodott meg, bár az is tény, hogy a jelek szerint nem is akar Evanre támadni. Valószínűleg megelégedett azzal, hogy megijessze a fiút, ami sikerült is, így amikor Jonathan odalép, már hátrál tőle.

Kalifornia - Page 3 Allan10 – Igen, ez… most nem szükséges. Huh, a visszaváltozás még nem megy olyan gyorsan… Egy pillanat…

Ekkor újabb lánglobbanás borítja be a termet, és már Johnny is teljes tűzalakban áll Liz mellett. Nem kell sok idő ahhoz, hogy a még itt lévő diákok felismerjék benne Fáklyát, Peter pedig erre megrázza a fejét.

Kalifornia - Page 3 Js10

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Ennyit az álcájáról…

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Figyu, Liz, semmi baj! Tudom, milyen érzés, csak engedd el magad…

Kalifornia - Page 3 Allan10 – Te… Te… Fáklya?! Johnny Storm?!

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Teljes életnagyságban, de most koncentrálj! Próbálj meg ellazulni, és próbáld meg összeszedni magad!

Kalifornia - Page 3 Allan10 – Nem megy!!!

Ebben a pillanatban odakint egy szigorú tekintetű, idősebb férfi lép Serena mellé, aki halkan megszólítja a lányt.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Raven vagyok, csak nyugi. Látod ott azt az ajtót?

Ezzel a folyosó végén lévő igazgatói iroda ajtajára mutat.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Az igazgató eszméletlen, de ha magához térne, semmiképp sem jöhet ki onnan, amíg nem engedem. Világos?

Ezután Rejtély az igazgató álcájában becsörtet az étkezőbe.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Ennek ITT ÉS MOST vége! Diákok, vendégek, ügynökök, nem érdekel, ki kicsoda, de AZONNAL hagyják el az étkezőt, inaktiváljanak minden mutáns képességet, és az irodámnál várom Theodore Allant, Elizabeth Allant, valamint Evan McBride-ot!

Teddy a neve hallatán ocsúdik csak fel a történtekből.

Kalifornia - Page 3 Blob10 – Mi…? Ácsi, engem miért is?

_________________
Kalifornia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 13 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Lucy elindult, aminek nem lesz jó vége, ráadásul úgy nézett ki, mint aki meg van babonázva. Szerencsére a fiú nem firtatta, hogy ki akarunk menni és még Lucy elé is odaállt. Ha tudok, akkor odalépek és nagyon óvatosan a lány vállára teszem a kezem, miközben beszélek hozzá, hogy ne érje meglepetésként.
- A fiúnak igaza van, veszélyes, gyere, menjünk ki – kértem.
Még óvatosan próbáltam kifelé húzni, de ha nagyon nem akar jönni, vagy felém kap, akkor igyekszem kitérni és inkább ráhagyom a dolgot. Az eddigiek alapján azonban esélyes, hogy egyedül térek vissza az ajtóhoz és onnan ki a folyosóra, hogy innen szemléljem tovább az eseményeket. Összerezzentem, amikor egy férfihangot hallottam meg magam mellett. Csak akkor nyugodtam meg, amikor kimondta, hogy ő Raven. Nem örültem neki, hogy erőszakot alkalmazunk, úgy véltem, hogy anélkül is megoldható lenne az egész.
- Igen – pillantottam hátra. – Ha szeretnéd, akkor bemegyek és a képességemmel elérem, hogy csak este ébredjen fel.
Vetettem fel, így pedig semmi baja sem lenne, csak mélyen, egy jó kiadósat aludna. Ha beleegyezik ebbe, akkor megpróbálok beosonni az irodába, lehetőleg úgy, hogy ruhán keresztül fogom meg a kilincset, hogy ne hagyjak rajta véletlenül se semmilyen ujjlenyomatot. Ha nem mond már semmit Raven, vagy tiltakozik, akkor csak a kérésének teszek eleget és csak figyelem az ajtót és azt, hogy felébred-e az igazgató.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 13 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2013. október 5-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 4. szín




2012. október 5. péntek,
Tizenegyedik/ötvenkettedik bejegyzés:
”Szerencsére megkaptam valóban a jelzést, hogy már nincs veszély s le van fegyverezve a fiatalember, így leengedtem a hajamat.
- Vigyázz Lizre s magadra is! – mondtam még Mr. Stormnak.
Reena-ra figyeltem továbbra is, hogy mit csinál, hagytam, hogy megérintse a hajamat is. Alapvetően nem szerettem, de ő kivétel volt, nem szerettem volna azt, hogy rosszabbul legyen emiatt. A kérdésére elmosolyodtam s bólintottam.
- Igen, ez a képességem, amiatt ilyen hosszú is a hajam – mondtam. – Hiába vágom, sokkal gyorsabban nő, mint másoknak.
Azonban úgy tűnt, hogy Liz nem képes arra, hogy visszaváltozzon, de legalább nem akarta tovább szítani a tüzet, ami ironikusan, s mégis találóan hangzott. Az igazgató is megérkezett s mindenkit próbált kitessékelni a helységből. Ha Mr. Miller nem ragadja magához a szót, akkor én teszem meg.
- Igazgató úr, kell még néhány perc, Ms. Allen nem képes visszaalakulni egyelőre. Mindent megteszünk, hogy ez megtörténjen, csak meg kell nyugodnia. Remélem nincs kifogása ez ellen.
Ezzel, ha Reena engedi, akkor most már tényleg igyekszem kikísérni a folyosóra.
- Gyere Lockjaw is ki szeretne menni – mosolyodtam el, mire a kutyám is ugatott kettőt.”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 13 Nov. 2016, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


