A.R.M.O.R. főépülete

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 02 Jún. 2015, 04:08

A földről sikerül pisztolyt zsákmányoljak, egyből otthonosabban érzem magam velük, és sikeresen beérek az emberi pajzsom mögé is. Ahogy odaérünk az ajtóhoz, már látom, hogy ezen nem lesz egyszerű átjutni. A főnök is megvizslatja, aztán idejön a dínóember, és kimondja a nyílvánvalót. Ez egy leolvasó. Aztakurva bazdmeg tesó, előtted aztán nincsen nyílt titok, vág az eszed mint a tompa kiskanál! Na ne bazdmeg. És mibe van építve? Falba? És az ajtót nyitja? Ossz már meg még velünk ilyen okosságokat, kérlek. Kifejtenéd azt is, hogy mi ez a furcsa anyag, ami a bőrömet fedi? Meg mik azok a bummbotok, amik ilyen kurvagyorsan köpködik a fájdalmat okozó izéket? Nem mondom inkább semmit, védem magunkat, meg a zöld csajt, aki legalább értelmesnek tűnik. A német is kiadja a parancsot, hogy várjuk be a többieket, mire flegmán bólintok - tekintve hogy zsákutcába vezettél minket, mostmár k-rva gyorsan találj ki valamit inkább.
- Szeretnék benyújtani egy petíciót a robotkarú vezetőnk inkompetenciáját illetően, és egy javaslatot a leváltására, három példányban, minden oldalon lepecsételve. Hol tehetem meg? - teszem fel a kérdést, miközben próbálom fedezni a technikusék közeledését. Aztán kurvára remélem, hogy megoldják az ajtó okozta problémánkat, különben nem állok jót magamért.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 02 Jún. 2015, 04:14

~Joseph Soltzbauer~

Felkapom a fegyvert, egyszerű gépfegyver, ahogy nézem semmi extra, nem baj, ez is megteszi, néhány tartaléktárat, és az egyik ügynök igazolványát is. A másik úgyis túl szép volt ahhoz, hogy sokáig tartson. Sikeresen felzárkózunk a nőhöz, és bár a srác kisajátítja magának - hát rendben - mégis gond nélkül bejutunk a folyosóra. Ott viszont lezárja az utunkat egy ajtó, és egy igen komoly, és valószínűleg kombinált zár. Ahogy a mutáns ideér, el is mondja, hogy mivel állunk szemben, mire kissé morcosan fordulok meg.
- Szükségünk lesz a technikusunkra, hogy továbbjussunk. Fedezzék a közeledésüket, és tartsák életben az istenért, különben mind itt halunk. - mondom, és én is megpróbálok fedezékből úgy tenni, ahogy parancsba is adtam. Továbbra is arra megyek, hogy öljek ha kell, de elsődlegesen most inkább a zárótűz a cél, meg az, hogy idejussanak, és megkóstoljuk az orosz technikusunk főztét. Ha nem sikerül túljussunk, nehéz dolgunk lesz, de még ott sincs minden veszve. Próbálkozhatnánk másik folyosóval, de úgy sejtem mindenhol ilyen ajtó fogja lezárni az utunkat, úgyhogy ezt az ötletet gyorsan el is vetem. Végső esetben szerzük egy katonát, és megoldjuk hogy túljussunk, de ez megint csak kockázatos, és időigényes feladat. Ha ideérnek hozzánk, akkor átadom az igazolványt, hátha segít a feltörésben, hogy ezt a részét már megoldottuk a problémának, és csak a többi szkennert kell átverni. Nem tudom, nem értek annyira ezekhez a dolgokhoz.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 02 Jún. 2015, 10:34

+18
Résztvevők: Dr. Zield Jones , Tiger Greyson / Blokk, Szorin Ivanov / Voda, Szergej Stakis, Emily Johanson, Boris Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos és Joseph Soltzbauer
Következő körváltás: 2015. június 6. (szombat)

Esther mindent megtett, hogy eljusson a társaiig, akik mit sem törődtek vele és otthagyták, de a SHIELD ügynökök gyorsabban mozogtak, mint ő. Ahogyan a sisakjáért nyúlt volna megérezte, hogy valami a nyakába csapódik. Érezte még az elektromosságot, majd minden elsötétült a sokkolónak hála.

A folyosó részen a csapat azon gondolkodott, hogy miként is lehetne bemenni, közben Blokk és Zield is bezárkózott hozzájuk a folyosóra, csak Voda és Szergej nem tették mindezt. Szerencséjükre, Blokk szinte azonnal jelezte, hogy ő megoldja, hogy tovább jussanak.
- Öt perc kell legalább… fedezzenek! – mondta.
Ezzel máris nekilátott szétszedni a panelt, hogy manuálisan érje el azt, hogy bejussanak a következő folyosószakaszra. Eközben akik a folyosó elején voltak láthatták, hogy Esthert leszedték és a fiatal nő eszméletlenül terült el a földön egy sokkolónak hála. Az ügynökök pedig arrafelé indultak, amerre most ők voltak a folyosón. Tudták, hogy hol vannak, így keresni sem kellett őket. Szerencsére elől Voda és Szergej volt, így őket kezdték el alapból lőni, de pillanatok kellenek ahhoz, hogy a bentiekre is rálássanak és olyan pozícióba érjenek az ügynökök, hogy ismét tudjanak gránátot dobni a folyosón levőkre.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Auaritia Pént. 05 Jún. 2015, 13:26


