A.R.M.O.R. főépülete

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Vas. 30 Dec. 2012, 22:49

Tyranis bólintott, amikor az ügynök megkérte, hogy magyarázza el ennek az elvét, hogy miként működik.
- A realitások és dimenziók közötti utazásnak igazából egyetlen egy fizikai akadályozója van, az pedig az, hogy roppant nagy energiaszükséglet kell hozzá. Minden tettünk, cselekedtünk újabb és újabb realitásokat képes létrehozni a multiverzumban. Vegyük úgy, hogy a multiverzum egy nagy halmaz, ennek a halmaznak vannak elemei, ezek a realitások. Az elemeknek további elemei vannak, azok a realitás dimenziói. Ezek körülötte helyezkednek el teljesen véletlenszerűen, mint a bolygók körül a holdak. Minden ilyen realitásnak és dimenziónak saját meghatározott paraméterei vannak, saját hullámhosszuk, ha rádiófrekvenciákhoz hasonlítjuk ezeket. Ezek a kapuk képesek ezeket érzékelni, amikor működésbe hozzák, be kell állítani a megfelelő frekvenciára és a hatalmas energia, amit elhasznál arra szükséges, hogy a kapu csatornát, jelen esetben egy féregjáratot hozzon létre a kívánt dimenzióval, vagy realitással. A realitás szövete, ha nem éri nagy károsodás bizonyított módon nagyon hamar, akár pillanatok alatt képes magát regenerálni, és így a kapuk bezáródnak. Azért kell folyamatosan nyitva tartani a kaput, hogy ez ne történhessen meg, mert amíg energia áramlik a szöveg nem gyógyul. A féregjárat levágja az utakat, összeköti a végpontot és a kezdeti helyet. Ezért tűnik úgy, hogy csak egy lépés az út a két világ között, pedig emberi ésszel nem felfogható távolságok ezek. Van olyan része, amit nem értett az egyszerűsített magyarázatnak?
Figyelmesen hallgatta, hogy mit mondott a másik, bólintott, hogy érti, amit a másik mond.
- A bonyolultabb magyarázatba szántam ezeket, de úgy látom, hogy valamilyen szinten a magyarázatom nélkül is értette, hogy miként lehetséges utazni a realitások között. Lenyűgöző világ lehet, tudományos értelemben természetesen.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Vas. 30 Dec. 2012, 23:37

A magyarázat elég összetett mégis elég egyszerű volt ahhoz, hogy könnyen megértsem és ne is untasson, egy régi fizikus előadására emlékeztet, teljesen normál diákoknak tartott előadást a galaxis távoli részeiben történő fizikai folyamatokról, azt is értettem, hasonlóan magyarázott, érdekes volt az is.
- Csak egy kérdésem lenne, mikor a szöveg gyógyulását említette, ugye a szövetre mint a téridő szövetére gondolt és csak rosszul mondta? Vagy csak én értettem félre?
Lehetséges, hogy valamit összekevertem és most olyat kérdezek amit nem kellenek, de valószínűbbnek tartom, hogy nekem van igazam. Az utolsó mondaton kicsit elgondolkozok, igen lenyűgöző világ, valamilyen szempontból biztosan, a cég s így vélte, de én ott elég szörnyűséget láttam ahhoz, hogy tudjam, semmilyen tekintetben nem nevezném lenyűgözőnek, eszembe jut pár emlék de gyorsan elnyomom őket.
- Igen a Weyland-Yutani is így vélte, hogy tudományos szempontból lenyűgöző, őket az idő nem igazolta. Látni akarja a monitorozótermet?
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Hétf. 31 Dec. 2012, 11:13