A lány elmosolyodott, ahogyan Melissa mondta neki, hogy igen a képessége miatt ilyen a haja.
- Nagyon jó a képességed – mondta kissé bátortalanul.
Azonban volt valami, ami ennél is jobban lekötötte. Akkor majdnem visszaesett a korábbi állapotba, amikor az igazgató felkiáltott, hogy mindenki menjen ki a helységből. Itt nagyon jól jött neki, hogy Melissa kutyája ugatott párat. Lockjaw-nak sikerült magára vonnia a figyelmét, majd óvatosan ki is nyúlt a kutya irányába és ha az állat hagyta, akkor megsimogatta a fején és megvakarta a füle tövét. Tudta, hogy miként kell az állatokkal bánnia, mert a terápiájának egy részében is voltak kutyák, vagy macskák. Így az ötlet az, hogy kimenjenek, mert szívesen közelebbi ismeretséget kötött volna Lockjaw-val, ha már eddig még nem sikerült mindezt.
- Kint megsétáltatathatom? – kérdezte.
Mindazonáltal elindul kifele Melissa társaságában és remélte, hogy kint a lány megengedi, hogy ő is foglalkozzon egy kicsit a kutyával.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kalifornia - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Nov. 2016, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


A fegyverrel nagyszájú srác már nem szólt semmit sem, jellemző, nem is vártam mást, hogy anélkül máris nincs nagy pofája. Marquez ügynök kezdett lenyugodni, az meg totál nem érdekelt, hogy mit is csinálnak a háttérben. Persze Liz lenyugtatása nem sikerült különösebben és már Johnny is itt lángolt bent, próbálva azt, hogy a lángok eltűnjenek a lányról. A rendőrség úton van, jó megérzés volt, hogy valamelyik diák hívta a zsarukat.
- Had tartsák meg az idiótákat, nem szólok bele – mondtam a rádióba.
Nem érdekelt, hogy nem kíváncsi a csípős megjegyzéseimre, az utóbbi hetekben nem muzsikáltak túl jól, elrabolnak, majd fegyvert fognak ránk egy általános iskolában és sorolhatnám, majd ha jobb kedvem lesz, talán kevésbé leszek csípős. Az igazgató
- Uram, szerintem inkább a rendőrséggel kellene foglalkoznia, akik mindjárt kiérnek, mert az egyik diákja kihívta őket, úgyis mindenkit összeterelnek, nem kellene elküldeni a diákokat…
Egyelőre nem úgy tűnt, mintha Liz le tudott volna nyugodni, vagy visszaváltani emberi alakba.
- Egy próbát megér… - mondtam Liz és Johnny felé. – Megpróbálom elszívni, vagy lehűteni a tüzet a saját tűzképességemmel. Remélem ezzel sikerül újra visszaalakulnia emberré.
Direkt úgy mondtam, hogy Teddy is hallja, hogy tudja, hogy nem bántani akarom a lányt.
Koncentráltam, hogy kevésbé hasson rám a tűz, majd közelebb léptem a pároshoz, igyekeztem mind a két kezemet befedni tűzzel, először a saját magam által teremtettel, majd közelebb vittem az övéhez és megpróbáltam az irányításom alá vonni az ő lángjait, majd amit sikerült azt gondolati úton lehűtöttem teljesen, eloszlattam, majd így igyekszem tovább haladni az összes lángnál, ami beborítja.

felszerelés:


template nélkül:

Kalifornia - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Jon igazán meglepődött, amikor szétszerelte a fegyvert és látta, hogy annak semmi baja sincs. Ennek el kellett volna sülnie minden gond nélkül, amikor Evan meghúzta a fegyvert. Lyesmithnek halottnak kellene lenne, megint. Valamilyen átkozottul erős hatalom vigyázhat rá, hogy így van. Javasolni fogja a rendőröknek, hogy vizsgálják meg a fegyvert tüzetesen és jöjjenek rá, hogy miért is nem sült el. Katonaként és úgy, hogy igencsak értett a fegyverekhez nem tudta volna megmondani, hogy miért is nem tudta Evan lelőni az unokatestvérét.
- Azért javasolni fogom a rendőröknek, hogy a fiú fegyverét vizsgálják meg – mondta Marquez ügynöknek. – Nem tudom megmondani miért nem sült el a fegyver, amikor meghúzta a ravaszt a diák.
Talán Loki vére és a csalás istenségének ereje így nyilvánult meg? Meg kell majd Baldert kérdeznie erről, hogy biztos legyen benne, meg az apját is. Közben Liz megnyugtatása sem volt teljes siker, szerencsére a lány nem akarta a srácot bántani, csak megijeszteni, ami sikerült, a visszaalakulással voltak még godnok.
- Csak nyugodtan, nem kell sietni – próbálta nyugtatni.
Azonban még mindig nem sikerült, még Johnny is beszáll, de így sem nagyon akart, ebben az sem segített, hogy az igazgató is megjelent és mindenkit kiparancsolt.
- Uram, minden tisztelettel – mondta tényleg ilyen hangon. – nem a legjobb pillanat arra, hogy sürgesse őket és ilyen hangon beszéljen, egy fiatal mutánsnak, aki nem tudja teljesen uralni a képességét. Adjon pár percet.
Ezzel igyekezett közelebb lépni a hármashoz, olyan távlatba, ahol még nem égeti a forróság.
- Liz, a mutációm képességblokkolás – mondta. – Ha nem megy semmilyen módszer, amit Johnny, vagy Lyesmith próbál elérni, hozzájárulsz, hogy kikapcsoljam a képességblokkolómat és ezáltal blokkoljam a képességed? – kérdezte. – Akkor biztosan visszaalakulsz emberré.
Kíváncsi volt, hogy mit felel erre a lány, ha a többi dolog nem válik be és Liz kéri, akkor kikapcsolja a képességblokkóját.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Phobia Kedd 15 Nov. 2016, 06:46

- KALIFORNIA -
Résztvevők: Lucy; Serena


Olyan gyönyörű. A lángok gyönyörű táncot lejtenek a lány testén, védelmezően ölelik körbe a haragossá vált bánatos lelket. Hatalmas, erős, csodálatos, és mindenek előtt csábító. Érezni akarom én is a lángokat, én is át akarom ölelni a tüzet. Akarom.
A lassú közeledésem felhívja mások figyelmét, ugyanis egy srác beugrik elém. Közém és a lángok közé, mintha meg kellene védeni tőle.
~ Öld meg! Véreztesd ki, mint egy disznót! ~ bíztatja bátyó, én azonban csak gyerekesen megpróbálom kikerülni őt. Csak meg akarom ölelni a lángokat, mégis mi ezzel a baj? A próbálkozásomat azonban végül Serena állítja meg, aki gyengéden próbál visszatartani. Ő is az utamba áll, mindenki az utamba áll. De miért?
~ Öld meg a lányt! Öld meg a lányt, aztán a srácot! Gyerünk! ~ utasítja Phobia, azonban egy váratlan esemény elvonja a figyelmem. Egy másik láng gyúlt.
Az egyik srác, aki eddig az ügynökökkel volt, most csodás lángemberré vált. Több van belőlük? Még több láng, még több csoda, még több ámulat. A csábító lángok, amik körülölelik a lányt és a srácot, engem is vonzanak. A tömeg eltűnésével út nyílik számomra a lángoló srác felé, így teszek az irányába pár lépést. Ha az előző srác megint hősködni akar, akkor fenyegetően meg fogom villogtatni a karmaimat, majd egyszerűen kikerülöm vagy a lángoló lány felé megyek.
Meg akarom érinteni a lángokat...


_________________
Kalifornia - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 20 Nov. 2016, 10:01

9:55.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Raven még rábólint Serena javaslatára, mielőtt a többiekhez lépne, úgyhogy a lány már mehet is az igazgatói irodába. Szerencsére olyan nagy a felfordulás az étkezőben, hogy senki nem figyel rá, így gond nélkül beléphet, és megláthatja az eszméletlen, de egyébként sértetlen igazgatót.

Közben az igazgató testében ténykedő Raven dühösen elhúzza Lucyt is magával, a kijárat felé, távolabb Liztől és Johnnytól.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Az ég szerelmére, fel akarja gyújtani magát, kisasszony? Menjen a folyosóra, a barátnője után, aki az imént kiment!

Így utal Raven Serenára, remélve, hogy Lucy megérti őt.

Ekkor odakint az egyik aggódó tanár bekapcsolja a tűzjelzőt, amikor bepillant az itt zajló jelenetre, mire hangos, bár azért nem fülsiketítő csöngés hallatszik az egész iskolában, az étkezőben pedig még a mennyezetbe szerelt füstjelzők is elkezdenek vizet spriccelni mindenfelé a teremben.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Remek…

Az áligazgató csak morcosan biccent Melissa és Reena irányába, szóra sem méltatja őket, míg Peter most már végképp kitereli őket az étkezőből még pár ott lézengő diákkal együtt.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Jó, rendben… maradjunk idekint egyelőre, odabent csak eláznánk. A rendőrség nyilván perceken belül itt lesz, az épület pedig a tűzjelzés miatt ki fog ürülni. Ez nekünk csak jó jelen helyzetben. Az igazgató állítólag szigorú, de ésszerű ember, nem lesz gond vele.