Esther Lake

Lassan, lassan óvatosan, csak a sóhajom hallják. Az egész olyan lassú, mint a csiga. Éhes vagyok, éhes vagyok!
ENNI AKAROK! Elvették tőlem az ételt, ostobák, hülyéék! A vér a friss meleg vér, piros és kissé vasízű. De szeretem, hozzá szakítanék egy kis húst. Édes és puha...nyami. Milyen csúnyán éhes vagyok, ejnye!
A pajzsom magam elé szorítom, mint egy lovag. A lovagokon is volt pajzs...vagy az páncél? Hihihihihi.
Miközben megyek, csúnyán lőnek! Nehéz tartani ezt. Nagyon nehéz!
Hmm...mindjárt ott vagyok. Csak az a baj, hogy fáj a nyakam. Nagyonn fáj, áhh mi ez??
Az egész testemet átjárta fájdalom, majd sötét lett, sötét....ááááá


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Emily Johanson Pént. 05 Jún. 2015, 21:47

Azt hiszem, hogy ha nem dolgozott volna bennem az adrenalin akkor a sok információtól már hatalmas fejfájásom lenne. Kicsit zavaró, hogy lőnek ránk, hogy túl akarjuk élni, hogy összevisszaság van a csapatban és mindez egyszerre van jelen nem pedig külön-külön. A vezető feladata lenne megfelelően összetartani a csapatot úgy, hogy egymás hibáit az erősségeinkkel kiküszöböljük. Vajon képes vagyok megtenni ezt? A csapat jelenlegi felállításában, ami némiképp megcsappant, hisz az idegbajos kislány vagy megölték vagy elkapták, ketten pedig továbbra is a folyosó bejárata előtt voltak, így számolni leginkább a többi helyben levővel tudtam. A Félkarú rabló becenévvel ellátott illető, aki még korábban a vezetőnknek titulálta ki magát, továbbra is próbálta ezt a pozícióját megtartani, de ez eléggé kétes volt. Nem mondott rossz dolgokat, azzal nem volt baj, inkább a probléma ott volt, hogy nem tudta hogyan hasson a csapat tagjaira. A megfélemlítés jelen helyzetben nem volt hatásos, itt mindenki az életéért küzdött és amennyiben olyan parancsot kapott ami nem azzal volt kapcsolatban, hogy "túlélem" vagy, hogy "nem kapnak el" az senkit sem érdekelt. Az olyat majd akkor, ha nyugodtabb helyen leszünk, már ha lesz ilyen.
- Ezt jó hallani. - lélegeztem egy picit fel, mikor a technikusunk kijelentette, hogy öt perc alatt el tudja intézni a továbbjutást. Csupán tennünk kellett ezért nekünk is. - Emberek, az öt percet nagyon ki kell húzzuk, a lehető leginkább arra kell törekedjünk, hogy ez idő alatt a katonák ne igen tudjanak bejutni erre a folyosóra. - a haditerv felvázolása közben egy megfelelő fedezéket kerestem, közben a pajzsomat továbbra is működésben tartva, hogy ha kell akkor kéznél legyen.
- Doki, ha nem tévedek önnél van még pajzs, kérem segítsen abba, hogy a lehető legtöbb fedezéket tudjuk nyújtani a "harcosainknak". Mindenki igyekezzen fedezékbe húzódni és ha kell, azért, hogy a csapat tagjai tovább tudjanak menni, akár az életükkel is védjék meg a technikust. Ha ő képtelen elvégezni a dolgát akkor mindnyájan nagyon nagy bajban leszünk. - adtam ki a parancsokat, közben, amennyiben Michael felzárkózott hozzám a vezető leváltásával kapcsolatos megjegyzésére csak finoman oldalba böktem. Jelenleg ő az első számú harci erőm, mégsem akarom, hogy nehezítsem a munkáját.
- Most nincs időnk a vezetőség kérdését megvitatni. - mellékeltem halkan, közben igyekeztem a lehető legjobban végezni a munkámat, az élő pajzsnak levést. Nem kérdéses, hogy ha ezzel meg tudom menteni a csapat többi tagját akkor a pajzsomat átadva a férfinak magam állok ki a tűzvonalba, de remélhetőleg erre semmi szükség nem lesz és minden megoldódik a következő tíz percben.
- Greyson, lehetséges lesz az, hogy átjutás után bezárja mögöttünk az ajtót? - remélhetőleg a nevesített személyt ezzel a kérdéssel nagyon nem zavarom meg munka közben, ugyanakkor nem használtam a kódnevét, mert egyrészt nem emlékeztem rá, másrészt nem is akartam fölöslegesen időt pazarolni arra, hogy azt megpróbáljam előkotorni az emlékezetemből, vagy kitalálni. Az pedig sok nyugalmat biztosíthat nekünk, ha be tudja csukni az ajtót mögöttünk, mert ha öt percnél többet nem is, de legalább egy annyit biztos nyerhetünk vele.


Felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 06 Jún. 2015, 02:53

~Joseph~
Miután sikeresen felzárkóztak, technikusunk jelzi, hogy öt perc kell neki a zár feltöréséhez. Nem örülök a dolognak.
- Nem biztos, hogy tudunk adni öt percet. Siessen amennyire csak tud, katona! - reagálok a szavaira, miközben a többiek előremennek, hogy védjenek minket. Egyelőre hátul maradok, Blokk mellett, hogy védeni tudjam ha kell - ráadásul ha a többiek elől tüzelni kezdenek, akkor tökéletes célpontot nyújtanak. Végül is, ez az első védvonal szerepe. Remélhetőleg túlélik, de gondolatban már el is búcsúztam a nagyszájú pisztolyos sráctól.
Ketten még kint vannak, de ők a továbbjutáshoz nem érdekesek, stratégiailag feláldozható szereplők. A mutáns egyelőre nem cselekszik, ami fura, és elgondolkodom azon, hogy valahogy noszogassam - ha pajzs lenne nála, már rég lelőttem volna, és magamhozveszem a felszerelést, így viszont nem reagálok. Ő is előrébb van nálunk, talán előbb megölik, mi pedig átsétálhatunk az ajtón. Nem sok kedvem lenne meghalni, és a küldetés is minden halott emberrel egyel kevesebb, de ha nem tudják tartani ezt a stratégiailag valóban rossz állást, akkor inkább ők vesszenek oda, mint én. A nő mondjuk elég kompetensnek tűnik, nem mondom, hogy sajnálnám ha meghalna, annyira azért nem érdekel, de a továbbjutást lehet segítené az életben maradása. Mindegy, ezt dobta a gép.
Ha meglátok valakit a folyosóra tévedni, akkor azonnal lövök, ezen kívül várom Blokk mellett állva, hogy nyíljon az ajtó. Amennyiben ez megtörténik, egyből fordulok, és kész vagyok tüzelni, vagy fedezékbe vetődni, attól függően, hogy mit találunk az ajtó túloldalán.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Michael Nikostratos Szomb. 06 Jún. 2015, 03:08