A lány kissé oldalra biccentette a fejét a kérdésnél és visszaemlékezett arra, hogy mit is mondott. Valóban megbotlott a nyelve és rosszul mondta, túlságosan belelendült és már megint legalább tíz különböző dolgon járt az esze, miközben magyarázott.
- Szövet valóban, elnézését kérem.
Időnként előfordult, már Stark is felhívta rá a figyelmét, ha túlságosan sok felé koncentrál, akkor nem túl hatékony a beszéde, mert egy-egy szót eltéveszt, még ha pontosan tudja, hogy mit is kellene mondania. Már éppen kérdezett volna rá, hogy ez a Weyland-Yutani miféle ember lehet, amikor az ügynök kimondta, hogy őket. logikus következtetés volt, hogy ez esetben egy csoportról, vagy szervezetről, esetleg egy cégről volt szó és nem pedig egyetlen egy személyről.
- Ez a társaság, feltételezem a többes számból, hogy az, mivel foglalkoztak a tudományos érdeklődésen felül?
A kérdésre bólintott, természetesen akarta látni, hogy milyen is a monitorozó helység, hiszen odahaza ilyesmit nem sikerült látnia, sem tapasztalni. Így ha Riez ügynök elindul, akkor ő maga is követi, hogy a férfi mutathassa az utat. Haladás közben pedig fel is tesz még egy kérdést.
- Természetesen, ott minden önök által ismert realitást figyelnek onnan valós időben, vagy csak az ezen a bolygón történő utazásokat kísérik figyelemmel?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Hétf. 31 Dec. 2012, 13:07

Valóban csak egy nyelvbotlásról volt szó és semmi komolyabb félreértés nem történt, ennek kifejezetten örülök. Mikor Tyranis a WY-ről kérdez kicsit furcsállom, honnan tudja, de aztán rájövök hangosan gondolkodtam és nem akartam kimondani, csak az utolsó mondatom. Amint közli, hogy megnézné a megfigyelőt is elindulok oda és séta közben válaszolok neki.
- Nos a WY tulajdonképpen mindennel foglalkozott, amiből pénze vagy még nagyobb hatalma származott, az egészen apró dolgoktól a legnagyobbakig. Hadi technológia, biotechonlógia, nanotechnológia, űrkutatás, fegyvergyártás és hasonlók de például élelmiszer előállítással, víztisztítással és mindennapos dolgok kivitelezésével is foglalkozott. Gyakran nem túl jogszerű és legális módszerekkel... markában tartott mindent.
Tartok egy kis szünetet, nehogy összefollyanak a szavaim és a gondolataim.
- Minden világ valósidejű figyelése túl sok erőforrást venne igénybe, főként csak a Földi utazásokat figyeljük, viszont azt nagy pontossággal.
Amint megérkeztünk körbevezetem a monitorozó teremben is és hagyom, hogy megnézze éppen mind dolgoznak az itt lévők.
- Tessék csak nyugodtan mindent megnézni.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Szer. 02 Jan. 2013, 12:38

Ahogyan haladtak és Tyranis hallgatta, hogy mit is mesél a férfi a WY-ről a szemeiben mintha megvillant volna valami, leginkább kíváncsiság. Számára egy ilyen cég akár maga lehetett volna a mennyország, mindennel foglalkoztak, egy olyan helynek tűnt, mint nagyjából Stark cége és azok, akik kapcsolatban álltak vele. Fiatal kora ellenére és úgy, hogy sokak szerint iskolában kellett volna lennie. Az illegalitás pedig egy olyan fogalom volt, hogy azzal nem tudott mit kezdeni, őt arra tanították, hogyha valakinek másnak jót tesznek, akkor nincs gond vele. Az már más kérdés volt, hogy a logika miatt nem tudta megítélni, hogy mi is lehet illegális, vagy éppen mi nem. Ami segít másoknak az logikus módon nem lehetett tiltott dolog, ami meg árt, az igen.
- Értem. – válaszolta végül.
Ekkor tértek rá végül a megfigyelésre, amit eredetileg kérdezett. A többi világ és dimenzió kiesett, összesen csak ezt a világot figyelték.
- Logikus, ha a számításaim nem hazudnak mindezt csak egy műholdrendszerrel tudják megoldani.
Körbenézett a teremben, amikor megérkeztek és amikor engedélyt kapott, akkor lépett be, hogy körülnézzen odabent. Először a számítógépeket és panaleket nézte meg, azzal, hogy mi is van a monitorokon még nem. Igyekezett úgy mozogni, hogy ne zavarja a dolgozókat. Mikor mindent alaposan áttanulmányozott jó néhány perc alatt, utána fordult vissza Riez ügynökhöz.
- Magát a teleportálás tényét, vagy pedig az utazással járó sugárzást észlelik esetleg mindkettőt?