Majd Peter idegesen körbenéz.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Viszont ha a zsaruk is itt lesznek… A fenébe, nem lesz rá idő… Melissa, Reena, valamit át kell adnom Jonathannek, kérlek, ne kérdezzétek, mit, csak bízzatok bennünk. Lépjek kapcsolatba Stephanie-val valahogyan, vagy adjam át nektek, és ti továbbadjátok nekik, mielőtt megérkeznek a zsaruk?

Közben bent Raven egyre dühösebben szól a többiekhez.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Vitázunk még idebent egy sort, amíg mind tüdőgyulladást kapunk, vagy hajlandóak lennének kifáradni velem? A két tűzképességű fiatal pedig majd kialszik, amikor kedvük tartja, de legalább odakint, az épületen kívül tegyék ezt. Ellenvetés? Mehetnénk végre?

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Nem lesz itt semmi gond, Liz mindjárt lenyugszik! Igaz, Liz? Ne félj, itt vagyunk…

Majd Johnny bólint Stephanie felé, és láthatóan ugyanazt kezdi csinálni, mint Stephanie. Így ketten, együttes erővel sikeresen elszívják és lehűtik a lángokat, Johnny a saját testét használva, Stephanie pedig gondolati úton is. Pillanatokkal később már csak Liz áll előttük, lángok nélkül, egy tűzálló felső- és alsóruházatban, amelyek nem égtek le róla.

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Baró…

Ezt követően Johnny is eltünteti a lángjait, és rajta is csak az eddigi ruhája alatt bújtatott régi, kék, tűzálló öltözete marad még a Fantasztikus Négyesből. Karonfogva kíséri kifelé a kimerült Lizt az étkezőből, miközben Jonathanre pillant.

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Asszem a blokkolóra most mégsem lesz szükség, kösz.

A teljesen zavarodott és ijedt Evan is megpróbál annyi erőt kipréselni magából, hogy kitámolyogjon az étkezőből – neki Teddy segít.

Kalifornia - Page 3 Blob10 – Gyere, haver… Azért ez egy kicsit erős volt még tőled is. Megkattantál? Az amúgy megvan, hogy én is mutáns vagyok, öreg? Öcsém…

Odakintről pedig már hallani a rendőrautók szirénázását…

_________________
Kalifornia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 21 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Végül is nem sikerült Lucy-t magammal húznom, így egyedül voltam kénytelen kimenni a folyosóra, ahol gyorsan még sikerült az igazgató alakját felvevő Raven-nel beszélnem, aki egyetértett a tervemmel. Így akkor nem maradt más, minthogy megtegyem, amit felvetettem. Szerencsére elég nagy volt a káosz, így könnyedén megtudtam tenni, amit szerettem volna, azaz észrevétlenül bejutni az igazgató irodájába. Arra ügyeltem, hogy ujjlenyomatot sehol se hagyjak, ki tudja, hogy ezek után nem tesz-e feljelentést az úriember, akkor pedig nem lett volna jó, hogyha megtalálják az enyémeket is ott. Amint beléptem meg is láttam, hogy ott fekszik a földön, odamentem óvatosan hozzá és próbáltam megállapítani, hogy életben van-e még. Amennyire láttam és értettem hozzá igen, csak eszméletlen. Akkor pedig tényleg annak is kellett maradnia. Leguggoltam mellé, lehetőleg úgy, hogyha valaki véletlenül bejönne, akkor ne vehessen észre, majd nekiláttam koncentrálni.
- Estig aludni fog, estig aludni fog, estigaludnifog, estigaludnifog, estigaludnifogestigaludnifogestigaludnifog…
Hadartam a végén már. Egészen addig mondogattam, amíg a kezeim a megszokott fehéres fényben izzanak fel és utána még egyszer-kétszer elhadarom. A tapasztalatom alapján ennyi már bőven elég volt ahhoz, hogy sikerüljön a képességem használata. Ha mindez megvan, akkor nagyon óvatosan igyekszem kijutni az irodából úgy, hogy ne vegyen észre senki sem. Ha az ajtón át nem tudok menni, akkor valamelyik ablakot veszem célba, ha a földszinten van az iroda. De azért bíztam benne, hogy a folyosóra tudok kilopózni újra.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 21 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2013. október 5-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 4. szín