Sikeresen eljutnak hozzánk ketten, a négyből - a csajt direkt nem számolom. Igazából drukkoltam is, hogy haljon meg, bár kicsit sajnálom a dolgot, jobb lett volna, ha én magam ölhetem meg. Mindegy, sajnos az élet nem habostorta, pedig most igazán megkívántam egyet. A műszerész vagy ki valami öt percről beszél, meg hogy fedezzük. Hát persze, feleségül ne vegyem? A zöld csajszi továbbra is elemében van, osztogatja a parancsokat, meg úgy alapból nem látni rajta, hogy túlságosan sokkolná a szituáció. Talpra esett egy kiscsaj, az biztos, szívesen megismerném jobban.
Természetesen felzárkózom mögé, egyre inkább életben akarom tartani, meg kompetensebbnek is tűnik, mint Herr Soltzbauer. Mikor játékosan megbök, majd halkan magyarázni kezd, úgy érzem oldódott egy kissé a hangulat ahhoz, hogy bedobjam a következő témát.
- Ha ezt túléljük, nincs kedved meginni valamit? - teszem fel a kérdést, miközben behúzódok a fedezéke mögé, és próbálom távol tartani tőlünk a csúnya rossz bácsikat a bummbotokkal. Imkompetens vezetőnk hátra marad, hát persze, nehogy a frontvonalban kelljen legyen, látszott már korábban is, hogy nem érzi jól magát ha lőnek rá. FRISS INFORMÁCIÓ TE KIS NÁCI GECI! ÉN SE! Na mindegy, ha senki nem jön ide, akkor biztos hogy meghalunk, úgyhogy mártír hősként várom az ajtó nyitódását mögöttünk, és a visszavonulást - a parancsot nem, megteszem magamtól is.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 06 Jún. 2015, 09:43

+18
Résztvevők: Dr. Zield Jones , Tiger Greyson / Blokk, Szorin Ivanov / Voda, Szergej Stakis, Emily Johanson, Boris Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos és Joseph Soltzbauer
Következő körváltás: 2015. június 10. (szerda)

Zield bólogatott Emily szavaira és felemelte végül a pajzsát, hogy így is védje a többieket. Próbált úgy helyezkedni, hogy takarni tudja Blokkot, Michaelt és Joseph-et is, hogy védve legyenek. Blokk a munka közben pedig felelt a nőnek.
- Igen, ha szétlőjük előtte a panelt, akkor nehezebb lesz a kinyitása számukra – mondta.
Érkezett a minden bizonnyal megnyugtató válasz a kérdésre. Blokk dolgozott, amennyire tudott, a SHIELD katonák pedig megérkeztek. Svarog sem jött be beljebb, így ő is közelebb volt a kinti részhez és nem a fedezék mögött. Mindenkit értek a lövések, a pajzsok remekül felfogták a lövéseket, mind a golyóból származókat, mind a lézerlövedékeket. Egyelőre biztos helyen voltak a folyosón levők. Svarog mivel előrébb volt és nem ment fedezékbe több lövést is kapott a szárnyaiba, amik kilógtak a páncélból és nem volt védelmük. Ha még a levegőben volt, akkor a földre zuhant és a sebei miatt. Most nem dobtak már a katonák gránátot, lehet, hogy élve akarták a társaságot, hogy kihallgathassák őket, csak folyamatos tűz alatt volt a csoport és kimozdulni sem tudott a pajzs mögül, félrehajolni sem nagyon, hogy viszonozzák a tüzet. Úgy két és fél percig voltak ebben a helyzetben sok lövedék nagyon közel volt, az ügynökök profik voltak, Voda és Szergej a földre zuhantak, hallani lehetett a puffanást és ekkor…
- KÉSZ! – kiáltott fel Blokk a komvonalban.
És valóban a csapat a háta mögött hallotta, hogy nyílt az ajtó, ami mögött egy újabb folyosószakasz látszott csak egyelőre. most, hogy az elülső védelmi vonal kidőlt az ügynökök újra elindultak közelebb, hogy ezúttal már a folyosó széléig, sarkáig jöjjenek.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Emily Johanson Szomb. 06 Jún. 2015, 12:28

