A.R.M.O.R. főépülete

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 03 Aug. 2012, 19:49

Prológus:
A morlock katakombák végtelenje drasztikusan átalakult, amióta Sinister betette oda a lábát. A hely egyre fejlettebb lett. Az egyik ilyen labor félig, angol kastély teremnek tűnt, ebben élt Judas Slade. Jelenleg is a könyveit olvasva. A teremben egy villanással jelent meg valaki.
- Vaku - szólította meg a teleportálót. - Ugye tudod, hogy ott az ajtó melletted. Csak a kódot kell beírni.
- Ez így egyszerűbb.
- Eh... milyen híreket hoztál?
- Hát azt, hogy a régi fonökünkkel jobban jártunk volna. Ezek a mutánsok szánalmasak. A superior ironikusan a fajuk neve.
- Ha nem térsz a lényegre akkor öngyilkosságra keltek benned vágyat...
- Találtam pár izmosabb darabot, de semmi mást.
- És Sinister?
- A laborja fura és teli van inkubátorokkal. De én ezt nem értem. Miért is kell nyomoznom a társad után?
- Mert a szövetségünk ideiglenes. Abban a pillanatban, hogy az egyikünk eléri a célját cserben hagyja a másikat.
- Te is jól választasz partnereket, deeee Sinister nyugisnak tűnik. Szerintem nem tervez semmit.
- Sinister mindig tervez valamit.
- Akkor miért kell nekem könyvtárakból lopni neked olvasmányt ameddig o tervezget?
- Ez már az én dolgom. Menj, szedd össze az embereidet.

Steph:
A nő varázsolni készül, de a csapása helyett megbénul. Logan az égett hús szagától üvölt egyet és rohanni kezd felé. A varázslónő kicsit nehézkesen, de int maga elég és egy lángfalat teremt. Logan még mindig nem lassított, de a tűz nem védelemre kell, hanem kapunak.
- Sokáig tartott.
Morogja valaki, aki kisétál rajta.
- Ez egy varázsló, nem olyan egyszerű baromarcú.
Panaszkodja más hangon Stephanie. A kapun a martalócok lépnek át. Az indián azonnal összerak egy puskát és lelövi a meglepett Logant. Az a földre zuhan. Folytatná a lövöldözést, de Steph megállítja.
- Nincsen erre időnk. Szedjük össze az árút és menjünk. Nem tudom meddig lehet ezt a boszorkát megállítani.
Ezzel ismét teleportálnak.

Zord:
Bár a démonokat szétszórja a vízgömbből nem bír kiszabadulni. A démonok így nem is figyelnek rá. Megindulnak a shieldesek felé. A katonák sortüze még bírja, de minden elbukott szörny helyére kettő jön.

Amerika Kapitány:
kap mozdulna, amikor a robbanó nyíl eltalálja a füst is, amitől égve kezd hátrálni, de Kep egy energiagömbbe zárja Rogerst. A sérülése durvák, de KEP érzékelői szerint élni fog.

Miller:
A kígyó megjelenik a húr helyén és miller azonnal megfogja a vadat.
- Varázsló, szexi.
A másik kettő megjelenésére lecsap a kezében lévő kígyóval és megmaratja az egyiket, ezzel meg is ölve. A másikat pedig Serenának rúgja.
- De ilyen már megvolt kösz!
Ezzel a hüllőt Serenának rúgta, akit a nova pajzsa fogott meg.
- Kozmikus, ilyen egyszer volt. Pont, te voltál az az édes. Furcsa fétiseid vannak kékcica.
Mondta vigyorogva a férfi és a lányok láthatták, hogy a kígyóval együtt egy apró tenyérben eltűnő aknát is feléjük rúgott, ami most a pajzs előtt fekszik. A robbanástól semmit se látnak. A pajzs felfogja, de előttük a padlóban ésa falakban hatalmas lyuk lett. Miller pedig nem látszik sehol.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 03 Aug. 2012, 22:58

~ Miller ~
- Mutáns, nem varázsló – fűztem hozzá.
Lassan hálát kellett adnom valakinek, hogy a mi Millerünk ilyen jellemre maximum csak akkor, ha nagyon-nagyon elengedi magát, azaz évente egyszer. A kígyókat könnyedén intézte el, majd az egyik, amit visszadobott a pajzsnak csapódtak. Ó, hogy az a! Futott még át a fejemben, ahogyan megláttam a kis aknát is, ösztönösen emeltem a kezemet magam elé, de még ehhez is elég volt a pajzs. Megkönnyebbülten sóhajtottam fel, azonban most a füsttel voltak gondjaink, hogy attól nem látszott semmi sem. Annyi biztos volt, hogy az épületet igencsak fel kell majd újítani, mert a talaj és a fal is berobbant és két nagyobb lyuk tátongott előttünk. A füsttől nem láttam Millert sehol sem.
- Meg tudod keresni? – kérdeztem a társnőmet.
Ha megmondja, hogy merre lehet utána menni és merre ment, vagy hol van Miller, akkor óvatosan indulok utána felkészülve a lehetséges meglepetéseire és támadásaira.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 03 Aug. 2012, 23:52

~Zord ~
Egyelőre úgy tűnt, hogy sikerül fenntartani és nem tudott kiszökni sem belőle a Hulk. Igaz nem tudtam, hogy mennyi időbe is telhet mire egy ekkora és ilyen lény nekiálljon fulladozni és eszméletét veszítse. Igaz öltem már, szükséges volt, amikor a mélységlakók támadtak, de nem szívesen tettem meg. Az éneklés miatt azt sem tudtam megtenni, hogy szólok Wandanak, hogy próbálja meg gyorsítani mindezt, mert akkor a vízgömb eltűnik a Hulkról, amit pedig nem akartam megtenni. Ilyenkor bántam, hogy a képességem csak énekléssel működik, mint egy tényleges szirénnek. Így egyelőre továbbra is énekeltem és fenntartottam a gömböt ugyanúgy, mint eddig, ha sikerül kiszúrnia, bár a víz miatt a fülében kétlem, akkor feljebb repülök és figyelek a támadására, hogy elkerülhessem azt. Eközben pedig próbáltam a víznyomást is erősíteni, növeli a gömbben, hogy ezáltal is hamarabb veszítse el az eszméletét.