2012. október 5. péntek,
Tizenkettedik/ötvenharmadik bejegyzés:
” - Köszönöm – mondtam Reena-nak. – A tied is nagyon jó, a láthatatlanság.
Sőt az talán még hasznosabb is tudott lenni, mint az enyém, de mindezt már nem mondtam ki hangosan. Szerencsére az igazgató úr is hallgatott a szavainkra, így nem kellett szinte azonnal kimenni innen. A többieknek, mert mi mentünk Reena-val s még Mr. Parker is csatlakozott hozzánk. S így már ki is értünk a folyosóra.
- Persze, megsétáltathatod – mosolyodtam el.
Ezzel átadtam a lánynak Lockjaw pórázát s a kutyámat is letettem a földre. Szerencsére jól nevelt volt, így tudtam, hogy nem fog elszaladni, hanem mindvégig itt marad s engedelmeskedik a parancsoknak. Meglepve pillantottam viszont Mr. Parkerre, valami gond volt ezt éreztem. Nem tarozott rám, hogy mi lehet mindez, megbíztam abban, hogy képesek Mr. Miller-rel megoldani mindezt, ha pedig gond van, akkor Mr. Miller úgyis elmondja. Így bólintottam a szavaira.
- Természetesen átadok neki bármit, amit szükséges – feleltem.
Így itt kint a folyosón vártam, hogy mit is mond, vagy ad Mr. Parker s közben fél szemmel Reena-t s Lockjaw-t tartottam szemmel.”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 21 Nov. 2016, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena örömmel követte most már tényleg ki a folyosóra Petert és Melissa-t, főleg, hogy meg lett engedve neki, hogy megsétáltathassa Lockjaw-t. Mindezt természetesen meg is köszönte.
- Köszönöm! – mondta.
Amint kint voltak, szinte csillogó szemekkel vette át a pórázt Melissa-tól. Természetesen igyekezett óvatos lenni, hiszen egyetlen terapeutája sem volt most jelen, máskor pedig igen. Egyelőre innen a folyosóról nem ment távolabb, csak igyekezett egy olyan helyre vinni a kutyát itt a folyosón, ahol nem voltak annyian. Már csak azért is, mert Lockjaw igencsak kisméretű volt, így nem szerette volna, hogyha a diákok megtapossák. Így már nem is hallotta azt, amit Parker mondott, mert a kutyussal volt elfoglalva. Leguggolt hozzá és megsimogatta, megvakargatta óvatosan a kutya fülét is. Mindezekre Lockjaw farok csóválással válaszolt és megnyalta a lány kezét is. Ha lett volna valamilyen nassolnivalója, akkor adott volna neki, hiszen azt már tudta, hogy ezeket szeretik a kutyák, persze csak olyat lehet adni nekik, amit ehetnek. De támadt egy ötlete, így visszasietett pórázzal a Parker és Melissa pároshoz, hogy megkérdezze a lányt, hogy benne van-e, abban ami az eszébe jutott.
- Lassan úgyis ki kell menni az iskola elé… - kezdte. – Kivisszük Lockjaw-t, biztosan jobban tetszene neki a szabadban, mint itt bent.
Kíváncsian várta a választ Melissa-tól és annak a függvényében fog cselekedni is, hogy maradnak-e bent, vagy kimennek.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kalifornia - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Nov. 2016, 00:03




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Ez a nap egyre és egyre jobb lesz, főleg, amikor a nyakunkba engedték a tűzriasztót. Azon felül úgy tűnt, hogy az iskola rendszere roppant elavult, mert víz kezdett ránk spriccelni. Hol van ilyenkor a szabvány, hogy poroltó habnak kell jönnie? Az biztos, hogy itt csúnyán megfogják az egyre jobban türelmetlenkedő igazgatót büntetni. Nem fogom a könnyeimet hullatni érte. Amikor újra sürget minket, akkor felmordulok.
- Vajon milyen büntetés jár azért, hogyha odamegyek és behúzok neki egyet? – kérdeztem úgy, hogy a többiek hallják csak.
Johnny pedig rá is szólt, hogy nem lesz gond, azért még én is megszólaltam, nem én lennék, ha nem tenném.
- Ha nem sürgetne, gyorsabban menne, nyugalom kell Liz-nek nem az, hogy sürgessék!
Szerencsére az ötletemet senki sem vetette el és úgy tűnt, hogy Johnny is elképzelhetőnek tartja, hogy mindez működjön, mert ő maga is besegített. Én nem lángoltam mindenhol, csak a kezeim, így nem kellett tartanom attól, hogy leégnek a ruháim. Amint eltűnt a tűz Lizről, akkor eltűntettem én is a saját tüzemet a kezeimről. Most pedig ideje volt már tényleg kimenni innen, már így is eléggé megáztam. Így vizesen elindultam kicaplatni az étkezőből, kint már hallatszott a sziréna is, így akkor a holmimmal együtt ki a szabadba, az iskola elé igyekeztem kijutni, még csak az kéne, hogy minél nagyobb kárt tegyen a víz a felszerelésemben…

felszerelés:


template nélkül:

Kalifornia - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Szerencsére még nem kellett menniük, hanem maradhattak, amíg nem sikerül Lizt lenyugtatni. Közben még meghallotta a tűzriadó hangját is. Néhány pillanat kellett csak addig, hogy a víz kezdjen rájuk spriccelni. A szavaira egyelőre nem reagált senki, de nem is várta, egyelőre még bízott benne, hogy a többiek képesek lesznek tenni valamit. Végül sikerült lenyugtatni a lányt és a lángjait is elszívni úgy, hogy nem lett senkinek sem baja. Johnny szavaira megkönnyebbülten bólintott és ő is a holmijával együtt a párossal elindult kifelé.
- Szerencsére – mondta. – Minden rendben van már Liz?
Kérdezte a lányt, azt látta rajta, hogy kimerült, de bízott benne, hogy ennél komolyabb gondok nincsenek. Ha szükség volt, akkor még ő maga is segített kitámogatni a lányt.
- Vigyük ki friss levegőre, az most jót tenne neki – vetette fel.
Ha Johnny és Liz is egyetértenek ezzel, akkor a suli kijárata felé kezdi kísérni a párost, hogy odakint az iskola előtt keressenek majd egy helyet lánynak. Közben pedig már hallotta a szirénák hangját is, neki még a rendőrséggel is dolga lesz, hiszen Evan fegyverét ő maga tette el, amit majd át kell adnia a rendőröknek, amint azok kiérkeznek.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Phobia Kedd 22 Nov. 2016, 23:16

- FLORIDA -
Lucy Skatfield/Phobia

A két lángoló test fénye szinte beleég a szemembe, az elmémbe, és minél közelebb érek, annál jobban érzem az erejüket is. Magamhoz akarom őket ölelni, ebben pedig már senki sem akadályoz meg. Nem is tudnának, jobban is teszik, minddel végeznék, ha próbálkoznának. Csak pár méter választ el tőlük, mikor újra gátakba ütközöm, az egész olyan gyorsan történik. Egy kéz ránt hátra, miközben a hozzátartozó férfi kiabál velem. A hirtelen rántástól pár pillanatra elveszítem az egyensúlyomat, majd mikor végre visszanyerem, haragosan elindulok a fickó felé. Egy lépést se tudok azonban megtenni, ugyanis a tűzjelző megszólalásával az egész helyet hideg vízpermet teríti be, amitől összerezzenek. Teszek pár bizonytalan lépést hátra, majd mikor észhez térek, a lángok már éppen kialudnak, én pedig borzalmasan fázok. A hideg víz teljesen lehűt, hirtelen fáradtság és feleszmélés lesz úrrá rajtam.
~ Mégis mi ütött belém? Meg akartam öletni magam, vagy mi? Őrültség...de mégis, olyan szép volt a tűz. ~ fáradtan, lassú léptekkel elindulok arra, amerre Serena állítólag ment, szorosan a fal mellett haladva, amin végig is húzom a karmaimat. Végigkarmolom a falat, az útba eső ajtókkal és emberekkel egyetemben.
~ Most mit csináljak bátyó? Mit tegyek, mond? ~ kérlelem Phobiát, aki halkan felkacag a fejemben.
~ Ez nagyon egyszerű hugicám, de pontosan azt kell tenned, amit mondok. ~ kezd bele bajlósan, én pedig a plafont bámulva biccentek ~ Az igazgató elhívja a társaság felét. Juss közel ahhoz a sráchoz, aki először állt eléd és tépd szét apró facatokra. De előbb várd meg, amíg kissé kiürül a hely. Egyszer úgyis egyedül lesz a rohadék, kimegy a mosdóra vagy mittomén. Akkor elkapod. ~ közli, majd felkacag, én pedig a tenyeremet a szám elé teszem, hogy elfojtsam a feltörő nevetésemet.
~ Meg fogod ölni. ~
- Meg fogom ölni. - súgom magam elé, majd visszafordulok az étkezde felé és figyelek. Figyelek és várok, hogy a srác csak egy másodpercre is egyedül maradjon. Ha kell, hazáig fogom követni.

_________________
Kalifornia - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 27 Nov. 2016, 10:34

10:00.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Serena akciója sikeres: a képességét használva az igazgatón az már biztosan nem fog felébredni estig, és a még mindig az étkező környékén zajló események miatt a lány a szobát is észrevétlenül el tudja hagyni, visszatérve a folyosóra. Ekkor azonban különös széllökést érez, mintha valami nagy sebességgel érkezett volna meg a háta mögé… és valóban, hirtelen, a semmiből ott áll Pietro Maximoff, egyelőre félig-meddig görnyedve, Serena takarásában, hogy ne tűnhessen fel senkinek.