Mostanra már biztos volt, hogy mikor végre nyugis helyre kerülünk akkor ki fogok fakadni. Előre és visszamenőleg minden ki fog belőlem jönni amivel csak problémám volt csapatdinamika szempontjából, arról nem is beszélve amiket itt átéltem egyszerű civilként. Mikor az államokba költöztem szó sem volt arról, hogy ilyen helyzetbe kerüljek. Nyugis életet akartam, amit kutatással és ismereteim növelésével tölthetek nem pedig azzal, hogy lyukas sajttá lövetem magamat.
Michael szavai mosolyt csaltak az arcomra, bár ez a sisak miatt nem igen látszott. Egy ilyen helyzetben jól esett, hogy valaki emberként bánik velem és nem úgy, mint egy eszközzel vagy célponttal. Válaszul csupán felemeltem a kezem hüvelykujjamat kinyújtva, ezzel jelezvén, hogy benne vagyok. Most amúgy sem vagyunk abban a helyzetben, hogy a részleteket megbeszéljük.
A fedezék és a pajzs megvédett minket, viszont voltak olyanok akik ki voltak téve a nyílt tűznek. Ilyen volt a két férfi aki még mindig a folyosó bejáratánál volt, valamint a szárnyas pasas is. Az előbbiekért semmit nem tehetünk, de az utóbbinak még tudunk segíteni.
- Szükségem lesz a segítségedre. Tudom, hogy nem fűlik hozzá a fogad, de meg kell tennünk. Azt a férfit segítenünk kell az ajtó kinyitása után, nem hagyhatjuk hátra, még segítségünkre lehet. A többiekért amúgy sem tehetünk semmit. Ha megteszed nekem ezt, akkor az italt akár vacsorára is cserélhetjük. - fordultam a korábban ajánlatot tett férfi felé, és amennyiben lehetett erre az időre az arcomat takaró részét fel vagy kinyitottam a sisaknak. Remélem, hogy a férfi a segítségemre lesz, nem igazán szeretném egyedül végezni ezt a dolgot és több csapattagot sem szeretnék veszíteni.
- Doki, fedezze a többieket. Mindenki befelé. - adtam ki a parancsot a többieknek, amennyiben a szárnyas férfinek segítség kellett, akkor a társamnak a fejemmel jeleztem, hogy én indulok és számítok arra, hogy ő a segítségemre lesz. Véleményem szerint képes vagyok arra, hogy a pajzzsal fedezzem őket amíg átjutunk, és majd valamelyikőjük kárt tesz a panelben azért, hogy az ajtó bezáródása után több időnk legyen egy szusszanásnyinál.


Felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 10 Jún. 2015, 08:38

//Most jó fej leszek, hogy nem írok és nem viszem a játékosok 80%-t njk-nak, mert az fájna mindenkinek... vasárnap írok, remélem addig mindenki fog.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 12 Jún. 2015, 17:40

~Joseph~
Nehéz volt tartanunk magunkat, komoly tűz alá kerültünk, de szerencsére a szedett-vedett csapatunk megoldotta a helyzetet úgy-ahogy. Bár ketten felkerültek a veszteséglistára ismét - igazából azon lepődtem volna meg, ha nem teszik - inkább arra koncentráltam, hogy kik maradtak. A doktor nem ért sokat, őt nem bántam volna ha otthagyjuk, a technikus kifejezetten hasznosnak bizonyult, míg a nagydarab srác se tűnt annyira rossznak, ő volt az elmegy kategória. Akin meglepődtem, az a zöld bőrű nő volt, aki átvette a helyemet és parancsokat osztogatott, amik nem mindig voltak túl ésszerűek, de néha jól jöttek.
- Negatív, ne hagyják el a pozíciójukat, inkább kövessenek. - szóltam a nő javaslatára, és átléptem a felnyitott bejáraton. Próbáltam egyből felmérni a helyzetet, lehetséges fedezéket találni ha szükséges, és meglepni az ellenfelet, ha van rá lehetőség, illetve van odaát egyáltalán. Fedezni is megpróbálom a többiek átjutását erről az oldalról, ha szükséges, egyszóval próbálom megtenni amit lehet, hogy minél többen maradjunk.
- Ha mindenki átért, zárja az ajtót. - mondom Blokknak, és ha a mutáns még mindig nem menekül felénk, akkor kiadom a parancsot arra is, hogy még előtte záruljon az ajtó. Legalább lefoglalja valamennyire az üldözőinket, és talán lassabban érnek utol minket. Nincs tervrajzunk, nem tudjuk hol vagyunk, merre haladjunk, de jelenleg a mozgás a legjobb esélyünk, mobilisnak kell maradnunk.
- Mozognunk kell, nem tudjuk merre találjuk a célpontot, de nem maradhatunk egy helyen sokáig. - tájékoztatom a többieket is.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 12 Jún. 2015, 17:53

Csajszim mentené a dínót, csajszim mindenkit mentene. Én viszont nem vagyok egy hős lovag, de azért nem lenne rossz elnyerni a szimpátiáját. "Vacsora", mi? Remélem ez alatt többet is értesz, drága. Viszont jó érzés ilyen átlagos dolgokról beszélni, miközben lőnek minket, valamennyire megnyugtat, és segít, hogy ne sokaljak be, ne arra gondoljak, hogy ez elég egyértelműen a SHIELD egy épülete, jólképzett harcosok, akik cafatokra lőnek minket, ha így haladunk tovább. Lehet, hogy amúgy se jutunk el soha a megbeszélt randiig, de ha kinyíratom magam ennek érdekében, akkor meg végképp nem lesz semmi.
- Azért megöletni se kéne magunk... - kezdem, miközben a német szavai csengenek a fülemben. Negatív, mi, a k-rva anyád? Olaj a tűzre, amúgy biztos, hogy nem mentem volna bele a mentőakcióba, de így elgondolkodom rajta. Ha a sárkányunk ad bármilyen biztosítékot rá, hogy sikerülne biztonságba juttatnunk, akkor megpróbálom segíteni, de amúgy eszem ágában sincs az életem kockáztatni miatta.
- Amúgy van valami hely, amit különösen szeretsz, és oda vigyelek majd? - folytatom a társalgást a csajszival. Nem tudom, hogy milyen az ízlése, hol érezné jól magát, vannak akik kifejezetten utálják a puccos helyeket, mások viszont élnek-halnak az ilyenért. Mondjuk doktorka, biztos szereti a majomparádés kiöltözős dolgokat.
- És amúgy mi a hobbid? Zenei stílus? - folytatom a kérdezgetést, bár nem tudok olyan szépen választékosan beszélni mint szoktam, mert közben másra is figyelnem kell, de azért a beszélgetést se akarom abbahagyni. Közben megpróbálok visszavonulni is a kinyitott ajtó felé, ha a pajzsom is így gondolja. Az ajtón átérve minél előbb fel akarom mérni a helyzetet, van-e ellenség - ha igen, akkor lövök rá ; van e veszélyforrás - próbálom elkerülni ; lőnek-e ránk - rohadjanak meg ; és ilyenek.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Svarog Szomb. 13 Jún. 2015, 23:27