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Szer. 02 Jan. 2013, 19:56

A lány természetesen él az ajánlattal és mindent alaposan megnéz, szerencsére így nem is kérdez többet a Weyland cégről és nem akadályozza az éppen dolgozók munkáját, én se örülnék ha valaki bele zavarna a dolgomban. Ahogy vizsgálódik rájövök talán többször kellene ide ellátogatnom munkaidőben, hogy jobban tájékozott legyek és egyébként is milyen igazgató az, aki nem ellenőrzi személyesen, hogy minden rendesen zajlik-e. Az újabb kérdésen kicsit elgondolkozok, miért érdekelheti az ilyesmi.
~ Hogy, hogy mit észlelünk? Nekünk vannak a legfejlettebb műszereink ilyen téren, nyilván mindent, amit lehetséges.
- A teleportálást magát mindenképpen, a sugárzásban nem vagyok biztos, de a szenzorok ha jól tudom, képesek azt is érzékelni, tehát mindkettőt.
Őszintén én magam nem vagyok a nagy elméleti tudás tárháza és ezt most roppantul sajnálom, de ezek a dolgok engem hidegen hagynak, mivel számomra mindennaposak, olyanok mint a mobiltelefonom, a működési elvét ismerem, tudom hogy működik és ez pont elég.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Csüt. 03 Jan. 2013, 12:30

Bólintott a férfi szavaira. Lenyűgözőnek találta mindezt, ilyesminek odahaza is remek hasznát vették volna, de ott jellemzően a SHIELD a helicarrierek építésébe ölte minden energiáját és lehetőségét. Igaz szükség is volt rá, révén az istenek háborúja Asgard és Avalon között, illetve minden más támadás, ami a bolygót érte szükségessé tette mindezt. Tovább figyelte a válasz után a monitorokat, hogy lássa miként és miben térhet el ez a világ a sajátjától. Amikor a különbségek jutottak az eszébe visszanézett Riez ügynökre. Logikusnak tűnt, az is, hogy minimális eltérések vannak csak a világban, ahogyan az is, hogy hatalmas különbségek. A multiverzum elmélete szerint bármilyen alternatív valóság elképzelhető volt. Lehetséges, hogy az apja itt jó, és ő nem létezik, ahogyan az is, hogy hasonló volt, mint a saját világában és… túlságosan sok lehetőség és változó létezett. Kissé távolabb lépett a dolgozóktól vissza az ajtó irányába, hogy ne zavarja őket a munkában.
- Kaphatok információkat a világról, érdekel, hogy miben különbözik ez attól, ahonnan én érkeztem.
Teljesen logikus lehetőség volt, hogy egyelőre megtagadják tőle mindezt és addig nem történik meg, amíg meg nem bizonyosodnak róla, hogy nem tud hazamenni, vagy semmit sem kap és úgy küldik haza. Egyelőre még azzal volt elfoglalva, hogy a technológia itt milyen lehet, de már kezdett távolabbra nézni, hogy mi lehet ezen túl és ahhoz, hogy boldogulhasson mindenképp tisztában kellett lennie a világ történéseivel.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Csüt. 03 Jan. 2013, 12:56

Az újabb kérdésre illetve kérésre megvakartam kicsit a borostáim és gondolkozni kezdtem.
~ Hát elvileg hivatalosan másik világból érkezettnek bizalmas információkat nem adhatok ki és ez nem olyan szabály, hogy a monitorozót nem szokás másoknak mutogatni... de talán ha nem hivatalos személyként tájékoztatom, akkor sem, hiszen én nem hivatalosan is láttam olyan dolgokat, amikről elvileg nem tudok, teljesen átlagos dolgokat meg nem mondhatok.
- Nézze, nem vagyok a szabályok híve de gyanítom már így is mutattam olyan dolgokat magának, amivel túlléptem a hatásköröm, ami most lényegtelen, de félek nem adhatok túl sok információt erről a világról. Bár bízok magában, személyes véleményem ellenére, még lehet veszélyes személy.
Ez nekem se tetszik, de ez így van és az utolsó mondatba én is csak most gondolok bele. Minden esetre a gondolataim pörögnek tovább.
~ Csak ki lehet ezt valahogy kerülni... Hát persze!
- Viszont az e világ beli rokonai nyilván készséggel tájékoztatják mindenről.
Mondom enyhén lelkesen, igen nekem is sikerült rájönnöm erre a kézenfekvő dologra. Mondjuk még felesleges sietni, Vízió még nem jelentette, hogy megérkezett volna Harris százados.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 04 Jan. 2013, 00:30