Kalifornia - Page 3 Higany10

Kalifornia - Page 3 Piet10 – Jó újra látni, Serena! Nézzenek oda… Egészen kivirultál az izgalmak hatására, tudsz róla? Valld csak be, valahol azért élvezed ezt… ám akárhogy is, mára itt végeztünk. A rendőrök most parkolnak le odakint, csak másodperceink vannak. Még nekem is mindössze pár körre lesz időm… Téged és Ravent kiviszlek, ez egészen biztos… de Raven említett még valami lányt is, Lucyt, illetve ott van Haspók két gyereke… Velük mi legyen? Nem viszem el őket, ha nem látod úgy, hogy lenne esélyünk bármelyiküket is megnyerni. Arról nem is beszélve, hogy a srácot a súlya miatt, a lányt pedig a tűzképessége miatt nem tudnám csak úgy elragadni az ő beleegyezésük nélkül… Mit gondolsz?

Ezalatt, nem messze Serenától és Pietrótól, az étkező bejáratánál Peter bólint Melissa javaslatára.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Rendben, legyen így… bár ez nem túl profi a részemről, de nem látok más megoldást, sietnünk kell. Majd szétrobban a fejem, úgy bizsereg a pókösztönöm… Mihamarabb ki akarom vinni innen Lizt és Johnnyt.

Majd Peter gyorsan körülnéz, felkap a földről egy elejtett iskolatáskát, amiből kivesz egy füzetet és tollat. A füzetből kitép egy lapot, arra irgalmatlan sebességgel ír pár sort, majd a papírt jól összehajtja, egészen kicsire, és átnyújtja Melissának.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Ez minden, amit tudunk. Ez a pár név, pontosan úgy leírva és felsorolva, ahogy ezen a papíron áll. Javaslom Jonathannek, hogy vagy jegyezze meg, vagy töltse fel egy biztonságos adatbázisba, majd semmisítse meg.

Ezután mosolyogva Reenára pillant.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Nagyon örültem, Reena, remélem, lesz még szerencsénk. Nekem a magam részéről semmi kedvem se a rendőröknek, se a S.H.I.E.L.D.-nek magyarázkodni, és ezzel veszélybe sodorni Lizt és Johnnyt… Igen, menjetek csak ki megsétáltatni Lockjaw-t.

Ezzel a fiú kiveszi a füléből az adóvevőt, a földhöz vágja, majd az étkező felé indul.

Közben Stephanie, Jonathan, Lucy, Johnny, Liz, Teddy, Evan és az igazgatónak álcázott Raven már jönnek kifelé, így kisebbfajta torlódás alakul ki az étkező folyosóra nyíló bejáratánál.

Elsőként az áligazgató lép ki, még mindig húzva magával Lucyt. Láthatóan aggódó pillantásokat vet a lányra, és próbálja a karmait minél inkább elrejteni, illetve távol tartani az emberektől.

Kalifornia - Page 3 Diller10 – Fejezd ezt be, és koncentrálj! Csak rám figyelj, érted? Most szépen kimegyünk innen… Elég izgalom volt ez neked. A fenébe is… Mit motyogsz magad elé?

Majd a folyosóra lépve azonnal az igazi igazgató irodája felé néz, ahol meglátja Serenát, és finoman a fejével jelez neki Lucy felé, remélve, hogy kap valami segítséget.

Őket követi aztán Liz, valamint az őt támogató Stephanie, Jonathan és Johnny.

Kalifornia - Page 3 Allan10 – Én… már jól vagyok, köszönöm. Nem lesz semmi baj.

Kalifornia - Page 3 Johnny10 – Öregem… Ha tudtam volna, hogy a S.H.I.E.L.D.-nél nap mint nap vizes, szexi hölgyeket kell kísérgetni, már rég jelentkeztem volna!

Ekkor azonban Peter lép a kis csapathoz, és a kezeit Lizre és Johnnyra teszi, szigorú pillantást intézve az áligazgató és Jonathanék felé.

Kalifornia - Page 3 Peter10 – Azt hiszem, nekik kettejüknek ez épp elég izgalom volt mára. Szeretném hazavinni őket, mielőtt tovább fajulna a helyzet.

Ebben a pillanatban az adóvevők is megszólalnak az ügynökök füleiben.

– Itt a Triskelionból Daniel Marquez ügynök! Mivel az akciónak már úgyis vége, leléphetnek onnan. Felvettük a kapcsolatot a helyi rendőrséggel, el fogják engedni magukat, illetve azokat is, akikre azt mondják, mehetnek. Továbbá ha úgy gondolják, van esélyes jelölt egy esetleges gyakornoki programba, illetve valaki veszélyben lenne, azt be is vitethetem a legközelebbi S.H.I.E.L.D.-központba eligazításra.

És hogy ne legyen olyan egyszerű a helyzet, ekkor már Teddy is ott van Evannel.

Kalifornia - Page 3 Blob10 – Álljunk csak meg… Liz leléphet azzal a sráccal, én meg nem? Majdnem felgyújtotta a sulit! Nem… Ha ő megy, engem sem tartanak itt… és Evan is jön velem.

A nagydarab fiú egészen ijesztő, elszánt arckifejezést vesz fel…

… a rendőrök pedig másodpercekre vannak.