Svarog a levegőben volt, a fájdalom belehasított a szárnyába, ahogy a SHIELD ügynökök golyói átütik a bőrmembránt. A sárkánymutáns nyögve esik le a földre, aztán lassan feltápászkodik.
Az ajtó ekkor nyílt ki, és a többiek átmentek rajta. Dragunov kinyújtozott, és arra gondolt, hogy feladja magát az egykori szervezetének. Aztán eszébe jutott, hogy a megbízóik talán gondoltak eme eshetőségre, és az árulás legapróbb jelére kiiktatják.
Csak is élve tudja megtalálni és elkapni azt a mocskot, aki miatt ügynököket ölt. A nyitott ajtón át belép a következő folyosószakaszra. Kifújja magát.
- Következő lépés? - kérdezte a vezetőjüket. - Amúgy egyáltalán belegondoltunk, hogy miért kellünk pont mi a "megbízóinknak"?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 14 Jún. 2015, 09:22

+18
Résztvevők: Dr. Zield Jones , Tiger Greyson / Blokk, Emily Johanson, Boris Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos és Joseph Soltzbauer
Következő körváltás: 2015. június 18. (csütörtök)

Mindenki, aki kellően közel volt, ahogyan az ajtó kinyílt próbált átjutni rajta. Hála annak, hogy Voda és Szergej előrébb voltak mindezt megtudták tenni és szépen egyesével átsorjáztak az ajtón. Amint átértek az kezdett is visszacsukódni, amit Blokk még szét is lőtt azok előtt, hogy lecsukódott volna az ajtó olyan mélységbe, hogy ezt ne lehessen megtenni. A puskája közvetlen közelről hatalmas pusztítást végzett és még egy nagyobb lyukat is robbantott a falba. A robbanás ereje mindenkit a földre lökött, az ajtó pedig lezárult. Egy újabb folyosón voltak, itt most őr nem látszott, minden csendes és nyugodt volt a riasztó zaját leszámítva és azt, hogy három fővel voltak kevesebben, mint az induláskor. A folyosó roppant hosszú volt, legalább hatvan méter hosszú, rajta végig mind a két oldalon ajtók, tíz-tíz ajtó volt megszámolható. Egy-egy folyosóleágazás félúton és a folyosó végén pedig lift és lépcsőház volt látható. Ezen a részen nem voltak ablakok, csak a lámpák fénye világította meg a helyet, mozgás továbbra sem volt látható, így egyelőre a csoport nyugodtan mehetett arra, merre akart.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 17 Jún. 2015, 23:35

A fejemben már nagyon kezdtek zajongani a gondolatok, és ezen a helyzeten még az sem segített most sokat, hogy egy jövőbeli randit beszéltünk meg épp egy halálos szituáció közepén. Nem mondom, jól esett, hogy volt ami elterelte a figyelmemet az egész szörnyűséges helyzetről, de egyre nehezebb volt koncentrálni rá és belé kapaszkodni.
- Nincs különösebb hely ahova járni szoktam. Csak nem rég költöztem az Államokba. - igyekeztem lépést tartani a kérdésekkel és felelni rájuk. - Hobbi szempontjából leginkább a könnyed sportok, futás és ilyesmi. A zenei stílust pedig nem igen tudom meghatározni neked, leginkább olyanokat szoktam hallgatni amik hatására lazítani tudok kicsit. - egyre gyorsabban kezdtem válaszolni, talán hadartam is, ám amikor az állítólagos vezérünk meg akarta tiltani, hogy egy sérült társunk segítségére siessek egyszerűen belém fagyott a szó. Valahol belül egy egész vulkán robbant fel bennem, de egyelőre a külvilággal ez az érzelmi kitörés nem lépett kapcsolatba, annak nem itt volt a helye és ideje. Szerencsére a szárnyas férfi is csatlakozott hozzánk végül, de azért igyekeztem fedezni őt a pajzzsal, akár csak a többieket, hogy még több sérülést ne szenvedhessen el.
A folyosó következő szakaszába való átlépésünket egy robbanás segítette. A kapott fegyverek túl erősek voltak, túl nagy pusztító erőt képviseltek és ilyennel voltunk felszerelve. Illetve a technikusunk és a szárnyas férfi, a többiek vagy pajzzsal vagy a katonák fegyvereivel voltak ellátva.
- Elegem van! - a nyugodt környezetnek és a korábbi vulkánnak köszönhetően egyszerűen ömlöttek belőlem az érzelmekkel fűtött szavak. - Aki továbbra is azt gondolja, hogy valamit is elér azzal, hogy csak saját magára gondol, mert képtelen felfogni azt, hogy itt együtt kell túljussunk és segítenünk kell egymáson, annak melegen ajánlom, hogy maradjon itt, ez az ajtó mellett és várja meg, hogy a katonák átjussanak és tegyen meg mindent egyedül a túlélésért. Azzal semmire sem jutunk, hogy egyre-másra hátrahagyunk valamit addig amíg az utolsó embert is fejbe nem lövik vagy még rosszabb. Ezt pedig első sorban önre értem. - az utolsó mondat kimondásával az állítólagos vezérünk felé fordultam és egyenesen neki céloztam. - Amennyiben úgy gondolja, hogy a vezetési módszere, ami mint láthatja eddig sem volt hatásos, továbbra is értelmesnek tűnik, akkor ajánlom, hogy szálljon magába és gondolja át legalább tízszer. A maga vezetésének köszönhetően három embert elvesztettünk, és ha önön múlt volna a szárnyas úriember lenne a negyedik amennyiben a sérüléseitől nem tudna mozogni. Sőt, azt sem zárom ki, hogy amennyiben segíteni akartam volna neki abban a helyzetben, és megtettem volna, akkor most mind a ketten annak az ajtónak a túl oldalán ücsörögnénk egy századdal a nyakunkon, mert a maga világában olyanok nem léteznek, hogy csapattárs, vagy közös túlélés! - mély levegővételekkel igyekeztem csillapítani a lihegést amit a heves kitörés okozott. De ideje volt már annak, hogy mindez kijöjjön belőlem és ennek köszönhetően a gondolataim is tisztultak kicsit és a helyzetet is könnyebben tudtam elviselni. Legalább a szétrobbanás érzése már nem volt bennem.
- Most pedig ajánlom, hogy induljunk tovább, mielőtt még megtalálják a legegyszerűbb módját annak, hogy kövessenek minket. - indultam el a folyosót lezáró ajtóval ellentétes irányba. Remélhetőleg a kitörésnek hála majd mindenki magába száll és elgondolkozik kicsit, ha pedig valaki komolyan itt akar maradni az ajtónál akkor nem fogom megváltoztatni a véleményét. Ha valóban nem érzi úgy valaki, hogy csapatban tud dolgozni és azt hiszi, hogy egyedül megtud oldani mindent, akkor hajrá, várja be ügyesen a katonákat és oldja meg őket ahogy akarja. Én szeretném túlélni ezt az egészet és minél több embernek is segíteni ebben. Már így is azt érzem, hogy túl sok ember halála szárad a lelkemen, nem akarok e mellé még többet gyűjteni.


Felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 18 Jún. 2015, 03:57

~Joseph Soltzbauer~

Az ajtón túljutva kezdődtek a gondok, a kis k-rva elkezdett pofázni, és be nem állt a szája. Szívesen kioktattam volna, hogy megértse, mit miért csinálok, de az ilyenekre nem lehet észérvekkel hatni. Nem, ő megy a saját feje után, és nem érti, hogy nem azért szóltam, hogy ne menjenek vissza segíteni, mert olyan sok problémám lenne a mutánssal, hanem azért, hogy ne dögöljenek bele ők is feleslegesen, amivel még jobban rontják az esélyeinket. Ha más körülmények között lennénk, simán fejbelőném, de az a baj, hogy már túl sokakat a maga oldalára állított, akik szintén mennének az ő kis hülye fejecskéje után. Megvonom a vállam, ha ő ezt akarja, legyen, már nincs értelme parancsokat osztogatni, "leváltottak", vezesse ő a csapatot ha annyira akarja.
- Idefigyelj aranyom, ha annyira kurvára tudod mi a jó a csapatnak, és hogyan tarts életben minél több embert, akkor gyerünk, csináld. De ha majd beugrasztasz három embert egy érdekében, és mind a négyeteket szarrálövik, akkor k-rva jót fogok röhögni a hulláitok felett. Na gyerünk kisanyám, mondjad, merre tovább. - emelem fel drámaian a karjaim, és várom az útmutatást. Rohadt hamar be fogunk dögleni, de nincs értelme vitatkozni, bár sejtem, hogy Blokk mellettem állna, ha tűzpárbajra kerülne a sor, velük van a mutáns, aki már megcsillogtatta a képességeit, és nem tudom, hogy mik a határaik, ott a másik srác, aki azt mondta jó lövész, és náluk van egy pajzs is... ha nem lenne a szárnyas, akkor magunkat saccolnám erősebb csapatnak, így viszont ők tűnnek esélyesebbnek. És talán a buta liba vezetése alatt is el tudjuk érni a célpontot. Talán. De még mindig jobbak az esélyeink, mintha egymásnak ugranánk.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 18 Jún. 2015, 04:08

Az ajtón átérve a doktornő, és a náci vitatkozni kezdenek, amibe egyelőre nem kívánok belefolyni. Persze a leendő numerám mellé tenném a voksom, vagyis a pisztolyaim, ha kellene, de nem csak a lába között található reménysugár miatt, hanem azért is, mert már egyre inkább a pélóm kivan az inkompetens német k-rva anyjával is. Amikor felajánlja, hogy "lemond" a posztjáról, elvigyorodom, és hangosan tapsolok kettőt.
- Épp ideje volt, idióta. Végre te is belátod, hogy az inkompetenciád csak lemészároltatna minket. Ne is foglalkozz vele - fordulok a csajszihoz, mert látom, hogy elég ideges. - Inkább vezess minket. - vigyorgok, és kacsintok hozzá. Követem ahogy elindul, és próbálok közel maradni hozzá, miközben figyelem a vezetőnket is, nehogy hátba próbáljon támadni minket. Amennyiben valamilyen irányból támadás ér minket, próbálom védeni elsősorban magam, másodsorban Emilyt, és választüzet zúdítani a támadókra, miközben fedezékbe vetődök. Amennyiben erre nem kerül sor, megpróbálom folytatni a társalgást.
- Én inkább a régi zenéket szeretem, Pink Floyd, Ramones, nem tudom mondanak-e neked valamit. Esetleg Bloc Party, Artic Monkeys? Mindegy, szóval ilyen őskövület vagyok zenei téren. - nevetek fel. - De a legtöbb stílusó zenét szeretem, hiába ezek állnak hozzám a legközelebb, és ezek miatt is tanultam meg gitározni. - beszélek egy kicsit magamról is, nem hiszem, hogy most annyira figyel, vagy kérdezgetős formában lenne, de próbálom segíteni, hogy megőrizze a józan eszét.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 18 Jún. 2015, 10:45