A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 00120

~ Miller ~
Néhány pillanatig nem tudta, hogy a férfi most csak képzelődik és csak nagy a szája, vagy pedig teljesen komolyan gondolta mindazt, amit mondott. De nem volt ideje arra, hogy végigvigye a gondolatot, mert ahogyan meglátta a kis aknát azonnal erősített a pajzsán, hogy az felfogja és valóban így történt. Nem lett semmilyen bajuk ettől. A robbanás után nem látszott semmi sem, csak azt tudta kivenni, hogy a fal helyén lyuk tátong, ahogyan előttük a földön is. Amelia szavaira csak bólintott, volt több lehetséges módja is annak, hogy megtalálja Miller-t. Egyrészt a hő nyomok alapján, másrészt pedig az energialöketeket is érezhette, így a közelben levő összes személyt képes lesz érezni, többek között Amelia-t is, hiszen a nő itt állt közvetlen mellette. Másról pedig most hirtelen nem tudott, hogy kik lehetnek itt a közvetlen közelükben még.
< - Páncél, váltsd át a látást hőlátásra, és a szkenneld végig a környéket adrenalin löketek után – adta ki a parancsot a páncéljának. >
A pajzsot még fenntartja egy ideig, a szemeivel pedig, ha a páncél átváltott hőlátásra próbálja Millert, vagy pedig a földön a nyomait megtalálni és ha ez sikerült, akkor mondja is halkan Amelia-nak, hogy merre induljon a nő.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Aug. 2012, 08:49

~ Zord ~
A terv mindeddig működött és láthatóan Hulk képtelen volt kiszabadulni abból a gömbből, ahova be lett zárva, és addig pedig igencsak tehetetlen volt, amíg ott volt. Azonban a kellemetlenebb hír az volt, hogy a démonok ennek hála már nem őt támadták, hanem elindultak a földön levők felé. Továbbra is ugyanarra koncentrált, mint eddig, hogy Hulk semmilyen esetben ne találjon ki a gömbből, veszítse el irányérzékét, ezt fenn kellett tartani mindazért, hogy ne szabadulhasson. Erősebben kezdett koncentrálni, hogy még azt is belevigye mindebbe, hogy Hulk végre az eszméletét is veszítse a lehető leggyorsabban azon felül, hogy nem tud kiszabadulni a vízgömb börtönéből.


A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 00120

~ Kapitány ---> Zord ~
Elfintorodtam a tényen, hogy mindössze ennyi volt elintézni Amerika Kapitányát, vagyis a másikat és máris az energiagömb kellemes „menedékét” őrzi. Most már ott is fog maradni, azonban valamire szükségem volt tőle, mindig is akartam egy pajzsot magamnak, ami jól néz ki, még ha időlegesen is, noha soha sem tudtam rávenni a kapitányokat, hogy adják egy picit kölcsön, hogy kipróbálhassam őket. Ha a földön volt a pajzs, akkor felvettem, de ha még mindig Rogers kezében, akkor az ócskavasra néztem.
- Vedd kisebbre a pajzsodat, kell az övé – vigyorodtam el.
Ha megtette, akkor megpróbáltam kicsavarni a másik világból jött kap kezéből a pajzsot. Ha ezzel megvoltam szóltam bele a rádióba.
- Mínusz egy Kapitány, odakint egy Thorsonnal kevesebb, és a vasemberüknek is annyi Lord Lyron által. Szépen fogynak ezek – mondtam, mint aki átkozottul élvezi az egészet.
Kinéztem az ablakon, ahol a démonok a hercegnő és Wanda felé közeledtek, úgy hiszem, hogy megvolt, hogy hol is segítünk legközelebb.
- Hozd a foglyot Ócskavas – mondtam KEP-nek.
Ezzel a füst miatt nem is óhajtottam tovább bent maradni, hanem kiugrottam az ablakon. Még ugrás közben próbáltam egy robbanónyilat a démonok közepébe lőni, majd a leérkezés után egy bukfenccel felkelni a helyemről és egy újabb robbanónyilat belelőni a démonok közepébe, remélve, hogy ezzel már felkeltem a figyelmüket.


A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 00120

~ Kapitány ---> Zord ~
- Életben marad – állapította meg Rogersről, amikor végigszkennelte a férfit.
A kérés után, ha szükséges volt, akkor beljebb vonta a védőmezőt, hogy a pajzsot el lehessen szükség esetén szedni az ellenfelükről. A nőre nézett annak a szavai után.
- A megnevezésem KEP, és nem „Ócskavas” – mondta. – Már Vízió sem kedveli az efféle megnevezéseket, az önök szavaival élve beceneveket.
Ettől függetlenül persze követte a félasgardi nőt és hozta Rogers-et. Az energiagömböt is megemelve repül ki az ablakon és odakint a már a levegőből két rakétát küldött a SHIELD-esek és Wanda felé tartó démonok közé, hiszen láthatóan ott volt a legnagyobb szükség a segítségükre, hogy a két társnőjük le tudja végleg szerelni a vízbuborékban levő Hulkot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 24 Aug. 2012, 19:06

Zord:
A hulk lassan eszméletét veszti és megérkezik az erősítés Kap és Logan formájában.
- Nem láttátok a gonosz Mrs. Millert? Tartozom neki eggyel!
- Akartam kérdezni miért vagy kopasz.
Szól vissza kap miközben a kettő szinte ezerszer begyakorolt módszerrel veri szét a démonokat, amik között ugrálnak és szaltóznak.
- Pofa be, pajzs előre.
Kap elmosolyodik, de az kicsit keserű mosoly. Majd Gunnyra néz.
- Honnan van az neked?