_________________
Kalifornia - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4462
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 28 Nov. 2016, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Sikerült megtennem, amit szerettem volna, annak örültem, hogy nem lesz semmi baja az igazgatónak, csak egy jó kiadós alvásban lesz része. Nagyon rosszul éreztem volna magam, ha Raven kárt tett volna benne. Végül is sikerült kiosonnom, amikor valami nagyon oda nem illőt éreztem. Elfojtottan kiáltottam fel és ugrottam egy hatalmast, amikor Pietro megjelent mellettem. A szívem majd kiugrott a helyéről, úgy kalapált az ijedtségemben.
- A frászt hoztad rám – mondtam kipirult arccal.
Arra, hogy egészen kivirultam elpirultam, el is felejtettem felelni a kijelentésre, mert nem élveztem, nem örültem, hogy erőszakot kell alkalmazni, ahogyan annak sem, hogy Lucy-t behoztuk, mert láthatóan őrült. Nálam is rosszabb állapotban van, pedig én sem rajongok azért, hogy emberek közé kell menni. A kérdés azonban fontos volt, hogy mi legyen a testvérpárral elgondolkodtatott, nem akartam olyan lenni, aki csak olyat mond, amit a másik hallani akar, az nem én voltam, így a saját véleményemet igyekeztem megfogalmazni.
- A lányt amit láttam nem hiszem, hogy meg lehetne győzni, úgy tűnt, hogy jól kijön a SHIELD-esekkel, ellenben a testvére Raven heccelése után majdnem megtámadta a Különítmény tagjait… ő talán lehet, hogy mellénk állna, de a lányt nem hiszem, hogy a SHIELD és a különítmény ellen sikerülne hangolni.
Reméltem, hogy megfelel a válaszom neki, majd kilépett az étkezőből Raven és Lucy is. Mikor megláttam az arckifejezését és azt, hogy felém pillant, akkor elindultam feléjük, ha odaérek, akkor szólalok meg.
- A rendőrség mindjárt itt van – suttogtam. – Pietro elmegy a fiúért azt hiszem, ő is itt van. Azt hiszem, hogy a legjobb lenne visszamenni a kocsihoz és elmenni innen.
Ha Raven egyetért velem, akkor megpróbálom Lucy-t a hátsó kijárat felé terelni, majd onnan a parkolóhoz.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 28 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2013. október 5-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 4. szín




2012. október 5. péntek,
Tizenharmadik/ötvennegyedik bejegyzés:
”Hirtelen nem tudtam, hogy mit mondjak Reena-nak a kérdésére. Nem szerettem volna azt, hogyha megbántódik, mert nemet mondok. De úgy tűnt, hogy a kutyákkal jól báni, Lockjaw meg, ha megijed, akkor hozzám fut vissza, nem pedig elmenekül, így ezek miatt mertem a következőt mondani.
- Vidd ki nyugodtan, de maradjatok szem előtt – mondtam egy bólintással.
Amint távozott, akkor újra Mr. Parker felé fordítottam a figyelmemet főleg, hogy mondtam, hogy szívesen átadom azt, amit szeretne. Amikor felírta amiket akart, akkor átvettem a papírt, nem akartam kinyitni s megnézni, hogy miket írt rá, nem tartozott rám s talán nagyobb biztonságban vagyok, hogyha nem tudom.
- Rendben van, megmondom neki s átadom a papírt – ígértem meg. – Ami a kijutást illeti, tényleg jó lenne már elmenni innen.
Mivel bíztatott, hogy én is menjek ki, így csatlakoztam Reena-hoz, s a kutyámhoz, míg ő visszafelé haladt. Valószínűleg pont amiatt, hogy mi kimentünk a benti eseményekről már nem igen van tudomásom. Kintről pedig egyre hangosabbak voltak a szirénák, így eléggé biztosra vettem, hogy a rendőrség hamarosan megérkezik.”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kalifornia - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 28 Nov. 2016, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena nagyon megörült annak, hogy kiviheti Lockjaw-t az iskola elé, hogy ne csak itt bent legyenek, hanem odakint.
- Köszönöm! – mondta lelkesen.
Így el is indult kifelé, majd kellemesen csalódott, amikor Melissa is csatlakozott hozzá. Az tűnt csak fel neki, hogy a fiú, aki kijött velük nem tartott a párossal most, hanem csak ketten maradtak lányok. Bár annyira nem zavarta, jobban lekötötte a kutyus, mint az, hogy ki is van vele itt. Ha haladás közben tudott, akkor Lockjaw-t vezetve ki is meg az iskola elé, ahol igyekszik majd egy kevésbé sűrű és túlzsúfolt helyet keresni, ahol Lockjaw is jól érezheti magát. A rendőrautók szirénájával mit sem törődött, főleg az időközben jött rádióüzenet miatt, hogy őket békén fogják hagyni.

//Bocsánat, hogy ennyire rövid lett.//

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kalifornia - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kalifornia - Page 3 Empty Re: Kalifornia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.