Kane az egyik edzés után kapta a hívást. Katonai egyenruhában érkezik a részlegbe. utál ide jönni. Ez a hely a frászt hozza rá. Nehezen viseli az alternatív univerzumokat. Az egész gondolattól sajog a feje.
- Jelentést kérek!
Parancsolja Bishopnak amikor megérkezik majd megtorpanva nézi a kis kék lányt.
- Könyörgöm mondja, hogy ő nem az, aminek én hiszem.
Elkezdte a halántékát masszírozni.
- Szóltak már Ko-rel századosnak?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 04 Jan. 2013, 10:07

Ideges volt, így nem igen tudott egyhelyben maradni, ennek köszönhetően sétálni kezdett a csarnokban. Így fordulhatott elő, hogy nem látta meg Kane, amikor beérkezett és még neki sem tűnt fel elsőre, hogy a férfi itt van. Végül, amikor visszafelé ért a főbejárat irányába, akkor vette csak észre az élettársát. A kezében az összegyűrt sisakját markolta, amit végül begyűrt az orvosi köpenyének zsebébe, ami a Nova páncél felett volt.
- Itt vagyok Kane – mondta. – Vízió nem mondta, hogy miért akar minket látni Riez százados.
Ha megérkeznek végre fentre Bishop-ék, akkor elsőre fürkészően néz a férfira, amíg észre nem veszi a vele érkező lányt. Határozottan nem Zam volt az, bár még az is elképzelhető, hogy egy másik realitásban a fia lány. De akkor Kane nem lenne itt. meglepetten nézett főleg a kérdés után hol az élettársára, hol pedig a lányra, majd Bishop-ra.
- Ő a kettőnké? – csak a kezével
Csak a kezével mutatott Kane-re és saját magára, mert még mindig a kislányt fürkészte.

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 00120

Rangok, formálisan mindhárman századosok vagytok, de Kane a SHIELD egyik igazgatóhelyettese Rogers-szel együtt, így jelenleg ő van legmagasabb beosztásban, utána jön Bishop és jelenleg utolsó Ko a parancsnoki láncon.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Pént. 04 Jan. 2013, 12:50

- Harris százados is megérkezett a főcsarnokba – mondta Vízió Bishopnak.

A lány várta, hogy kaphat-e információkat, de nemleges válasz érkezett a kérésére. Nagyjából ugyanazzal az indokkal, amire ő is jutott a következtetésből.
- Logikus, értem.
Valójában úgy számolta, hogy amiket már most látott fontosabb és több információ, mint amit a világból megtudhat. Hacsak nem egy roppant fejlett társadalom él itt, amiből következően az itt levő dolgok elavultak. Azonban a férfi már előállt egy ötlettel. A rokonai beszélhetnek róla, feltéve, ha látni akarják, vagy tudni akarnak a létezéséről. Többes számot mondott a férfi, így logikus volt, hogy nem csak az anyja van itt, hanem az apja is a bolygón. Akkor valószínű, hogy itt nem gonosz és nem akarja senki sem megölni. mikor meghallotta Vízió szavait Riez ügynökre nézett.
- Induljunk, mutassa az utat.
Ha a férfi elindul, akkor követi őt a főcsarnokig, ahol azonban néhány lépéssel lemarad mögötte és úgy követi. Harris százados, ez lett volna az apja neve ebben a világban? Logikusnak tűnt, hiszen amikor az anyja megérkezett még nem indultak fel. Tudta, hogy sokat kell még tanulnia. Mikor ott voltak, akkor szólalt meg újra.
- Ők lennének a biológiai szüleim? – kérdezte érzelmek nélkül, majd Kane-n állapodott meg a tekintete. - Amit tudok apámról azokból logikus következtetés után teljesen más személyre számítottam.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Pént. 04 Jan. 2013, 17:49

Vízió jelenti, hogy Harris is megérkezett, rögtön indulunk is nem vesztegetünk több időt, Tyranis előre enged, megszaporázom a lépteim nem akarok senkit feleslegesen tovább várakoztatni. Mikor leérünk üdvözlöm mind a két századost és már záporoznak is a kérdések, három oldalról, rendben, ez nekem sok, látom mi lesz itt, káosz, egyetlen szerencsém, hogy jelentést kértek tőlem.
- Jelentem uram, ő itt Tyranis, nem sokkal ezelőtt érkezett egy alternatív világból. Fontosnak tartottam az ön értesítésüket az érkezéséről, a félreértés elkerülése végett, nem mindkettejük gyereke. Biológiai szülei Ko-Rel és Thanos.
Ezt még kimondani is rossz volt, szegény lány Thanos az apja... Egyelőre nem tartom fontosnak, hogy többet mondjak, gyanítom kérdezni fognak.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 04 Jan. 2013, 22:15