Miller:
Ahogy nova körbe néz lát egy paró dolgot. Mire felfogná mi az a tenyérnyi bomba robban egyet. Nem elég ahhoz, hogy a pajzsot áttörje, de a fény megvakítja Ko-relt. A padló beszakad és Amelia egy szinttel lejebb kerül. Ott látja Millert ahogy egy csókot küld majd befordul a folyosón.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 25 Aug. 2012, 10:56

~ Zord ~
Most már a Hulk meg sem próbált kiszabadulni a gömbből és amennyire átláttam rajta az izmai is elernyedtek és egyszerűben lebegni kezdett. Azaz végre elvesztette az elméletét. Ahogyan ez megtörtént a gömbről a vizet elvontam róla és láttam, hogy valóban nincs már magánál. Tovább énekeltem és a közelben levő démonokat próbáltam lemosni vele a környékről. Ha megvoltam, akkor a többiek mellé ereszkedtem a földre.
- Én maradok idekint és segítek a katonáknak – mondtam a két férfinak. – A képességemnek idekint nagyobb a haszna, mint esetleg zárt térben.
Körbenéztem, Gunnhild sem egyedül érkezett, hanem az android is jött vele.
- KEP itt maradhatna velem, hogy őrizze a rabokat velem – fűztem még hozzá.


A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 00120

~ Miller ~
Mielőtt megtalálhatta volna Miller nyomait Ko valami mást fedezett fel. Áldhatta Pama-t, hogy fent hagyta a pajzsát, mert az a valami már robbant is. A fénye elvakította, így egyelőre még mindig csak fehérséget látott és a sok pislogás is csak lassanként hozott eredményt számára, hogy lássa, hogy mi merre van. Amit sikerült kivennie, hogy a talaj nem sokkal maga előtt leszakadt, valószínűleg Amelia is arra lehet. Ezzel az újabb robbanással valószínűleg odakint már tudták, hogy merre vannak. De amíg a szeme rendbe jön és újra lát rendesen, addig is a rádióján át szólt a többieknek. Gunnhild jelentését hallotta, akkor szépen fogytak odakint azok, akik megtámadták őket.
- Itt Nova – mondta. – Miller-t üldözzük Amelia-val a SHIELD főépületben. Ha van szabad ember, valaki még jöhetne mielőtt felrobbantja az épületet. Nova vége!
Amikor végre a szeme kitisztult és látott rendesen újra, akkor leereszkedik egy szinttel lejjebbre a beszakadt padlón és indul óvatosan Miller után, most már számolva a további meglepetésekkel.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 25 Aug. 2012, 11:21

~ Miller ~
A válaszig nem jutottunk el, mert egy újabb robbanás, majd a talaj kiszaladt alólam. Hogy az esést tompítsam a leérkezés után azonnal gurultam odébb. A folyosón elnézve láttam még Millert elrohanni. Amikor a fiatalok még bírják a gyűrődést és hagyják, hogy az idősek rohangáljanak utánuk. A kardomat vettem most már kézbe és ellöktem magam a földtől, hogy Miller után rohanjak. Az előbbiek után okulva a földön, falakon és a plafonon is végigfuttattam a tekintetemet, hogy merre helyezhetett el újabb meglepetéscsomagot, nem kellett volna még egy robbanás ezen a helyen, főleg nem nekem. Ha sikerül elérnem a folyosó végét, akkor a falhoz lapulok és a talajból egy nagyobb macskát formázok és azt küldöm előre, hogy forduljon be a folyosón, ha Miller ott vár, nem kellene, hogy egyből lelőjön, vagy leszúrjon. Ha nem történt semmi, akkor még mindig a kardomat védekezésben magam előtt tartva fordulok csak be az új folyosó részre készülve a támadásra, hogy félrevetődhessek az elől.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Aug. 2012, 12:43

~ Zord ~
KEP is kirepült a kinti részhez a többiekhez. Ahogyan ez megtörtént Zord köré is egy energiapajzsot emelt, hogy őt is fogságban tarthassa. Harris felé nézett miután Logan kiadta az utasításokat az indulásra.
- Uram, ezt a két foglyot elvigyem a Raft-ra? – kérdezte.
Direkt nem Logan-t kérdezte, révén az Árny angyalok vezetője Kane volt, így ebben a döntésben az android szerint neki kellett döntenie.


A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 00120

~ Zord ~
Ahogyan a Hulk elvesztette az eszméletét és a démonok is elfogytak hála a megérkező segítségnek Wanda is abbahagyta a koncentrálást. Ha minden igaz volt, akkor már nem volt sok ellenfelük, egészen pontosan kettő. Mr. és Mrs. Miller, a lehető legjobb páros, akik valószínűleg itt is asgardi emlékekkel voltak megáldva.
- Logan veled megyek – mondta a férfinak. – Hol láttad utoljára?
Miller már ott volt a SHIELD főépületében, a nő pedig igazából bárhol lehet, elég nagy volt a negyed, ő pedig apró és gyors is tudott lenni. Még megvárta Logan válaszát és ha a férfi indul, akkor vele tart a kutatásban.


A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 00120

~ Zord ~
Felsóhajtottam, önérzetes robot! Már csak ez hiányzott a nyakamra. Odalent pedig igencsak szépen összegyűltünk. Kane-re néztem a kérdése után, majd a kezemben tartott pajzsra és vissza a férfira. Az anyámnál már közismert ártatlan tekintettel néztem rá, majd szélesen elvigyorodtam és a fejemmel a KEP által energiapajzsba zárt Rogers-re böktem.
- Tőle – mondtam ártatlanul. – Hadizsákmány! 160 év alatt nem tudtam soha kipróbálni Amerika Kapitány pajzsát.
Azt nem tettem hozzá, hogy mivel nálunk elveszett és elpusztult az ő és Steve halála után. Itt úgysem fog ez megtörténni, körbenéztem és megláttam valamit a földön. A Mjölnir!
- Ahogyan azt sem! – mondtam.
Logan szavaira elvigyorodtam, majd elindultam a pöröly felé, ez egy érdekes mutatvány lesz. még egy rádió adás, megvolt Jon bá.
- Használd az érzékszerveidet kölyök, szagold ki – kiáltottam még vissza Logan-nak gonoszul. – Én megyek Jon bá után egy perc múlva.
Ez jól esett, hogy én szólok be neki és nem fordítva, hogy tanulatlan vagyok, végül is most majd 20 évvel vagyok idősebb nála. Ilyen sem fordul elő sűrűn valakinél. Ha megérkezek a pörölyhöz veszek még egy nagy levegőt, hátha szerencsém van. Utoljára végül is az életemet áldoztam volna a realitásért, a családomért és mindenkiért. Csak hát az ősi istenek nem tudták megtenni, mert a gyíkok megakadályozták. És ekkor lehajolok, a pörölyhöz megfogom a markolatot majd megpróbálom felemelni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Csüt. 06 Szept. 2012, 22:33

Zord:
- Induljon! Azonnal!
Parancsolta Kane KEPnek.
Logan fejet rázott.
- Nem. Itt maradunk A kölyök és a lányok tudják tartani frontot.
Ezzel a démonok felett hatalmas sötét árnyék jelent meg. Mikor mindenki felnézett egy tanker hajót láttak, amit Lyron vágott a démonokhoz.