+18
Résztvevők: Dr. Zield Jones , Tiger Greyson / Blokk, Emily Johanson, Boris Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos és Joseph Soltzbauer
Következő körváltás: 2015. június 22. (hétfő)

A csapat vezetését végül is átvette Emily és az ő vezetésével indult el a társaság, Svarog nem igen akart mozdulni, így Zield próbálta húzni magukkal, ha nem sikerült, akkor hátrahagyta a fémajtónál. Az első méterek minden gond nélkül mentek, egészen az első leágazásig. Ott is ajtók, illetve lépcsőház látszott.
- Egyáltalán tudjuk, hogy hol keressük azt a monitorozót? – kérdezte Blokk.
- Vagy, hogy hol vagyunk helyileg? – tette fel a kérdést Zield is.
Mielőtt azonban bárki válaszolhatott volna, akinél két pisztoly volt a kézben az egyiket kiütötte valami, Michael és Joseph arcát súrolta valami, ami felsebezte őket, a többieknek a vértjébe szúródott bele egy-egy tőr.
- Pont ott, ahol nem kellene lennetek – szólalt meg egy női hang.
- Ami pedig a helyet illeti, hogy hol a monitorozó nem tartozik a Hydra kutyáira! – mondta egy férfi.
Egyelőre senki sem látta, hogy honnan jött a hang, csak hallani lehetett őket. Mire szkennerhez folyamodhatott volna bárki is egy nyílvessző csapódott a földbe, amiből energiasugár csapódott ki. Hatása az élőkre nem volt, ellenben minden elektronikai kütyüt, köztük a páncélokat, pajzsokat, energiafegyvereket – Michaelékét nem – megzavarta.
Svarog megismerte a hangot és a technikát, Rómeó és Júlia voltak azok, a SHIELD megannyi speciális ügynöke közül az egyik páros. Amit tudott róluk Svarog, hogy egy párt alkotnak valójában is, a férfi remek íjász, a nő harcművész.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 22 Jún. 2015, 02:42

~Joseph Soltzbauer~

A nő vezetésével egészen az első elágazásig jutunk, ahol isten írgalmazzon, hogy egy nő tájékozódási, szervezési, és vezetési képességeire vagyunk bízva. Blokk felteszi a helyes kérdést, mire kérdően nézek "vezetőnkre".
- Jó kérdés, merre induljunk? Gondolom ezt is tudja, vagy van rá valamilyen javaslata. - tennem fel a csípős kérdést, de nincs rá időm, mert valami súrolja az arcom, és érzem, ahogy egy vércsík legördül az arcomon. Ezután egy nyílvessző is a földbe csapódik, és kicsap belőle valamiféle energiasugár. Mivel nincs rám komolyabb hatással, EMP-re tippelek, az szerencsére az ilyesféle hagyományos fegyverre nem hat, jól jártunk a hősszerelmes sráccal. A két embert próbálom beazonosítani, ha a hydránál kaptam bármiféle információt az egyes ügynökökkel kapcsolatban, akár korábban is, akkor ezen információkból próbálok kikövetkeztetni valamire. Ezen kívül, és természetesen ezzel egy időben pedig fedezékbe próbálok húzódni, illetve tüzelni a két személyre, hiszen akár tudom kik ők, akár nem, általában a halottak kevesebb veszélyt jelentenek az élőkre. Általában, mert vannak persze kivételek, de nem hinném, hogy ez olyan helyzet lenne. Mármint, tökmindegy hogy megölünk valakit a shieldnél, vagy nem, úgyis körözési listán leszünk ha ennek vége.
A lényeg, hogy megpróbálom eltalálni a két személyt, figyelni a mozgásukat, a támadásukat, és ebből következtetni a következő lépésükre, hogy előbb reagálhassak, minthogy megtörténne. Ezen kívül próbálom fejben tartani, hogy mennyi lőszer van nálam, illetve a tár kapacitására is figyelek, amennyire lehet, hogy ne akkor fogyjak ki, amikor a legrosszabb a helyzet. Sőt, biztos ami biztos, ha stabil fedezékem van, és van rá időm, egyből tárat cserélek. Nem akarok közelharcba bonyolodni, azért van a fegyverem, hogy azt használjam, hiába távolsági harcos a férfi, mind a kettőtől tartani próbálom a biztos távot. Csak akkor lövök a fedezékemből, ha épp nem rám koncentrálnak, az lenne a legjobb, ha a többiek elvonnák a figyelmüket. Az elsődleges célpontom az íjász.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 22 Jún. 2015, 02:54

Ahogy elérünk az elágazáshoz, a férfi, aki sikeresen átjuttatott minket a kapun, fel is teszi a helyes kérdést. Merre menjünk tovább? Emilyre néznék, de a mozdulat közben valami komolyan súrolja az arcom, érzem is, ahogy sebet hagy. Gondolkodás nélkül vetődök fedezékbe ha találok, Emilyt magammal rántva, az valahogy eszembe se jut, hogy megvédhetne a pajzsával, és hogy ez lenne a logikus dolog. Az ösztöneim uralkodnak el rajtam, csak akkor zúdítok választüzet az ellenségre, ha túlságosan velem foglalkoznak, amúgy csak megpróbálom megfigyelni a harcstílusukat. Ha fedezékbe értünk, akkor megpróbálom életben tartani magamat, és a nőt, már túlságosan is megkedveltem ahhoz, hogy legalább egy randi ne legyen a dologból. Ezen kívül viszont nem akarom felhívni magunkra a figyelmet,
- Figyi... én értem, hogy itt most nekünk el kell érni a monitorszobába, meg minden, de mi lenne, ha feladnánk magunkat? Mi még nem öltünk meg senkit, és talán van esélyünk túlélni, ha elmagyarázzuk mi történt. Én rohadtul nem akarok meghalni, de ez egyre inkább öngyilkos akciónak tűnik. Vagy próbáljunk megszökni, vagy adjuk fel magunkat, de esélytelen, hogy elérjük azt a szobát. - magyarázom a nőnek, ha ő is itt van.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 22 Jún. 2015, 09:47