Kane húzza a száját amikor a két hölgy megszólal.
- Nem. Nem vagyunk a szülei.
Mire Bishop elmondja a szülők kilétét a férfi bólogat és látszik rajta, hogy erre számított.
- Egyszer seggbe kell rúgnom a többi alternatív énemet.
Újra Bishopra néz.
- Ha akarja visszavonulhat százados innen átvesszük.
Mondja miközben várja, hogy Ko elájuljon.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 05 Jan. 2013, 10:39

Meglepetten nézett Kane-re, ő már tudta volna, hogy miért hívták őket ide? Neki előbb elmondták volna, mintsem neki? Hiszen ő volt, aki a lány és a saját kérdésére elsőként felelt. Újra a lányra nézett, túlságosan idős volt, persze alternatív realitás, abba még belefért mindez, az arcon semmit sem látott érzelmek tekintetében, a szemek a sajátjai voltak, de azok ridegek, a bőrszín is tőle, azonban a hajszín és a többi fogalma sem volt, hogy ki lehet a lány apja. Végül Riez ügynök is megerősítette, hogy valóban nem Kane az apja. Akkor a helyzet kezdett kényelmetlenebb lenni, szerencsére korábban nem találkozott a két fiúval a másik realitásból, csak Zammel, de ott három fia volt, három férfitól és egyik sem Kane volt. A biológiai szülők…
< - Hogy mi?! – szaladt ki kree nyelven a kérdés a szájából. >
Megtántorodott, noha még nem fogta fel igazán, hogy a férfi mit is mondott. Kellett jó néhány másodperc, hogy ezt képes legyen feldolgozni. Kétségbeesetten nézett, hol a lányra, hol az élettársára, vagy épp Riez-re.
- T… Tha… Thanos? – tette fel remegő hangon a kérdést.
Igazából ez volt az utolsó csepp neki, nem elég, hogy a fia eltűnt, itt van egy majdnem felnőtt lány, aki azt állítja, hogy a lánya, ráadásul a legrettegettebb ellenségétől. A saját hangja volt még az utolsó, ami eljutott a tudatáig, utána elvesztette az eszméletét a sokktól.

//Folytatás: Kórház és járványügyi központ//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Szomb. 05 Jan. 2013, 11:09

Figyelte mindhárom felnőttet, kissé úgy állt, hogy még Riez ügynök arcát is lássa. A kérdése után egyelőre szótlanul figyelt, az illemnek megfelelően biccentett a két új személy felé, amikor bemutatták. Nem Thanos volt a férfi és nem földi névként használta a Harris századost mostanra teljesen biztos volt ez. A számításai jelenleg igencsak pontatlanok voltak azok alapján, hogy mit várt a fogadtatást illetően. Mivel ez az egész igencsak érzelmi indíttatású volt, így nem is tudta, hogy mi lenne a logikus. Az egész helyzet olyan volt, ahol a számításai és a logikája mit sem ért. Az emberek és egyéb érző lények soha sem cselekedtek logikusan. Felvonta a szemöldökét, amikor a kree nő összeesett a kérdése után, majd Kane-re nézett.
- Sokkot kapott. Javaslom a hideg vizes borogatást a homlokára, egy gyenge nyugtató beadását és az esetleges kiszáradás elkerülése végett egy infúzió bekötését. – sorolta érzelemmentes hangon.
Még megvárta, amíg a férfi reagál erre, majd utána szólalt meg ismét.
- Illetve javasolt lenne egy DNS vizsgálatot elvégezni, hogy a rokoni kapcsolatról valóban meggyőződhessünk. Én csak az apám lementett adatbázisából tudom, hogy ki volt az anyám, lehetséges, hogy az adatok helytelenek és nincs közöm a hölgyhöz, ez esetben ő és ön is megnyugodhatnának.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Szomb. 05 Jan. 2013, 12:02