- Imperius Rex...
Mondta az atlantiszi komoran. A démonok már jöttek volna újra, amikor egy lézer sorozat elkezdte őket a földre küldeni és az égen Attilani hajók jelentek meg.
Kane felmérte a helyzetet majd rádiót fogott.
- Jelentést kérek bentről! A démonok bejutottak?
- Igen uram, de....
- Mi de?
- A nindzsák segítségével sikerült elűznünk őket.
Kane és Logan egy emberként üvölt fel: - Nindzsák?


Miller:
A két nő Miller után megy és mellettük kezd el repülni Hórusz.
- Elnézést, kicsit nehezen közlekedem errefelé!
Mondta és Mikor meglátták Millert az egy új íjjal készült lőni. Bármit is tenne a trió megjelenik a férfi mellett Steph.
- Veled mi történt?
- Megutáltam ezt a világot. Haza megyünk.
- És a többiek?
- Mintha érdekelne téged.
Ezzel egy láng robbanás hátra löki a triót.
- Jogos.
A duó haza teleportál. Ekkor érkezik meg Gunny, de a pöröly nélkül, nem volt képes felemelni.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 07 Szept. 2012, 09:33

~ Miller ---> Ki ~
Hamarosan Ko is beért és még a Hórusz is, akkor már hárman voltunk egy ellen.
- Előfordul sólyomfiú, többet kellene kijárnod – mosolyogtam rá.
Utolérve Millert felsóhajtottam, vajon hány ideget hozott magával, hogy minden egyes esetben újra tudjon lőni, ha esetlegesen megint tönkreteszem az íját? Már éppen készültem volna, amikor egy villanás és még Mrs. Miller is megérkezett. A szőke haj sokkal jobban állt neki, mint ez a vörös.
- Mi még nem…
Kezdtem volna mondani, de egy robbanás után ők már el is tűntek. A fejemet megrázva keltem fel a földről, a házaspár pedig már sehol sem volt. Kettő elmenekült, a többiek szavai mellett, pedig, amit a rádióba mondtak már nem igen volt más ezen a helyen, csak démonok. A folyosó felé emeltem a pisztolyom, amikor mozgást láttam, de csak Morsus érkezett meg.
- A Miller házaspár hazament – szóltam a rádióba. – További parancsok Kane a démonok hazazavarásán felül?
Amíg a válaszra várok, közben elindulok kifelé az épületből, hogy odakint segíthessek a többieknek.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 07 Szept. 2012, 11:26

~ Miller --> Kint ~
Ko is utolérte végül Amelia-t és beérték Millert ezúttal már Hórusz társaságával. Az újabb összecsapás azonban ezúttal elmaradt, hiszen még a másik Miller is megérkezett és egy lefoglaló támadás után már el is tűntek. Mindkét teleportálást érezte és a második szinte biztosan az ARMOR térkapujához vitte őket és… akkor meglesznek a koordináták is, hogy hova mentek, akkor pedig nyomon tudják őket követni, de legalább is eljutnak arra a helyre, ahol a többiek lehetnek. És máris meglehet oldani, hogy vissza tudjanak jönni. Előbb vagy utóbb. Ő maga is a rádióba szólt ezek után.
- Bármelyik ügynök, aki közel van az ARMOR főcsarnokához menjen le és mentse le a koordinátákat, hogy honnan érkeztek a behatolók. Amennyiben képesek egy kódolt üzenetet is küldjenek odaátra és próbálják meg megkeresni, felvenni a kapcsolatot a mieinkkel. Nova vége!
Ezzel ő maga is elindul kifelé az egyik ablakon kirepülve, hogy csatlakozzon a többiekhez odakint.


~ Zord ~
Úgy tűnt, hogy az ellenség egy része, a nehezebbik része immáron elfogyott és már nem jelentenek nehézséget, erről még apa és a mieink, az embertelenek is tettek, főleg, hogy megérkeztek segítségként. Lehet, hogy jobban járok, ha most nem akarom tudni, hogy anya mit is vélekedett arról, hogy kik és mik ellen harcoltunk. Jobb ha nem is tudja. A hajóra néztem, ami elsöpörte a démonokat.
- Miért van az, hogy mindig Lord Einar és Lord Lyron okozza a legnagyobb anyagi kárt? – kérdeztem.
Egy újabb rádióüzenet, ketten megszöktek, kettő halott és kettő rab. Hatan megvoltak, azonban azok hatan, akik helyett ezek érkeztek nem voltak sehol. Hol lehettek? Már éppen kérdeztem volna, amikor valami furcsát említettek a többiek.
- Ninják? – kérdeztem meglepetten. – Ők kihez is tartoznak? És még egy kérdés, miként fogjuk a sajátjainkat hazahozni?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Szept. 2012, 15:03

- Azonnal uram! – mondta KEP.
Így az energiapajzsot kiterjesztette Hulk köré is, majd kettejükkel elszállt a teleport irányába, hogy elvigye a két eszméletlent a Raftra.