//Emily hivatalosan nyaralt tegnap estig és morrr Svarog sem írt, jobban jártok, ha megvárom őket, így legkésőbb pénteken lesz új kör... bocs Raten.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 26 Jún. 2015, 07:17

//Mivel se Emily, se Svarog nem írtak még, én meg azért szeretném tovább mesélni a kalandot és egyébként is még a szemem nem az igazi, így 30-n, kedden lesz új kör, addig remélem ír mindenki már.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 30 Jún. 2015, 10:16

//Nos hát, akkor ez, mint mondtam, fájni fog…//

+18
Résztvevők: Dr. Zield Jones , Tiger Greyson / Blokk, Emily Johanson, Boris Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos és Joseph Soltzbauer
Következő körváltás: 2015. július 4. (szombat)

Joseph sajnos semmilyen különösebb extra infót nem kapott, annyit tud, hogy a SHIELD vezetője is íjászkodik, illetve van néhány speciális ügynök, akik úgyszintén ezzel szoktak élni. De hogy ki és pontosan mire lehet képes azt nem. csak annyi infót kapott, hogy akkor küldik ide őket, amikor a Bosszú Angyalai nem lesznek itt, így szerencséjére a SHIELD vezetőjét is megúszták.
Fedezék nem igen volt, néhány növény, vagy éppen behúzódni a leágazásba. Blokk is, akárcsak Joseph próbált lőni, az energiafegyver nem tüzelt, de Joseph könnyedén tudott lőni az egyszerű fegyverrel. Láthatta mindenki, hogy Zield próbálta felvonni a pajzsát, de nem sikerült, így szinte visítva feküdt el a földön, hogy ne találják el, nem maradt ideje fedezékbe vonulni.
Joseph az íjász vette tűz alá, aki mesterien ugrált félre a lövések elől, talán még energiapajzs is védte, így a nő tudott ténykedni, késeket hajított a csoport irányába, szerencséjére Svarog és Emily még remek célt adtak számára, így el lettek találva, a speciális katonai kés úgy vitte át a páncélt, mintha ott sem lett volna, Svarog mellkasának közepébe szúródott egy és a bal combjába, Emily-nek úgyszintén a mellkasába, a másik a bal vállába. Mind a ketten vérezve zuhantak a földre és végre mindenki meglátta a párost is, akik őket támadták.
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Black-Canary-and-Green-Arrow-funkyrach01-15288991-467-540

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Svarog Szer. 01 Júl. 2015, 09:59

Svarog ismerős hangokat hallott a folyosóról. Egy férfi és egy nő. A férfi és a nő, Romeó és Julia. Ismerte őket, annak idején volt néhány közös akciójuk. Tudta, hogy egy párt alkotnak. Dragunov ettől félt, hogy előbb vagy utóbb ismerős arcokkal akadnak össze.
A gondolattól is, hogy két olyan embert kell megölnie, akivel annak idején ha nem is baráti, hanem bajtársias kapcsolatot ápolt.
Ezért érte meglepetésként, hogy Julia késeket dobált felé. Az egyik a mellkasába, a másik meg a bal combjába csapódott, átmetszve magát a páncélon. Dragunov hátraesett, és a földre került. Halkan feljajdult, aztán nem mozdult.
Volt egy terve, halottnak tetette magát, a kezét a pisztolya közelébe helyezte, hogy ha esetleg Romeó vagy Julia a közelébe ér, akkor ő lábon lőjje. Vagy...
Nem, nem árulhatja el magát. Biztosan van valami biztonsági öv erre az esetre, ha feltámadna a lelkiismerete.
Vagy nem... Egyszer már úgy is meghalt.
Kifújta a levegőt, és felkiáltott.
- A nevem Boris Dragunov! SEgykori HIELD ügynok! Ebbe engem belekényszerítettek!
Ha elhiszi valamelyikük, akkor nem lő. De ha nem, de mégis odanézz, akkor lő.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 01 Júl. 2015, 13:27

Ajtók és leágazások. Most igazán jól jött volna egy térkép, vagy legalább annyi, hogy ismerjük ezt az épületet belülről, bár ha ilyen egyszerű lett volna akkor kétlem, hogy elrabolt civileket küldtek volna erre a helyre. Korábbi vezetőnk véleményét egyszerűen figyelmen kívül hagytam, most már nem voltam olyan helyzetben, hogy ez akár csak idegesítsen is. Azon már rég túl vagyok.
- Pink Floyd jöhet. - válaszoltam csak félszavakban, hisz arra is figyelnem kellett, hogy merre megyünk. Sajnos arra is rá kellett jönnünk, hogy ezt nem csak mi figyeljük hanem mások is és hamarosan már azoknak a másikoknak a jelenlétét is élvezhettük. Én sokkal testközelibben mint a többiek.
Egy kés a mellkasomba, egy pedig a bal vállamba szúródott. Térdre ereszkedtem, ilyen sérülésekkel a légzés is elég nehézkes volt, bár biztos nem mély a seb, azért valamit védett a páncél, bár a pajzsomat nem tudtam aktiválni. Biztos a korábbi nyílvessző okán. Jobb kezemmel igyekeztem levenni a páncél sisak részét, jelen helyzetben inkább fölöslegnek éreztem, harcba pedig úgysem szállnék két képzett ügynökkel. Nem is volt célom elérni azt a hülye monitorozó szobát sem. Legszívesebben az első géphez elérve valamiféle üzenetet küldtem volna nekik.

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 9 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.