Harris szerencsére elég lazán talán már túlságosan is lazán kezeli a dolgot, így az ő reakciójától nem kell tartani, Ko-Rel viszont nem fogadja jól a dolgot. Láthatólag sokkolja a dolog és egy pillanat múlva már el is ájul. Ha Harris nem cselekszik előbb akkor én azonnal ugrok, hogy még azelőtt elkaphassam mielőtt a földön csattan, vagy ha már ott van a hátára fordítsam. A fülemhez nyúlok, elvileg van ott benne egy kis kommunikátor, bár eddig soha nem használtam még és azt sem tudom ki vagy hol van a vonal másik végén, ha működik beleszól.
- Azonnal küldjenek pár orvost az ARMOR főépületének, főcsarnokába, Ko-Rel százados sokkot kapott és eszméletét vesztette.
Igaz megkapta az engedélyt, hogy visszavonulhat, de elég furcsán venné ki magát ha ő most itt hagyna mindent csak úgy és lelépne.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Hétf. 07 Jan. 2013, 22:50

Kane húzta a száját, de próbálta fent tartani a nyugalmát mégis Thanos gondolata kényelmetlenné tette. Finoman fogta a barátnőjét és várta a segítséget. Közben a lányt nézte.
- Nyugtalanító, hogy az anyád kilétét tartod bizonytalanak és nem apádét, ahogy azt bármilyen józan elme tenné.
Ha megjött a mentőcsoport átadja nekik a nőt.
- Adjanak neki vizet. Kifog száradni a szája annyit fog kérdezni.
Ha elvitték Bishopra néz.
- Mikor távozik, menjen a százados után és nézze meg, hogy jól van-e. Küldjön be nekem egy széket. Beszélgetek a kis hölggyel.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Kedd 08 Jan. 2013, 12:09

Az orvosok hamarosan megérkeznek és Ko-Relt átviszik a kórházba, hogy ott lássák el. (Ha Bishop ír majd oda, akkor felébred és írok is Ko-val)

Tyranis felvonta a szemöldökét, amikor Kane szólalt meg.
- Biológiai apám kilétéről voltak tárgyi bizonyítékok a laboratóriumában. Az ő kiléte biztos volt, hiszen ott talált meg az X-men. Azonban a kutatási anyagai között több másik személy DNS-e is megtalálható volt. Abból, hogy az adatokban a „Ko-Rel, kree nő” szerepelt biológiai anyának még nem következik logikusan, hogy az a személy és az eszméletlen nő egymás alternatív énjei lennének. A mi világunk nem látott kree-t, csak shi’art és strontiait. Ebből következik, hogy a biológiai anyám mintáit nem lehetett a saját világomban összehasonlítani semmivel sem, így abban sem lehettünk biztosak, hogy valóban kree-től származik, vagy valami más fajtól. A reakcióból pedig logikus, hogy a hölgy is nyugodtabb lenne, ha a rokoni kapcsolat bizonyítva, vagy éppen cáfolva lesz.
Számára teljesen kielégítő választ adott, azt nem tudta, hogy a férfi is így fogja-e vélni, vagy még mindig hitetlenkedni fog. Figyelte, ahogyan az orvosok jönnek és elviszik a nőt, majd végül újra a két férfira fordította a figyelmét. Bármennyire is figyelte és próbálta azonosítani, egyszerűen nem ismerte meg a férfit, nem játszott semmilyen fontos szerepet a saját világában, még csak fényképet sem látott róla korábban. Mikor elhangzott, hogy ő is kikérdezi a lány felnézett.
- Egyébiránt, ön kicsoda? Soha sehol sem hallottam, vagy láttam önről képet ezelőtt.
Ha a férfi elindul vissza a kihallgató szobák felé, akkor szó nélkül követi és majd válaszol a kérdésekre is, amiket feltesznek újra neki.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Bishop Kedd 08 Jan. 2013, 18:54

Szerencsére Harris közelebb van és még azelőtt elkapja Ko-Relt, hogy nagyon eldőlne, így nincs akkora gond, én közben orvosokat is hívtam, akik nagyon gyorsan megérkeztek, remek most már tudom, hogy bármikor számíthatok erre a kis kommunikátorra, lehet majd később más ügyeket is intézhetek ezen át. Miután Ko-Relt elvitték Harris további utasításokat ad, menjek és vigyek vizet Ko-Relnek valamint egy széket is szerezzek, ő addig kikérdezi Tyranist, rendben ő a főnök, követem a parancsát.
- Engedelmével uram azonnal intézkedek.
Ezzel rögtön el is tűnök a színről és elindulok a kórházba, ha találok egy nővért vagy ápolót rögtön megkérdezem tőle, hogy hova vitték a századost és megkérem, hogy hozzon egy palack vizet meg egy széket az ágyához.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Szer. 09 Jan. 2013, 00:44