~ Miller --> Ki ~
Odaértem a Mjölnirhez, még egy vigyor jelent meg az ajkaimon, majd a markolatot fogtam meg. És próbáltam megemelni! És semmi. Jellemző! Akkor ezt nem fogom kipróbálni, így megfordultam és futva rohantam a megfelelő irányba. A levegőbe szagoltam és a szagok alapján indultam el abba az irányba, ahova kellett, ezzel tudtam korrigálni, pontosabb volt és biztosabb, mintha csak mentem volna a fejem után. Hamarosan, már a folyosókon jártam, amikor egy újabb illatot is megéreztem Jon bá mellett, ez Steph néni volt. mire megérkeztem oda, ahova kellett mindenki a földön volt. Felmordultam, főleg Amelia szavain, ezek már nem voltak itt. Mivel ő és Ko már talpon volt a kezemet nyújtottam a madárka irányába, hogy felsegítsem. Mindezek után újra kiérni túlságosan lassú lett volna, így ismét az ablakot választottam kiugrás címén, hogy visszaérjek a többiekhez. Ha ez megtörtént, akkor szólaltam meg újra.
- És most? – kérdeztem Kane-t és Logan-t. – Megyünk utánuk és megakadályozzuk, hogy hadsereget küldjenek, vagy végre rendbe tesszük New Yorkot?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 14 Szept. 2012, 21:06

Logan legyint.
- Millerék hazajönnek maguktól. Kár erőlködni. A nindzsák a nagyobb gond.
Kane a kiérkező Gunnhildre nézett.
- Előbb vissza vesszük a városunkat aztán Bosszút állunk.
A rádióban egy zavart hang.
- Uram... a nindzsák letették a fegyvert és azt mondták velünk vannak.
Mivel a harc kezd távolodni így Rozsmák megáll.
- Mi van ma itt?
- Ismeretlen helikopter!
Üvöltik a katonák, de amikor a démonok megindulnának a helikopterből húsz nindzsa ugrik be közéjük és elkezd mészárolni. A sebzett Angyalok végre egy helyre tudnak gyűlni pontosan a helikopter elé, amiből Robertson és Matsumoto lép ki. A nindzsái a házak tetején is ott vannak, de nem támadnak csak a démonokra.
Mire a Kéz vezére szólhatna egy villámcsapás kíséretében megérkezik az elrabolt hat tagja az angyaloknak.
- Remélem nem zavartam meg egy tipikus "Angyalok Gyülekező" pillanatot.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 15 Szept. 2012, 09:43

Lassan végre mind egy helyen voltunk, mit kerestek ezek itt egyáltalán? Mit keresett a Kéz nálunk?! Egyelőre fogalmam sem volt, de a rádióban a katona döbbent szava. Nem elég, hogy a csapat kicsivel több, mint harmada eltűnik, aztán démonok szállják meg New Yorkot, de még ez is?
- Ne engem kérdezz, ez nekem is újdonság Logan – néztem a férfira.
Ez nálunk nem történt meg, igaz a démonok sem, de az legalább olyan pont volt, hogy egyik társunknál igen, igaz majdnem kétszáz évvel később, de akkor is megtörtént. A helikopterre néztem, a pisztoly továbbra is a kezemben, már készen arra, hogy lényeket hívjak elő a földből, hogy támadjanak, amikor az ARMOR igazgatója tűnt fel és Matsumoto. Ez meg mégis mit keres itt?! Ehhez azért igencsak nagy bőr kellett a képére, hogy megtegye, hogy bemerészkedik ide.
- Mé…
…gis mi a francot keres maga itt? Legalább is szerettem volna feltenni ezt a kérdést, amikor mindent villám töltött be és a mieink hazaértek. Éppen időben.
- Mindenki jól van? – kérdeztem feléjük fordulva.
Itt pedig jó hosszú mese lesz, mire mindent elmondunk a Főnöknek.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 15 Szept. 2012, 10:09

A démonok úgy tűnt, hogy végre valahára kezdtek kiszorulni a negyedből, az ellenséges Angyalok távoztak. Meglepetten nézett a megérkező párosra, főleg, hogy Robertson érkezett Matsumoto mellett. Nagyon is emlékezett a férfira, egyszer megsebezte, egyszer pedig majdnem megölte őt, még a Csatabolygón. Utána pedig újra ezzel az alakkal csaptak össze az Angyalok, amikor ő maga is az lett. Akkor „csak” Kane sérült meg, Logan és Miller. Igaz nem is nagyon voltak ott többen.
- Maga hogy kerül ide? – ő nem Matustomo-t kérdezte, hanem Robertson-t
A STRIKE korábban jelentette és Doom is a nyilatkozatában, hogy egy SHIELD ügynököt foglyul ejtettek, a STRIKE megerősítette nekik, hogy az ARMOR feje volt az. Valami nem tetszett neki ebben az egészben, a sok éves tapasztalata és női ösztönei súgták. Villámok, és ekkor jelentek meg a többiek. Némelyeken sérülés látszott és Zord eszméletlen is volt, már lépett oda, hogy megnézze mi a baja, de többeken is sérülés volt, Miller orra, Thorson mellkasa.
- Mi történt vele Vízió? – kérdezte, miközben már nézte az eszméletlen pulzusát és utána a szemeit, hogy miként reagál a fényre.


Most már én is láttam a ninjákat, valami nem tetszett bennük, ismerősek voltak. Közelebb léptem apához és halkan kérdeztem meg.
- Ezek nem úgy néznek ki, mint amit meséltél… mesélni fogsz, hogy ők akarták elrabolni a bátyámat a kúriából? – kérdeztem.
Követtem a többieket oda, ahova mentünk, nekem nem volt ismerős a japán férfi, csak hallomásból, nem találkoztam vele még korábban. A villámláskor már reménykedtem, hogy a mieink érkeznek és valóban ez történt. Újra együtt volt a teljes csapat így apára sandítottam, hogy mi, vagyis inkább ő marad és segít továbbra is, vagy pedig hazamegy, vagy megyünk főleg, hogy ki tudja, hogy otthon mi történik. Bár azt nézve, hogy a vadászok itt vannak, az démonmentes övezet valószínűleg továbbra is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Szept. 2012, 11:12

~ Steph, Jon és Einar ~
//Előzmény: Sötét világ – AIM főépülete//


Kibiztosítottam a pisztolyt és Harris-re néztem a szavai után indulásra készen.
- Ideje volt – mondtam.
Már indultam volna, amikor még egy helikopter is megjelent az égen és egy ismerős szállt ki belőle. Hangosan mordultam fel, szívem szerint máris egy golyót repítettem volna Matsumoto fejébe, már csak azért is, mert egyáltalán betette ide a lábát. Egy villanás, amitől felállt a bundámon is a szőr, erre jelentek meg a többiek.
- Nem siettétek el! – mondtam fogadtatásként.