Kane húzza a száját a szövegre.
- Remek. Még egy okoska. Már csak ez hiányzott a lelki világomnak. Ha ennek vége pár terápiát kérek valamelyik normálisabb Morsustól.
Ha megkapta a székét leül a lánnyal szemben.
- A nevem jelenleg lényegtelen. A SHIELD igazgatóhelyettese vagyok és magának Százados vagy százados úr. Ameddig nem bizonyosulunk meg abban, hogy nem veszélyes ránk nézve nem távozhat innen. Nem mehet sehová. Gondolom erre már maga is rájött. Az "apja" legendás a beteges fegyver ötleteiről. Maga még illik is a profiljába.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Szer. 09 Jan. 2013, 12:10

Amint visszaértek az egyik kihallgatóba Tyranis ismét leült a székre, a holografikus tervezőt, amit Riez ügynök szerzett neki letette maga elé. arra nem mutatott semmilyen reakciót, hogy a férfi milyen megjegyzést tett az IQ-jára. Azonban a másik részt már tudta. Logikus volt, hogy mindenki ki fogja kérdezni, megannyi vizsgálatnak vetik alá, mint korábban is történt, a saját világában.
- Ismerem a SHIELD teljes szabályzatát. Tudom, hogy nem mehetek sehova százados; az eddig hallottak alapján logikus következtetés, hogy másik világból érkezett személyeknek jogai nincsenek.
Ebben a világban jobban ismerték az apját, mint a sajátjában, az eddig hallottak alapján mindenképp ez a feltevés volt helytálló. És az is, hogy a legmegfelelőbb szó és érzelem talán erre a félelem volt, amit éreznek iránta.
- Riez ügynöknek már beszámoltam az adataimról, családi állapotomról, képességeimről. Feltételezem még egyszer nem szükséges elmondanom ezeket. A saját világomban minden efféle vizsgálatot elvégeztek és nem találtak semmiféle programot belém építve. Logikus, hogy akart ilyet az „apám”, de nem maradt rá ideje, mert előbb végeztek vele. A SHIELD, Dr. Stark és az X-men is minden létező vizsgálatot elvégzett, ha szükséges mindet felsorolom eredményekkel együtt.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Csüt. 24 Jan. 2013, 01:45

Kane a székén ült és gondolkodva nézte a lányt.
- Egyetlen megoldás, ha behívunk egy telepatát és átadunk Richardsnak. Az ő gépei a legmegbízhatóbbak. Ha ő azt mondja, hogy tiszta vagy akkor meglátjuk mit kezdhettünk veled.
Ezzel felállt.
- Én most egy cellába kísérlek. A bázison több speciális cella van,a mik képesek egy asgardot vagy omega mutánst fogva tartani így szerintem neked se lesz esélyed távozni. Kérlek kövess. Bilincsel nem vacakolunk utálom amikor eltöritek.
Mondja és kinyitja az ajtót és megvárja, hogy a lány utolérje.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Csüt. 24 Jan. 2013, 10:45

A név ismerős volt a számára, hamar sikerült is megtalálnia magában, hogy miért is. Egy hónappal ezelőtt eltűnt a másik három taggal együtt, senki sem tudja, hogy merre lehettek, lehetséges az is, hogy meghaltak. Logikus következtetés.
- Az a Reed Richards, aki briliáns tudós és szuperbűnöző három másik társával együtt? Szolgálatait és technológiáját pedig a Hydra nevű szervezetnek ajánlotta fel és nekik dolgozik?
Bár a férfi szavaiból logikus volt, hogy nem így van ebben a világban, de nem zárhatta ki a lehetőségek közül, hogy az egész csak színjáték és valójában ez a szervezet is oda tartozik és nem ők a „jófiúk”. Addig nem, amíg nem ismerte ennek a világnak a történetét sem pedig azt, hogy mi is van odakint. Mikor a százados felkelt a helyéről ő is felállt és bólintott, hogy megértette azt, hogy mindez szükséges.
- Nem rendelkezem szuperképességekkel és nem áll szándékomban megszökni sem mindaddig, amíg az életemet nem fenyegetik és veszélyeztetik. Ami pedig a cellát illeti, mindennek megvannak a gyenge pontjai.
Ahogyan a férfi kinyitotta az ajtót a lány elindult, hogy kövesse. Mikor beéri, akkor még feltesz egy kérdést.
- Remélem nem bánja, ha ezt magammal viszem, Riez százados adta – emeli fel kissé a kezében levő holografikus tervezésre is alkalmas tabletet. – A cellában lenne időm arra, hogy a Mr. Starknak általam tervezett utolsó szuperpáncélját dokumentáljam, ami nem igényel elektromos energiát a működéséhez.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Csüt. 24 Jan. 2013, 18:50

Kane bólint.
- Nem esik bántódásod ameddig rajtam múlik. Csak kérlek kövesd a parancsaimat.
Mondta a férfi és séta közbe nézi a holokivetítőt.
- Rendben. Bár ne feledd, hogy tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy képes lennél fegyveré alakítani. Én két módot ismerek rá te valószínűleg pár ezret. De ez egy bizalmi engedmény és szeretném, ha úgy is kezelnéd.
Közben megérkeznek a cellához. Kinyitja és megvárja, hogy a lány besétáljon.
- Nem lesznek őreid, de felügyeljük a tetteidet. Pihenj a teleportálás még a te testedet is meggyengíthette.
Mikor elsétált és már hallótávon egy ajtóval messzebb van megáll.
- Vízió.
A robot a földből emelkedik ki.
- Kérem a duplazseniket, hogy 24/7 megfigyelésen tartsák a lányt és a tetteit. Remélem legalább ők tudni fogják mi a fenét csinál. Kérd meg Reed Richardsot, hogy jöjjön ide amint lehet, ha ellenkezne az üzenetem "Thanos". Ha megérkezett személyesen engem hívj, én fogadom őt. Továbbá rendelj be pár telepata ügynököt egy órával korábbra. Jelents Millernek mindenről és mond meg neki, hogy minden rendben van.
A százados kihúzza magát miközben a robot eltűnik. Rájön, hogy tényleg nincsen baj. Valaki megjelent az épületben és béke van. Ez annyira váratlan, hogy visszafordulva Kane akaratlanul is elmosolyodik. Majd megindul a kórterembe Ko-relhez.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Tyranis Pént. 25 Jan. 2013, 11:38

- Ez természetes.
Válaszolta bólintás mellett, hogy követni fogja a férfi parancsát. Egyelőre a számításai alapján nem tűnt úgy, hogy a férfi bántani akarná őt. a megjegyzés után a lány hol a holokivetítőre, hol pedig a férfira nézett. Nem tudta eldönteni, hogy vajon az emberek által igencsak sokat használt humorizálás volt-e ez, vagy a férfi teljesen komolyan gondolta, amit mondott. Mivel ehhez már kifinomultabb ismerete kellett volna az érzéseknek, így nem tudta eldönteni és ezért úgy vette, hogy teljesen komolyan válaszolnia is kell erre a felvetésre.
- Egészen pontosan 5642 féle módja van ennek a tárgynak a fegyverré alakításához – felelte még mindig bármiféle érzelem nélkül.
Számára ebben már benne volt, hogy nem fog gondot okozni. Amikor kinyílt a cella ő besétált, majd egyenesen a benne levő ágyhoz ment és törökülésben ült le rá. A pihenjen szavakat még hallotta, de nem volt rá szüksége, nem érezte magát fáradtnak, sem kimerültnek. Sérülése nem volt, maximum néhány zúzódás, de azok rendbe jönnek. Így még ételre és italra sem volt szüksége, még pár hétig meglesz nélkülük. Arra már nem is figyelt, hogy a százados mikor csukja be az ajtót, hanem azonnal aktiválta a tabletet és nekilátott behozni a tervezőprogramot, amint az megvolt saját kezével a holografikus kijelzőn nekiállt megrajzolni és lejegyezni mindent arról a páncélról, amit még otthon készített. Amíg ezzel foglalkozott fél füllel figyelte, hogy odakint mikor lesz mozgolódás, vagy ehhez hasonló, de egyébként minden figyelmét tervezésre fordította.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 4 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.