A villanás után újra otthon volt, bár egy pillanatra még úgy hitte, hogy nem, révén mindenfelé démontetemek, ninják a házakon, vörös égbolt, egy Mjölnir a földön, lefejezett Thorson úgyszintén, egy Amerika kapitány pajzs Gunnhildnál. Tehát a másik Angyal csapat itt járt és mint megmondta vereséget szenvedtek, de a démonok és az ég nem tartozhatott oda. A lány szavaira meglepetten nézett rá.
- Két nap… maximum.

- Négy hónap! – morogtam.
- Igen, utoljára is lassabban telt az idő a sötét világon, sokkal…
Matsumoto hangjára tűnt fel neki, hogy nincsenek egyedül. Utoljára az alak hat dobócsillagot hagyott a mellkasában. És vele ott volt még Robertson, ő pedig Latveriaban volt fogságban és a kérdés, még Ko-Rel is meglepődött, hogy itt van. Szóval négy hónap, akkor ideje rendet tenni itt és a városban.
- Kérek egy rádiót – nézett az itt levőkre és megvárta, amíg valaki átadja őket, utána kezdett a parancsok osztogatásába és tért vissza a magázódásba. – Vízió, aktiváld a védelmi rendszereket, amik a hiányában nem voltak aktívak. Roberston igazgatót kísérjék egy őrzött Hulkbiztos fogdába, amíg nem tisztázza magát, hogy miként szökött meg és nem vizsgálja meg egy telepata, ott marad, nem kockáztatunk. Zord-ot vigyék egy laborba és hagyják pihenni, néhány óra múlva rendben lesz. Az AMOR erősítse meg a védelmet a kapu körül, a Fury-t hívják vissza a város védelmére, ha eddig még senki sem tette meg. Dr. Miller a védőpajzsokat állítsa vissza az embereivel a negyed körül. És Howlett! Mire visszaérek a felszerelésemmel nem akarom Mr. Matsumoto-t, sem pedig a Kéz ninjáit a negyedben látni! Mindezeken felül jelentést kérek, méghozzá azonnal!
Ezzel a rádióval a fülében indult a szállások irányába, hogy a felszerelését elhozza.

- Ezek szerint az aszpirinről megint lemondhatok, jó itthon lenni – néztem a többiekre.
Igaz egyelőre nem mozdultam, még vártam, hogy Matsumoto távozik-e, ekkor tűnt fel, hogy Logan kopasz.
- Nehogy azt mond Logan, hogy összefutottál Mrs. Miller-rel – mosolyodtam el. – Igaz odaát az ő Rozsomákjuk sem járt jobban.

Csalódottan néztem körbe, valakit nem láttam, pedig itt kellett volna lennie.
- Vészmanót nem hoztad magaddal? – kérdeztem Matsumoto-t. – Még mindig van egy elintézetlen ügyünk…
S még volt valami, ami nem hagyott nyugodni.
- Ha valóban négy hónap telt el, atyám miért csak most hozott haza minket? – néztem a többiekre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Kedd 18 Szept. 2012, 23:21

Kane kihúzza magát.
- A SHIELDet megtámadták a Sötét Világbeli másolatok. Kettőt likvidáltunk, kettőt elfogtunk és kettő elmenekült. Amerika Kapitány és Hulk a raftba kerül jelenleg.
- A gonosz...szabb másaitok meg leléptek.
Mondja Logan Millerre és Stephre néz miközben meggyújt egy szivart.
- Más gond is van.
Mutat Kane az udvariasan félre húzódó Matsumotora, aki mögött a nindzsák elkezdenek eltűnni.
- Tartozunk ennek. Az emberei manhattan egy részét most védik, sőt New Yorkban több helyen ők védik az embereket és még hozzánk is beugrottak segíteni...
Lyron landol a hősök között.

- Ez a... Matsumoto... olyan, mint a feleséged - mondja Einarnak. - A nyertes oldalon akar lenni. Mint olyan, akinek tapasztalata van ilyen logikájuakkal, azt mondom hallgassuk meg. Jobb, ha felügyelni tudjuk, mintha kiengedjük a kezeink közül és a hátunk mögött intézkedik.
Logan vállon veregeti Einart.
- Nyugi kölyök, apádat ismerve úgy volt vele, hogy megoldod, bármibe is kerültél.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 19 Szept. 2012, 10:57

A parancsok úgy hangzottak, mintha Miller egy percre sem tette volna ki a lábát, de legalább ebből nagyjából kiderült, hogy tényleg ők voltak. Ezen egy pillanatra még el is mosolyodott. Azonban nem volt ilyen könnyű a helyzet, sajnos az Angyalok tényleg nem tudtak kimenni sehova és a Kéz volt az, aki segített. Még volt valami más is, amin itt túl kellett esni, de kicsit később a kialakult helyzet miatt, mivel most úgy tűnt, hogy még tárgyalni is fognak.
- Uram, ha végeztek Mr. Matsumoto-val, akkor jelentkezzen a kórházban orvosi felülvizsgálaton, ahogyan a többiek is, akik a másik világban voltak – mondta. – Vízió pedig Mrs. Morsusnál, vagy Farahnaz-nál. Az ön parancsai és szabályai Főnök.
Éppen ezért kellett Robertsonnak is átesnie a vizsgálatokon, de mivel ott egy Hulkról volt szó, így azért volt a különösen fontos az őrizet. Igaz az eltűntek bármikor szétrombolhatnák a negyedet és a várost. De egyelőre úgy tűnt, hogy ők azok és a páncél vizsgálata is ezt bizonyította eddig.


A többiekhez közel értem én is földet, de egyelőre nem léptem oda hozzájuk, a környéket figyeltem és legalább azt örömmel láttam, hogy a ninják kezdenek eltűnni, bár olyan szerencsénk nem lesz, hogy máris megszabaduljunk tőlük, mert, mert. Felsóhajtottam, miért éreztem úgy, hogy ennek nem lesz jó vége? Lehet, hogy a történelem némi ismerete mellett, vagy egyszerűen túl sok időt töltöttem a vőlegényem és családja társaságában.

//Folytatás: Tárgyalók//


A hozzászólást Ko-Rel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 31 Júl. 2014, 10:39-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 19 Szept. 2012, 11:06

Logan szavain elmosolyodtam.
- Ugyan, a munkamániás rabszolgahajcsárnál lehet bárki rosszabb? – kérdeztem halkan tőle. – Kétlem.
Vagy legalább is én még nem találkoztam vele, a másik csak… csak olyan volt, mint Einar, meg talán kegyetlenebb, de. Mindegy. A ninja-kat figyeltem, amíg Miller indult volna, azok eltűntek, de a Főnök nem mehetett egyelőre. Kíváncsi lettem volna, hogy mit is akar tőlünk Matsumoto. Pontosan tudtam, hogy eddig mindig a másik oldalon állt, először Thanos, aztán nálunk bizonyítottan a Hydra feje is volt, itt nem tudom, hogy ez megtörtént-e. Vajon mi történt, hogy hozzánk jött ő is?
- És ez volt az utolsó mondat a világon hála Lord Lyron-nak – csóváltam meg a fejem.
Egészen pontosan New York és a világ összes gonosza minket akar támaszként és söprögetésre használni. vajon ebben az alakban volt annyi, hogy nemet lehessen neki mondani? Thorhalla-nak esélytelen volt ugyanis, mindig talált fogódzkodót rajtunk, de Matsumoto. Igazán jó kérdés volt. De úgy éreztem, hogy hamarosan választ is fogunk kapni a kérdésre.

//Folytatás: Tanári//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szer. 19 Szept. 2012, 13:14

Szúrós szemmel néztem Logan irányába a szavai után, miközben csípőre tettem a kezemet.
- Látom, vagyis hallom, hogy nem sütöttek át eléggé a nap folyamán – mondtam. – Ezenfelül Jon szabja a munkaidődet, nem én!
Hallatlan, de amit hallottam az sem volt jobb, hogy mi is történt itt. Mindig a lehető legrosszabbkor fordulnak elő az ilyen eltűnések. Ko-nak bólintottam, hogy a vizsgálat meglesz, csak szeretném végre a lányomat a karjaimban tartani, ameddig távol voltunk lassan fel sem ismer minket és szegény Doreen nyakába lett minden zúdítva. A Kéz őrzi New Yorkot, ennyire rossz lenne a helyzet?


Ko-Rel-re emeltetem a tekintetem s megráztam a fejemet.
- Kizárt, hogy még egyszer orvosi műszerekkel gyere a közelembe! – mondtam. – Odaát elég volt, hogy az ottani éned élve akart összevagdosni – a többit már csak halkan motyogva folytattam – S még egy csókot sem adott kárpótlásul…
Lyron-ra néztem, miért mindig Halla? Egy olyan napom nem lehet, hogy őt ne venné valaki elő.
- Legközelebb a te asszonyodat fogjuk emlegetni, legyen bármi is – morogtam.
Logan szavaira már nem tudtam mit mondani, mert a mostohaleányom vágott közbe.


- Vagy az anyám csinált valamit megint, ami miatt nem volt idejük arra, hogy kimentsék őket – mondtam.
Ez valahogyan reálisabb volt, mintsem nagyapa hagyta volna, hogy bármi baja essék a fiának. Lyron szavaira gonoszul mosolyodtam el.
- Mintha őt szemmel tudnátok tartani felség – utaltam anyámra. – És Matsumoto-t ne keverjétek vele össze, más súlykategória. Róla tudjuk, hogy miket tett, csak éppen bizonyíték nincs rá, kézzelfogható. Láttuk, hogy felszeletelte kétszer Ko-t, egyszer Jon bát, Kane-t és Logan-t meg „apát” – böktam Einar-ra. – Tudjuk, hogy a Kéz feje és azt is, hogy egy ideig a Hydra-t szolgálta. Vészmanó bűnlajstroma is legalább 10 A4-es oldal, minimum. Míg anyámról semmit! Csak annyit, hogy mindig mindent tud és a maga hasznára fordít. De ettől függetlenül ha egyszer hiszünk és engedünk a japánnak elvesztünk, nem is részletezve azt, hogy mikor fog hátba szúrni minket.


A jelentés után Jon megtorpant, csak alig pár lépésnyire jutott előrébb. Hátrafordult egyenesen Matsumoto-ra nézett. Ezek szerint nem ússza meg, hogy beszéljen vele, pedig igazán remélte, hogy mindezt elkerülheti. De legalább a másik csapat Bosszú Angyalnak vége volt, ketten maradtak itt, kettő megszökött, kettő meghalt. Nagyjából jól tippelte meg odaát, hogy mi lesz az eredmény, főleg, hogy az övéi csak sérüléseket szenvedtek.
- Remek munkát végeztek – dicsérte meg végül a csapatát. – Most viszont New York felszabadítása hátra van még.
Ko-nak és Lyronnak csak bólintott, nagyon nem akarta kimondani azt, amit kellett volna.
- Rendben Mr. Matsumoto, maga velem jön és mondja, amit akar, 5 percet kap.


Steph és Gunny: //Folytatás: Tanári//
Raptor, KEP, Pietro, Wanda: //Folytatás: Tárgyalók//

//Folytatás: Thor palotája//


A hozzászólást Thorhalla összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 31 Júl. 2014, 17:01-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by William David Robertson Szer. 19 Szept. 2012, 20:40

William David Robertson az A.R.M.O.R. igazgatója elmosolyodott mikor Matsumoto a helikopterrel történő stílusos utazásról beszélt.
- Mehetünk. Jobb mint a démonok között rohangászni - válaszolta.
Az A.R.M.O.R. főépületébe érkeztek meg ahol nagyban állt a bál, mivel a S.H.I.E.L.D.-et nem olyan régen szabadították csak fel. Mindenki nagyban intézte az ügyeit.
- Egy halott legénységű hajón találtam magam a Kínai negyed kikötőjében. Másra nem emlékszem - válaszolta az igazgató Ko-Relnek, majd Miller felé fordult.
- Elnézést, igazgató úr. Ha Matsumoto nincs, én már hallott vagyok. Neki köszönhetem, hogy élve kijutottam a Kínai negyedből. Ami pedig engem illet. Nem ártana egy alapos vizsgálat. Doom nem hiszem, hogy elengedett volna, főleg miután jó párszor megkínzott. Jobb az óvatosság, uram - mondta, majd várt.

_________________
Karakterek:
Reneszánsz: William David Robertson/Hulk.
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 2mywv7r
William David Robertson
William David Robertson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Morsus Hétf. 22 Okt. 2012, 17:16

Mindenki teszi a dolgát és Matsumoto békésen hátra tett kézzel Millerhez megy.
- Jó látni Ms Relt. Látom a gyermeke elvesztése ellenére is szolgálatban van. Becsülendő az ilyen munkaerő.
Ha Miller ütni próbálna Matsumoto kényelmesen elhajol.
- De a lényegre térnék. A Kéz új szövetségeket keres. Az igazgatójuk visszahozása és a bázis védelme mind egy baráti jobb nyújtása volt tőlünk. Információim vannak a hydráról és még pár érdekes szervezetről. Mindent megkapna cserébe a szövetségért, köztük azért, minden bűn alól felmentenek minket. A föld leghatásosabb osztagát nyújtom önnek cserébe annyit kérek, felejtse el a múltat.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 23 Okt. 2012, 09:48

Még figyelte, ahogyan elkísérik Robertsont, már sokszor volt úgy, hogy Thorhalla-nak hála maradtak csak életben és sikerült valamit végrehajtani. A férfi annak ellenére, hogy igazgató volt végtelenül naiv is. Matsumoto és az ő fajtája soha sem tett semmit sem ingyen, és az árak mindig túl magasak voltak. A férfi szavaira összerezzent, és még volt képe! Gyilkos tekintettel fordult az irányába és szorította ökölbe a kezeit. Szíve szerint örömmel mosta volna képen a japán férfit, volt képe ezt mondani miután egyszer megsebezte, majd majdnem megölte őt, utána a csapata tagjait. És most mégis ezt mondja. Megremegett és ahhoz sem volt joga, hogy Zam-et a szájára vegye. Ezenfelül nem vesztette el a gyermekét, Zam életben volt, nem halt meg, hogy így beszéljen róla. Idegesen és dühösen fordult el és indult el az egyik irányba, nem számít, hogy merre, csak messzebb legyen a japántól, mert a végén még ő lesz az, akit testi sértésért kénytelenek lesznek bezárni és nem pedig a bűnözőt. Néhány lépés után megtorpant és a kezébe temette az arcát, nem a kórház felé indult, hanem a másik irányba. Inkább megvárta, amíg Miller-ék távoznak és csak utána indul neki, hogy megvizsgálja azokat, akik a másik realitásban jártak.

//Folytatás: Kórház és járványügyi központ//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 23 Okt. 2012, 10:05

Mikor láttam, hogy milyen reakciót vált ki Matsumoto Ko-ból odaléptem hozzá és a vállára tettem nyugtatóan a kezemet.
- Ne add meg neki ezt a győzelmet, nem érdemli meg – feleltem.
Mert valóban nem tette, utána és Miller után néztem, szándékosan próbált minket provokálni azzal, hogy így viselkedik.
Csak azt nem tudtam egyelőre, hogy mi lehet a célja ezzel és mit akar elérni, soha sem tudtam a fickón kiigazodni, és ez most is teljesen igaz volt. Így valószínűleg csak az idő fog majd választ adni erre.
- Ami pedig Zam-et illeti, meg fogjuk találni és hazahozzuk – egy bíztató mosolyt küldtem még felé.
Tudtam, hogy mit érez én a fiamat vesztettem el azzal, hogy a realitás megváltozott, pontosan tudtam, hogy mit érez. És ennél nem volt rosszabb érzés a világon. A többiekre néztem, most mennem kellett, köszönésképp csak biccentettem, majd a teleport karperecen lenyomtam pár gombot és egy villanással teleportáltam.

//Folytatás: Kúria: Főbejárat//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 23 Okt. 2012, 11:24

Matsumoto-ra nézett a szavai után már készen, hogy intsen a sajátjainak, hogy ne tegyen senki semmilyen meggondolatlanságot, ismerte őket, hogy képesek lennének ilyesmire. Annak a képében főleg, hogy a csapat legtöbb tagjának milyen „kapcsolata” volt a múltban a japánnak.
- Egy dolog, hogy megtűröm magát, de az embereimet hagyja békén – mondta ridegen.
Robertson szavaira nem reagált, lehet, hogy neki is meg kellett volna mutatni az aktákat, hogy kikben nem bízhatnak, igaz ő maga Robertsonban sem bízott annyira, mint a csapatának tagjaiban. Lehet, hogy mást kellett volna az ARMOR élére kinevezni? Így utólag lett volna még pár jelöltje, de akkor nem volt.
- Elég sokan kérik ezt manapság tőlünk – fűzte hozzá némileg cinikusan.
Először Thorhalla, majd most ez az alak. A Hydra-ról valószínűleg tényleg többet tudhat, mint Thorhalla, révén amennyire tudták, a tagja volt nekik is, csak végül kiszálltak onnan. Hiszen, ha igaz volt, akkor teljesen máskor távozott, mint a Hydra fejesei.
- Egyelőre vegyük úgy, hogy a segítségéért a Washingtoni részvételét és ottlétét hajlandó vagyok elnézni, de mást nem. Kik lennének azok a szervezetek, amiket említ, illetve miből gondolja, hogy több információt tud a Hydra-ról adni, mint amivel rendelkezünk?
A semmiért nem lett volna hajlandó elnézni azokat a dolgokat, amiket ezek tettek, így nem kockáztathatott és nem mehetett bele vakon az üzletbe, túl sok minden forgott ahhoz kockán.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A.R.M.O.R. főépülete - Page 2 Empty Re: A.R.M.O.R. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.